Заміна датчика VAZ 2107. Заміна блокування запалювання Vaz 2107 без ключа

Як видалити замок запалювання автомобілем VAZ-2107 та незалежно замінити його?

Це можна зробити так:

 • По.перше, демонтувати кожух.
 • Далі проріжте кільце з ключем з можливими положеннями ключа з AWL або тонкою викруткою та вийміть його.
 • Під ним. личинка. Саме в зазорі між нею та корпусом вам потрібно буде керувати викруткою, щоб струсити кріплення штифта.
 • Після личинки необхідно витягнути, і компонент, який знаходиться під ним, стискає, щоб розблокувати вал.
 • Тепер пристрій з керма можна видалити та замінити.

Таким чином, зробити всі маніпуляції з ремонтом незалежно. контакт з семінаром є абсолютно необов’язковим.

Як видалити блокування запалювання на VAZ-2107, якщо його заблоковано?

Можуть бути випадки, коли замок запалювання, і личинка не може бути закрученою ні рукою, ні інструментом. Варіант ключового перелому можливий, коли частина бороди залишається всередині колодязя. В обох випадках власник повинен демонструвати пристрій з автомобіля.

 • Вийміть кермо з валу. Рульове колесо кріпиться з горіхом під ключ 24 мм, який не слід відкрутити до кінця. Видалення керма з прорізів здійснюється з нижчими ліжками з ногами та ударами передпліччя. Після зняття деталі з щілинної частини валу гайок повністю відкручений.
 • Зніміть захисний пластиковий кожух рульової колони, закріплений гвинтами з перехресним слотом.
 • Відкрутіть гвинти.
 • Натисніть тонкий інструмент на затискаючій пластині, що дозволить вам трохи розблокувати деталь. Тиск виконується через слот з лівого боку замка. Притиснута засувка дозволить перемістити тіло замку на себе.
 • Удари молотком, нанесеним на пластину праворуч, щоб досягти ретельного замка навколо осі. Це дасть гарантію з задньої частини засувки.
 • За допомогою молотка і зубила розбивають тарілку. Обережно послачає, щоб не пошкодити блок вимикачів керма.
 • Після зняття тарілки стане видимість, встановлений стрижень, встановлений у два очі. Одне з ока легко видно через отвір.
 • Розбийте око зубилом або викруткою плоскою жалом.
 • Знову натисніть тарілку через проріз ліворуч і потягніть її вгору. Він повинен змінити 10-12 мм.
 • Пити молотком на кузовному замку (в області вилки) витягніть його з валу.
 • Після того, як засувка буде пролита через гніздо з лівого боку замка, необхідно потягнути замок на максимальну відстань.
 • Праворуч на замку є платформа з текстом та номером. Під ним вставляється клин (викрутка).
 • Після цієї ударної викрутки або зубал вирізається платформа з написами.
 • Просуньте через отвір ковзайте затискач і вийміть замок із валу.

Третя методика. знищити замок різким ривком:

 • Одна людина сідає на сидіння водія, друга. на пасажирі.
 • Необхідно одночасно кинути кермо, що спричинить знищення засувки.
 • Після цього замок видаляється звичайним методом. Варто зазначити, що лише замки пізніх випусків, продукти СРСР таким чином можуть бути порушені ривком. Крім того, існує ризик пошкодження рульових елементів.

Знайдено інші методи видалення застрягаючих замків запалювання на Vaz 2107. корпус, личинки або свердління личинки та інші. Заключний вибір методу демонтажу залишається у власника автомобіля.

Методологія видалення застрягального пристрою показана у відео з каналу “Область 4253”.

Заміна блокування запалювання автоматичним Vaz

Щоб виконати ремонтні роботи, щоб замінити замок запалювання ваз, нам знадобиться: викрутка, тестер та тонкий AWL. Якщо у вас є все необхідне, ви можете перейти до ремонту. На всіх класичних транспортних засобах VAZ замок запалювання розташований знизу, зліва на рульовій колоні. Для його заміни необхідно:

 • Від’єднайте акумулятор
 • Вийміть пластиковий кожух, раніше відкрутивши гвинти його кріплення.
 • Потім ми відкрутимо два гвинти блокування запалювання до кронштейна.
 • Вставте ключ і встановіть його для розміщення 0, щоб вимкнути пристрій анти.крадіжки.
 • Вставте AWL в отвір у кронштейні і натисніть замок. Тоді ми виймаємо сам замок.
 • Після зняття рекомендується позначити дроти контактів, щоб нічого не заплутати наступного з’єднання.

Видалення блокування запалювання на VAZ-2106 починається з розбирання корпусу рульової колони. Відкрутіть п’ять болтів і видаліть половинки. Перш ніж продовжити розбирання електричної частини замка, в нагоді вимкнути акумулятор, знявши мінус клем або повернувши болт перемикача. Після цього вийміть пружинне замикання з задньої частини корпусу замка та вийміть контактну групу. Ми ведемо її в бік, щоб вона не заважала, і почнемо видаляти сам замок.

Він прикріплений до кронштейна рульового валу з двома болтами, після відкручення, що нічого не відбувається. Марно спробувати вивести замок з гнізда, якщо ви не знаєте про особливу зупинку. Він розташований на корпусі замку під кронштейном. Ми натискаємо цей замок у замок тонкою викруткою через невеликий отвір у кронштейні. Далі, згідно з усіма інструкціями, замок повинен бути вільним для виходу, але це не працює.

Заперечення проти крадіжки стає запереченням. Хоча він перебуває у “відключеному” стані, він все ще чіпляється за рульовий вал. Щоб витягнути замок, ви повинні зробити маніпуляції з ключем. У різних положеннях личинки замку анти.бфт також рухається і якнайбільше спить, коли ключ знаходиться в положенні “стартера”. Через кілька хвилин замок можна витягнути з кронштейна.

Ось час написати, що збірка пристрою повинна здійснюватися в порядку в зворотному видаленні. І взагалі це буде правда. Спочатку вам потрібно вставити новий замок у кронштейн, потопаючи засувку і тримаючи ключ у вихідному положенні, затягніть кріплення, а потім підключіть дроти

Це повинно бути приділено особливу увагу, оскільки неправильно підключена контактна група може відключити стартер або систему запалювання. Дроти від старої групи до нового перемотування по черзі, перевіряючи номери на контактах. Після цього зібрайте корпус рульової колони

Після цього зібрайте корпус рульової колони.

Перш за все, необхідно позбутися декоративного кожуха рульового валу, вийти з кріплення та вийняти його. Ми виконували такі дії під час заміни рульового валу.

2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ

Після зняття декоративного кожуха відкрутіть два гвинти блокування запалювання до тіла, а потім вставте ключ у замок і увімкніть положення «0», в якому анти.крадіжковий пристрій вимикається. Через отвір у кронштейні натисніть з тонким AWL на замок замок і вийміть замок запалювання з посадкового гнізда. Ремонтні роботи з видалення блокування запалювання завершуються на цьому.

Щоб замінити контактну групу блокування запалювання, необхідно підняти блокування кільця з краю краю та зняти контактну частину. Встановлюючи нову контактну частину, орієнтуйте її таким чином, щоб термінали “15” та “30” розташовані збоку від замикаючого стрижня.

Ремонтні роботи були завершені з цього приводу, встановіть новий замок запалювання у зворотному порядку, підключіть дроти, перенесення маркування зі старого перемикача на новий. Схема роздаткового матеріалу або з’єднання для проводів блокування ваз.запалювання є досить простим і зрозумілим, тому кожен автомобіліст може здійснити ремонт або заміну запасної частини, не вдаючись до допомоги персоналу служби автомобіля.

Як перевірити елементи блокування запалювання на продуктивність?

Щоб перевірити функціональність, вам потрібно виконати такі дії:

 • Перевірте роботу елемента фіксації. Для цього потрібен робочий цикл замку і переконайтесь, що ригель висунута при встановленні ключа до точки “III”. При передачі мови засувки слід зайти всередину. Обертання личинок повинно відбуватися без заклинання.
 • Спробуйте вийняти ключ у всіх позиціях. Справжня личинка дозволяє ключ до нападу лише в точці “iii”.
 • Зробіть невелику підставку, яка дозволяє підключити постійну потужність 12 вольт до замка. Насправді необхідно підключити замок безпосередньо до акумулятора або іншого джерела живлення.
 • Покладіть ключ у положення “0” і перевірте наявність живлення на терміналах 30 та 30/1. Тестування проводиться мультиметром або контрольною лампочкою.
 • Візьміть ключ до пункту “Я”. Перевірте наявність напруги в ділянках схем 30/1nt, а також 30/15.
 • У наступному положенні “II” ланцюжок 30/50 додатково прозвучить. Ця позиція вимагає утримання ключа, оскільки він повертається назад під впливом весни.
 • У точці “III” потужність керується на ланцюзі 30/1nt та 30/1.

Коли необхідно замінити замок запалювання в машині?

Необхідно змінити замок на VAZ 2107 у випадках:

 • Заклинання клавіатури при встановленні у личинці або при ретельному. Ряд власників, що затримують момент заміни, зробивши новий ключ і промивши замок з рідиною WD-40.
 • Заклинює анти.крадіжковий стрижень у будь.якому положенні.
 • Якщо неможливо увімкнути стартер або інші електричні схеми. Причиною несправності є зламана або спалена контактна частина дроту.

Заміна контактної групи Vaz.Заміна контактної групи VAZ.

2107, блокування, запалювання, ключ

Огляд перемикачів запалювання до VAZ 2101-07 (Газ, Камаз)

Незалежна заміна блокування запалювання VAZ-2107

Змініть замок запалювання власником автомобіля VAZ-2107. Для цього достатньо мати набір простих інструментів та трохи теоретичних знань.

Що таке замок VAZ-2107

Замок запалювання (далі. ZZ) є основним елементом електричної системи всього автомобіля, ввімкнувши та вимикаючи його. Він розташований під приладовою панеллю, на рульовій колонці зліва. У вимкненому положенні ZZ блокує рульову колонку, не дозволяючи автомобілю вкрасти. Також є ключ додаткового інструменту захисту, який є індивідуальним для кожного замку.

Основні частини блокування запалювання (перемикач запалювання)

Як працює замок відключення запалювання

Основне завдання пристрою. запустити та відключити всі системи автомобілів. Поворот ключа закриває електричний ланцюг, що дозволяє струму від акумулятора вводити всі пристрої та пристрої машини. Повернення ключа до початкового положення дозволяє вимкнути більшість електричних систем. У цьому випадку активується антикутне рульове замок.

VAZ-2107 ZZ забезпечує чотири позиції ключа:

III. Паркінг. Початкове положення. ключ можна вставити та видалити лише в цьому положенні. Зовнішня оптика, нагрівач та очищувач скла. Щоб розблокувати кермо, необхідно плавно скрутити його в будь.якому напрямку. Крім того, щоб увімкнути замок, його потрібно скрутити після видалення ключа.

О. все вимкнено. Вся електроніка де.енергіюється, а ключ фіксується в замку.

Я. запалювання. Системи роботи III позицій, а також запалювання, збудження генератора, контрольних пристроїв, поворотних сигналів та фари.

Ключ у цьому положенні, коли двигун вимкнено, може спалити котушку запалювання.

II. стартер. Все працює, стартер починається.

Ключ у положенні II повинен проводитись, оскільки він не фіксується. Крім того, не зупиняйтесь на ньому робочим двигуном. існує велика ймовірність пошкодження стартера.

Підключення проводів з контактами пристрою

У новому “Сім” всіх дротях з контактів збираються в одній вилці, яку можна легко зняти. Якщо з’єднання окремо, вони повинні бути підключені наступним чином:

 • Червоний дріт. Стартер. Термінал з номером 50.
 • Подвійне, чорне та синє значення, нагрівач кабіни та заднього вікна, інструменти на панелі з номером 15.
 • Рожевий. постійний “плюс” акумулятора. клема з номером 30.
 • Браун. постійний “плюс” акумулятора. клема з номером 30/1.
 • Чорні. загальні та задні фари гальма, задня оптика. термінал з літерами в.

Підключення дротів за кольором

Інструменти заміни

Вам потрібен мінімальний набір, доступний у кожному гаражі:

Видалення замку

 • Вийміть вилку з проводами, вимкнення ZZ з електричних систем.
 • Вставте ключ у личинку, перетворіть у горизонтальне положення в положення “o”.
 • Відкрутіть п’ять гвинтів пластикового кожуха колони.
 • Відкрутити бічні гвинти, що фіксують пристрій (два з них).
 • Тонкою викруткою або AWL натисніть замок і витягніть ZZ.
 • Від’єднайте електричний провід від контактів.

Заміна контактної частини

 • За допомогою тонкої викрутки вийміть блокування кільця, яке фіксує контактну частину в корпусі ZZ.
 • Зняти контакти з циліндра.
 • Вставте новий контактний елемент. У цьому випадку необхідно поєднати канавки нового елемента з поворотним стрижнем на таємниці личинки.

Щоб замінити контактну групу, вам потрібно зняти блокування кільця

Якщо сім було випущено до 1986 року, то він має шість контактів для підключення проводів. У цьому випадку вам потрібно підключити дроти 15/1 та 15/2 до одного терміналу.

Встановлення, з’єднання ZZ

 • Вставте ключ, перетворіть у горизонтальне положення до “o”.
 • Натисніть на засувку, вставте замок циліндр на місце.
 • Підключіть дроти відповідно до їх кольору та нумерації.
 • Покладіть пластиковий кожух на місце.
 • Підключіть замок до електричних систем автомобіля.

Підключивши дроти, необхідно суворо дотримуватися листування проводів та клем, оскільки помилка може відключити все електричне обладнання автомобіля.

Що робити, якщо немає ключа?

У разі втрати ключа із блокування запалювання необхідно виконати наступне:

 • Зніміть пластиковий кожух із стовпчика.
 • Візьміть з тонкою викруткою або AWL і вийміть деталь, на яку застосовується цифрове положення ключа.
 • Заїжджати, розмахуючи, влаштуватися в зазор між тілом і личинкою замка, поки кріплення не втратить.
 • Видаліть личинку.
 • Щоб розблокувати колонку, вичавіть рухомий елемент, розташований під виглядом.
 • Видаліть ZZ та встановіть нове.

Заміна заблокованого блокування запалювання

Якщо замок переповнений, ключ не повертається і не зламається, залишаючись у личинці, ви можете видалити несправний елемент трьома способами.

Перший шлях

 • Від’єднайте від акумулятора “мінус”. Зніміть колесо керма зі стовпчика. НЕ. Демонтаж керма вимагатиме фізичних зусиль, якщо було вилучено прорізну з’єднання. Коли колесо рухається з стовпчика. відкрутіть гайку до кінця і вийміть кермо.
 • За допомогою перехресної викрутки Зніміть захисний кожух стовпчика.
 • Скломуючі кріплення.
 • Натиснувши тонку викрутку на тарілку через проріз на лівій стороні ZZ, подайте вперед, наскільки це можливо, блокуючий циліндр.
 • Діючи молотком на тарілці праворуч, поверніть замок навколо осі.
 • Гімполі удари молотка з зубилом, щоб розчавити тарілку. Під ним. запор, що тримає на очах.
 • Відповідний інструмент для розбиття видимого ока.
 • Знову натискаючи на тарілку через гніздо зліва, зсувайте ZZ на 1 см.
 • Вибирайте замок молотком зі спини.

Другий метод

 • Натисніть замок через зазор на лівій стороні замка.
 • Вийміть замок запалювання на максимально можливу відстань.
 • Під частиною замку, на якому вказано число, вставте щілинну викрутку.
 • Зведіть частину замку з написами.
 • Натисніть на отвір через отвір на засувці та вийміть замок.

Як змінити замок запалювання для Vaz 2107 своїми руками?

У цій статті ми детально поговоримо про те, як змінити замок запалювання для Vaz 2107 власними руками. Насправді, щоб замінити цю одиницю сім’ї Ваз, вам не потрібно мати спеціальні знання та навички, вам також не потрібен спеціалізований інструмент.

У моделі VAZ 2107 замок запалювання часто не вдається. Якщо ви вирішили запустити машину, але панель з пристроями не загоряється або операція стартера не почута, вам потрібно буде замінити блокування запалювання або один із його компонентів. Як було сказано раніше, ремонт цього механізму простий, його можна зробити без залучення спеціалістів з обслуговування автомобілів.

Причини розбиття блокування запалювання

У сьомому моделі вази замок запалювання складається з двох основних частин:

 • механічно, де вставляється ключ;
 • контактна група, до якої приєднуються дроти.

Найчастіше механічна частина замка вимагає заміни після спроби викрадати або варення. Коли втрата ключів, вам також потрібно буде придбати новий “секрет”. Несправність контактної групи відбувається через коротке замикання, порушення ізоляції або окислення контактів.

Кожен автомобіліст повинен знати, як розташований замок запалювання, мати можливість розібрати та діагностувати несправність цього вузла. Якщо ви розумієте схему з’єднання та дизайн запасних частин, ви можете швидко усунути несправність навіть у дорозі.

Для ремонту не потрібні спеціальні навички або професійні інструменти.

Коли вам потрібна заміна?

Визначення несправності механічної частини досить просто. Вам просто потрібно зовнішньо оглянути частину на наявність тріщин або деформації. Якщо, коли ключ обертається, виникає заклинання або різкі стрибки, механізм вимагає заміни.

Діагностика контактної групи вимагає контрольного пристрою, який покаже наявність напруги на стартері з запалюванням. Якщо такого пристрою немає, ви можете використовувати звичайний «контроль». лампочка з двома вихідними проводами.

Якщо при поверненні ключа на зупинку не загоряється, сигнал не надходить, а контактна група не працює. Тому механізм повинен бути змінений.

Порада! З поломкою однієї з частин блокування запалювання, краще придбати весь комплект одразу, оскільки деякі виробники можуть мати з’єднувальні роз’єми компонентів.

Процес заміни

Після діагнозу ми переходимо до видалення та заміни.

Необхідні інструменти

Якщо поломка знайдеться в замок, вам потрібно буде підготувати такі інструменти для розбирання:

Демонтаж блокування запалювання

Усі елементи механізму взаємопов’язані за допомогою звичайних болтів, які видаляються без використання грубої фізичної сили. Порядок видалення старого замку такий:

 • Від’єднайте акумулятор, щоб у процесі не випадково закривати дроти в процесі.
 • Вставте ключ у замок і поверніть його на 90 градусів. У цьому положенні рульовий вал заблокований і не заважатиме демонтажу. Перед тим, як розбирати пристрій, ми повертаємо ключ у блоці запалювання на 90 градусів
 • Щоб видалити пластиковий кожух, відкрутіть 5 болтів, які з’єднують верхню та нижню частину.
 • Акуратно видаліть обидві частини кожуха. Після розгортання болтів обидві частини кожуха легко видаляються з кронштейна
 • Відкрутіть два гвинти, які утримують замок. Вони розташовані з обох боків комутатора.
 • Щоб демонтувати замок запалювання, потрібно відкрутити два кріплення болтів
 • Від’єднайте дроти від контактної групи запалювання.
 • У плоскому отворі на кронштейні вставте AWL і натисніть на засувку, щоб натиснути замок. Вийміть кріпильний болт і за допомогою AWL через плоский отвір натисніть на засувку
 • Ми натискаємо механізм плоскою викруткою і видаляємо його з кронштейна. Після зняття болтів і стиснення засувки, замок запалювання легко витягується

Перевірте та ремонтуйте контактну групу, встановлення та з’єднання нового блокування

Якщо ви вирішите замінити лише контактну групу, вам потрібно буде відкинути кільце плоскою викруткою. і частина відключиться. Під час встановлення нових контактів необхідно розмістити канавку на секретну частину, щоб траплялося невеликий гачок. Після цього затисніть все з пружинним кільцем.Установка нового замка така:

 • Ми вставляємо ключ і звертаємо його на етикетку “0”.
 • Затисніть замок і одночасно вставте перемикач у кронштейн.
 • Ми підключаємо дроти відповідно до схеми. Ми підключаємо дроти за кольором, як зазначено на діаграмі
 • Встановіть дві частини кожуха і кріпіть їх болтами.

Порада! Під час підключення контактів важливо використовувати правильну схему. Якщо ви підключите різні полюси, то проводка може закрити, що призведе до зриву електричних приладів.

Заміна замка запалювання автомобілями Vaz 2107:

Якщо під час роботи автомобіля ви починаєте закливати блокування запалювання або живлення не завжди спрацьовує, коли ключ обертається, необхідно замінити пристрій новим. Це можна зробити самостійно, просто вивчіть схему з’єднання та підготуйте інструмент.

Заміна контактної групи не займе багато часу і може зробити навіть автолюбителі.початківці.Отже, у цій статті ми розповіли про те, як змінити замок запалювання для Vaz 2107.

Ми сподіваємось, що у вас немає труднощів, і ви можете легко замінити.

Вам вдалося замінити?

Заміна блокування запалювання на vaz 2107 власними руками

У моделі VAZ 2107 замок запалювання часто не вдається. Якщо ви вирішили запустити машину, але панель з пристроями не загоряється або операція стартера не почута, вам потрібно буде замінити блокування запалювання або один із його компонентів. Ремонт цього механізму простий, і це можна зробити без участі спеціалістів з обслуговування автомобілів.

Найпоширеніші причини розбиття блокування запалювання

У сьомому моделі вази замок запалювання складається з двох основних частин:

 • механічно, де вставляється ключ;
 • контактна група, до якої приєднуються дроти.

Найчастіше механічна частина замка вимагає заміни після спроби викрадати або варення. Коли втрата ключів, вам також потрібно буде придбати новий “секрет”. Несправність контактної групи відбувається через коротке замикання, порушення ізоляції або окислення контактів.

Кожен автомобіліст повинен знати, як розташований замок запалювання, мати можливість розібрати та діагностувати несправність цього вузла. Якщо ви розумієте схему з’єднання та дизайн запасних частин, ви можете швидко усунути несправність навіть у дорозі. Для ремонту не потрібні спеціальні навички або професійні інструменти.

Коли вам потрібно замінити

Визначення несправності механічної частини досить просто. Вам просто потрібно зовнішньо оглянути частину на наявність тріщин або деформації. Якщо, коли ключ обертається, виникає заклинання або різкі стрибки, механізм вимагає заміни.

Діагностика контактної групи вимагає контрольного пристрою, який покаже наявність напруги на стартері з запалюванням. Якщо такого пристрою немає, ви можете використовувати звичайний «контроль». лампочка з двома вихідними проводами. Якщо при поверненні ключа на зупинку не загоряється, сигнал не надходить, а контактна група не працює. Тому механізм повинен бути змінений.

Порада: Коли розбивають одну з частин блокування запалювання, краще придбати весь комплект одразу, оскільки деякі виробники можуть мати з’єднувальні роз’єми компонентів.

Як змінити

Після діагнозу ми переходимо до видалення та заміни.

Як видалити (крок за кроком з фотографією)

Усі елементи механізму взаємопов’язані за допомогою звичайних болтів, які видаляються без використання грубої фізичної сили. Порядок видалення старого замку такий:

 • Від’єднайте акумулятор, щоб у процесі не випадково закривати дроти в процесі.
 • Вставте ключ у замок і поверніть його на 90 градусів. У цьому положенні рульовий вал заблокований і не заважатиме демонтажу.Перед тим, як розбирати пристрій, ми повертаємо ключ у блоці запалювання на 90 градусів
 • Щоб видалити пластиковий кожух, відкрутіть 5 болтів, які з’єднують верхню та нижню частину.
 • Акуратно видаліть обидві частини кожуха.Після розгортання болтів обидві частини кожуха легко видаляються з кронштейна
 • Відкрутіть два гвинти, які утримують замок. Вони розташовані з обох боків комутатора.Щоб демонтувати замок запалювання, потрібно відкрутити два кріплення болтів
 • Від’єднайте дроти від контактної групи запалювання.
 • У плоскому отворі на кронштейні вставте AWL і натисніть на засувку, щоб натиснути замок.Вийміть кріпильний болт і за допомогою AWL через плоский отвір натисніть на засувку
 • Ми натискаємо механізм плоскою викруткою і видаляємо його з кронштейна.Після зняття болтів і стиснення засувки, замок запалювання легко витягується

Перевірте та ремонтуйте контактну групу, встановлення та з’єднання нового блокування

Якщо ви вирішите замінити лише контактну групу, вам потрібно буде відкинути кільце плоскою викруткою. і частина відключиться. Під час встановлення нових контактів необхідно розмістити канавку на секретну частину, щоб траплялося невеликий гачок. Після цього затисніть все з пружинним кільцем.

Установка нового замка така:

 • Ми вставляємо ключ і звертаємо його на етикетку “0”.
 • Затисніть замок і одночасно вставте перемикач у кронштейн.
 • Ми підключаємо дроти відповідно до схеми.Ми підключаємо дроти за кольором, як зазначено на діаграмі
 • Встановіть дві частини кожуха і кріпіть їх болтами.

Порада: Під час підключення контактів важливо використовувати правильну схему. Якщо ви підключите різні полюси, то проводка може закрити, що призведе до зриву електричних приладів.

для заміни Vaz 2107

Якщо під час роботи автомобіля ви починаєте закливати блокування запалювання або живлення не завжди спрацьовує, коли ключ обертається, необхідно замінити пристрій новим. Це можна зробити самостійно, просто вивчіть схему з’єднання та підготуйте інструмент. Заміна контактної групи не займе багато часу і може зробити навіть автолюбителі.початківці.

Заміна блокування запалювання на VAZ 2101-VAZ 2107

Ласкаво просимо!Замок запалювання. важко запустити машину без нього, і ви не можете прокручувати кермо, що стоїть за замками. З часом замок або його контактна частина є непридатною і у зв’язку з яким автомобіль не реагує на ключ у замку, або взагалі неможливо вставити ключ у личинки. Тому питання негайно виникає: «І як змінити замок запалювання на машині?”, Яку ми сьогодні детально проаналізуємо.

Примітка!Щоб замінити замок, вам потрібно буде запастися: викрутка, маркер, тонкий AWL і, за бажанням, тестер, щоб перевірити контактну групу блокування на продуктивність!

Коротко:

Коли вам потрібно змінити замок запалювання?Його треба замінити:

 • Несправність.
 • А також при проведенні несправності пристрою анти.крадіжки, завдяки якому кермо не блокується.

Навіть у замку є контактна частина, як її замінити в одній статті описана її, і коли вона не вдається з автомобілем, відбувається наступне:

 • При повороті ключа пристрої можуть не реагувати.
 • А ви також не зможете запустити машину, через розбиття контактної частини, оскільки електроенергія не буде надана їй.

Видалення: 1) На початку операції вийміть верхню та нижню частину кожуха з рульового стовпчика. (Про те, як видалити кожух, см. У статті: “Заміна панелі”)

2) Далі з маркером чи чимось іншим, застосуйте теги до проводів, підключених до задньої частини замка, і лише після цього відключіть усі дроти.

3) Слідом за допомогою викрутки, укладеної поперечно, відкрутіть два нижні гвинти, які кріплять замок запалювання.

4) Потім вставте ключ у личинку блокування і перетворіть його на положення “0”, тим самим вимкнеш анти.крадіжок, який блокує кермо. У той же час натисніть на замок тонкою AWL або викруткою, яка містить замок на місці (продовжується в пункті 4)

5) і після того, як витягуючи ключ, вийміть замок із кронштейна.

Примітка!Встановлення нового замка відбувається у зворотному порядку!

Перевірка елементів блокування запалювання на продуктивність:

1) Щоб перевірити правильність закриття контактів у різних положеннях ключа, виконайте наступне:

По.перше, візьміть напругу з “акумулятора. акумулятора” та генератора, і тим самим надішліть його на контакти відповідно до таблиці:

Примітка!Безкоштовна пробка “int”, щоб знати, призначений лише для підключення радіоприймача, а контакти “30/1” та “30” використовуються для підключення проводів з акумулятора та генератора, як зазначено вище!

2) Тепер перевірте, як працює замок рульового колеса, це також пристрій анти.крадіжок для цього:

Вставте ключ у замок і перетворіть його на положення “III” і зверніть свою увагу на обмежений стрижень (позначений числом “1”), який у цей момент повинен.

Потім поверніть ключ у замку, щоб розмістити “0” і знову зверніть свою увагу на закритий стрижень, який в цей момент доведеться потонути.

Примітка!А також врахуйте, що ключ зобов’язаний вийти з личинок замку лише тоді, коли вона буде в положенні “III”!

Заміна контактної частини замка:

1) Спочатку вийміть замок запалювання з автомобіля.

Примітка!Насправді, можна видалити та встановити контактну частину замка, із встановленим на його місці блокування запалювання, але лише в цьому випадку заміна контактної частини буде набагато складнішою, ніж із вилученим замком!

2) Потім покладіть замикаюче кільце через отвір в кінці корпусу під числом “2” (див. “Фото”), і після витягування кільця обережно вийміть контактну частину з тіла.

Примітка!З зворотним встановленням контактної частини встановіть її так, щоб широкий виступ під буквою “a” на фотографії вище входить у широку канавку, яка присутня на кузовному замку. І після встановлення контактної частини перевірте, чи розкладний стрижень “під номером 1” розташований поруч із вилкою “15” та “30” на контактній частині!

Що робити, якщо я не застосовував теги на замку та проводах, і тепер я не знаю, де підключені дроти?

У цьому випадку ми коротко пояснюємо:

Червоний дріт повинен бути підключений до вилки “50”, а синій повинен бути підключений до штепсельної вилки “15”, а за рахунок апельсина його слід підключити до вилки “30/1”, а чорний повинен підключитися до штекера “int.”, а коричневий до “30”. Подивіться більш детально за адресою

Як видалити замок запалювання автомобілем VAZ-2107 та незалежно замінити його?

Стартер на автомобілях автомобільного заводу Togliatti швидко зношується через невдалий дизайн вузла. У разі пошкодження власник транспортного засобу зможе зняти замок запалювання на VAZ 2107, якщо є мінімальний набір інструментів.

Щоб перевірити функціональність, вам потрібно виконати такі дії:

 • Перевірте роботу елемента фіксації. Для цього потрібен робочий цикл замку і переконайтеся, що ригель висунута при встановленні ключа в точці “III”. Проходячи позначку “0”, замок.язик повинен зайти всередину. Обертання личинок повинно відбуватися без заклинання.
 • Спробуйте вийняти ключ у всіх позиціях. Справжня личинка дозволяє ключу зняти лише в точці “III”.
 • Зробіть невелику підставку, яка дозволяє підключити постійну потужність 12 вольт до замка. Насправді необхідно підключити замок безпосередньо до акумулятора або іншого джерела живлення.
 • Покладіть ключ у положенні “0” і перевірте наявність живлення на терміналах 30 та 30/1. Тестування проводиться мультиметром або контрольною лампочкою.
 • Візьміть ключ до точки “Я”. Перевірте наявність напруги в ділянках схем 30/1nt, а також 30/15.
 • У наступному положенні “II” ланцюжок 30/50 додатково прозвучить. Ця позиція вимагає утримання ключа, оскільки він повертається назад під впливом весни.
 • У точці “III” потужність керується на ланцюзі 30/1nt та 30/1.

Коли необхідно замінити замок запалювання в машині?

Необхідно змінити замок на VAZ 2107 у випадках:

 • Заклинання клавіатури при встановленні у личинці або при ретельному. Ряд власників, що затримують момент заміни, зробивши новий ключ і промивши замок з рідиною WD-40.
 • Заклинює анти.крадіжковий стрижень у будь.якому положенні.
 • Якщо неможливо увімкнути стартер або інші електричні схеми. Причиною несправності є зламана або спалена контактна частина дроту.

Схема з’єднання блокування запалювання у VAZ-2107 за кольором проводів

Мета проводів у замку карбюратора наведена в таблиці:

Колір дроту Контактний номер Функціонування
Синьо-чорний (подвійний) 15 Служить для підключення схем системи запалювання, нагрівача та пристроїв
Рожевий тридцять Дає постійну позитивну напругу
Подвійний чорний 1nt Розроблений для включення потужності загальних вогнів та фар
червоний 50 Управління естафетами для початківців
Коричневий 30/1 Позитивне харчування

Показано встановлення проводки

На інжекторі Vaz 2107 для контакту 1nt використовується рожево-чорна ізоляція. Замість окремих проводів використовували пластикову пробку, надягають на замкові шпильки.

Vaz 2107 Діаграма з’єднання блокування інжектора

Які інструменти знадобляться для видалення та заміни блокування запалювання?

Щоб видалити блокування запалювання на VAZ 2107, потрібен наступний інструмент:

 • тонка викрутка або AWL;
 • викрутка з поперечним укусом;
 • Розсіювання нахилом.

Як замінити блокування запалювання на моделях VAZ-2107 карбюратором та інжектором?

Заміна блокування запалювання на vaz 2107 карбюратора та машини для інжектора однакова.

Ланцюг блокування запалювання, що вказує на компоненти, представлений на

 • Блокуючий елемент рульового валу.
 • Частина кабінету.
 • Частина відповіді для встановлення повідця з личинок.
 • Контактна група диска.
 • Контактна частина рукава.
 • Зовнішня частина з шпильками для підключення. Лист “A” вказує на випуск сигналу, що використовується для правильної установки контактної групи.

Фотогалерея

Вимкнення проводки відкручує лівий гвинт, відкрутивши праву засувку

Перевірка та заміна контактної групи

Щоб змінити контакти в замку, вам потрібно:

 • Вийміть пружинне кільце, що фіксує групу в корпус замку. Кільце хвалить тонкою викруткою.
 • Демонтувати контакти з замку.
 • Встановіть нову групу. Під час підключення потрібно забезпечити збіг канавки, зроблену на контактній групі з поворотним стрижнем на таємній частині замка. Справа контактної частини повинна ввести схил у проріз справи.

При заміні контактів слід враховувати кількість площ для деталей. Елементи, що постачаються на запчастини, мають шість балів. До 1986 року на Vaz 2107 було встановлено групу з семи контактами. Замість одного Ping 15, 15/1 та додаткових 15/2. Щоб підключити новий замок до такого автомобіля, потрібно підключити дроти 15/1 та 15/2 в одну гілку.

Встановлення та з’єднання нового блокування

Встановлення нового або відремонтованого замка проводиться в наступній послідовності:

 • Вставте ключ до позиції “0”.
 • Уточіть замок замок і вставте частину у випадок направлення.
 • Встановіть дроти за допомогою роз’ємів або стандартної вилки (з’єднання здійснюється відповідно до кольору ізоляції).
 • Встановіть гвинти на місце.
 • Встановити захисний кожух.
 • Покладіть на клему на акумулятор і протестуйте роботу пристрою.

Під час підключення блокування запалювання на VAZ 2107, ви обов’язково повинні слідувати електричному ланцюгу. Помилка при підключенні призведе до короткого замикання та пошкодження електричного обладнання.

Як видалити блокування запалювання на VAZ-2107, якщо його заблоковано?

Можуть бути випадки, коли замок запалювання, і личинка не може бути закрученою ні рукою, ні інструментом. Варіант ключового перелому можливий, коли частина бороди залишається всередині колодязя. В обох випадках власник повинен демонструвати пристрій з автомобіля.

 • Вийміть кермо з валу. Рульове колесо кріпиться з горіхом під ключ 24 мм, який не слід відкрутити до кінця. Видалення керма з прорізів здійснюється з нижчими ліжками з ногами та ударами передпліччя. Після зняття деталі з щілинної частини валу гайок повністю відкручений.
 • Зніміть захисний пластиковий кожух рульової колони, закріплений гвинтами з перехресним слотом.
 • Відкрутіть гвинти.
 • Натисніть тонкий інструмент на затискаючій пластині, що дозволить вам трохи розблокувати деталь. Тиск виконується через слот з лівого боку замка. Притиснута засувка дозволить перемістити тіло замку на себе.
 • Удари молотком, нанесеним на пластину праворуч, щоб досягти ретельного замка навколо осі. Це дасть гарантію з задньої частини засувки.
 • За допомогою молотка і зубила розбивають тарілку. Обережно послачає, щоб не пошкодити блок вимикачів керма.
 • Після зняття тарілки стане видимість, встановлений стрижень, встановлений у два очі. Одне з ока легко видно через отвір.
 • Розбийте око зубилом або викруткою плоскою жалом.
 • Знову натисніть тарілку через проріз ліворуч і потягніть її вгору. Він повинен змінити 10-12 мм.
 • Пити молотком на кузовному замку (в області вилки) витягніть його з валу.

Я запалює замок Vaz 2107, пристрій, заміна, ремонт

VAZ 2107 Замок запалювання. основний елемент управління електричним обладнанням. Продуктивність електричних систем та автомобіля в цілому залежить від його справності. У різних положеннях замка напруга постачається до певних схем та споживачів, забезпечуючи запуск та експлуатацію двигуна, освітлювальні пристрої та інші одиниці та одиниці “семи”.

Я запалювання пристрою Vaz 2107

Замок має циліндричну форму з бічним виступом. фіксатором керма. У закритому положенні засувка слугує системою анти.крадіжки, блокуючи обертання керма.

На одному з кінців замку є висновки для підключення проводів, з іншого. отвір для ключа. Лише певний ключ дозволяє змінити положення блокування запалювання, яке служить додатковим захистом від несанкціонованого використання машини.

Замок запалювання складається з двох основних частин. контактної дошки (або “група”) та механізму комутації. При повороті ключа механізм керує частиною контактної групи, забезпечуючи закриття/відкриття контактів.

Обидві частини замку можуть мати несправності, але вони неконгульовані. Ремонт замка запалювання VAZ 2107 складається з заміни несправної частини або складання.

Збої замку запалювання VAZ 2107

У разі несправності механічної частини замка (“секрет”), ключ починає щільно обертатися в механізмі і може заклинати. Часто закінчується порушенням самого ключа, частина якого залишається в замку. Ви можете спробувати трохи розширити роботу блокування секулювання за допомогою WD-40 або гальмівної рідини, але це не скасує потреби в його швидкій допомозі.

Друга версія несправності. спалювання або розбиття контактної групи блокування. Контактна пара, яка відповідає за включення стартера, особливо часто залишає систему. У цьому випадку, повертаючи ключ, стартер не працює і не вмикає першу спробу. Ви можете переконатися, що контакти неперервність, перевіривши напругу на висновках контактної групи з вольтметром або “контролем”.

Контактна несправність. немає причин повністю замінити замок. У цьому випадку можна замінити лише контактну групу, для якої вам навіть не потрібно буде повністю демонтувати замок запалювання. Враховуючи невелику вартість контактної групи, якщо механічна частина замка несправна, легше замінити весь замок блокування, щоб після того, як вам не доведеться витрачати час на заміну старих контактів.

Заміна контактної групи блокування запалювання VAZ 2107

Якщо контакти блокування запалювання спалюються і при повороті ключа, електричні схеми не вмикаються (як правило, це потужність тягового реле стартера), ви можете відремонтувати замок запалювання VAZ 2107, замінивши контакт група.

З інструментів, вам знадобиться AWL або тонка плоска викрутка. Процедура така:

 • Від’єднайте дріт “маси” від акумулятора.
 • Поверніть ключ вертикально (на позицію “0”).
 • Оберніть гвинти кріплення пластикового кожуха, що покриває рульову колонку.
 • Видаліть кожух.
 • Розподіліть клеми проводів, що надходять до контактної групи блокування запалювання.

[Порада] Порада: Перш ніж вимкнути дроти зі блокування запалювання, доцільно робити позначки на проводах маркером, а потім підключити їх у правильному порядку. Якщо ви цього не зробили, ви можете використовувати таку схему підключення про провід: [/tip]

 • синій з чорною смужкою на терміналі 15;
 • коричневий до терміналу 30/1;
 • рожевий на терміналі 30;
 • червоний (фіолетовий) на терміналі 50;
 • Чорний на терміналі int.

Діаграма підключення дроту також вказана на полі.

 • Підніміть AWL або викрутку і вийміть блокування кільця, що містить контактну групу в корпусі запалювання (операція незручна, а іноді не легко виконати її без певного досвіду).
 • Витягніть стару контактну групу.
 • Вставте нову контактну групу.

[Порада] Увага: контактні групи з семи контактами були встановлені на VAZ 2197 до 1986 року, після 1986 року. з шістьма. Якщо дроти, що їдуть до замку 7, і ви вже придбали контактну групу з 7 контактами, ви можете просто підключити дроти 15/1 та 15/2 разом, розміщуючи їх на термінал “15”.[/ПОРАДА]

 • Встановіть блокування кільця в канавку корпусу.
 • Підключіть дроти до виходу контактної групи.
 • Встановіть кожух на рульовій колонці і затягніть гвинти.
 • Підключіть провід “Маса” до акумулятора.
 • Перевірте експлуатацію замку.

Заміна контактної групи завершена, а машина готова до роботи.

Заміна блокування запалювання VAZ 2107

Якщо замок запалювання застрягає або не обертається, необхідно змінити «секрет» або замок блокування. Заміна блокування запалювання Vaz 2107 полягає в наступному:

 • Відключіть “масу” від акумулятора (якщо цього не зроблено, ймовірність короткого замикання при демонтажі замка на 100 відсотків).
 • Покладіть замок у положення “0”.
 • Відкрутіть гвинти кришки рульового стовпчика.
 • Демонтаж рульового кожуха.
 • Відкрутіть два болти блокування запалювання.
 • Через технологічний отвір у розташуванні замка натисніть замок, що містить тіло замку, і натисніть замок із місця встановлення.
 • Відключіть дроти, що переходять до контактної групи блокування запалювання.
 • Якщо необхідно змінити лише механічну частину замка, витягніть замикаюче кільце за допомогою викрутки, демонтуйте контактну групу і переставіть його в новий замок.
 • Встановіть новий замок на сидінні.
 • Скрутіть кріплення болтів блокування запалювання.
 • Прикріпіть дроти до контактів блокування запалювання відповідно до схеми з’єднання.
 • Встановіть захисну (декоративну) обкладинку рульової колони.
 • Скрутити болти кріплення захисної кришки.
 • Підключіть дріт “маси” до акумулятора.
 • Перевірте продуктивність блокування запалювання.

Хірургія блокування запалювання досить проста. Тому рекомендується повністю видалити його та здійснити заміну лише контактної групи. Це значно сприяє демонтажу та встановленню замикаючого кільця, що тримає контактну групу запалювання.

Як видалити замок запалювання на VAZ-2107 власними руками: покрокові інструкції

Замок запалювання. один з основних елементів системи електричного управління. З ним двигун запускається у VAZ 2107, освітлювальні пристрої, склоочисники, плита, нагрівання заднього вікна тощо. Будь.яка несправність замку робить подальшу роботу машини неможливою. Однак більшість проблем можна легко вирішити самостійно.

Я запаки замок Vaz 2107

Я блокування запалювання (ZZ) Vaz 2107. це пристрій електромеханічного типу. Він розташований під приладовою панеллю і кріпиться до кронштейна, звареної в ліву частину валу рульового стовпчика.

Мета блокування запалювання

Основна функція SZ. синхронізація електричних систем при запуску та експлуатації автомобіля.

Коли перетворюється в ключовий замок, струм починає вводити втягування реле стартера, до системи запалювання, до контролю, вимірювання та освітлювальних пристроїв, обігрівача тощо. С.

Коли запалювання вимкнено, більша частина електричного обладнання повністю де.енергетика, захищаючи акумулятор від розряду. У той же час, механізм антикутника, який блокує кермо на найменшому повороті, увімкнено.

Ключ у VAZ 2107 ZZ може зайняти чотири положення, три з яких виправлені:

 • 0. “вимкнено”. Проводка де.енергіюється. Ключ не може бути видалений із замка, механізм анти.крадіжки відключений.
 • I. “запалювання”. Ввімкнено систему двигуна, збудження генератора, контрольні та вимірювальні пристрої, зовнішнє освітлення, щітки склоочисника, плита та поворотні сигнали ввімкнено. Ключ не може бути видалений із замка, механізм анти.крадіжки відключений.
 • II. “Стартер”. Струм постачається до стартера. Положення ключа не фіксовано, тому його слід насильно зберігати в цьому положенні. Ви не можете вийняти його із замку.
 • III. “Паркінг”. Все відключено, за винятком звукового сигналу, розмірних світильників, щіток склоочисників та плитою для нагріву кабіни. Під час вилучення ключа з замка активується механізм анти.крадіжки. Коли поверніть кермо в будь.якому напрямку, воно буде заблоковано. На підтвердження блокування звуковий сигнал буде почутий. натисніть. Щоб вимкнути систему анти.крадіжки, вставте ключ у замок, встановіть його в положення “0” і плавно поверніть кермо в будь.якому напрямку до розблокування.

Ключ у блоці запалювання при повороті за годинниковою стрілкою може зайняти кілька положень

Коли “Lada” спускається з гори або при русі з нейтральною швидкістю, ви не можете затопити двигун і зняти ключ із замку. Такі дії призведуть до заклинання керма та створить надзвичайну ситуацію на дорозі через труднощі з управлінням автомобілем.

Діаграма з’єднання блокування запалювання

На новому Vaz 2107 всі дроти, що надходять до блокування запалювання, збираються в одній пластиковій мікросхемі, що не складно підключитися. Щоб вимкнути замок цей чіп, вам просто потрібно видалити. Якщо дроти розміщуються на контакти окремо, з’єднання слід здійснювати відповідно до наступної схеми:

 • Червоний дріт (стартер) підключений до контакту 50;
 • Звертатися до 15. подвійний синій з чорним проводом смужки (запалювання, нагрівач, пристрої на передній панелі, нагрівання заднього вікна);
 • зв’язатися з 30. рожевим дротом (плюс акумулятор);
 • зв’язатися з 30/1. коричневим дротом (плюс акумулятор);
 • Щоб зв’язатися з Inta. чорним дротом (розміри, задні гальмівні вогні та фари).

Дроти контактів блокування запалювання підключені в певній послідовності

Замок запалювання Vaz 2107 пов’язаний універсальною схемою для всіх класичних моделей ваз.

Через замок запалювання всі електричні вузли та пристрої підключені до VAZ 2107, за винятком запальнички для сигарет, освітлення кабіни та загальних світильників

Пристрій блокування запалювання

Замок запалювання Vaz 2107. це циліндричний випадок, в якому є личинка та контактний механізм, з випинанням для фіксації керма.

На одному кінці циліндра є депресія для ключа, з іншого. контакти для підключення проводки. Кожен ключ. це індивідуальний, що дає додаткову гарантію від крадіжок. Замок складається з двох частин, з’єднаних повідом.

У верхній частині є личинка (замикаючий пристрій), в нижній частині. контактна група.

На одному кінці циліндричного корпусу є депресія для ключа, з іншого. контакти для підключення електричної проводки

Личинка замка

Перед комутатором запалювання є два завдання:

 • Головне. обертання рухомого диска контактного пристрою;
 • Додатково. різання керма, коли запалювання вимкнено.Личинка журналів запалювання не відремонтується, але повністю змінюється

Блокування проводиться за допомогою рухомого вимкненого пальця, який, коли ключ обертається за годинниковою стрілкою, частково видаляється всередині кузова замку. Коли ключ обертається у зворотному напрямку, палець простягається, і коли ключ витягується, палець входить у спеціальну перерву в рульовій колоні. У цьому випадку чується гучне клацання.

Для повороту використовується повідок, який:

 • забезпечує обертання мобільного диска механізму контакту;
 • Зафіксує замок у потрібному положенні за допомогою отворів, кульок і пружин.

Контактний механізм блокування запалювання

Контактна група замку складається з двох частин:

 • мобільний диск з провідними табличками;
 • Фіксований пластиковий блок, який має фіксовані контакти електричної проводки, які мають спеціальні уступи на місці контакту з мобільним димом.Закриття та відкриття електричних ланцюгів проводяться за допомогою рухомого диска контактної групи

При повороті ключа пластина на диску закриває або відкриває необхідні контакти на блоці, включаючи або вимкнено відповідні вузли та механізми.

Діагностика несправностей запалювання

Замок запалювання Vaz 2107 є досить надійним в експлуатації і зазвичай не вдається лише через розробку його ресурсу. Несправності ZZ можуть бути механічними та електричними.

Ключ у замку заклинив або не повертається

Іноді ключ у ZZ обертається з труднощами або не гниє. Зазвичай це пов’язано з відсутністю змащування у личинці замку. мобільний диск з табличками починає захоплювати.

Також причиною цієї ситуації може бути пошкодження робочої частини ключа. Проблему можна тимчасово вирішити, заповнивши в замок композицію з водним відбитком WD-40 та замінивши несправний ключ новим.

Видаліть замок запалювання на VAZ 2107 Крок.By.кроці опису, щоб допомогти власнику автомобіля

Ключовим елементом автомобіля є замок запалювання ZZ, який доручено завдання управління електричною системою. Основна мета блокування запалювання на VAZ 2107. це старт двигуна. Крім того, якщо цей елемент несправно на автомобілі, то склоочисники, плита, нагрівання заднього вікна, а також поблизу та високого світла не спрацюють. Коли ви не зможете, вам потрібно буде замінити замок запалювання VAZ 2107, що цілком можливо зробити це самостійно, дотримуючись інструкцій.

Пристрій блокування запалювання на vaz 2107

Запалювання називається циліндричною частиною, яка складається з закриття та відкриття контактів всередині. З кінця, перемикач запалювання має перерву для вставки ключа. Другий кінець циліндричного корпусу має блок з контактами для підключення вилки з електричною проводкою. Усі ключі мають універсальну структуру, тому вони підходять виключно для “своїх” замків.

У бічній частині справи є уступ, головна мета якої. заблокувати кермо в одному положенні. Цей замок увімкнено автоматично відразу після вилучення ключа з перемикача запалювання. Всередині частина складається з двох частин. це личинка, яка включає ключ запалювання, а також контактну групу. Прокрутка личинки призводить до закриття та відкриття контактів.

На моделях інжектора та карбюратора Vaz 2107 використовується однакова конструкція замків запалювання.

Личинка

Личинку називають внутрішньою частиною, в яку вставляється ключ, і яка взаємодіє з нею. Цей елемент у дизайні замку має мобільний палець, який рухається при обертанні ключа в напрямку руху за годинниковою стрілкою. Коли ключ обертається в замку у зворотному напрямку (запалювання вимикається), потім палець.

Коли власник автомобіля залишає транспортний засіб, витягуючи ключ із замку, палець потрапляє на спеціальне поглиблення рульової колони, блокуючи кермо з обертання в одному положенні. Це анти.крадіжка, яка виключає можливість крадіжки автомобілів без ключа. Якщо личинка не вдається, то її можна окремо замінити, без контактної групи, але використовуючи новий ключ. Щоб замінити, вам потрібно буде демонтувати замок і зняти личинки.

Зв’яжіться з роз’ємом

Контактна група блокування запалювання VAZ 2107 (нижня частина) складається з двох елементів. Перший елемент. це мобільний диск, на якому є провідні таблички. Друга частина. це блок з контактами у вигляді виступів, які з’єднані з провідними пластинами.

Мобільна пластина встановлена ​​з личинки блокування при повороті ключа. Нерухомість пластини зовні має виступи. клеми, завдяки яких підключені дроти живлення. Для підключення проводів до ZZ використовується пластиковий блок або мікросхема. Такий зв’язок із замком називається швидким

Схема підключення

Підключення блокування запалювання VAZ 2107 реалізується на використанні пластикової мікросхеми, яка підключена до контактів нерухомої пластини з задньої частини механізму.

Дроти різних кольорів підключені в мікросхемі, які відповідають за експлуатацію електричних приладів автомобілем. Поміркуйте, яка схема з’єднання для проводів до блокування запалювання VAZ 2107. На цьому чіпі є цифрові позначення.

Дроти різних кольорів підключені до кожної вилки, мета якої ми дізнаємось далі.

 • Червоний дріт під номером “50” відповідає за годування на стартерній естафеті.
 • Контакт “15”, до якого приносить подвійний синій дріт з чорною смужкою. відповідає за подачу годівниці, запалювання та пристрої на передній панелі.
 • Контакт “30” з рожевим дротом на мікросхемі. це контакт плюс, що надходить від акумулятора.
 • Контакт “30/1” з коричневим дротом. це позитивна їжа, за допомогою якої працює електрична техніка.
 • Контакт “1nt”. на чіпі має чорний подвійний дріт і відповідає за експлуатацію гальмівних ламп розмірів.

Нижче наведена схема освітлювального замка автомобіля Vaz 2107 типу карбюратора. Моделі інжекторів VAZ-2107 мають подібну схему, лише рожевий подвійний дріт з чорною смужкою підключений до контакту 1nt. Цей провід також додатково відповідає за постачання живлення на бензиновий насос.

Коли вам потрібно замінити замок

Ремонт замка запалювання на VAZ 2107 повинен здійснюватися відразу після його несправності. Щоб відремонтувати частину, її потрібно буде демонтувати з автомобіля. Є алгоритм дій для цього. Перш ніж вийняти замок із семи і відремонтувати його, замініть його повністю або окремі механізми, необхідно зрозуміти типи нових зривів.

 • Ключ не повертається в замок і не захоплює. це може бути пов’язано з виникненням дефекту на ключі або відсутності змащення всередині комутатора. Якщо ключ не повертається, вам потрібно перевірити його стан. Рекомендується використовувати запасний ключ, який дозволить забезпечити причину несправності. Якщо другий ключ не підходить з другим ключем, то причина полягає в механізмі личинок. Необхідно змащувати внутрішню частину личинки за допомогою силіконового жиру для цього. Якщо це не допомагає, то замок повинен бути демонтований і замінений повністю або лише личинка.
 • При повороті ключа електричні прилади не вмикаються. якщо ключові лампочки не освітлюються на охайному. Якщо акумулятор працює і їжа потрапляє на мікросхему, то причину потрібно шукати в дизайні замку. Зазвичай безперервність пристроїв пов’язана зі спалюванням контактів. Легко виправити ситуацію, але для цього вам потрібно буде зняти ZZ і розібрати її. Контакти на контакти (контактна група) можна видалити за допомогою тонкого наждачного паперу. Необхідно також переконатися, що наконечник дроту щільно підключений до контактів на тарілці.
 • Стартер не крутиться. якщо ви намагаєтесь запустити двигун, немає звуку роботи стартера, то ви спочатку повинні перевірити контакт у ZZ, який відповідає за подачу механізму старту. Якщо контакт спалений, то його слід очистити, а у разі пошкодження групу контактів слід замінити.
 • Світлі пристрої не працюють. така несправність також може бути пов’язана з несправністю в замку. Щоб переконатися, що причина в ZZ, необхідно розібрати його та зробити чек.

В основному, засмічення замка відбувається через тривалу роботу автомобіля в запиленій області. Або трите з проходом тривалого періоду часу. Різні матеріали, які використовуються для змащування секреції блокування, можуть служити магнітом для збору пилу та інших іноземних деталей. Ремонт блокування запалювання в цьому випадку проводиться досить просто і не вимагає процесу видалення та додаткового розбирання механізму. Вам просто потрібно очистити замок за допомогою такого інструменту, як WD-40.

У інциденті певного часу личинка блокування запалювання також може стати непридатною. Це пов’язано з частим контактом частин механізму та ключа. Як результат, металеві поверхні стертуються, а зазори між ними стираються.

2107, блокування, запалювання, ключ

Замок ключ і замкова щілина

Кривизна ключа також може бути причиною цього типу поломки. Відкриття заморожених замків дверей та багажника автомобіля (у випадку, якщо всі замки відкриті одним ключем запалювання), і використання ключа для цілей, безумовно, призведе до його кривизни та деформації робочої зони. Після цього ключ не повертається в блокування запалювання або навіть не може ввести замок. Цей фактор усувається шляхом вирівнювання ключового полотна із звичайним поступовим молотком.

Якщо проблема полягає в таємниці замку, а саме в надмірному зносі його ламелів, то ви не можете обійтися без демонтажу та розбирання механізму. Як правило, дуже важко і клопітно відремонтувати таємницю, найчастіше його замінюють повністю. Але що робити, коли замок запалювання було заклинили десь далеко від будинку, і неможливо замінити непридатні деталі? У цьому випадку ви можете зняти секрет із тіла замку та зняти з нього всі пружини та ламелі. Цей процес дозволить вам запустити автомобіль навіть за допомогою звичайної викрутки, що цілком достатньо, щоб дістатися до найближчого магазину запасних частин або ремонту.

Заморожування замку. Поради щодо досвідчених автомобілістів

Це рідкісна проблема, але все ж ми розглянемо це. Під час використання машини взимку конденсат можна зібрати в замку в замку. І коли машина охолоджується на стоянці, вона замерзає, обмежуючи мобільні елементи.

І якщо ключ не перетворюється на блокування запалювання, вам не слід турбуватися ще раз і негайно розібрати його. Досвідчені водії консультують спочатку провести кілька «реанімуючих» операцій. Увімкніть повну сигаретну запальничку для опалення, і коли вона завищена, принесіть його до кінцевої частини добре до замку. це може допомогти. Інший спосіб. ключова табличка ключа повинна бути нагріта від джерела відкритого полум’я (збігається, легше) і вставляється в замок. Почекавши кілька секунд, ви можете спробувати повернути ключ. Якщо нічого не трапиться вперше, то попереджувальну операцію слід повторити. Коли є джерело електроенергії, ви можете використовувати звичайний побутовий фен для прогрівання.

Це аж ніяк не рекомендується загрожувати замковою щілиною рідиною, яка швидко замерзає, оскільки ви можете лише посилити проблему.

Щоб змащувати елементи блокування механізму, ви можете використовувати гальмівну рідину, силіконові мастила, шпиндель та моторні олії, такі як звичайний WD-люш. В майбутньому це послабить тертя та знос секрету, а також запобіжить замерзання таємниць ламеллі.

Поетапний процес видалення

Перш за все, необхідно де.енергізувати електричне обладнання автомобіля, видаливши мінус клем від акумулятора.

2107, блокування, запалювання, ключ

Після цього ви можете зняти передню панель замку. Перш ніж зняти блокування запалювання, слід відключити штепсельну вилку з проводами живлення та штепсельною вилкою для реле реле.

Далі ви можете почати зняти сам замок безпосередньо.

Якщо причиною видалення було те, що ключ не перетворюється на блокування запалювання, ви можете спробувати відремонтувати та замінити його пошкоджені ділянки або повністю замінити його на новий пристрій.

Установка замка повинна здійснюватися в послідовності, зворотне видалення.

Ціна запитання

У випадку, якщо все ще неможливо відремонтувати зламаний замок, вам потрібно придбати та встановити новий.

Якщо ви збираєтеся зробити це самостійно, то спочатку вам потрібно придбати замок, придатний для марки автомобіля в магазині магазину запасних частин. Залежно від цього і), ніж внутрішні (до 1 тис.). Що стосується тієї ж вази, то ціна товару може становити від 300 до 700

2107, блокування, запалювання, ключ

Щоб запобігти пошкодженню перемикача запалювання в майбутньому та збільшити термін служби, доцільно періодично робити змащення мобільних елементів та частин замка. Достатньо лише за допомогою медичного шприца, щоб добре подати кілька крапель моторного масла в замок, і ви не будете порушувати проблеми з цим тривалий час.

Отже, ми з’ясували основні причини, чому ключ надувається в замку. І вони розповіли, як усунути цю проблему своїми руками.

Розглянемо таку часто зустрічається проблему, як закупорений замок запалювання в класиках VAZ 2107 2106 2105 2104 тощо.D. Знищено в такому положенні, що він не повернувся в одному напрямку, кермо не було заблоковано. Покажіть, що робити, якщо можна придбати новий замок запалювання в магазині, як його можна швидко та тимчасово підключити на дорозі.

Відео заклинило замок запалювання в VAZ 2107 2106 2105 2104:

Забудьте відео Що робити, якщо замок запалювання застряг у Vaz Classic:

Ще один спосіб зняти блокування кільця позаду, зняти контактну частину, в цьому випадку ви також можете продовжувати рухатися.

Як змінити

Після діагнозу ми переходимо до видалення та заміни.

Необхідні інструменти

Якщо поломка знайдеться в замок, вам потрібно буде підготувати такі інструменти для розбирання:

Як видалити (крок за кроком з фотографією)

Усі елементи механізму взаємопов’язані за допомогою звичайних болтів, які видаляються без використання грубої фізичної сили. Порядок видалення старого замку такий:

 • Від’єднайте акумулятор, щоб у процесі не випадково закривати дроти в процесі.
 • Вставте ключ у замок і поверніть його на 90 градусів. У цьому положенні рульовий вал заблокований і не заважатиме демонтажу. Перед тим, як розбирати пристрій, ми повертаємо ключ у блоці запалювання на 90 градусів
 • Щоб видалити пластиковий кожух, відкрутіть 5 болтів, які з’єднують верхню та нижню частину.
 • Акуратно видаліть обидві частини кожуха.
  2107, блокування, запалювання, ключ

  Після розгортання болтів обидві частини кожуха легко видаляються з кронштейна

 • Відкрутіть два гвинти, які утримують замок. Вони розташовані з обох боків комутатора. Щоб демонтувати замок запалювання, потрібно відкрутити два кріплення болтів
 • Від’єднайте дроти від контактної групи запалювання.
 • У плоскому отворі на кронштейні вставте AWL і натисніть на засувку, щоб натиснути замок. Вийміть кріпильний болт і за допомогою AWL через плоский отвір натисніть на засувку
 • Ми натискаємо механізм плоскою викруткою і видаляємо його з кронштейна.
  2107, блокування, запалювання, ключ

  Після зняття болтів і стиснення засувки, замок запалювання легко витягується

Перевірте та ремонтуйте контактну групу, встановлення та з’єднання нового блокування

Якщо ви вирішите замінити лише контактну групу, вам потрібно буде відкинути кільце плоскою викруткою. і частина відключиться. Під час встановлення нових контактів необхідно розмістити канавку на секретну частину, щоб траплялося невеликий гачок. Після цього затисніть все з пружинним кільцем.

Установка нового замка така:

 • Ми вставляємо ключ і звертаємо його на етикетку “0”.
 • Затисніть замок і одночасно вставте перемикач у кронштейн.
 • Ми підключаємо дроти відповідно до схеми. Ми підключаємо дроти за кольором, як зазначено на діаграмі
 • Встановіть дві частини кожуха і кріпіть їх болтами.

Порада: Під час підключення контактів важливо використовувати правильну схему. Якщо ви підключите різні полюси, то проводка може закрити, що призведе до зриву електричних приладів.

Підготуйте автомобіль до операцій (див. Підготовка автомобіля до цього та ремонту “).

Від’єднайте провід від негативного виходу акумулятора (див. “Акумулятор. видалення та встановлення”).

Видаліть кожух валу рульової колони (див. “Обудги рульового валу. видалення та встановлення”).

Відключіть блок проводки проводів від контактів перемикача запалювання (блокування).

Вставте ключ у замок запалювання. Ми переносимо ключ до розміщення “0” і трохи повернемо кермо вправо і ліворуч, щоб розблокувати кермовий вал.

За допомогою хреста з викруткою ми вимикаємо два гвинти кріплення замка до кронштейна рульового валу.

За допомогою викрутки або іншим підходящим інструментом через бічний отвір у кронштейні ми скидаємо замок замок і знімаємо замок із отвору кронштейна.

Для виконання роботи знадобиться мультиметр.

Щоб по черзі перевіряти групу контактів (відповідно до таблиці. 13.4) Підключіть зонди Омметра до торгових точок перемикача запалювання та перевірте перемикач контактів у різних положеннях ключа. У хорошій контактній групі опір повинен прагнути до нуля. Якщо опір більше нуля, то контакти забруднені або спалені.

Ключова позиція в блоці запалювання

Зовнішнє освітлення, очищувачі та шайба з лобового скла

Система запалювання, система запалювання генератора, система управління пневматичними ланцюгами карбюратора, система потужності та управління (для двигуна вприскування), індикатори поворотів, пристрої управління, нагрівач, нагрівання задніх вікна, лампи ззаду.лінії

Виводячи викруткою, ми виносимо стоп.кільце з канавки в корпусі замку.

Ми витягуємо контактну групу з тіла замку.

Ми встановлюємо контактну групу замку, поєднуючи широкий уступ на контактну групу з широкою канавкою B на корпусі замку, і в той же час поєднаємо канавку в кінці осі контактної групи з кінцевим виступаючим Замок замку осі.

Робочий інструмент:

Встановлення блокування запалювання VAZ 2107 здійснюється у зворотному порядку:

 • Встановіть замок, щоб натиснути на бічну засувку.
 • Ми робимо і затягуємо гвинти кріплення.
 • Підключіть дроти та встановіть корпуси керма.

Див. Процедуру заміни блокування запалювання Vaz 2107 в цьому

Щоб замінити контактну групу блокування запалювання Vaz 2107, ми робимо наступне:

 • Від’єднайте термінал TKB знаку “мінус”.
 • Покладіть ключ у замок у положенні “0”.
 • Ми відкрутимо гвинти кріплення колеса рульового колеса і демонтуємо їх.
 • Від’єднайте дроти від блокування запалювання. Ми радимо вам запам’ятати або сфотографувати, як підключені дроти. Якщо ви забули це зробити, ми дивимось на схему нижче.

Ми підсумуємо

Без досвіду роботи на заміні замка займає близько 30 хвилин. З огляду на простоту операції, заміну можна зробити своїми руками та заощадити гроші.

Замок запалювання в деяких джерелах називається перемикачем запалювання.

Як правильно підключити дроти високої напруги з детальною схемою підключення

Причини заміни блокування запалювання на VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114:

Секрет блокування запалювання зламаний (перемикач запалювання застрягає при повороті, ключ важко повернути або взагалі не повертається). У цьому випадку деякі майстри радять кип’ятити WD-40. Але, як правило, це не дає спеціального результату, і якщо він дає, то тимчасовий результат, то залишається лише замінити блокування запалювання. Хоча є винятки.

Контактна група вигоріла (я маю на увазі контакти на мікросхемі, трапляється, що вони спалюють) у цьому випадку є труднощі з запуском стартера.

Як перевірити контактну групу блокування запалювання?

Система запалювання призначена для створення та подачі іскрових розрядів до свічок запалювання.

Краще перевірити такий тест із помічником. Щоб перевірити контактну групу блокування запалювання, використовуйте “контроль”. Ми підключаємо один кінець «контроль» до мінус акумулятора, а другий. до втягування реле стартера. Ну, як було сказано раніше у статті. вам знадобиться допомога друга, щоб він повернув ключ запалювання на зупинку. І в цей час дотримуйтесь лампи “контролю”, яку слід загорітися. Якщо лампа не загоряється, тому команда не постачається із блокування запалювання. Це говорить про те, що необхідно замінити контактну групу, але багато автомобілістів вважають за краще замінити блокування запалювання.

Але, не має значення, у вас є замок запалювання або його контактна група, вам все одно потрібно видалити замок запалювання.

Інструмент блокування запалювання:

Викрутки (хрест і невеликий);

Дивно, але це весь інструмент, необхідний для заміни блокування запалювання на VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114.

Який замок запалювання для придбання?

Кожен автомобіліст думає, перш ніж купувати запасні частини про свою якість. Якість блокування запалювання залежить від виробника. Якщо вам потрібно придбати замок запалювання, я можу порадити провідним виробникам Daaz, Auto-Garant Company. Коротше кажучи, ми вирушаємо на ринок автомобілів і запитаємо продавця блокування запалювання або контактної групи виробництва. Не “беріть” на дешеві товари, краще переплатити 10, ніж згодом страждають.

Як замінити замок запалювання на VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114.

Вийміть мінус клем з акумулятора;

Зафіксуйте ключ запалювання в нульовому положенні.

Зніміть кожух рульової колони (відкрутіть 5 гвинтів).

Зніміть замок запалювання (відкрутити 2 кріплення гвинтів).

За допомогою тонкої викрутки натисніть засувку і витягніть замок запалювання до вас.

Ми виймаємо мікросхему та дроти із блокування запалювання.

Змініть замок на новий, переставіть дроти на новий замок запалювання.

Як замінити контактну групу блокування запалювання на vaz 2101, vaz 2104, vaz 2105, vaz 2106, vaz 2107, vaz 2109, vaz 2110, vaz 2114.

Ми робимо ті самі операції, що і при заміні блокування запалювання, лише після того.

Після цього просто підключіть дроти до блокування запалювання за допомогою блокування свічки запалювання.

Після цього залишається лише правильно підключити дроти до блокування запалювання.

Схема підключення замка запалювання транспортних засобів VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114.

Чому двигун не починається?

Як замінити замок запалювання на VAZ 2107

Обробити замок запалювання на VAZ 2101-VAZ 2107

Ласкаво просимо! Замок запалювання. без нього важко запустити машину, і ви не можете прокручувати кермо, що стоїть за замками. Як вибрати та замінити антифриз на Daewoo Nexia. Видалити спідометр на вазі, як намалювати спідометр на VAZ 2114; Як можна. На автомобілях VAZ 2110, як можна замінити даний як лобове скло. Як замінити рульові стрижні на VAZ 2108, а також повідомити, як змінити котел, якщо воно є. Встановлення турбіни на карбюраторі VAZ 2107. З часом замок або його контактна частина є непридатною і у зв’язку з яким автомобіль не реагує на ключ у замку, або взагалі він не може застрягнути ключем у личинок. Як замінити радіатор нагрівача на нову плиту в стилі. VAZ 2109. Як видалити замок на цій ремонтній роботі, щоб видалити блокування запалювання. Як замінити ремінь генератора на VAZ 2101-VAZ 2107? Видалення: 1) Для того, щоб виконати операцію з заміни ременя, вам потрібно буде мати доступ у цьому випадку до нижньої частини автомобіля та до верхньої, отже, тому. Як очистити плиту на VAZ 2106. VAZ 2101, VAZ 2102, і в результаті. Як видалити генератор на VAZ 2107. Крок за кроком. Тому питання негайно з’являється: “І як змінити замок запалювання на машині?”, Що ми ретельно вивчимо вас зараз.

Примітка! Щоб замінити замок, вам потрібно буде запастися для вас: викрутка, маркер, вузький AWL і, за бажанням, тестер, щоб перевірити контактну групу блокування на продуктивність!

Коротко:

Коли вам потрібно змінити замок запалювання? Він повинен бути замінений:

 • Несправність.
 • А також коли пристрій анти.крадіжки не вдається, через який керування не заблоковано.

Навіть у замку є контактна частина того, як його замінити в одній статті також окреслена, і коли вона не вдається з автомобілем, наступні відбуваються:

 • При повороті ключа пристрої можуть не реагувати.
 • А також ви не зможете запустити машину, через розбиття контактної частини, оскільки електроенергія не буде надана їй.

Встановлення кнопки запуску

Деякі автомобілісти встановлюють окрему кнопку для запуску двигуна в зручному місці в зручному місці. Він підключений до ланцюга запуску стартера, розриваючи червоний дріт, що переходить на вихід 50 на блоці запалювання. Запуск автомобіля такий:

У цьому випадку ви можете повернути двигун лише у зворотному напрямку.

2107, блокування, запалювання, ключ

Для того, щоб для кнопки ви можете зупинити двигун, тобто перетворити його на кнопку Start Stop, вам потрібно використовувати два додаткові реле:

При натисканні на поточну кнопку з акумулятора надходить на реле фари, закривши його контакти та після цього. до стартера. Коли двигун запущений, кнопка випускається, розмиваючи контакти стартерну реле і розриваючи його ланцюг. Однак провід плюс на деякий час залишається підключеним через реле. Коли неодноразово натисніть кнопку, контакти реле фарби відкриваються, розриваючи ланцюг запалювання та двигун зупиняються. Додатковий транзистор включений у схему, щоб затримати стартер, щоб включити стартер.

Таким чином, навіть початківець автомобіліст зможе замінити замок запалювання VAZ 2107. Для цього потрібен мінімальний набір інструментів та впровадження рекомендацій фахівців. Особливу увагу слід приділяти правильному підключенню проводів до контактів блокування.

Незалежна заміна блокування запалювання VAZ-2107

Змініть замок запалювання власником автомобіля VAZ-2107. Для цього достатньо мати набір простих інструментів та трохи теоретичних знань.

Що таке замок VAZ-2107

Замок запалювання (далі. ZZ) є основним елементом електричної системи всього автомобіля, ввімкнувши та вимикаючи його. Він розташований під приладовою панеллю, на рульовій колонці зліва. У вимкненому положенні ZZ блокує рульову колонку, не дозволяючи автомобілю вкрасти. Також є ключ додаткового інструменту захисту, який є індивідуальним для кожного замку.

Основні частини блокування запалювання (перемикач запалювання)

Як працює замок відключення запалювання

Основне завдання пристрою. запустити та відключити всі системи автомобілів. Поворот ключа закриває електричний ланцюг, що дозволяє струму від акумулятора вводити всі пристрої та пристрої машини. Повернення ключа до початкового положення дозволяє вимкнути більшість електричних систем. У цьому випадку активується антикутне рульове замок.

VAZ-2107 ZZ забезпечує чотири позиції ключа:

III. Паркінг. Початкове положення. ключ можна вставити та видалити лише в цьому положенні. Зовнішня оптика, нагрівач та очищувач скла. Щоб розблокувати кермо, необхідно плавно скрутити його в будь.якому напрямку. Крім того, щоб увімкнути замок, його потрібно скрутити після видалення ключа.

Схема з’єднання блокування запалювання у VAZ-2107 за кольором проводів

Мета проводів у замку карбюратора наведена в таблиці:

Колір дроту Контактний номер Функціонування
Синьо-чорний (подвійний) 15 Служить для підключення схем системи запалювання, нагрівача та пристроїв
Рожевий тридцять Дає постійну позитивну напругу
Подвійний чорний 1nt Розроблений для включення потужності загальних вогнів та фар
червоний 50 Управління естафетами для початківців
Коричневий 30/1 Позитивне харчування

Показано встановлення проводки

ВАЗ 2107 Діаграма з’єднання карбюратора

На інжекторі Vaz 2107 для контакту 1nt використовується рожево-чорна ізоляція. Замість окремих проводів використовували пластикову пробку, надягають на замкові шпильки.

2107, блокування, запалювання, ключ

Vaz 2107 Діаграма з’єднання блокування інжектора

Як замінити блокування запалювання на моделях VAZ-2107 карбюратором та інжектором?

Заміна блокування запалювання на vaz 2107 карбюратора та машини для інжектора однакова.

Ланцюг блокування запалювання, що вказує на компоненти, представлений на

Демонтаж блокування запалювання

Видалення проводиться на наступних кроках:

Перш ніж вийняти електропроводку з блокування запалювання VAZ 2107, рекомендується перевірити використання стандартної ізоляції. Це потрібно зробити, оскільки дроти можна замінити під час ремонту електричного ремонту.

Перевірка та заміна контактної групи

Щоб змінити контакти в замку, вам потрібно:

При заміні контактів слід враховувати кількість площ для деталей. Елементи, що постачаються на запчастини, мають шість балів. До 1986 року на Vaz 2107 було встановлено групу з семи контактами. Замість одного Ping 15, 15/1 та додаткових 15/2. Щоб підключити новий замок до такого автомобіля, потрібно підключити дроти 15/1 та 15/2 в одну гілку.

Встановлення та з’єднання нового блокування

Встановлення нового або відремонтованого замка проводиться в наступній послідовності:

Під час підключення блокування запалювання на VAZ 2107, ви обов’язково повинні слідувати електричному ланцюгу. Помилка при підключенні призведе до короткого замикання та пошкодження електричного обладнання.

2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ
2107, блокування, запалювання, ключ

Як змінити

Після діагнозу ми переходимо до видалення та заміни.

Це цікаво: який антифриз найкраще влити в машину?

Необхідні інструменти

Якщо поломка знайдеться в замок, вам потрібно буде підготувати такі інструменти для розбирання:

Як видалити (крок за кроком з фотографією)

Усі елементи механізму взаємопов’язані за допомогою звичайних болтів, які видаляються без використання грубої фізичної сили. Порядок видалення старого замку такий:

 • Від’єднайте акумулятор, щоб у процесі не випадково закривати дроти в процесі.
 • Вставте ключ у замок і поверніть його на 90 градусів. У цьому положенні рульовий вал заблокований і не заважатиме демонтажу. Перед тим, як розбирати пристрій, ми повертаємо ключ у блоці запалювання на 90 градусів
 • Щоб видалити пластиковий кожух, відкрутіть 5 болтів, які з’єднують верхню та нижню частину.
 • Акуратно видаліть обидві частини кожуха.
  2107, блокування, запалювання, ключ

  Після розгортання болтів обидві частини кожуха легко видаляються з кронштейна

 • Відкрутіть два гвинти, які утримують замок. Вони розташовані з обох боків комутатора. Щоб демонтувати замок запалювання, потрібно відкрутити два кріплення болтів
 • Від’єднайте дроти від контактної групи запалювання.
 • У плоскому отворі на кронштейні вставте AWL і натисніть на засувку, щоб натиснути замок. Вийміть кріпильний болт і за допомогою AWL через плоский отвір натисніть на засувку
 • Ми натискаємо механізм плоскою викруткою і видаляємо його з кронштейна.
  2107, блокування, запалювання, ключ

  Після зняття болтів і стиснення засувки, замок запалювання легко витягується

Перевірте та ремонтуйте контактну групу, встановлення та з’єднання нового блокування

Якщо ви вирішите замінити лише контактну групу, вам потрібно буде відкинути кільце плоскою викруткою. і частина відключиться. Під час встановлення нових контактів необхідно розмістити канавку на секретну частину, щоб траплялося невеликий гачок. Після цього затисніть все з пружинним кільцем.

Установка нового замка така:

 • Ми вставляємо ключ і звертаємо його на етикетку “0”.
 • Затисніть замок і одночасно вставте перемикач у кронштейн.
 • Ми підключаємо дроти відповідно до схеми. Ми підключаємо дроти за кольором, як зазначено на діаграмі
 • Встановіть дві частини кожуха і кріпіть їх болтами.

Порада: Під час підключення контактів важливо використовувати правильну схему. Якщо ви підключите різні полюси, то проводка може закрити, що призведе до зриву електричних приладів.

Як видалити блокування запалювання на VAZ-2107, якщо його заблоковано?

Можуть бути випадки, коли замок запалювання, і личинка не може бути закрученою ні рукою, ні інструментом. Варіант ключового перелому можливий, коли частина бороди залишається всередині колодязя. В обох випадках власник повинен демонструвати пристрій з автомобіля.

Третя методика. знищити замок різким ривком:

Знайдено інші методи видалення застрягаючих замків запалювання на Vaz 2107. корпус, личинки або свердління личинки та інші. Заключний вибір методу демонтажу залишається у власника автомобіля.

Методологія видалення застрягального пристрою показана у відео з каналу “Область 4253”.

Заміна блокування запалювання на VAZ 2101-VAZ 2107

Ласкаво просимо! Замок запалювання. важко запустити машину без нього, і ви не можете прокручувати кермо, що стоїть за замками. З часом замок або його контактна частина є непридатною і у зв’язку з яким автомобіль не реагує на ключ у замку, або взагалі неможливо вставити ключ у личинки. Тому питання негайно виникає: «І як змінити замок запалювання на машині?”, Яку ми сьогодні детально проаналізуємо.

Примітка! Щоб замінити замок, вам потрібно буде запастися: викрутка, маркер, тонкий AWL і, за бажанням, тестер, щоб перевірити контактну групу блокування на продуктивність!

Коротко:

Коли вам потрібно змінити замок запалювання? Його треба замінити:

 • Несправність.
 • А також при проведенні несправності пристрою анти.крадіжки, завдяки якому кермо не блокується.

Навіть у замку є контактна частина, як її замінити в одній статті описана її, і коли вона не вдається з автомобілем, відбувається наступне:

 • При повороті ключа пристрої можуть не реагувати.
 • А ви також не зможете запустити машину, через розбиття контактної частини, оскільки електроенергія не буде надана їй.