Заміна стелажів на Duster – як зробити оптимальний вибір для ціни та якості…

Заміна стелажів на Duster. як зробити оптимальний вибір для ціни та якості

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Проблеми з стелажами в Renault Duster зазвичай починаються через 100 тисяч. км бігу. Однак все залежить від якості доріг, на яких вам доведеться рухатися, та стиль водіння. Настав час зрозуміти, що настав час займатися амортизаторами та пружинами, ви можете “на слух” або візуально, а також поведінкою машини.

Ознаки несправності стелажів

Під час заміни колеса або ремонту, пов’язаного з постачанням автомобіля на спостережувальну яму (підйом), погляньте внизу. Стійки потрібно змінити, якщо:

Субтени амортизаторів розриваються пильтами, сильно зношені шиною зсередини (за умови, що здійснено інциденту/конвергенцію)

З непрямих симптомів варто виділити тіло тіла під час різкого прискорення та зупинитись, збільшити маршрут гальма та «бажання скинути» вбік прямої траєкторії руху. Не забувайте: ці ознаки можуть вказувати на інші несправності підвіски, рульове управління.

Що знадобиться

На додаток до набору ключів (серед них має бути 21, 27 одиниця та спеціальний для утримання амортизатора для демонтажу), вам знадобиться WD-40, щоб полегшити просування металізації, молотка (де без нього без нього!), компресор пружин у вигляді пари пристроїв. Це також можливо (все залежить від умови деталей), що “одночасно” доведеться купувати пишники та підтримувати підшипники. Якщо все це є, залишається придбати самі стійки. амортизатори та пружини, ви можете завершити. Але зазвичай змінюється лише перша деталь. Що віддають перевагу власників автомобілів?

Білштейн

Виробник з Німеччини, більший об’єм продукції падає на заводі в Румунії. Продукт має високу якісну збірку, стійкість до високих навантажень. Останнє майно важливе, якщо вам доведеться вийти з дорожніх шосе. Крім того, амортизатори бренду характеризуються довгим оперативним ресурсом, що досягає 80 або більше тисяч. км.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Передній газ Монро оригінальний у фірмовій упаковці для Renault Duster. Середнє (тил від того ж виробника. 8320).

Єдиний мінус деталей. це його відносно висока вартість.

Монро

Американський бренд, який має гілки по всьому світу. Це якийсь корч, коли мова йде про якість продукту. Деякі підприємства розташовані в Європі, в Азії та навіть Африці (Південна Африка). Запчастини з ЄС або США мають найкращу якість. Країна походження може бути визначена написами на упаковці номерів штрих.коду QR.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Передній газ Білштейн 22-223470 для Renault Duster. Середнє (назад від того ж виробника. 6750).

Якщо модель європейського походження, є ймовірність, що на хорошій дорозі зі спокійним стилем водіння, частина виходить у відставку щонайменше 80 тисяч. км. До речі, Монро є постачальником конвеєра Renault. Стаття оригінальної передньої частини 8200813791, ззаду. 8200811407.

Сак

Амортизатори цього виробника є дуже надійними. Запасну частину неодноразово перевіряли журнал “за кермом”, має багато позитивних відгуків в інших публікаціях. Ось така ж проблема, що і деталі, обговорені вище. У магазинах рекомендується шукати амортизатори, випущені гілкою німецької компанії, розташованої в Туреччині.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Передні гази Sachs 316289 для Renault Duster. Середній (назад від того ж виробника. 4689).

Користувачі скаржаться: існує багато підроблень.

Фінансовий

Бренд належить Grunntech з Німеччини. Існує багато відгуків про якість амортизаторів, вироблених цим виробником: як позитивні, так і мінус. Однак один плюс є незаперечним. продукт відноситься до бюджетного сегмента.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Передній газовий агрегат підвіски переднього газу Finwhale 13087GU для Renault Duster. Середній (тил від того ж виробника. 4514).

Користувачі зазначають, що амортизатори цього бренду на холоді не “вежі”. Деякі говорять про неприємний пробіг 70 тисяч. км.

Заміна передньої стійки Renault Duster

Покладіть машину в рівномірне місце, послабте в той же час кріплення колеса та відкрийте капюшон. Подальші дії:

Відкрутіть верхню гайку кріплення амортизатора, утримуючи його за стеблом спеціальним ключем, вийміть колесо, розбиваючи машину), з’єднуючи підставку поворотним кулаком, вийміть амортизатор разом з пружиною

На стабілізаторі стійкості на верхній стабільності є додатковий застібка.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Зґвалтування гайок для кріплення стелажів із підтримкою другого ключа.

Звільнивши стійку, стисніть пружину на неї спеціальним пристроєм, якщо ви не зміните її та видаліть. Візьміть нову частину. амортизатор і, якщо потрібно, куплений черевик, підшипник підтримки. Покладіть пружину на стійку, після стискання її з пристроєм. Зберіть все у зворотному порядку та встановіть на машині.

Заміна задніх стелажів “Renault Duster

Для “чистоти експерименту”, зайнявши ліворуч, а потім праве заднє крило, струсіть машину і запам’ятайте принаймні приблизно нанесені зусилля. Щоб замінити стелажі, спочатку вам доведеться розібратися, а потім зняти внутрішню панель у багажному відділенні (встановлене на кліпах). Ви побачите верхню гайку стійки, яку потрібно відкрутити, використовуючи той самий спеціальний ключ. Далі:

Вийміть подушку і шайбу з стрижня і покладіть машину на гніздо і демонтуйте колесо залізною щіткою очистити всі кріплення стелажів від бруду та іржі та обробіть їх WD-40, виверніть два кріплення до променя (голова за 18) і витягніть тіло

Подальший хід дій такий же, як при заміні переднього амортизатора. Якщо пружина встановлена ​​стара, краще спочатку стиснути (для сильно зношеного, це не потрібно). Потім відкрутіть гайку вгорі. Огляньте опорний підшипник. той, швидше за все, вийде з передніх амортизаторів. Коли розбирає стійку, пам’ятайте (запишіть, сфотографуйте) послідовність встановлення шайб, прокладки.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Верхня гайка задньої стійки в багажному відділенні під звукоізоляцією.

Перед встановленням потрібно перекачувати амортизатор. Для цього покладіть його на землю, виправте це чимось (або натисніть ноги) і кілька разів, повільно, висуньте і поверніть стрижень назад (він вийде до деталей газу). Робіть процедуру кілька разів, поки не зникне, свистки. Потім, перш ніж встановити амортизатор, тримайте суворо у вертикальному положенні.

Зберіть все у зворотному порядку. Якщо є динамометричний ключ, дотримуйтесь сили затягування верхньої гайки 14 нм, нижні болти. 105 нм. Зробіть те ж саме з точки зору розбирання та зібрання з другим амортизатором. Краще змінити обидва. Коли все стоїть на місці, струсіть машину для “подачі”. Ви відчуєте, що вам потрібно більше зусиль, ніж перед заміною. У цьому випадку не слід чути стороннього шуму. Задні стелажі мають більший ресурс, ніж спереду, на 10-20 тисяч. км бігу.

Як збільшити термін служби амортизаторів

Причини невдачі цих запасних частин є декількома, і найважливіші з них.це постійна їзда в умовах поза дорогою. Друга причина, яка часто випливає з першої. пошкодження пильних оглядів. Ну, амортизатор також не в порядку, якщо він погано виготовлений або неправильно встановлений.

Після того, як амортизатори були розібрані та відремонтовані, замінюючи зношені частини, частку масла. Але сьогодні ніхто не робить цього: набагато простіше і в кінцевому підсумку вигідніше поставити нову запасну частину, щоб не розібратися/збирати знову.

Попередня підготовка до заміни

Замінивши стійки для амортизаторів, може знадобитися придбання:

 • Очолювач амортизатора;
 • пружини;
 • підтримуючі підшипники;
 • полюс стабілізатора;
 • пивоварки.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Запчастини, які можуть знадобитися при заміні амортизатора

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Порівняння старих та нових джерел

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Щоб позбутися сторонніх звуків з боку підвіски, досвідчені власники автомобілів рекомендують надіти гумову трубу на дно пружини. Тому слід придбати заздалегідь невеликий сегмент шланга відповідного діаметра.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Гумовий шланг навесні

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Пружина, встановлена ​​на авто з зношеним шлангом

Необхідні інструменти для самостійного переміщення

Для того, щоб заміна переднього амортизатора був успішним, інструменти потрібні в таблиці нижче.

Демонтінг амортизатора Renault Duster

Перед тим, як розбирати стійку, вам потрібно вийняти її з машини, див. Попередній абзац.Далі знадобиться стиснення пружин. Встановіть їх на весну і витягніть їх з весни.

Ключ у 27 і шестикутник. 6 відкрутіть горіх, що тримає верхню чашку.

Далі підставка демонтується на компоненти частин, які «нанизуються» на амортизатор.

верхня опорна чашка весни; 2. верхній підшипник опори; 3. верхня підтримка стійки; 4. горіх кріплення верхньої опори; 5. шайба з гумовою.металами; 6. горіх кріплення стійки до тіла; 7. весна; 8. Вібраційна пружинна кришка; 9. телескопічна підставка; 10. буфер ходу стиснення із захисною кришкою.

Ознаки невдачі амортизаторів

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Можна визначити необхідність замінити стійки амортизації Renault Duster на візуальні характеристики та негативною зміною характеру руху. Перша група включає:

 • утворення підтектів на корпусі або стрижні;
 • механічне пошкодження мовчазних блоків;
 • іржа від структурних елементів, руйнування кріплень, вм’ятин тощо;
 • Більший знос шин зсередини.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Також несправні амортизатори Renault Duster сприяють погіршенню оперативних показників. Це проявляється в:

 • Тіло починає гойдатися з швидким прискоренням і різким гальмуванням;
 • поперечна кипіння тіла після входу в крутий поворот;
 • Зростання довжини гальмівної дороги;
 • З прямим рухом Дастер постійно тягне в будь.якому напрямку.

Статті про передню амортизаційну стійку Renault Duster

Щоб замінити передню сторону передньої сторони Duster 4×4 на оригінальну запасну частину, ви можете використовувати кілька статей. Насправді вони мають однакову якість, але є незначна різниця в ціні. Цифри представлені нижче:

Аналогові стійки Амортизація Фронт Renault Duster можна придбати статтями:

Renault 600-154-7499 Стаття підтримки та аналоговий FEBI 27-504.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

У коробці з оригінальним підшипником лежить продукт SNR, щоб не платити надлишок, знайдіть його за SNR M255-04, Lemforder 314-07 01.

Підтримуване підшипник: SNR M255-04

Стаття оригінальних пильних обрізів у поєднанні з Чіппера, –552406238R. Аналогові запчастини ASAM 30-677, SAT ST-6001548402, SASIC 26-54020.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Оригінальний котел: 552406238r

Демонтінг амортизатора Renault Duster

Перед тим, як розбирати стійку, вам потрібно вийняти її з машини, див. Попередній абзац.Далі знадобиться стиснення пружин. Встановіть їх на весну і витягніть їх з весни.

Ключ у 27 і шестикутник. 6 відкрутіть горіх, що тримає верхню чашку.

Далі підставка демонтується на компоненти частин, які «нанизуються» на амортизатор.

верхня опорна чашка весни; 2. верхній підшипник опори; 3. верхня підтримка стійки; 4. горіх кріплення верхньої опори; 5. шайба з гумовою.металами; 6. горіх кріплення стійки до тіла; 7. весна; 8. Вібраційна пружинна кришка; 9. телескопічна підставка; 10. буфер ходу стиснення із захисною кришкою.

Ознаки невдачі амортизаторів

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Можна визначити необхідність замінити стійки амортизації Renault Duster на візуальні характеристики та негативною зміною характеру руху. Перша група включає:

 • утворення підтектів на корпусі або стрижні;
 • механічне пошкодження мовчазних блоків;
 • іржа від структурних елементів, руйнування кріплень, вм’ятин тощо;
 • Більший знос шин зсередини.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Також несправні амортизатори Renault Duster сприяють погіршенню оперативних показників. Це проявляється в:

 • Тіло починає гойдатися з швидким прискоренням і різким гальмуванням;
 • поперечна кипіння тіла після входу в крутий поворот;
 • Зростання довжини гальмівної дороги;
 • З прямим рухом Дастер постійно тягне в будь.якому напрямку.

Статті про передню амортизаційну стійку Renault Duster

Щоб замінити передню сторону передньої сторони Duster 4×4 на оригінальну запасну частину, ви можете використовувати кілька статей. Насправді вони мають однакову якість, але є незначна різниця в ціні. Цифри представлені нижче:

Аналогові стійки Амортизація Фронт Renault Duster можна придбати статтями:

Renault 600-154-7499 Стаття підтримки та аналоговий FEBI 27-504.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

У коробці з оригінальним підшипником лежить продукт SNR, щоб не платити надлишок, знайдіть його за SNR M255-04, Lemforder 314-07 01.

Підтримуване підшипник: SNR M255-04

Стаття оригінальних пильних обрізів у поєднанні з Чіппера, –552406238R. Аналогові запчастини ASAM 30-677, SAT ST-6001548402, SASIC 26-54020.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Оригінальний котел: 552406238r

Вибір елементів

Важко вибрати деталі для кросовера All.Heell Drive. Магазини представляють стійки різних брендів, які відрізняються за якістю складання. Експерти радять встановити оригінальні елементи, які відрізняються за вартістю та високою якістю. Якщо машина використовується в міських умовах, ви можете вибрати дешевшу заміну.

Оригінальні стелажі

Під час пошуку компонентів за статтею враховуються основні параметри елементів. Часто замість оригінальних продуктів дешева підробка низької якості не підходить для Renault Duster.

Регулярні поглиначі задніх амортизаторів мають такі характеристики:

 • Висота колби, що виключає стрижень, становить 45,8 см;
 • Діаметр миски. 4,5 мм;
 • розмір, амплітуда трафіку стрижня. 20, 237 см.

При замовленні частина враховує версію автомобіля. Модифікації приводу переднього колеса оснащені рухомим променем. Тож задні стелажі будуть різними. Для всієї модифікації приводу на колесах ви можете встановити деталі з цифрами 562103964R, 562105300R, 8200811407.

Аналоги переднього та заднього амортизатора

Оригінальні запчастини замінюються деталями бренду Monroe. Вони відрізняються лише за вартістю. Компоненти витримують до 80 тисяч. км бігу. Передні стелажі підходять для всіх модифікацій французького позашляховика.

Деякі драйвери встановлюють міцні стелажки, які стримують.дорога водіння. Разом з ними придбано підтримуючі підшипники та завантаження.

Окрім деталей Монро, амортизатори Renault Duster Zekkert, Magnum, прибуток, Kayaba підходить для Renault Duster. Компоненти, що виробляються Білштейном, Брекнер вважаються високою якістю.

Економічний власник автомобіля повинен придбати продукцію бренду Stellox з гірськолижним номером 42139935SX. Для позашляховика, призупинення якого постійно страждає на великі навантаження, вибирайте продукцію бренду Lemforder.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Виберіть потрібну підставку.

Оригінальна підставка для амортизатора має статтю 543028126r. Вибираючи нову деталь, найкраще придбати оригінальні аксесуари. Вони розроблені для роботи з певною моделлю автомобіля, тому вони показують оптимальні характеристики жорсткості, що необхідно для комфортного руху.

Вибираючи аналоги, необхідно враховувати, отримали ці деталі сертифікації чи ні. Це буде впевнено, що під час встановлення не виникне труднощів, а частина триватиме якомога довше.

Одним із поширених варіантів серед аналогів є продукти Bilstein. Моделі цього бренду недорогі і мають збільшене стебло, що дозволяє додатково збільшити зазор на 2,5-3 сантиметри.

Крім того, є інші моделі від відомих виробників.

Ціна на оригінальні деталі досить висока. Але такі аналоги, як Каяба, коштуватимуть навіть дорожче. Тому більшість власників Renault Duster схильні на користь оригінальних продуктів.

Попередня підготовка до заміни

Замінивши стійки для амортизаторів, може знадобитися придбання:

 • Очолювач амортизатора;
 • пружини;
 • підтримуючі підшипники;
 • полюс стабілізатора;
 • пивоварки.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Щоб позбутися сторонніх звуків з боку підвіски, досвідчені власники автомобілів рекомендують надіти гумову трубу на дно пружини. Тому слід придбати заздалегідь невеликий сегмент шланга відповідного діаметра.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

Необхідні інструменти для самостійного переміщення

Для того, щоб заміна переднього амортизатора був успішним, інструменти потрібні в таблиці нижче.

Заміна передніх штрихів амортизатора на Renault Duster

Інструкції щодо заміни передніх штрихів амортизатора на Дастер, представлений нижче.

 • Відкрийте капюшон.
 • З одним ключем захопити амортизаторний стрижень, щоб він не повернувся, а другий. послабити затягування горіха.
 • Зафіксуйте машину за допомогою паркувального гальма.
 • Під задньою осі покладіть взуття проти страждання.
 • Відключіть кріплення гальмівного шланга і повністю випустіть його.
 • Відкрутіть горіхи для тяги стабілізатора до амортизатора.
 • Від’єднайте прилавок від тіла.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

 • Зніміть решту гумової.металної прокладки збоку розпилювача.
 • Оберніть гайку стека.
 • здійснити дефект у видалених елементах.
 • Зберіть все у зворотному порядку видалення.
 • Контролювати підвіску.

Крок.by.step Заміна задніх амортизаторів стелажів з Renault Duster

Детальний алгоритм заміни задніх стелажів на Дастер представлений нижче.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір
 • Вікно для багажного відділення відкриває вид на горіх верхнього кріплення стійки для амортизатора. Це повинно бути відкрученим, тримаючи стебло від повороту.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір

 • Стисніть пружину стяжкою.
 • Відкрутіть горіх.
 • Після розгортання горіха, підтримки, чашки та підшипника видаляються.
 • Вийміть пружину.
 • Apoil і Chiper.
 • Провести дефект.
 • Покладіть на чашку.
 • Одягніть підтримку та підтримку
 • Зробіть горіх і затягніть його.
 • Зберіть усе у зворотній послідовності.

Особливості заміни стелажів Renault Duster з усіма приводами.колесом

Особливість заміни амортизаторів на Renault Duster 4×4. це незначна різниця в конструкції стійки для амортизаторів та наявність необхідності зняття тяги стабілізатора. Робота над роботою додається нижче.

стелажів, duster, зробити, оптимальний, вибір