Funders Frontier Block 1: Діаграма, місце розташування та заміну. Де…

Funders Frontier Block 1: Діаграма, місце розташування та заміну

Декодування.

Запобіжник Поточна сила, і Забарвлення Безпечний електричний ланцюг
тридцять 7.5 Коричневий Модуль ABS
31 15 Блакитний Радіо
32 10 червоний Вимикач світла
33 15 Блакитний Аварійне світло
34 20 Жовтий Електронний модуль, годинник
35 7.5 Коричневий Звуковий сигнал, сидіння їздить
36 7.5 Коричневий Салонне освітлення, Дзеркальний привід
37 25 Білий Windows Drive, без центрального
38 Двері блокують
39 10 червоний Задній.привідний світло
40 25 Білий Ліувер, центральне замикання
41 НЕ зайнятий
42 НЕ зайнятий
43 15 Блакитний Лібер, ззаду очищувач
44 20 Жовтий Світло туману, керуюча лампа
45 НЕ зайнятий
46 15 Блакитний Fuse Coorizer
47 7.5 Коричневий Світло для паркування (зліва)
48 7.5 Коричневий Світло для паркування (праворуч)
49 25 Білий Обігрів заднього скла
50 7.5 Коричневий Радіо, панель приладів, центральний таймер
51 7.5 Коричневий Обігрів дзеркал
52 Не зайнятий
53 10 червоний Заднє світло, нагрівання насадок для пральної машини
54 15 Блакитний Світло гальма
55 20 Жовтий Очищувач води
56 25 Білий Електричний підйом бічних окулярів
57 Не зайнятий
58 7.5 Коричневий Кондиціонер, салон вентилятор
59 7.5 Коричневий Електронний модуль, приладова панель
60 7.5 Коричневий Подушка з безпекою
61 7.5 Коричневий Вимикач
62 15 Блакитний Опалення передніх сидінь
63 20 Жовтий Центральний регулятор (задня сторона монтажної одиниці)

Естафета монтажної одиниці (європейська)

Реле Забарвлення Включені ланцюги
17 Чорний Блокування на стартері
18/19 Чорний Інтервали склоочисника вперед/назад
20 Не зайнятий
21 Не зайнятий
22 Не зайнятий
23 Чорний Звуковий сигнал
24 Чорний Захист акумулятора
25 Чорний Опалення заднього вікна та дзеркала

Розташування блоку запобіжників

Пасажирський салон

Панель запобіжників розташована внизу і зліва від керма біля педалі гальма (за кришкою).

Моторне відділення

Блок розподілу електроенергії розташований у моторному відсіку.

Як увійти в режим Ford Focus 1?

Щоб видалити певні вузли, наприклад, гальмівний циліндр, потрібно зняти кріпильний блок, встановлений під капот. Однак пристрій не має з’єднувальних роз’ємів. дроти джгута підключені до висновків кожного запобіжника та реле безпосередньо.

Основний блок встановлений у салоні Focus1: 1. блоку запобіжників; 4.5. резерв; 3. Стартерна естафета; 4. реле переритого режиму роботи скляного очищувача дверей; 5. реле переритого робочого режиму очищувача лобового скла; 6. реле звукового сигналу; 7. реле тимчасової одиниці затримки; 8. Реле нагрівання заднього скла/склянки дверей задньої частини та зовнішніх дзеркал заднього виду

Додаткова кріпильна одиниця, розташована під капюшоном Focus1: 1. клоп запобіжників (число, колір, номінальний струм запобіжників, також захищені схеми вказані в таблиці з. 214); 2.4. реле запалювання; 3. резерв; 4. реле нагрівання лобового скла; 5. далека реле фар; 6. реле близького світла для фар; 7. Основна естафета комплексу програм управління бухгалтерськими двигунами; 8. реле паливного насоса; 9. Реле компресор Конюк; 10. резерв; 11. реле додаткового вентилятора двигунів радіаторів; 12. реле вентилятора двигуна

Номінальний струм Frower Numen. Резерв F35 7.5 Карі.освітлювальні світильники салону, електричний привід із заднього перегляду зовнішніх дзеркал F36 7.5 Kariy Electric Control Actits, композиція F37 25 Білосніжних вікон дверей на лівій стороні F38 25.білі підйомники дверей на лівій стороні F38 25.білі підйомники дверей з правого боку F39. Резерв F40 10 Червона Задня ліхтарика F41 7.5 Радіо.браузер (додатково) F42 15 Сині задні розміри (гальмівні сигнальні світильники) F43 15 Сині електричні вікна, очищувач скла F44 20 Жовтий.Туман і ліхтарики F45 7.5 Карі.кондиціонер, кондиціонер повітря, кондиціонер повітря. кондиціонер, кондиціонер, повітря. Рециркуляція повітря F46 7.5 Карія контрольна одиниця ABS F47 15 голубна сигаретна запальничка

 • https: // avtoblokrele.com/blok-predohranitelej-rele-ford-focus-1/
 • https: // vsepredohraniteli.ru/ford/focus1.HTML
 • https: // peugeot-2008.ru/snyatie-i-Zamena/blok-predohranitelej-ford-focus-1-raspolozhenie-i-sosoby-Zameny.HTML
 • https: // pazl-avtoservis.ru/transmissiyya/shema-bloka-predohranitelej-ford-fokus-1.HTML
 • https: // drajver.ru/tehobsluzhivanie/predohraniteli-fokus-2.HTML
 • https: // carfrance.ru/predoxranitel-benzonasosa-na-ford-focus-2/
 • https: // truescooters.ru/tehservis/blok-predohranitelej-ford-fokus-1.HTML
 • https: // orndiesel.ru/predohraniteli-ford-fokus-2-restajling/
 • https: // avonomnaya-gazifikaciya.ru/dvigatel/ford-fokus-rele-benzonasosa.HTML
 • https: // carwin-motors.ru/remont/predohranitel-benzonasosa-ford-fokus-3-gde-nahoditsya.HTML
 • https: // evrasia-todey.ru/predohranitel-benzonasosa-fokus-2/
 • https: // spectorg.Su/tehobsluzhivanie/rele-benzonasosa-ford-fokus-2.HTML
 • https: // razborov.Net/ford/predohraniteli-ford-focus-1.HTML
 • https: // avto-fresh.com/ford/skhema-predododokhranitelei-i-rele-ford-focus-1-c170-1998-2007/

Все про бензинові насоси Ford Focus: які установки, фільтри, естафета

Всі машини сьогодні використовуються паливними насосами. “Ford Focus” не є винятком. З часом ви повинні з’ясувати, який тип паливних насосів повинен встановити власник цих автомобілів, якщо вам потрібно замінити елемент.

Які газові насоси встановлені на Ford Focus: моделі, дизайн, місце розташування

У системі подачі палива Ford фокус. Доцільно встановити оригінальні запчастини для цих автомобілів. Але вони дорогі. Тому деякі задоволені альтернативними варіантами. Наприклад, епоха італійських газових насосів досить популярна.

Кілька цікавих моментів на моделях “Еровського”:

 • Компанія ERA. це не виробник, а постачальник запасних частин. Сама вона нічого не виробляє, але є лише пакувальником певних компонентів. Таким чином, газовий насос для американського автомобіля, упакований цією компанією, також може вважатися оригінальною частиною;
 • Часто на ринку ви можете знайти паливні насоси, упаковані в одних і тих же коробках з написом напису. Ціна моделей трохи менше ніж двічі, ніж для продуктів ERA. Який улов? Виявляється, це насос «лівого» виробництва, швидше за все, виготовляється в Китаї; Паливний насос Mastmer в упаковці рекомендується ретельно перевірити
 • Щоб визначити підробку, рекомендується дивитися насамперед на етикетку упаковки. Наклейка “китайця” нижчої якості, надрукована на чорно.білому принтері. Друга. подивитися на наявність захисної плівки на вершині насоса, на якій слід застосовувати фірмову епоху напису. Як правило, на підробках немає; Напис ERA всередині пакету вказує на оригінальність продуктів
 • Наявність етикетки Visteon у верхній частині насоса також можна вважати фірмовою різницею між реальним продуктом “Ford”; Етикетка Visteon на бензиновому насосі як якісна марка та оригінальність

Подібні паливні насоси, які без будь.яких проблем підходять для Ford Focus. від Volvo S40, Mazda 3 автомобілів. Вони коштують трохи дорожче, ніж італійська, але дешевша, ніж оригінал.

Оригінальний паливний насос «Форд фокус» в конструктивно. це модель електричного підводного ротора насоса. Насос оснащений грубими та тонкими очищувальними фільтрами, регулятором тиску. Підводна версія моделі насоса сьогодні вважається найкращою, оскільки вона знижує ризик парових пробки. Тут паливо постачається під тиском, а не внаслідок вакууму.

Оригінальні газові насоси для Ford Focus виробляються в США. Ціна деталей становить близько 3-5 тисяч. (Під час дефіциту вартість підскочила до 20 тис. ). Аналоги, як було сказано, майже наполовину.

Ви можете визначити насоси з паливом Ford Focus за Quant Number:

Не існує особливих відмінностей між паливними насосами для автомобілів “Ford Focus” різних поколінь. Однак рекомендується вказати рік випуску та модифікації двигуна при покупці.

Усі насоси для американського автомобіля розроблені для продуктивності від 3 до 4,15 барри. Проходження потужності 90 літрів./h. можна вважати достатнім. Однак на останньому поколінні з більш потужним двигуном доцільно вибрати моделі з пропускною здатністю 115 літрів./h. Якщо насос через насос низький, а двигун потужний, це призведе до додаткових навантажень на лід та паливний насос. Важливо також знати, що моделі Ford Focus насосів завдовжки 11,5 см з діаметром 38 мм.

Паливний насос розташований на верхній поверхні резервуара, поруч із люком. Потрібно зняти задній диван, щоб дістатися до нього (на седанах) або піднятися з боку багажника (у хетчбеках). Однак інженери не враховували машину, що насоси, хоч і оригінальні (висока якість), але зовсім не вічні. Вони забезпечують люк під сидінням, демонтаж насоса буде значно спрощена. Тут насос покладається безпосередньо в бак. Щоб вийняти його, вам доведеться вирізати танк.

Схема запобіжників

Для моделей автомобілів 2005 та 2002 років розташування зрощих елементів та комутаторів однакове. Автомобілі, що постачаються в Сполучених Штатах, не відрізняються від європейських аналогів.

Ці схеми є актуальними для машин, які пройшли рестайлінг і частіше поширені в декодуванні елементів нижче.

Початковий запобіжник і естафета

Введення в експлуатацію льоду має відразу кілька захисних елементів. Потужність потужних автомобільних доріг проходить через реле R1/13 моторного відділення та салонного блоку. Під капотом також є F8, який захищає личинку запалювання при запуску двигуна. В окремих рівнях обробки він може бути встановлений під номером 6.

Висувна стартерна реле встановлена ​​на корпусі пристрою. Як його замінити можна побачити на відео.

Стартерне реле Ford Focus 1 Американець

Ford Focus 1. Принцип заміни стартера.

Заміна стартера на Ford Focus 1, Duratec, 1 6, зняття стартера

Де запобіжник і естафета склоочисників

Якщо елемент 3, 55 вигоріть, передні очищувачі перестануть працювати. Для заднього двірника присвоюється вставка з 56 салону. Електромотор реле стоїть на стандартній панелі під номером 2 та 3 для лобового та суворого скла.

Вентилятор охолодження

Frontier F3 відповідає за систему включення двигуна. Робота Cooler контролюється R3. Якщо шанувальники не працюють лише з однією швидкістю, перевірте реле R15/16. Вони відповідають за високу та низьку швидкість відповідно.

.

Плита

Система опалення в автомобілі поділяється на два відсіки. Основний двигун плит захищений запобіжником для допоміжної системи опалення відповідає за вставку 23 внутрішнього блоку.

центральний замок

Блок живлення центрального адміністрації проходить через елемент F40. Килими систем приховані у дверях автомобілів.

Шайба

Система увімкнена через реле контакту R4 моторного відсіку. Поруч знаходиться відповідний вставний запобіжник, відповідальний за потужність двигуна шайби лобового скла.

ближнє світло

Оптика голови захищена окремими запобіжниками 6/17 для лівої/правої фари. Завдяки низькій потужності світильників, вказаний режим коштує лише одного відношення.

Зарядка

Пристрій захищений плавленням F10. Тут є стандартний регулятор реле R8.

Радіо

Елемент 58 внутрішнього блоку відповідає за харчування музики в першому поколінні. Радіо працює від вставки 68. Двофуркаційна лінія дозволяє стабільну роботу магнітофона та інших одиниць із збільшенням потужності.

Друге покоління автомобіля передбачає запис аудіосистеми з частини 12.

Запобіжник генератора

На фокусі другого покоління захисна вставка знаходиться в моторному відсіку, на крилі. Елемент врізаний у живлення вени пристрою. Його можна знайти у перерві в плюс проводі.

Задній хід

Спочатку запобіжник 84 відповідав за експлуатацію лампи та ввімкнення лампи задньої передачі. Після оновлення його функція почала виконувати елемент 141.

На машині є естафета. це R1 і 3 головного монтажного блоку.

Реле запалювання

Необхідна частина, яка активує наступну схему системи запалювання, встановлена ​​в модулі Sub.Shift під числом R1.

Іммобілайзер

Модуль захисту машини.це окрема одиниця з недостатньою системою захисту від крапель напруги та перевантаження. Пошук відповідного запобіжника в монтажному блоці не вартий.

Звуковий сигнал

Перший фокус має відразу два запобіжники. Перший несе відповідальність за силу ключа включення (3), другий F34 на звуковий сигнал.

Склоочисник

Система шайби фари подається через запобіжник основного блоку F23.

Взимку користувачі часто стикаються з відбору проб 47/136 (до і після рестайлінгу). Елементи подають напругу до нагріву систем насадки та насосного двигуна.

Сила склоочисників відбувається через елементи 50/129, а заднє вікно подається через числа 78/131 стандартної схеми.

Система накопичувачів Windows контролюється реле R9.

Стовбур

Система живлення в кінці кабіни складна. У першому поколінні Fuse 59 відповідає за роботу контактної групи, енергія енергії до допоміжного елемента здійснюється через вставку 39, що одночасно захищає сигаретний номер. Після оновлення виробник негайно продумав потужність терміналу причепа та встановив один елемент на розетку та лампу пристрою причепа. Це деталь 19.

Стандартні контакти кришки багажника проходять через центр. Головний модуль діє як запобіжник і контролер. Тут немає естафету, у версіях хетчбека та седана їх роль відіграє кнопки.

Після відкриття вантажного відділу активується освітлення. Вставки 0 і 104 відповідають за ланцюг лампи для версій до та після рестайлінгу.

Підігрів сидінь

У новому поколінні автомобілів є цей варіант. Опалення Тенне захищено вставкою 21 або 86. Елемент розташований у кабіні системи.

Опалення лобового скла

Як такий, нагрівальний пристрій у більшості версій автомобіля не є. Нагрівання відбувається класично. використовуючи салонний нагрівач.

Клімат контроль

Реле R11 надає живлення кліматичній системі всередині машини. Вставка безпеки позначена в блоці як R29.

Подушки безпеки

Одиниці захищені вставками безпеки 65/122 для першого та другого покоління автомобіля.

Протитуманні фари

Стандартні елементи на автомобілі контролюються одним запобіжником 69 та 116 для першого та другого покоління автомобілів. У той же час, потужність лівої та правої частини туманного туману вмикається в одному ланцюзі.

Аналогічна система живлення PTF. це мінус. якщо вставка вигоріла, весь ланцюг повністю відмовляється.

Гідропідсилювач керма

Також є гур.блок. Елемент 22 встановлений під капотом.

Паркестроніка

Окремий асистентний модуль під час паркування оснащений окремими запобіжниками та реле. Пошук елементів повинен бути біля блоку.

Funders Frontier Block 1: Діаграма, місце розташування та заміну

Декодування.

Запобіжник Поточна сила, і Забарвлення Безпечний електричний ланцюг
тридцять 7.5 Коричневий Модуль ABS
31 15 Блакитний Радіо
32 10 червоний Вимикач світла
33 15 Блакитний Аварійне світло
34 20 Жовтий Електронний модуль, годинник
35 7.5 Коричневий Звуковий сигнал, сидіння їздить
36 7.5 Коричневий Салонне освітлення, Дзеркальний привід
37 25 Білий Windows Drive, без центрального
38 Двері блокують
39 10 червоний Задній.привідний світло
40 25 Білий Ліувер, центральне замикання
41 НЕ зайнятий
42 НЕ зайнятий
43 15 Блакитний Лібер, ззаду очищувач
44 20 Жовтий Світло туману, керуюча лампа
45 НЕ зайнятий
46 15 Блакитний Fuse Coorizer
47 7.5 Коричневий Світло для паркування (зліва)
48 7.5 Коричневий Світло для паркування (праворуч)
49 25 Білий Обігрів заднього скла
50 7.5 Коричневий Радіо, панель приладів, центральний таймер
51 7.5 Коричневий Обігрів дзеркал
52 Не зайнятий
53 10 червоний Заднє світло, нагрівання насадок для пральної машини
54 15 Блакитний Світло гальма
55 20 Жовтий Очищувач води
56 25 Білий Електричний підйом бічних окулярів
57 Не зайнятий
58 7.5 Коричневий Кондиціонер, салон вентилятор
59 7.5 Коричневий Електронний модуль, приладова панель
60 7.5 Коричневий Подушка з безпекою
61 7.5 Коричневий Вимикач
62 15 Блакитний Опалення передніх сидінь
63 20 Жовтий Центральний регулятор (задня сторона монтажної одиниці)

Естафета монтажної одиниці (європейська)

Реле Забарвлення Включені ланцюги
17 Чорний Блокування на стартері
18/19 Чорний Інтервали склоочисника вперед/назад
20 Не зайнятий
21 Не зайнятий
22 Не зайнятий
23 Чорний Звуковий сигнал
24 Чорний Захист акумулятора
25 Чорний Опалення заднього вікна та дзеркала

Розташування блоку запобіжників

Пасажирський салон

Панель запобіжників розташована внизу і зліва від керма біля педалі гальма (за кришкою).

Моторне відділення

Блок розподілу електроенергії розташований у моторному відсіку.

Як увійти в режим Ford Focus 1?

Щоб видалити певні вузли, наприклад, гальмівний циліндр, потрібно зняти кріпильний блок, встановлений під капот. Однак пристрій не має з’єднувальних роз’ємів. дроти джгута підключені до висновків кожного запобіжника та реле безпосередньо.

Основний блок встановлений у салоні Focus1: 1. блоку запобіжників; 4.5. резерв; 3. Стартерна естафета; 4. реле переритого режиму роботи скляного очищувача дверей; 5. реле переритого робочого режиму очищувача лобового скла; 6. реле звукового сигналу; 7. реле тимчасової одиниці затримки; 8. Реле нагрівання заднього скла/склянки дверей задньої частини та зовнішніх дзеркал заднього виду

Додаткова кріпильна одиниця, розташована під капюшоном Focus1: 1. клоп запобіжників (число, колір, номінальний струм запобіжників, також захищені схеми вказані в таблиці з. 214); 2.4. реле запалювання; 3. резерв; 4. реле нагрівання лобового скла; 5. далека реле фар; 6. реле близького світла для фар; 7. Основна естафета комплексу програм управління бухгалтерськими двигунами; 8. реле паливного насоса; 9. Реле компресор Конюк; 10. резерв; 11. реле додаткового вентилятора двигунів радіаторів; 12. реле вентилятора двигуна

Номінальний струм Frower Numen. Резерв F35 7.5 Карі.освітлювальні світильники салону, електричний привід із заднього перегляду зовнішніх дзеркал F36 7.5 Kariy Electric Control Actits, композиція F37 25 Білосніжних вікон дверей на лівій стороні F38 25.білі підйомники дверей на лівій стороні F38 25.білі підйомники дверей з правого боку F39. Резерв F40 10 Червона Задня ліхтарика F41 7.5 Радіо.браузер (додатково) F42 15 Сині задні розміри (гальмівні сигнальні світильники) F43 15 Сині електричні вікна, очищувач скла F44 20 Жовтий.Туман і ліхтарики F45 7.5 Карі.кондиціонер, кондиціонер повітря, кондиціонер повітря. кондиціонер, кондиціонер, повітря. Рециркуляція повітря F46 7.5 Карія контрольна одиниця ABS F47 15 голубна сигаретна запальничка

 • https: // avtoblokrele.com/blok-predohranitelej-rele-ford-focus-1/
 • https: // vsepredohraniteli.ru/ford/focus1.HTML
 • https: // peugeot-2008.ru/snyatie-i-Zamena/blok-predohranitelej-ford-focus-1-raspolozhenie-i-sosoby-Zameny.HTML
 • https: // pazl-avtoservis.ru/transmissiyya/shema-bloka-predohranitelej-ford-fokus-1.HTML
 • https: // drajver.ru/tehobsluzhivanie/predohraniteli-fokus-2.HTML
 • https: // carfrance.ru/predoxranitel-benzonasosa-na-ford-focus-2/
 • https: // truescooters.ru/tehservis/blok-predohranitelej-ford-fokus-1.HTML
 • https: // orndiesel.ru/predohraniteli-ford-fokus-2-restajling/
 • https: // avonomnaya-gazifikaciya.ru/dvigatel/ford-fokus-rele-benzonasosa.HTML
 • https: // carwin-motors.ru/remont/predohranitel-benzonasosa-ford-fokus-3-gde-nahoditsya.HTML
 • https: // evrasia-todey.ru/predohranitel-benzonasosa-fokus-2/
 • https: // spectorg.Su/tehobsluzhivanie/rele-benzonasosa-ford-fokus-2.HTML
 • https: // razborov.Net/ford/predohraniteli-ford-focus-1.HTML
 • https: // avto-fresh.com/ford/skhema-predododokhranitelei-i-rele-ford-focus-1-c170-1998-2007/

Все про бензинові насоси Ford Focus: які установки, фільтри, естафета

Всі машини сьогодні використовуються паливними насосами. “Ford Focus” не є винятком. З часом ви повинні з’ясувати, який тип паливних насосів повинен встановити власник цих автомобілів, якщо вам потрібно замінити елемент.

Які газові насоси встановлені на Ford Focus: моделі, дизайн, місце розташування

У системі подачі палива Ford фокус. Доцільно встановити оригінальні запчастини для цих автомобілів. Але вони дорогі. Тому деякі задоволені альтернативними варіантами. Наприклад, епоха італійських газових насосів досить популярна.

Кілька цікавих моментів на моделях “Еровського”:

 • Компанія ERA. це не виробник, а постачальник запасних частин. Сама вона нічого не виробляє, але є лише пакувальником певних компонентів. Таким чином, газовий насос для американського автомобіля, упакований цією компанією, також може вважатися оригінальною частиною;
 • Часто на ринку ви можете знайти паливні насоси, упаковані в одних і тих же коробках з написом напису. Ціна моделей трохи менше ніж двічі, ніж для продуктів ERA. Який улов? Виявляється, це насос «лівого» виробництва, швидше за все, виготовляється в Китаї; Паливний насос Mastmer в упаковці рекомендується ретельно перевірити
 • Щоб визначити підробку, рекомендується дивитися насамперед на етикетку упаковки. Наклейка “китайця” нижчої якості, надрукована на чорно.білому принтері. Друга. подивитися на наявність захисної плівки на вершині насоса, на якій слід застосовувати фірмову епоху напису. Як правило, на підробках немає; Напис ERA всередині пакету вказує на оригінальність продуктів
 • Наявність етикетки Visteon у верхній частині насоса також можна вважати фірмовою різницею між реальним продуктом “Ford”; Етикетка Visteon на бензиновому насосі як якісна марка та оригінальність

Подібні паливні насоси, які без будь.яких проблем підходять для Ford Focus. від Volvo S40, Mazda 3 автомобілів. Вони коштують трохи дорожче, ніж італійська, але дешевша, ніж оригінал.

Оригінальний паливний насос «Форд фокус» в конструктивно. це модель електричного підводного ротора насоса. Насос оснащений грубими та тонкими очищувальними фільтрами, регулятором тиску. Підводна версія моделі насоса сьогодні вважається найкращою, оскільки вона знижує ризик парових пробки. Тут паливо постачається під тиском, а не внаслідок вакууму.

Оригінальні газові насоси для Ford Focus виробляються в США. Ціна деталей становить близько 3-5 тисяч. (Під час дефіциту вартість підскочила до 20 тис. ). Аналоги, як було сказано, майже наполовину.

Ви можете визначити насоси з паливом Ford Focus за Quant Number:

Не існує особливих відмінностей між паливними насосами для автомобілів “Ford Focus” різних поколінь. Однак рекомендується вказати рік випуску та модифікації двигуна при покупці.

Усі насоси для американського автомобіля розроблені для продуктивності від 3 до 4,15 барри. Проходження потужності 90 літрів./h. можна вважати достатнім. Однак на останньому поколінні з більш потужним двигуном доцільно вибрати моделі з пропускною здатністю 115 літрів./h. Якщо насос через насос низький, а двигун потужний, це призведе до додаткових навантажень на лід та паливний насос. Важливо також знати, що моделі Ford Focus насосів завдовжки 11,5 см з діаметром 38 мм.

Паливний насос розташований на верхній поверхні резервуара, поруч із люком. Потрібно зняти задній диван, щоб дістатися до нього (на седанах) або піднятися з боку багажника (у хетчбеках). Однак інженери не враховували машину, що насоси, хоч і оригінальні (висока якість), але зовсім не вічні. Вони забезпечують люк під сидінням, демонтаж насоса буде значно спрощена. Тут насос покладається безпосередньо в бак. Щоб вийняти його, вам доведеться вирізати танк.

Схема запобіжників

Для моделей автомобілів 2005 та 2002 років розташування зрощих елементів та комутаторів однакове. Автомобілі, що постачаються в Сполучених Штатах, не відрізняються від європейських аналогів.

Ці схеми є актуальними для машин, які пройшли рестайлінг і частіше поширені в декодуванні елементів нижче.

Початковий запобіжник і естафета

Введення в експлуатацію льоду має відразу кілька захисних елементів. Потужність потужних автомобільних доріг проходить через реле R1/13 моторного відділення та салонного блоку. Під капотом також є F8, який захищає личинку запалювання при запуску двигуна. В окремих рівнях обробки він може бути встановлений під номером 6.

Висувна стартерна реле встановлена ​​на корпусі пристрою. Як його замінити можна побачити на відео.

Стартерне реле Ford Focus 1 Американець

Ford Focus 1. Принцип заміни стартера.

Заміна стартера на Ford Focus 1, Duratec, 1 6, зняття стартера

Де запобіжник і естафета склоочисників

Якщо елемент 3, 55 вигоріть, передні очищувачі перестануть працювати. Для заднього двірника присвоюється вставка з 56 салону. Електромотор реле стоїть на стандартній панелі під номером 2 та 3 для лобового та суворого скла.

Вентилятор охолодження

Frontier F3 відповідає за систему включення двигуна. Робота Cooler контролюється R3. Якщо шанувальники не працюють лише з однією швидкістю, перевірте реле R15/16. Вони відповідають за високу та низьку швидкість відповідно.

.

Плита

Система опалення в автомобілі поділяється на два відсіки. Основний двигун плит захищений запобіжником для допоміжної системи опалення відповідає за вставку 23 внутрішнього блоку.

центральний замок

Блок живлення центрального адміністрації проходить через елемент F40. Килими систем приховані у дверях автомобілів.

Шайба

Система увімкнена через реле контакту R4 моторного відсіку. Поруч знаходиться відповідний вставний запобіжник, відповідальний за потужність двигуна шайби лобового скла.

ближнє світло

Оптика голови захищена окремими запобіжниками 6/17 для лівої/правої фари. Завдяки низькій потужності світильників, вказаний режим коштує лише одного відношення.

Зарядка

Пристрій захищений плавленням F10. Тут є стандартний регулятор реле R8.

Радіо

Елемент 58 внутрішнього блоку відповідає за харчування музики в першому поколінні. Радіо працює від вставки 68. Двофуркаційна лінія дозволяє стабільну роботу магнітофона та інших одиниць із збільшенням потужності.

Друге покоління автомобіля передбачає запис аудіосистеми з частини 12.

Запобіжник генератора

На фокусі другого покоління захисна вставка знаходиться в моторному відсіку, на крилі. Елемент врізаний у живлення вени пристрою. Його можна знайти у перерві в плюс проводі.

Задній хід

Спочатку запобіжник 84 відповідав за експлуатацію лампи та ввімкнення лампи задньої передачі. Після оновлення його функція почала виконувати елемент 141.

На машині є естафета. це R1 і 3 головного монтажного блоку.

Реле запалювання

Необхідна частина, яка активує наступну схему системи запалювання, встановлена ​​в модулі Sub.Shift під числом R1.

Іммобілайзер

Модуль захисту машини.це окрема одиниця з недостатньою системою захисту від крапель напруги та перевантаження. Пошук відповідного запобіжника в монтажному блоці не вартий.

Звуковий сигнал

Перший фокус має відразу два запобіжники. Перший несе відповідальність за силу ключа включення (3), другий F34 на звуковий сигнал.

Склоочисник

Система шайби фари подається через запобіжник основного блоку F23.

Взимку користувачі часто стикаються з відбору проб 47/136 (до і після рестайлінгу). Елементи подають напругу до нагріву систем насадки та насосного двигуна.

Сила склоочисників відбувається через елементи 50/129, а заднє вікно подається через числа 78/131 стандартної схеми.

Система накопичувачів Windows контролюється реле R9.

Стовбур

Система живлення в кінці кабіни складна. У першому поколінні Fuse 59 відповідає за роботу контактної групи, енергія енергії до допоміжного елемента здійснюється через вставку 39, що одночасно захищає сигаретний номер. Після оновлення виробник негайно продумав потужність терміналу причепа та встановив один елемент на розетку та лампу пристрою причепа. Це деталь 19.

Стандартні контакти кришки багажника проходять через центр. Головний модуль діє як запобіжник і контролер. Тут немає естафету, у версіях хетчбека та седана їх роль відіграє кнопки.

Після відкриття вантажного відділу активується освітлення. Вставки 0 і 104 відповідають за ланцюг лампи для версій до та після рестайлінгу.

Підігрів сидінь

У новому поколінні автомобілів є цей варіант. Опалення Тенне захищено вставкою 21 або 86. Елемент розташований у кабіні системи.

Опалення лобового скла

Як такий, нагрівальний пристрій у більшості версій автомобіля не є. Нагрівання відбувається класично. використовуючи салонний нагрівач.

Клімат контроль

Реле R11 надає живлення кліматичній системі всередині машини. Вставка безпеки позначена в блоці як R29.

Подушки безпеки

Одиниці захищені вставками безпеки 65/122 для першого та другого покоління автомобіля.

Протитуманні фари

Стандартні елементи на автомобілі контролюються одним запобіжником 69 та 116 для першого та другого покоління автомобілів. У той же час, потужність лівої та правої частини туманного туману вмикається в одному ланцюзі.

Аналогічна система живлення PTF. це мінус. якщо вставка вигоріла, весь ланцюг повністю відмовляється.

Гідропідсилювач керма

Також є гур.блок. Елемент 22 встановлений під капотом.

Паркестроніка

Окремий асистентний модуль під час паркування оснащений окремими запобіжниками та реле. Пошук елементів повинен бути біля блоку.

Ford Focus 1 та Relay Frontiers з описом мети та електричних ланцюгів автомобіля

Декодування.

Запобіжник Поточна сила, і Забарвлення Безпечний електричний ланцюг
тридцять 7.5 Коричневий Модуль ABS
31 15 Блакитний Радіо
32 10 червоний Вимикач світла
33 15 Блакитний Аварійне світло
34 20 Жовтий Електронний модуль, годинник
35 7.5 Коричневий Звуковий сигнал, сидіння їздить
36 7.5 Коричневий Салонне освітлення, Дзеркальний привід
37 25 Білий Windows Drive, без центрального
38 Двері блокують
39 10 червоний Задній.привідний світло
40 25 Білий Ліувер, центральне замикання
41 НЕ зайнятий
42 НЕ зайнятий
43 15 Блакитний Лібер, ззаду очищувач
44 20 Жовтий Світло туману, керуюча лампа
45 НЕ зайнятий
46 15 Блакитний Fuse Coorizer
47 7.5 Коричневий Світло для паркування (зліва)
48 7.5 Коричневий Світло для паркування (праворуч)
49 25 Білий Обігрів заднього скла
50 7.5 Коричневий Радіо, панель приладів, центральний таймер
51 7.5 Коричневий Обігрів дзеркал
52 Не зайнятий
53 10 червоний Заднє світло, нагрівання насадок для пральної машини
54 15 Блакитний Світло гальма
55 20 Жовтий Очищувач води
56 25 Білий Електричний підйом бічних окулярів
57 Не зайнятий
58 7.5 Коричневий Кондиціонер, салон вентилятор
59 7.5 Коричневий Електронний модуль, приладова панель
60 7.5 Коричневий Подушка з безпекою
61 7.5 Коричневий Вимикач
62 15 Блакитний Опалення передніх сидінь
63 20 Жовтий Центральний регулятор (задня сторона монтажної одиниці)

Естафета монтажної одиниці (європейська)

Реле Забарвлення Включені ланцюги
17 Чорний Блокування на стартері
18/19 Чорний Інтервали склоочисника вперед/назад
20 Не зайнятий
21 Не зайнятий
22 Не зайнятий
23 Чорний Звуковий сигнал
24 Чорний Захист акумулятора
25 Чорний Опалення заднього вікна та дзеркала

Схема запобіжників

Для моделей автомобілів 2005 та 2002 років розташування зрощих елементів та комутаторів однакове. Автомобілі, що постачаються в Сполучених Штатах, не відрізняються від європейських аналогів.

Ці схеми є актуальними для машин, які пройшли рестайлінг і частіше поширені в декодуванні елементів нижче.

Початковий запобіжник і естафета

Введення в експлуатацію льоду має відразу кілька захисних елементів. Потужність потужних автомобільних доріг проходить через реле R1/13 моторного відділення та салонного блоку. Під капотом також є F8, який захищає личинку запалювання при запуску двигуна. В окремих рівнях обробки він може бути встановлений під номером 6.

Висувна стартерна реле встановлена ​​на корпусі пристрою. Як його замінити можна побачити на відео.

Стартерне реле Ford Focus 1 Американець

Ford Focus 1. Принцип заміни стартера.

Заміна стартера на Ford Focus 1, Duratec, 1 6, зняття стартера

Де запобіжник і естафета склоочисників

Якщо елемент 3, 55 вигоріть, передні очищувачі перестануть працювати. Для заднього двірника присвоюється вставка з 56 салону. Електромотор реле стоїть на стандартній панелі під номером 2 та 3 для лобового та суворого скла.

Вентилятор охолодження

Frontier F3 відповідає за систему включення двигуна. Робота Cooler контролюється R3. Якщо шанувальники не працюють лише з однією швидкістю, перевірте реле R15/16. Вони відповідають за високу та низьку швидкість відповідно.

Ford Focus 2 Естафета з бензинового насоса, де вона коштує

Автомобіль: Ford Focus 2.Він запитує: Дмитро Ніколавич. Питання: Де шукати запобіжник бензинового насоса на Ford Focus 2?

Одного прекрасного ранку, прямо по дорозі на роботу, мотор зупинився. Здивований, рухався на узбіччя дороги. Спочатку я злякався, я подумав, що графік часу і клапани теж це!

Відкрив капюшон, як і все ціле, немає кулака дружби. Увімкнувши запалювання, газовий насос не гуде. Я надягаю його на сигналізацію, видалену з сигналізації.

Він зняв термінал. Палити. Все одно, бензиновий насос не гуде.

Делоував мене до будинку в буксирі. Я не можу зрозуміти, в чому справа, де запобіжник газового насоса на Ford Focus 2.

Кордони на Ford Focus 2

Майже всі потужні ланцюги у фокусі другого покоління захищені запобіжниками.

Блок під капотом

Він розташований під захисною кришкою, на задній частині лівого боку інженерного простору, поруч із прилавком.

funders, frontier, block, діаграма

Мета запобіжників

1 40A Домашнє дерево на борту живлення
2 30A вентилятор системи охолодження (кондиціонер)
3 30A Вентилятор системи охолодження (2.0л)
4 50a нагрівання лобового скла
5 60а Свічка розжарювання дизель
6 30/50A вентилятор радіатора (кондиціонер)
7 40A Основне постачання електроенергії в електричну систему автомобіля
8 30A замок запалювання, стартер
9 20A Блок управління двигуном
10 10A Контроль заряду акумулятора, діагностичний роз’єм
одинадцять 30a ABS
12 15a паливний насос, насос високого тиску (дизель)
13 30А очищувач скла (миття) фари
14 10a денні бігові вогні
15 10A Clear Compressor Compring
16 10a біля світла (ліва сторона)
17 10a біля світла (права сторона)
18 10A Power Lambda-Zond, нагрітий кисень датчик
19 10A Daylight (загальні світильники)
20 10A управління двигуном
21 20A ABS
22 15а денне світло (біля світла)
23 20A Допоміжний обігрівач, резервне джерело живлення анти.крадіжки (ST170)
24 30A Свічки розжарювання, сабвуфер (ST170)
25 15A денні бігові вогні
26 10A Виділення (зліва)
27 10A Виділення (праворуч)
28 10A Опалення лобового скла, нагрівальна потужність (дизель)
29 Вентилятор радіатора 30A (кондиціонер)
64 30A Обігрівач Двигун
D1 Блок управління двигуном
D2 Діод вентилятора системи охолодження
D4 Діод системи охолодження

Розшифровка реле

R1 Запалювання
R2 Насолоджуючись свічками, вторинний повітряний насос
R3 Обігрівання лобового скла, вентилятор системи охолодження
R4 Шайби фари
R5 Дальнє світло
R6 ближнє світло
R7 Паливний насос
R8 Блок керування двигуном
R9 Вентилятор системи охолодження, попереднє опалення
R10 Насолоджуючись свічками, вентилятор охолодження 2
R11 Кондиціонер
R12 Денні ходові вогні
R13 Світло туману, стартер
R14 Ксенонові світильники
R15 Вентилятор охолодження (висока швидкість)
R16 Вентилятор охолодження (низька швидкість)

Процес видалення та заміни блоку

Процедура ремонту пристрою проста при детальному дослідженні. Необхідно буде дотримуватися певних правил та послідовності дій.

Рекомендації щодо роботи

Ми розглянемо, як замінити та як регулювати положення освітлювальних елементів. Усі ці події впливають на будь.який автомобіліст, але потребують точності та чіткої реалізації всіх рекомендацій.

В інженерному просторі

funders, frontier, block, діаграма

Розташування під капотом, щоб отримати доступ до запобіжників, розташованих у просторі захоплення Ford Focus 2, вам потрібно відкрити кришку капюшони. Блок розташований у зручному місці. праворуч від двигуна, і є невеликою пластиковою коробкою чорного.

Електричні суб’єкти в блоці

Ви можете відкрити його за допомогою звичайної плоскої викрутки, просто згорніть кришку.

Місцева схема розташування

Також зауважте, що на задній частині кришки існує схема розташування запобіжників та пінцетів, за допомогою яких замінюється заміна. Вам знадобиться, коли вам доведеться змінити запобіжники в блоці під рукавичкою

Під безладом

Розташування в салоні

Другий блок під рукавичкою на Ford Focus 2 також розташований у зручному місці, і для того, щоб отримати доступ до нього, вам потрібно витягнути захисну полицю з витягуванням вниз.

Відкрутіть засувки

Блок під безладом

Повертаючи замки, ми отримуємо доступ до блоку. У цьому блоці пінцетів не надається, і для заміни запобіжників вам знадобиться той, який знаходиться в інженерному просторі.

Якщо ви вирішили рестулювати свій автомобіль, впливаючи на електричний ланцюг, тоді надаються безкоштовні роз’єми.

Необхідні інструменти

Щоб замінити блоки від господаря, вам потрібно буде мати інструмент:

 • Перехресна викрутка або головка 0. залежить від року вивільнення автомобіля;
 • Спеціальний пінцет для вилучення запобіжників, якщо це необхідно;
 • плоска викрутка.

Етап

Процедура поділяється на кілька кроків.

 • Встановіть машину на плоску зону.
 • Від’єднайте клеми від акумулятора.
 • Демонтувати кришку блоку, відключаючи фіксатори.
 • За допомогою десятої головки відпустіть кріпильні болти блоку і підніміть його з сидіння.
 • Далі відключіть термінали контактних груп від плати пристрою.
 • Після цього модуль можна повністю вимкнути з машини.

Заміна лампи

Заміна сусідньої лампи на Ford Focus 3 займає трохи часу, але ми радимо виділити принаймні годину на цю роботу, щоб повільно виконувати роботу. Якщо у вас є все необхідне, то ви можете почати роботу, але спочатку потрібно переконатися, що лампа не працює. Для цього вам ще потрібно перевірити спеціальний модуль. дорогоцінний камінь, розташований з боку пасажира в блоці запобіжників, це робиться на діагностиці.

Він негайно відзначить, що на Ford Focus 3 не існує близького запобіжника, робота цієї системи контролюється модулем, який написаний вище. Конструкція має лише долю високого променя.

Фото знаменує розташування модуля в блоці запобіжників

Якщо все в порядку з цим елементом, то вам потрібно замінити ближній легкий світильник на фокус 3, процес може здійснюватися власними руками, навіть якщо у вас взагалі немає досвіду роботи, і прості інструкції допоможуть ви:

 • Перш за все, капот відкривається і фіксується, після чого клем від акумулятора видаляється. Це необхідно для виключення проблем при роботі з електричною частиною автомобіля, тому не забувайте про це.
 • Кожна з фари утримується на двох гвинтах, розташованих у верхній частині корпусу, їх відвертається зірочкою або шестикутником, який написаний вище. Щоб вам полегшити пошук точок фіксації, ми їх відзначили на фотографії.

funders, frontier, block, діаграма

Найзручніше використовувати невеликий брязкальце. За допомогою його допомоги відкрутить набагато простіше та швидше

Далі, необхідно звільнити фіксатори, розташовані в нижній частині корпусу, їх два, і найпростіший спосіб вони натиснуті на плоску викрутку з довгим жалом. натисніть уступ, щоб вийти з тканина і витягніть фари. Якщо викруток немає, ви можете обережно натягнути тіло на себе, засувки дуже міцні і не повинні ламатися.

funders, frontier, block, діаграма

Фіксатор не дозволяє тілу випадати і надійно тримати його

 • Коли вузол вийшов з сидіння, ви можете продовжувати працювати біля машини, або відключити інший з’єднувач і отримати фари, щоб покласти його на стіл, тобто заміну короткої лампочки з Ford Focus 3 Man Can бути зробленим у найзручніших умовах, що виключає пошкодження, спричинені обмеженим доступом.
 • Далі, вам потрібно зняти гумову пробку навпроти шафи.ближнього світла, під ним ви побачите картридж із прикріпленими проводами, щоб вивести вузол з корпусу, просто натисніть на затискач, який чітко видно на фотографії, і елемент вийде дуже легко.

funders, frontier, block, діаграма

Картридж натискається на нижню частину, вказівні смужки спеціально наносяться

Від’єднайте лампу від картриджа і вставте нову. Основа ближньої легкої лампи на Ford Focus 3 робиться таким чином, що неправильно вставити її на місце.

Корисна інформація та нюанси встановлення фільтра

Цікаві, але оригінальні фільтри у продажу для Ford Focus практично не знайдені. Таким чином, виробник змушує повністю змінити насос, складання. Автомобіль Ford Focus використовує два типи фільтрів: FGO (для грубого очищення), що є сіткою, і FTO у вигляді колби.

Мета фільтрів. це не потрібно детально описати. Скажімо, що вони якісно очищають паливо за два етапи. Ця практика вже давно знайдена в автомобільній промисловості: один фільтр приймає всі великі частинки Сори (сітки), а другий. якісно очищає паливо перед його прямим постачанням двигуна.

Валова сітка на Ford Focus розташована всередині насоса

Фільтри палива Ford Focus можуть мати різні конструкції та розташовані в різних місцях, залежно від модифікації та системи автомобілів. Наприклад, на льоду інжектора віддаленого фільтра FTO розташований біля бака, а сітка FGO знаходиться всередині паливного насоса.

На Ford Focus, сітка FGO вважається елементом одноразового часу, немитаксу, і відповідно до заводських інструкцій, вона змінюється лише в складі з насосом. Положення про заміну для FTOS (віддалений). кожні 60 000 км пробігу, для FGO (підводного). кожні 120 000 км пробігу.

Цікаве розташування FTO на дизельному Ford Focus. Він розташований за двигуном, сам фільтр.елемент виготовлений з паперу. Кінцевий термін заміни такого фільтра відповідно скорочується до 25 000 км пробігу.

Заміна фільтра розширення досить просто. Потрібно піднятися під машину, яка заздалегідь поставила на ліфт або яму. Перед цим слід надіти захисні рукавички та відкрити стулку або вікно в гаражі, щоб вийти з газової пари. Для того, щоб забезпечити пожежну безпеку, рекомендується відключити всі пристрої опалення.

Далі вам потрібно діяти в наступній послідовності:

 • Вилийте трохи палива в бак, запустіть двигун і зачекайте, поки він не просунеться (паливо закінчується в системі. тиск скидається).
 • Фільтр кріпиться до тіла з болтом, і він повинен бути відкручений.
 • Відключіть паливні шланги, які йдуть до фільтра (заздалегідь готуйте порожній контейнер, в який паливо, що залишилося в трубах).
 • Тоді фільтр можна видалити шляхом відключення від затискача.
 • Затягніть новий FTO в затискач.

Надзвичайно важливо не забувати позначати трубки, шланги та арматуру, які ми видаляємо.

funders, frontier, block, діаграма

Віддалений фільтр Ford Focus розташований окремо від насоса

Коли встановлений новий фільтр, вам слід звернути увагу на стрілку, позначену на корпусі. Вона вказує, на якій стороні фільтр.елемент повинен дивитися на двигун (t. Е. Фільтр повинен бути поставлений таким чином, щоб він керував стрілкою до двигуна автомобіля).

Стрілка на фільтрі повинна дивитися на двигун під час встановлення

Заміна сітки проводиться разом із заміною насоса. Однак є автомобілісти, які можуть очистити сітку, не змінюючи її. Є ще один варіант: поставити на вхід нативного паливного насоса сітку з іншої моделі автомобіля, тим самим створюючи додаткову фільтрацію. Це щось на зразок модернізації, призначеної для підвищення стабільності двигуна на деякий час. Насправді, лише повна плата за заміну елемента дозволить покращити динамічні та технічні показники двигуна, якщо підводний фільтр більше не може впоратися зі своїми обов’язками.

Майже на Ford Focus, отвір вирізається поверх паливного бака, який надається для видалення насоса з фільтром без демонтажу всього бака.

Алгоритм заміни виглядає так:

 • Задній диван кидається назад.
 • За допомогою проводів, що йдуть до насоса, його розташування визначається. Дроти для паливного насоса допоможуть визначити його місцезнаходження
 • Якщо люк не надається виробником, то метал слід вирізати, а залізо слід виводити саме так, щоб його достатньо, щоб вийняти насос.
  funders, frontier, block, діаграма

  Люк, вирізаний ножицями, забезпечить безкоштовний доступ до насоса

 • Насос утримується на гайці, який повинен бути відкручений.

Після демонтажу насоса вам потрібно скинути нижню пластикову кришку, яка захищає сітку.

Підводний фільтр розташований всередині насоса, він прихований нижньою пластиковою кришкою

Залишилося зняти підводний фільтр і замінити його. Якщо насос замінюється, вам потрібно встановити новий пристрій на місці старого. Після складання ви обов’язково повинні завантажити трохи палива в систему стартером, але не запустити двигун. Тоді слід перевірити з’єднання на наявність витоків. Автомобіль також повинен бути перевірений у русі. Якщо витоку ніде немає, всі шланги та трубки зазвичай фіксуються, тоді вам потрібно керувати автомобілем на швидкості по шосе, а потім під пагорбом. Тож постачання палива в різних режимах водіння перевіряється.

Деякі власники надають старі паливні насоси на автомобільні послуги, де відремонтують одиниці та розміщені на продаж. Якщо ви не хочете викидати частину, то ви можете зробити саме це трохи грошей.

Місце розташування кордону на Ford Focus 2

Якщо одна з електричних консервацій перестала працювати над автомобілем Ford Focus 2, не поспішайте звучати тривогу та терміново зареєструватися на службу до автоматичного електрика. В електричному ланцюзі будь.якого автомобіля є запобіжники, які вигоріли під час стрибків напруги, тим самим захищаючи ланцюг від перевантаження та вогню. Якщо одна з електричних приладів у машині перестала працювати, спочатку перевірте, чи працюють за нього, відповідальні за нього. Найчастіше вони є першопричиною відмови електроніки в машині.

Як і в більшості автомобілів, Ford Focus 2 Electrospe містить 2 блоки запобіжників. Нижче ми описали, який блок відповідає за те, що і де він знаходиться.

Розташування запобіжників у основному блоці запобіжників:

 • 36. RSM
 • 35. запобіжник клапана, RSM
 • 34. запобіжник котушки запалювання, форсунки
 • 33. запобіжник вихідного клапана проміжного охолодження дизельного двигуна
 • 32. Датчики кисню запобіжників
 • 31. запобіжник акумулятора
 • 30. запобіжник коробки передач, RSM
 • 29 Забій
 • 28. Управління свічками
 • 27. Кондиціонерний компресор
 • 26. Коробка передач
 • 25. запобіжник запалювання
 • 24. Допоміжний запобіжник нагрівача
 • 23. Fuse
 • 22. запобіжник рульової сили
 • 21. Допоміжний запобіжник
 • 20. звукова сигналізація
 • 19. Забій ABS
 • 18. інвергуючий підсилювач потужності
 • 17. Дах
 • 16. запобіжник лівого обігрівача лобового скла
 • 15. Фірма з охолодження двигуна
 • 14. запобіжник правильного обігрівача лобового скла
 • 13. стартерний запобіжник
 • 12. естафета запалювання
 • 11. Постійний запобіжник та пристрої
 • 10-кліматичний вентилятор управління
 • 9. Frontier живлення
 • 8. запобіжник клапанів динамічної стабілізації, антиклокована система
 • 7. Насосна система динамічної стабілізації, антиклокована система
 • 6. запобіжник свічок опалення
 • 5. Допоміжний запобіжник
 • 4. Блок запобіжників
 • 3. Блок запобіжників
 • 2. запобіжник рульового колеса
 • 1. пальцевий вентилятор охолодження

Не знайшов запобіжника, який відповідає за необхідний пристрій? У салоні автомобіля є ще один блок запобіжників. Його можна знайти під безладом.

Схема місця розташування в салоні Ford Focus:

 • 143. Leal Nime Luck
 • 142. Право біля світлого запобіжника
 • 141. електричний привід від дзеркал заднього погляду, зворотні розміри
 • 140. Обмін ліворуч засновника
 • 139. Пережиток правого засновника
 • 138. Передача, прискорювач, блок живлення
 • 136. запобіжники куртки та насос для пральної машини
 • 135. Нічна підтримка
 • 134. електрик дверей водія, Центральний замок
 • 133. електрик пасажирських дверей, центральна система блокування
 • 132-стоп-сигнал
 • 131. Задній запобіжник склоочисника
 • 130. не залучений
 • 129. запобіжник лобового скла
 • 128. Не залучений
 • 127. запобіжник Windows
 • 126. Ключ системи управління
 • 125. запобіжник правильних розмірів
 • 124. Пережиток лівих розмірів
 • 123. Дзеркальний нагрівальний запобіжник
 • 122. Подушка безпеки
 • 121. Опалення передніх сидінь
 • 120. електрик ззаду правої двері
 • 119. Потужність гнізда в багажнику
 • 118. електрик задніх лівих дверей
 • 117. Підсвічування числа
 • 116. Фари фари та фари туману
 • 115. Зовнішнє освітлення від генератора
 • 114. Іммобілайзер, живлення від генератора
 • 113. Літання
 • 112-аудіо-системний запобіжник
 • 111. паливний насос
 • 110. Перемикання освітлення з генератора (вдень)
 • 109. Додаткове гніздо потужності ззаду, сигаретна запальничка
 • Система 108-явки, аудіосистема
 • 107. Система діагностики на дошці, джерело живлення від акумулятора
 • 106. Система управління ключами
 • 105. запобіжник нагрівача заднього вікна
 • 104. внутрішнє освітлення
 • 103. Зовнішнє освітлення від акумулятора
 • 102. Приймач дистанційного керування, фільтр продуктів згоряння на дизельному двигуні, рульова колонка, регулятор нагрівача
 • 101. накопичувач на даху, привід водія, драйв люка
 • 100. Потужність електронних модулів із блокування запалювання

funders, frontier, block, діаграма
funders, frontier, block, діаграма

Внутрішньоксалоновий монтажний блок PP

У Ford Focus 2 внутрішній модуль запобіжників розташований на стороні пасажира під рукавичкою (рукавичка). В машині, випущеному з 2004 року. до 2007 року.

(Dorestyling), щоб перевірити та замінити ПП, вам потрібно витягнути засувку та зняти верхню кришку. Є фіксатор, поворот, який ви можете опустити весь модуль.

ПП ПП Внутрішній модуль у фокусі Ford другого покоління до 2007 року.

Захисний пристрій або ланцюг Номінальний, a
Фара голови, продовольче світло зліва
Фара голови, довга легка лампа праворуч
Додатковий. Розетка, сигаретна запальничка
Служба люка
Передні праві двері, запобіжник електродвигуна
Опалення зовнішніх дзеркал
12 В для електричного обладнання від акумулятора
Роз’єм OBD2, діагноз
Блоки на розмірах
12В для панелі приладів від акумулятора
Двигун шайби лобового скла. Опалення насадки
Біля лампочок. Денні ходові вогні
Перемикач освітлення 12В від акумулятора
Передня скляна двірники
Будівельник бензинового насоса
Нагрівальний елемент заднього виду скла
Паркінг.вогні та розміри, зліва
Паркувальні вогні та розміри, правда
Переповнення центральної адміністрації та Електомодул передньої лівої двері
Не.клапотський доступ
Зовнішні оглядові дзеркала, управління напругою акумулятора
12 при потужності автомобільного радіо від акумулятора
Блок живлення причепа
Середня лампочка, справа
Світло світла, зліва
Служба водійського крісла
Привід бічних окулярів
Безкоштовний роз’єм
Подушка безпеки
12В освітлення кабіни
12В павутизатор та панелі інструментів
Панель пристрою, додати. обладнання
Лампочки туману
12 В від акумулятора, їжа Едкродулі
Денні ходові вогні
Безкоштовний роз’єм
Підсвічування повернувся
Задні взуття лампочки
Двигун ECU
Безкоштовний роз’єм
Реле потужність
Харчування для склоочисників 12 В
12 В додатково. розетка для багажника
Вимкнення внутрішнього освітлення, таймер
Праві двері, ззаду.електричний двигун
Ліва двері, задня частина електричного носія
З’єднання радіо Bose
Задні лампочки. 12 В від акумулятора
ECU системи кондиціонування
Нагрівання сидінь, раніше

Схема обертального блоку внутрішнього Ford Focus 2 після 2007 року. (Рестайлінг)

Захисний пристрій або реле Номінальний, a
12 в живлення
Сервопривід Люка, сервопривід водія сидіння
Двигун плит. Дизельний пароплав для дизель
12 В від акумулятора, внутрішнє освітлення
Таймер салону Illuminator
Заднє скло нагрівання
Не.клапотський доступ, клавіша
Роз’єм OBD2, приладова панель
Автомобільне радіо та додаткове. Пристрої
Задній ступінь. розетка
Щоденний перемикач світильників денного світла на генератор
12 В від акумулятора
12 В від акумулятора, автомобільне радіо
Цибулини загальних вогнів
12 В від акумулятора, іммобілайзера та приладової панелі
Перемикання освітлення на генератор під час руху
Лампочки туману
Задній номерний знак
Задні двері, електричний дилер зліва
Додатковий. Розетка в багажнику
Додатковий. Повітряна розетка для причепа
Задні двері, праворуч.електричний носій
Опалення передніх сидінь
Подушка безпеки
Опалення дзеркал зовнішнього огляду
Ліві розміри
Праві розміри
Система Keyfree
Двигун підйому з бічного скла
Запасний роз’єм
Передні скляні склоочисники
Запасний роз’єм
Задній двірник
Задні ноги
Двері блокують, електричне свердло пасажирів
Центральний замок, електричний мопі водійських дверей
DRL
Двигун зимового двигуна, нагрівання форсунок для пральної машини
Літній салон
Акселератор, автоматична коробка передач ECU
Лампочка їжі
Лампочка їжі
Дзеркала зовнішнього виду
Права цибулина основного світла
Земля цибулини основного світла

Форд Фокус 2 бензиновий насос

Таблиця запобіжників

Більшість електричних ланцюгів захищені плаваннями. Потужні споживачі (елемент нагрівання заднього вікна, вентилятор системи охолодження, сполучення компресора кондиціонера та інші) підключені через реле.

Супер, що захищає живлення ланцюгів стартера та генератора

Захили та реле встановлюються у двох блоках встановлення, одна з яких розташована зліва, в моторному відсі. На клемі проводів, підключених до виходу “плюс” акумулятора.

Монтажний блок у моторному відділенні

Інсталяційний блок у моторному відділенні: F1-F36-FUSES; R1-R14-Relay

Монтажна одиниця в кабіні

Монтажний блок у кабіні автомобіля: F100-F143-fuses; R15. не використовується; R19. реле паливного насоса

Заміна запобіжників та естафети

Ми виконуємо роботу, коли запобіжник і реле виходять з ладу. Знімаючи запобіжники та реле, обов’язково відключіть клем дроту від виходу “мінус” акумулятора. Для доступу до запобіжників та реле, розташованих у монтажному блоці моторного відділення.

Натиснення пластикової засувки.

Зніміть кришку монтажного блоку. На звороті кришки пінцет для видалення запобіжників фіксується і застосовується розташування запобіжників і реле, і їх призначення вказано. Несправний запобіжник визначається спаленим стрибком.

За допомогою пінцетів ми видаляємо запобіжник. Ми замінюємо спалений запобіжник новим. Ми виймаємо великий запобіжник з блоку рукою.

Ми виймаємо реле з блоку рукою.

і замінити його новим. Новий реле або запобіжник слід встановити замість невдачі лише після визначення та усунення причини несправності. Дозволено використовувати лише стандартні запобіжники, розроблені для певного значення номінального струму (значення номінального струму запобіжника вказується на його випадок). Встановіть кришку монтажного блоку на місці. Замінити запобіжники та реле монтажного блоку в салоні, під коробкою одягу.

повернути проти годинникової стрілки два засувки.

і, перемістивши монтажний блок до себе, ми його опускаємо.

З пінцетом з монтажного блоку в моторному відділенні, ми виймаємо спалений запобіжник. Ми видалимо реле з блоку рукою. Запобіжник і реле замінюються новим. Встановіть монтажний блок на місці.

Навіщо вам потрібна естафета

Як правило, через запобіжник підключені різні автомобільні механізми, але паливний насос настільки потужний, що реле передбачало його. На автомобілях Ford Focus він може бути у двох місцях, залежно від року виробництва. На старих моделях, випущених перед рестайлінг 2 покоління “Ford Focus”, реле розташоване в чорній коробці (блок) та в кабіні. Другий блок фіксується безпосередньо під рукавичкою.

Реле насоса відзначається на ланцюзі як K4

На нових моделях з редайлами реле встановлюється в монтажному блоці, у кабіні.

funders, frontier, block, діаграма

Реле реле відзначається на малюнку як R19

Реле Ford Focus Puel Pump виконує дуже важливі функції. Він керує роботою насоса, запускає запущену насадку (коли лід запускається) і в той же час нагріває датчик кисню. Не дивно, що, вирішуючи стільки завдань, це псується з часом.

Несправність реле можна визначити як за допомогою самого газового насоса. Насправді саме реле вмикає і вимикає насос, починаючи з індикаторів тиску в системі. Коли тиск підвищується, реле вимикає насос, і навпаки, тиск зменшується. вмикається. Якщо насос не відключений через певні проміжки часу, ми можемо зробити висновок про корупцію реле.

Щоб безпосередньо перевірити роботу реле, слід закрити два вертикальні контакти з п’яти. Насос повинен увімкнути. Заміна реле проста. Він здійснюється, як і будь.яка заміна великих запобіжників, без використання спеціальних інструментів. Вам просто потрібно вийняти старе і покласти нову естафету своїми руками.

Якщо заміна насоса здійснюється на станції обслуговування, ми рекомендуємо працівникам вимагати гарантії якості встановлених деталей. Крім того, ми радимо купувати оригінальні запчастини з незалежною заміною, щоб вони довго служили.

Добридень! Мене звуть Марк. Мені 40 років. За освітою. вчитель.

Де розташована реле бензинового насоса Ford Focus 2

Ford Focus Cabanas хетчбек скажи мені, де це Реле паливного насоса

Газовий насос не накачує. Або реле, іншими словами, сам насос. Скажи мені, де це реле

Коментарі 14

Це ж реле відповідає за вимкнення насоса при накопиченні відповідного тиску? Коли ви вмикаєте запалювання, чи насос постійно працює, де я можу сказати вам крапель? Йому просто потрібно отримати необхідний тиск, щоб запустити машину пізніше, і він продовжує завантажувати та завантажувати

Насос постійно працює для вас лише тоді, коли він прискорюється, він працює ефективніше.

Зрозуміло, що він просто отримує необхідний тиск на овець і вимикається, поки двигун не почнеться, він подумав про Форда, що з ним щось не так

Мені просто потрібно було осушити газ, соромно зняти стружки з шланга під капотом, нарізати люк під сідлом, на мою думку, зручніше зняти газову трубу і з’єднати штифт із шлангом з каністра. Занга знаходиться випускна форсунка з насоса 8 мм, Zanga розташована в магазині.

Ford Focus не починається

Повний опис встановлення та цілі запобіжників, естафета

Фокус машини 1. В принципі. Розплавлений раніше.

Focus2, 2006, Dorest, Реле паливного насоса

У блоці запобіжників під ногами пасажира розташований естафета K4, з верхнього ряду запобіжників (6 кП) зліва. 1.е реле. Є 5 контактів, 3,5 вертикально і 3 горизонтально, якщо ви закриєте 2,7 вертикальних контактів (лівих контактів), газовий насос увімкнеться, увага буде приділена без запалювання (якщо це необхідно, злив газ)бензиновий насос.

Автомобіль не запускається після заміни

Після заміни бензинового насоса автомобіль не починається? Це явище не рідко. У багатьох випадках це не проблема. Автомобіль не може негайно починатися, оскільки насос потребує часу для тиску, який був зменшений раніше. Щоб підняти тиск на оптимальний рівень, вам потрібно дозволити запалювання протягом 5 секунд освітлювати панель приладів. Далі ми крутимо двигун стартером. Якщо це не вийшло під час першої спроби, вам слід зачекати приблизно на хвилину і повторити його ще раз.

Якщо стартерні сувої не допомогли запустити двигун, то є одна з перерахованих причин:

 • Під час складання або з’єднання BN було допущено помилки;
 • Новий модуль палива несправний;
 • Система безпеки автомобіля була втрачена або був блок;

Під час встановлення та підключення нового насоса збої різного характеру не виключаються: від несправності клапанів до BN до розбиття контактів, клем або роз’ємів.

Важливо визначити точну природу проблеми, визначити її тип. електричний або механічний. Найпростіший розрив стосується харчування паливного насоса, це або ні. Якщо ми говоримо про іммобілайзер або сигнал тривоги, то система анти.крадіжки може вимкнути джерело живлення BN, не дозволяючи машині запускати. Ви також не повинні забувати про фільтр.блок фільтра. У випадку, коли клапани наклеюють, пристрій може працювати і відтворювати характерні звуки, але в простому.

Перелічені несправності не дозволяють горючому входити в пандус, тому двигун не може запустити. Для чіткого визначення причини важливо переконатися, що в рейці немає бензину. Далі рекомендується демонтувати та підключати BN від розмірів або батарей безпосередньо. Цей метод вважається найшвидшим для перевірки пристрою.