Об’єм нафти в коробці B5. Правила та помилки зміни масла в автоматичній коробці передачі B5. Видалення…

Скільки масла в механічній коробці передач Passat B5?

У нас є 32 відповіді на запитання, скільки масла знаходиться в механічному контрольному пункті Passat B5? Швидше за все, цього буде достатньо, щоб ви отримали відповідь на ваше запитання.

 • Який об’єм масла в механічній коробці передач Volkswagen Passat B5?
 • Скільки літрів нафти в PMPP Passat B5?
 • Скільки масла у вокальній коробці передач Volkswagen Passat B6?
 • Як змінити масло у прохідному коробці Passat B5?
 • Те, що олія наливається в коробку Volkswagen?
 • Як перевірити рівень масла у коробці Volkswagen Passat B6?
 • Скільки масла в двигуні Passat B6 2.0 TDI?
 • Як змінити масло в автоматичній коробці передач Passat B5?
 • Коли вам потрібно змінити масло у коробці на Volkswagen Polo?
 • Скільки літрів нафти в коробці з полосвагеном?
 • Скільки літрів нафти заповнити автоматичну коробку передач на VW Passat B6?
 • Скільки масла в механічній коробці передач Passat B5? Відповіді користувача
 • Скільки масла в механічній коробці передач Passat B5? Відеофастенери

Довідник установок ┃volkswagen Passat B5-це автомобіль бізнес-класу середнього розміру, розроблений за допомогою компонентів моделі Audi A4.

Який об’єм масла в механічній коробці передач Volkswagen Passat B5?

Об’єм масла в коробці передач VW Passat B5 і B5 необхідний у всіх двигунах 2.2 літри, лише в 2.5 tdi v6. 2.8 літр.

Скільки масла у вокальній коробці передач Volkswagen Passat B6?

Як змінити масло у прохідному коробці Passat B5?

Налийте олію з коробки на гарячому і бажано котитися на машині. Спочатку ми відкрутимо виливну пробку, а потім зливаємо. І ми чекаємо стренду олії. Ви все ще можете похитнути машину або покласти спочатку одну сторону, потім інший для повного стоку.

Те, що олія наливається в коробку Volkswagen?

Так що, яке масло виливати в коробку передач VW? Дуже хороша олія наливається на фабрику VW, і якщо воно зміниться на власну волю, то лише для дуже хорошого. Ви можете, наприклад, для синтетики, 75W-90, GLL4 (зазвичай писати GL4/5). Бажано, щоб там є VW Norm 501.50.

Як перевірити рівень масла у коробці Volkswagen Passat B6?

Як перевірити масло в автоматичній коробці передач Passat B6?Автомобіль встановлений на плоскій горизонтальній поверхні.Нижній грязь живлення видаляється.Важіль автоматичного сектору встановлений у положенні p. Ручне гальмо підтягується.Процес проводиться з двигуном.

Як змінити масло в автоматичній коробці передач Passat B5?

Якщо ви забудете про рекомендації виробника через те, що умови доріг та інших факторів в принципі змінюють всю систему операцій, первинна заміна масла в автоматичній коробці передач Passat B5 повинна здійснюватися при оренді 100 тисяч кілометрів. і далі через кожні 50 тисяч кілометрів.

Коли вам потрібно змінити масло у коробці на Volkswagen Polo?

Щоб замінити масло в коробці передач, нам потрібно 2 літри масла. Від того, що забіг на його заміну, залежить лише від вас та ваших уподобань. Деякі змінюють 60 000 км, інші-на 80-100 тисяч км бігу.

Скільки літрів нафти заповнити автоматичну коробку передач на VW Passat B6?

Олія в автоматичній коробці передач: VAG G055025A2. 7 літрів.

Скільки масла в механічній коробці передач Passat B5? Відповіді користувача

Об’єм масла в коробці передач VW Passat B5 і B5 необхідний у всіх двигунах 2.2 літри, лише в 2.5 tdi v6. 2.8 літр. Яка машина на Passat B5?

На транспортних засобах Volkswagen Passat B5, оснащених коробкою передач з автоматиком передач, згідно з підказками виробника, зміна робочої води. це коробка автоматика.

Гутенваг. Надзвичайно чисті та чесні машини з Німеччини! Форум Технічні форуми VW Passat B5/B5. Тема: Заміна масла в ручній коробці передач

Заміна ручної коробки передач нафти. Скажи мені, що нафта, яка бренд та в’язкість краще налити коробку пасиків? Який об’єм коробки?1.8T AWT 2002 Ручна коробка передач.

Правила та помилки зміни масла в автоматичній коробці передач Passat B5 Отже, заміна масла в ручній коробці передач у Passat Volkswagen починається з вибору витратних матеріалів.

Модель ручної передачі 01а призначена для бензинових двигунів, що мають об’єм від 2 до 2.8 літр. Механіка з 5 та 6 кроками програм, моделі 01E, працює в.

Масло в механічній 5-ступінчастої коробки передач підходить для Castrol Syntran.

Як замінити масло в IAC VW Passat будь.якої моделі: Детальні інструкції, а також поради щодо перевірки рівня масла в машині.

Об’єм масла в коробці передач VW Passat B5 і B5 необхідний у всіх двигунах 2.2 літри, лише в 2.5 tdi v6. 2.8 літр.9 березня. 2017 рік.

Volkswagen, Passat B5. Двигун, L.З. Рік випуску (початкова консоль), об’єм масла в коробці передач, L. Ручна коробка передач, автоматична коробка передач. 1.6, б, 101, 1996, 2005, 2.20, 3.00.

Масло в механічній 5-ступінковій коробці передач підходить для Castrol Syntrans Transaxe 75W-90 або Castrol Taf-X. Яка олія налити в ручну коробку передач Passat B5?

Перевірка рівня масла в коробці передач VW Passat B5. Посібники з ремонту; Посібник з ремонту Volkswagen Passat B5 1996-.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Passat B5 Volkswagen і перевіряє його рівень своїми руками, необхідний об’єм. Автомобілі Volkswagen, серія B5.

Скільки літрів і яку олію бажано заливати у коробку Volkswagen Passat B5 (1997-2004) з якою частотою, з якою частотою?

Скільки масла в механічній коробці передач Passat B5? Відеофастенери

Змініть нафту PMPP Audi A4 B5

Після повені в G. Володимир почав сильно перемикати передачі, і лише на гарячому. Було вирішено почати з.

Яка олія налити в ручну коробку | Специфікація

Механічна криня #oilovmekhanic кукурудза, яке масло слід вилити в ручну коробку передач. Ми говоримо.

Чому потрібно змінити масло в ручній коробці | Правильне масло для механічної коробки передач

Maslovmkpp #replisemanamaslavkobka.

Заміна масла в механічній коробці передач PMPP Passat B3 B3

Заміна масла в механічній коробці передач Passat B3 B3 B3 B3, щоб допомогти каналу дуже просто.

Чи потрібно змінити масло в ручній коробці передач. Майже важкий

Давайте подумаємо. Чи варто змінити масло в механіці (механічна коробка передач)? Або все одно.

Заміна масла в ручній коробці передач 6

Наступні практичні заняття. На цей раз. Заміна масла у встановленій механічній шестистійкійній коробці.

Іван Бистров

Вітаю! Мене звуть Іван Бистров, і я редактор.in.chief цього сайту. Мені 32 роки, я живу в регіоні Ярославлі, я завжди любив машини, я завжди хотів знати більше, але часто я не міг знайти відповідей на свої запитання. Це спонукало мене до створення проекту, де буде зібрано максимальну кількість питань про автомобілі, а для кожного з них буде запропоновано компетентну відповідь! Я дуже сподіваюся, що моя робота допоможе всім отримати нові знання швидко та без зайвих витрат на енергію!

Як замінити масло у Volkswagen Passat ?

Щоб виконати цю роботу, вам знадобиться 8 літрів електропередачі, викрутка, тонка трубка з пластиковою пляшкою, зубочисткою, торкса та шестикутників. Заміна масла в автоматичній коробці передач Passat B5 виконується за допомогою оригінальних масел та витратних матеріалів.

Процедура виконання роботи

Використовуючи шестикутники, відкрутіть масляний грудку та злив. Загалом близько восьми літрів включені в автоматичну машину Passato, тому вам потрібно подбати про наявність ємності достатнього обсягу для осушення розвитку. Ми чекаємо повного стоку олії, який вимагає близько півгодини.

1 Відкрутіть коробку коробки, яка буде вилучити решту масла.

нафти, коробці, помилки, зміни, масло

2 На спеціальних магнітах з захопленням ви можете знайти велику кількість металевих мікросхем, які необхідно ретельно вилучити з поверхні магнітів. Чіпки. це природний продукт процесів зносу, тому його помірна кількість не повинна вас налякати і не є причиною занепокоєння.

нафти, коробці, помилки, зміни, масло

4 Вам просто потрібно застебнути лоток автоматичної коробки на місці і вилити близько 8 літрів олії через отвір для подачі через отвір для начинки.

нафти, коробці, помилки, зміни, масло

5 Закрийте наливання отвором, після чого необхідно запустити двигун автомобіля та за допомогою вичавленої гальмової педалі перемикання режимів роботи автоматичного коробки.

Ця процедура повинна бути виконана протягом 5 хвилин. Після того, як поле буде правильно розроблено, ви можете керувати своїм автомобілем у повному режимі. Це зміна нафти в автоматичній передачі Volkswagen Passat B5. Рекомендується змінити масло в автоматичній коробці передач Volkswagen Passat кожні 50.000 кілометрів пробігу.

Заміна масел для передач у різних автомобілях.це обов’язкова процедура забезпечення повноцінних оперативних якостей, особливо обладнаних автоматичної коробки передач. Деякі виробники автомобілів стверджують, що в певних моделях, зокрема в автоматичній коробці передач Volkswagen Passat B5, не потрібно замінити нафту, оскільки він має достатньо ресурсів для всього терміну служби.

Тим не менш, залежно від умов, природи водіння та інших обставин, нафта все ще повинна бути змінена і через труднощі, лише кожен 10 власника автомобіля знає, як це зробити самостійно.

Як об’єктивні причини, чому ви повинні діяти всупереч рекомендаціям виробника, може бути:

 • Під час перемикання передач часто трапляються незрозумілі ривки, або іноді це може бути важко перемикатися.
 • Крім того, коли ривки відбувається спонтанно, коли машина рухається, або якщо автомобіль не негайно реагує на передачу передачі.
 • Іноді помічається дивна поведінка через недостатній об’єм мастила в системі, і через це вам доведеться здійснити значення або зробити половину заміни, що є більш актуальним.
 • У випадку, якщо контрольна пластина забруднена, слід негайно уточнити, що одна заміна мастила не може позбутися. Доведеться промити саму плиту, і це самостійно ще складніше зробити.

Якщо ви забудете про рекомендації виробника через те, що умови доріг та інших факторів в принципі змінюють всю систему операцій, первинна заміна масла в автоматичній коробці передач Passat B5 повинна здійснюватися при оренді 100 тисяч кілометрів. і далі через кожні 50 тисяч кілометрів.

У випадку описаних вище симптомів, масло в автоматичній передачі змінюється ще частіше, і, крім того, як зміна мастила та промивання коробки повинна здійснюватися з будь.яким типом автоматичної ремонту передачі.

Що мастила є актуальним для Passat B5 і що потрібно замінити

Перш ніж продовжувати пряму зміну масла, ви повинні негайно підготувати все, що може знадобитися під час процесу:

 • Таз або танк для зливання.
 • Шестикутні ключі до 7.
 • Тонкі пінцет.
 • Торки встановлені від 5 до 0.
 • Щоб заповнити олію, вам знадобиться тонкий м’який шланг.
 • Динамометричний ключ.
 • Трохи бензин.
 • Ветош.
 • Прокладка піддону.
 • Автоматичний фільтр передачі.
 • І звичайно, сама олія.

Варто відразу сказати, що все вищесказане повинно бути виключно для заміни мастила. Крім того, може знадобитися інші аксесуари, наприклад, набір клавіш для видалення захисту піддону тощо.D.

Тому, якщо ви підходите до такої відповідальної події самостійно, то лише в кімнаті з повним набором інструментів та спостережливою ямою.

Що стосується самого мастильного продукту, настійно рекомендується використовувати оригінальні масла відповідних G 052162A2 на автоматичному типі коробки Passata.

У випадку, якщо немає способу знайти оригінал, дозволяється використовувати інші мастильні матеріали у вигляді Esso 71141 або Mobil LT 71141.

Загальний об’єм продуктів становить 9 літрів. і навіть якщо трохи залишається нафти при заміні, ви можете зняти його та додати до наступної заміни.

Як здійснити нафтові повені в автоматичній коробці передач

Звичайно, звичайно, це не буде працювати, щоб зробити повну заміну мастильних матеріалів за відсутності спеціального обладнання, проте, навіть часткове оновлення буде найкращим чином вплинути на операцію та характеристики автоматизації Volkswagen Passat.

Після того, як всі підготовчі роботи були проведені, ви можете розпочати заміну саму, і вона складається з декількох дуже відповідальних етапів.

По.перше, вилка у вигляді болта видаляється на маскувальному отворі і готується невелика пластикова пляшка з встановленим шлангом. Далі, ця своєрідна воронка вставляється в отвір, і в неї виливають нова олія, поки вона не зупиниться. Як тільки масло тече, двигун повинен бути запущений та зміна передач. Селектор повинен бути перенесений у всі доступні режими, а на кожному з них ви повинні зробити невелику паузу від 2 до 4 секунд.

Після цього двигун заклинюється, масло додається і все повторюється, але цього разу в більш розширеному режимі з включенням усіх доступних режимів, які має лише коробку. Наприкінці цих етапів споживання змащування в середньому становить 6-8 літрів.

Процес зміни масла на цьому не закінчується. Наступний крок повинен бути доданий до мастила до необхідної позначки і проводиться за деякими правилами:

 • Двигун повинен бути відкритий.
 • Селектор переноситься на парковку.
 • Огрітий двигун повинен бути не менше 35 і не більше 45 градусів.

Якщо температура вища за норму, то фактична недостатність відбуватиметься з більшою мірою та з меншим переповненням відповідно. Необхідно заповнити мастило до тих пір.

Власне, ця тужлива та відповідальна операція заміни масла для трансмісії в автоматичній коробці передач у автомобілях Volkswagen Passat B5 здійснюється. За умови рекомендацій, повна експлуатація коробки без затримок, ударів та інших негативних явищ гарантується.

На транспортних засобах Volkswagen Passat B5, оснащений коробкою передач з коробкою передач, згідно з порадами виробника, зміна робочої води не здійснюється, оскільки його ресурс повинен захопити цілий за час використання автомобіля, лише Перевірка рівня та олія необхідна. На жаль, часто трапляється, що зміни все ще потрібні. Далі ми побачимо, як масло змінюється в коробці Volkswagen Passat B5 вдома.

Що потрібно, часто необхідна умова в заміні робочої води. це порушення у робочій скриньці автоматичного. Коли автомобіль рухається, затримка і ривки, ймовірно, при перемиканні передач, тоді як такі симптоми не стільки з певними критеріями руху, а навіть у всіх режимах. Потім незвична поведінка коробки служить необхідною умовою того, що буде потрібно.

Необхідною умовою для неправильної експлуатації часто є відсутня кількість олії, додатково забруднює контроль продуктів з контрольною точкою зносу. Тому на Passat B5, змінюючи масло у коробці, машину не можна зняти без промивання пластини, іншими словами, частково видалити.

На цьому автомобілі було встановлено певну кількість типів автоматичної машини, залежно від року виробництва. Тоді буде розглянуто коробку з індексом 01V, який використовувався на Passat B5 з 1998 року. На додаток до цієї моделі, крім цього, вона використовувалася в ряді інших автомобілів.

Інструменти та пристрої

Придбання матеріалів витрат, надходять на роботу, продовжуйте працювати. Для виконання роботи з інструментів та обладнання знадобиться:

 • Набір шестикутників (від 8 до 17);
 • Торкс (від 25 до 30);
 • Ключ динамометричний;
 • Резервуари для осушення відпрацьованої води;
 • Vetoshi (у великих кількостях);
 • Вузькі пінцет;
 • Бензин (для миття);
 • Вузький гумовий трубопровід для наповнення води;

Весь спектр корисний лише для виконання роботи з коробкою машини, також може мати всі інші клавіші, наприклад, для видалення захисту піддону. Повний спектр робіт найкраще проводити в гаражі, оснащеному спостережливою ямою.

Видалення піддону, фільтрування

Тоді ми ретельно описуємо послідовність дій. Робота починає, що всі додаткові деталі знімаються з дверей, що автомобіль забивається в спостережувальну яму, іммобілізується при використанні опори проти витрат, а захист видаляється для доступу до піддону контрольної точки.

У нього є зливна пробка, яку потрібно виявити, після попереднього заміни контейнера для збору води під ним.

Тільки частина масла буде підключена через зливну пробку, оскільки не має сенсу зняти контейнер далеко.

Використовуючи шестикутник, 8 повинен бути прикріплений до 8, і його видаляють, і його видаляють. Магніти розміщуються зсередини на піддоні, у завданні якого є захоплення залізного зносу. За кількістю залізних мікросхем, звичайно, частково оцінюйте ступінь контрольної точки контрольної точки. Якщо є багато стружки, то коробка дуже зношена, і його суворий зрив незабаром. Піддон повинен ретельно мити.

Змініть нафту PMPP Audi A4 B5

Після повені в G. Володимир почав сильно перемикати передачі, і лише до гарячого. Це було вирішено.

Заміна нафти у коробці Volkswagen Passat B3.

Також відключений нашим клієнтом залишається роз’єми проводів, придатних для контрольної плити, після чого джгут дроту звільняється від фіксації і призначений на бік.

Негайно зрозуміти положення сцен селектора контрольної точки, при складанні його потрібно буде встановити, а також перед видаленням.

Видалення та розбирання контрольної плити

Контрольна плита кріпиться 17 болтів, які потрібно буде вийти за допомогою Torxes. З усім цим потрібно бути дуже обережним, якщо ви пропустите тарілку, то її доведеться змінити.Внутрішня порожнина коробки, розташована під плитою.Наступним кроком роботи є розбирання та промивання тарілки. Контрольна пластина складається з 5 компонентів, додатково мають потужну пластину, під якою розміщуються форсунки та розміщуються кульки.

В основному спостерігайте за відкрученою послідовністю. Відповідно до офіційної схеми, болти відображаються, від числа 17, призначеного за номером 17, і переходить до болта з номером 1, іншими словами, послідовність. зворотний.

Після чого тарілка акуратно видаляється з коробки.

Спочатку болти кріплення всіх компонентів відкручені. Слід зазначити, що ці болти мають різну довжину, тому краще розмістити його відразу, де і який був розміщений болт.

Знявши чотири компоненти тарілки, це, здається, доступ до тарілки. Необхідно дуже обережно видалити цю тарілку, щоб форсунки та кульки, розташовані під нею, не поспішали.

Оскільки потрібно буде промити елементи плити та насадки кульками, які можна промивати поруч з нашим клієнтом у будь.якому випадку, ви можете зробити це так: після зняття таріл Допомога тінезера акуратно витягує гнізди, пружини та кульки, кульки, кульки та кульки та кульки. Покладіть їх на тарілку, де вони встановлені. Тоді це дозволить вам не плутати їх позицію.

Закінчивши вилучення струменя та кульок, що залишається для того, щоб зробити наш клієнт компонентами тарілки, необхідно ретельно промивати бензин і витерти сухість, за потребою, є можливість їх висушити додатково для видалення залишків бензину.

Складання

Пізніше пластину збирають назад, з усім цим встановленням усіх невеликих деталей на місці слід суворо спостерігати.

Потім складання виконується. По.перше, контрольна пластина встановлена ​​до району і фіксується болтами. Сила, з якою затягнуті кріплення. 8 нм. Послідовність затягування болтів. від числа 1 до числа 17. У процесі встановлення принципово слідує за те, що штори аудитора стають місцем для власної майстерності.

Наступним кроком є ​​підключення проводки та виправлення її.

Залишається лише для того, щоб поставити новий фільтр і сам лоток у своєму пункті призначення, після заміни прокладки з нього. Краще змінити та прокладку на зливному русі.

Вилити олію

Заключний крок роботи. це налита нафти. Це робиться поетапно. Щоб заповнити масло, потрібно вийти з болта з масляним отвором. Щоб завершити роботу, вам потрібна літрова контейнер (підходить пластикова пляшка), але вона повинна бути прикріплена до гумового трубопроводу.

У присутності цієї ємності масло наливається до тих пір, поки воно не почне залишати отвір. Тоді вам слід запустити автомобіль і працювати з селектором контрольної точки, передаючи його на наш клієнту, залишається режимами, на жаль, не дуже затримується на кожному (вже 4.5 сек).

Потім двигун зупиняється, і процедура повторюється. додавання масла додається. Після цього запускається електростанція, і наш клієнт увімкнено на режимах на коробці машини. Через 2 кроки два або більше 7 літрів повинні перейти до коробки. вода.

Заключний крок. виведення олії на потрібний рівень. Це робиться на запуску компанії, в цьому випадку поле потрібно перенести в режим паркування (“P”). В основному слід враховувати, що цей крок проводиться на коробці, що нагрівається до 35-45 градусів. Дотримуйтесь температури беззаконно, оскільки найменша або висока температура призводить до короткого льфу, оскільки її також називають переливанням масла.

З заключним кроком масло виливається в коробку, поки краплі олії не почнуть вилітати з отвору. Коли вони з’являються, це те, що кількість олії виводиться на відповідний рівень.

Такий макар здійснюється на Volkswagen Passat B5 Зміна масла в машині коробки за допомогою промивальних контрольних пластин. Якщо робота виконується правильно, то під час роботи коробки наш клієнт залишається поганими явищами (удари, затримки), безодні робиться.

Виявлення витоку моторного масла на двигуні Kalina (11194 1,4 16 клітин.) Вийміть воду воду в місцях, де видаляються одиниці циліндра з одиницею та прокладку. Витік виникає через викривлення голови через перегрівання. Вам знадобиться: Динамометричні клавіші о 13, 17, 19, кінцева голова 10, 13, на.

Без високоякісної змащення живлення, системи охолодження, роботи та гальмівних систем, механічної коробки передач, не зможуть недбало та надійно керувати автомобілем Volkswagen Passat.

І, як і будь.яка рідина, з часом нафта втрачає свої мастильні матеріали, тим самим є ризик перегріву двигуна. І перегрів призведе до серйозних зривів, що вимагають ремонту. Тому кожен драйвер для безпеки повинен періодично перевіряти стан масла та його рівень у коробці передач.

Видалення піддону, фільтрування

Далі ми детально описуємо послідовність дій. Робота починається з того, що автомобіль забивається в спостережувальну яму, іммобілізується за допомогою антилегованих опор, а захист видаляється для доступу до зародку контрольної точки.

У ньому є зливна пробка, яку потрібно відкрутити, встановивши під ним контейнер для рідини.

Тільки частина масла об’єднається через зливну пробку, тому ви не повинні далеко зняти контейнер.

Використовуючи шестикутник, болти піддону піддону відкручуються на 8 і його видаляють. Магніти розташовані зсередини на піддоні, завдання якого включає в себе виготовлення металевих виробів. За кількістю металевих стружок ви можете частково оцінити ступінь амортизації контрольно.пропускної точки. Якщо багато стружки, то коробка носиться досить сильно, і незабаром можливий серйозний зрив. Піддон слід ретельно промивати.

Усі роз’єми проводів, придатні для контрольної пластини.

Відразу слід пам’ятати про положення сцен селектора контрольної точки, при складанні його потрібно буде встановити, як і до видалення.

Видалення та розбирання контрольної плити

Контрольна плита встановлена ​​17 болтів, які потрібно буде відкрутити за допомогою Torxes. Важливо спостерігати за відкрученою послідовністю. Відповідно до офіційної схеми, болти відображаються, починаючи з числа 17, призначеного за номером 17, і переміщується до болта з номером 1, тобто послідовність. це зворотне.

Після цього тарілка ретельно видаляється з коробки. У цьому випадку вам потрібно бути дуже обережним, якщо ви пропустите тарілку, то її доведеться замінити.

Внутрішня порожнина коробки, розташована під плитою.

Наступний етап роботи. розбирання та промивання тарілки. Контрольна пластина складається з 5 компонентів, додатково є масивна пластина всередині, під якою розташовані форсунки та кульки.

По.перше, болти кріплення всіх компонентів відкручені. Слід мати на увазі, що ці болти мають різну довжину, тому краще негайно відзначити, де і який був розташований Болт.

Знявши чотири компоненти пластини, з’явиться доступ до пластини. Вам потрібно дуже обережно видалити цю тарілку, щоб форсунки та кульки, розташовані під нею, не стрибали.

Оскільки все одно буде потрібно промити всі елементи плит і форсунок з кульками далі, ви можете зробити це так: після зняття таріл Вийміть форсунки, пружини та кульки та покладіть їх на тарілку, де вони встановлені. В майбутньому це не плутає їх місцезнаходження.

Закінчивши вилученням форсунок і кульок, всі компоненти тарілки слід ретельно промивати в бензині і витертих, якщо це необхідно, ви також можете додати їх, щоб видалити залишки бензину.

Складання

Після цього пластина збирається назад, тоді як встановлення всіх невеликих деталей слід суворо спостерігати на своєму місці.

Далі. Асамблея. По.перше, керуюча пластина встановлена ​​на місці і фіксується болтами. Сила, з якою слід затягнути кріплення. 8 нм. Послідовність затягування болтів. від числа 1 до числа 17. При встановленні важливо забезпечити, щоб штори сорока стали на його місці.

Наступним кроком є ​​підключення проводки та виправлення її. Залишається лише встановити новий фільтр і сам лоток, замінивши на ньому прокладку. Доцільно негайно замінити та прокладку на зливному русі.

Вилити олію

Заключний етап роботи. наповнення нафти. Він виробляється в декількох етапах. Щоб заповнити масло, потрібно відкрутити болт нафтового отвору. Для завершення роботи потрібний літровий контейнер (підходить пластикова пляшка), але до пробки необхідно прикріпити гумовий трубопровід.

За допомогою цього контейнера олія наливається, поки вона не почне залишати отвір. Тоді вам слід запустити автомобіль і працювати з селектором контрольної точки, передаючи його у всі режими, але насправді не затримується на кожному з них (не більше 2 секунд).

Далі, двигун зупиняється, і процедура повторюється. додається масло, після чого запускається електростанція, і всі режими на автоматичній коробці передач вмикаються. Після двох етапів щонайменше 7 літрів рідини повинні йти до коробки.

Останній етап. вивести масло на необхідний рівень. Він виробляється автомобілем, в той час як поле потрібно перенести в режим паркування (“P”). Важливо врахувати, що цей етап здійснюється на коробці, що нагрівається до 35-45 градусів. Обов’язково слід спостерігати за температурою, оскільки менша або висока температура може призвести до недоліків або переливання масла.

На останньому етапі олія виливається в коробку, поки краплі олії не почнуть вилітати з начинного отвору. Як тільки вони з’являться, ми можемо припустити, що кількість нафти виводиться на бажаний рівень.

Таким чином, на Volkswagen Passat B5 заміна масла в автоматичній коробці передач виконується за допомогою дощок управління промиванням. Якщо вся робота завершена правильно, то під час роботи коробки всі негативні явища (удари, затримки) повинні зникнути.

Заміна масел для передач у різних автомобілях.це обов’язкова процедура забезпечення повноцінних оперативних якостей, особливо обладнаних автоматичної коробки передач. Деякі виробники автомобілів стверджують, що в певних моделях, зокрема в автоматичній коробці передач Volkswagen Passat B5, не потрібно замінити нафту, оскільки він має достатньо ресурсів для всього терміну служби.

Тим не менш, залежно від умов, природи водіння та інших обставин, нафта все ще повинна бути змінена і через труднощі, лише кожен 10 власника автомобіля знає, як це зробити самостійно.

Як об’єктивні причини, чому ви повинні діяти всупереч рекомендаціям виробника, може бути:

 • Під час перемикання передач часто трапляються незрозумілі ривки, або іноді це може бути важко перемикатися.
 • Крім того, коли ривки відбувається спонтанно, коли машина рухається, або якщо автомобіль не негайно реагує на передачу передачі.
 • Іноді помічається дивна поведінка через недостатній об’єм мастила в системі, і через це вам доведеться здійснити значення або зробити половину заміни, що є більш актуальним.
 • У випадку, якщо контрольна пластина забруднена, слід негайно уточнити, що одна заміна мастила не може позбутися. Доведеться промити саму плиту, і це самостійно ще складніше зробити.

Якщо ви забудете про рекомендації виробника через те, що умови доріг та інших факторів в принципі змінюють всю систему операцій, первинна заміна масла в автоматичній коробці передач Passat B5 повинна здійснюватися при оренді 100 тисяч кілометрів. і далі через кожні 50 тисяч кілометрів.

У випадку описаних вище симптомів, масло в автоматичній передачі змінюється ще частіше, і, крім того, як зміна мастила та промивання коробки повинна здійснюватися з будь.яким типом автоматичної ремонту передачі.

Що мастила є актуальним для Passat B5 і що потрібно замінити

Перш ніж продовжувати пряму зміну масла, ви повинні негайно підготувати все, що може знадобитися під час процесу:

 • Таз або танк для зливання.
 • Шестикутні ключі до 7.
 • Тонкі пінцет.
 • Торки встановлені від 5 до 0.
 • Щоб заповнити олію, вам знадобиться тонкий м’який шланг.
 • Динамометричний ключ.
 • Трохи бензин.
 • Ветош.
 • Прокладка піддону.
 • Автоматичний фільтр передачі.
 • І звичайно, сама олія.

Варто відразу сказати, що все вищесказане повинно бути виключно для заміни мастила. Крім того, може знадобитися інші аксесуари, наприклад, набір клавіш для видалення захисту піддону тощо.D.

Тому, якщо ви підходите до такої відповідальної події самостійно, то лише в кімнаті з повним набором інструментів та спостережливою ямою.

Що стосується самого мастильного продукту, настійно рекомендується використовувати оригінальні масла відповідних G 052162A2 на автоматичному типі коробки Passata.

У випадку, якщо немає способу знайти оригінал, дозволяється використовувати інші мастильні матеріали у вигляді Esso 71141 або Mobil LT 71141.

Загальний об’єм продуктів становить 9 літрів. і навіть якщо трохи залишається нафти при заміні, ви можете зняти його та додати до наступної заміни.

Як здійснити нафтові повені в автоматичній коробці передач

Звичайно, звичайно, це не буде працювати, щоб зробити повну заміну мастильних матеріалів за відсутності спеціального обладнання, проте, навіть часткове оновлення буде найкращим чином вплинути на операцію та характеристики автоматизації Volkswagen Passat.

Після того, як всі підготовчі роботи були проведені, ви можете розпочати заміну саму, і вона складається з декількох дуже відповідальних етапів.

По.перше, вилка у вигляді болта видаляється на маскувальному отворі і готується невелика пластикова пляшка з встановленим шлангом. Далі, ця своєрідна воронка вставляється в отвір, і в неї виливають нова олія, поки вона не зупиниться. Як тільки масло тече, двигун повинен бути запущений та зміна передач. Селектор повинен бути перенесений у всі доступні режими, а на кожному з них ви повинні зробити невелику паузу від 2 до 4 секунд.

Після цього двигун заклинюється, масло додається і все повторюється, але цього разу в більш розширеному режимі з включенням усіх доступних режимів, які має лише коробку. Наприкінці цих етапів споживання змащування в середньому становить 6-8 літрів.

Процес зміни масла на цьому не закінчується. Наступний крок повинен бути доданий до мастила до необхідної позначки і проводиться за деякими правилами:

 • Двигун повинен бути відкритий.
 • Селектор переноситься на парковку.
 • Огрітий двигун повинен бути не менше 35 і не більше 45 градусів.

Якщо температура вища за норму, то фактична недостатність відбуватиметься з більшою мірою та з меншим переповненням відповідно. Необхідно заповнити мастило до тих пір.

Власне, ця тужлива та відповідальна операція заміни масла для трансмісії в автоматичній коробці передач у автомобілях Volkswagen Passat B5 здійснюється. За умови рекомендацій, повна експлуатація коробки без затримок, ударів та інших негативних явищ гарантується.

Volkswagen B5 оснащений трьома різновидами 5- та 6-ступінчастих механізмів передач:

 • Механічна коробка передач з 5 кроками 012/01W призначена для використання в автомобілях з бензиновими та дизельними живленнями потужністю 100 кінських сил.
 • Модель ручної передачі 01а призначена для бензинових двигунів, що мають об’єм від 2 до 2.8 літр.
 • Механіка з 5 та 6 етапами програм, моделей 01E, працює в автомобілях з дизельними двигунами з турбонаддувом, потужністю 130 коней.

Автоматичні коробки передач представлені двома моделями:

 • Автоматична коробка передач на чотири швидкості 01N контролюється програмою, здатною адаптуватися до дорожніх умов, рушійним способом, а також опором, що надається рухом автомобіля.
 • 5-ступінчаста автоматична 01 В (5 к.с. 19) відрізняється можливістю ручних змін (Testronics). Контролюється динамічною програмою комутації програми.

Заміна масла в механічних коробках передач

Виробник вказує на те, що масло в коробках передачі не слід змінювати. Можливо, це стосується західноєвропейських умов експлуатації, коли автомобіль змінюється на новий після 5 років роботи. У ситуації, дещо інша, тому зміна нафти рекомендується через кожні 60 тис. Кілометрів пробігу.

Вилийте масло для трансмісії у поле, що відповідає коду VW G 052 911 A2. Зазвичай використовуйте Castrol Syntrans Transax 75W-90. Якщо ця мастила відсутня, можна замінити на Shell S4 G 75W-90, з однаковими характеристиками. У ручній коробці передач 012/01w, 2.2 літри трансмісійної рідини. Для коробки 01А та 01E вам знадобиться ще трохи. до 2.8 літр.

Ви можете самостійно замінити змащувальну рідину. Основна умова для такої роботи. наявність спостережної ями, шляхопроводу або підйом. Є ще один нюанс: зливні та затоки затоки можуть бути встановлені під шестикутником на 17. Але є ручна коробка передач, в якій пробки можна відкрутити лише зірок у 16, з дірками посередині (див. Мал.).

Майстри просвердлюють центральний уступ, щоб його могли відкрутити звичайні зірки (див. Мал.).

Якщо проблема з ключем вирішується і купується масляна рідина для заміни, слід підготувати допоміжний інструмент:

 • ємність для осушення вихлопного масла, об’ємом щонайменше 3 літра;
 • металева щітка та ганчірки;
 • Воронка з шлангом невеликого діаметру на ньому довжиною близько 1 метра, щоб вона могла застрягти в контрольному отворі коробки передач.

Заміна мастила відбувається в наступній послідовності:

 • Автомобіль, з теплим двигуном та механічною коробкою, встановлюється над спостережною ямою або вимагає шляхопроводу. Машина повинна стояти на плоскій поверхні, записаній паркувальним гальмом.
 • Корка отвору для заливки (контрольного), розташованого в передній частині картера ручної коробки передач, очищається пензлем і витирається ганчіркою.
 • Після очищення отвору для начинки його потрібно відкрутити.
 • Таким же чином очищається зливна пробка в піддоні редуктора картера.
 • Порожня ємність встановлюється під отвором злив, пробка акуратно нескрана. Слід слідкувати за обережністю, оскільки тече масло дуже гаряче.
 • Після всіх витоків рідини на зливну пробку кладуть нову мідну шайбу, і пробка скручується на своє місце.
 • Через моторний відсік відкривається витяжка.
 • Свіжа змащувальна рідина акуратно проливається через воронку. Поки її доріжки не з’являться з отвору.
 • Отвір, через який заповнюється мастило. Залишки нафти витері від кожуха пункту пропуску.
 • Невелика поїздка повинна бути здійснена таким чином, щоб склад масла розповсюджувався протягом механізму ручної коробки передач.
 • Машина встановлена ​​знову над спостережною ямою, після якої потрібно трохи прохолодити годинник і злити в картер. Потім перевірте його рівень, знову відкрутивши пробку (управління) знову. Масляна рідина повинна бути на рівні нижнього краю отвору. Якщо рівень нижчий, масло слід додати.

Після зміни олії багато власників автомобілів зазначають, що ручна передача починає працювати краще. Програми перемикаються набагато простіше, сторонні шуми при русі відсутня. Рівень масла перевіряється зондом. Його край на зонді повинен розташовуватися посередині, між мінімум та максимальними знаками.

Автоматична коробка передач. Технічне обслуговування та заміна трансмісійної рідини

Виробник автомобілів, VAG.стурбованість, у супровідній документації для автомобілів Volkswagen стверджує, що рідина для трансмісії (ATF) не підлягає заміні. Якщо цей транспортний засіб експлуатується на дорогах, доцільно замінювати мастильну рідину кожні 40 тисяч кілометрів подорожі. Тоді машина буде служити тривалий час, не викликаючи скарг. Якщо ця умова не спостерігається, можуть з’явитися такі несправності:

 • Під час руху при перемиканні передачі спостерігаються ривки;
 • Автомобіль реагує на перемикання із затримкою;
 • Автоматична коробка передач не може перейти на потрібну передачу.

Причиною такої поведінки може бути не лише поганий стан робочої рідини, але й недостатньою кількістю або введення бруду в контрольну пластину. Отже, кожен випадок не стандартної поведінки автоматичного поля повинен розглядатися індивідуально.

Який ATF використовувати при заміні

Для часткової або повної заміни мастила в обох типах автоматичної коробки передач використовуються ATF, які відповідають вимогам VW G 052162A2. Рекомендується використовувати напівсинтетичну робочу рідину Esso Type LT 71141. Його можна придбати на 1 літр. Якщо він не продається, його можна використовувати для заміни Mobil LT 71141, за ціною від 550 до 620 R. за літр.

Для коробки 01n з 4 кроками передач, 3 літри робочої рідини з частковою заміною та 5 необхідні.5 л, якщо проводиться повна заміна. Крім того, приблизно 1 літр коробки передач, що відповідає VW G 052145S2, затоплена в основній передачі коробки. Якщо 5-ступінчаста автоматична коробка передач 01В встановлена ​​в машині, часткова заміна знадобиться 3.3 літри мастила. Для повної заміни вам знадобиться 9 літрів ATF.

Процедура заміни робочої рідини

Перелік роботи, що проводиться при заміні ATF, схожий на автоматичну коробку передач моделей 01N та 01V. Наприклад, він описує заміну рідини у коробці V01. Перш ніж почати, вам потрібно підготувати інструмент та придбати пару компонентів. Нам потрібно:

 • Прокладка з інстанцій, номер каталогу. 01V321371;
 • Фільтр очищення, за номером 01V325429;
 • шестикутники, розміри 8–17;
 • Голова для зірок.укладені торкси, з розмірами від 25 до 30;
 • Ключ динамометра;
 • пінцет з тонкими кінчиками;
 • бензин для миття;
 • порожній контейнер для осушення вихлопної рідини;
 • шланг невеликого діаметра для наповнення ATF;
 • Ветош.

Якщо вам потрібно зняти захист картера, можуть знадобитися додаткові клавіші. Далі виконується наступна послідовність дій:

 • Двигун і автоматична коробка передач розігріваються короткою поїздкою, тоді автомобіль зупиняється на спостережній ямі або на проліт, фіксується паркувальним гальмом.
 • Якщо є захист піддону, його видаляють.
 • Замінений порожній контейнер, після чого шістнадцяткове штепсель. ATF частково осушується в контейнер.
 • Torx на “27” відкручує болти, які кріплять піддон, після чого його знімають.
 • Залишки робочої рідини. На внутрішній поверхні піддону є магніти, на яких застрягла стружка. За його кількістю оцінюється ступінь зносу коробки.
 • Автоматичний фільтр коробки передач видаляється з контрольної пластини. Спочатку потрібно встановити контейнер, оскільки масло може текти з.під нього.
 • Всі роз’єми, придатні для контрольної плити. Фіксація дротяного джгута та датчика обертання видаляється.
 • Виборчий аудит автоматичної коробки передач після складання повинен бути в тому ж положенні, що і до початку роботи.

Робота з контрольною плитою

 • За допомогою Торксів відкручуються 17 болтів, які кріпляться до контрольної плити. Послідовність скручування болтів суворо регулюється. Вам потрібно почати з числа 17, зображено на малюнку, і закінчити номер 1.
 • Тарілка ретельно видаляється. Внутрішня порожнина автоматичної коробки передач звільняється від залишків старого АТФ.
 • Дизайн тарілки ретельно розбирається. 5 компонентів відкручені, з яких він складається. Кріплення гвинтів мають різну довжину, тому краще мати їх, щоб потім не плутати.
 • У плиті є масивна тарілка, під ним є форсунки та кульки. Його слід зняти дуже обережно, щоб елементи, розташовані під ним, не вистрибнули з їхніх гнізд.
 • Після очищення тарілки її потрібно поставити на внутрішню поверхню зовні, поруч із плитою. Юнкери та кульки з печі переносяться з пінцетом на гніздо на тарілці.

Перевірка рівня трансмісійної рідини в автоматичній коробці передач

Коробки зондів N01 та V01 для вимірювання рівня масла не мають. Для того, щоб перевірити його рівень в автоматичній коробці передач v01, слід загнати машину в спостереження. Перевірте температуру масла, підключивши сканер або vagcom. Це повинно бути близько 30–35 ° C, а не вище. Потім увімкніть двигун і переключіть селектор на позицію p. Коли запущений двигун, відкрутіть злив. Якщо рівень робочої рідини є нормальним, рідина повинна просочуватися з пробки з тонкими потоками. Після цього вам потрібно негайно затягнути зливну пробку, не вимикаючи двигун. Якщо мастила недостатньо, вона не виливається з отвору. У цьому випадку вам потрібно вимкнути двигун і додати ATF.