Яка олія виливається в пункті пропуску 3110. П’яти -швидкість коробки передач для Volga…

Скільки олії в коробці Gaz 3110. П’яти.швидкість коробки передач для Volga

Тут я опишу процес встановлення п’ятиступінчастої коробки передач на моєму Volga Gaz-24. Тож я купив п’ять.subbka в Одесі у товариша по команді. В той час як п’ять.a.шлях на дорозі вирішили почати писати цю статтю як нові фотографії та інформацію.

Хоча у мене є розрахунок інформації на ящиках з виробництва газу на п’ять stage (для порівняння, інформація надається 4 ST. Контрольна точка Volga):

Об’єм нафти для п’яти.швидкісної контрольної точки Volga/Gazelle.1.2L. Але скрізь в Інтернеті люди наповнюють більше нафти, що покращує жир, але може збільшити трохи споживання палива та витоки через печатки. В принципі, постачання нафти 200-300 грам захистить вас від керування автомобілем зі зниженим рівнем нафти в коробці, що, наприклад, може просочитися через хвостовик (зрештою, якість нафтової ущільнення непередбачувана ). Рекомендована олія. ​​синтетична або напівсинтетична для механічних коробки передач швидкості передач. Клас масла GL4. Можна також використовувати масла GL5 та мінерал. Мінеральна вода трохи погіршує якість мастила, а взимку збільшує споживання палива. Олія GL5 є більш агресивними для синхронізаторів, і я також заважаю синхронізатору для роботи. гіпоїдна масляна плівка дуже стійка до зсуву, і синхрон не кусає як слід, а слайди. Однак ця олія краще захищає олію від навантажень, особливо влітку в спеку.

Коефіцієнт передач чотириступінчастої коробки передач Volga GAZ-24/2410/3102/31029/3110

Коефіцієнт передачі п’яти.швидкісної коробки передач Volga 31029/3110/31105

ГАЗель.це п’ять.швидкість

Основна відмінність між п’ять.швидкісною коробкою передач ГАЗель та п’ять.аж.шлях Волговська.це тягова орієнтація коробки Газелевського. Для Волги ці коефіцієнти передач приблизно схожі на чотири.потоки, за винятком першої та п’ятої передач. Перша передача на п’яти.руці ГАЗель дуже тяга і з другою передачею великої зазору. Загалом, загалом, коробка дозволяє добре реалізувати потенціал тяги двигунів низької швидкості. Але у випадку інтенсивного прискорення розрив між першим і другим великий. З п’яти.швидкісною коробкою передач, ситуація схожа, але в цілому коробка має високу спірну орієнтацію. Однак перша передача.це більше тяги, ніж на чотирьох швидкісній передачі, що дозволяє рухатися повільніше на першому, легше рухатися з причепом або буксиром. П’ята передача значно зменшує захист двигуна. на 20.6% під час руху з високою швидкістю. Крім того, з хорошим шасі споживання палива повинно впасти на шосе на 5-10%, залежно від стилю водіння та вибраної швидкості.

І з фотографії моєї коробки передач 31029:

Тож коробка надійшла на місце цього тижня і встановила на машині. З нюансів встановлення. шпильки картера зчеплення виходили. Зворотний перемикач (жаба) схожий на такі від 4 мінометів, і сучасний дизайн сучасного дизайну постійно не виходить з ладу. Підтримка коробки передач також підходить з 4-крок коробки. Кардан залишився прямо. без підвісного підшипника. Кабель спідометра з’явився в довжину.Вихлопна кронштейна в п’яти ступенях власних і не підходить від 4 мінометів. Мій прогноз передаваних чисел контрольної точки був виправданий, крім того, довга третя передача дозволяє вам ускладнити волгу обігрівання-це може легко просочитись 80-90 км/год (і багато тяги-це більше ніж у 4.й передачі). Шум коробки в цілому в русі нижчий, але на холостому ходу вище, вище. Існують думки, що використання синтетичного масла обробляє шум, але воно позбавлене доброї причини і більше схоже на ефект плацебо. Характер шуму двигуна змінився. Шум двигуна чується меншим.або шелест підшипників у холостому ходу змінює його сприйняття, або п’ять.а.шлях, по.різному перерозподіляє звук вихлопу в салон.Можливо також, що це пов’язано з моєю самостійною вихлопом кронштейна, що дещо ізолює вихлоп.

Відповідно до режиму швидкості, п’ята передача може почати використовуватись від 55-60 кілометрів на годину. Природно, ви можете забути про прискорення на таких революціях. Але якщо у вас нікуди не поспішати, то на газовому двигуні ви можете заощадити пару крихт (він виймає бензинову детонацію).

Загалом, враження були розділені. 80% позитивних, 20% негативу. Негатив. це перемикання передач. Другі та перші передачі включаються дуже щільно при перетині з вище. Іноді синхрони погано спрацьовують. Однак поле не є новим, але дефекти для нього є стандартними.

Нова нафта затоплена і встановлена ​​весняна підтримка

Частота зміни масла становить 60 тис. км бігу.

Замініть контейнер під отвором для осушення масла передач.

З сильно забрудненою олією або наявністю механічних домішок у ньому необхідно зробити наступне:

Налийте в картер 0,9 літра промивання масла і встановіть маскувальну пробку на місці;. Введіть одну або обидва колеса, увімкніть 1-ту передачу і запустіть двигун на 2-3 хвилини;. злити промивання олії;. Витріть пробку для раковини масла та встановіть її на місце. 6. Масштапка з шприцом картера коробки зі свіжим маслом.

Заправка до рівня нафтогрутової отвору (1,2 л). 7. Встановіть масляну розряду на місці.

Детальніше:

Встановіть машину на шляхопроводу або канавку спостереження.

Ми зливаємо масло з коробки передач відразу після поїздки, поки воно не охолоне.

З шестикутником 12, ми вимикаємо зливну пробку.

І злити масло в широку ємність з об’ємом щонайменше двох літрів.

Якщо вживане масло темного кольору або в ньому помітні частинки металу, промийте коробку передач, для якої ми встановлюємо зливну пробку на місце, очищаючи магніт сталевих стружок.

Потім, з шестикутною ключем 12, ми вимикаємо пробку з правого боку картера (для автомобіля з двигуном ZMZ-406).

Або ліворуч (з двигуном ZMZ-402).

Вилийте масляний шприц у коробку приблизно в одному літі суміші передачі або моторного масла з 20-30% гасу або дизельного палива та встановіть виливу на місці.

Слідом за першими колесами зупиняється, повісьте заднє колесо або весь міст.

Увімкнувши першу передачу, запустіть двигун на 2-3 хвилини.

Встановивши машину на колесах, ми повністю зливаємо промивання масла (тривалість стренду становить не менше 5 хвилин).

Знову очистивши зливну пробку, ми обгортаємо її ключем до місця.

Повернувши пробку, ми наповнюємо передачу шприцом нафти свіжим маслом передачі до рівня отвору, що виливається (1,2 л).

Встановивши на місці повені, ми обгортаємо її ключем. Замість шприца ви можете використовувати лійку з шлангом.

Для високоякісної захисту від тертя та пошкодження деталей, що розтираються в коробці передач ГАЗель, необхідно контролювати рівень змащення в ній. Тому вам потрібно знати, як визначити, скільки масла в коробці. це газеля, і що мастила слід виливати в пристрій коробки передач.

Як часто змінюється масло

Якщо ви ретельно прочитаєте інструкції щодо експлуатації Gazelle 402, 405, 406, 2705, 3302, далі, бізнесу та інших моделей, стане зрозуміло, що заміна масла для трансмісії в контрольному пункті цього автомобіля повинна здійснюватися Через 60 тис. км бігу.

Крім того, на частоту змащування впливає умови, в яких працює автомобіль. В основному, автомобілі Gazelle керуються роком.закінчуються і тривають, а умови праці машини не завжди ідеальні.

Виберіть мастило

Безперебійне функціонування коробки передач, а також час заміни в основному залежить від якості та характеристик моторного масла.

У відео від користувача механіка можна дізнатися більше про вибір трансмісійної рідини для автомобіля Gazelle.

Виберіть мастило для контрольної точки газелі, слід враховувати наступні фактори:

 • Рекомендації виробника машини для мастила, які виписують певні вимоги. Найкраще використовувати дорожчі та високоякісні олії, оскільки заощаджуючи гроші на змащуванні, ви можете витратити багато на ремонт пристрою.
 • Вибираючи нафтову марку, необхідно враховувати не лише умови експлуатації машини (температура навколишнього середовища, стан дорожньої поверхні, загального пробігу), але й виробник трансмісійної рідини, а також її репутацію на автомобільному ринку.
 • Придбайте “передача” повинна бути приблизно на 1 літр більше, ніж потрібно для заміни. Це знадобиться в майбутньому з клапаном, і вам потрібно додати лише нафту, яка раніше була затоплена.

Багато при виборі нафти залежить від клімату, в якому працює автомобіль. У районах з низькою температурою повітря на зиму виливається менша рідина, ніж у південних регіонах.

У машині є не завжди в сервісних книгах. Наприклад, інструкція щодо експлуатації автомобіля з двигуном UMZ не дає конкретних інструкцій щодо вибору нафти, рекомендується лише в’язкість, яка відповідає стандарту SAE 75W.

Транс гіпоїд 80W90 Super T-3 85W90 CASTROL 75W140 HD SAE 85W140

олія, виливається, пункт, пропуск, 3110

Такі показники відповідають нафту наступних брендів:

Наявність мінеральних добавок у мастилах, що відповідають стандарту SAE 75W, дозволяє покращити їх характеристики, включаючи щільність та в’язкість. Такі олії замерзають при температурі приблизно.45 ° C, що дозволяє використовувати їх майже у всіх регіонах

Про контроль рівня

Рівень змащення пристрою перевіряється через кожні 20 тис. км. Це необхідно навіть тоді, коли видимі витоки немає. Якщо рівень мастила з якихось причин зменшився, масло передачі додається до картера коробки передач.

Інструкції з автомобілів Gazelle не вказують на певний об’єм мастила для додавання до коробки передач, оскільки залежно від модифікації автомобіля кількість масла може бути в межах 1,2-1,6 літра. Тому ми радимо придбати рідину в 2.літерній каністрі, його можливий надлишок корисний для штуки.

Перш ніж почати перевіряти рівень рідини, вам потрібно ретельно очистити Saapun, його кришку та сусідню поверхню картера коробки передач, після чого вам слід кілька разів скрутити вилку. Кількість мастила знаходиться на нижньому краю отвору, що виливається, тому очищення бруду надзвичайно необхідне.

Давайте детальніше розглянемо процес контролю за рівнем масла в контрольно.пропускній точці Gazelle:

 • Перевірте кількість лише на нагрітому пункті пропуску. Для цього цього буде достатньо, щоб проїхати 10-15 кілометрів.
 • Машину слід встановити на шляху або спостереженні ями, навіть невеликий нахил у горизонтальній площині неприйнятний.
 • Потрібно надати стік мастила зі стін до дна картера. За цей час ганчірка повинна ретельно витерти кришку заповненого отвору, що також є контролем.
 • Необхідно відкрутити пробку і спостерігати за отвором. Якщо через нього протікає тонкий потік змащування. це не є свідченням нормального рівня масла. Далі, шприц повинен бути доданий до рідини контрольної точки та знову контролювати.
 • Зупинення потоку змащення після клапана вказує на нормальний рівень рідини в системі.
 • Тепер ви можете затягнути пробку і продовжувати роботу автомобіля.

Важливий! Додайте мастило до коробки автомобілів, вам потрібен лише той тип, який вилили раніше.

Керувати машиною зі зниженим рівнем масла в газелі Next Gazelle та іншими моделями є неприйнятним. Оскільки недостатній обсяг може спровокувати пробні пробки, що вплине.

Детальніше:

Встановіть машину на шляхопроводу або канавку спостереження.

Ми зливаємо масло з коробки передач відразу після поїздки, поки воно не охолоне.

З шестикутником 12, ми вимикаємо зливну пробку.

І злити масло в широку ємність з об’ємом щонайменше двох літрів.

Якщо вживане масло темного кольору або в ньому помітні частинки металу, промийте коробку передач, для якої ми встановлюємо зливну пробку на місце, очищаючи магніт сталевих стружок.

Потім, з шестикутною ключем 12, ми вимикаємо пробку з правого боку картера (для автомобіля з двигуном ZMZ-406).

Або ліворуч (з двигуном ZMZ-402).

Вилийте масляний шприц у коробку приблизно в одному літі суміші передачі або моторного масла з 20-30% гасу або дизельного палива та встановіть виливу на місці.

Слідом за першими колесами зупиняється, повісьте заднє колесо або весь міст.

Увімкнувши першу передачу, запустіть двигун на 2-3 хвилини.

Встановивши машину на колесах, ми повністю зливаємо промивання масла (тривалість стренду становить не менше 5 хвилин).

Знову очистивши зливну пробку, ми обгортаємо її ключем до місця.

Повернувши пробку, ми наповнюємо передачу шприцом нафти свіжим маслом передачі до рівня отвору, що виливається (1,2 л).

Встановивши на місці повені, ми обгортаємо її ключем. Замість шприца ви можете використовувати лійку з шлангом.

Тут я опишу процес встановлення п’ятиступінчастої коробки передач на моєму Volga Gaz-24. Тож я купив п’ять.subbka в Одесі у товариша по команді. В той час як п’ять.a.шлях на дорозі вирішили почати писати цю статтю як нові фотографії та інформацію.

Хоча у мене є розрахунок інформації на ящиках з виробництва газу на п’ять stage (для порівняння, інформація надається 4 ST. Контрольна точка Volga):

Об’єм нафти для п’яти.швидкісної контрольної точки Volga/Gazelle.1.2L. Але скрізь в Інтернеті люди наповнюють більше нафти, що покращує жир, але може збільшити трохи споживання палива та витоки через печатки. В принципі, постачання нафти 200-300 грам захистить вас від керування автомобілем зі зниженим рівнем нафти в коробці, що, наприклад, може просочитися через хвостовик (зрештою, якість нафтової ущільнення непередбачувана ). Рекомендована олія. ​​синтетична або напівсинтетична для механічних коробки передач швидкості передач. Клас масла GL4. Можна також використовувати масла GL5 та мінерал. Мінеральна вода трохи погіршує якість мастила, а взимку збільшує споживання палива. Олія GL5 є більш агресивними для синхронізаторів, і я також заважаю синхронізатору для роботи. гіпоїдна масляна плівка дуже стійка до зсуву, і синхрон не кусає як слід, а слайди. Однак ця олія краще захищає олію від навантажень, особливо влітку в спеку.

Коефіцієнт передач чотириступінчастої коробки передач Volga GAZ-24/2410/3102/31029/3110

Коефіцієнт передачі п’яти.швидкісної коробки передач Volga 31029/3110/31105

ГАЗель.це п’ять.швидкість

Основна відмінність між п’ять.швидкісною коробкою передач ГАЗель та п’ять.аж.шлях Волговська.це тягова орієнтація коробки Газелевського. Для Волги ці коефіцієнти передач приблизно схожі на чотири.потоки, за винятком першої та п’ятої передач. Перша передача на п’яти.руці ГАЗель дуже тяга і з другою передачею великої зазору. Загалом, загалом, коробка дозволяє добре реалізувати потенціал тяги двигунів низької швидкості. Але у випадку інтенсивного прискорення розрив між першим і другим великий. З п’яти.швидкісною коробкою передач, ситуація схожа, але в цілому коробка має високу спірну орієнтацію. Однак перша передача.це більше тяги, ніж на чотирьох швидкісній передачі, що дозволяє рухатися повільніше на першому, легше рухатися з причепом або буксиром. П’ята передача значно зменшує захист двигуна. на 20.6% під час руху з високою швидкістю. Крім того, з хорошим шасі споживання палива повинно впасти на шосе на 5-10%, залежно від стилю водіння та вибраної швидкості.

І з фотографії моєї коробки передач 31029:

Тож коробка надійшла на місце цього тижня і встановила на машині. З нюансів встановлення. шпильки картера зчеплення виходили. Зворотний перемикач (жаба) схожий на такі від 4 мінометів, і сучасний дизайн сучасного дизайну постійно не виходить з ладу. Підтримка коробки передач також підходить з 4-крок коробки. Кардан залишився прямо. без підвісного підшипника. Кабель спідометра з’явився в довжину.Вихлопна кронштейна в п’яти ступенях власних і не підходить від 4 мінометів. Мій прогноз передаваних чисел контрольної точки був виправданий, крім того, довга третя передача дозволяє вам ускладнити волгу обігрівання-це може легко просочитись 80-90 км/год (і багато тяги-це більше ніж у 4.й передачі). Шум коробки в цілому в русі нижчий, але на холостому ходу вище, вище. Існують думки, що використання синтетичного масла обробляє шум, але воно позбавлене доброї причини і більше схоже на ефект плацебо. Характер шуму двигуна змінився. Шум двигуна чується меншим.або шелест підшипників у холостому ходу змінює його сприйняття, або п’ять.а.шлях, по.різному перерозподіляє звук вихлопу в салон.Можливо також, що це пов’язано з моєю самостійною вихлопом кронштейна, що дещо ізолює вихлоп.

Відповідно до режиму швидкості, п’ята передача може почати використовуватись від 55-60 кілометрів на годину. Природно, ви можете забути про прискорення на таких революціях. Але якщо у вас нікуди не поспішати, то на газовому двигуні ви можете заощадити пару крихт (він виймає бензинову детонацію).

Загалом, враження були розділені. 80% позитивних, 20% негативу. Негатив. це перемикання передач. Другі та перші передачі включаються дуже щільно при перетині з вище. Іноді синхрони погано спрацьовують. Однак поле не є новим, але дефекти для нього є стандартними.

Нова нафта затоплена і встановлена ​​весняна підтримка

Як часто змінюється масло

Якщо ви ретельно прочитаєте інструкції щодо експлуатації Gazelle 402, 405, 406, 2705, 3302, далі, бізнесу та інших моделей, стане зрозуміло, що заміна масла для трансмісії в контрольному пункті цього автомобіля повинна здійснюватися Через 60 тис. км бігу.

Крім того, на частоту змащування впливає умови, в яких працює автомобіль. В основному, автомобілі Gazelle керуються роком.закінчуються і тривають, а умови праці машини не завжди ідеальні.

Виберіть мастило

Безперебійне функціонування коробки передач, а також час заміни в основному залежить від якості та характеристик моторного масла.

У відео від користувача механіка можна дізнатися більше про вибір трансмісійної рідини для автомобіля Gazelle.

Виберіть мастило для контрольної точки газелі, слід враховувати наступні фактори:

 • Рекомендації виробника машини для мастила, які виписують певні вимоги. Найкраще використовувати дорожчі та високоякісні олії, оскільки заощаджуючи гроші на змащуванні, ви можете витратити багато на ремонт пристрою.
 • Вибираючи нафтову марку, необхідно враховувати не лише умови експлуатації машини (температура навколишнього середовища, стан дорожньої поверхні, загального пробігу), але й виробник трансмісійної рідини, а також її репутацію на автомобільному ринку.
 • Придбайте “передача” повинна бути приблизно на 1 літр більше, ніж потрібно для заміни. Це знадобиться в майбутньому з клапаном, і вам потрібно додати лише нафту, яка раніше була затоплена.

Багато при виборі нафти залежить від клімату, в якому працює автомобіль. У районах з низькою температурою повітря на зиму виливається менша рідина, ніж у південних регіонах.

У машині є не завжди в сервісних книгах. Наприклад, інструкція щодо експлуатації автомобіля з двигуном UMZ не дає конкретних інструкцій щодо вибору нафти, рекомендується лише в’язкість, яка відповідає стандарту SAE 75W.

Транс гіпоїд 80W90 Super T-3 85W90 CASTROL 75W140 HD SAE 85W140

Такі показники відповідають нафту наступних брендів:

Наявність мінеральних добавок у мастилах, що відповідають стандарту SAE 75W, дозволяє покращити їх характеристики, включаючи щільність та в’язкість. Такі олії замерзають при температурі приблизно.45 ° C, що дозволяє використовувати їх майже у всіх регіонах

Про контроль рівня

Рівень змащення пристрою перевіряється через кожні 20 тис. км. Це необхідно навіть тоді, коли видимі витоки немає. Якщо рівень мастила з якихось причин зменшився, масло передачі додається до картера коробки передач.

Інструкції з автомобілів Gazelle не вказують на певний об’єм мастила для додавання до коробки передач, оскільки залежно від модифікації автомобіля кількість масла може бути в межах 1,2-1,6 літра. Тому ми радимо придбати рідину в 2.літерній каністрі, його можливий надлишок корисний для штуки.

Перш ніж почати перевіряти рівень рідини, вам потрібно ретельно очистити Saapun, його кришку та сусідню поверхню картера коробки передач, після чого вам слід кілька разів скрутити вилку. Кількість мастила знаходиться на нижньому краю отвору, що виливається, тому очищення бруду надзвичайно необхідне.

Давайте детальніше розглянемо процес контролю за рівнем масла в контрольно.пропускній точці Gazelle:

 • Перевірте кількість лише на нагрітому пункті пропуску. Для цього цього буде достатньо, щоб проїхати 10-15 кілометрів.
 • Машину слід встановити на шляху або спостереженні ями, навіть невеликий нахил у горизонтальній площині неприйнятний.
 • Потрібно надати стік мастила зі стін до дна картера. За цей час ганчірка повинна ретельно витерти кришку заповненого отвору, що також є контролем.
 • Необхідно відкрутити пробку і спостерігати за отвором. Якщо через нього протікає тонкий потік змащування. це не є свідченням нормального рівня масла. Далі, шприц повинен бути доданий до рідини контрольної точки та знову контролювати.
 • Зупинення потоку змащення після клапана вказує на нормальний рівень рідини в системі.
 • Тепер ви можете затягнути пробку і продовжувати роботу автомобіля.

Важливий! Додайте мастило до коробки автомобілів, вам потрібен лише той тип, який вилили раніше.

Керувати машиною зі зниженим рівнем масла в газелі Next Gazelle та іншими моделями є неприйнятним. Оскільки недостатній обсяг може спровокувати пробні пробки, що вплине.

Виберіть мастило

Безперебійне функціонування коробки передач, а також час заміни в основному залежить від якості та характеристик моторного масла.

У відео від користувача механіка можна дізнатися більше про вибір трансмісійної рідини для автомобіля Gazelle.

Виберіть мастило для контрольної точки газелі, слід враховувати наступні фактори:

 • Рекомендації виробника машини для мастила, які виписують певні вимоги. Найкраще використовувати дорожчі та високоякісні олії, оскільки заощаджуючи гроші на змащуванні, ви можете витратити багато на ремонт пристрою.
 • Вибираючи нафтову марку, необхідно враховувати не лише умови експлуатації машини (температура навколишнього середовища, стан дорожньої поверхні, загального пробігу), але й виробник трансмісійної рідини, а також її репутацію на автомобільному ринку.
 • Придбайте “передача” повинна бути приблизно на 1 літр більше, ніж потрібно для заміни. Це знадобиться в майбутньому з клапаном, і вам потрібно додати лише нафту, яка раніше була затоплена.

Багато при виборі нафти залежить від клімату, в якому працює автомобіль. У районах з низькою температурою повітря на зиму виливається менша рідина, ніж у південних регіонах.

У машині є не завжди в сервісних книгах. Наприклад, інструкція щодо експлуатації автомобіля з двигуном UMZ не дає конкретних інструкцій щодо вибору нафти, рекомендується лише в’язкість, яка відповідає стандарту SAE 75W.

Транс гіпоїд 80W90 Super T-3 85W90 CASTROL 75W140 HD SAE 85W140

Такі показники відповідають нафту наступних брендів:

Наявність мінеральних добавок у мастилах, що відповідають стандарту SAE 75W, дозволяє покращити їх характеристики, включаючи щільність та в’язкість. Такі олії замерзають при температурі приблизно.45 ° C, що дозволяє використовувати їх майже у всіх регіонах

Про контроль рівня

Рівень змащення пристрою перевіряється через кожні 20 тис. км. Це необхідно навіть тоді, коли видимі витоки немає. Якщо рівень мастила з якихось причин зменшився, масло передачі додається до картера коробки передач.

Інструкції з автомобілів Gazelle не вказують на певний об’єм мастила для додавання до коробки передач, оскільки залежно від модифікації автомобіля кількість масла може бути в межах 1,2-1,6 літра. Тому ми радимо придбати рідину в 2.літерній каністрі, його можливий надлишок корисний для штуки.

Перш ніж почати перевіряти рівень рідини, вам потрібно ретельно очистити Saapun, його кришку та сусідню поверхню картера коробки передач, після чого вам слід кілька разів скрутити вилку. Кількість мастила знаходиться на нижньому краю отвору, що виливається, тому очищення бруду надзвичайно необхідне.

Давайте детальніше розглянемо процес контролю за рівнем масла в контрольно.пропускній точці Gazelle:

 • Перевірте кількість лише на нагрітому пункті пропуску. Для цього цього буде достатньо, щоб проїхати 10-15 кілометрів.
 • Машину слід встановити на шляху або спостереженні ями, навіть невеликий нахил у горизонтальній площині неприйнятний.
 • Потрібно надати стік мастила зі стін до дна картера. За цей час ганчірка повинна ретельно витерти кришку заповненого отвору, що також є контролем.
 • Необхідно відкрутити пробку і спостерігати за отвором. Якщо через нього протікає тонкий потік змащування. це не є свідченням нормального рівня масла. Далі, шприц повинен бути доданий до рідини контрольної точки та знову контролювати.
 • Зупинення потоку змащення після клапана вказує на нормальний рівень рідини в системі.
 • Тепер ви можете затягнути пробку і продовжувати роботу автомобіля.

Важливий! Додайте мастило до коробки автомобілів, вам потрібен лише той тип, який вилили раніше.

Керувати машиною зі зниженим рівнем масла в газелі Next Gazelle та іншими моделями є неприйнятним. Оскільки недостатній обсяг може спровокувати пробні пробки, що вплине.

Інструкції із заміни

Якщо для заміни готується необхідний об’єм масляної передачі, місце проведення операції вибирається, ви можете змінити “передачу” у полі.

Необхідні інструменти

Щоб замінити, слід підготувати:

 • ємність для збору “тренувань”;
 • шприц, щоб налити нову мастило;
 • Матеріал обгортання;
 • Нова олія для наповнення.

У деяких випадках для цього знадобиться промивання картера контрольної точки. Це буде позначено наявністю металевих мікросхем на магніті зливної пробки. Тоді вам слід додатково підготувати приблизно 1 літр.

На відео з каналу Газеліст України можна побачити про заміну змащування в контрольно.пропускній точці ГАЗель.

За процедурою виконання операції

Скільки олії в коробці ГАЗель. ми з’ясували, давайте поговоримо про те, як її замінити. Така операція проводиться лише на нагрітому контрольно.пропускному пункті автомобіля, оскільки це дозволяє повністю злити “випробування”.

 • Автомобіль встановлюється на спостережній ямі або шляхопроводі. Зупиняється під колесами.
 • Ретельно очистіть стік і виливну кришку від накопиченого бруду.
 • Відкрутіть зливну штепсельну вилку, встановивши раніше контейнер Crankcase A для збору “тренування”.
 • Злийте мастило, це займе близько 20 хвилин.
 • Зливна пробка досліджується на наявність металевої стружки. Якщо це помічено, промивання картера контрольної точки слід виконувати.
 • Очищена кришка загорнута на місце і відкрутить. Залежно від конфігурації автомобіля, він може бути як зліва, так і з правого боку контрольної точки.
 • Необхідний об’єм змащування додається до отвору для заливки за допомогою шприца. Вони продовжують заливати, поки олія не стікає з отвору.
 • Пробка витеря та встановлена ​​на місці.

Якщо під рукою немає шприца, то ви можете змінити масло без нього. У цьому випадку нове жир виливається через отвір для важеля передачі. Це не буде важко його демонтувати. Для цього захист у вигляді корпусу видаляється, а потім важіль повертається. Необхідний об’єм рідини повинен бути вилитий у картер.

Важіль коробки передач

Вартість заміни

Багато власників автомобілів Gazelle самостійно змінюють масло в коробці передач. У цьому випадку сума покупки залежить від виробника, типу продукту та виходу.

Зв’язок із сервісним центром обійдеться трохи дорожче. Окрім ціни на “витратні матеріали”, вона враховується лише для роботи.

Перевірка та заміна олії в контрольному пункті та задньому мосту ГАЗель далі

У коробці передач і на задньому мосту перевірити рівень масла потрібно перевіряти кожні 20 км пробігу автомобіля. Рекомендується змінити масло після шістдесяти кілометрів пробігу автомобіля.

Штампи олій вилили в коробку передач і контрольно.пропускна точка

При температурі від.Від 25 до 40 ° С з Lukoil TM-5 SAE 85W-90, API GL-5.

Дублювання олій: «Super T-3 (SAE 85W-90, API GL-5 або TM-3-18 SAE 90, API GL-3.

При температурі від.40 до 25 ° C “Lukoil TM5” SAE 75W-90.

Об’єм масла, що вилито в картер задньої коробки передач, становить 1,65 літра.

Об’єм масла, вилитого в коробку передач, становить 1,2 літра.

Перевірка рівня масла в задньому мосту

Встановіть машину на спостережувальну канаву.

Ми відкрутимо пробку. Перевірте рівень масла, який повинен бути на нижньому краю об’ємного отвору.

Вимога, щоб рівень масла не був нижчим за край об’ємного отвору, пояснюється тим, що підшипники задніх маточиків змащуються маслом передачі з картер задньої вісь. З зниженням рівня олії в картері він не буде протікати через панчохи картера в маточини та підшипники, працюючи без змащення, не вдається.

При необхідності додайте масло шприцом, поки воно не з’явиться з отвору. Ми обгортаємо пробку.

Заміна масла в задньому мосту

Бажано замінити масло після поїздки, а масло тепле.

Очистіть виливні та зливні пробки бруду.

Замініть контейнер для осушення масла з діаграми задньої вісь

Очистіть бекон, перевіряючи його шапку

Ми відкрутимо масу пробку

Оберніть пробку зливного отвору і злийте масло

Якщо масло темного кольору або металевих частинок помітно в ньому. промийте коробку передач. Для цього встановіть зливну пробку на місці, очистивши магніт стружки.

Налийте олію масляним шприцом у картер заднього мосту приблизно 2 літри суміші трансмісії або моторного масла з 20-30 % гасу або дизельного палива та встановіть пробку на місці.

Слідом за першими колесами зупиняється, повісьте задній міст. Запустивши двигун, ми вмикаємо першу передачу. Через 2-3 хвилини ми повністю зливаємо промивну олію (тривалість стоку становить не менше 5 хвилин).

Знову очищаючи зливну пробку, ми загортаємо її на місце.

Повернувши пробку, ми наповнюємо картер шприцом нафти свіжим маслом передач до рівня виливного отвору.

Підшипники задніх коліс змащуються з масла передач. Щоб наповнити маточини маслом, ми піднімаємо праву і ліву колеса на 30 см маслом з маслом і витримуємо в цьому положенні протягом 6-10 хвилин. Після цього перевірте рівень і додайте масло до коробки передач.

Вартість заміни

Багато власників автомобілів Gazelle самостійно змінюють масло в коробці передач. У цьому випадку сума покупки залежить від виробника, типу продукту та виходу.

Зв’язок із сервісним центром обійдеться трохи дорожче. Окрім ціни на “витратні матеріали”, вона враховується лише для роботи.

Про наслідки несвоєчасної заміни

Під час експлуатації машини масло трансмісії втрачає свої якості:

 • обитель олії зменшується;
 • мастильні матеріали погіршуються;
 • В’язкість рідини знижується.

Як результат, такі контрольно.пропускні пункти, такі як передачі, підшипники, синхронізатори можуть провалюватися. І вартість їх реставрації буде в кілька разів вища, ніж ціна на нафти та витратні матеріали.

Питання полягає в тому, скільки масла знаходиться в коробці передач, все ще є питанням, хоча ГАЗель давно не була новою машиною. Дійсно, є технічні параметри, здавалося б, скільки олій є не лише в коробці, але й в інших підрозділах, що ГАЗель оснащена нею, але насправді це трохи неправильно.

З точки зору виробника, всі необхідні томи добре задокументовані, наприклад, система охолодження Gazelle 406 буде вмістити рівно 11 літрів (якщо не піддається модифікаціям), але скільки масла в коробці передач піде, ви Можна дізнатися послугу лише при заміні її під час заміни.

Давайте спробуємо розібратися, скільки олії в коробці ГАЗель, і в той же час спробуємо з’ясувати, яка олія краще.

Корисні поради

Як бачите, передача ГАЗель повинна регулярно замінювати масло в коробці передач, а також у мостах та інших одиницях та вузлах. Щоб зрозуміти, як часто це потрібно для заміни олії в коробці газеля, дослідження посібника вказує на те, що заміна масла для трансмісії в контрольному пункті цього автомобіля рекомендується кожні 60 тис. км. пробігати.

Навіть під час заміни, далеко не завжди необхідно наповнити нафту суворо відповідно до норми, зазначеної в посібнику. Заправка повинна здійснюватися на фактичному рівні. Справа в тому, що для однієї паспортної коробки 1.2 літри буде достатньо, тоді як для іншої цієї суми просто недостатньо.

У той же час низький рівень призведе до того, що передачі, підшипники, синхронізатори швидко зношуються інші частини. До речі, рівень рівня також не бажаний. Причина полягає в тому, що високий рівень нафти в контрольному пункті призводить до того, що нафтові ущільнювачі та прокладки можуть протікати, бокс починається.

Чому залежить від обсягу олії в контрольно.пропускній точці ГАЗель, і чому цифри різні?

Насправді, згідно з технічними даними, обсяг масла в коробці передач Gazele коливається від 1,2 до 1,6 літра, залежно від модифікації. Але не все усвідомлює, що самі коробки передач відрізняються навіть в рамках однієї версії газелі, і саме тому об’єм олії може коливатися в деяких межах. Насправді, незалежно від того, скільки коштує нова ГАЗель, коробка на ній буде одним із трьох. І незалежно від решти даних 2 літрів для заміни масла в контрольному пункті достатньо для всіх варіантів.

Коливання обсягу залежать від кількості передач, розмір приводних передач та деякі інші фактори, в ідеалі приблизно відповідає тому, що виробник претендує. Але не дивуйтеся, якщо вам запропонують заплатити не 1,6, а 2 літри на послугу. Ви не будете багатий на 400 грам нафти, навіть якщо це дуже якісна олія. До речі про нафту, яка олія краще для газелі?

Кілька коментарів щодо вибору нафти для газелі.

З незалежною службою газелі, наприклад, є кілька операцій “, Розуміючи, скільки олії на мосту ГАЗель вони набувають одну каністру з 4 літрів негайно на пункті пропуску та мосту. Це, звичайно, дозволяє заощадити, але це неправильне рішення.

По.перше, є рекомендації виробника, і не нехтуйте ними. Якщо газ рекомендував нафту з контрольною точкою з певними характеристиками, ви можете придбати дорожче та високоякісне масло, але не дешевше. По.друге, контрольна точка та міст працюють у абсолютно різних умовах, як з точки зору навантаження, так і з точки зору термічних режимів. По-третє, якщо колінчасте вал може підняти контрольну точку пропуску, навіть якщо масло “замерзло”, то коробка “кривошип”, напевно, не зможе.

олія, виливається, пункт, пропуск, 3110

Що це означає? Це означає, що масло для контрольної точки повинно бути більш міцним, менш в’язким та стійким до наступних температур. Це здається очевидним. Але олія для мостів повинна бути ще більш стійкою до морозів і в той же час більш в’язкою. Тут немає парадоксу. це одиниці, що працюють у “анти.лунці”, і треба мати на увазі, що початок контрольно.пропускного пункту не є початком “мосту”, і прекрасна каністра не завжди хороша. Ось чому необхідно вибирати масляні олії не від брендів (бо ГАЗель не працює. неправильні прогалини ще не), а з досвіду. Шукайте форуми в Інтернеті, розмовляйте, багато хто не відмовиться від ради за певні пункти пропуску та запуску, водночас скаже, яку нафту вибрати для мосту. Ну, якщо ви знайдете колегу з точно такою ж машиною, він точно скаже вам, скільки олії потрібно буде виливати в пункт пропуску.

Ах да. Не забудьте залишити нафту в контрольно.пропускному пункті, коли замінить олію в контрольно.пропускному пункті, що саме було затоплено. півтора літра (і краще літр, так що цього достатньо довго). Після 3-5 тисяч кілометрів вам доведеться додати, і краще додати саме те, що було затоплено.

Головна »Рульове управління» яку олію налити в газелі Next Gazelle. Що краще олія в пункті пропуску ГАЗель? Коли змінити масло в коробці Gazelle і яку масло для коробки передач