Заміна радіатора печі на Lada Priora (з кондиціонером та без нього). Заміна радіатора…

Заміна радіатора печі на Lada Priora (з кондиціонером та без нього)

Що таке обігрівач у системі охолодження нагрівача, багато хто здогадується, але, мабуть, всі знають. Люди для цього обігрівача мають своє ім’я для радіатора. У той же час, враховується, що він спочатку використовується в холодний проміжок часу, коли повітря, що проходить через радіатор печі, нагрівається та подається до кабіни. І якщо так, вони згадують цей радіатор печі в потрібний час, коли зима на вулиці та холод, а потім почнеться ремонт роботи та дослідження, як її змінити, але де її шукати і як виправити. Насправді, “як”, так “що” є також важливим фактором, оскільки без певних знань ви не можете потрапити в пріоритетну систему, за винятком витраченого часу. Отже, щоб допомогти вам зрозуміти, що і чому також було простіше відремонтувати вашу плиту в Ладі, ми підготували цю статтю.

До речі, це не лише тарілка, але й система кондиціонування та кондиціонер, тож давайте поговоримо про це.

Особливості дизайну печі. Lada Heater Priors VAZ 2170 2171 2172 (Lada Prior)

Arripa Car оснащений плитою. Нагрівач рідкого типу підключений до системи

Основні елементи ізоляції:

У свою чергу, відкриті вузли піру пірори можна розділити на присосні чашки. Почнемо з розподілу

Тепер давайте подивимося, з чого складається обігрівач духовки, що, як і в десятому родині, встановлено з моторного відсіку, іншими словами, він встановлений і видаляється з двигуна.

Частини корпусу обігрівача, 2. Повітряний фільтр, 4. Знижений двигун, 5. радіатор пластини, 6. Датчик, 7. Вентилятор плитки (нагрівач).

Ескіз 2 Основні елементи вентиляції центральної частини автомобіля Lada Priora

Основні відмінності попередньої печі з кондиціонером від стандарту

Основна особливість цього пристрою. наявність нагрівача в повітряному каналі, радіатора випарника кондиціонера, який охолоджує повітря, що проходить через нього.

Принцип експлуатації кондиціонера

На всіх автомобілях, оснащених цими пристроями, приблизно однаковий набір вузлів. Він включає такі елементи:

 • Блок керування.
 • Реле та запобіжники.
 • Радіатор кондиціонера з вентилятором.
 • Компресор з електрикофетом.
 • Випарник.
 • Алюмінієві трубки для з’єднання.
 • Датчики та дроти.

Основною особливістю цього газу є його здатність знижувати температуру сильним стисненням. Тобто чим сильніше тиск у системі, тим нижня температура під час випаровування. Така цікава річ. Взагалі, при ввімкненні компресор перекачує тиск у випарник у корпусі нагрівача на шляху повітря, поглиненого двигуном. На зворотній трубці нагрітий газ потрапляє в радіатор, розташований перед основним теплообмінником системи охолодження. А звідти знову під тиском до випарника. Кондиціонер увімкнено з панелі управління блоком, кнопка, встановлена ​​в ручці обігрівача.

Відмінності

Саме наявність випарника диктує попит на розташування вузлів плит. Ось чому електричний двигун «апрія» розташований не вертикально, як на стандартній плиті, а горизонтально. А салон фільтра “апрія” замість горизонтального положення. це вертикаль. Існує окрема стаття про заміну салонного фільтра “Аріора” про це.

Радіатор плит Artia з кондиціонером

Він також був встановлений дещо інакше. Різниця полягає в тому, що вона не йде до підсилювача вакуумного гальма, як на простому “апрії” та вперед. Тобто в напрямку автомобіля двигуна. Все це робиться так, щоб вам не потрібно було демонтувати всю плиту, щоб замінити вузол.

Вентилятор нагрівача

Двигун на таких печах, як уже згадувалося вертикально. Одна деталь. Якщо встановлений кондиціонер Panasonic, то його Zlekhrotrotor розташований з правого боку печі (вздовж машини). Але в системі Халло, ліворуч. Біля радіатора. Двигун кондиціонера Halo трохи менший, ніж двигун Panasonic.

Кондиціонер випарника

І, звичайно, радіатор випарника. Він встановлений у правій половині обігрівача, прямо на вхідному отворі для повітря

Саме його присутність вимагає спеціальної обережності в ремонті та заміні будь.якої частини системи клімату

Заміна радіатора охолодження двигуна на Lada Priora

Нормальна робота піч автомобіля забезпечує водія та пасажирам комфортну їзду в холодний сезон. Але іноді нагрівання автомобіля не вдається, наприклад, може просочитися радіатор плит, а водій, що замерзає, реагує довше на різкі зміни в дорожньому середовищі.

На прикладі LADA ми розглянемо шлях до незалежно вирішувати таку проблему. Такий ремонт можна зробити в гаражі незалежно, хоча спочатку він може відлякати не дуже досвідчених автомобілістів.

Складність вибору

Якщо салон автомобіля стало помітно холодним, варто перевірити систему опалення автомобіля. З великою ймовірністю проблема буде розкрита в радіаторі нагрівача, і незабаром вам доведеться придбати нове.

Інтернет сповнений оголошень щодо продажу радіаторів обігрівача в Пріорі Ладі, але як вибрати якісний продукт, а не “бакатися” для підробки?

Перше, що повинно вказувати на оригінальність частини, її ціни. Високі якості запчастини не можуть дешево коштувати, виробники оригінальних радіаторів не дозволять цього.

Друге. Оригінальний радіатор системи опалення автомобіля має невеликі соти, t. Е. Відстань між вертикальними смужками мінімальна, це може бути забезпечено лише заводським обладнанням. Фабричне обладнання “працює” лише з якісним металом, соти не повинні бути занадто м’якими.

Виробники підроблених продуктів, що заощаджують на дрібницях, у фальшивих радіаторах вони не кладуть «вимикачі рідини», пластикові деталі, що збільшують теплопередачу теплоносія в радіаторі нагрівальної системи. Щоб перевірити їх присутність, варто трясти деталі, конкретний звук покаже їх присутність чи відсутність. Якщо вони виготовлені з м’якого матеріалу, цей метод марний.

Після того, як буде обраний радіатор, настає час змінити його. Заміна старого або встановлення нового радіатора в Пріорі вимагає певних дій.

Заміна радіатора печі в Пріорі без кондиціонування

Схема пріорів системи опалення є традиційною для домашніх автомобілів, її основних вузлах:

 • Радіатор (теплообмінник) нагрівача, рідина нагрівається в ній;
 • Вентилятор. він розповсюджує повітря, нагріване від радіатора через кабіну;
 • Регулятори. за допомогою їхньої допомоги інтенсивність вентилятора змінюється і потік теплого повітря регулюється зонами.

Перед основною роботою затініть машину, t. Е. Вийміть мінус.термінал з акумулятора.

печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером

Після де.енергетики автомобіля ви можете перейти до видалення підкладки лобового скла. Якщо ви ліниві, щоб демонтувати важелі склоочисників, у майбутньому формуються певні труднощі. Далі відключіть трубки (пластику) подачі рідини для мили на форсунки. Тепер декоративна підкладка лобового скла буде легко видалена, варто відкрутити 7 самостійних гвинтів, які тримають його. Хоча це все ще може заважати ущільнювачам капюшони.

Тоді наступною дією буде видалення ущільнення капюшони. Попереду дві сторони ущільнювача з’єднані між собою і витягуються гвинтом, він повинен бути відкручений. За допомогою плоского інструменту (викрутки або ножа) вийміть вилки і скрутіть гвинти. Вийміть ущільнювач, яка може запобігти видаленню декоративної підкладки, після чого вона повинна легко відійти.

Все вийшло. ми рухаємось далі та видаляємо звукоізоляцію моторного відсіку. Ми відкрутимо гвинти, що фіксують, по черзі знімайте накладки (послідовність не має значення). Перш ніж відпустити затискачі, які тримають форсунки, замініть контейнер для осушення теплоносія, це врятує вас трохи.

Його проводка може бути демонтована клавішами до 8 та 10. Відкрутіть 4 гайки і вийміть турнір на бік. Поверніть кронштейн з педалі гальма з 13.м ключем і відведіть її в бік. дорога до радіатора відкрита. За допомогою викрутки з поперечною ущільненням відкрутіть 3 гвинти та вийміть радіатор.

Встановіть теплообмінник, діючи на проходжений цикл, але починаючи з кінця. Який радіатор обігрівача Lada Priora ставить, відремонтований чи новий. ви вирішуєте.

Альтернативний варіант

Існує альтернативний варіант видалення радіатора печі, деякі віддають перевагу. Вакуумний підсилювач (гальмо) видаляється разом з ним педаль гальма. Це дозволить вам дістатися до обігрівача (його лівої частини) та до радіатора печі на Пріофі.

Заміна радіатора пріорів на кондиціонер

Після певного періоду часу після виробництва Lada Priors виробник почав оснащуватися кліматичними налаштуваннями (кондиціонерами) Panasonic та Halla. Новий обігрівач почав конструктивно відрізнятися від старого, і до нього стало набагато простіше. Щоб замінити радіатор, тепер не потрібно зняти жабу (оболонку лобового скла), vuk, власників склоочисників або обігрівача.

Демонтаж та заміна обігрівача пріорою

Будь.який автомобіль повинен забезпечити комфорт свого власника під час переїзду. В іншому випадку використання особистих транспортних засобів втрачає все сенс. Велика частка відповідальності за комфорт водія та пасажирів лежить на плиті. Якщо влітку ви можете обійтися без використання нагрівача, то взимку стає абсолютно нестерпним керувати холодним транспортом. Тож водії зацікавлені в тому, як видалити плиту на Пріорі, щоб здійснити профілактику, ремонт або, взагалі, змінити її на нове. Немає сенсу звертатися до спеціалістів для виконання цієї роботи, оскільки все робиться за простою схемою.

Для роботи вам знадобиться стандартний набір інструментів, який включає кінцеві клавіші 10 та 13, бокові стінки, перехресну викрутку, а також ключ 8. В обох випадках вам доведеться відключити шланги опалення, решта рідини будуть вилиті з них, тому негайно замінити контейнери під насадкою нагрівача. Потім рідину можна повернути в систему.

З кондиціонером

 • Перш за все, нам потрібно зняти гумову ущільнення вітрової підкладки, щоб отримати доступ до деталей;

Як бачите, демонтаж радіатора в Пріорі з кондиціонером не потребує стоку антифризу. Охолоджуюча рідина вийде лише з резервуара для розширення та самого теплообмінника. Видалення радіатора у VAZ 2170 за допомогою кондиціонера Panasonic. це та сама схема, лише кілька кріплення можуть відрізнятися. Тепер ви можете змінити зношений обігрівач для нового!

Без кондиціонування

 • Робота починається з відключення мінус.терміналу акумулятора. Вийміть накладку лобового скла разом із важелями склоочисника, оскільки ці елементи будуть заважати роботі;
 • Наступним кроком є ​​видалення труб подачі теплоносія до форсунок двигуна;
 • Підкладка лобового скла зберігається сім гвинтів. Видаліть його, щоб повністю зняти елемент;
 • Тепер ми переходимо до ущільнення капюшони, в його центрі ви знайдете затяжний гвинт. ми відкрутимо його;
 • Шумна ізоляція двигуна закриває прохід до системи нагрівача. покладіть вилки з плоскою викруткою і виверніть вилки;
 • Ми відкрутимо гвинти і демонтуємо звукоізоляцію. Видалити обидва накладки;

Незалежно від того, наскільки хороша машина час від часу її деталі не вдається. Це стосується також радіатора (теплообмінник) плит.плит. Що робити в цьому випадку? На перших моделях автомобілів ці частини були виготовлені з міді та бронзи. Що стосується витоку чи іншого зриву, вони були припаковані. Тепер вони виготовлені з пластику та алюмінію. Тож для їх ремонту немає сенсу та можливостей. Їх можна лише замінити.

Що ж, для радіатора стандартної плитної плитки сам власник може самостійно здійснити заміну, хто знає, як правильно користуватися інструментами. Тільки вам потрібно ретельно прочитати представлену статтю.

Змініть фільтр салону

Існують конфігурації Lada Priora, які включають кондиціонер. Це може бути о або панасонік. Власники таких автомобілів також стурбовані заміною плитки Прири на кондиціонер. Але спочатку ви повинні мати справу з самими кондиціонерами, які відрізняються не лише в країні виробника.

Халла виробляється в Кореї, а Панасонік на Тайвані. Ви можете дізнатися, який кондиціонер встановлений у вашому автомобілі шляхом візуального огляду

Слід звернути увагу на кнопку, яка розташована в центрі панелі управління кондиціонером. Система Panasonic має кнопку для увімкнення, а Халла не має такої кнопки. Власники автомобілів повинні регулярно змінювати фільтр, щоб у кабіні не було сторонніх запахів, а повітря чисте

Перш ніж дізнатися, як змінити фільтр плит на Пріорі, вам потрібно знати тип системи, встановленої у вашому транспорті. Зрештою, кожна модель системи охолодження має різні елементи фільтра

Власники автомобілів повинні регулярно змінювати фільтр, щоб у кабіні не було сторонніх запахів, а повітря чисте. Перш ніж дізнатися, як змінити фільтр плит на Пріорі, вам потрібно знати тип системи, встановленої у вашому транспорті. Зрештою, кожна модель системи охолодження має різні елементи фільтра.

Фільтр змінюється по.різному залежно від того, у автомобілі є кондиціонер чи ні. Якщо автомобіль не оснащений механізмом кондиціонування, то необхідно діяти наступним чином:

 • Відкрийте капюшон.
 • Ми демонтуємо гриль, встановлений під склом зліва. У ньому є самостійні гвинти, закриті вилками. Вони повинні бути відкручені. Після виконання цього етапу доступ до фільтра буде випущено.
 • Обкладинка компонента очищення зберігається чотирма болтами, які повинні бути відкручені.
 • Ми демонтуємо кришку, яка дозволить нам отримати фільтр. Ми очищаємо місце, що звільняється від можливого забруднення та сміття.
 • Покладіть новий фільтр.елемент і зібрати автомобіль у зворотному порядку.

Якщо в машині встановлений механізм охолодження, то дії будуть дещо іншими.

 • Відкрийте капюшон і знайдіть необхідну деталь.
 • Ми згинаємо оббивку.
 • Якщо встановлено Panasonic, то засувка на елемент фільтра повинна бути відкручена. За допомогою пристрою охолодження залу вам потрібно буде затиснути засувку, що призведе до відкриття кришки.
 • Ми виймаємо фільтр, який уже обслуговував власний і поставив на себе новий, який потрібно буде скрутити за допомогою слотів у випадку.
 • Встановіть кришку та всі деталі на своєму місці.

Ремонт плит.плит може бути пов’язаний з низкою проблем, які спочатку потрібно правильно діагностувати. Ми напишемо ще кілька статей на цю тему та детально розглянемо основні проблеми. У будь.якому випадку, вам потрібно знати, як розібрати плиту на Пріофі, оскільки це основа основ.

печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером

Причини зриву нагрівача

Причин може бути багато, але є кілька основних. Сюди входять витоки та засмічення радіатора печі. Розглянемо кожен більше.

Радіатор забита назовні

При забиваннях клітин радіатора різним сміття.

Це трапляється через тривале використання салонного фільтра або повністю нехтувати його використанням.

Радіатор засмічений всередині

З проблемою, яка виникає внаслідок використання антифризу поганого якості або його тривалого використання без заміни, внутрішня частина радіатора засмічується. Саме з цієї причини теплоносій не є ефективним або не циркулює весь час радіатора нагрівача, що призводить до його недостатнього нагріву, тим самим ускладнюючи нагрівання кабіни.

Потік радіатора

печі, lada, priora, кондиціонером

Потік радіатора відбувається через багато різних причин.

Ця проблема загрожує тим, що при рясному витоку радіатора велику кількість листя охолоджуюків, що може призвести до перегріву двигуна та через дорогий ремонт льоду.

Усі вищезазначені причини несправності радіатора усуваються його заміною або промиванням.

Винуватець радіатора

Існує величезна кількість несправностей нагрівача кабіни, але головна. несправність радіатора печі. Причини, чому піч не зігріває взимку, можуть бути засміченим радіатором як зовні, так і всередині.

.

Якщо радіато засмітиться назовні:

Так трапляється, що при використанні автомобіля без салонного фільтра надлишок сміття може впасти на радіатор плит, що під впливом вентилятора нагрівача він може засмічувати.

Для того, щоб усунути цю недугу, достатньо видалити радіатор і промийте його.

Радіатор печі засмічується зсередини:

Є випадки, коли радіатор забивають зсередини через старий теплоносій. Корозійні продукти накопичуються на тонких стінках радіатора і засмічують його, що запобігає удару та проходженню антифриз. Тому, якщо охолоджуюча рідина не може нормально циркулювати вздовж радіатора, то він не зможе нагріватися і дасть тепло.

Усунули шляхом видалення радіатора та миття.

Потік радіатора печі:

Коли в кабіні з’являється радіатор, неприємний запах з’являється, скло автомобіля починає туманувати і покритий ублюдком. Водіння для таких автомобілів не стає комфортним, є шанс з великим витоком теплоносія, щоб втратити велику кількість антифризу та перегрівати двигун, який загрожує дорогим ремонтом.

Несправності

Іноді доводиться чути, що точніше, інший СРС потрапляє в обігрівач, зокрема пил і листя, що засмічують фільтр для печі, і, отже, запобігти демпфері до належної роботи.

У такій ситуації несправність на пріорі може бути усунена шляхом реконструкції механізму перемикання перемикання. Якщо автомобіліст не знає, де знаходиться щит плит на апрію, він може подивитися на місце, де зазвичай варта права нога водія. Там, де знаходиться пластик торпедо, необхідний пристрій розташований.

печі, lada, priora, кондиціонером

Демпфер у положенні “повітря дме в обличчя”

Бажаний пристрій. це пластиковий демпфер, який виготовлений з досить тонкого матеріалу, з часом активної роботи під впливом гарячого повітря, здатного до деформу. Якщо період гарантії на автомобілі вже закінчився, і не вдасться поставити нову підрозділ під гарантією, демпфер може бути розпилений Weadshka.

Потрібна система нагріву для нормальної роботи: герметичність, цілісність деталей та нормальний антифриз. Перш за все, вам слід перевірити реле та запобіжник у всіх, цей пристрій всередині містить електричні прилади. Якщо електромережа не контактує з ECU, то безглуздо скрутити контролери в блоці управління нагрівачем.

печі, lada, priora, кондиціонером

Priora Pece Fuse має число F9. Для того, щоб дістатися до нього, вам потрібно зняти пластикову пробку над лівим коліном водія (під світлом фар), відкрутіть три болти по його периметру.

Під час поїздки до VAZ-2170 ви повинні ретельно уважно подивитися і слухати, що ви бачите і відчуваєте. Якщо тепло повинно йти від тріщин, але це не так, це означає, що щось не так з напругою або двигуном. Наприклад, якщо скло стало жирним, ніби заплямоване руками, то це радіатор нагрівача. Однак це не єдині ознаки зриву нагрівача.

Коли холодне повітря надходить із системи опалення, яка перетворюється на кондиціонер, розглядаються наступні можливі несправності:

 • Шланги нагрівача не постачають теплоносія, або сам радіатор недостатньо продуктивно, не бере від них тепла.
 • Повітряний фільтр забруднений. Якщо нові деталі немає поблизу, спробуйте зняти фільтр, а потім запустіть систему опалення, щоб працювати без нього.
 • Двигун.редактор стулків зупинився.
 • Блок управління (комутатори) зламався.
 • Датчик температури зламався в салоні (він стоїть під дахом).

Причини, з яких можна віднести цю проблему, включають:

Коли чується незрозумілий шум, необхідно перевірити обігрівач. Шум викликає не стільки підшипника, скільки при невеликому сміття, який потрапив під частку двигуна.

печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером
печі, lada, priora, кондиціонером

Є лише дві причини, чому автомобіль Lada Priora не вивільняється з системи опалення. Коли опалення не працює, вам потрібно перевірити запобіжник F9 і перемикається на центральній консолі. можливо, вони просто зламалися.

Ознаки несправності

Модель Lada 2170 отримала плиту рідкої конструкції, яка підключена до системи охолодження двигуна. Радіатор. це пристрій передачі тепла, завдяки цьому компоненту повітря потрапляє в салон пріорів. Через радіатор постійно циркулює теплоносій, ця частина нагрівача сприйнятлива до носіння.

Перевірте радіатор у наступних випадках:

Розміщуючи частину системи нагрівача, ви побачите іржавий і, швидше за все, протікає радіатор. Також плями можуть бути в шлангах, трубах та місцях з’єднання цих елементів. Варто перевірити теплообмінник печі лише після того, як ви переконаєтесь, що в роботі двигуна.редукера немає дефектів та демпфера.

Заміна радіатора

Для роботи вам знадобиться стандартний набір інструментів, який включає кінцеві клавіші 10 та 13, бокові стінки, перехресну викрутку, а також ключ 8. В обох випадках вам доведеться відключити шланги опалення, решта рідини будуть вилиті з них, тому негайно замінити контейнери під насадкою нагрівача. Потім рідину можна повернути в систему.

З кондиціонером

 • Перш за все, нам потрібно зняти гумову ущільнення вітрової підкладки, щоб отримати доступ до деталей;

Як бачите, демонтаж радіатора в Пріорі з кондиціонером не потребує стоку антифризу. Охолоджуюча рідина вийде лише з резервуара для розширення та самого теплообмінника. Видалення радіатора у VAZ 2170 за допомогою кондиціонера Panasonic. це та сама схема, лише кілька кріплення можуть відрізнятися. Тепер ви можете змінити зношений обігрівач для нового!

Без кондиціонування

 • Робота починається з відключення мінус.терміналу акумулятора. Вийміть накладку лобового скла разом із важелями склоочисника, оскільки ці елементи будуть заважати роботі;
 • Наступним кроком є ​​видалення труб подачі теплоносія до форсунок двигуна;
 • Підкладка лобового скла зберігається сім гвинтів. Видаліть його, щоб повністю зняти елемент;
 • Тепер ми переходимо до ущільнення капюшони, в його центрі ви знайдете затяжний гвинт. ми відкрутимо його;
 • Шумна ізоляція двигуна закриває прохід до системи нагрівача. покладіть вилки з плоскою викруткою і виверніть вилки;
 • Ми відкрутимо гвинти і демонтуємо звукоізоляцію. Видалити обидва накладки;

Як самостійно замінити радіатор печі без кондиціонера

Що знадобиться для заміни? Перш за все, такі інструменти:

 • Бере, кучерявий і рівний.
 • Гайкові ключі на 8 і 10. (бажано головою з воротами.)
 • Тонкі плоскогубці для видалення затискачів.

І, звичайно, деякі матеріали та пристрої:

 • Охолоджуюча ємність рідини від системи.
 • Новий радіатор.
 • Пінопластова гума, дотримуючись смужок на радіаторі плитки.
 • 2 літри теплоносія. (той самий бренд, що і в системі.)
 • Ветош.

Підготувавши такий арсенал, ви можете перейти до цієї цікавої операції заміни теплообмінника.

Опис процесу

Встановіть машину точно. Це необхідно для повного осушення теплоносія з радіатора плитої плитки. Під нижньою частиною машини замініть контейнер для рідини. Його потрібно встановити в області дренажу радіатора системи охолодження. З правого боку (вздовж машини, або зліва, якщо ви стаєте в капоті). Далі:

 • Щоб відкрути ягня. Коли тиск слабшає, відкрийте кришку розширення резервуара. Зачекайте стоку і затягніть пробку. Від’єднайте термінал акумулятора “мінус”. Ви можете почати демонтаж захисту. Це називається. Zhabo.
 • По.перше, склоочисники механізму очищення скла видаляються. Зрозумійте кріпильні гайки за допомогою 13 ключа та вийміть власники пензля. Після цього вийміть гумову ущільнювач.
 • Відкрутити кріпильні гвинти. Зверху 6 та 7 вздовж нижнього краю. Тепер вийміть обидві половини пластикових жаб. Відкрутивши кріплення, щоб видалити захист тканини підшкірної ніші, в якій встановлена ​​плита.

Зараз настає найважливіший момент. Більшість майстрів при заміні цієї частини негайно відключіть труби, що йдуть до радіатора плитки. Однак існує ризик виливати теплоносій нагрівача. Є більш цікавий та безпечний варіант.

Видалення печі

Тепер, коли жаба та захист видаляються, доступ до нагрівача повністю відкритий. Перш за все, вам потрібно вимкнути роз’єми електричного обладнання:

 • Мікромоторний редактор.in.chief of The Shuttle Drive. 2 роз’єми.
 • Електричний. 1 роз’єм.
 • Резистор. 1 роз’єм.

Тепер відкрутіть кріплення тіла печі до тіла автомобіля. Одна гайка на 10 кріпить вухо на корпусі печі до правого крила. 8 кріпіть верхню частину до шпильки вгорі. І два горіхи внизу.

Коли кріплення видаляються, найцікавіше. Фігура викрутка повороту 3 гвинти кріплення радіатора до корпусу

Вам потрібно діяти обережно, щоб не зламати сторону, тонка труба тиску тиску. Потім поверніть гвинти за допомогою кріплення 2 частин корпусу нагрівача

Перемістіть ліву частину з двигуном вентилятора ліворуч, відключіть їх і витягніть їх.

Після цього ви можете почати витягувати другу половину радіатором. Тримайте руку над форсунками і почніть знімати тіло ліворуч. Коли він вийшов, відкладіть його. Вивільнивши затискачі з труб, щоб видалити їх з радіатора.

Обов’язково! Покладіть ганчірочки під радіатором, оскільки завжди є трохи рідини, і її не слід поливати.

Встановлення (заміна) нового радіатора

Є два варіанти. Ви можете просто замінити частину на місці старого, перш ніж встановити корпус. Але краще встановити радіатор у фільмі, зняті наполовину перед форсунками.

Важливий! Обов’язково склейте радіатор пінопластовою стрічкою! Це створює подушку для частини. Оформливши теплообмінник печі з пінопластовою гумою, щоб встановити її в ніші корпусу, і виправте її гвинтами

Поставте половину на місце і зафіксуйте всі 3 труби на місці. Затягніть затискачі

Оформливши теплообмінник печі з пінопластовою гумою, щоб встановити її в ніші корпусу, і виправте її гвинтами. Поставте половину на місце і зафіксуйте всі 3 труби на місці. Затягніть затискачі.

печі, lada, priora, кондиціонером

Акуратно складайте обігрівач у зворотному порядку. Додайте охолоджуючу рідину до норми. Запустіть двигун і чекайте вентилятора охолодження. Натисніть на педаль прискорювача і утримуйте пару хвилин обороту близько 2000 об / хв. Це необхідно для усунення можливого повітряного пробки. Увімкніть обігрівач і перевірте його роботу у всіх режимах. Всі! Ну, ось необхідна робота.

 • Видалення Шруса
 • Як визначити шалену несправність
 • Комп’ютерна діагностика блоку управління обігрівачем
 • Як виправити плиту в машині Lada Priora

Як видалити радіатор плитки на пріорі без кондиціонування

З початку випуску Avtovaz встановив обігрівач з Tens на пріорах (номер каталогу: 21110-8101012). Недолік цієї конструкції полягав у тому, що радіатор печі видаляється до підсилювача вакуумного гальма, який дозволяє вам це робити. Як результат, вам доведеться демонтувати збірку обігрівача.

 • Видаліть склоочисники.
 • Вийміть жаб (вітряк).
 • Видаліть звукоізоляцію двигуна.
 • Від’єднайте купу роз’ємів від проводів.
 • Відкрутіть кріплення нагрівача.
 • Розділіть обігрівач на дві частини (ліворуч і праворуч).
 • Зніміть праву сторону нагрівача (у напрямку руху).
 • Покладіть ліву частину в бік, щоб отримати доступ до радіатора плитки.
 • Злити антифриз.
 • Замініть радіатор печі.

Заміна радіатора ваза 21072 Піч.плита, за годину

Начальник. VAZ 2170, 2171, 2172 з кондиціонером Halla. Є.

Як видалити радіатор плитки на пріорі

Досить швидкий і менш простий спосіб дістатися до печі

Автомобіль Ladapriora без кондиціонування. Врятований.

Вся процедура зайняла кілька годин. Це більш детально показано на

Є ще один спосіб замінити його. Для доступу до радіатора печі необхідно зняти підсилювач вакуумного гальма замість корпусу нагрівача разом з педаль гальма. Це дозволяє отримати доступ до лівої сторони нагрівача (у напрямку руху) та до самого радіатора.

Заміна радіатора плит.плит на кондиціонер

У цьому випадку є деякі нюанси, хоча процедури схожі між собою. Потрібні такі маніпуляції:

 • Гума герметизація перекриття на лобовому склі видаляється, щоб отримати доступ до фіксуючих елементів.
 • Шумна ізоляція двигуна в середній частині демонструється (спочатку потрібно зняти кріплення шлангів). Потім фіксуючі гвинти та гвинти відкручуються, ізоляційний шар видаляється збоку.
 • Потрібно буде зняти пінопласт і зняти кришку теплообмінника, який прикріплений трьома гвинтами.
 • Трубу демонтують ослаблення затискачів та підняття елементів вгору. Далі потягніть радіатор печі на себе, поки він не покине канавки.

Після встановлення нової частини у зворотній послідовності проводиться установка. Основна відмінність, яка замінює радіатор плит.плит, де встановлений кондиціонер, не є необхідним для вилучення теплоносія.

Заміна радіатора

Для роботи вам знадобиться стандартний набір інструментів, який включає кінцеві клавіші 10 та 13, бокові стінки, перехресну викрутку, а також ключ 8. В обох випадках вам доведеться відключити шланги опалення, решта рідини будуть вилиті з них, тому негайно замінити контейнери під насадкою нагрівача. Потім рідину можна повернути в систему.

З кондиціонером

 • Перш за все, нам потрібно зняти гумову ущільнення вітрової підкладки, щоб отримати доступ до деталей;

Як бачите, демонтаж радіатора в Пріорі з кондиціонером не потребує стоку антифризу. Охолоджуюча рідина вийде лише з резервуара для розширення та самого теплообмінника. Видалення радіатора у VAZ 2170 за допомогою кондиціонера Panasonic. це та сама схема, лише кілька кріплення можуть відрізнятися. Тепер ви можете змінити зношений обігрівач для нового!

Без кондиціонування

 • Робота починається з відключення мінус.терміналу акумулятора. Вийміть накладку лобового скла разом із важелями склоочисника, оскільки ці елементи будуть заважати роботі;
 • Наступним кроком є ​​видалення труб подачі теплоносія до форсунок двигуна;
 • Підкладка лобового скла зберігається сім гвинтів. Видаліть його, щоб повністю зняти елемент;
 • Тепер ми переходимо до ущільнення капюшони, в його центрі ви знайдете затяжний гвинт. ми відкрутимо його;
 • Шумна ізоляція двигуна закриває прохід до системи нагрівача. покладіть вилки з плоскою викруткою і виверніть вилки;
 • Ми відкрутимо гвинти і демонтуємо звукоізоляцію. Видалити обидва накладки;

Варіант заміни автомобіля без кондиціонування

Заміна радіатора плит.апарату починається без кондиціонування від нуляру мінус.терміналу AB. Потім оболонка вестибюля видаляється разом із сідлами склоочисників для полегшення робочого процесу. Подальша робота проводиться поетапно:

 • Трубки, що постачаються до форсунок холодоагенту, видаляються.
 • Накладання демонструється відкрученням семи гвинтів.
 • Затягування елемента на ущільнювачій кришці відкручений.
 • Плоскі пробки у ізоляції шуму двигуна занурюються і обернуються.
 • Ізоляційні елементи видаляються разом з накладками.
 • На радіаторних трубах затискачі ослаблені та демонтуються. Потрібно буде підготувати контейнер для осушення антифризу.
 • Проводка, підсумована до нагрівача, видаляється.
 • Власник проводів видаляється і відволікають.

Як видалити радіатор плитки на пріорі без кондиціонування

З початку випуску Avtovaz встановив обігрівач з Tens на пріорах (номер каталогу: 21110-8101012). Недолік цієї конструкції полягав у тому, що радіатор печі видаляється до підсилювача вакуумного гальма, який дозволяє вам це робити. Як результат, вам доведеться демонтувати збірку обігрівача.

 • Видаліть склоочисники.
 • Вийміть жаб (вітряк).
 • Видаліть звукоізоляцію двигуна.
 • Від’єднайте купу роз’ємів від проводів.
 • Відкрутіть кріплення нагрівача.
 • Розділіть обігрівач на дві частини (ліворуч і праворуч).
 • Зніміть праву сторону нагрівача (у напрямку руху).
 • Покладіть ліву частину в бік, щоб отримати доступ до радіатора плитки.
 • Злити антифриз.
 • Замініть радіатор печі.

Заміна радіатора ваза 21072 Піч.плита, за годину

Начальник. VAZ 2170, 2171, 2172 з кондиціонером Halla. Є.

Як видалити радіатор плитки на пріорі

Досить швидкий і менш простий спосіб дістатися до печі

Автомобіль Ladapriora без кондиціонування. Врятований.

Вся процедура зайняла кілька годин. Це більш детально показано на

Є ще один спосіб замінити його. Для доступу до радіатора печі необхідно зняти підсилювач вакуумного гальма замість корпусу нагрівача разом з педаль гальма. Це дозволяє отримати доступ до лівої сторони нагрівача (у напрямку руху) та до самого радіатора.

Схема плитки попередньо

Перш ніж змінити плиту для Artipa, придбайте нові елементи нагрівача, використовуючи Quant Numbers:

печі, lada, priora, кондиціонером

ПРИСТАРА НАГАЛЬНІСТЬ 2111-8101012: 1-Хуси 2170-8101200/208 Постачання/випуск нагрівача; 2-резистор 2123-8118022 Додатковий; 3-електричний вентилятор 2111-8118020; 4-HEATER 2111-8101012; 5. гайка 1/07259/11; 6. Гвинт 1/51873/01

Принцип експлуатації печі

Панель керування нагрівачем на Пріофі

Система кондиціонування може перестанити дути з різних причин. Якщо плита дме холодне повітря, в той час як автомобіль без кондиціонера, водій повинен розібрати та замінити деякі елементи. Це може бути не регулятором робочого контролю, вентилятором, клапаном нагрівача або іншим компонентом системи нагріву. У будь.якому випадку, для початку, давайте розберемо це в принципі роботи.

Теплий потік повітря Примусово дме радіатор пристрою завдяки вентилятору. Революції останньої зміни залежно від температури всередині автомобіля. Співвідношення теплих і холодних повітряних потоків регулюються через клапан. Потік повітря безпосередньо в внутрішню частину автомобіля через фільтр.елемент, призначений для очищення повітря. У кабіні власник автомобіля вже вибирає, як його дути, регулюючи положення демпфера на центральній консолі.

Блок управління обігрівачем Priora є основною конструктивною частиною, саме його регулятор керує драйвером. Блок управління плитою, що робить коригування та аналіз усіх необхідних параметрів, встановлює двигун плит, щоб він регулював швидкість функціонування за допомогою вентилятора, а також положення демпфера повітря.

Нагрівальний пристрій радіатор

Основні аспекти ремонту

Якщо вентилятор не працює або плита перестала працювати, то вам потрібно розуміти, що процес ремонту.це скоріше споживаюча процедура. Перш ніж видалити радіатор печі на Пріорі або як видалити вентилятор, вам потрібно створити діагностику. По.перше, перевіряється експлуатація термостата. Якщо шосе, узагальнені на пристрій, теплі, то робоча частина.

Якщо вентилятор не працює, перш за все, вам потрібно перевірити його контакти. Заміна вентилятора печі далеко не завжди дозволяє вирішити проблему, особливо якщо вона складається з окислення контактів. Іноді роз’єм з пристрою просто очищає для вирішення проблеми. Ви завжди можете зняти вентилятор плитки, але вентилятор нагрівача не так часто зазнає невдачі. E, плита дме лише на максимальній швидкості, це спалило резистор швидкості обертання плитки.

Видаліть і змініть плиту

Для подальшої роботи нам знадобляться викрутки з хрестовим походом та плоскими конструкціями, а також головою на 10. Заміна печі проводиться відповідно до наступної схеми:

 • Дуже часто робіт з ремонту автомобілів починається з відключення мінус.терміналу від акумулятора. Наша ситуація не є винятком.
 • Ми відключаємо кріплення на дротяному джгуті з щита. Це потрібно буде впоратися з засувками.
 • Ми відключаємо дроти від кронштейна на гальмовому педалі.
 • Ми згинаємо кронштейн вгору.
 • Ми крутимо затягування на двох затискачах хрестом.
 • Від’єднайте шланги від радіатора нагрівача.

печі, lada, priora, кондиціонером

 • Парки з проводами підключені до електродвигуна, який відповідає за роботу вентилятора, вони повинні бути відключені.
 • Від резистора ми також відключаємо смугу проводів.
 • З нагрівача ми відкрутили гайку на правому кріпленні та два горіхи на нижньому кріпленні. Для цієї роботи вам знадобиться голова на 10.
 • Кронштейн, який фіксує джгут проводів, повинен бути відведений вбік.
 • Гвинт, що займається самостійним, відкручене за допомогою кросбон.
 • Блок з проводами відключається від мікромотичної передачі, а нагрівач раніше переміщується вперед.
 • З труб на радіаторі ми видаляємо шланги за рахунок зменшення ступеня затягування на затискачах.
 • Тепер можна зняти плиту плиту.

Пристрій та функції радіатора Lada Priora

Основне завдання цього пристрою. охолонути при підтримці робочої температури теплоносія. Під час запуску холодного двигуна радіатор жодним чином не впливає на систему охолодження. Більше того, перед нагріванням двигуна він зовсім не включений у роботу, t. До. Використовується лише при відкритті великого кола системи охолодження.

Після досягнення певної температури (на пріорі Ладі це 85–90 градусів) термостат відкривається, і антифриз починає циркулювати через радіатор, де він охолоджується. Працюючи з високою швидкістю (особливо, рухаючись на низькій швидкості), пристрій не впорається з охолодженням, і температура двигуна починає знову зростати. У цьому випадку примусове охолодження антифриз, циркулюючу через радіатор, включається в допомогу.

Конструктивно. це танк вгорі і внизу, середня частина та кріплення елементів.

Стандартний радіатор охолодження на Пріт.Ладі виготовлений з латунних деталей. І це матеріал з відмінними характеристиками теплопровідності. Середня частина або серцевина. це структура пластини, через яку складаються трубки, з’єднані з пластинами пайок. Проходячи через серцевину, теплоносій розподіляється на ряд окремих потоків. Це дозволяє охолонути антифриз більш ефективно через значне збільшення області контакту антифризу та металевих стінок вертикальних труб.

Ми рекомендуємо: таксі. Що це?

Банки радіатора з’єднані з гумовими трубами з системою охолодження. На нижньому резервуарі використовується спеціальний кран, полегшуючи дренаж теплоносія. На блок циліндрів є додатковий кран. З ним ви можете легко злити рідину з водяної сорочки двигуна. Загалом, найпростіша, але ефективна конструкція теплообмінника.

Як видалити радіатор плитки на пріорі без кондиціонування

З початку випуску Avtovaz встановив обігрівач з “десятків” (номер каталогу: 21110-8101012). Недолік цієї конструкції полягав у тому, що радіатор печі видаляється до підсилювача вакуумного гальма, який дозволяє вам це робити. Як результат, вам доведеться демонтувати збірку обігрівача.

 • Видаліть склоочисники.
 • Вийміть жаб (вітряк).
 • Видаліть звукоізоляцію двигуна.
 • Від’єднайте купу роз’ємів від проводів.
 • Відкрутіть кріплення нагрівача.
 • Розділіть обігрівач на дві частини (ліворуч і праворуч).
 • Зніміть праву сторону нагрівача (у напрямку руху).
 • Покладіть ліву частину в бік, щоб отримати доступ до радіатора плитки.
 • Злити антифриз.
 • Замініть радіатор печі.

Вся процедура зайняла кілька годин. Це більш детально показано на

Є ще один спосіб замінити його. Для доступу до радіатора печі необхідно зняти підсилювач вакуумного гальма замість корпусу нагрівача разом з педаль гальма. Це дозволяє отримати доступ до лівої сторони нагрівача (у напрямку руху) та до самого радіатора.

Заміна радіатора нагрівача на пріорі на кондиціонер

Через деякий час виробник почав завершувати свої машини шляхом кондиціонування (кліматична установка), наприклад, Халла або Панасонік (Стаття: 21703-8101012). Дизайн нових обігрівачів з точки зору послуги був набагато зручнішим. Тепер, щоб замінити плиту, вам не потрібно демонтувати толете, склоочисники, нагрівач або вакуумний гальмовий підсилювач.

Потрібно лише: для зняття звукоізоляції двигуна щита, видаліть шланг повітряного фільтра двигуна та ущільнювача в області шлангів радіатора плит. Усе! Вилийте антифриз і вийміть радіатор на себе, у бік двигуна.

Таким чином, заміна радіатора плит.плит залежить не лише від типу нагрівача, але і від обраного способу його заміни. І як ви зняли радіатор плитки на своєму автомобілі? Який метод більше підходить для вас? Нагадаємо, що вирішення інших проблем із плитою можна знайти в цій статті.

Заміна радіатора в Lada Artia

Основна одиниця системи охолодження двигуна є відносно надійною і довговічною частиною. Відповідно, він змінюється в рідкісних випадках. Витік антифриз через пошкодження радіатора відбувається нечасто, і при використанні високоякісного теплоносія, засмічення або закупорки труб практично виключається.

Автомобілі старше 10 років і з пробігом понад 200 000 кілометрів можуть безпечно працювати з радіатором, встановленим на заводі. Це знайомий бізнес, навіть якщо мова йде про домашні машини.

Але є ситуації, коли ви більше не можете зробити без заміни цієї деталі:

 • Він близький до двигуна, і з необережними діями під час ремонту останнього легко пошкодити латунні трубки.
 • У зіткненні передньої частини з перешкодою, наприклад, навіть при невеликій аварії, радіатор в першу чергу постраждає, і будь.який удар призведе до витоку.
 • Збільшення тиску в системі також призводить до утворення витоків, найчастіше це відбувається через несправний клапанний покрив розширювального резервуара.

Щоб працювати над заміною радіатора в Аріоні Ладі, вам знадобиться кінцева голова з воротарем або 10.кратним ключем 10, довгих, кучерявих викрутки, а також підходящого контейнера для осушення охолоджуючої рідини. Інструкції щодо заміни радіатора на Lada Priora Cars. це наступне.

 • Вийміть кришку резервуара для розширення, встановіть під радіатором відповідний контейнер і відкрутивши зливну пробку, злити антифриз.
 • Від’єднайте блок проводів від електричної огорожі, закрутіть кріплення та витягуйте його разом з кожухом.
 • Відкрутіть кріплення і вийміть сигнал.
 • Розпущуючи затискачі на нижній та верхній трубі подачі, витягніть їх з погоні.
 • Відкрутіть болти радіатора до тіла з ключем або 10.головним головою.
 • Відключіть кріпильний шланг розширювального резервуара.
 • Витягніть радіатор, а потім вийміть дві гумові подушки та монтажні втулки (у випадку кондиціонування процес ускладнюється необхідністю демонтажу останнього).

Незалежний ремонт цієї частини здійснюється в рідкісних випадках і складається в основному в герметиці зриву. Процес є трудомістким і вимагає певних навичок, знань та інструментів. Зважаючи на те, що стає очевидним, що своїми руками, що вимагають часу та зусиль. подія є недоречною.

Миття пере’янути

Після видалення його слід ретельно очистити забруднення та ретельно оглянути на наявність тріщин і t. D. У присутності видимих ​​пошкоджень пластикових деталей ремонт неможливий. Якщо чіпси та інші дефекти не спостерігаються візуально, то радіаторні труби слід заглушити. Потім продукт повністю опускається у воду, і повітря постачається в одну з труб, наприклад, за допомогою звичайного компресора для накачування шин. Таким чином, ви можете знайти найменші тріщини, невидимі для неозброєного ока.

Щоб встановити новий радіатор на нижній частині, фіксуються подушки та рукава кріплення, після чого складання здійснюється в порядку зворотного видалення. Якщо в той же час потрібно буде змінити гумові форсунки, рекомендується наносити тонкий шар силіконового герметика на перехрестя радіатора для запобігання витоків, а потім затягніть новими затискачами. Часто, із внутрішнім забрудненням радіатора, ви можете його промити, і для цього вам також потрібно буде демонтувати його.

Для очищення внутрішніх порожнин підходить звичайна водопровідна вода, яка постачається до радіатора зі стандартним рівнем тиску.

Якщо миття необхідне для видалення родовища, що спричиняє закупорку, в цьому випадку для промивання необхідна спеціальна речовина, яка може розчиняти відкладення на стінках труб. Будь.який відповідний засіб можна придбати в автомобільному магазині. Він наливається всередину, спочатку всі відскоки та форсунки надійно запечатані, щоб не було витоку. Далі, час, зазначений у інструкціях щодо композиції.

Як змити бензин і чи потрібен ремонт

Якщо вам потрібно позбутися від родовищ після антифризу моторного масла в антифриз, ви можете використовувати розчинники на основі органічних речовин, наприклад, звичайний бензин. Алгоритм дій ідентичний попередньому.

 • Потрібно заглушити всі отвори і вилити бензин у радіатор.
 • Усі його порожнини очищаються інтенсивним оборотом радіатора.
 • Далі бензин об’єднується і промивання здійснюється з невеликим тиском.

Всі ці дії легко здійснити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Інша річ. відремонтувати та припаяти радіатори, коли іноді не можна обійтися без участі кваліфікованих майстрів. Залежно від складності роботи, що не так дорого. Однак немає гарантії, що припой буде довговічним, тому вам слід розглянути питання про придбання нового продукту.

Система охолодження дуже важлива для стабільної роботи двигуна, тому вам потрібно ретельно стежити за його станом (і зокрема радіатором). Загальний термін служби електростанції залежить від цього. Під час заміни теплоносія та під час ремонту системи ви обов’язково повинні позбутися від пробки, що також може спричинити перегрів.

При належному експлуатації та своєчасному обслуговуванні головний радіатор Lada Priors може розробити весь термін служби автомобіля без необхідності замінити чи ремонтувати.

Схема плитки попередньо

Перш ніж змінити плиту для Artipa, придбайте нові елементи нагрівача, використовуючи Quant Numbers:

печі, lada, priora, кондиціонером

ПРИСТАРА НАГАЛЬНІСТЬ 2111-8101012: 1-Хуси 2170-8101200/208 Постачання/випуск нагрівача; 2-резистор 2123-8118022 Додатковий; 3-електричний вентилятор 2111-8118020; 4-HEATER 2111-8101012; 5. гайка 1/07259/11; 6. Гвинт 1/51873/01

печі, lada, priora, кондиціонером

Деталі обігрівача афіту: 1. гвинт 1/76691/01; 2110-8101060 нагрівач; 3-касуючий 2111-8101025 Нагрівач залишається; 4-DAMPER 2110-8101538 Контроль нагрівача; 5-касуючий 2111-8101024 Правий обігрівач; 6-повітряний канал протоки 2111-8119124 Проміжний; 7. гвинт 1/76692/01; 8-фальшива 2111-8119026 Вхід повітря Nizhny; 9-качок 2108-8101110; 10-качок 2111-8119102 Правий; 11-SCREW 2114-5325388; 12-філтер 2111-8122020 повітря; 13 випадків 2111-8119025 Верхнє повітря; 14-покривом 2111-8119116 фільтра; 15. гвинт 1/76702/01; 16. гвинт 1/76691/01; 17-резистор 2123-8118022 Додатковий; 18-SCREW 2123-6302332; 19-SCREW 2114-5325388; 20-трубка 2123-8118096 Постачання повітря; 21-електричний вентилятор 2111-8118020 нагрівач; 22-кефетка 2108-8101110; 23-моторний редактор 2110-8127200 клаптя нагрівача; 24. Гвинт 1/76691/01

До речі, і ви знаєте, що Lada Priora також оснащений кондиціонерами (Халла та Панасонік), тому процес заміни апріорі може відрізнятися незначно. Наприклад, замінити радіатор печі на пріору на кондиціонер Halla для демонтажу обігрівача взагалі.