Як перевірити котушку запалювання на газ 53. Почувши котушку запалювання Газ 53

Чому котушка для газу 53

Під час візуального обстеження виявлено наявність наявних потоків нафти, грязьових відкладень, надійність сполук та контактів мережі виявляється. Щоб перевірити споживання напруги до вузла, потрібно увімкнути запалювання та виміряти напругу між вихідним “B” та масою з вольтметром. Це має бути 12 в. Якщо напруга не надходить, проблема полягає в блоці запалювання.

Щоб перевірити обмотки, мультиметр повинен бути встановлений у режимі вимірювання опору. Щоб перевірити, один мультиметровий зонд підключений до виведення обох обмот, другий зонд підключений до виходу первинної обмотки. У цьому випадку пристрій покаже опір первинної обмотки (автор відео. Altevaa TV).

Прикріплюючи один зонд тестера до виходу первинної обмотки, а другий до центрального висновку КЗ може бути виміряний загальний опір обох обмоток. Таким чином можна отримати значення опору вторинної обмотки.

Під час вимірювання опору на обмотки читання повинні відповідати наступним значенням:

Якщо значення відрізняються від вищезазначеного, вузол несправний і вимагає відновлення. Ознакою несправності короткого замикання є наявність закриття на масу.

У VAZ 2106 Транспортні засоби з інжекторним двигуном немає переривника-розподілу, використовуються два кц, які знаходяться на кришці циліндра. Напруга в мережі перевіряється спеціальним контролером. Поширена причина несправності короткого замикання.це перегрівання або інтерес закриття обмоток. Це трапляється, якщо двигун працює з надмірними прогалинами свічок для іскри або, якщо в з’єднаннях немає контакту.

Характерні несправності вузла та способи їх усунення

Поширена причина відмови частини.це несправна висока напруга та свічки. Kz часто мотлох, якщо запалювання вмикається протягом тривалого часу, а двигун не працює. При підвищеній температурі ізоляційний матеріал обмоток висихає і розсипається. Це викликає коротке замикання. KZ непридатний, його слід замінити.

Можлива причина не працюючого КЗ може бути поганою якістю контакту з електричною проводкою. У цьому випадку вам потрібно затягнути контакти, очистити клеми окислення.

Причиною несправності часто є слабка іскра. У цьому випадку іскра не може прорватися через зазор, що перевищує відстань більше 5 мм. Робочий вузол повинен пробитися через прогалину близько 15 мм. В іншому випадку KZ несправна і його заміна потрібна.

Перевірка кута запалювання двигуна VAZ-2107

Методи, описані нижче, дозволяють самостійно виправити запалювання. Вони підходять однаково добре як для контактних, так і для безконтактних трамбрів.

Виправте кут запалювання холостого ходу. Ми зігріваємо двигун до робочої температури, холостого ходу, перетворюючи тіло відносно пристрою, “ловити” положення, в якому швидкість буде найвищою. Ми фіксуємо трамвайну в цьому положенні.

Ми перевіряємо правильність кута встановлення запалювання “на ходу”. Дивлячись на безкоштовну ділянку плоскої дороги, ми залишаємо за нею. Зберігайте швидкість 40 км/год у четвертому передачі і різко натисніть на педаль газу. Сонний металевий стук слід почути під капотом, зникаючи сам через кілька (чотирьох.шести). У вас є все саме так? Тож коригування завершено. Якщо стук не зникає тривалий час, ми зупиняємось, послаблюємо тримблер і повернемо трамвайну за годинниковою стрілкою на пару міліметрів, роблячи запалювання пізніше. Запустіть двигун ще раз, прискоріть, повторіть перевірку.

Якщо взагалі немає стука. Виконуючи ці дії кілька разів, ви отримуєте оптимальний кут нападу запалювання для двигуна ваз.

Були запитання? Перегляньте це відео

Не знайшов інформації, яка вас цікавить? Задайте питання на нашому форумі.

Ми рекомендуємо прочитати:

VAZ 2106 Опис ламп та індикаторів

Потягнення гайки хвостової коробки передач Ваз 2107 та Niva

Як змінити крило на Ваз 2107

Як видалити сидіння на VAZ 2114

VAZ 2112. 16 клапанів складання GBC

Пороги на VAZ 2110 від Priora

Адаптація дросельного клапана VAZ 2114 E

Модуль запалювання

Як було сказано вище, “десяток” має 4 типи 16-клапанного двигуна, а також об’єм 1,5 та 1,6 літра. Звідси слідуватиме за відмінностями модулів запалювання. Залежно від встановленого двигуна з певним обсягом, ваш модуль запалювання буде встановлений.

Відмінності

Основними відмінностями модулів будуть розміри та кріплення. У 1,5.літровому ICS модуль запалювання має великі розміри, на відміну від 1,6.літрового двигуна. Вартість модулів залежить від виробників, але слід зазначити, що MZ з 1,5.літрового двигуна завжди дорожчий, ніж 1,6 літра.

Процедура перевірки

Якщо одна або кілька ознак «вмирання» котушки або якщо неможливо запустити двигун, виявлено, необхідно перевірити його продуктивність. Це необхідно для того, щоб з’ясувати, яка природа відбулася зривом, і, отже, почати його усунути. Чи можна це зробити без пристроїв? На жаль немає. Якщо не негайно замінити котушку на навмисно працюючу. Принаймні, цього буде достатньо, щоб мати звичайний мультиметр. Такий тестер повинен зберігатися в машині за машиною. його вартість майже символічна.

Загалом, перевірка проводиться відносно легко. Досить виконувати наступні дії, і навіть абсолютно недосвідчений автомобіліст впорається з цим.

Перш за все, потрібно оглянути сам підрозділ запалювання. Якщо двигун взагалі не починається, то вам потрібно з’ясувати, чи є іскра. Це потрібно зробити:

 • Від’єднайте головний провід від трамвайня (розташований у центрі);
 • Підключіть до неї свічку;
 • Тримаючи його плоскогубцями, застосовується до корпусу двигуна або до переривання;
 • Увімкніть запалювання.

За відсутності іскри є лише один висновок. відмова в котушці. Далі вам потрібно з’ясувати, чи постачається електроенергія.

Чек здійснюється мультиметром. Один з його зонда застосовується до висновку “B” на котушці, другому до маси. За відсутності напруги після включення запалювання. несправність дивиться безпосередньо в замок.

Крім того, йому також дозволяється живити котушку відповідно до екстреної схеми. Тут провід від плюс клеми акумулятора прикріплений для контакту “B”. У цій ситуації ви можете бути повністю впевнені. напруга подається. Однак, коли ці дії не призвели до іскри, необхідно перевірити первинну обмотку на цілісність.

 • Проводка, розташована з його боків (вони низька напруга) відключена;
 • Мультиметр піддається режиму і вимірюється опір;
 • Вторинна обмотка також називається однаково.

Чому котушка не дає іскри

Серед причин того, що транспортний засіб не хоче починати, ви можете виділити:

 • Паливо не входить до карбюратора;
 • З котушки немає іскри;
 • Поточний сигнал не досягає котушки;
 • Розповсюджувач запалювання зламався;
 • Між електродами свічки запалювання немає іскри;
 • струм не входить до тамблера.

Крім того, іноді трапляється, що функціонування живлення блокується стартером. Але, перш за все, слід обстежувати обмотку електродвигуна. Можливо, є скелі. Якщо ні, то, здебільшого, стартер буде в хорошому. У цьому випадку слід вивчити котушку.

котушку, запалювання

Якщо двигун не починається, але на центральному проводі є іскра.

У цьому випадку можлива помилка бігуна Trumbler, тобто його зрив або опір спалювання від радіоінтееренції.

Щоб перевірити бігун на поломці, просто покладіть дріт високої напруги з котушки до трамвая над бігуном і прокрутіть двигун за допомогою стартера. У цьому випадку необхідно дотримуватися запобіжних заходів щодо поразки електричного струму, він не фатальний, але дуже неприємний. Якщо іскра ковзає між дротом і бігуном, то бігун повинен бути замінений. Якщо іскра не пропускає, тоді перевірте справність на встановленої в ній опір.

У системі запалювання можуть виникнути інші несправності, але з ними двигун почнеться, але він буде працювати нестабільним або тригером.

Прочитайте також: Ключ для відео.генератора Artia Genera

Я вирішив зателефонувати на тему, щоб “після того, як не було іскри”, тому що в цілому Інтернету я нічого не знайшов, згідно з таким запитом, запит до адміністраторів, будь ласка, будь ласка, можливо, хтось стане в нагоді Для мого досвіду.

І тому сама історія посеред міста перестала починати і штовхати, і в буксирі була в буксирі, все ще не запускається, перевірили іскру на свічку, немає іскри, вони вирішили перевірити, чи є іскра Центральний кабель після хребта є жирним білим, вони змінили трамагляв, жодна іскра не змінила іскру іскри, що машина не почала нас все одно, стартер все.таки крутиться, як поганий, ми перевіряємо перемикач, що немає Потужність, у комутаторі був один мертвий набряклий конденсатор, не почався машина.

Розв’язання проблеми: замінив котушку, іскра стала товстим і мідою, і це головне.

Ситуація, коли це не перший раз для початку, або взагалі не запускає двигун, важко назвати приємним. Досвідчені автомобілісти знають, що будь.яка несправність системи запалювання призводить до часткової, а часто до повної несправності автомобіля двигуна.

Отже, якщо ваш автомобіль не починається, причини:

Поточні сигнали не входять до котушки запалювання; Паливо не досягає карбюратора; Струм з котушки запалювання не входить у трамвайну; Причина не є іскрою від котушки запалювання; Іскра не проходить між електродами свічки; Рідина палива не потрапляє в камеру згоряння; Розповсюджувач запалювання зламався.

Двигун також може заблокувати стартер. Але перед тим, як перевірити стартер, огляньте стан електричної обмотки, якщо він не зламаний, то стартер, швидше за все, працює. Зверніть увагу на котушку запалювання.

Котушка запалювання. це перетворювач струму низької напруги до струму високої напруги в системі запалювання автомобіля.

Несправності котушки запалювання виражаються наступними діями автомобіля:

зменшення інтенсивності двигуна; Проблеми в запуску двигуна; різке зменшення мінімальної швидкості двигуна та перерва в його роботі в холостому ходу; Збільшення витрат на пальне.

Як зрозуміти, що немає іскри з котушки запалювання

Перш за все, необхідно зрозуміти, що це за вузол. Насправді цей пристрій призначений для перетворення струму з низької до високої напруги. Без нормальної роботи системи функціонування транспортного засобу взагалі неможливо. Зрозумійте, що з таким елементом є деякі проблеми, ви можете за такими характерними симптомами:

 • потужність живлення зменшилася;
 • Існують певні проблеми з запуском двигуна;
 • Споживання палива збільшилося;
 • Перебої в експлуатації транспортного засобу спостерігаються в режимі очікування.

Як перевірити іскру на котушці запалювання

Коли ви розумієте, що проблема лежить у котушці, її слід відремонтувати. Але не одразу біжіть до сервісного центру, якщо немає іскри з котушки запалювання. Тому що для таких послуг вам доведеться платити багато.

Спочатку вам потрібно провести візуальний огляд елемента. Різні деформації, механічні пошкодження, сильне забруднення та плями можуть призвести до того, що струм не входить у котушку запалювання. Бруд повинен бути стертий сухою ганчіркою. Вам потрібно звернути увагу на електропроводку.

Важливо, щоб на ній не було вологи та скель.

Тоді вам слід трохи перемістити проводку високої напруги. Якщо після цього він все ще не переходить від котушки запалювання, то необхідно зробити більш ретельну діагностику.

Несправність запалювання перевірки датчика трамвай.

Перевірте справність датчика дистриб’ютора та дроту, що з’єднує його з перемикачем, може бути декількома способами. Перший, найпростіший, виконується за допомогою контрольної лампи. Для цього відключіть провід від виходу “d” комутатора та підключіть керуючу лампу до дроту. Ми підключаємо другий контроль управління до будь.якого плюс проводу. Спалювання контрольної лампи вказує на цілісність котушки та дроту. Якщо керуюча лампа не спалює, то ми підключаємо керуючу лампу до виходу Trumbler. Налаштування керуючої лампи вказує на несправність дроту від трамвайного до перемикача. Якщо лампа не спалює у другому випадку, то в котушці є скеля. Найчастіше вихід котушки датчика на котушці раціону зникає. У 90% випадків це допомагає знайти несправність.

Другий метод, більш точний, полягає у перевірці цілісності його котушки за допомогою омметра. За допомогою цього методу контролюється не тільки цілісність котушки, але й можливий близький між поворотами та котушками до тіла. Щоб перевірити зонд омметра, ми розміщуємо багажник і дріт на тіло, як у першому випадку, і вимірюємо опір. Перевірка проводиться в тому ж порядку, що і описано вище. Опір котушки залежить від кількості циліндрів.

Ще один датчик можна перевірити за допомогою вольтметра або осцилоскопа. Для цього необхідно виміряти напругу між тілом і вихід трамвайну під час обертання двигуна стартером. Дріт із трамбрів, як у всіх випадках, повинен бути відключений. Датчик повинен видати змінюючу напругу порядку 3V.

Перевірте свічки запалювання та котушку

Далі необхідно оцінити адекватність функціонування свічок. Перш за все, він видаляє 2 дроти високої напруги з дистриб’ютора. Після того, як поставити електропроводку, щоб вона була 7 міліметрів з двигуна. Запустити стартер. Якщо ви бачите синю іскру, то система працює належним чином. Якщо відтінок різний, або іскри взагалі немає, необхідно зробити ремонт системи.

Потім, у ситуації, коли у вас є іскра від котушки запалювання, вам потрібно оцінити продуктивність та саму котушку. Алгоритм тут не відрізняється від перевірки свічок. Ми беремо дріт, який йде від котушки, після чого приносимо його до мотора. Якщо при запуску двигуна не іскриться, то елемент несправний.

Але вся робота не закінчується на цьому. Тепер вам слід взяти омметр. Тож можна буде виявити розрив ланцюга. Якщо все добре, то, перевіряючи первинну обмотку, ми побачимо 3 оми, а вторинні. 7000 Ом. Якщо індикатори, отримані нами, нижче нормативних цінностей, вам слід придбати нову котушку.

Якщо немає іскри з котушки запалювання, варто ретельно перевірити всю проводку та контакти. Перевірте ізоляцію проводки, можливо, є певний дефект. Перш за все, необхідно розгадати електропроводку, а також належним чином розкладати її. Потім візьміть амперетр. Щоб перевірити систему разом із нею, слід підключити проводку трамвайну, а потім увімкнути запалювання.

Важливо, щоб отриманий індикатор струму не перевищував норму допустимого для вашого транспортного засобу.

Якщо струм більш ніж необхідний, це вказує на скелю, що виникла у випадку короткого замикання. Як правило, така несправність виникає, якщо запалювання увімкнено з вимкненим двигуном, що призводить до розриву проводів високої напруги.

Невдача перемикачів системи запалювання.

Щоб перевірити перемикач, достатньо увімкнути запалювання та подивитися на вольтметр, розміщений на панелі приладів. Якщо після запалювання ввімкнено через деякий час, приблизно 10 секунд., Його стрілка буде відхилятися далі, тобто напруга підніметься, тоді обробка точно працює. В іншому випадку необхідно перевірити наявність напруги на виході перемикача “”.

Наявність потужності повинна перевірятися у двох режимах, коли запалювання увімкнено і коли стартер увімкнено. У випадку, якщо напруга не приходить до виходу плюс, в жодному з режимів, вам потрібно перевірити справність запалювання та проводів з нього до комутатора. Якщо запалювання варіатора знаходиться в системі запалювання, то приводьте всі його контакти з будь.яким мідним дротом. Поява перемикача перемикача в цьому випадку вказує на несправність варіатора. Якщо є напруга, то перемикач повинен бути замінений або перевірений на іншій машині або підставці.

Відсутність потужності при включенні стартера може бути викликана несправністю контактної групи запалювання або варіатора, якщо вона встановлена.

Інші фактори впливу на котушку

Всі несправні котушки не відремонтуються, вони підлягають заміні.

Якщо проблема не усунута, а котушка в ідеальному порядку, це означає, що трамвайна або електронна система сама несправна. Щоб встановити цей факт, на одному кінці вольтметра, торкніться котушки, другого. тіла автомобіля, точніше, її “маса”. Несправність доводить нульову індикації вимірювального пристрою.

Діагностика датчика положення колінчастого вала, і немає нічого більш виснажливого, ніж діагностика переривчастого запуску, скарги на відсутність запуску без діагностики Auto 0

Положення колінчастого вала та розподільного вала DPKV / DMRV: Діагностика та характеристики положення колінчастого вала (DPKV) та положення валу розподілу (DPRV) з ефектом залу є діагнозом Auto 0

Коди OBD2: Опис та інтерпретація Ви маєте діагностичний код несправності та хочете знати, що це означає? У цьому діагнозі Авто 0

Регулятор холостого ходу: Пошук та усунення несправностей регулятора холостого ходу забезпечує постійну швидкість двигуна при холостому ходу при будь.якому навантаженні. Для діагностики автоматично 0

Датчик температури повітря на датчику температури на вході на поглинене повітря може бути досить невибагливим компонентом, але він відіграє ключову роль. Його діагноз автомобілів 0

Датчик колінчастого вала (датчик колінчастого вала): Принцип роботи датчика колінчастого вала є одним із ключових постачальників інформації про управління двигуном. Він визначає швидкість і додає коментар, щоб скасувати відповідь

Пошук коментарів: нові статті

 • Як перевірити та замінити датчик рівня палива та відправлення блоку
 • Діагностика датчика положення колінчастого вала та розподільного вала
 • Чому в теплоносій є масло?
 • Положення колінчастого вала та розподільного вала DPKV / DMRV: Діагностика та характеристики

Популярні статті вихлопної системи автомобіля. Типи та особливості Scanmatic 2 для напруги Android на датчику залу, що розкидає діастік, що whate white and elled та cartomol back

Розрив на свічки запалювання для газу Vaz

Проблему також можна вирішити, використовуючи тонкі електроди в свічках, оскільки утворення іскри між ними вимагає набагато менше напруги. На відміну від бензину, газова повітряна суміш набагато складніше запалюється, і при спалюванні газу виникає більш високі температури. У такому середовищі матеріали, з яких електроди та корпуси звичайних свічок запалювання виготовляються набагато швидше. Деякі зазори клапана, і якщо вони частіше відрегульовані (принаймні вдвічі частіше), краї клапанів і сідлів можуть спалити, що призведе до зменшення стиснення та, відповідно, погіршення енергетичних характеристик. Певною мірою ця проблема вирішується встановленням допсистеми, яка постачає спеціальну рідину в впускному колекторі, що, в свою чергу, знижує швидкість зносу сідлів клапанів. Щоб позбутися проблем клапана, дозволяє модернізацію головки циліндра із заміною сідла та клапанів з більш стійким до тепла. Такі спеціально для газових двигунів виробляються деякими виробниками компонентів для льоду. Наприклад, Колбеншмідт робить сідло клапана з спеціального високостійкого матеріалу за замовленням (для наданих розмірів). Правда, такі деталі в кілька разів дорожчі, ніж звичайні. 21 жовтня 2020 року

котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання

Інші несправності.

Якщо датчик і перемикач у хорошому стані, необхідно перевірити справність котушки запалювання та високопостійні дроти. Під час перевірки дротів високої напруги вимірюється їх опір, значення якого залежить від маку, типу, довгого та виробника. Тому при перевірці достатньо порівняти значення опору між проводами, враховуючи їх довжину. З великою різницею в дроті необхідно замінити. У цьому випадку найкраще замінити весь набір. Котушку запалювання можна перевірити опором, але лише зі ступенем ймовірності. Тому краще просто змінити його на навмисно працюю.

Розбиття котушок запалювання може бути викликано декількома факторами, а саме:

 • Механічний ефект. Можливо, просте старіння пристрою призвело до корозії ізоляції, що спричинило її знищення. Можливо, справа була пошкоджена від випадкового удару, і нафта витікала з котушки, і це призвело до її перегріву. У таких випадках краще негайно замінити конвертер на новий.
 • Порушення контакту. Влітку та міжсезоння, завдяки удару вологи на контактну групу, може з’явитися окислення. Це призводить до падіння живлення напруги в свічки запалювання.
 • Перегрівати. Такий дефект частіше зустрічається на котушках індивідуального типу. В літній спеку, а також під час тривалих поїздок, ви навряд чи можете контролювати температуру котушки запалювання. Однак, щоб уникнути таких ситуацій, ви можете використовувати високоякісні пристрої та охолоджуючі рідини.
 • Підвищена вібрація. Також особливо небезпечно при використанні окремих котушок запалювання. Основна вібрація, що впливає на пристрій, походить від циліндрів. Щоб зменшити наслідки цих сил, достатньо вчасно усунути несправності в роботі двигуна.

В принципі, котушка міцного та дуже надійного елемента та основною причиною більшості поломок. це банальне старіння, що призводить до розладів ізоляції та нормальної роботи. Нижче наведено методи перевірки цілісності котушок.

Як працює

Принцип експлуатації котушки запалювання базується на основних фізичних законах, які навчали в школі. Його можна охарактеризувати так: Напруга низької напруги надсилається на первинну обмотку. Все це створює магнітне поле. Іноді цю напругу можна усунути шляхом переривання, що спричиняє різке скорочення магнітного поля разом із утворенням електродвигуна в котушці.

Якщо ви вірите фізичному закону щодо електромагнітної індукції, то значення електричного двигуна, що виникає таким чином, є пропорційною кількістю поворотів у обмотці ланцюга. Це може пояснити той факт, що у вторинній котушці є висока напруга імпульсу, оскільки існує велика кількість поворотів. Цей імпульс подається до свічки запалювання. Більше того, цей процес не характерний для індивідуального типу, оскільки це встановлюється безпосередньо на свічку.

Це завдяки цьому імпульсу, що передається за допомогою котушки, між електродами свічки є іскра, яка викликає займання суміші палива-повітря. І в той момент, коли поява цієї іскри вже просто необхідна, контакти в дистриб’юторі-Breeder відкриті. У той же момент ланцюг первинної обмотки ламається. У центральному контакті котушки з’являється струм високої напруги, після чого вона знову йде. на контакт, навпроти якого в цей момент є електрод бігуна. Зрештою, ланцюг закритий, і імпульс переходить до свічки запалювання, що належить до одного з циліндрів.

Застарілі автомобілі автомобілів мали такі барабани, напруга, з якої потрапили до всіх свічок негайно, використовуючи дистриб’ютор запалювання. Останній механізм був недостатньо надійним, і тому в сучасних автомобілях вони почали активно користуватися системами з індивідуальними котушками типу, що належать до кожної окремої свічки. У зв’язку з цим іскрова енергія збільшувалася, а рівень радіоінтенсури, що створювало систему запалювання, навпаки, зменшився. Крім того, використання цієї системи дозволило прощатися з необхідністю використання дротів високої напруги, які часто виявляються ненадійними.

Котушка, як найважливіший елемент загальної системи запалювання, потребує особливої ​​уваги та догляду. Тому цього не слід нехтувати і очікувати останнього, тоді як лише цей механізм виходить із системи, але вся система запалювання, а згодом і машина. Тому я рекомендую завжди знайти час для принаймні елементарної діагностики автомобіля та системи запалювання, зокрема, особливо якщо вона зараз відома про принцип його роботи. І нехай машина ніколи не провалюється.

Розрив на свічки запалювання для HBO

Варто зазначити, що усунення краватки та згинання поплавця в циліндрі (для більш просторості) минулого літа спричинило розбиття коробки передач, які не могли протистояти високому тиску газу, і в гіршому. розрив балонної кулі. Тож ви не повинні відмовлятись від різака, а також погодитися на надмірне згинання поплавця. Крім того, циліндр повинен бути оснащений запобіжним клапаном, який чинить підвищений тиск (понад 27 атм.).

На місці встановлення циліндра слід забезпечити вікно вентиляції (Windows), що виключає газ, що входить до салону автомобіля

Тепловий режим при встановленні HBO важливо знати, що звичайні двигуни розроблені для характеристик горіння в циліндрах суміші газової повітря

Як підключити котушку

Котушка запалювання. трансформатор, робота якого спрямована на збільшення прямого струму. Основним його завданням є генерація струму високої напруги, без якого паливна суміш неможлива. Струм від акумулятора входить до первинної обмотки. Він складається з ста і більше поворотів мідного дроту, який ізолюється спеціальною речовиною. Напруга низької напруги (дванадцять вольт) постачається до країв. Краї призначаються до контактів на його кришці. Є набагато більше поворотів (до тридцяти тисяч) і дріт набагато тонше для вторинної кількості поворотів. Висока напруга створюється на вторинній (від двадцяти п’ятірки до тридцяти тисяч вольт) через товщину та кількість витків.

Він підключений наступним чином: контакт вторинної схеми підключений до первинного контакту контакту, а другий контакт обмотки підключений до нейтрального клеми на кришці, саме цей провід є передавачем високої напруги. З цим висновком підключений провід високої напруги, інший край якого з’єднаний з нейтральним терміналом на кришці. Щоб створити велику силу магнітного поля, залізне ядро ​​розташоване між обмотками. Вторинна обмотка розташована всередині первинної.

Структурно котушка запалювання складається з таких елементів:

 • Ізолятор;
 • Кадр;
 • Ізоляційний папір;
 • Звивиста (первинна та вторинна);
 • Ізоляційний матеріал між обмотками;
 • Клема виходу первинної обмотки;
 • Контактний гвинт;
 • Центральний термінал;
 • Кришка;
 • Клемна клема на первинних та вторинних обмотках;
 • Пружина центрального терміналу;
 • Первинна обмотка рамка;
 • Зовнішня ізоляція на первинній обмотці;
 • Застібка;
 • Зовнішній магнітний ланцюг і ядро.

Отже, коротко про принцип роботи.

На вторинній обмотці відбувається висока напруга, і в цей момент низький струм проходить на первинному. Таким чином, виникає магнітне поле, внаслідок чого на вторинній обмотці з’являється струм високої напруги. На даний момент, коли вам потрібно створити іскру, контакти переривання запалювання відкриваються, і в цей момент схема відкрита на первинній обмотці. Струм високої напруги отримує центральний контакт кришки і кидається на контакт, поблизу якого знаходиться бігун.

Підключивши котушку до системи запалювання, в принципі, у вас не повинно виникнути труднощів, у випадку, коли ви призначили або пам’ятаєте, які дроти підключені або запам’ятовуються для попереднього демонтажу. Якщо ви цього не зробили, то я скажу вам, як це зробити. З’єднання проводиться наступним чином: вам потрібно підключити коричневий дріт до позитивного терміналу. Зазвичай позитивний термінал вказується “”, але якщо ви не дотримуєтесь знака, то вам потрібно знайти його самостійно. Для цього ви можете використовувати індикаторну викрутку. Я думаю, ви можете ним користуватися

Важливо, перш ніж підключитися, очистіть усі контакти та перевірте дроти на справність. Чорна проводка підключена до другого терміналу (Klem Klem). Цей провід, пов’язаний з розповсюджувачем напруги (трамбрів)

Цей провід, пов’язаний з розповсюджувачем напруги (трамбрів).

Схема зв’язок декількох елементів виглядає наступним чином. Один із кінців котушки підключений до бортової мережі. Другий кінець підключений до наступного, і тому кожен підключений до останнього. Решта вільного контакту останньої котушки повинен бути підключений до трамвайну. І загальна точка підключена до перемикача напруги. Після того, як всі кріплення та горіхи добре підтягнуті, ви можете розглянути заміну завершеного.

Кілька важливих порад перед заміною та підключенням. У випадку, коли ви вирішили для себе, що несправність запалювання саме є котушкою, краще негайно придбати новий і підключити її (схема вказана вище). Тож ви обов’язково будете впевнені, що зараз з нею проблем немає, оскільки вона абсолютно нова.

Якщо ви знайдете на поверхні певних дефектів, краще його негайно замінити. В іншому випадку вона буде працювати деякий час, і вам доведеться знову повернутися до цієї теми. Краще грати в безпеці заздалегідь, щоб не зупинятися десь на дорозі. Зрештою, запалювання автомобіля вимагає, не прощає помилки та недбалості.

Під час ремонту автомобіля, особливо якщо мова йде про систему запалювання, ви повинні бути надзвичайно акуратними в діях. Оскільки ви можете зіткнутися з дротями високої напруги. Тому, блукаючи заміною або ремонтом ремонту, ви повинні дотримуватися правил безпеки.

котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання
котушку, запалювання

Ознаки несправностей котушок запалювання

Будь.які пошкодження та інші котушки запалювання негайно виявляються порушенням роботи двигуна вашого автомобіля. Існує два основних типів несправностей, це низька потужність іскри або її повна відсутність. З труднощами, двигун працює з перервами, Troit, горюча суміш не спалюється повністю, потужність тощо.

Основні особливості, що вказують на порушення в роботі котушки:

 • У циліндрах детонація суміші не завжди відбувається;
 • Проблеми в запуску двигуна;
 • переривчаста швидкість холостого ходу;
 • З’являються ривки на прискорення;
 • “Знімає” вихлопну систему;
 • Двигун взагалі не починається;
 • починає “Трамп”.

У разі порушення ізоляційного шару котушки або провідників іскра стукає на справу, що призводить до втрати поточної сили на свічку або повної відсутності.

Модуль запалювання горить на VAZ 21102

Люди, які можуть дати розумну пораду? Є VAZ 21102 8KL 1.5 Постійно, кожні 12-13 км, модуль запалювання виходить з ладу. Втретє я вже змінююсь. Діагностика несправностей не виявляє. У кого є вгадки, бо це відбувається? Я практично не працюю на машині

Год выпуска 2006,модуль Bosch.

Модулі були розміщені на вази до 2004 року. Після 2004 року на вазах немає модулів. Є котушки запалювання. А котушки дуже рідко спалюються. Потрібно перевірити сам блок управління. Можливо, проблема в клавіші. Або в роз’ємному контакті. Я не можу повірити, що котушки так просто спалити. Які циліндри перестають працювати ? Які помилки виходять?

Год выпуска 2006,модуль Bosch.

Модулі були розміщені на вази до 2004 року. Після 2004 року на вазах немає модулів. Є котушки запалювання. А котушки дуже рідко спалюються. Потрібно перевірити сам блок управління. Можливо, проблема в клавіші. Або в роз’ємному контакті. Я не можу повірити, що котушки так просто спалити. Які циліндри перестають працювати ? Які помилки виходять?

P013 4 Вимкніть ланцюг сигналу кисню до нейтралізатора p0300. Множинні проходження запалювання P0302 виявляються проходженням запалювання у 2 циліндрові P0303 виявлення запалювання в 3 циліндровому русі P1426 ланцюг управління адсорберним клапаном, без датчика транспортного засобу датчика транспортного засобу транспортний засіб

302 і 303.помилки, це не обов’язково звинувачувати котушки. Можливо, клапан спалений або не відрегущений. Також можуть бути форсунки. Можливо, у вас є запалювання замість слова, написано слово запалювання. Це бентежить людей. А для решти помилок ви, мабуть, все розумієте. Спочатку перевірте дроти на наявність скелі. У вас є спідометр? 134.UU, ще не шукайте помилки. Найбільше його причини для запалювання проходять. 1426t.

P013 4 Вимкніть ланцюг сигналу кисню до нейтралізатора p0300. Множинні проходження запалювання P0302 виявляються проходженням запалювання у 2 циліндрові P0303 виявлення запалювання в 3 циліндровому русі P1426 ланцюг управління адсорберним клапаном, без датчика транспортного засобу датчика транспортного засобу транспортний засіб

302 і 303.помилки, це не обов’язково звинувачувати котушки. Можливо, клапан спалений або не відрегущений. Також можуть бути форсунки. Можливо, у вас є запалювання замість слова, написано слово запалювання. Це бентежить людей. А для решти помилок ви, мабуть, все розумієте. Спочатку перевірте дроти на наявність скелі. У вас є спідометр? 134.UU, ще не шукайте помилки. Найбільше його причини для запалювання проходять. 1426t.

Ознаки та причини несправності котушки запалювання

Багато хто вважає, що нагрівання котушки в процесі є несправністю. Однак це не так. Струм високої напруги проходить через обмотку, тому можливе невелике нагрівання котушки.

Ознаки несправності

Основними ознаками несправної котушки є наступне.

 • Відсутність іскрів. Це найпоширеніший знак, в якому неможливо запустити двигун. Котушка в цьому випадку повинна бути замінена.
 • При запуску двигун починає працювати і негайно зупиняється. Причина цього також є несправною котушкою.
 • Двигун працює постійно, не перегрівається, але споживання палива збільшується.

Відкривши капюшон, ви можете побачити відсутність іскри, коли двигун запускається

Існує також ряд непрямих ознак несправності котушки, які до певного часу не впливають на продуктивність двигуна, але з’являться найближчим часом:

 • Механічне пошкодження тіла котушки, яке можна побачити неозброєним оком.
 • Клуги в обмотках котушки.
 • Перегрівання котушки.

Крім того, водій повинен попередити нерівномірний розподіл сажи на свічках, а також неможливість запустити двигун вперше. Якщо є принаймні найменші сумніви щодо виконання котушки запалювання, краще перевірити її відразу, не дозволяючи можливість невдачі в дорозі.

Причини несправності

Експерти розрізняють дві причини, чому котушка запалювання може зазнати невдачі.

 • Використання низькоякісних свічок запалювання. Дешеві свічки виробляють зворотні гази, що, в свою чергу, може спричинити поломки у ізоляторів. Як результат, поради котушки швидко провалюються, і вам доведеться змінити котушку зі свічками.
 • Сильне перегрівання тіла котушки. Сама котушка повинна працювати в будь.яких температурних умовах. Однак, при частому перегріву двигуна котушка також відчує перевантаження температури. Зазвичай це відбувається з агресивним рухом або проблемами з системою охолодження двигуна.

Якість свічок безпосередньо впливає на продуктивність котушки запалювання

Якщо усунути можливість появи цих причин, ви можете значно збільшити термін служби котушки.

Діагностика котушки запалювання

Якщо підозра на несправність котушки, перш за все, слід перевірити, чи подається напруга до нього. Це зажадає:

Ви можете перевірити котушку з мультиметром як на автомобілі, так і з виведення її з тіла

Сама перевірка така:

 • Подача напруги до котушки увімкнена.
 • Мультиметр підключений до клеми B та маси. Він повинен показати 12 в.
 • Якщо напруга не надходить до котушки, то замок запалювання несправне.
 • Якщо триває напруга, вимірюється опір первинних та вторинних обмоток. Для цього контакти мультиметра приєднані спочатку до висновків однієї обмотки, а потім до висновків іншого. Для первинної обмотки опір 3-4 Ом вважається нормальним, для вторинного. не більше 7–9 Ом.

З’єднання здійснюється по черзі до кожного з контактів котушки та маси автомобіля

Діаграма підключення перемикача VAZ 2107

Безконтактна система запалювання VAZ 2107 включає:

 • Свічки.
 • Розповсюджувач (датчик) запалювання.
 • Екран захисту від перешкод.
 • Неконтактний датчик положення бігуна.
 • Ікрінг.перемикач.
 • Котушка запалювання.
 • Монтаж.
 • Реле запалювання.
 • Пружинний перемикач на рульовій колонці.

Дріт “A” переходить до плюс терміналу виходу генератора автомобіля. Діаграма підключення перемикача Vaz 2107 показана на малюнку:

Ознаки несправності перемикача VAZ 2107

Основним симптомом розбиття комутатора є відсутність іскри на свічках. Як варіант, іскра може бути не потужною або періодично зникає. У цьому випадку двигун починається погано, працює з перебоями, кіоски в холостому ходу, втрачає потужність, або його революції постійно плавають. Слід пам’ятати, що всі ці ознаки також можуть з’являтися у випадку несправностей інших частин системи запалювання: датчик залу. дроти та свічки, котушки запалювання, дистриб’ютор. Іскра також зникає, коли ремінь часу розривається і за відсутності контакту в ланцюзі живлення системи запалювання. Щоб точно встановити причину, необхідно окремо перевірити продуктивність комутатора.

Що таке тримблер

Такий пристрій, як трамбрик, включає велику кількість різних деталей. Розглянути їх мету не включено до завдання цього матеріалу, а ознайомити себе з з якими компонентами складається із тримблеми, це можливо на малюнку нижче фігури, як видно з фігури, Trumbler складається з декількох незалежних вузлів. І якщо мета та принцип експлуатації одиниці розповсюджувача напруги прості та зрозумілі, то роботу інших можна знайти більш докладно. Тим не менш, перевіряйте стан дистриб’ютора та бігуна високої напруги, бажано для кожної послуги автомобіля.

Відцентровий регулятор

Такий пристрій визначає момент запуску спалювання телевізорів у циліндрах двигуна. Як уже зазначалося, іскра спочатку з’являється, коли поршень займає положення ВМТ, саме для цього моменту спочатку траметра. Однак необхідно врахувати два пункти:

 • Спалювання телевізорів відбувається з постійною швидкістю, починаючи від свічки, а потім розповсюджується далі по об’єму циліндра. Корпус не відбувається миттєво, але найбільша ефективність бензинового льоду досягається, коли поршень пройшов ВМТ і перейшов до НМТ (нижня точка мертвої).
 • Коли двигун працює, кількість змін революцій колінчастого вала змінює, його збільшення скорочує час, необхідний для ефективного спалювання телевізорів.

Щоб усунути це протиріччя, вводиться концепція UOZ, що передбачає початок спалювання палива, поки HMT не досягне поршня. Пристрій, який забезпечує утворення UAZ. відцентрового регулятора, показаний на малюнку, він складається з ваг, з’єднаних джерелами та пластиною. Його принцип роботи заснований на відцентровому силі, збільшення обороту колінчастого вала викликає розбіжність ваг і через пластину. зміна положення кулака та бігуна. Через це відкриття контактів відбудеться раніше, а також спричинить попередній вигляд високої напруги та іскри. Набір телевізорів відбуватиметься, коли відбудеться поршень, який не дійшов до ВМТ, що забезпечить його ефективне згоряння.

Подібне коригування моменту запалювання телевізорів має тримблер від різних виробників, у тому числі у VAZ 2109, 2106, 2107, 2108 транспортних засобів.

Вакуумний регулятор

Аналогічний пристрій призначений для зміни UOZ при зміні навантаження двигуна, визначеного положенням дросельної заслінки. Як це робиться, малюнок допоможе зрозуміти: регулятор вакууму. це закрита порожнина, розділена діафрагмою. Одна з порожнин з’єднана з карбюратором. Вакуум, створений у ньому, залежно від положення дроселя, змушує діафрагму рухатися. Зміна його положення через тягу передається на мобільний диск, який впливає на положення кулаків переривання, виправляє час його роботи (раніше чи пізніше) і, відповідно, час запалення телевізорів.

Таким чином, трамвайна, залежно від навантаження на двигун, змінює момент іскри, що впливає на характеристики двигуна. Таке коригування присутнє у всіх автомобілях VAZ 2109, 2106, 2107, 2108, і спільна робота описаних регуляторів здатна забезпечити ефективну роботу двигуна у всьому діапазоні навантаження та кількість червоного рівня колінчастого вала.

Октан

Цей пристрій дозволяє механічно змінювати UOZ залежно від використовуваного палива (октановий номер) або його якості. Ви можете побачити коректор на заданій фігурі. Насправді це дві таблички, одна встановлена ​​на трамвайні та має стрілу, другий прикріплений до двигуна, і ризики розміщуються на ньому. Змінюючи своє положення по відношенню один до одного, ви можете механічно встановити потрібний кут запалювання. Це потрібно головним чином при використанні різних різновидів бензину.