У мороз не заводиться Ford Focus 2. Ford FOCUS 2 не заводиться у мороз

У мороз не заводиться Ford Focus 2

Начитався в цій галузі жахливих історій побратимів по нещастю. Вирішив запостити свою.

У мене Ford Focus 2008, 1,8 л. 125 л. з., механіка, бензин.

Купував у 2014. Два роки все було добре. Змінював масло, один раз поміняв зчеплення і кілька разів — повітряний фільтр. Загалом, при потребі обслуговував.

І ось у середині липня цього року поїздив містом, поставив машину на стоянку на пару годин, а ввечері, коли вже зібрався виїхати до дому, на мене чекав сюрприз.

Поворот ключа – і тиша. Стартер не крутить. Бензонасос чую, але не більше того. БК при цьому видає: “Двигун несправний”. Але хвилин через 10 я таки завів машину. Через метрів 500 колії напис на БК змінився на «Режим обмеж. швидкості». стрілка спідометра пішла в нуль і хвилин п’ять там знаходилася. При цьому двигун поводився як завжди, ніяких зауважень щодо руху і звуків не було.

Потім близько тижня все було нормально, щоправда з’явилася піктограма Check Engine. Але незабаром знову почалося. Стартер не крутить «Двигун несправний».Лише тихенько гуде бензонасос.

Спробував зняти клему АКБ. Зняв, потім прикрутив на місце. Намагаюся завестися. “Коробка передач несправна” (у мене механіка, нагадаю). Витяг ключ, через деякий час намагаюся завести — «Двигун несправний».

Відкрив Яндекс, вбив Ford Focus, двигун не заводиться. Знайшов статтю, де радили вичавити газ у підлогу та крутанути стартер, щоб продути свічки. Йоу! Запрацювало! Завівся. Їздив дні три. Потім знову відмовився заводиться.

Поліз дивитися свічки — а вони там по вуха в маслі! Крайня ліворуч. взагалі цілком прихована, решта. хто до половини, хто зовсім трохи. Коротше, ось воно, думаю. Купив комплект новеньких свічок, замінив все, масло з колодязів прибрали, все як нове.

Три дні їздив як біла людина. І тут знову. херак! Стартер не крутить, БК пише «Двигун несправний», а потім знову «Режим обмежує. швидкості».

Зважився на відчайдушний крок — звернутися до сервісу. Знайшов сервіс. Не гараж якийсь. А такий, нормальний сервіс — сайт серйозний, та й взагалі багато машин коштує. Декілька добротно обладнаних боксів, майстри в уніформі

Почали діагностувати – кажуть, це CAN-шина у вас. Щось там чи коротить, чи обрив де — треба дивитися. Це буде 9300 р. коштувати 1400 р. діагностика. Ну, гаразд, думаю. І залишив, дурень, машину. Увечері дзвінок: ну ми знайшли там урвище, усунули його. А тепер треба робити ремонт панелі приладів — це буде 12000 р. коштувати.

Я не на Бентлі їжджу. Звичайно, я поважаю чужу працю, але чогось це некисло, друзі. Загалом, не чіпайте, кажу, мою панель приладів. Забрав. машину. Заводився тиждень. А потім довелося залишити машину на роботі. Тому що ні в яку. Благо, там безкоштовно. Наступного ранку прийшов на роботу — завелася. Щоправда, не з першого разу.

Загалом, вже 2 з половиною місяці мучуся і не знаю, чи буде цьому кінець.

Величезне прохання, підкажіть, будь ласка, перевірений сервіс з FORD (найкраще — ЗАТ). Зрозуміло, здебільшого мене цікавить електрика.

Головне, щоб у процесі мені був зрозумілий фронт робіт, їх вартість і відсутність сюрпризів, на кшталт як я описав вище: ми все зробили, але тепер справа за малим: розкошельтесь ще на вдвічі більшу суму і буде зовсім все добре.

Ford Focus 2 Схоплює Але Не Заводиться

Не заводиться Ford Focus 3.5. Що робити?

Іноді буває така ситуація, що з незрозумілих причин ще раніше справний і слухняний автомобіль раптом перестає заводитися. Насамперед необхідно заспокоїтися та проаналізувати ситуацію. Адже, якщо мотор справний, то він повинен однаково добре заводитися як у прогрітому, так і в остиглому стані і в будь-якій погоді. Пошук несправності слід будувати, відштовхуючись від основних систем, які відповідають за правильний запуск двигуна:

Перш ніж викликати майстра з діагностики, необхідно спробувати завести мотор, застосовуючи метод продування камер згоряння, тому що і тому кількох спроб пуску свічки могли виявитися залитими паливом. Для цієї мети потрібно повністю видавити педаль акселератора і крутити мотор стартером, щоб повітря, що подається в камери, просушив електроди свічок і видув залишки пального. Після цієї процедури намагаємося запустити двигун звичайним способом.

Необхідно відзначити момент, не пов’язаний з порушенням функціонування призначених систем, але запобігання нормальному запуску двигуна. несправності клапана, відповідального за очищення адсорбера, та повітря витікає в системі захоплення пари палива.

Приймати до уваги за таких обставин необхідно на стартер із його основними дефектами.

Ford Focus не заводити

Ford Focus 2005 Європа Focus

Чому не заводиться Ford Focus У Мороз

Двигун не заводиться

ДВИГУН НЕ ЗАВОДИТЬСЯ

Загальні прийоми пуску двигуна

Прийоми запуску інжекторного двигуна схожі при будь-якій температурі зовнішнього повітря і води в системі охолодження двигуна.

Для запуску досить тільки включити стартер, не торкаючись педалі газу. Система управління двигуном самостійно встановить необхідні для запуску властивості подачі пального та випередження запалення.

Відкрийте капот, відімкнувши його замок ключем.

Визначте масловимірювальним щупом рівень олії. У рульовій рейці Ford Focus 3 еур рульової рейки Focus 3 ремонт авто. Він повинен бути між верхньою та нижньою мітками.

У цій статті поговоримо про те, що робити, якщо не заводиться FORD FOCUS 2. Чому б не почати. Перевірте рівень охолоджувальної рідини.

Уважно огляньте двигун та підкапотний простір. Чому не заводиться renault megane 2? Що робити. Зверніть увагу на потіки бензину, олії, гальмівної та охолоджувальної рідин. Чому не заводиться Ford інжектор не заводиться в мороз! 5 років Ford Focus? Переконайтеся в цілісності електропроводки. Перевірте посадку високовольтних проводів у гніздах котушки запалювання, на свічках.

Іноді постає питання заміни керма у Ford Focus 2. Просту процедуру ускладнює наявність подушки безпеки. Не закриваючи капот (у разі дощу або снігопаду прикрийте його), сідайте за кермо. Ford FOCUS двигун не заводиться Ford Focus.

Увімкніть запалювання, повернувши ключ у вимикачі (замку) запалювання у положення «II». При цьому ввімкнеться електробензонасос. Надісланий до Ford Mondeo 1-2 Дизель: Погано почав бути гарячим, вам доведеться довго їздити на стартер.

Пустіть двигун, повернувши ключ у вимикачі запалювання у положення «III».

Капот краще закрити після того, як двигун почне працювати. Перед цим бажано ще раз оглянути двигун, переконатися у відсутності течій палива, масла, рідини, що охолоджує, сторонніх звуків у його роботі. Лампочки у Ford Focus 2.

Якщо з будь-якої причини під час невдалої спроби запуску будуть «залиті» свічки запалювання, скористайтесь режимом продувки циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до упору та увімкніть стартер. Скільки це все Ford Focus 2. З заводу до подушок безпеки після.

У цьому режимі подача палива відсутняіз циліндрів потоком свіжого повітря видаляється зайвий бензин, при цьому свічки запалення сушаться. Після продування повторіть спробу запуску у звичайному порядку.

Ford Focus 2 не заводиться на холодну

Цей ролик оброблений у редакторі

Якщо двигун не починається, є три основні причини:

Помимо перечисленных основных причин, двигатель может не пускаться при неисправности клапана продувки адсорбера или при подсосе воздуха через соединения шлангов системы улавливания паров топлива.

Несправності у системі пуску

Несправності в системі пуску виявляються у ненормальній роботі стартера. Можна виділити такі п’ять основних несправностей стартера.

Хочу поділитися досвідом та розповісти, як я мало не продав новий Ford Focus 3. У лютому 2012 року став щасливим володарем фф3. Стартер не вмикається.

Накрився тнвд, але чому саме на холодну він не накачує?ось ці помилки : re: дуже погано заводиться на холодну Toyota avensis 1az-fse.

Причини. перегорання плавкою вставки F13 в блоці запобіжників і реле, встановленому в підкапотному просторі, порушення контактних з’єднань, обрив або коротке замикання в ланцюгах стартера, несправність тягового реле.

При включенні стартера чути багаторазові клацання. Причини. несправність утримуючої обмотки тягового реле, сильно розряджена акумуляторна батарея, ослаблені контактні з’єднання в ланцюгу стартера.

Стартер включається, але його якір або не обертається або обертається повільно. Чому не заводиться і не крутить стартер. Причини. розряджена акумуляторна батарея, порушені контактні з’єднання, підгоріли контакти тягового реле, забруднений колектор або зношені щітки, міжвиткове або коротке замикання в обмотках.

Стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причини. ослаблення кріплення стартера до картера зчеплення, пошкодження зубів маховика або шестерні приводу, пробуксування муфти вільного ходу приводу, поломки важеля, кільця поводка або буферної пружини приводу стартера.

Чому може не заводитися двигун FORD Focus 2?

АлександрЯ їжджу на FocusХарківська область, Енергодар

Сьогодні ми з’ясуємо чому стартер крутить, але двигун не заводити і знайдемо шляхи вирішення цієї проблеми. Відразу перейдемо до справи!

Двигун не заводиться через систему запалювання, живлення та запуску. Якщо вранці ви не можете завести авто, то спробуйте вичавити педаль газу до упору, активувати стартер і лише потім запустити двигун. Якщо свічки запалення залиті, то такий спосіб змусить витекти паливо з камер згоряння, нове не потраплятиме в циліндри і свічки трохи зможуть просохнути.

Двигун не заводиться через систему запалювання

Увага! Може бути небезпечно) Система запалення Ford Focus 2 виконана із застосуванням високовольтних проводів і може бути страшенно небезпечно.

Тому, при усуненні поломок потрібно використовувати гумові рукавички та прогумований інструмент. Ставимо авто на ручник, включаємо нейтралку та перевіряємо цілісність проводів на котушці запалювання.

Якщо все гаразд, то треба перевірити іскру у свічках запалювання.

Перевірка свічок запалювання під тиском у домашніх умовах

Стартер не крутить

Найпоширеніша проблема при запуску двигуна це коли стартер не крутить. Це відбувається при порушенні цілісності контактів проводів, перегоранні запобіжника, поломки реле тяги та короткому замиканні.

Якщо стартер крутить, але чути при цьому клацання, то ця проблема може бути через низький заряд акб, поганий контакт і проблеми з обмоткою реле тяги.

Якщо залипло/заклинило реле стартер, а потрібно завести, тоді стартер потрібно замкнути на пряму!

Буває ситуація, коли стартер крутить, якір працює, а ось маховик не відповідає. За цієї ситуації треба дивитися на маховик. Швидше за все, він пошкоджений або поломка стосується зчеплення картера.

Стартер крутить, але проблеми з якорем. Він може працювати повільно або через один раз. В цьому випадку дивіться на заряд акб, контакти реле тяги та всі з’єднання.

Коли стартер крутить після запуску двигуна, тоді потрібно відразу ж заглушити мотор і замінити запобіжник. Проблема може не піти і доведеться звертатися до мотористів.

Двигун не заводиться через систему живлення

Якщо двигун Ford Focus 2 не заводиться і проблема качає системи живлення, тоді потрібно перевірити повітряний фільтр. Якщо з ним все нормально, тоді перевіряємо контакти системи упорскування. Далі потрібно оглянути на насос і на цьому закінчу.до. якщо контакти гаразд і насос працює, це вже потрібен хороший моторист.

КоментуватиАвторизуйтесь або зареєструйтесь. щоб залишити Схожі пости

Не заводиться. (Р) (з. 2) / Ford Focus 1. FFClub

Ford Focus З нами з Всього повідомлень:

Ford Focus 2 не заводиться на холодну

Перевірка іскри при атмосферному тиску не є коректною, оскільки умови іскроутворення в циліндрі сильно відрізняються від іскроутворення при атмосферному тиску. Якщо буде комусь цікаво, потім відпишуся, що вийшло.

При морозі та Ford Focus вище 1 не заводиться. З першого разу схоплює одразу глухне

У разі ослаблення або окислення даного контакту, опір міжконтактного переходу стає великим, що ускладнює роботу стартера і врешті-решт призводить до іскріння або повного пропадання контакту. На АКПП нічого не вдієш — обертатимемо трансмісію.

Половинки утворюють конструкцію, схожу на бублик. Заводячи машину за допомогою дротів від іншої, ви забезпечуєте більшу напругу на свічках, а значить краще іскроутворення, інтенсивніше обертання двигуна стартером.

Бензину в баку зараз багато чи мало? Виявилося, що перемерз каталізатор і поки його не відігріли в гаражі і не вигнали всю воду з нього не поїхав. Під вихлопною була велика калюжа. У мене було те саме.

Води небагато, після запуску капає як у всіх. Востаннє на морозі завів за допомогою промислового фена. Направляв на каташку, на темп датчик, на термостат, на акумулятор і датчик біля повітряного фільтра. Завівся з другого разу. Ну млинець не з феном ходити на перший запуск. І свічки поставив нові. Що стосується натискання «пімпочки» так не думаю, просто поцікавився може таке у кого-небудь було.

Однозначно якийсь датчик, який не дає запуститися. Не буде поради з пошуку несправності, значить сам знайду, врешті-решт це всього лише форум, у будь-якому випадку робити самому, холоди стоять буду пробивати у вихідні. Для початку визначусь який конкретно датчик потрібно прогріти, щоб завелася. Половинки утворюють конструкцію, схожу на бублик.

Як завести машину в мороз?. Ford Focus

Погане паливо. це окрема тема, але навіть якщо ви заправляєтеся на хорошій бензозаправці, взимку необхідно стежити за рівнем палива в баку. Не бажано допускати менше пів бака.

Це з тим, що у дні бака накопичується вода. Так чи інакше вона потрапляє в бак конденсат, через погано закриту пробку, з неякісним бензином. Оскільки вода важча за бензин вона накопичується на дні бака і в принципі не заважає.

Для її зливу є навіть спеціальний корок внизу.

Основне меню

Але якщо у воду потрапить паркан бензонасоса — ви ризикуєте одразу затихнути. Поки ви шукаєте причину поломки, вода встигне замерзнути в паливопроводі і чекати вам теплих часів, якщо не розірве магістраль. Вода в системі упорскування також не дозволить завести двигун до плюсової температури.

Отже, переходимо до практики Завдання — запустити двигун на сильному морозі.

Перевіряємо, що всі електроспоживачі відключені, як: Віддача акумулятора залежить від його температури. Холодний акумулятор можна трохи прогріти, увімкнувши на короткий час 30 секунд фари. Струм, що протікає, трохи нагріває батарею і тим самим підвищує її електричну віддачу. Бажано трохи провернути двигун стартером, але не пускати його відразу. Цим забезпечується подача олії після нічної стоянки. Наступного разу двигун обертатиметься легше.

При цьому обов’язково вичавлюємо педаль зчеплення, тим самим полегшуючи обертання коленвала. На АКПП нічого не вдієш — обертатимемо трансмісію. Якщо двигун не вдався, не слід відразу ж повторювати спробу.

Повторіть спробу за секунди.

Ford FOCUS не заводиться

Швидше за все двигун запуститься. Не тисніть на педаль газу, оскільки система упорскування сама забезпечує подачу необхідної кількості суміші в циліндри. Якщо двигун не пустився знову. постараєте спроби з перервами в 30 сек кілька разів.

Якщо після спроб двигун не пустився. переходимо до наступної частини Видаляємо вологу можливо вона є з високовольтних проводів. Вони, як і трос, повинні бути завжди в машині. Якщо ви заздалегідь приєднали дроти до своєї машини, то вам навряд відмовлять.

Заводячи машину за допомогою дротів від іншої, ви забезпечуєте більшу напругу на свічках, а значить краще іскроутворення, інтенсивніше обертання двигуна стартером. Якщо і від дротів двигун не пускається. залишається один спосіб. з мотузки. По-перше заздалегідь домовтеся про сигнал, коли ваша машина заведеться щоб вас не тягали по всьому району, коли двигун вашої машини вже встиг прогрітися, не те, що завестися.

Не вмикайте першу передачу для запуску. Зазвичай заводять з другої або навіть з третьої передачі, оскільки вашу машину так легше тягнути, крім того забезпечується прямолінійність руху і відстутсвие ковзання коліс або знесення всього автомобіля в бік. Як тільки двигун запустився, постарайтеся педаллю газу не дати йому знову затихнути, і одночасно вичавте зчеплення та вимкніть передачу.

Тільки після цього сигнальте та гальмуйте. Можна прогріти двигун збільшивши обороти педаллю, оскільки система холостого ходу підтримуватиме оборотів за хвилину і двигун прогріватиметься довго.

Заряджання починається під час руху, коли обороти двигуна перевищують Не вмикайте відразу пічку. Дайте спочатку двигуну прогрітися. Спробуйте, але якщо вам довелося вдатися до цього способу, краще проведіть діагностику машини на СТО. Судячи з відгуків багато хто з цим зіткнувся. бавовни з труби, мотор схоплює але не запускається.

Не мучите стартер. заводьтеся з мотузки тільки РКПП. Якщо це не допомагає. швидше за все причина в замерлому блоці управління впорскуванням або сигналізації. Залишайте машину потепління на стоянці або відженіть в теплий бокс якщо її необхідно завести. Теплий двигун практично напевно запуститься у будь-який мороз.

Вдень рекомендую раз на годину прогрівати двигун, тим самим ви гарантовано поїдете з роботи ввечері. Вночі можна виходити гріти двигун самому, але простіше заплатити сторожам на стоянці, щоб вони прогрівали вашу машину протягом ночі.

По можливості ставте машину у гараж. Якщо свічки в нальоті, або труїмо в Сілліті, або купуємо нові і вкручуємо. Заведіться однозначно, якщо знову не заллєте нові свічки.

Ford Focus Не Заводиться У Мороз Причини

При буває така ситуація, що з незрозумілих причин ще трохи раніше справний і слухняний автомобіль раптом перестає заводитися. Насамперед необхідно заспокоїтися та проаналізувати ситуацію. Адже, якщо мотор справний, то він повинен однаково добре заводитися як у прогрітому, так і в остиглому стані і в будь-якій погоді. Пошук несправності слід будувати, відштовхуючись від основних систем, які відповідають за правильний запуск двигуна:

Перш ніж викликати фахівці з діагностики, потрібно спробувати завести двигун, використовуючи спосіб продування камер згоряння, так як в результаті декількох спроб запуску свічки могли виявитися залитими паливом. Для цієї мети потрібно повністю видавити педаль акселератора і крутити мотор стартером, щоб повітря, що подається в камери, просушив електроди свічок і видув залишки пального. Після цієї процедури намагаємося запустити двигун звичайним способом.

Відразу необхідно відзначити момент, що не відноситься до порушень функціонування зазначених систем, але перешкоджає нормальному пуску мотора. поломка клапана, що відповідає за продування адсорбера і підсмоктування повітря в систему уловлювання парів пального.

Несправності бухгалтерської системи запуску FORD Фокусу

Зважати тут необхідно на стартер з його основними дефектами.

 • Стартер не реагує на поворот ключа запалювання. Передумови: перегорів запобіжник F13 монтажного блоку, окислилися контакти, вийшло з ладу реле, що втягує, витік струму в мережі живлення цього вузла.
 • Клацання стартера при повороті ключа. Причини: розрядилася АКБ або ослаблені контакти, згоріла обмотка на реле, що втягує.
 • Обертання стартера дуже повільне. Передумови: крім сівшого акумулятора і слабких контактів, а можливо вироблення на щітках стартера.

Поломки в системі живлення

Основний параметр справної роботи цієї бухгалтерської системи – це достатній тиск у паливній рампі. Однак не поспішаємо робити такий висновок, а йдемо по меншому опору. Перевіряємо чистоту повітряного фільтра та за незалежних від себе обставин змінюємо його.

Дивимося, чи підключені нашому клієнту залишається контактні роз’єми на елементах упорскування — форсунках, паливному насосі, датчиках. Чистимо та продуємо що залишається зробити нашому клієнту роз’єми без винятку. Включаємо запалення і слухаємо уважно відповідний шум насоса (на деяких моделях іномарок це можливо). Якщо відсутня шум, перевіряємо пристроєм електронну проводку насоса на предмет витоків.

Ford Focus не заводити

Якщо все-таки причина в низькому тиску, то необхідно звернутися в сервіс, так як у рідкісного в дорозі випадково знайдеться відповідний манометр з інструкцією.

Нерідкі завдання, що дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) запалювання

На Фокус відразу перевіряємо щільність посадки наконечників високовольтних проводів на свічках і розподільнику запалювання. На підставі постійних вібрацій контакти схильні до ослаблення, і весь Focus може полягати тут.

Потім перевіряємо наявність іскри на свічках, навіщо беремо справну свічку і надягаємо на її поверхню наконечник високовольтного дроту, знятий зі свічки на моторі. Прикладаємо свічку різьбленням до незабарвленої поверхні з металу під капотом (масі), а будь-якого перехожого просимо покрутити стартером менше 5 секунд.

Якщо іскри немає – міняємо дроти. Для якого призначена конструкція відсутності конфігурацій потрібна зміна котушки.

Якщо ці поради не привели до тями мотор, тоді неминуче звертаємося за допомогою в сервіс.

Як завести Ford Focus 2 в мороз. Ремонт автомобіля своїми руками

Не заводиться Ford Focus 2. Що робити?

При буває така ситуація, що з незрозумілих причин ще трохи раніше справний і слухняний автомобіль раптом перестає заводитися. На початку необхідно заспокоїтися та проаналізувати ситуацію. Адже, якщо мотор справний, то він повинен однаково добре заводитися як у прогрітому, так і в остиглому стані і в будь-якій погоді. Пошук несправності слід будувати, відштовхуючись від основних систем, які відповідають за правильний запуск двигуна:

Перш ніж викликати майстра з діагностики, необхідно спробувати завести мотор, застосовуючи метод продування камер згоряння, тому що після завершення кількох спроб пуску свічки могли виявитися залитими паливом. Для цієї мети потрібно повністю видавити педаль акселератора і крутити мотор стартером, щоб повітря, що подається в камери, просушив електроди свічок і видув залишки пального. Після цієї процедури намагаємося запустити двигун звичайним способом.

Відразу необхідно відзначити момент, що не відноситься до порушень функціонування зазначених систем, але перешкоджає нормальному пуску мотора. поломка клапана, що відповідає за продування адсорбера і підсмоктування повітря в систему уловлювання парів пального.

Ford Focus 3 не заводиться в мороз.30

 • Стартер не реагує на поворот ключа запалювання. Передумови: Frontier F13 вигоріла монтажна одиниця, контакти були окислені, вийшла втягування реле, поточний витік у мережі живлення цього вузла.
 • Клацання стартера при повороті ключа. Причини: розрядилася АКБ або ослаблені контакти, згоріла обмотка на реле, що втягує.
 • Обертання стартера дуже повільне. Передумови : крім акумулятора і слабких контактів вам більше сподобаються вироблення на щітках стартера.

Ford Focus не заводиться в мороз причини

Якщо все-таки причина в низькому тиску, то необхідно звернутися в сервіс, так як у рідкісного в дорозі випадково знайдеться відповідний манометр з інструкцією.

Часті проблеми системи запалення

На Фокус відразу перевіряємо щільність посадки наконечників високовольтних проводів на свічках і розподільнику запалювання. На підставі постійних вібрацій контакти схильні до ослаблення, і весь Focus може полягати тут.

Потім перевіряємо наявність іскри на свічках, з якою метою беремо справну свічку та надягаємо на її поверхню наконечник високовольтного дроту, знятий зі свічки на моторі. Прикладаємо свічку різьбленням до незабарвленої поверхні з металу під капотом (масі), а будь-якого перехожого просимо покрутити стартером менше 5 секунд.

Якщо іскри немає – міняємо дроти. Якщо прохід відсутності конфігурацій потрібна заміна котушки.

Якщо ці поради не привели до тями мотор, тоді неминуче звертаємося за допомогою в сервіс.

Ford Focus Не Заводиться У Мороз Причини ~ AUTOTEXNIKA.RU

Не заводиться Ford Focus 2. Що робити?

При буває така ситуація, що з незрозумілих причин ще трохи раніше справний і слухняний автомобіль раптом перестає заводитися. На початку необхідно заспокоїтися та проаналізувати ситуацію. Адже, якщо мотор справний, то він повинен однаково добре заводитися як у прогрітому, так і в остиглому стані і в будь-якій погоді. Пошук несправності слід будувати, відштовхуючись від основних систем, які відповідають за правильний запуск двигуна:

Перш ніж викликати майстра з діагностики, необхідно спробувати завести мотор, застосовуючи метод продування камер згоряння, тому що після завершення кількох спроб пуску свічки могли виявитися залитими паливом. Для цієї мети потрібно повністю видавити педаль акселератора і крутити мотор стартером, щоб повітря, що подається в камери, просушив електроди свічок і видув залишки пального. Після цієї процедури намагаємося запустити двигун звичайним способом.

Відразу необхідно відзначити момент, що не відноситься до порушень функціонування зазначених систем, але перешкоджає нормальному пуску мотора. поломка клапана, що відповідає за продування адсорбера і підсмоктування повітря в систему уловлювання парів пального.

Не заводиться

“Ford-Focus 2″. дуже надійні автомобілі, і власники дуже рідко стикаються з будь-якими проблемами в процесі їх експлуатації. Однак трапляються різні дрібні неприємності. Одна з них – водій повертає ключ у замку запалювання, проте нічого не відбувається. Машина не реагує. не заводиться Ford-Focus 2. Спробуймо розібратися в причинах такої поведінки автомобіля і дізнаємося, як вирішити подібну проблему.

Шукаємо проблему, «сушимо» свічки

У більшості ситуацій, коли двигун не хоче запускатися, проблеми можуть полягати у трьох системах. Це живлення двигуна, запалювання, а також стартер або система запуску двигуна. Але перш ніж відкрити капот, діагностувати та вести пошуки поломки, необхідно спробувати застосувати особливий підхід до запуску двигуна. Для цього слід до упору вичавити педаль акселератора, і вже після цього повертати ключ стартера.

Натискання на педаль газу призведе до того, що паливна суміш не потрапить у циліндри, а зайве пальне з камер згоряння піде, за рахунок чого просохнуть свічки запалювання. Іноді відбувається передозування суміші. Цей метод допомагає іноді усунути проблему. Тепер варто спробувати здійснити запуск силового агрегату звичайним способом. Достатньо кількох невдалих спроб запуску двигуна, щоб свічки залилися бензином.

Якщо ж все одно не заводиться Ford-Focus 2, тоді потрібно шукати проблему глибше. Про те, як це робити, далі.

Найчастіше одна з найпопулярніших причин, пов’язаних із запуском двигуна автомобіля, полягає саме в цій пусковій системі або в неправильній роботі головного пристрою. стартера. Можна виділити кілька типових несправностей та ознак поломок. Усунути проблему можна своїми руками.

Стартер працює, але двигун не запускається

Не заводиться Ford-Focus 2 і стартер не подає жодних ознак життя? Ця ситуація може виникати через перегорання відповідного запобіжника в блоці. Цей елемент маркується як Ф-13. Блок розташований під капотом автомобіля.

Також проблема полягає в поганому електричному контакті або короткому замиканні в ланцюгу живлення пускового пристрою. Нерідко виходить із ладу реле тяги. Ще одна часта проблема – «Ford-Focus 2» не заводиться, стартер розкручує колінчастий вал, проте при цьому чітко чути характерні клацання.

Дані звуки говорять про різні неприємності в обмотці тягового реле. Ще це пов’язано зі слабким зарядом акумулятора або поганими (а частіше просто слабкими) контактами в проводці. Якщо пусковий пристрій обертає колінчастий вал, впевнено працює якір, але маховик не обертається, тут необхідно шукати пошкодження в самому маховику.

Також трапляються поломки повідкових кілець, проблеми з важелями або буферними пружинами. Нерідко картер зчеплення слабо з’єднаний зі стартером.

Коли пусковий пристрій справно функціонує, але робота якоря практично не відчувається, обертання відбувається повільно, необхідно звернути увагу на акумулятор. Якщо Ford-Focus 2 не заводиться, стартер крутить саме таким чином, то тут 100% проблема з АКБ.

Ще слід звернути увагу на всі з’єднання, стан контактів на тяговому реле та колектор. Рідко трапляється поломка, коли стартер продовжує своє обертання навіть після того, як двигун запустився і працює. Це пов’язано з несправністю муфти вільного ходу картера. Також можливі з’єднання або замикання у тяговому реле.

Якщо сталася така проблема, фахівці рекомендують заглушити двигун.

Якщо виникла ситуація, коли Ford-Focus 2 не заводиться, стартер крутить, то фахівці з ремонту автомобілів рекомендують провести заміну запобіжника в блоці, перевірити зарядку акумулятора і також переконатися в тому, що контакти стартера надійно затягнуті.

Перевіряємо свічки та іскру

Якщо з ланцюгом котушки запалення все гаразд, тоді перевіряють, чи є іскра на свічках запалювання. Щоб виконати перевірку іскри, з однієї зі свічок знімають високовольтний провід. У нього вставляють свідомо справну деталь. Свічку потрібно піднести до будь-якої металевої деталі кузова.

При цьому одночасно потрібно повертати ключ у замку запалювання (потрібний помічник). Контакт між масою і свічкою повинен бути хорошим, адже при збільшенні проміжку існують ризики виходу з ладу блоку керування двигуном або високовольтного ланцюга котушки запалювання. Така перевірка повинна проводитися не більше п’яти секунд.

Якщо обертати стартер і далі, то вийде з ладу нейтралізатор вихлопних газів. Та й сама АКБ сильно втратить заряд. Якщо іскра відсутня, необхідно насамперед замінити високовольтні дроти. Якщо струму немає навіть після встановлення нових дротів, тоді замінюють котушку запалювання – проблема в ній.

Коли іскра є, але не заводиться Ford-Focus 2, варто замінити свічки повністю.

Діагностика системи живлення

Якщо в паливній рампі відсутній тиск, це говорить про те, що система працює несправно. Але перш ніж констатувати поломку, слід переконатися у стані повітряного фільтра. Це робиться дуже просто і досить швидко. Якщо фільтр знаходиться в належному стані, але «Ford-Focus 2» погано заводиться, тоді перевіряють стан електричних контактів. Вони зібрані в джгути.

Це дроти системи упорскування, що відповідають за подачу палива в циліндри. Далі, експерти рекомендують перевірити тиск у паливній пандусі двигуна. Але для цього вам потрібно мати манометр. Пристрій підключений до паливної лінії. Потім ключ запалювання повертається і слухає. Якщо є тихий шум, то бензиновий насос працює в робочому стані.

Якщо він відсутній, необхідно перевірити паливний насос безпосередньо, а також його проводка. Несправний бензиновий насос є загальною причиною, чому Ford-Focus 2 не починається. Далі перевірте, чи є тиск палива. Рівень повинен бути в межах 3 кг/см2. На момент вимірювань двигун повинен працювати в режимі очікування.

Слід зазначити, що бензиновий насос може не працювати, якщо в паливній системі має достатній тиск.

Двигун не починається на морозі

Якщо Ford-Focus 2 не починається з холоду, то це може вказувати на виписаний акумулятор. Також серед причин можна виділити поломки у системі розподільника запалювання. Можливі пошкодження або пробиття високовольтних проводів. Також перевіряють котушку запалювання.

Ford Focus 2 чому не заводиться

“Ford-Focus 2”. дуже надійні автомобілі, і власники дуже рідко стикаються з будь-якими проблемами в процесі їх експлуатації. Однак трапляються різні дрібні неприємності. Одна з них – водій повертає ключ у замку запалювання, проте нічого не відбувається. Машина не реагує. не заводиться Ford-Focus 2. Спробуймо розібратися в причинах такої поведінки автомобіля і дізнаємося, як вирішити подібну проблему.

Проблеми зі стартером та пусковою системою

Найчастіше одна з найпопулярніших причин, пов’язаних із запуском двигуна автомобіля, полягає саме в цій пусковій системі або в неправильній роботі головного пристрою. стартера. Можна виділити кілька типових несправностей та ознак поломок. Усунути проблему можна своїми руками.

Ford Focus 2 Заглух І Не Заводиться ~ VESKO-TRANS.RU

ДВИГУН НЕ ЗАВОДИТЬСЯ

Загальні прийоми пуску двигуна

Прийоми запуску інжекторного двигуна схожі при будь-якій температурі зовнішнього повітря і води в системі охолодження двигуна.

Для запуску досить тільки включити стартер, не торкаючись педалі газу. Система управління двигуном самостійно встановить необхідні для запуску властивості подачі пального та випередження запалення.

Відкрийте капот, відімкнувши його замок ключем.

Визначте масловимірювальним щупом рівень олії. Він повинен бути між верхньою та однією з мітками.

Перевірте рівень тосолу.

Уважно огляньте двигун і підкапотне місце. Уважно досліджуйте потіки бензину, олії, гальмівної та охолоджуючої рідин. Впевніться у цілісності проводки. Перевірте посадку високовольтних проводів у гніздах котушки запалювання, на свічках.

Не закриваючи капот (для якого призначена конструкція дощу як ще його називають снігопаду прикрийте його), сідайте за кермо. Увімкніть запалювання, повернувши ключ у вимикачі (замку) запалювання у положення «II». Тут увімкнеться електробензонасос. Пустіть двигун, повернувши ключ у вимикачі запалювання в положення “III”.

Капот краще закрити після того, як двигун почне працювати. Перед цим бажано ще раз оглянути двигун, переконатися у відсутності течій палива, масла, рідини, що охолоджує, сторонніх звуків у його роботі.

Якщо з будь-якої причини під час невдалої спроби запуску будуть «залиті» свічки запалювання, скористайтеся режимом продувки циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до упору та увімкніть стартер.

У цьому режимі подача палива відсутняіз циліндрів потоком свіжого повітря видаляється зайвий бензин, при цьому свічки запалення сушаться. Після продування повторіть спробу запуску у звичайному порядку.

Ford Focus не заводити

Заміна моторчика бензонасоса на Ford фокусі 2 2.0л. на вазовський.

Читайте також: Заміна Сальника Хвостовика Роздатки Suzuki Grand Vitara

Якщо двигун не завівся, є три основні причини:

Помимо перечисленных основных причин, двигатель может не пускаться при неисправности клапана продувки адсорбера или при подсосе воздуха через соединения шлангов системы улавливания паров топлива.

Несправності у системі пуску

Несправності в системі запуску з’являються у ненормальній роботі стартера. Виділяють наступні 5 основних дефектів стартера.

Заводиться і глухне Ford Focus. Ford Focus 2 заводиться і одразу глухне, причина

Ford Focus 2 вже не випускається на сьогоднішній день, а це означає, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними несправностями.

Якщо це якась незначна поломка, що не впливає не на їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини. Однак, що робити, якщо проблема серйозніша.

Наприклад, Ford Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися за абсолютно різних обставин.

Про основні та найпоширеніші причини ми поговоримо далі. Досить часто проблема може полягати в дросельній заслінці. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно добре почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки. Її також можна очистити та нормальний стан двигуна відновиться.

Основні причини

Ще одна причина поганого запуску силового агрегату може критися у свічках. Перевірте їх стан. Звичайно ж, при проблемах зі свічками, двигун, швидше за все, не заводитиметься зовсім через відсутність чи надмірну подачу пального.

Зверніть увагу на каталізатор. Якщо він забитий і не здатний нормально виконувати свою функцію, двигун може глухнути після запуску. Проблема в тому, що вихід газів утруднений.

Усувається несправність заміною каталізатора або його демонтажем.

Отже, ви зіткнулися з проблемою, що після запуску двигуна він відразу ж глухне. Загалом другий Focus – це надійна та невибаглива машина, але час бере свій.

На щастя, досвідчені власники цієї моделі діляться інформацією, і ми зуміли виділити дві основні несправності, при яких може спостерігатися нестабільна робота силового агрегату:

Саме через регулятор холостого ходу може відбуватися подібна ситуація, коли мотор постійно глухне. Як можна переконатися, що проблема саме у цьому? Проста та швидка діагностика дозволить уточнити проблему та допоможе зрозуміти, що потрібно шукати щось інше. Для діагностики необхідно виконати такі действия:

 • прогріваємо двигун до робочої температури і рухаємось якийсь час;
 • зупиняється, глушимо автомобіль і намагаємося запустити двигун заново;
 • якщо мотор завівся і затих, то ми визначилися з проблемою.

До речі, така сама неприємність може виникати і при першому запуску холодного двигуна. Він може завестися, але потім затихнути. Більше того, навіть якщо двигун і продовжує працювати, то неодружені обороти плаватимуть і стабілізуються лише після роботи газом.

Ознакою поломки регулятора холостого ходу є також запуск двигуна тільки після натискання педалі акселератора. Коли ж педаль відпускається, двигун може затихнути. Зазначимо, що поломки цієї деталі можуть супроводжуватися іншими симптомами. Наприклад, при зупинці на світлофорі машина може затихнути без будь-якої причини. Далі мотор запускається і все гаразд.

Ще одна можлива причина подібної поведінки другого Фокусу – несправність інжектора. Звичайно ж, це надто широке обрис проблеми, але, тим не менш, копати потрібно в цей бік. Якщо інші можливі поломки були відкинуті убік, потрібно спробувати розібратися з інжектором. Можливо, він засмічився і його треба почистити. У ході діагностики може з’ясуватися, що якась деталь зносилася і вийшла з ладу.

Для того, щоб не зіткнутися з такими проблемами, потрібно правильно експлуатувати свій автомобіль. Інжекторні двигуни мають свої особливості. Так, не рекомендується знімати клеми з АКБ, якщо двигун в цей час працює. Також не варто часто “прикурювати” свій Focus. Якщо з акумулятором якась проблема, то краще відразу замінити його на новий. Це буде більш надійно та розумно.

Підбиття підсумків

Як ми зуміли з’ясувати, нестабільна робота двигуна на другому Фокусі може мати безліч причин. У деяких випадках їх виявити досить складно, тоді як іноді проблема вирішується дуже просто – перезапуском системи, зняттям та встановленням на місця проводів і т.п. д.

Звичайно ж, можна звернути увагу на всілякі поломки та спробувати усунути їх самотужки.Якщо ж жодного результату це не дасть, то найкраще звернутися до професіоналів, які зможуть провести діагностику та усунути несправність.

машина заводитись і глухне, в чому справа?

Чому не заводиться/ Глохне/ Тупить двигун. одна з найчастіших причин

Mondeo II 97,1.6. Заводиться і за хвилину глухне

Ford Focus 2 не заводиться

Ford Focus 2. Погано заводитись у холодну погоду

Допоможіть! Заводиться і одразу глухне

Рідна Сервіс у Коміксу звичайно варто звернутися.

У мене таке було, не справність бензонасоса, замінив його поезив пару днів, потім перестав заводиться.Перевірте чи йде іскра чи ні, потім перевірте (зніміть шланг який підходить на рейку) йде бензин чи ні.Обов’язково перевірте датчик, який знаходиться на дросельній заслінці.У мене вилікувалося цим.

Бажано Вам переглянути тестовий режим та розшифрувати за кодами.

Переконайтеся, що запалення вимкнено. 2. Натисніть та утримуйте кнопку скидання денного пробігу. 3. Поверніть ключ запалення у позицію II, продовжуючи утримувати кнопку скидання. 4. Дочекайтеся появи стилізованого повідомлення “TEST” на дисплеї одометра, після чого ви можете відпустити кнопку скидання. 5. Ви знаходитесь в тестовому режимі, у вас є можливість пройти всі тести без запуску мотора та з запуском мотора.

Для виходу з тестового режиму вимкніть запалювання.

Натискаючи кнопку скидання, послідовно переходьте між тестами:

1 GAGE test : перевірка стрілочних покажчиків (усі стрілки перейдуть у крайнє положення).2 LCD test: перевірка сегментів LCD.3 BULB test: перевірка всіх сигнальних лампочок на панелі приладів.4 r 22 tests : Версія ROM (може змінюватись в залежності від версії). (Не прошивки двигуна!)

6 Dtc-NONE : якщо є код помилки, то він висвічується вмето напису None7 000.0 : швидкість в милий/годину.8000.0: швидкість в км/год.9 37. зовнішня температура у Цельсіях на вході двигуна.10 800 : частота обертання двигуна об/хв(цифоровий тахометр).11 0.66t : Показання MAPсенсора – зміна тиску ( на заглушеному показує 033.t).

Ford Focus 2 Погано Завівся 1.6 ~ AUTOTEXNIKA.RU

Ford Focus 2 глухне відразу після запуску двигуна: основні причини несправності

Ford Focus 2 вже не випускається на сьогоднішній день, а це означає, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними несправностями. Вчора на заправці не завівся виявилося дроти погано були Focus 1,6.

Якщо це якась незначна поломка, що не впливає не на їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини. Однак, що робити, якщо проблема серйозніша.

Наприклад, Ford Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися за абсолютно різних обставин.

Про основні та найпоширеніші причини ми поговоримо далі. Експертиза з вин-коду американського фокусу. Здрастуйте. Купив Ford Focus 1 американця під час постановки на облік даішник відмовився ставити його.Сказав їхати на. Форд Фокус 1 Фокус 1.6. Став вранці заводити з авто запуску не завівся.

Досить часто проблема може полягати в дросельній заслінці. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно добре почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки.

Її також можна очистити та нормальний стан двигуна відновиться.

Ford Focus 2 не заводиться на холодну

Цей ролик оброблений у редакторі

Ford Focus 2 глухне відразу після запуску двигуна: основні причини несправності

Ford Focus 2 вже не випускається на сьогоднішній день, а це означає, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними несправностями.

Якщо це якась незначна поломка, що не впливає не на їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини. Однак, що робити, якщо проблема серйозніша.

Наприклад, Ford Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися за абсолютно різних обставин.

Про основні та найпоширеніші причини ми поговоримо далі. Досить часто проблема може полягати в дросельній заслінці. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно добре почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки. Її також можна очистити та нормальний стан двигуна відновиться.

Ford Focus 2 Глине При Запуску

07 Лип

Ford Focus 2 глухне відразу після запуску двигуна: основні причини несправності

Ford Focus 2 вже не випускається на сьогоднішній день, а це означає, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними несправностями. 2.0 глухне при запуску в холод Якщо це якась незначна поломка, що не впливає не на їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини.

Однак, що робити, якщо проблема серйозніша.

Ford Focus.2 у мене взагалі перестав працювати підсилювач керма і при несправності Наприклад, Ford Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися за абсолютно різних обставин.

Про основні та найпоширеніші причини ми поговоримо далі. Досить часто проблема може полягати в дросельній заслінці. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно добре почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки. Її також можна очистити та нормальний стан двигуна відновиться.

Глине Focus 2

Двигун заводиться та глухне. Клієнт об’їздив кілька сервісів. Часто код розміщують на них у мене Ford Focus 2. поміняв акумулятор і на Ford Focus 2. 1.1 про заміну ступичного підшипника Ford Focus 2; 2 Який У результаті ніхто ні чого не зміг знайти

Заводитись і глухне. Білий дим. Ford Focus Дизель 1.8

Пробіг менше 11000, а почала глухнути при запуску і зовсім не тримає обертів, працює тільки після того, як.

Саме через регулятор холостого ходу може відбуватися подібна ситуація, коли мотор постійно глухне. Як можна переконатися, що проблема саме у цьому? Проста та швидка діагностика дозволить уточнити проблему та допоможе зрозуміти, що потрібно шукати щось інше. Для діагностики необхідно виконати такі действия:

 • прогріваємо двигун до робочої температури і рухаємось якийсь час;
 • зупиняється, глушимо автомобіль і намагаємося запустити двигун заново;
 • якщо мотор завівся і затих, то ми визначилися з проблемою.

До речі, така сама неприємність може виникати і при першому запуску холодного двигуна. Він може завестися, але потім затихнути. Більше того, навіть якщо двигун і продовжує працювати, то неодружені обороти плаватимуть і стабілізуються лише після роботи газом.

Ознакою поломки регулятора холостого ходу є також запуск двигуна тільки після натискання педалі акселератора. Коли ж педаль відпускається, двигун може затихнути.

Зазначимо, що поломки цієї деталі можуть супроводжуватися іншими симптомами. Розташування та номери запобіжників Ford Focus 2 Блок Фари ближнього світла, Приміром, при зупинці на світлофорі машина може затихнути без будь-якої причини.

Заміна компресора кондиціонера Ford Focus 2 Далі двигун запускається і все в порядку.

Ще одна можлива причина подібної поведінки другого Фокусу – несправність інжектора.

Focus глохнет За весь період вентилятор включався тільки при запуску Гадський Ford Звичайно ж, це занадто широке обрис проблеми, але, тим не менш, копати потрібно в цей бік.

Якщо інші можливі поломки були відкинуті убік, потрібно спробувати розібратися з інжектором. Можливо, він засмічився і його треба почистити. У ході діагностики може з’ясуватися, що якась деталь зносилася і вийшла з ладу.

Для того, щоб не зіткнутися з такими проблемами, потрібно правильно експлуатувати свій автомобіль. Інжекторні двигуни мають свої особливості. Так, не рекомендується знімати клеми з АКБ, якщо двигун в цей час працює.

Також не варто часто “прикурювати” свій Focus. Відгуки про Ford Focus 2 TDCi (диз 1.8 л. 115 л.з.) Якщо з акумулятором якась проблема, то краще відразу ж замінити його на новий.

Задні амортизатори Ford Focus 2 ціна Які заміна подушки двигуна Ford Focus 2 в Це буде більш надійно і розумно.

Ford Focus 1 Глине На Холодну

Ford Focus 2 глухне відразу після запуску двигуна: основні причини проблеми

Ford Focus 2 вже не випускається на сьогодні, а це означає, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними дефектами. Якщо це якась малозначна поломка, що не впливає не на їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини.

Але, що робити, якщо проблема суворіша. Причина шуму двомасового маховика на Ford Focus 2.0. Заміна двомасового.

Наприклад, Форд Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися за абсолютно різних обставин.

Про основні і найбільш поширені причини ми поговоримо далі. Досить часто проблема може полягати в дросельній заслінці. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно добре почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки. Її також можна очистити і звичайний стан двигуна відновиться.

Ford Focus 1 глухне

Підсумок. Поганий контакт на роз’ємі котушки запалювання! На акселератор не натискаю, все на XX.

Саме через регулятор холостого ходу може відбуватися подібна ситуація, коли мотор постійно глухне. Як можна переконатися, що проблема саме у цьому? Проста та швидка діагностика дозволить уточнити проблему та допоможе зрозуміти, що потрібно шукати щось інше. Які лампочки стоять на Ford Focus 3? (вирішено). Для діагностики необхідно виконати такі действия:

 • прогріваємо двигун до робочої температури і рухаємось якийсь час;
 • зупиняється, глушимо автомобіль і намагаємося запустити двигун заново;
 • якщо мотор завівся і затих, то ми визначилися з проблемою.

До речі, така сама неприємність може виникати і при першому запуску холодного двигуна. Глине Ford Focus 1: на неодружених оборотах, при. Він може завестися, але потім затихнути. Більше того, навіть якщо двигун і продовжує працювати, то неодружені обороти плаватимуть і стабілізуються лише після роботи газом.

Ознакою поломки регулятора холостого ходу є також запуск двигуна тільки після натискання педалі акселератора. Потім глухне. Focus 2001г зетек 1.8. І до того ж на холодну така проблема.у мене Focus. Коли ж педаль відпускається, двигун може затихнути. Зазначимо, що поломки цієї деталі можуть супроводжуватися іншими симптомами. Наприклад, при зупинці на світлофорі машина може затихнути без будь-якої причини. Далі мотор запускається і все гаразд.

Ще одна можлива причина подібної поведінки другого Фокусу – несправність інжектора. Звичайно ж, це надто широке обрис проблеми, але, тим не менш, копати потрібно в цей бік. Якщо інші можливі поломки були відкинуті убік, потрібно спробувати розібратися з інжектором. Можливо, він засмічився і його треба почистити. У ході діагностики може з’ясуватися, що якась деталь зносилася і вийшла з ладу.

Для того, щоб не зіткнутися з такими проблемами, потрібно правильно експлуатувати свій автомобіль. Заміна салонного та повітряного фільтра на Ford Focus 2. Двигун Ford Focus 2 глухне на неодружених обертах. Що один циліндр не працює з. Інжекторні двигуни мають свої особливості.

Так, не рекомендується знімати клеми з АКБ, якщо двигун в цей час працює. Також не варто часто “прикурювати” свій Focus. Найкраща ціна. Гідравлічний підшипник на Ford Focus 2 за оптимально вигідною ціною для вас завжди в наявності в нашому магазині.

Якщо з акумулятором якась проблема, то краще відразу замінити його на новий. Це буде більш надійно та розумно.

Як завести Ford Focus 2 в мороз

У цій статті поговоримо про те, що робити, якщо не заводиться Ford Focus 2. На жаль, нерідко виникає ситуація, коли ніщо не віщує біди, ви сідаєте за кермо, повертаєте ключ і тиша. Ще раз – те саме, знову спроба – знову безрезультатно.

Для початку заспокойтеся, поки нічого страшного не сталося, справний двигун повинен однаково запускатися в будь-яку погоду, як прогрітий так і «на холодну». Мотор повинен спокійно заводитись при повороті ключа, не натискаючи газу.

Система управління двигуном сама визначає та налаштовує необхідні для запуску кути випередження запалення та дозування палива.

Не заводиться Ford Focus 2 може через несправність однієї з трьох основних систем, що відповідають за правильний запуск двигуна:

Однак перш ніж заглиблюватися в діагностику цих систем, спробуйте завести ваш Ford, використовуючи режим продування камер згоряння. Справа в тому, що внаслідок кількох невдалих спроб завестися могла залити свічки.

Повністю вичавіть «газ» і крутіть стартером, таким чином бензин у циліндри не подається, а потоком повітря з камер згоряння видується зайве паливо, свічки просушуються. Далі спробуйте завести автомобіль у звичному режимі. Існує ще один момент проблеми запуску двигуна не пов’язаний із роботою перерахованих вище систем.

Це поломка клапана продувки адсорбера, і розгерметизація системи уловлювання парів бензину.

Проблеми у системі пуску

Головним вузлом цієї системи є стартер, розглянемо найпоширеніші його поломки:

 • 1. Нічого не відбувається, тобто стартер просто не реагує на поворот ключа. Найбільш ймовірна причина. перегорання запобіжника F13 в монтажному блоці, окислення контактів, поломка реле, що втягує, коротке замикання або обрив в електричних ланцюгах включення стартера;
 • 2. При повороті ключа стартер починає клацати. Основні причини. розряджений акумулятор, недостатньо затягнуті контакти, прогоріла обмотка реле, що втягує;
 • 3. Якір стартера крутиться повільно або зовсім не крутиться зовсім. Справа також може бути в посадженому акумуляторі, поганих контактах, надмірному виробленні щіток стартера, міжвиткове замикання або «коротуш» в обмотках;
 • 4. Після того, як мотор завівся стартер не відключається. Найімовірніше припустити «залипання» контактів втягуючого, або вихід з ладу муфти вільного ходу.;
 • 5. Стартер крутиться, але не зачіплює маховик, при цьому може лунати характерний скрегіт. Це може стати наслідком пошкодження вінця маховика, приводної шестерні, мало ймовірно, але стартер може просто відвернутися від картера КПП. Також можливе прослизання муфти вільного ходу, або поломка буферної пружини.

Проблеми системи живлення

Головним фактором нормальної роботи системи живлення — достатній тиск, що створюється в паливній рампі. Однак, тут краще скористатися принципом від простого до складного, тому для початку варто перевірити фільтр повітря і при необхідності замінити фільтруючий елемент.

Потім зверніть увагу на контакти системи упорскування палива (форсунки, бензонасос) і при необхідності, зачистіть та зміцніть їх. Поверніть ключ запалювання, ви повинні почути ледь помітний шум бензонасоса, якщо він не працює необхідно «дзвонити» електроланцюг, що веде до нього, і працездатність самого електронасоса.

Хоча є й інший варіант — міг просто перегоріти запобіжник бензонасосу.

Тиск, що створюється в паливній рампі, можна перевірити тільки за наявності спеціального манометра з перехідниками, швидше за все, доведеться звернутися в автосервіс.

Проблеми у запаленні

Насамперед, варто перевірити щільність посадки високовольтників на свічках та котушці запалювання. Часто через постійні вібрації контакт на високовольтних дротах слабшає, і тому не заводиться Ford Focus 2.

Потім перевірте чи є іскра на свічках, для цього стягніть ковпак з будь-якої свічки і вставте в нього свідомо справну.

Притиснувши різьбову частину до «маси», попросіть когось крутнути стартер (не довше 5 секунд). Якщо іскра не проходить, поміняйте високовольтники на свідомо робітники.

За відсутності змін, необхідно перевірити котушку запалювання та за необхідності її замінити.

Болячки Ford Fiesta

Відносно невеликий автомобіль Ford Fiesta, що виділяється з сірої маси, відрізняється економічністю і жвавістю. П’яте покоління цієї машини побачило світ у 2002 році, через чотири роки відбувся рестайлінг. У нашій країні авто спочатку не мало великий попит, у зв’язку з близькістю за ціною до Ford Focus. Згодом публіка оцінила всі переваги Фієсти, так що на вітчизняному ринку є хороший вибір екземплярів даної моделі.

Будь-який транспортний засіб при експлуатації виявляє деякі неполадки. це можуть бути проблеми в роботі печі, слабкі вузли трансмісії або конструкторські недоліки при розробці двигуна. Між зносом елементів конструкції та конструкторськими недоробками є велика різниця. У зв’язку з цим, багато машин мають різні слабкі зони. Володіє своїми болячками і Ford Fiesta.

Серед слабких місць цього автомобіля можна виділити:

 • Лакофарбове покриття.
 • Несправності коробки робот.
 • Паливний насос.
 • Ремінна передача ГРМ.
 • Гідропідсилювач керма.
 • Не заводиться Ford Fiesta.
 • Втулки та стійки стабілізатора.

Розберемо найпоширеніші несправності Ford Fiesta докладніше.

Проблеми з лакофарбовим покриттям

ЛКП на цій моделі є досить слабкою зоною. Корозійні осередки часто з’являються у зоні підсвічування номерного знака. Грунтуючись на відгуках власників, кожен третій автомобіль Fiesta 5 відрізняється такою проблемою, але слід поправлятися на умови експлуатації конкретного транспортного засобу. Ця неприємність не є критичною, але вимагає уваги при виборі автомобіля.

Особливості трансмісії Ford Fiesta

П’ята серія Фієсти передбачала три варіанти КПП – механічну, автоматичну чи роботизовану. Процес перемикання швидкостей можна назвати майже еталонним, але це стосується лише руху вперед, оскільки недостатньо чітка активація задньої передачі була присутня на багатьох автомобілях.

Традиційна механічна коробка Ford Fiesta відрізняється довговічністю, але деякі окремі екземпляри, що досягли пробігу в 75-85 тисяч кілометрів, отримували протікання у сальниках півосей та лаштунках.

Ця неприємність найпростіше визначається на станції технічного обслуговування, але не всі власники приділяють цьому належну увагу. коштує деталь невеликих грошей, але на заміну доведеться витратитися, адже цей процес передбачає вивішування КПП та двигуна.

Так що багато хто воліє заплющувати очі на існуючу проблему.

Відсутні нарікання й у чотиридіапазонній автоматичній КПП, але роботизована коробка передач, яка використовується в рамках моделей з 1,4-літровим силовим агрегатом, працює досить нестабільно. Можливі підклинювання виконавчих вузлів та зайве нагрівання зчеплення, що проявляється під час пересування по пробках. Але навіть деякі несправності робота Ford Fiesta не дозволяють сказати, що агрегат даного автомобіля гірший, ніж у прямих конкурентів.

Особливості паливного насоса та ременя ГРМ

Вирішуючи купити Ford Fiesta 5, варто розпитати власника про заміну паливного насоса. У більшості випадків неприємності з бензонасосом виявляються після 70 тисяч кілометрів пробігу.

Самостійна перевірка даного вузла при покупці автомобіля буде неможливою, та й фахівці далеко не завжди здатні визначити стан паливного насоса, надаючи лише дані про ефективність агрегату. Що стосується слабкого місця бензонасоса, найчастіше виходить з ладу реле елемента, що може заважати завести в мороз автомобіль.

Ґрунтуючись на експлуатаційному терміні транспортного засобу, потрібно приділити увагу працездатності ремінної передачі ГРМ. Якщо автомобіль вже пройшов понад сотню тисяч кілометрів, ремінь найчастіше підлягає заміні. Встановлення нової деталі вже міг зробити власник, інакше, виконувати цю дію доведеться покупцеві.

Втулки та стійки стабілізатора на Ford Fiesta

Дані елементи конструкції автомобіля часто необхідно міняти вже через 60 тисяч кілометрів пробігу. У зв’язку з цим, якщо ви вирішили купити Фієсту, що пройшла понад 55 тисяч, найчастіше заміна стійок і втулок вже була виконана, але на 90 тисяч пробігу цю процедуру доведеться повторити. При придбанні транспортного засобу цей вузол вимагає уваги, як і ситуація, коли машина не заводиться на морозі.

Нюанси гідропідсилювача керма Ford Fiesta

Експерти рекомендують при покупці Фієсти перевірити чи крутить стартер, а також оцінити знос ГУР. Гідропідсилювач мав здатність виходити з ладу навіть на гарантійних автомобілях, так що заміна, ймовірно, завжди вже була зроблена.

Як слабке місце можна виділити скрегіт під час поворотів, що є наслідком поломки підшипника, а також більш важкий поворот керма. Такі неполадки не можна залишати поза увагою, адже заміна гідропідсилювача відрізняється дорожнечею.

Серед проблем, що часто виявляються, можна виділити те, що Ford Fiesta не заводиться в мороз, а також неполадки в рульовій рейці. Досить поширені ситуації, коли після монтажу нової рейки власники протягом року знову відвідували автосалону з тією ж проблемою. При цьому часто відзначається стукіт у кермі під час їзди, що вказує на несправність рейки.

Додаткові слабкі місця Ford Fiesta

Ми розглянули основні проблеми, які виділяють власники Fiesta 5, але також можна відзначити й інші дрібні проблеми:

 • Не крутить стартер.
 • Низький рівень звукоізоляції.
 • Бензобак відкривається лише ключем.
 • Ходова досить жорстка.
 • Невеликий дорожній просвіт.
 • Замки всіх дверей можуть рипіти.
 • Не працює грубка.

Грунтуючись на описаних у матеріалі ситуаціях, можна однозначно заявити, що будь-який екземпляр Ford Fiesta вимагає ретельного огляду перед придбанням. При цьому діагностику краще проводити за допомогою кваліфікованих спеціалістів.

Ford Focus 2 Погано Завівся 1.6 ~ AUTOTEXNIKA.RU

Ford Focus 2 глухне відразу після запуску двигуна: основні причини несправності

Ford Focus 2 вже не випускається на сьогоднішній день, а це означає, що власники цього автомобіля можуть стикатися з різними несправностями. Вчора на заправці не завівся виявилося дроти погано були Focus 1,6.

Якщо це якась незначна поломка, що не впливає не на їзду, то можна продовжувати експлуатацію машини. Однак, що робити, якщо проблема серйозніша.

Наприклад, Ford Фокс 2 заводиться і відразу глухне, причина в чому? До речі, це досить поширена несправність, яка може траплятися за абсолютно різних обставин.

Про основні та найпоширеніші причини ми поговоримо далі. Експертиза з вин-коду американського фокусу. Здрастуйте. Купив Ford Focus 1 американця під час постановки на облік даішник відмовився ставити його.Сказав їхати на. Форд Фокус 1 Фокус 1.6. Став вранці заводити з авто запуску не завівся.

Досить часто проблема може полягати в дросельній заслінці. Для початку необхідно перевірити датчик положення дроселя. Якщо з ним все гаразд, можливо проблема в контактах або роз’ємах, які потрібно добре почистити. До речі, погана робота мотора може бути пов’язана із засміченням заслінки.

Її також можна очистити та нормальний стан двигуна відновиться.

Основні причини

Ще одна причина поганого запуску силового агрегату може критися у свічках. Ford Focus 2, погано заводиться двигун або турбодизельний двигун 1.6. Перевірте їх стан. Звичайно ж, при проблемах зі свічками, двигун, швидше за все, не заводитиметься зовсім через відсутність чи надмірну подачу пального. Зверніть увагу на каталізатор. Каталог запчастин Ford Focus 2 можна як перевірити.

Якщо він забитий і не здатний нормально виконувати свою функцію, двигун може глухнути після запуску. Проблема в тому, що вихід газів утруднений. Привіт всім. У мене Ford Focus 2, 2005 року, 1.6, 115 лс рестайлінг. Ford Focus на холодну погано тобто завівся Ford Focus-1 двигун 1.6. Комп’ютер видає таку помилку: несправність систем двигуна, потім розгін зменшений.

Усувається несправність заміною каталізатора або його демонтажем.

Отже, ви зіткнулися з проблемою, що після запуску двигуна він відразу ж глухне. Загалом другий Focus – це надійна та невибаглива машина, але час бере свій.

На щастя, досвідчені власники цієї моделі діляться інформацією, і ми зуміли виділити дві основні несправності, при яких може спостерігатися нестабільна робота силового агрегату:

Ford Focus 2 не заводиться на холодну

Цей ролик оброблений у редакторі

Підбиття підсумків

Як ми зуміли з’ясувати, нестабільна робота двигуна на другому Фокусі може мати безліч причин. Така проблемка Ford Focus 2, 2 літра помилка вискочила несправність системи двигуна, включено обмеження швидкісного режиму, чек не горить, горить маленька червона лампочка. У деяких випадках їх виявити досить складно, тоді як іноді проблема вирішується дуже просто – перезапуском системи, зняттям та встановленням на місця проводів і т.п. д.

Звичайно ж, можна звернути увагу на всілякі поломки та спробувати усунути їх самотужки. Застосування генератора на Ford Focus 2 від генератора, як це ремінь генератора. Якщо ж жодного результату це не дасть, то найкраще звернутися до професіоналів, які зможуть провести діагностику та усунути несправність.

Не заводиться двигун Ford Focus 2

Александр Я їжджу на Focus Харківська область, Енергодар

Сьогодні ми з’ясуємо чому стартер крутить, але двигун не заводити і знайдемо шляхи вирішення цієї проблеми. Відразу перейдемо до справи!

Двигун не заводиться через систему запалювання, живлення та запуску. Якщо вранці ви не можете завести авто, то спробуйте вичавити педаль газу до упору, активувати стартер і лише потім запустити двигун. Якщо свічки запалення залиті, то такий спосіб змусить витекти паливо з камер згоряння, нове не потраплятиме в циліндри і свічки трохи зможуть просохнути.

Двигун не заводиться через систему запалювання

Увага! Може бути небезпечно) Система запалення Ford Focus 2 виконана із застосуванням високовольтних проводів і може бути страшенно небезпечно. Тому, при усуненні поломок потрібно використовувати гумові рукавички та прогумований інструмент. Ставимо авто на ручник, включаємо нейтралку та перевіряємо цілісність проводів на котушці запалювання. Якщо все гаразд, то треба перевірити іскру у свічках запалювання.

Перевірка свічок запалювання під тиском у домашніх умовах

Стартер не крутить

Найпоширеніша проблема при запуску двигуна це коли стартер не крутить. Це відбувається при порушенні цілісності контактів проводів, перегоранні запобіжника, поломки реле тяги та короткому замиканні.

Якщо стартер крутиться, але клацання чути, то ця проблема може бути пов’язана з низьким зарядом акумулятора, поганим контактом та проблемами з обмоткою реле обмотки.

Якщо залипло/заклинило реле стартер, а потрібно завести, тоді стартер потрібно замкнути на пряму!

Буває ситуація, коли стартер крутить, якір працює, а ось маховик не відповідає. За цієї ситуації треба дивитися на маховик. Швидше за все, він пошкоджений або поломка стосується зчеплення картера.

Стартер крутить, але проблеми з якорем. Він може працювати повільно або через один раз. В цьому випадку дивіться на заряд акб, контакти реле тяги та всі з’єднання.

Коли стартер крутить після запуску двигуна, тоді потрібно відразу ж заглушити мотор і замінити запобіжник. Проблема може не піти і доведеться звертатися до мотористів.

Двигун не заводиться через систему живлення

Якщо двигун Ford Focus 2 не заводиться і проблема качає системи живлення, тоді потрібно перевірити повітряний фільтр. Якщо з ним все нормально, тоді перевіряємо контакти системи упорскування. Далі потрібно оглянути на насос і на цьому закінчу.до. якщо контакти гаразд і насос працює, це вже потрібен хороший моторист.

Коментувати Авторизуйтесь або зареєструйтесь. щоб залишити Схожі пости

Не заводиться Ford Focus 2

Несправності системи запалення характерні як для вітчизняного транспорту, так і для закордонного, але меншою мірою.

Основна причина як виготовлення деталей, відповідності заводським стандартам.

Ідентифікувати поломку відразу не так просто. Варіантів може бути безліч, для перебору кожного знадобиться час.

Але серед інших, виділяють найпоширеніші, які поетапно розглянемо нижче.

Причини, через які не заводиться Ford Focus 2

 • Несправна паливна система;
 • Проблеми в системі живлення;
 • Несправність у системі запалювання;
 • Низький заряд акумуляторної батареї.

Не поспішайте викликати «мобільну бригаду» для усунення поломки, скористайтеся «дідівським» методом для продування свічок. При неправильній експлуатації, запуску двигуна, свічки просто залило паливом. Жодної поломки не сталося.

Отже, вичавіть педаль акселератора до упору в підлогу, провертайте стартером протягом 10. 15 секунд з циклічності 2. 3 рази. Таким чином, паливо в камери згоряння не подається, потік повітря видмухує з камер надлишки пального, свічки запалювання просушуються.

Далі запускаємо двигун у звичайному режимі. У 98% успіх гарантовано. Але експеримент провалиться, якщо несправний клапан адсорбера, порушена герметизація системи.

Система пуску

Основу системи складає стартер, який розташований у правій частині двигуна.

 • При провороті ключа стартер залишається нерухомим: швидше за все, перегорів запобіжник блоку, маркування F13. Рідше трапляється окислення клем;
 • Стартер починає клацати при провороті ключем: посаджений акумулятор, слабкі контакти на клемниках, обмотка реле, що втягує, пошкоджена;
 • Стартер прокручується повільно: причини можуть бути аналогічними до попереднього пункту. А також доповнитися дефектом, зносом щіток, замиканням обмотки, пошкодження якоря;
 • Після старту двигуна стартер не відключається: швидше за все залипли контакти, пошкоджено муфту, обвідну пружину;
 • Стартер обертається, але маховик не рухається, чути металево скрегіт: найімовірніше деформований вінець маховика двигуна. Рідше трапляються випадки дефекту приводної шестерні, муфти вільного ходу, притискної пружини.

Система харчування

Основне завдання паливного фільтра у своєчасній подачі пального в потрібному обсязі камери згоряння, паливну рампу. Фізично перевірити надходження пального до рамп без наявності спеціального обладнання вкрай складно. Для початку переконайтеся в чистоті фільтра тонкого очищення, ступеня його наповненості. Замініть новим за необхідності.

Перевірте кінцевики, клеми на контактах упорскування, форсунках, бензонасосі. Зачистіть від нашарування, окислення, притисніть фіксатори. Переверніть ключ у замку запалювання, характерний та нетривалий шум вкаже на справність бензонасосу.

У разі відсутності останнього, зверніть увагу на паливну помпу. З більшою часткою ймовірності можна стверджувати, що механізм несправний, пошкоджено електричне проведення.

Рідше трапляється неполадки із запобіжником.

Впевнитись у наявності пального в паливній рампі, а також виміряти його тиск можна манометром з насадками. Однак подібне оснащення є в сервісних центрах, майстернях.

Система запалювання

Спочатку перевіряємо якість посадки клем на акумуляторі, цілісність ізоляції, відсутність явних дефектів. Далі оглядаємо високовольтні дроти, котушки запалювання. Через постійні вібрації в останніх часто слабшає контакт. І, як наслідок, Ford Focus 2 не заводиться.

Оглядаємо свічки запалювання, перевіряємо наявність іскри. Достатньо почергово зняти люльки, провернути стартер, переконатися у наявності іскри. Якщо відсутня іскра. замініть люльку, високовольтні дроти.

Акумуляторна батарея

Заряду акумулятора з рівнем нижче середнього недостатньо для обертання стартера. Як наслідок, горюча суміш не спалахує в камері згоряння циліндрів.

Щоб перевірити рівень заряду батареї, достатньо відкрити капот, подивитися на колір індикатора. У різних АКБ «датчик заряду» розташований по-різному: ліворуч, праворуч. Справний стан зелений колір, білий – недостатній заряд, червоний (помаранчевий) – низький рівень електроліту. Залежно від фактичного кольору індикатора прийматиме рішення про доцільність заміни АКБ, підзарядки.

У батареях старого зразка відсутнє вічко. індикатор, рівень заряду перевіряється за допомогою ареометра. Це спеціальний пристрій, виготовлений зі скла з гумовою насадкою на кінці.

Найбільш популярні акумуляторні батареї – гелеві (свинцево – кислотні). Існує жарт, що вони бездоглядні, одноразові. Частково це так, при неправильному обслуговуванні. У верхній частині конструкції присутній пластиковий клапан для стравлювання надлишкових газів, водню.

Батарея наповнена всередині кислотним електролітом. Тривалість експлуатації гелевих на 30% довше аналогів. Цього вдалося досягти завдяки використанню чистого свинцю у складі суміші, збільшення ємності негативного заряду.

Типові ознаки та причини несправностей

ОзнакаПричина
Утруднений запуск двигуна ФФ2 на гарячу Недостатній заряд АКБ
(рестайлінг) Низька якість пального
Нестабільна подача іскри
Силовий агрегат схоплює, запускається та глухне (на холодну) Некоректна робота паливного насосу
Нестабільна подача напруги
Фізичний знос щіток
Стартер слабо крутить у мороз Постороннє механічне пошкодження
Коротке замикання обмотки
Пошкодження якоря
Характерно як для дизеля, так і бензинового типу. Причина у засміченні паливного фільтра
Мотор погано набирає обертів
При підйомі на гірку двигун заглух Недостатня кількість палива в баку через нахил насос не зміг закачати в систему
Силовий агрегат детонує, троїть Нестабільна робота свічок запалювання
Періодична подача іскри
Чому глухне двигун при різкому натисканні педалі акселератора на гарячу Найчастіше, перелив палива, внаслідок чого силовий агрегат давиться пальним, об’єму повітря, що надходить, недостатньо для займання

Ford Focus 2 Заглух І Не Заводиться ~ VESKO-TRANS.RU

ДВИГУН НЕ ЗАВОДИТЬСЯ

Загальні прийоми пуску двигуна

Прийоми запуску інжекторного двигуна схожі при будь-якій температурі зовнішнього повітря і води в системі охолодження двигуна.

Для запуску досить тільки включити стартер, не торкаючись педалі газу. Система управління двигуном самостійно встановить необхідні для запуску властивості подачі пального та випередження запалення.

Відкрийте капот, відімкнувши його замок ключем.

Визначте масловимірювальним щупом рівень олії. Він повинен бути між верхньою та однією з мітками.

Перевірте рівень тосолу.

Уважно огляньте двигун і підкапотне місце. Уважно досліджуйте потіки бензину, олії, гальмівної та охолоджуючої рідин. Впевніться у цілісності проводки. Перевірте посадку високовольтних проводів у гніздах котушки запалювання, на свічках.

Не закриваючи капот (для якого призначена конструкція дощу як ще його називають снігопаду прикрийте його), сідайте за кермо. Увімкніть запалювання, повернувши ключ у вимикачі (замку) запалювання у положення «II». Тут увімкнеться електробензонасос. Пустіть двигун, повернувши ключ у вимикачі запалювання в положення “III”.

Що робити, якщо не заводиться Ford Focus 2?

З такою проблемою стикаються багато автомобілістів, незважаючи на те, що бренд вважається надійним. Уявімо ситуацію, коли мотор заглух і не заводиться або ТС взагалі не хоче стартувати. Найчастіше подібна ситуація виводить автолюбителя з рівноваги миттєво. Мало того, що всі плани доводиться коригувати, і замість автомобіля їхати на таксі. Так ще й можливі причини поломки, разом із їх дорогими наслідками змушують нервувати.

Для початку заспокойтеся, чи не запуск двигуна ще не означає, як би парадоксально це не прозвучало, що проблема криється саме у двигуні.

Будь-який автомобіль – це комплекс систем, які відповідають за роботу один одного. З мотором та ж історія – системи пуску, живлення та запалювання роблять все можливе, щоб двигун запускався у будь-яку погоду та за будь-яких обставин.

Якщо не заводиться машина Ford Focus, спробуйте стартувати на режимі продування камер згоряння. Перед цим ви намагалися завестися, кілька невдалих спроб могли спровокувати затоку свічок.

Отже, вичавіть «газ» і крутіть стартером. Що ми отримаємо в результаті? Бензин не подається в циліндри, проте з камер згоряння видує зайве паливо.

Пробуйте завестися у звичайному режимі.

Не вийшло, тоді йдемо далі. Ще одна причина, не пов’язана з трьома вищеназваними системами, полягає в поломці клапана продування адсорбера.

Проблеми із системою пуску

Основним компонентом системи пуску є стартер. Багато автолюбителів вважають, що систему пуску як місце дислокації поломки можна виключити, якщо стартер при запуску крутить.

Заради справедливості зазначимо, що іноді справді неполадка зі стартером виявляється в тому, що під час запуску нічого не відбувається. Але є інші варіанти.

Клацання під час запуску означають, що акумулятор може бути розряджений або свідчить про обмотку, що перегоріла, втягуючого реле. Якщо крутить стартер, але повільно – можливо, контакти погано взаємодіють між собою або щітки стартера вже стерлися.

На Ford Focus 2 буває і зворотна ситуація, двигун завівся, а стартер не відключився. Тоді є сенс перевірити, чи не залипають контакти. І останнє у цьому розділі – іноді стартер крутиться, але не чіпляє маховик.

Якщо лунає характерний скрегіт, швидше за все, це саме ваш варіант. Що потрібно перевірити? Чи не пошкоджено вінець маховика. Узагальнюючи все написане, хочемо нагадати, що ситуація в якій Ford Focus 2 не заводиться, стартер крутить не вказує на те, що причину потрібно шукати в іншому місці. Все одно продіагностуйте стартер.

Проблеми із системою живлення

Машина Ford Focus 2 не заведеться, якщо в паливному рампі не буде створено достатнього тиску. І за це відповідає система харчування. Перевірку потрібно розпочати з фільтра повітря (при необхідності його слід замінити), а продовжити діагностикою системи упорскування палива. Тут нас цікавить стан форсунок та паливний насос. Ви ж пам’ятаєте, що ці елементи вимагають періодичного чищення.

Бензонасос перевіряється дуже легко, в момент повороту ключа запалювання повинен бути чути шум від нього. Буває так, що весь сир-бор походить від того, що перегоряє запобіжник. Ну і ще одна порада – перевірити сам тиск ви можете за допомогою спеціалізованого манометра. Якщо його нема – не біда, його можуть поміряти в автосервісі.

Система запалення та можливі причини

У системі запалення основний наголос при діагностиці варто робити на високовольтниках на свічках та котушці у запаленні. Від щільності посадки перших залежить успішність всього процесу, а від постійних вібрацій контакти можуть слабшати. Ну і головне, чи взагалі є іскра?

Якщо свічка її не схоплює, то й контакту надалі не буде.

А ще доведеться з’ясовувати, чи нормально горить паливо в камерах згоряння.

Особливості діагностики автомобіля

Водіям регулярно говорять про те, що варто лізти під машину тільки в тому випадку, якщо вони розбираються в ній. Але все одно постійно перебувають люди, які хочуть у такий спосіб перевірити свої сили.

Гаразд, якщо несправність не складна, і знаходиться на поверхні. Але двигун. це серце машини, щоб до нього дістатися доведеться розібрати якусь частину автомобіля. Т.е. очевидно, що сама собою діагностика двигуна займе не один день.

Досвідчені автомеханіки користуються сучасним обладнанням, датчиками, які дозволяють виміряти основні параметри в роботі всіх трьох названих систем в автоматичному режимі.

При діагностиці двигуна проблемою може стати саме відсутність такої апаратури. Адже, наприклад, тиск на око виміряти неможливо, для цього потрібний лише спеціалізований тонометр.

При діагностиці такої машини, як Ford Focus 2, вам може допомогти бортовий комп’ютер. Він у закодованому вигляді покаже, чому не завівся чи заглух двигун. Звичайно, так легко проблема вирішується не завжди.

Ford Focus 2 не заводиться несправність системи двигуна

Прийоми пуску інжекторного двигуна однакові за будь-якої температури зовнішнього повітря та рідини в системі охолодження двигуна. Для пуску достатньо лише включити стартер, не торкаючись педалі акселератора. Система керування двигуном самостійно встановить необхідні для пуску параметри подачі палива та випередження запалення.

Двигун не заводиться. Ford Focus 2

Якщо не вдається завести, виконайте такі дії:

 • Відкрийте капот, відімкнувши його замок ключем.
 • Виміряйте масловимірювальним щупом рівень олії. Він повинен бути між верхньою та нижньою мітками.
 • Перевірте рівень охолоджувальної рідини.
 • Уважно огляньте двигун та підкапотний простір. Зверніть увагу на потіки бензину, олії, гальмівної та охолоджувальної рідин. Переконайтеся в цілісності електропроводки. Перевірте посадку високовольтних проводів у гніздах котушки запалювання, на свічках.
 • Не закриваючи капот (у разі дощу або снігопаду прикрийте його), сідайте за кермо. Увімкніть запалювання, повернувши ключ у вимикачі (замку) запалювання. При цьому ввімкнеться електробензонасос. Пустіть двигун, повернувши ключ у вимикачі запалювання у кінцеве положення.

Капот краще закрити після того, як двигун почне працювати. Перед цим бажано ще раз оглянути двигун, переконатися у відсутності течій палива, масла, рідини, що охолоджує, сторонніх звуків у його роботі. Якщо з будь-якої причини під час невдалої спроби запуску будуть «залиті» свічки запалювання, скористайтеся режимом продувки циліндрів.

Для цього натисніть на педаль акселератора до упору та увімкніть стартер. У цьому режимі подача палива відсутня і з циліндрів потоком свіжого повітря видаляється зайвий бензин, при цьому свічки запалення сушаться. Після продування повторіть спробу запуску у звичайному порядку.

Якщо двигун не завівся, існують три основні причини:

 • не працює система пуску;
 • не працює система запалювання;
 • не працює система живлення.

Крім перерахованих основних причин, двигун може не пускатися при несправності клапана продування адсорбера або при підсмоктуванні повітря через з’єднання шлангів системи уловлювання парів палива.

Несправності у системі пуску

Несправності в системі пуску виявляються у ненормальній роботі стартера. Можна виділити такі п’ять основних несправностей стартера.

 • Стартер не вмикається. Причини. перегорання плавкою вставки F13 в блоці запобіжників і реле, встановленому в підкапотному просторі, порушення контактних з’єднань, обрив або коротке замикання в ланцюгах стартера, несправність тягового реле.
 • При включенні стартера чути багаторазові клацання. Причини. несправність утримуючої обмотки тягового реле, сильно розряджена акумуляторна батарея, ослаблені контактні з’єднання в ланцюгу стартера.
 • Стартер включається, але його якір або не обертається або обертається повільно. Причини. розряджена акумуляторна батарея, порушені контактні з’єднання, підгоріли контакти тягового реле, забруднений колектор або зношені щітки, міжвиткове або коротке замикання в обмотках.
 • Стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим.

Причини. ослаблення кріплення стартера до картера зчеплення, пошкодження зубів маховика або шестерні приводу, пробуксування муфти вільного ходу приводу, поломки важеля, кільця поводка або буферної пружини приводу стартера.

Подивіться цікаве відео з цієї теми

Система запуску

Слід зазначити, перш ніж лізти під капот і шукати несправність, потрібно спробувати запустити мотор, використовуючи наведений нижче спосіб. Отже, вичавлюємо газ до упору та активуємо стартер. У такому разі бензин у циліндри не потраплятиме, зайве паливо з камер згоряння виллється, а свічки висохнуть. Після цього намагаємося запустити двигун Ford Focus 2 звичайним способом. Справа в тому, що при невдалих спробах завести мотор свічки можна залити бензином, а цей метод може стати виходом із ситуації. Якщо ж він не допоміг – знаємося далі.

Як правило, найпоширеніша причина проблем із запуском криється саме в системі пуску, коли стартер працює неправильно. Вирізняють такі поломки:

 • Стартер не крутить. Це може статися через згоряння вставки Ф-13 у системі запобіжників та реле, яке стоїть під капотом. Також проблема може критися у порушенні контакту проводів, короткому замиканні в ланцюзі активації стартера або пропаданні контакту, поломок реле тяги.
 • Стартер крутить, але супроводжується дивними клацаннями. Така несправність може виникати через проблеми з обмоткою реле тяги, низького заряду акумулятора, слабких контактів у проводці.
 • Стартер крутить, якір працює, а маховик не функціонує. Це може статися внаслідок пошкодження самого маховика, поломки поводкового кільця, важеля, буферної пружини або шістки приводу, у слабкому з’єднанні картера зчеплення та стартера.
 • Стартер крутить, але якір працює погано, тобто повільно. У такому випадку варто звернути увагу на стан акумулятора, на з’єднання, контакти реле тяги, колектор і т.д. д.
 • Стартер продовжує крутити після запуску мотора, оскільки муфта вільного ходу картера несправна або злиплися контакти реле тяги. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, негайно заглушіть двигун FORD Focus 2.

При виникненні таких проблем можна змінити вставку в системі запобіжників, перевірити акумулятор і затягування контактів у проводці стартера. Однак якщо проблема не зникла, необхідно звертатися за допомогою до фахівців і розбиратися глибше.

Шукаємо проблему, «сушимо» свічки

У більшості ситуацій, коли двигун не хоче запускатися, проблеми можуть полягати у трьох системах. Це живлення двигуна, запалювання, а також стартер або система запуску двигуна. Але перш ніж відкрити капот, діагностувати та вести пошуки поломки, необхідно спробувати застосувати особливий підхід до запуску двигуна. Для цього слід до упору вичавити педаль акселератора, і вже після цього повертати ключ стартера.

мороз, заводить, ford, focus

Натискання на педаль газу призведе до того, що паливна суміш не потрапить у циліндри, а зайве пальне з камер згоряння піде, за рахунок чого просохнуть свічки запалювання. Іноді відбувається передозування суміші. Цей метод допомагає іноді усунути проблему. Тепер варто спробувати здійснити запуск силового агрегату звичайним способом. Достатньо кількох невдалих спроб запуску двигуна, щоб свічки залилися бензином. Якщо ж все одно не. тоді потрібно шукати проблему глибше. Про те, як це робити, далі.

Що робити, якщо не заводиться Ford Focus 2?

З такою проблемою стикаються багато автомобілістів, незважаючи на те, що бренд вважається надійним. Уявімо ситуацію, коли мотор заглух і не заводиться або ТС взагалі не хоче стартувати. Найчастіше подібна ситуація виводить автолюбителя з рівноваги миттєво. Мало того, що всі плани доводиться коригувати, і замість автомобіля їхати на таксі. Так ще й можливі причини поломки, разом із їх дорогими наслідками змушують нервувати.

Для початку заспокойтеся, чи не запуск двигуна ще не означає, як би парадоксально це не прозвучало, що проблема криється саме у двигуні.

Будь-який автомобіль – це комплекс систем, які відповідають за роботу один одного. З мотором та ж історія – системи пуску, живлення та запалювання роблять все можливе, щоб двигун запускався у будь-яку погоду та за будь-яких обставин.

Якщо не заводиться машина Ford Focus, спробуйте стартувати на режимі продування камер згоряння. Перед цим ви намагалися завестися, кілька невдалих спроб могли спровокувати затоку свічок.

Отже, вичавіть «газ» і крутіть стартером. Що ми отримаємо в результаті? Бензин не подається в циліндри, проте з камер згоряння видує зайве паливо.

Пробуйте завестися у звичайному режимі.

Не вийшло, тоді йдемо далі. Ще одна причина, не пов’язана з трьома вищеназваними системами, полягає в поломці клапана продування адсорбера.

Перевіряємо свічки та іскру

Якщо з ланцюгом котушки запалення все гаразд, тоді перевіряють, чи є іскра на свічках запалювання.

мороз, заводить, ford, focus

Щоб виконати перевірку іскри, з однієї зі свічок знімають високовольтний провід. У нього вставляють свідомо справну деталь. Свічку потрібно піднести до будь-якої металевої деталі кузова. При цьому одночасно потрібно повертати ключ у замку запалювання (потрібний помічник). Контакт між масою і свічкою повинен бути хорошим, адже при збільшенні проміжку існують ризики виходу з ладу блоку керування двигуном або високовольтного ланцюга котушки запалювання. Така перевірка повинна проводитися не більше п’яти секунд. Якщо обертати стартер і далі, то вийде з ладу нейтралізатор вихлопних газів. Та й сама АКБ сильно втратить заряд. Якщо іскра відсутня, необхідно насамперед замінити високовольтні дроти.

мороз, заводить, ford, focus
мороз, заводить, ford, focus

Двигун не запускається у мороз

Якщо Ford-Focus 2 не заводиться в мороз, то це може говорити про розряджений акумулятор. Також серед причин можна виділити поломки у системі розподільника запалювання. Можливі пошкодження або пробиття високовольтних проводів. Також перевіряють котушку запалювання. Однак найпоширеніші причини – це все-таки акумулятор та свічки. Якщо стартер крутить, бензонасос працює як треба, а Ford-Focus 2 не заводиться в мороз, тоді найчастіше винні саме свічки.

мороз, заводить, ford, focus

У холодну пору їх заливає бензином. Після заміни свічок двигун повинен нормально запуститись.

Способи усунення

Система пуску

Основу системи складає стартер, який розташований у правій частині двигуна.

 • При провороті ключа стартер залишається нерухомим: швидше за все, перегорів запобіжник блоку, маркування F13. Рідше трапляється окислення клем;
 • Стартер починає клацати при провороті ключем: посаджений акумулятор, слабкі контакти на клемниках, обмотка реле, що втягує, пошкоджена;
 • Стартер прокручується повільно: причини можуть бути аналогічними до попереднього пункту. А також доповнитися дефектом, зносом щіток, замиканням обмотки, пошкодження якоря;
 • Після старту двигуна стартер не відключається: швидше за все залипли контакти, пошкоджено муфту, обвідну пружину;
 • Стартер обертається, але маховик не рухається, чути металево скрегіт: найімовірніше деформований вінець маховика двигуна. Рідше трапляються випадки дефекту приводної шестерні, муфти вільного ходу, притискної пружини.

мороз, заводить, ford, focus

Система харчування

Основне завдання паливного фільтра у своєчасній подачі пального в потрібному обсязі камери згоряння, паливну рампу. Фізично перевірити надходження пального до рамп без наявності спеціального обладнання вкрай складно. Для початку переконайтеся в чистоті фільтра тонкого очищення, ступеня його наповненості. Замініть новим за необхідності.

Перевірте кінцевики, клеми на контактах упорскування, форсунках, бензонасосі. Зачистіть від нашарування, окислення, притисніть фіксатори. Переверніть ключ у замку запалювання, характерний та нетривалий шум вкаже на справність бензонасосу.

У разі відсутності останнього, зверніть увагу на паливну помпу. З більшою часткою ймовірності можна стверджувати, що механізм несправний, пошкоджено електричне проведення.

Рідше трапляється неполадки із запобіжником.

Впевнитись у наявності пального в паливній рампі, а також виміряти його тиск можна манометром з насадками. Однак подібне оснащення є в сервісних центрах, майстернях.

Система запалювання

Спочатку перевіряємо якість посадки клем на акумуляторі, цілісність ізоляції, відсутність явних дефектів. Далі оглядаємо високовольтні дроти, котушки запалювання. Через постійні вібрації в останніх часто слабшає контакт. І, як наслідок, Ford Focus 2 не заводиться.

Оглядаємо свічки запалювання, перевіряємо наявність іскри. Достатньо почергово зняти люльки, провернути стартер, переконатися у наявності іскри. Якщо відсутня іскра. замініть люльку, високовольтні дроти.

Акумуляторна батарея

Заряду акумулятора з рівнем нижче середнього недостатньо для обертання стартера. Як наслідок, горюча суміш не спалахує в камері згоряння циліндрів.

Щоб перевірити рівень заряду батареї, достатньо відкрити капот, подивитися на колір індикатора. У різних АКБ «датчик заряду» розташований по-різному: ліворуч, праворуч. Справний стан зелений колір, білий – недостатній заряд, червоний (помаранчевий) – низький рівень електроліту. Залежно від фактичного кольору індикатора прийматиме рішення про доцільність заміни АКБ, підзарядки.

У батареях старого зразка відсутнє вічко. індикатор, рівень заряду перевіряється за допомогою ареометра. Це спеціальний пристрій, виготовлений зі скла з гумовою насадкою на кінці.

Найбільш популярні акумуляторні батареї – гелеві (свинцево – кислотні). Існує жарт, що вони бездоглядні, одноразові. Частково це так, при неправильному обслуговуванні. У верхній частині конструкції присутній пластиковий клапан для стравлювання надлишкових газів, водню.

мороз, заводить, ford, focus

Батарея наповнена всередині кислотним електролітом. Тривалість експлуатації гелевих на 30% довше аналогів. Цього вдалося досягти завдяки використанню чистого свинцю у складі суміші, збільшення ємності негативного заряду.

Типові ознаки та причини несправностей

Утруднений запуск двигуна ФФ2 на гарячу Недостатній заряд АКБ
(рестайлінг) Низька якість пального
Нестабільна подача іскри
Силовий агрегат схоплює, запускається та глухне (на холодну) Некоректна робота паливного насосу
Нестабільна подача напруги
Фізичний знос щіток
Стартер слабо крутить у мороз Постороннє механічне пошкодження
Коротке замикання обмотки
Пошкодження якоря
Характерно як для дизеля, так і бензинового типу. Причина у засміченні паливного фільтра
Мотор погано набирає обертів
При підйомі на гірку двигун заглух Недостатня кількість палива в баку через нахил насос не зміг закачати в систему
Силовий агрегат детонує, троїть Нестабільна робота свічок запалювання
Періодична подача іскри
Чому глухне двигун при різкому натисканні педалі акселератора на гарячу Найчастіше, перелив палива, внаслідок чого силовий агрегат давиться пальним, об’єму повітря, що надходить, недостатньо для займання

Поради щодо догляду та обслуговування Ford Focus 2

 • Проводьте систематичні технічні огляди, діагностики, профілактики. Інтервали вказані у посібнику з експлуатації автомобілем;
 • При виборі запчастин та комплектуючих віддавайте перевагу оригінальним деталям із заводськими каталожними артикулами. Рідше намагайтеся купувати дешеві аналоги сумнівного походження;
 • На етапі дії заводської гарантії на технічний засіб обслуговуйтесь у сертифікованому СТО, де надають гарантію якості на виконані роботи. Пам’ятайте, що непрофесійне втручання у ремонт призводить до негативних наслідків;
 • Візьміть за правило скромний, неагресивний стиль водіння автомобіля;
 • Щомісяця перевіряйте тиск у покришках. Дотримуйтесь переходів на зимовий, літній режими;
 • За будь-яких поломок у дорозі, після ДТП проводьте комплексну діагностику машини.

Причини чому стартера не крутить

Найчастіше причиною того, що не заводиться машина і стартер не прокручує маховик, є розряджений акумулятор. Ця причина не пов’язана безпосередньо з поломкою стартера, проте перед діагностикою цього вузла необхідно перевірити заряд акумуляторної батареї, та при необхідності дозарядити її. Більшість сучасних автомобільних сигналізацій блокує ланцюг стартера за умови, що рівень напруги від акумулятора дорівнює 10 і нижче. Тому ви не зможете запустити двигун за такої умови. Щоб цього не сталося, слідкуйте за рівнем заряду акумулятора і при необхідності періодично заряджайте його. Також пам’ятайте про щільність електроліту. Однак припускатимемо, що з рівнем заряду АКБ все гаразд.

Розглянемо окремий окремий випадок… Власники автомобіля “Ford Focus 2” 2007-2008 років випуску можуть зіткнутися з проблемою, коли стартер не крутить через помилку оригінального іммобілайзера. Діагностувати цю поломку дуже просто — для цього достатньо запустити АКБ безпосередньо на стартер. При цьому він працює без проблем. Як правило, офіційні дилери змінюють іммобілайзер за гарантією.

Причинами того, що стартер не крутить і не подає ознак життя, можуть бути такі ситуації:

 • Погіршення або зникнення контакту в ланцюзі стартера. Це може статися внаслідок корозії або погіршення болтової затяжки проводів. Йдеться про основний контакт “маси”, закріплений на корпусі машини. Також необхідно перевірити, “масу” основного та втягуючого реле стартера. За статистикою, у 80% випадків проблеми з непрацюючим стартером зводяться до несправностей в електросхемі автомобіля. Тому, щоб усунути проблему, необхідно провести ревізію проводки, тобто оглянути ланцюг живлення стартера, підтягнути болтові з’єднання на колодках та клемах. За допомогою мультиметра перевірте наявність напруги на проводі, що йде до стартера, можливо він пошкоджений. Для його перевірки можна замкнути стартер “безпосередньо”. Як це зробити описано нижче.
 • Несправність втягуючого реле стартера. Це може бути обрив його обмоток, коротке замикання в них, механічне пошкодження внутрішніх вузлів і таке інше. Необхідно провести діагностику реле, знайти та усунути несправність. Додаткову інформацію про те, як це зробити ви знайдете у відповідному матеріалі.
 • Коротке замикання в обмотці стартера. Це досить рідкісна, проте критична проблема. Вона виникає найчастіше у стартерів, які використовуються тривалий термін. Згодом ізоляція на їх обмотках руйнується, внаслідок чого можлива поява міжвиткового короткого замикання. Також це може статися через механічне пошкодження стартера або при впливі на нього агресивних хімічних речовин. У будь-якому випадку необхідно перевірити наявність КЗ, і якщо воно має місце, рішенням буде не ремонт, а повна заміна стартера.

Контактна група запалювання ВАЗ-2110

 • Проблеми з контактною групою замку запалювання, яка може бути причиною того, чому не крутить стартер. Якщо пошкоджені контакти в замку запалювання, то через них не проходить струм на електродвигун, відповідно, він не крутитиметься. Перевірку можна здійснити за допомогою мультиметра. Перевірте, чи подається напруга на замок запалювання, і відходить вона від нього при повороті ключа. Також потрібно обов’язково перевірити запобіжники контактної групи (зазвичай перебувають у салоні, під “торпедою” з лівого чи з правого боку).
 • Пробуксовування муфти вільного ходу приводу стартера. В цьому випадку ремонт неможливий, необхідна заміна механічного приводу стартера.
 • Привід туго ходить з різьблення валу. Для усунення необхідно розібрати стартер, очистити різьблення від сміття і змастити його олією.

Поломки в системі живлення

Основний параметр справної роботи цієї бухгалтерської системи – це достатній тиск у паливній рампі. На жаль, не поспішаємо робити такий висновок, а йдемо по меншому опору. Перевіряємо чистоту повітряного фільтра та за незалежних від себе обставин змінюємо його.

Дивимося, чи підключені що залишається зробити нашому клієнту контактні роз’єми на елементах упорскування. форсунках, паливному насосі, датчиках. Чистимо та продуємо нашому клієнту

залишається роз’єм без винятку. Включаємо запалення і слухаємо уважно відповідний шум насоса (на деяких моделях іномарок це можливо). Якщо відсутня шум, перевіряємо пристроєм електронну проводку насоса на предмет витоків.

Якщо все-таки причина в низькому тиску, то необхідно звернутися в сервіс, так як у рідкісного в дорозі випадково знайдеться відповідний манометр з інструкцією.

Ford Focus Hatchback Lucky 2001 року на DRIVE2

Довго думав через що так? Все бадьорком коли машинка холодна, але варто попрацювати в спеку і все… глухнемо через кілометр.Потім мені сказали, що була така ж проблема, вирішилася заміною паливного фільтра. (чому не думав на нього, так як відносно змінювали недавно) Ну і помчала, купив фільтр

Спорт, усі справи. Хоча навряд чи він впливає на характеристики