Заміна масла в коробці коробки передач Citroen. Заміна масла в коробці коробки передач Citroen

Замінна олія Citroen Jamper Van у пункті пропуску

Citroen Jamper. це родина автомобілів LCV, представлена ​​на ринку з 1994 року в тілах фургона та мінібуса. Автомобіль дебютував на європейському ринку, і в 2001 році розпочався продаж оновленої модифікації. З цього часу автомобіль був доставлений на ринок. Наша модель була доступна з бензиновим двигуном 2.0 л (110 л. З.), або дизель на 100 кінських сил 2.2 л.

Починаючи з 2006 року, продається друге покоління Citroen, а в 2014 році його оновлена ​​версія була випущена. Автомобіль заснований на шасі боксера Peugeot, але в той же час він відрізняється оригінальною конструкцією передньої частини тіла. На ринку фургон і мінібус доступні з дизелем 2.2 л (130-150 л. З.).

Яка олія

Для подачі коробки передач автомобіля Citroen Jumper рекомендується використовувати масло з такими параметрами:

Оригінальний

Для Citroen Jumper з ручною коробкою передач рекомендується оригінальна передача загальної передачі 8 75W-90.

Заміна нафти в PPP Peugeot Boxer 3 Citroen Jumper 2006-

Допустимий

Нижче наведені відповідні аналогічні олії для Citroen Jumper з ручною коробкою передач.

Період заміни

Регулювання заміни нафти в коробці передач автомобіля Citroen Jumper залежить від умов експлуатації. дорожніх та кліматичних факторів, стилю водіння та інших критеріїв, з яких необхідно проводити насамперед, щоб умови зміни масла в ручній коробці передач були більш передбачувані. Звичайно, екстремальна їзда може зажадати ранньої заміни. це помітно раніше, ніж заплановані норми, що становить 60 тисяч. км. У великих навантаженнях краще орієнтуватися на стан робочої рідини, а також звернути увагу на природу роботи передачі. Наприклад, масло слід перевірити, коли під час передачі з’являються ривки або поштовхи. Раніше заміна нафти є найбільш актуальною для міських умов «світлофора», а також тривалої поїздки через схрещені або в гірських районах.

Обсяг нафти

Об’єм заправки для коробки передач фургона Citroen Jumper становить приблизно 3,2 літри трансмісійної рідини.

Як перевірити рівень масла в коробці передач без зонда

Що я можу сказати пробіг. 66 000, настав час появи різних стуків у підвісці ну, я купив поради рульових стрижнів, кульового підшипника, звичайно, все було підготовлено, вивчалося і готовий до заміни.Як доблесна ручка доказів дуже важлива точка при зняття підтримуючою, привід вилетів і масло з коробки витікала на землю Звичайно, осад залишився, але потім залишився осад. Вирішується змінити масло.Яка нафта і скільки, звичайно, виливати, але для “бази” я напишу початкові фабричні параметри.Інформація про годинник:

Всього 75W80 H 6965 (загальна передача BV 75 W 80).

Кількість типу коробки передач Maslamehikhanic MLGU6C (шість.ast) Кількість масла для заповнення: Після зливання: 2,9 Літурні шашки: 3,2 літра

Механічний тип коробки передач mlgu5c (п’ять.a.шлях) кількість олії для наповнення: після осушення: 2,4 літра.сюльфури перевірки: 2,7 літра

Якщо ви йдете довгим шляхом, тоді знімайте акумулятор, сковороду акумулятора, а перед вами. контрольна точка.Я вилився з збоченнями, хтось робить телефон і наливається, не знімаючи акумулятор. Знову ж таки, кожен.Весь цвях, ні стрижень !

Як замінити олію в ручній коробці передач на Citroen Jumper правильно?

Власники Citroen Jumper, які не звикли самостійно обслуговувати свої машини, важко впоратися зі заміною масла в механічних коробках передач. Давайте розглянемо цей процес детальніше і подумаємо про те, як його реалізувати, не витрачаючи цілого стану.

Функції масла в ручній коробці передач у автомобілі

Масло в коробці передач автомобіля Citroën Jumper повинно бути змінено у двох випадках: коли його недостатньо або коли масло втратило свої властивості.

У коробці передач масло діє як мастило для механічних деталей, які працюють разом. Під час роботи передача вала нагрівається і зношується. З часом між ними з’являються зуби передач, і між ними з’являється реакція, що впливає на якість перемикання передач. У кабіні автомобіля характерний шум випромінює коробку передач.

Зношений матеріал частин прилягає до мастила і змішується з ним, заважаючи мастила для виконання своєї роботи. Це призведе лише до збільшення зносу та скорочення терміну служби коробки передач. Якщо така коробка передач використовується протягом тривалого періоду часу, вона повністю вийде з ладу і потребує ремонту.

Під час експлуатації випаровуватися невелика кількість нафти, але це природне явище, і це не має великого впливу на загальну кількість нафти. Відсутність рідини також може бути викликана витоками. Це може статися з механічним пошкодженням картера, наприклад, коли вплив на перешкоду або з зносом ущільнювачів.

Як самостійно змінити масло в ручній коробці передач на Citroen Jumper?

Ось інструменти, які знадобляться для заміни масла в автомобілі Citroën Jumper.

Перед початком роботи олія повинна бути розігріта; 10-хвилинного пробігу має бути достатньо. Цю роботу найкраще виконувати в спостережній ямі, але проблем немає, якщо це не.

Свердло старого масла

Злийте старий перемичок з нафтовою коробкою Citroën за допомогою наступної процедури

 • На нижній частині коробки передач є зливна пробка. Спочатку замініть контейнер під отвором і відкрутіть його для збору рідини.
 • Поки рідина зливає, очистіть зливну пробку. Він оснащений магнітом, до якого частинки зносу. Повністю зняти та замінити ущільнювальне кільце на вилку.
 • Коли мастило повністю виходить з коробки, затягніть пробку.

Вливання нової олії в ручній коробці передач

Далі вам потрібно замінити масло в коробці передач Citroën Jumper на нову. Це можна зробити трьома способами: через Saepun в моторному відділенні, через наповнювальний отвір, доступний у відсіку пасажира, або через наповнювальний отвір, доступний з.під автомобіля. В останньому випадку грунтовка менш зручна, якщо спостережна яма не використовується.

Розглянемо можливість грунтування з доступом до праймера з кабіни.

 • На підлозі перед водієм вийміть кришку акумулятора.
 • Демонтувати і зняти акумулятор. Демонтувати і вийняти лоток. Тепер доступ до заливки коробки передач можна отримати через отвір у нижній частині автомобіля.
 • Послабте застібку шестикутним ключем і видаліть кришку затоки.
 • Очистіть кришку залишків старої мастила і встановіть ущільнювальне кільце на місці.
 • Наступним кроком є ​​заповнення його новою рідиною. Використовуючи лійку з шлангом, налийте його, поки він не покине отвір. Коли рівень рідини нормальний, він повинен досягти верхньої частини отвору.
 • Закрийте і зафіксуйте отвір кришкою.
 • Встановіть на місці лоток крапель, акумуляторної акумулятора та акумулятора.

Експлуатація масла в коробці передач успішно завершена.

Кілька слів про кількість та тип олії. За офіційною документацією, слід використовувати загальну передачу BV 75W-80. Коробка передач Citroën Jumper зарекомендувала себе при використанні ELF Tranself NFP 75W-80.

Кількість вилитого рідини залежить від кількості передач, що використовуються в автомобілі: 5-ступінчаста ручна коробка передач містить приблизно 2,5 літра трансмісійної рідини, а 6-ступінчаста коробка передач становить приблизно 3 літри.

Незалежно від коробки передач у вашому автомобілі, пам’ятайте, що трансмісійна рідина в Citroen Jumper повинна бути змінена кожні 40 000. 60 000 км.

Заміна масла в коробці коробки передач Citroen

Власники автомобіля Citroen Jumper, які не знайомі з процесом самостійного обслуговування вантажних автомобілів, відчувають певні труднощі в заміні масла в механічній коробці передач. Детально розглянемо цей процес і дізнайтеся, як здійснити цей процес без спеціальних грошових витрат.

Функції масла в ручній коробці передач у автомобілі

Заміна нафти в ручній коробці передач на Citroen Jumper необхідна у двох випадках: якщо автомобіль відчуває дефіцит або якщо втратив свої властивості.

У ручній коробці передач олія виконує роль змащення для взаємодіючих частин механізму. У цьому процесі відбувається нагрівання та зношування передач валів. З часом між ними виникає передача зубів, що впливає на якість передачі. У кабіні виникає характерний шум, що надходить.

Продукти зносу деталей осідають на мастилі, змішайте з ним, саме тому він перестає правильно виконувати своє завдання. Це лише збільшує знос і зменшує термін експлуатації коробки передач. Довга експлуатація такої ручної коробки передач може призвести до повного поломки та подальшого ремонту.

У процесі цього невелика кількість нафти випаровується. це природний процес, який незначно впливає на його загальну кількість. Відсутність рідини може бути викликана витоками. Вони, як правило, виникають у випадку механічного пошкодження картера, що відбувається, коли перешкоджає перешкода, або внаслідок зносу ущільнювачів.

Як самостійно змінити масло в ручній коробці передач на Citroen Jumper?

Ось список інструментів для зміни масла в ручній коробці передач у Citroen Jumper, що вам знадобиться:

 • набір клавіш різного розміру;
 • шестикутник на 17 мм;
 • воронка та шланг для заповнення нової рідини;
 • ємність для збору старої нафти;
 • набір герметичних кілець;
 • ганчірка.

Перед початком процесу масло потрібно нагрівати. Для цього просто подорожуйте на машині близько 10 хвилин. Найкраще здійснити операцію на спостережній ямі, але її відсутність не є проблемою.

Свердло старого масла

Слив старої олії з ручною коробкою Citroen Jumper здійснюється наступним чином:

 • У нижній частині корпусу коробки передач ми знаходимо зливну пробку. Відкрутіть його, встановивши раніше контейнер для збору рідини під отвором.
 • Поки рідина зливає, очистіть зливну пробку. Він оснащений магнітом, до якого марнотратство передач. Ми повністю видалимо їх і замінюємо ущільнювальне кільце на пробці.
 • Після того, як мастило повністю виходить з коробки, ми підтягуємо пробку до місця.

Вливання нової олії в ручній коробці передач

Далі потрібно замінити масло в ручній коробці передач Citroen Jumper на нову. Це можна зробити одним із трьох способів: через відкриття кабіни в моторному відсі. В останньому випадку наповнення може бути не дуже зручним, якщо ви не використовуєте спостережну яму.

Розглянемо варіант заповнення доступом до отвору повені через внутрішню частину:

 • На підлозі перед сидінням водія вийміть кришку акумулятора.
 • Вимкніть і витягніть акумулятор. Демонтувати і зняти його піддон. Через отриманий отвір у нижній частині автомобіля ми отримали доступ до кришки коробки передач.
 • Вийміть пробку отвору, що зливає, відкручуючи застібку шестикутником.
 • Очистіть кришку залишків старої мастила і змініть ущільнювальне кільце.
 • Далі виливається нова рідина. Його виливають з воронкою з шлангом, поки він не почне виливати з отвору. З нормальним рівнем рідина повинна досягти верхнього краю отвору.
 • Закрийте отвір кришкою і виправте її.
 • Ми встановлюємо кришку піддону, акумулятора та акумулятора на місці.

Операція нафти в ручній коробці передач успішно завершена.

Кілька слів щодо того, скільки олії виливається і що саме. Відповідно до даних, зазначених в офіційній документації, слід використовувати загальну рідну рідину BV 75W-80. Практика показує, що ручна коробка передач Citroen Jumper чудово працює на ELF Tranself NFP 75W-80.

Об’єм висипаної рідини залежить від кількості ступенів коробки, що використовується в автомобілі: 5-ступінчаста ручна коробка передач містить близько 2,5 л рідини передачі, коробка передач з 6 кроками в області 3 літра.

Незалежно від коробки передач у вашому автомобілі, пам’ятайте, що зміна масла в ручній коробці передач у Citroen Jumper повинна здійснюватися беззаконно кожні 40-60 тисяч. км бігу.

Citroen Jumper Citroen Jumper

масло, коробці, коробка, передача, citroen

Ми раді запросити автомобілістів подати заявку на пропозиції в галузі ремонтних процедур, працювати над автомобілем, технічним обслуговуванням технічних мінібусів тощо.С. у професійному сервісному центрі, забезпеченому всім необхідним обладнанням для високоякісної роботи. Професійний підхід до будь.якої проблеми, компетентних працівників, які знають свою роботу та, крім того, прийнятні ціни. Наші основні переваги перед багатьма іншими сотнями. Окрім того, що вже перераховані послуги, ми пропонуємо таку послугу, яка потребує попиту серед початківців та досвідчених автомобілістів, як заміна нафти в коробці передач Citroen Jumper (Citroen Jumper).

Заміна нафти в коробці передач Citroen (Citroen Jumper) у Санкт.Петербурзі

Заміна масла в коробці передач Citroen (Citroen Jumper) вимагає спеціальної підготовки. Необхідно знайти кімнату з ямою або підняти передню частину машини з гніком, щоб можна було впасти під дном. У цьому випадку заміна нафти в Citroen Jumper Citroen контрольна точка може бути здійснена лише в тому випадку, якщо є спеціальне обладнання. Клавіша 7, ключ 7, ключ з брязкальцею 7 для відкручення пробки, поливу та шланга для заповнення масла. Заміна нафти на CMPP Citroen Jumper слід робити частіше, ніж зміна масла в автоматичній коробці передач Citroen, оскільки виробники автоматичної коробки передач припускають тривалість служби нафти протягом усього періоду транспортного засобу транспортного засобу. Заміна нафти в Citroen Jumper Citroen Gearbox у Санкт.Петербурзі відбувається в наших автотехніків за низькою ціною, тому не рекомендується проводити цю складну процедуру самостійно.

Купуйте нафту для передач Citroen Jumper (Citroen Jumper) у Санкт.Петербурзі

Наш сервісний центр не тільки здійснює кваліфікований ремонт транспортних засобів різної складності, тепер ми також пропонуємо придбати запчастини та нафту для трансмісії Citroen Jumper у Петербурзі. У наших автомобільних магазинах досить багатий вибір нафти для коробки коробки передач Citroen Jumper у Санкт.Петербурзі. Ви можете придбати в нашій службі Service Citroen Jumper Point Parts або Retail, і він повинен бути за доступними цінами.

масло, коробці, коробка, передача, citroen

Яка таємниця популярності Citroen Jumper

Citroen.французька компанія з автобудови, названа на честі, його творця Андре Китроен, у 1919 р Гідропневматична суспензія сьогодні служить знаком Citroen. Цікаво, що Андре Китроен використовував Ейфелеву вежу для поширення своїх автомобілів, яка була записана як найвищий рекламний щит в історії.

Citroen Jumper. Багатофункціональний автомобіль для комерційного використання французької компанії Citroen. Серед комерційних автомобілів Джейпер приємно виділяється з гідним дизайном тіла з оптимальними технічними даними. Citroen Jumper Fourgon пропонує вантажний відсік потужності до сімнадцяти кубічних метрів у витягнутому версії та вісім кубічних метрів у короткій моделі. Слід зазначити задні двері. Вони відкриваються дуже широко.

Якщо ви шукаєте професійний ремонт, то ви до нас!

Якщо ви хочете замовити послугу заміни нафти в коробці передач Citroen Jumper, наші сервісні центри із задоволенням виконують його будь.якому власнику автомобіля за дуже низькими цінами, не втрачаючи якості наданих послуг! Приходьте і отримайте можливість самостійно оцінити високу службу.

Заміна масла в коробці коробки передач Citroen

Варто зазначити, що мастило для ручної коробки передач набагато дійсніша, ніж масло для двигуна, наприклад. Однак це не позбавляє власника необхідності замінити мастило. Він накопичує металеві чіпси, які згодом, діючи як абразивний, зношував передачі, вали тощо.D.

Якщо ви вчасно подбаєте про зміну масла в контрольно.пропускному пункті на Citroen Jumper, то можна уникнути неприємних наслідків для вузлів та механізмів.

Як зрозуміти, що прийшов час? Ви самі зрозумієте, що не все в порядку з маслом в автоматичній коробці передач, якщо ви помітите:

 • запах, каламутний колір. повний знос мастила;
 • Колір молочної квоти з масляної теплоносія потрапив у двигун;
 • Піна та бульбашки на поверхні. змащування вибирається неправильно.

У Diche Equelists досвідчені експерти допоможуть швидко виконати необхідні процедури утилізації старих мастильних матеріалів, а також пропонують широкий спектр масел для Citroen Jumper. Купуючи його у нас, ви можете розраховувати на безкоштовну наповнення! Очистіть своїх консультантів.

Поспішайте залишити заявку на Citroen Jackper. Ви можете зробити це в Інтернеті на сайті, вказуючи на вас зручний час, або звертаючись до менеджерів по телефону. Контакт!

Як замінити масло в коробці коробки передач Citroen

Категорія: Детальний посібник з обслуговування автомобілів

Характеристики автомобілів: Розміри автомобіля такі, довжина. 3708, ширина. 1100, висота. 1962 мм. Колісна база. 2351 мм. Зазор дорожнього руху 134 мм. Автомобіль оснащений гібридним живленням. 4.циліндровий двигун оснащений системою, яка забезпечує вихідну потужність двигуна. Для кожного циліндра 4 клапани. Діаметр одного циліндра дорівнює 77 мм, поршневий удар. 77 мм. Колінчастий вал двигуна і прискорюється до 5000 об / хв на хвилину. Максимальний крутний момент проводиться до 2000 революцій на хвилину.

Я розмістив адміністратора: на прохання Габріеля

Перегляньте відео про те, як замінити масло в коробці коробки передач Citroen.

Оцінка власника автомобіля на ім’я Руф: Універсальність. Успішне поєднання керування та динамічного водіння. Перехресні здібності.

Оригінальна назва:. ?? ?? Citroen Jumper

Дата виходу: 28. 06. 2014 рік

Сміх у цій темі: Кішок найкраще демонструє Brexit: вони довго кричать перед закритими дверима, і після того, як роздратований власник відкрив його, вони сидять і тупо дивиться у двері, не віддаляючись геть.

Як замінити олію в ручній коробці передач на Citroen Jumper правильно?

Власники Citroen Jumper, які не звикли самостійно обслуговувати свої машини, важко впоратися зі заміною масла в механічних коробках передач. Давайте розглянемо цей процес детальніше і подумаємо про те, як його реалізувати, не витрачаючи цілого стану.

Функції масла в ручній коробці передач у автомобілі

Масло в коробці передач автомобіля Citroën Jumper повинно бути змінено у двох випадках: коли його недостатньо або коли масло втратило свої властивості.

У коробці передач масло діє як мастило для механічних деталей, які працюють разом. Під час роботи передача вала нагрівається і зношується. З часом між ними з’являються зуби передач, і між ними з’являється реакція, що впливає на якість перемикання передач. У кабіні автомобіля характерний шум випромінює коробку передач.

Зношений матеріал частин прилягає до мастила і змішується з ним, заважаючи мастила для виконання своєї роботи. Це призведе лише до збільшення зносу та скорочення терміну служби коробки передач. Якщо така коробка передач використовується протягом тривалого періоду часу, вона повністю вийде з ладу і потребує ремонту.

Під час експлуатації випаровуватися невелика кількість нафти, але це природне явище, і це не має великого впливу на загальну кількість нафти. Відсутність рідини також може бути викликана витоками. Це може статися з механічним пошкодженням картера, наприклад, коли вплив на перешкоду або з зносом ущільнювачів.

Як самостійно змінити масло в ручній коробці передач на Citroen Jumper?

Ось інструменти, які знадобляться для заміни масла в автомобілі Citroën Jumper.

Перед початком роботи олія повинна бути розігріта; 10-хвилинного пробігу має бути достатньо. Цю роботу найкраще виконувати в спостережній ямі, але проблем немає, якщо це не.

Свердло старого масла

Злийте старий перемичок з нафтовою коробкою Citroën за допомогою наступної процедури

 • На нижній частині коробки передач є зливна пробка. Спочатку замініть контейнер під отвором і відкрутіть його для збору рідини.
 • Поки рідина зливає, очистіть зливну пробку. Він оснащений магнітом, до якого частинки зносу. Повністю зняти та замінити ущільнювальне кільце на вилку.
 • Коли мастило повністю виходить з коробки, затягніть пробку.

Вливання нової олії в ручній коробці передач

Далі вам потрібно замінити масло в коробці передач Citroën Jumper на нову. Це можна зробити трьома способами: через Saepun в моторному відділенні, через наповнювальний отвір, доступний у відсіку пасажира, або через наповнювальний отвір, доступний з.під автомобіля. В останньому випадку грунтовка менш зручна, якщо спостережна яма не використовується.

Розглянемо можливість грунтування з доступом до праймера з кабіни.

 • На підлозі перед водієм вийміть кришку акумулятора.
 • Демонтувати і зняти акумулятор. Демонтувати і вийняти лоток. Тепер доступ до заливки коробки передач можна отримати через отвір у нижній частині автомобіля.
 • Послабте застібку шестикутним ключем і видаліть кришку затоки.
 • Очистіть кришку залишків старої мастила і встановіть ущільнювальне кільце на місці.
 • Наступним кроком є ​​заповнення його новою рідиною. Використовуючи лійку з шлангом, налийте його, поки він не покине отвір. Коли рівень рідини нормальний, він повинен досягти верхньої частини отвору.
 • Закрийте і зафіксуйте отвір кришкою.
 • Встановіть на місці лоток крапель, акумуляторної акумулятора та акумулятора.

Експлуатація масла в коробці передач успішно завершена.

Кілька слів про кількість та тип олії. За офіційною документацією, слід використовувати загальну передачу BV 75W-80. Коробка передач Citroën Jumper зарекомендувала себе при використанні ELF Tranself NFP 75W-80.

Кількість вилитого рідини залежить від кількості передач, що використовуються в автомобілі: 5-ступінчаста ручна коробка передач містить приблизно 2,5 літра трансмісійної рідини, а 6-ступінчаста коробка передач становить приблизно 3 літри.

Незалежно від коробки передач у вашому автомобілі, пам’ятайте, що трансмісійна рідина в Citroen Jumper повинна бути змінена кожні 40 000. 60 000 км.

Як самостійно змінити масло в ручній коробці передач на Citroen Jumper?

Ось список інструментів для зміни масла в ручній коробці передач у Citroen Jumper, що вам знадобиться:

 • набір клавіш різного розміру;
 • шестикутник на 17 мм;
 • воронка та шланг для заповнення нової рідини;
 • ємність для збору старої нафти;
 • набір герметичних кілець;
 • ганчірка.

Перед початком процесу масло потрібно нагрівати. Для цього просто подорожуйте на машині близько 10 хвилин. Найкраще здійснити операцію на спостережній ямі, але її відсутність не є проблемою.

Свердло старого масла

Слив старої олії з ручною коробкою Citroen Jumper здійснюється наступним чином:

 • У нижній частині корпусу коробки передач ми знаходимо зливну пробку. Відкрутіть його, встановивши раніше контейнер для збору рідини під отвором.
 • Поки рідина зливає, очистіть зливну пробку. Він оснащений магнітом, до якого марнотратство передач. Ми повністю видалимо їх і замінюємо ущільнювальне кільце на пробці.
 • Після того, як мастило повністю виходить з коробки, ми підтягуємо пробку до місця.

Вливання нової олії в ручній коробці передач

Далі потрібно замінити масло в ручній коробці передач Citroen Jumper на нову. Це можна зробити одним із трьох способів: через відкриття кабіни в моторному відсі. В останньому випадку наповнення може бути не дуже зручним, якщо ви не використовуєте спостережну яму.

Розглянемо варіант заповнення доступом до отвору повені через внутрішню частину:

 • На підлозі перед сидінням водія вийміть кришку акумулятора.
 • Вимкніть і витягніть акумулятор. Демонтувати і зняти його піддон. Через отриманий отвір у нижній частині автомобіля ми отримали доступ до кришки коробки передач.
 • Вийміть пробку отвору, що зливає, відкручуючи застібку шестикутником.
 • Очистіть кришку залишків старої мастила і змініть ущільнювальне кільце.
 • Далі виливається нова рідина. Його виливають з воронкою з шлангом, поки він не почне виливати з отвору. З нормальним рівнем рідина повинна досягти верхнього краю отвору.
 • Закрийте отвір кришкою і виправте її.
 • Ми встановлюємо кришку піддону, акумулятора та акумулятора на місці.

Операція нафти в ручній коробці передач успішно завершена.

Кілька слів щодо того, скільки олії виливається і що саме. Відповідно до даних, зазначених в офіційній документації, слід використовувати загальну рідну рідину BV 75W-80. Практика показує, що ручна коробка передач Citroen Jumper чудово працює на ELF Tranself NFP 75W-80.

Об’єм висипаної рідини залежить від кількості ступенів коробки, що використовується в автомобілі: 5-ступінчаста ручна коробка передач містить близько 2,5 л рідини передачі, коробка передач з 6 кроками в області 3 літра.

Незалежно від коробки передач у вашому автомобілі, пам’ятайте, що зміна масла в ручній коробці передач у Citroen Jumper повинна здійснюватися беззаконно кожні 40-60 тисяч. км бігу.