Інструкції з заміни масла у коробці Mazda 3: ми це робимо самі. Заміна масла в автоматичній коробці передач Mazda 3 Bk

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Mazda 3

Виробник встановив, що трансмісійна рідина автоматичної коробки передач Mazda 3 не потребує заміни, і призначена для всього періоду використання транспортного засобу. Однак деякі власники цієї моделі не погоджуються з цим і помічають, що на 60-75 тисяч. км. Рідина поступово стає темнішою і втрачає свої якості.

Насправді жодна рідина не має можливості підтримувати свої якості тривалий час і не втрачати їх. Тому заміна нафтової автоматичної коробки передач Mazda 3, безумовно, повинна бути здійснена в області 50-70 тисяч. км. бігати, пам’ятаючи, що кожні 15 тис. км. Необхідно робити діагностику нафти (1 раз за 5 років). Якщо транспорт працює у складних умовах, працюючи з причепом або частими навантаженнями, то інтервал зсуву буде зменшено на 1,5-2 рази.

Перевірте рівень

В автоматичній коробці передач Mazda 3 є зонд. Наявність інструменту для перевірки рівня значно полегшує процедуру перевірки для недосвідченого власника автомобіля.

Процедура перевірки рівня в коробці Автоматика:

 • Розігріти машину та автоматичну коробку передач.
 • Закручуйте на машині, щоб масло перестала бути в’язкою і потрапляти у всі вузли, і не накопичується лише в одному місці.
 • Встановіть Mazda 3 на рівну поверхню.
 • Виріжте двигун.
 • Відкрийте капюшон і відкрутіть вилку за допомогою зонда.
 • Протріть поле сухою ганчіркою без ворсу.
 • Знову застряг у отворі і поверніть на 180 градусів.
 • Відкрутіть і подивіться на жало.
 • Якщо рівень масла відповідає, то з рідиною все добре. Якщо нижче, не забудьте поділитися мастилом.

Повна та часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Nissan X-Trail

Зверніть увагу на колір та наявність іноземних речовин у краплі жиру. Якщо ви працюєте в чорному кольорі, він має палаючий запах, то настав час замінити трансмісійну рідину.

Способи заміни масла для трансмісії:

Практичні поради щодо вибору нафти в автоматичній коробці передач Mazda 3 (BK, BL)

Змінюючи трансмісійну рідину, важливо придбати оригінальне масло в автоматичній передачі Mazda. Оскільки робота дешевої мастила в автоматичній коробці Mazda 3 BL призведе до поступового знищення механічних деталей і клапанів у гідру. Невідомо, як така мастило взаємодіє з гумовими ущільнювачами. Оригінал не роз’єднує гуму, а це означає, що витоки не утворюватимуться.

Увага! Купіть мастило для автоматичної коробки передач Mazda 3 Bk BL лише в спеціалізованих магазинах.

Оригінальна олія

Оригінальна олія для автоматичної коробки передач Mazda 3. ATF M V. Рідина захищає компоненти машини Mazda 3 від передчасного зносу. Ви відчуєте, як стало легко перемикати режими на коробці, а швидкість швидкості відбувається без потрясінь і ривків, плавно і обережно.

Повна та часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Volvo

Ця нафта рекомендується виробником для використання в автоматичній передачі машин, вироблених після 2002 року. Засубка повністю відповідає європейським стандартам та американськими специфікаціями, придатними для використання в цих машинах.

Продається в пластиковому літері та 4-літрові банки. Найголовніше, не потрапляйте на підробку. У фальшивому Каністері пластик слабкий і м’який, він згинається під тиском і не відновлює тривалий час.

Аналоги

Якщо ви не знайшли оригінальну рідину для передач для автоматичної коробки передач Mazda 3 у вашому місті і сумніваються, яку нафту виливати, то я проконсультую наступні мастила відповідно до стандарту, придатного для оригіналу:

Я рекомендую заповнити ЛВ. У такому типі нафти в нагрітому стані замерзає не шкодить. Але вам все одно потрібно зігріти автоматичну коробку передач. Не сподівайтеся, що рідина, що не підготувала, зможе захистити металеві елементи від тертя.

Щоб уникнути серйозних зривів, перевірте рівень змащення. Оскільки автоматична коробка передач Mazda 3 дуже сприйнятлива до голодування нафти.

Коли потрібна лише повна заміна?

Якщо пробіг автомобіля становить більше 100 тисяч. км., І рідина ніколи не змінювалася, часткова заміна може негативно вплинути на роботу поля, аж до відмови від неї. Тільки повна заміна рідини та високоякісної промивання КП зможе очистити всю систему від різних родовищ, які оцінюють масляні канали, і відновити доступ до нормального охолодження КП.

З часом рідина передач у коробці втрачає свої фізичні та хімічні властивості, поступово накопичуючи продукти згоряння та тертя. Тому необхідно викачати стару рідину, а не часткову.

Частота заміни

Періодична заміна масла в автоматичній коробці передач автомобілем Mazda 3 обов’язково виконується для підтримки продуктивності автомобіля. Якщо ми ігноруємо рекомендації, продовжуючи керувати машиною на старій мастилі передачі, поступово рідина втратить свої властивості, перестаньте обволікати деталі, що призведе до швидкого зносу та відмови автоматичної коробки передач. Тому на маслі Mazda 3 в автоматичній коробці обов’язково змінюється. Єдине питання. коли змінити масло в коробці передач і який метод краще зробити. Тут ми звертаємось до офіційних технічних норм японського автовиробника. За його словами, частота зміни масла в автоматичній коробці на автомобілі Mazda 3 становить 60 тисяч кілометрів.

Але насправді цей інтервал може дещо відрізнятися від реального. Все залежить від умов, в яких працює автомобіль, і від стану самої коробки передач. Якщо ви дотримуєтесь агресивного руху, регулярно подорожують на різних відстанях, то має сенс зменшити регульований період до 40. 50 тисяч кілометрів. Але є випадки, коли власник автомобіля дотримується вимірюваного руху, працює на машині лише на рівних і асфальтових дорогах, а кліматичні умови залишаються помірними. Тоді коробка здатна ефективно працювати в одній нафті протягом 60. 100 тисяч кілометрів.

Тому почніть з конкретної ситуації, стежте за рівнем та станом змащування в автоматичній передачі та приймайте рішення про необхідність своєчасно замінити його.

Види зміни рідини передачі

У машині Mazda 3 є два способи заміни мастила:

 • Часткова заміна масла в автоматичній коробці Mazda 3. Це бюджетний метод, але він використовується лише в тому випадку. У цьому випадку рідина перекачується до половини і частково замінюється свіжим.

(Посилання на джерело фотографій)

 • Повністю замінити масло в автоматичній коробці передач Mazda 3 необхідно, якщо вона вже пахне спалюванням і придбала темний відтінок. Процес виконується в автомобільній службі на спеціальному обладнанні. Нова рідина повністю замінює стару, а сама коробка вимивається з бруду, накопиченого в кишечнику. Процедура дорожча, але сприяє ефективному очищенню автоматичної коробки передач Mazda 3.

Коли часткова зміна змащення не працює

Природно, слід мати на увазі, що якщо пробіг Mazda 3 перевищив сто кілометрів, а мастило передачі не змінився, то краще витратити гроші і повністю змінити їх. В іншому випадку в майбутньому дефекти можуть з’являтися в кулеметному кулеметі Mazda 3, і його ресурс зменшиться.

На відміну від тверджень виробника, передача за часом втрачає свої фізичні властивості та змінює хімічний склад. Він накопичується в ньому, забруднення, яке засмічує масляні канали. У цьому випадку альтернатив немає. необхідно завершити заміну масла в автоматичній коробці передач Mazda 3. В іншому випадку незабаром невиправдані заощадження перетворяться на дорогий ремонт.

Тонкощі часткової та повної заміни масла в машині

Часткова зміна масла в автоматичній коробці передач Mazda 3 2008 може здійснюватися незалежно. Це не складна і не вимагає спеціальної процедури обладнання. Але вона не повинна зловживати нею. Іноді все ще корисно зайти на автомобільну службу, щоб повністю змінити мастило та очистити передачу. Це ключ, що автоматична передача Mazda 3 буде служити якомога довше, без проблем.

Але в деяких регіонах країни знайти сотню, що спеціалізується на таких творах, може бути складно. У таких випадках є вихід. Деякі власники автомобілів Mazda 3 частково змінюють нафту, 2-3 рази, з інтервалом 1 тисяч кілометрів. Таким чином, ви можете замінити до 90% розвиненої мастила. Але я повторю-це надзвичайна міра, застосовна через відсутність спеціалізованих станцій технічного обслуговування в певному регіоні.

Тепер про те, скільки змащення в автоматичній коробці Mazda 3. Для часткового зсуву вам потрібно приблизно 4 або 5 літрів олії, для повного 8-12 літрів.

Порядок дій

Щоб повністю замінити масло в автоматичній коробці передач Mazda 3, вам потрібно пролити промивну рідину через FOP для зонда і дайте автомобілю працювати протягом двадцяти хвилин. Лише після цього вам потрібно зняти піддон, замінити фільтр і, знявши труби для подачі з масляного охолоджувача, запустіть машину і дайте йому працювати близько 30 секунд, що дозволить вигнати масло з кулера.

Далі встановіть нову накладку піддону і закрутіть його на місці. Вилийте нове масло трансмісії через отвір зонда. Необхідно заповнити точно стільки ж олії, скільки вона була об’єднана раніше. Пам’ятайте, що необхідно дозволити двигуну працювати кілька хвилин, а потім перевірити рівень масла в автоматичній коробці передач і додати його, якщо це необхідно.

Вся операція займає близько години. У його виконанні немає труднощів. Будь.який власник автомобіля зможе провести його самостійно та зберегти його на використанні фахівців із сервісних центрів. Рекомендується здійснити повну зміну нафти в автоматичній коробці передач кожні 60 тис. Кілометрів. Якщо під час роботи коробки є відчутні потрясіння або удари, ми рекомендуємо вам не чекати необхідного пробігу автомобіля, а провести позапланову зміну, що усуне існуючі проблеми в роботі коробки автоматично. Якщо у вас є якісь труднощі, ми пропонуємо переглянути зміну нафти в автоматичній передачі Mazda 3 відео з детальним описом робочої технології.

Яка олія в автоматичній коробці передач Mazda 3 (BM, BL, BK)

Перші два покоління Mazda 3 мали подібні коробки передач. Виробник рекомендує використовувати лише оригінальне масло автоматичної коробки передач для Mazda 3 BL та BK (2003-2012 років випуску).Mazda ATF M-V.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Нафта Mazda ATF M-V

Існує повний аналоговий масло Mazda 3 BK/BL. мастила Idemitsu, його стаття 10113042r.

Idemitsu Oil 10113042R (посилання на джерело фотографії)

З 2013 року (3 покоління) Troika придбала новий тип SkyActive-Drive. Вони відрізняються більш складною конструкцією. Вибір олії в коробці Mazda 3 BM автоматично. Альтернативи немає. лише оригінал: Mazda Original Oil ATF FZ. Це мастило, що маскує енергію, яка може забезпечити надійний захист високо завантажених механізмів автоматичної передачі Mazda 3 у широкому діапазоні температури.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Оригінальна нафта Mazda Original Oil ATF FZ

SkyActiv Automaton конструктивно складний. Краще не намагатися експериментувати з вибором нафти для нього. Заощадження майже напевно призведе до дорогого та важкого ремонту. З тієї ж причини заборонено змішувати масляни різних типів.

Ми шукаємо заміну оригінального розподільного пристрою Mazda

Чому ми? І до того, що кожна з олій, рекомендованих виробником. Для перших трьох ящиків ви можете використовувати Mazda ATF M-V, вони конструктивно однакові. Якщо неможливо знайти оригінальне масло, ви можете легко використовувати рідини зі специфікацією Ford, оскільки це однакові одиниці. Тому ви можете вилити як Ford Mercon-V, так і Dexron IV з General Motors.

Цікаво: про що мовчазна шина. Колапс, конвергенція, кут нахилу Шкворні та зношування

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Дексрон з General Motors

Важливо врахувати, що неможливо змішати олії за будь.яких обставин. Під час незалежної заміни ми не зливаємо абсолютно всю олію, так щойно неминуче змішані зі старим. Іноді це може загрожувати опадами, перетворивши різні типи олій та добавок, як наслідок, смерть коробки. Ми лежимо лише тип рідини, який виливався раніше. Якщо ми не знаємо, яка нафта затоплена в автоматичній коробці передач, ви повинні повністю змінити ATF.

Четвертий тип олії, ATF FZ, розроблений лише для коробки Skycalia. Це досить складна одиниця, і важко вибрати відповідну заміну для корпоративного годинника. Крім того, цей ящик дуже важко відремонтувати, і помилка у виборі трансмісійної рідини може призвести до хорошої копійки. Плюс автоматичний фільтр коробки передач у Skyactiv-Drive інтегрується в конструкцію коробки та замінити його, і ви повинні змінити фільтр, вам потрібно розібрати весь пристрій.

Автоматична коробка передач Mazda 3 BM з 6 кроками.FW6A.EL

Автоматична коробка Mazda FW6A.EL (посилання на джерело фотографій) Ця машина виготовлена ​​з 2008 року і встановлена ​​на моделі Mazda з двигунами до 2,5 літра. У деяких джерелах 6.ступінчастий FW6A.EL можна назвати FS6A.EL. Існує версія поля на повному колесі, вказана індексом GW6A.EL.

Ресурс цього гідроавтоматичного пристрою на Mazda 3 BM становить близько 300 тисяч. км Непогано за сьогоднішніми стандартами. Але щоб досягти такого запуску, слід вчасно змінити масло передачі та ретельно працювати автоматичною коробкою передач. Якщо говорити про нафту: загальний об’єм становить 7,9 літра. Виробник призначає використовувати рідину ATF-FZ Skyactiv.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Шість.швидкість автоматичної коробки передач Mazda 3 BM надійна. Але у неї також є кілька кланових болячок, які, однак, рідко виявляються.

Варто, якщо коли Mazda 3 BM рухається, виття почується. Швидше за все, причина цього в центральному відношенні справи. Це може призвести до поломки, коли HI/Low Double Double буде переповнений, а потім вал знищується. Брудний теплообмінник може призвести до проблем.FW6A.EL чутливий до перегріву.

Перевірка рівня та стану

Щоб перевірити рівень масла в автоматичній коробці передач автомобілем Mazda 3, не потрібно проводити складних маніпуляцій. Навіть початківець може легко зрозуміти, як перевірити ступінь фільмів картера та стан самої рідини. Для перевірки надається спеціальний зонд:

 • Розігріти машину до робочої температури;
 • По черзі переключити автоматичну коробку передач на всі режими;
 • Утопити двигун і зачекайте кілька хвилин;
 • Видаліть зонд для масла для трансмісії;
 • Протріть його сухою ганчіркою;
 • Вставити зонд на місце і повторно;
 • Спеціальні позначки на зонді дозволяють зрозуміти, скільки олії в автоматичній коробці передач.

Якщо ви також перевірите стан рідини в кулемету з кулеметами Mazda 3, то ми розповімо, як перевірити якість мастила. Вийшовши з зонда, візьміть звичайну білу тканину або паперовий рушник, щоб витерти з нього решту олії. Вже за кольором та іншими ознаками ви можете визначити, в якому поточному стані розташований мастило.

 • Якщо масло має рожевий відтінок і напівпрозору текстуру, то трансмісійна рідина знаходиться в хорошому стані і не потребує заміни.
 • Наявність сірих розлучень говорить про те, що вам потрібно буде змінити рідину в автоматичній коробці передач найближчим часом. Але зараз це не потрібно це робити.
 • Темні плями, різкий неприємний запах палання та домішки металевої стружки вказує на сильний знос олії. Заміна потрібна і негайно.

Коли олію в коробці недостатньо, але воно знаходиться в прийнятному стані, ви можете просто додати відсутню суму. Якщо автомобіль пройшов на стару мастило понад 30 тисяч кілометрів, але ознаки зносу трансмісійної рідини вже видно, то краще виконати процедуру її зміни зараз. Це уникне погіршення.

Види зміни рідини передачі

У машині Mazda 3 є два способи заміни мастила:

 • Часткова заміна масла в автоматичній коробці Mazda 3. Це бюджетний метод, але він використовується лише в тому випадку. У цьому випадку рідина перекачується до половини і частково замінюється свіжим.

(Посилання на джерело фотографій)

 • Повністю замінити масло в автоматичній коробці передач Mazda 3 необхідно, якщо вона вже пахне спалюванням і придбала темний відтінок. Процес виконується в автомобільній службі на спеціальному обладнанні. Нова рідина повністю замінює стару, а сама коробка вимивається з бруду, накопиченого в кишечнику. Процедура дорожча, але сприяє ефективному очищенню автоматичної коробки передач Mazda 3.

Коли часткова зміна змащення не працює

Природно, слід мати на увазі, що якщо пробіг Mazda 3 перевищив сто кілометрів, а мастило передачі не змінився, то краще витратити гроші і повністю змінити їх. В іншому випадку в майбутньому дефекти можуть з’являтися в кулеметному кулеметі Mazda 3, і його ресурс зменшиться.

На відміну від тверджень виробника, передача за часом втрачає свої фізичні властивості та змінює хімічний склад. Він накопичується в ньому, забруднення, яке засмічує масляні канали. У цьому випадку альтернатив немає. необхідно завершити заміну масла в автоматичній коробці передач Mazda 3. В іншому випадку незабаром невиправдані заощадження перетворяться на дорогий ремонт.

Тонкощі часткової та повної заміни масла в машині

Часткова зміна масла в автоматичній коробці передач Mazda 3 2008 може здійснюватися незалежно. Це не складна і не вимагає спеціальної процедури обладнання. Але вона не повинна зловживати нею. Іноді все ще корисно зайти на автомобільну службу, щоб повністю змінити мастило та очистити передачу. Це ключ, що автоматична передача Mazda 3 буде служити якомога довше, без проблем.

Але в деяких регіонах країни знайти сотню, що спеціалізується на таких творах, може бути складно. У таких випадках є вихід. Деякі власники автомобілів Mazda 3 частково змінюють нафту, 2-3 рази, з інтервалом 1 тисяч кілометрів. Таким чином, ви можете замінити до 90% розвиненої мастила. Але я повторю-це надзвичайна міра, застосовна через відсутність спеціалізованих станцій технічного обслуговування в певному регіоні.

Тепер про те, скільки змащення в автоматичній коробці Mazda 3. Для часткового зсуву вам потрібно приблизно 4 або 5 літрів олії, для повного 8-12 літрів.

Вибір нафти AKP

Найкращим варіантом буде використання оригінальних продуктів-Mazda 0000-77-112E01. Якщо з якоїсь причини його неможливо отримати, ви можете вибрати іншу композицію. Хоча в наш час дефіцит таких продуктів не спостерігається.

Вибір нафти залежить від моделі та обсягу двигуна машини. Що стосується композицій інших типів, то специфічні мастила передачі мають допуски виробників, завдяки якому можна визначити, чи підходить продукт для певної машини.

Для цієї моделі ви можете застосувати одну з наступних масел:

 • Dexron vi;
 • Toyota T-IV;
 • Volvo1161540;
 • BMW 7045E;
 • Nissan Matic D, J, LT 71141, JWS3309;
 • Honda Z1;
 • VW/Audi G-055-025-AZ;
 • Ford Mercon V, MB236.6, MB236.7, MB236.8, MB236.9, MB236.10;
 • Mitsubishi/hyundai spii. Spiii;
 • Chrysler ATF, ATF3, ATF4.

Ви не можете заощадити в нафті та купувати сумнівні китайські.вироблені продукти. Складна заміна коштуватиме в багато разів дорожче, ніж заощаджена сума грошей.

Яка олія в автоматичній коробці передач Mazda 3 (BM, BL, BK)

Перші два покоління Mazda 3 мали подібні коробки передач. Виробник рекомендує використовувати лише оригінальне масло автоматичної коробки передач для Mazda 3 BL та BK (2003-2012 років випуску).Mazda ATF M-V.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Нафта Mazda ATF M-V

Існує повний аналоговий масло Mazda 3 BK/BL. мастила Idemitsu, його стаття 10113042r.

Idemitsu Oil 10113042R (посилання на джерело фотографії)

З 2013 року (3 покоління) Troika придбала новий тип SkyActive-Drive. Вони відрізняються більш складною конструкцією. Вибір олії в коробці Mazda 3 BM автоматично. Альтернативи немає. лише оригінал: Mazda Original Oil ATF FZ. Це мастило, що маскує енергію, яка може забезпечити надійний захист високо завантажених механізмів автоматичної передачі Mazda 3 у широкому діапазоні температури.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Оригінальна нафта Mazda Original Oil ATF FZ

SkyActiv Automaton конструктивно складний. Краще не намагатися експериментувати з вибором нафти для нього. Заощадження майже напевно призведе до дорогого та важкого ремонту. З тієї ж причини заборонено змішувати масляни різних типів.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Mazda 3 BL

Змініть масло в автоматичній коробці Mazda 3 BL, звичайно, вам потрібно. Краще це зробити з інтервалом 40 тисяч з частковою зміною та 60 тис. км з повним.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Матеріали та інструменти

Щоб замінити масло в автоматичній коробці передач Mazda 3 BL, знадобиться витратні матеріали:

 • Виплки отвору зливки (стаття HE03-10-404) та його прокладка (99564-1400);
 • герметик (стаття TB12-27-C00);
 • Масляний фільтр для коробки автоматичного (FNC121-500A);
 • прокладка для фільтра (99541-02206);
 • Оригінал Mazdaatfm-V (83007-7246).

Для Mazda 3 BL ви не можете знайти оригінальні елементи фільтра. За якістю, вони не поступаються початковому фільтра:

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

ASAKASHI Автоматична коробка передач JT318K (посилання на джерело фотографій)

 • SWAG 8310-0660;
 • JS Asakashi JT318K;
 • Zikmar Z15159R;
 • Stellox 2051-031SX;
 • SAT STFNC121500;
 • Торпан 600-458.

Злийте стару мастило і змініть автоматичний фільтр передачі Mazda 3 BL

Тут алгоритм дій з автоматичною машиною Mazda 3 2 покоління не сильно відрізняється від того, що вже було описано раніше. Заміна масла відбувається так:

 • Розігріти двигун і коробку, проходячи кілька кілометрів.
 • Встановіть Mazda 3 BL на підйомник або над ямою.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

 • Змініть фільтр автоматичної передачі Mazda 3 BL. Тут він не накручений. Досить відключити мікросхему від нього дроти і потягнути вниз.

Вилити нове масло

Залишається заповнити нову мастило в коробці передач Mazda 3 BL. Для цього передня робота переноситься на моторний відсік.

 • Отвір наповнення розташований у задній частині відсіку двигуна поруч із коробкою повітряного фільтра.
 • Налийте свіже масло на максимальну етикетку на автоматичній машині Mazda 3 BC. Головне тут. це не поспішати і не переповнювати, інакше буде важко викачати надлишок, і заборонено керувати машиною з рівнем мастила. це заборонено.
 • Запустіть двигун і запустіть різні режими коробки передач від паркування до їзди та навпаки. Поверніть селектор у положення паркування.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Як перевірити рівень масла в автоматичній коробці передач Mazda

Передача опалення

Їдьте у своєму автомобілі щонайменше десять хвилин, повністю зупиніть його та встановіть паркувальні гальма. Це дозволить вашій рідині Mazda Transmission зігрітися.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Крок 1

Переконайтесь, що ваша Mazda припаркована на рівній поверхні. Переконайтесь, що встановлено гальмо для паркування. Перемикач у парку.

Крок 3

Нехай двигун простою.

Крок 5

Знайдіть зонд на задній частині двигуна.

Крок 6

Поки двигун працює на холостому ходу, витягніть зонд. Очистіть зонд і встановіть його знову.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Крок 7

Потягніть зонд. Переконайтесь, що рівень рідини передачі Mazda знаходиться між позначками повного/максимуму та низького рівня/хв.

Крок 8

Якщо рівень нижчий від мінімальної позначки, додайте половину чверті/послід через ту саму пробірку, яку ви використовували для перевірки рівня. Використовуйте лише рекомендовану рідину передач Mazda, вказану в Посібнику користувача. Для цього вам знадобиться воронка. Перевірте рівень ще раз. Якщо необхідно, додайте більше рідин для автоматичної коробки передач, але не переповнюйте її над максимальною/повною позначкою.

нотатки

Завжди перевіряйте наявність рідини в автоматичній коробці передач, перш ніж запустити машину або їздити на неї, щоб зігріти її. Виконайте ті самі процедури, що і при перевірці трансмісійної рідини, але з вимкненим двигуном. Коли ви витягуєте вимірювальний зонд, рівень не повинен бути вище, ніж міні/низька позначка, але він повинен показати, що коробка передач має принаймні трохи рідини для автоматичної коробки передач.

Завжди перевірте рівень рідини передачі, дотримуючись точної процедури, описаної в Посібнику користувача. Нижче ви знайдете список додаткових порад, якщо ви їх пропустили.

 • Переконайтесь, що ваш автомобіль припаркований на рівній поверхні.
 • Завжди увімкніть паркувальне гальмо.
 • Переконайтесь, що рівень рідини не дуже низький. Якщо рівень рідини в автоматичній коробці передач занадто низький, це може призвести до пошкодження коробки передач.
 • Не сідайте за кермо і не тримайте машину, якщо на зонді немає слідів трансмісійної рідини.

Ці інструкції були написані, щоб допомогти власникам автомобілів Mazdas, зроблених за ці роки:

 • 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
 • 2010 2011 2013 2014 2014 2015 2021 2017 2018

Автоматична коробка передач Mazda 3 з п’ятьма кроками. 5F27E

Автоматична коробка передач 5F27E (посилання на джерело фотографії) П’ять.швидкість 5F27E успадкували Mazda 3 разом з платформою Ford. Інша його назва. fnr5. Але коробка була розроблена американцями разом з інженерами Mazda. Він з’явився в 2005 році і призначений для середніх автомобілів з двигунами до 2,5 літрів і з крутним моментом до 250 нм.

Середній гідроавтоматичний ресурс становить близько 250 тисяч. км. Для заміни використовується масло fordfluidxt-9-qmm5, його об’єм у коробці становить 8 літрів.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

П’яти.швидкість автоматичної коробки передач Mazda 3 BL не є найбільш надійною і має цілий набір слабких місць:

 • Задня кришка машини Mazda 3 BL виготовлена ​​з металевого металу. Через це з часом виробляється місце валу і страждає підшипники.
 • Гальмівна стрічка зношується нерівномірно через це, вібрації можуть виникати.
 • Адаптивні соленоїди мають скромний ресурс, плюс вони забиті грязюкою.
 • Ще однією типовою проблемою для 5F27E є знос зворотного барабана, що призводить до неможливості рухатись у зворотному напрямку.

Змініть масло в автоматичній коробці передач Mazda 3 bk

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Mazda 3 vk для заміни масла в автоматичній частині передач Mazda 3 VK потребуватиме те саме, що при зміні трансмісійної рідини в Mazda 3BL, тому ми не повторимо себе. Те саме стосується алгоритму роботи. Все робиться в одній послідовності. Отвір для осушення відходів з автоматичної коробки передач розташований на передньому кінці піддону. Єдина відмінність полягає в розташуванні. На Mazda 3 Bk він знаходиться між двигуном та коробкою повітряного фільтра.

Перед початком роботи обов’язково придбайте рідину високої якості передачі. Краще використовувати оригінальне масло для автоматичної коробки передач Mazda 3, яку можна знайти за номером 0000-77-112E01. Якісна рідина ATF M-V знадобиться в кількості п’яти літрів з частковими та близько 8 літрів з повною заміною. Ви можете використовувати аналоги перевірених брендів, таких як Castrol, Shell або Motul. Крім того, не забудьте придбати новий фільтр і всі прокладки.

З інструментів зміни олії в Mazda 3 вам знадобиться:

 • Набір клавіш з головами;
 • гумовий молоток;
 • герметик;
 • Очищувач (бензин, розчинник);
 • промиваюча рідина;
 • ганчак.

Чотири.швидкість автоматичної коробки передач Mazda 3 VK

Автоматична коробка 4F27E вперше була представлена ​​Ford у 1998 році. Спочатку він був призначений для моделі покоління Ford Focus 1 з двигунами 1,3-2 літра. Пізніше, разом з платформою з американської автоматичної машини передачі, Mazda 3 VK отримали. Ще одна назва цієї машини.FN4A.EL.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Автоматичне поле 4F27E (посилання на джерело фотографій)

Автоматична коробка передач виявилася успішною. Він невибагливий в експлуатації і його легко ремонтувати. Єдиний факт, що його можна виправити, не демонтуючи його за допомогою Mazda 3 Bk, говорить багато. Це дозволило їй стати бестселером. Коробка була дуже затребувана, і її збори були створені у багатьох країнах світу.

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Клацніть, щоб збільшити

Але будь.який механізм здатний зламати, і 4F27E не є винятком. Ось найпоширеніші болячки, про які говорять власники Mazda 3 BK:

 • Через невдачу планетарної програми Mazda 3 відмовляється йти і вперед і назад.
 • Зношена гальмівна стрічка призводить до того, що в русі поле не переходить від першої передачі на збільшення. У цьому випадку колір масла змінюється.
 • Подібні симптоми виникають при порушенні зв’язку, відповідальної за включення 3 та 4 програми.
 • Зворотом може бути зазор через знос зв’язку зворотного.
 • Невдача диференціала буде розповісти поштовхи під час перемикання, шуму та вібрації під час руху.
 • З часом герметичні суглоби задньої кришки зношуються.

Список не невеликий, але коробка передач уже вік. На вторинному ринку ви все ще можете знайти машини, оснащені ним, але пробіг такого Mazda 3 BC буде щонайменше кілька сотень тисяч кілометрів.

Ми шукаємо заміну оригінального розподільного пристрою Mazda

Чому ми? І до того, що кожна з олій, рекомендованих виробником. Для перших трьох ящиків ви можете використовувати Mazda ATF M-V, вони конструктивно однакові. Якщо неможливо знайти оригінальне масло, ви можете легко використовувати рідини зі специфікацією Ford, оскільки це однакові одиниці. Тому ви можете вилити як Ford Mercon-V, так і Dexron IV з General Motors.

Цікаво: як вибрати та замінити масло в контрольному пункті Chey Tiggo FL

інструкції, масло, коробці, mazda, автоматичній

Дексрон з General Motors

Важливо врахувати, що неможливо змішати олії за будь.яких обставин. Під час незалежної заміни ми не зливаємо абсолютно всю олію, так щойно неминуче змішані зі старим. Іноді це може загрожувати опадами, перетворивши різні типи олій та добавок, як наслідок, смерть коробки. Ми лежимо лише тип рідини, який виливався раніше. Якщо ми не знаємо, яка нафта затоплена в автоматичній коробці передач, ви повинні повністю змінити ATF.

Четвертий тип олії, ATF FZ, розроблений лише для коробки Skycalia. Це досить складна одиниця, і важко вибрати відповідну заміну для корпоративного годинника. Крім того, цей ящик дуже важко відремонтувати, і помилка у виборі трансмісійної рідини може призвести до хорошої копійки. Плюс автоматичний фільтр коробки передач у Skyactiv-Drive інтегрується в конструкцію коробки та замінити його, і ви повинні змінити фільтр, вам потрібно розібрати весь пристрій.