VAZ 2115 не працює підсвічуванням панелі приладів. VAZ 2115 не працює підсвічуванням панелі приладів

Панель приладів для Vaz 2115 не працює. інжектор, причини поломки, ремонт

Інформаційна панель. це перший автомобіль автомобіля для водія, а також метод управління різними бічними системами. У другій половині дня, за великим рахунком, підсвітка не потрібна, але вночі це необхідний компонент для безпечного контролю автомобіля. Отже, несправність підсвічування може навіть призвести до аварії, отже, якщо виникає несправність, вона повинна бути усунена якнайшвидше.

Насправді їх не так багато, і найпоширенішими є:

 • Найпростішим є поганий контакт панелі з електронним блоком управління. Проблема вирішується шляхом заміни вилки або просто зачистки контактів.
 • Пошкодження на самій панелі приладів або відмови в експлуатації. Щоб вирішити проблему, всі роз’єми знову підключені з урахуванням правильної схеми з’єднання.
 • Несправності тахометра, спідометр, контролер рівня палива. У цьому випадку причина механічна або електрична. Для усунення несправностей регулятори замінюються або перевіряють роботу запобіжників.
 • Підсвічування VAZ-1215 перестав працювати. У цій ситуації необхідно з’ясувати причину проблеми.

Навряд чи відбудеться одночасне збої в роботі датчиків, на яких робота ПП безпосередньо залежить. З огляду на те, що вони працюють не безпосередньо з пристроями, а за допомогою ECU (електронний блок управління), тоді, відповідно, несправності в роботі призведуть до того, що ПП перестане працювати. Крім того, варто зазначити, що двигун також зупинить свою роботу.

Є ситуації, коли всі пристрої на панелі припиняють працювати одночасно одночасно. У цьому випадку драйвер автомобіля повинен перевірити стан запобіжника F16, який має потужність 16 a.

Для перевірки вам потрібно увімкнути аварійний сигнал або оборот. Відсутність їх роботи говорить про те, що запобіжник спалив. Тому ми можемо зробити висновок, що було коротке замикання. Щоб усунути проблему, перевірте електричний ланцюг.

Однак трапляється також, що запобіжник також працює в робочому стані, але автомобіль VAZ-2115 перестає працювати на панелі приладів. Тут причину набагато складніше дізнатися. Рішення проблеми буде видалити панель приладів і перевірить, чи триває напруга з цього запобіжника до клем білих та червоних прокладок. Білий блок. це їжа до спідометра, тахометра, індикатор температури. І на червоному. вказівнику палива.

Якщо напруга 12 В показана в результаті перевірки терміналу, то це говорить про те, що ПП не працює внаслідок поганого контакту дроту, який переходить до маси автомобіля. Якщо клеми 12 В не відображаються на клемах, то необхідно розібрати монтажну одиницю і шукати причину проблеми.

Найпоширеніший зрив

Перед тим, як похований у внутрішній стороні автомобіля, перевірте, наскільки надійно фіксується масовий провід, що веде до передньої панелі. Неспокійливий пасажир попереду просто просто витягує його з місця ногами. Щоб ситуація не повторювалася, після того, як її встановити, варто ізолювати дріт з досяжності.

Його особливості дуже характерні:

 • Знаки не працюють: спідометр, тахометр, одометр, реєстратор рівня палива, датчик температури теплоносія;
 • Решта набору обладнання. оптика, радіо, навіть підсвічування панелей регулярно вмикаються і не можуть бути примхливими;
 • Запалювання покладається на дорогу, машина не відмовляється починати;
 • Майже 100% запобіжник F3. Він розташований у монтажному блоці, вам доведеться змінити. Але спочатку вам потрібно з’ясувати, чому він був охоплений, інакше набір нової долі спіткає. У більшості випадків винен коротке замикання. На добре випущеному VAZ-2114 запобіжник часто блокується після кожної раковини. Замість того.

Якщо запобіжник неушкоджений. Це не причина негайно залишити його в спокої. Не буде зайвим, щоб витягнути його та перевіряти контакти: з живим запобіжником, але окислені термінали ланцюг буде перервано, і охайність перестане служити всім ознакам життя.

Наступне слабке посилання: це реле запалювання. Розташований ліворуч від рульової колони, закріплений на шпильці, так би мовити, догори ногами. Його потрібно видалити і намагатися безпосередньо встановити контакт з проводами. З очевидними ознаками пожвавлення на приладовій панелі, одразу стає зрозуміло, що реле прийшло на зміну.

Чому, підсвічування панелі приладів не з кількох причин

Я наведу приклад зі свого життя. Я влітку пішов на риболовлю зі своїм другом на машині VAZ 2115. По дорозі, перш ніж приїхати на місце, підсвічування панелі приладів переставав світитися. Несправність здасться незначною для денного часу, але ввечері та вночі водій у цій ситуації не може бути зосереджений на показнику пристроїв, а це означає, що необхідно усунути несправність.

Що робити в цій ситуації, де потрібно шукати причину несправності? Запасні цибулини були доступні, запобіжників не було. Або може бути причина, а не в запобіжниках, а в розриві або за відсутності контакту? Одразу, загалом, не з’ясуйте, де починати. Тобто, ми викреслили єдину думку: як у цьому випадку визначити несправність?

Пошкоджена дошка

Ремонт та діагностичні операції дошки приладової панелі.

Найгірше, що може статися, і те, чого боїться кожен автомобіліст. це спалювання панелі приладів, а точніше.

Є лише один вихід. заміна, але багатьом автомобілістам вдається воскресити такі елементи з пайкою. Хоча, як показує практика, у 50% випадків тривалий час.

Основна причина спалювання плати. це коротке замикання. У цьому випадку, часто, місце, де підключена проводка, і найбільш вразлива точка. підсвічування горить. Якщо будуть встановлені лампи розжарювання, то вони будуть темними або чорними, але світлодіодні блоки в місцях припою до дошки.

Якщо світло зникне на приладовій панелі, рекомендується звернутися до служби автомобіля, де все буде зафіксовано або замінено швидко та ефективно. Основну причину можна по праву вважати коротким замиканням. І якщо запобіжник не міг впоратися, або імпульс пройшов раніше, ніж він згорів, то наслідки можуть бути найрізноманітнішими.

Автомобіліст із досвідом. У мене є автомобільна освіта, а саме: механіка ремонту двигуна. На початку своєї кар’єри був VAZ-2107, тоді BMW 5-серія, Toyota supra та праворуч Марк-2. Зараз у сім’ї є 2 машини: Peugeot 407 та Dodge Challenger 2016. Я вивчаю кожну машину від “a” до “я”. У мене багатий досвід і намагаюся відремонтувати всіх своїми руками.

Що робити, якщо інструментальна панель VAZ-2115

Як було сказано вище, необхідно встановити причину відмови панелі інструменту. Якщо вони є значущими і не піддаються ремонту, то в цьому випадку необхідно встановити новий ПП. Для більш процвітаючого результату при встановленні панелі потрібно знати та дотримуватися наступних інструкцій:

 • Заміна приладової панелі здійснюється суворо відповідно до прокатки.
 • Спочатку вам потрібно відключити кабель, що йде до сигарети.
 • Демонтувати панель управління. Необхідно скрутити 2 гвинти, розташовані вздовж країв, зверху та під панеллю інструменту.
 • Наступним кроком стане демонтаж підкладки. Складність полягає в тому.
 • Після цього всі дроти, що надходять на панель приладів (світлий роз’єм тривоги, годинник, спідометр, датчик рівня палива) відключені).
 • Останні дії здійснюються за допомогою демонтажу панелі управління. Всі болти, які їх фіксують, відкручені. На цьому етапі варто дуже уважно вжити заходів, оскільки можна по.справжньому пошкодити проводку.

Після всіх вищезгаданих дій процес демонтажу контрольного щита можна назвати повним. Якщо є потреба змінити цибулини, то вам потрібно витягти картриджі та покласти нові. При демонтажі картриджів вони повертаються проти годинникової стрілки. Це слід зробити з особливими обережністю, щоб уникнути їх пошкодження. Колекція повинна здійснюватися у зворотному напрямку.

Спостерігаючи за всіма правилами встановлення приладової панелі, ви можете самостійно вирішити всі проблеми, що виникли, пов’язані з її роботою. Якщо це не вдасться, то вам доведеться звернутися за допомогою до служби автомобіля, щоб виправити проблеми з ПП.

Порушені масові контакти

Ця проблема проявляється на панелі, відображаючи невірну інформацію, стрілка тахометра може опуститися нижче поточного рівня. Стрілки інших пристроїв також можуть замерзати, як постійно, так і на короткий проміжок часу. Підсвічування панелі також може зникнути, а стрілки покажуть правильні дані.

Болт фіксації проводів маси з усіх пристроїв

Через випробування та помилки було встановлено, що ці глюки можуть виникати через те, що контакт маси порушується. Під приладовою панеллю на правій нозі водія (біля педалі газу) є спеціальне кріплення, до якого фіксуються дроти маси з усіх пристроїв.

Для вирішення такої несправності в експлуатації інформаційної панелі VDO вам просто потрібно покращити контакт. Відкрутіть болт до “8”, відключіть і очистіть усі придатні для нього контакти. Для надійності доцільно обробити їх за допомогою інструменту “електронного контактного очищувача”. Після цього залишається лише для підключення проводів і затягувати болт назад.

КОГДАХО чASTH ПРИСТЕЛОК РАБОТАТЕТ, АССТЕ, СОСЕМУ. ПРИЦІНА, СКОРЕТ ВАСЕГО, ВІВ НАКОДНО. Потім відремонтуйте панель, ви можете замінити лише двигуни стрільця.

Нижня лінія дисплея маршруту

Якщо ви перестали перемикати параметри, що відображаються в нижній лінії дисплея маршруту (під загальним або щоденним пробігом), то проблема. це перемикач керма.

Він відповідає за перемикання між наступними параметрами:

Кнопки на комутаторі спрацьовують через

 • Час подорожі (діє з останнього нуля параметрів);
 • середнє споживання палива;
 • Миттєве споживання палива (змінюється, коли автомобіль рухається);
 • середня швидкість від моменту нуля;
 • залишковий запас на решті палива в резервуарі;
 • кількість бензину, витраченого з моменту нуля.

Чому на VAZ-2114 підсвітка панелі приладів зникла: не працює і не спалює?

Нещодавно стало модно встановити світлодіодну підсвічування для приладової панелі ваз

своїми руками. Більше того, не всі автомобілісти правильно підключають його до мережі ON.Board. Це може призвести до того, що світло вийде в самий непропортний момент. Отже, варто перевірити контакти всієї ланцюга підсвічування.

Були випадки, коли внаслідок ударів усі цибулини були спалені одразу. У цьому випадку необхідно шукати поломку в проводці, ви можете знову похитнути!

Те саме стосується стандартних лампочок розжарювання, які оснащені автомобілем з фабрики. Отже, скеля або спалювання одного з легких елементів можуть призвести до того, що вся підслука

Перестаньте працювати. Якщо ви зателефонуєте весь ланцюжок тестером, то ви можете легко знайти скелю в ланцюзі.

Найнеприємніший і сильно випробуваний елемент автомобіля залишається проводкою.

Отже, перерва дроту може призвести до того, що підсвічування приладової панелі перестане приймати силу, і відповідно вона не спалюється.

Для того, щоб усунути несправність, необхідно викликати всі дроти з мультиметром. які відповідають за підсвічування. Отже, будь.який, навіть незначний дріт, який зламався, може призвести до того, що світло на приладовій панелі вийде на вулицю.

Ще одна причина несправностей може бути окисленою дротяною прокладкою.

Відповідно, контакту не буде, і не тільки світло на панелі приладів не спалюється, але вони можуть не працювати

Решта індикаторів, які розташовані тут. Щоб усунути несправність, вам доведеться відключити блок проводів на блоці запобіжника та саму панель розлуки. Після цього очистіть контактну групу та підключіть все назад. Якщо все спрацювало, то була знайдена причина.

Розміри працюють. Але підсвічування числа тощо.Панель не освітлена (або освітлена), і всі світильники, як оранка, знаходяться поруч, довгі відстані тощо. Можливо, я просто не знаю, де це на панелі панелі)), як коли світло. Він напружується вночі. Панель не видно, і навіть ви знаєте, що кількість не освітлена ((це означає запобіжники?

Чому панель не працює на VAZ 2114

На кожному автомобілі є таке поняття, як: панель приладів. Це допомагає драйверу визначити поточну швидкість руху, кількість пропускних кілометрів, швидкість обертання колінчастого вала, на більш сучасних моделях. рівень необхідних рідин та стан деяких систем. На автомобілі VAZ 2114 приладова панель включає чотири індикатори стрілки, дванадцять індикаторів лампочки та два невеликі екрани.

Для найкращої видимості позначення, особливо в темряві, встановлюється підсвічування, яка висвітлює весь щит. Як показує практика, інструменти на щиті, включаючи підсвічування, зламаються досить рідко, але все.таки, що робити, якщо це раптом трапиться з вашим автомобілем Vaz 2114?

Несправності

На сучасних моделях ваз встановлюються повністю електронні панелі приладів. Коли двигун запущений, всі індикатори запалюються лампочки, і через 2-3 секунди вони виходять (якщо всі системи працюють). Якщо, коли запалювання увімкнено, одна або кілька цибулин не працюють, то вам потрібно з’ясувати причину, виконуючи ряд характерних дій.

У випадку, коли одна або кілька світильників не спалюють, перше, що вам потрібно замінити самі лампочки. Усі індикатори VAZ 2114, як і підсвічування, висвітлюються світлодіодами, і з тривалим використанням вони мають можливість вигорати.

Якщо заміна світильників не допомогла, то ситуація набагато серйозніша. Як відомо, кожен індикатор несе відповідальність за будь.яку систему, а у випадку, коли вона не працює, будь.який елемент, пов’язаний з індикаторним світлом в одному ланцюзі. Наприклад, якщо датчик акумулятора не працює, необхідно перевірити всю схему за допомогою вольтметра, починаючи з самого акумулятора і закінчуючи клеми, проводи високої напруги тощо.D. У випадку, коли система відбувається в системі або розрив контактів, відповідна лампочка також не спалює.

Дуже часто трапляється ситуація, коли всі показники припиняють працювати одночасно. Причина цього розбиття очевидна. невдача відповідного запобіжника. При заміні його все стане на місце.

Якщо у вас є спідометр або тахометр на своєму VAZ 2114, то також не так багато варіантів. Перший з них. це невдача в самій електричній системі. Щоб усунути його, необхідно зняти клеми з акумулятора, 10. 15 хвилин, і встановіть його назад. Таким чином, в системі виникає збій, і є перезавантаження. Якщо після цих дій пристрій все ще не працює, то причина явно не на панелі приладів.

Крім того, іноді зустрічається така проблема. панель підсвітки не спалює. Для того, щоб виправити поточну ситуацію, вам потрібно вирішити: скільки ламп не працюють. один, кілька чи всіх.

2115, працює, панелі, приладів

Встановлення діодів у поєднанні пристроїв

У випадку, коли одна або кілька світильників не спалюють, причина в самих діодах, і їх слід просто замінити. Якщо всі світильники не спалюють, то проблема може бути в самій проводці. Щоб виявити цю несправність, потрібно перевірити весь ланцюг за допомогою вольтметра.

Процедура заміни світильників

Для того, щоб замінити будь.яку лампочку, будь то підсвічування чи індикатор, вам потрібно повністю зняти панель приладів. Після завершення цієї роботи знайдіть лампочку, яка не працює, і обережно вийміть її з гнізда, будьте впевнені з картриджом. Це робиться досить просто. Кожна лампочка, на панелі приладів VAZ 2114.

Після заміни спалених лампочок вставте всю проводку у своє місце і перевірте, чи працюють підсвічування та індикатори. Якщо все нормально, ви можете встановити панель на своєму місці.

Чому інструментальна панель VAZ-2114 не вмикається і що робити

Панель, на якій розміщені всі пристрої, є дуже важливою частиною автомобіля, оскільки за допомогою його реалістично керувати: як працює інжектор, швидкість та експлуатація гальмівної системи. Крім того, панель допоможе вам зрозуміти, чому автомобіль не запущений. Якщо панель приладів не спалює, то неможливо прочитати від них вільно на VAZ-2114, особливо в сутінках. Цифри об’єднаються, а автомобіліст ризикує потрапити в надзвичайну ситуацію. Давайте скажемо, як позбутися цієї проблеми.

Чому б не спалити підсвічування приладової панелі

Причин цієї несправності є багато. Проводка VAZ-2114, як у всіх домашніх автомобілях, не є найсильнішою частиною.

Найпоширеніші причини невдачі підсвітки:

 • невдача групи світлодіодів;
 • перегоріла лампочка;
 • поява оксиду на з’єднувачах;
 • проводка або коротке замикання;
 • Побивство запобіжників;
 • несправність загальної контактної ради;
 • Розміри пошкоджені;
 • Відсутність подачі “маси” організму.

Вольтметр і тестер допоможуть вам знайти причину несправності. З ним можна буде перевірити секції електричної проводки та світильників. Також пристрій допоможе з’ясувати, який запобіжник не вдалося. У більшості випадків вам доведеться зняти панель приладів. Ми поговоримо про цю процедуру далі.

Як виправити проблеми

Підготуйте набір викруток (прямих і кучерявих) для роботи, 8 та 21 клавіш, спеціальних пластикових пінцетів для вилучення запобіжників та тестера.

Далі, розбирання повинно здійснюватися відповідно до інструкцій:

 • Демонтаж починається з видалення підкладки. Для цього вам потрібно відкрутити 3 самостійні гвинти. Під ним. випинання, яке потрібно вилучити з кронштейна тіла.
 • Щоб зняти екран, вам потрібно відкрутити 5 гвинтів, вони розташовані в консольних накладках праворуч.
 • Вийміть клему з акумулятора (зазвичай рекомендується мінус) для деенергізації автомобіля. Лише після цього відключіть блок проводів від запальнички сигарети.
 • Вийміть ручку з важеля. Відключіть кріплення електричного вентилятора, розташованого на нагрівальному блоці.
 • Після цього відкрутіть болти на кронштейнах рульового майданчика. Вийміть світильник, картриджі лампи та декоративну вставку приладової панелі.
 • Вийміть підсвітку майстра на 21.
 • Вийміть гвинти знизу і зверху, щоб у вас була можливість отримати приладову панель.

Важливо, щоб електричний ланцюг був у безпечному місці від пилу та вологи. Покрийте його тканиною або щільною плівкою, щоб усунути потрапляння агресивних речовин.

Перш за все, протестуйте лампочки. Якщо це не вдалося, вони повинні бути замінені на нові, в більшості випадків цього достатньо, щоб відновити продуктивність панелі. У той же час не виключайте інших причин, наприклад, перевіряйте з’єднання та провідники на наявність оксиду. NAR часто утворюється на картриджах лампи, що також призводить до відсутності підсвічування панелі.

Якби тільки панель приладів перестала працювати, але в той же час, всі світильники показали продуктивність під час тестування, то причина прихована в блоці запобіжників. У цьому випадку перевірте кожен запобіжник і замініть ті, що не вдалося. При придбанні компонентів необхідно керуватися маркуванням невдалого запобіжника. Не замінюйте його домашніми продуктами або компонентами з більшим струмом.

Якщо несправність полягає в пошкодженні самої дошки, що надзвичайно рідко, то вам просто потрібно замінити цей елемент.

Як замінити підсвічування

Іноді необхідно розібрати панель приладів, якщо автомобіліст вирішив її змінити. Підсвічування може просто не організувати автомобіліста з кольором світильників та інтенсивністю їх роботи. Для того, щоб повністю оновити підсвічування, вам потрібно буде обчислити кількість світильників для кожного датчика та придбати їх.

Під час встановлення світлодіодів у картриджі важливо спостерігати за їх полярністю. Можливо, вам доведеться обережно коштувати картриджів, щоб лампи впали на місце. Після того, як ви збираєте нову підсвічування, перевірте його продуктивність, підключившись до харчування. Ви можете перевірити якість складання за допомогою спеціального пристрою.

Наступним кроком стане з’єднання нової підсвічування до основної дошки та до ланцюга трубки. Акуратно виправляйте світлодіоди, щоб вони не заважали вам встановити панель. Під час складання контролюйте положення стрілок пристроїв, їх потрібно поставити на нуль при складанні. Стрілки не повинні згинатися і деформації.

Далі вам доведеться виправити лише гвинти всю структуру та здійснити остаточну зворотну збірку. Важливо не прагнути негайно зібрати панель повністю, не кріпити декоративні деталі, щоб вам не довелося їх знову стріляти. Після підключення панелі приладів до електрокопа перевірте якість збірки та роботу датчиків за допомогою комп’ютера на дошці. Якщо все нормально, то нарешті виправте панель і заповніть збірку.

Що робити, якщо панель приладів не спалює на VAZ 2109

КОГДА ПАНЕЛЬ ПРИБОРО НАВА ВАХ 2109 НЕ. Щоб усунути проблему, спочатку ви повинні знайти причину її виникнення.

2115, працює, панелі, приладів

Пристрій дев’яти

Типи панелей

На VAZ 2109 є щонайменше три типи інструментів:

На європейській панелі немає лічильника економічного успіху, але спідометр також заснований на механічному приводі кабелю.

Чому це не ввімкнено

Якщо раптом електричні прилади та контрольні світильники на щиті перестали працювати, необхідно вжити певних дій.

 • Для початку вийміть кришку монтажного блоку та переконайтеся, що цілісність запобіжника. Позначення запобіжників розташоване на внутрішній поверхні кришки. Ви повинні шукати запобіжник F16 або F5, залежно від року випуску вашого Vaz 2109.
 • Якщо запобіжник недоторканий, обов’язково перевірить, чи окислені контакти бажаного запобіжника. Не рідко через порушення контакту щити відмовляються.
 • Перевірте, чи є джерело живлення на приладовій панелі. Для цього вам потрібна контрольна лампа та запалювання. Відключіть роз’єм x4 в монтажному блоці та на контакт 3 Перевірте наявність напруги. Недолік проекту VAZ 2109 полягає в тому, що при дощах блок установки негайно стає мокрим. Звідси виникає окислення контактів у блоках, саме тому електрик перестає працювати. Іноді не тільки контакт окислюється, але й рада дев’яти кріпильних одиниць.

Якщо жодна з перерахованих вищезазначених дій не дала результатів, вам доведеться вас засмутити. Зрештою, тепер необхідно зняти приладову панель і перевірити стан проводки, контактів, мінус з’єднань. Краще довіряти професійному електрику або розподіляти цілий день для незалежної усунення несправностей. Хас тут нічого не є.

2115, працює, панелі, приладів

Де підсвітка зникла

Популярні несправності

Якщо ми поговоримо про приладну панель автомобілів Vaz 2109, вони характеризуються певними проблемами. Ми розповімо про них, а також розповімо, як правильно діяти в певній ситуації.

Тип несправності

Ваші дії

Рівень рівнів бензину та температури не працює

У більшості відсотків випадків ця ситуація виникає через розбиття пристроїв, датчиків цих пристроїв або розриву електроенергії. Тому спочатку перевірте ланцюг на наявність цілісності, переконайтеся, що запобіжники не спалені. Якщо це не точка, перевірте, чи працюють датчики рівня бензину та температури. Тільки якщо не будь.яка з дій, дозволених позбутися від поломки, ви можете перейти до заміни самих пристроїв. Без варіантів проблема в них

З повним паливом, стрілка вказує на нуль

Якщо ви провели роботу з датчиком рівня палива, вино, швидше за все, лежить у вас. Під час маніпулювання цим пристроєм обмежувач поплавця рідко не збивається. Або неправильно встановлений, обмежувач регулюється, завдяки якому закінчується обмотка резистора. Щоб впоратися з проблемою, вийміть датчик, а потім знову відрегулюйте обмежувач

Стрілка індикатора рівня палива регулярно стрибає, виявляється на нуль

Тут, швидше за все, резистор має слабкий контакт з поточним колектором. Ще один можливий варіант. в резисторі була скеля. Щоб вирішити поточну ситуацію, рекомендуємо замінити датчик гарячого рівня на новий вимірювальний пристрій

Лампа рівня палива постійно світиться

Якщо ця лампа постійно увімкнена, ймовірно, було закриття подачі датчика рівня палива до маси. Ще один варіант. гнучка шина датчика з паливною трубою закрита. Вам доведеться розібрати пристрій, щоб вирівняти шину та позбутися короткого замикання

Контрольні світильники не працюють на щиті

Велика ймовірність, що цибулини просто вигоріли, або вони слабко тримаються на своїх місцях через ослаблений контакт. Замініть цибулини, але спочатку спробуйте стиснути контакти. Можна виявити сліди окислення. При зніманні лампочки можна знову заробляти. Крім того, не виключайте ймовірності перерви в проводці, окислення підказок для постачання електропроводки. Спробуйте пройти провід тестером, при необхідності очистіть контакти

Спідометр не працює, гнучкий вал галасливий

У такій ситуації вам доведеться змінити кабель приводу спідометра або замінити всю збірку спідометра. Але перш ніж так турбувати, перевірте, чи кріплення кінчиків тісні та високі якості. Гнучкий вал може шуміти під час роботи через деформацію або порушення дозволеного вигину оболонки менше 10 сантиметрів під час встановлення

Надзвичайна міра. повне демонтаж

Інформаційна панель Vaz 2109 не настільки складна, щоб не мати змоги розібратися самостійно. Але за відсутності досвіду краще довіряти ремонту фахівцям або заручитися підтримкою партнера, який розбирається в цьому питанні.

Охайність Vaz 2109 не спалює

Інформаційна панель у будь.якій машині є одним із основних компонентів електричного ланцюга, який використовується для управління станом основних одиниць. Оскільки охайність. це майже єдиний вузол, з яким водій найчастіше взаємодіє, багато власників автомобілів думають про його вдосконалення. Як переробити інформаційну панель Vaz 2109 та що таке різання панелі управління, прочитайте нижче.

Поширені несправності інструментальної панелі

Поєднання пристроїв на VAZ 21099 або 2109. це досить надійний вузол. Тим не менш, навіть він може зрештою зазнати невдачі.

Основні несправності, характерні для панелі приладів VAZ:

 • На панелі приладів VAZ 2109 освітлювальні світильники перестали горіти. У випадку. Якщо освітлення приладової панелі перестало працювати повністю, то, швидше за все, проблема полягає в тому, що погане харчування. Як показує практика, проблеми з харчуванням, як правило, пов’язані з пошкодженням проводки, або окисленням контактів у суглобах та на з’єднувачах. Якщо це не спалює підсвітку через окислення, то ви можете позбутися такої проблеми, знімаючи контакти або замінивши їх. Якщо проблема полягає в джерелах освітлення, то вона вирішить заміну світильників.
 • Ще одна проблема. окислення на дошці. характерна для старих транспортних засобів або автомобілів, в яких присутня вологість. Через окислення дошки, підсвічування та деякі пристрої, зокрема, контролери рівня палива та температури теплоносія, тахометра тощо.D. У випадку, якщо стрілки не піднімаються на тахометр, спідометр, датчик потоку палива та напругу генератора, або вони працюють випадковим чином, тоді вам потрібно зробити повну перевірку щита.
 • Автомобілі VAZ 2109 характеризуються проблемою неробового спідометра. Як правило, це з’являється в результаті зносу кабелю, підключеного до коробки, або через ремонт охайності та неправильного з’єднання. Якщо кабель зносився, то його просто потрібно буде замінити, в цьому немає нічого складного. Головне. правильно підключити кабель, щоб його наконечник точно входив у канавку на охайному спідометрі.
 • Пошкодження самої дошки. Така несправність відбувається досить рідко, але, тим не менш, не слід про це забувати. У випадку, якщо структурна плата не вдається, то щит повинен бути відремонтований, але якщо це не допоможе, то його потрібно буде змінити.

Панель буріння

У VAZ 2109, 21099 автомобілів, низькі та високі центральні консолі, а також європейські панелі, можна використовувати. Залежно від типу торпедо, комбінація панелі приладів та її виривання, а також положення індикаторів буде різною. Нижче наведено фотографії та позначення компонентів на панелях тире з різними торпедами.

Параметри налаштування панелі

Якщо ви вирішите подумати панелі пристроїв, то, швидше за все, вам буде цікаво знати, які варіанти існують для його реалізації. Налаштований щит, як відомо, радує око водія, тому ця проблема є актуальною для багатьох власників автомобілів.

Панель приладів

Розташування управління автомобілем відповідає нормам та правилам ООН un. Для зручності використання ручок, кнопок, комутаторів та управління, розташованих на панелі приладів, вони застосовуються до функціональних символів.

На панелі приладів (рис. 1.7) Розташовані наступні елементи управління. 1. Важіль перемикача індикаторів обертання та світла голови. 2. насадка склянки вхідних дверей. 3. поєднання пристроїв. 4. кермо. 5. Перемикач звукового сигналу.

Вимикач аварійної тривоги. Коли ви натискаєте кнопку, миготливе світло всіх індикаторів обертання та керуючої лампи в комбінації пристроїв увімкнено. Коли ви неодноразово натискаєте кнопку тривоги, вона вимикається:

перемикач (замок) запалювання (рис. 1.8), в поєднанні з пристроєм анти.крадіжки, розташований з правого боку рульового стовпчика. Ключ у замку може зайняти одне з трьох положень:

“вимкнено”. Усі споживачі вимкнено, ключ вивозиться. За допомогою боба спрацьовує механізм блокування анти.крадіжки пристрою. Для гарантованого блокування рульового валу поверніть кермо вправо або вліво, щоб натиснути. Щоб вимкнути пристрій проти крадіжок, вставте ключ у перемикач запалювання і, трохи повернувши рульове колесо праворуч і праворуч, поверніть ключ до розміщення “i”; I. “запалювання”. Запалювання увімкнено, ключ не видаляється, рульове управління розблоковано; II. “Стартер”. Ключ не видаляється, рульове управління розблоковано. Дійшов, повернувши ключ за годинниковою стрілкою з подоланням сили весни. У цьому положенні ключ не фіксований. для роботи стартера, він повинен триматися рукою. Перемикач запалювання оснащений стартером, коли двигун працює. Щоб знову повернути на стартер після невдалої спроби розпочати, перенесіть ключ із положення “Я” на позицію “0”, а потім знову на позицію “II”.

Попередження не вимикає запалювання і не беруть ключ із замка під час руху. рульове управління буде заблоковано, а машина стане неконтрольованою.

Опера очищувача та шайба з лобового скла.

9-Датчик іммобілайзера встановлюється на автомобілі з системою вприскування палива, оснащеною електронною системою протиугрівачів, і призначений для перенесення секретного коду з клавіші робочого коду через блок іммобілайзера до контролера двигуна.

Блок сигнальних світильників системи управління дошкою. У блоці встановлені наступні світильники (рис. 1.9):

сигнальна лампа аварійного падіння рівня масла в двигуні. Світло з помаранчевим світлом, якщо рівень масла в двигуні картера опускається нижче етикетки “хв”;

сигнальна лампа недостатнього рівня рідини в склі скляного навідника. Світло з помаранчевим світлом, якщо в резервуарі залишається менше 1 літра промивання рідини;

Сигнальна лампа недостатнього рівня теплоносія в розширювальному резервуарі. Він освітлюється помаранчевим світлом, коли рівень теплоносія на холодному двигуні зменшується нижче допустимої межі;

Примітки до клапана масла до двигуна перевіряють, чи відбулося його витік через порушення напруги системи змащення двигуна. Перед клапаном рідини перевірте герметичність системи охолодження двигуна.

сигнальна лампа відкритих дверей. Світло з червоним світлом з відкритими дверима автомобіля;

5-сигнальна лампа лампа ніг або загальні світильники. Він освітлюється червоним світлом у випадку несправності стоп.світла, коли преса гальма натискається або будь.якої розмірної вогневої лампи, коли вона увімкнена;

сигнальна лампа накладок передніх гальмівних прокладок. Він освітлюється помаранчевим світлом, коли пресована педаль гальма і спалює, поки запалювання не буде вимкнено, якщо товщина передніх гальмівних прокладок зменшилася до 1,5 мм;

Сигнальна лампа ременів безпеки. Освітлюється червоним світлом, якщо ремені безпеки водія не кріпиться.

вимикач світильника на відкритому повітрі

У блоці комутатора встановлюються два механічно підключені комутатор:. Перемикач загальних світильників 1. За допомогою послідовного натискання клавіші комутатора загальне світло в фарах і в задніх вогнях увімкнено і вимикається, коли ввімкнено загальне світло, керуюча лампа із зеленим фільтром освітлюється в клавіші;. Перемикач світла фари 2. Коли ви натискаєте клавішу комутатора (фіксоване положення), фари увімкнено. Коли неодноразово натисніть клавішу, фари вимикаються.

Зверніть увагу, що механічне з’єднання обох вимикачів усуває можливість увімкнення фари без ввімкнення загальних вогнів і, навпаки, не дозволяє вимкнути загальні світильники, коли фари увімкнено.

Перервачі ключового схеми включають наступне

Ми робимо чітку підсвітку на панелі приладів VAZ 2115!

Власники автоматичного ваза часто стикаються з спаленими вогнями на панелі приладів. Погодьтеся, це не дуже приємно і не безпечно їздити вночі і не бачити стан приладової панелі. Ми запалимо підсвітку панелі діодними лампами, оскільки ресурс діодної лампи вище. Ми продовжуємо! Перш за все, ми зняли пластикову підкладку з панелі. Відкрутіть болт поперечним лезом, під пластиковою підкладкою, яку ми голодуємо з плоскою викруткою для зняття.

Ми відкрутимо чотири болти в рульовій зоні.

Ми відкрутимо два болти в ногах з боку пасажира та два болти з боку водія, видаліть пластикові накладки.

Під накладками від пасажира та з боку водія ми послаблюємо один болт у зоні радіоінсталяції.

Вийміть пластикову підкладку приладової панелі, ви можете просто взяти її в бік. Відкрутіть два кріплення з боків інструментальної панелі.

Готовий! Панель видаляється! Почніть розбір панелі. Плоска викрутка, приховуючи пластикові засувки, вийміть верхню підкладку з панелі.

Ми відключаємо стрілки і складаємо в порядку, щоб під час встановлення не страждати.

Вийміть чорну накладку, ховаючись з кута клерикальним ножем.

Тоді ми відкрутимо десять болтів по периметру з ключем.

Видалення задньої чорної кришки, натисніть на пластикові засувки і вилийте прозорий пластик з передньої сторони панелі.

Ми беремо діодна стрічка, достатньо одного метра стрічки! Виріжте стрічку на чотири шматки, щоб повернути її. Червоні смуги вказують на приблизне розташування стрічки, сині кружки. це місця, червоне коло. це місце, де дріт вийде зі стрічки.

Це те, що має статися!

Продали дріт з діодної стрічки, замість лампочки, спостерігаючи полярність і збирайте панель.

Ми також змінюємо решту лампочок на панелі, якщо це необхідно. Коли ви монтуєте стрілки, покладіть все на нуль! Ми продовжуємо збірку у зворотному порядку.

Це те, що має вийти зрештою!

Дякую за увагу! Удачі на дорогах!

Панель пристроїв VAZ 2114, 2115: Кнопки, індикатори

Не дивно, що абсолютно кожен сучасний автомобіль оснащений приладовою панеллю, адже саме завдяки цьому водій може слідувати за основними автомобілями. А панель пристроїв VAZ 2114, 2115 не є винятком. Простіше кажучи, така панель відіграє роль зв’язку між людиною та транспортним засобом. Як це було розроблено, приладова панель була обладнана додатковими датчиками та індикаторами, які роблять процес управління автомобілем більш зручним та безпечним. Якщо ви хочете дізнатися, які елементи розташовані на інформаційній панелі VAZ 211, 2115, тоді обов’язково отримайте цю статтю.

По.перше, розглянемо описи та значення піктограм та кнопок панелі, незалежно від того, обладнана машина інжектором або карбюратором.

Схема панелі Ваза 2114, 2115

Датчик управління, який вимірює температуру теплоносія в системі охолодження двигуна. При нормальній експлуатації живлення температура антифриз не повинна перевищувати показник 90 градусів. Але мінімальні відхилення іноді прийнятні. Якщо ви помічаєте, що двигун часто перегрівається, обов’язково зверніться за допомогою до служби автомобіля. Іноді сам датчик може показувати неправильні результати.

такий пристрій, як тахометр, обробляє інформацію, яка надходить з колінчастого вала та відображає його на панель. Індикатори тахометра вказують на кількість швидкостей двигуна.

3.4. Індикатори поворотів. У випадку, коли індикатори моргають одночасно, але повільно, це може вказувати на можливу проблему з самими лампочками або в мережі електричної електропроводки.

вважається найосновніший елемент будь.якої панелі пристроїв. спідометр. Завдяки йому, водій може визначити швидкість руху. Допускається незначна помилка в індикаторах, але вона не повинна перевищувати показник більш ніж на 5 кілометрів. Якщо такі вказівки суттєво відрізняються від реальних, то, швидше за все, проблема полягає в спідометрі.

датчик рівня палива в паливному баку. КОГДА ВНА УРОВЕВЕННЯ СНІХЕТСЯ ДО 6-7 ЛІТРОВАВАРАРАЙТСЯ КРАСНАЙСЬКО Віт.

Низький індикатор палива.

символ, що позначає включення світла. Це працює у випадку близького світла та розмірів.

Гальмона цибулина вказує на те, що система автомобіля гальма працює неправильно. Найчастіше він загоряється, якщо в машині не вистачає гальмівної рідини.

Синя світлова лампа позначає на верхньому світлі фари.

Кнопка для скидання щоденного пробігу пробігу. Загальний пробіг автомобіля показаний зверху, а щоденне дно.

Дисплей комп’ютера на дошці з індикаторами запуску.

символ тривоги (світло). Коли ввімкнено світлове світло, світло починає блимати червоним.

Символ “Перевірте”. Це працює у випадку можливих проблем з живленням автомобіля. Причин для цього може бути багато, від проблем із змішуванням горючої суміші з повітрям до розбиття різних енергетичних одиниць. У будь.якому випадку, вам потрібно звернутися до служби для комп’ютерної діагностики або ремонту.

Зовнішній датчик температури повітря та часові показники. Кнопка розряду для щоденного запуску дозволяє, коли він прокручується для переходу від показників температури до індикаторів часу.

Скільки містить приладова панель VAZ-2114

Тепер ми розповімо, скільки елементів освітлення встановлено на щиті моделі VAZ. Це дозволить вам оцінити майбутні витрати та негайно придбати необхідний обсяг.

Отже, освітлення пристроїв забезпечує 7 світильників. Крім того, є також показники:

 • Зліва та права поворотна сигнали. 2 шт.;
 • аварійний тиск масла. 1;
 • Активація Паркніка. 1;
 • заряд акумулятора. 1;
 • тривога. 1;
 • несправності системи управління двигуном. 1;
 • високе світло. 1;
 • Рівень гальмівної рідини. 1;
 • зовнішнє освітлення. 1;
 • Подача палива. 1.

Всього на VAZ-2114, 18 штук виходить загалом. Експерти рекомендують, щоб навіть коли вигоріло одне розжарене світло, негайно змінити все. Це гарантує, що найближчим часом операція не доведеться проводити знову.

VAZ 2114, 2115. Діагностика, ремонт.

Панель приладів. це досить складний вузол, і відповідно вона може вийти з ладу, як і будь.який інший автомобільний вузол. Панель часто не працює і не припиняє спалювання.

Які основні проблеми можна спостерігати за допомогою несправної панелі приладів Vaz 2114, 2115:

Основне освітлення ПП зникло, але решта датчиків продовжують працювати або навпаки. Найчастіше така проблема виникає у випадку збої панельних запобіжників. У них маркування F16. Окрім підсвічування, такий запобіжник також відповідає за поворотні сигнали, а також легку сигналізацію (аварійне) та зворотні світильники. Якщо аварійні та поворотні сигнали працюють нормально, то, швидше за все, проблема полягає в електрокопі, вона, можливо, була закрита.

Що знаходиться на приладовій панелі

Стандартний охайний 2114 включає такі елементи:

 • Індикатор температури теплоносія;
 • тахометр;
 • Лівий покажчик повороту;
 • Правий покажчик повороту;
 • Спідометр;
 • Рівень палива;
 • Світло резервного палива;
 • Загальна лампочка;
 • Світло гальмівної системи;
 • Невдале світла фар;
 • кнопка для нуля поточних показань;
 • одометр;
 • Лампочка тривоги;
 • Лампочка «Перевірка двигуна»;
 • дивитися;
 • лампочка заряду акумулятора;
 • Світло для паркування;
 • Нафтова лампочка;
 • резервувати.

ВАЗ 2114 Інформаційна панель

Кожен з цих електронних елементів підключений до відповідного контакту на загальному щиті. Який і на який. розгляньте нижче.

Підсвічування панелі приладів вже немає, що робити?

2115, працює, панелі, приладів

Інформаційна панель вийшла. жахлива мрія про будь.якого водія, оскільки інші несправності можуть слідувати зі зникненням світла, наприклад, не працюючими інструментами спідометра та іншими знаками.

Тому варто зрозуміти, що якщо панелі приладів не спалюються, то цю проблему потрібно негайно усунути, але не всі автомобілісти здатні на це.

Слід розуміти, що якщо підсвічування зникне, то проблема лежить, десь в електричних схемах. Саме тут потрібно шукати несправності. Для цього знадобиться конструктивні знання про дошку на дошці транспортного засобу, тестера та проходження інструментів, таких як острів, паяльне залізо чи інше. Звичайно, не завжди можливо усунути проблему локально, і ви повинні повністю змінити несправності.

Причини несправності

Де несправність? Як згадувалося раніше, варто шукати проблеми в електричних схемах. Розглянемо основні місця, де проблеми можуть бути приховані:

 • Запобіжник.
 • Світло підсвічування та їх електричні.
 • Проводка.
 • Несправність кордону.
 • Пошкодження дошки.

Методи рішення

Отже, коли всі основні причини, так би мовити. “на обличчі”, ви можете спробувати визначити точне розташування поломки, а також усунути його своїми руками. Як завжди, варто зазначити, що якщо автомобіліст не знає дизайну автомобіля або не впевнений у своїх здібностях, рекомендується звертатися до фахівців у службі автомобіля.

Запобіжник

2115, працює, панелі, приладів

Загальний погляд на спалений запобіжник

Напевно, перша причина всіх несправностей електричних ланцюгів. це горезвісне запобіжник.

Саме від нього варто розпочати пошук несправності. Щоб дізнатися, яка маркування відповідає за підсвічування охайного, а також його розташування в монтажному блоці, слід звернутися до технічної документації. Також на обкладинці запобіжників написано, який елемент повинен перевірити. Якщо запобіжник знайдений і замінений, але проблема не зникла, то варто шукати вогнища в іншому місці.

Ми рекомендуємо: чи можна влітку їздити на липучках?

Цибулини

Нещодавно стало модно встановити світлодіодну підсвічування для панелі вази своїми руками. Більше того, не всі автомобілісти правильно підключають його до мережі ON.Board. Це може призвести до того, що світло вийде в самий непропортний момент. Отже, варто перевірити контакти всієї ланцюга підсвічування.

Були випадки, коли внаслідок ударів усі цибулини були спалені одразу. У цьому випадку необхідно шукати поломку в проводці, ви можете знову похитнути!

Те саме стосується стандартних лампочок розжарювання, які оснащені автомобілем з фабрики. Отже, скеля або спалювання одного з легких елементів можуть призвести до того, що вся підслука перестане працювати. Якщо ви зателефонуєте весь ланцюжок тестером, то ви можете легко знайти скелю в ланцюзі.

Проводка

Найнеприємніший і сильно випробуваний елемент автомобіля залишається проводкою.

Спалювання та поблизу легкої кнопки.

Розпилення кнопки підсвічування.

Отже, перерва дроту може призвести до того, що підсвічування приладової панелі перестане приймати силу, і відповідно вона не спалюється.

Для того, щоб усунути несправність, необхідно викликати мультиметр усі дроти, що відповідають за підсвічування автомобіля. Отже, будь.який, навіть незначний дріт, який зламався, може призвести до того, що світло на приладовій панелі вийде на вулицю.

Окислені контакти в монтажному блоці.

Ще одна причина несправностей може бути окисленою дротяною прокладкою.

Немає контактів, і не лише світло на панелі приладів не спалює, але решта показників, які розташовані тут, можуть не працювати. Щоб усунути несправність, вам доведеться відключити блок проводів на блоці запобіжника та саму панель розлуки. Після цього очистіть контактну групу та підключіть все назад. Якщо все спрацювало, то була знайдена причина.

Підрозділ безпеки

Ще одним важливим елементом, який рідко може залишити систему. це монтажний блок.

Отже, спалювання може виникати безпосередньо в гілках самого блоку або в посадковому гнізді. Щоб усунути несправність, вам доведеться демонтувати частину з автомобіля та послідовно проконсультуватися з тестером.

Багато механіки автомобілів створюють діагностику безпосередньо, не видаливши блок безпеки. Але лише професіонали можуть це зробити, але звичайному автомобілісту доведеться видалити товар. Якщо, зрештою, установка “загинув”, то елемент замінюється, оскільки його майже неможливо відремонтувати.

2115, працює, панелі, приладів

Перевірка контактної групи запобіжників на помилку.

Пошкоджена дошка

Найгірше, що може статися, і те, чого боїться кожен автомобіліст. це спалювання панелі приладів, а точніше.

Є лише один вихід. заміна, але багатьом автомобілістам вдається воскресити такі елементи з пайкою. Хоча, як показує практика, 50%!не довго.

Основна причина спалювання плати. це коротке замикання. У цьому випадку, часто, місце, де підключена проводка, і найбільш вразлива точка. підсвічування горить. Якщо будуть встановлені лампи розжарювання, то вони будуть темними або чорними, але світлодіодні блоки в місцях припою до дошки.

Панель буріння

Діаграма підключення електронного обладнання (це також різання приладової панелі VAZ 2114) полягає в наступному (номер вилки, колір дроту та з’єднаний елемент вказані).

Для білої колодки (x1)

 • Чорний. маса (у випадку).
 • Фіолето-коричневий-тахометр (вхід з блоку управління, низька напруга).
 • Жовтий. тахометр (вхід з модуля запалювання, висока воліг).
 • Фіолетово-білий-фронтіє F3.
 • Біло-зелений датчик температури.
 • Коричневий. запобіжник F10.
 • Резервувати.
 • Фіолетово-біло-двигуна перевірка лампочки (перевірка двигуна).
 • Рожево-чорний контролер.
 • Помаранчевий. датчик рівня палива.
 • Коричнево-блакитна наконечник гальма.
 • Біло-коричневий-вихідний “D” генератора.
 • Синьо-блакитна масла датчик.

Wazing Vaz 2114

Для червоної колодки (x2)

 • Фіолетово-блакитна повітряна датчик температури за борт.
 • Помаранчевий. запобіжник F16.
 • Чорний. маса (у випадку).
 • Білий. встановлення освітлення.
 • Синій. вказівник правого повороту.
 • Чорний і синій-вказівник лівого повороту.
 • Рожево-синьо-гальма-датчик рідини.
 • Коричневий. на дошці.комп’ютер.
 • Жовто-сіро-швидкість датчик.
 • Рожевий. датчик рівня палива.
 • Чорно-зелений FUSE F14.
 • Перемикач “обладнання”.
 • Фіолетовий. термінальний замок запалювання “50”.

Підключення всіх електронних пристроїв панелі повинно здійснюватися суворо відповідно до цієї схеми.

Невідповідність підключених компонентів зазначеного розп’яття може призвести не лише до їх неправильного функціонування, але і до серйозних зривів, включаючи невдачу та пожежу.

Комбінація пристроїв VDO 2115

Призначення

Комбінація приладів VDO 2115 призначена для встановлення в автомобілі VAZ 2115. Він також може бути встановлений в інших автомобілях Vaz з певним уточненням панелі приладів, і якщо є спеціальний перехідний кабель.

Робота продукту

Експлуатація комбінації повністю ідентична роботі комбінації пристроїв VDO 2110, але існує ряд додаткових функцій:

 • побудований.в години з рідким кристалічним індикатором;
 • Побудований.в рідкому кристалічному індикаторі зовнішньої температури з попереджувальною функцією про лід.

Органи управління

Єдиний орган управління. це ручка кнопки:

 • Один.час натискання на 1 секунду. призводить до перемикання режиму індикації температури на годинник і навпаки;
 • Довгий термін натискання понад 3 сек. Кукати щоденний лічильник пробігу.

Підвал комбінації VDO 2115 та листування контактів із комбінацією 21083 (висока панель)

Контакт 2110, 2115 Ланцюг Контакт 21083
1b Рамка 7K
2b Низький вхід тахометра Немає
3b Вхід високої волі тахометра 3K
4b Термінал 30 запалювання 12 вольт
5 б Датчик температури теплоносія 13b
6b Загальний перемикач світла 8b
7b Карбюратор 10 к
8b CLEMEN Check Engine
9b CLEMEN Check Engine
10b Термінал 15 запалювання 4b, 2k
11b Гальмо стоянки 8K
12b Термінал 61 генератори 12b
13b Датчик аварійного тиску масла 12 тис
1 к До датчика температури Немає
2K До датчика температури Немає
3K Рамка 7K
4K Комбіноване освітлення 4K
5K Правий покажчик повороту 13K
6K Покажчик лівого повороту 5 б
7K Датчик рівня гальмівної рідини 7 BSK
8K До комп’ютера на дошці Немає
9K Датчик швидкості Немає
10 к Климент Т датчика рівня палива 11b
11K Перемикач заєць 9b
12 тис Перемикач тривоги Немає
13K Термінал 50 запалювання 2 BSK

1 метод.

Діаграма адаптера для підключення комбінації VDO2115 замість 21083

2 метод.

Процедура перетину терміналів:

 • 5b. 6k
 • 9b. 11k
 • 11b (червоний.-троянди.). Вилучити
 • 4b. 10b
 • 8b. 6b
 • 13b. 5b
 • 2k. дріт. 3 датчики температури
 • 3k. 3b
 • 7K. 3K
 • 8k. 11b
 • 10k. 7b
 • 12k. 13b
 • 13k. 5K
 • kr.-троянди 10 к
 • 2BSK. 13K
 • 7BSK. 7K
 • 9BSK. 12K
 • 3BSK. 2K проводів на. 1 датчик швидкості та на чорному датчику температури
 • Клем Клем.-синхронізувати. Провід тривоги на 4В
 • Дріт з клемою від синього виходу датчика температури на 1К
 • Дріт з терміналом від. 2 датчики швидкості при 9k

Доповнення: Чорний провід від рівня перемикання рівня гальмівної рідини на червоно-синій дріт діагностичної колодки (12В) 2.06.2002

Схеми панелі пристроїв VAZ 2121 4×4

Угорське поєднання пристроїв до 1996 року (вид на спину) кожен пристрій має окрему чорну пластину з шкалою:

блок роз’єму пробки з умовною нумерацією вилків; 2. тахометр; 3. стабілізатор напруги; 4. освітлювальна лампа комбінації пристроїв; 5. Індикатор температури теплоносія; 6. індикатор рівня палива; 7. резистор 470 Ом, 0,25 Вт; 8. резистор 36 Ом, 5 Вт; 9. контрольна лампа системи зменшення токсичності; 10. нагрівання керуючої лампи заднього вікна; 11. контрольна лампа туманного світла; 12. контрольна лампа освітлених фар; 13. зовнішня освітлювальна лампа; 14. контрольна лампа індикаторів обертання; 15. вольтметр; 16. Рівень гальмівної рідини контрольної лампи; 17. діод In4002; 18. лампа тиску масла; 19. диференціальна контрольна лампа; 20. контрольна лампа резерву палива; 21. контрольна лампа ременів безпеки; 22. Лампа управління для паркування.

Угорська панель приладів була розміщена з 1996-1998 рр. (Задній вигляд), кожен пристрій має окрему чорну тарілку з шкалою:

тахометр; 2. стабілізатор напруги; 3. освітлювальна лампа комбінації пристроїв; 4. індикатор температури теплоносія; 5. індикатор рівня палива; 6. контрольна лампа системи зменшення токсичності; 7. нагрівання керуючої лампи заднього вікна; 8. контрольна лампа туманного світла; 9. Лампа управління фари; 10. зовнішня освітлювальна лампа; 11. контрольна лампа індикаторів повороту; 12. вольтметр; 13. Рівень гальмівної рідини контрольної лампи; 14. лампа тиску масла; 15. диференціальна контрольна лампа; 16. контрольна лампа резерву палива; 17. контрольна лампа ременів безпеки; 18. Лампа для управління парковкою; D1, D2. діоди в 4002; R1. резистор 470 Ом, 0,25 Вт; R2. резистор 51 Ом, 5 Вт.

Інформаційна панель Vladimir або Podolsk була встановлена ​​з 1998 року. Ваги всіх пристроїв застосовуються до однієї чорної пластини:

Нагадаємо, що на сайті ви можете знайти звіти про завершення або ремонт внутрішнього позашляховика.

Ключові слова: панель пристрою 4×4

Вони знайшли помилку? Виділіть його та натисніть Ctrlenter.

 • Виробництво Lada Vesta зупиняється, відвантаження автомобілів зупиняється дилерами
 • Як замінити датчики ABS (обертання колеса) на Lada Vesta
 • Avtovaz згадує 3994 автомобілів Lada Granta через проблеми з гальмами
 • Як встановити аналог електричної шліфувальної машини на машині своїми руками