Де знаходиться іммобілайзер для Vaz 2110. Де знаходиться іммобілайзер Vaz 2110

Де знаходиться іммобілайзер для Vaz 2110

Іммомобілізатори з приходом двигуна інжектора почали встановлюватись у “першій десятці”. Цей пристрій відповідає за блокування запуску живлення. Але сьогодні досить часто є необхідність обійти цей захист. Але як вимкнутись і чому власник це взагалі потребує? Сьогодні ми детально розглянемо питання щодо іммобілайзера на VAZ 2110.

Іммобілайзер для VAZ 2110

Сьогодні ви можете знайти контактні та безконтактні іммобілізатори, останні з яких більше потребують попиту. Перший, який керував ключем, а для останнього надається кронштейн або карта. Вони поєднуються з іншими анти.роновими системами.

На VAZ 2110 Immobilizer знаходиться лише на моделях з ін’єкційними двигунами. Переходячи з конвеєра, захисні функції не запускаються на машині. Для цього надається спеціальний набір клавіш. Один з них червоний. Це ключ-майстри, який активує захист. Інші два, які чорні, власник автомобіля використовує.

“Тренінг”, тобто активація, зазвичай проводиться в автосалоні, перш ніж готувати автомобіль до продажу. Хоча деякі клієнти можуть легко виконати процедуру самостійно.

Перший VAZ 2110 почав оснащуватися системами APS-4, але через деякий час покращився моделі APS-6. Частина читання встановлюється в рульовій колонці, а код у ключі запалювання. APS-6 служить для управління туманом, електричні вікна.

Іноді оновлений іммобілайзер йде в стару будівлю, яка, мабуть, у виробництві була в достатку. Якщо так, то на корпусі є число 4, а на дошці застосовується напис APS 6. Мікрокації можуть відрізнятися між собою через різні періоди їх виробництва.

Як відключити

Однак є певні причини, чому власник автомобіля стикається з необхідністю вимкнення:

 • Заводський шлюб, ця проблема є однією з найпоширеніших у “десятках”. Якщо ми говоримо про більш оновлену версію, то автомобіль може бути оснащений альтернативною системою запуску двигуна, щоб водіє може обійти захист.
 • Повна категорія акумулятора може призвести до того, що комп’ютер на дошці сприйматиме цю ситуацію як спробу зламати, в результаті чого блокування спрацює. Блок управління з двигуном обмінюється на дані на діагностичній лінії, так що за відсутності потужності комп’ютер на дошці виправляє помилку.
 • Блок управління блокує роботу ІММО, це може бути викликано різними причинами. Можливо, що можливо знизити роботу антитефтної установки один телефонний дзвінок на мобільний телефон. Але така проблема є більш актуальною для першого «десятка», оснащених IMMO.
 • Поломка іммобілайзера, що призвело до необхідності його замінити.

Як відомо, причин для демонтажу IMMO може бути багато, однак неможливо вирішити проблеми з видаленням пристрою з роз’єму (автор відео про відключення відео. канал KV AvtoServis).

Однак, коротше кажучи, ми розглянемо кілька варіантів відключення повного часу охоронець. Це може бути корисно раптово, коли машина перестає реагувати на робочий ключ з ним, і це може статися в будь.який час. Історія знає випадки, коли іммобілайзер на VAZ-2110 повністю відключив мобільний телефон або сторонні радіоінтенсури.

Усі методи

На честь розробників, варто сказати, що остання версія десяти іммобілайзера передбачає одноразовий відключення. Це працює, коли така функція активується заздалегідь. Все це виглядає дещо смішно, але інженери не могли запропонувати нічого кращого:

 • Коли активується іммобілайзер, в його пам’яті призначений секретний код із шести цифр.
 • Активна функція активується. (Це детально описано в інструкціях для кожного іммобілайзера).
 • Активація відбувається шляхом натискання на педаль газу. Вам потрібно натиснути педаль стільки разів, скільки вона прописана в секретному коді. Тобто, якщо код складається з цифр 123456, наприклад, вам потрібно один раз натиснути на педаль, зачекати кілька секунд, а потім натиснути двічі, зачекати точно так само, а потім три рази і так до останньої цифри. Якщо це не вийде, ми знову тренуємось.

Здавалося б, чому власник автомобіля може вимкнути іммобілайзер на своєму Vaz 2110, якщо пристрій служить йому на користь. Але є кілька причин, що змушують або змушують це робити це.

 • Захист має дизайнерський дефект, тобто заводський шлюб. Це поширена проблема перших версій іммобілізаторів, встановлених на VAZ 2110. У оновлених версіях є можливість альтернативного запуску двигуна, що дозволяє обійти захист. Це працює так. якщо система проскочила, вводиться окремий пароль з шести цифр, опція активується, натиснувши педаль газу, необхідний декілька разів. Вам потрібно зробити процедуру шість разів. Скажімо, у вас є пароль 255998. Ви натиснете педаль двічі, зачекайте трохи, а потім натискаєте ще п’ять, чекайте ще раз. ще п’ять разів, чекайте. клацніть двічі дев’ять з перервами, а потім вісім. Детально про функцію написано в інструкціях для іммобілайзера, тому, перш за все, вам потрібно ознайомитись з цим.
 • Якщо акумулятор повністю виписаний, комп’ютер може сприймати ситуацію як помилку, що не вдасться запустити двигун. Двигун ECU та антигранна система обмінюються інформацією через діагностичну лінію, отже, без живлення комп’ютер пам’ятає її як помилку.
 • Багато незрозумілих і незрозумілих причин, чому ECU блокує іммобілайзер. Наприклад, епізоди траплялися, коли мобільний телефон увімкнено або піднявшись у певний момент, збирав газову антигрегатну систему. Найчастіше ця ситуація спостерігалася під час перших запусків у новому Vaz 2110.
 • Банальна невдача іммобілайзера та необхідність замінити його на новий пристрій.

Причини, як бачите, може бути багато. Але неможливо виправити ситуацію за допомогою простого вилучення іммобілайзера з роз’єму. Якщо це буде зроблено, VAZ 2110 повністю деактивується системою запуску живлення. Тому дотримуйтесь правил та послідовності дій при відключенні.

Особливості вбудованих систем

Майже всі сучасні машини сьогодні оснащені системами захисту від можливості несанкціонованої крадіжки.

Вирізняються такі стандартні робочі системи Immobilizers:

 • RFID (це зазвичай стосується європейського та азіатського транспорту);
 • ПДР (зосереджена на американських автомобілях).

Потрібні невеликі пояснення: будь.який зоряний іммобілайзер має зв’язок з ключем у машині. Для кожного ключа RFID є чіп, який зареєстрований у пам’яті іммобілайзера. У випадку, коли ключ не визнається “власним”, двигун просто не запуститься. А для ключа ПДВ слід подати певні вимоги: резистивний опір та інші характеристики. Коли це відповідає їм, пристрій пристрою буде запущено нормально.

Через те, що виробництво таких пристроїв постійно вдосконалюється, дуже важко вирішити проблему іммобілайзера, особливо якщо це зірка. Наприклад, деякі фірми вже здійснили перехід від 40-бітного варіанту шифрування до 80-бітного. Ще одне питання. як ставитися до цієї проблеми без ключа? У цьому випадку вам знадобиться опція не.клока. До речі, подібний блок Starline зараз майже у всіх нових моделях автомобілів.

знаходиться, іммобілайзер, 2110

Встановлення іммобілайзера зоряного іммобілайзера

Чому ви повинні вимкнути іммобілайзер

VAZ почав оснащувати лише ін’єкційні машини. Перші антианки цієї серії з’явились точно на Vaz 2110, і їх називали APS-4. Сьогодні частіше зустрічаються сучасні моделі APS. Тепер усі автомобілі серії 2110 до 2115 оснащені цим пристроєм.

знаходиться, іммобілайзер, 2110

Найпоширенішою проблемою цього пристрою є втрата ключа або якщо власник автомобіля, не знаючи його, стервав його код. Говорячи про VAZ звичайних ІММОМ, ви можете частіше знайти проблему, пов’язану з тим, що світло не виходить у салоні, і тривога не працює в результаті. Крім того, часто трапляються невдачі програмного забезпечення іммобілайзера, в результаті чого його центральний підрозділ не читає інформації про ключ або не вважає його “не рідним”. Як результат, зупиняючись на заправку, ви ризикуєте перебувати в “зупиненому” машині.

Щоб перепрограмувати (одружитися, ходити, спалахувати, оновлювати, адаптувати) пристрій потрібно спочатку відключити. Крім того, іммобілізатори зазвичай відключаються при встановленні автомобілів.

Чим іммобілайзер відрізняється від тривоги?

Незважаючи на те, що обидва пристрої призначені для протидії викраденню, їх принцип дії та призначення суттєво відрізняються:

 • Сигналізація інформує власника про спробу зламати замки або доступ зловмисників у салон, багажник або моторний відсік. Це робиться за допомогою звукових та легких сигналів, а також через кейкейн (у моделях із зворотним зв’язком).
 • Іммобілайзер іммобілізує автомобіль і не дозволяє викрадачеві запустити двигун, щоб заволодіти машиною.

Допомога: Деякі моделі іммобілізаторів передбачають протидію пограбування. У цьому випадку двигун затримується лише в тому випадку, якщо автомобіль видаляється певною відстані від власника.

знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110

Групи несправностей

Усі несправності іммобілайзера можна розділити на дві категорії, кожна з яких відрізняється способом усунення проблеми, а також ступеня її складності. Як правило, у більшості випадків пристрій підлягає реставрації:

 • Несправності програмного забезпечення. Подібні проблеми виникають через невдачу програмного забезпечення. Це може бути пристрій з кодом мікросхеми та блоком двигуна, де триває сигнал. Може виникнути ще одна помилка іммобілайзера, але більшість з них досить прості і швидко вирішені: вам потрібно звернутися до фахівця, який швидко перепрограмує пристрій і натирає помилку.
 • Збиття апаратних засобів. Це стосується механічного пошкодження пристрою, що спричиняє збої в його роботі. Сюди входять дефекти пристрою апарату, пошкодження проводів та системи живлення, несправність комутаційного поїзда. Механічні проблеми також швидко усунуті в сервісних центрах.

Купуючи автомобіль у цій системі безпеки, вам слід отримати набір з двох клавіш. Якщо вам дали незавершений комплект, або ви втратили одного з них, вам потрібно терміново зробити новий і переробляти пристрій, інакше є ймовірність, що ваш автомобіль може бути викрадений.

Пам’ятайте, що якщо ви почали спостерігати перебої в роботі свого пристрою або хочете встановити цей пристрій на свій автомобіль, найкраще зв’язатися з офіційними сервісними центрами, захищаючи себе від можливих шахраїв.

Підсумовуючи, можна зазначити, що іммобілайзер. це складна система, при правильному використанні якого вона забезпечить хорошу безпеку. Вивчіть правила використання цього пристрою, щоб він працював правильно. Якщо ви вимагали з будь.якої причини ремонт апарату, то краще зв’язатися з компетентними фахівцями, це буде гарантією для безперебійної роботи в майбутньому, і ви від ризику вплинути на крадіжку.

Підключіть гусен

Припустимо, був придбаний модуль BP-3 або його аналог. Якщо другий передбачений для сигналізації, тобто “альтернативна” параметр з’єднання, ви не зможете використовувати вказаний модуль у комплекті з ним. Підключивши два шнури до розриву антенного кабелю, ви отримаєте наступне:

 • Когда А.Отомобіл, аододт, Сигналка, Отклхеніе іханімалайра дедицестелнноеядята;
 • Решту часу стандартний ланцюг антени розривається, двигун не починається.

Якщо сигналізація при повороті ключа не запускає двигун, просто придбайте сухер BP-5 або щось подібне.

Кабелі “XS-3” включені в розрив кабелю. Схема модуля “BP-5” має властивість: ви можете вимкнути іммобілайзер з де-енергійним крекером з ключем у замку. Це універсальний варіант, але є компроміс.

Перший приклад. з проміжком проводів

Щоб підключити модуль крекера, вийміть корпус рульового стовпчика в машині (утримується 2 гвинтами самостійного виступу). Потім виконайте дії:

 • Будь.який із двох тонких проводів, що надходять із замку (“білий” або “зелений”), повинен бути вирізаний;
 • З точки розриву до модуля гусениця проводиться двоповерховий потяг;
 • Потяг підключений замість індуктивної рами, потім встановлено мікросхему і сагер підключений до сигналізації.

Перший крок проілюстровано шаблоном:

Встановлення модуля крекера в Гранта

Якщо власник вирішить відключити тривогу, дроти поїзда можуть бути закриті між собою. Цього буде достатньо. Таким чином, відключення залець може здійснюватися без розбиття кожуха.

У нашому прикладі “сірий” дротовий потяг був включений у проміжок “зеленого” шнура, призначеного для антени:

“APS-6” та BP-3 (не рекомендується)

Ви можете використовувати цю схему, але вона має недоліки:

 • Сигналізація повинна включати модуль гусениця під час обертання ключа в замок;
 • Повний час іммобілайзера VAZ сприйме лише мікросхему, який ви встановите всередині модуля.

З пункту “2” випливає, що неможливо виробляти програмування іммобілайзера. Ви можете позбутися цих недоліків, для яких встановлений бар’єр “BP-5” (“Схема 2” зі стандартних інструкцій). Відповідна схема була наведена вище.

Гальванічне з’єднання необов’язково

Потім наведена інформація, необхідна для виготовлення зломатора від імпровізованих елементів. Рішення, про яке йдеться, було випробувано в автомобілі “Artiora” (“APS-6”). Вирок такий: Autostart дійсно працює, і за бажанням все можна швидко вимкнути, не втручаючись у проводку автомобіля.

Додаткова антена зроблена самі по собі:

 • Шар клейкої стрічки намірується на стрижні діаметром 57 мм;
 • Зверху є обмотка котушкових поворотів (50 оборотів дроту Pal-0,35);
 • Котушка покрита епоксидною смолою, висновки паяні, ізольовані.

Результатом буде те, що показано на малюнку.

Сторона реагування в ланцюзі містить 50 поворотів дроту будь.якої марки. Результат виглядає так:

Обидві котушки закриті в ланцюг, заблоковану реле контактів. Сама реле контролюється тривогою, тут немає нічого складного.

Пам’ятайте, що шляхом підключення будь.якого допоміжного реле до сигнальних виходів, діод встановлюється в паралелі з його обмоткою (катод до “12 В”). В іншому випадку електроніка не вдається.

Припустимо, вам потрібно запрограмувати не сигналізацію, а іммобілайзер, для якого доцільно відключити модуль носія. Тоді, якщо реле спрацьовує на кожному повороті ключа, вони роблять це:

 • Контроль виходу з тривоги запрограмований на інший варіант (не контролювати сагер);
 • Виконувати дії з іммобілайзатором;
 • Знову встановіть необхідне значення в таблиці програмування.

Ця рекомендація буде марною, якщо ви використовуєте модуль BP-3, включений у розрив стандартної проводки. Здійснити висновки.

знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110

Як самостійно відключити іммобілізатор?

Якщо стандартний іммобілайзер заблокований, то вимкнення APS-4 досить просте. Необхідно фізично усунути іммобілайзер, видалити інформацію про нього з енергетичної пам’яті про ін’єкційну ECU, а потім встановити перемичку в роз’єм іммобілайзера для відновлення цілісності діагностичної шини.

На автомобілях “десятої” родини VAZ APS встановлюється над ECU ін’єкції, доступ до нього. на стороні центральної консолі біля педалі. “Дев’ята”, а пізніше “п’ятнадцята” родина автомобілів Vaz. за панеллю приладів, в районі рульової колони.

Після фізичного відключення APS-4 перестане працювати зі стандартним плавним скиданням світла стелі в кабіні. Оскільки відключення іммобілайзера по суті лише для того, щоб відірвати його зв’язок від ECU ін’єкції, ви не можете видалити сам блок, а просто витягнути контакти 9 та 18 з його роз’єму, з’єднуючи їх “повз іммобілізатор”.

Тепер блок фізично відключається від ін’єкційного ECU, але ECU все ще чекає сигналу від нього, щоб запустити роздільну здатність. Тому тепер вам потрібно очистити EEPROM ECU, що зручніше робити на блоках на кшталт “7 січня.2 “, де для цього достатньо зібрати найпростіший пристрій-програмник двох” крокодилів “для подачі живлення та” маси “до видаленого блоку управління, китайський” мереживо “з vag-com з aliexpress та декількох прокладок (наприклад,, наприклад, Відріжте від старих комп’ютерних одиниць. для довгих неоднозначних виявлень під 3,5.дюймовими дисками живлення просто підходять). У контактах 12, 13, 43, 44, 63, “Плюс” подається на 51, 53, а тіло самого блоку-“Маса”, К-Леша з адаптера підключений до виведення 71.

У багатьох програмах роботи з пам’яттю про ін’єкційне ECU відключення іммобілайзера максимально простий. у програмі ChipLoader достатньо розглянути EEPROM у контролера, натисніть кнопку «Видалити іммо» та вилити оброблену Пам’ять змоги назад у контролер.

Старі контрольні одиниці “Бошевського” в цьому плані є багато разів менш зручними, оскільки EEPROM не надається з легким доступом до EEPROM. Вони повинні працювати безпосередньо з чіпом енергетичної залежної пам’яті через спеціального програміста. не найкращим рішенням для виконання своїми руками.

Як видалити іммобілайзер на пізніших моделях VAZ? Тут він уже вдосконалюється, включаючи повне управління CZ з радіоприймачами. Тому тут більше неможливо видалити APS, оскільки центральний замок перестане нормально функціонувати (такі проблеми можливі при встановленні вживаного іммобілайзера на машині, де вже був вже навчений інший блок). Самі блоки управління двигуном були модернізовані, їх перепрограмування вже не може бути виконано таким «прикріпленим» способом, тому варто зв’язатися з фахівцями.

Ще щось корисне для вас:

 • Що таке іммобілайзер і принцип його роботи
 • Як розглянути код іммобілайзера?
 • Блокування двигуна реле тривоги

У більш сучасних системах ін’єкцій видалення пристрою вже набагато складніше. якщо старі “Vaz” блокують спокійно, спрацьовували з чистим Eeprom, то в майбутньому ця очевидна лазівка ​​для викрадачів була усунена на рівні програмного коду програмного коду ECU ECU. Він шукатиме зв’язок із блоком іммобілайзера та використанням динамічного коду, що робить просту заміну блоків неможливим.

На таких автомобілях відключення іммобілайзера можливе лише при повторному переміщенні ECU ін’єкції модернізованої прошивки, в якій видаляється код, відповідальний за “спілкування” з іммобілайзатором. Щоб створити таку прошивку, вам потрібна значна робота. вам потрібно розбирати готовий машинний код, зрозуміти його логіку та зробити правильну модифікацію. Тому навіть на звичайному “Логані” відключення іммобілайзера може коштувати в кілька разів дорожче, ніж на одній вазовській “Десять”, і не всі контрольні одиниці господаря згинаються.

Більш розумно не повністю відмовлятися. За умови цілісності антени для читання у блоці запалювання та її надійного зв’язку з іммобілайзатором, проблеми рідкісні, і вони пов’язані з включенням сканів при встановленні сигналізації з автоматичним шляхом.

Це пов’язано з тим, що на ряді автомобілів сухер не розміщується безконтактним. Порушення контакту через наявність затягування в проводах, низькоякісне скручування проводів, спочатку призводить до спорадичних відмову пристрою, а потім до завершення безперервності. Однак ремонт набагато швидший і дешевший, ніж відключення іммобілайзера в цілому.

Як переробляти?

Повторне згортання більш складних дій. Але в той же час це ефективніше. І це набагато дешевше порівняно з заміною всього іммобілайзера одиниці:

 • ECU видаляється і розбирається;
 • Знайдіть роз’єм контролера і, використовуючи пакет навантажувача, вважається заводською прошивкою. Розширення зазвичай використовується .Смітник ;
 • Збережіть фабричну прошивку на комп’ютері, можливо, воно стане в нагоді;
 • Нова програма EEPROM виливається в контролер;
 • Завантажувач вимкнено.
 • Якщо у вас є контролер Bosch M154, вам доведеться відкрити ECU, а замість повного чіпа там встановіть новий.
 • Зараз є варіанти прошивки, які не знесуть іммобілайзера. Тому, шукаючи програму, не забудьте уточнити її версію.
 • Якщо потрібно, щоб відновити роботу цього захисного пристрою, вам доведеться провести “навчання”.

Пряме відключення пристрою

Для того, щоб вимкнути іммобілайзер, вам потрібна послідовність дій.

 • Знайдіть спеціальний роз’єм у нижній частині консолі.
 • Зробіть напад блоку управління.
 • Заповніть інформацію, що зберігається в залежній від енергії пам’яті.
 • Щоб стерти всю доступну інформацію про постійно працюючий іммобілайзер.
 • Відключіть джерело живлення, щоб пристрій не був заблокований у майбутньому.
 • Зробіть відключення консолі іммобілайзера. Вона в машині на рівні радіо.
 • Відключіть 20.е.
 • Зробіть повне відновлення системи. Для цього необхідно тимчасово з’єднати між собою 9.м та 18.м проводами. Спочатку вони повинні бути ізольовані, лише після цього вони знову прикріплені до двигуна і продовжують збирати структуру в початковому положенні.

Завершивши всі перелічені дії, вам потрібно використовувати спеціальний чіп. Він купується залежно від того, яка модель ECU була встановлена ​​виробником на VAZ 2110. З ним пам’ять, незалежна від енергії. Дуже часто водії VAZ цікавляться питаннями, де іммобілайзер розташований на VAZ 2115, як відключити іммобілайзер до Vaz 2112, або інші моделі VAZ, що мають іммобілайзер. Для того, щоб робота пройшла без будь.яких збоїв, необхідно виконати спеціальне перепрограмування за допомогою червоного ключа. Лише після цього в умовах успішної комісії попередніх дій здійснює відключення іммобілайзера.

Звичайно, вимкнувши це, ви більше ризикуєте. Крім того, не забувайте, що блок управління. це дуже крихка річ. На VAZ 2110 Immobilizer знаходиться лише на моделях з ін’єкційними двигунами. Переходячи з конвеєра, захисні функції не запускаються на машині. Якщо раніше ви не мали досвіду проведення такої роботи, найкраще зв’язатися з фахівцями, ніж проводити її самостійно. Зрештою, це може призвести до серйозних зривів. Ціна ремонту в більшості випадків значно перевищує вартість відключення іммобілайзера в ремонтній майстерні, і ви витратите час на усунення поломки набагато більше. Успіхів!

Іммомобілізатори з приходом двигуна інжектора почали встановлюватись у “першій десятці”. Цей пристрій відповідає за блокування запуску живлення. Але сьогодні досить часто є необхідність обійти цей захист. Але як вимкнутись і чому власник це взагалі потребує? Сьогодні ми детально розглянемо питання щодо іммобілайзера на VAZ 2110.

Іммобілайзер для VAZ 2110

Сьогодні ви можете знайти контактні та безконтактні іммобілізатори, останні з яких більше потребують попиту. Перший, який керував ключем, а для останнього надається кронштейн або карта. Вони поєднуються з іншими анти.роновими системами.

Ключовий майстер

На VAZ 2110 Immobilizer знаходиться лише на моделях з ін’єкційними двигунами. Переходячи з конвеєра, захисні функції не запускаються на машині. Для цього надається спеціальний набір клавіш. Один з них червоний. Це ключ-майстри, який активує захист. Інші два, які чорні, власник автомобіля використовує.

“Тренінг”, тобто активація, зазвичай проводиться в автосалоні, перш ніж готувати автомобіль до продажу. Хоча деякі клієнти можуть легко виконати процедуру самостійно.

Дезактивація анти.крадіжки на автомобілях Vaz

Блок управління двигуном, а також іммобілайзер має спеціальну комірку пам’яті. Цей пристрій має іноземну назву eeprom. У системі анти.крадіжки EEPROM зберігає інформацію про клавіші коду, необхідні при запуску двигуна. Контролер має таку пам’ять, щоб успішно взаємодіяти з іммобілайзером, тим самим створивши одне ціле з анти.крадіжкою, без якої роботи контролера неможливо.

Весь процес вимкнення іммобілайзера зводиться до того, що він повністю замінений від системи. Перш за все, вони витягують штепсельну плівку пристрою анти.крадіжки з роз’єму ECU, а потім пам’ять контролера звільняється від будь.якої інформації про віддалений пристрій.

знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110
знаходиться, іммобілайзер, 2110

Що виглядає іммобілайзер для Vaz 2110 і де він встановлений

Повний час іммобілізаторів для Vaz 2110, 2112 та 2111 виглядають однаково. На відміну від сучасних іммобілізаторів мініатюрних розмірів, вони виглядають досить великими, але це не заважає приховувати головний блок від сторонніх очей. Вся система складається з декількох частин, а саме:

 • Основна робоча одиниця;
 • замикання реле;
 • світлодіодна лампа;
 • стандартні ключі;
 • Стандартний набір робочих проводів.

Разом з іммобілайзером користувач отримує інструкції щодо роботи та встановлення. Інструкція допоможе самостійно встановити іммобілайзер, і якщо є проблеми, щоб зрозуміти, що таке їх суть. Основний блок має форму прямокутника та спеціальний роз’єм для підключення дротяної системи. Без знання механіки та електриків автомобіля водія буде дуже важко вимкнути іммобілайзер, а ще складніше витягнути його з автомобілів VAZ 2110, 2111 та 2112.

Встановіть основний блок іммобілайзера за радіо або приладовою панеллю, лампочка залишається в кабіні, у видатному місці. Реле замка повинна бути встановлена ​​в системі транспортного засобу, яка заблокує іммобілайзер. Під час підключення проводів власник вази повинен спробувати замаскувати їх якомога більше, але навіть якщо зловмиснику вдасться відрізати їх, він не зможе запустити машину.

Навчання анти.крадіжці з клавішами коду

Після того, як ви переконаєтесь, що система анти.крадіжки перебуває в неактивному стані, ви можете перейти до процедури навчання (кодування) клавіш коду. Для цього слід виконувати наступні дії:

Увімкніть запалювання автомобіля, світлодіодний індикатор системи системи не пізніше, ніж через 5 секунд, повинен освітлити постійним світлом. 2. Принесіть ключ червоного коду з маркуванням APS-4 до індикатора. 3. Утримуючи клавішу червоного коду, щоб вимкнути запалювання. Світлодіод повинен продовжувати горіти, а куммер блоку управління зробить короткий звуковий сигнал. 4. Видаліть клавішу червоного коду до індикатора. Не пізніше 5 секунд після вимкнення запалювання світлодіод повинен розмиватися з частотою 10 разів на секунду. Якщо цього не відбудеться, це повинно, не враховувати запалювання, чекати щонайменше 15 секунд і повернутися до повторення p.1. 5. Не пізніше ніж через 20 секунд після початку миготіння світлодіода, передайте перший ключ чорного коду з маркуванням APS-4 до індикатора. Заммер повинен зробити звуковий сигнал приблизно на секунду, і світлодіод вийде на цей час. 6. Видаліть навчений чорний ключ. Не пізніше ніж через 20 секунд після відновлення блискучого світлодіода, принесіть ще один чорний ключ. Заммер повинен зробити звуковий сигнал приблизно на секунду, і світлодіод вийде на цей час. Примітка. Система анти.крадіжки дозволяє навчити до чотирьох клавіш чорного коду. Їх процедуру навчання слід повторити відповідно до p.6. 7. Вийміть другий навчений чорний ключ і не пізніше 20 секунд, щоб довести червоний ключ до індикатора. Світлодіод загоряється, а Zummer зробить звуковий сигнал. Вийміть червону клавішу до індикатора. 8. Не пізніше 15 секунд після включення світлодіода, вам слід увімкнути запалювання автомобіля. Якщо ваш автомобіль встановлений на контролері автомобіля M1.5.4 або січень-5, тоді не пізніше 3 секунд світлодіод вийде, і зумер зробить звуковий сигнал. Потім вимкніть запалювання. Якщо контролер MP7 встановлений.0, потім через 3 секунди після ввімкнення запалювання, світлодіод продовжить спалювати. Не пізніше 10 секунд, тоді як світлодіодні опіки вам слід вимкнути запалювання автомобіля. Світлодіод вийде, і Заммер зробить звуковий сигнал. 9. Зачекайте з запалюванням щонайменше 6 секунд. 10. Подумайте про навчену анти.крадіжну систему. Для цього увімкніть запалювання автомобіля, Zummer повинен видавати звуковий сигнал, а світлодіод індикатора розквітає з частотою 2 рази в секунду. Здійснити пробний запуск двигуна протягом 3 5 секунд, двигун не повинен запускати. Вимкніть запалювання, зачекайте щонайменше 6 секунд і повторіть пробний початок двигуна, двигун не повинен починатися.

Примечание. Если двигатель запускается, это означает, что процедура обучения выполнена неправильно или превышено время ожидания в каком-либо интервале и противоугонная система автоматически возвратилась в исходное неактивное состояние. В этом случае процедуру обучения следует повторить, но перед каждым повтором обучения необходимо выключить зажигание на время не менее 15 секунд.

Вимкніть запалювання, не пізніше 10 секунд після вимкнення запалювання, принесіть один із навчених чорних клавіш до індикатора, Заммер повинен видати 2 звукові сигнали та світлодіодну гасіння. Увімкніть запалювання та проведіть пробний запуск двигуна, двигун повинен запустити. 12. Вимкніть запалювання, відкрийте та закрийте двері водія. Через 15 секунд Zummer повинен видавати звуковий сигнал з прискорюючим темпом ще 15 секунд, а індикатор світлодіодного спалювання з мерехтливим світлом, що вказує на продуктивність режиму автоматичної установки для іммобілізації (запуск двигуна). Після цього часу звук ніблерів припиняється, і світлодіод переходить у миготливий режим раз на 2,5 секунди.

Як відключити іммобілайзер Vaz 2112 16 клапанів

Іммомобілізатори з приходом двигуна інжектора почали встановлюватись у “першій десятці”. Цей пристрій відповідає за блокування запуску живлення. Але сьогодні досить часто є необхідність обійти цей захист. Але як вимкнутись і чому власник це взагалі потребує? Сьогодні ми детально розглянемо питання щодо іммобілайзера на VAZ 2110.

Іммобілайзер для VAZ 2110

Види

Сьогодні ви можете знайти контактні та безконтактні іммобілізатори, останні з яких більше потребують попиту. Перший, який керував ключем, а для останнього надається кронштейн або карта. Вони поєднуються з іншими анти.роновими системами.

Ключовий майстер

На VAZ 2110 Immobilizer знаходиться лише на моделях з ін’єкційними двигунами. Переходячи з конвеєра, захисні функції не запускаються на машині. Для цього надається спеціальний набір клавіш. Один з них червоний. Це ключ-майстри, який активує захист. Інші два, які чорні, власник автомобіля використовує.

“Тренінг”, тобто активація, зазвичай проводиться в автосалоні, перш ніж готувати автомобіль до продажу. Хоча деякі клієнти можуть легко виконати процедуру самостійно.

Перший VAZ 2110 почав оснащуватися системами APS-4, але через деякий час покращився моделі APS-6. Частина читання встановлюється в рульовій колонці, а код у ключі запалювання. APS-6 служить для управління туманом, електричні вікна.

знаходиться, іммобілайзер, 2110

Модуль APS-6

Іноді оновлений іммобілайзер йде в стару будівлю, яка, мабуть, у виробництві була в достатку. Якщо так, то на корпусі є число 4, а на дошці застосовується напис APS 6. Мікрокації можуть відрізнятися між собою через різні періоди їх виробництва.

Увімкнення та відключення APS-4

Іммобілайзер, навіть якщо він активований, не заважає роботі будь.якого авто.сигналу, який вони вирішили підключити. Єдине, що з ним буде неможливо. Дозволяється встановити зломаж або активацію режиму камер. Але у другому випадку двигун можна зробити з “порожнім”, і в першому вам потрібно буде зламати тривогу.

Вимкнення процедури

Звичайно, тут ми розглядаємо, як увімкнено режим камер. Це буде просто використовувати:

 • Увімкніть запалювання, не знімаючи машину від захисту;
 • Діод починає блимати;
 • “Червоний” брелок приводиться до читача, а запалювання вимкнено, утримуючи брелок;
 • Діод буде спалювати безперервно, слідувати стандартний сигнал сигналізації;
 • Видаліть брелок;
 • Через 3-5 секунд після кроку 3 діод почне переплетення з перервами;
 • Протягом 10 секунд знову встановлюється брелок на читачеві;
 • Від стандартної тривоги буде слідувати звуковому сигналу, що триває в секунду, діод спалить постійно;
 • Кийн видаляється, і протягом 10 секунд запалювання увімкнено;
 • Заммер робить короткий сигнал, а запалювання вимкнено.

Вважається послідовність, яка дозволяє вам вимкнути програмне забезпечення APS. Для контролера Bosch MP7 крок 9 виглядає інакше.

Тепер буде сказано, як саме.

Уявіть, що крок “9” замінений наступними трьома:

 • Вийміть брелок, потім запалювання вмикається протягом 10 секунд;
 • Не чекаючи звукового сигналу, запалювання вимикається через 2 секунди;
 • Сигнал нумера слідує.

Використовуючи цю послідовність, встановлення режиму Valet проводиться в автомобілях, де використовується контролер ECU-7 ECU. Автомобілі Vaz з цим контролером не рідкість. До речі, схвалення майже не пов’язане з родиною 2110: у «першій десятці» вони частіше встановлювали внутрішній блок ECU.

Усі наведені вище послідовності будуть марними для блоків APS-6. Вони думали зробити та підключити новий модуль у компанії Vaz, коли вони почали випускати “Chevrolet-Niva”. Потім 6.й блок поїхав до інших автомобілів, які вироблялися після 2003 року. І це означає, що попередження не стосується родини Ваз-2110.

Як повернути все назад

Припустимо, камера слід вимкнути. Тоді вам потрібно буде взяти навчальний брелок, і в той же час вам потрібно зафіксувати ключові кільця, що використовуються для видалення із захисту. Дії здійснюються в послідовності:

 • Увімкніть запалювання, до читача приводиться тренерський брелок;
 • Тримаючи брелок на місці, запалювання вимкнено;
 • Стандартний Cummer повинен видавати сигнал, після якого видаляються кейкейн;
 • Через 3-5 секунд після “кроку 2” діод починає блимати;
 • Коли діод спалахує, читачеві приносять «чорний» кейхейн;
 • Куммер стандартної тривоги знову спрацює;
 • Після кроку “6” навчіть наступному брелоку;
 • Поки діод спалахує, читачеві приносять «червоний» кейсайн;
 • Діод почне горіти навіть світлом;
 • Вам потрібно негайно увімкнути запалювання;
 • Для ECU MP-7 запалювання вимикається через 1-2 секунди;
 • Для контролерів, крім MP-7, запалювання вимикається після звукового сигналу;
 • Чекаючи щонайменше 10 секунд.

Встановлення, тобто включення режиму безпеки. Але не поспішайте.

Для будь.якої автоматичної сигналізації, де використовується односторонній код, таке явище, як втрата синхронізму роботи елементів (блоків), є характерною. Що стосується іммобілайзера VAZ, це стосується цього: блоки ECU та APS втрачають синхронізацію.

Давайте завершимо процедуру салону:

 • Відкрийте двері, вимкніть охорону за допомогою «чорного» ключа;
 • Увімкнути запалювання;
 • Якщо діод спалахує з частотою 1 герца, вам потрібно вимкнути запалювання і чекати 15 секунд.

Після завершення кроку “3” система готова до роботи. Загалом, синхронізація втрачається, коли призначається ключові FOBS. Але це вийде, якщо ви відключитесь, а потім знову підключіть шнур 28 (“K” риболовецька лінія).

Як працює

Принцип експлуатації іммобілайзера для VAZ 2110 заснований на обміні інформацією між пристроєм та електронним блоком управління. ECU. Залежно від ситуації, дозвіл на запуск двигуна або його блокування увімкнено. Ланцюг запалювання та паливний насос блокуються, що не дозволяє запускати двигуна.

Іншими словами, не використовуючи ключ іммобілайзера, ви не зможете перейти до свого Vaz 2110. Звичайно, іммобілайзер служить для захисту від крадіжок, а не від власника автомобіля.

Що блокує іммобілайзер на VAZ 2110

У цій статті Auto Electrics Alexei Molotov відповідає на питання “Що блокує іммобілайзер на VAZ 2110?Що.

Іммомом почав надягати вази з моменту, коли почалися машини для інжектора, але була невелика помилка: коли вони почали робити інжектор, виявилося, що всі не вистачають іммобілізаторів. Я не знаю, чому це сталося. Або рослина не могла впоратися, або врятувати, але серед перших автомобілів були машини, оснащені іммобілайзатором, так і без нього, хоча вся проводка для нього була. не було лише самого блоку. Через це виникла дилема-що робити? Рішення було геніальним. вони вирішили поставити машини Immblezer, але не включені до ECU автомобіля. Тобто коробка просто звисала в проводці, поки новий власник не вирішить його активувати. Відповідно, якщо не було ІММ, проблем не було. Ось приклад того, як активувати іммобілайзер, взяті з інструкцій для блоку APS-4:

Увімкніть запалювання, запалює світлодіод APS, принесіть червоний ключ, щоб вимкнути запалювання, не знімаючи червону клавішу. Короткий писк. Світлодіод APS повинен почати блимати. Принесіть 1 чорний ключ. Писк. Світлодіод виходить на деякий час. Принесіть 2 чорного ключа. Писк. Світлодіод виходить на деякий час. Принесіть червоний ключ. Писк. Світлодіод освітлюється. Увімкніть запалювання. Писк. Світлодіод виходить. (На MP7.0 LED продовжує горіти. Вам потрібно вимкнути запалювання не пізніше, ніж через 10 секунд.) Вимкніть запалювання.

Після активації іммобілайзера в пам’яті ECU автомобіля код був призначений і він працює далі з ним. Зауважу, що ECU, не отримавши доброго запуску від IMMO, вимкнув насадку, але газовий насос та контроль запалювання. Наступним помилкою було те, що якщо ви покладете мізки з машини з не активованим IMMO на машину з активованим IMMO, то машина почнеться якщо хтось хоче знати, чи є у неї ІММО, то ось уривок З посібника (стосується лише APS-4): процедура навчання іммобілайзера призначається дилерам, але, на жаль, не всі вони виконують цю процедуру. Тому для подальших дій необхідно вміти визначити стан іммобілайзера чистого або навченого. Це можна визначити до моменту включення світлодіодного стану. Іммобілайзер виконує обов’язки (запалювання вимкнено, двері водія закриті) після проходження салону підсвічування. У такому стані світлодіоди спалахують раз на 2,5 секунди, але якщо іммобілайзер чистий, то час стану світлодіодної 0,5 секунди., І якщо навчені. 0,1 сек.

Найбільш геморойами були вивільнення APS-4 до 2001 року, в якому шумний імунітет був дещо кращим, ніж ні. Клавіші іммобілайзера можуть літати від з’єднання сканера, коли запалювання увімкнено, з сильним втручанням з мобільного телефону. Блоки також часто забували клавіші після скиду акумулятора, освітлюючи інший автомобіль тощо.D. Горе-репліани, які просто змінили мізки машини, добре заробляли на цьому. Питання відключення іммобілайзера в цій статті не розглядається. Після 2001 р. Я думаю, що про APS-4 буде достатньо. Якщо у вас є запитання, задайте їх у коментарях.

APS-6. Блок APS-4 розміщується на вазах, Fresh 2004. До них відносяться пріори, Chevrolet Vaz 2121, Kalina, Granta. Структурно IMMO суттєво відрізняється від APS-4. У APS-6, модуль управління освітленням салону (ввічлива підсвічування, плавне включення світла), було побудовано керування задніми туманними світильниками та модулем управління Windows. Новий ІММО також можна контролювати та діагностувати K-Line. Зчитувач блоку APS-6 вбудований у замок запалювання (як у іноземних автомобілях), а чіп знаходиться безпосередньо в ключі. Зовні блоки однакові, іноді навіть APS-6 розміщували у випадку з APS-4. Тут на фото показано блок APS-6 з VAZ 2121 разом з ECU.

А також автомобілі APS-4 з IMMO APS-6 постачаються з відключеним іммобілізатором. Щоб активувати IMMO, вам потрібно зробити наступне, щоб зав’язати в машину щонайменше 10 літрів бензину, щоб не плутатись у писках.

Зберіть чорний ключ. Закрийте двері. Увімкніть запалювання червоним ключем. 3 писк. Потягніть ключ. Швидко (протягом 5-6 секунд) Увімкніть чорне запалювання. 3 писк 2 писк. Швидко (протягом 5-6 секунд) Увімкніть червоне запалювання 3 Spkeak 2 Squeak. Вимкніть ключ запалювання в замку. 1 писк. Швидко (протягом 5-6 секунд) Увімкніть запалювання протягом 5 секунд! (Увага! Обов’язково чекайте Бібікалки. засідки в цьому місці). Аварійна мить, сигнал, що спалює, щоб вимкнути запалювання. Ключ у замку, поки машина не буде погашена на панелі.

Також у блоці APS-6 змінюється замикання автомобіля. Якщо APS-4 вимкнув бензиновий насос і іскру, то APS-6 вимикає лише форсунки. Корпус пов’язаний з екологією. машина не повинна кидати бензин в атмосферу через вихлопну трубу. Хоча існує не лише екологія, навіть запобіжні заходи. Якщо машина вливає бензин у вихлоп, то при першому запуску може бути не поганим. Ну, каталізатору не подобається бензин. Активуйте чи не повну іммобілайзер вази. дозвольте всім вирішити це питання. Я б точно не робив цього, якщо машина оснащена іммобілайзером APS-4. Той факт, що вони не крадуть машину, є суперечливим варіантом, якщо вони захочуть сховатися, вони прийдуть зі своїм ECU, і повна часта ІММ не допоможе тут. Як уже було сказано в коментарях. IMMO служить, що у мене не буде машина з голими руками. Але APS-6, особливо на свіжих машинах (Granta, Shniva, Priora), я б активізував.

Ну, ще кілька слів про діагноз автомобіля з іммобілайзатором. У деяких випадках автомобіль з іммобілайзером не контактує. Справа в тому, що провід K-Line з діагностичного роз’єму переходить до іммобілайзера, і лише після того, як він вже йде до комп’ютера. Якщо автомобіль не зв’язується, то вам потрібно перевірити, чи підключений іммобілайзер до його роз’єму. Якщо так, то ви можете спробувати вимкнути його і закрити 9 та 18 контактів. Таким чином, зараз K-лінія з діагностичного роз’єму підключений безпосередньо до ECU.

Коли вам потрібно вимкнути іммобілайзер

Здавалося б, чому власник автомобіля може вимкнути іммобілайзер на своєму Vaz 2110, якщо пристрій служить йому на користь. Але є кілька причин, що змушують або змушують це робити це.

 • Захист має дизайнерський дефект, тобто заводський шлюб. Це поширена проблема перших версій іммобілізаторів, встановлених на VAZ 2110. У оновлених версіях є можливість альтернативного запуску двигуна, що дозволяє обійти захист. Це працює так. якщо система проскочила, вводиться окремий пароль з шести цифр, опція активується, натиснувши педаль газу, необхідний декілька разів. Вам потрібно зробити процедуру шість разів. Скажімо, у вас є пароль 255998. Ви натиснете педаль двічі, зачекайте трохи, а потім натискаєте ще п’ять, чекайте ще раз. ще п’ять разів, чекайте. клацніть двічі дев’ять з перервами, а потім вісім. Детально про функцію написано в інструкціях для іммобілайзера, тому, перш за все, вам потрібно ознайомитись з цим.
 • Якщо акумулятор повністю виписаний, комп’ютер може сприймати ситуацію як помилку, що не вдасться запустити двигун. Двигун ECU та антигранна система обмінюються інформацією через діагностичну лінію, отже, без живлення комп’ютер пам’ятає її як помилку.
 • Багато незрозумілих і незрозумілих причин, чому ECU блокує іммобілайзер. Наприклад, епізоди траплялися, коли мобільний телефон увімкнено або піднявшись у певний момент, збирав газову антигрегатну систему. Найчастіше ця ситуація спостерігалася під час перших запусків у новому Vaz 2110.
 • Банальна невдача іммобілайзера та необхідність замінити його на новий пристрій.

Причини, як бачите, може бути багато. Але неможливо виправити ситуацію за допомогою простого вилучення іммобілайзера з роз’єму. Якщо це буде зроблено, VAZ 2110 повністю деактивується системою запуску живлення. Тому дотримуйтесь правил та послідовності дій при відключенні.

Процес відключення

Теоретично процес виглядає простим. з’єднувач оборони вимкнено, що дає сигнал фізичної відсутності анти.крадіжки. Після цього дані про іммобілайзер стираються з пам’яті ECU. От і все. Але як робити подібне на практиці? Давайте спробуємо це зрозуміти.

Пам’ятайте, якщо іммобілайзер неправильно або несанкціоновано, це заблокує роботу всього автомобіля. Ви не можете зайти нікуди, вам доведеться зателефонувати на буксир, відвезти машину до служби автомобіля та довірити роботу фахівцям.

Але ви можете вийти з ситуації. Для цього було розроблено два основні методи:

Ми поговоримо про будь.який бік окремо:

Різання

 • Знайдіть блок управління іммобілайзатором (як правило, позаду центральної консолі на рівні аудіосистеми).
 • Подрібніть роз’єм, вийміть його з блоку.
 • На роз’єм є 20 контактів. Порахуйте дев’ятий і вісімнадцятий дріт. вирізати їх. Тепер з’єднатися разом, зробіть ізоляцію.
 • Після видалення пристрою відновити діагностичну риболовну лінію. Для цього встановлюється перемичка зв’язку між діагностичним блоком та ECU. Різання та з’єднання проводів дозволяє відновити K-Line.
 • Покладіть роз’єм назад.

Види

Сьогодні ви можете знайти контактні та безконтактні іммобілізатори, останні з яких більше потребують попиту. Перший, який керував ключем, а для останнього надається кронштейн або карта. Вони поєднуються з іншими анти.роновими системами.

Ключовий майстер

На VAZ 2110 Immobilizer знаходиться лише на моделях з ін’єкційними двигунами. Переходячи з конвеєра, захисні функції не запускаються на машині. Для цього надається спеціальний набір клавіш. Один з них червоний. Це ключ-майстри, який активує захист. Інші два, які чорні, власник автомобіля використовує.

“Тренінг”, тобто активація, зазвичай проводиться в автосалоні, перш ніж готувати автомобіль до продажу. Хоча деякі клієнти можуть легко виконати процедуру самостійно.

Перший VAZ 2110 почав оснащуватися системами APS-4, але через деякий час покращився моделі APS-6. Частина читання встановлюється в рульовій колонці, а код у ключі запалювання. APS-6 служить для управління туманом, електричні вікна.

знаходиться, іммобілайзер, 2110

Модуль APS-6

Іноді оновлений іммобілайзер йде в стару будівлю, яка, мабуть, у виробництві була в достатку. Якщо так, то на корпусі є число 4, а на дошці застосовується напис APS 6. Мікрокації можуть відрізнятися між собою через різні періоди їх виробництва.

Як працює

Принцип експлуатації іммобілайзера для VAZ 2110 заснований на обміні інформацією між пристроєм та електронним блоком управління. ECU. Залежно від ситуації, дозвіл на запуск двигуна або його блокування увімкнено. Ланцюг запалювання та паливний насос блокуються, що не дозволяє запускати двигуна.

Іншими словами, не використовуючи ключ іммобілайзера, ви не зможете перейти до свого Vaz 2110. Звичайно, іммобілайзер служить для захисту від крадіжок, а не від власника автомобіля.

Іммобілайзер на автомобілях Vaz

Після інжектора способу введення палива на автомобілі Vaz, всі машини, що виходять з конвеєра. Повністю з основними клавішами є анти.крадіжка, розроблена для розблокування системи безпеки. Варіант активується або самим покупцем після придбання автомобіля, або персоналу автосалону.

Принцип дії будь.якого іммобілайзера надзвичайно простий, ми вже писали про нього у статті про крекер іммобілайзера. Цей пристрій підключений до електронного блоку управління двигуном і подає певні сигнали: заборона або дозвіл на запуск двигуна. Сигнал постачається з блоку управління іммобілайзатором, на вході якого встановлюється пристрій сканування. Спеціальний ключ застосовується до сканера, і пристрій надсилає сигнал ECU, що ви можете запустити двигун. В іншому випадку ланцюг закваски та запалювання залишається заблокованим, що не дозволяє здійснити будь.який рух на машині. Деякі системи також здійснюють блокування ланцюга живлення паливного насоса.

Коли вам потрібно вимкнути іммобілайзер

Здавалося б, чому власник автомобіля може вимкнути іммобілайзер на своєму Vaz 2110, якщо пристрій служить йому на користь. Але є кілька причин, що змушують або змушують це робити це.

 • Захист має дизайнерський дефект, тобто заводський шлюб. Це поширена проблема перших версій іммобілізаторів, встановлених на VAZ 2110. У оновлених версіях є можливість альтернативного запуску двигуна, що дозволяє обійти захист. Це працює так. якщо система проскочила, вводиться окремий пароль з шести цифр, опція активується, натиснувши педаль газу, необхідний декілька разів. Вам потрібно зробити процедуру шість разів. Скажімо, у вас є пароль 255998. Ви натиснете педаль двічі, зачекайте трохи, а потім натискаєте ще п’ять, чекайте ще раз. ще п’ять разів, чекайте. клацніть двічі дев’ять з перервами, а потім вісім. Детально про функцію написано в інструкціях для іммобілайзера, тому, перш за все, вам потрібно ознайомитись з цим.
 • Якщо акумулятор повністю виписаний, комп’ютер може сприймати ситуацію як помилку, що не вдасться запустити двигун. Двигун ECU та антигранна система обмінюються інформацією через діагностичну лінію, отже, без живлення комп’ютер пам’ятає її як помилку.
 • Багато незрозумілих і незрозумілих причин, чому ECU блокує іммобілайзер. Наприклад, епізоди траплялися, коли мобільний телефон увімкнено або піднявшись у певний момент, збирав газову антигрегатну систему. Найчастіше ця ситуація спостерігалася під час перших запусків у новому Vaz 2110.
 • Банальна невдача іммобілайзера та необхідність замінити його на новий пристрій.

Причини, як бачите, може бути багато. Але неможливо виправити ситуацію за допомогою простого вилучення іммобілайзера з роз’єму. Якщо це буде зроблено, VAZ 2110 повністю деактивується системою запуску живлення. Тому дотримуйтесь правил та послідовності дій при відключенні.

Метод завершення іммобілайзера для Auto Vaz 2110

У нинішній неспокійний час кожен переживає за свою машину і намагається захистити його від крадіжок чи інших неприємностей. Автомобіль Vaz 2110 має заводський іммобілайзер, але він незручно вживати. Ви повинні розглянути варіанти модернізації заводської системи безпеки VAZ 2110.

Про заводський іммобілайзер APS-4, автомобіль VAZ 2110, вони кажуть, що він працює несправно і замерзає. Насправді це трапляється лише в автомобілях, які вироблялися до 2002 року, а в наступних моделях є версія іммобілайзера, фіксованого заводом.

Варто зазначити, що на транспортних засобах, виготовлених VAZ, наприклад, на Каліні чи Пріорі встановлено іммобілайзер APS-6, що справляється з його функціями прекрасно. Крім того, у іммобілайзері APS-6 мікросхема вбудована в ключ, а в APS-4 він представлений окремо, у вигляді ключового FOB, який викликає непотрібні неприємності.

Процедура активації APS за допомогою клавіш коду

Увімкніть запалювання, в той час як світлодіодна лампа APS освітлюється. 2. Доведіть червоний ключ до лампочки. 3. Не приймаючи ключ до лампочки, вимкніть запалювання. 4. Короткий писк. Світло повинно моргнути. 5. Там принесіть перший чорний ключ. 6. Короткий звук, як писк, буде звучати. Світлодіодна цибулина вийде на деякий час. 7. Принесіть другий чорний ключ. 8. Це звучить, все одно, писк. Світло вийде. 9. Принесіть червоний ключ. 10. Він знову відштовхне. Лампочка освітлюється. одинадцять. Увімкніть запалювання. 12. Підбір. Світлодіодна лампочка загоряється. (Важливо, що запалювання слід вимкнути не пізніше 10 секунд через 10 секунд). 13. Вимкніть запалювання.

Мінуси використання заводського іммобілайзера в автомобілі VAZ 1210

Опинившись у кабіні, принесіть етикетку на планшет на панелі, почніть і йдіть. Тільки зараз необхідно наблизити етикетку досить близько до планшета, і найчастіше вона прикріплена до купу з клавішами, що потребує часу для його пошуку, адже у зв’язку, найчастіше, багато видів ключових знімків, ключі або інші маленькі предмети висять.

Зупинився, вимкнув запалювання, і іммобілайзер увімкне охоронець:

Теоретичний сертифікат: чіп APS виконується за допомогою технології RIFD і представлений у вигляді позначки. Чіп не потребує електроенергії і не має зовнішньої потужності. Коли в планшеті APS інформація від мікросхеми відбувається, струм починається через котушку. вона створює електромагнітне поле.

Коли мікросхема входить у це поле, в ньому з’являється електричний струм, отриманий шляхом самоіндукції та подачі шифрування. Після цього чіп розпізнає, і якщо він є власним, то система схвалює двигун, що починається. Антена, що отримує сигнал, вимикається.

Іммобілайзер транспортного засобу VAZ 2110 вдосконалюється, щоб:

-Проскайте відстань з читання від 1 см до 3-4 см;. Перенесіть антену в замок запалювання;. Перенесіть мікросхему з тегу до блокування запалювання.

ВАЖЛИВО: Передати планшет APS на ближче до замку марно, тому що чіп все одно доведеться принести якомога ближче, до антени.

Способи вирішення проблеми:

 • 1. Замініть замок у автомобілі Vaz 2110 замком від автомобіля того ж виробника, Priora або Kalina Brand. Варіант можливий, але досить трудомісткий і не безпечний, ви можете заплутати дроти або деталі з замку, що спричинить за собою ряд проблем.
 • 2. Всередині самого замка виконайте намотування. Якщо ви зробите таку звивисту, це захистить замок від пошкоджень. Замок повинен буде проаналізувати, який час потребує. Якщо ви вирішите, тоді виправте кільце епоксидним клеєм.
 • 3. Виконати звивисту на гумовому кільці. Найпростіший варіант. намалювати дріт на гумовому кільці блокування запалювання. Така звивиста може бути пошкоджена кожухом під час вібрації.

Виконайте намотування поверх замка запалювання, обходячи гумове кільце. Цей приклад необхідно враховувати більш докладно. Намовання або кільце з дротом буде розташоване поверх замка, що виключає його пошкодження, а замок запалювання не повинно розбирати.

Намотування потрібна:

Потрібно відкрутити болти нижче та зняти корпус рульового стовпчика. Діаметр всередині котушки повинен бути приблизно 5,7 см. Котушка може бути виготовлена ​​з острова або картону.

Оберніть котушку дротом. Це займе від 60 до 110 поворотів, все залежить від розміру котушки, діаметра та товщини дроту.

Захист 10 мм лаку на мідному дроті, вам потрібно припалювати його до кінця кабелю (70 см). З іншого боку, встановіть роз’єм “тато”. Щоб котушка не руйнується, слід закріпити її островом. Очистивши другий кінець котушки, підключіть її до життя, оскільки це тимчасово.

Підключення проводиться поруч із педалею газу, оскільки там є планшетний роз’єм.

Роз’єм має два вилки, один для живлення світлодіодної цибулини, а другий для котушки. Вам потрібна штекер, в якій два дроти сині та білі. Замість стандартної котушки підключіть свою котушку.

Вам потрібно покласти свою котушку на замок запалювання, і ви можете перейти на останній етап.

Модифікований ключ вставляється в замок (докладніше про це пізніше):

Якщо лампочка все ще блимає, а подвійного звуку не було, перейдіть до 3 балів. 2. Робоча котушка, якщо цибулина вийшла, і ви почули писк. 3. Вимкніть запалювання. Відпустіть 5 останніх поворотів і вирізати. Поєднуйтесь знову в прямому ефірі і спробуйте ще раз параграф 1.

Якщо все працює, видаліть котушку, припаяйте дріт, який був прикріплений до життя, і проведіть ізоляцію.

Процес відключення

Теоретично процес виглядає простим. з’єднувач оборони вимкнено, що дає сигнал фізичної відсутності анти.крадіжки. Після цього дані про іммобілайзер стираються з пам’яті ECU. От і все. Але як робити подібне на практиці? Давайте спробуємо це зрозуміти.

Пам’ятайте, якщо іммобілайзер неправильно або несанкціоновано, це заблокує роботу всього автомобіля. Ви не можете зайти нікуди, вам доведеться зателефонувати на буксир, відвезти машину до служби автомобіля та довірити роботу фахівцям.

Але ви можете вийти з ситуації. Для цього було розроблено два основні методи:

Ми поговоримо про будь.який бік окремо:

Різання

 • Знайдіть блок управління іммобілайзатором (як правило, позаду центральної консолі на рівні аудіосистеми).
 • Подрібніть роз’єм, вийміть його з блоку.
 • На роз’єм є 20 контактів. Порахуйте дев’ятий і вісімнадцятий дріт. вирізати їх. Тепер з’єднатися разом, зробіть ізоляцію.
 • Після видалення пристрою відновити діагностичну риболовну лінію. Для цього встановлюється перемичка зв’язку між діагностичним блоком та ECU. Різання та з’єднання проводів дозволяє відновити K-Line.
 • Покладіть роз’єм назад.