Як правильно змінити привідний пояс на Opel Astra h. Заміна ременя генератора Opel Astra H

Як правильно змінити привідний пояс на Opel Astra h?

Багато власників автомобілів нехтують станом пояса навісних одиниць, вважаючи, що не потрібно його змінювати. Поки що в один момент він не зламається, закопуючи водяний насос, кондиціонер та підсилювач керма. У цій статті ми розглянемо, як самостійно замінити привідний ремінь на Opel Astra J.

Дати заміни приводного ременя

Відповідно до правил технічного обслуговування, на Opel Astra H 1 6, заміну приводного ременя слід проводити кожні 30 тисяч годин роботи. Термін служби цих частин вимірюється в годинах, а не кілометра. Наприклад, під час простою в трафіку. Однак на практиці термін служби частини значно залежатиме від погодних умов, навантаження на електричну техніку та стиль водіння. Досвідчені власники автомобілів радять підготуватися до заміни через 15-20 тис. Через два роки.

Природно, не забувайте про звичайну діагностику розтяжного пояса. Основна ознака несправності. це свист, пов’язаний із поясом ковзання. Однак свист може бути пов’язаний з потраплянням рідини на компоненти системи. Ви не повинні звучати тривогу, якщо ви почули свист, скажіть після дощу чи заїзду в калюжу. Якщо свист з’являється під час завантаження на електронні системи автомобіля, вам потрібно терміново перевірити його стан.

Невеликі горизонтальні тріщини. це прийнятний дефект, пов’язаний з зносом. Якщо на поверхні немає ребрів і з’являються довгі вертикальні тріщини, ремінь слід терміново замінити. У неприйнятних дефектів належать секції та розпатлані кінці, з яких піднімаються нитки. Окрім пояса, також варто вивчити відео натягувача. Він повинен бути в паралельному стані відносно вперти. Якщо він примикає до них, його слід замінити.

Несвоєчасна заміна пояса може призвести до скелі. Його скелю не можна порівняти з розривом ременя передач, але це все ще досить неприємне явище. По.перше, кондиціонер вимкнеться у вашій машині. І якщо без цього ви все одно можете дістатися до служби, то без рульового керма буде набагато складніше. Однак найбільш серйозною небезпекою є перегрів двигуна. Це пов’язано з тим, що без обертального моменту водяний насос перестає подавати теплоносій двигуна. Тому по дорозі до служби ретельно стежте за датчиком температури двигуна.

Розташування пояса в Opel Astra h

Основне завдання цієї частини полягає у передачі крутного моменту на генератор, кондиціонер, насос і рульове гідравлічне гідропідсилювач керма. Це робиться шляхом передачі крутного моменту з колінчастого вала на шківи цих пристроїв. У свою чергу, шківи пристроїв перетворюють момент у необхідний тип руху або електроенергії. Він розташований з лівою (якщо ви стоїте перед капюшоном) стороною двигуна.

Підготовка до заміни

Перш ніж замінити привідний ремінь на Opel Astra H. Ні в якому разі не замінюйте гарячим двигуном, інакше ви можете отримати серйозний опік. Крім того, на гарячому або теплому двигуні він не вийде, щоб встановити правильну напругу. Це пов’язано з тим, що при нагріванні деталі розширюються та переміщуються. Навіть якщо ви встановите правильне напруження, як тільки двигун охолоне, ремінь послабить. Безпосередньо перед процедурою необхідно вимкнути негативний термінал термінал. Щоб замінити, вам знадобиться стельова головка на 19 та 14.

змінити, привідний, пояс, opel, astra, ременя

Процес заміни

Процедура заміни Opel Astra така:

 • Ми ставимо Джек під двигун.
 • Ми відкрутимо кріпильні болти і знімаємо переднє праве колесо.
 • Видаліть правильний грязь двигуна. Для цього, з ключем до 14, відкрутіть кріплення піддону моторного відсіку та видаліть його. Потім ми відкрутимо три болти нижнього кріплення розпилювача, ми вирушаємо з бічної засувки та знімаємо розпилювач.
 • Зніміть очищувач повітря. Для цього відключіть повітряну трубу і закрутіть кріплення.
 • Ми демонтуємо кріплення подушки двигуна.
 • Послабити напругу, обертаючи натяжну тканину проти годинникової стрілки.
 • Зніміть навісний пояс.
 • Ми надягаємо новий пояс. Потім ми прокручуємо колінчастий вал у три повні повороти, щоб він займає потрібне положення.
 • Ми тягнемо ремінь, обертаючи натягувач за годинниковою стрілкою.

Процедуру заміни можна вважати завершеним. Однак перед задньою збіркою варто перевірити напругу. Вважається, що ремінь генератора розтягується правильно, якщо посередині шків генератора та колінчастого вала його не можна скрутити навколо осі більш ніж на 90o. Ступінь зусиль важко описати, але з досвідом це почуття приходить автоматично.

Частота заміни приводного ременя Opel Astra h

Кожен виробник, в рамках посібника з ремонту та обслуговування, вказує на рекомендовану частоту заміни приводного ременя, який може бути декількома. Для Astra h цей індикатор залежить від моделі двигуна. Отже, для двигунів серії Z13DTH, Z17D7L та Z17DTH вам потрібно змінити пояс кожні 90 тис. Км пробігу (або кожні шість років, залежно від того, яка подія настане раніше).

У машинах з двигуном Z19DT (L/H) інтервал заміни пояса допоміжних приводів збільшується до 120 тисяч кілометрів (кожні 10 років), а найнадійнішими є потужні одиниці серії Z19DTH та Z17DT, де рекомендована частота генератора. 150 тис. Км (або ті ж 10 років роботи).

Звичайно, якщо автомобіль працює у складних умовах, критичний знос пояса може відбуватися набагато раніше, і його стан потрібно контролювати частіше, ніж призначають виробник.

Скеля приводного пояса. це неприємність, яка загрожує серйозними наслідками для автомобіля:

 • глибокий розряд акумулятора та зменшення його ємності;
 • порушення герметичності системи охолодження;
 • Перегрівання двигуна.

Заміна ременя генератора Opel Astra. ми розглядаємо порядок

Сімейна заміна часу на Opel Astra n власними руками: абстрактна, фото, відео

Ремінь часу Opel Astra H. одна з важливих компонентів автомобіля двигуна. Ми розкриваємо особливості його роботи, передумови для зсуву приводу, його наслідків та методу заміни.

Привід механізму розподілу газу (терміни) Astra H. це кільце передач, виготовлений з гуми, основна частина механізму розподілу газу. Заміна передніх гальмівних дисків та Opel Astra та гальмівної рідини. На додаток до основної функції, пояс. це привід для масляного насоса і, на деяких asters, крім того. В основному створити своєчасну заміну пояса, оскільки наслідки скелі плачевні для Astra.

Відповідно до регламенту OPEL, заміну термінів часу на Opel Astra H слід проводити кожні 90 000 км, або 6 років роботи. Але рекомендується не чекати терміну, і, звичайно, не котитися, а замінити інтервал 75 000. 80 000 км, або 5 років.

Як перевірити стан приводного ременя

Генератор разом із приводом ременя розташований з правого боку відсіку двигуна, якщо подивитися на нього в напрямку руху. Візуальний огляд пояса слід проводити кожні 5000 км пробігу. При дослідженні визначається наявність серйозних дефектів внутрішньої поверхні пояса (тріщин та стратифікації). Якщо візуальне обстеження складне, воно може бути доповнене тактильним, відчуваючи пояс. Наявність відполірованих (ідеально гладких) ділянок настільки ж неприйнятна, а також потертості, а також обширні нафтові плями.

змінити, привідний, пояс, opel, astra, ременя

На моделях з бензиновим двигуном слід перевірити важіль автоматичного натягувача з однаковою частотою. Його наконечник повинен бути в інтервалі між зупинками на основі платформи. Якщо вона виходить за межі цих меж (поруч із зупинкою), ремінь разом із натягувачем повинен бути замінений.

Заміна приводного ременя допоміжного складу

Допоміжний привідний ремінь на всіх двигунах автомобіля Opel Astra видаляється приблизно однаковою технікою. Виняток. двигун Z 14, щоб зняти ремінь, який потрібен спеціальний пристрій, а також необхідно демонтувати правильну підтримку підвіски живлення.

Щоб замінити привідний ремінь допоміжних одиниць двигуна Z 16 Xer, дотримуйтесь наступного.

Вам знадобиться ключ або кінець голови “на 19”.

Зніміть праве переднє колесо.

Поверніть затискач розтяжного пристрою до натягу ременя з ключем до годинника.

Так розташований у випадку з розтяжним пристроєм, що дюоденник для обертання розтяжного валика.

4 Зніміть приводний ремінь допоміжних одиниць із розтяжного валика.

5 і повністю вийміть ремінь

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці у зворотному порядку.

Перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Щоб замінити привідний ремінь допоміжних одиниць двигуна Z 18 Xer, дотримуйтесь наступного.

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Поверніть затискач розтяжного пристрою за центральним болтом за допомогою ключа до годинника та ослаблення натягу ременя, вийміть ремінь приводу допоміжного вузла з натяжного валика і повністю вийміть ремінь.

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці у зворотному порядку.

Перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Щоб замінити пояс допоміжної одиниці Opel Astra на двигуни Z 20 LER та Z 20 LEH, дотримуйтесь наступного.

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Поверніть затискач натягувач за центральним болтом клацанням на натяг ременя, знімайте ремінь приводу допоміжного складу з натяжного валика і повністю вийміть ремінь.

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці у зворотному порядку.

Перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Щоб замінити привідний ремінь допоміжних одиниць Z 14 її двигуна, дотримуйтесь наступного.

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Видаліть правильну підтримку підвіски живлення (див. Заміна опори підтримки живлення).

Використовуючи спеціальний пристрій 2 км-955-2, вичавіть натяжний валик у напрямку, показану стрілкою, поки натяг ременя не ослабне і не виправте його в цьому положенні, вийміть ремінь приводу допоміжного складу і повністю вийміть ремінь.

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці та всі вилучені деталі, в порядку, поверніть видалення.

Вийміть спеціальний пристрій KM-955-2 і перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, так що пояс приводу допоміжних одиниць займе правильне положення на шківах.

Видалення та заміна

Почнемо з найпоширеніших несправностей, характерних для Opel Omega A, Astra G, Vectra B та багатьох інших моделей:

 • Зсувшись на ремінці під час переїзду. Перш за все, вам потрібно переконатися, що підшипники неушкоджені, після чого ви можете витягнути ремінь.
 • Щітки пристрою висіли. необхідно очистити тримач пензля, а також пензлі з пилу та бруду. Після цього ви можете перевірити силу кисть пружин.
 • Контактні кільця спалюються. в цьому випадку вам потрібно їх очистити, і якщо є потреба, протестувати проти них.
 • У ланцюжку збудження сталася скеля, єдиний вихід буде усунений.
 • Досить часта несправність генератора Opel Vectra. заклинання ротора над полюсом елемента статора. Необхідно діагностувати стан підшипників, а також місце встановлення. Якщо ви знайдете невдалі елементи, їх потрібно замінити.
 • Поганий контакт або його повна відсутність генератора з масою регулятора напруги. Необхідно перевірити цілісність проводки, а також якість контактних з’єднань.
 • Якщо пензлі будуть зношені, їх доведеться змінити в будь.якому випадку.
 • У випадку, якщо контактні кільця були приклеєні та забруднені, то їх слід витерти ганчіркою, змоченою в гасі або бензині.
 • Не вдалося регулятор напруги. його слід перевірити, і якщо він не вдалося, то замініть його новим.
 • Ще одна поширена проблема. це переломний момент або ланцюг у обмотці. Вам доведеться повністю розібрати вузол для діагностики обмотки статора для наявності коротких ланцюгів або перерв. Якщо проблема полягає у рості або обмотки, то невдалі елементи повинні бути замінені.
 • З зносом або руйнуванням елементів підшипника ці компоненти повинні бути змінені. І якщо проблема полягає в зносі сидіння для пристроїв, що підшипники, то вам доведеться змінити кришку механізму.
 • Однією з найсерйозніших проблем є знищення шківа. Якщо ви помітите, що зуби почали зношуватися на шківі, то шківа доведеться повністю змінити.
 • Носіння ремінця. Якщо на ремінці є сліди зносу, пошкодження, прошарку, то необхідно замінити його (автор відео про заміну кліпу натягувача пристрою. каналу Zverdiman).

Найчастішими несправностями є знос пояса та гуде підшипники.

Перевірка стану та заміни ременя допоміжного приводу

Якщо раніше використаний ремінь встановлений без дотримання напрямку обертання, він буде підданий збільшенню зносу і швидко виходить з ладу. Двигун Z16XEP 4.

Зніміть очищувач повітря. Розділ 4. Нанесіть мітку, щоб визначити напрямок обертання ременя при встановленні. Використання ключа для перегляду.

Установка 7. Послабити напругу, обертаючи натяжну тканину проти годинникової стрілки.

Заміна ременя генератора Opel Ast

Зніміть навісний пояс. Ми надягаємо новий пояс. Потім ми прокручуємо колінчастий вал у три повні повороти, щоб він займає потрібне положення. Ми тягнемо ремінь, обертаючи натягувач за годинниковою стрілкою. У цій процедурі заміни ви можете Opel Astra 1.8 Установка ременя готового генератора. Однак перед задньою збіркою варто перевірити напругу. Вважається, що ремінь генератора розтягується правильно, якщо посередині шків генератора та колінчастого вала його не можна скрутити навколо осі більш ніж на 90o.

Ступінь зусиль важко описати, але з досвідом це почуття приходить автоматично. Спочатку необхідно зняти ремінь насосного насоса, прокручувати шків із силою і витягнути з ременя з нього в бік.

Далі послаблюйте натягувач 19.ключем з ключем і виправте його, вкладаючи в отвір.

Z22yh двигун

Багаторазовий ремінь на цих моделях видаляється знизу, спочатку вийміть правий завантаження двигуна

Поверніть натягувач (див. Сорт. Ілюстрація) для болта в напрямку стрілки і послаблюйте багаторазовий пояс.

Після встановлення багаторазового ременя перевірте положення важеля натягу (див. Сорт. Ілюстрація). З розтягнутим поясом контрольна мітка важеля повинна бути між мітками маркування.

Встановіть завантаження на місце і опустіть машину на колесах.

Двигун Z14XEP

Особливістю цього двигуна є те, що для заміни багаторазового ременя необхідно зняти правильну опору двигуна, для якого праве завантаження двигуна та встановлення спеціального пристрою

Після встановлення пристрою опустіть машину відкрийте капюшон і зніміть очищувач повітря

Виверніть болти кріплення правильної опори (див. Сорт. Ілюстрація) і демонтувати його.

Використовуючи спеціальний пристрій KM-6131, стисніть відео розтягування у напрямку, визначеному довгою стрілкою (див. Сорт. ілюстрація) та виправте це в цьому положенні. Зніміть багаторазовий пояс.

Якщо необхідно замінити/зняти натяжний валик, відключіть кронштейн, що кріплює правильну підтримку від блоку двигуна (див. Сорт. Ілюстрація), навіщо вийти 3 кріплення. Потім знову вичавіть відео про розтягування, видаліть пристрій для фіксації KM-9S5-2 та відпустіть відео. Поверніть кріплення пристрою розтягування (див. Ілюстрація 7.20) і вийміть його з двигуна.

Встановлення всіх видалених компонентів здійснюється у зворотному порядку замовлення видалення.

Заміна

Бензинові моделі

Зніміть очищувач повітря за допомогою впускних повітряних проток та датчика потоку повітря (див. Голова системи живлення та вивільнення).

Якщо приводний ремінь визнаний як придатний для подальшого використання, фарби або маркера, позначте оригінальний напрямок його обертання. Спробуйте запам’ятати порядок закладання ременя навколо шківів.

Щоб послабити напругу ременя, розширити натягувач проти годинникової стрілки за центральним болтом. Відкиньте ремінь із шківів, перш ніж зняти ремінь з двигуна обережно відпустіть натягувач.

Замінити невдалі компоненти (див. вище перевірки

). Опис процедур вилучення та встановлення натягувача наведено в голові електричного обладнання двигуна.

Встановіть ремінь на двигун (якщо встановлений колишній ремінь, дотримуйтесь дотримання вихідного напрямку його обертання). дотримуйтесь правильності закладання ребер ременя в потоці канавок шківів. Відпустіть натяжник і ще раз переконайтеся у правильній установці та прокладці ременя.

Подолання опору пружини, стисніть розтягнутий валик з відповідним важелем і все одно перевіряйте правильне укладання ременя. безперебійно відпустіть натяжник.

Встановіть очищувач повітря з суміжними компонентами на місці (див. Голова системи живлення та вивільнення).

Моделі з двигуном 1.7 л SOHC

Зніміть очищувач повітря за допомогою повітряних проток та датчика потоку повітря (див. Голова системи живлення та вивільнення).

Якщо приводний ремінь визнаний як придатний для подальшого використання, фарби або маркера, позначте оригінальний напрямок його обертання. Спробуйте запам’ятати порядок закладання ременя навколо шківів.

На моделях, оснащених системою кондиціонування, послаблюйте натягувач за допомогою кінцевого ключа та викиньте багатозброєний ремінь із шківів.

Виверніть кріплення та видаліть опорний кронштейн генератора.

Послабте кріплення болта, потім, повернувши гайку натягувача, послабити силу натягу ременя і викиньте останні з приводних шківів.

Встановіть ремінь на двигун (якщо встановлений колишній ремінь, дотримуйтесь дотримання вихідного напрямку його обертання). дотримуйтесь правильності закладання ребер ременя в потоці канавок шківів. Застосовуючи силу 450 Н (новий ремінь)/ 250-400 Н (колишнє використання ременя) до гайки натягувача, затягніть кріплення болта.

Встановіть опорний кронштейн генератора і затягніть болти його кріплення.

На моделях, оснащених K/B, візьміть натягувач з кінцевою ключем і покладіть ремінь на шківи, ​​- див. Коментарі вищі. Відпустіть натягувач.

Встановіть очищувач повітря з суміжними компонентами на місці (див. Голова системи живлення та вивільнення).

Моделі з двигуном 1.7 л DOHC

Зніміть очищувач повітря за допомогою повітряних проток та датчика потоку повітря (див. Голова системи живлення та вивільнення).

Якщо приводний ремінь визнаний як придатний для подальшого використання, фарби або маркера, позначте оригінальний напрямок його обертання. Спробуйте запам’ятати порядок закладання ременя навколо шківів.

Розгорніть натяжник проти годинникової стрілки за центральним болтом, послаблюйте натягу ременя і викиньте його з приводних шківів.

Встановіть новий ремінь двигуна. Відпустіть натягувач, а потім знову перевірте правильність прокладання ременя.

Встановіть очищувач повітря з суміжними компонентами на місці (див. Голова системи живлення та вивільнення).

Моделі з двигунами 2.0 л

Схема приводу пояса допоміжних одиниць на двигунах 2.0 л

Зніміть очищувач повітря разом із повітряними каналами та датчиком потоку повітря.

Зважте гальмо для паркування, покладіть передню передню частину автомобіля і встановіть його на опору. За допомогою відповідної конфігурації видаліть захист картера.

Двигун Z13dth

Багаторазовий пояс на цих моделях видаляється знизу. Необхідно спочатку зняти правий завантаження двигуна

Відкрутіть багаторазовий пояс, перетворюючи натягувач із спеціальним ключем (див. Сорт. Ілюстрація 7.24a) у напрямку стрілки та фіксуйте натягувач у цьому положенні за допомогою замикання (див. Сорт. Ілюстрація 7.24b).

Примітка. Для службової станції для цього використовується пристрій KM-6130.

Двигуни Z19DT (H)

Попереду захист двигуна картера

Відкрутіть багаторазовий пояс, перетворюючи натягувач із спеціальним ключем (див. Сорт. Ілюстрація 7.27a) у напрямку стрілки та фіксуйте натягувач у цьому положенні за допомогою замикання (див. Сорт. Ілюстрація 7.27b), потім вийміть ремінь.

Генератор. це основний електричний вузол транспортного засобу, метою якого є живлення всього електричного обладнання під час руху. Як і будь.який вузол, елементи генератора можуть зношуватися. І насамперед, ми говоримо про такий елемент, як пояс генератора автомобілів Opel Astra H.

Поширені “захворювання” генератора та способи їх усунення

Почнемо з найпоширеніших несправностей, характерних для Opel Omega A, Astra G, Vectra B та багатьох інших моделей:

 • Зсувшись на ремінці під час переїзду. Перш за все, вам потрібно переконатися, що підшипники неушкоджені, після чого ви можете витягнути ремінь.
 • Щітки пристрою висіли. необхідно очистити тримач пензля, а також пензлі з пилу та бруду. Після цього ви можете перевірити силу кисть пружин.
 • Контактні кільця спалюються. в цьому випадку вам потрібно їх очистити, і якщо є потреба, протестувати проти них.
 • У ланцюжку збудження сталася скеля, єдиний вихід буде усунений.
 • Досить часта Opel Vectra. заклинення ротора над полюсом елемента статора. Необхідно діагностувати стан підшипників, а також місце встановлення. Якщо ви знайдете невдалі елементи, їх потрібно замінити.
 • Поганий контакт або його повна відсутність генератора з масою регулятора напруги. Необхідно перевірити цілісність проводки, а також якість контактних з’єднань.
 • Якщо пензлі будуть зношені, їх доведеться змінити в будь.якому випадку.
 • У випадку, якщо контактні кільця були приклеєні та забруднені, то їх слід витерти ганчіркою, змоченою в гасі або бензині.
 • Не вдалося регулятор напруги. його слід перевірити, і якщо він не вдалося, то замініть його новим.
 • Ще одна поширена проблема. це переломний момент або ланцюг у обмотці. Вам доведеться повністю розібрати вузол для діагностики обмотки статора для наявності коротких ланцюгів або перерв. Якщо проблема полягає у рості або обмотки, то невдалі елементи повинні бути замінені.
 • З зносом або руйнуванням елементів підшипника ці компоненти повинні бути змінені. І якщо проблема полягає в зносі сидіння для пристроїв, що підшипники, то вам доведеться змінити кришку механізму.
 • Однією з найсерйозніших проблем є знищення шківа. Якщо ви помітите, що зуби почали зношуватися на шківі, то шківа доведеться повністю змінити.
 • Носіння ремінця. Якщо на ремінці є сліди зносу, пошкодження, прошарку, то необхідно замінити його (автор відео про заміну кліпу натягувача пристрою. каналу Zverdiman).

Найчастішими несправностями є знос пояса та гуде підшипники.

Z22yh двигун

Багаторазовий ремінь на цих моделях видаляється знизу, спочатку вийміть правий завантаження двигуна

Поверніть натягувач (див. Сорт. Ілюстрація) для болта в напрямку стрілки і послаблюйте багаторазовий пояс.

Після встановлення багаторазового ременя перевірте положення важеля натягу (див. Сорт. Ілюстрація). З розтягнутим поясом контрольна мітка важеля повинна бути між мітками маркування.

Встановіть завантаження на місце і опустіть машину на колесах.

Видалення та встановлення натягувача приводу генератора

 • Зважте паркувальне гальмо, покладіть вниз передню передню частину автомобіля і встановіть його на опори, а потім вийміть праве переднє колесо. Виверніть кріплення, відпустіть кріплення та знімайте замок арки колеса та (з відповідною конфігурацією) захист двигуна картера.
 • Зніміть корпус очищувача повітря та впускні повітряні протоки, зібрані з датчиком вимірювання повітря (див. Голова системи живлення та вивільнення).
 • Відкрутіть натяг ременя. поверніть важіль натягувача, подолавши опір пружини. Зніміть ремінь із шківів (див. Глава Поточна служба).
 • Якщо ремінь підлягає подальшому використанню, позначте фарбою або маркером оригінальний напрямок його обертання.
 • Вивернуть центральний болт кріплення та вийміть вузол натягувача з опорної кронштейна.
 • Встановіть вузол натягувача на опорну кронштейн. переконайтеся, що виступи на поверхні спаровування натягувача потрапляють у зразки повернення в кронштейні. Пориньте кріплення і затягніть їх необхідними зусиллями.
 • Тримаючи пружину натягувача, покладіть ремінь на шківи (див. Глава Поточна служба).
 • Встановіть шафку на місце і захистіть картер, а потім опустіть машину до землі і затягніть болти колеса необхідними зусиллями.
 • Дизельні моделі
 • Видалення
 • Моделі з двигуном 1.7 л SOHC
 • Напатник приводу генератора оснащений лише моделями з кондиціонерами. На інших моделях напруга ременя здійснюється шляхом розгортання генератора (див. Глава Поточна служба).
 • Зважте паркувальне гальмо, покладіть вниз передню передню частину автомобіля і встановіть його на опори, а потім вийміть праве переднє колесо. За допомогою відповідної конфігурації поверніть кріплення та видаліть захист двигуна картера.
 • Зніміть корпус очищувача повітря та впускні повітряні протоки, зібрані з датчиком вимірювання повітря (див. Голова системи живлення та вивільнення).
 • Якщо ремінь підлягає подальшому використанню, позначте фарбою або маркером оригінальний напрямок його обертання.
 • Повертаючи голову натяжного болта за годинниковою стрілкою, розпустіть натяг ременя.
 • Зніміть ремінь із шківів (див. Глава Поточна служба).
 • Виверніть кріплення та вийміть вузол натягувача з компресора опорного кронштейна до/V. Компілятори цього керівництва не рекомендують додатково розбирати натягувач.

Двигун Z14XEP

Особливістю цього двигуна є те, що для заміни багаторазового ременя необхідно зняти правильну опору двигуна, для якого праве завантаження двигуна та встановлення спеціального пристрою

Після встановлення пристрою опустіть машину відкрийте капюшон і зніміть очищувач повітря

Виверніть болти кріплення правильної опори (див. Сорт. Ілюстрація) і демонтувати його.

Використовуючи спеціальний пристрій KM-6131, стисніть відео розтягування у напрямку, визначеному довгою стрілкою (див. Сорт. ілюстрація) та виправте це в цьому положенні. Зніміть багаторазовий пояс.

Якщо необхідно замінити/зняти натяжний валик, відключіть кронштейн, що кріплює правильну підтримку від блоку двигуна (див. Сорт. Ілюстрація), навіщо вийти 3 кріплення. Потім знову вичавіть відео про розтягування, видаліть пристрій для фіксації KM-9S5-2 та відпустіть відео. Поверніть кріплення пристрою розтягування (див. Ілюстрація 7.20) і вийміть його з двигуна.

Встановлення всіх видалених компонентів здійснюється у зворотному порядку замовлення видалення.

Заміна приводного ременя допоміжного складу

Допоміжний привідний ремінь на всіх двигунах автомобіля Opel Astra видаляється приблизно однаковою технікою. Виняток. двигун Z 14, щоб зняти ремінь, який потрібен спеціальний пристрій, а також необхідно демонтувати правильну підтримку підвіски живлення.

Щоб замінити привідний ремінь допоміжних одиниць двигуна Z 16 Xer, дотримуйтесь наступного.

Вам знадобиться ключ або кінець голови “на 19”.

Зніміть праве переднє колесо.

Поверніть затискач розтяжного пристрою до натягу ременя з ключем до годинника.

Так розташований у випадку з розтяжним пристроєм, що дюоденник для обертання розтяжного валика.

4 Зніміть приводний ремінь допоміжних одиниць із розтяжного валика.

5 і повністю вийміть ремінь

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці у зворотному порядку.

Перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Щоб замінити привідний ремінь допоміжних одиниць двигуна Z 18 Xer, дотримуйтесь наступного.

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Поверніть затискач розтяжного пристрою за центральним болтом за допомогою ключа до годинника та ослаблення натягу ременя, вийміть ремінь приводу допоміжного вузла з натяжного валика і повністю вийміть ремінь.

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці у зворотному порядку.

Перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Щоб замінити пояс допоміжної одиниці Opel Astra на двигуни Z 20 LER та Z 20 LEH, дотримуйтесь наступного.

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Поверніть затискач натягувач за центральним болтом клацанням на натяг ременя, знімайте ремінь приводу допоміжного складу з натяжного валика і повністю вийміть ремінь.

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці у зворотному порядку.

Перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Щоб замінити привідний ремінь допоміжних одиниць Z 14 її двигуна, дотримуйтесь наступного.

Зніміть праве переднє колесо.

Видаліть потрібний грязьовий двигун (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”).

Видаліть правильну підтримку підвіски живлення (див. Заміна опори підтримки живлення).

Використовуючи спеціальний пристрій 2 км-955-2, вичавіть натяжний валик у напрямку, показану стрілкою, поки натяг ременя не ослабне і не виправте його в цьому положенні, вийміть ремінь приводу допоміжного складу і повністю вийміть ремінь.

Встановіть новий ремінь приводу допоміжного одиниці та всі вилучені деталі, в порядку, поверніть видалення.

Вийміть спеціальний пристрій KM-955-2 і перетворіть колінчастий вал на три повні повороти, так що пояс приводу допоміжних одиниць займе правильне положення на шківах.

Двигун Z13dth

Багаторазовий пояс на цих моделях видаляється знизу. Необхідно спочатку зняти правий завантаження двигуна

Відкрутіть багаторазовий пояс, перетворюючи натягувач із спеціальним ключем (див. Сорт. Ілюстрація 7.24a) у напрямку стрілки та фіксуйте натягувач у цьому положенні за допомогою замикання (див. Сорт. Ілюстрація 7.24b).

Примітка. Для службової станції для цього використовується пристрій KM-6130.

Двигуни Z19DT (H)

Попереду захист двигуна картера

Відкрутіть багаторазовий пояс, перетворюючи натягувач із спеціальним ключем (див. Сорт. Ілюстрація 7.27a) у напрямку стрілки та фіксуйте натягувач у цьому положенні за допомогою замикання (див. Сорт. Ілюстрація 7.27b), потім вийміть ремінь.

Генератор. це основний електричний вузол транспортного засобу, метою якого є живлення всього електричного обладнання під час руху. Як і будь.який вузол, елементи генератора можуть зношуватися. І насамперед, ми говоримо про такий елемент, як пояс генератора автомобілів Opel Astra H.

Opel Astra H (сім’я) / Посібник

Наприк’ія Наха.фото.Крутить, Кор Креппеяя Кива Колевальять, аконьяжнеяноянояноянояноянояноянояноянина Ыкрутить Челты Крепнеяя модней Крека Приваджте Креку Ослабить. Натяжте внханя литня З зубів, витягнув ремінь з решти emages grome, елемент також повинен бути замінений при встановленні нового ременя ГРМ. Щоб відкрутити кріплення болта таким чином, процедура заміни вимагає певних розбиття або навичок.

Озброївшись інструкціями, помічником та інструментами, і я також побачив, ви можете впоратися з цим етапом технічного обслуговування Opel Astra H власними руками.

Ru Як замінити ремінь ГРМ для Opel Astra G Робота над заміною приводного ременя механізму розподілу газу з тим, що ми відключаємо підводну клему акумулятора. Тоді вам потрібно зняти датчик на повітряному фільтрі тепер вам потрібно зняти корпус фільтра з його вмістом. Кришка і фільтр. це це потрібно відкрутити гвинт і витягнути трубку для впуску повітря, тепер вам потрібно розділити машину, Вийміть правильне колесо і виправте його на опорах.

Наступним кроком у заміні приводного ременя розподілу газу є видалення захисту під переднім правим крилом. Після цього, використовуючи гніздо, вам потрібно виправити праву частину двигуна знизу, після прокладання дерев’яних прокладок для заміни ременя генератора Opel Astra H, щоб не пошкодити його, зняти праву опору двигуна разом з Кронштейн тепер вам потрібно зняти привідні ремені, бо це краще використовувати склад ключ, ключ, ми розміщуємо його на розтяжку відео і видавлюємо його проти годинникової стрілки. З пояса і відключіть кулачок розподільного вала, вийміть верхню захисну кришку тепер вийміть вилку, яка розташована з картера і закріпіть маховик. Відкрутіть шків колінчастого вала сталевим стрижнем за допомогою трагедії головою проти годинникової стрілки, а потім вийміть.

Заміна ременя генератора Opel Astra H 1. Для зручності рекомендується зняти знято.

змінити, привідний, пояс, opel, astra, ременя

Для цього відкрутіть один болт.червоний, щоб відключити засувки, якщо є датчик колінчастого вала, відкрутіть два болти, за допомогою яких він кріпиться та зніміть. Після цього ми трохи відкладали. Ми вставляємо заміну болта ременя генератора Opel Astra H з витягнутим назад колінчастим валом, виймаємо кріпильний маховик інструменту та повернемо клавішу колінчастого вала на поєднання двох слідів на колесах шестерні далі на тексті передач і Фотографія колінчастого вала показує домашній фіксуючий елемент.

Необхідно виправити зубчасті колеса. це те, як потрібно його встановити. Я пам’ятаю, що матеріал, з якого був виготовлений замок.

Заміна ременя генератора Opel Astra Встановіть цей шестикутник, який вставляється у спеціальний отвір на важелі, візьміть валик в бік, а потім послаблюйте ремінь приводу механізму розподілу газу, вийміть ролики, ролики та.

змінити, привідний, пояс, opel, astra, ременя

Я видаляю кришку повітряного фільтра з трубою до дроселя і не забуваю вийняти мікросхему з вимірювача повітря, і знімаю сам корпус, відкручуючи болт і витягніть корпус. Корпус кришкою і насадкою, потім налийте двигун. Трохи підняв двигун, поклавши під лоток широку штангу.

Поширені “захворювання” генератора та способи їх усунення

Почнемо з найпоширеніших несправностей, характерних для Opel Omega A, Astra G, Vectra B та багатьох інших моделей:

 • Зсувшись на ремінці під час переїзду. Перш за все, вам потрібно переконатися, що підшипники неушкоджені, після чого ви можете витягнути ремінь.
 • Щітки пристрою висіли. необхідно очистити тримач пензля, а також пензлі з пилу та бруду. Після цього ви можете перевірити силу кисть пружин.
 • Контактні кільця спалюються. в цьому випадку вам потрібно їх очистити, і якщо є потреба, протестувати проти них.
 • У ланцюжку збудження сталася скеля, єдиний вихід буде усунений.
 • Досить часта Opel Vectra. заклинення ротора над полюсом елемента статора. Необхідно діагностувати стан підшипників, а також місце встановлення. Якщо ви знайдете невдалі елементи, їх потрібно замінити.
 • Поганий контакт або його повна відсутність генератора з масою регулятора напруги. Необхідно перевірити цілісність проводки, а також якість контактних з’єднань.
 • Якщо пензлі будуть зношені, їх доведеться змінити в будь.якому випадку.
 • У випадку, якщо контактні кільця були приклеєні та забруднені, то їх слід витерти ганчіркою, змоченою в гасі або бензині.
 • Не вдалося регулятор напруги. його слід перевірити, і якщо він не вдалося, то замініть його новим.
 • Ще одна поширена проблема. це переломний момент або ланцюг у обмотці. Вам доведеться повністю розібрати вузол для діагностики обмотки статора для наявності коротких ланцюгів або перерв. Якщо проблема полягає у рості або обмотки, то невдалі елементи повинні бути замінені.
 • З зносом або руйнуванням елементів підшипника ці компоненти повинні бути змінені. І якщо проблема полягає в зносі сидіння для пристроїв, що підшипники, то вам доведеться змінити кришку механізму.
 • Однією з найсерйозніших проблем є знищення шківа. Якщо ви помітите, що зуби почали зношуватися на шківі, то шківа доведеться повністю змінити.
 • Носіння ремінця. Якщо на ремінці є сліди зносу, пошкодження, прошарку, то необхідно замінити його (автор відео про заміну кліпу натягувача пристрою. каналу Zverdiman).

Найчастішими несправностями є знос пояса та гуде підшипники.