Як змінити фільтр салону для патріота UZ своїми руками. Заміна повітряного фільтра на Patriot UAZ

Заміна патріота UAZ. ремонт та обслуговування автомобілів

Заміна повітряного фільтра салону патріота UAZ

Повітряний фільтр на салоні патріота UAZ. це певний бар’єр на шляху брудного повітря, що висмоктується із зовнішнього середовища. Фільтр очищає повітря механічних включення, що дозволяє отримати більш комфортний та здоровий клімат у салоні. На чистоту фільтра впливають, спочатку на ваш колодязь і Нісколехка на бігових властивостях автомобіля.

Це означає, що головним аспектом при заміні фільтра буде ваш “я”, який підштовхне вас до виконання цієї операції. Все ще є також поради щодо заміни фільтра. Таким чином, фільтру на патріоті UAZ рекомендується змінюватися кожні 2 роки або 20 000 км пробігу.

Ми негайно скажемо, що навіть якщо ви зміните фільтр кожні 20 000 км, все.таки краще витягнути його та очистити його тремтінням або чисткою щіткою.

Тож за 8000 км, коли термін його заміни повністю не скоро, ваш фільтр може вже виглядати таким

Отже, якщо ви вирішите змінити або просто очистити повітряний фільтр салону патріота UAZ, то послідовність дій для старої панелі буде наступною

UAZ Patriot 2012.V. Заміна повітряного фільтра

Це відео обробляється в редакторі

Pickup UAZ (2015): Заміна повітряного фільтра

Змініть повітряний фільтр

на пікапі UAZ (UAZ Pickup) 2015.V. Фільтр зроблений дуже ретельно і швидко.

Заміна повітряного фільтра UAZ (Old Pranel)

Необхідно зняти кожух, розташований у ніші коробки одягу. Ми відкрутимо гвинти.

Фільтр буде закритий тримальною пластиною, з обох боків. Ми відкрутимо гвинти і спостерігаємо фільтр на його звичайному місці. Ми витягуємо старий фільтр і покладемо на його місце новий фільтр повітряного повітря. На фотографії зображено вже замінений фільтр. Зверніть увагу, що потік повітря на фільтрі повинен відповідати потоку повітря у вентиляційній системі. На фотографії фільтр встановлюється “догори дном”.

Під час заміни фільтра ви можете використовувати, наприклад, такий екземпляр. Вибір фільтрів на ринку сьогодні дуже величезний. Ви можете вибрати фільтр із вугільною крихтою, який додатково приверне шкідливі гази із зовнішньої атмосфери.

Ми збираємо все у зворотному порядку.

Заміна повітряного фільтра для патріота UAZ (нова панель)

Заміна фільтра для нової панелі відрізняється. Тут не потрібно нічого відкрутити. Стоп, що тримає фільтр, знаходиться в передній частині переднього пасажира. Потрібно буде зняти його з засувок і витягнути фільтр із його звичайного місця.

Далі, покладіть його назад. Встановіть вилку на місці. Тут все набагато простіше, оскільки вам не потрібен інструмент для заміни фільтра повітряного салону на новій панелі.

Рекомендації щодо вибору

Обов’язок салонного фільтра.це високоякісне очищення вхідного повітря, яке разом із пилом та сміттям прагне прорватися в інтер’єр автомобіля.

На цій внутрішній моделі UAZ встановлено два типи фільтрів: одношарові та мульти.шлако. Обидва роблять це досить добре за допомогою очищення повітря. Однак останній містить спеціальний шар активованого вугілля, який здатний усунути неприємний запах, наприклад, вихлопні гази зустрічних автомобілів. UAZ Patriot в дизайні має два типи панелей: старі та нові. Ця функція впливає на вибір відповідного елемента фільтра, а саме розмір деталі. На машині до 2012 та 2013 років було встановлено звичайний одношаровий очищувач (Art.316306810114010).

Після рестайлінгу автомобіль отримав фільтр із поглинанням вугілля (мистецтво.316306810114040). Для ефективного очищення вхідного потоку повітря багато водіїв встановлюють неорінгічні запчастини, зокрема, такі компанії, як TDK, Goodwill, Nevsky Filter, постачальник, Zommer, AMD.

Якщо ви змінюєте брудний фільтр у часі, то проблему утворення та накопичення шкідливих бактерій у системі повітряного повітря UAZ можна уникнути та запобігти погіршенню водія та пасажирів.

Заміна повітряного фільтра Patriot UAZ.

Фільтр. це система очищення повітря, що надходить у двигун. Гадінг, зміг, шкідливі домішки, а взимку соляні пари також заважають нормальному функціонуванню “серця” автомобіля. Елемент фільтра, встановлений під капотом, допомагає уникнути цього.

Необхідно змінити його вміст так часто, як зазначено в книзі на машину. Як правило, це вдвічі на рік або кожні 10 000 кілометрів. Цілком можливо зробити це самостійно, оскільки для заміни не знадобиться спеціальне обладнання чи знання.

Інструменти заміни фільтра

Корпус повітряного фільтра для патріота UAZ має циліндричну форму

Для заміни або очищення елемента фільтра видаляється з кожуха. Це зажадає:

Зробіть наступні дії, щоб замінити старий фільтр:

Від’єднайте дроти від підводного клеми акумулятора.

Послабте трохи слабкий затискач. який розташований на кожусі (повітряний втул). Кожух має дві пухирі по краях. Від’єднайте їх по черзі.

Відключіть рукав від фільтрувальної труби, ретельно відштовхуйте її в бік

Відкрутіть кріплення фільтра до кронштейна в моторному відділенні.

Від’єднайте шланг для впуску повітря від корпусу фільтра

Зніміть фільтр з автомобіля

Замінивши наповнення фільтра, встановіть у зворотному порядку всі деталі на місце.

Заміна внутрішнього заповнення фільтра

Щоб замінити фактичний елемент фільтра, вийміть кришку з тіла, відкрутіть гайку вгорі. Для цього вам знадобиться ключ “на 17”. Разом з кришкою витягніть елемент з “бочки”.

Елемент фільтра також кріпиться з гайкою та шайбою. Обертай його, вийміть кришку. Він ставиться на новий внутрішній елемент. І фільтр йде у зворотному порядку.

Кожус повинен бути очищений перед встановленням нового фільтра.елемента. Однак робити це з нафтою, бензином або іншою рідиною неприйнятною. Оптимальний спосіб. це потік стисненого повітря.

Таким чином, ви не можете викликати заміну фільтра, і навіть недосвідчений автомобіліст, перевірка схеми, зможе освоїти цю роботу.

Переглянути подібні нотатки

Особливості дизайну системи

Під час експлуатації двигуна бензиновий насос працює створює постійний тиск між правим бака та паливною рампою. У той же час надлишок палива відрізняється спеціальним трійником, встановленим після тонкого очищення фільтра.

Вони відволікаються під тиском до правого резервуара, проходячи через спеціальний насос насос. Висока швидкість і тонкий діаметр внутрішньої трубки насоса утворюють низький тиск у зовнішньому кільці.

Результатом є вакуум, завдяки якому паливо перекачується з лівого бака вправо.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Система повністю автономна і працює лише через різницю тиску. Якщо паливо або правий резервуар заповнені в лівому резервуарі, постачання зупиняється самостійно.

Для більшої зручності більшість компонентів дублюються. Отже, кожен резервуар для газу має свій датчик рівня палива, також на тілі, є наявність 2 повеней, з кожного боку.

Найпоширеніші проблеми:

 • Забруднення паливних фільтрів;
 • Розгниття системи;
 • Виникнення осаду в бензобакі;
 • Забруднення шосе;
 • Вихід їх паливного насоса будується.

Паливний фільтр Uaz Patriot

Заміна елемента необхідна, якщо втрата тяги відчувається, машина починає рухатися ривком. Але в той же час, комп’ютер на дошці не видаватиме помилок.

Щоб змінити елемент, спочатку необхідно відключити його від паливної лінії. Перед цим необхідно зняти тиск у системі. Потрібно запустити двигун і витягнути реле Tanososa.

Тепер ми чекаємо, поки двигун зупиниться і почнемо роботу. Фільтр розташований під нижньою частиною автомобіля і кріпився двома болтами на 10. Шланги проводяться спеціальними швидкими.швидкими.

Нова установка нового строго в зворотному порядку.

Заміна паливного насоса

Перед початком роботи правильне сидіння видаляється. Для цього з ключем на 17, 4 болти відкручені. Після цього відкрутіть кришку на дно, щоб отримати доступ до насосів та паливних труб. Потрібно видалити їх і мікросхему живлення.

Ми відкрутимо 10 гайок уздовж окружності кріплення насоса, після чого його можна зняти з сидіння. Вам потрібно обережно витягнути частину, щоб не відірвати поплавок. Найкраще нахилити колбу до задньої частини машини.

Однією з проблем при зняття частини може бути гофрований шланг, встановлений на трубі. Тому він виготовлений з теплоподібного матеріалу, щоб відключити його, нагрівання необхідне. Важливо пам’ятати, що для цього ви не повинні використовувати відкриті джерела вогню, оскільки система може залишатися в системному бензині. Найкраще використовувати конструкторський фен.

Датчик рівня палива

Поплавок на правому резервуарі змінює як збірку з насосом, так і окремо від нього. Робота над її заміною відбувається аналогічно встановленню насоса в попередньому пункті. Але варто пам’ятати, що в лівому резервуарі також є датчик рівня бензину. У деяких випадках можливе пошкодження:

Той самий люк буде розташований під ним.

Повітряний фільтр на Patriot UAZ: Опис, Заміна

Повітряний фільтр. це пристрій, який очищає потік повітря, що входить у двигун. Якщо забруднене повітря потрапляє в двигун, то це запобіжить його нормальному функціонуванню, викликаючи різні збої. Щоб запобігти та врятувати позашляховик ZMZ-409 двигун UAZ від забрудненого повітря, встановлюється фільтр. Насправді про фільтр, його параметри та процес заміни покажуть цьому матеріалу.

Характерний

Повітряний фільтр на позашляховику UAZ Patriot 3163 з двигуном ZMZ-409 розташований у підсвіченому просторі в зоні радіатора. Він розташований у металевому корпусі. Це циліндрична основа з трубою на верхній кришці. Корпус прикріплений зі сталевим затискачем, розміщеним у нижній частині (на деяких моделях є два затискачі).

Корпус фільтра повинно бути добре фіксованим, інакше це викликає неприємний звучний звук з моторного відсіку. На позашляховику UAZ 3163 з двигуном ZMZ-409 встановлюється елемент фільтрації повітряного фільтрації шторму.

Цей фільтр має номер каталогу 3160-1109080-12, тому, вибираючи товар, зверніть увагу на цей момент. Є й інші виробники цих матеріалів, але ця подбала не лише про якість, але й про спостереження за розміром пристрою.

Отже, елемент очищення повітря ZMZ-409 двигун UAZ Patriot 3163 Suv має такі розміри:

 • A (ширина). 182 мм;
 • B (зовнішній діаметр). 86,5 мм;
 • C (внутрішній діаметр). 10,5 мм;
 • N (висота). 248,5 мм.

Цей елемент замінюється кожні 10-15 тис. Км пробігу, тому необхідно майже щорічно проводити цей процес. Заміна здійснюється самостійно і не представляє великих труднощів. Але перед тим, як розпочати це, вам слід придбати новий очищувач.

, що прийнятно для кожного драйвера. Якщо ви не заміните фільтр, то позашляховик ZMZ-409 UAZ 3163 буде працювати неправильно: швидко нагріватися, втрата потужності, сторонній шум, збільшення споживання палива.

Тому лише заміна продукту може вирішити проблему, яку ми розглянемо далі.

Заміна

Щоб замінити продукт, ви повинні переконатися, що доступний наступний інструмент:

Хочете зменшити споживання вашого патріота? Прочитай це

 • ключ на “12”, бажано голову або кінець;
 • гайковий ключ для “17”;
 • плоска викрутка.

Отже, починаючи працювати, слід зазначити, що періодично продукт можна витягнути не тільки для заміни, але і для очищення. Але не в тому випадку, якщо елемент служить 15 або більше тисяч км пробігу:

 • Спочатку позашляховик Patriot 3163 UAZ відкладається від акумулятора.
 • Ключ послаблює затягування затискачів, що містять корпус сталевого фільтра.
 • Болт затискача, що тримає трубу, що переходить у верхній, відкручений. Трубу повинні бути відведені вбік.
 • Затягування затискача шланга впускного повітря ослаблене. Шланг повинен бути відключений і відведений вбік.
 • Тепер пристрій можна вилучити з автомобіля Patriot 3163 UAZ.

Це цікаво: швидка відповідь: де запобіжник для сигаретної запальнички в Nissan Almera Classic?

Тепер очищувальному елементу доведеться витягнути з тіла:

 • Гайка кришки відкручується за допомогою ключа до “17”.
 • Кришка з очищувальним елементом видаляється. Вивчіть пристрій. Можливо, у нього є незначні засмічення, і його все ще можна керувати. Якщо у нього сильне забруднення, то це говорить про те, що його потрібно частіше змінити.
 • Якщо вам потрібно замінити, то гайка кришки кришки відкручена з очищувачем.
 • Новий.

Заміна замісного пристрою все ще не закупорена на цьому. Необхідно встановити всі витягнуті частини у зворотному порядку видалення.

Перед встановленням продукту у корпусі останні повинні бути ретельно очищені сухою тканиною. Отже, ви збережете елемент від додаткового забруднення.

Це заміна елемента фільтра на UAZ 3163 вважається завершеною.

На закінчення слід сказати, що іноді власники позашляховика курорту до модернізації корпусу повітряного фільтра, замінюючи стандартну циліндричну основу пластиковим корпусом. Виправдовуючи це тим, що сталевий корпус викликає багато шуму під час роботи. Це не рекомендується робити це, оскільки в цьому випадку необхідно враховувати обсяг двигуна. Якщо встановити фільтр з меншим вхідним об’ємом, то двигун просто не вистачає повітря для нормальної роботи.

Це можна узагальнити і відзначити, що періодичний контроль елемента фільтра дозволить вам продовжити термін служби багатьох частин двигуна позашляховика.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми
змінити, фільтр, салон, патріота, своїми
змінити, фільтр, салон, патріота, своїми
змінити, фільтр, салон, патріота, своїми
змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Повітряний фільтр на Patriot UAZ: Опис, Заміна

Повітряний фільтр. це пристрій, який очищає потік повітря, що входить у двигун. Якщо забруднене повітря потрапляє в двигун, то це запобіжить його нормальному функціонуванню, викликаючи різні збої. Щоб запобігти та врятувати позашляховик ZMZ-409 двигун UAZ від забрудненого повітря, встановлюється фільтр. Насправді про фільтр, його параметри та процес заміни покажуть цьому матеріалу.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми
змінити, фільтр, салон, патріота, своїми
змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

“На полицях

VF розташований всередині спеціального корпусу з металу і служить захистом деталей. До них належить труба, затискач (у нижній частині).

Потрібно надійно виправити це тіло, інакше це призведе до появи сторонніх звуків у двигуні.

Фільтр представлений циліндричною формою. Найважливішу роль відіграє спеціальна трубка, яка загортається у відфільтровану папір. Кришка розміщується на дні, а вгорі є кільце з гумової ущільнення.

Є так.цільна «оболонка», спеціальний провід.

Завод встановлює лише виробництво VF, яке розташоване в регіоні Оріол, місто Лівні.

Слід запам’ятати про характеристики фільтрів: очищувач має ширину 18 см і 2 мм, висота 24 см і 85 мм, 8 см і 65 мм має зовнішній діаметр і 1 см і 5 мм. внутрішній.

Характерний

Повітряний фільтр на позашляховику UAZ Patriot 3163 з двигуном ZMZ-409 розташований у підсвіченому просторі в зоні радіатора. Він розташований у металевому корпусі. Це циліндрична основа з трубою на верхній кришці. Корпус прикріплений зі сталевим затискачем, розміщеним у нижній частині (на деяких моделях є два затискачі).

Корпус фільтра повинно бути добре фіксованим, інакше це викликає неприємний звучний звук з моторного відсіку. На позашляховику UAZ 3163 з двигуном ZMZ-409 встановлюється елемент фільтрації повітряного фільтрації шторму. Цей фільтр має номер каталогу 3160-1109080-12, тому, вибираючи товар, зверніть увагу на цей момент. Є й інші виробники цих матеріалів, але ця подбала не лише про якість, але й про спостереження за розміром пристрою. Отже, елемент очищення повітря ZMZ-409 двигун UAZ Patriot 3163 Suv має такі розміри:

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

 • A (ширина). 182 мм;
 • B (зовнішній діаметр). 86,5 мм;
 • C (внутрішній діаметр). 10,5 мм;
 • N (висота). 248,5 мм.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Цей елемент замінюється кожні 10-15 тис. Км пробігу, тому необхідно майже щорічно проводити цей процес. Заміна здійснюється самостійно і не представляє великих труднощів. Але перед тим, як розпочати це, вам слід придбати новий очищувач що прийнятно для кожного драйвера. Якщо ви не заміните фільтр, то позашляховик ZMZ-409 UAZ 3163 буде працювати неправильно: швидко нагріватися, втрата потужності, сторонній шум, збільшення споживання палива. Тому лише заміна продукту може вирішити проблему, яку ми розглянемо далі.

Заміна

Щоб замінити продукт, ви повинні переконатися, що доступний наступний інструмент:

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

 • ключ на “12”, бажано голову або кінець;
 • гайковий ключ для “17”;
 • плоска викрутка.

Отже, починаючи працювати, слід зазначити, що періодично продукт можна витягнути не тільки для заміни, але і для очищення. Але не в тому випадку, якщо елемент служить 15 або більше тисяч км пробігу:

 • Спочатку позашляховик Patriot 3163 UAZ відкладається від акумулятора.
 • Ключ послаблює затягування затискачів, що містять корпус сталевого фільтра.
 • Болт затискача, що тримає трубу, що переходить у верхній, відкручений. Трубу повинні бути відведені вбік.
 • Затягування затискача шланга впускного повітря ослаблене. Шланг повинен бути відключений і відведений вбік.
 • Тепер пристрій можна вилучити з автомобіля Patriot 3163 UAZ.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Тепер очищувальному елементу доведеться витягнути з тіла:

 • Гайка кришки відкручується за допомогою ключа до “17”.
 • Кришка з очищувальним елементом видаляється. Вивчіть пристрій. Можливо, у нього є незначні засмічення, і його все ще можна керувати. Якщо у нього сильне забруднення, то це говорить про те, що його потрібно частіше змінити.
 • Якщо вам потрібно замінити, то гайка кришки кришки відкручена з очищувачем.
 • Новий.

Заміна замісного пристрою все ще не закупорена на цьому. Необхідно встановити всі витягнуті частини у зворотному порядку видалення.

Перед встановленням продукту у корпусі останні повинні бути ретельно очищені сухою тканиною. Отже, ви збережете елемент від додаткового забруднення.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Це заміна елемента фільтра на UAZ 3163 вважається завершеною.

На закінчення слід сказати, що іноді власники позашляховика курорту до модернізації корпусу повітряного фільтра, замінюючи стандартну циліндричну основу пластиковим корпусом. Виправдовуючи це тим, що сталевий корпус викликає багато шуму під час роботи. Це не рекомендується робити це, оскільки в цьому випадку необхідно враховувати обсяг двигуна. Якщо встановити фільтр з меншим вхідним об’ємом, то двигун просто не вистачає повітря для нормальної роботи.

Критерії вибору для патріота UAZ

використовує циліндричний картридж із розмірами:

 • Зовнішній діаметр. 180 мм;
 • Діаметр внутрішнього каналу становить 85 мм;
 • Висота (за винятком герметичних кільця). 242 мм.

За замовчуванням Patriot Cars UAZ використовували «високі» очисні фільтри з гірськолижними номерами 3160-1109080-10, 3160-1109080-11 або 3160-1109080-12 (деталі відрізняються місцем виробництва та конструктивними рішеннями). Елементи підходять як для бензинових електростанцій, так і для дизельних двигунів ZMZ-514 та Andoria. Стандарт дозволяє відхиляти розміри частин на 1-2 мм, залежно від виробника та партії.

Оригінальні запчастини доставляються в упаковці, в якій є Марке заводу UAZ.

Власник позашляховика може вибрати деталі від альтернативних постачальників, зосереджуючись на розмірі фільтра та цілі (інформація вказана на коробці або мішку целофан). Наприклад, для машин продукція BigFilter GB-76, TSN 9 підходить.1р.270, Goodwillag 915 або Filtronam 411/1.

Найпоширеніші повітряні фільтри на UAZ “Patriot”.

Для маленьких вантажних автомобілів, газу (Gazelle та Sable Generations) із двигунами ZMZ-405 або 406, картридж із зменшеною висотою (“низький” називається неофіційно), зовнішній і внутрішній діаметр відповідає частинам від патріота Uaz. Неможливо встановити елемент у стандартному випадку через подовжений розділ направляючі на кришці. Оскільки картриджі “низького типу” зустрічаються у продажу частіше “високі”, багато власників позашляховиків Patriot модернізують випадок фільтра.

Для вдосконалення вам потрібно розібрати кожух і вирізати металеву кронштейн 30-40 мм.

На кінці направляючого елемента необхідно зварювати подовжену шпильку. Оскільки стандартна гайка M10x1.25 характеризується невеликою ниткою ниток, власники вводять кріплення із загальною гайкою m10x1.5. Шварки повинні бути очищені та покриті шаром фарби для захисту від корозії.

Як змінити повітряний фільтр на патріот UAZ?

Для того, щоб машина не підводила на дорогу і працювала належним чином, вам потрібно контролювати його технічний стан. Необхідно визначити всі несправності вчасно, здійснювати ремонт та регулярно змінювати витратні матеріали. У статті є крок.крок.інструкція щодо заміни повітряного фільтра на Patriot UAZ, а також рекомендації щодо правил заміни.

Air ZMZ 409 Фільтр, Вибір виробника

Вибір високоякісних фільтрів такого типу розміру досить невеликий. Це польський фільтр, Санкт.Петербург Біг та Кострома моторетал. Я зупинився на великому фільтрі. По.перше, тому, що його (Санкт.Петербург), по.друге, був живий на заводі, по.третє, тривалий час розмовляв з інженером у виробництві. Я не буду хвалити виробника довгий і стомлюючий. Я просто скажу, що люди досягли назви постачальників автомобілів конвеєрів. І не просто газ з тазом, а групами VAG (Volkswagen). І це вже певний рівень. І коефіцієнт якості цін дуже прийнятний. У прайс.списку з’являються два фільтри: так.цалій “високий”. 252 мм (патріот) і. 226 мм (волга). Решта фільтрів можна замовити за бажанням, якщо вони у виробництві, час доставки-1-2 дні.

Для роботи паливної системи потрібна велика кількість повітря, яке взято з навколишнього середовища. Але вхідне повітря в умовах великої пилки міст дуже забруднене пилом, різними хімічними домішками, частинками бруду, пилком рослин тощо.D. Ці забруднення негативно впливають на якість повітряного палива. Пісок особливо небезпечний, оскільки має сильні абразивні властивості, що прискорює зношування двигуна.

Повітряні фільтри використовуються для очищення повітря від різних забруднення.

Є їхні наступні види автомобілів:

Найпопулярніший папір. Вони можуть бути різними формами: у вигляді кільця, циліндра та панелей (прямокутних). Автомобіль UAZ Patriot використовує циліндричну воду.філтер з структурою рами. Шар фільтру. це пористий папір, який закладається у вигляді акордеона. Велика площа елемента фільтра в циліндричних повітряних фільтрах значно збільшує їх пропускну здатність.

Пристрій елемента фільтра

Під час роботи матеріал фільтру забруднюється і його потрібно періодично змінювати. У службовій книзі автомобіля патріота UAZ частота заміни не вказана, водії рекомендують замінити 10-15 тисяч кілометрів на ходу. На частоту заміни впливає умови, в яких працює автомобіль. Наприклад, у задиженому мегаполісі або в сільській місцевості, де багато пилу багато, витратний матеріал потрібно змінювати частіше. Доцільно змінити матеріал фільтрів до зимового та літнього сезону.

Заміна внутрішнього заповнення фільтра

Щоб замінити фактичний елемент фільтра, вийміть кришку з тіла, відкрутіть гайку вгорі. Для цього вам знадобиться ключ “на 17”. Разом з кришкою витягніть елемент з “бочки”.

Елемент фільтра також кріпиться з гайкою та шайбою. Обертай його, вийміть кришку. Він ставиться на новий внутрішній елемент. І фільтр йде у зворотному порядку.

Кожус повинен бути очищений перед встановленням нового фільтра.елемента. Однак робити це з нафтою, бензином або іншою рідиною неприйнятною. Оптимальний спосіб. це потік стисненого повітря.

Таким чином, ви не можете викликати заміну фільтра, і навіть недосвідчений автомобіліст, перевірка схеми, зможе освоїти цю роботу.

Інструкції із заміни

Заміна повітряного фільтра. це проста операція, яка не потребує спеціальних навичок та спеціальних знань, тому будь.який навіть початківець автомобіліст може виконати її.

Вибачте, наразі немає доступних опитувань.

Як змінити?

Для заміни елемента фільтра слід підготувати такі інструменти:

 • ключ для 12 (кінець або голова);
 • Ключ для 17;
 • викрутка (мінус; плоска).
 • Перш за все, потужність двигуна вимикається. Для цього видаляється клемна клем.
 • За допомогою попередньо попереднього ключа видаляється затискач, який утримує сталевий корпус фільтра.елемента.
 • Тоді болт, який тримає затискач, відкручений. Труба, прикріплена до сталевого корпусу.
 • Отримує корпус повітряного фільтра з моторного відсіка.

Процедура вилучення фільтруючого елемента з корпусу:

 • Використовуючи ключ до 17, обкладинка обкладинки відкручена.
 • Кришка видаляється разом з елементом фільтра. Внутрішній простір справи та витратний матеріал ретельно аналізуються. Можливо, це не дуже забруднене і його все ще можна керувати. Якщо його достатньо забруднено, його слід змінювати з меншим інтервалом отриманого кілометра.
 • Якщо потрібна заміна, кришка кришки відкрутиться у поєднанні з елементом фільтру.
 • Старе споживання замінюється новим. Раніше потрібно очистити внутрішній простір тіла від забруднення. Для цього ганчірку беруть і витирають сухість;
 • Процедура заміни витратних матеріалів повинна здійснюватися у зворотному порядку.

Коли змінювати?

Змініть фільтр на позашляховику, необхідний кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Якщо протягом одного року власник не перетинав позначку рекомендованого пробігу, доцільно змінюватись раз на рік.

Якщо ви нехтуєте цим правилом, то живлення нагрівається, втратить потужність, утворює неприємні шуми та збільшить споживання палива.

Як змінити?

Для заміни елемента фільтра слід підготувати такі інструменти:

Процедура заміни:

 • Перш за все, потужність двигуна вимикається. Для цього видаляється клемна клем.
 • За допомогою попередньо попереднього ключа видаляється затискач, який утримує сталевий корпус фільтра.елемента.
 • Тоді болт, який тримає затискач, відкручений. Труба, прикріплена до сталевого корпусу.
 • Отримує корпус повітряного фільтра з моторного відсіка.

Процедура вилучення фільтруючого елемента з корпусу:

 • Використовуючи ключ до 17, обкладинка обкладинки відкручена.
 • Кришка видаляється разом з елементом фільтра. Внутрішній простір справи та витратний матеріал ретельно аналізуються. Можливо, це не дуже забруднене і його все ще можна керувати. Якщо його достатньо забруднено, його слід змінювати з меншим інтервалом отриманого кілометра.
 • Якщо потрібна заміна, кришка кришки відкрутиться у поєднанні з елементом фільтру.
 • Старе споживання замінюється новим. Раніше потрібно очистити внутрішній простір тіла від забруднення. Для цього ганчірку беруть і витирають сухість;
 • Процедура заміни витратних матеріалів повинна здійснюватися у зворотному порядку.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Видалення та встановлення повітряного фільтра UAZ Patriot

Повітряний фільтр видаляється при пошкодженні та отримання доступу до інших одиниць у моторному відділенні.

Підготуйте автомобіль до роботи.

Вам знадобиться: ключ з 13 (зручніше кінець), викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Послабте затягування затискача кріплення рукава подачі повітря.

Відключуючи рукав від труби повітряного фільтра, ми беремо її в бік.

Послабте затягування затискач.кріплення корпусу повітряного фільтра до кронштейна на грязі в моторному відділенні.

Послабте затягування затискача кріплення шланга для впуску повітря, від’єднайте шланг від труби корпусу повітряного фільтра.

Встановіть повітряний фільтр і всі видалені деталі в порядку.

Заміна фільтра.елемента повітряного фільтра

Відкрутіть гайку кріплення кришки повітряного фільтра до його тіла.

Зніміть елемент фільтра за допомогою передньої кришки з корпусу фільтра.

Відкрутіть гайку кришки фільтра фільтра.

Встановіть елемент фільтра і всі раніше видалені деталі в зворотному виведенні.

Етап

На сучасному патріоті UAZ можна встановити стару або нову інформаційну панель, залежно від цього, фільтр змінюється по.різному. Послідовність кроків для автомобілів зі старою панеллю така:

 • Спочатку слід відкрити рукавичку.
 • Тоді необхідно зняти кожух, який розташований у ніші рукавички.
 • Далі вам потрібно відкрутити гвинти.
 • Тепер ви можете видалити частину справи.

Розташування частини кузова. це очищувальний елемент, закритий з обох боків тарілки, відкрутіть гвинти та вийміть пластину.

Звернувши гвинти, вийміть утримуючу пластину

 • Тепер ми витягуємо брудний очищувач повітря та очищаємо місце, де воно було.
 • Розширюючи фільтр, слід оцінити його стан. Якщо він не дуже забруднений, його можна очистити і поставити на місце. Сильно забрудненого споживчого матеріалу слід замінити новим.

При встановленні його слід зазначити, що потік повітря на фільтр.елемент повинен збігатися у напрямку потоку повітря вентиляційної системи.

Встановлений новий матеріал для очищення повітря

Якщо в Patriot встановлено нову панель приладів, то вам не потрібні інструменти для зміни очищувача повітря. Вилку утримується спеціальними засувками, які повинні зігнути. Ви повинні діяти обережно, оскільки засувки можуть бути відірвані недбалою. Встановивши новий очищувач кабіни, пробка потрібно повернути в те саме місце.

Коли настав час змінитися?

Для роботи паливної системи потрібна велика кількість повітря, яке взято з навколишнього середовища. Але вхідне повітря в умовах великої пилки міст дуже забруднене пилом, різними хімічними домішками, частинками бруду, пилком рослин тощо.D. Ці забруднення негативно впливають на якість повітряного палива. Пісок особливо небезпечний, оскільки має сильні абразивні властивості, що прискорює зношування двигуна.

Повітряні фільтри використовуються для очищення повітря від різних забруднення.

Є їхні наступні види автомобілів:

Найпопулярніший папір. Вони можуть бути різними формами: у вигляді кільця, циліндра та панелей (прямокутних). Автомобіль UAZ Patriot використовує циліндричну воду.філтер з структурою рами. Шар фільтру. це пористий папір, який закладається у вигляді акордеона. Велика площа елемента фільтра в циліндричних повітряних фільтрах значно збільшує їх пропускну здатність.

Пристрій елемента фільтра

Під час роботи матеріал фільтру забруднюється і його потрібно періодично змінювати. У службовій книзі автомобіля патріота UAZ частота заміни не вказана, водії рекомендують замінити 10-15 тисяч кілометрів на ходу. На частоту заміни впливає умови, в яких працює автомобіль. Наприклад, у задиженому мегаполісі або в сільській місцевості, де багато пилу багато, витратний матеріал потрібно змінювати частіше. Доцільно змінити матеріал фільтрів до зимового та літнього сезону.

Веб.сайт позашляховиків, позашляховик, збільшення транспортних засобів

На автомобілях UAZ Patriot та UAZ Hunter з двигуном ZMZ-409, у складі повітряних фільтрів є номери каталогів-3160-1109010-10 або 3160-1109010-11. Каталог номерів взаємозамінних елементів фільтра-3160-1109080-10, 3160-1109080-11 або 3160-1109080-12.

Виготовлення кришки корпусу повітряного фільтра UAZ Patriot та UAZ для встановлення низького фільтруючого елемента.

Для автомобілів Gazelle та Sable з двигунами ZMZ-405 та ZMZ-406 фільтруючі елементи повітряного фільтра доступні на перший погляд, подібні та придатні для Патріота UAZ та Hunter UAZ. Однак, намагаючись встановити такий фільтр.елемент, щоб замінити старий, виявляється, що він нормально не стоїть у корпусі повітряного фільтра UAZ.

Це відбувається завдяки його висоті, яка порівняно з початковим елементом фільтра на UAZ Patriot та UAZ Hunter, менше на два.три, або близько того, сантиметри. Щоб уникнути плутанини, оскільки обидва ці фільтрувальні елементи можуть бути вироблені за одних і тих же гірськолижних чисел, наприклад, 3105-1109013 або 3110-1109013, а також для того, щоб розрізнити їх між собою, продавці зазвичай додають слово «низький» їх назва “низька” та “висока” відповідно.

Прочитайте заміну задніх гальмівних дисків Prado 150

Ну, щоб не ускладнити пошук UAZ точно “високий” елемент фільтра, підходить на ньому, і щоб мати можливість встановити більш поширений “низький” елемент фільтра в корпусі повітряного фільтра, потрібно зробити невеликий Поліпшення кришки повітряного фільтра.

Ревізія дуже проста, не займає багато часу і не вносить суттєвих змін у пристрої повітряного фільтра UAZ. Він складається з того, що кріплення кришки у формі L скорочується на 3-4 сантиметри, а стара шпилька змінюється на нове довше.

Особливості дизайну системи

Під час експлуатації двигуна бензиновий насос працює створює постійний тиск між правим бака та паливною рампою. У той же час надлишок палива відрізняється спеціальним трійником, встановленим після тонкого очищення фільтра.

Вони відволікаються під тиском до правого резервуара, проходячи через спеціальний насос насос. Висока швидкість і тонкий діаметр внутрішньої трубки насоса утворюють низький тиск у зовнішньому кільці.

Результатом є вакуум, завдяки якому паливо перекачується з лівого бака вправо.

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Система повністю автономна і працює лише через різницю тиску. Якщо паливо або правий резервуар заповнені в лівому резервуарі, постачання зупиняється самостійно.

Для більшої зручності більшість компонентів дублюються. Отже, кожен резервуар для газу має свій датчик рівня палива, також на тілі, є наявність 2 повеней, з кожного боку.

Найпоширеніші проблеми:

 • Забруднення паливних фільтрів;
 • Розгниття системи;
 • Виникнення осаду в бензобакі;
 • Забруднення шосе;
 • Вихід їх паливного насоса будується.

Паливний фільтр Uaz Patriot

Заміна елемента необхідна, якщо втрата тяги відчувається, машина починає рухатися ривком. Але в той же час, комп’ютер на дошці не видаватиме помилок.

Щоб змінити елемент, спочатку необхідно відключити його від паливної лінії. Перед цим необхідно зняти тиск у системі. Потрібно запустити двигун і витягнути реле Tanososa.

Тепер ми чекаємо, поки двигун зупиниться і почнемо роботу. Фільтр розташований під нижньою частиною автомобіля і кріпився двома болтами на 10. Шланги проводяться спеціальними швидкими.швидкими.

Нова установка нового строго в зворотному порядку.

Заміна паливного насоса

Перед початком роботи правильне сидіння видаляється. Для цього з ключем на 17, 4 болти відкручені. Після цього відкрутіть кришку на дно, щоб отримати доступ до насосів та паливних труб. Потрібно видалити їх і мікросхему живлення.

Ми відкрутимо 10 гайок уздовж окружності кріплення насоса, після чого його можна зняти з сидіння. Вам потрібно обережно витягнути частину, щоб не відірвати поплавок. Найкраще нахилити колбу до задньої частини машини.

Однією з проблем при зняття частини може бути гофрований шланг, встановлений на трубі. Тому він виготовлений з теплоподібного матеріалу, щоб відключити його, нагрівання необхідне. Важливо пам’ятати, що для цього ви не повинні використовувати відкриті джерела вогню, оскільки система може залишатися в системному бензині. Найкраще використовувати конструкторський фен.

Датчик рівня палива

Поплавок на правому резервуарі змінює як збірку з насосом, так і окремо від нього. Робота над її заміною відбувається аналогічно встановленню насоса в попередньому пункті. Але варто пам’ятати, що в лівому резервуарі також є датчик рівня бензину. У деяких випадках можливе пошкодження:

Той самий люк буде розташований під ним.

Загальна концепція повітряного фільтра

Фільтри з декількох типів використовуються для очищення повітря:

змінити, фільтр, салон, патріота, своїми

Масляний вузол. це металева або пластикова сітка, покрита тонким шаром мінеральної олії. Пил прилипає на поверхню і поступово тече з жиром у нижній частині корпусу, коли обслуговування сітки і порожнина промивають бензином. Аналогічна конструкція була використана на позашляховиках UAZ-469, але згодом завод перейшов на дизайн сухого типу зі зміною елемента.

UAZ Patriot використовує циліндричний корпус для встановлення фільтруючого елемента. Кожус оснащений знімною кришкою з трубою для встановлення дросельної заслінки на повітряному каналі.

Суть і мета

Фільтр забезпечує очищення потоку повітря з бруду за допомогою наповнювача з товстого паперу або синтетики. Розмір пор менший за пилові частинки, що дозволяє відокремити домішки від потоку. Усередині корпусу є металевий дефлектор, який забезпечує вир повітряної маси та підвищення ефективності фільтра.

Принцип дії

Коли поршні рухаються всередині циліндра, створюється знижений тиск, повітря з пиловими частинками потрапляє в порожнину через відкритий вхідний клапан. Фільтр, встановлений в окремому випадку з наповнювачем спеціального паперу, відокремлює сторонні домішки. Частинки грязі затримуються в елементі, поступово зменшуючи пропускну здатність.

Щоб забезпечити нормальну роботу, замінений картридж має кінцеві краї пружної гуми, герметизацію суглоба і не пропускає запилене повітря в циліндри живлення.

Критерії вибору для патріота UAZ

використовує циліндричний картридж із розмірами:

За замовчуванням Patriot Cars UAZ використовували «високі» очисні фільтри з гірськолижними номерами 3160-1109080-10, 3160-1109080-11 або 3160-1109080-12 (деталі відрізняються місцем виробництва та конструктивними рішеннями). Елементи підходять як для бензинових електростанцій, так і для дизельних двигунів ZMZ-514 та Andoria. Стандарт дозволяє відхиляти розміри частин на 1-2 мм, залежно від виробника та партії.

Оригінальні запчастини доставляються в упаковці, в якій є Марке заводу UAZ.

Власник позашляховика може вибрати деталі від альтернативних постачальників, зосереджуючись на розмірі фільтра та цілі (інформація вказана на коробці або мішку целофан). Наприклад, для машин продукція BigFilter GB-76, TSN 9 підходить.1р.270, Goodwillag 915 або Filtronam 411/1.

Для вантажних автомобілів з невеликими тонами, газом (газеля та соболя) з двигунами ZMZ-405 або 406, виробляється картридж із зменшеною висотою (неофіційно називається “низьким”), зовнішній і внутрішній діаметр відповідає деталям Patriot Uaz Patriot. Неможливо встановити елемент у стандартному випадку через подовжений розділ направляючі на кришці. Оскільки картриджі “низького” типу зустрічаються у продажу частіше “високо”, багато власників позашляховиків Patriot модернізують випадок фільтра.

Для вдосконалення вам потрібно розібрати кожух і вирізати металеву кронштейн 30-40 мм.

На кінці направляючого елемента необхідно зварювати подовжену шпильку. Оскільки стандартна гайка M10x1.25 характеризується невеликою ниткою ниток, власники вводять кріплення із загальною гайкою m10x1.5. Шварки повинні бути очищені та покриті шаром фарби для захисту від корозії.

Блог про UAZ

На автомобілях UAZ Patriot та UAZ Hunter з двигуном ZMZ-409, у складі повітряних фільтрів є номери каталогів-3160-1109010-10 або 3160-1109010-11. Каталог номерів взаємозамінних елементів фільтра-3160-1109080-10, 3160-1109080-11 або 3160-1109080-12.

Який повітряний фільтр підходить для Patriot UAZ та Hunter UAZ, доопрацюючи корпус повітряного фільтра.

Повітряний фільтр Patriot UAZ та UAZ Hunter складається з:

3160-1109050-10-CORPS, 3160-1109020-10-Filter Bodure, 3160-1109028-10-Hull Cover, 3160-1109080-10, 3160-1109080-11, 3160-1109080-12-Suce Paper Fililting фільтрування фільтрації Фільтруючий фільтр фільтра, 3160-1109600-10-Rubber Sopder на вхідній трубі, 3159-1109401 шланг, 31519-1109406-медіа-шланг, 250612-P29-Two гайки M10x1.25 для приєднання елемента фільтра та криво до Корпус, 252006-P29-Два голи 10 для гайок M10X1.25, 201463-P29-TWO M8X38 Болти для прикріплення затискачів 252155-P2-TWO пружинні шайби 8 л для болтів M8x38, 252005-P29-TWO 8.01.016 для болтів M8x38, 31512-1109430-20-два затискачі кріплення корпусу фільтра, 3160-1109165-чотири хомути для кріплення компенсаційного та проміжного шланга.

Повітряний фільтр автомобілів Hunter UAZ.

Крім того, наступні деталі додатково включаються або замінюються UAZ Patriot:

3160-1109059-повітряний повітряний повітряний канал, 240818-P29-SCREW 4×12 Повітряні протоки, 3163-1109402-Корнера Шланга замість компенсаційного шланга 3159-1109401 в UAZ Hunter, 2206-1109157-Settings, 3163-1109192- 01-залежність Шланг замість цього гумової насадки 3160-1109600-10 на вхідній трубі в мисливці UAZ.

Повітряний фільтр UAZ Patriot Cars.

Елемент фільтра сухого зсуву 3160-1109080-10, 3160-1109080-11, 3160-1109080-12.

За цими числами ловлять різні виробники, під їхніми початковими назвами виробляються сухі фільтр.елементи та незначні відмінності в структурі. Їх розміри також можуть відрізнятися на кілька міліметрів у тому чи іншому напрямку, що не впливає на загальну продуктивність повітряного фільтра.

Розміри стандартного фільтра-елемента повітряного фільтра Патріот UAZ та Hunter UAZ на прикладі фільтра NF 0406-01-B з “Фільтр Невського”.

Виготовлення кришки корпусу повітряного фільтра UAZ Patriot та UAZ для встановлення низького фільтруючого елемента.

Для автомобілів Gazelle та Sable з двигунами ZMZ-405 та ZMZ-406 фільтруючі елементи повітряного фільтра доступні на перший погляд, подібні та придатні для Патріота UAZ та Hunter UAZ. Однак, намагаючись встановити такий фільтр.елемент, щоб замінити старий, виявляється, що він нормально не стоїть у корпусі повітряного фільтра UAZ.

Це відбувається завдяки його висоті, яка порівняно з початковим елементом фільтра на UAZ Patriot та UAZ Hunter, менше на два.три, або близько того, сантиметри. Щоб уникнути плутанини, оскільки обидва ці фільтрувальні елементи можуть бути вироблені за одних і тих же числа гірськолижних, наприклад, 3105-1109013 або 3110-1109013, а також для того, щоб розрізнити їх між собою, продавці зазвичай додають слово «низький» їх назва “низька” та “висока” відповідно.

Ну, щоб не ускладнити пошук UAZ точно “високий” елемент фільтра, підходить на ньому, і щоб мати можливість встановити більш поширений “низький” елемент фільтра в корпусі повітряного фільтра, потрібно зробити невеликий Поліпшення кришки повітряного фільтра.

Ревізія дуже проста, не займає багато часу і не вносить суттєвих змін у пристрої повітряного фільтра UAZ. Він складається з того, що кріплення кришки у формі L скорочується на 3-4 сантиметри, а стара шпилька змінюється на нове довше.

Зліва. це було праворуч. воно стало.

Тепер можна буде встановити фільтр.елементи обох розмірів у корпусі повітряного фільтра. Додатковий бонус можна вважати, що ви можете позбутися гайок M10x1.25 з невеликими нитками, які, якщо випадкова втрата, не одразу знайдуть заміну, і встановіть довгу шпильку для більш поширених гайок M10x1.5.

Інтервал заміни фільтра елемента патріота UAZ та повітряного фільтра UAZ Hunter.

Згідно з даними публікації Patriot та Hunter UAZ 2015 року, виробник рекомендує замінювати елемент фільтра кожні 30 000 кілометрів пробігу. При експлуатації автомобіля в несприятливих погодних умовах, із збільшенням пилу та піску, а також з чітким зменшенням потужності двигуна, рекомендується оглядати і, якщо необхідно, частіше змінювати елемент фільтру.

Під час роботи з технічного обслуговування повітряних фільтрів необхідно ретельно захистити шланги впуску від удару сторонніх предметів, бруду та піску. Повітряний фільтр заборонено за допомогою пошкодженої прокладки корпусу.

Зробіть інсталяцію

Заміна картриджа здійснюється в сервісному центрі та власник автомобіля. Для незалежної роботи знадобиться мінімальний набір інструментів слюсаря. Обслуговування виконується в гаражі або на відкритому повітрі (у сухій, спокійній погоді).

Необхідні інструменти

Для обслуговування буде потрібно:

Етапи заміни

Послідовність дій для обслуговування фільтра на ZMZ-409 євро:

Патріотичні машини знайдені для фільтра, модифікованого власниками. Замість нижнього болта, для утримування кришки використовували 3 кріплення на заклепках. Центральний болт вирізається, а отвір у корпусі закривається гумовим бака (з додатковим гвинтом з гвинтом). Для подачі або огляду картриджа необхідно відключити підйомний втул. Завдяки незалежному повторному рівні кріплення, слід враховувати точки установки кріплення, заклепки не повинні контактувати з фільтром.