Jetta Задній ущільнювач з колінчастого вала – Заміна (потік масла) | Звіт про фото. Заміна фронту…

Jetta Задній ущільнювач з колінчастого вала. Заміна (потік масла) | Звіт про фото!

Заміна задньої масляної ущільнення колінчастого вала Peugeot 308 здійснюється через видалення та встановлення передач. На деяких моделях, щоб замінити заднє масляне ущільнення колінчастого вала, крім коробки, вам також доведеться зняти підрамник. Враховуючи той факт, що ярмо буде видалено, за винятком заднього колінчастого вала, швидше за все, трансмісійне масло для клапана.

Заміна передньої масляної ущільнення колінчастого вала Peugeot 308 трохи простіше, ніж заміна. Залежно від модифікації та об’єму двигуна, заміна переднього колінчастого вала Peugeot 308 здійснюється або шляхом видалення часу, або від щастя передньої частини автомобіля. Якщо заміна переднього салоніколенва здійснюється за допомогою видалення / встановлення часу, то ви можете замінити терміни розподільного вала Ісалнікова. Вартість роботи не змінюється.

Вид діяльності Ціна
Заміна задньої нафтової ущільнення колінчастого вала Peugeot 308 (ручна коробка передач) з 4 500
Заміна задньої масляної ущільнення колінчастого вала Peugeot 308 (автоматична коробка передач) з 7000
Заміна переднього колінчастого вала колінчастого вала 308 з 2500

Коли замінити нафтового масляного вала нафтового ущільнення Peugeot 308:

Гарантія на заміну колінчастого вала.308 колінчастого вала

Діагностика нафтової ущільнення колінчастого вала на Peugeot 308 при ремонті з нами. безкоштовно!

Якщо машина не в дорозі, ми можемо відправити евакуатора.

Розташування гумових елементів на колінчастому валі

У дизайні електростанцій на колінчастих валах використовуються два фундаменти. спереду та ззаду. Вони обидва запобігають потоку мастила з двигуна. Задня масляна ущільнення встановлюється на кінчику валу, до якого накручується маховик. Через те, що ця кінцева жінка представлена ​​у вигляді фланця, розмір смакового виробництва досить великий, зі значним шаром гуми. Це забезпечує значний термін служби гумового елемента.

Передня масляна ущільнення розташована на наконечнику валу, яка використовується як привід систем та механізмів електростанції або допоміжного обладнання. Гумовий елемент розташований за приводною передачею, яка посаджена на дзвін в валу і записана крапелькою. Розміри цього сальника менше спини. І це впливає на ресурс елементів.

Завдяки витоку, масло надходить на зовнішню поверхню двигуна, через що воно забруднене. Також через це збільшується споживання мастила, що повинно періодично поповнювати. Витоки несуть особливу небезпеку для двигунів, в яких проводиться привід часу за допомогою ременя. Масляні рідини негативно впливають на гумові елементи. Ремінь після масла може бути затягнута і зламати, що особливо небезпечно, якщо двигун “Вайков” (коли поршень зламаний, поршні стикаються з клапанами).

Виробники автомобілів дуже рідко балуються працівникам автомобільних послуг детальним поясненням для виконання певних завдань для ремонту чи відновлення автомобілів. І це виявляється як завжди: “Усі і те, що однакові”. Описи нижче є точними та правильними, оскільки вони взяті з початкових джерел (ну, ми повинні якось вийти!). Але відео в кінці статті вже “наша творчість”.

Більше того, зверніть увагу: на відео показано “певний стрілець”, який використовується під час роботи. Отже, згідно з нашою інформацією, таких режисерів практично немає. тим самим я хочу “натякнути” наших клієнтів, що буде більш правильним для виконання такої роботи в нашій службі автомобілів, оскільки використання “правильного” обладнання гарантує обидва Якість та тривалий експлуатація відремонтованого обладнання.

Ну, давайте почнемо огляд із задньої масляної ущільнення колінчастого валу:

jetta, задній, ущільнювач, масло

Умови 1. Стартер 2. Збірка коробки передач 3. Тиск зчеплення (модель з механічною коробкою передач) 4. Диск зчеплення (модель з механічною коробкою передач) 5. Маховик (моделі з механічною коробкою передач) 6. Задній колінчастий вал 7. Задній нафтопереробний завод колінчастого вала 8. Диск передач (моделі з гладкою сенсорною системою) 9. Капфери колінчастого вала (моделі з гладкою сенсорною системою)

Видалення 1. Зніміть збірку коробки передач. 2. Вийміть маховик. 3.Вийміть задню ущільнювальну масляну.

Я прошу вас звернути увагу на те, що існує тонкість цієї операції: ви можете легко пошкодити як колінчастий вал, так і поверхню для встановлення масляного сектору. Що робити? Але ви повинні це зробити: тільки охайна ущільнення охайна. Потім обережно вичавити його і вийміть.

Умови 1. Начинка 2. Олія.refractor 3. Начинка

Далі, використовуючи набір для встановлення масляних ущільнювачів, заморожуйте нафтопереробний нафтопереробний.

Умови 1. Задній нафтопереробний масляний нафтопереробний 2. Кріплять болти 3. Центральний болт 4. Рукав (назад) 5 манжети (назад) 6. Адаптер (ззаду)

Як видалити задній нафтопереробний масло

Це робиться за допомогою спеціального екіпажу. І щоб полегшити роботу та точність виконання, необхідно утримувати шків від козирки з додатковим пристроєм, наприклад, «затискаюча стрічка», яка повинна бути обмотана навколо шківа.

Як встановити нафтопереробну нафтопереробну нафтопереробну нафтопереробну нафтопереробну опіку на край встановленню заднього адаптера (3). встановіть манжети (1) на кріплення (3). встановіть адаптер на вал коліна

Умови 1. Манжета 2. Кріплять болти 3. Адаптер

Коли інженер.масляк встановлений зверху (зверху), адаптер, центральний болт повинен бути затягнутий, поки рукав не торкнеться адаптера, а нафтопереробний завод явно і надійно не підніметься на його місці.

Після встановлення нафтопереробного нафтопереробного нафтопереробного нафти необхідно:. Виміряйте відстань від кінцевої поверхні колінчастого валу до поверхні контакту нафтопереробного нафтопереробного нафти з робочим краєм масляного сектору. перевірте рівномірне посадку нафтопереробного (виміряйте Відстань у 4 точках навколо периметра) важлива: ви повинні бути обережними, щоб не плутати напрямок встановлення нафтопереробного нафтопереробного. Якщо праворуч, то 4 повороти нитки повинні бути ззаду, а якщо зліва, то 4 повороти нитки повинні бути з передньої сторони.

Зверніть увагу: Заміна нафтопереробного нафтопереробного нафтопереробного нафти завжди повинна виконуватися в комплекті.

Умови 1 колінчастого вала 2. Адаптер 3. 17,0-17,6 мм 4. 10,7-10,9 мм 5. Нафта.рефрактор 6. Будівництво 7. Манжет

Як встановити задню ущільнювальну масляну

Використовуючи оправку для встановлення сірника, натисніть на масляне ущільнення.

Умови 1. Адаптер (ззаду) 2. Кріплять болти 3. Центральний болт 4. Рукав (назад) 5. Манжета (назад) 6. Кільце адаптера (ззаду) 7. Встановіть манжети (1) на кріплення (2), встановіть адаптер (3) на колінчастий вал.

Умови 1. Манжета 2. Кріплять болти 3. Адаптер

Змастіть робочі краї моторного масла з масляної ущільнення та встановіть масляну ущільнення на задньому адаптері. Встановіть кільце (2) адаптера в рукав (1) і зафіксуйте рукав на адаптері з центральним болтом.

Умови 1. Будівництво 2. Кільце адаптера

Затягніть центральний болт до моменту того, як втулка не торкнеться адаптера, а масляне ущільнення чітко і надійно піднімається на його місце.

Причини витоків. Ми встановлюємо місце витоків

Причина витоку полягає в тому, що масляне ущільнення спотворюється

Дайте витік масляну печатку з кількох причин:

 • Природний знос. Як би обережно були ретельно встановлені елементи кривоподібної механізму (кш), колінчаста вала під час обертання все ще вібрує, що призводить до зносу внутрішньої поверхні масляного сектору. Через це він перестає щільно підходити до валу і протікає через зазор;
 • Втрата еластичності. Це трапляється через висихання з гуми, він «буксиже» і щільність придатності зменшується;
 • Установка з спотвореннями. Неправильна установка призводить до появи витоків, через які випливає жир під тиском;
 • Низька якість гумового елемента, встановленого при заміні витоку. На ринку є багато фальшивих запасних частин, і ймовірність придбання несправного продукту висока.

Оскільки масляна ущільнення знаходиться в місці, де огляд не дуже зручна, проблему судять слідами масла під автомобілем та сильним забрудненням нижньої частини двигуна. Але варто зазначити, що мастило може витікати в інших місцях від прокладки піддону, масляний фільтр. Тому, перш ніж усунути витоки, необхідно ретельно вивчити нижню частину живлення, щоб точно встановити сайт витоку.

Це можна зробити на шляху або спостереженні ями, після демонтажу захисту картера (якщо такі є). У випадку, коли неможливо встановити місце витоку через сильне забруднення, дно двигуна очищається, а потім, після короткої поїздки. Пил прилипне на місці витоку, за допомогою якого ми визначаємо місце витоків. Встановивши, що нафта слідує за пошкодженим або зношеним масляним ущільненням, ви можете перейти до заміни. Зауважте, що принаймні переднє ущільнення колінчастого вала тече частіше, ніж ззаду, але набагато простіше провести його заміну.

Технологія заміни цього гумового елемента для будь.яких двигунів однакова, але складність роботи залежить від дизайнерських особливостей самого двигуна.

Чому потік ущільнювача масляного вала та як визначити місце витоку

Для початку є декілька основних причин, що ущільнювача масло колінчастого вала. Оскільки є дві ущільнювачі (спереду і ззаду), окремі причини витоку масла дещо відрізняються. Задня масляна ущільнення. це масивний продукт, розроблений для пробігу близько 100 тис. км. и більше. Після цього періоду цілком можливо, що елемент поступово починає витікати. Передня масляна ущільнення менша і частіше виходить з ладу. Були випадки, коли на деяких автомобілях на деяких автомобілях не було протікало переднє ущільнення колінчастого вала без видимих ​​причин після 30 тис. Кілограми кілометрів.

На початковому етапі слід визначити, який з цих елементів тече. Для діагностики достатньо вивчити місце появи підтектів. Якщо сліди нафти помітні на задній частині двигуна, контрольно.пропускна точка пропуску, піддону, то збільшення уваги SSKV (заднього колінчастого вала) слід приділяти збільшенню уваги. Паралельно з цим слід мати на увазі, що сама коробка передач може текти.

Щоб точно визначити, достатньо видалити злегка, що виникає, а потім покласти краплю у воду. Масло трансмісії з контрольно.пропускного пункту розповсюдиться по поверхні, тоді як моторне масло підтримуватиме форму крапель. У випадку з PSKV (ущільнювача переднього колінчастого вала), сцена також визначається візуальним оглядом. Слід додати, що витік прокладок газового насоса в деяких випадках можна сприймати як витік нафти через нафтову ущільнювач, оскільки зазначені ущільнювачі розташовані поблизу. Як результат, може виявитися, що масло взагалі не витікає з ущільнення.

 • Давайте повернемося до причин. Основним у списку є пробіг, який для PSKV значно менший порівняно з. Справа в тому, що колінчастий вал у процесі крижаного обертання і підлягає вібрації. Ці фактори впливають на внутрішню частину СКВ (нафтового ущільнення колінчастого вала), викликаючи знос. Зазвичай нафтова ущільнення повинна щільно підходити до валу, але, як його носити, печатка порушується.
 • Ще однією проблемою СКВ є втрата еластичності гуми та інших властивостей для створення необхідного ущільнення. Часто витоки з’являються на машинах, які тривалий час працювали, не запускаючи лід у кімнатах без нагрівання чи на вулиці. Іншими словами, якщо автомобіль знаходиться в кліматичній зоні, для якої відповідна значна температура змінюється протягом сезону року (холод і тепло), і зміна вологості також характерна, потім після тривалого вниз за течією та іншими Ущільнювачі просто висихають і тріснули, загартовували. Цілком очевидно, що бажана щільність тканини масляної ущільнення до колінчастого вала більше не буде.
 • Часто часто витоки масляного ущільнення і внаслідок низької якості виготовлення вказаної частини. Водії зазвичай натрапляють на це, в якій, замінивши нафтове ущільнення колінчастого вала, масло потоки. Як правило, для того, щоб заощадити, зроблені найдоступніші запчастини для невідомого виробників, після чого витоки з’являються відразу після встановлення або декількох десятків км. пробігати. Рідше, дефект проявляється на нових автомобілях, які мають погано вироблену (несправну) частину.
 • На кріплення ущільнювачів до колінчастого вала також сильно впливає якість установки при заміні елемента. Якщо ущільнювача нафтового вала встановлено неправильно, під час встановлення, його положення було порушено або елемент був деформований під час встановлення, то причина масла очевидна. Встановлення масляного ущільнювача колінчастого вала здійснюється таким чином, щоб частина явно стає на сидінні, після чого перевіряється правильність зайнятому положенні. Частіше виникають проблеми у недосвідчених майстрів при встановленні в гаражних умовах (використовуючи молоток). Великі службові станції мають спеціальне обладнання для встановлення ущільнювачів з маслом колінчастого вала або покладіть масляну ущільнення за допомогою легкого молотка, який засмічується на місці легким поступовом.
 • Дуже логічною причиною туги змащування через СКВ є несправності самої енергетичної одиниці (сильний удар колінчастого вала, проблеми з KSHM, зростання газів картера тощо.P). За таких умов ущільнювачів швидко деформуються або вичавляються з сидінь, після чого з’являються витоки одного ступеня інтенсивності.

Стаття в темі: Печатка автомобіля для дверей автомобіля. який з нього шахрай і як ним користуватися?

Алгоритм заміни колінчастого вала

jetta, задній, ущільнювач, масло

Щоб замінити ущільнювальну ущільнення переднього колінчастого вала, стандартний набір клавіш, спеціалізовані інструменти (клавіші для відкручення болта шківа колінчастого вала), шестерні (для автомобіля з ременем драми), виправлення для натискання нового гумового елемента.

Якщо ви берете автомобіль, оснащений приводами ременів, то технологія заміни така:

 • Встановіть машину на яму і іммобілізуйте.
 • Ми надаємо доступ до шківа приводного обладнання, встановленого на колінчастому валлі.
 • Вийміть пояс додаткового обладнання.
 • Ми забезпечуємо доступ до ременя ГРМ.
 • Встановіть VMT на позначках (на передачу розподільного вала, шків колінчастого вала, маховика). Ми виправляємо в цьому положенні.
 • Зніміть болт кріплення шківа колінчастого вала. Перевірте встановлення мітків ще раз.
 • Послаблюйте намети ременя ГРМ.
 • Зніміть ремінь.
 • Ми затягуємо приводну передачу з колінчастого вала (обережно, щоб не втратити шпон). Зазвичай передача задихається вручну, але іноді потрібне використання знімача.
 • Ми ретельно вимиваємо та очищаємо поверхню біля колінчастого валу.
 • Покладіть масляну ущільнення з викруткою або плоскогубці. Ми робимо це обережно, щоб не пошкодити посадкові поверхні, оскільки навіть найменша подряпина призведе до втрати щільності та відновлення витоку нафти.
 • Витріть посадкові поверхні ганчіркою.
 • Змастіть нову масляну ущільнення і поставте на місце, переконавшись, що краї не з’являються вгору.
 • Ми оцінюємо гумовий елемент, поки він не зупиниться, редагувавши (сегмент труби відповідного діаметра).
 • Ми збираємо все назад, слідуючи збігу етикетки та правильності напруги приводних ременів.

Jetta Задній ущільнювач з колінчастого вала. Заміна (потік масла) | Звіт про фото!

Sipmtomatics: нафтова печатка Jetta Crankshaft

Симптоми цієї несправності включають. нестабільну роботу двигуна. А також несподіване збільшення обертів колінчастого вала приблизно до 1000 об / хв при запуску двигуна після невеликої парковки. Однак тоді швидкість плавно знижується до позначки 600 об/хв, це відбувається близько хвилини. Це пов’язано з тим, що несерйозне повітря потрапляє в двигун через стрибку, обходячи вимірювач. До речі, причина відмови масляної ущільнення полягає в тому, що несправний клапан вентиляції картера (KVKG) цілком може служити. Принаймні з поточним смаком. йому потрібно приділяти пильну увагу, щоб не змінити масляну ущільнення, вже з клапаном. Ну, напевно, варто зазначити, що якщо ви помітите всі ці симптоми у своєму автомобілі, не тягніть за допомогою діагностики. Доцільно частіше перевіряти рівень моторного масла, оскільки його втрати можуть бути досить значними. Як довго з’явилася помилка. теж не завжди зрозуміло. Отже, найголовніше, що потрібно зробити спочатку. це перевірити рівень нафти в двигуні, а потім спланувати ремонт, а потім слідувати за місцем його впровадження. Масляна печатка з колінчастого вала Jetta

Частково розбирайте підвіску

Ремонт: нафтова ущільнення колінчастого вала Jetta

Для того, щоб замінити ущільнення масляного вала на автоматичну коробку передач, як відомо, вам потрібно демонтувати цю саму автоматичну коробку передач. Щоб демонтувати автоматичну коробку передач, необхідно зняти лівий накопичувач і відключити правильний привід зсередини. Для того, щоб зняти лівий накопичувач і відключіть праву від автоматичної коробки передач, потрібно натиснути на обидва поворотні кулаки. Щоб відштовхнути обидва поворотні кулаки, вам потрібно відкрутити опори м’яча з нижніх важелів з обох боків. Як відомо, це коротко. Якщо докладніше, то список маніпуляцій виглядає так:

 • Необхідно зняти обидва передні колеса, захист двигуна
 • Потім демонтуйте ліву кришку
 • Відкрутіть центральну гайку лівого кріплення
 • Відкрутіть 3 болти кріплення підтримки кулі до нижнього важеля, з кожного боку
 • Стисніть шланги системи охолодження затискачами для шлангів Ø до 25 мм і відключіть їх від радіатора ATF

Масляна печатка з колінчастого вала Jetta

Видаліть автоматичну коробку передач

 • Розблокуйте та відключіть роз’єм для стартера, вийміть пластикову кришку, відключіть дроти та вийміть стартер
 • Промийте нижній болт кріплення КП до двигуна
 • Поверніть усі інші гвинти коробки передач на двигун, за винятком одного “легкодоступного”
 • Повісьте до крану
 • Виверніть останній болт кріплення КП до двигуна, вийміть коробку передач з двигуна
 • Вживайте заходів щодо втрати гідротрансформора під час транспортування, виправляючи його
 • Зніміть керований диск
 • Зніміть проміжну пластину.1- з центральними втулками.Стрілки a-
 • Зніміть проміжну пластину.1- вгору.
 • У той же час, принесіть укладку холдингу.Стрілка B-медіа-пластина.1- від канавки за кришкою

Ми дісталися до масляного ущільнювача колінчастого вала, як ви бачите. все в нафті.

Масляна печатка з колінчастого вала Jetta

 • Тоді колінчасте вал повинен бути приведений до “ВМТ” першого циліндра
 • Щоб відкрутити різьбову пробку отвору “VMT” у блок циліндрів
 • Обережно! Небезпека пошкодження двигуна. Накрутити болт колінчастого вала. Якщо стоп.болт.T10340 і не повністю довіряє, а це означає, що колінчасте вал знаходиться в неправильному положенні.
 • Зніміть масляний піддон
 • Зніміть датчик швидкості двигуна.G28
 • Поверніть гвинти.Стрілки- кріплення кришки.1-
 • Закрутіть у кришку для зняття.1-3 гвинти m6 x 35
 • Кришка.1- відокремлений від колінчастого вала разом із встановленням датчика ротора
 • Кришка колінчастого вала.2- з ущільненням манжети від PTFE, вона постачається з опорним кільцем для робочого краю.3-. Це кільце не видаляється перед встановленням, t.До. При встановленні він відіграватиме роль оправки.
 • Після вилучення обкладинки.2- з налаштуванням ротора.3- З упаковки ротор з кришки не видаляється і не повертається відносно кришки.
 • Правильне положення встановлення визначального ротора.3- Забезпечує кріплення пристрою кріплення.T10134-
 • Обкладинка, ущільнення манжети та піднімаючий ротор утворюють один вузол, і їх слід замінити лише колекцією.
 • Правильне положення встановлення пристрою.T10134- надається штифтом встановлення, який включений у різьбовий отвір колінчастого валу
 • Встановіть кришку колінчастого вала з встановленим ротором на кріпильному пристрої, а не повернути ротор, а не виймати його з кришки колінчастого вала.
 • Встановіть пристрій.T10134- з кришкою.1- На фланці колінчастого вала
 • Виконайте встановлення кришки колінчастого вала з налаштуванням ротора за допомогою складального пристрою, перевірте положення встановленого ротора
 • Вийміть кільце опорного обслуговування, вийміть кріпильний пристрій з кришки колінчастого вала
 • Виміряйте випинання кришки колінчастого вала відносно налаштування ротора
 • Вимірювання виступу.A- фланець колінчастого вала.2- відносно відстрокового ротора.1-
 • Номінальне значення: розмір.A- = 0,5 мм. Якщо номінальне значення занадто мало, щоб додати Rutor, щоб додати. Якщо набір значення буде досягнуто, проведіть подальшу установку.
 • Затягніть всі болти суворо відповідно до заданих миготливих точок виробником.
 • Далі, збірка здійснюється у зворотному порядку, враховуючи вимоги виробника.

Масляна печатка з колінчастого вала Jetta

Як бачите, процедура не зовсім проста, вона вимагає певної спритності та досвіду. Таким чином, заміна смакової може зайняти близько 4-5 годин. Але повірте, це того варте. Масляна печатка з колінчастого вала Jetta

Особливості заміни на різних двигунах

Наприклад, якщо ви берете моделі VAZ, починаючи з 2108, оснащених 8-клапанними термінами, тоді на них найлегше замінити. Проблема може виникнути лише з поворотом кріпильного шківа. Щоб уникнути цього обертання двигуна, заблоковано, увімкнувши швидкість на контрольно.пропускній точці та стиснення гальм.

На 16-клапанних двигунах продуктивність роботи є більш складною. Це пов’язано з труднощами виправлення розподільного вала після встановлення на знаках. Наприклад, на автомобілях Renault Logan, для цього знадобиться спеціальні таблички для валів, а також фіксатор колінчастого вала. І загалом, щоб забезпечити доступ до ременя ГРМ на 16-клапанних двигунах, вам доведеться зняти багато елементів з двигуна, в деяких випадках вам також потрібно скласти одну сторону двигуна після видалення його опори.

Якщо ми візьмемо двигуни, які мають терміни, дають з ланцюга, то вони мають власні нюанси. З одного боку, простіше змінити течій ущільнювач для них, оскільки немає необхідності розбирати терміни часу. Але з іншого, доступ до масляної ущільнення дуже обмежений, і замінити його непросто. Наприклад, на VAZ-2107 достатньо лише зняти ремінь приводного ременя допоміжного обладнання для заміни масляного ущільнення та відкрутити шків. А потім просто найміть проточуть ущільнювач і встановіть нове.

Але цей автомобіль має розташування двигуна. поздовжній. Через це простір між кришкою двигуна та радіатором дуже малий, і майже неможливо поставити масляну ущільнення без спотворення. Тому для зручної продуктивності краще видалити нижню кришку приводу часу. І це збільшує складність роботи. Крім того, під цією обкладинкою є прокладка, яка повинна бути змінена або принаймні пропустити герметик. Але на таких двигунах, після заміни його, вам не доведеться встановлювати вали на позначки, оскільки привід механізму розподілу газу під час роботи не впливає.

Взагалі, перш ніж починати роботу над будь.яким автомобілем, вам слід ознайомитись із функціями заміни та обов’язково слідкувати за технологією роботи.

Кільця герметичного матеріалу. сфери. розташовані у вихідних отворах корпусу двигуна. Їх завдання. запобігти потоку від пристрою. За наявності мінімального досвіду обидва печатки можна змінити незалежно. Заміна переднього колінчастого вала. Заднє ущільнення трохи складніше змінити.