Заміна блокування запалювання LADA 2105 (VAZ 2105). Заміна блокування запалювання VAZ 2105

Заміна блокування запалювання на VAZ 2101-VAZ 2107

Щоб виконати ремонтні роботи, щоб замінити замок запалювання ваз, нам знадобиться: викрутка, тестер та тонкий AWL. Якщо у вас є все необхідне, ви можете перейти до ремонту. На всіх класичних транспортних засобах VAZ замок запалювання розташований знизу, зліва на рульовій колоні. Для його заміни необхідно:

 • Від’єднайте акумулятор
 • Вийміть пластиковий кожух, раніше відкрутивши гвинти його кріплення.
 • Потім ми відкрутимо два гвинти блокування запалювання до кронштейна.
 • Вставте ключ і встановіть його для розміщення 0, щоб вимкнути пристрій анти.крадіжки.
 • Вставте AWL в отвір у кронштейні і натисніть замок. Тоді ми виймаємо сам замок.
 • Після зняття рекомендується позначити дроти контактів, щоб нічого не заплутати наступного з’єднання.

Видалення блокування запалювання на VAZ-2106 починається з розбирання корпусу рульової колони. Відкрутіть п’ять болтів і видаліть половинки. Перш ніж продовжити розбирання електричної частини замка, в нагоді вимкнути акумулятор, знявши мінус клем або повернувши болт перемикача. Після цього вийміть пружинне замикання з задньої частини корпусу замка та вийміть контактну групу. Ми ведемо її в бік, щоб вона не заважала, і почнемо видаляти сам замок.

Він прикріплений до кронштейна рульового валу з двома болтами, після відкручення, що нічого не відбувається. Марно спробувати вивести замок з гнізда, якщо ви не знаєте про особливу зупинку. Він розташований на корпусі замку під кронштейном. Ми натискаємо цей замок у замок тонкою викруткою через невеликий отвір у кронштейні. Далі, згідно з усіма інструкціями, замок повинен бути вільним для виходу, але це не працює.

Заперечення проти крадіжки стає запереченням. Хоча він перебуває у “відключеному” стані, він все ще чіпляється за рульовий вал. Щоб витягнути замок, ви повинні зробити маніпуляції з ключем. У різних положеннях личинки замку анти.бфт також рухається і якнайбільше спить, коли ключ знаходиться в положенні “стартера”. Через кілька хвилин замок можна витягнути з кронштейна.

блокування, запалювання, lada, 2105

Ось час написати, що збірка пристрою повинна здійснюватися в порядку в зворотному видаленні. І взагалі це буде правда. Спочатку вам потрібно вставити новий замок у кронштейн, потопаючи засувку і тримаючи ключ у вихідному положенні, затягніть кріплення, а потім підключіть дроти

Це повинно бути приділено особливу увагу, оскільки неправильно підключена контактна група може відключити стартер або систему запалювання. Дроти від старої групи до нового перемотування по черзі, перевіряючи номери на контактах

Після цього зібрайте корпус рульової колони.

Перш за все, необхідно позбутися декоративного кожуха рульового валу, вийти з кріплення та вийняти його. Ми виконували такі дії під час заміни рульового валу.

блокування, запалювання, lada, 2105

Після зняття декоративного кожуха відкрутіть два гвинти блокування запалювання до тіла, а потім вставте ключ у замок і увімкніть положення «0», в якому анти.крадіжковий пристрій вимикається. Через отвір у кронштейні натисніть з тонким AWL на замок замок і вийміть замок запалювання з посадкового гнізда. Ремонтні роботи з видалення блокування запалювання завершуються на цьому.

Щоб замінити контактну групу блокування запалювання, необхідно підняти блокування кільця з краю краю та зняти контактну частину. Встановлюючи нову контактну частину, орієнтуйте її таким чином, щоб термінали “15” та “30” розташовані збоку від замикаючого стрижня.

Ремонтні роботи були завершені з цього приводу, встановіть новий замок запалювання у зворотному порядку, підключіть дроти, перенесення маркування зі старого перемикача на новий. Схема роздаткового матеріалу або з’єднання для проводів блокування ваз.запалювання є досить простим і зрозумілим, тому кожен автомобіліст може здійснити ремонт або заміну запасної частини, не вдаючись до допомоги персоналу служби автомобіля.

Якщо ключ не повертається

У випадку блокування запалювання все зводиться до попередньої схеми: максимізуйте замок. Тоді вам потрібно вибити зупинку та витягнути механізм. У крайніх випадках вам доведеться вщухнути, а потім вибити його.

Хитрий трюк

Найчастіше ключ від блокування запалювання перестає повертатися з трьох причин:

 • стирання змащення;
 • засмічення пилом (вирішене промиванням WD-40 або іншими автомобільними очищувачами);
 • Втома металу.

З часом пружини слабшають і перестають підніматися шпилькою. Такий «втомлений» елемент можна просто зняти з замку. машина почнеться знову, і ваш рідний ключ, тому вам не потрібно буде змінювати всі замки в машині. Якщо зламано більше одного штифта, то демонтаж.це лише тимчасова міра, тому.

Дверні замки

Дуже часто ключ не перетворюється на AutodSuria, оскільки він був іржавим (він рідко використовувався) або крижаний. Перший вирішений перетворювачем іржі (він займає досить багато часу), друге нагрівається.

Як правильно підключити замок запалювання

Якщо дроти збираються в одному мікросхемі, то з’єднання блокування не буде жодними труднощами, вам просто потрібно встановити його на контакти.

Якщо дроти підключені окремо, вам потрібно звернути увагу на ланцюг:

 • Термінал 50. Червоний дріт, з ним працює стартер;
 • Термінал 15. синій з чорною смужкою, відповідає за нагрівання кабіни, запалювання та інших пристроїв;
 • Термінал 30. рожевий дріт;
 • Термінал 30/1. коричневий дріт;
 • INT. Чорний провід, відповідальний за розміри та фари.

Схема проводного з’єднання

Якщо електропроводка підключена, то все потрібно зібрати та приєднати до клеми до акумулятора і перевірити продуктивність. Спочатку вам потрібно перевірити, чи всі електричні прилади мають живлення з замку, після роботи самого стартера. У випадку, якщо виявлені будь.які несправності, вам потрібно ще раз перевірити правильність проводів, адже це те, що всі пристрої в машині залежатимуть від цього після повороту ключа. Далі ви можете ознайомитись із схемою проводки свічки запалювання.

блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105
блокування, запалювання, lada, 2105

На сьогоднішній день відомі два типи системи запалювання:

 • Акумулятор, як правило, з автономним джерелом живлення, з ним ви можете увімкнути електричну техніку, не запускаючи двигун.
 • Генератор, ви можете використовувати електричні пристрої лише після запуску двигуна, тобто після запуску електричного струму.

Коли автомобіль знаходиться на запаці акумулятора, ви можете увімкнути фари, запалити всередині кабіни та використовувати всі електричні пристрої.

Встановлення мовчазних замків на класику

блокування, запалювання, lada, 2105

Ми замінимо звичайні замки дверей на класику мовчазними замками від зубилів (VAZ 2108.09,10,11). Ми змінимо лише задні замки.

Для цього нам знадобиться:

 • Внутрішній замок VAZ 2108. 2 ПК. (ліво і право)
 • Набір мовчазних замків (“шоколад”) 1 шт. (У комплекті має бути 2 замки)
 • Замок кріплення болтів (на вигляд, схожий на ті, які прикріплені до петлі дверей на класиці). 4 шт.
 • Інструменти:
 • Свердлити і, відповідно, район до нього (8.4)
 • Файл або надли. пилова метал. старий замок
 • Кабель (від замку до внутрішнього «гачка» відкриття дверей). 1.5-2 метри
 • Дитячий набір “Дизайнер”, пара частин з нього (тяга та 4 квадратні таблички для витягування кабелю стане в нагоді)
 • Алюмінієва пластина або шматок щільного пластику товщиною близько 2 мм 106 см. 2шт.
 • Знайомий зварювальник або набір для різання нитків.

На новому, щойно придбаному внутрішньому замку ми побачили 2 частини:

блокування, запалювання, lada, 2105

У правильному малюнку це частина 1 і 2

Далі ми шукаємо шпильку, а також п’ємо, щоб вона випадала, а отвір на своєму місці.

блокування, запалювання, lada, 2105

Замість штифта є отвір, а в отворі кабель запечатаний плитами з дитячого набору. Це робиться так, щоб кабель була регульованою довжиною)

Ми вставляємо кабель у сформований отвір. Ще один кінець кабелю “чіпляй” наш “гачок”.Зрештою, нам доведеться вийти з машини точніше, не для нас, а пасажирів.

Далі, видаліть і злегка розповсюджуйте чорну пружину, за бажанням її взагалі можна видалити, але я б не залишила це, ніколи не знаєш, стань у нагоді.

Далі, візьміть свердло з свердлом і свердлоте отвір (червоний отвір на фігурі перед низками для кріплення замка вставте в нього болт (червоний отвір на рис. 5), на болті тяга (синя частина) і накрутіть на болт гайки (це погано, але видно)

Далі вийміть замок із дверей нашого автомобіля. Вийміть тягу від внутрішнього «гачка» дверей, і ви можете її викинути))), вона більше не стане в нагоді. Там. 4. Вгорі та ліворуч від пружини напису).

 • Далі вийміть зовнішнє відкриття дверей “ручки”.
 • Ми підбираємо шматок алюмінієвого або суцільного пластику та металеву пилку і робимо таку частину (ми робимо отвори з свердлом):

Ми «розбираємо» свою ручку у дверях (ми переміщуємо осі обертання на ручці пару см назад) і надягаємо на вісь ручку деталі червоним отвором, не плутаємо. Ми одягаємось так, що він спирається на рухому частині ручки і рухається разом з нею вздовж осі.

У синьому отворі потрібно покласти болт, не дуже велику, 1-2 см. (Згодом ми поставимо тягу з рисом. 4.).

В принципі, всередині готова.

блокування, запалювання, lada, 2105

Ми беремо дриль, але вже з свердлом і просвердлює отвір зі старого замку (у фігурі вгорі праворуч), щоб входить рукав нового замку, але не висить. І якщо вона звисає, то залиште це, нехай вона тусується.

Що виникають несправностей

Дизайн замка досить простий і надійний, але замок цілком може зламатися. Несправності, які можуть трапитися з цим елементом. лише два: механічні та електричні.

Механічна несправність включає проблему з таємницею. Завдяки підстилці, який потрапляє в таємну та вологу, форми корозії, що запобігає переміщенням елементів всередині секрету. Як результат, замок починає захоплюватися при повороті ключа, варення або повністю перестає обертатися. Цю несправність можна усунути, влившись у агент WD-40 або принаймні гальмівну рідину. Однак, щоб відновити виконання секрету таким чином, якщо це вдасться, то на короткий час. Сам секрет не ремонтується, і з такою несправністю, як результат, потрібно буде замінити замок запалювання VAZ-2101.

Електрична несправність спалює п’яту контактної групи. Через цей контакт між бігуном і П’ятаком не буде або буде недостатнім. Електричні прилади не працюватимуть на машині, можна поставити енергію на стартер. Якщо спалювання було незначним, то ви можете спробувати відновити експлуатацію замку, знімаючи п’яту діамантовим файлом, а потім витираючи алкоголь або бензин. Але якщо заклинання сильно згоріли, то вам потрібно буде змінити контактну групу, або замок.

Цікава стаття про Biotoplee, створену із звичайної пилки, читайте більше тут.

Схема блокування запалювання

Проводка, підключена до механізму, працює за схемою:

Є чотири положення замку.

Нульове положення. З ним усі живлення мереж були відключені, за винятком двох терміналів, зазначених на діаграмі темним кольором.

Перша позиція. Їжа отримує розміри, склоочисники, вентилятор плит.

Друга позиція. Крім того, система запалювання, індикатори та кнопки на інформаційній панелі, поворотні сигнали та стартер отримує їжу.

Третя позиція. Тільки розміри, склоочисники та звукові сигнали продовжують отримувати їжу.

Механізм блокування взаємодіє з декількома електриками, що поєднують електричні прилади автомобіля в один ланцюг. Коли ми перевертаємо ключ, напруга з мінус.терміналу акумулятора входить у котушку запалювання.

Оскільки механізм блокування регулярно використовується водієм, деякі його елементи зношуються і провалюються. Іноді достатньо розпорошити в личинку замку WD-40. Однак ефект може тривати недовго, і ремонтні роботи все одно будуть вимагати найближчим часом.

Замок запалювання влаштовується наступним чином:

Найпростіша річ. замінити несправний замок новим. Вартість цієї частини для автомобіля Vaz 2106 невелика. Потрібно розпочати заміну з процесом видалення старого механізму.

VAZ 21074 Схема електричного обладнання

У транспортних засобах VAZ 21074 Електрична енергія доставляється споживачам відповідно до однієї схеми проводу: “плюс” вихід кожного електричного пристрою записується з джерела, “мінус” підключений до “маси”, t. Е. прикріплений до корпусу транспортного засобу. Завдяки цьому рішенню, ремонт електричного обладнання спрощується, і процес корозії уповільнюється. Всі електричні прилади автомобіля злякані від акумулятора (з вимкненим двигуном) або генератором (коли двигун працює).

У ланцюзі розміщення VAZ 21074 є ESUD, Electrobenzosa, насадки, датчики управління двигуном

 • Заміна блокування запалювання та його контактної групи

Схема електропроводки VAZ 21074

Версії інжекторів із семи, які звільняються з заводського конвеєра, мають індексів:

 • LADA 2107–20 у відповідності до стандарту євро-2;
 • LADA 2107–71. для китайського ринку;
 • LADA-21074–20 (Євро-2);
 • LADA-21074-30 (Євро-3).

У модифікаціях інжекторів VAZ 2107 та VAZ 21074, ESUD (електронна система управління двигуном) використовуються електробензоса, форсунки, датчики управління та параметри управління. Як результат, була потреба в додатковій інженерній та внутрішній зсуванні проводки. Крім того, VAZ 2107 та VAZ 21074 оснащені додатковим блоком естафети та запобіжниками, розташованими під безладом. До додаткового блоку приводиться проводка, який передає:

 • Західні: силові ланцюги основного реле;
 • постійні схеми живлення;
 • схеми реле електробензо.насоса;
  Головне;

Додатковий блок запобіжників та реле Vaz 2107 інжектор розташований під безладом

Забезпечення електроенергії

Для забезпечення споживачів електроенергії в «насінні» відповідають:

 • AKB з напругою 12 В, потужністю 55 AH;
 • Тип генератора G-222 або 37.3701;
 • Регулятор напруги I112V, який автоматично підтримує напругу в діапазоні 13,6–14,7 В.

Діаграма інжектора системи електропостачання VAZ 21074 включає генератор, акумулятор та регулятор напруги

Запуск двигуна

Система запуску у VAZ 21074.це стартер.замок для запалювання та запалювання. У ланцюжку стартера надано два естафети:

 • Допоміжний, який постачає їжу для висновків стартера;
 • Малюнок, завдяки якому відбувається вал стартера з маховика.

Система запуску в VAZ 21074. це стартер із реле та замком запалювання

Система запалювання

На ранніх версіях сьомої моделі VAZ використовували систему контактного запалювання, яка мала у своєму складі:

 • Котушка запалювання;
 • Дистриб’ютор з контактним вимикачем;
 • свічки запалювання;
 • Висока електропроводка.

Контактна система запалювання VAZ 21074 складається з котушки, дистриб’ютора, свічок запалювання та високопостійних проводів

блокування, запалювання, lada, 2105

 • Основні несправності блокування запалювання на VAZ-2114: знаки та діагностика

У 1989 році з’явилася так.звана безконтактна система запалювання, до якої входила схема:

 • Свічки запалювання.
 • Дистриб’ютор.
 • Екран.
 • Датчик холу.
 • Електронний перемикач.
 • Котушка запалювання.
 • Блок установки.
 • Реле.
 • Ключ запалювання.

У 1989 році з’явилася неконтактна система запалювання, на схемі якої додавали датчик залу та електронний перемикач

У “семи” з інжекторними двигунами використовується більш сучасна схема запалювання. Робота цієї схеми заснована на тому, що сигнали від датчиків надходять до ECU (електронний блок управління), який генерує електричні імпульси на основі отриманих даних і передає їх на спеціальний модуль. Після цього напруга піднімається до необхідного значення і постачається вздовж високопостеренних кабелів до свічок запалювання.

У ін’єкції “насіння” робота системи запалювання очолює електронну одиницю управління ECU

Зовнішнє освітлення

Система зовнішнього освітлення включає:

 • Блоки з розмірами.
 • Підсвічування моторного відсіку.
 • Блок установки.
 • Покривне освітлення.
 • Перемикач підсвічування пристрою.
 • Задні вогні з розмірами.
 • Освітлювальні номери.
 • Вимикач зовнішнього світла.
 • Світло на відкритому повітрі (у спідометрі).
 • Ключ запалювання.

ВАЗ 21074 Зовнішня схема освітлення допоможе усунути несправності блоку та задні світильники

Допоміжне обладнання

Допоміжне або додаткове електричне обладнання Vaz 21074 включає:

 • Електрики: скляний навідник;
 • склоочисник;
 • Вентилятор нагрівача;
 • охолодження вентилятор радіатора;

Використовується схема з’єднання склоочисника:

 • Моторніктори.
 • Ед шайби фари.
 • Блок установки.
 • Замок запалювання.
 • Зимовий перемикач.

Мотор.артисти склоочисника проводять трапецію, який переміщує “склоочисники” через лобове скло

Схема з’єднання блокування запалювання у VAZ-2107 за кольором проводів

Мета проводів у замку карбюратора наведена в таблиці:

Колір дроту Контактний номер Функціонування
Синьо-чорний (подвійний) 15 Служить для підключення схем системи запалювання, нагрівача та пристроїв
Рожевий тридцять Дає постійну позитивну напругу
Подвійний чорний 1nt Розроблений для включення потужності загальних вогнів та фар
червоний 50 Управління естафетами для початківців
Коричневий 30/1 Позитивне харчування

Показано встановлення проводки

На інжекторі Vaz 2107 для контакту 1nt використовується рожево-чорна ізоляція. Замість окремих проводів використовували пластикову пробку, надягають на замкові шпильки.

Vaz 2107 Діаграма з’єднання блокування інжектора

Найпоширеніші причини розбиття блокування запалювання

У сьомому моделі вази замок запалювання складається з двох основних частин:

 • механічно, де вставляється ключ;
 • контактна група, до якої приєднуються дроти.

Найчастіше механічна частина замка вимагає заміни після спроби викрадати або варення. Коли втрата ключів, вам також потрібно буде придбати новий “секрет”. Несправність контактної групи відбувається через коротке замикання, порушення ізоляції або окислення контактів.

Кожен автомобіліст повинен знати, як розташований замок запалювання, мати можливість розібрати та діагностувати несправність цього вузла. Якщо ви розумієте схему з’єднання та дизайн запасних частин, ви можете швидко усунути несправність навіть у дорозі. Для ремонту не потрібні спеціальні навички або професійні інструменти.

Несправності

Дизайн замка досить простий і надійний, але замок цілком може зламатися. Несправності, які можуть трапитися з цим елементом. лише два: механічні та електричні.

Механічна несправність включає проблему з таємницею. Завдяки підстилці, який потрапляє в таємну та вологу, форми корозії, що запобігає переміщенням елементів всередині секрету. Як результат, замок починає захоплюватися при повороті ключа, варення або повністю перестає обертатися. Цю несправність можна усунути, влившись у агент WD-40 або принаймні гальмівну рідину. Однак, щоб відновити виконання секрету таким чином, якщо це вдасться, то на короткий час. Сам секрет не ремонтується, і з такою несправністю, як результат, потрібно буде замінити замок запалювання VAZ-2101.

Електрична несправність спалює п’яту контактної групи. Через цей контакт між бігуном і П’ятаком не буде або буде недостатнім. Електричні прилади не працюватимуть на машині, можна поставити енергію на стартер. Якщо спалювання було незначним, то ви можете спробувати відновити експлуатацію замку, знімаючи п’яту діамантовим файлом, а потім витираючи алкоголь або бензин. Але якщо заклинання сильно згоріли, то вам потрібно буде змінити контактну групу, або замок.

Як замінити блокування запалювання на моделях VAZ-2107 карбюратором та інжектором?

Заміна блокування запалювання на vaz 2107 карбюратора та машини для інжектора однакова.

Ланцюг блокування запалювання, що вказує на компоненти, представлений на

 • Блокуючий елемент рульового валу.
 • Частина кабінету.
 • Частина відповіді для встановлення повідця з личинок.
 • Контактна група диска.
 • Контактна частина рукава.
 • Зовнішня частина з шпильками для підключення. Листа “a” вказує на випуск сигналу, що використовується для правильного встановлення контактної групи.

Демонтаж блокування запалювання

Видалення проводиться на наступних кроках:

 • Відключіть живлення автомобіля, видаливши термінал резервуара.
 • Встановіть ключ у свердловину і підійдіть до положення “0” (голова розташована горизонтально).
 • Відкрутіть точки фіксації пластикового кожуха рульової колони. Половина кожуха взаємопов’язана, а приладна панель за допомогою п’яти гвинтів.
 • Скрутіть два гвинти гвинта. Точки кріплення розміщуються з боків справи.
 • Уточіть замок через отвір у випадку. Для цього використовується довгий тонкий AWL або викрутка. Зіткнувши засувку, потягніть замок із звичайного місця до себе.
 • Відключіть пробку або окремі дроти від блокування. Далі ви можете почати встановлювати нову частину або подальшу заміну контактів у старому замку.

Перш ніж вийняти електропроводку з блокування запалювання VAZ 2107, рекомендується перевірити використання стандартної ізоляції. Це потрібно зробити, оскільки дроти можна замінити під час ремонту електричного ремонту.

Фотогалерея

Відкрутити лівий гвинт

Відкрутіть правильну засувку

Розгойдування засувки з викруткою

Перевірка та заміна контактної групи

Щоб змінити контакти в замку, вам потрібно:

 • Вийміть пружинне кільце, що фіксує групу в корпус замку. Кільце хвалить тонкою викруткою.
 • Демонтувати контакти з замку.
 • Встановіть нову групу. Під час підключення потрібно забезпечити збіг канавки, зроблену на контактній групі з поворотним стрижнем на таємній частині замка. Справа контактної частини повинна ввести схил у проріз справи.

При заміні контактів слід враховувати кількість площ для деталей. Елементи, що постачаються на запчастини, мають шість балів. До 1986 року на Vaz 2107 було встановлено групу з семи контактами. Замість одного Ping 15, 15/1 та додаткових 15/2. Щоб підключити новий замок до такого автомобіля, потрібно підключити дроти 15/1 та 15/2 в одну гілку.

Встановлення та з’єднання нового блокування

Встановлення нового або відремонтованого замка проводиться в наступній послідовності:

 • Вставте ключ до позиції “0”.
 • Уточіть замок замок і вставте частину у випадок направлення.
 • Встановіть дроти за допомогою роз’ємів або стандартної вилки (з’єднання здійснюється відповідно до кольору ізоляції).
 • Встановіть гвинти на місце.
 • Встановити захисний кожух.
 • Покладіть на клему на акумулятор і протестуйте роботу пристрою.

Під час підключення блокування запалювання на VAZ 2107, ви обов’язково повинні слідувати електричному ланцюгу. Помилка при підключенні призведе до короткого замикання та пошкодження електричного обладнання.

Видалення та встановлення замку

Простеити цей елемент досить просто. Перед початком роботи важливо відключити термінал “мінус” від акумулятора.

Щоб дістатися до кріплення цього елемента, спочатку потрібно відкрутити болти кріплення нижньої панелі рульового стовпчика, а потім зняти його.

блокування, запалювання, lada, 2105

Видалення блокування запалювання

Після того, як вам потрібно скрутити два болти кріплення замку, за допомогою якого він утримується в його посадковому місці. У тому ж місці посадки є невелика технологічна діра. Вставляючи в цей отвір тонкої викрутки.

Лише після цього відключити всі дроти. На деяких моделях проводка, що йде в замок. Така мікросхема значно сприятиме встановленню нового елемента, оскільки схема з’єднання не потрібна на такому блоці замику VAZ-2101.

Як видалити замок

блокування, запалювання, lada, 2105

Але є також версії автомобіля, в яких проводка безпосередньо підключена до контактів, і при встановленні нового елемента з таким типом підключення проводки на VAZ-2101 потрібен блокування запалювання.

Якщо замок змінюється в колекції, ви можете підключитися до нової електропроводки, встановити його на місці, виправити його та накрити декоративною панеллю.

Якщо лише контактна група змінюється, то знятий замок розбирається. Контактна група фіксується за допомогою замикаючого кільця, яке потрібно розмістити за допомогою AWL або викрутки та витягування. Після цього ви можете вийняти групу. Новий встановлений на його місці і фіксується тим самим блокуванням кільця. Після цього все встановлено, і замок запалювання VAZ-2101 підключений.

Рівно три комутовані контакти

Одна рибальська лінія, на якій приноситься струм, і лише одна схема запалювання. таке рішення характерне для всіх автомобілів Vaz, якщо ми говоримо про сім’ї “2110”, “2170” та пізніше. Навіть у грантах, вироблених з 2012 року, додаткова схема запалювання не з’явилася. Загалом, з переходом до «десяти» родини серед «значних» термінів замку є три:

Схема перемикання запалювання виглядає тривіально, якщо ми говоримо навіть про Lada 2110.

На з’єднувачі куртки є 8 клем. І в Пріорі, як і в Гранті та Каліні, ця кількість зменшується до трьох

З 8 клем, наявних у роз’ємі VAZ-2110, 7-й та 8-й просто дублювати один одного. Ще два підключені до кнопки, і до лампи підключено пару клем.

Замок замку всіх моделей VAZ, починаючи з “2170”, оснащений лише трьома контактними терміналами. А додатковий роз’єм, оснащений парою клем, підключений до іммобілайзера в цих автомобілях.

З циліндра замку “десятки”, позначка “3” зникла. І все.таки VAZ випускає саме такі замки, де ключ може бути встановлений в одному з наступних положень:

Наявність режиму паркування, як ви бачите, тут не надається.

Що робити, якщо автомобіль не починається

Ремонтуючи VAZ 21053, вам потрібно звернути увагу на бігуна. Він повинен розташовуватися на рівні першого циліндра. Між контактами метою яких є коригування запалювання VAZ, має бути невеликий проміжок. Опис подальших дій можна знайти в експлуатаційному посібнику VAZ 21053, 2105. Налаштування політичної трубки описано там дуже детально. Про те, що таке безконтактне запалювання, як проводиться коригування запалювання, як читається схема, яка перевага останньої модифікації запалювання VAZ 21053, і ви можете дізнатися про багато інших з інструкцій для VAZ 21053. 2105.

Порадити, що робити таку проблему повага, повага та підпис! З внутрішньої сторони. підбори цих висновків, а також бігун, який рухається через вплив секретів. Василь Сайдніков тут-це стиль-тенденція.Ru ось правильний шматок. Daewoo Lanos, Nexia, Matiz, Sens. Як я можу їх з’єднати?

Як видалити замок

Обов’язково вийміть мінус клем з акумулятора. Деякі автомобілісти цього не роблять, пояснюючи це низькою напругою ланцюга. Однак якщо під час ремонтних робіт відбувається закриття проводів, це призведе до несправності деяких елементів електричного обладнання. Переверніть ключ у нульове положення. Це полегшить демонтаж пристрою через те, що вал валу керма трохи зайде в таємну частину. Зніміть рульову колонку. Відкрутіть ці п’ять гвинтів, що з’єднують верхню та нижню частину кожуха

Витягніть верхню частину корпусу, діючи дуже ретельно. Видаліть і видаліть усі елементи кожуха. Видалення кожуха відкрутіть гвинти, на яких фіксується сам замок

Ці гвинти два, вони розташовані нижче вимикача.

Від’єднайте дроти від замку.

Для того, щоб не зламати замок під час демонтажу, ми знаходимо невеликий проміжок на задній частині кронштейна. Ми вставляємо в нього AWL або тонкий цвях і натискаємо на замок.

Прорізна викрутка Зніміть механізм з кронштейна.

Ще одна важлива порада: позначте, як підключені дроти. Це допоможе нічого не плутати під час встановлення нового пристрою.

Встановлення кнопки запуску

Деякі автомобілісти встановлюють окрему кнопку для запуску двигуна в зручному місці в зручному місці. Він підключений до ланцюга запуску стартера, розриваючи червоний дріт, що переходить на вихід 50 на блоці запалювання. Запуск автомобіля такий:

 • Ключ вставлений у замок запалювання.
 • Ключ перетворюється на положення “Я”.
 • Стартер увімкнено, натиснувши кнопку.
 • Після запуску двигуна кнопка випускається.

У цьому випадку ви можете повернути двигун лише у зворотному напрямку.

блокування, запалювання, lada, 2105

Для того, щоб кнопка ви можете заглушити двигун, він повинен бути підключений трохи зміненою схемою

Для того, щоб для кнопки ви можете зупинити двигун, тобто перетворити його на кнопку Start Stop, вам потрібно використовувати два додаткові реле:

При натисканні на поточну кнопку з акумулятора надходить на реле фари, закривши його контакти та після цього. до стартера. Коли двигун запущений, кнопка випускається, розмиваючи контакти стартерну реле і розриваючи його ланцюг. Однак провід плюс на деякий час залишається підключеним через реле. Коли неодноразово натисніть кнопку, контакти реле фарби відкриваються, розриваючи ланцюг запалювання та двигун зупиняються. Додатковий транзистор включений у схему, щоб затримати стартер, щоб включити стартер.

Таким чином, навіть початківець автомобіліст зможе замінити замок запалювання VAZ 2107. Для цього потрібен мінімальний набір інструментів та впровадження рекомендацій фахівців

Особливу увагу слід приділяти правильному підключенню проводів до контактів блокування

Якщо проблема прийшла

Що робити, якщо щось не так із блокуванням запалювання? Без зусиль ключ не може бути повернено, або він заглиблює його взагалі? Зрозуміло, що личинка замку пошкоджена, і ви не можете далеко зайти на таку машину. Це може статися з різних причин: личинка натрапила на шлюб, або з часом, пил і бруд просто накопичували в ньому. У цьому випадку ви можете спробувати замінити личинку.

блокування, запалювання, lada, 2105

Невелика несправність може призвести до великих проблем

Якщо ключ все ще обертається, але система запалювання не відповідає, контактна група явно не вдалося тут не вдалося. Звичайно, ви можете замінити його, але в цьому випадку існує ризик зіткнення з придбанням не надто високих запасних частин. Це не полегшить проблему, а лише тимчасово відкласти її рішення.

блокування, запалювання, lada, 2105

Замок запалювання

І якщо ви просто втратили ключ, і у вас був єдиний? Або ще одна, дуже неприємна ситуація: була зроблена спроба крадіжки вашої машини (не дай Бог, звичайно!), і замок запалювання нарешті зіпсований.

Як відремонтувати машину

Замок запалювання в деяких джерелах називається перемикачем запалювання.

Як правильно підключити дроти високої напруги з детальною схемою підключення

Причини заміни блокування запалювання на VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114:

Секрет блокування запалювання зламаний (перемикач запалювання застрягає при повороті, ключ важко повернути або взагалі не повертається). У цьому випадку деякі майстри радять кип’ятити WD-40. Але, як правило, це не дає спеціального результату, і якщо він дає, то тимчасовий результат, то залишається лише замінити блокування запалювання. Хоча є винятки.

Контактна група вигоріла (я маю на увазі контакти на мікросхемі, трапляється, що вони спалюють) у цьому випадку є труднощі з запуском стартера.

Як перевірити контактну групу блокування запалювання?

блокування, запалювання, lada, 2105

Система запалювання призначена для створення та подачі іскрових розрядів до свічок запалювання.

Краще перевірити такий тест із помічником. Щоб перевірити контактну групу блокування запалювання, використовуйте “контроль”. Ми підключаємо один кінець «контроль» до мінус акумулятора, а другий. до втягування реле стартера. Ну, як було сказано раніше у статті. вам знадобиться допомога друга, щоб він повернув ключ запалювання на зупинку. І в цей час дотримуйтесь лампи “контролю”, яку слід загорітися. Якщо лампа не загоряється, тому команда не постачається із блокування запалювання. Це говорить про те, що необхідно замінити контактну групу, але багато автомобілістів вважають за краще замінити блокування запалювання.

Але, не має значення, у вас є замок запалювання або його контактна група, вам все одно потрібно видалити замок запалювання.

Інструмент блокування запалювання:

Викрутки (хрест і невеликий);

Дивно, але це весь інструмент, необхідний для заміни блокування запалювання на VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114.

Який замок запалювання для придбання?

Кожен автомобіліст думає, перш ніж купувати запасні частини про свою якість. Якість блокування запалювання залежить від виробника. Якщо вам потрібно придбати замок запалювання, я можу порадити провідним виробникам Daaz, Auto-Garant Company. Коротше кажучи, ми вирушаємо на ринок автомобілів і запитаємо продавця блокування запалювання або контактної групи виробництва. Не “беріть” на дешеві товари, краще переплатити 10, ніж згодом страждають.

Як замінити замок запалювання на VAZ 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, VAZ 2106, VAZ 2107, VAZ 2109, VAZ 2110, VAZ 2114.

Зробіть самостійне видалення запалювання та встановлення

блокування, запалювання, lada, 2105

Отже, зрозуміло, що для видалення блокування запалювання має з’явитися значні причини, кількість яких згадується вище. Заміна замку може повністю вимагати не лише зривом механізмів, але і зі втратою ключів. Щоб отримати запалювання, вам потрібно діяти відповідно до наступної послідовності:

 • Вийміть кожух з рульового валу і відкрутіть гвинти блокування запалювання.
 • Щоб відключити пристрій антиграну, залиште ключ у нульовому положенні.
 • Через отвір у кронштейні натисніть на викрутку на спеціальній засуві.
 • Потім візьміть серцевину з кронштейна, і ключі до замку.

Запам’ятайте або запишіть розташування всіх підключених проводів. Тільки після цього відключіть їх від сайту з’єднання.

Перевірте роботу контактів, розміщуючи ключ у різних положеннях. Визначте ефективність анти.крадіжного апарату. Обмежений стрижень може бути просунутий або раковина.

Після аналізу та перевірки вирішіть, чи можна відремонтувати пристрій. Іноді можна обійтися без повної заміни блокування запалювання.

блокування, запалювання, lada, 2105

Видалення пристрою з автомобіля

Для того, щоб знати, як видалити замок запалювання на автомобілі VAZ-2107, вам потрібно зрозуміти не лише його функціональність, але й пристрої. Цей елемент LADA з двох частин складається. механізм комутації та контактна дошка. Важливість обох компонентів також є значущим, оскільки якщо хтось не вдасться, весь пристрій не буде працювати.

Може знадобитися зняти замок з різних причин:

 • Пристрій не працює, хоча ключ не зламаний;
 • заклинив ключ при блоку керма;
 • Зламаний ключ залишався секретним;
 • Власник втратив ключі від машини і t. С.
 • Видаліть корпус декоративного рульового валу.
 • Де.енергізуйте транспортний засіб шляхом відключення мінус.терміналу терміналу.
 • Від’єднайте пакет дроту від замку.
 • Вставте ключ і перенесіть його в нульову позицію. “вимкнути”. Під час цього потрібно обертати кермо керма трохи ліворуч і праворуч, щоб перенести заблокований кермовий вал у необхідне положення та вимкнути механізм анти.крадіжки.
 • Звільнити замок замку, позбувшись рульового валу рульового валу, що фіксує кронштейн.
 • Стисніть з AWL, невеликою викруткою або міцним дротом.
 • Витягніть замок зі свого сидіння.

Після цього ви можете замінити неробний пристрій на придбану нову, виправити контактну групу, личинки. Але спочатку було б краще перевірити нібито зламаний елемент продуктивності, можливо, це не так.

Щоб перевірити замок запалювання, вам знадобиться оксиметр під назвою мультиметр.

У свою чергу підключіть клеми пристрою до висновків замку, які відповідають конкретному положенню ключа в ньому. Опір, що прагне до нуля, говорить про те, що контактна група досить хороша. Якщо опір більше нуля. контакти були поховані або піддані окисленню.

Для того, щоб замінити групу блокування замка, достатньо: зняти блокування кільця з його основи, витягніть саму групу з корпусу пристрою та замінити його новою.

Кілька слів про заміну личинок

Пристрій зламався, не забезпечує включення, взагалі не обертається або з великими труднощами, ключ бачить у замковиці. Ці ознаки кажуть, що необхідна розбирання, однак, в деяких випадках ви можете забезпечити ефективність, якщо вона змащена. Для ремонту перемикач повинен бути прийнятий та розібраний. Коли йому вдалося витягнути, розбирання та заміна личинки блокування запалювання.

Після демонтажу витягнути личинок непросто, в деяких випадках замок повинен бути знятий механічно, для цього вам доведеться взяти дриль або невеликий зубил. Після зняття засувки, личинку можна легко витягнути з справи. Далі візьміть нову личинку, вставте у справу, перевірте роботу, встановіть замок. Плюс операції полягає в тому, що вартість нижча, ніж ціна на збірку пристрою.

Іноді здається, що замок зламався, але насправді в холодну погоду було замерзання. Після того, як ви переконаєтесь, що неможливо вставити ключ, спробуйте нагрівати або використовувати фіксуючу рідину замків.

Важливий! Не перестарайтеся з використанням рідини WD, це може призвести до змащення та прискорення відмови пристрою.

Заміна дуже личинки блокування або контактної групи

Читати

Заміна личинок замку Ваз 2109 просить інструментів:

Не в будь.якому випадку, принаймні з певним поломкою, замок повністю замінюється, якщо причина несправності полягає у взаємозамінних деталях, то часткове ремонт замка та заміщення замків на Vaz 2109 здійснюється, коли Ключ перестає вільно крутитися в замковій щілині в замковій. Ще один варіант часткового ремонту. це виконання заміни контактної групи, оскільки це є досить мінімум інструменту, і для цього мало що зрозуміти пристрій.

Наша анотація допоможе зрозуміти пристрій:

 • Нічого і ніхто не забороняє вам щоразу міняти весь замок і навіть йти до сотні, якщо ви задоволені ціною
 • Після видалення кожуха виявляється доступ до блокування комутатора
 • Личинка замку, в принципі, вже може бути вивезена на цьому кроці
 • Тому ми витягуємо бічну шпильку, яка тримає його в замку
 • Це просто виконати вузьку викрутку (щогодини) з усім цим постукуванням маленьким молотком
 • Якщо шпилька не витягнута з таким макара, то спробуйте уважно просвердлити личинку за допомогою вузького тренування
 • Якщо вам спочатку зручніше витягнути, витягніть замок запалювання, перш ніж запустити заміну личинки, для цього вам потрібно відкрутити болти, які кріплять перемикач запалювання до стовпця управління
 • Це потрібно зробити за допомогою молотка та зубила, оскільки ці болти вирізали головки
 • Їх потрібно трохи послабити зубилом, а потім скрутити плоскогубці, як на фотографії знизу

Послабте болти, що кріплять замок до стовпця управління

 • Тепер ми знімаємо кронштейн і сам замок із стовпця, ми, безумовно, вимкнемо його електронний роз’єм
 • Ми відкрутимо гвинти, що кріплять реле запалювання та виносите його з панелі
 • Від’єднайте роз’єм
 • Розчарування проводу “маси”
 • За допомогою викрутки хрестоподібного скрутуйте гвинт
 • Потім натисніть засувку та вийміть кришку, а потім контактну групу
 • Тож ми витягнули перемикач
 • Ми виймаємо личинку своїми руками та замком запалювання, як уже описано вище
 • Ми робимо його заміну
 • Перевірте роботу блокування з останньою личинкою, на це ми повертаємо ключ запалювання
 • Не забувайте після встановлення, перевірте правильну роботу механізму блокування, наш контрольний вал
 • Коли механізм не працює, з повним оборотом, керування кермом, вам потрібно відрегулювати розміщення блокування на стовпці управління
 • Лише після завершення місця розташування та перевірки продуктивності нашого блокування механізму ви можете затягнути болти, поки головки не будуть відірвані на сто відсотків, використовуйте для цієї мети «10»

Основні ланцюги потужності, з’єднання пристроїв та відрізання з’єднувачів

Замок запалювання в транспортних засобах родини Ваз час від часу не вдається через ослаблення контактних стелажів або спалювання контактів всередині нього. Також трапляється розробити пластиковий валик. Ви можете розібрати замок і очистити його, але краще просто змінити його на новий, враховуючи, що варто копійки порівняно з імпортними замками.

Але якщо з’єднання проводів разом не призвело до роботи стартера (або воно не ввімкнулося вперше). перевірте тягне реле на стартері. Контактний перець також може спалити на ньому, що запобіжить нормальному ланцюгу ланцюга. В якості варіанту ви можете закрити два великі висновки на втягувальній реле з викруткою (до цього поставте на нейтрал і скористайтеся рукояткою). Якщо закрити, стартер повинен почати енергійно крутитися. Якщо це станеться, видаліть і змініть втягування реле. Якщо стартер перетворюється на “мляво”, коли це буде закрити, вам доведеться зняти його і перевірити стан пензлів.

Усі операції виконуються своїми руками, без допомоги фахівців з автомобільних служб. Більше того, для заміни вам потрібно буде знати прокатки проводів, що надходять з нього, для яких редактори схеми сайту 2.RU підготував великий довідковий матеріал.

Замок запалювання призначений не лише для запуску двигуна. він виконує кілька функцій одночасно:

 • Постійні напруги автомобіля автомобіля, закриття схем системи запалювання, освітлення, звукова сигналізація, додаткові пристрої та пристрої;
 • За командою водія він вмикає стартер, щоб запустити електростанцію і вимикати його;
 • Від’єднає живний ланцюг, підтримуючи заряд акумулятора;
 • захищає машину від крадіжки, фіксуючи рульовий вал.

Методи перевірки замку з каналу “Автоелектрики “.

Замок запалювання на будь.якій машині, включаючи Vaz 2107, призначений для запуску двигуна. Розбиття цього механізму призведе до неможливості керування автомобілем, тому водій потрібно періодично діагностувати його стан. Цей матеріал детально розповість про несправності та заміну пристрою.

Заміна контактної групи

Іноді немає необхідності повністю змінювати механізм блокування. Просто змініть контактну групу.

Це на задній частині механізму. Прикріплений до тіла за допомогою пружинного кільця. Ви можете спробувати зняти його руками або за допомогою викрутки.

Ми знімаємо саму групу. Він складається з двох пластикових кілець, які мають побудовані.в струні.споживчі доріжки. Пружина розташована всередині кільця.

З часом на цих шляхах утворюється килим, що призводить до поломки. Немає сенсу возитися з цією сажею. Простіше придбати нову групу в магазині. Її

Зверніть увагу, що існують різні моделі. На деяких, контакт стартера кріпиться так, що при обертанні ключа цей контакт вигинається. Це призводить до швидких зривів. Краще вибрати модель, на якій контакт встановлений важко.

Не важко встановити нову частину. По черзі перекладіть дроти з попередньої частини, правильно вибравши контакти. Покладіть ключ у нульове положення, поверніть верхню частину групи вліво, поки вона не зупиниться і вставте її в замок. Переконайтесь, що лезо плеча всередині корпусу потрапляє в спеціальну канавку. Палице і покладіть на пружинне кільце.

Потенційні проблеми

Можливі неприємності часто пов’язані з механічною частиною. Вони з’являються в таких факторах:

 • Ключ тісно введений у «секрет»;
 • Неможливо проростати вперше;
 • Видалити ключ з личинок, проблематично, тощо.

Якщо ви ігноруєте такі сигнали, то це може призвести до поломки. Як результат, вам доведеться витратити гроші на відновлення механізму або його заміни.

У деяких випадках використання спеціальних хімічних речовин може допомогти. Один з них-рідина WD-40. Гальмівна рідина може замінити її, також допомагаючи затримати ремонт на деякий час.