Передній бампер на uaz hunter diy diy малюнки. Зроби бампер на мисливці за UAZ

Передній бампер на uaz hunter diy diy малюнки

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

UAZ Hunter, як і його попередник UAZ 469, був створений як позашляховик, який може подолати різні перешкоди. Без комплекту для тіла та силових бамперів, зокрема, експлуатація мисливця за UAZ в екстремальних умовах практично неможлива. Бампери. це не дизайнерські ідеї, особливо якщо мова йде про види живлення.

Це потреба, оскільки без них поява автомобіля швидко прийде до плачевного стану. Зазвичай це всі продукти.метал, які кріпляться до рамки та лонату тіла. Основне завдання конструкцій.забезпечити більш комфортні умови експлуатації позашляховика під час руху на Off.Road.

Бренди бампера на мисливці UAZ

Зараз на ринку автомобільних аксесуарів є багато вітчизняних та іноземних брендів, серед яких ви можете вибрати передній або задній бампер для мисливця UAZ. ABR виділяється від іноземних виробників. Товари цього бренду ретельно виготовляються та високоякісні матеріали. Можна створити сталеві конструкції, в тому числі, відповідно до індивідуальних вимог. Єдиний недолік. це значення, адже для набору з заднього та переднього бампера.

Компанія також не виробляє споруд для мисливця UAZ, але серед різноманітних видів ви точно можете вибрати правильний варіант. Наприклад, досвідчені власники автомобілів часто встановлюють структури з Nissan позашляховиків. Такі бампери служать практично нескінченно: відповідальність виробника та якість матеріалів, t впливає. До. Використовується сталь з поперечним перерізом не менше 4 мм.

Найпопулярніший вітчизняний бренд. це риф.

Бамби цієї компанії давно представлені на ринку. Багато власників UAZ 469, а потім UAZ Hunter вже вдалося високо оцінити надійність та силу продукції. Товари цього бренду перевіряються не лише на заводській стенді, але й реальні перевірки в найскладніших та екстремальних умовах. Комплект корпусу живлення рифу може відрізнятися за кольоровим рішенням, твердістю, конфігурацією.

Може бути обраний за допомогою кенгаріну або сайту для встановлення лебідки. Залежно від того, що перевратиме автомобіліст, якщо ви виберете задній бампер живлення з запасними воротами колеса, вартість збільшиться до 40 тисяч.

Ще один іноземний представник аксесуарів для позашляховиків. це помаранчевий джип, або скорочений OJ. Відмінна особливість їх продукції знаходиться в гарантії. Виробник обіцяє впевнену експлуатацію своїх товарів без будь.яких проблем щонайменше 10 років. Якщо Hunter UAZ справді використовується у складних умовах та бере участь у змаганнях Off.Road, то Bumers цього бренду буде чудовим та вигідним рішенням. Продукція знаходиться в середньому сегменті цін, вони є на набір.

Нюанси використання

Купуючи комплект для тіла живлення, слід пам’ятати, що за поточного законодавства вони вважаються модифікацією стандартної конструкції автомобіля. Необхідно буде зареєструвати зміни в ДАІ. З цієї причини слід купувати сертифікований продукт. Придбання дешевих конструкцій за порушеними цінами та виготовлення бамперів своїми руками. це невідповідне заняття.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Бампер Дизайн для автомобіля UAZ

Більшість домашніх конструкцій копіюють комплект Power Body, встановлений виробником на UAZ Hunter, остання версія OJ 02.201n, однак, у продукті, зібраному на заводі, є занадто багато елементів з різних матеріалів. Тому власники позашляховиків часто використовують верхню частину бампера (канкурин для розміщення додаткових фар), приготовані з труб, в’яліть його на нижній основі 4 мм сталі.

Малюнок бампера у вигляді сканування показаний у рису. 2, розміри є універсальними для більшості моделей виробника UAZ. Вибираючи це сканування, вся частина отримується з листа металу однакової товщини. Тому на практиці багато домашніх майстрів збирають бампер з частин:

Як вибрати структуру потужності на мисливцям UAZ

Перш ніж купувати або створити силовики, ви повинні серйозно подумати про те, чому він знадобиться. Якщо для покращення естетичної привабливості зовнішності, то ви можете вибрати будь.яку марку та структуру. Навіть якщо це пластик, що імітує дорогі матеріали та покриття. Коли комплект живлення. це потреба, t. До. Автомобіль часто використовується для подорожі до природи, тоді звичайний сталевий бампер підходить, без додаткового обладнання для кріплення.

Якщо Hunter UAZ використовується на змаганнях і працює в екстремальних умовах, рекомендується поставити високоякісні бамжі виробників, які забезпечують гарантію для їх проектів.

На запитання, чи потребує комплект силового тіла, думки власників у більшості випадків розходяться. Деякі вважають, що це незамінно для Off.Road, а інші вважають, що такі конструкції мають більше мінусів, ніж плюс. Ми зрозуміємо, хто має рацію.

 • Можливість оперативної пам’яті маленьких дерев та чагарників, не завдаючи пошкодження автомобіля;
 • Захист під час подорожей різних перешкод, наприклад, пні;
 • Ви можете встановити лебідку на них, а на задньому бампері ворота для кріплення запасного колеса;
 • Наявність Кангорину. це додатковий захист фар та радіатора;
 • Дозволяє закласти машину, не тільки покладаючись на звичайні місця;
 • Поліпшення привабливості зовнішності.

Безсумнівно, силовий бампер, виготовлений з високоякісної сталі. Тому такі потужні та довговічні продукти почали використовуватися так широко.

Окрім високої вартості, такі елементи мають ряд недоліків.

 • Хороший силовий бампер не може бути легким, а збільшення маси призводить до модернізації стандартної підвіски. Крім того, збільшення ваги негативно впливає на здібності до країн.
 • Дизайн прикріплений до рами, а з серйозними зіткненнями може деформувати його, що спричинить за собою дорогий ремонт.
 • У певних випадках модернізація та зміцнення не тільки підвіски, але й кадри.

Тим часом у деяких випадках збільшення ваги може вплинути, навпаки, позитивно. Наприклад, під час руху через грязь, але це скоріше виняток. В основному, велика вага перешкоджає проходженню мисливця. У випадку з цією моделлю автомобільного заводу Ulyanovsk, силовий бампер може не вимагати, оскільки існує можливість використання фабричної проектної версії, досить сильної та надійної. Якщо ви маєте на увазі встановлення лебідки та катання на сильних та схрещуваних районах, у таких випадках ви не можете обійтися без силового корпусу.

Робити.це

Якщо ви вирішили зібрати бампер з тієї чи іншої причини, обов’язково переконайтеся, що є достатній досвід та навички для зварювання. Не знаючи, як працювати з зварювальною машиною, краще для силових бамперів, а не робити. Просто купуйте готовий дизайн.

Наявність відповідних навичок робить збірку досить простим і швидким процесом. Почніть з збору необхідних матеріалів та інструментів.

 • набір інструментів;
 • Болгарська з різанням кола;
 • зварювальний апарат;
 • метал для конструкції (оптимально приймати аркуші з товщиною близько 4 мм);
 • Канал;
 • куточки;
 • рулетка;
 • пальник;
 • Кріплення (гайки, болти та шайби).

Суворо дотримується розмірів, враховуючи параметри вашого VAZ 2121. Тим. Якщо ви взяли готові.виготовлені малюнки, переконайтеся, що вони розроблені спеціально для вашого позашляховика. Під час складання та встановлення багажника та експедиційних конструкцій на даху такі помилки часто виявляються.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

На основі інструкцій з фото та відео матеріалів, а також зосереджено на представленому нижче керівництві, ви зможете зібрати комплект для тіла самостійно.

 • Зробіть модель звичайного картону. Це так просто вирізати повний бампер, виготовлений з металу;
 • Розріжте елементи відповідно до малюнка відповідно до картону. Використовуючи метал з товщиною 4 мм, це вплине на амортизатори. Збільшення ваги призводить до збільшення навантажень. Тому краще негайно подумати про заміну амортизаторів та джерел на більш потужні;
 • Використовуючи пальник, проводиться процес згинання листяних променів. Не забувайте про захист обличчя та рук;
 • Шекові частини видаляються з передньої частини Ваза 2121, а лебідка встановлена. Тоді бампер вже кріпиться до гайок і болтів;
 • Щоб встановити лебідку, не забудьте зварювати плиту-Існові міцного металу;
 • Перш ніж поставити бампер, не забудьте ретельно його засунути;
 • Niva зазвичай необхідна для зміцнення кадру. Для цього встановлюється додатковий захист для SPAR. Візьміть металеві пластини, вирізані відповідно до малюнків;
 • Коли встановлення завершено, на новому комплекті для тіла 2 шари антикорозійної композиції стоять, після чого кілька шарів фарби. З металевою низькою якістю, незабаром вам доведеться взяти перетворювач іржі. Зачекайте повного висихання попереднього шару, перш ніж застосувати наступний.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Розглянемо той факт, що зміцнення набору кузова негативно впливає на здібності до перехрестя, оскільки NIVA з ним дещо складніше, ніж у стандартних продуктивності.

Але така конструкція забезпечує надійний захист від ударів, нещасних випадків і може врятувати ваше життя у фронтальних сутичках.

Я спочатку раджу вам зважувати плюси і мінуси, перш ніж перейти до такого кроку. На практиці це не завжди потрібно. Багато що залежить від умов, в яких працює автомобіль. Всім дякую за увагу! Не забудьте підписатися на наш сайт, залиште коментарі, задайте свої запитання. Не забудьте запросити до нас своїх друзів, яким також буде цікаво прочитати наші матеріали!

(1 оцінки, середня: 5,00 з 5)

Я хотів би зробити свою домашню машину ще кращим? Зробіть бампер на UAZ своїми руками! Будь.яка модель UAZ може бути налаштована за допомогою Carper з унікальною або класичною конфігурацією. Така частина не тільки додасть чарівності автомобілю, підкреслює рівень його прохідності, але й захистить людей та тварин, розташованих в межах травм під час можливого зіткнення.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Створення бампера на мисливцям Уаза своїми руками

Якщо він буде вирішено встановити продукт, є два варіанти. Перший.це придбання готового набору для тіла. Ви можете придбати їх у будь.якому автомобільному магазині, робити пристрої різних заводів. Але через те, що часто вартість таких структур висока, багато автомобілістів вважають за краще робити сили безпеки самостійно. Тому другий варіант. ваші руки та заміна стандартного пристрою.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Інструменти та матеріали для виробництва бамперів

Зовні домашній комплект для тіла може бути різним, все залежить від уяви. Щоб спростити завдання, ви можете використовувати готові варіанти, легко знайти їх в Інтернеті. Використовуючи звичайні матеріали на перший погляд, ви можете зробити своїми руками найпростішим дизайном або технологічним та сучасним переднім і заднім бамжем, які не відрізняються від заводських продуктів.

Для роботи знадобиться наступне:

 • листова сталь товщиною не менше 2 мм, металеві труби з секцією 3 мм;
 • З інструментів. зварювальна машина, шліфувальна машина, дриль тощо.;
 • Крім того, необхідні бажання, терпіння та навички роботи з інструментами та металом необхідні.

Крім усього іншого, будуть потрібні фінансові інвестиції. Звичайно, придбання металевих труб та листів не сильно вдарить по кишені. Інша справа, якщо немає бажаного обладнання. У цьому випадку придбання зварювальної машини, шліфувальної машини, дрилів та інших інструментів для обробки може зробити домашній варіант занадто дорогим. Тоді готовий продукт кращий.

Підготовка та розвиток попереднього малюнка

Перш ніж продовжувати виробництво, слід проводити підготовчі роботи, які можна розділити на кілька основних етапів.

Кроки Дії
Демонтаж. Повний час.бампер демонструється, якщо це можливо.
На наступному етапі потрібно ретельно видалити розмір. Спробуйте дотримуватися максимальної точності, щоб не мати труднощів у встановленні комплекту живлення.
Виробництво креслень. На цьому етапі ви можете шукати відповідні варіанти по.різному, тоді як потрібно ретельно порівняти розміри. Якщо є навички малювання, ви можете зробити малюнки самостійно.

Підготовчий період можна вважати завершеним. На наступному етапі трафарет повинен бути зроблений у розмірах. Він переноситься на матеріали, і виробництво починається безпосередньо.

Процес виготовлення силового бампера

Згідно з розробленими малюнками, слід робити паперові трафарети. Вони потрібні для точності, адже коли помилка в розмірі, документи набагато простіше виправити. Потім трафарети застосовуються до майбутнього місця встановлення, щоб оцінити необхідність подальших коригувань. Якщо такі потреби не виникають, ви можете вирізати компоненти металевих листів відповідно до трафаретів. Після розрізання деталей потрібні зварювальні роботи, тоді вам потрібно буде ретельно засунути всі шви.

Рекомендується зміцнити стандартні кріплення зі сталевими пластинами.

Це робиться так, щоб у зіткненні з перешкодою вони не деформуються і не падають від сильного удару. Далі отримана структура пофарбована у потрібний колір. І після висихання ви можете встановити його на машині.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Бренди бампера на мисливці UAZ

Зараз на ринку автомобільних аксесуарів є багато вітчизняних та іноземних брендів, серед яких ви можете вибрати передній або задній бампер для мисливця UAZ. ABR виділяється від іноземних виробників. Товари цього бренду ретельно виготовляються та високоякісні матеріали. Можна створити сталеві конструкції, в тому числі, відповідно до індивідуальних вимог. Єдиний недолік. це значення, адже для набору з заднього та переднього бампера.

Компанія також не виробляє споруд для мисливця UAZ, але серед різноманітних видів ви точно можете вибрати правильний варіант. Наприклад, досвідчені власники автомобілів часто встановлюють структури з Nissan позашляховиків. Такі бампери служать практично нескінченно: відповідальність виробника та якість матеріалів, t впливає. До. Використовується сталь з поперечним перерізом не менше 4 мм.

Найпопулярніший вітчизняний бренд. це риф.

Бамби цієї компанії давно представлені на ринку. Багато власників UAZ 469, а потім UAZ Hunter вже вдалося високо оцінити надійність та силу продукції. Товари цього бренду перевіряються не лише на заводській стенді, але й реальні перевірки в найскладніших та екстремальних умовах. Комплект корпусу живлення рифу може відрізнятися за кольоровим рішенням, твердістю, конфігурацією.

Може бути обраний за допомогою кенгаріну або сайту для встановлення лебідки. Залежно від того, що перевратиме автомобіліст, якщо ви виберете задній бампер живлення з запасними воротами колеса, вартість збільшиться до 40 тисяч.

Ще один іноземний представник аксесуарів для позашляховиків. це помаранчевий джип, або скорочений OJ. Відмінна особливість їх продукції знаходиться в гарантії. Виробник обіцяє впевнену експлуатацію своїх товарів без будь.яких проблем щонайменше 10 років. Якщо Hunter UAZ справді використовується у складних умовах та бере участь у змаганнях Off.Road, то Bumers цього бренду буде чудовим та вигідним рішенням. Продукція знаходиться в середньому сегменті цін, вони є на набір.

Нюанси використання

Купуючи комплект для тіла живлення, слід пам’ятати, що за поточного законодавства вони вважаються модифікацією стандартної конструкції автомобіля. Необхідно буде зареєструвати зміни в ДАІ. З цієї причини слід купувати сертифікований продукт. Придбання дешевих конструкцій за порушеними цінами та виготовлення бамперів своїми руками. це невідповідне заняття.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Ремонт складних вм’ятин

Трапляється, що на бампер з’являються більш глибокі вм’яти. Причини їх виникнення можуть бути різними, починаючи з дітей, які грають на м’яч, закінчуючи аварією на дорогах. Щоб вирівняти таку вм’ятину, зовсім не потрібно звертатися до фахівців. Вся робота можна виконати своїми руками.

Існує ефективний і простий метод. Щоб випрямити вм’ятину, вам знадобиться потужний фен, який нагрівається на пару хвилин області навколо пошкодження. Далі розпилювану вм’ятину розпорошують розпилювачем стисненим повітрям, поки не з’являться сліди обмороження з скрапленого повітря. Після цього вам слід чекати зникнення Hoarfrost і спостерігати за поверхневим незалежним випрямленням. Залишається лише протирання вм’ятини, поки не утвориться природний блиск.

Отже, ви завжди можете виправити вм’ятину на бампері своїми руками, що заощадить значні готівки.

А також цікаво: силовий бампер на Niva своїми руками

Привіт усім, хто дивився) щось, що я менше і менше схожий на те, що мій бампер трохи пошкоджений позаду.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Ціна: 0 ₽ Пробіг: 59000 км

Як вибрати структуру потужності на мисливцям UAZ

Перш ніж купувати або створити силовики, ви повинні серйозно подумати про те, чому він знадобиться. Якщо для покращення естетичної привабливості зовнішності, то ви можете вибрати будь.яку марку та структуру. Навіть якщо це пластик, що імітує дорогі матеріали та покриття. Коли комплект живлення. це потреба, t. До. Автомобіль часто використовується для подорожі до природи, тоді звичайний сталевий бампер підходить, без додаткового обладнання для кріплення.

Якщо Hunter UAZ використовується на змаганнях і працює в екстремальних умовах, рекомендується поставити високоякісні бамжі виробників, які забезпечують гарантію для їх проектів.

На запитання, чи потребує комплект силового тіла, думки власників у більшості випадків розходяться. Деякі вважають, що це незамінно для Off.Road, а інші вважають, що такі конструкції мають більше мінусів, ніж плюс. Ми зрозуміємо, хто має рацію.

 • Можливість оперативної пам’яті маленьких дерев та чагарників, не завдаючи пошкодження автомобіля;
 • Захист під час подорожей різних перешкод, наприклад, пні;
 • Ви можете встановити лебідку на них, а на задньому бампері ворота для кріплення запасного колеса;
 • Наявність Кангорину. це додатковий захист фар та радіатора;
 • Дозволяє закласти машину, не тільки покладаючись на звичайні місця;
 • Поліпшення привабливості зовнішності.

Безсумнівно, силовий бампер, виготовлений з високоякісної сталі. Тому такі потужні та довговічні продукти почали використовуватися так широко.

Окрім високої вартості, такі елементи мають ряд недоліків.

 • Хороший силовий бампер не може бути легким, а збільшення маси призводить до модернізації стандартної підвіски. Крім того, збільшення ваги негативно впливає на здібності до країн.
 • Дизайн прикріплений до рами, а з серйозними зіткненнями може деформувати його, що спричинить за собою дорогий ремонт.
 • У певних випадках модернізація та зміцнення не тільки підвіски, але й кадри.

Тим часом у деяких випадках збільшення ваги може вплинути, навпаки, позитивно. Наприклад, під час руху через грязь, але це скоріше виняток. В основному, велика вага перешкоджає проходженню мисливця. У випадку з цією моделлю автомобільного заводу Ulyanovsk, силовий бампер може не вимагати, оскільки існує можливість використання фабричної проектної версії, досить сильної та надійної. Якщо ви маєте на увазі встановлення лебідки та катання на сильних та схрещуваних районах, у таких випадках ви не можете обійтися без силового корпусу.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби
передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Налаштування або перегляд

Сучасні модифікації UAZ виробляються з різними вдосконаленнями та вдосконаленнями. Але вся лінійка цих автомобілів, починаючи від самого віку та закінчуючи новими продуктами, завжди об’єднала одну з найпопулярніших брендів автомобілів для налаштування та вдосконалень, спрямованих на адаптацію до певних умов експлуатації. Для використання автомобіля в умовах абсолютного поза дорогою, одного настройки двигуна та підвіски буде недостатньо. Адаптація автомобіля, наприклад, для риболовлі або полювання в суворих дорожніх умовах, передбачає зміну та зовнішній вигляд, а саме встановлення додаткового обладнання для кріплення. Найпопулярнішими з цих доповнень є: потужність бампера, лебідка, комплект для тіла.

Шанувальники Off.Road!Всі фотографії малюнків бампера на UAZ) 27

27 фотографій | Коментарі до альбому

Створення бампера на мисливцям Уаза своїми руками

Якщо він буде вирішено встановити продукт, є два варіанти. Перший.це придбання готового набору для тіла. Ви можете придбати їх у будь.якому автомобільному магазині, робити пристрої різних заводів. Але через те, що часто вартість таких структур висока, багато автомобілістів вважають за краще робити сили безпеки самостійно. Тому другий варіант. ваші руки та заміна стандартного пристрою.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Інструменти та матеріали для виробництва бамперів

Зовні домашній комплект для тіла може бути різним, все залежить від уяви. Щоб спростити завдання, ви можете використовувати готові варіанти, легко знайти їх в Інтернеті. Використовуючи звичайні матеріали на перший погляд, ви можете зробити своїми руками найпростішим дизайном або технологічним та сучасним переднім і заднім бамжем, які не відрізняються від заводських продуктів.

Для роботи знадобиться наступне:

 • листова сталь товщиною не менше 2 мм, металеві труби з секцією 3 мм;
 • З інструментів. зварювальна машина, шліфувальна машина, дриль тощо.;
 • Крім того, необхідні бажання, терпіння та навички роботи з інструментами та металом необхідні.

Крім усього іншого, будуть потрібні фінансові інвестиції. Звичайно, придбання металевих труб та листів не сильно вдарить по кишені. Інша справа, якщо немає бажаного обладнання. У цьому випадку придбання зварювальної машини, шліфувальної машини, дрилів та інших інструментів для обробки може зробити домашній варіант занадто дорогим. Тоді готовий продукт кращий.

Підготовка та розвиток попереднього малюнка

Перш ніж продовжувати виробництво, слід проводити підготовчі роботи, які можна розділити на кілька основних етапів.

Кроки Дії
Демонтаж. Повний час.бампер демонструється, якщо це можливо.
На наступному етапі потрібно ретельно видалити розмір. Спробуйте дотримуватися максимальної точності, щоб не мати труднощів у встановленні комплекту живлення.
Виробництво креслень. На цьому етапі ви можете шукати відповідні варіанти по.різному, тоді як потрібно ретельно порівняти розміри. Якщо є навички малювання, ви можете зробити малюнки самостійно.

Підготовчий період можна вважати завершеним. На наступному етапі трафарет повинен бути зроблений у розмірах. Він переноситься на матеріали, і виробництво починається безпосередньо.

Процес виготовлення силового бампера

Згідно з розробленими малюнками, слід робити паперові трафарети. Вони потрібні для точності, адже коли помилка в розмірі, документи набагато простіше виправити. Потім трафарети застосовуються до майбутнього місця встановлення, щоб оцінити необхідність подальших коригувань. Якщо такі потреби не виникають, ви можете вирізати компоненти металевих листів відповідно до трафаретів. Після розрізання деталей потрібні зварювальні роботи, тоді вам потрібно буде ретельно засунути всі шви.

Рекомендується зміцнити стандартні кріплення зі сталевими пластинами.

Це робиться так, щоб у зіткненні з перешкодою вони не деформуються і не падають від сильного удару. Далі отримана структура пофарбована у потрібний колір. І після висихання ви можете встановити його на машині.

Як зробити накладки

Ну, щоб прикрасити їх створення, зроблені різні накладки. Хоча, якщо мисливець на задній бампер UAZ зроблений досить грамотно, то готові накладки можуть бути цілком безкоштовними для придбання в магазині.

Ну, якщо ви хочете чогось особливого, то фанери та джигсова в руці і Бог допоможуть! Потрібно виміряти покриті поверхні та просто вирізати витончені частини фанери. Головне. не забути залишати місця, щоб встановити задні світильники. Обробляти з лаку і висушити з феном. Готовий.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Але якщо чесно, якщо мисливець UAZ використовується відповідно до прямої мети, тобто для екстремальних поїздок, то це вже додаткові проблеми.

На замітку! На трубчасті задні “буфери” колодки взагалі не розміщені!

Складання

Спочатку вам потрібно ретельно засунути житло “продуктів”. Це необхідно для того, щоб обов’язково застосувати спеціальну антикорозійну фарбу до бампера. Після фарбування та висихання ліхтарі, задній гачок та кріплення запасного колеса повинні бути встановлені на наведених місцях. Якщо прокладки готуються, тоді встановіть їх, закріплюючи їх за допомогою самостійних гвинтів. Все, бампер на мисливці UAZ готовий до встановлення. Можна безпечно встановити на місці.

Корисно у виробництві заднього бампера мисливця

“джип”. мисливець UAZ. Його головна особливість. невибаглива у всьому. І насамперед у дизайні автомобіля. Це дійсно машина для “подолання труднощів”. Але як ти хочеш перетворити мого вірного «коня» хоча б на своєрідні імпортні аналоги. І така робота починається з виготовлення бампера своїми руками. Наприклад, ви можете зробити задній бампер на мисливцям Уаза своїми руками, щоб замінити фабрику.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Бампер Дизайн для автомобіля UAZ

Більшість домашніх конструкцій копіюють комплект Power Body, встановлений виробником на UAZ Hunter, остання версія OJ 02.201n, однак, у продукті, зібраному на заводі, є занадто багато елементів з різних матеріалів. Тому власники позашляховиків часто використовують верхню частину бампера (канкурин для розміщення додаткових фар), приготована з труб, в’яліть його на нижній основі 4 мм сталі.

Малюнок бампера у вигляді сканування показаний у рису. 2, розміри є універсальними для більшості моделей виробника UAZ. Вибираючи це сканування, вся частина отримується з листа металу однакової товщини. Тому на практиці багато домашніх майстрів збирають бампер з частин:

 • 5 мм верхня стінка;
 • 3 мм нижня стінка;
 • 4 мм бічні елементи;
 • 6 мм проходити як стіл для лебідки.

Захисні структури поля DIZ на UAZ забезпечують надійне покладання системи казки. Щоб збільшити ремонтопридатність лебідки в передній частині бампера, це потрібно зробити. В іншому випадку для її ремонту знадобиться повне видалення конструкції для її ремонту.

Щоб збільшити міцність структури з внутрішньої сторони бампера, жорсткі ребра з рекомендованим кроком 20-40 мм зварені. Представлена ​​схема монтажу бампера на UAZ, щоб забезпечити надійну фіксацію елемента тіла, використовуються болти M 10 (кадр).

Налаштування позашляховиків

UAZ Hunter, з усією своєю заводською іденістю, залишає найширші можливості настройки та модернізації своїми руками. Можна налаштувати по.різному, все безпосередньо залежить від побажань власника. Ви можете зробити клас преміум-класу від Hunter UAZ, або ви можете зосередитись на здібностях між країнами та іншими якостями, або ви можете вибрати щось середнє. Але найголовніше. це те, що абсолютно все можна зробити своїми руками. Автомобіль дуже простий, і все, що ви просто хочете, можна зробити “на коліні”. Ви можете додати шумну ізоляцію як поліпшення салону власними руками і обшивати всі залізні елементи з деяким м’яким матеріалом. Ви також можете замінити сидіння на щось зручне, оскільки рідні сидіння нагадують стільці з радянського кіно. Крім того, враховуючи умови використання такого автомобіля, ви можете обшивати підлогу спеціальним алюмінієм і покласти під нього звичайний утеплений лінолеум: таким чином, ви отримуєте надійну, не іржаву і легко очищаючу підлогу, а лінолеум навіть не буде видно. Все це також легко зробити своїми руками.

Але найбільше любить Уаз Хантер залучає зовнішню настройку автомобіля, з якою ви можете приготувати машину для виїзного водіння та надати більш страхітливий і грізний вигляд.Найпростіший спосіб.придбати готовий набір налаштування рифу, але ви можете це зробити самостійно. Потулок на UAZ від рифу пропонує:

 • Практичність та виробництво на заводі.
 • Міцність, завдяки конструкції структури структури. Всередині є складні ребра жорсткості, які забезпечують просто неперевершену стійкість до ударів та інших.
 • Резистентність продуктів від рифу до будь.якого типу корозії. Всі з бамерами інші елементи покриті спеціальною порошковою фарбою.
 • Естетика зовнішності та повна відповідність усім технічним стандартам.

Риф також може похвалитися цікавими інноваціями з точки зору чіппера на UAZ. RIFA пропонує універсальний бампер Power, зроблений унікальним малюнком та розробками. Монтажний кронштейн може бути переданий залежно від місця кріплення на автомобілі, тобто ви можете елегувати мисливця, а потім повісити і навпаки. Кріплення на чіппері від рифу абсолютно не поступаються стаціонарними бамперами в силі. Бампер Риф дуже різний: з кенгуру, з місцем для лебідки, звичайним (просто зваженим) та для автомобілів, що не належать до підкладки. Ви можете придбати рифові продукти замість переднього та заднього мисливця за бамперами. Задні бампери також можуть бути різними: просто за допомогою кроку або воротами для запасного колеса або з платформою для лебідки або гуми. Але є більш цікава діяльність, ніж просто купувати риф.бампер. це зробити малюнок самостійно і виконати бампер самостійно.

Особливості виготовлення бампера своїми руками

Малюнок вище служить для зразка, може бути змінений відповідно до конкретних оперативних функцій (розміри лебідки, конфігурації Кангорину, модель UAZ). Загальними принципами у виробництві потужності для позашляховика є:

 • вирізати; Вдома, USHM (болгарська), купуючи метал на будівельному ринку, краще використовувати гільйотину;
 • Згинання: За відсутності гімнатної машини більш раціонально робити порізи з задньої частини вигина Товщина заготовки), якщо це необхідно, Радіус.округ створює кілька розрізів на рівному зняті з лінії складки;
 • Встановлення: Рекомендується періодично намагатися на виробленому комплекті для тіла, щоб сидіти на корпусі автомобіля, центральну частину продукту слід притиснути до корпусу UAZ 469;
 • “Кенгуру”. встановлений на місці, виготовлене з труб.

Малювання бампера у вигляді сканування

Домашній бампер з потужністю на UAZ матиме презентабельний вигляд лише з ретельною обробкою зварних швів з подальшою шпаклівкою, фарбуванням розпилювачем, розпилювальним пістолетом або порошком (за наявності індукційної печі).

Малюнок силового бампера, наведеного вище, має після згинання. Для захисту картера використовується нижня конструкція трубчастих дуг. Верхня частина розроблена на розсуд власника. Зразок може бути Power Bumper UAZ Patriot з однією дугою, підкріпленою в центральній частині парою листових сталевих елементів.

У виробництві верхньої трубчастої конструкції необхідно враховувати місце розташування пристроїв освітлення автомобіля, щоб не блокувати світлий потік. Ікла регулюються після встановлення лебідки, забезпечуючи конвергенцію кабелю через трубу. На практиці для цього коригування достатньо запасів 2-3 см, залежно від моделі позашляховика.

На багатьох іноземних автомобілях кенгаріни зроблені знімними, з незалежним виготовленням комплекту живлення, рекомендується надати перевагу невичерпним утворенням для збільшення міцності, жорсткості та проектних ресурсів.

Силовий бампер на малюнках мисливця UAZ

Я хотів би зробити свою домашню машину ще кращим? Зробіть бампер на UAZ своїми руками! Будь.яка модель UAZ може бути налаштована за допомогою Carper з унікальною або класичною конфігурацією. Така частина не тільки додасть чарівності автомобілю, підкреслює рівень його прохідності, але й захистить людей та тварин, розташованих в межах травм під час можливого зіткнення.

Виробництво бамперів

Для того, щоб зробити бампер для Уаза своїми руками, вам слід визначити матеріал його виготовлення, щоб намалювати ланцюг, підготувати інструменти та матеріали. Не забудьте демонтувати старий бампер. Головне. не пропустити нічого і робити все відповідно до плану.

Підготовчі роботи

Для виробництва домашнього бампера знадобиться:

 • Папір, олівець, гумка, рулетка, ножиці, картон, клейка стрічка або спеціальна комп’ютерна програма (для створення креслень та різання трафарету з них);
 • зварювальний апарат;
 • металеві пластини, профілі, прямокутні або круглі труби для різання частин бампера та його окантовки (сталь, яка має товщину 3 мм);
 • трубопровід (якщо він планується використовувати труби);
 • фарба (для рівномірного фарбування продукту більше підходить для фарби з балончика);
 • засіб проти іржі та корозії;
 • файл;
 • викрутки, гайкові ключі, молоток та інші інструменти для демонтажу старого бампера та встановлення нового;
 • Hacksab (ножиці) для металу, свердління або газового пальника (вам потрібно зробити вибір інструменту залежно від товщини використовуваного матеріалу);
 • кріплення;
 • Шматки ветоші (непотрібна тканина);
 • шліфувальний апарат для бентежних приготованих швів;
 • наждачний папір.

Зібравши матеріали та інструменти, ви можете перейти до креслення малюнка на папері або виконання ескізів за допомогою комп’ютера. Ви також повинні позбутися попереднього, старого бампера заздалегідь.

Малювання та макет

Перш за все, подивіться на кілька варіантів виконання домашнього бампера та виберіть форму, яка відповідала б складності виробництва, і ви хотіли б її назовні. Кожен, хто сильний у такому дисципліні, як малюнок, схема бампера може створити власною рукою, знявши розмір з автомобіля за допомогою рулетки.

Альтернативним варіантом є симбіоз чутого досвіду та власних думок про пристрій майбутнього бампера. Якщо ви є прихильником сучасних комп’ютерних технологій, використовуйте одну з програм для малювання та 3D.макет: AutoCAD, Solid Works, Katina, Compass.

Креслення, який був зроблений вручну або надруковано за допомогою персонального комп’ютера, повинен стати основою для створення макета. Використовуйте клейку стрічку та вирізати шматки картону, щоб створити об’ємну модель майбутнього авто.бампера. Прикріпіть макет до автомобіля, щоб перевірити правильність розрахунків. При необхідності виправте малюнок відповідно до реальних загальних розмірів автомобіля.

Процес виготовлення та встановлення

Почніть робити бампер з центральної частини. Виріжте шматок заданої форми та розміру з металу відповідно до малюнків. Якщо металеві профілі були обрані в якості матеріалу, слід застосовувати наступний метод для згинання: вам потрібно зробити запропоновані слоти прорізів, а потім провести маніпуляції, щоб надати авто.бамперу потрібну форму.

На другому етапі виробництва потрібно окремо зробити кожне крило. Якщо ваш авто.бампер виготовлений з труб, згинайте кожен з них під прямим кутом. Після цього зварюйте сторони бічного апарату до центрального. У випадку неточних швів їх слід додатково обробляти за допомогою спеціального шліфувального пристрою або будь.якого відповідного імпровізованого матеріалу, щоб надати продукт естетичний тип. Щоб зварювати P-подібні компоненти, наприклад, захист радіатора, його спочатку слід спалити біля основи рами потрібного розміру отвору. Таку роботу можна виконати за допомогою газового пальника.

Коли бампер-агітрирство буде готове, воно повинно бути знежирене за допомогою алкогольної рідини і дайте їй висохнути. Після цього, без вагань, перейдіть до фарбування та полірування продукту, не забуваючи попередньо обробляти його з антикорозійним агентом. Якщо була використана нержавіюча сталь, живопис і полірування проходять. На етапі встановлення виконайте встановлення пристрою на автомобілі за допомогою зварювання, болтів, гвинтів.

Особливості виготовлення бампера для різних моделей

Процес виробництва домашнього господарства для різних моделей вітчизняного автомобіля UAZ може дещо відрізнятися через структурні особливості тіла кожної конкретної машини. Ось кілька порад, які допоможуть орієнтуватися на роботі:

 • Найкраще для створення бампера для UAZ “батона”, як для виконання бампера на UAZ 469 своїми руками, використовуйте труби з діаметром 20 мм;
 • “Патріотив” авто.бампер підходить для моделі UAZ “469”;
 • Труби можуть використовуватися як для виготовлення кадру потужності, так і для створення її окантовки;
 • З компетентним підходом до виробництва бампера на “мисливці”, ваш домашній автомобіль стане схожим на німецьку “геллендваген”;
 • Якщо ви робите вдосконалений бампер на UAZ, переконайтеся, що дизайн корпусу автомобіля призначений для збільшених навантажень: вага якогось авто.бампера може перевищувати 30 кг;
 • Для такої спеціальної моделі UAZ, як “батон”, потрібно вносити корективи на запозичені, масштабні малюнки; Це можна зробити за допомогою коефіцієнта спотворення (розрахунок коефіцієнта робиться наступним чином: вам потрібно розділити фактичний розмір, наприклад, діаметр фари, за розміром того ж елемента на зменшеному кресленні);
 • Майже для будь.якої моделі UAZ ви можете зробити налаштування заднього бампера або спереду;
 • Встановлюючи бампер на UAZ “Patriot”, “Hunter” або будь.яку іншу модифікацію машини, вам слід використовувати кріплення (зварювання), придатні для виготовленого авто.бампера (для силових кенгарітів, що мають вражаючу вагу, потрібні більш потужні кріплення).

Декоративний дизайн бампера

Насправді майстер займається декоративним дизайном авто.бампера на етапі роботи над виробництвом. Такий «декор» можна вважати фарбуванням продукту у потрібному кольорі. Він може повторити тон кольору кузова автомобіля або бути контрастним. Пам’ятайте, що час висихання фарби безпосередньо залежить від її хімічних властивостей і може бути кілька годин, а то й декількох днів. Те саме стосується коштів з корозії.

Зверніть увагу на завжди виграш чорного кольору. Він може бути придатним навіть для проектування автомобіля, тіло якого пофарбований у легкі кольори. Така комбінація підкреслить особливість та унікальність автомобіля. Якщо колір самого автомобіля також темний, розглянемо варіант тону під назвою “металевий”. Це навіть допоможе приховати невеликі дефекти та подряпини.

Одним із інструментів модифікації є склеювання фільму про бампер. Це економічно і красиво. Ще один плюс плівки. це можливість замінити дратівливий фон для іншого через пару годин: плівка тонка і супресивна матеріал. У той же час, не рекомендується розглянути лише вставляти лише частини бампера, слід використовувати спецнази на всій його поверхні.

Виробництво авто.бампера на UAZ, крім наявності необхідного матеріалу та інструментів, також вимагає певної спритності в декількох годин (у кращому випадку) або днів вільного часу. Неможливо нехтувати етапом дизайну (виготовлення креслень та макетів), оскільки саме при створенні ескізу ви можете помітити і правильно виправити помилку в розрахунках або вимірюваннях.

Спочатку зміна стандартного заднього бампера Hunter не планувалося на владу. Ніхто не збирався збити дерева, і не хотів повісити зайву вагу на машині, але життя, як завжди, вносило власні корективи, і один із днів виникла неприємності, в якій я сам був винен на 50 %, і обставини були близько 50 %. ось так відбулися обставини.

Повний час заднього бампера виявився неперевершеним, і коли Уаз увійшов на слизьку сільську лісову дорогу, він не міг витримати зустріч з деревом, яке було в задній частині мертвої зони. Він не тільки руйнувався, але його внутрішній залізний підсилювач завдав шкоди тілу Хантера.

Так, несподівано, і була потреба у звичайному бампері залізної сили. Основні вимоги, які були представлені йому перед “конструкцією”:

Дизайн бампера повинен бути максимально простим. Бампер повинен мати лаконічний та стриманий вигляд 3. Бампер повинен бути сильним, але не “сильнішим” від рами автомобіля та функціональним 4. У бампері можливість вдосконалення в майбутньому повинна бути закладена, наприклад, якщо є необхідність встановити лебідку

Задній бампер живлення на мисливці UAZ.

Як результат, така конструкція виявилася такою конструкцією, і що головне для мене, всупереч моєму страху, це виявилося важче, ніж повне бампер лише на два кілограми, тому я був 100 % задоволені ними, і вже кілька років я навіть не думаю про щось інше.

Довговічний, має підсилювач для підняття хаджека, всередині універсальних кріплень для встановлення майже будь.якої круглої оптики відповідного діаметра, порошкове покриття, яке ви катують до подряпин, існує можливість уточнення в майбутньому.

Через деякий час, на цьому задньому бампері, так що він може зазвичай стати і не ковзати по ньому, було встановлено дві накладки, які в UAZ Hunter регулярно стоять на порогах усіх дверей. Це вийшло дуже зручно і практично.

Оптика в задньому силовому бампері UAZ Hunter.

За аналогією з заводським бампером UAZ, задній туманний світло залишався в новій потужності з лівого боку, для якого червоний світлодіод із основою N3 вставлявся в її оптику, а з правою. задня частина світла білого світлодіода N3. Обидва ліхтарі виготовлені з набору додаткових фар DLAA LA 992 W з діаметром оптики 62 мм.

Під час подальшої роботи UAZ виявилося, що таке рішення з світлодіодами абсолютно не так. Яскравість світла білого світлодіода залишила бажати кращого, а червоним кольором, як заднє туманне світло, я не використовував весь час, в той же час не вистачало освітлення задньої сфери під час реверсування в темряві, особливо в природі, з великою кількістю природних перешкод.

Тому обидва світлодіоди на бампері задніх сил Хантера були замінені звичайними 55 бавовняними лампами з основою N3. Це одразу стало набагато веселіше і легше. На фотографії нижче, тоді як лише лівий, червоний світлодіод замінюється, і ви чітко зможете побачити, наскільки світить світила H3 краще, ніж правий білий світлодіод.

За нормальних умов правий ліхтар вмикається разом із передачею зворотного, і його промінь опускається вниз, щоб не засліплювати UASA за UAZ під час маневрування в міських умовах. Ліва лампа вмикається насильно, кнопка на приладовій панелі, і використовується в основному лише за своєю природою, коли просто нікого сліпо ззаду, а освітлення задньої області необхідне.

“джип”. мисливець UAZ. Його головна особливість. невибаглива у всьому. І насамперед у дизайні автомобіля. Це дійсно машина для “подолання труднощів”. Але як ти хочеш перетворити мого вірного «коня» хоча б на своєрідні імпортні аналоги. І така робота починається з виготовлення бампера своїми руками. Наприклад, ви можете зробити задній бампер на мисливцям Уаза своїми руками, щоб замінити фабрику.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Призначення бампера

Насправді це захисний пристрій, іноді драйвери навіть називають його “буфером”. У разі удару автомобіля на перешкоду чи удару по іншому автомобілю, бампер захищає теоретично, що має основу від кардинальних ушкоджень. І тут все залежить від міцності тіла та пристрою бампера. Автомобілі такого класу, як UAZ Hunter, потребує сильного заднього бампера. Зрештою, основні місця використання цієї машини найчастіше відрізняються відсутністю дорожньої поверхні та перешкод, які можна зачепити. Ось чому ця частина, встановлена ​​заводом, дуже довговічна, але не відрізняється стилем.

Важливий! Потрібно пам’ятати, що ця частина використовується дуже часто для вилучення «осіли» у грязі машини!

Які типи задніх бамперів для мисливця UAZ

Все залежить від уяви власника мисливця UAZ. В основному, зроблені 2 типи цих деталей:

Ці імена самі говорять про форму цього продукту. Кутовий виготовлений у вигляді коробки, але більш жорстокий і приємний вигляд, ніж встановлений заводом. Ну, як бонус, додаються різні канавки та отвори для навісних пристроїв.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Другий, зазвичай виготовлений з труб, необхідних для міцності діаметра, вигинається і готується як власник автомобіля. Кожен тип цього продукту має свої недоліки та переваги. Трубчасте більш міцний, але обмежує можливість використання різних кріплень. Точніше, це ускладнює їх встановлення. Але ви можете прикріпити що.небудь до коробки без проблем, якщо тільки є фантазія. Однак вони трохи слабкіші в роботі. Хоча в будь.якому випадку, сильніший за фабрику.

З чого зробити новий задній «буфер» з

Метал і єдиний метал на серце. І лише якщо це буде вирішено зробити прокладки. трохи пластику. Ну, профіль металу йде наступним чином:

Ну, декорації. це вже смак власника. Ви можете використовувати як фанеру, так і пластик, вибравши.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Як зробити задній бампер своїми руками

Але це вже універсальний процес. І це починається з виготовлення малюнка.

Увага! Ви можете намалювати малюнок самостійно, але краще просто завантажити готовий варіант з Інтернету та зробити свої доповнення. Це найкращий варіант.

Коли схема наближається, вона залишається забрати газову зварювальну машину або електричну «статок», яка більше знайома, і розрізати деталі відповідно до «технічної документації». Коли всі вони готові ретельно перевірити їх і перемістити. Складіть образно в майбутньому бампер. Знову виміряти. І лише після цього підібрати електричне зварювання та запустіть процес з’єднання. Коли задня рама збирається за допомогою електричного свердління для виготовлення необхідних отворів. Параметр проекту готовий.

Як зробити накладки

Ну, щоб прикрасити їх створення, зроблені різні накладки. Хоча, якщо мисливець на задній бампер UAZ зроблений досить грамотно, то готові накладки можуть бути цілком безкоштовними для придбання в магазині.

Ну, якщо ви хочете чогось особливого, то фанери та джигсова в руці і Бог допоможуть! Потрібно виміряти покриті поверхні та просто вирізати витончені частини фанери. Головне. не забути залишати місця, щоб встановити задні світильники. Обробляти з лаку і висушити з феном. Готовий.

передній, бампер, hunter, малюнки, зроби

Але якщо чесно, якщо мисливець UAZ використовується відповідно до прямої мети, тобто для екстремальних поїздок, то це вже додаткові проблеми.

На замітку! На трубчасті задні “буфери” колодки взагалі не розміщені!

Складання

Спочатку вам потрібно ретельно засунути житло “продуктів”. Це необхідно для того, щоб обов’язково застосувати спеціальну антикорозійну фарбу до бампера. Після фарбування та висихання ліхтарі, задній гачок та кріплення запасного колеса повинні бути встановлені на наведених місцях. Якщо прокладки готуються, тоді встановіть їх, закріплюючи їх за допомогою самостійних гвинтів. Все, бампер на мисливці UAZ готовий до встановлення. Можна безпечно встановити на місці.

Корисно у виробництві заднього бампера мисливця