Заміна генератора Vaz 2109 більш потужним. Заміна карбюратора генератора VAZ 2109

Перевірка та ремонт генератора VAZ 2109

Генератор є невід’ємною частиною будь.якого автомобіля, генератор живить поточну мережу, яка створюється обертанням шківа генератора, тому акумулятор не повинен працювати весь час, і після запуску двигуна він перестає подавати струм до в дошці.мережі, і лише один генератор починає її годувати, але є випадки, але є випадки, коли він не вдається (з часом це зазвичай відбувається через те, що пісок і бруд іншого типу потрапляють у генератор, або Генератор може вигоріти через коротке замикання), автомобіль стає нереальним, так що один акумулятор не виходить з ладу, і коли він повністю розряджається, автомобіль затримується і просто нікуди не йде, оскільки генератор повинен бути замінений, коли він стане Не підходить для використання або ремонту (про клієнта генератора HT, ми все ще є темою, зверніться до цієї статті).

Щоб змінити генератор, він не потребує багато часу та інструментів, достатньо, щоб заощадити: кілька клавіш, один з яких має бути “в 17”, а другий поблизу “в 19” та кріплення чи щось подібне (з дотриманням, наприклад)!

Він розміщений між телекомунікаційним пристроєм та між двигуном, відкривши капот, ви побачите його негайно, але лише він буде встановлений трохи інакше, а не тому на фотографії нижче червонуватої стрілки.

Коли мені потрібно замінити генератор?

Ви можете зрозуміти, чи дає вам заряд чи не дає 2 способи, які ви визначаєте. Для вас, як правило, ми рекомендуємо перший метод усім тим людям, які задають нам питання про те, як перевірити генератор на добро, і це так: мультиметр купується в будь.якому автомобілях (він доступний майже скрізь), китайці є Досить недорогий (близько 300), на станції ви не працюєте, і немає електрика, тому цього мультиметра буде достатньо (якщо ви, звичайно, хочете взяти його за вищу ціну), цей пристрій зазвичай купується і Вольтметр врізається в нього, після чого виходи мультиметра підключені до акумулятора (див

Фото нижче) і привернуло увагу на пристрій (якщо акумулятор працює і заряджається, якщо він дає менше 12,5 вольт, якщо він дає менше 12 вольт, то його потрібно зарядити), то наступним кроком є ​​запуск Автомобіль та дроти, що надходять з мультиметра, підключеного так само, як і раніше (на пристрої слід увімкнути вольтметр) та на пристрої. Знову ж таки, свідчення пристрою повинно збільшуватися, якщо осінь падає, тому генератор не працює і не заряджає акумулятор (подивіться на зарядку, подивіться на невелику фотографію, якщо воно спалює, а пристрій зчитується рівномірно, коли запуск двигун, генератор. це 100%несправність)

Моє партнерство приєднується до програми та запрошує.

Генератор від вас 2110 (94,3701) вам 2109 Карбюратор, ASP 16

VK: Сайт: Для тих, хто хоче внести свій внесок у розвиток.

Тепер поговоримо про другий метод, негайно попередить вас, що це безкоштовно, але це може дуже вплинути на генератор, це робиться, автомобіль запускається і поглинання розтягується (я не рекомендую робити це на інжекторі ), отже, після вилучення поглинання (десь десь за одну секунду, так що двигун працює на 1500 об / хв), і машина працювала деякий час (достатньо хвилин, навіть менше), мінус клем виштовхує з акумулятора і після Випадаючи з машини, вам доведеться продовжити свою роботу (це вказує на наявність мереж на дошці в автомобілі LA, а також те, що запалювання працює від генератора, а не з акумулятора), але якщо воно негайно зупиниться. генератор не працює (пензлі зношені або спалюють діодний міст), загалом, такий генератор повинен буде видалити та шукати послугу (до речі, як відремонтувати генератор, прочитати статтю: “Ремонт генератора у вазі” “”),Але є один великий недолік, якщо генератор не працює належним чином (це пов’язано з пензлем), але він все ще працює, тоді автомобіль не затримається і через цю акумулятор постійно буде виписуватися на машину і розрядитись, щоб точніше дізнатися, чи стягується вона і чи правильно він дає, ви можете дізнатися лише завдяки мультиметру, і, до речі, якщо ви купуєте цей пристрій, ви не пошкодуєте про нього, оскільки вам знадобиться в майбутнє.

Демонтаж генератора

Перш за все, вам потрібно вимкнути акумулятор, щоб повністю деенергізувати електричну мережу автомобіля.

 • Вимкніть цілі дроти з генератора;
 • послабити горіхи, що тримають його на місці;
 • Пристрій піднімається і видаляє ремінь;
 • Повністю відкрутіть гвинти фіксуючої смуги з блоку циліндрів;
 • Є болти, які кріплять кронштейн під двигуном. їх потрібно видалити;
 • Генератор виводяться.

генератор, 2109, карбюратор

Власник пензлів, 2. пензлики, 3. регулятор напруги

Діагностика реле регулятора генератора VAZ 2109

генератор, 2109, карбюратор

Перевірте справність регулятора напруги Vaz 2109. Підключіть керуючу лампу 12 В до пензлів. Встановіть напругу 12 В: “” на термінал і “.” на “масу” власника щітки. Контрольна лампа повинна освітлювати

Діаграма з’єднання та принцип роботи

Регулятор напруги на більшості автомобілів підключений до бортової мережі відповідно до наступної схеми.

генератор, 2109, карбюратор

Принцип експлуатації регулятора напруги (pH) такий же, як і реле. Іншими словами, він відкриває і закриває електричний ланцюг. Ось чому пристрій також називається регулятором реле. Він працює, коли змінена вказана напруга, що входить до генератора.

Перші регулятори мали електромагнітну конструкцію. Це були справжні естафети. Сучасні пристрої виготовляються на основі напівпровідників. Вони відрізняються невеликими розмірами, а крім того, вони працюють набагато точніше та ефективніше. Деякі з них навіть оснащені спеціальними сигнальними пристроями, які дозволяють драйверу контролювати свою продуктивність.

генератор, 2109, карбюратор

Загальна порада

Перш ніж запустити чек, вам завжди слід заздалегідь дізнатися, яка установка генератора знаходиться на машині. Наприклад, залежно від моделі машини, регулятор реле може підтримувати різні значення в діапазоні від 13,6–14,2 В. Необхідно знати про це заздалегідь, оскільки врешті.решт це впливає на кінцевий результат аудиту.

В іншому випадку конкретних труднощів немає, тому цілком можливо виявити несправності самостійно або інші проблеми, які час від часу трапляються з генератором та іншими елементами бортового електричного ланцюга.

Щоб отримати більше інформації, перегляньте відео матеріал:

Основні несправності

Наступне зображення часто спостерігається. запалювання увімкнено, але світло генератора на панелі не спалює. Зазвичай це вказує на те, що:

У цьому випадку перевірте всі кабелі, що надходять від генератора. Якщо виявлена ​​пошкоджена проводка, її замінюють.

 • Світло не горить;
 • Акумулятор швидко сідає, навіть якщо зарядка щойно була зроблена;
 • Однак решта контрольних пристроїв працює як завжди.

Усі ці знаки повністю однозначно вказують на несправність генератора. Тут можливо:

 • діод закритий;
 • Контакт на обмотці був втрачений;
 • Тякова реле порушено;
 • Власники пензлів стали непридатними.

Однак досить часто лише прорив дроту між генератором та приладовою панеллю або спалюється лампочка.

Якщо лампа спалює запалювання, а акумулятор отримує заряд, то слід звернути увагу на справність регулятора напруги. З двигуном, що працює, вказівка ​​світить занадто сильно або, навпаки, занадто слабко

Тут, можливо, проблема полягає в невеликому напрузі приводного ременя. Зазвичай він не повинен поступатися при натисканні пальця більш ніж на 10 міліметрів. Його також доведеться замінити, якщо сліди значного зносу видно на поверхні неозброєним оком

З двигуном, що працює, вказівка ​​світить занадто сильно або, навпаки, занадто слабко. Тут, можливо, проблема полягає в невеликому напрузі приводного ременя. Зазвичай він не повинен поступатися при натисканні пальця більш ніж на 10 міліметрів. Його також доведеться замінити, якщо сліди значного зносу видно на поверхні неозброєним оком.

Іноді генератор не працює через те, що обмотка статора закрита до маси або відбувся розрив електричного ланцюга.

Крім того, висновки контактних кілець від обмотки іноді поширюються на якорі. Їх можна припалювати на місце.

Гучний шум, опублікований генератором, швидше за все, вказує на збій підшипників.

Перша допомога автомобіля

Перш за все, у таких випадках слід перевірити клеми акумулятора, можливо, вони погано контактують. Якщо під час руху є слабкий контакт на клемах акумулятора, то він не буде заряджено достатньо, через це проблеми можуть виникнути при подальшій роботі автомобіля. Щоб усунути цю проблему, вам потрібно змащувати термінали та витягнути їх.

генератор, 2109, карбюратор

Якщо генератор вийшов з ладу у вашому автомобілі, то вам потрібно негайно відремонтувати його. Найчастіше регулятор напруги виходить з ладу. Невдача цього елемента генератора має досить непередбачувані наслідки. Під час руху регулятор контролює необхідну кількість струму для автомобіля, коли він не вдається, напруга в мережі змінюється і вона може бути або менше. Дуже часто запобіжники спалюються високою напругою.

генератор, 2109, карбюратор

Регулятор напруги VAZ 2109 розташований безпосередньо в самому генераторі автомобіля. Коли він виходить з нього, найчастіше реле генератора ламається. Він складається з декількох елементів, таких як електромагніт, якір та перемикач. Ці елементи взаємодіють між собою, коли електричний струм.

Заміна та видалення електричного генератора

Генератор у автомобілі Vaz видаляється або для повної заміни у разі відмови, або для виконання ремонтних робіт для заміни несправних деталей. Щоб здійснити демонтаж, підготуйте стандартний набір інструментів, доцільно загнати машину в оглядову яму.

 • Від’єднайте акумулятор.
 • Вийміть захисну гумову кришку з виходу “30” і відвернувши гайку, вийміть дріт з шпильки.
 • Від’єднайте блок з проводами від роз’єму генератора.
 • Ми послаблюємо підтягування генератора, що кріпляться до регулювальної смуги, після чого піднімаємо його до зупинки до блоку циліндрів і виймаємо ремінь із шківів.
 • Повністю відкрутіть кріпильний болт регулюючої смуги до блоку циліндрів, після чого ми вимикаємо 2 болти нижнього кронштейна до блоку з.під автомобіля та видалимо генератор, витягуючи його з дочірнього простору.

Видалення генератора автомобілів VAZ-2109

Генератор видаляється для його ремонту або заміни.

Перед початком: Від’єднайте дріт від підводного клеми акумулятора.

Генератор повинен бути видалений з кронштейном, оскільки LoneOn з тіла заважає болту генератора кріплення до кронштейна

Від’єднайте блок з дротом від генератора терміналу.

Покладіть гумову кришку, відкрутіть гайку і від’єднайте дроти від клеми “30” генератора

Відкрутіть гайку регулювання та нижню гайку генератора кріплення.

Перемістіть генератор до двигуна і вийміть ремінь

Відкрутіть кріпильний болт регулюючої смуги

Під нижче відсіку двигуна відкрутіть два болти кріплення кронштейна, тримаючи генератор.

Вийміть генератор з автомобіля.

Встановіть генератор у зворотному порядку

Під час монтажу генератора, довший болт встановлюється ближче до приводу генератора! Після встановлення відрегулюйте натяг ременя.

Видалення та заміна генератора VAZ 2109

Макет з’єднання генератора. 372 3701

приводний ремінь; 2. коригувальна смуга; 3. генератор; 4. Гайка кріплення генератора; 5. захисна шапка терміналу “Z”; 6. блок з проводами; 7. Налаштування гайки

ПРИМІТКА! Книга описує внутрішній генератор 372.3701. Невелика частина автомобілів Vaz оснащена іноземними генераторами. Вони взаємозамінні з вітчизняними у розмірах та характеристиках встановлення, але дещо відрізняються за конструкцією.

Пристрій генератора

вентилятор; 2. генератор; 3. конденсатор; 4. Асамблея регулятора напруги за допомогою власника щітки; 5. позначення генератора; 6. кронштейн

Видалення генератора VAZ 2109

ПРИМІТКА! Генератор повинен бути видалений з кронштейном, оскільки LoneOn з тіла заважає болту генератора кріплення до кронштейна.

 • Від’єднайте блок з дротом від генератора терміналу.
 • Покладіть гумову кришку, відкрутіть гайку і відключіть дроти від терміналу “Z”.
 • Відкрутіть гайку регулювання та нижню гайку генератора кріплення.
 • Перемістіть генератор до двигуна і вийміть ремінь.
 • Відкрутіть кріпильний болт регулюючої смуги.
 • Під нижче відсіку двигуна відкрутіть два болти кріплення кронштейна, тримаючи генератор.
 • Вийміть генератор з автомобіля.

Встановлення генератора

Встановіть генератор у зворотному порядку. Під час кріплення кронштейна генератора встановлюється довший болт ближче до приводу генератора!

Після встановлення відрегулюйте натяг ременя.

Асамблея генератора

Зберіть генератор у зворотному порядку. Зверніть увагу, що отвори в обкладинках для кріплення генератора повинні бути вирізані (за словами виробника, вирівнювання не повинно перевищувати 0,4 мм).

Затягніть кріпильну гайку м’якоть на 39-90 н м (3,9–9,0 кгф м).

Видалення та заміна генератора VAZ 2109

Часто в машині VAZ 2109 генератор не в порядку. Весь процес заміни займає не більше 40-50 хвилин. Найзручніше виконувати роботу в гаражі, в присутності спостережної ями, але якщо її немає, ви можете зняти генератор без нього.

Перед початком роботи переконайтеся, що двигун охолонув достатньо. Робота з гарячим двигуном небезпечна, ви можете отримати опіки!

Починаючи з будь.якої роботи в моторному відділенні, вийміть мінус термінал з акумулятора!

Замінна робота

Генератор розташований з правого боку (у напрямку руху).

Вийміть дроти з генератора.

Тепер нам потрібно послабити гайку регулювання регулювання ременя генератора.

Ослаблюючи гайку, ми можемо спокійно перемістити генератор і зняти ремінь генератора.

Далі нам потрібно відкрутити панель коригування самого генератора.

Залишилось зовсім трохи. Для того, щоб видалити генератор, нам потрібно відкрутити 2 гайки кронштейна. Тут найзручніше працювати з спостережної ями. Але якщо це не так. це не має значення, ви можете так видалити його.

Все, ви можете видалити генератор.

Тепер, коли генератор у ваших руках, ви можете зробити це і зробити дефект. Генератор встановлений у зворотному порядку.

Видалення генератора у VAZ 2108, 21099 автомобіля робиться аналогічно.

До речі, оскільки ви змінюєте генератор, краще негайно замінити ремінь генератора.

Як розібрати генератор інжекторів VAZ 2109

Водії автомобіля Vaz 21099 неодноразово стикалися з проблемою, оскільки несправність генератора. Зовсім недавно зі мною трапилось таке нещастя. Як ми знаємо, генератор. одна з найважливіших частин будь.якого автомобіля. Його розрив може бути іммобілізований транспортом, тому важливо усунути проблему вчасно та правильно. Краще зробити це спеціалістом для цього, але якщо у вас немає грошей, то це для вас стаття. У ньому ви дізнаєтесь з мого досвіду, як видалити, замінити та підключити генератор VAZ 21099.

Як зрозуміти, що генератор несправний

Спочатку слід визначити симптоми розбиття:

 • Виникнення труднощів при запуску мотора. Акумулятор не отримує достатнього заряду і перестає нормально викрутити стартер. Акумулятор також може бути заряджений і в той же час він прокрутить стартер. Причиною цього може бути розбиття електронного блоку регулятора реле. Важливий! Більшість сучасних автомобілів перестають починатись, коли напруга в мережі ON.BOard стає нижче 12 вольт.
 • Тьмяна або мерехтлива яскравість освітлювальних пристроїв: (фари, лапи в кабіні, освітлення на панелі). Це особливо проявляється в темряві. Причиною цього явища може бути те, що генератор не може впоратися з таким навантаженням.
 • Лампа акумулятора на панелі постійно горить або мерехтить. У цьому випадку акумулятор не заряджається як слід.
 • Дивний свист з.під капота. Це відбувається, якщо приводний ремінь трохи витягнутий. Він також може перегріватися і взагалі розірватися. Є слабкий дим, неприємний запах, шматочки гуми тощо.D. Так що це не так, м’якоть генератора повинна легко обертатися під будь.яким навантаженням.

Перш ніж вилучити та замінити генератор, слід визначити його схему. Особисто у мене є генератор All.Metal 37.3701. Він набагато потужніший, ніж інші види. Він складається з:

 • Діоди. негативні, позитивні та додаткові;
 • вольтметр;
 • акумуляторні світильники;
 • реле блок;
 • запобіжники;
 • реле та замок запалювання;
 • резистори;
 • конденсатор;
 • напруга реле і t.D.

Як розібрати генератор інжекторів VAZ 2109

Отже, мені знадобилося, щоб розібратися зі стандартним вісім розміром генератора, не було досвіду, але вирішив вчитися і в той же час займатися бізнесом. Перше, що потрібно зробити. це підготувати інструмент, головне з яких. молоток, потім vdshka, і насправді самі. Усі російські одиниці, створені протягом тривалого часу. Ми продовжуємо. Спочатку ви повинні зняти шків, який складається з декількох частин, і вибити шпон, ключ повинен пройти легко, якщо важко-тоді ви робите щось не так або докладаєте зусиль у неправильному місці. Далі, видаліть кришки. в обох обкладинках є підшипник, тут, щоб постукати, якщо ви стукаєте, вам потрібно бути обережним, якщо, звичайно крихкий.

Видалення генератора автомобілів VAZ-2109

Генератор видаляється для його ремонту або заміни.

Перед початком: Від’єднайте дріт від підводного клеми акумулятора.

Генератор повинен бути видалений з кронштейном, оскільки LoneOn з тіла заважає болту генератора кріплення до кронштейна

Від’єднайте блок з дротом від генератора терміналу.

Покладіть гумову кришку, відкрутіть гайку і від’єднайте дроти від клеми “30” генератора

Відкрутіть гайку регулювання та нижню гайку генератора кріплення.

Перемістіть генератор до двигуна і вийміть ремінь

Відкрутіть кріпильний болт регулюючої смуги

Під нижче відсіку двигуна відкрутіть два болти кріплення кронштейна, тримаючи генератор.

Вийміть генератор з автомобіля.

Встановіть генератор у зворотному порядку

Під час монтажу генератора, довший болт встановлюється ближче до приводу генератора! Після встановлення відрегулюйте натяг ременя.

Як видалити генератор для 2109 інжектора

SMIROV1111

Я спробував зняти генератор на 2109. Нижній болт лежить на крилі. Що робити?

#3 a.v.К.

Якщо немає кого допомогти, то відкрутіть з блоку, як у книзі, і тому спробуйте, щоб хтось розчавився на двигуні і різко витягнути його. Я зробив це!

#4 Сент.Енн

Я спробував зняти генератор на 2109. Нижній болт лежить на крилі. Що робити?

Відкрутіть не нижній болт, а все генне кріплення, ці два болти, які ви провели шосту картину

Рід Що? Я не можу вийти з болта

#5 a.v.К.

Відкрутіть не нижній болт, а все генне кріплення, ці два болти, які ви витратили, які ви витратили

#7 Сент.Енн

Ви мали на увазі з кронштейном для видалення? Тому мені потрібно зняти захист, але у мене немає отвору. Кронштейн на 2 або три болти?

#8 Костбіл

З батьком занадто ледачим було усунути захист із землі.

1) Фронт був підвішений передньою подушкою. 2) Відкрутно передня опора 3) підняла двигун вгору 4) Повільно витягнув болт 5) перехрестив ген 6 за 15 хвилин) Все було завершено у зворотному порядку

Це буде корисно: як позбутися запаху бензину в салоні? 9 Основні методи

Вся процедура зайняла 1 годину, включаючи пошук мотузки в країні та бажану довжину дошки для “важеля”

#9 Швейк

З батьком занадто ледачим було усунути захист із землі.

1) Фронт був підвішений передньою подушкою. 2) Відкрутно передня опора 3) підняла двигун вгору 4) Повільно витягнув болт 5) перехрестив ген 6 за 15 хвилин) Все було завершено у зворотному порядку

Вся процедура зайняла 1 годину, включаючи пошук мотузки в країні та бажану довжину дошки для “важеля”

#10 Костбіл

Чому? Це дуже просто для одного =) все одне і те ж, лише: 1) ми прив’язуємо підтримку двигуна до штанги/дошки, покладеної на опору (на монтажному блоці) 2) відкрутити гайку з гвинта 3) ми піднімаємо двигун З побудованим важелем на 2-3 см (залежно від того, скільки ви маєте провисаючі опори) 4) Поставте планку під важелем 5) Спробуйте витягнути болт опори, якщо в будь-якому випадку відрегулюйте підйом з точки 3 5) Ми витягуємо болт 6) підніміть двигун ще більше, замінюємо бар бажану і починаємо возитися з геном.

Вихідний матеріал: 1 бар/дошка до 2 метрів 3-4 Борус різної висоти 1 мотузка 1 здорове бажання не давати 1000 r. для видалення генів на сто

Видалення та заміна генератора VAZ 2109

Макет з’єднання генератора. 372 3701

генератор, 2109, карбюратор

приводний ремінь; 2. коригувальна смуга; 3. генератор; 4. Гайка кріплення генератора; 5. захисна шапка терміналу “Z”; 6. блок з проводами; 7. Налаштування гайки

ПРИМІТКА! Книга описує внутрішній генератор 372.3701. Невелика частина автомобілів Vaz оснащена іноземними генераторами. Вони взаємозамінні з вітчизняними у розмірах та характеристиках встановлення, але дещо відрізняються за конструкцією.

Пристрій генератора

генератор, 2109, карбюратор

вентилятор; 2. генератор; 3. конденсатор; 4. Асамблея регулятора напруги за допомогою власника щітки; 5. позначення генератора; 6. кронштейн

Видалення генератора VAZ 2109

ПРИМІТКА! Генератор повинен бути видалений з кронштейном, оскільки LoneOn з тіла заважає болту генератора кріплення до кронштейна.

 • Від’єднайте блок з дротом від генератора терміналу.
 • Покладіть гумову кришку, відкрутіть гайку і відключіть дроти від терміналу “Z”.
 • Відкрутіть гайку регулювання та нижню гайку генератора кріплення.
 • Перемістіть генератор до двигуна і вийміть ремінь.
 • Відкрутіть кріпильний болт регулюючої смуги.
 • Під нижче відсіку двигуна відкрутіть два болти кріплення кронштейна, тримаючи генератор.
 • Вийміть генератор з автомобіля.

Встановлення генератора

Встановіть генератор у зворотному порядку. Під час кріплення кронштейна генератора встановлюється довший болт ближче до приводу генератора!

Після встановлення відрегулюйте натяг ременя.

Асамблея генератора

Зберіть генератор у зворотному порядку. Зверніть увагу, що отвори в обкладинках для кріплення генератора повинні бути вирізані (за словами виробника, вирівнювання не повинно перевищувати 0,4 мм).

Затягніть кріпильну гайку м’якоть на 39-90 н м (3,9–9,0 кгф м).

Повідомлення від 1 до 20 з 108

1 Тема з SEM 2008-12-22 19:17:55 (2008-12-22 19:19:24 Відредагована SEM)

 • SEM
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2008-11-10
 • Дописи: 118
 • Репутація: [0 | 0]

Тема: Заміна генератора більш потужною

Існує стандартний генератор для 90 і з клінічним поясом

Я давно спостерігаю таку проблему. Я стежу за стресом на дошці. Тут регулятор напруги мертвий, як рік тому. (кисть вивішена). Покладіть новий. Все ОК. Я їхав взимку. Усі споживачі увімкнули (нагрівання скла, фари, розміри, плита). Кірка не опустилася нижче 13.4 В. (читання вольтметра комп’ютера на дошці) як він стало теплішим, тому з тими ж споживачами скоринка вже була 13.2V. Зараз я навіть не вмикаю все. Т.До. Буде 12.7V. Більше того, тепліше на вулиці, нижній. І якщо ви їдете з одним розміром, то 13.7V. (і завжди).

Але спека виконує свою роботу. Це виявилося в регуляторному бізнесі! Напівпровідник від температури змінює свої властивості. А також гарячий генератор. 80 градусів, мабуть. (Рука Гручо). Я розумію, що він нагрівається з двигуна, але сама намотування брудна.

Я поклав регулятор у травні якесь самозаписаний для тіста, але також 2110, навіть припой є скрізь нерівномірно бреше. Що найцікавіше для критичного 12.7 не досягає. У гіршому випадку (з усіма споживачами) 13.2-13.1. І тепер ви можете безпечно їздити з фарами на фарах, але все.таки мені це не подобається. Я хочу 13.7 з найбільшим навантаженням, як сусід у гені 100а. Це все про регулятор, а не на діоди!! Контактні кільця генератора вже «потерли» пристойно. У нього було набагато більше тисяч для нього (85 вже позаду). Я підняв тему вже на деякому форумі і знайшов свої нотатки через Yandex.

Я хочу змінити, але що?

Є більш потужні “Bosch” на 105а, Кейт 105а, Каліна 120а (Бластс), Волга 3105 130а.

Я кланяюся Каліновському, але чи підходить кріплення?

Ось кілька посилань, які я знайшов на цю тему.

https: // www.Сплак.RU/Форум/архів/індекс.PHP/T-975.HTML. Встановлення 2110 з іноземного автомобіля

https: // генератори.ru/товар/9134. генератор Каліни в 120 А (не використовується контактний колектор чи ні)

Вибачте, за оформлені інжир, в майбутньому я виправлю, я швидко додам нові міркування

2 Відповідь від Dunai_Fox 2008-12-24 21:44:57

 • dunai_fox
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2008-11-28
 • Дописи: 168
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Заміна генератора більш потужною

Але десятки десятків не враховували варіанти??

3 Відповідь від Paul35 2008-12-25 07:54:28

 • Зареєстровано: 2008-11-12
 • Дописи: 91
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Заміна генератора більш потужною

Є стандартний генератор для 90 і з клінічним поясом. це десять.

До речі, я побачив у магазині Каліновського. 90а. Тож це обережніше при купівлі. В іншому випадку ви можете змінити на мило.

Видалення та заміна генератора на VAZ 2108, 2109, 21099

Привіт, з цієї статті ви дізнаєтесь, чому потрібен генератор, які можуть бути причинами його несправності та як замінити генератор на VAZ 2108, 2109, 21099. Генератор є невід’ємною частиною в житті автомобіля, оскільки саме саме він виробляє електроенергію для зарядки акумулятора та забезпечення роботи різних пристроїв. Якщо генератор вийде з ладу, то акумулятор перестане отримувати заряд і незабаром сяде. Ви можете їздити з неопрацюючим генератором на деякий час, але це не буде довго, і це залежить від стану, в якому акумулятор знаходиться на вашому автомобілі. Найчастіше генератор можна замінити, замінивши деякі деталі, як правило, ці деталі. це діодний міст та “щітки”. Щоб переконатися, що саме акумулятор, який вам не вдалося використовувати тестер, приєднайте його до клем акумулятора на двигуні і подивіться на напругу, він повинен бути приблизно 14-14,5 В, якщо він показує близько 12 В, то Генератор взагалі не працює з 12 років у цій напрузі акумулятора. Щоб встановити точну причину зриву генератора, його потрібно видалити. Спочатку ми знімаємо клеми з акумулятора, це робиться для безпеки. Після цього ми відключаємо блок з проводами від генератора

Розташування джерела живлення: відсік двигуна, праворуч у напрямку руху транспортного засобу.

Необхідні матеріали, інструменти:

 • Стрижень, рівномірні клавіші;
 • торт, голови;
 • Динамометричний ключ для точності затискача;
 • новий пояс приводних механізмів за необхідності;
 • Пластикові лопатки для взяття ременя;
 • викрутки з набором біт, щоб змінити пензлі.

Крок.By.step Інструкції із заміни:

 • Ми знущаємось з двигуном автомобіля.
 • Відкрийте капюшон.
 • Послабити кріплення бака, вийміть їх з акумулятора.
 • Випустити болт. засувка Кронштейна.
 • Ми відображаємо інсталяцію генератора вниз.
 • Зніміть пояс приводних механізмів.
 • Ми витягуємо індивідуального підприємця з рухового відсіка для подальшої профілактики.
 • В кінці діагностичної роботи ми встановлюємо частини у зворотному порядку.

генератор, 2109, карбюратор

Після демонтажу IP, майстер проводить його очищення, початковий огляд, визначає ймовірний зрив. Компоненти замінюються новими, очистіть клеми на роторі.

Частину не можна встановити, якщо тріщини знайдені в корпусі. Подальша експлуатація технічних засобів небезпечна.

Цілісність обмотки ротора перевіряється мультиметром. Діодний міст також підлягає профілактиці. Не забудьте перевірити цілісність запобіжника, замініть його новими, якщо потрібно, дотримуйтесь Amprage.

Згодом рекомендації експертів є подальшою запобіганням джерела живлення через 30. 40 тисяч. км.

Щоб продовжити термін служби електричного обладнання, дотримуйтесь графіку технічних перевірок. Купуйте деталі з оригінальними статтями каталогу, у табличних даних вказано повний список серійних номерів.

Шукайте допомоги спеціалістам, якщо виникають труднощі з ремонтом, обслуговування електричних установок.

Заміна генератора VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099

Ласкаво просимо! Генератор. інтегральний компонент будь.якого автомобіля, генератор надає струм бічній мережі, яка виробляється при обертанні целюлози генератора, завдяки цьому акумулятор не повинен працювати постійно і після запуску двигуна він зупиняється Поставка струму в мережу вмикання машини, і він починає постачати його лише одним генератором, але є випадок, коли він не вдається (з часом це зазвичай відбувається через те, що пісок і бруд різного роду падають в генератор або просто від закриття може вигоріти), і неможливо керувати автомобілем, оскільки в одному акумуляторі увімкнено, і коли він повністю виписаний, автомобіль зупиниться і просто нікуди не піде, тому генератор потрібно змінити, коли це стає непридатним або відремонтованим (про ремонт генератора, ми все одно вплинемо на тему в цій статті).

Примітка! Щоб змінити генератор, багато часу та інструментів не потрібно, цього буде достатньо, щоб запастися: кілька ключів, один з яких має бути “в 17”, а другий приблизно “на 19” та кріплення або щось подібне до це (наприклад, з палицею)!

Заміна заднього підшипника

Зовсім не потрібно розібрати контрольну точку, щоб незалежно замінити табір первинного валу. Але ти не можеш обійтися без коробки передач.

 • Знявши коробку передач, демонтуючи дзвін і вийміть замикаючі кільця.
 • Використовуючи потужну викрутку, покладіть палітурку за допомогою його кільця.
 • Вхід у підшипник пензля як опори, перемістіть первинний вал вперед.
 • Озброєний молотком, починайте вдарити в кінцевій частині первинного валу.
 • Почніть періодично прокручувати вал і продовжуйте застосовувати систематичні удари.
 • Ступінь напруги валу з’єднання з підшипником може бути різним, тому вам доведеться бити в кінці або на пару хвилин, або півгодини. У будь.якому випадку, підшипник, безумовно, вийде з місця.
 • Не сильні, але точні удари, натисніть новий підшипник. Його слід побити лише на внутрішньому кільці підшипника. У той же час, вал потрібно витягнути вперед, тому невеликий молоток повинен буде працювати. Так зручніше.

Заміна задньої палітурки

Ремонт генератора

Ремонт відбувається в наступній послідовності:

Примітка. Це слід робити з акуратними рухами, щоб не пошкодити деталі.

 • Відкрутіть два гвинти, які кріплять регулятор напруги.
 • Після цього вийміть його за допомогою власника пензля.
 • Від’єднайте акумулятор.
 • Відкрутіть чотири болти монтажу одиниці та конденсатора.
 • Зігніть дроти статора, щоб стало можливим видалити блок.
 • Бажаючи замінити конденсатор, слід відкрутити гайку, зняти шайбу, а також рукав (див.Змініть конденсатор (генератор VAZ)).

Примітка.

 • Зніміть гвинти (є 4).
 • Зніміть кришку генератора за допомогою викрутки.
 • Стисніть ротор, щоб він став нерухомим.
 • Відкрутіть горіх.
 • Вийміть пружину, шків і вперту шайбу.
 • Зніміть ротор.

ПРИМІТКА: Простіше вийняти його з боку приводу.

Зніміть віддалене кільце.

Примітка. Якщо на ньому є дефекти, то його слід відшліфувати.

 • Перевірте ротор. омметр. Він покаже, чи є в його обмотках скеля.
 • Огляньте статора. Не повинно бути прогалин з внутрішніх справ з якоря. Якщо вони є, підшипники потрібно змінити.
 • Ретельно діагностуйте обкладинку генератора. Якщо кришка бачить під час обертання підшипників, то її потрібно змінити.
 • Зберіть генератор у зворотному порядку.
 • Але перед тим, як поставити генератор на місце, слід перевірити, чи був його ремінь. Щоб перевірити це, вам потрібно зігнути ремінь навпіл з протилежного боку. Якщо на ньому з’являються невеликі тріщини або сльози, то його терміново потрібно замінити.

Примітка: Вони досить помітні, тому їх можна побачити без труднощів. Однак це не стосується мікрокрок (тобто ремінь все ще може використовуватися з ними).

Необхідно також звернути увагу на стан пензлів. Якщо вони стали коротшими, ніж раніше, то їх потрібно змінити

В іншому випадку акумулятор буде виписати занадто швидко.

Ви можете замінити підшипник генератора своїми руками, оскільки це не важко навіть вдома. Ціна ремонту може бути різною. Зрештою, часто необхідно змінити не тільки підшипник, але й інші деталі генератора, оскільки його пошкодження призводить до відмови інших компонентів. Звичайно, перед тим, як почати ремонт, варто переглянути фотографії та відео на цю тему. Інструкція також не зашкодить.

Ремонт генератора VAZ-2108 (2109-21099)

генератор, 2109, карбюратор

Автомобіль як живий організм. всі його деталі потребують ретельного догляду та точної обробки. Але, як і людське тіло, машина іноді дає “несправність”.Невдача електричного генератора може спричинити багато проблем власнику автомобіля, але в його ремонті немає нічого складного, і тим більше, що чоловік не міг впоратися з.Отже, сьогодні ми відремонтуємо електричний генератор.Генератор у автомобілі служить для виробництва електричної енергії та здійснює потужність акумулятора. У разі порушення нормальної роботи автомобільного електричного генератора акумулятор починає виводитися, а автомобіль буде їздити точно стільки, скільки достатньо заряду акумулятора.

Електричний генератор розташований під капотом автомобіля і керується передачею ременів. Причиною поломки генератора є такі несправності: виробництво щітки генератора, несправність зарядної реле, відмова від генератора діодного мосту, заклинання підшипника вала генератора.

Перевірка генератора VAZ 2108-21099, щоб визначити несправності:

 • Наявність стороннього шуму під час роботи. це ймовірний знос підшипника валу генератора.
 • Недостатня напруга на «виході» генератора. зношування пензлів або недостатньої напруги ременя.
 • Збільшення та зменшення напруги “виходу” також може бути результатом несправності генераторного діодного мосту.

Для початкової діагностики несправностей. достатньо зробити наступні процедури:

Практична частина. це видалення генератора, його розбирання, ремонт та встановлення на місці

Через те, що генератор розташований під капотом автомобіля, двигун повинен бути заглушений, кермо повертається вправо, поки він не зупиниться і не відкривайте капюшон. Електричний генератор на VAZ 2108. 15 транспортних засобів встановлений перед двигуном, у нижньому лівому куті відсіку двигуна, між двигуном та радіатором охолодження.Перед тим, як демонтувати генератор, необхідно відключити “масу” від акумулятора, t.Е. Торговий контакт.

Заміна пензлів генератора VAZ

Перш ніж зняти сам генератор, щоб не робити додаткової роботи, вийміть реле зарядки з корпусу генератора та перевірте виробництво генератора пензлів. Реле зарядки встановлюється в задній частині корпусу генератора і прикріплений до нього двома болтами. Для їх відкручення вам знадобиться викрутка “хреста”. Коли відкрутіть болти, будьте обережні і не киньте їх, щоб захистити картер, інакше це буде одна велика проблема, щоб дістати їх звідти.Щоб видалити реле, необхідно відключити дріт, контакт у вигляді “матері”.

Після видалення зарядного реле та візуального огляду пензлів ми вирішуємо про придбання нового реле регулятора напруги генератора або демонтажу повернення, залежно від зносу пензлів. Для їх нормальної роботи довжина пензля потрібна щонайменше 4 см. Тепер ми переходимо безпосередньо до видалення електричного генератора з двигуна.

  Монтажний кронштейн генератора розташований у нижній частині блоку двигуна, безпосередньо під генератором. Після розгортання цієї гайки необхідно зняти ремінь генератора з шківа самого генератора.

Тепер ваш генератор повністю відключений від двигуна, і ви можете почати розбиратися та ремонтувати його.

Демонтаж електричного генератора

Аналізуючи електричний генератор, у вас повинні бути дві важливі речі “під рукою”: підшипники підшипників та порок. Це значно спростить і пришвидшить вашу роботу. З гайковим ключем на “19” ми відкрутили гайку з поворотного валу, який фіксує крильчатку на валу.Для цього вам потрібно тримати крильчатка безпосередньо однією рукою, а іншою рукою відкрутить гайку, проти годинникової стрілки. Звичайно, ви повинні витратити певні зусилля, але цей горіх повинен бути відкручений. Охорона генератора встановлений на валу з ключем, і після зняття края з валу необхідно видалити цей самий ключ.ВАЖЛИВО: Ви повинні пам’ятати про розташування спейсерських цілей та горіхів на поворотному валу, коли їх демонструє. Кожен тип генераторів має свої характеристики свого місцезнаходження, незалежно від того, що і як вказується в інструкціях та книгах про ремонт автомобілів. Пам’ятайте, але краще намалюйте, як такі цілі встановлюються на вашому генераторі.Тепер ми повертаємо генератор із задньою кришкою і відкрутимо ключ до “8” чотирьох гайок. Ми витягуємо визволені чотири шпильки та випускаємо передню частину тіла генератора.На передній частині кришки генератора встановлюється “передній” підшипник, фіксований з табличками. Вийміть, відкрутіть гайки, тарілки та вибивайте підшипник з сидіння. Це найпростіший спосіб зробити дерев’яну тарілку, яка є розміром діаметра підшипника.

Тепер нам знадобиться порок: обернувши гайку до поворотного валу, ми фіксуємо генератор, або що ми ще не розібралися, у пороці. Задня кришка, з різким рухом вгору, відірвала підшипник з сидіння.

У нас є затиснутий вал ротора в зчеплення. Щоб демонтувати його, вам потрібен знімач, покладіть його на підшипник і вийміть з валу.Тепер у вас в руках два підшипники. “спереду” (він невеликий) і “ззаду” (більший). подивіться на їх маркування і отримайте точно так само.ВАЖЛИВО: Практика показує, що при придбанні підшипників для генератора необхідно їх видалити та за аналогією купувати в магазині. Такі поради продавців, як: “Вони всі однакові” або “Якщо у вас старий генератор стилю, то приймайте їх”. часто помилкові. Так, майже завжди помилковий.

Заради часу заощадження, найпростіший спосіб зняти підшипники та, за їх маркуванням, вибирайте подібне.

Ця ж порада стосується діодного мосту, встановленого на задній кришці генератора. Якщо пошкодження або метали, на ньому візуально спостерігаються, краще зняти його, не думаючи (він прикріплений чотирма гайками до внутрішньої частини задньої кришки) і придбайте нову реле зарядку: 140. Діодний міст. 200. Підшипник м’якоть. 100. Всього: 590.