Доопрацювання Блоку ЗМЗ 409 Євро-2. Заміна прокладки ГБЦ. UAZ Patriot.

Ось і мене спіткало прокляття моторів ЗМЗ 409 (Євро-2). прогоріла прокладка ГБЦ!

Свого часу читав, дивувався як так, сумував… І ось, на власному прикладі побачив, як це буває 🙂

Осіннього дощового ранку, запустив машину з автозапуску, все завелося в штатному режимі Але коли я дійшов до Патрікана, відчув якийсь неладний запах, звук пропусків і дику потрію! Перезапуск. все прийшло в норму! Я не надав цьому особливого значення, сів і поїхав на роботу. У дорозі, температура ОЖ якось не природно стрибала від 60 до 85 градусів, тяга зникла, запах, ммм, в результаті, на парковці, було помічено ЦЕ у радіаторі:

У розширювальному бачку, який все життя був сухий, хлюпався антифриз! 🙁

Але, мені пощастило, що синьо-завтра я збирався на планове ТО, і майстер вже чекав мене З гріхом навпіл, на двох циліндрах, в тумані від розсолу, що горить, проїхав 700 метрів до гаража і залишив Патріота 🙁

Тішить те, що Patriot завжди добирається своїм ходом до місця ремонту, і ще жодного разу не підвів мене! 😀

Наступного дня з’ясували, що прогар утворився між 2-м і 3-м циліндрами. паранітова прокладка не витримала. вдавилася в отвори для ОЖ між горщиками! 🙁Найтупніша конструкція, знову далася взнаки! Як то кажуть, де тонко, там і рветься.

Ну все! ГБЦ поїхала на шліфування, для блоку була куплена прокладка Євро-3, яка виконана з металу, на відміну від паранітової для Євро-2:

Прокладка дв. 409 під головку блоку Євро-3 “ESPRA Іспанія”. 40624.1003020-00. 952р

Тріщини, кратери по всій поверхні: (У результаті з голови було знято 0.6мм О_оПрокладок встановили 2 штуки, що б нівелювати висоту, що прибрали при шліфуванні!

Отже, найголовніше, що б більше не сталося такого лиха, питання вирішили радикально. забили в центрі отвору ОЖ мідними заглушками:

За одним були придбані прокладки для впускного та випускного колекторів:

Прокладка дв. 409 випускного колектора. 406.1008027-01. 78р

Прокладка дв. 409 впускного колектора. EG 0115. 147р

Прокладка клапанної кришки:Ремкомплект кришки клапанів дв. 409 Євро-4 Силікон ROSTECO — 20548 — 649рПрокладка була встановлена ​​раніше, і спокійно пережила два розбирання, при цьому не погіршивши своєї герметичності!

Після складання жодних проблем не спостерігалося. пробіг

5000км! Температурний режим тримається в районі 75-79С, що навіть є невеликий недогрів Модернізацією задоволений і тепер є впевненість, що в самий невідповідний момент прокладка вже не прогорить! :DВсім добра!

Заміна прокладки ГБЦ 409

Покажемо докладну інструкцію щодо заміни прокладки ГБЦ в автомобілі UAZ Patriot з двигуном ЗМЗ-409. Для початку зливаємо рідину, що охолоджує, знімаємо всі патрубки, шланги. Відключаємо всі дроти, що йдуть до ГБЦ, далі знімаємо клапанну кришку, відкручуємо голову, впускний колектор (знімаємо ресивер, датчик холостого ходу). Коротко я описав передбачуваний фронт робіт, який вам доведеться зробити. У ролику всі дії, використовувані інструменти показані максимально докладно, так щоб ви змогли все зробити потім своїми руками і не виникло б додаткових питань і труднощів у цьому ремонті. Камера знімаємо зі зручного ракурсу, видно всі деталі.

Шаблони для розподільних валів як у ролику купувалися на автомобільному ринку, будьте уважні у продажу є китайські аналоги з великою похибкою.

Відео заміна прокладки ГБЦ в UAZ Patriot ЗМЗ-409:

Пам’ятайте, що заміна прокладки ГБЦ у двигуні ЗМЗ-409 не найпростіше і швидке завдання, тому якщо у вас немає досвіду, то краще попросити проконтролювати обізнаного помічника або на крайній випадок їхати в авто сервіс, де за вас все зробить професійний механік. У нас вийшло більше години зйомок, якби робота виконувалася для себе, без коментарів та камери, то вийшло б набагато швидше.

READ  Яке масло заливати в двигун ВАЗ 2107

Ось і мене спіткало прокляття моторів ЗМЗ 409 (Євро-2). прогоріла прокладка ГБЦ!

Свого часу читав, дивувався як може, сумував… І ось, на власному прикладі побачив, як це буває

Осіннього дощового ранку, запустив машину з автозапуску, все завелося в штатному режимі… Але коли я дійшов до Патрікана, відчув якийсь неладний запах, звук пропусків і дику потрію! Перезапуск. все прийшло в норму! Я не надав цьому особливого значення, сів і поїхав на роботу. У дорозі, температура ОЖ якось не природно стрибала від 60 до 85 градусів, тяга зникла, запах, ммм, в результаті, на парковці, було помічено ЦЕ у радіаторі:

У розширювальному бачку, який все життя був сухий, хлюпався антифриз!

Але, мені пощастило, що синьо-завтра я збирався на планове ТО, і майстер вже чекав мене З гріхом навпіл, на двох циліндрах, в тумані від розсолу, що горить, проїхав 700 метрів до гаража і залишив Патріота

Тішить те, що Patriot завжди добирається своїм ходом до місця ремонту, і ще жодного разу не підвів мене!

Наступного дня з’ясували, що прогар утворився між 2-м і 3-м циліндрами. паранітова прокладка не витримала. вдавилася в отвори для ОЖ між горщиками! Найтупніша конструкція, знову далася взнаки! Як то кажуть, де тонко, там і рветься.

Ну все! ГБЦ поїхала на шліфування, для блоку була куплена прокладка Євро-3, яка виконана з металу, на відміну від паранітової для Євро-2:

Прокладка дв. 409 під головку блоку Євро-3 “ESPRA Іспанія”. 40624.1003020-00. 952р

ЗМЗ-409 Заміна прокладки ГБЦ (UAZ Patriot)

Коментарі та думки власників

Олексій Шишканов: Клапана на щільність не перевіряєте?

Папа Серьога: при заміні, шліфування головки обов’язкова?

Сергій Кадіков: все природно яскраво розписано і показано крім одного-чол природно профі але не практик не сказав скільки знято на головці після шліфування якщо більше 0.1 мм гогловку можна викинути-довго вона не протягне не допоможе і установка двох прокладок моторна робота з розсвердлюванням шестерень під мітки та їх установка неодноразово єдино що він може просто зняв наварку і трохи шліфанув

Сашко Дішлюк: то піііі. скільки роботи, вже міняв пройшов 35 тис км. і вже перші ознаки що знову прогоріла правда на газі їзджу.

Не місцевий: Спробуйте зняти головку не знімаючи колектор. так набагато легше. я не знімаю не впускний не випускний. менше мороки

Олексій Виноградов: Саша Привіт ! Підкажи де взяти такі шаблони для розподільних валів. Дякуємо за відео. Заміна прокладки ГБЦ (частина 1) — UAZ 3909. Заміна прокладки заміна прокладки ГБЦ може Kalina своїми руками. Усунення проблеми присутності масла на клапанній кришці ГБЦ та впускному колекторі, заміна прокладок впускного колектора, заміна прокладки сапуна, заміна сальника клапана. Заміна: 2 300: поперечка двигуна 409 трійник датчиків на ГБЦ UAZ. Знімай ще

serega833: оправку для зарядки гідронатягувача детальніше покажіть

Натисніть CTRLD на сторінку до bookmarks. Натисніть CTRLD, щоб додати сторінку до закладок.

Video on this topic

Заміна прокладки головки 405.22 двигуна

Заміна прокладки двигуна 405 406 409

У цьому відео показана заміна прокладки ГБЦ на UAZ буханець на новому двигуні. Заміна прокладки здійснює.

Це відео присвячується для тих хто зіткнувся з проблемою заміни прокладки під головкою на 405.22 двигуні.

Як димить двигун на UAZ Patriot коли прогоріла прокладка під головку

UAZ Patriot: міняємо прокладку піддону (ЗМЗ-409)

Ретельно про заміну прокладки піддону ЗМЗ-409 (Євро-3) на прикладі UAZ Patriot. Заміна прокладання ГБЦ на заміну своїми руками. Інструкції, поради щодо ремонту автомобілів. Заміна прокладання ГБЦ ЗМЗ-409. Прокладку головки блоку циліндрів замінюють при пошкодженні. Заміна прокладання ГБЦ ВАЗ-2112 (16 клапанів) своїми руками. За заміни прокладки ГБЦ Kalina з 1,6. UAZ Hunter. Пам’ятайте, що заміна прокладки ГБЦ у двигуні ЗМЗ-409 не найпростіше і найшвидше завдання, тому якщо у вас немає досвіду, то краще попросити проконтролювати знаючого помічника або на крайній. Заміна прокладання головки блоку циліндрів двигуна ЗМЗ-409. Заміна прокладки ГБЦ ВАЗ 2112 16 клапанів

READ  Троит двигун ВАЗ 2107 інжектор причини

vivauto.ru. Замислювався, що тече вона. виявилося.

Теорія ДВС: ГБЦ із двигуна ЗМЗ-409 нового еталона (огляд конструкції)

капремонт головки ЗМЗ 409, заміна маслознімних ковпачків, притирання клапанів

У цьому відео я пояснюю, в яких випадках капіталюється головка двигуна, як замінити маслознімні ковпачки.

Підміна прокладки двигуна 405 406 409

ЗМЗ-409: заміна прокладок клапанної кришки (приклад UAZ Patriot)

Аспекти заміни прокладок клапанної кришки на двигуні ЗМЗ-409. Очищення системи вентиляції. Інструменти. Щоб заміна прокладки ГБЦ ВАЗ-2112 (16 клапанів) пройшла успішно та швидко, потрібно підготувати наступний набір пристроїв. Заміна прокладки ГБЦ Opel Astra 2004-2009 | автика.ру. Дивіться також.

Заміна прокладки ГБЦ UAZ Patriot 409 двигун

Покажемо докладну інструкцію щодо заміни прокладки ГБЦ в автомобілі UAZ Patriot з двигуном ЗМЗ-409. Для початку зливаємо рідину, що охолоджує, знімаємо всі патрубки, шланги. Відключаємо всі дроти, що йдуть до ГБЦ, далі знімаємо клапанну кришку, відкручуємо голову, впускний колектор (знімаємо ресивер, датчик холостого ходу). Коротко я описав передбачуваний фронт робіт, який вам доведеться зробити. У ролику всі дії, використовувані інструменти показані максимально докладно, так щоб ви змогли все зробити потім своїми руками і вам не виникло б додаткових питань і труднощів у цьому ремонті. Камера знімаємо зі зручного ракурсу, видно всі деталі.

Шаблони для розподільних валів як у ролику купувалися на автомобільному ринку, будьте уважні у продажу є китайські аналоги з великою похибкою.

прокладка, patriot, двигун

Відео заміна прокладки ГБЦ в UAZ Patriot ЗМЗ-409:

Пам’ятайте, що заміна прокладки ГБЦ у двигуні ЗМЗ-409 не найпростіше і швидке завдання, тому якщо у вас немає досвіду, то краще попросити проконтролювати обізнаного помічника або на крайній випадок їхати в авто сервіс, де за вас все зробить професійний механік. У нас вийшло більше години зйомок, якби робота виконувалася для себе, без коментарів та камери, то вийшло б набагато швидше.

  • Роботи з ремонту двигуна

Роботи з ремонту двигуна

Вид послуги Ціна у рублях
1 Заміна ланцюга ГРМ ЗМЗ 409 Е-3 13200
2 Заміна ланцюга ГРМ ЗМЗ 409 Е-2 9900
3 Заміна ременів (без кондиціонера) 1925
4 Заміна ременя (з кондеціонером) 1210
5 Заміна одного ролика (при знятому ремені) 165
6 Заміна свічок запалювання 880
7 Заміна прокладки головки блоку 9450
8 Вибити католізатор 2750
9 Заміна прокладки клапаної кришки 1320
10 Заміна передньої кришки ГБЦ 1980
11 Заміна прокладання приймальної труби 1320
12 Заміна переднього сальника колінвалу 3850
13 Заміна заднього сальника колінвалу 7810
14 Заміна прокладки піддону 1650
15 Перевірка тиску олії 1100
16 Заміна прокладання ГБЦ 9460

Вказані ціни, що діють на 1 лютого, на виконання робіт з автомобілями (позашляховиками) UAZ 469, UAZ Нантер (Hunter), UAZ Patriot (Patriot), комерційні автомобілі UAZ 3303, УАЗ3303, UAZ 39625, UAZ 39625, UAZ U220 39094, UAZ 39094, UAZ 3909, UAZ 3909, UAZ Карго (Cargo), UAZ Пікап (Pickup) не старше 10 років. Для інших моделей позашляховиків ціни на виконання робіт можуть відрізнятись. Уточнити ціни можна на формі «Задати питання».

Автосервіс UAZ «Гараж 4×4» має багаторічний досвід тюнінгу, модернізації, ремонту автомобілів марки UAZ (Hunter, Patriot та всіх модифікацій UAZ-Буханка).

Прокладку головки блоку циліндрів замінюють під час її пошкодження.

Основні ознаки пошкодження прокладки головки блоку:

– попадання охолоджуючої рідини в систему мастила (емульсія на покажчику рівня олії, розшарування злитого з картера олії, особливо помітне у прозорій ємності);

READ  ВАЗ 2107 генератор не дає зарядку

Для заміни прокладки потрібно зняти головку блоку циліндрів із ресивером та випускним колектором. Якщо головку блоку циліндрів знімають з двигуна, встановленого на автомобілі, потрібно заздалегідь злити охолоджувальну рідину.

Вам знадобляться: ключі “на 12”, “на 13”, “на 17”, шестигранники “на 6”, “на 12”, викрутка.

Від’єднайте провід від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Відкручуємо гайки кріплення приймальної труби до випускного колектора.

Викрутіть болт кріплення приймальної труби до кронштейна на коробці передач та відведіть приймальну трубу від випускного колектора.

Від’єднайте колодки джгутів проводів від датчика масової витрати повітря.

Від’єднуємо колодку джгута проводів від датчика положення дросельної заслінки

Роз’єднуємо колодку проводів датчика положення колінчастого валу

Послабте затяжку хомута кріплення повітропідвідної труби, зніміть трубу та відведіть її убік

Замена ГРМ УАЗ Patriot. ЗМЗ 409. Видеоинструкция

Від’єднуємо кінець троса від сектора приводу дросельної заслінки

Послабте кріплення наконечника обплетення троса до кронштейна

витягніть наконечник обплетення троса з кронштейна і відведіть трос убік

Заміна прокладання головки блоку циліндрів ЗМЗ-409

Прокладку головки блоку циліндрів замінюють при її пошкодженні

Основні ознаки пошкодження прокладки головки блоку:

Патриот. Проблемы охлаждения, демонтаж ГБЦ.

Для заміни прокладки потрібно зняти головку блоку циліндрів із ресивером та випускним колектором.

Якщо головку блоку циліндрів знімають з двигуна, встановленого на автомобілі, потрібно попередньо злити охолоджувальну рідину (див. «Як замінити охолоджувальну рідину двигуна автомобіля UAZ Patriot»).

Вам знадобляться: ключі “на 12”, “на 13”, “на 17”, шестигранники “на 6”, “на 12”, викрутка.

Від’єднайте провід від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Злийте рідину із системи охолодження.

Відкрутіть гайки кріплення приймальної труби до випускного колектора

Викрутіть болт кріплення приймальної труби до кронштейна на коробці і відведіть приймальну трубу від випускного колектора.

Від’єднайте колодку джгута проводів від датчика масової витрати повітря

Від’єднайте колодку джгута датчика положення дросельної заслінки

Від’єднайте колодку джгута датчика положення колінчастого валу.

Послабте затяжку хомута кріплення повітропідвідної труби, зніміть трубу та відведіть її убік.

Від’єднайте кінець троса від сектора приводу дросельної заслінки

Послабте кріплення наконечника обплетення троса до кронштейна

Вийміть наконечник обплетення тросу з кронштейна та відведіть трос убік

Від’єднайте колодки моторного джгута від форсунок

Відкрутіть передню гайку кріплення ресивера і зніміть зі шпильок «масові» дроти.

Від’єднайте колодку джгута проводів від регулятора холостого ходу.

Викрутіть задню гайку кріплення ресивера. зніміть зі шпильки тримач 2 палива шланга і другий «масовий» провід 1 джгута, а потім відведіть у бік джгут проводів.

Ослабте хомути 1 шлангів на дросельному вузлі та від’єднайте шланги 2 та 3

ЗМЗ-409 Замена прокладки ГБЦ (УАЗ Патриот)

Відверніть гайки паливної магістралі, що подає та зливає, і відведіть магістралі убік.

Викрутіть болти кріплення заспокійника верхнього ланцюга та зніміть заспокійник.

прокладка, patriot, двигун

Викрутіть крайню праву гайку кріплення випускного колектора

Зніміть зі шпильки тримач трубопроводу системи охолодження

Послідовність затягування болтів кріплення головки блоку циліндрів

Виверніть болти 1 кріплення головки блоку циліндрів у послідовності, зворотній затяжці, зніміть головку блоку циліндрів та зніміть прокладку.

Ретельно очистіть від нагару, залишків старої прокладки та герметика привалочної поверхні головки та блоку циліндрів.

Змастіть нову прокладку з обох боків тонким шаром графітного мастила, а в місці контакту з передньою кришкою блоку термостійким клеєм-герметиком.

Укладіть прокладку на блок циліндрів, простеживши, щоб установочні втулки блоку увійшли у відповідні отвори прокладки.

Встановіть головку блоку у порядку, зворотному зняття.

Затягніть болти кріплення головки блоку у порядку, показаному на рис. 28.

Болти кріплення головки блоку циліндрів затягніть у два етапи: