Заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3. Особливості та рекомендації…

Перевірка рівня нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3, 2, 4 та заміни

Kia Sportage. один із незаперечних лідерів у своєму сегменті. Враховуючи величезні циркуляції продажів. десятки тисяч примірників, питання заміни нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3 є актуальним для своїх власників.

Заміна нафти в двигуні Kia Sportage 3 суворо регулюється виробником під час гарантійної послуги. Ця процедура необхідна для збереження технологічних характеристик коробки. У списку регуляторних робіт ця процедура передбачена на кожні 90 000 км пробігу. Крім того, при перших ознаках несправності, які характеризуються “ударами”, “продуманістю” у перемиканні, сторонньому шумі та звуках, заміна мастила може вирішити частину проблем у поєднанні з професійним ремонтом. Передача виконує кілька важливих функцій у полі:

 • Змащує рухомі частини пристрою, уникаючи перегріву. Вся система в процесі руху відчуває навантаження від високих температур, а масло забезпечує встановлений режим, уникаючи перегріву та механічної деформації.
 • Промиває механічні частини, уникаючи деформації внаслідок тертя. Під час роботи деталі, виготовлені з особливо сильних металів, постійно взаємодіють між собою. Без регулярного змащування ці частини швидко провалюються (ефект голодування нафти).

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 2 покоління взагалі не надається виробником, але це не означає, що пристрій не потребує заміни рідини. Власник повинен самостійно визначати час заміни. бажано в тому ж 90 000 км пробігу.

У той же час не забувайте про іншу важливу процедуру у всіх версіях приводу моделі. заміну нафти в поколінні Kia Sportage 3. Ця частина також вимагає періодичного обслуговування певними типами синтетичних продуктів. Положення надає таку процедуру раз на 100 000 км пробігу, однак досвідчені працівники сервісних центрів радять вдвічі зменшити термін. Це врятує роздатковий матеріал у його первісному стані протягом багатьох років. Подібна ситуація з першими ознаками несправності цього елемента. Власник також зобов’язаний постійно контролювати рівень автоматичної передачі масла Kia Sportage 3 та запобігти витоком нижче індикатора, визначеного заводом.

За відсутності будь.яких поломок власник повинен змінити рідину в розділі гідротрансформора пристрою для профілактичних цілей, що дозволяє зберегти його початкові якості. Виробник моделі Sportage, Box Resource оголошується 200-250 000 км пробігу. Однак цей ресурс зможе розробити підрозділ лише з своєчасною заміною передачі.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Повний комплект розвідки.

Те, що олія наливається в Kia Sportage

Для різних поколінь автомобіля для заміни надаються різні олії.

 • Для перших двох поколінь виробник забезпечив рідину класу ATF-III завдяки простоті конструкції пристрою та його невикористане. Такі системи мали 4 кроки, надійний дизайн та невеликий картер на 6 літрів. Цей тип рідини має помірну в’язкість, що дозволяє автомобілю впевнено перемикати передачі на сильні морози. Передача не настільки загусне в морозах, на відміну від наступних поколінь і вимагає менше часу для прогрівання.
 • Для сучасних поколінь автомобіля виробник забезпечує продукцію стандарту ATF-IV. Рідини виробляються як корпорацією KIA, так і видатними виробниками різних нафти. Власник може зробити вибір самостійно, але лише з повною заміною. При частковій процедурі інгредієнти різних фірм можна змішати. Вони мають різні хімічні композиції, хоча і з подібними характеристиками. Все це може призвести до поломки всієї системи.

У той же час, власник може вибрати будь-яку оригінальну олію у коробці машини Kia Sportage 3 для заміни, починаючи від її характеристик до стандарту ATF-IV. Основним критерієм при виборі нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 4 повинен бути оригінальність речовини. при придбанні підробки власник ризикує несанкціонованою шкодою пристрою. Підроблена нафта не має частини мастила, спустошує, дозволяє перегрівати всю систему, і, як результат, тягне за собою заміну нової коробки.

Сучасні моделі більш сприйнятливі до якості продукції, оскільки одиниці стали складнішими та технологічно. Сучасні виробники продуктів оснащують свої товари різними засобами захисту, починаючи з рельєфних контейнерів, закінчуючи окремими штрих.кодами унікальними цифровими кодами.

Важливий! Вибираючи передачу, слід придбати спеціальний фільтр, який також потрібно замінити.

Скільки нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage

Різні покоління використовуваної автоматичної коробки передач містили різну кількість мастильного матеріалу. У той же час, інший об’єм також потребує певного типу заміни:

 • Перші 2 покоління моделі мали картер 7,8 літрів. Цей обсяг пояснюється особливістю проектування всієї системи передачі. Більше того, для повної заміни цей показник повинен бути збільшений до 13-14 літрів. Заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 1 Generation включає перевірку рівня за допомогою спеціального зонда. При переливанні рідини існує небезпека стискання його через соленоїди, що призводить до неправильної роботи пристрою. На картері поля будуть чітко видно у випадку переповнення або несправності. 4-ступінчаста передача була встановлена ​​на перші покоління.
 • Заміна нафти Kia Sportage 3 у дизельному двигуні не конструктивно відрізняється від бензинового аналога. Carter на сучасних поколіннях обсягу нафти в Kia Sportage 3 має менший показник 7,1 літрів та 6 етапів передач і робить більш високі вимоги до якості та властивостей передачі. Бей також вимагає обов’язкової перевірки обсягу. Рідкий клас для цієї системи. ATF-IV, він збільшив миючі засоби. Заміна нафтової автоматичної коробки передач Kia Sportage 3 покоління для бензину на його стадіях схожа на дизель.

Важливий! З деякими травмами пристрою рівень продукту в картері промивається, тому профілактика у вигляді перевірки рівня також важлива для власника.

Постійне поле фільтру.

Як змінити нафту в коробці Kia Sportage

Процес заміни рідини відбувається в декількох етапах. Власник може виконувати цю процедуру як самостійно, так і з зв’язком спеціалізованих сервісних центрів для обслуговування. В середньому ця операція займає від однієї до двох годин.

Для незалежної заміни водієві знадобиться підйом або яма в гаражі, а також набір спеціальних клавіш для відкриття корпусу та заміни фільтра. Різниця, повна часткової заміни, відрізняється використаним обсягом і різницею в процедурі. повна потребує більше часу і вимагає відключення додаткових елементів коробки передач.

Повна заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage

Повна заміна рідини відбувається в декількох етапах, незалежно від незалежної чи служби:

 • Підняття автомобіля на підйомник та видалення захисту картера (якщо такий є). Захист кріпиться на декількох болтах.
 • Видалення картера пристрою, який також кріпиться до болтів і захищається мастикою.
 • Очищення цієї частини з родовищ та металевих чіпсів у присутності.
 • Відключення труб від коробки та відкрутити зливну пробку. У цьому випадку масло вийде через тяжкість. Необхідно також перемістити селектор передач у всіх положеннях, щоб вигнати розроблений матеріал з усіх соленоїдів. З часом ця процедура займає близько години.
 • Тоді необхідно залити новий матеріал у картер за допомогою воронки. Нижня шия розташована вгорі в моторному відсіку. Бей повинна контролюватися за допомогою зонда за відповідними ризиками.
 • Після завершення процедури необхідно запустити двигун і переключити всі системні режими, щоб перевірити продуктивність. Під час роботи на пристрої не повинно бути «шпильок» та вібрації.
 • Ви також повинні замінити масляний фільтр, який розташований на корпусі картера та встановити нові магніти, які поєднуються з новим фільтром. Також, після очищення Saapun, елемент встановлюється в звичайному місці.

Важливий! З повною заміною об’єм речовини значно більший, ніж ємність картера, оскільки експлуатація розширення старої речовини здійснюється в декількох етапах.

Часткова зміна масла в автоматичній коробці передач Kia Sportage

Часткова заміна. це простота і менше, ніж необхідний час. Він проводиться на декількох етапах:

 • Видалення картера та очищення саапуна.
 • Відкрутіть зливну пробку. У цьому випадку необхідно поставити зливні контейнери. Рідина за силою тяжкості слідує за цим контейнером протягом півгодини.
 • Після цього необхідно залити нову речовину в отвір повені до значень, встановлених ризиками.
 • Після завершення процедури необхідно встановити стандартний захист та сапун, а також очистити його від накопичених депозит. Заміна фільтра в цьому випадку також необхідна, оскільки старий зрештою втрачає пропускну здатність.

Ця процедура також потребуватиме меншої продукції-приблизно 3-5 літрів. Однак ця речовина повинна бути аналогічно затоплена, щоб уникнути поломок.

Перевірка рівня нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage

Заміна нафти в коробці Kia Sportage, незалежно від генерації моделі, передбачає обов’язкову перевірку його рівня. Усі моделі забезпечують спеціальний зонд, розташований на корпусі коробки. Щоб перевірити, водія потребує:

 • Зонд розташований у центрі корпусу одиниці в підрозділі простору. Власник повинен витягнути частину з тіла.
 • Після цього необхідно очистити частину стандартної рідини чистою ганчіркою.
 • Тоді необхідно знову опустити і витягнути зонд і перевірити рівень відповідно до розташованих ризиків. У цьому випадку значення повинні бути надані відповідно до цих ризиків.

Важливий! Під час перевірки ви також повинні звернути увагу на колір рідини, який не повинен стати темнішим, а всередині не повинно з’являтися металева чіп. Також послідовність не повинна відрізнятися від отриманої спочатку.

Методи

Сьогодні в автоматичній коробці є два способи заміни нафти:

Частковий. У цьому випадку операція передбачає лише оновлення рідини. Цей варіант є найпростішим для власників автомобіля з пробігом (особливо тих, хто не має гарантії). Операція проводиться незалежно, без допомоги спеціалізованих інструментів. Але, на жаль, також є недоліки часткової подвійної заміни ATF-MASLA в автоматичній коробці передач. Заміна не гарантує, що рідина буде новою на 100 відсотків. Нова рідина АТФ лише частково змішується зі старим. Тому така операція проводиться двічі в одному регулюванні заміни.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Наповнений. Як нафта замінюється на автоматичну коробку передач Kia Sportage 3? Цей метод передбачає використання спеціального промивання апарату. Він підключається до коробки через спеціальні шланги та накачує рідину під тиском. Виходить стара олія. У той же час нова рідина закачує в систему. Серед переваг цього методу варто відзначити краще технічне обслуговування автоматизації. Заміна масла в автоматичній коробці передач не буде потрібна так часто, як у випадку часткового шляху. Зрештою, в системі нова рідина затоплена на 100 відсотків. Але з цього приводу всі переваги закінчуються. Основний мінус методу полягає в тому, що його не можна повторити вдома. Крім того, для завершення заміни нафти в автоматичній коробці передач на Kia Sportage 3 знадобиться набагато більше ATP-Liquid. Але це не дешево. Ну, плюс все, що потрібно заплатити за роботу майстрів за сотню.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Який метод краще вибрати? Якщо Kia Sportage виробляється автомобілем своїми руками, частковий шлях. єдиний підходящий варіант.

Що виливати і скільки?

Яку нафту використовувати для автоматичного коробки “Kia sportage” третього покоління? Експерти рекомендують використовувати оригінальну олію “Hyundai SP-4” або “Castrola Transmax E”. Як аналоги, ви можете розглянути Shell Spyrax S4 та ZIK ATF S4. Хороші відгуки отримують продукцію від Еллісона. Для “Kia Sportage” є підходящим маслом “Ellison C4”. Ще одна хороша олія. ​​Dexron 3. Що стосується об’єму, то для часткової заміни нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3, це займе до шести літрів АТФ-рідини. Якщо апаратна (повна) заміна зроблена, необхідно підготувати близько дванадцяти літрів. Але ми не будемо розглядати цей метод.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Корисна порада: Власники автомобілів рекомендують замінити нафту в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3 напередодні зими. За цей проміжок часу буде краще, якщо коробка працює у свіжому маслі. Це трохи розширить ресурс механізмів та автоматичних блоків коробки передач.

Інструменти

Для успішної заміни нам знадобиться:

Стандартний набір клавіш та головки (зокрема, “10” та “на 14”).

Pla.rods (або ми послабимо затискачі на шлангу).

Порожня потужність для відходів. Його обсяг повинен бути не менше п’яти літрів.

Пластикова воронка та шланг.

Рідина для очищення карбюратора (його потрібно обробити коробкою коробки).

Нам також потрібна нова прокладка для піддону та фільтра. Робота над заміною рідини повинна здійснюватися на ямі. За відсутності одного, ви можете використовувати гніздо, але це буде незручно.

Ми приступаємо до роботи

Отже, спочатку ми встановлюємо машину на яму або шляхопроводу і розігріваємо коробку. Досить дати машині працювати протягом 5-7 хвилин. Це буде особливо корисно для рідини в холодну погоду. Нагрітна олія буде менш в’язкою і швидше об’єднається з коробки. А щоб все.таки організувати процес, ви можете зняти зонд з коробки, щоб забезпечити потік повітря всередині.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Далі ми знаходимо пластикову пробку, яка розташована внизу картера автоматичної коробки. Ми відкрутимо його і негайно замінюємо порожній контейнер для сливи. Через пару хвилин рідина перестане витікати з коробки. Але варто пам’ятати, що половина обсягу все ще залишається в гідротрансформі та гідроблопі.

Зверніть увагу: розміщення автоматичної коробки передач на Kia Sportizhez не в найбільш зручному місці. Тому багато автомобілістів стікають рідину через шланг радіатора, після послаблення затискача плоскогубцями.

Далі вийміть сам піддон. Він прикріплений на болти в кількості 21 шт. Вам потрібно надзвичайно обережно видалити піддон, оскільки частина рідини (близько двохсот мілілітрів) може залишатися в ній. Масляний фільтр залишиться наверху. Його потрібно витягувати та встановити нове (ми поговоримо про це в кінці статті). Також не забувайте про фільтр на піддоні. Це невеликі магніти, які містять продукцію виробництва. Перед встановленням піддону необхідно очистити його від цього чіпа. Не непотрібна операція буде промивати порожнину піддону. Як це зробити? Потрібно розпорошити засіб для очищення карбюратора і протріть все сухе ганчіркою. Звичайний бензин добре справляється з цим. Тож ми видалимо більшу частину емульсії та бруду, що було внизу автоматичної коробки передач. Після цього ви можете безпечно встановити піддон на місці. Але вам потрібно покласти його на нову прокладку. Старий більше не підходить для повторного використання.

Після цього скрутіть зливну пробку і використовуючи воронку та шланг, налийте нову рідину через зонд. Потрібно заливати саме скільки він просочився з коробки під час заміни. В ідеалі рівень масла повинен бути посередині.

Що далі?

Тепер справа залишається з маленьким. Потрібно запустити двигун і проїхати масло в коробці. Щоб зробити це швидше, ви можете переключити автоматичні режими передачі із затримкою в п’ять секунд кілька разів. Потім ми знущаємось над двигуном і ще раз перевіряємо рівень рідини на зонді. Якщо він став меншим, відновлюючи рівень до нормальної позначки.

Багато людей вважають, що для тривалої та безперебійної роботи автоматичної коробки передач достатньо змінити в ній лише масло. Але це помилкове уявлення. ATP-рідина і фільтр змінюються. На таких полях встановлюється двошаровий фетровий елемент. Він не підлягає прибиранням і повністю змінюється на нове. Чому це так важливо? Справа в тому, що засмічений фільтр може спричинити падіння тиску масла в коробці.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Через це виникають різні удари та поштовхи, а також затримки під час перемикання передач. Не забувайте про осад на дні піддону. З часом він починає забивати канали гідроблока та соленоїда. Через це удари також можливі при перемиканні передач.

Як часто змінювати?

Виробник регулює наступний період заміни нафти в автоматичній коробці передач. 60 тисяч кілометрів. Але це застосовується лише при здійсненні повної заміни рідини на підставці. Якщо застосовується частковий метод, цей період потрібно зменшити вдвічі. Таким чином, повторне збільшення (а точніше оновлення) буде через 30 тисяч кілометрів.

Отже, ми з’ясували, як замінити масло в автоматичній коробці передач “Kia Sportage”. Дотримуючись заданих правил та заміну фільтра, ви можете значно продовжити термін служби автоматичної коробки передач без будь.яких добавок. Але не заощаджуйте на витратних матеріалах. Дешевий фільтр і масло не будуть гарантією довгого ресурсу передачі, навіть якщо робота буде завершена вчасно.

Автоматична коробка передач Kia Sportage 3

Нафта в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3 підлягає регулярній заміні, оскільки вона виконує функції робочої рідини, тим самим забезпечуючи продуктивність машини. Однак трансмісійні рідини мають власну класифікацію, а їх змішування один з одним настійно не рекомендується. Тому в цій статті ми детально розглянемо, яка автоматична коробка передач була встановлена ​​на Kia Sportage третього покоління, в якій передачій маслі вони працюють і з якою частотою його потрібно змінити.

Третє покоління позашляховиків Kia Sportage було обладнано шестиступінчастою гідромеханічною автоматичною коробкою передач серії A6GF1/LF1-2/MF1, які були встановлені на цих автомобілях залежно від року виробництва автомобіля та обсягу двигуна.

нафти, автоматичній, коробці, передача, sportage

Нафта в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3 A6GF1/LF1-2/MF1

Ця шестиступінчаста автоматична коробка корейської компанії Hyundai-Kia була встановлена ​​на моделі Kia Sportage 3 з обсягом двигуна:

Нафта, що використовується в роботі цієї машини, має назву Hyundai-Kia ATF SP-IV та великий перелік його замінників, вироблених іншими виробниками (Castrol Dexron-Vi, Xado Atomic Oil ATF IV тощо).

Hyundai-Kia ATF SP-IV Oil-650R. Castrol Dexron-Vi Oil-750R.

Необхідна кількість нафти для заміни в автоматичній коробці передач Kia Sportage 3

На додаток до заміни масляного трансмісії, яке вам потрібно щонайменше 7 літрів із повною заміною обладнання або 4 літри з частковим рішенням проблеми.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Sportage 3 здійснюється в міру того, як трансмісійна рідина забруднена продуктами автоматичної коробки передач. Часто цей інтервал становить 60 000 кілометрів транспортного засобу. Однак регулярна перевірка масла для передачі на його технічний стан буде більш раціональною, на основі якого ви можете прийняти рішення про його заміну.

Не забувайте про двигун!

Чи знаєте ви, що з несвоєчасною заміною нафти в двигуні ресурс останнього зменшується на 70%. І про те, як неправильно відібрані олії без катувань “кладуть” двигун на кілька кілометрів? Ми зробили вибір відповідних мастильних матеріалів, які успішно використовуються власниками домашніх автомобілів. Більше про те, яка олія виливається в двигун Kia Sportage 3. а також про інтервали технічного обслуговування, встановлені виробником.

Рівень нафти в автоматичній коробці передач 3

У цих скриньках немає зонда на маслянині. Тому перевірка рівня масла проводиться за допомогою зливного отвору:

 • Машина встановлена ​​на рівній поверхні
 • Масло в машині прогрівається до 55 градусів
 • Нижній зливний пробку відкручений

Нормальний рівень олії в автоматичній коробці передач виявиться з невеликим витоком передачі з зливного отвору. Але рясні нафтові потоки або відсутність витоків як такого, вказує на надлишок олії в коробці або на голодування нафти відповідно. У цьому випадку нафту потрібно злити або додавати та повторювати цю процедуру.

Заміна автоматичної коробки передачі нафта Kia Sportage 3

Незалежна часткова заміна автоматичної коробки передач Supage 3 виконується наступним чином:

 • Машина встановлена ​​на шляху або спостереженні ями
 • Нижня автоматична коробка передач демонструється
 • Пробка зливного отвору відкручена
 • Масло, присутнє в машині стікає
 • Масляний фільтр змінюється
 • Виливають придбану трансмісійну рідину

Заміна масла в A6 GF1/ LF1-2/ MF1

Kia Sportage AKP F4A51

Чотириступінчаста автоматична машина корейського виробника Hyundai-Kia була завершена рестайлізованими моделями другого покоління Kia Sportage, виготовлена ​​з 2007 по 2010 рік.

Оригінальна корейська нафта має назву Hyundai-Kia ATF SP-III та ціла серія замінників (EneoS ATF III, Liqui Moly Top Tec ATF 1200 тощо).

Hyundai-Kia ATF SP-III Oil-550R. Олійні роки молі TEC ATF 1200. 1000R.

Рідина передачі в автоматичній коробці передач A6GF1/LF1-2/MF1 Sportage

Серія корейської шестиступінчастої автоматичної коробки передач A6GF1/LF1-2/MF1 була встановлена ​​на моделі Sportage третього та четвертого покоління з двигунами:

Вибір власника автомобіля пропонує оригінальну корейську нафту-кіа ATF SP-IV та серію його замінників Alpine ATF Dexron VI, Zic ATF SP IV, Shell Spirax S5 ATF X тощо.

Hyundai-Kia ATF SP-IV Oil-650R. Shell Spirax S5 ATF X. 400 Rub.

Необхідна кількість нафти для заміни в автоматичній коробці передач Kia Sportage

Об’єм чотириступінчастої автоматичної коробки передач Aisin Warner 03-72Le становить 7,7 літра трансмісійної рідини. З замінених витратних матеріалів варто виділити масляний фільтр MR528836.

Повна заміна автоматичного масла для трансмісії JATCO RE4R01A потребуватиме 8,4 літра трансмісійної рідини. Часткове рішення цього питання здійснюється за принципом того, скільки масла об’єднувалося з коробки, настільки багато передач і повинна бути додана.

F4A51

Корейський чотири.швидкість автоматичного коробки F4A51 потребуватиме заміни 7,5 літрів трансмісійної рідини. Масляний фільтр та інші витратні матеріали змінюються, коли вони носять.

Для заміни масла в шестиступінчасту автоматичну коробку передач A6GF1/LF1-2/MF1 знадобиться близько 7,5 літрів передачі, щоб замінити масло на шестиступінчасту автоматичну коробку передач A6GF1/LF1-2/MF1. Крім того, ми настійно рекомендуємо замінити масляний фільтр у статті 192710A.

Яка частота заміни нафти в автоматичній коробці передач Kia sportage

Спортивна автоматична коробка передач замінюється кожні 60 000 кілометрів пробігу. Саме цей інтервал усереднюється, оскільки на цьому запуску нафта починає втрачати свої властивості. Однак агресивне водіння та складні умови експлуатації автомобіля можуть значно зменшити це регулювання.

Не забувайте про двигун!

Чи знаєте ви, що з несвоєчасною заміною нафти в двигуні ресурс останнього зменшується на 70%. І про те, як неправильно відібрані олії без катувань “кладуть” двигун на кілька кілометрів? Ми зробили вибір відповідних мастильних матеріалів, які успішно використовуються власниками домашніх автомобілів. Детальніше про те, яку олію вливати в двигун Kia Sportage. а також про інтервали технічного обслуговування, встановлені виробником.

Рівень автоматичної коробки передач Kia Sportage

AISIN WARNER 03-72LE можна перевірити за допомогою автоматичної коробки передач за аналогією з двигуном, оскільки ця гідромеханіка має рівень зонда. У всіх інших спортивних ящиків немає. Відповідно, перевірка масла проводиться за допомогою зливного отвору:

 • Авто кладе на рівну поверхню
 • Масло в коробці прогрівається до 55 градусів
 • Зливна пробка відкручена

Незначний витік із стоку отвору вказує на нормальний рівень передачі в автоматичній коробці передач. Але рясні потоки нафти або відсутність витоків як такого вказує на надлишок масла в автоматичній коробці передач або нафтового голоду кулемета.

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач без зонда

Якщо вам потрібна заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage, ми можемо порекомендувати цю послугу.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Sportage

Ви можете самостійно зробити часткову заміну масла у коробці Sportage, оскільки для повної роботи потребує спеціального гідравлічного обладнання. Отже, часткова заміна така:

 • Автомобіль їздить на шляхопроводі або ямі
 • Демонструють автоматичну захист передачі
 • Пробка зливного отвору відкручена
 • Розвиток осушений
 • Витратні матеріали змінюються
 • Придбане масло наливається

Заміна масла Автоматична коробка передач F4A52

Заміна масла в A6 GF1/ LF1-2/ MF1