Загальна муфта Toyota Corolla 150 Зміна тіла. Заміна внеску…

Особливості видалення та заміни перекидання зчеплення генератора

Пару десятиліть тому автомобілі були обладнані стандартними генераторами, якір яких проводили через шків і розтягнутий ремінь від колінчастого вала двигуна, механізми були з’єднані безпосередньо, жорстко. Загальна зчеплення генератора з’явилася в автомобілі порівняно недавно, введення цього пристрою дало змогу згладити передачу крутного моменту з льоду, завдяки якому ремені почали провалювати місто рідше, підшипники ресурсу та генератора Також збільшився.

 • 1 Принцип експлуатації та переваги загального зв’язку
 • 2 інструмент для видалення генератора OMG
 • 3 Заміна інерційного шківа на автомобілі Nissan Primera P12
 • 4 Видалення інерційного шківа генератора Toyota Avensis
 • 5 Видалення встановлення інерційного шківа на автомобілі Skoda Octavia-2
 • 6 знаків і причин несправності інерційного шківа
 • 7 виробників інерційних шківів

Хоча інновація приносить певні переваги, вона має свої недоліки. З часом цей вузол зношується (в середньому ресурс становить близько 100 тисяч. км), тому йому потрібна періодична заміна. Досить складно відремонтувати загальну зчеплення генератора (OMG), оскільки він вважається нерозумною деталями, хоча деякі фахівці приймають для порятунку підшипника. У цій статті ми розглянемо за тим, яким принципом працює цей вузол, наскільки це важливо в транспортному засобі та як його видаляють чи замінюють.

Генератор Toyota Corolla, ремонт генераторів

загальна, муфта, toyota, corolla

Автомобілі Toyota Corolla встановлені трифазними генераторами змінного струму з електромагнітним хвилюванням, з вбудованим блоком випрямляча та електронним регулятором Henpower. Вал генератора встановлений на закритих підшипниках, які не потребують додаткової змащення протягом усього терміну служби. Генератор VAG обертається з шківа колінчастого вала з клінічним поясом. Зменшити знос ременя у випадках, коли з різким

Зменшення швидкості колінчастого вала двигуна ротора двигуна обертається інерцією, целюлоза генератора оснащена купоном вільного ходу, який передає обертання лише в одному напрямку.

Нещодавно з’явилися багато фірм, які спеціалізуються на ремонті імпортних генераторів та початківців. Там ви можете діагностувати несправний вузол, придбати запасні частини для будь.якої моделі генератора (стартера), отримати кваліфіковану консультацію. Якщо ви не впевнені, що ви можете відремонтувати генератор (стартер), має сенс зв’язатися з компанією, де ремонт цих підрозділів буде виконуватися швидко, ефективно і, як правило, за доступною ціною. Однак на автомобілях з високим пробігом часто вигідніше замінити вузол у колекції новими, ніж замінити невдалі деталі.

Заміна генератора Toyota Corolla

Вам знадобиться: всі інструменти для видалення грязі двигуна, а також клавіш “на 10”, “на 12”, викрутка з плоским лезом.

Зніміть праве переднє колесо

Видаліть нижню і праву бічну грязь

Видаліть декоративний кожух двигуна

Зніміть передню оболонку моторного відділення

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Стисніть затискач затискач.

7 і від’єднайте блок від генератора.

Стисніть кріплення захисної шапки.

9 і видаліть захисну кришку виходу генератора.

Відкрутіть гайку кінчика силового проводу.

11 і від’єднайте провід живлення від генератора.

Відкрутіть натяжку приводного ременя допоміжного вузла та вийміть ремінь із м’якоті генератора.

14 і нижні болти кріплення генератора (показаного стрілкою) та вийміть генератор з автомобіля.

Встановіть генератор у порядку, який потрібно видалити, і відрегулюйте натяг натягу допоміжного складання

Ремонт генератора Toyota Corolla

Повна демонстрація генератора не рекомендується, тому краще звернутися до майстерні, що спеціалізується на ремонті генераторів. Цей підрозділ показує лише заміну блок пензля та блоку випрямляча.

Вам знадобиться: клавіші “на 10”, “22”, кінцева головка “на 10”, викрутка з поперечним лезом, гвинтовим зняком, молотом, суппортом, тестер.

Вийміть генератор з автомобіля

3 і вийміть задню кришку генератора.

Зніміть ізоляційний рукав потужного контакту генератора.

Перевірте опір обмотки ротора, підключивши тестер до контактних кільця. Опір повинен бути приблизно 2,3-2,7 Ом. Якщо тестер показує нескінченність, це означає, що обмотки зламані, і вам потрібно замінити ротор.

Перевірте діоди блоку випрямляча. Підключіть один провід до “маси” блоку випрямляча, другий до висновку діода.

7, а потім змінюйте дроти місцями. Діод повинен передати струм лише один бік. Якщо діод проходить струм в обох напрямках, то він несправний.

Аналогічно перевірте решту діодів.

Щоб замінити блок випрямляча, вийміть п’ять гвинтів і вийміть блок випрямляча.

Поверніть два гвинти для кріплення тримача щітки.

Перевірте легкість переміщення пензлів у власник пензля та їх випинання у вільному стані. Якщо пензлі менше 4,5 мм, замініть вузол тримача щітки.

Перевірте закриття обмотки ротора до “маси”. Для цього підключіть зонди тестера до полюса ротора і по черзі до контактних кільця. Вимірювана опір повинен бути нескінченно великим, інакше замінити ротор.

Виміряйте діаметр контактних кільця ротора. Якщо діаметр кільця менше 14 мм, замініть ротор.

Зберіть генератор у замовлення.

Принцип експлуатації та переваги загальної муфти

Генератор, який є джерелом електроенергії, встановлюється в русі від двигуна внутрішнього згоряння, але оскільки двигун працює з різними швидкостями, його крутний момент постійно змінюється. Якір генератора (ротор), керований льодом, крутиться інерцією і, змінюючи режим, продовжує обертатися в одному ритмі, тому навантаження на ремінь у ці моменти значно збільшується.

Надмірно зчеплення (інша назва. інерційний шків) призначений для згладжування змін гойдалки, цей механізм працює за принципом Бендікс у стартері. Коли двигун набирає обертів, частини загального зв’язку знаходяться в гачку, забезпечуючи жорстке з’єднання та максимальний рух руху. Випускаючи педаль газу, частини OMG відкриваються один до одного, ротор продовжує крутитися в інерції незалежно від двигуна. Таким чином, інерційна залежність, пояс та підшипники генератора виключаються, більше не завантажуються до межі, тому їх ресурс значно збільшується.

Спочатку інерційні шківи були встановлені лише на дизельних двигунах, пізніше вони з’явилися на преміум.автомобілях з бензином потужними двигунами. Тепер такі пристрої можна знайти на багатьох моделях автомобілів, наприклад, на Ford Transit або Ssang Yong Kairon з дизельними двигунами, і вже не рідкість.

З’єднання генератора

Турбується про певну півкулю на півсби на двигуні, що належить до, схоже, ні, спочатку помітили пару тижнів тому, піднялися в цей вузол і знайшли витік на насос, точніше, антифриза кинула На капоті зсередини я протікав туди, замінив насос коротко, але насос був замінений насосом, який я практично без зворотного зв’язку, але при перекинутому з’єднанні люфт мені здався сильним. Після заміни насоса цей розмірний також з’явився періодично, я вирішив, можливо, пояс, замінив пояс, але, здається, здається, що ще частіше.

Я прочитав, подивився, як перевірити цю муфту, сьогодні ремінь викинув зчеплення, не подрібнюється, коли блокує крильчатку, шківа в одному напрямку крутиться, не просто, а крутиться, t.Е. Не в вільному ході, але плавно без ривків і закусок, але люфт на цьому зчепленні. це те, що ви можете навіть натиснути злегка, спійманий простим розгойдуванням, затискаючи між пальцями, тут пекло знає це і це нормально. існує такий механізм передачі, можливо, це це нормальний люфт, а півкуля. це пензлик або підшипники самих генів. Я також намагався закрутити двигун до 5-6 тисяч і вимкнув запалювання, я не чув жодних ненормальних звуків.

У мене раніше не було машини з перекиданням з’єднання, як це повинно працювати нормально, я не знаю

Є ще один момент, я постійно чую досить високий звук на кшталт “PS. PS.»Подібно до невеликої турбіни, я чую це лише тоді, коли, наприклад, я під’їжджаю до брехливого міліціонера і вимикаю його з 1200 на холостому ходу, поки я віддаю його гальм Початок і, швидше за все, це звук нормальної роботи загального зв’язку (від інерційного руху ротора) або не зовсім звичайний час, коли я це чую, але вже досить субсидіюється, але ще не застряг. До речі, наприклад, дружина взагалі не чує цього звуку, я чомусь вирішив, що це, мабуть, певний особливий звук варіатора, він трохи схожий на світло, що гуде від варіатора, коли рухається в зворотному. але це не так.

Поки ремінь поклав стару спину, я думаю, що він може його посипати і слухати далі, механічна проблема вийде сильніше-це зрозуміло, чи можна отримати, чи можна діяти щонайменше в 100-150 км від будинку.

Я б принаймні зрозумів, чи нормально, що в нашій загальній грі в муфті чи там, якщо має бути зворотна реакція, то мінімум?

У мене раніше не було машини з перекиданням з’єднання, як це повинно працювати нормально, я не знаю [цитата]

Якщо порівняти нову муфту та стару, то нова сполучення плавно входить у закінчення, t.Е. Як би це не було клинів. У моєму випадку це було просто. Були сторонні шуми, і, найяскравіше, від нешталеної гравюри, зв’язок міг би увімкнутись ідеально рівномірно, а іноді вмикати переміщення, наприклад, ексцентрик. Ексцентрик був мінімальним, але цього було достатньо для невеликої вібрації на холостому ходу. Взагалі) зняти ремінь, дотримуючись обережності, щоб виправити ротор, почніть обертати з’єднання пари обертів у вільному напрямку, переконуючись, що зчеплення в холостому ходу обертається без ривків, різко крутиться у зворотному напрямку. Якщо сполучення ввімкнено негайно, ніби вона дала клин, то заміна не за горами. І якщо зчеплення вмикається плавно, як щільна пружина для скручування, то все добре. З’єднання можна подавати. Але для цього вам потрібна запасна кришка / штекер на ні, як би ви не намагалися, але не видаляйте кришку без пошкоджень від з’єднання. З’єднання промивають і змащують. Процес миття тужливий, але якщо нічого робити))))))

Для згладжування інерції

Крутний момент від двигуна передається імпульсами, коли спалювання проводиться в циліндрах, і це відбувається, як відомо, лише один раз на кожні два колінчасті вал обертається. Через це швидкість обертання колінчастого вала нестабільна. Частини, цитовані ременем, сприяючи інерції, не в змозі синхронно обертатися з кутовою швидкістю колінчастого вала. Тобто вали прикріпленого обладнання відстають за швидкістю обертання колінчастого вала, тоді вони випереджають. Додайте сюди режими запуску та зупинки, прискорення та гальмування, і стає зрозумілим, звідки походять ковзання та ривки, через що приводний ремін. Звичайно, сторонній ривок переживає пояс та ланцюг синхронізації (залежно від того, який привід використовується). Правда, ці механізми приводу набагато сильніші та витриваліші. І все.таки вони розроблені для жорсткого зв’язування колінчастого вала та розподільних валів. Однак інженери вважали, що їм не заважали захищати від сторонніх імпульсів, що утворюються асинхронно обертовими валами (і шківами) кріплень.

Більше того, з часом автомобілі зарозили новим додатковим обладнанням. Потрібно враховувати, що привід нових підрозділів, довірених ременем генератора, і, крім того, кількість бортових споживачів електроенергії збільшувалася, через що сам генератор повинен був збільшуватися в розмірах і прив’язати його якір. більш масивно. Cogdah uevelyrчivlis’mentы ynerцiy, Сократілси. Звичайно, те, що відбувається, нікому не підходило. Як рішення проблеми був розроблений вузол, розроблений для підвищення міцності ременів.

Цей вузол називається з’єднанням, що обганяє, і він був інтегрований у целюлозу генератора. З’єднання має два затискачі: зовнішній асоціюється з шківом, внутрішній. з валом якоря генератора. Між кліпами є кілька рядків рядків. Одні відіграють роль голкових підшипників, інші, котячись по профіленій частині поверхні внутрішнього кліпу. роль замикаючого пристрою.

Принцип експлуатації загальної муфти такий же, як і з Бендікс стартера. Коли, на момент горіння в циліндрах, шків прискорює якір генератора, зупиняє ролики, котиться до вершин виступів, «затискайте» зовнішні та внутрішні затискачі з’єднання між собою, крутний момент закріплений. Але якщо немає горіння і в циліндрах виникає стиснення, уповільнюючи обертання колінчастого вала, внутрішній затискач зчеплення починає наздогнати зовнішні, валики переміщуються у порожнисті робочої поверхні внутрішнього затискача, кліпи відключені. У той же час, шків та якір обертаються незалежно один від одного, що виключає негативний вплив інерції якоря на поясі генератора.

Заміна імпульсу генератора Toyota Corolla

Як тільки він запустив машину і раптом індикатор зарядки загорівся, потонув, почав. все добре. Ну, добре, я думаю, що я продовжував бізнес. І один прекрасний ранок одного прекрасного дня, що збирається піти на роботу, зарядка знову загоряється, я буду муфлером і спалити двічі. машина вимагає зарядки. Я відкриваю капюшон і багажник, щоб виміряти напругу до акумулятора і переконатися, що насправді немає зарядки. Я просто заходжу до багажника, я чую короткий стермський ремінний скрип, так я дивлюся на панель приладів, тому я подумав, що індикатор зарядки вийшов. Тому я роблю висновок, що проблема полягає в шківі генератора, а саме в її обгрунтованому з’єднанні.

Повернення товарів юридичною особою, індивідуальний підприємець чи інший предмет економічної діяльності здійснюється суворо відповідно до завершеної угоди (продажу або доставки) та за відсутності її норм цивільного кодексу.

Причини повернення можна розглянути:

 • ідентифікація товарів неадекватної якості (шлюб);
 • повернення з причин, передбачених договором;
 • Зворотній зв’язок з комісійним продуктом.

Якщо необхідно, продавець може призначити додаткову перевірку якості повернених товарів у сервісному центрі (продавець, виробник, уповноважена організація або імпортер).

Товари неадекватної якості (якщо недоліки не були вказані заздалегідь) можуть бути повернені постачальнику згідно із Законом. У цьому випадку покупець має право:

 • вимагати зниження ціни;
 • Запросіть продавця звільнити недоліки безкоштовно у розумний час;
 • Усуньте недоліки самостійно, якщо продавець покриває витрати.

У тих варіантах, коли недоліки невпорядковані або з’являються неодноразово після їх усунення або тягнуть за собою надмірні витрати як на кошти, так і на час, покупцеві надається право:

 • вимагати відшкодування суми, сплаченої за товари з розірванням договору;
 • вимагати заміни товару якістю, що відповідає положенням завершеної угоди.

Повернення товару здійснюється за рахунок продавця, якщо інше не передбачено договором продажу, доставки, комісії чи іншого документа.

Відмова від повернення або обміну товарами

 • У випадку, якщо продукт має індивідуальні властивості (індивідуальні розміри, кольори чи інші характеристики) і може використовуватися виключно покупцем, який його придбав, покупець не має права відмовити товар. Такий продукт не може бути повернутий або обмінений.
 • ТОВ Mastak M не несе відповідальності за дії інших кур’єрських послуг та/або поштові послуги та/або третіх сторін, що надають товари для доставки та/або доставки товарів. Якщо товари пошкоджені під час процесу відвантаження, вимога повернення товарів не буде задоволена на території. 1 ст. 25 Закону. Претензії покупця, пов’язані з пошкодженням товарів внаслідок доставки та/або доставки, представлені кур’єрською компанією та/або поштовою службою та/або третіми сторонами, які пошкодили товари під час доставки та/або доставки.

Кожна з сторін має право захищати свою точку зору в суді.

Для приватних покупців.

Якщо товари хорошої якості (новий, не існує шлюбу) права споживача, якщо товари не підходять у формі, розмірах, стилю, кольорі, розміру чи конфігурації, споживач має право:

 • обмінюватися тим самим брендом на товари (моделі, стаття);
 • обмін на аналогічний продукт іншого бренду (моделі, статті);
 • вимагати повернення коштів, сплаченого за товари суми грошей, якщо той самий товар відсутній у продажу в день споживчих контактів з продавцем.

За згодою зі споживачем, обмін товарами може бути здійснено після отримання тих самих або подібних товарів у продажу.Умови обміну або повернення повернення товарів можливі лише згідно з наступними умовами:

 • Первісна поява товарів, споживчих властивостей, печаток, фабричних етикеток зберігається;
 • Товари не повинні були використовувати;
 • Документи, що підтверджують факт придбання товарів у нашому магазині та передані разом з товарами (перевірка, покупка, паспорт, гарантійний купон) були надані.

Терміни обміну або повернення коштів можна обміняти або повернути:

 • Протягом 14 днів, не враховуючи день його покупки, якщо товари придбані в нашому роздрібному магазині.
 • Протягом 7 днів після дня отримання товарів, якщо товари купуються віддалено через наш інтернет.магазин.
 • При необхідності, додаткова перевірка якості товарів у сервісному центрі (продавець, виробник, уповноважена організація або імпортер), термін обміну або відшкодування збільшується до 20 днів з дати подання визначеної вимоги;
 • Якщо продавець не має продукту, необхідного для заміни під час презентації, заміна повинна здійснюватися протягом місяця з дати подання такої вимоги.
 • Переконайтесь, що всі умови повернення товару виконуються.
 • Заповніть стандартну форму “Додаток для обміну або повернення”
 • Принесіть товар та всі документи до нашого роздрібного магазину.
 • Якщо у вас немає можливості принести товари до роздрібного магазину, то повідомте нам про свій намір електронною поштою, додайте до листа сканування документів про купівлю, гарантії купона та заповнено на обмін або повернення коштів. Після підтвердження отримання прет.
 • Після отримання товару магазин замінює або повертає готівку споживачеві.

Якщо товари неадекватної якості (шлюбу) права споживача на споживача у разі виявлення недоліків у продукті, якщо вони не були домовлені про продаж, право має право:

 • Заміна попиту на продукт того ж бренду (модель, стаття);
 • вимагати заміни іншої марки (модель, стаття) з відповідним перерахуванням придбаної ціни;
 • вимагати пропорційного зниження ціни покупки;
 • вимагати негайного безоплатного усунення дефектів товарів або відшкодування витрат за їх виправлення споживачем або третьою стороною;
 • вимагати повернення суми, сплаченої за товар.

Як відкрути горіх?

Toyota Generator 27060-62160 (Denso 101211-9590)

Я хочу змінити підшипники та пензлі.

22 горіх, на осі під ключ на 10.

Я спробував відкрутити (спочатку на тиждень, поки запасні частини їхали, кислі в VD-40), “Вісь зігнута і вісь трохи почали” згортатися “.

Нитку не можна залишити? Використовуються герметики, такі як Локейта на конвеєрі під час складання?

Я зробив ключ для 22 зі старої голови, т.До. Це не простий ключ до «всередину» шківа (відрізати 22 частину кроком.кроком у голові, пробурив отвір під головою на 10 і зварував голову на 22 до Швлера).я не зробив мати ключ 22 «вигнуті».

Як він закрутився: 22 “обіймає” 22.халерський горіх, зварений до Швелера, а голова 10 (суворий шестикутник) проходить через отвір у вишні голови в 22 і “обіймає” вісь.

Як результат, торт почав згинатися, до якого він тримав голову на 10 (тримав її з подовжувачем з половини дюйма).

Завтра я спробую розігріти його пайкою (“тонкою” пальнику, на жаль, ні), виливну ортофосфорну кислоту в шків, раніше знежираючись і дме повітрям.

Він не працює, щоб розібрати його з задньої кришки, я видаляю “оболонку”, що на трьох гвинтах, під ним. діодний міст і регулятор, пензлики. я видаляю все це, відкрутивши 4 гайки, які тримають корпус, Спробуйте вирізати його. але я отримую зазор у міліметрі, а потім половинки не розходяться, а шків рухається близько до передньої кришки.

Спроби змінити половинки марні, вони не розходяться. Щоб зняти передню кришку. вам потрібно зняти шків.

Заміна інерційного шківа на автомобіль Nissan Primera P12

Замінити загальну муфту на приклад Nissan на бензиновий двигун QR 20 (2.0 л), у будь.якому випадку, вам доведеться демонтувати генератор, він не працює, щоб дістатися до шківа на місці. вузол розташований внизу в недоступному місці, закриті іншими деталями.

Щоб зняти шків, ви можете використовувати готовий пристрій або зробити його самостійно, зварювати з стрижнів, вам знадобиться шестикутник 17 мм. Домашній ключ буде кращим, оскільки він сильніший. зчеплення закрутиться дуже щільно, спеціальний пакет може не витримати і зламати. Не завжди можливо побудувати OMG з місця, хоча необхідно демонтувати інструкції.

Щоб виправити якір, генератор повинен буде розібратися, для цього:

 • Зніміть задню кришку, вона кріпиться чотирма довгими болтами і гайками на 12 (разом із кришкою видаляють обмотка статора);
 • Ми затискаємо обертовий вал у пороку, його слід зафіксувати за допомогою розпірків, щоб не пошкодити частину;
 • Ми приймаємо зроблений домашній ключ, відкрутіть сам зчеплення.

Ми встановлюємо новий інерційний шків, не потрібно щільно затягуватись. під час роботи він обертається за годинниковою стрілкою, і він сам не зможе відкрутити. Крім сполучення, вам потрібно не забути встановити захисну шапку, якщо це не буде зроблено, бруд приходить сюди, і OMG не вдасться передчасно.

Subaru Outback, 2015 рік: було оновлення на користь?

Огляд автомобілів Kia Seed 2015

Всередині автобуса.посуд: поїздка з комфортом

Ознаки несправності загального зчеплення генератора

Всі вузли автомобілів, навіть колінчастий вал двигуна, з часом зношуються. Зворотний зв’язок. без винятку. Як правило, цього достатньо для 100 000 км, після чого заміна відбувається. Ознаки несправності з’єднання ідентичні ознаам прокатного валика, оскільки за допомогою цього вузла він має багато спільного. Несправні компонентні клини. Найпоширеніші ознаки поломки:

 • При запуску двигуна з’являється шум;
 • Нетірник починає клацати;
 • Передача ременя працює неправильно (вона трясе і смикає).

Загальний зв’язок на генераторі

загальна, муфта, toyota, corolla

У поломці може бути такі причини:

 • механічні пошкодження;
 • отримання бруду в механізмі;
 • Неправильна установка генератора;
 • Природне знищення.

З’єднання генератора

Турбується про певну півкулю на півсби на двигуні, що належить до, схоже, ні, спочатку помітили пару тижнів тому, піднялися в цей вузол і знайшли витік на насос, точніше, антифриза кинула На капоті зсередини я протікав туди, замінив насос коротко, але насос був замінений насосом, який я практично без зворотного зв’язку, але при перекинутому з’єднанні люфт мені здався сильним. Після заміни насоса цей розмірний також з’явився періодично, я вирішив, можливо, пояс, замінив пояс, але, здається, здається, що ще частіше.

Я прочитав, подивився, як перевірити цю муфту, сьогодні ремінь викинув зчеплення, не подрібнюється, коли блокує крильчатку, шківа в одному напрямку крутиться, не просто, а крутиться, t.Е. Не в вільному ході, але плавно без ривків і закусок, але люфт на цьому зчепленні. це те, що ви можете навіть натиснути злегка, спійманий простим розгойдуванням, затискаючи між пальцями, тут пекло знає це і це нормально. існує такий механізм передачі, можливо, це це нормальний люфт, а півкуля. це пензлик або підшипники самих генів. Я також намагався закрутити двигун до 5-6 тисяч і вимкнув запалювання, я не чув жодних ненормальних звуків.

У мене раніше не було машини з перекиданням з’єднання, як це повинно працювати нормально, я не знаю

Є ще один момент, я постійно чую досить високий звук на кшталт “PS. PS.»Подібно до невеликої турбіни, я чую це лише тоді, коли, наприклад, я під’їжджаю до брехливого міліціонера і вимикаю його з 1200 на холостому ходу, поки я віддаю його гальм Початок і, швидше за все, це звук нормальної роботи загального зв’язку (від інерційного руху ротора) або не зовсім звичайний час, коли я це чую, але вже досить субсидіюється, але ще не застряг. До речі, наприклад, дружина взагалі не чує цього звуку, я чомусь вирішив, що це, мабуть, певний особливий звук варіатора, він трохи схожий на світло, що гуде від варіатора, коли рухається в зворотному. але це не так.

Поки ремінь поклав стару спину, я думаю, що він може його посипати і слухати далі, механічна проблема вийде сильніше-це зрозуміло, чи можна отримати, чи можна діяти щонайменше в 100-150 км від будинку.

Я б принаймні зрозумів, чи нормально, що в нашій загальній грі в муфті чи там, якщо має бути зворотна реакція, то мінімум?

У мене раніше не було машини з перекиданням з’єднання, як це повинно працювати нормально, я не знаю [цитата]

Якщо порівняти нову муфту та стару, то нова сполучення плавно входить у закінчення, t.Е. Як би це не було клинів. У моєму випадку це було просто. Були сторонні шуми, і, найяскравіше, від нешталеної гравюри, зв’язок міг би увімкнутись ідеально рівномірно, а іноді вмикати переміщення, наприклад, ексцентрик. Ексцентрик був мінімальним, але цього було достатньо для невеликої вібрації на холостому ходу. Взагалі) зняти ремінь, дотримуючись обережності, щоб виправити ротор, почніть обертати з’єднання пари обертів у вільному напрямку, переконуючись, що зчеплення в холостому ходу обертається без ривків, різко крутиться у зворотному напрямку. Якщо сполучення ввімкнено негайно, ніби вона дала клин, то заміна не за горами. І якщо зчеплення вмикається плавно, як щільна пружина для скручування, то все добре. З’єднання можна подавати. Але для цього вам потрібна запасна кришка / штекер на ні, як би ви не намагалися, але не видаляйте кришку без пошкоджень від з’єднання. З’єднання промивають і змащують. Процес миття тужливий, але якщо нічого робити))))))

Як перевірити з’єднання?

Щоб визначити несправності частини, перевірте натягувач ременя, коли двигун працює. Якщо натягувач рухається занадто активно, це є чіткою ознакою несправності муфля.

Ми прискорюємо двигун, щоб його крутний момент становив 2000 об / хв, а потім вимкнути. Вам потрібно слухати, чи генератор гуде. Якщо є кайф, швидше за все, підшипник шківа зношується. У цьому випадку шків також краще замінити.

Коротка тріщина при вимкненні двигуна також може вказувати на знос загальної муфти. Частина, яка розробила свій ресурс, припиняється, після чого вона починає працювати як безперервний шків.

Заміна є обов’язковою, якщо є щонайменше один із описаних вище симптомів. А тепер про способи, з якими ви можете перевірити загальну муфту.

Перший метод

Щоб перевірити з’єднання високої якості, його потрібно демонтувати. Потім візьміть вузол у руки і заблокуйте внутрішнє кільце пальцями. Ми намагаємось скрутити зовнішнє кільце в напрямку, в якому воно крутиться під впливом передачі ременя.

Другий метод

Внутрішнє кільце також заблоковано пальцями. У цьому випадку ми намагаємось скрутити зовнішнє кільце в напрямку, протилежному руху пояса. Зовнішнє кільце повинно легко піддатися зусиллям руки і рухатися в заданому напрямку. Якщо цього не відбудеться, деталь несправна.

Внутрішній кліп оснащений потужною пружиною, тому під час тесту краще використовувати спеціальний пристрій, оскільки механізм може не піддатися зусиллям руки.

Заміна сполучення абортів

Заміну можна здійснити незалежно, але лише за умови, що є спеціальний ключ, який може бути відкручений з генератора шківа. Ми повинні підготуватися до того, що вам потрібно замінити компресор кондиціонера, але лише спеціаліст може прийняти таке рішення.

Старі та нові перекидання кліпів генератора

загальна, муфта, toyota, corolla

Потрібно змінити зв’язок, якщо виявлено якісь ознаки його зносу. а також разом із якір генератора та “витратними матеріалами”.

Які інструменти корисні?

Нам потрібні спеціальні інструменти. Важко розібратися з елементом кріплення з’єднання, оскільки він має таємну голову і захищається шапкою. Тільки після демонтажу захисту можуть бути виявлені внутрішні прорізи, в які вставляється ключ.

Але не завжди можливо видалити OMG, навіть якщо є спеціальний інструмент. У деяких автомобілях між генератором та тілом так мало місця, що ключ не розміщується. У цьому випадку рекомендується зняти генератор раніше. Іноді важко відкрутити кріплення через занадто щільно скручений горіх. Якщо ви не можете відкрутити жодним чином, використовуйте пневмони.

Компоненти спеціального ключа, з яким ви можете видалити OMG:

 • Двосторонній біт. На одному кінці є шестикутник, на другому. голова з адаптером під воротами. Цей пристрій призначений для утримання шківа від прокрутки.
 • Насадка з багатогранним ззовні. Інша сторона насадки оснащена шестикутником для відкручення кріплень.

Крім того, для видалення OMG може знадобитися такі інструменти:

Як видалити?

Процедура повинна бути виконана в такому порядку:

 • Мінус термінал від акумулятора відключений.
 • Насадка знімається.
 • Сторона поглинача демонтується, шланг видаляється.
 • Після зняття ствола генератор демонструється. Доведеться послабити гайку, що прикріплює розтяжне відео.
 • Для видалення краще використовувати шестикутний біт. Використовуйте його, щоб відкрутити зв’язок.

Але як відкрутити ОМГ, якщо він не піддається? Для цього вам доведеться демонтувати та розібрати генератор, спочатку тримаючи його в пороці.

Як поставити новий?

Установка здійснюється з зворотного. Не потрібно занадто щільно затягувати. Потрібно встановити захисну кришку та кришку. Якщо цього нехтують, то бруд потрапить всередину механізму, що неминуче призведе до відмови частин вузла.

Порівняння розміру загальної муфти

Чи можливо ремонтувати?

Як правило, перекидання муфт не відновлюються, вони просто змінюються на нові. Тим не менш, ремонт OMG можливий, але лише професіонали можуть це зробити.

З’єднання починає ковзати навіть з невеликим зносом внутрішньої поверхні, яка відшліфується під час ремонту. Вкладиші також відполіровані або змінені на нові. все залежить від ступеня зносу. На невеликих муфтах, які не мають вставок, вони змінюють відео. Вкладиші відполіровані на машині за допомогою спеціального пристрою. Шліфування зібрається з зірками.

Під час складання важливо досягти чіткого заклинання роликів. При встановленні необхідно досягти вирівнювання деталей. Рух зв’язку після складання повинен бути гладким.

Когда появляются симптомы поломки ОМГ, важно сразу провести диагностику всего узла и после этого принимать решение о целесообразности его замены. Звичайно, ви можете здійснити заміну самостійно, але якщо навичок не вистачає, краще відмовитися від незалежного втручання.

Чесно кажучи, я замислювався, що саме для морозу батарея втомився, і його зарядка вирішить все питання, але хлопці з Viber Chat “в захваті від мене”, що у мене є проблеми з генератором. Оскільки у мене немає мультиметра, я заїхав у друга в гаражі по дорозі додому, вони вимірювали стрес і дійсно 11.5 В на заклепленому двигуні та 11В на роботі. З моменту генератора, то генератор. По дорозі я помітив, що якщо ви закрутите двигун близько 3000 і більше, то чек зник, тому я намагався так піти. Але приблизно за 500 м до стоянки, чекаючи на світлофорі, підсвічування було відключено, кермо було важче, і стало зрозуміло, що нам довелося поспішати. Я дістався до стоянки, але я більше не зупинявся на ній, кермо було абсолютно важким (хоча, можливо, я щойно ідентифікований), не було бажання припаркуватися з цим, було вирішено запустити акумулятор і зарядити його. покладіть його наступного дня, коли машина на місці, а потім вийміть генератор. Під час виходу на набір клавіш, акумулятор, очевидно, зібрався на міцність, тому що автомобіль запустився нормально, а підсилювач працював як завжди, я припаркувався на його місці і зняв акумулятор генератором. Процес видалення, а також встановлення повернення, я не покажу, це було зроблено пізно і на холоді, це було лише до того, як воно було. Опис хороший у техніці, розділ “Система зарядки”. Для мене людина, яка ніколи не робила таких речей, все було зрозуміло, і генератор успішно видалив:

Все в одному з технічних документів існує розділ генератора перевіряє з описом основних методик визначення несправностей, для яких потрібні лише руки, мультиметр та стандарти стандартів. Найбільш перевірка. це перевірка загальної муфти. Я мушу одразу сказати, що є нюанс порівняно з технікою дока: для такої перевірки потрібно зняти захисну кришку зчеплення, я намагався обережно забрати її з краю голкою, але нічого не прийшло про це. Насправді, в описі знижки генератора, показано, що він видалений викруткою через центральну діру, лише тепер вона покрита гумою, і якщо вона розірвана, вам потрібна нова кришка, тому вона була необхідна Для перегляду альтернативних діагностичних шляхів і перше посилання відображається це відео, з якого все стає все зрозумілою і не потрібно нічого видаляти. Виправивши ротор генератора, виявилося, що з’єднання йде в обох напрямках, і тому її потрібно змінити. Оскільки вам потрібен спеціальний інструмент для заміни, це означало, що генератор повинен бути прийнятий на послугу. Я також вирішив перевірити стан пензлів. Ви дивитесь на діодний міст, і нічого не можна перевірити:

Турбується про певну півкулю на півсби на двигуні, що належить до, схоже, ні, спочатку помітили пару тижнів тому, піднялися в цей вузол і знайшли витік на насос, точніше, антифриза кинула На капоті зсередини я протікав туди, замінив насос коротко, але насос був замінений насосом, який я практично без зворотного зв’язку, але при перекинутому з’єднанні люфт мені здався сильним. Після заміни насоса цей розмірний також з’явився періодично, я вирішив, можливо, пояс, замінив пояс, але, здається, здається, що ще частіше.

Генератор Toyota Corolla, ремонт генераторів

загальна, муфта, toyota, corolla

Автомобілі Toyota Corolla встановлені трифазними генераторами змінного струму з електромагнітним хвилюванням, з вбудованим блоком випрямляча та електронним регулятором Henpower. Вал генератора встановлений на закритих підшипниках, які не потребують додаткової змащення протягом усього терміну служби. Генератор VAG обертається з шківа колінчастого вала з клінічним поясом. Зменшити знос ременя у випадках, коли з різким

Зменшення швидкості колінчастого вала двигуна ротора двигуна обертається інерцією, целюлоза генератора оснащена купоном вільного ходу, який передає обертання лише в одному напрямку.

Нещодавно з’явилися багато фірм, які спеціалізуються на ремонті імпортних генераторів та початківців. Там ви можете діагностувати несправний вузол, придбати запасні частини для будь.якої моделі генератора (стартера), отримати кваліфіковану консультацію. Якщо ви не впевнені, що ви можете відремонтувати генератор (стартер), має сенс зв’язатися з компанією, де ремонт цих підрозділів буде виконуватися швидко, ефективно і, як правило, за доступною ціною. Однак на автомобілях з високим пробігом часто вигідніше замінити вузол у колекції новими, ніж замінити невдалі деталі.

Заміна генератора Toyota Corolla

Вам знадобиться: всі інструменти для видалення грязі двигуна, а також клавіш “на 10”, “на 12”, викрутка з плоским лезом.

Зніміть праве переднє колесо

Видаліть нижню і праву бічну грязь

Видаліть декоративний кожух двигуна

Зніміть передню оболонку моторного відділення

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Стисніть затискач затискач.

7 і від’єднайте блок від генератора.

Стисніть кріплення захисної шапки.

9 і видаліть захисну кришку виходу генератора.

Відкрутіть гайку кінчика силового проводу.

11 і від’єднайте провід живлення від генератора.

Відкрутіть натяжку приводного ременя допоміжного вузла та вийміть ремінь із м’якоті генератора.

14 і нижні болти кріплення генератора (показаного стрілкою) та вийміть генератор з автомобіля.

Встановіть генератор у порядку, який потрібно видалити, і відрегулюйте натяг натягу допоміжного складання

Ремонт генератора Toyota Corolla

Повна демонстрація генератора не рекомендується, тому краще звернутися до майстерні, що спеціалізується на ремонті генераторів. Цей підрозділ показує лише заміну блок пензля та блоку випрямляча.

Вам знадобиться: клавіші “на 10”, “22”, кінцева головка “на 10”, викрутка з поперечним лезом, гвинтовим зняком, молотом, суппортом, тестер.

Вийміть генератор з автомобіля

3 і вийміть задню кришку генератора.

Зніміть ізоляційний рукав потужного контакту генератора.

Перевірте опір обмотки ротора, підключивши тестер до контактних кільця. Опір повинен бути приблизно 2,3-2,7 Ом. Якщо тестер показує нескінченність, це означає, що обмотки зламані, і вам потрібно замінити ротор.

Перевірте діоди блоку випрямляча. Підключіть один провід до “маси” блоку випрямляча, другий до висновку діода.

7, а потім змінюйте дроти місцями. Діод повинен передати струм лише один бік. Якщо діод проходить струм в обох напрямках, то він несправний.

Аналогічно перевірте решту діодів.

Щоб замінити блок випрямляча, вийміть п’ять гвинтів і вийміть блок випрямляча.

Поверніть два гвинти для кріплення тримача щітки.

Перевірте легкість переміщення пензлів у власник пензля та їх випинання у вільному стані. Якщо пензлі менше 4,5 мм, замініть вузол тримача щітки.

Перевірте закриття обмотки ротора до “маси”. Для цього підключіть зонди тестера до полюса ротора і по черзі до контактних кільця. Вимірювана опір повинен бути нескінченно великим, інакше замінити ротор.

Виміряйте діаметр контактних кільця ротора. Якщо діаметр кільця менше 14 мм, замініть ротор.

Зберіть генератор у замовлення.

Принцип експлуатації та переваги загальної муфти

Генератор, який є джерелом електроенергії, встановлюється в русі від двигуна внутрішнього згоряння, але оскільки двигун працює з різними швидкостями, його крутний момент постійно змінюється. Якір генератора (ротор), керований льодом, крутиться інерцією і, змінюючи режим, продовжує обертатися в одному ритмі, тому навантаження на ремінь у ці моменти значно збільшується.

Надмірно зчеплення (інша назва. інерційний шків) призначений для згладжування змін гойдалки, цей механізм працює за принципом Бендікс у стартері. Коли двигун набирає обертів, частини загального зв’язку знаходяться в гачку, забезпечуючи жорстке з’єднання та максимальний рух руху. Випускаючи педаль газу, частини OMG відкриваються один до одного, ротор продовжує крутитися в інерції незалежно від двигуна. Таким чином, інерційна залежність, пояс та підшипники генератора виключаються, більше не завантажуються до межі, тому їх ресурс значно збільшується.

Спочатку інерційні шківи були встановлені лише на дизельних двигунах, пізніше вони з’явилися на преміум.автомобілях з бензином потужними двигунами. Тепер такі пристрої можна знайти на багатьох моделях автомобілів, наприклад, на Ford Transit або Ssang Yong Kairon з дизельними двигунами, і вже не рідкість.

Як перевірити з’єднання?

Щоб визначити несправності частини, перевірте натягувач ременя, коли двигун працює. Якщо натягувач рухається занадто активно, це є чіткою ознакою несправності муфля.

Ми прискорюємо двигун, щоб його крутний момент становив 2000 об / хв, а потім вимкнути. Вам потрібно слухати, чи генератор гуде. Якщо є кайф, швидше за все, підшипник шківа зношується. У цьому випадку шків також краще замінити.

Коротка тріщина при вимкненні двигуна також може вказувати на знос загальної муфти. Частина, яка розробила свій ресурс, припиняється, після чого вона починає працювати як безперервний шків.

Заміна є обов’язковою, якщо є щонайменше один із описаних вище симптомів. А тепер про способи, з якими ви можете перевірити загальну муфту.

Перший метод

Щоб перевірити з’єднання високої якості, його потрібно демонтувати. Потім візьміть вузол у руки і заблокуйте внутрішнє кільце пальцями. Ми намагаємось скрутити зовнішнє кільце в напрямку, в якому воно крутиться під впливом передачі ременя.

Другий метод

Внутрішнє кільце також заблоковано пальцями. У цьому випадку ми намагаємось скрутити зовнішнє кільце в напрямку, протилежному руху пояса. Зовнішнє кільце повинно легко піддатися зусиллям руки і рухатися в заданому напрямку. Якщо цього не відбудеться, деталь несправна.

Внутрішній кліп оснащений потужною пружиною, тому під час тесту краще використовувати спеціальний пристрій, оскільки механізм може не піддатися зусиллям руки.

Заміна сполучення абортів

Заміну можна здійснити незалежно, але лише за умови, що є спеціальний ключ, який може бути відкручений з генератора шківа. Ми повинні підготуватися до того, що вам потрібно замінити компресор кондиціонера, але лише спеціаліст може прийняти таке рішення.

Старі та нові перекидання кліпів генератора

загальна, муфта, toyota, corolla

Потрібно змінити зв’язок, якщо виявлено якісь ознаки його зносу. а також разом із якір генератора та “витратними матеріалами”.

Які інструменти корисні?

Нам потрібні спеціальні інструменти. Важко розібратися з елементом кріплення з’єднання, оскільки він має таємну голову і захищається шапкою. Тільки після демонтажу захисту можуть бути виявлені внутрішні прорізи, в які вставляється ключ.

Але не завжди можливо видалити OMG, навіть якщо є спеціальний інструмент. У деяких автомобілях між генератором та тілом так мало місця, що ключ не розміщується. У цьому випадку рекомендується зняти генератор раніше. Іноді важко відкрутити кріплення через занадто щільно скручений горіх. Якщо ви не можете відкрутити жодним чином, використовуйте пневмони.

Компоненти спеціального ключа, з яким ви можете видалити OMG:

 • Двосторонній біт. На одному кінці є шестикутник, на другому. голова з адаптером під воротами. Цей пристрій призначений для утримання шківа від прокрутки.
 • Насадка з багатогранним ззовні. Інша сторона насадки оснащена шестикутником для відкручення кріплень.

Крім того, для видалення OMG може знадобитися такі інструменти:

Як видалити?

Процедура повинна бути виконана в такому порядку:

 • Мінус термінал від акумулятора відключений.
 • Насадка знімається.
 • Сторона поглинача демонтується, шланг видаляється.
 • Після зняття ствола генератор демонструється. Доведеться послабити гайку, що прикріплює розтяжне відео.
 • Для видалення краще використовувати шестикутний біт. Використовуйте його, щоб відкрутити зв’язок.

Але як відкрутити ОМГ, якщо він не піддається? Для цього вам доведеться демонтувати та розібрати генератор, спочатку тримаючи його в пороці.

Як поставити новий?

Установка здійснюється з зворотного. Не потрібно занадто щільно затягувати. Потрібно встановити захисну кришку та кришку. Якщо цього нехтують, то бруд потрапить всередину механізму, що неминуче призведе до відмови частин вузла.

Порівняння розміру загальної муфти

Чи можливо ремонтувати?

Як правило, перекидання муфт не відновлюються, вони просто змінюються на нові. Тим не менш, ремонт OMG можливий, але лише професіонали можуть це зробити.

З’єднання починає ковзати навіть з невеликим зносом внутрішньої поверхні, яка відшліфується під час ремонту. Вкладиші також відполіровані або змінені на нові. все залежить від ступеня зносу. На невеликих муфтах, які не мають вставок, вони змінюють відео. Вкладиші відполіровані на машині за допомогою спеціального пристрою. Шліфування зібрається з зірками.

Під час складання важливо досягти чіткого заклинання роликів. При встановленні необхідно досягти вирівнювання деталей. Рух зв’язку після складання повинен бути гладким.

Когда появляются симптомы поломки ОМГ, важно сразу провести диагностику всего узла и после этого принимать решение о целесообразности его замены. Звичайно, ви можете здійснити заміну самостійно, але якщо навичок не вистачає, краще відмовитися від незалежного втручання.

Чесно кажучи, я замислювався, що саме для морозу батарея втомився, і його зарядка вирішить все питання, але хлопці з Viber Chat “в захваті від мене”, що у мене є проблеми з генератором. Оскільки у мене немає мультиметра, я заїхав у друга в гаражі по дорозі додому, вони вимірювали стрес і дійсно 11.5 В на заклепленому двигуні та 11В на роботі. З моменту генератора, то генератор. По дорозі я помітив, що якщо ви закрутите двигун близько 3000 і більше, то чек зник, тому я намагався так піти. Але приблизно за 500 м до стоянки, чекаючи на світлофорі, підсвічування було відключено, кермо було важче, і стало зрозуміло, що нам довелося поспішати. Я дістався до стоянки, але я більше не зупинявся на ній, кермо було абсолютно важким (хоча, можливо, я щойно ідентифікований), не було бажання припаркуватися з цим, було вирішено запустити акумулятор і зарядити його. покладіть його наступного дня, коли машина на місці, а потім вийміть генератор. Під час виходу на набір клавіш, акумулятор, очевидно, зібрався на міцність, тому що автомобіль запустився нормально, а підсилювач працював як завжди, я припаркувався на його місці і зняв акумулятор генератором. Процес видалення, а також встановлення повернення, я не покажу, це було зроблено пізно і на холоді, це було лише до того, як воно було. Опис хороший у техніці, розділ “Система зарядки”. Для мене людина, яка ніколи не робила таких речей, все було зрозуміло, і генератор успішно видалив:

Все в одному з технічних документів існує розділ генератора перевіряє з описом основних методик визначення несправностей, для яких потрібні лише руки, мультиметр та стандарти стандартів. Найбільш перевірка. це перевірка загальної муфти. Я мушу одразу сказати, що є нюанс порівняно з технікою дока: для такої перевірки потрібно зняти захисну кришку зчеплення, я намагався обережно забрати її з краю голкою, але нічого не прийшло про це. Насправді, в описі знижки генератора, показано, що він видалений викруткою через центральну діру, лише тепер вона покрита гумою, і якщо вона розірвана, вам потрібна нова кришка, тому вона була необхідна Для перегляду альтернативних діагностичних шляхів і перше посилання відображається це відео, з якого все стає все зрозумілою і не потрібно нічого видаляти. Виправивши ротор генератора, виявилося, що з’єднання йде в обох напрямках, і тому її потрібно змінити. Оскільки вам потрібен спеціальний інструмент для заміни, це означало, що генератор повинен бути прийнятий на послугу. Я також вирішив перевірити стан пензлів. Ви дивитесь на діодний міст, і нічого не можна перевірити:

Турбується про певну півкулю на півсби на двигуні, що належить до, схоже, ні, спочатку помітили пару тижнів тому, піднялися в цей вузол і знайшли витік на насос, точніше, антифриза кинула На капоті зсередини я протікав туди, замінив насос коротко, але насос був замінений насосом, який я практично без зворотного зв’язку, але при перекинутому з’єднанні люфт мені здався сильним. Після заміни насоса цей розмірний також з’явився періодично, я вирішив, можливо, пояс, замінив пояс, але, здається, здається, що ще частіше.

Генератор Toyota Corolla, ремонт генераторів

загальна, муфта, toyota, corolla

Автомобілі Toyota Corolla встановлені трифазними генераторами змінного струму з електромагнітним хвилюванням, із вбудованим блоком випрямляча та електронним регулятором Henpower. Вал генератора встановлений на закритих підшипниках, які не потребують додаткової змащення протягом усього терміну служби. Генератор VAG обертається з шківа колінчастого вала з клінічним поясом. Зменшити знос ременя у випадках, коли з різким

Зменшення швидкості колінчастого вала двигуна ротора двигуна обертається інерцією, целюлоза генератора оснащена купоном вільного ходу, який передає обертання лише в одному напрямку.

Нещодавно з’явилися багато фірм, які спеціалізуються на ремонті імпортних генераторів та початківців. Там ви можете діагностувати несправний вузол, придбати запасні частини для будь.якої моделі генератора (стартера), отримати кваліфіковану консультацію. Якщо ви не впевнені, що ви можете відремонтувати генератор (стартер), має сенс зв’язатися з компанією, де ремонт цих підрозділів буде виконуватися швидко, ефективно і, як правило, за доступною ціною. Однак на автомобілях з високим пробігом часто вигідніше замінити вузол у колекції новими, ніж замінити невдалі деталі.

Заміна генератора Toyota Corolla

Вам знадобиться: всі інструменти для видалення грязі двигуна, а також клавіш “на 10”, “на 12”, викрутка з плоским лезом.

Зніміть праве переднє колесо

Видаліть нижню і праву бічну грязь

Видаліть декоративний кожух двигуна

Зніміть передню оболонку моторного відділення

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Стисніть затискач затискач.

7 і від’єднайте блок від генератора.

Стисніть кріплення захисної шапки.

9 і видаліть захисну кришку виходу генератора.

Відкрутіть гайку кінчика силового проводу.

11 і від’єднайте провід живлення від генератора.

Відкрутіть натяжку приводного ременя допоміжного вузла та вийміть ремінь із м’якоті генератора.

14 і нижні болти кріплення генератора (показаного стрілкою) та вийміть генератор з автомобіля.

Встановіть генератор у порядку, який потрібно видалити, і відрегулюйте натяг натягу допоміжного складання

Ремонт генератора Toyota Corolla

Повна демонстрація генератора не рекомендується, тому краще звернутися до майстерні, що спеціалізується на ремонті генераторів. Цей підрозділ показує лише заміну блок пензля та блоку випрямляча.

Вам знадобиться: клавіші “на 10”, “22”, кінцева головка “на 10”, викрутка з поперечним лезом, гвинтовим зняком, молотом, суппортом, тестер.

Вийміть генератор з автомобіля

3 і вийміть задню кришку генератора.

Зніміть ізоляційний рукав потужного контакту генератора.

Перевірте опір обмотки ротора, підключивши тестер до контактних кільця. Опір повинен бути приблизно 2,3-2,7 Ом. Якщо тестер показує нескінченність, це означає, що обмотки зламані, і вам потрібно замінити ротор.

Перевірте діоди блоку випрямляча. Підключіть один провід до “маси” блоку випрямляча, другий до висновку діода.

7, а потім змінюйте дроти місцями. Діод повинен передати струм лише один бік. Якщо діод проходить струм в обох напрямках, то він несправний.

Аналогічно перевірте решту діодів.

Щоб замінити блок випрямляча, вийміть п’ять гвинтів і вийміть блок випрямляча.

Поверніть два гвинти для кріплення тримача щітки.

Перевірте легкість переміщення пензлів у власник пензля та їх випинання у вільному стані. Якщо пензлі менше 4,5 мм, замініть вузол тримача щітки.

Перевірте закриття обмотки ротора до “маси”. Для цього підключіть зонди тестера до полюса ротора і по черзі до контактних кільця. Вимірювана опір повинен бути нескінченно великим, інакше замінити ротор.

Виміряйте діаметр контактних кільця ротора. Якщо діаметр кільця менше 14 мм, замініть ротор.

Зберіть генератор у замовлення.

Принцип експлуатації та переваги загальної муфти

Генератор, який є джерелом електроенергії, встановлюється в русі від двигуна внутрішнього згоряння, але оскільки двигун працює з різними швидкостями, його крутний момент постійно змінюється. Якір генератора (ротор), керований льодом, крутиться інерцією і, змінюючи режим, продовжує обертатися в одному ритмі, тому навантаження на ремінь у ці моменти значно збільшується.

Надмірно зчеплення (інша назва. інерційний шків) призначений для згладжування змін гойдалки, цей механізм працює за принципом Бендікс у стартері. Коли двигун набирає обертів, частини загального зв’язку знаходяться в гачку, забезпечуючи жорстке з’єднання та максимальний рух руху. Випускаючи педаль газу, частини OMG відкриваються один до одного, ротор продовжує крутитися в інерції незалежно від двигуна. Таким чином, інерційна залежність, пояс та підшипники генератора виключаються, більше не завантажуються до межі, тому їх ресурс значно збільшується.

Спочатку інерційні шківи були встановлені лише на дизельних двигунах, пізніше вони з’явилися на преміум.автомобілях з бензином потужними двигунами. Тепер такі пристрої можна знайти на багатьох моделях автомобілів, наприклад, на Ford Transit або Ssang Yong Kairon з дизельними двигунами, і вже не рідкість.

Генератор OMG Видалення інструменту

Зовні сам вузол генератора із загальним з’єднанням практично не відрізняється від звичайного генератора, ви можете зловити різницю лише в тому випадку, якщо ви ретельно подивитесь на шків (передня частина):

 • У стандартному джерелі електроенергії вал якоря «утоплений» відносно неглибоким, шків накручений до нього стандартною гайкою;
 • Досить важко розібратися з елементом кріплення генератора зчепленням, і він завжди з таємною головою, крім того, він закривається захисною шапкою. Знявши цей захист, ви можете побачити, що під ним є внутрішні слоти для встановлення ключа.

Демонтувати OMG не так просто, як стандартний шків, тут потрібен спеціальний ключ. Навіть маючи специфікацію, не завжди можна взяти зчеплення в машині. на деяких моделях автомобілів відстань між тілом і генератором настільки мала, що ключ просто не розміщується. У цьому випадку ви повинні придумати свого знімача за допомогою короткого шматочка та спеціальної голови.

Часто неможливо просувати кріплення на пляжі-гайка закрутиться дуже щільно, навіть WD-40 не допомагає та будь-яких інших хитрощів. При заміні OMG все ще рекомендується негайно зняти генератор, тому результат швидший і простіший. Якщо кріплення зчеплення не може бути жодним чином, ви можете використовувати пневматичний хід, не потрібно його купувати, просто зверніться.

Спеціальний ключ. це знято з деталей:

 • Кажани, на одному кінці яких є тип “Torx” або “шестикутник”, з іншого. притисована головка під тортом, пристрій служить для утримання шківа від повороту;
 • форсунки із зовнішньою багаторазовою для встановлення у внутрішній проміжці OMG, з іншого боку, є шестикутник для додаткового ключа, з яким кріплення буде відкручено.

Видалення встановлення інерційного шківа на автомобілі Skoda Octavia-2

На Октавію, з’єднання, що обганяє, можна замінити на місці, не знімаючи генераторний вузол, вільний простір попереду дозволяє дістатися до потрібного механізму. Ми виконуємо операцію в такому порядку:

 • Вимкніть запалювання для цілей безпеки, відключіть термінал масового терміналу;
 • Вийміть резервуар поглинання разом із шлангом, перш за все, підготувач насадки повинен бути відключений;
 • Ми виносимо резервуар вгору, потім ремінь генератора слід зняти, оскільки це ми послаблюємо гайку 17 мм на розтяжному валиці;
 • Спеціальний шків видаляється досить довгим стрижнем і встановлюється в слотах з перекосом, тому краще оновити ключ. замінити його шестикутною кажаном;
 • Зафіксувавши пристрій на шківі, ми намагаємося відкрути з’єднання.

Коли OMG закрутиться дуже щільно, вам доведеться зняти і розібрати генератор, затиснути його у пороку, тут немає іншого виходу. Встановлення зв’язку проводиться у зворотному порядку, не потрібно дуже щільно затягувати. Вам все одно потрібно не забути покласти захисну шапку, якщо цього не буде зроблено, волога та бруд увійдуть всередину механізму, деталі швидко іриють і не вдаються.

Заміна та ремонт генератора Toyota Corolla E150

Процес заміни генератора своїми руками достатньо, але це не спричинить труднощів. Для ремонту обладнання він знадобиться наявність щілинної викрутки, набору вовни, плоскогубців та островів.

Процедури заміни або відновлення функціональності генератора займуть приблизно 2-2.5 годин часу, і його можна виконати однією парою рук. Щоб відремонтувати генератор на Toyota Corolla E150, вам потрібно:

 • Покладіть капюшон на акцент і де.енергізуйте живлення автомобіля, відключаючи клем з мінусом від акумулятора;
 • Далі вам потрібно закласти передню частину автомобіля і демонтувати праве переднє колесо, а також зняти грязьові грязі;
 • Потім ми видаляємо декоративний кожух двигуна та його підкладку, після чого відкривається доступ до генератора;
 • Поруч з пристроєм відключіть колодку електричною проводкою та вийміть кришку. Для цього необхідно послабити джгут на проводку та відключити засувку, вимкнути провід живлення;
 • Тепер послаблюйте необхідний рівень приводного ременя і вийміть продукт із шківа;
 • Далі залишається відкрутити фіксаційні гвинти на кріпленнях, а обладнання може бути витягнуто.

Процедура демонтажу на цьому перекачується: У разі безглуздності генератор повинен бути замінений на нову модель та встановлювати обладнання відповідно до цього алгоритму у зворотному порядку.

Ознаки та причини несправності інерційного шківа

Несправність загальної зв’язку може бути визначена наступними ознаками:

 • Звук клацання з’явився під капотом, який особливо чується зі швидкістю менше 2000 року;
 • Пояс почав частіше провалюватися, або вібрація розтяжного пояса збільшувалася;
 • Зарядка зникла.

В основному, підшипники в OMG, тобто зв’язок постійно вмикається, якір завжди крутиться незалежно від обертів двигуна внутрішнього згоряння. У цьому випадку генератор працює як із звичайним шківом, тому ремені, підшипники генератора, натяжні валики отримують додаткове навантаження, частіше виходять з ладу. Деякі власники автомобілів, не хочуть турбуватися про заміну з’єднання, заваріть підшипник, вважаючи за краще замінити ремінь ще раз, ніж придбати новий інерційний шків.

Когда.роліки Омггпереста, Блокіроватя, рвор.генертораа.Праактичецев. У той же час важко визначити несправність із зовнішнім оглядом: якщо ви кинете ремінь і обертаєте вал шківою рукою, якір буде крутитися, оскільки він не відповідає опору, дефект виявляється Тільки під навантаженням. У будь.якому випадку, можна виявити поломку, якщо зв’язок повністю згортається, в деяких особливо передових випадках вона повністю відлітає.

Інерційний шків не в порядку з наступних причин:

 • після ресурсу (після 100-150 тисяч кілометрів);
 • Через потрапляння бруду в механізм за відсутності захисної шапки;
 • Через занадто сильну розтягнення ременя;
 • внаслідок механічного пошкодження (після удару);
 • Якщо генератор встановлений із перекосом.

Ми перевіряємо ременем з поясом наступним чином:

Ви все ще можете візуально контролювати, як поводиться інерційний шків у роботі. після того, як двигун зупиниться, коли лопатки ротора належним чином, вони повинні обертатися на деякий час.

Виробники інерційних шківів

Окрім оригінальних запасних частин, найпоширенішими є муфти INA та Ruville, якість цих частин фірм є цілком прийнятною. У створенні з’єднання, що обганяють, вперше вона ввели інноваційне рішення у світі у 1995 році. Окрім цих виробників, запчастини також випускаються:

Залежно від виробника та моделі автомобіля, до речі, OMG також розробляються для Avtovaz Cars-Loufdings для VAZ-2110.