Газ 53 на Hot погано розпочинається. Gaz 53 погано розпочинається на гарячому

Чому газ 53 не починається з гарячого двигуна

Чому двигун не запускає цей матеріал, в основному зосереджений на автомобілістах, які знайомляться лише з автомобілем і мають дуже мало досвіду в його незалежному ремонті. Якщо ви справжній експерт і волга.гельп, всі перераховані в цьому тексті, який ви знаєте і сайт, і ця сторінка не читається. Тож стаття для початківців

Стартер перетворює двигун, але початок не відбувається. Автомобіль не схоплюється. 2. Стартер не крутиться. 3. Стартер обертається, двигун хапається, але не починається. 4. Двигун починається і зупиняється.

Насправді, є лише дві перешкоди для двигуна карбюратора для успішного запуску: немає нічого, що спалювати чи підпалити його Звичайно, є також газові випадки з автомобілями, але ми ще не розглянемо їх. Тобто нам потрібно переконатися, що паливо постачається і іскра присутня. Паливо починає шукати несправності від найпростіших та найпопулярніших речей. Перевірте наявність бензину в танку, Gaz 20, Gaz 21 та Gaz 24, для цього є спеціальна пробка з виміряним правителем у танку. Ретельно огляньте паливо на наявність сильних витоків та стрибків шлангів (повірте, це трапляється з уже середніми автомобілями). Перевірте живлення палива за насосом. Для цього достатньо, щоб відключити шосе від карбюратора і струсити важіль ручного перекачування палива на корпус насоса. З хорошим насосом ви отримаєте дуже потужний потік, так що заздалегідь вставте паливо в будь.який контейнер. Якщо струменя немає, то насос несправний або шосе забита. Від’єднайте насос від прийому і спробуйте, чи буде він накачати паливо з контейнера. Несправний насос повинен бути відремонтований або замінений. Ремонт газового насоса для газових насосів, ми розглянемо в окремому матеріалі.

Якщо бензиновий насос справний, але не дає палива з шосе, ми переходимо до паливного бака. Газові на автомобілях газу розташовані під кормом (за винятком модифікацій GAZ 3102 з резервуаром за задньою частиною заднього дивана), тут нам потрібно перевірити стан. Протягом багатьох років роботи його сітка могла б засмітити або труба самої огорожі буде розірвана. Також у холодний сезон льоду утворюється на дні танка, який може заважати паливній огорожі. Якщо паливо в порядку з паливом палива, але воно не досягає бензинового насоса, ймовірно, проблему потрібно шукати в паливній лінії. Ретельно огляньте його на наявність витоків та похвали. Якщо на шосе є вставки з гумових шлангів, перевірте, чи шланги набрякли з часу та агресивного середовища. Також у трубці могла замерзнути воду, яка впала в неї з бака. Факер допоможе вам розширити шосе, але ставитися до нього дуже обережно, як відомо, бензин не любить недбалий. Відкрийте фільтр тонкого очищення палива. Дерев’яні машини Volga, була оснащена фільтром, що склався. Розкріпивши його чашку, ви знайдете сітку або керамічний фільтр.елемент. Можливо, він оцінюється або замерзає. Перевірте рівень палива в флельговій камері карбюратора. На карбюраторах типу K22, K124, K129 Для цього є вікно управління. На більш сучасних карбюраторах вам доведеться зняти верхню обкладинку. Перевірте, чи голка стирчить у поплавковій камері. Подути шаклери.

Gaz 53 не починається

Популярні статті

 • Система охолодження 402
 • Система запалювання
 • КОМЕНТАЛЬНИЙ КЛАПАН НАГАЛЬНІСТЬ UMZ-4216
 • Регулювання клапанів GAZ 3307 та GAZ 53
 • Задній міст Газ 3307, Газ 3309
 • Встановлення запалювання
 • Ремонт GAZ 3307
 • Двигун 4216 ГАЗель
 • Гальмівна система
 • Ремонт карбюратора
 • Ремонт GAZ-3307 GAZ-53 GAZ-66
 • Передач розподіляється
 • Існу немає
 • Несправності двигуна
 • Регулювання клапанів Gazelle
 • Система охолодження UMZ-4216
 • GAZ 3307 та GAZ 53 MUP
 • Двигун є троїтом
 • Двигун 406 ГАЗель
 • Ремонт GAZ 3307, несправності газу, схема електричного обладнання

Привіт, дорогі друзі!

Буде логічно припустити. Ну, давайте спочатку познайомимось з моїм іменем Ілнур Алблайєв (хоча він розповість вам про що завгодно, принаймні поки що, але я вирішив представити вас). Зокрема, я практикую з вантажівками бренду GAZ-3307 та їх модифікаціями (GAZ-53). І мова йде про газову вантажівку. 3307, ми поговоримо. Я хочу попередити вас, друзі, я опишу, що мав на практиці. І у мене було багато цієї практики, навіть від самого «народження» GAZ-3307. І з чого почати з вас, ну, принаймні, почнемо з двигуна (ZMZ-511). Ну, наприклад, це трапляється, я думаю, ви погодитесь, нічого не можна зупинити з тим, що двигун затримує і все, але в чому справа з ним, необхідно розібратися з причинами, що двигун зупинився, давайте Іди в порядку:

Ну, перше, звичайно (хоча це звучить банально і смішно. це відсутність бензину в резервуарі, можливо, це було, вони думали, що цього достатньо, щоб дістатися до пункту призначення, але недостатньо). Або він не входить до карбюратора, і чому він не діє, давайте шукаємо причину.

По.друге, звичайно, необхідно відзначити відсутність іскри на свічки запалювання. Ну, давайте розберемося, чому немає іскрів.

І це також трапляється: в резервуарі є бензин і нормально потрапляє в карбюратор, і іскра, здається, в порядку, але автомобіль не хоче починати починати. Яка причина виглядати ?

Це буде третьою причиною, трапляється, що є іскра, але це не іскра, ну, як можна краще пояснити, “помилково” назвати це так. “Справжня” іскра має характерне блакитне світло, але коли є “помилкова” іскра, вона вже червонувато (як я вже сказав, я пояснюю, що я мав на практиці, як просто візуально визначте, тож якщо хтось не погоджується Заперечення можна залишити коментар) за допомогою цієї іскри, “false”, машина цілком може бути запущена. Але чому така іскра, причина схожа на те, що немає іскри.

По.четверте, ну, це рідко, але трапляється, тому я вирішив описати цю причину для вас. Іноді він розбиває передачу розподільного вала, він не сталевий або литий.рон, але виготовлений з текстоліту, ну, це було текстиль, але тепер вони вже почали робити озброєння (колір молока). І так, це трапляється, зламає або розбиває зуби передачі розподільного вала. І як дізнатися цілу передачу чи ні, ну, давайте вийдемо.

Якщо раптом ви щось не знайшли, або просто не встигаєте шукати, тоді я рекомендую вам ознайомитись із статтями в категоріях “ремонт газу”. Я впевнений, що ви знайдете відповідь на своє запитання, але якщо не написати в коментарях, я обов’язково відповім.

Запалювання

Тут вам також потрібно перейти з найпростіших. Почніть з запобіжників. Далі ретельно огляньте дроти високої напруги. Перевірте, чи центральний трамблечний дріт випав із гнізда в котушці запалювання або обкладинку самого трамбра. Ця проблема характерна для Gaz 20 та Gaz 21 з гвинтовим затискачем дроту в носі котушки. Найпростіший зонд із 12В лампочки та обрізання дроту перевіряє, чи запалювання приходить до котушки запалювання, коли запалювання увімкнено. Якщо на вході котушки немає напруги, перевірте контактну групу блокування запалювання. Можливо, вона була спалена або механічно виходила. Перевірте, чи “замок запалювання сама походить”. Вийміть центральний провід з кришки кришки і, зберігаючи його контакт на невеликій відстані від блоку двигуна, поверніть стартер. Чи є іскра? Якщо це не так, сама винна котушка запалювання. Він не поступається ремонту, замініть. Якщо у вас є електронне запалювання, перевірте перемикач, це найпростіше зробити, замінивши його на навмисно працюючу (має сенс носити запасні в будь.якому випадку). Перевірте надійність контакту корпусу комутатора до маси автомобіля. Перевірте умову варіатора (додатковий або баластний опір). Повернувши одну свічку, перевірте наявність іскри та саму умову свічки, оскільки ви її крутили. Перевірте умову бігуна в трамбрі. Очистіть його верхній контакт з автомобіля, якщо такі є. Огляньте центральний контакт на обкладинці трамбратора, так.категоричне “вугілля”. Він міг знищити або знести. Двигун взагалі не крутиться. Перш за все, перевірте стан акумулятора. Він може бути банальним звільненим. Перевірте термінали, очистіть їх і змащували їх твердим, покладіть його щільно, затягуючи кріплення зусиллями, але без надмірного фанатизму. Перевірте умову блокування запалювання, чи плюс з’являється на терміналі терміналу, коли позиції ключа стартера. Можливо, ви спалили “П’ятку” втягуючої естафети стартера. Спробуйте поєднати дві шпильки на висувному з запалюванням. Якщо стартер закрутився. Ви знайшли проблему. Перевірте умову додаткового стартера. У більшості випадків одне із перелічених маніпуляцій, безумовно, допоможе вам. Ну, якщо нічого не допомогло, то причина має містичне коріння, і ви на нашому форумі. Є шамани, які знають дуже потужні заклинання.

Чому двигун не запускає цей матеріал, в основному зосереджений на автомобілістах, які знайомляться лише з автомобілем і мають дуже мало досвіду в його незалежному ремонті. Якщо ви справжній експерт і волга.гельп, всі перераховані в цьому тексті, який ви знаєте і сайт, і ця сторінка не читається. Тож стаття для початківців

Знаки:

Стартер перетворює двигун, але початок не відбувається. Автомобіль не схоплюється. 2. Стартер не крутиться. 3. Стартер обертається, двигун хапається, але не починається. 4. Двигун починається і зупиняється.

Насправді, є лише дві перешкоди для двигуна карбюратора для успішного запуску: немає нічого, що спалювати чи підпалити його Звичайно, є також газові випадки з автомобілями, але ми ще не розглянемо їх. Тобто нам потрібно переконатися, що паливо постачається і іскра присутня. Паливо починає шукати несправності від найпростіших та найпопулярніших речей. Перевірте наявність бензину в танку, Gaz 20, Gaz 21 та Gaz 24, для цього є спеціальна пробка з виміряним правителем у танку. Ретельно огляньте паливо на наявність сильних витоків та стрибків шлангів (повірте, це трапляється з уже середніми автомобілями). Перевірте живлення палива за насосом. Для цього достатньо, щоб відключити шосе від карбюратора і струсити важіль ручного перекачування палива на корпус насоса. З хорошим насосом ви отримаєте дуже потужний потік, так що заздалегідь вставте паливо в будь.який контейнер. Якщо струменя немає, то насос несправний або шосе забита. Від’єднайте насос від прийому і спробуйте, чи буде він накачати паливо з контейнера. Несправний насос повинен бути відремонтований або замінений. Ремонт газового насоса для газових насосів, ми розглянемо в окремому матеріалі.

Якщо бензиновий насос справний, але не дає палива з шосе, ми переходимо до паливного бака. Газові на автомобілях газу розташовані під кормом (за винятком модифікацій GAZ 3102 з резервуаром за задньою частиною заднього дивана), тут нам потрібно перевірити стан. Протягом багатьох років роботи його сітка могла б засмітити або труба самої огорожі буде розірвана. Також у холодний сезон льоду утворюється на дні танка, який може заважати паливній огорожі. Якщо паливо в порядку з паливом палива, але воно не досягає бензинового насоса, ймовірно, проблему потрібно шукати в паливній лінії. Ретельно огляньте його на наявність витоків та похвали. Якщо на шосе є вставки з гумових шлангів, перевірте, чи шланги набрякли з часу та агресивного середовища. Також у трубці могла замерзнути воду, яка впала в неї з бака. Факер допоможе вам розширити шосе, але ставитися до нього дуже обережно, як відомо, бензин не любить недбалий. Відкрийте фільтр тонкого очищення палива. Дерев’яні машини Volga, була оснащена фільтром, що склався. Розкріпивши його чашку, ви знайдете сітку або керамічний фільтр.елемент. Можливо, він оцінюється або замерзає. Перевірте рівень палива в флельговій камері карбюратора. На карбюраторах типу K22, K124, K129 Для цього є вікно управління. На більш сучасних карбюраторах вам доведеться зняти верхню обкладинку. Перевірте, чи голка стирчить у поплавковій камері. Подути шаклери.

Запалювання

Тут вам також потрібно перейти з найпростіших. Почніть з запобіжників. Далі ретельно огляньте дроти високої напруги. Перевірте, чи центральний трамблечний дріт випав із гнізда в котушці запалювання або обкладинку самого трамбра. Ця проблема характерна для Gaz 20 та Gaz 21 з гвинтовим затискачем дроту в носі котушки. Найпростіший зонд із 12В лампочки та обрізання дроту перевіряє, чи запалювання приходить до котушки запалювання, коли запалювання увімкнено. Якщо на вході котушки немає напруги, перевірте контактну групу блокування запалювання. Можливо, вона була спалена або механічно виходила. Перевірте, чи “замок запалювання сама походить”. Вийміть центральний провід з кришки кришки і, зберігаючи його контакт на невеликій відстані від блоку двигуна, поверніть стартер. Чи є іскра? Якщо це не так, сама винна котушка запалювання. Він не поступається ремонту, замініть. Якщо у вас є електронне запалювання, перевірте перемикач, це найпростіше зробити, замінивши його на навмисно працюючу (має сенс носити запасні в будь.якому випадку). Перевірте надійність контакту корпусу комутатора до маси автомобіля. Перевірте умову варіатора (додатковий або баластний опір). Повернувши одну свічку, перевірте наявність іскри та саму умову свічки, оскільки ви її крутили. Перевірте умову бігуна в трамбрі. Очистіть його верхній контакт з автомобіля, якщо такі є. Огляньте центральний контакт на обкладинці трамбратора, так.категоричне “вугілля”. Він міг знищити або знести. Двигун взагалі не крутиться. Перш за все, перевірте стан акумулятора. Він може бути банальним звільненим. Перевірте термінали, очистіть їх і змащували їх твердим, покладіть його щільно, затягуючи кріплення зусиллями, але без надмірного фанатизму. Перевірте умову блокування запалювання, чи плюс з’являється на терміналі терміналу, коли позиції ключа стартера. Можливо, ви спалили “П’ятку” втягуючої естафети стартера. Спробуйте поєднати дві шпильки на висувному з запалюванням. Якщо стартер закрутився. Ви знайшли проблему. Перевірте умову додаткового стартера. У більшості випадків одне із перелічених маніпуляцій, безумовно, допоможе вам. Ну, якщо нічого не допомогло, то причина має містичне коріння, і ви на нашому форумі. Є шамани, які знають дуже потужні заклинання.

GAZ 53 »Технічне обслуговування двигуна» Карбюратор. II

Невелика частота обертання в режимі холостого ходу регулюється при двигуні 80. 90 ° C, нагрівається до температури теплоносія з справним запалюванням. Перед регулюванням необхідно перевірити правильне регулювання зазорів між культурами та клапанами. Спочатку вони загортають гвинти 2 до відмови, але не щільно, а потім обертають кожен на три повороти. Після цього двигун запускається та встановлюється з впертим гвинтом 1 таким найменшим отвором дросельної заслінки, в якому двигун працює досить стійко. Потім вони регулюють кожну камеру окремо, загортаючи один із гвинтів 2, знаходять найважливіше положення для гороху. Найвища положення гвинта відповідає найвищою швидкістю обертання колінчастого валу двигуна з постійним отвором дросельної заслінки. Потім повторіть ті самі операції з другим гвинтом 2.

Відрегулюючи склад суміші, необхідно спробувати зменшити швидкість обертання в режимі холостого ходу до 575. 625 хвилин, вивернувши його трохи впертим гвинтом 1 дросель. Після цього необхідно регулювати склад суміші з обома гвинтами 2 по черзі, як зазначено раніше. Для того, щоб зменшити оксид вуглецю у вихлопних газах, обидва гвинти 2 до відчутної частоти обертання плавно загорнуті (як правило, падіння за 20. 50 хв 1).

Перевірка правильного регулювання мінімальної частоти стабільної обертання в режимі холостого ходу здійснюється шляхом різкого відкриття дросельної заслінки та газу. Двигун не повинен зупинятися. Якщо двигун затримується, необхідно трохи збільшити швидкість обертання, зануривши впертий гвинт, а потім знову перевірити правильність регулювання.

Якщо необхідно, перевірка вмісту оксиду вуглецю (CO) у вихлопних газах з швидкістю холостого ходу двигуна виконується з низькою частотою обертання та частотою обертання 0,6 л, використовуючи спеціальний пристрій. Для цього колекціонер газу пристрою закопаний у виснажливій трубі глушника. Вимірювання проводиться на повністю зігрітому двигуні з регульованими та перевіреними системами (особливо системою запалювання).

Якщо необхідно, карбюратор регулюється з метою зменшення вмісту СО у вихлопних газах до норми, обернувши гвинти 2 якості суміші (збіднення суміші) та збільшуючи низьку швидкість обертання в режимі холостого ходу, але не Більше 600 хвилин.1 (за винятком помилки пристрою). У цьому випадку дозволяється незначне зниження якості двигуна на низьких частотах режиму холостого ходу.

На карбюраторі двигуна їх можна встановити, натиснувши на головки якісних гвинтів обмежувачів їх обертання. Регулювання CO і CH (вуглеводні) у виробника автомобілів забезпечується в рамках обертання обмежувача обертання. Під час експлуатації коригування заводу може бути порушено і не забезпечити необхідного коригування вмісту за допомогою. У цьому випадку необхідно видалити обмежувач заводського обертання з якості гвинтів і, здійснивши необхідне регулювання вмістом CO (як зазначено вище) встановіть з собою нові обмежувачі обертання на головах гвинтів, які прокатані гофри. Обмежувачі повинні відповідати вимогам проектування виробника.

Чому газовий двигун не запущений

Яка процедура запалювання на вантажівці GAS-53: Встановлення та регулювання SZ своїми руками

Система запалювання відіграє важливу роль для двигуна внутрішнього згоряння. Своєчасність та потужність утворення іскри та високоякісного спалювання паливної суміші залежать від безперебійної роботи SZ. Як правильно налаштувати процедуру запалювання GAS-53, як працює сама система, які її основні несправності-ця стаття говорить.

Для того, щоб відремонтувати та налаштувати SZ на GAZ-53, вам потрібно знати, як він організований.

Автомобіль не починається і зупиняється на HBO

Допоможіть усунути проблеми в експлуатації двигуна з HBO. Ми встановили газову систему, щоб вона економила 500–1000 на місяць.

Чому машина не починається з HBO

Починається лише на бензині

У поколіннях HBO 4 запуск бензину вкладається програмно. Після того, як двигун набирає запрограмовану кількість обертів, наприклад, 800 об / хв і прогрівається до 40 ° C, двигун автоматично переходить на пропан або метан.

Рішення. Це не поломка, а стандартна схема роботи двигуна. Переконфігурне програмне забезпечення, якщо ви хочете регулювати швидкість температури Ily.

Він довго не починається і не крутиться стартером (в тому числі на морозі)

Автомобіль завжди запускається на бензин (на HBO 4.го покоління). Тому, можливо, ваша бензинова частина несправна.

Рішення. Перш ніж заглушити машину, примусово перейдіть до бензину. Нехай машина працює протягом 30 хвилин. Заглушити. Якщо симптоми однакові вранці, бензинова частина з більшою ймовірністю винна. Здійснити всебічну діагностику.

Якщо запуск проходить регулярно, то головна частина газу, швидше за все, винна (коробка передач отруїться через фаунт або форсунки, не є герметичними). Контакт для подальшої діагностики до центру встановлення HBO.

Чому автомобіль зупиняється на газі

HBBO зупиняється на холостому ходу

На холостому ходу швидкість двигуна мінімальна, а налаштування блоку управління HBO та робота інших вузлів HBO є найбільш чутливими. Це несправність, яку потрібно діагностувати дуже ретельно. Т.До. Несправність може бути викликана абсолютно будь.яким компонентом HBO.

Що робити. Контакт з діагнозом та усунення несправності в центрі встановлення HBO

Кіоски при переході на скраплений газовий пропан-буттан

Якщо двигун починається на бензині, але зупиняється при переході на пропано-бутане, це може означати це

 • Газ недостатньо нагрівається і надходить у форсунки. Через неправильне налаштування системи потрібно більше часу, щоб набрати температуру комутації, наприклад, 40 ° C.
 • У газі багато конденсату, який замерзає в льоду в насадці і не дозволяє йому відкриватися

Що робити. Для початку довше зігрійте машину та усунути проблему в майбутньому, відвідайте послугу для коригування. Сервіс повинен налаштувати поступовий перехід від газу до газу до декількох циклів.

Куди їхати, якщо машина знаходиться на газі (з призначеним HBO) погано запущена

Якщо у вас є проблеми з двигуном після встановлення газового встановлення, зверніться до служби (колишнього “Elitgaz”). Ми будемо діагностувати систему, визначити причину проблем. Відрегулюйте температуру та тиск у системі.

Щоб уникнути проблем і потішитись, приходьте до нас, плануйте:

 • При зміні сезонів, коли через зміни температури змінюється склад робочої газової суміші;
 • Після проходження 10 000 км.

Щоб отримати консультацію магістра, зателефонуйте нам або приходьте до центру інсталяції в Тюмен.

GAZ-3309 не починається

Вантажівка GAZ-3309-це дуже надійне обладнання і рідко виходить з ладу. Але навіть у неї іноді є поломки. Існує дуже неприємна ситуація, коли двигун GAZ-3309 помітив і не хоче починати. У той же час, на дисплеї панелі приладів спалює повідомлення з відповідним описом коду помилки несправності. Але є винятки, коли помилки не відображаються. Фахівці нашої компанії накопичили міцний досвід діагностики та відновлення описаних несправностей. Існує два кардинально різні варіанти для “не.до використання” двигуна:

 • Коли повертає ключ у замок запалювання, стартер прокручує двигун автомобіля
 • Стартер не вмикається і не закручує двигун

Я спробую детальніше розповісти про кожен з варіантів несправностей.

Запуск двигуна на виході

Фахівці нашого підприємства набули величезного досвіду надання послуг для запуску двигуна GAZ-3309, коли виконується техніка Zacking під час роботи. У нас є машини технічної допомоги, досвідчені майстри, готові прийти на допомогу в будь.який час. Спеціалізоване діагностичне обладнання.

Не закручує стартер GAZ-3309

Якщо система управління вищезазначеним обладнанням при перетворенні ключа запалювання на початок не включає стартер, то причиною поломки є електричне обладнання або електронні системи вантажівки. Причини можуть бути наступними:

 • Несправність блоку реле та запобіжників
 • Відсутність контактів в електричних проводних з’єднувачах
 • Несправність основної реле вантажного автомобіля
 • Невдача замка запалювання не в порядку стартера
 • Клоб Кліфф
 • Відсутність “маси”
 • Відсутність живлення на блоці управління двигуном
 • Розрив електропроводки
 • Початкове втягування естафети
 • Невдача блокування запалювання
 • Відмова блоку управління двигуном

Початкові повороти. не починається

Якщо стартер описаної техніки при повороті ключа в блоці запалювання крутиться, але в той же час двигун не показує жодних знаків. Причиною несправності може бути як електричне обладнання автомобіля, так і в механіці. Несправності автоматичних електриків можуть бути як описано вище, за винятком несправностей, пов’язаних із стартером та його ланцюгами, плюс наступні причини:

 • Несправність палива високого тиску (TNVD)
 • Механічний розпад двигуна
 • “Недостатність” паливного обладнання
 • Несправність іммобілайзера
 • Відсутність дизельного палива в резервуарі
 • Захист фільтрів повені
 • Несправність Клер
 • Повені паливних ліній
 • Знайдено поломку клапана
 • Механічні несправності насадок

Чому на свічки запалювання немає іскри?

Причини відсутності іскри на свічки запалювання можуть бути декількома. Найчастіше помилки несправностей:

 • Акумуляторна батарея;
 • Високовольтні дроти;
 • Котушка запалювання;
 • Дистриб’ютор;
 • Несправність у ланцюзі низької напруги.

розпочинається, гарячому

Крім того, за відсутності іскри слід звернути особливу увагу на перевірку якості контактів та електричних з’єднань елементів системи запалювання. Перевірте стан контактів, ви можете просто потерти їх рукою.

Ретельно огляньте дроти та блоки системи запалювання. якщо на них знайдені бруд, масло або вода, вони повинні бути витертих сухою ганчіркою. Після цього спробуйте запустити двигун, можливо, цього разу він розпочнеться.

Перевірка акумулятора

Чітка ознака проблем з акумулятором. це тьмяний і тихий сигнал Кларана. Крім того, з проблемами з акумулятором під час обертання стартера, як правило, на панелі приладу виходять ліхтарі управління. У цьому випадку причиною відсутності іскри може бути поганий контакт на клемах або низький заряд акумулятора.

 • Якщо клеми окислюються, їх потрібно очистити і затягувати щільно. Крім того, ви можете використовувати графітову мастило, яка надійно захистить контакти від окислення в майбутньому.
 • У разі розряду акумулятора його потрібно зарядити за допомогою зарядного пристрою.

Про те, як правильно зарядити акумулятор автомобіля та подавати його в наших інструкціях щодо зарядки акумулятора.

Перевірка дротів високої напруги

Тоді варто вивчити дроти високої напруги: вони повинні мати акуратний, а не «зламаний» зовнішній вигляд, без розладів ізоляції, інакше їх доведеться замінити. Якщо дроти в порядку, ви можете почати шукати іскру.

Пошук іскру рекомендують почати з проводів свічок. Для цього вийміть наконечник свічки з свічки запалювання і передайте його до “маси” (найближча металева нефарбована частина тіла або двигуна) на відстані 5-8 мм, після чого це необхідно щоб увімкнути стартер протягом декількох секунд.

Обертання стартера повинна супроводжуватися безперебійною яскравою іскрою білого кольору з світло.блакитним відтінком. За відсутності іскри вам потрібно перевірити котушку запалювання. Іскра фіолетового, червоного або жовтого кольору вказує на несправності в системі запалювання.

Варто також зазначити, що самі свічки запалювання надзвичайно рідко не в порядку, все одночасно. Якщо в проводах свічок є «іскри», ви можете перевірити будь.яку свічку запалювання, вивернувши її з головки циліндра та надягнути її на свічку провід. Металева частина свічки торкається «маси» автомобіля та обертання стартера, переконайтеся, що на електродах свічки є або відсутність іскри.

Необхідно змінити свічки запалювання протягом періодів часу, встановлених правилами технічного обслуговування для вашого автомобіля (як правило, кожні 15-25 тис. км).

Ви можете дізнатися більше про маркування та Viburnum свічок запалювання з нашого матеріалу за цим посиланням.

Перевірка котушки запалювання

Щоб перевірити котушку запалювання, вам потрібно витягнути центральний провід з камери та обкладинку рятувальника, що надходить з котушки.

Обертаючи стартер, переконайтеся, що наявність іскри з дроту за аналогією з проводами свічок.

 • Поява іскри вказує на справність котушки запалювання. У цьому випадку несправність повинна шукати у розподілу перерви.
 • Якщо з дроту немає іскрів, то причина несправності прихована або в котушці запалювання, або в ланцюзі низької напруги.

Якщо в котушці запалювання виникає несправність, її слід замінити новим.

Перевірка селекціонера запалювання

У разі підозр у несправності переривника-розподілу необхідно ретельно вивчити її кришку зсередини.

 • Якщо кришка в порядку, то просто промийте її бензином,
 • Якщо ви знайдете його на тріщинах, кришку потрібно буде замінити.

Центральний вугільний контакт переривання перевіряється на “замерзання”, легко переміщуючи пальцем.

Ізоляція ротора селекціонера-розподілу перевіряється на поломку наступним чином:

 • Помістіть центральний дріт високої напруги з проміжком 5-8 мм від електрода ротора,
 • Після цього закрийте контакти переривання рукою (запалювання слід увімкнути).

Поява іскрів у зазорі вказує на несправність ротора, яку потрібно буде замінити.

Низька перевірка напруги

Щоб перевірити ланцюг низької напруги, ви можете використовувати керуючу лампу при 12 потужності до 3 Вт. Лампа з’єднана з одного боку з клемою клеми переривання, а з іншого. до маси автомобіля.

Після цього вам потрібно вручну закрити контакти розбиття-розподілу та ввімкнути запалювання. З хорошою схемою низької напруги, керуюча лампа повинна світитися, коли контакти відкриваються, і коли вони їх закриють, вийдіть на вулицю.

Якщо лампа не освітлюється, коли контакти відкриваються, то несправність прихована або в проводах низької напруги, або в первинній обмотці котушки запалювання.

Постійне сяйво лампи в будь.якому положенні контактів вказує на одну з трьох причин несправності:

 • Сильне окислення контактів переривання;
 • Скеля проводки, що веде від клеми клеми до важеля;
 • Скеля проводки, що з’єднує мобільний диск переривання до тіла.

Якщо причина несправності була в окислених контактах, то їх потрібно очистити, після чого слід відрегулювати зазор.

Gaz 53 не розпочинає ремонт

Система запалювання відіграє важливу роль для двигуна внутрішнього згоряння. Своєчасність та потужність утворення іскри та високоякісного спалювання паливної суміші залежать від безперебійної роботи SZ. Як правильно налаштувати процедуру запалювання GAS-53, як працює сама система, які її основні несправності-ця стаття говорить.

Для того, щоб відремонтувати та налаштувати SZ на GAZ-53, вам потрібно знати, як він організований.

Ці вантажівки мають безконтактний SZ, який складається з таких компонентів:

 • Джерело живлення. акумулятор;
 • перемикач;
 • дроти;
 • додаткова реле;
 • котушка;
 • селекціонер-дистриб’ютор;
 • Поточний індикатор;
 • елемент резистора;
 • замок запалювання (перемикач).

Знаючи пристрій SZ, схему з’єднання ZZ та його інших компонентів, а також функції, які виконує кожен елемент, ви можете визначити проблеми за знаками та усунути їх причину. Усі компоненти SZ можуть бути розподілені на групи виконаних завдань.

Для нормальної роботи двигуна внутрішнього згоряння необхідні такі умови:

 • потужна іскра;
 • Відповідність між утворенням іскри та роботою живної одиниці;
 • Відсутність іскрів.

Вся електронна система запалювання. це дві ланцюги: первинні та вторинні.

Первинний включає такі елементи:

 • AKB з багатокольоровими кабелями великої секції;
 • перемикач, який постачає живлення в ланцюг;
 • первинна обмотка;
 • Переривання дистриб’ютора в трамвайні;
 • перемикання пристрою, який забезпечує стабільність роботи;
 • Опір, необхідний для успішного початку двигуна та вивантаження короткого замикання, виключаючи його перегрів.

Вторинний ланцюг включає:

Коли первинний ланцюг отримує їжу, при перериваннях виникає магнітне поле. Обертання трамвайного переривання струму в цьому місці, що призводить до зникнення магнітного поля. На даний момент на вторинній обмотці виникає сигнал, який перемикається на циліндри.

GAZ 53 причини не розпочаті

Чому двигун не запускає цей матеріал, в основному зосереджений на автомобілістах, які знайомляться лише з автомобілем і мають дуже мало досвіду в його незалежному ремонті.

Якщо ви справжній експерт і волга.гельп, всі перераховані в цьому тексті, який ви знаєте і сайт, і ця сторінка не читається. Тож стаття для початківців

Знаки:

Стартер перетворює двигун, але початок не відбувається. Автомобіль не схоплюється. 2. Стартер не крутиться. 3. Стартер обертається, двигун хапається, але не починається.

Двигун починається і зупиняється.

По суті, для двигуна карбюратора є лише дві перешкоди для успішного запуску: немає нічого, що спалювати або підпалити газ з автомобілями, і є суто містичні випадки, але ми ще не будемо їх вважати. Тобто нам потрібно переконатися, що паливо постачається і іскра присутня.

Паливо починає шукати несправності від найпростіших та найпопулярніших речей. Перевірте наявність бензину в танку, Gaz 20, Gaz 21 та Gaz 24, для цього є спеціальна пробка з виміряним правителем у танку.

Ретельно огляньте паливо на наявність сильних витоків та стрибків шлангів (повірте, це трапляється з уже середніми автомобілями).

Перевірте живлення палива за насосом. Для цього достатньо, щоб відключити шосе від карбюратора і струсити важіль ручного перекачування палива на корпус насоса. З хорошим насосом ви отримаєте дуже потужний потік, так що заздалегідь вставте паливо в будь.який контейнер.

Якщо струменя немає, то насос несправний або шосе забита. Від’єднайте насос від прийому і спробуйте, чи буде він накачати паливо з контейнера. Несправний насос повинен бути відремонтований або замінений.

Ремонт газового насоса для газових насосів, ми розглянемо в окремому матеріалі.

Прочитайте також: Як приготувати крок каналізації.By.Step

Якщо бензиновий насос справний, але не дає палива з шосе, ми переходимо до паливного бака. Газові на автомобілях газу розташовані під кормом (за винятком модифікацій GAZ 3102 з резервуаром за задньою частиною заднього дивана), тут нам потрібно перевірити стан.

Протягом багатьох років роботи його сітка могла б засмітити або труба самої огорожі буде розірвана. Також у холодний сезон льоду утворюється на дні танка, який може заважати паливній огорожі. Якщо паливо в порядку з паливом палива, але воно не досягає бензинового насоса, ймовірно, проблему потрібно шукати в паливній лінії. Ретельно огляньте його на наявність витоків та похвали.

Якщо на шосе є вставки з гумових шлангів, перевірте, чи шланги набрякли з часу та агресивного середовища. Також у трубці могла замерзнути воду, яка впала в неї з бака. Факер допоможе вам розширити шосе, але ставитися до нього дуже обережно, як відомо, бензин не любить недбалий. Відкрийте фільтр тонкого очищення палива.

Це цікаво: як видалити бампер на VAZ 2112

Дерев’яні машини Volga, була оснащена фільтром, що склався. Розкріпивши його чашку, ви знайдете сітку або керамічний фільтр.елемент. Можливо, він оцінюється або замерзає. Перевірте рівень палива в флельговій камері карбюратора. На карбюраторах типу K22, K124, K129 Для цього є вікно управління.

На більш сучасних карбюраторах вам доведеться зняти верхню обкладинку. Перевірте, чи голка стирчить у поплавковій камері.

Запалювання

Тут вам також потрібно перейти з найпростіших. Почніть з запобіжників. Далі ретельно огляньте дроти високої напруги. Перевірте, чи центральний трамблечний дріт випав із гнізда в котушці запалювання або обкладинку самого трамбра. Ця проблема характерна для Gaz 20 та Gaz 21 з гвинтовим затискачем дроту в носі котушки.

Найпростіший зонд із 12В лампочки та обрізання дроту перевіряє, чи запалювання приходить до котушки запалювання, коли запалювання увімкнено. Якщо на вході котушки немає напруги, перевірте контактну групу блокування запалювання. Можливо, вона була спалена або механічно виходила. Перевірте, чи “замок запалювання сама походить”.

Вийміть центральний провід з кришки кришки і, зберігаючи його контакт на невеликій відстані від блоку двигуна, поверніть стартер. Чи є іскра? Якщо це не так, сама винна котушка запалювання. Він не поступається ремонту, замініть. Якщо у вас є електронне запалювання, перевірте перемикач, це найпростіше зробити, замінивши його на навмисно працюючу (має сенс носити запасні в будь.якому випадку).

Перевірте надійність контакту корпусу комутатора до маси автомобіля. Перевірте умову варіатора (додатковий або баластний опір). Повернувши одну свічку, перевірте наявність іскри та саму умову свічки, оскільки ви її крутили. Перевірте умову бігуна в трамбрі. Очистіть його верхній контакт з автомобіля, якщо такі є. Огляньте центральний контакт на обкладинці трамбратора, так.категоричне “вугілля”.

Він міг знищити або знести. Двигун взагалі не крутиться. Перш за все, перевірте стан акумулятора. Він може бути банальним звільненим. Перевірте термінали, очистіть їх і змащували їх твердим, покладіть його щільно, затягуючи кріплення зусиллями, але без надмірного фанатизму. Перевірте умову блокування запалювання, чи плюс з’являється на терміналі терміналу, коли позиції ключа стартера.

Можливо, ви спалили “П’ятку” втягуючої естафети стартера. Спробуйте поєднати дві шпильки на висувному з запалюванням. Якщо стартер закрутився. Ви знайшли проблему. Перевірте умову додаткового стартера.

У більшості випадків одне із перелічених маніпуляцій, безумовно, допоможе вам. Ну, якщо нічого не допомогло, то причина має містичне коріння, і ви на нашому форумі. Є шамани, які знають дуже потужні заклинання.

Прочитайте також: ABS у машині, що це таке

Чому машина не починається

Чому двигун не запускає цей матеріал, в основному зосереджений на автомобілістах, які знайомляться лише з автомобілем і мають дуже мало досвіду в його незалежному ремонті. Якщо ви справжній експерт і волга.гельп, всі перераховані в цьому тексті, який ви знаєте і сайт, і ця сторінка не читається. Тож стаття для початківців

Ну, давайте спочатку познайомимось з моїм іменем Ілнур Алблайєв (хоча він розповість вам про що завгодно, принаймні поки що, але я вирішив представити вас).

Зокрема, я практикую з вантажівками бренду GAZ-3307 та їх модифікаціями (GAZ-53). І мова йде про газову вантажівку. 3307, ми поговоримо. Якщо вас цікавить історія вантажівки GAZ-3307, ви можете прочитати.

І ми з тими, хто не цікавиться історією вантажівки GAZ-3307, або вони просто вивчили її, давайте підемо далі, почнемо познайомитися з вантажівкою GAZ-3307. І я хочу попередити вас, друзі, я опишу, що мав на практиці. І у мене було багато цієї практики, навіть від самого «народження» GAZ-3307.

І з чого почати з вас, ну, принаймні, почнемо з двигуна (ZMZ-511). Ну, наприклад, це трапляється, я думаю, ви погодитесь, немає нічого, що зупиняється з тим, що затримує двигун, і це те, що стосується цього, вам потрібно це зрозуміти, причини, що автомобіль підвівся, підемо в порядку:

Ну, перше, звичайно (хоча це звучить банально і смішно. це відсутність бензину в резервуарі, можливо, це було, вони думали, що цього достатньо, щоб дістатися до пункту призначення, але недостатньо). Або він не входить до карбюратора, і чому він не діє, давайте шукаємо причину.

По.друге, звичайно, необхідно відзначити відсутність іскри на свічки запалювання. Ну, давайте розберемося, чому немає іскрів.

І це також трапляється: в резервуарі є бензин і нормально потрапляє в карбюратор, і іскра, здається, в порядку, але автомобіль не хоче починати починати. Яка причина виглядати ?

Це буде третьою причиною, трапляється, що є іскра, але це не іскра, ну, як можна краще пояснити, “помилково” назвати це так.

“Справжня” іскра має блакитне світло, але коли є “помилкова” іскра, вона вже червонувала (як я вже сказав, я пояснюю, що я мав на практиці, як просто візуально визначте, тож якщо хтось не погодиться на заперечення можна залишити) за допомогою цієї іскри, “false”, машина цілком може розпочати роботу.

Але оскільки існує така “помилкова” іскра, я описав на сторінці “Відсутність іскри”, причина того, що іскри немає, що “помилкова” іскра однакова, так що все тут.

По.четверте, ну, це рідко, але трапляється, тому я вирішив описати цю причину для вас. Іноді він розбиває передачу розподільного вала, він не сталевий або литий.рон, але виготовлений з текстоліту, ну, це було текстиль, але тепер вони вже почали робити озброєння (колір молока).

І так, це трапляється, зламає або розбиває зуби передачі розподільного вала. І як дізнатися цілу передачу чи ні, ну, давайте вийдемо.

Якщо раптом ви щось не знайшли або просто не встигаєте шукати, то рекомендую вам ознайомитись із цими статтями. Я впевнений, що ви знайдете відповідь на своє запитання, але якщо не написати в коментарях, я обов’язково відповім.

Це цікаво: плита Nissan X Trail не працює

І я все ще не можу не звернути вашу увагу!

Якщо ви хочете створити сайти високої якості, я можу порадити Михайла Русава. У Руні я не бачив кращого курсу на цю тему, я не бачив її точно, але зазначаю, що курс розроблений, перш за все, для тих, хто вже знайомий з HTMLCSS.

Створення двигуна для ситанів для створення професійних двигунів на PHP з нуля!Почніть навчання

Чому автомобіль погано запущений на газі

Іноді любителі автомобілів стикаються з проблемами газового обладнання. Ми поговоримо про причини таких проявів та способів їх вирішення в цій статті.

Несправності генерації HBO 4

Як показує практика, несправності HBO повністю не пов’язані з моделлю машини або маркою газового обладнання, але це не можна ігнорувати. Майже все може прийти до несправного стану, і для того, щоб запобігти цьому, вам потрібно ретельно контролювати не тільки технічний стан автомобіля, але й HBO. Щоб уникнути поломки, вам потрібно періодично обслуговувати свій автомобіль, а саме:

 • змінювати фільтр у часі;
 • злити конденсат;
 • періодично очистити коробку передач;
 • Промити газові форсунки вчасно.

Автомобіль погано запущений на HBO 4 покоління: причини

Найпоширеніший зрив, з яким найчастіше стикаються автомобілісти. це складний запуск повністю зігрітого автомобіля, t.Е. Автомобіль погано запущений на газу до гарячого. Незважаючи на те, що проблема поширена, то точної відповіді на питання, може бути багато причин. Давайте подивимось на можливе.

 • Коробка передач неправильно регулюється. Чутливість надзвичайно знижена.
 • Коробка передач несправна. Немає герметичності діафрагми другого етапу.
 • Тиск занадто підвищений, або навпаки, знижується в коробці передач (другий крок).
 • Проходить газ через клапан (другий етап) або, можливо, засмічуючи клапан.
 • Дозволений клапан несправний. Може бути заклинання якоря або може бути вилучено поворотами.
 • Електроніка працює неправильно. Найчастіше правильне постачання газу може заважати ECU під час спроби запустити двигун.
 • Несправний стартер. У разі несправності цього елемента напруга також може «сісти», внаслідок цього електричні клапани не включаються.
 • Несправність самого двигуна. Двигун може не почати гаряче з проблемами зі свічками, носінням групи поршня тощо. С.
 • Вакуумні коробки передач можуть бути піддані недостатнім розрядам у колекторі виведення через несправний стартер, як результат. Щоб позбутися проблеми на вакуумних коробках передач, рекомендується поставити електромагніт для примусового подачі газу.

Що робити, якщо двигун на HBO не почав гаряче

Якщо коробка передач гаряча, спробуйте перевірити газовий електричний клапан на справність. Якщо на коробці передач встановлено стартовий електричний ланцюг, спробуйте виготовити газ кілька разів.

Якщо клапана немає, трохи натисніть мембрану.

Якщо ви не почули шипіння, то проблема полягає в лінії циліндрового редактора (точніше, то варто перевірити трубку, коробку передач, багатоквісний та електричний клас разом з фільтром). Також не забувайте періодично злити важкі залишки.

Правильний початок двигуна на HBO

Для карбюратора та електронної коробки передач рекомендується: Увімкніть запалювання, зачекайте три секунди, поки газовий клапан не буде вимкнено. Після цього вимкніть запалювання і, натиснувши педаль газу “на підлогу”, увімкніть запалювання і негайно увімкніть стартер.

Для вакуумної коробки передач автомобіля карбюратора вам потрібно виконати наступне: Якщо є додатковий електромагніт для примусового постачання газового палива, вам потрібно трохи витягнути привід “всмоктування”, і лише після цього ви можете почати запускати.

Взимку та осінь, коли температура опускається нижче мінус п’яти градусів, вам потрібно запустити двигун на бензин, і після повного нагрівання ви можете перейти на газ.

Дотримуйтесь вищезазначених рекомендацій, стежте за технічним станом вашого автомобіля та перевірте газового обладнання на всі несправності. За умови цих умов, ви забудете про проблему поганого запуску автомобіля.

Якщо двигун не починається, причини проблем

Будь.який водій хоча б одного разу зіткнувся з проблемою, коли автомобіль не починається або починається важко. У цій статті обговорюються найпоширеніші причини несправності двигуна та способи їх усунення. Якщо двигун не починається, спочатку потрібно повернути погляд на основні моменти, ми читаємо.

По.перше. у вас завжди є в машині аварійна телефонна кількість технічної допомоги, ви повинні знати, куди дешево зателефонувати на буксир!

Чому Газ 53 не починається з гарячого?

Запитання до цінителів: Gaz 53 не починається з теплого двигуна, чому б не запустити газ 53 з теплого двигуна, стартер ледве повертається

З повагою, Серіожа Нікіфоров

Найкращі відповіді

На стартері втулки були непридатними, раціони закріплені, якір, якір та процеси на токарному верстаті, замінюють втулки, але буде потрібно регульоване сканування.

Akum Check. Ймовірно, звільнений.

і мотоцикл поточного струму був кричаний? Ога?! Затискаються вкладиш на гарячому!! корінний.

Якщо він починається з холоду нормально, але важко бути гарячим, то вам потрібно поставити запалювання трохи пізніше, в той же час перевірити газовий насос, він може нагріватися

Valery Vladimirovich Maurin:

Кущі стартера з диханням = зміна часу

Тому що стартер ледве крутиться.

відповідати

Це відео допоможе зрозуміти

Gaz 53 не починає гаряче

Привіт, брати Волугода!Коротше кажучи, таке сміття: холодний двигун починається з тику.Гаряче, якщо він трохи стоїть, це також нормально.Після простою min 10-15, вже рис.Необхідно скрутити стартер секунд 20-30, тоді лише якось він починається, тоді як XX тримає нормально, не зупиняється.Вуглевод Новий K-126GM, розпір та піднос під вуглеводом на місці.Повернення та фільтр також варті.П.С.Заздалегідь прошу вибачення, якщо тема обговорювалася.Поскакувати ніс за посиланням.Дякую.

На клапанах все ще не може бути розриву

Спробуйте замінити вуглевод, це все про нього

Вимийте цю вічну задачу)))

Існує також проблема перегріву бензинового насоса, коли бензин просто випаровується в ньому, і насос не може проштовхувати газову пробку на деякий час. Але в цьому випадку це не схоже. Також трапляється, що немає екрана з покривним колектором, тоді бензин просто виходить з вуглеводів і все. Але також не так, оскільки автор каже, що все стає добре, коли охолоджується. Тож не перегрівання карбюратора. Інакше це доведеться накачати.Одразу після зими вам потрібно зробити суміш трохи біднішою. Ну, дивіться на всякий випадок, чи повертається демпфер у вихідну позицію.До речі, у випадку, описаному мною, легше почати з педалі, притиснутою до підлоги. Якщо так, то це так дійсне.

Проблема занадто багата на суміш. Поки ти ходив взимку, це було помітно, ні. І коли стало тепліше, ефект переповнення почав з’являтися.Я гадаю, якщо ви смикаєтесь і почнете його негайно, він також запускається так? Це переповнення. Можливо, занадто багата суміш або смоктається демпфер.

Це було так само, змінили свічки, що проблема зліва, свічки (Бріске)

Брутал-глушник, The Trumbler також новий, покладіть BSZ.Ретроволгар, дякую, читайте.Проблема залишилася.

Було таке сміття, як виявилося. Змінено, починається з рожевого рожевого.

Швидше за все затоплене свічки або вони опинилися в повторному збагаченому хмарі бензинової пари, тут прочитали Газ-24.com/forum/viewtopic.PHP?f = 48t = 72184. стандартна проблема всіх K126

У мене була абсолютно однакова Байда! Сьогодні двигун був демонтований, тому привід Trumbler нарешті Ушатан був у смітті. Я не знаю, напевно, валик на градуси 10 висить! Таке Макар Запалювання мимовільно потрапило можливо, це причина цього не.ланцюга.

У вашому випадку запалювання повинно просто втекти. І це буде помітно з різким розрядом або набором революцій. Можливі занурення або попси. Але на фабриці двигуна для гарячого, це не повинно впливати як таке.

Правильно, з ковзанням на підлогу. машина смикалася.

13.04.2018 рік

Чому двигун погано запущений на гарячому?

На автомобільних форумах дуже часто виникає питання. чому двигун погано запущений на гарячому? Більше того, ця проблема має як карбюретні, інжектори, так і дизельні двигуни. Наприклад, чоловік подорожував на деякий час на машині, потім зупинився і потонув двигун, і знову, через пару хвилин, не міг більше. Двигун, здається, хапає і негайно зупиняється. Тож водій повинен стояти і чекати, поки двигун охолоне. На холоді. все добре, починається так, як слід. Давайте спробуємо з’ясувати, у чому справа?

Якщо двигун карбюратора погано почав бути гарячим, то це зрозуміло. Під час експлуатації двигуна через карбюратор розсіює багато повітря, тим самим охолоджуючи карбюратор. У той же час, бензин, що входить до карбюратора, охолоджується. Як результат, коли двигун працює, його температура зберігається набагато вище, ніж температура карбюратора. Але це поки двигун працює. Як тільки його потонули. циркуляція повітря негайно припиняється, відповідно, охолодження карбюратора зупиняється, і він починає різко нагріватися з червоного двигуна.

Під час швидкого нагрівання карбюратора, який залишився в поплавковій камері, бензин, в умовах такої високої температури, також починає випаровуватися дуже швидко, і ці пари починають заповнювати всі надзвичайні ситуації самими собою. Таким чином, пробні пробки з’являються в паливній системі. у поплавковій камері, повітряному фільтрі та в самому карбюраторі.

Цей процес може тривати від 5 до 30 хвилин. залежно від того, як довго ви вирішите знову запустити двигун. Якщо ви почнете його раніше, ніж через 30 хвилин, то повітряна суміш буде повторно збагачена, паливо затопить свічки запалювання, і такий запуск для гарячого буде складно.

У зв’язку з вищевикладеним, у ситуації, коли вам потрібно запустити двигун гарячого карбюратора, спочатку потрібно збіднути суміш повітряного палива. Для цього спочатку потрібно, повністю або лише половина (подивіться на ситуацію), колись один раз стисніть педаль газу. Якщо ви часто ставите тиск на газ кілька разів, то частка суміші буде порушена ще більше до повторного стану, і тоді паливна суміш повністю заповнить двигун. При необхідності повторіть цей один.час газовий прес. Після запуску двигуна потрібно кілька разів натиснути на газ, а потім ви можете продовжувати рухатися.

Інжекторні та дизельні двигуни

Якщо причина, чому двигун карбюратора погано запущена на гарячому, є досить простим і зрозумілим, то з інжектором та дизельними двигунами все багато разів складніше. Для такої проблеми може бути кілька причин. Ось найпоширеніші:

Несправність JOT (датчик температури теплоносія). виникає як на інжекторах, так і на дизельних двигунах. Несправний датчик надсилає невірний сигнал до ECU, і, як результат, паливо також діє неправильно. Вирішення проблеми. Заміна Jot.

Протікає насадки палива.

Бензин протікає через форсунки і випаровується. Як результат, виявляється, що повторно запровадити повітряне паливо. Щоб перевірити форсунки, вам потрібно скрутити свічки і перевірити, чи вони мокрі. Щоб запустити машину з двигуном інжектора на гарячому, вам потрібно (за аналогією з двигуном карбюратора), спочатку відпустіть пари бензину. для цього трохи відкрийте дросель. Форсунки для палива також можуть відбуватися через знос ущільнювачів. Вирішення проблеми. Заміна несправної насадки.

Несправність паливного насоса з високим тиском високого тиску паливного насоса з високим тиском (для автомобілів з дизельними двигунами), через збій: а) пара плунжерів, б) втулки та приводне вал ущільнювача масла. Вирішення проблеми. Заміна зношених деталей.

Датчик температури контрольної насадки (у автомобілях з дизельними двигунами) не вдалося, внаслідок чого кут ін’єкції змінюється, а автомобіль погано почав бути гарячим. Вирішення проблеми. Заміна датчика температури.

Привід насоса розтягується, в результаті чого кут впорскування також змінюється. Рішення проблеми. насос торкається одного або двох градусів для регулювання кута впорскування.

Розірвана мембрана регулятора тиску палива. Спекуючий бензин потрапляє у впускний колектор, як результат, суміш переписана і не спалює. Розв’язання проблеми. Заміна регулятора тиску палива.

Це не повний перелік причин, чому автомобіль з інжектором або дизельним двигуном погано почав бути гарячим. Крім того, несправність може призвести до цієї проблеми:

Таким чином, якщо гарячий інжектор або дизельний двигун починається з труднощів, то для цього може бути багато причин, і краще не страждати від себе, а проводити діагностику високої якості в службі автомобіля.

Підтримуючи технічне обслуговування стартера, необхідно періодично перевіряти кріплення стартера, затягувати кріплення дроту, очистити стартер від бруду і видалити його сухим стисненим повітрям, щоб видалити пил.

При необхідності (після 96 000-100 000 км. запустіть) Зробіть наступні роботи:

Вийміть стартер з двигуна, очистіть його з бруду.

Видаліть захисний кожух стартера. Видаліть пил і бруд з кришки, власники кисті та колектор із стисненим повітрям та витиранням сухої чистої ганчірки.

Перевірте умову колектора. Видаліть яру або забруднення колектора з чистою ганчіркою, змоченою в бензині. Якщо банда не змивається, тоді очистіть забруднений колектор склянкою з зерном із зерном 5-12 і вибухне стисненим повітрям.

У випадку з великою кількістю спалювання або великого виробництва колектор темпів, очищається скляною шкірою і видуває стисненим повітрям.

Перевірте стан пензлів. Вони повинні вільно рухатися у власниках пензля, не заклинюючи. Пензлі слід змінювати на висоті менше 6 мм.

Перевірте тиск пружин на щітках, визначені вказівкою динамометра в момент кінця кінця пружини від пензля, який повинен бути 1,0-1,4 (1.0-1,4 кгф).

Коментарі та думки власників 28

На холодному регулюванні клапан.Покладіть прогалини відповідно до інструкцій.

1i 8 0.35-0.4, а решта 0.4-0.45.І гаряче перевіряйте стиснення.

Новий бензиновий насос. це не панацея (або шлюб), я змінив його, але все.таки зупиняється на Gara.Не починайте з стартера (до Гарії), він запускається з штовхача.

Я щойно мав це взимку, я просто замінив бензиновий насос, і все стало нормальним.

Проблема вирішується за рахунок придбання нового вуглецю, його достатньо на рік, а потім та сама ситуація, знову ж таки новий вуглевод.Пройшов етап)))

занадто дороге задоволення)

Власний волга спочатку дорога

Ну, є два варіанти: 1) повітря в трубопроводі2) багата суміш

Другий обробляється налаштуванням вуглеводів та встановленням звичайних джемів (якщо не регулярно)

Повітря може бути з різних причин, як правило, з того, що бензин у самому розпалі. Але це не газовий насос, а в бензині. Спробуйте заправити на іншій АЗС. і більше повернення, якщо ні, то зробіть це. допоможе. і повернення повинно йти лише до танка, а не десь інше

Зараз літо. це щонайменше поширене захворювання на вазах, хоча мотор починається, але дуже щільно. Я спробую вичавити педаль газу до кінця, тим самим видуваючи камери, я повинен почати. Вони пишуть, що після припинення гарячого двигуна бензин кипить, спонтанно потрапляє в колектор і, відповідно, рівень у поплавці змінюється. До речі, вони асоціюються з якістю бензину. Спробуйте заправити на іншу заправку. Ну, потім із заліза бензиновий насос може злетіти мізки.

Розрив у клапанах занадто малий (він може бути виставлений книгою, але клапан можливий новий і зроблений не використовуючи технологію), ви можете спробувати збільшити прогалину і подивитися, що буде.

Вся проблема в бензиновому насосі! У мене була така ж проблема. Змініть мембрану або ціле, як вам подобається.У мого діда був Уаз, двигун 402, а коли влітку вони пішли в природу в ліс для грибів чи озера, коли вони гризли, він холодно летить, і все це відбувається нормально.Тож коли у мене є така нещастя в спеку, як у вас тепло, щоб не запустити, я негайно охолодив бензиновий насос і все! Розпочато !

Був один випадок з мотоциклом, істина- котушка через 5-10 хвилин водіння була нагріта, і всі ознаки життя.Ми дійшли до плоті до заміни CPG.Тоді це було випадково виявлено.на поверненій свічці була іскра)))))

Це було тоді, коли голка Карби згасала, а дикий перелив йшов.

Свічки. це нормальне, споживання теж

Швидше за все, бензин випаровує або відбивається назад.

А насос насос за умови, що двигун гарячий?!

Коли насос дурний на гарячому, машина запускається! І негайно зупиняється

Це не всі принади, які він може показати.

Ну, вона якось працює гарячим, просто не починається)

Рівень палива в поплавковій камері повинен трохи знизитися на 1-1,5 мм. Це буде трохи гірше на холоді, не суттєво, а на гарячих нормах

Якщо так, то знову ж таки вам доведеться піти до карбюратора, і це сумно, заплатити гроші знову. Я сам зовсім не хочу їхати туди

Рівень палива в поплавковій камері повинен трохи знизитися на 1-1,5 мм. Це буде трохи гірше на холоді, не суттєво, а на гарячих нормах

Є можливість, що краб нагрівається, у вас є текстова прокладка?

Чому на свічки запалювання немає іскри?

Причини відсутності іскри на свічки запалювання можуть бути декількома. Найчастіше помилки несправностей:

 • Акумуляторна батарея;
 • Високовольтні дроти;
 • Котушка запалювання;
 • Дистриб’ютор;
 • Несправність у ланцюзі низької напруги.

розпочинається, гарячому

Крім того, за відсутності іскри слід звернути особливу увагу на перевірку якості контактів та електричних з’єднань елементів системи запалювання. Перевірте стан контактів, ви можете просто потерти їх рукою.

Ретельно огляньте дроти та блоки системи запалювання. якщо на них знайдені бруд, масло або вода, вони повинні бути витертих сухою ганчіркою. Після цього спробуйте запустити двигун, можливо, цього разу він розпочнеться.

Перевірка акумулятора

Чітка ознака проблем з акумулятором. це тьмяний і тихий сигнал Кларана. Крім того, з проблемами з акумулятором під час обертання стартера, як правило, на панелі приладу виходять ліхтарі управління. У цьому випадку причиною відсутності іскри може бути поганий контакт на клемах або низький заряд акумулятора.

 • Якщо клеми окислюються, їх потрібно очистити і затягувати щільно. Крім того, ви можете використовувати графітову мастило, яка надійно захистить контакти від окислення в майбутньому.
 • У разі розряду акумулятора його потрібно зарядити за допомогою зарядного пристрою.

Про те, як правильно зарядити акумулятор автомобіля та подавати його в наших інструкціях щодо зарядки акумулятора.

Перевірка дротів високої напруги

Тоді варто вивчити дроти високої напруги: вони повинні мати акуратний, а не «зламаний» зовнішній вигляд, без розладів ізоляції, інакше їх доведеться замінити. Якщо дроти в порядку, ви можете почати шукати іскру.

Пошук іскру рекомендують почати з проводів свічок. Для цього вийміть наконечник свічки з свічки запалювання і передайте його до “маси” (найближча металева нефарбована частина тіла або двигуна) на відстані 5-8 мм, після чого це необхідно щоб увімкнути стартер протягом декількох секунд.

Обертання стартера повинна супроводжуватися безперебійною яскравою іскрою білого кольору з світло.блакитним відтінком. За відсутності іскри вам потрібно перевірити котушку запалювання. Іскра фіолетового, червоного або жовтого кольору вказує на несправності в системі запалювання.

Варто також зазначити, що самі свічки запалювання надзвичайно рідко не в порядку, все одночасно. Якщо в проводах свічок є «іскри», ви можете перевірити будь.яку свічку запалювання, вивернувши її з головки циліндра та надягнути її на свічку провід. Металева частина свічки торкається «маси» автомобіля та обертання стартера, переконайтеся, що на електродах свічки є або відсутність іскри.

Необхідно змінити свічки запалювання протягом періодів часу, встановлених правилами технічного обслуговування для вашого автомобіля (як правило, кожні 15-25 тис. км).

Ви можете дізнатися більше про маркування та Viburnum свічок запалювання з нашого матеріалу за цим посиланням.

Перевірка котушки запалювання

Щоб перевірити котушку запалювання, вам потрібно витягнути центральний провід з камери та обкладинку рятувальника, що надходить з котушки.

Обертаючи стартер, переконайтеся, що наявність іскри з дроту за аналогією з проводами свічок.

 • Поява іскри вказує на справність котушки запалювання. У цьому випадку несправність повинна шукати у розподілу перерви.
 • Якщо з дроту немає іскрів, то причина несправності прихована або в котушці запалювання, або в ланцюзі низької напруги.

Якщо в котушці запалювання виникає несправність, її слід замінити новим.

Перевірка селекціонера запалювання

У разі підозр у несправності переривника-розподілу необхідно ретельно вивчити її кришку зсередини.

 • Якщо кришка в порядку, то просто промийте її бензином,
 • Якщо ви знайдете його на тріщинах, кришку потрібно буде замінити.

Центральний вугільний контакт переривання перевіряється на “замерзання”, легко переміщуючи пальцем.

Ізоляція ротора селекціонера-розподілу перевіряється на поломку наступним чином:

 • Помістіть центральний дріт високої напруги з проміжком 5-8 мм від електрода ротора,
 • Після цього закрийте контакти переривання рукою (запалювання слід увімкнути).

Поява іскрів у зазорі вказує на несправність ротора, яку потрібно буде замінити.

Низька перевірка напруги

Щоб перевірити ланцюг низької напруги, ви можете використовувати керуючу лампу при 12 потужності до 3 Вт. Лампа з’єднана з одного боку з клемою клеми переривання, а з іншого. до маси автомобіля.

Після цього вам потрібно вручну закрити контакти розбиття-розподілу та ввімкнути запалювання. З хорошою схемою низької напруги, керуюча лампа повинна світитися, коли контакти відкриваються, і коли вони їх закриють, вийдіть на вулицю.

Якщо лампа не освітлюється, коли контакти відкриваються, то несправність прихована або в проводах низької напруги, або в первинній обмотці котушки запалювання.

Постійне сяйво лампи в будь.якому положенні контактів вказує на одну з трьох причин несправності:

 • Сильне окислення контактів переривання;
 • Скеля проводки, що веде від клеми клеми до важеля;
 • Скеля проводки, що з’єднує мобільний диск переривання до тіла.

Якщо причина несправності була в окислених контактах, то їх потрібно очистити, після чого слід відрегулювати зазор.

Zil 130, Zil 131, GAZ 3307, GAZ 3102, GAZ 3110, GAZ 53, MAZ 500, T 25, T40, IZH PLANET, IZH JUPITER

GAZ 53 »Технічне обслуговування двигуна» Карбюратор. II

Невелика частота обертання в режимі холостого ходу регулюється при двигуні 80. 90 ° C, нагрівається до температури теплоносія з справним запалюванням. Перед регулюванням необхідно перевірити правильне регулювання зазорів між культурами та клапанами. Спочатку вони загортають гвинти 2 до відмови, але не щільно, а потім обертають кожен на три повороти. Після цього двигун запускається та встановлюється з впертим гвинтом 1 таким найменшим отвором дросельної заслінки, в якому двигун працює досить стійко. Потім вони регулюють кожну камеру окремо, загортаючи один із гвинтів 2, знаходять найважливіше положення для гороху. Найвища положення гвинта відповідає найвищою швидкістю обертання колінчастого валу двигуна з постійним отвором дросельної заслінки. Потім повторіть ті самі операції з другим гвинтом 2.

Відрегулюючи склад суміші, необхідно спробувати зменшити швидкість обертання в режимі холостого ходу до 575. 625 хвилин, вивернувши його трохи впертим гвинтом 1 дросель. Після цього необхідно регулювати склад суміші з обома гвинтами 2 по черзі, як зазначено раніше. Для того, щоб зменшити оксид вуглецю у вихлопних газах, обидва гвинти 2 до відчутної частоти обертання плавно загорнуті (як правило, падіння за 20. 50 хв 1).

Перевірка правильного регулювання мінімальної частоти стабільної обертання в режимі холостого ходу здійснюється шляхом різкого відкриття дросельної заслінки та газу. Двигун не повинен зупинятися. Якщо двигун затримується, необхідно трохи збільшити швидкість обертання, зануривши впертий гвинт, а потім знову перевірити правильність регулювання.

Якщо необхідно, перевірка вмісту оксиду вуглецю (CO) у вихлопних газах з швидкістю холостого ходу двигуна виконується з низькою частотою обертання та частотою обертання 0,6 л, використовуючи спеціальний пристрій. Для цього колекціонер газу пристрою закопаний у виснажливій трубі глушника. Вимірювання проводиться на повністю зігрітому двигуні з регульованими та перевіреними системами (особливо системою запалювання).

Якщо необхідно, карбюратор регулюється з метою зменшення вмісту СО у вихлопних газах до норми, обернувши гвинти 2 якості суміші (збіднення суміші) та збільшуючи низьку швидкість обертання в режимі холостого ходу, але не Більше 600 хвилин.1 (за винятком помилки пристрою). У цьому випадку дозволяється незначне зниження якості двигуна на низьких частотах режиму холостого ходу.

На карбюраторі двигуна їх можна встановити, натиснувши на головки якісних гвинтів обмежувачів їх обертання. Регулювання CO і CH (вуглеводні) у виробника автомобілів забезпечується в рамках обертання обмежувача обертання. Під час експлуатації коригування заводу може бути порушено і не забезпечити необхідного коригування вмісту за допомогою. У цьому випадку необхідно видалити обмежувач заводського обертання з якості гвинтів і, здійснивши необхідне регулювання вмістом CO (як зазначено вище) встановіть з собою нові обмежувачі обертання на головах гвинтів, які прокатані гофри. Обмежувачі повинні відповідати вимогам проектування виробника.

Чому газовий двигун не запущений

Яка процедура запалювання на вантажівці GAS-53: Встановлення та регулювання SZ своїми руками

Система запалювання відіграє важливу роль для двигуна внутрішнього згоряння. Своєчасність та потужність утворення іскри та високоякісного спалювання паливної суміші залежать від безперебійної роботи SZ. Як правильно налаштувати процедуру запалювання GAS-53, як працює сама система, які її основні несправності-ця стаття говорить.

Для того, щоб відремонтувати та налаштувати SZ на GAZ-53, вам потрібно знати, як він організований.

Автомобіль не починається і зупиняється на HBO

Допоможіть усунути проблеми в експлуатації двигуна з HBO. Ми встановили газову систему, щоб вона економила 500–1000 на місяць.

Чому машина не починається з HBO

Починається лише на бензині

У поколіннях HBO 4 запуск бензину вкладається програмно. Після того, як двигун набирає запрограмовану кількість обертів, наприклад, 800 об / хв і прогрівається до 40 ° C, двигун автоматично переходить на пропан або метан.

Рішення. Це не поломка, а стандартна схема роботи двигуна. Переконфігурне програмне забезпечення, якщо ви хочете регулювати швидкість температури Ily.

Він довго не починається і не крутиться стартером (в тому числі на морозі)

Автомобіль завжди запускається на бензин (на HBO 4.го покоління). Тому, можливо, ваша бензинова частина несправна.

Рішення. Перш ніж заглушити машину, примусово перейдіть до бензину. Нехай машина працює протягом 30 хвилин. Заглушити. Якщо симптоми однакові вранці, бензинова частина з більшою ймовірністю винна. Здійснити всебічну діагностику.

Якщо запуск проходить регулярно, то головна частина газу, швидше за все, винна (коробка передач отруїться через фаунт або форсунки, не є герметичними). Контакт для подальшої діагностики до центру встановлення HBO.

Чому автомобіль зупиняється на газі

HBBO зупиняється на холостому ходу

На холостому ходу швидкість двигуна мінімальна, а налаштування блоку управління HBO та робота інших вузлів HBO є найбільш чутливими. Це несправність, яку потрібно діагностувати дуже ретельно. Т.До. Несправність може бути викликана абсолютно будь.яким компонентом HBO.

Що робити. Контакт з діагнозом та усунення несправності в центрі встановлення HBO

Кіоски при переході на скраплений газовий пропан-буттан

Якщо двигун починається на бензині, але зупиняється при переході на пропано-бутане, це може означати це

 • Газ недостатньо нагрівається і надходить у форсунки. Через неправильне налаштування системи потрібно більше часу, щоб набрати температуру комутації, наприклад, 40 ° C.
 • У газі багато конденсату, який замерзає в льоду в насадці і не дозволяє йому відкриватися

Що робити. Для початку довше зігрійте машину та усунути проблему в майбутньому, відвідайте послугу для коригування. Сервіс повинен налаштувати поступовий перехід від газу до газу до декількох циклів.

Куди їхати, якщо машина знаходиться на газі (з призначеним HBO) погано запущена

Якщо у вас є проблеми з двигуном після встановлення газового встановлення, зверніться до служби (колишнього “Elitgaz”). Ми будемо діагностувати систему, визначити причину проблем. Відрегулюйте температуру та тиск у системі.

Щоб уникнути проблем і потішитись, приходьте до нас, плануйте:

 • При зміні сезонів, коли через зміни температури змінюється склад робочої газової суміші;
 • Після проходження 10 000 км.

Щоб отримати консультацію магістра, зателефонуйте нам або приходьте до центру інсталяції в Тюмен.

Причини бідного запуску двигуна “на гарячому

Для новачка.автомобіліста важкий початок для гарячого виглядає як щось надприродне. Чому двигун погано запущений? Буквально півгодини тому я створив машину з піврічного.гарячого двигуна надається, але тепер машина не запущена! Чудеса, і лише. Немає магії. банальна механіка та фізика. Якщо автомобіль не починає гаряче, то причиною може бути несправність будь.якого датчика. Неправильна робота одного датчика може спричинити збій двигуна загалом.

Під час проведення технічного обслуговування необхідно перевірити продуктивність та стан датчиків. Їх неправильна робота часто є проблемою, через яку двигун погано запущений на гарячому. Проводячи процедуру заміни, використовуйте засоби для встановлення електричних контактів, вони знижують ризик відмови.

Ви можете використовувати розпилювач електронного розпису для електропроводки.

Низький рівень іскру

По.друге, часті випадки. Це низький рівень іскри.

Це може статися з наступних причин:

 • Коли свічки запалювання виходять з ладу;
 • У разі порушення електричних з’єднань системи запалювання;
 • При проведенні котушок запалювання

У цьому випадку необхідно визначити причини та усунути джерело несправності, що запобігає почати транспортний засіб з холодного двигуна.

Досить замінити свічки та перевірити все з’єднання системи запалювання.

GAZ-3309 не починається

Вантажівка GAZ-3309-це дуже надійне обладнання і рідко виходить з ладу. Але навіть у неї іноді є поломки. Існує дуже неприємна ситуація, коли двигун GAZ-3309 помітив і не хоче починати. У той же час, на дисплеї панелі приладів спалює повідомлення з відповідним описом коду помилки несправності. Але є винятки, коли помилки не відображаються. Фахівці нашої компанії накопичили міцний досвід діагностики та відновлення описаних несправностей. Існує два кардинально різні варіанти для “не.до використання” двигуна:

 • Коли повертає ключ у замок запалювання, стартер прокручує двигун автомобіля
 • Стартер не вмикається і не закручує двигун

Я спробую детальніше розповісти про кожен з варіантів несправностей.

Запуск двигуна на виході

Фахівці нашого підприємства набули величезного досвіду надання послуг для запуску двигуна GAZ-3309, коли виконується техніка Zacking під час роботи. У нас є машини технічної допомоги, досвідчені майстри, готові прийти на допомогу в будь.який час. Спеціалізоване діагностичне обладнання.

Не закручує стартер GAZ-3309

Якщо система управління вищезазначеним обладнанням при перетворенні ключа запалювання на початок не включає стартер, то причиною поломки є електричне обладнання або електронні системи вантажівки. Причини можуть бути наступними:

 • Несправність блоку реле та запобіжників
 • Відсутність контактів в електричних проводних з’єднувачах
 • Несправність основної реле вантажного автомобіля
 • Невдача замка запалювання не в порядку стартера
 • Клоб Кліфф
 • Відсутність “маси”
 • Відсутність живлення на блоці управління двигуном
 • Розрив електропроводки
 • Початкове втягування естафети
 • Невдача блокування запалювання
 • Відмова блоку управління двигуном

Початкові повороти. не починається

Якщо стартер описаної техніки при повороті ключа в блоці запалювання крутиться, але в той же час двигун не показує жодних знаків. Причиною несправності може бути як електричне обладнання автомобіля, так і в механіці. Несправності автоматичних електриків можуть бути як описано вище, за винятком несправностей, пов’язаних із стартером та його ланцюгами, плюс наступні причини:

 • Несправність палива високого тиску (TNVD)
 • Механічний розпад двигуна
 • “Недостатність” паливного обладнання
 • Несправність іммобілайзера
 • Відсутність дизельного палива в резервуарі
 • Захист фільтрів повені
 • Несправність Клер
 • Повені паливних ліній
 • Знайдено поломку клапана
 • Механічні несправності насадок

Ви не можете зайти без повітря

Коли температура знижується, умови запалювання паливної суміші змінюються. Базолін випаровується гірше, йому потрібні інші повітряні узгоджені. Відповідно, він не освітлюється без належної підготовки. Паливо не може бути збагачене киснем, саме тому свічки розпилюються і не можуть видавати іскру. Контролює утворення суміші електроніки, керуючись даними, що надходять із датчиків.

Найпоширеніша помилка в холодному старті. це невдача в читаннях датчиків. Якщо датчик кисню починає брехати, показуючи кількість повітря, як у турбонаддув, і насправді їх навіть недостатньо для одного спалаху, то двигун не оживає, незалежно від того, як власник закрутив його.

Крім того, повітря зникає через забруднені фільтри. Їм рекомендується змінювати хоча б раз на рік.

Gaz 53 не розпочинає ремонт

Система запалювання відіграє важливу роль для двигуна внутрішнього згоряння. Своєчасність та потужність утворення іскри та високоякісного спалювання паливної суміші залежать від безперебійної роботи SZ. Як правильно налаштувати процедуру запалювання GAS-53, як працює сама система, які її основні несправності-ця стаття говорить.

Для того, щоб відремонтувати та налаштувати SZ на GAZ-53, вам потрібно знати, як він організований.

Ці вантажівки мають безконтактний SZ, який складається з таких компонентів:

 • Джерело живлення. акумулятор;
 • перемикач;
 • дроти;
 • додаткова реле;
 • котушка;
 • селекціонер-дистриб’ютор;
 • Поточний індикатор;
 • елемент резистора;
 • замок запалювання (перемикач).

Знаючи пристрій SZ, схему з’єднання ZZ та його інших компонентів, а також функції, які виконує кожен елемент, ви можете визначити проблеми за знаками та усунути їх причину. Усі компоненти SZ можуть бути розподілені на групи виконаних завдань.

розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому

Для нормальної роботи двигуна внутрішнього згоряння необхідні такі умови:

 • потужна іскра;
 • Відповідність між утворенням іскри та роботою живної одиниці;
 • Відсутність іскрів.

Вся електронна система запалювання. це дві ланцюги: первинні та вторинні.

Первинний включає такі елементи:

 • AKB з багатокольоровими кабелями великої секції;
 • перемикач, який постачає живлення в ланцюг;
 • первинна обмотка;
 • Переривання дистриб’ютора в трамвайні;
 • перемикання пристрою, який забезпечує стабільність роботи;
 • Опір, необхідний для успішного початку двигуна та вивантаження короткого замикання, виключаючи його перегрів.

Вторинний ланцюг включає:

Коли первинний ланцюг отримує їжу, при перериваннях виникає магнітне поле. Обертання трамвайного переривання струму в цьому місці, що призводить до зникнення магнітного поля. На даний момент на вторинній обмотці виникає сигнал, який перемикається на циліндри.

Чому автомобіль погано запущений на газі

Іноді любителі автомобілів стикаються з проблемами газового обладнання. Ми поговоримо про причини таких проявів та способів їх вирішення в цій статті.

Несправності генерації HBO 4

Як показує практика, несправності HBO повністю не пов’язані з моделлю машини або маркою газового обладнання, але це не можна ігнорувати. Майже все може прийти до несправного стану, і для того, щоб запобігти цьому, вам потрібно ретельно контролювати не тільки технічний стан автомобіля, але й HBO. Щоб уникнути поломки, вам потрібно періодично обслуговувати свій автомобіль, а саме:

 • змінювати фільтр у часі;
 • злити конденсат;
 • періодично очистити коробку передач;
 • Промити газові форсунки вчасно.

Автомобіль погано запущений на HBO 4 покоління: причини

Найпоширеніший зрив, з яким найчастіше стикаються автомобілісти. це складний запуск повністю зігрітого автомобіля, t.Е. Автомобіль погано запущений на газу до гарячого. Незважаючи на те, що проблема поширена, то точної відповіді на питання, може бути багато причин. Давайте подивимось на можливе.

 • Коробка передач неправильно регулюється. Чутливість надзвичайно знижена.
 • Коробка передач несправна. Немає герметичності діафрагми другого етапу.
 • Тиск занадто підвищений, або навпаки, знижується в коробці передач (другий крок).
 • Проходить газ через клапан (другий етап) або, можливо, засмічуючи клапан.
 • Дозволений клапан несправний. Може бути заклинання якоря або може бути вилучено поворотами.
 • Електроніка працює неправильно. Найчастіше правильне постачання газу може заважати ECU під час спроби запустити двигун.
 • Несправний стартер. У разі несправності цього елемента напруга також може «сісти», внаслідок цього електричні клапани не включаються.
 • Несправність самого двигуна. Двигун може не почати гаряче з проблемами зі свічками, носінням групи поршня тощо. С.
 • Вакуумні коробки передач можуть бути піддані недостатнім розрядам у колекторі виведення через несправний стартер, як результат. Щоб позбутися проблеми на вакуумних коробках передач, рекомендується поставити електромагніт для примусового подачі газу.

Що робити, якщо двигун на HBO не почав гаряче

Якщо коробка передач гаряча, спробуйте перевірити газовий електричний клапан на справність. Якщо на коробці передач встановлено стартовий електричний ланцюг, спробуйте виготовити газ кілька разів.

Якщо клапана немає, трохи натисніть мембрану.

Якщо ви не почули шипіння, то проблема полягає в лінії циліндрового редактора (точніше, то варто перевірити трубку, коробку передач, багатоквісний та електричний клас разом з фільтром). Також не забувайте періодично злити важкі залишки.

розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому

Правильний початок двигуна на HBO

Для карбюратора та електронної коробки передач рекомендується: Увімкніть запалювання, зачекайте три секунди, поки газовий клапан не буде вимкнено. Після цього вимкніть запалювання і, натиснувши педаль газу “на підлогу”, увімкніть запалювання і негайно увімкніть стартер.

Для вакуумної коробки передач автомобіля карбюратора вам потрібно виконати наступне: Якщо є додатковий електромагніт для примусового постачання газового палива, вам потрібно трохи витягнути привід “всмоктування”, і лише після цього ви можете почати запускати.

Взимку та осінь, коли температура опускається нижче мінус п’яти градусів, вам потрібно запустити двигун на бензин, і після повного нагрівання ви можете перейти на газ.

Дотримуйтесь вищезазначених рекомендацій, стежте за технічним станом вашого автомобіля та перевірте газового обладнання на всі несправності. За умови цих умов, ви забудете про проблему поганого запуску автомобіля.

Чому Газ 53 не починається з гарячого?

Запитання до цінителів: Gaz 53 не починається з теплого двигуна, чому б не запустити газ 53 з теплого двигуна, стартер ледве повертається

На стартері втулки були непридатними, раціони закріплені, якір, якір та процеси на токарному верстаті, замінюють втулки, але буде потрібно регульоване сканування.

Akum Check. Ймовірно, звільнений.

і мотоцикл поточного струму був кричаний? Ога?! Затискаються вкладиш на гарячому!! корінний.

Якщо він починається з холоду нормально, але важко бути гарячим, то вам потрібно поставити запалювання трохи пізніше, в той же час перевірити газовий насос, він може нагріватися

Valery Vladimirovich Maurin:

Кущі стартера з диханням = зміна часу

Тому що стартер ледве крутиться.

Gaz 53 не починається

Що можна зробити? 417K126 Газ запускається в підлогу через секунди або навіть більше, і в той же час я тримаю газ у підлозі, якщо він звільнений, зупинивши. Це завжди було так, але жах від цього втомився (я прийшов до скарбу, і якщо у вас знову не буде 2 рази протягом 2 хвилин (починаючи з порожнини), то вам доведеться вбити стартера, The The The The The The Чим довше, чим довше він починається.

розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому

Не раджу вам змінити вуглевод, я вже йду, можливо, через місяць, немає часу (.

PS. Холод починається з або без газу взагалі або без нього.

Проблема полягає в тому, що на випиті дерев’яні в карбюраторі бензин сильно нагрівається і кипить часом, в результаті, багато бензину потрапляє до колектора через дозуючі отвори. повторюють суміш і приманку протягом тривалого часу та Йому це не подобається і робить тріщину в потрібний момент у потрібний момент. Це остаточний діагноз. Обробка: 1) Покладіть товсту теплову.інсуляційну прокладку плюс збільшений тепловий екран для вуглеводів. допомагає, але не усуває трем, особливо в теплі. 2. 3) Встановити однокамбер K-131, він має механічний привід сміттєзвалища. Але це, на мою думку, погана ідея. двома кимами краще.

Успіх і твердість у боротьбі з непокірним шматочком заліза.

2.

Справа в тому, що сучасні 151.й вуглеводи вже продаються без приводу розкрадання. Що, безсумнівно, шкода

Причини несправностей GAZ-3307

Ну, давайте спочатку познайомимось з моїм іменем Ілнур Алблайєв (хоча він розповість вам про що завгодно, принаймні поки що, але я вирішив представити вас).

Зокрема, я практикую з вантажівками бренду GAZ-3307 та їх модифікаціями (GAZ-53). І мова йде про газову вантажівку. 3307, ми поговоримо. Якщо вас цікавить історія вантажівки GAZ-3307, ви можете прочитати.

І ми з тими, хто не цікавиться історією вантажівки GAZ-3307, або вони просто вивчили її, давайте підемо далі, почнемо познайомитися з вантажівкою GAZ-3307. І я хочу попередити вас, друзі, я опишу, що мав на практиці. І у мене було багато цієї практики, навіть від самого «народження» GAZ-3307.

Ну, перше, звичайно (хоча це звучить банально і смішно. це відсутність бензину в резервуарі, можливо, це було, вони думали, що цього достатньо, щоб дістатися до пункту призначення, але недостатньо). Або він не входить до карбюратора, і чому він не діє, давайте шукаємо причину.

По.друге, звичайно, необхідно відзначити відсутність іскри на свічки запалювання. Ну, давайте розберемося, чому немає іскрів.

розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому
розпочинається, гарячому

І це також трапляється: в резервуарі є бензин і нормально потрапляє в карбюратор, і іскра, здається, в порядку, але автомобіль не хоче починати починати. Яка причина виглядати ?

Це буде третьою причиною, трапляється, що є іскра, але це не іскра, ну, як можна краще пояснити, “помилково” назвати це так.

“Справжня” іскра має блакитне світло, але коли є “помилкова” іскра, вона вже червонувала (як я вже сказав, я пояснюю, що я мав на практиці, як просто візуально визначте, тож якщо хтось не погодиться на заперечення можна залишити) за допомогою цієї іскри, “false”, машина цілком може розпочати роботу.

Але оскільки існує така “помилкова” іскра, я описав на сторінці “Відсутність іскри”, причина того, що іскри немає, що “помилкова” іскра однакова, так що все тут.

По.четверте, ну, це рідко, але трапляється, тому я вирішив описати цю причину для вас. Іноді він розбиває передачу розподільного вала, він не сталевий або литий.рон, але виготовлений з текстоліту, ну, це було текстиль, але тепер вони вже почали робити озброєння (колір молока).

Це цікаво: плита Nissan X Trail не працює

І я все ще не можу не звернути вашу увагу!

Якщо ви хочете створити сайти високої якості, я можу порадити Михайла Русава. У руні, курс на цю тему кращий, я ще не бачив, але зазначаю, що курс розроблений, перш за все, для тих, хто вже знайомий з HTMLCSS.

Створення двигуна для ситанів для створення професійних двигунів на PHP з нуля!Почніть навчання