Заміна пояса приводу TDSI – Ford Mondeo 4 Diesel – Ford Mondeo Club Forums…

Заміна ланцюга, ремінь синхронізації Ford Mondeo (Ford Mondeo) 4 2.0, 2.3, 1.6

Ford Mondeo 4 Diesel 2 Заміна 2.0 включений в умови запланованого автомобіля. Привід механізму розподілу газу забезпечує нормальну роботу двигуна. Несвоєчасна заміна ланцюга або пояса може призвести до порушення синхронізації в роботі системи та відмови, що пов’язані з нею.

Повна спрямована робота з термінів як на дизельному, так і на бензиновому двигуні безпосередньо залежить від хорошого стану пояса або ланцюга. Будь.який тип приводу має однакову функцію, вони синхронізують роботу розподільного вала та колінчастого вала. Завдяки коригуваному інтервалу, впускні клапани одночасно відкриті та вихлоп. Завдяки цьому робота всієї системи функціонує в звичайному режимі.

регулює терміни для заміни ременя термінів на Ford 4 з дизельним паливом, а також за 80-90 тисяч. км. Ланцюг може тривати довше 200-250 тисяч. км. Але у випадку дизельної моделі Ford Mondeo EcoBust, зі стилем спортивного водіння, заміна ланцюга буде потрібна після 150 тисяч.

Розташування приводу будь.якого типу на дизельному двигуні однакове, послідовність заміни незначна, але відрізняється

Ці терміни рекомендуються, але вони не завжди збігаються з реальністю. Ряд факторів може впливати на передчасний знос та позапланову заміну в дизельному двигуні часу Mondeo 4: ряд факторів:

 • Високий стрес на колінчастому валі, пов’язаний з буксируванням важкого вантажу, перевищує режим швидкості на дорогах з поганим покриттям.
 • Агресивний вплив технічних рідин (нафти або антифриз) під час витоку. Діставшись на поверхню пояса, вони знищують його структуру, призводять до передчасної заміни.
 • Заклинання паразитичного або розтяжного пристрою спричиняє розтягування ланцюга та розриву ременя.
 • У попередній заміні використовувались аналогові частини, виготовлені з поганої якості матеріалу або не відповідають вимозі дизельного двигуна.
 • Коли водяний насос вийшов з ладу, він забирається, до пояса або ланцюга передається сильний ривок, що може призвести до розтягування, зазору або втрати зубів.

Визначте необхідність передчасної заміни термінів часу на дизельному Ford Mondeo 4 для ряду характерних особливостей:

 • У процесі несправності рівномірного розподілу фаз роботи двигуна на холостому ходу переривається.
 • При низькому тиску масла металевий шелест (ланцюг) чітко чути, раніше Ford Mondeo 4 незвичний.
 • З двигуна (без різниці він робить бензин або дизель), стукає стук.
 • Потужність двигуна падає.
 • Повна зупинка автомобіля під час руху.
 • Стартер обертається легше, ніж раніше, двигун не починається.

Можливі причини включають збільшення споживання дизельного палива або появу пострілів з вихлопної труби. Але тут причини пов’язані з запалюванням, якщо ремінь або ланцюг під час процесу заміни встановлено неправильно.

Де це і як перевірити ремінь, ланцюг часу

Механізм розподілу газу знаходиться в моторному відсіку. Розташований між радіатором і балоном циліндра від правого колеса. Закрито пластиковим захистом, він повинен бути демонтований для вільного доступу. Сайт встановлення не залежить від того, чи дизельний двигун чи бензин.

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Під час заміни (перед видаленням) маркери позначаються на старому приводі і на них встановлюється нова частина

Діагностика рекомендується кожні 40 тисяч. км для пояса і раз на рік для ланцюга. Ви можете перевірити стан приводу лише після видалення захисного кожуха з механізму. Ford Mondeo 4 вказує на необхідність заміни дизельного двигуна: вказані такі знаки:

 • Розтягнутий пристрій на максимум, ланцюг провисає, немає інших симптомів інших симптомів інших симптомів для цього;
 • Виявлення на ремінці технічної рідини. Необхідно знайти та усунути витік;
 • Тріщини на поверхні, загроза розриву. Заміна в цьому випадку необхідна;
 • Порушення цілісності країв, так званий “розрив”;
 • Наявність гумового пилу на робочій поверхні вузла.

Рух по дизельному Ford Mondeo 4 є надзвичайно небажаним, якщо на приводі виявляється відлущування або стирання зубів, ослаблення затягування ланцюга. Заміна здійснюється в екстреному режимі.

Заміна ланцюга синхронізації Ford Mondeo 4 2.3, 2.0

Ремонт здійснюється на спостережній ямі, повісити праву сторону тіла або підніміть машину повністю підйомником. Відкрийте капюшон, вийміть декоративну захисну кришку з двигуна, відкрутіть резервуар для розширення, відключіть усі дроти, які блокують вільний доступ, демонтуючи колесо та відкривач.

Послідовність заміни металевого приводу часу на дизельному двигуні Ford Mondeo 4:

 • Відкрутіть подушку з тіла, вийміть на бік.
 • Під гуртом встановлюється пристрій підтримки.
 • Відпустіть болт з колінчастого вала, вийміть шків і ремінь.
 • Демонтував кришку клапана.
 • Вийміть привід ременя та сусідні відео з ним.
 • Демонтував гідравлічну обгортку (насос).
 • Видаліть захисний кожух за допомогою часу та відкрутіть свічку.
 • Зафіксуйте, що підходить у пластині розміру.
 • Вилку знімається з блоку і гвинти, щоб він спирався на колінчасте вал.
 • Взуття для демонтажу, натягувач, випустіть кріплення на зірках та видаліть ланцюг.

Після встановлення ланцюга покладіть на своє місце всі вилучені блоки.

Форма Ford Mondeo 4 Заміна дизельного ременя, 1.6, 2.0

Корпус піднімається на передній правій стороні, демонтував колесо, вийміть кришку та з нижнього захисту двигуна. Якщо було вирішено перевірити стан на Ford Pump, необхідно злити антифриз. Відкрутіть кришку з розширювального резервуара, відключіть клем від акумулятора і злийте рідину через спеціальний отвір у радіаторі.

Як правильно замінити ремінь:

 • Піддона встановлюється піддоном для виправлення двигуна.
 • Демонтувати кріплення на шлангу Гура і підняти його вгору.
 • Відкрутіть танк розширення.
 • Від’єднайте і вийміть подушку.
 • Всі дроти та вузли, що заважають його зняття, відволікаються від захисного кожуха, ремінь допоміжних пристроїв (компресор, генератор, кондиціонер) видаляється, відео призначено і фіксується для цього.
 • Увімкніть задню швидкість і вручну гальмо, демонтуйте маховик.
 • Видаліть нижній захисний кожух часу.
 • Відкрутіть колінчастий вал, вийміть металеву кришку і позначено зверху і внизу білим маркером, оскільки ремінь коштує.
 • Зчепіть розподільний вал.
 • Вийміть розтягнутий валик.

Вийміть старий пояс, покладіть нове. Поверніть усі демонтені вузли до місця у зворотному порядку.

Заміна Ford Mondeo 4

Eco.Bust Mondeo 4 2.5 в системі часу встановлений ланцюговий привід, його заміна зроблена в тій же схемі, що і в будь.якій моделі Ford з дизельним двигуном. Процес технічного обслуговування ускладнюється відсутністю гідравлічного компенсатора, автомобіль забезпечує механічне регулювання зазору між клапанами та валом розподілу, ця функція виконує штовхач. Тому після заміни ланцюга термінів зазор повинен бути встановлений вручну. Фабричні параметри на Ford Mondeo 4 Eco.Bust між штовхачем та валом розподілу на вхідному клапані. 0,20 мм на виході. 0,35 мм.

Важливий! Виміряйте індикатор за допомогою спеціального зонда в теплому приміщенні (двигун повинен бути холодним), кулаком розподільного вала, спрямованого вгору.

Що станеться, якщо ви не зміните пояс, вчасно ланцюжок

Ford Mondeo 4 ремінь із дизельним паливом Toothera, виготовленим з міцного гумового з’єднання. Як правило, воно не розтягується, втрата одного або декількох зубів і зміщення ременя з точки посадки. При більш сильному зносі на поверхні тріщини, розрізи, стратифікації матеріалу утворюються, тут не можна уникнути розриву.

Важливий! Навіть з невеликим порушенням цілісності приводу часу, синхронізація порушується, головки голови відкриваються раніше і зіткнуться з поршнями.

Ланцюговий привід не розірваний, а має можливість розтягуватися. Ford Mondeo 4 має ланцюг передач. У разі порушення посилань він пропустив і не може повністю виконати функцію синхронізації. Під час розтягування до критичної точки ланцюг може стрибати з зірок. У будь.якому випадку, зіткнення з поршнями голови не можна уникнути.

В результаті клапана підлягають повному заміні. У випадку дизельного двигуна Ford Mondeo 4, розподільний вал, у критичному випадку. У разі легковажних порушень у системі часу, основні ремонти виправлять ситуацію. При значному пошкодженні двигун не підлягає реставрації.

Заміна пояса приводу TDSI. Ford Mondeo 4 Diesel. Ford Mondeo Club Forums

Що стосується самого генератора. багато про це було сказано, то було написано досить багато тексту, багато питань задали, але в один момент, зваживши всі плюси і мінуси, завершено на користь придбання Оригінальний і єдиний генератор Visteon, який встановлений. На конвеєрах Ford.

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Як альтернатива. Motorcraft або Delta. Крім того, після того, як численні інформація, що надходить з братських сайтів, присвячених обговоренню ремонту генераторів Звичайні підшипники та намотування, також електронний компонент, що передає інформацію в блок управління ECU.

Більше того, ймовірність успішного ремонту за загальними оцінками становить від 60 до 50 на користь успіху, але чи варта така гра свічки для вас не рідко, і досить успішні факти відновлення пояса заміни генераторів Ford Mondeo 4 та I Не хочу, щоб хтось і ніхто не відвернувся від ремонту, у разі проблем. Особисто моя проблема у необхідності генератора виникла вже від самої покупки автомобіля, але в той час мерехтіння світла не було настільки помітним, причому щомісяця це явище все частіше демонструвало себе, а заміна приводного ременя на Ford Mondeo 4 вплинув на роботу двигуна і на зникнення набагато, ніж тяга.

Встановіть пристрій на шків водяного насоса в положення, показане в рисі.

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Перевірка та заміна ременя допоміжних пристроїв Ford Mondeo 4 (2007-2014.)

Переконайтесь, що фіксатор пристрою для встановлення ременя допоміжного приводу вузла, хапаючи на шків, чітко зафіксував пристрій. В іншому випадку ремінь під час встановлення буде пошкоджена. Встановлення на шківі водяного насоса для встановлення ременя допоміжного складання ременя. Встановлення пристрою для встановлення ременя допоміжних одиниць та вихідного положення ременя перед встановленням ременя. Вийміть ремінь із шківа водяного насоса і встановіть його на імпульс генератора.

Поверніть пристрій для встановлення ременя проти годинникової стрілки до положення, показаного заміною приводного ременя з рисом Ford Mondeo 4. Переконайтесь, що ремінь правильно встановлений на кріпленому пристрої, інакше він буде пошкоджений при встановленні. Поверніть пристрій для встановлення ременя для болта в нього за годинниковою стрілкою. Переконайтесь, що кріпильний пристрій не затискається між ременем і шківом водяного насоса, інакше пояс.

13 Заміна приводних ременів

Встановлення допоміжного ременя приводу на шківа водяного насоса. Покручуючи великою викруткою або кріпильною лопатою, зміст кріпиться з шківа водяного насоса, подолавши опір його засувки. Встановіть важіль коробки передач у нейтральному положенні. Пристрій для встановлення ременя допоміжних пристроїв одноразового використання, оскільки під час встановлення він деформований.

Переверніть колінчасту вал двигуна на два оберти та перевірте правильне розташування ременя в потоках шківів. Заміна приводного ременя Ford Mondeo 4 Goldwood 1. Зніміть праве переднє колесо 3.

Перевірте напругу ременя. Якщо ремінь трохи розтягнутий під час роботи, вам потрібно змінити.

Перевірте умову пояса із зовнішньою перевіркою. Якщо на поясі знайдені ознаки сильного зносу або пояса, його потрібно замінити. Знак зносу багатозброєного пояса.це зміна форми ребер робочої поверхні.

Новий реберний пояс у поперечному перерізі трапецієподібної форми, в зношеному. Встановіть деталі в порядку, революційне видалення. Зміна приводу допоміжних одиниць двигуна DURATEC TI-VCT з об’ємом 1,6 літра згодом виробляється.

За словами рад виробника, привід допоміжних пристроїв генератора, водяний насос та гідравлічний ремінь насосного насосного насоса з контролем Ford Mondeo 4 повинні бути замінені кожні 60 тис. Вам знадобиться: повісьте передню частину автомобіля та встановіть його на надійну опору, вийміть праве переднє колесо 2. Зніміть праву лобову кришку 3. Зніміть компресор приводного ременя. За порадами виробника, ремені приводів допоміжних одиниць та компресор Конюка для видалення повинні бути вирізані ножем, після чого вони стають непридатними.

Це пояснюється тим, що обидва ремені, навіть після видалення без пошкоджень, не піддаються повторному використанню, оскільки вони розроблені лише для одного часу розтягування при встановленні на регулювання шківів натяг ременя не передбачено. Крім цього, зміна ременів регулюється після певного пробігу чи службового терміну, тому при заміні приводного ременя допоміжного складу, приводний ремінь конюк повинен бути негайно замінений.

Заміна приводного ременя Ford Mondeo 4 Diesel

Вийміть приводний ремінь допоміжного блоку, вирізаючи його ножем 6. Витріть усі одиниці невисловленою ганчіркою шківа, щоб виключити ковзання допоміжного складу під час встановлення.

Встановіть новий ремінь допоміжних пристроїв на шківах колінчастого вала, водяного насоса та насосного насоса управління управлінням таким макара, що ремінь знаходиться на центральній частині потоків шківів. Встановіть пристрій на шків водяного насоса в положення, показане в рисі. Гладкі світильники Opel Astra:

Заміна пояса приводу TDSI. Ford Mondeo 4 Diesel. Ford Mondeo Club Forums

Що стосується самого генератора. багато про це було сказано, то було написано досить багато тексту, багато питань задали, але в один момент, зваживши всі плюси і мінуси, завершено на користь придбання Оригінальний і єдиний генератор Visteon, який встановлений. На конвеєрах Ford.

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Як альтернатива. Motorcraft або Delta. Крім того, після того, як численні інформація, що надходить з братських сайтів, присвячених обговоренню ремонту генераторів Звичайні підшипники та намотування, також електронний компонент, що передає інформацію в блок управління ECU.

Більше того, ймовірність успішного ремонту за загальними оцінками становить від 60 до 50 на користь успіху, але чи варта така гра свічки для вас не рідко, і досить успішні факти відновлення пояса заміни генераторів Ford Mondeo 4 та I Не хочу, щоб хтось і ніхто не відвернувся від ремонту, у разі проблем. Особисто моя проблема у необхідності генератора виникла вже від самої покупки автомобіля, але в той час мерехтіння світла не було настільки помітним, причому щомісяця це явище все частіше демонструвало себе, а заміна приводного ременя на Ford Mondeo 4 вплинув на роботу двигуна і на зникнення набагато, ніж тяга.

Встановіть пристрій на шків водяного насоса в положення, показане в рисі.

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Перевірка та заміна ременя допоміжних пристроїв Ford Mondeo 4 (2007-2014.)

Переконайтесь, що фіксатор пристрою для встановлення ременя допоміжного приводу вузла, хапаючи на шків, чітко зафіксував пристрій. В іншому випадку ремінь під час встановлення буде пошкоджено. Встановлення на шківі водяного насоса для встановлення ременя допоміжного складання ременя. Встановлення пристрою для встановлення ременя допоміжних одиниць та вихідного положення ременя перед встановленням ременя. Вийміть ремінь із шківа водяного насоса і встановіть його на імпульс генератора.

Поверніть пристрій для встановлення ременя проти годинникової стрілки до положення, показаного заміною приводного ременя з рисом Ford Mondeo 4. Переконайтесь, що ремінь правильно встановлений на кріпленому пристрої, інакше він буде пошкоджений при встановленні. Поверніть пристрій для встановлення ременя для болта в нього за годинниковою стрілкою. Переконайтесь, що кріпильний пристрій не затискається між ременем і шківом водяного насоса, інакше пояс.

13 Заміна приводних ременів

Встановлення допоміжного ременя приводу на шківа водяного насоса. Покручуючи великою викруткою або кріпильною лопатою, зміст кріпиться з шківа водяного насоса, подолавши опір його засувки. Встановіть важіль коробки передач у нейтральному положенні. Пристрій для встановлення ременя допоміжних пристроїв одноразового використання, оскільки під час встановлення він деформований.

Переверніть колінчасту вал двигуна на два оберти та перевірте правильне розташування ременя в потоках шківів. Заміна приводного ременя Ford Mondeo 4 Goldwood 1. Зніміть праве переднє колесо 3.

Перевірте напругу ременя. Якщо ремінь трохи розтягнутий під час роботи, вам потрібно змінити.

Перевірте умову пояса із зовнішньою перевіркою. Якщо на поясі знайдені ознаки сильного зносу або пояса, його потрібно замінити. Знак зносу багатозброєного пояса.це зміна форми ребер робочої поверхні.

Новий реберний пояс у поперечному перерізі трапецієподібної форми, в зношеному. Встановіть деталі в порядку, революційне видалення. Зміна приводу допоміжних одиниць двигуна DURATEC TI-VCT з об’ємом 1,6 літра згодом виробляється.

За словами рад виробника, привід допоміжних пристроїв генератора, водяний насос та гідравлічний ремінь насосного насосного насоса з контролем Ford Mondeo 4 повинні бути замінені кожні 60 тис. Вам знадобиться: повісьте передню частину автомобіля та встановіть його на надійну опору, вийміть праве переднє колесо 2. Зніміть праву лобову кришку 3. Зніміть компресор приводного ременя. За порадами виробника, ремені приводів допоміжних одиниць та компресор Конюка для видалення повинні бути вирізані ножем, після чого вони стають непридатними.

Це пояснюється тим, що обидва ремені, навіть після видалення без пошкоджень, не піддаються повторному використанню, оскільки вони розроблені лише для одного часу розтягування при встановленні на регулювання шківів натяг ременя не передбачено. Крім цього, зміна ременів регулюється після певного пробігу чи службового терміну, тому при заміні приводного ременя допоміжного складу, приводний ремінь конюк повинен бути негайно замінений.

Заміна приводного ременя Ford Mondeo 4 Diesel

Вийміть приводний ремінь допоміжного блоку, вирізаючи його ножем 6. Витріть усі одиниці невисловленою ганчіркою шківа, щоб виключити ковзання допоміжного складу під час встановлення.

Встановіть новий ремінь допоміжних пристроїв на шківах колінчастого вала, водяного насоса та насосного насоса управління управлінням таким макара, що ремінь знаходиться на центральній частині потоків шківів. Встановіть пристрій на шків водяного насоса в положення, показане в рисі. Гладкі світильники Opel Astra:

Заміна приводного ременя Ford Mondeo 4

Ми продемонструємо заміну натягу та кругообігу валиків ременя. Ford Mondeo 2 одиниці 2.0 бензин, четверте покоління, випуск 2007 року. Ми змінюємо напругу та обхідні ролики через невдачу їх підшипників. Підшипники випромінюють неприємний свист у холостому ходу, і з підвищенням швидкості вище середнього свистка чути навіть у машині автомобіля.

Частота заміни

Відео напруги, провідне відео та навісний пояс одиниць потрібно змінювати один раз на 120 тисяч. км. пробігати. Багато власників Mondeo 4 вчасно роблять заміну пояса, але заміна валиків втрачає з поля зору. Часто трапляється, що пояс замінюється і через 10-20 тисяч. Км пробігу “свистяні” роликові підшипники. Ми рекомендуємо разом із заміною розтягування та провідного валика, незалежно від умови, замінити привідний ремінь.

Стаття про валики та пояс, який знадобиться

Оригінальне відео про напругу. Ford 1387066. Самінанти: Monroe L50604, FEBEST 2188-FOCII, SNR GA35276, Dayco APV2673, Gates T36204, INA 532065210.

Оригінальне провідне відео. Ford 1371224. СЕМПАНТИ: SNR GA35251, Gates T38204, SKF VKM 34052, INA 534012820.

Оригінальний привід. Ford 1229448. Замінники: Meyle 050 006 2185, Gates 6PK2198, FEBI 39796, Bosch 1987946282.

Як змінити пояс складання підрозділів та його відео, див. У звіті про фото.

Пояс додає. Одиниці, розтягування та провідні валики розташовані праворуч від двигуна в напрямку автомобіля.

Своїми руками: Заміна ременя

Пояс генератора сьогодні зламався, як завжди)

Старий пояс

Гаразд, я думаю, що новий пояс вже давно купується, і пояс 6PK1029 чекає своєї черги, наприклад, оригіналу, і я купив Rlyushka для генів,

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Нова Рлюха

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

На вигляд те саме) майже))

У мене є генератор ремонту в резерві, де підшипники змінюються, але естафета мертва, а для нього я купив естафету, але не оригінал. І я купив його, тому що заряд іноді зникає, але на наших автомобілях це норма, мабуть, все одно в акумуляторі, я взяв його рік тому з новим, варто стояти півгодини з увімкненим радіо І вже стартер ледве крутиться. Ну, оскільки у мене було все зі мною, звичайно, я все це поставив, але ремінь 6PK1029 не хотів тягнути, користь була автомобілем, і була придбана установка), за допомогою його допомоги я якось витягнув цей пояс) Ну, загалом, заряд пішов, і негайно цибулина дуба загорілася, але заряд увімкнено, вона стояла близько 5 хвилин, вимкнула двигун, лампочка знову завоювалася, цибулина вийшла і заряд припинився Ідучи, і акумулятор чомусь почав відкриватися зі швидкістю блискавки, заряд впав прямо через 10 секунд. 12. 9 вольт ((вимкнено двигун, спробував його ще раз, Ока помер, не крутяться. Я думаю про невдачу, я купив естафету в екзистенції, точніше оплачується на картці і отримав пікап у предметі, і, природно, немає перевірки, де зараз шукає цей екзистенціал, пекло знає.

Ну, загалом, я зібрав свої сили і почав знімати неофотоприкірний генератор і знову поставив свого працівника все було б нічого, але коли я потягнув пояс, я випадково підскочив у встановлення і зламав телефон Розширення резервуара та каааак вилили цю червону рідину, цей антифриз вистрілив весь двигун.

Зламана трубка

Я вже був відчайдушним, оскільки трубка зламалася прямо біля основи засувки, і неможливо було відновити її на вигляд. Розпилювались в Інтернеті і знайшли ці трубки 1300, але на замовлення.((

Було вирішено розібратися та ремонтувати, акуратно зняв верхнє коліно, потім гумовий пишний і звільнив саму засувку, вставив трубу в засувку і притиснув засувку на цю трубку)), потім я поклав на гумову смугу і Верхнє коліно)), і я повернув його зверху і плекав і вимкнув вуаля, ніде не отруює, і вам не потрібно купувати нову запасну частину)

Стартер неохоче крутився, і машина запустилася, заряд більше не зник)

Своїми руками: Заміна ременя

Пояс генератора сьогодні зламався, як завжди)

Старий пояс

Гаразд, я думаю, що новий пояс вже давно купується, і пояс 6PK1029 чекає своєї черги, наприклад, оригіналу, і я купив Rlyushka для генів,

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

Нова Рлюха

пояс, привод, tdsi, ford, mondeo, diesel

На вигляд те саме) майже))

У мене є генератор ремонту в резерві, де підшипники змінюються, але естафета мертва, а для нього я купив естафету, але не оригінал. І я купив його, тому що заряд іноді зникає, але на наших автомобілях це норма, мабуть, все одно в акумуляторі, я взяв його рік тому з новим, варто стояти півгодини з увімкненим радіо І вже стартер ледве крутиться. Ну, оскільки у мене було все зі мною, звичайно, я все це поставив, але ремінь 6PK1029 не хотів тягнути, користь була автомобілем, і була придбана установка), за допомогою його допомоги я якось витягнув цей пояс) Ну, загалом, заряд пішов, і негайно цибулина дуба загорілася, але заряд увімкнено, вона стояла близько 5 хвилин, вимкнула двигун, лампочка знову завоювалася, цибулина вийшла і заряд припинився Ідучи, і акумулятор чомусь почав відкриватися зі швидкістю блискавки, заряд впав прямо через 10 секунд. 12. 9 вольт ((вимкнено двигун, спробував його ще раз, Ока помер, не крутяться. Я думаю про невдачу, я купив естафету в екзистенції, точніше оплачується на картці і отримав пікап у предметі, і, природно, немає перевірки, де зараз шукає цей екзистенціал, пекло знає.

Ну, загалом, я зібрав свої сили і почав знімати неофотоприкірний генератор і знову поставив свого працівника все було б нічого, але коли я потягнув пояс, я випадково підскочив у встановлення і зламав телефон Розширення резервуара та каааак вилили цю червону рідину, цей антифриз вистрілив весь двигун.

Зламана трубка

Я вже був відчайдушним, оскільки трубка зламалася прямо біля основи засувки, і неможливо було відновити її на вигляд. Розпилювались в Інтернеті і знайшли ці трубки 1300, але на замовлення.((

Було вирішено розібратися та ремонтувати, акуратно зняв верхнє коліно, потім гумовий пишний і звільнив саму засувку, вставив трубу в засувку і притиснув засувку на цю трубку)), потім я поклав на гумову смугу і Верхнє коліно)), і я повернув його зверху і плекав і вимкнув вуаля, ніде не отруює, і вам не потрібно купувати нову запасну частину)

Стартер неохоче крутився, і машина запустилася, заряд більше не зник)