Заміна рестайлінгу Forge Forge Fore Focus 2 – Давайте ввійдемо у всі деталі…

Біля світла заміни Ford Focus 3

Заміна світильника під час світла фари на третьому поколінні автомобіля Ford Focus часто необхідна, коли оптика вдосконалюється або ремонтується або ремонтує. Поміркуйте, які основні етапи процедури перевстановлення лампочки, яка з сучасних виробників є найкращими та які їх основні характеристики.

При перевстановці поблизу, щоб замінити їх на Ford Focus 3, їх освітлювальні характеристики слід враховувати. Лампа підлоги має такий набір параметрів:

Залежно від дизайну оптики, лезо може бути двома типами:

 • Bixenon. призначений для встановлення в лінзових системах.
 • Галон, встановлений у фарах з відбивачем.

Примітка! Під час пошуку заміни сусідньої галогенної лампи у поколінні Ford Focus 3 необхідно суворо дотримуватися рекомендацій виробника щодо джерела живлення. В іншому випадку, якщо значення цього параметра буде надмірно на 5%, термін його обслуговування буде скорочено майже двічі через перегрів!

Вибір виробника

Другий важливий фактор вибору сусіднього світла для випуску Ford Focus-3-це виробник. Спочатку основна конфігурація використовує джерела світла компанії OSRAM. Однак, як альтернатива, користувачі автомобілів часто використовують аналоги штампів, таких як:

focus, деталі

Давайте детально розглянемо їх основні характеристики та особливості програми на Ford Focus-3.

OSRAM N7 ORIGINAL

Оригінальна галогенна лампа ближнього світла для хетчбека Ford Focus 3. Його споживання електроенергії становить 55 Вт з робочою напругою 12 В. Світловий потік досягає 1,5 тисяч. Просвіт при температурі 3200 К. Гарантія життя. 6 місяців. Щоб правильно змінити його на подібну нову, вам потрібно дотримуватися правил встановлення: не торкайтеся повітряної кулі голими пальцями. В іншому випадку покинуті жирні сліди значно зменшать термін служби обслуговування.

Philips N7 Vision Plus

Лампа використовується як аналог стандарту, встановленого в оптичній системі майже світла на Ford Focus 3, і тому має подібні параметри. Різниця полягає лише у збільшенні яскравості на 60% при однаковій кольоровій температурі. 3,2 тис. До. Використання такої лампи дозволяє розширити горизонт видимості та підвищити комфорт та безпеку водіння.

Koito Whitebeam H7

Лампа належить до категорії високотемпературних світильників на 4,2 тис. До. При енергетичному споживанні лише 55 Вт випромінюють яскравість 100 Вт. У той же час, закрите світло поєднує в собі м’якість і насиченість, якість, які не перевантажені зором водія. Встановлення їх на штатній оптиці Ford Focus-3 не призводить до проблем з деформацією корпусу фари та спалюванням проводки. Служба служби із середнім використанням досягає 2-3 років.

Behr Hella H7 standart

Ще одна стандартна галогенна лампа для встановлення в оптичній системі майже світлого Ford Focus 3. Особливість-це синьо-білий відтінок. Інші переваги включають низьку вартість та тривалий термін служби.

Як замінити коротку лампочку на автомобіль Ford Focus 3

Для того, щоб правильно замінити ближню легку лампу на FF-3, перш за все необхідно створити умови, що забезпечують безпеку автоматичного ремонту. Для цього Ford Focus повинен бути встановлений на плоскій поверхні, увімкніть ручне гальмо і вимкніть живлення, відключаючи клеми від акумулятора. Далі вам потрібно підготувати інструменти та витратні матеріали:

 • Десять ключів.
 • Викрутка.
 • Чисті рукавички на бавовняній підкладці.
 • Нова лампа (або дві, якщо заміна зроблена в обох фарах одночасно).

focus, деталі

Крім того, процедура заміни сусідньої лампи зводиться до таких етапів:

 • Зніміть гвинти, які кріпить фари зсередини.
 • Витягніть його і поверніть на себе, не знімаючи взагалі.
 • Видаліть захисну кришку корпусу, після переміщення відповідних кріплень.
 • Поверніть цибулину проти годинникової стрілки на чверть обороту.
 • Після цього вийміть його, перетягуючи.
 • Візьміть виделку з розетки.
 • Зніміть саму лампочку і вставте нову.
 • Зберіть оптику у зворотному порядку.

Рекомендація! Ті, хто недосвідчений у перевстановленні ближнього світла на Ford Focus-3, повинні знати, що, знімаючи фари з надмірними зусиллями, ви можете легко зламати пластикові фіксатори.

Основні висновки

Як правило, фокус Ford третього покоління встановлює галогенну лампу майже світла від Орама. Має основу типу H7, потужності 55 Вт та робочої напруги 12 В. Як альтернатива, ви можете використовувати аналоги:

Щоб замінити лампочку на нову, ви повинні спостерігати за умовами безпеки, зупинивши машину та вимкнувши дошку, підготувати інструменти та витратні матеріали та постійно виконувати дії запропонованих інструкцій.

Як вибрати відповідну лампу

Спочатку вам потрібно придбати підходящий для Ford Focus 2. Для цього потрібно знати його маркування. На ньому ви можете точно вибрати потрібну частину, яка абсолютно підходить для певної моделі автомобіля.

Близько легких світильників, встановлених на Ford Focus 2. це маркування H7. Потужність освітлювального пристрою становить 55 Вт. Напруга приладів становить 12 В.

При виборі рекомендується надати перевагу тому ж виробнику, що і повна частина часу. Пояснити просто: подібна лампа, коли вона спалює, дає те саме світло, що і залишок рідного.

Вибір виробника

Всі галогени йдуть відповідно до типу структури. розжареної нитки, колбу, виготовленої з кварцу або карбідного скла, інертного газу.

Витратний матеріал повинен мати високий ресурс, навіть світлий потік та оптимальну кольорову температуру.

Щоб фари вашого Ford Focus 2 добре блищали ввечері або вночі, вам потрібно вибрати лампу зі світлом якомога ближче до денного часу.

OSRAM N7 ORIGINAL

Osram-німецький недорогий бренд, лампа коштує 200-300. Напруга 12 століття. Світло світло має жовтувато.відтінок, який спочатку засмучує покупця.

Однак лампа добре висвітлює дорогу, і в дощову погоду жовтоїн виявляється кращим, ніж біле світло. Життєвий термін служби залежить від використання, але середня вартість. це рік. Потужність 55 Вт. Світловий потік є рівномірним. Відмінна якість для невеликих грошей.

Rhilips H7 Vision Rlus

Philips також чути, споживач набагато дорожчий. 900. Для такої високої (порівняно з іншими) ціною, лампа Philips забезпечує навіть світло. Його яскравість не залежить від ударів, вібрацій або різниць температури. Біле світло з жовтим відтінком.

Ще один плюс: цей витратний матеріал характеризується низьким споживанням електроенергії, саме тому навантаження на акумулятор фокусування зменшується. Напруга 12 В, живлення 55 Вт.

Koito Whitebeam H7

Високотемператури галогени японського виробництва. Ціна в регіоні 1500. Яскравий білий світлий потік. Напруга 12 століття.

Хоча виробники запевняють безпеку цих витратних матеріалів, були випадки, коли пластик фари був розплавлений. У туману або дощову погоду біле світло не видно, жовтувато. набагато краще. Служба життя становить від 3 до 5 місяців.

Behr-Shella H7 standart

Корейські дешеві стандартні світильники. Тривалість роботи змінюється залежно від використання, але в середньому для фокусу становить шість місяців. Напруга 12 В, живлення 55 Вт.

Світло дуже яскраве, навіть з жовтуватом відтінком. Волога дорога чітко видна. Легко замінити себе.

Ми змінюємо близьку світлову світильник на дорестильній фокусі 2

focus, деталі

Ось як виглядає осадник дреста.

Вибір лампи набагато складніше, ніж її змінити. На фокусі 2 перед рестайлінгом і після нього дещо інша конструкція фари фари, але методологія заміни та розташування лампи у фари однакові. Дуже важливо враховувати, що заміна короткої світлої лампи повинна здійснюватися парами, щоб вони мали приблизно той самий ресурс, це полегшить неприємні сюрпризи на дорозі та забезпечить рівномірне освітлення.

Ми змінюємо лампу наступним чином:

 • Відкрийте капюшон, викруткою з хрестом, ми відкрутимо гвинт пластикової кронштейна фари. Вам не потрібно знімати фари.
  focus, деталі

  Відкрутіть гвинт поперечним лезом.

 • Видаліть засувки з нижньої фари довгою викруткою.
  focus, деталі

  Засувки розташовані в самому дні блоку-фари.

 • Ми обережно тягнемо блок фари на себе, суворо паралельно напрямку руху автомобіля.
  focus, деталі

  Акуратно потягніть фари вперед.

 • Відійдіть чотири засувки обкладинки на задній частині фари.
  focus, деталі

  Зніміть внутрішню кришку фари.

 • Обережно вийміть роз’єм з купою проводів і візьміть його в бік.
  focus, деталі

  Потягнути цей роз’єм досить складно.

 • Вийміть контактний блок з лампи, що знаходяться.
  focus, деталі

  Зніміть контактну мікросхему з лампочки.

 • Клацніть на пружину засувку, випустіть та вийміть стару лампу. Ми викидаємо замок, беремо лампу для контактів і витягуємо.
 • Не торкаючись пальців колби, ми встановлюємо нову лампу H7. Якщо, тим не менш, ми торкнулися колби, протріть її чистою м’якою тканиною, зволоженою в спирті або вікна для миття вікон. Протріть колбу сухою чистою м’якою ганчіркою.

Ми проводимо збірку у зворотному порядку.

focus, деталі

Зберіть фари і увімкніть ближнє світло. ми бачимо, що він працює.

На рестайлі фокусу

Процедура заміни лампи на новій другому фокусі однакова. Також відкрутіть кріплення пластикової кронштейна фари, зчепіть дві нижні засувки та вийміть контактний блок. На рестайлі фокусу, гумові кришки були встановлені замість пластикової кришки на засувках.

focus, деталі

Під пальцем. гумова кришка біля світла.

Вони видаляються і ставлять набагато простіше. Під кришкою ми знаходимо новий тип контактного блоку. Його легко зняти, вам просто потрібно натиснути на блокування язика.

focus, деталі

Підніміть засувку пальцем і вийміть блок з лампи.

Ми виймаємо картридж разом із лампою разом, виносимо стару лампу і встановлюємо нову. Збірка здійснюється у зворотному порядку з однаковими запобіжними заходами щодо колби. Успішна робота та яскраве світло для всіх!

Процедура заміни ближньої легкої лампи на Ford Focus 2

focus, деталі

Заміна відбувається на декількох простих етапах:

 • Перш за все, щоб змінити джерело світла, яке не спалює, вам потрібно потрапити під капюшон.
 • Відкрутіть болт, що тримає фари на корпусі. Він на кадрі.
 • Внизу фари на Ford Focus 2 прикріплений до двох засувок. Не потрібно повністю отримувати фари. Натисніть на одну засувку і потягніть феру на себе.
 • Потягніть «вухо» на гумову кришку, яка закриває доступ до фари і вийміть її.
 • Вийміть роз’єм дроту, підключеного до лампочки сусіда. Для цього одна засувка. це клацання знизу.
 • Отримайте спалений ламп. На його місці для встановлення нового.
 • Встановіть роз’єм живлення на місці.
 • Закрийте захист гуми.
 • Вставте фари назад до звичайного місця в клацання.
 • Закріпіть структуру до кадру.

Важливий! Коли освітлюючий пристрій замінено, ви можете взяти частину лише для основи (роз’єм). Не беріть його за скляну підлогу руками!

У процесі заміни рекомендується перевірити, чи є світло від нової частини. Якщо нічого не змінилося. Цілком ймовірно, що проблема не в лампі, а, можливо, в раціоні, який подається.

Якщо виникають сумніви щодо якості придбаної споживаної, варто викупити експлуатацію фари на бродяг. Для цього ви можете взяти робочу лампу з другої фари близького світла. Більше того, процес складання та розбирання структури досить простий.

Таким чином, заміна сусіднього світла досить проста і може бути можливою для будь.якої людини, яка може утримувати викрутку в руках. Продуманий дизайн фари дозволяє впоратися з власними руками за 5. 10 хвилин, якщо непередбачені обставини не виникають. Очевидно, така заміна коштуватиме набагато дешевше, ніж у службі автомобіля. Принцип, згідно з яким вищезазначена заміна відбувається досить застосовано і, якщо необхідно, змінює велике світло, розміри на Ford Focus 2.

Заміна ближнього світла на Ford Focus 2

Як змінити передню лампочку на Ford Focus2

Біля світла заміни Ford Focus 2

Ford Focus 2 Рестайлінг. Заміна світла та високих лампочок

Цікаво прочитати:

Як вибрати відповідну лампу

Спочатку вам потрібно придбати підходящий для Ford Focus 2. Для цього потрібно знати його маркування. На ньому ви можете точно вибрати потрібну частину, яка абсолютно підходить для певної моделі автомобіля.

Близько легких світильників, встановлених на Ford Focus 2. це маркування H7. Потужність освітлювального пристрою становить 55 Вт. Напруга приладів становить 12 В.

При виборі рекомендується надати перевагу тому ж виробнику, що і повна частина часу. Пояснити просто: подібна лампа, коли вона спалює, дає те саме світло, що і залишок рідного.

Заміна ближнього світла на Ford Focus 2

focus, деталі

Відкрутіть кріпильний болт Ford Focus 2

Галогенні світильники на Ford Focus 2 використовуються для спалювання час від часу. це нормальна стандартна ситуація, і в ній нема про що турбуватися. Заміна світильників у фари здійснюється самостійно, або ви можете звернутися за допомогою до фахівців на станції технічного обслуговування автомобіля. Звичайно, допомога фахівців врятує вас від непотрібних неприємностей. Але, з іншого боку, приємно знати, що, якщо потрібно, ви можете зробити щось корисне своїми руками. Більше того, незалежна заміна лампочки у фари допоможе уникнути зайвих фінансових витрат.

Незалежна заміна сусідніх джерел світла з Ford Focus. це проста справа. Це вимагатиме мінімальних навичок у обробці простим інструментом. Як було сказано вище, вони розташовані в блоковій флуор, тому заміна вимагатиме її виведення.

Для того, щоб все було успішно, нам знадобиться рівна викрутка, чисті сухі рукавички, нова лампа та 15 хвилин вільного часу. Ви повинні знати, що галогенні ліхтарі не можуть бути взяті голими руками. це негативно впливає на їх світло. Як відомо, наші пальці покриті тонким шаром жиру, що залишається на поверхні колби, а потім починає випаровуватися в фари під час роботи, саме тому світло стає каламутним. Це стосується не лише Ford Focus 2, але і до будь.яких інших марок автомобілів.

focus, деталі

Зніміть пробку на задній частині фари Ford Focus 2

Тепер давайте подивимось на крок за кроком, як замінити близькі світлові світильники на Ford Focus 2:

 • Якщо ви вирішили змінити джерела освітлення для Ford Focus самостійно, почніть з очищення фар. Ми видаляємо з них пил, бруд і вологу, щоб нічого зайвого потрапляє всередину. це негативно вплине на світло.
 • Відкрийте капюшон “Ford Focus” і вимкніть гвинт зверху фар.
 • Знизу фари є 2 вилки. натисніть, відкрийте їх.
 • Ми переміщаємо фари до себе.
 • Від’єднайте перемикач і витягніть його.
 • Фара в наших руках. ми відкриваємо його, розмиваючи 4 засувки.
 • Вийміть пробку на ближньому світлі і вийміть його.
 • Покладіть на себе нову робочу лампочку.
 • Зберіть все у зворотному порядку.

Ми підсумовуємо: Заміна близької лампочки на Ford Focus 2 знадобилася близько 15-20 хвилин.

focus, деталі

Ми витягуємо ближній світлий Ford Focus 2

Типи світильників

Форм.фокус.вогні відрізняються за метою: один сусід (H7), один L High Beam (H1), один для індикаторів поворотів (PY21W) та останні для розмірів (W5W). У цій статті ми проаналізуємо, як виконується коротка лампочка Ford Focus 2.

На цій моделі встановлюються одна.тинні галогенні витрачені матеріали типу H7, потужність від 55 до 60 Вт.

Коли і що змінити

Якщо майже легка лампа для Ford Focus 2 ще не вигоріла, але вона світить погано (дає слабкий нерівномірний світлий потік), вам терміново потрібно шукати заміну: вона світить гірше. Це пов’язано з хмарною хмарою. У галогенних світилах, нитка та ковбаса перегріваються, як результат, нитка знищена, скло стискається.

Варто покласти нові витратні матеріали, перш ніж вони повністю перестануть працювати, адже це може статися в найнесподіваніший момент. І під час руху в дорозі, і навіть вночі наслідки можуть бути не найприємнішими.

Важко назвати точний термін, коли вам потрібно змінити лампу, це залежить від багатьох факторів. Якщо споживчі блоки через 2-3 місяці після заміни для цього є кілька причин:

 • Краплі напруги. Несправність регулятора генератора може призвести до спалахування нитки розжарювання у освітлювальних пристроях.
 • Фальшивий. Часто на ринку з’являються підробки. Недобросовісні продавці продають їх за ціною оригіналу первісного, але низькоякісного витратних матеріалів працюють погано або швидко провалюються. Будьте пильні!
 • Занадто високий струм у ланцюзі освітлення. Нитка розжарювання не витримує і вигоріє.
 • Лампа не вдалося при встановленні. Галогенне витрата не може бути взята без рукавичок: при прямому контакті зі шкірою він не вдається.
 • Несправність блок кордону.

Проблемно знайти причину самостійно, краще зв’язатися з автомобільною службою.

Якщо в дорозі трапляється аварія через несправності фари, то відповідальність повністю покладається на власника автомобіля.

Будь.яка лампа з характеристиками H7 та 55 Вт підходить для рестайнованої версії, як для Ford Focus 2 Drestyl. Важливо перевірити якість потоку світла. Досвідчені водії не радять вибирати вітражі, виготовлені «під ксеноном», оскільки, незважаючи на вражаючі, вони надзвичайно непрактичні.

Краще встановити оригінальні світильники. Їх характеристики підходять ідеально і, безумовно, не зіпсують проводку. General Electric зі статтею 17123 встановлюється з заводу, якщо автомобіль був зібраний за кордон. Ford Raistaling з вузла Всеволожський оснащений “електричним” або “Philips” зі статтею 12972 PR.

Якщо ви не змогли знайти оригінальних витратних матеріалів, то це не є причиною засмучення. Головне. виробник. Чим відома компанія, тим більше довіри вона викликає клієнтів. Продукти Philips та Osram особливо популярні у власників Ford.

Чим яскравіше вигоріть, тим швидше він вигоріть.

Залежно від якості та виробника. Правило тут не працює “чим дорожче, тим краще”.

Водії інколи сумніваються, вибираючи між галогенними та світлодіодними лампами. Діоди незвичні для російської людини, але вони більш довговічні.

Що знадобиться для заміни

Заміна частини, яка забезпечує в темряві в темряві, потребує досить простого набору:

 • По.перше, новий витратний матеріал;
 • По.друге, плоска викрутка. Які проводяться всіма необхідними маніпуляціями. Змінити деталі, які не спалюють.

Очевидно, такий короткий набір необхідних речей та інструментів вказує на користь розробників автомобіля. У цьому випадку вони дійсно подбали про простоту, з якою слід замінити такий вузол.

Крім того, рекомендується взяти рукавички, щоб менше забруднити.

Ми змінюємо близьку світлову світильник на дорестильній фокусі 2

focus, деталі

Ось як виглядає осадник дреста.

Вибір лампи набагато складніше, ніж її змінити. На фокусі 2 перед рестайлінгом і після нього дещо інша конструкція фари фари, але методологія заміни та розташування лампи у фари однакові. Дуже важливо враховувати, що заміна короткої світлої лампи повинна здійснюватися парами, щоб вони мали приблизно той самий ресурс, це полегшить неприємні сюрпризи на дорозі та забезпечить рівномірне освітлення.

Ми змінюємо лампу наступним чином:

 • Відкрийте капюшон, викруткою з хрестом, ми відкрутимо гвинт пластикової кронштейна фари. Вам не потрібно знімати фари.
  focus, деталі

  Відкрутіть гвинт поперечним лезом.

 • Видаліть засувки з нижньої фари довгою викруткою.
  focus, деталі

  Засувки розташовані в самому дні блоку-фари.

 • Ми обережно тягнемо блок фари на себе, суворо паралельно напрямку руху автомобіля.
  focus, деталі

  Акуратно потягніть фари вперед.

 • Відійдіть чотири засувки обкладинки на задній частині фари.
  focus, деталі

  Зніміть внутрішню кришку фари.

 • Обережно вийміть роз’єм з купою проводів і візьміть його в бік.
  focus, деталі

  Потягнути цей роз’єм досить складно.

 • Вийміть контактний блок з лампи, що знаходяться.
  focus, деталі

  Зніміть контактну мікросхему з лампочки.

 • Клацніть на пружину засувку, випустіть та вийміть стару лампу. Ми викидаємо замок, беремо лампу для контактів і витягуємо.
 • Не торкаючись пальців колби, ми встановлюємо нову лампу H7. Якщо, тим не менш, ми торкнулися колби, протріть її чистою м’якою тканиною, зволоженою в спирті або вікна для миття вікон. Протріть колбу сухою чистою м’якою ганчіркою.

Ми проводимо збірку у зворотному порядку.

focus, деталі

Зберіть фари і увімкніть ближнє світло. ми бачимо, що він працює.

На рестайлі фокусу

Процедура заміни лампи на новій другому фокусі однакова. Також відкрутіть кріплення пластикової кронштейна фари, зчепіть дві нижні засувки та вийміть контактний блок. На рестайлі фокусу, гумові кришки були встановлені замість пластикової кришки на засувках.

focus, деталі

Під пальцем. гумова кришка біля світла.

Вони видаляються і ставлять набагато простіше. Під кришкою ми знаходимо новий тип контактного блоку. Його легко зняти, вам просто потрібно натиснути на блокування язика.

focus, деталі

Підніміть засувку пальцем і вийміть блок з лампи.

Ми виймаємо картридж разом із лампою разом, виносимо стару лампу і встановлюємо нову. Збірка здійснюється у зворотному порядку з однаковими запобіжними заходами щодо колби. Успішна робота та яскраве світло для всіх!

Рекомендації щодо роботи

Ми розглянемо, як замінити та як регулювати положення освітлювальних елементів. Усі ці події впливають на будь.який автомобіліст, але потребують точності та чіткої реалізації всіх рекомендацій.

Заміна лампи

Заміна сусідньої лампи на Ford Focus 3 займає трохи часу, але ми радимо виділити принаймні годину на цю роботу, щоб повільно виконувати роботу. Якщо у вас є все необхідне, то ви можете почати роботу, але спочатку потрібно переконатися, що лампа не працює. Для цього вам ще потрібно перевірити спеціальний модуль. дорогоцінний камінь, розташований з боку пасажира в блоці запобіжників, це робиться на діагностиці.

Він негайно відзначить, що на Ford Focus 3 не існує близького запобіжника, робота цієї системи контролюється модулем, який написаний вище. Конструкція має лише долю високого променя.

Якщо все в порядку з цим елементом, то вам потрібно замінити ближній легкий світильник на фокус 3, процес може здійснюватися власними руками, навіть якщо у вас взагалі немає досвіду роботи, і прості інструкції допоможуть ви:

 • Перш за все, капот відкривається і фіксується, після чого клем від акумулятора видаляється. Це необхідно для виключення проблем при роботі з електричною частиною автомобіля, тому не забувайте про це.
 • Кожна з фар утримується на двох гвинтах, розташованих у верхній частині корпусу. Їх відвертається зірочкою або шестикутником, який написано вище. Щоб вам полегшити пошук точок фіксації, ми їх відзначили на фотографії.

focus, деталі

Найзручніше використовувати невеликий брязкальце. За допомогою його допомоги відкрутить набагато простіше та швидше

 • Далі необхідно звільнити засувки, розташовані в нижній частині тіла. Їх два, і найпростіший спосіб їх натиснення з плоскою викруткою з довгим жалом. натисніть на виступ, щоб вийти з заручини, і витягніть фари назовні. Якщо викруток немає, ви можете обережно натягнути тіло на себе, засувки дуже міцні і не повинні ламатися.

focus, деталі

 • Коли вузол вийшов з сидіння, ви можете продовжувати працювати біля машини, або відключити інший з’єднувач і отримати фари, щоб покласти його на стіл, тобто заміну короткої лампочки з Ford Focus 3 Man Can бути зробленим у найзручніших умовах, що виключає пошкодження, спричинені обмеженим доступом.
 • Далі вам потрібно зняти гумову пробку перед сусіднім світлом. Під ним ви побачите картридж із прикріпленими проводами, щоб дістати вузол з тіла, просто натисніть на кліп, який чітко видно на фотографії, і елемент вийде дуже легко.

focus, деталі

 • Від’єднайте лампу від картриджа і вставте нову. Основа ближньої легкої лампи на Ford Focus 3 робиться таким чином, що неправильно вставити її на місце.

Порада! Простіше спочатку вставити лампу в дифузор, і лише потім поставити на картридж, тому процес відбувається набагато швидше і простіше.

Коригування

Іноді необхідне регулювання ближнього світла на Ford Focus 3, для цього потрібно наступне:

focus, деталі

 • Перш за все, вам потрібно провести підготовчі заходи: перевірити тиск у шинах, заповнити резервуар і поставити прополку 75 кг замість водія.
 • Далі машина розміщується на рівній поверхні перед стіною на відстані 3 метрів від неї.
 • На поверхні витягуються вертикальні лінії, що збігаються з центром фар, і горизонтальна особливість у висоті розташування світильників, нижче. 35 мм, ще одна рибальська лінія проводиться на 35 мм на 35 мм.
 • Одна з фари закрита, після чого коректор демонструється в нульовому положенні, і за допомогою шестикутника на 7 мм регулюється, гвинти розташовані в куті фар, елемент позначається на фотографії стрілками. Цей самий процес повторюється з другою фари (фари на KIA аналогічно регулюються).