Заступник задньої частини галмінового диска галмічних прокладок (для розриву ввімкнено…

Заміна переднього гальмівного диска та гальмівних прокладок (для використання на моделі VW Passat B6)

ПРИМІТКА. Видалення та встановлення з лівого боку виконуються подібним чином.

Відкрийте капюшон і вимкніть кришку розширювального резервуара гальмівної рідини (при стисненні поршняними супортами готують до вибору надлишку гальмівної рідини).

Очистіть гальмівний супортер від бруду (використовуйте металеву пензлик м’якою та гальмівним спреєм).

Ми беремо поршень на початкову позицію (рекрут) за допомогою тестера (програми). Ми беремо ноутбук і вибираємо наступне:

53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 007 “Відкрите заднє парковане гальмо (попередня зміна/ремонт PAD)” → Клацніть Паим. Витягнуті рахунки (ви можете змінити).

Під час цієї процедури буде почутий звук електродвигуна. Завершення цієї процедури стане індикатором засмаги в комбінації інструментів.

Примітка. Перед встановленням поршнів у початковому положенні необхідно викачати гальмівну рідину з розширення резервуара.

Натисніть на задню частину замка невеликою викруткою, а потім відключіть електричний роз’єм двигуна електромеханічного паркування гальма.

13.й ключ видаляв два болти гальмівного супорта, що кріпляться до кронштейна, тримаючи путівники з ключем з ключем 15 від прокрутки.

Примітка.

Вийміть гальмівний супортер з гальмівного кронштейна і призупиніть його, використовуючи відповідний густий дріт на елементах підвіски.

Увага: гальмівний супортер повинен бути підвішений на міцний металевий дріт або щось подібне щоразу, коли він видаляється з кріплення, а гнучкий гальмівний шланг залишатиметься з’єднанням до нього. У разі неповноцінної роботи цієї вимоги вага суппорта буде діяти на гнучкому гальмівному шлангу, що може призвести до пошкодження шланга, а потім до витоку гальмівної рідини

Заміна задніх гальмівних колодок Volkswagen Passat B5

Загальна інформація про заднє гальмо

заступник, задньої, частини, диск

Під час встановлення болта 1 необхідно використовувати новий болт. Коли відкрутіть болт, утримуйте направляючий палець від повороту.

Змініть гальмівні прокладки 2 на повній на одній осі автомобіля.

Власник суппорт із штангенциркуля з направляючими пальцями та захисними обкладинками 4 доставляється як запасна частина.

Не забудьте замінити всі прокладки на одній осі автомобіля, навіть якщо лише один блок досяг межі зносу. Якщо прокладки повторно встановіть, перед тим, як їх зняти, потрібно позначити.

Встановлення попереднього

Коли поршень накручується, гальмівна рідина зміщується з гальмівного циліндра в резервуар для розширення, тому постійно контролювати рівень гальмівної рідини в резервуарі. Вилийте рідину з резервуара, якщо це необхідно.

Для кожного оригінального набору гальмівних колодок VW наноситься на кожен суппорт на одному новому болті.

Як замінити гальмівні прокладки задніх коліс у VW Passat B5 1998.2005, Audi A4

Заміна задньої частини гальмівних прокладок і дисків Passat B5

заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск

Крок.By.кроки для заміни

Зміцнити машину, замінити додатковий акцент, вийміть колесо. Перш ніж розпочати ремонт, переконайтеся, що автомобіль не на руці. Вішалка з 15 або 17 совою, утримуйте провідний палець і відкрутіть кріпильні болти штангенциркуля. Кабель ручної гвинтів повинен бути відключений від супорта, а частину частини на гальмівній трубці взято збоку, щоб вона не заважала. Розстебніть кронштейн, який утримує гальмівний шланг та трубопровід. Для цього підберіть його знизу, потім вгору і вбік. Шлях до болтів монтажу гальмівного кронштейна відкритий. Очистіть межі болтів, що тримають кронштейн. Візьміть шестикутник і натисніть його на болт глибше, ви можете стукати молотком

Болти щільно затягуються, так обережно відкрутіть, щоб не облизувати край. Відкрутіть кришку і витягніть котля, закріплюю, відкрутіть шайбу. Вийміть зовнішній підшипник і вийміть диск з TSAPFA

Огляньте внутрішнє несуть. Якщо він з пластиковим ущільнювальним кільцем залишився на TSAPF, вийміть. Коли система ABS встановлена ​​на Volkswagen Passat B3, вам потрібно перевірити ротор датчика ABS. Покладіть не бажання викидатися, і стиснувши плоскогубці по колу або пальто відповідного діаметра. Очистіть черевик та датчики гальмівної системи ABS від бруду (ретельно обробляйте їх), протріть жир. Акуратно виводить зовнішні та внутрішні підшипники на новий диск за допомогою пресу або використовуйте старий затискач із підшипників. Переконайтесь, що це йде рівномірно. Потім застосуйте нове змащення до підшипника на диску. Вставте герметичне кільце і покладіть центр на цапфу. Накрутіть вперту шайбу, гай. Поверхня гальмівного диска бажана для знежирення. Примітка: Регулювання та фіксація гайки проводяться з обробленим колесом, тоді, безумовно, зможе визначити реакцію підшипників. Процес регулювання: Затягніть гайку до зупинки, послаблюйте, прокрутіть. Повторіть, поки все не стане на місце. Закрутіть на місці гальмівного циліндра, нова засувка, лайно, кришка. Ми розміщуємо всі деталі, де ми були. Краще придбати нові гальмівні прокладки на Passat B3, але з невеликим зносом та старими та старими підходять. Накрутіть колесо і відрегулюйте люфт. Якщо ви змастяєте болти з графітовим змащуванням, їх завжди буде легко вийти. Нові прокладки ведуть до заднього диска з кількома сильними пресами до педалі гальма.

Після заміни гальмівної системи Passat B3 час повинен пройти, поки все є. Технічне обслуговування гальм має здійснюватися раз на чверть або шість місяців, залежно від умов роботи автомобіля.

Як перевірити гальмо машини

Коли гальмівні прокладки зношуються, відстань гальмування автомобіля збільшується. Це може призвести до ДТП. Іноді критичний знос гальм супроводжує появу неприємного писків. Необхідно періодично контролювати товщину робочого шару. Незважаючи на те, що виробники вказують у корумпованих документах, термін служби фактичного пробігу автомобіля з цими блоками може бути різним. Це залежить:

 • від умов експлуатації;
 • від стилю водіння автомобіля;
 • Якщо була заміна, ресурс деталей впливає
 • Температура навколишнього середовища.

Щоб виміряти товщину гальмівних прокладок, можна дістатись до них, навіть не знімаючи колеса, якщо колесо має литий диск із в’язальними голками. Але якщо колесо має безперервний диск, вам доведеться зняти колесо. Причиною заміни є:

 • Товщина не повинна бути менше п’яти міліметрів;
 • Крихке з’єднання накладок з основою;
 • Мало робоча поверхня;
 • Наявність глибоких канавок або поверхневих чіпів.

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. на малюнку показано стрілку.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Платіть зараз (оплата)” кнопка “.

Видалення гальмівного циліндра Passat B3

Якщо Tuel для накачування зламається при відключенні. Що, швидше за все, є. Необхідно зняти робочий гальмівний циліндр. Щоб не зламати телефон відразу. Два кріпильні болти циліндра відкручені. Але разом з трубою витягується з сидіння.

Необхідно виправити пристосування за допомогою ключа та відкрутити циліндр із підгонки. Щоб пристосування залишався нерухомим. Після цього спробуйте перемішати пристосування на трубці. Якщо це виявиться, добре. Жодна труба не змінюється. Вона накрутить з іншого боку в шланг. Він закріплений на кронштейні. Трубка розбивається біля основи підгонки. Для того, щоб вставити голову до 11. Ключ до 14 вставляється в пристосування шланга. З зусиллями, але придатність відвертається.

Заступником задньої частини галмського диска є галмічні колодки (для зазору на моделі VW Passat B6)

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип руху: sakha / blf / bsf / axx / blr / blx / bly / axz / bws / bkc / bkp bls / bma

Op’m dviguna: 1.4/1.6/1.8/2.0/3.2/3.6/1.9d / 2.0d l.

Служба: 1.4/1.6/1.8/2.0/3.2/3.6/1.9d / 2.0д К.З.

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Заміна передніх гальмівних колодок Volkswagen Passat B6

Примітка. Якщо гальмівні прокладки не видаляються з метою заміни, позначте їх. потім встановити в попередніх місцях. Під час заміни прокладки одночасно змініть усі прокладки однієї осі, навіть якщо лише одна з чотирьох прокладок досягла меж зносу.

1 Компоненти складання механізму переднього гальма вказані на SOPR. Ілюстрації

Видалення

2 Вийміть передні колеса.3 з лівого боку втомлюйте роз’єм (1 на SOPR. Ілюстрації) Індикатор електричної проводки індикатора зносу гальмівної накладки.

4 Зніміть пружини замикання гальмівних прокладок з отворів (див. Сорт. ілюстрація).

5 Видаліть пильні пиляння з опори опори штангенциркуля і виверніть обидва направляючі пальці (стрілки в SOPR. Ілюстрації) від суппорт.

6 Вийміть суппортер з кронштейна як якоря і прив’яжіть дріт до тіла. Примітка. Не дозволяйте напрузі або скручувати гальмівний шланг.7 Зніміть гальмівні прокладки. ПРИМІТКА: Після зняття гальмівних прокладок не натискайте на педаль гальма, інакше поршень можна вичавити з колісного циліндра.,

Перевірка, підготовка до встановлення

8 Перевірте стан поверхні гальмівного диска, відчуваючи його пальцями. Гальмівний диск, який має порушення, може бути захищений, якщо він має достатню товщину. ПРИМІТКА: Пазу слід проводити для обох гальмівних дисків, до однакової товщини.9 Виміряйте товщину гальмівного диска, коли буде досягнута межа зносу, гальмівний диск повинен бути замінений.

10 Очистіть спаровування поверхні гальмівного диска та накладки м’якою металевою щіткою. Після цього протріть диск і блок ганчіркою та спиртом. Примітка. Щоб очистити гальма, вживати виключно алкоголь. Не використовуйте інструмент з гострими краями, не пошкоджуйте пильні пильність.

Зверніть особливу увагу на видалення залишків клейової плівки на робочих поверхнях зовнішніх гальмівних колодок.11 Очистіть обидва направляючі пальці суппорт.12 Перевірте завантаження колесного циліндра наявність тріщин. Пошкоджене завантаження повинно бути замінено (для цього вам потрібно розібрати суппорт), t.До

Переконайтесь, що поршень не стискає повністю. Маючи іржу з штангенциркулям, очистіть гальмівну рідину або спирт. Під час сильного ходу поршня відремонтуйте суппорт або замініть його. Примітка: Коли поршень притискається до колеса.

Дотримуйтесь рівня гальмівної рідини в резервуарі, якщо необхідно, викачайте його

Пам’ятаючи запобіжні заходи під час роботи з гальмівною рідиною.14, мабуть, кришка бак.гальмівного рідини

15 Перед встановленням нових гальмівних прокладок ретельно очистіть гальмо і змастіть контактні поверхні тонким шаром тепловідсистячого змащення.

Встановлення

16 Стисніть поршень за допомогою спеціального пристрою (наприклад, Hazet 4970/6) або дерев’яної смуги (див. Сорт. ілюстрація).

заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск

Примітка. Якщо необхідно, використовуйте старий гальмівний холод як опорну поверхню перед поршнем. Не подолайте поршень. Дотримуватися цього. щоб не пошкодити поверхню поршня та завантаження.

17 Зніміть захисну плівку з задньої частини зовнішньої гальмівної колодки та встановіть на кронштейн якоря.18 Вставте внутрішній блок гальм у кронштейни якоря, натискаючи на засувку (1 на SALR. Ілюстрації) на ньому.

19 Встановіть суппортер на кронштейн якоря, переконавшись, що зовнішній блок не дотримується супорта передчасно.20 Пориньте обидва направляючі пальці і затягніть їх силою 30 нм. Встановіть пильниці направляючих пальців.21 Вставте замикаючу пружину в суппорт. Примітка.

З неправильною установкою зовнішній блок не займає потрібного положення.22 Комер. роз’єм індикатора електропроводки.23 Встановіть колеса.24 рази сильно спалюють педаль гальма, щоб відчути опір. Таким чином, гальмівні колодки підходять до дисків і займають робоче положення.

25 Перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі, якщо це необхідно, відрегулюйте її.

26 Використовуйте гальмівні прокладки, для яких кілька разів сповільнюйте машину зі швидкістю 80 км/годину на швидкість 40 км/год з невеликим пресом на гальмовому педалі. Примітка: У той же час, давайте охолонемо гальма. Остаточне виробництво нових прокладок відбувається через приблизно 200 км пробігу, під час якого слід уникати надмірного та різкого гальмування.

Заміна задніх гальмівних колодок Volkswagen Passat CC

Заміна задніх гальм Volkswagen Passat CC. це дуже палаюча тема для розмов та дискусій, оскільки при незалежному ремонті більшість автомобілістів натрапляють на електричне паркувальне гальмо, яке, з великим бажанням обійти, не можна обійти. Але спочатку речі спочатку.

Для заміни нам знадобиться наступний набір пристроїв, тестер VAS5051, діагностичний кабель 5051/3, динамометричний ключ та пристрій для натискання поршнів та їх подальшої фіксації.

Більшість замінників блоків Post.Warranty передбачають нерівномірну амортизацію прокладок, щодо їх встановлення. Часто внутрішній блок має більший знос через підкислення направляючих болтів.

Тому, якщо це станеться, має сенс відзначати живі майданчики і відкласти їх, щоб отримати можливе подальше використання.

Зверніть увагу, що при зміні прокладки електромеханічне гальмо не слід вмикати. З’єднувачі електродвигуна для паркування гальмування не повинні відключитися. Вийміть колеса, після чого нам потрібно встановити поршні гальмівного супорта в початковому стані

Щоб натиснути на поршні, вам потрібно буде викачати трохи гальмівної рідини з системи, інакше вона плескається і пошкодить фарби

Вийміть колеса, після чого нам потрібно встановити поршні гальмівного супорта в початковому стані. Щоб натиснути на поршні, вам потрібно буде викачати трохи гальмівної рідини з системи, інакше вона плескається і пошкодить фарби.

Підключіть тестер, виберіть розділ гальмо електромеханічного паркування, а потім натисніть на розширення та встановлення поршня. Таким чином, за допомогою тестера ми встановлюємо положення поршня в необхідний штанга.

Відкрутіть болти, що кріплять кронштейн до супорта, а потім демонтують його

Ми звертаємо увагу на те, що, маніпулюючи з тестером, насправді ми не досягаємо жодного ефекту, оскільки поршень залишається стояти на місці, але мобільна гайка зміщується всередині порожнистого поршня назад. Відповідно, використовуючи пристрій T10145, ми переміщуємо поршень у ручному режимі в потрібне для нас положення. Не забувайте, що вам потрібно повісити суппорт без упередження гальмівному шлангу, навантаження, на яке не допустимо

Це може призвести до додаткового ремонту та витрат

Не забувайте, що вам потрібно повісити суппорт без упередження гальмівному шлангу, навантаження, на яке не допустимо. Це може призвести до додаткового ремонту та витрат.

Далі вийміть гальмівні прокладки та кронштейни, що тримають їх. Під час очищення гальмівного супорта, використання стисненого повітря, пил, що залишився під час роботи, виключається, негативно впливає на дихальні шляхи.

Під час встановлення колодки обережно стежте за точною посадкою прокладок у канавках. Під час викручування болтів супорта використовуйте лише новий метіз, який йде разом із набором прокладок.

Використовуючи тестер, зробіть основні налаштування гальмівної системи. Встановіть колеса.

Хто небезпечний для зараження?

Якщо більшість людей переживають інфекцію, то “найслабший” ризик потрапляння в меншість. все відповідно до біологічних законів, вчені міркують.

Дмитро Айзіков: «Протягом 300 мільйонів років людство сформувало свою біологічну модель. Слабкі види, які не в змозі адаптуватися, померли. Найсильніший. вижив. І жодного вірусу, навіть незважаючи на те, що Covid-19 принаймні 20 не можуть змінювати те, що утворилося самою природою так довго і ретельно “.

Академік академії наук, головний науковий співробітник Національного дослідницького центру епідеміології та мікробіології названо на честь n.F.Gamalei Felix Ershov, який вивчає віруси та розвиток наркотиків більше півстоліття, зазначив, що дуже небезпечно заражатися людьми похилого та хронічним. тому що “ці люди не витримують такого вірусного навантаження, вони померти першим “.

А доктор Міасніков по.своєму описав типову жертву Ковида: “Ви знаєте, хто” зважений “весь час і часто помирає? Люди похилого віку. але що таке люди похилого віку: жир. Тож я приніс одне: візуально, якщо ви бачите густу вільну людину, він знаходиться під дуже великою загрозою. Тож схуднути “.

За його словами, індекс маси тіла не повинен бути вище 25. (Індекс вважається таким: розділити масу в кілограмах на ріст метрів на площі ANEWS). Телевізійні заклики провести цього літа на схуднення та здорову активність, щоб захистити себе до осені, коли настає новий інфекційний сезон.

Детальніше про коронавірус читайте у нашому спеціальному розділі.

Кожен буде хворий?

Вакцини ще немає, і це не буде довго, неможливо говорити про “перемогу” над коронавірусом. Але людство впорається. це точно. Ось загальне переконання більшості експертів.

Ще одне питання полягає в тому, скільки людей так чи інакше доведеться захворіти, щоб вірус перестав створювати таку загрозу. Відповідь вчених: 70-80% населення в кінцевому підсумку захворіють.

“Вам доведеться рано чи пізно захворіти в різних формах. Як грип. Діти хворі не тільки з грипом, але і різними коронавірусами, роблячи під час вирощування. Так ось. Поки епідемія не загине, вірус не піде. Наразі ми можемо пробити цей шлях лише ізоляцією, на жаль “. каже лікар і вчений Дмитро Айзіков, який входить до опери для боротьби з коронавірусом Міністерства охорони здоров’я регіону.

За відсутності вакцини, швидше за все, все населення буде хворим, і потрібні карантинні заходи, щоб система охорони здоров’я не задихалася через великий потік пацієнтів, пояснює мікробіолог, професор Університету Ратгерса (США ), керівник лабораторій Інституту молекулярної генетики академії наук та Інституту біології Ген Рас Костянтин Северінов.

“Ми просто розтягуємось у часі динаміка накопичення хворих людей, але їх кількість зрештою буде абсолютно однаковою”. наголосив вчений.

Заміна заднього супорта та кронштейна для якоря VW Passat B6

Повнорозмірний супорт. Нове взуття в повному розмірі. Перевірте їжу. Потім ми переїхали на інший бік.

Є просто заміна гумки.

заступник, задньої, частини, диск

Виявилося, що вони не марно піднялися туди, оскільки було виявлено витік гальмів. Кільце поставило старе з правого супорта. До речі, китайський мотор відчуває себе чудово. Офіси нашої компанії представлені в Україні та Польщі, ви завжди можете зв’язатися з нами за певною адресою.

Введіть адресу пошти, яку ви вказали під час реєстрації, ми надішлемо пароль на цю адресу. Для цього вам потрібно знайти книгу, яка вас цікавить, і натисніть кнопку “Купівля”. Ціна книги знаходиться на кнопці. Натиснувши кнопку «Оплата банківської картки», система оплати Portmone відкриється, з якою найпростіше здійснювати оплату.

Заміна задніх гальмівних прокладок і дисків на Passat B6

Після заміни заднього штангенциркуля Passat B6, система платіжної системи Yandex CAS. Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від рубля, то запис.оф.оф.оф з картки відбуватиметься за ставкою центрального банку на момент покупки. Після вибору платежу через Portmone розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок рахунку Portmone.

Ціна на заміну Passat B6 заднього суппортного штангенциркуля перерахована в доларах за ставкою центрального банку країни, де ви. Якщо у вас є банківська картка, яка відрізняється від долара, то запис.оф.оф з картки відбуватиметься за ставкою центрального банку вашої країни на момент покупки.

заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок. Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки за допомогою заміни заднього супорта Passat B6, вам потрібно натиснути на кнопку Create Acrate Create Account. на малюнку показана стрілка.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути на оплату оплату “кнопка” оплата “. Після вибору оплати через WebMoney розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або WebMoney Wallet або Wallet. Якщо у вас немає гаманця WebMoney і ви хочете заплатити по.іншому, вам потрібно вибрати будь.який із способів, які пропонує WebMoney та оплатити.

Після успішної заміни заднього супорта Passat B6 будь.яким чином і повернення до магазину Krutilvertel з веб.сайту платіжної системи, ви потрапляєте на успішну сторінку платежів:.

заступник, задньої, частини, диск

Купила, яку ви купили, буде у вашому особистому обліковому записі, де її завжди можна завантажити

Зверніть увагу, що після здійснення платежу потрібно повернутися з веб.сайту платіжної системи на веб.сайт Krutilvertel

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. на малюнку показано стрілку.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Платіть зараз (оплата)” кнопка “.

Заміна заднього TD на Passat B 7

Процедура заміни TD майже нічим не відрізняється від зміни гальмівних елементів на передніх колесах.

 • Встановіть Volkswagen Passat B 7 на плоску поверхню або яму.
 • Блокуйте передні колеса і демонтуйте задню частину.
 • Тепер вам потрібно демонтувати суппорт.
 • Видаліть верхні та нижні путівники. Для цього візьміть ключ до 17 і утримуйте гайку, і відкрутіть болт тринадцятою ключем.
 • Ви повісите суппортер, щоб він не висить на шлангу.
 • Демонтувати прокладки.
 • Тепер черга прийшла до TD.
 • Це може бути важко його демонтувати. Для цього ми знову використовуємо WD

Після того, як ви його видалили, надягайте новий TD і зібрати всі елементи у зворотному порядку. Для того, щоб колодки були легко переповнені, а поршні подрібнюються всередині, не забудьте відкрити кришку гальмівного рідкого резервуара.

Після заміни всього TD, їздити на машині. Надіньте педаль гальма. Якщо його легко відштовхувати, то це означає, що повітря можливе в гальмівній системі. Накачайте його, щоб позбутися від зайвої відмови.

Заміна задніх гальмівних прокладок на Volkswagen Passat B6

Кожен драйвер повинен керувати параметрами свого автомобіля. Особливо це стосується гальмівної системи. Під час роботи машини гальмівні колодки стертуються і починають вимагати заміни.

Профілактика амортизації прокладок

Для запобігання зносу періодичний моніторинг стану захисних покриків, рівень гальмівної рідини, товщина та якість поверхні гальмівного барабана, товщина самих прокладок.

Щоб контролювати знос у автомобілі Volkswagen Passat B6, на кожному колесі є датчики управління. Вони перебувають у закритому стані. Cogda. tолщїна. На панелі освітлюється відповідний світло і сигнал звучить. Іноді дроти до датчика підірвались і навіть із нормальною товщиною прокладок, система сигналізує про аварію.

Електромеханічне паркувальне гальмо, хоча і зручне, часто додає проблеми. На початку продажів було багато скарг на бідну якість роботи паркувального гальма, це було в гарантійному періоді. З недостатньою кількістю змащування він може заклинати.

Збірка прокладок та встановлення циліндра

Подушки збираються в наступній послідовності

 • Розпірна пластина розміщується на важелі обробника, і пружина витягується
 • Другий блок вставляється в пластину. Між блоком і тарілкою вставляється пропакерний клин. Потім витягують другу верхню пружину.

Нижня пружина встановлюється. Колондри знаходяться в складі і не розсіюються.

Кабель ручної роботи поміщається в важіль канавки. Для цього, намагаючись, витягніть пружину, розташовану на кабелі, і вставте кабель у канавку.

 • Нижні прокладки прокладок витягуються та вставляються в опори.
 • Робочий циліндр можна встановити перед встановленням колодки. Але ви можете навіть після того, як прокладки веслували на місце.
 • Верхня опори прокладок виводяться на місця на поршнях. Поршні повинні бути розгорнуті так, щоб акцент під накладками був розташований з бічного диска.

Пружини встановлюються підтяжними колодками з підтримкою диска

Заміна задніх гальмівних дисків та колодки VW Passat B6

Заміна прокладок та дисків на VW Passat B6 та CC, коли вони зношуються, вимагає комп’ютерного з’єднання з діагностичною програмою. За відсутності такої можливості ви можете обійтися без спеціальної програми, як це зробити відповідно до правил та обходу, ми розповимо вам у цій статті.

Подібна заміна задніх прокладок та гальмівних дисків виробляється у автомобілях VW Passat CC. C 2009.V.; VW Passat. з 2006 року.V.

Правила перевірки зносу гальмівних механізмів: за даними програми ELSA, допустима мінімальна товщина колодки. 2 мм (без врахування товщини опорної пластини), t.Е. Якщо товщина тертя самої накладки. 2 мм і менше, то необхідна нагальна заміна гальмівних прокладок. Допустима товщина диска від номінального значення. 2 мм, t.Е. Якщо номінальна товщина гальмівного диска становить 22 мм, а з зносом. 20 мм або менше, то необхідна термінова заміна гальмівних дисків.

Причина заміни дисків та прокладок: знос перелічених елементів.

Перш ніж замінити задні прокладки, необхідно розбавити електричний суппорт, оскільки це найкраще використовувати діагностичну програму. Якщо така можливість відсутня, то напруга може бути застосована безпосередньо. Поршні виконавчих електричних двигунів перейдуть на полярність до полярності. Перед такими діями обов’язково встановити вставку в суппорт, оскільки легко можна буде вичавити поршень з супорта, що не дуже добре.Ви також можете розбавити задні гальмівні прокладки за допомогою VCDS, як це зробити заплановано в цих інструкціях.

Ми будемо використовувати діагностичну програму та процедуру заміни відповідно до виробника регуляторів.

Процедура заміни задніх гальмівних дисків та прокладок Passat B6

 • Список необхідних запасних частин можна знайти тут.
 • Список необхідного інструменту тут.
 • Вартість заміни гальмівних дисків та прокладок.

Наряд на роботу:

Процедура заміни гальмівних прокладок за допомогою VCD (Vasya):

Розведіть суппорт: Блок 53 “Ручне гальмо”- 04 Основні налаштування- Виберіть групу 007- Клацніть далі/виконайте.

Після виконання вищезазначеної роботи ми зменшуємо суппорт: Блок 53 “Ручне гальмо”- 04 Основні налаштування- Виберіть групу 006- Клацніть далі/виконайте.

Наступна крок адаптація ручного гальма: Блок 53 “Ручний гальмо”- 04 Основні налаштування- Виберіть групу 010- Натисніть далі/виконати.

Список запасних частин:

Назвіть номер OEM до ціни, ec.
Гальмівні колодки 1 3C0 698 451 C 1 3 300
Гальмівний диск 1K0 615 601 AD 2 2 500
Тарілки з колодки 1k0 615 231 b 4 180
Кріплення супорта WHT 003 250 4 42
Суппортер N 911 689 01 4 120
Гальмовий гвинт кріплення гвинта N 106 483 01 2 14

Включені прокладки, кріпильні болти, пластини гальмівних колодків.2. вони змінюються відповідно до правил, але немає потреби.

заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск
заступник, задньої, частини, диск

Аналоги запасних частин (дані зарплати в оригіналі):

Назвіть номер OEM до ціни, ec.
Brembo 1 гальмівні колодки P 85 073 1 1 800
Гальмівний диск Brembo 08A20211 2 1 500
З’їв пластини прокладки 13046002592 4 570

Включені прокладки, кріпильні болти, пластини гальмівних колодків. Ціни вказані в 2017 році.

Задні гальма

Складні елементи

ПРИМІТКА:. Для накачування гальмівної рідини з резервуара використовуйте пристрій для заповнення та накачування гальмівної системи (VAS 5234) Перш ніж зняти гальмівний супорт або відключити гальмівний шланг, встановіть розпір (v.G 1869/2) (в той же час знижувати тиск).

 • Гальмівний щит.
 • Гвинт Torx, момент затягування 12 н м.
 • Гальмівний диск (з зносом замініть обидва гальмівні диски осі одразу).
 • Гвинт Torx, момент затягування 8 н м.
 • Гальмівний супорт.
 • Гвинт з внутрішньою мульти.лінією, моментом затягування 90 Н. Містер.
 • КОПУРИ СУПІВ.
 • Весна.
 • Зовнішній гальмівний блок.
 • Внутрішній гальмівний блок.
 • Весна.
 • Гальмівний трубопровід, момент затягування 14 нм (звичайні інструменти) або 12 нм (спеціальні інструменти).
 • кронштейн.
 • Гальмовий шланг, що кріпить пружину до кронштейна.
 • Гальмовий шланг з пристосуванням і порожнистим гвинтом, моментом затягування 35 нм до гальмівного супорта і 14 нм до гальмівної труби.
 • Направляючий палець, момент затягування 35 n м.
 • Штекер.
 • Герметичне кільце (замінити).
 • Гвинт із внутрішнім шестикутником, момент затягуючого 8 н м.
 • Електричний двигун для паркування гальма.

Видалення та встановлення гальмівних прокладок

Примітка: Під час зняття позначте гальмівні колодки, придатні для подальшої роботи. Вони повинні бути встановлені назад в ті самі місця, інакше нерівномірне розподіл гальмівних сил між колесами виникне!

Видалення

ПРИМІТКА:. Роз’єми виконавчих електрорериторів паркувального гальма не відключаються Електромеханічне паркування гальмо не ввімкнено.

Візьміть поршень у початкову позицію за допомогою тестера.

ПРИМІТКА:. Поршні електромеханічного паркувального гальма повинні бути потоплені (встановлені в початковому положенні) за допомогою тестера Перед встановленням поршнів у початковому положенні необхідно викачати гальмівну рідину з компенсаційного бака. Якщо гальмівна рідина додається в міру зношення гальмівних колодок, то це дозволить уникнути його витоків та подальших пошкоджень.

Тримайте пружину однією рукою.

Увага:. напружена фіксуюча весна може спричинити травми раптово підстрижена пружина може травмувати шкіру та очі

Вийміть пружину (1) кріпильні гальмівні прокладки з викруткою (а) з гальмівного супорта (стрілка), при цьому тримаючи пружину вільною рукою.

Вийміть направляючі пальці з гальмівного супорта за допомогою 7 мм (T10503) та одиниці тоншого ключа (VAS 6784).

Заміна задніх прокладок Volkswagen Tiguan

Отже, заміна задніх гальмівних колодків Tiguan корисна для вас. Для початку Volkswagen не виробляє цю запасну частину, на машині він встановлює задні прокладки від TRW. Залежно від того, який бюджет ви готові заплатити за безпеку, колодки на тигуані вибираються або унікальними, або неорганськими. І ті та інші, в цьому випадку. перевага виробників.

Заміна гальмівних колодок на Volkswagen Tiguan, включаючи задню, повинна серйозно лікувати. Тому, якщо ви не ставитесь до професіоналів, краще довіряти це знаючим людям у службі автомобіля. Пам’ятайте, що звичайна робота гальмівної системи є гарантією безпеки не тільки водія та пасажирів, також пішоходів.