Пілот II – яку олію виливати в автоматичну коробку передач?

Заміна нафти в Honda Automatic Tarciss Pilot Instruction Як змінити масло в пілоті автоматичної коробки передач своїми руками

У автоматичних коробках передач при русі відбувається сильне нагрівання масла. Тому передача додатково оснащена радіатором охолодження. Використовуючи шланги, машина підключена до радіатора. Масло постійно циркулює, охолоджуючи в радіаторі і беручи тепло від коробки передач.

Заміна масла в автоматичній коробці передач повинна здійснюватися кожні 50-60 тисяч. км бігу. Це пов’язано з тим, що з часом нафта втрачає деякі важливі властивості. Крім того, під час роботи в ній з’являються невеликі металеві частинки, що призводить до збільшення зносу частин автоматичної коробки.

Потрібно налити лише високоякісне масло для передачі, яке рекомендує автовиробник. У цьому випадку доцільно очистити піддон автоматичної коробки та промивання або заміну фільтра.

Навіть при вилученні піддону автоматичної коробки передач не все масло з передачі зливається. Частина його залишається в форсустах та радіаторі. Це головна складність заміни масла в машині своїми руками.

Наслідки несвоєчасної заміни

Нижче наводиться приблизний алгоритм повного відмови коробки у разі несвоєчасної заміни масляного трансмісії:

 • Перший, що власник стикається. це шоки та ривки при перемиканні;
 • Тоді гідравлічні акумулятори в коробці виходять з ладу;
 • Після цього починається спалювання та фарбування тертя;
 • Зростаюча кількість механічних домішок повністю засмічує фільтр і він перестає виконувати його функції;
 • Через це механічні частинки потрапляють у підшипники та клапан гідру, що призводить до аварійних режимів автоматичної коробки передач та повної іммобілізації автомобіля.

Масло в задній коробці передач

Примітка: Рекомендована олія: Honda VTM-4.

Якщо задня коробка передач холодна, ми здійснюємо поїздку на кілька кілометрів, щоб масло трансмісії мав достатню плинність.

Встановіть машину над ямою або шляхопроводом, або злегка підніміть задню частину автомобіля, щоб ви могли дістатися до пробки зливного отвору (для цього ми попередньо встановлюємо анти.Блекс зупиняються для передніх коліс).

Вийміть запасне колесо.

Увага: Далі ми спостерігаємо обережність, щоб не торкнутися гарячих елементів вихлопної системи. 4. Піднімаємось під машиною

Піднімаємось під машиною.

Ми очищаємо пробку отвору з металевою пензлем, а також областю навколо нього з пилу та бруду і застосовуємо до пробки, якщо це необхідно, проникаюча рідина (наприклад, WD-40 або аналог). Потім, з подовжувачем і з 3/4-річною головою, ми вимикаємо цю пробку.

Ми очищаємо пробку пробкою зливного отвору, а також областю навколо нього з пилу та бруду та застосовуємо до пробки, якщо це необхідно, проникаюча рідина (тип WD-40 або аналоговий). Потім, з подовжувачем і з 3/4-річною головкою, послаблюйте затяжку пробки (приблизно половину повороту).

У нас є контейнер для збору масла для трансмісії (об’єм ємності не менше 3 л) під отвором зливної коробки, ми повертаємо пробку пальцями.

і злийте масло з задньої коробки передач у контейнер, яка, можливо, доведеться перемістити вздовж процедури, оскільки потік масла на кінцевому етапі перетворюється на тонкий потік.

Увага: Використовуйте рукавички для захисту рук, також рекомендується завжди використовувати захисні окуляри. ПРИМІТКА:. Ми точно маємо контейнер для збору масла для передачі, враховуючи той факт, що масло почне витікати після скручування пробки під певним тиском, який може змінитися напрямок струменя

ПРИМІТКА:. Ми точно маємо контейнер для збору масла для передачі, враховуючи той факт, що масло почне витікати після скручування пробки під певним тиском, який може змінитися напрямок струменя Коли відвертається, спробуйте притиснути пробку до задньої коробки передач, особливо за останніми революціями нитки.

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. на малюнку показано стрілку.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Платіть зараз (оплата)” кнопка “.

Інструкції

Ми зігріваємо двигун до 50-60 градусів. Тепла нафта має кращу плинність і краще перетягувати з двигуна з повною заміною. Наше завдання. видалити до максимальної старої брудної та відпрацьованої рідини, яка більше не має корисних властивостей від двигуна і наливайте нову. Якщо в картері багато старого брудного масла, вона сміється з новим і погіршує свої корисні властивості. Розігріти двигун протягом 5-7 хвилин перед роботою, це прокидається достатньо. Для зручного доступу до зливного руху (а в деяких моделях масляний фільтр також кріпиться знизу) та нижню частину автомобіля в цілому потрібно прокинутися або закликати яму спостереження (найкращий варіант). Також у деяких моделях можна встановити «захист» картки двигуна. Доступ до відкритого повітря до картера, відкрутивши кришку наливної шиї та зонда. Встановлює велику ємність (дорівнює кількості вилитої олії). Відкрутіть зливну пробку з ключем. Іноді зливна пробка робиться як зазвичай “болт” під відкритим ключем, а іноді може відкрутити чотири або шестикутник

пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну
пілот, олію, виливати, автоматичну

Не забудьте носити захисні рукавички, олія, швидше за все, прокидається теплою, але вам потрібно обережно обережно. Ми чекаємо близько 10-15 хвилин, поки розробка тягнеться в басейн або оброблений пластиковий каністра. Необов’язковий, але дуже ефективний! Промивання двигуна спеціальною рідиною не вписується в регулювання технічного обслуговування і не є обов’язковим. але. Трохи позичальник вам багато разів краще промити двигун від старого чорного масла

У той же час проводиться промивання старого масляного фільтра протягом 5-10 хвилин. Ви будете здивовані, що чорне масло розлиться з цією рідиною. Використовуйте цю рідину дуже просто. Детальний опис повинен бути присутній на мітці промивання рідини. Змініть фільтр очищення. У деяких моделях фільтр і елемент фільтра (зазвичай жовтий колір) не змінюються. Вибір з новим фільтрувальним маслом перед встановленням. це обов’язкова процедура. Відсутність масла в новому фільтрі перед запуском двигуна може спричинити голодування масла, що, в свою чергу. Загалом, це не дуже добре. Не забудьте змащувати гумове ущільнювальне кільце перед встановленням. Вилити нове масло. Переконайтесь, що зливна пробка закручена, і встановлений новий фільтр для очищення масла, ми можемо почати заповнювати нове масло, зосередившись на зонді. Рівень повинен бути між мінімальною та максимальною позначкою. Крім того, вам потрібно пам’ятати, що після першого запуску двигуна він піде трохи масла та рівня раковини. В майбутньому, працюючи з двигуном, рівень нафти, ймовірно, зміниться, будьте обережні перші кілька днів роботи. Виконайте повторну перевірку рівня нафти за допомогою зонда після першого запуску.

Коли змінити масло в автоматичній коробці передач?

Час заміни безпосередньо залежить від конкретних умов експлуатації та манери водіння. Відповідно до правил, в середньому рекомендується інтервал 50-80 тисяч. Км пробігу, враховуючи активну роботу автомобіля цілий рік у міських умовах. Що стосується тестового часу, то рекомендується робити це регулярно, кожні 30-40 тисяч. км доріжок. Якщо умови водіння є ще більш суворими, автомобіль часто завантажується вище норми, взимку рухається у складних умовах, змащування та контроль якості слід проводити частіше.

Ви можете визначити знос олії та колір рідини. Спочатку Toyota ATF червона, потім набуває прозорий відтінок. У разі помутування змащення або наявності запаху спалювання необхідно замінити його без зволікань, не чекаючи запланованого періоду. Крім того, рідина не повинна мати темно.коричневого відтінку. Для того, щоб більш точно визначити його якість, вам потрібно трохи опустити з зонда до білої тканини. Якщо мастило повністю поглинається, не залишаючи механічно перемежованим на папері, його не потрібно замінювати. Наявність великих крихт, металевих стружок та інших іноземних включення в ній вказуватиме на необхідність термінової діагностики коробки передач та ремонту.

Конкретний стан автоматичної коробки передач можна знайти в автомобільній службі, де фахівці проводять усі необхідні випробування. Кваліфікація дозволяє їм визначити, чи ремонтувати машину чи більш раціонально купувати нове. Часто на ранніх стадіях несправностей достатньо, щоб замінити зчеплення тертя спаленого пакету адгезії або відновити роботу бублика.

Пілот II. яку олію виливати в автоматичну коробку передач? | Пілот.клуб Honda / Honda Pilot Club

Технічне обслуговування коробки передач. це запланований перелік роботи над заміною витратних матеріалів рідини та автоматичних фільтрів передач. Пілотна олія Honda При автоматичній передачі потреби проводиться невеликий «ремонт». набір дисків та пілотної олії Honda в автоматичній коробці передач, набори соленоїдів, гальмівної стрічки, прокладки та нафтових ущільнювачів тощо. Також виконайте контрольну перевірку режимів коробки передач, що входять до діагностики автоматичного поля.

Важливо в кінці роботи для вимірювання рівня нафти в автоматичній коробці передач Honda Pilotpeskolka, коротка довгаста рідина загрожує тиску на шосе та системі системи. У технічному центрі, виконуючи цю послугу, за замовчуванням функції перевірки рівня масла для коробки враховуються як “для холодного”, так і “гарячого”.

Але найважливіша роль у ході технічного обслуговування відіграє шляхом роботи з автоматичною коробкою передач передач, оскільки від високої якості масла швидкість зносу системи зменшується. Якщо рідина потемніла, але все.таки прозора, то не варто змінюватись достроково. Але якщо олія стала каламутною, то ми поговоримо про часткову зміну нафти.

[H1TOH2]

Заміна масла в автоматичній коробці передач та CVT (варіатор) Honda

Повна заміна ATF виконується відповідно до правил виробника, тоді як необхідно видалити піддон. Якщо власник давно експлуатував несправну автоматичну коробку передач, то рівень несправностей досягає критичного.

А оскільки заміна всіх вузлів занадто дорога, виявляється дешевше встановити нову коробку і. Перш ніж заповнити нову нафту у коробці пілота Honda, можна вирішити свій вибір.

пілот, олію, виливати, автоматичну

У той же час, важливо зосередитись не на оглядах на автоматичній масляній коробці, а на рекомендаціях виробника. Рішення про те, що автоматична коробка передач Honda необхідне для заміни автоматичної коробки передач Honda, якщо вам потрібно перевищити більше половини компонентів автоматичного поля. У цьому випадку заміна коробки буде дешевшою, ніж відновлення.

Вибір коробки передач Boh для Honda буде багато разів дешевше. Однак гарантія, що пілот Honda з такою передачею буде працювати надовго. Ми зосереджуємось на нових підрозділах контрактів, пропонуємо варіанти лише після ретельних тестів на хорошу роботу і, звичайно, без гарантії.

І навіть у цьому випадку ми все ще зосереджуємось на відновлених одиницях, тобто видалених, перевірених та отриманих від перевіреного постачальника. Гарантійні зобов’язання стосуються лише договору підрозділів. Зверніть увагу, що надана нижче інформація має інформаційний характер. Ви можете відремонтувати автоматичну коробку в більшості. Пілотна олія Honda в автоматичній коробці передач становить ситуації.

Пілот II. яку олію виливати в автоматичну коробку передач? | Пілот.клуб Honda / Honda Pilot Club

Технічне обслуговування коробки передач. це запланований перелік роботи над заміною витратних матеріалів рідини та автоматичних фільтрів передач. Пілотна олія Honda При автоматичній передачі потреби проводиться невеликий «ремонт». набір дисків та пілотної олії Honda в автоматичній коробці передач, набори соленоїдів, гальмівної стрічки, прокладки та нафтових ущільнювачів тощо. Також виконайте контрольну перевірку режимів коробки передач, що входять до діагностики автоматичного поля.

Важливо в кінці роботи для вимірювання рівня нафти в автоматичній коробці передач Honda Pilotpeskolka, коротка довгаста рідина загрожує тиску на шосе та системі системи. У технічному центрі, виконуючи цю послугу, за замовчуванням функції перевірки рівня масла для коробки враховуються як “для холодного”, так і “гарячого”.

Але найважливіша роль у ході технічного обслуговування відіграє шляхом роботи з автоматичною коробкою передач передач, оскільки від високої якості масла швидкість зносу системи зменшується. Якщо рідина потемніла, але все.таки прозора, то не варто змінюватись достроково. Але якщо олія стала каламутною, то ми поговоримо про часткову зміну нафти.

Пілотні олії Honda

Поставляється кантика 1 літр. Ця гіпоїдна олія Honda спеціально розроблена для використання в роздатковому матеріалі з гіпоїдною передачею.

Олія Honda HGO 90 GL5 забезпечує безшумну роботу та оптимальне змащування гіпо.розподілу роботи при збільшенні навантажень. Оригінальна трансмісія рідини Honda CVT-F, придатна для використання в коробках передачі варіаторів.

Масло у варіаторі Honda було розроблено на основі ATF, доопрацьованою та реалізованою для використання в недоступній швидкості. В даний час для варіаторів рекомендується лише спеціальна олія Honda. А використання ATF для варіаторів не рекомендується.

Є багато заправки, і кожен має багато думок. Я особисто ніколи не відчуваю різниці, коли 92. Монопенізований нашим двигуном, він не пахне різницею в різних брендах. Ось тоді ви наповнюєте 95 тут, вже відчувається різниця. Але добре, це ліричне відхилення від теми: D. Пілот мого першого покоління року випуску, виробник країни Канада. Місяць тому, безпосередньо перед тим, як змінити нафту, центр подивився на мою машину і запропонував обмін на новий автомобіль з моєю доплати: або для пілотного масла CR-V, або Honda в пілоті автоматичної коробки передач.

Нафта в Honda ATF-DW1, 1L пілот Honda Детальніше Сховати антифриза Honda охолоджуюча рідина, 1 л пілота Honda Honda.

Ось чому вони зробили мене комп’ютером. Я відмовився змінюватись, бо змінюватись занадто рано, я щойно купив це. Отже, я гадаю, що, можливо, вони зробили цю помилку за допомогою комп’ютера? Тепер я буду їздити і слідувати, в той час як все в порядку. Двигун вилили біля будинку Honda 5W, до речі, в центрі, вони сказали, що нафта залишається, коли я показав їм рак з здатністю 1L з залишками нафти.

Упаковка не однакова, ймовірно, від Еміратів, фахівці зробили висновок. І яка пілотна олія Honda Oil в автоматичній передачі в двигун?

І чи є споживання нафти і що? Інформація: До речі про повітряний фільтр. Звернув увагу на запчастини, після зарплати. Отже, в Карбіті знайшов повітря керованої керований і задні прокладки для оригіналу задніх прокладок продаються, і коли ми разом, ми є силою. Для першого покоління, для повноти інформації, краще пробити автомобіль на рекуляторах, свого часу був огляд для виправлення KPN структурного та виробничого дефіциту в машині.

На моторних маслах Honda Pilot Matic в автоматичній коробці передач тут та окрема тема. Я напишу свій досвід особисто. Breaker, я вдячний вам за вашу підтримку з вашого боку.

Завтра я піду до свого електрика, щоб підтвердити тестування центру. Я подорожував кілька днів, нічого не проявилося, і сьогодні я притиснув педаль до польського, а з третього, четвертий раз.

Заміна масла передачі в пілоті автоматичної коробки передач Honda

Як я знаходжу проблему, я скасую підписку. Так, NEM для Sho! Або змінити його повністю. Тут у нас є фаван у їжі, який своїми руками Коробас демонтував, ображав і відремонтував, чудовисько одним словом!

Дуже часто на шипах посмикування двигун неминучий, двигун. Свічки дросель. Чесно кажучи, із задоволенням я знову придбаю машину з пілотною олією Honda в автоматичній коробці передач. Скажіть мені, як правильно змінити масло в автоматичній коробці передач, що таке процедура заміни, як змінити віддалений фільтр?

Дякую за інформацію. Чи є нюанси в заміні фільтра? Елемент 03г. Щоб замінити його, потрібно зняти пластиковий черевик дна. Основна, але невелика проблема полягає в тому. Щиро дякую, я сьогодні все бачив!

1.JPG “Alt =” Honda Pilot Mature в автоматичній коробці передач ” /

1.JPG “Alt =” Honda Pilot Mature в автоматичній коробці передач ” /

Потрібно зрозуміти, що є запасні частини, які можна замінити, і якщо елементи не підлягають реставрації. Пілотна олія Honda Antifreeze в автоматичній коробці передач, готова охолоджуюча рідина готова до використання. Розведення води та інших рідин заборонено. Якщо вас повністю замінюють, необхідно повністю промити систему, щоб збільшити термін служби теплоносія. Поставляється п’ять літрів.

Оригінальне масло для передач ATF-DW1, призначений для використання в автоматичних коробках передач Honda. Як результат, якість автоматичної комутації передач збільшується, якість роботи в різних температурних умовах.

Хімічні властивості нової передачі Honda ATF-DW1, я надаю низьку в’язкість, низьку окислення і дозволяю захищати деталі передачі від корозії. Використовується як нафта в Honda Civic 4D автоматичній коробці передач та для інших моделей.

Honda Antifreeze повністю готовий до використання. Розроблений для охолодження двигунів Honda, захисту від корозії і використовується при температурі принаймні з. Honda Pro Antifreeze, готовий до використання охолоджуючої рідини, готова до використання. Розведення води заборонено.

[/H1TOH2]

Заміна нафти в Honda Automatic Tarciss Pilot Instruction Як змінити масло в пілоті автоматичної коробки передач своїми руками

пілот, олію, виливати, автоматичну

У автоматичних коробках передач при русі відбувається сильне нагрівання масла. Тому передача додатково оснащена радіатором охолодження. Використовуючи шланги, машина підключена до радіатора. Масло постійно циркулює, охолоджуючи в радіаторі і беручи тепло від коробки передач.

Заміна масла в автоматичній коробці передач повинна здійснюватися кожні 50-60 тисяч. км бігу. Це пов’язано з тим, що з часом нафта втрачає деякі важливі властивості. Крім того, під час роботи в ній з’являються невеликі металеві частинки, що призводить до збільшення зносу частин автоматичної коробки.

Потрібно налити лише високоякісне масло для передачі, яке рекомендує автовиробник. У цьому випадку доцільно очистити піддон автоматичної коробки та промивання або заміну фільтра.

Навіть при вилученні піддону автоматичної коробки передач не все масло з передачі зливається. Частина його залишається в форсустах та радіаторі. Це головна складність заміни масла в машині своїми руками.

Процедура заміни фільтра автоматичної коробки передач для Honda Pilot

Вони якісно виконують упорядковану роботу в семінарах, зазначених у каталозі, де заміна автоматичного фільтра передачі для пілота Honda здійснюється регулярно і робіть це майстерно.

Процедура заміни фільтра автоматичної коробки передач для пілота Honda залежить від того, де він знаходиться в коробці.

Де можна розташувати фільтр?

У першому варіанті, щоб змінити фільтр автоматичної передачі для Honda, пілот повинен бути видалений.

Другий варіант говорить про те, що пристрій аналізується. У таких випадках виробники зазвичай надають фільтри, які не потрібно замінювати і розроблені для всього терміну служби автоматичної коробки передач. Це фільтри, виготовлені з металевих сітків.

Щоб отримати інформацію про те, яка ціна коштуватиме заміну фільтра автоматичної коробки передач для Honda Pilot, зверніться до нашого кол.центру. Консультанти дадуть вам правильну інформацію.

Автомобільні центри співпрацюють з проектом, що здійснюють послуги за середньою ринковою вартістю, що дозволяє сказати, що ви можете зробити заміну автоматичного фільтра передачі для пілота Honda недорого, звертаючись до служб цієї мережі.

Ви також можете придбати запасні частини, щоб вжити заходів щодо заміни елементів у семінарах, представлених у каталозі. Тобто, якщо вам потрібно придбати фільтр автоматичної коробки передач для пілота Honda, зв’яжіться з нами.

Процес заміни олії в коробці на сто

Повна заміна масла в автоматичній коробці передач виготовляється за допомогою спеціального апарату, вичавляючи витрачену рідину передач. Послідовність дій на сто виглядає наступним чином:

 • По.перше, труби, що з’єднують машину до радіатора, відключаються,
 • Вони встановлені на них, щоб замінити масло,
 • Двигун автомобіля запускається і вмикається пристрій,
 • Старе масло поступово замінюється новим.

Наявність прозорого технологічного вікна дозволяє визначити, коли починає нове яскраве масло з автоматичної коробки передач. Через це процес закінчується мінімальною втратою свіжої трансмісійної рідини.

Найпростіший і найдоступніший спосіб замінити масло в автоматичній коробці. це його поетапне освіження. Для роботи вам знадобиться спостережлива яма або підйом.

 • Спочатку перевірте рівень відпрацьованої рідини за допомогою зонда.
 • Під карткою автоматичної коробки передачі контейнер для збору “тренування” встановлюється. Зливна пробка відкручена в піддоні.
 • Коли масло повністю сіл, вам слід видалити піддон і фільтр.
 • Під час очищення внутрішньої порожнини піддону важливо не втрачати магнітів. Вони також відмивали і витерли сухість. Фільтр змінюється або ретельно промивають.
 • Встановивши нову прокладку, піддон разом з фільтром встановлюється на місці.
 • Використовуючи воронку, наливається нова олія. Його обсяг повинен бути таким же, як і “тренування”. Перевірка проводиться зондом.

Оскільки частина старої олії, внаслідок часткової заміни, залишилася в радіаторі, після запуску двигуна стара та нова трансмісійна рідина відбудеться. Після 300-500 км пробігу слід повторити процедуру.

Деталі: Заміна передньої підставки амортизатора на Ford Focus 1 Інструкція з фото, як змінити передній амортизатор на фокусі

З позитивних точок поетапної заміни можна зазначити:

 • Заощадження на службі в службі автомобіля,
 • Невелике споживання нафти з одноразовою заміною,
 • Можливість оцінки стану автоматичних деталей передачі як стану як магніти.

Слід віднести значні недоліки:

 • Неможливість повної заміни нафти,
 • Велике загальне споживання нафти із заміною 3-4 стадії.

Для завершення заміни нафти в автоматичній коробці передач є кілька методик. Серед фахівців “гараж” насоси для заміни масла є поширеними (наприклад, як на фотографії вище). Але оскільки такий насос також коштує грошей, деякі автомобілісти намагаються зробити з імпровізованими засобами.

У більшості випадків процедура заміни масла в автоматичній коробці виглядає так:

 • Спочатку потрібно зняти піддон автоматичної передачі та фільтр із його подальшим очищенням. Коли ці елементи коробки встановлені на місці, час приходить на проявність винахідливості та винахідливості.
 • Трубки з маслом.від’єднані від радіатора або коробки передач.
 • Розширені шланги повинні бути прикріплені до них. На одному з них чисте масло піде на машину, а другу замінить “exagge”.

Використання компресора

По.перше, вам потрібно виконати невелику вдосконалення будь.якої пластикової каністри або іншої ємності з об’ємом 10 літрів. Для цього у верхній частині виготовлені дві отвори, в які трубки вставлені герметично:

 • один для подачі стисненого повітря;
 • Другий для вивільнення “свіжої” олії (падає на дно каністра).

Для герметизації отворів можна використовувати ущільнювальну гумку.

Значення вдосконалення полягає в тому, що одна труба може бути поставлена ​​в контейнер стисненого повітря, а за другою, під впливом тиску (0,5-1 атм.), нове масло “піде” у передачу.

Труба, опущена на дно каністра, з’єднана з шлангом радіатора, а інша труба з каністра з’єднана з компресором. Слива “Робота” відбудеться через другий шланг радіатора.

Після того, як вся система буде зібрана, вам потрібно запустити компресор і запустити машину. Чиста олія увійде в коробку, а рідина відходів почне стискатися в сливову ємність. Коли чисте масло буде текти зі зливного шланга, робота припиняється.

Використання пластикової упаковки

Робота повинна починатися з різання в нижню частину каністра прозорої труби. Це потрібно для постачання чистої олії. У каністру вставляється щільний пластиковий пакет з новою олією через шию. У ньому встановлений прозорий шланг, через який “розвиток” від автоматичної коробки передач вийде. Результатом має бути герметична система.

Деталі: Mitsubishi Lancer X Періодичний до Лансера 10 Правила технічного обслуговування DIY

Принцип заміни масла в автоматичній коробці за допомогою пластикового пакета досить простий.

 • Коли двигун буде запущений, “тестування” почне входити в пакет, розташований у каністрі з чистим маслом.
 • Швидко заповнюючи контейнер, чиста трансмісійна рідина під тиском почне замінюється нижньою трубою, заголовок для автоматичної коробки передач. Важливо переконатися, що не було порушення напруги, а витік нафти не з’являється.
 • Коли чисте масло починає входити до упаковки на шланг, процес заміни слід зупинити.

З власними руками, заміна олії в коробці дозволить автомобілістку не лише заощадити певну суму грошей, відмовляючись відвідати сто. Ця робота змусить вас використовувати винахідливість та винахідливість повною мірою. Можливо, є й інші рішення цієї проблеми автоматичного обслуговування. І винагорода за завзяття та швидку дотепність буде почуттям задоволення від виконаної роботи.

Запис

Для того, щоб зробити попередній запис про послуги цього проекту, вам потрібно набрати по телефону кол.центру або заповнити анкету, подану на сайті.

Обидва ці методи запису пропонують.

 • Клієнт, що надає детальну інформацію про поточний стан автомобіля
 • Оголошення планів на ремонт
 • А також, потрібно буде назвати географічні вказівки, які використовує консультант, щоб вибрати зручний семінар для вас

Заміна нафти в Honda Automatic Tarciss Pilot Instruction Як змінити масло в пілоті автоматичної коробки передач своїми руками

пілот, олію, виливати, автоматичну

У автоматичних коробках передач при русі відбувається сильне нагрівання масла. Тому передача додатково оснащена радіатором охолодження. Використовуючи шланги, машина підключена до радіатора. Масло постійно циркулює, охолоджуючи в радіаторі і беручи тепло від коробки передач.

Заміна масла в автоматичній коробці передач повинна здійснюватися кожні 50-60 тисяч. км бігу. Це пов’язано з тим, що з часом нафта втрачає деякі важливі властивості. Крім того, під час роботи в ній з’являються невеликі металеві частинки, що призводить до збільшення зносу частин автоматичної коробки.

Потрібно налити лише високоякісне масло для передачі, яке рекомендує автовиробник. У цьому випадку доцільно очистити піддон автоматичної коробки та промивання або заміну фільтра.

Навіть при вилученні піддону автоматичної коробки передач не все масло з передачі зливається. Частина його залишається в форсустах та радіаторі. Це головна складність заміни масла в машині своїми руками.

Процедура заміни фільтра автоматичної коробки передач для Honda Pilot

Вони якісно виконують упорядковану роботу в семінарах, зазначених у каталозі, де заміна автоматичного фільтра передачі для пілота Honda здійснюється регулярно і робіть це майстерно.

Процедура заміни фільтра автоматичної коробки передач для пілота Honda залежить від того, де він знаходиться в коробці.

Де можна розташувати фільтр?

У першому варіанті, щоб змінити фільтр автоматичної передачі для Honda, пілот повинен бути видалений.

Другий варіант говорить про те, що пристрій аналізується. У таких випадках виробники зазвичай надають фільтри, які не потрібно замінювати і розроблені для всього терміну служби автоматичної коробки передач. Це фільтри, виготовлені з металевих сітків.

Щоб отримати інформацію про те, яка ціна коштуватиме заміну фільтра автоматичної коробки передач для Honda Pilot, зверніться до нашого кол.центру. Консультанти дадуть вам правильну інформацію.

Автомобільні центри співпрацюють з проектом, що здійснюють послуги за середньою ринковою вартістю, що дозволяє сказати, що ви можете зробити заміну автоматичного фільтра передачі для пілота Honda недорого, звертаючись до служб цієї мережі.

Ви також можете придбати запасні частини, щоб вжити заходів щодо заміни елементів у семінарах, представлених у каталозі. Тобто, якщо вам потрібно придбати фільтр автоматичної коробки передач для пілота Honda, зв’яжіться з нами.

Процес заміни олії в коробці на сто

Повна заміна масла в автоматичній коробці передач виготовляється за допомогою спеціального апарату, вичавляючи витрачену рідину передач. Послідовність дій на сто виглядає наступним чином:

 • По.перше, труби, що з’єднують машину до радіатора, відключаються,
 • Вони встановлені на них, щоб замінити масло,
 • Двигун автомобіля запускається і вмикається пристрій,
 • Старе масло поступово замінюється новим.

Наявність прозорого технологічного вікна дозволяє визначити, коли починає нове яскраве масло з автоматичної коробки передач. Через це процес закінчується мінімальною втратою свіжої трансмісійної рідини.

Найпростіший і найдоступніший спосіб замінити масло в автоматичній коробці. це його поетапне освіження. Для роботи вам знадобиться спостережлива яма або підйом.

 • Спочатку перевірте рівень відпрацьованої рідини за допомогою зонда.
 • Під карткою автоматичної коробки передачі контейнер для збору “тренування” встановлюється. Зливна пробка відкручена в піддоні.
 • Коли масло повністю сіл, вам слід видалити піддон і фільтр.
 • Під час очищення внутрішньої порожнини піддону важливо не втрачати магнітів. Вони також відмивали і витерли сухість. Фільтр змінюється або ретельно промивають.
 • Встановивши нову прокладку, піддон разом з фільтром встановлюється на місці.
 • Використовуючи воронку, наливається нова олія. Його обсяг повинен бути таким же, як і “тренування”. Перевірка проводиться зондом.

Оскільки частина старої олії, внаслідок часткової заміни, залишилася в радіаторі, після запуску двигуна стара та нова трансмісійна рідина відбудеться. Після 300-500 км пробігу слід повторити процедуру.

Деталі: Заміна передньої підставки амортизатора на Ford Focus 1 Інструкція з фото, як змінити передній амортизатор на фокусі

З позитивних точок поетапної заміни можна зазначити:

 • Заощадження на службі в службі автомобіля,
 • Невелике споживання нафти з одноразовою заміною,
 • Можливість оцінки стану автоматичних деталей передачі як стану як магніти.

Слід віднести значні недоліки:

 • Неможливість повної заміни нафти,
 • Велике загальне споживання нафти із заміною 3-4 стадії.

Для завершення заміни нафти в автоматичній коробці передач є кілька методик. Серед фахівців “гараж” насоси для заміни масла є поширеними (наприклад, як на фотографії вище). Але оскільки такий насос також коштує грошей, деякі автомобілісти намагаються зробити з імпровізованими засобами.

У більшості випадків процедура заміни масла в автоматичній коробці виглядає так:

 • Спочатку потрібно зняти піддон автоматичної передачі та фільтр із його подальшим очищенням. Коли ці елементи коробки встановлені на місці, час приходить на проявність винахідливості та винахідливості.
 • Трубки з маслом.від’єднані від радіатора або коробки передач.
 • Розширені шланги повинні бути прикріплені до них. На одному з них чисте масло піде на машину, а другу замінить “exagge”.

Використання компресора

По.перше, вам потрібно виконати невелику вдосконалення будь.якої пластикової каністри або іншої ємності з об’ємом 10 літрів. Для цього у верхній частині виготовлені дві отвори, в які трубки вставлені герметично:

 • один для подачі стисненого повітря;
 • Другий для вивільнення “свіжої” олії (падає на дно каністра).

Для герметизації отворів можна використовувати ущільнювальну гумку.

Значення вдосконалення полягає в тому, що одна труба може бути поставлена ​​в контейнер стисненого повітря, а за другою, під впливом тиску (0,5-1 атм.), нове масло “піде” у передачу.

Труба, опущена на дно каністра, з’єднана з шлангом радіатора, а інша труба з каністра з’єднана з компресором. Слива “Робота” відбудеться через другий шланг радіатора.

Після того, як вся система буде зібрана, вам потрібно запустити компресор і запустити машину. Чиста олія увійде в коробку, а рідина відходів почне стискатися в сливову ємність. Коли чисте масло буде текти зі зливного шланга, робота припиняється.

Використання пластикової упаковки

Робота повинна починатися з різання в нижню частину каністра прозорої труби. Це потрібно для постачання чистої олії. У каністру вставляється щільний пластиковий пакет з новою олією через шию. У ньому встановлений прозорий шланг, через який “розвиток” від автоматичної коробки передач вийде. Результатом має бути герметична система.

Деталі: Mitsubishi Lancer X Періодичний до Лансера 10 Правила технічного обслуговування DIY

Принцип заміни масла в автоматичній коробці за допомогою пластикового пакета досить простий.

 • Коли двигун буде запущений, “тестування” почне входити в пакет, розташований у каністрі з чистим маслом.
 • Швидко заповнюючи контейнер, чиста трансмісійна рідина під тиском почне замінюється нижньою трубою, заголовок для автоматичної коробки передач. Важливо переконатися, що не було порушення напруги, а витік нафти не з’являється.
 • Коли чисте масло починає входити до упаковки на шланг, процес заміни слід зупинити.

З власними руками, заміна олії в коробці дозволить автомобілістку не лише заощадити певну суму грошей, відмовляючись відвідати сто. Ця робота змусить вас використовувати винахідливість та винахідливість повною мірою. Можливо, є й інші рішення цієї проблеми автоматичного обслуговування. І винагорода за завзяття та швидку дотепність буде почуттям задоволення від виконаної роботи.

Запис

Для того, щоб зробити попередній запис про послуги цього проекту, вам потрібно набрати по телефону кол.центру або заповнити анкету, подану на сайті.

Обидва ці методи запису пропонують.

 • Клієнт, що надає детальну інформацію про поточний стан автомобіля
 • Оголошення планів на ремонт
 • А також, потрібно буде назвати географічні вказівки, які використовує консультант, щоб вибрати зручний семінар для вас

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Honda, змініть спеціальну рідину пілота Honda

Мій перший випуск Pilot 2003, випуск країни, виробник Канади.Місяць тому, якраз перед тим, як замінити масло, центр подивився на мою машину і запропонував мою добавку до нового автомобіля: або на CR-V, або на пілот. Ось чому вони зробили мене комп’ютером.

Діагностика перед маслом у коробці. Я відмовився змінюватись, бо змінюватись занадто рано, я щойно купив це. Отже, я гадаю, що, можливо, вони зробили цю помилку за допомогою комп’ютера? Тепер я буду їздити і слідувати, в той час як все в порядку.Мене вилили в двигун двигуна біля будинку Honda 5W30.

До речі, центр сказав, що нафта залишається, коли я показую їм 1л потужністю нафти. Упаковка не однакова, ймовірно, від Еміратів, фахівці зробили висновок.І яку олію ви заливаєте в двигун? І чи є споживання нафти і що?Інформація: До речі про повітряний фільтр.

Я купив з доставкою першим пілотом, як це: ціна в , якщо витратні матеріали для технічного обслуговування

Масляний фільтр Honda Pilot 15400PR3014370

Шайба герметизується. зливний отвір моторного масла 941091400030

Паливний фільтр Honda Pilot16010S3VA00 1830

Повітряний фільтр Honda pilot17220pgka00900

Фільтр салону/кондиціонер Honda Pilot 80290S0XA01 1350

Платинова свічка запалювання (00-02G.) 980795514N 399

Платинова свічка запалювання (03-07G.) 980795515W 450

Фільтр (внутрішня) автоматична коробка передач 25420pgh003 1320 фільтр (зовнішня) автоматична коробка передач 25450p7w003 899 зимовий очищувач кисті передньою лівою частиною 76620s3va01630

Зимова щітка передній правий 76630S3VA01 630

Задня щітка з повідком 76740S3VA01 1800

Переднє гальмування Pilot45251S0004710

Задній гальмівний диск Honda Pilot42510S3VA014710

Передня Honda Pilot45022S9VA102950

Задні прокладки Honda Pilot 43022S3VA01 2350

Re: Хто змінив рідину в автоматичній коробці передач?

Насправді, принципово не важливо, як змінити рідину передач. За допомогою заміни обладнання рідина змінюється практично без змішування. Але більше рідини потрібно більше, ніж із заміною вручну. Це дорожче. У сухому нічого не крутиться під час заміни.

Пристрій заміни має набір клапанів у своїй конструкції для можливості гладкої (без перемішування) заміни рідини, електричного насоса та регулятора тиску. Операція відбувається для передачі безболісно, ​​не підтримуючи систему. Заміна вручну вимагає менше рідини, оскільки при такому заміні неможливо видалити частину рідини з гідротрансформора.

Завдяки ручній заміні важливу роль відіграє людський фактор та досвід механіка. Однак цей метод є досить наполегливим, і об’єм заміненої рідини достатній для нормальної роботи автомобіля.Щодо вбивства передачі, я можу сперечатися.1.

Так, заміна рідини вбила стару автоматичну коробку передач у старих автомобілях, але майже лише на тих, хто не змінював її довго. Справа в тому, що рідина для трансмісії. це не лише олія, але й шампунь, антифриз, вода (у лапках) ну, загалом, ця рідина, як би, кілька відразу.

Змащування для змащення, охолодження антифриз, шампунь для очищення, вода для передачі крутного моменту. Звичайно, немає шампуню та води, але пояснив, що це, здається, є доступним. Отже, наливши нову рідину в стару автоматичну коробку передач, існує поширене для сильно зношеного матеріалу тертя.

І якщо ресурс автоматичної передачі вже був на шляху, дуже часто така автоматична коробка передач просто встала.2. Якщо передача була подана відповідно до правил, вона не була спалена, цього не сталося.3. Автоматична коробка передач у Honda кардинально відрізняється від автоматичної коробки передач більшості виробників. Планетарні коробки настільки розташовані, що момент в них передається через диски з тертями, які знаходяться під досить значним навантаженням.

Honda цього не має. Автоматична коробка передач. це тривне, тобто передача здійснюється через первинні вторинні та проміжні вали, як у звичайній ручній скриньці. Відмінність від ручного поля полягає в тому, що там.

Це, як би, мульти.диска, мокра зчеплення. Ці пакети керуються тиском масла і дозволяють переміщувати передачі і в потрібний час підключити потрібну передачу.Весь процес командує PCM (блок управління живленням). Навантаження в них є, але не те саме, що в планетарній автоматичній коробці передач.

Ось чому нова трансмісійна рідина їм не завдає шкоди. І життя такої передачі, на мою думку, довше, ніж інші типи автоматичної передачі. Так, і з цієї причини автоматична коробка передач на Honda (коли фрукти тертя старі і працюють погано) продовжує йти.

Так, швидкості починають вмикатися із затримкою та ударами, але машина їде. І планета буде дурно.Я не намагаюся сперечатися ні з ким, я просто висловив свою думку щодо бачення цієї теми і намагався пояснити це найпростішою та найдосвідченнішою мовою.Тож це регулярно змінює масла та рідини у ваших коне.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Honda. набір заходів, в яких стара трансмісійна рідина частково або повністю осушена і виливається новий спеціальний продукт.

Можна якісно змінити в автоматичній передачі якісно в спеціалізованих послугах, майстри яких точно знають усі технічні норми.

Важко провести події своїми руками через відсутність певного досвіду та обладнання, яке використовується під час клапана.

Перевірка стану

Як тоді переконатися, що ваша трансмісійна рідина знаходиться в доступному стані, якщо ви перевіряєте його рівень і умовуйте самі, важко?

Новини про них.Honda Service з 2010 року

Пілот Honda. Пілот Honda. Технічні норми та рекомендовані інтервали технічного обслуговування.

Моторне масло: Honda 5W20, Honda 5W30. На заміну знадобиться 4,6 літра. Інтервал заміни-5000-7500 км. Наші рекомендовані інтервали відрізняються від інтервалів, зазначених у посібниках Honda Russia. Подладнюйте частоту зміни масла, ми пропонуємо керуючись рекомендаціями Honda Japan.

Масляний фільтр: разом із заміною масла.

Фільтр палива: кожні 40 000. 60 000 км.

Повітряний фільтр: 15 000 км, або за зовнішнім станом.

Автоматична коробка передач-ATF DW-1 від 2,5 до 3,2 літра (залежно від положення автомобіля та відкриття/закриття клапанів під час зупинки двигуна). Вам потрібно придбати до 4 літрів. Інтервал заміни 40 000 км

Автоматична коробка передач. ATF Z1. від 2,5 до 3,2 літра (залежно від положення автомобіля та відкриття/закриття клапанів під час зупинки двигуна). Вам потрібно придбати до 4 літрів. Інтервал заміни 40 000 км. УВАГА! При заміні рідин в автоматичній коробці передач необхідно замінити невеликий фільтр потоку автоматичної коробки передач.

Рідина в гурі: 1.літровий PSF потрібно замінити.

Рідина в задній коробці передач: VTM-4F. Для заміни потрібно близько 4 літрів.

Гальмівна рідина: крапка 3, крапка 4. Заміна в інтервалі. 1 раз за 2 роки. Для повної заміни потрібно близько 1 літра рідини.

Охолоджуюча рідина (антифриз): оригінальна рідина- 10 років з дати виробництва автомобіля. Рекомендований інтервал заміни-1 Час за 2-3 роки. Охолоджуюча рідина рекомендується не нижче класу G12.

Передній пояс (ресурс 100 000 км)

Diminer of Turner Retor (ресурс 100 000 км)

Нафтова ущільнення колінчастого вала Лобовіна (ресурс 100 000 км)

Ущільнювач розподільного вала (ресурс 100 000 км)

Прокладки клапанів (ресурс визначається майстром)

Кільця свічок (ресурс визначається майстром)

Окремо питання заміни насоса (насоса теплоносія), ресурс якого становить 200 000 км, окремо розглядається.

У разі використання неорігальних запасних частин інтервал заміни слід зменшити вдвічі.

Постарайтеся уникати використання неорігінальних продуктів у вузлі часу. У випадку, якщо ви розумієте ризик виникнення неоргінальних продуктів і готові встановити його у своєму автомобілі, зосередьтеся на половині ресурсу збірки, навіть якщо використовується лише один елемент набору ременів ГРМ.

Передні гальмівні прокладки: Залежно від виробника та стилю водіння, передні гальмівні прокладки замінюються кожні 35 000. 60 000 км. Використовується наступне оригінальне число 45022-SZA-A00.

Задні гальмівні прокладки: задні прокладки 43022-SZA-A00, ресурс заміни 40 000-70 000 км.

Імназні вилки: я ісклюю ресурс для субсидметрів Iridium. 80 000. 100 000 км.

Регулювання клапанів. Положення про коригування клапана. 40 000 км пробігу. Операція потребуватиме прокладки кришки клапана та кільця свічок.

Якщо ви знайдете помилку, будь ласка, виберіть фрагмент тексту та натисніть CTRL Enter.

Перевірте, що вона потрапила в отвір.

Вилийте нову олію в об’єм, що дорівнює стоку.

Опустіть зонд.

З 4-літрової каністри залишилось 1,5 літра.

Коли змінюватись і скільки олії наливає пілота Honda

Частота заміни масляного та масляного фільтра становить 15 000 км пробігу. У важких умовах експлуатації водії вважають за краще зменшити цей інтервал до 10 000 і менше тисячі км бігу.

Щоб замінити, вам знадобиться близько 4 з половиною літрів свіжої олії. Рекомендується заповнити олію Honda 5W20 (87989038) або Honda 5W30 (87989034).

Поряд з моторним маслом, масляний фільтр також змінюється. Відповідні фільтри: Honda 15400RBAF01, чемпіон COF100208S, FRAM PH7317, WIX 57356, і вони схожі.

Орієнтовна частота заміни нафти в автоматичній коробці передач Honda становить 40 000 км пробігу. Разом з маслом зовнішній масляний фільтр також змінюється. внутрішню можна змінити, лише закладаючи коробку. На автомобільному автомобілі (2006-2008) може не бути зовнішнього фільтра (2006-2008).

У старому посібнику з ремонту рекомендується заповнити Honda ATF-Z1 (мінеральна вода). У нових коробках Honda ATF DW-1 (Synthetics) або аналогічний Dexron III ATF використовується в інших виробниках.

У той же час ATF DW-1 можна додати до ATF-Z1, але не навпаки. В автоматичній коробці передач після 2011 року дозволено лише ATF DW-1. Це пов’язано з оголошенням Honda про перехід до вдосконаленої нафти ATF DW-1, тоді як власники автомобілів до 2010 року отримали запевнення щодо можливості використання звичайної нафти ATF-Z1.

Щоб замінити, вам знадобиться 4 літри нової нафти. Зазвичай 3,5 літра зливається близько. налийте його стільки, скільки він об’єднався.

Як повністю осушити масло автоматичною коробкою передач Honda пілот

Більше нафти (6-7 літрів) може бути злито разом із помічником, для цього потрібно підняти машину разом з другою людиною під час руху та відключення шланга від радіатора охолодження автоматичної коробки передач. Потім запустіть двигун і ретельно стежте за потоком зливаної нафти. як тільки він виникає в ньому, негайно вам потрібно заглушити двигун.

Також рідина в автоматичній коробці передач може бути оновлена ​​наступним чином. Замініть масло (як це показано в інструкціях з фотографій), здійсніть невелику поїздку в 10 км, повторіть зміну масла в автоматичній коробці передач і так кілька разів. Коли чиста рідина починає зливатися, це покаже, що було замінено приблизно 80-90% масла в коробці.

Подивіться, як заміна рідини у коробці (без заміни зовнішнього фільтра) Honda Pilot 2006 за допомогою двигуна VTEC 3 відбувається.5 може бути на фотографії вище. Окрім олії, можливо, її доведеться замінити шайбами ​​на болтах. Якщо старі шайби в відмінному стані, їх можна залишити.

 • Золота миття шайба автоматичної плутської podda. Honda 90471px4000.
 • Основна шайба автоматичної коробки передач автоматичної коробки передач. Honda 90441PK4000.

Заміна нафти в пілоті автоматичної коробки передач, ціна

Запчастини клієнта або наші

Чи потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Ви, напевно, чули про такий термін, як автоматична коробка передач “нижньої білизни”. Дуже часто багато служб керуються цим, хто не знає, як/не хочуть займатися нафтою нафти. Насправді, згідно з усіма міжнародними стандартами та правилами, заміна масла в автоматичній коробці передач (ATF) та фільтру потрібно кожні 50.000-60.000 км. У цьому випадку власник автомобіля піднімає собі питання.“І яку заміну мені потрібна? Частковий або повний?Що.