Заміна масла в автоматичній коробці передач 09G (інструкція). Заміна масла в автоматичній коробці передач Volkswagen

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Jetta 6

Оригінальний

Для ручної коробки передач седана Volkswagen Jetta, фірмовий рідкий vag G 052 512 A2 або VAG G 052 527 A2 для більш сучасних моделей після 2013 року підходить. V. Що стосується сумісності SAE з різними кліматичними умовами, головним чином взимку слід використовувати масло SAE 70W, 75 Вт, 80 Вт або 85 Вт, а влітку 90, 140 або 250 рекомендується. Для цілорічного використання краще вибрати всесезонну олію з в’язкістю SAE 75W-80, 80W-85, 85W-90, 75W-90 або 80W-90.

Неорнігінальний

Власники автомобілів Volkswagen Jetta з ручною коробкою передач підходять для будь-якого масла для передачі з характеристиками 75 Вт-85 (напівсинтетика) або 75W-90 (синтетика). Для автомобілів останніх років виробництва ви можете вибрати напівсинтетику або синтетику, а старі моделі потребують мінеральної олії. Він має більш товсту консистенцію, що означає меншу ймовірність витоків у присутності мікрокрок або зазорів між контактними парами

З інших параметрів важливо звернути увагу на масло з поточними допусками API-GL-4 (5), які передбачають оптимальну кількість корисних добавок для механічної коробки передач. Наприклад, ви можете вибрати Castrol Syntrans Transax 75W-90, Fuchs Titan Sintofluid Fe Sae 75W, Commli MVMTF плюс 75 Вт

Яка автоматична коробка передач була поставлена ​​на Jetta

Jetta встановила передачу TF-60SN від японського виробника AISIN (AKA VAG 09G) у двох модифікаціях, які відрізнялися лише дрібними деталями. У 2014 році версія на відкритому повітрі була припинена, вона була модернізована, а під однойменною назвою з’явився новий підрозділ. Ця скринька є класичним шести.швидкісним гідро.аутоматоном, тому вона зберегла всі позитивні якості, притаманні цьому типу автоматичних ящиків. Вони не без причини, що називаються “незнищенними”. При ретельному використанні термін служби значно перевищує 200 тис. Км.

Автоматична коробка передач була розміщена лише на автомобілі з 1,6.літровим двигуном. Jettu з двигуном 1,4.l був оснащений іншими коробками, механікою та DSG.

Положення про заміну нафти в ручній коробці передач

Відповідно до рекомендацій досвідчених власників автомобілів та фахівців, нафта в IAC Volkswagen Jetta повинна бути змінена кожні 50-100 тисяч. км. Виробник не завжди рекомендує замінити масло для трансмісії, якщо автомобіль працює в сприятливих умовах. Однак в умовах необхідна звичайна заміна нафти. В іншому випадку ви можете зіткнутися з знаками, за допомогою яких ви можете визначити стан масла в ручній коробці передач:

Наприклад, ви можете цитувати ситуацію з підтримуваним автомобілем, перш ніж закупівля якої необхідна для осушення відпрацьованої олії та виливання свіжої рідини. Після цього залишається переконатися, що коробка справді справна, і немає інших проблем (крім старої олії). Витік ущільнювачів також є причиною застарілої нафти в ручній коробці передач. Постійна долина в цьому випадку не є актуальною, оскільки вам потрібно буде замінити ущільнення. Таким чином, проблема старої нафти часто пов’язана з іншими проблемами. Зрештою, якщо ми обмежимо себе одним додаванням.в олії, то бруд, металеві чіпси та інші продукти зносу поступово накопичуються в коробці. Накопичуються слайд.родовища, що призводить до перегріву передачі. Поява продуктів окислення не виключається

Ми також звертаємо увагу на якість нафти після тривалих поїздок в умовах глибоких калюжів та високої вологості. Практика показує, що ця погода знижує надійність нафтових ущільнень, які стають герметичними, і вода починає просочуватися через них

Крім того, збагачена мастила води, як відомо, призводить до корозії на деталі ручної коробки передач. Відповідно, прискорений знос передач і підшипників не можна уникнути. Коробка працює з ударами та щільним перемиканням. Тут все можна віднести до старої мастила. Таке явище не є рідкістю для внутрішньої автоіндустрії або дуже старих іноземних автомобілів. Якщо важіль стає більш тісним, то ми просто змінюємо масло і проблему себе. Використання дешевшої, менш високої якості або невідповідної олії також є причиною несправностей. Підвищена пилостість, робота в екстремальних температурах та інших несприятливих умовах є причиною зменшення терміну експлуатації нафти. У таких умовах масло потрібно змінювати вдвічі частіше, як завжди. У разі ремонту ручної коробки передач вона рекомендується одночасно і замінити масло у коробці, оскільки це усуває потребу в окремому та позаплановому заміні.

Покоління 5 (2005-2010)

 • Нафта в ручній коробці передач з двигуном 1.6 16V 102 л. З 2,1 л
 • Нафта в ручній коробці передач з двигуном 1.6 FSI 115 л. З 2,0 л
 • Нафта в ручній коробці передач з двигуном 1.9 TDI 105 л. З 1,8 л
 • Нафта в ручній коробці передач з двигуном 2.0 FSI 150 л. З 2,6 л
 • Нафта в ручній коробці передач з двигуном 2.0 tdi 140 l. З 4,3 л
 • Нафта в ручній коробці передач з двигуном 2.0 Turbo FSI 200 л. З 4,6 л

Volkswagen Jetta 6 Положення про заміну масла передачі

Відповідно до рекомендацій виробника, наливайте нове масло трансмісії в IAC Jetta 6, необхідно кожні 50 000-100 000 км пробігу. Автоматична коробка вимагає заміни кожні 65 000 км пробігу.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Бумкі дороги та агресивний стиль водіння можуть значно зменшити правила. Тому не забудьте регулярно перевіряти рівень масла. Це може спричинити певні труднощі в моделях з автоматичною коробкою передач, оскільки там немає масляного зонду.

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач

Щоб перевірити рівень масла, зробіть наступне:

 • Переконайтесь, що машина знаходиться на рівній поверхні.
 • Видаліть захист двигуна картера.
 • Розігріти масло трансмісії до 35 градусів.
 • Відкрутіть контрольну пробку коробки передач і дотримуйтесь того, як тече масло.

Багальний потік означає, що рівень нафти підвищується. Не поспішайте затягувати пробку. Зачекайте момент, коли масло перекриється тонким потоком.

Тонкий потік означає, що у вашій коробці передач достатній рівень масла.

Відсутність потоку означає, що в коробці критично низький рівень масла, який потрібно негайно поповнити. Наповніть рідину (спеціальний насосний удар спрощує цей процес) через шию повені, поки вона не буде вилита в тонкий потік зливу.

 • Скрутіть болт у контрольний отвір.
 • Отримати машину.
 • Додайте олію, поки потік знову не витікає зі стоку.
 • Скрутити болт.
 • Пройдіть усі режими коробки, затримуючись на кожні дві секунди.
 • Знову видаліть пробку.
 • Поділитися нафтою, поки не з’явиться струмінь.
 • Скрутити обидва пробки, і встановіть двигун картер.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Масло в автоматичній коробці передач виводиться на звичайний рівень.

Причини зміни масла

Рекомендується регулярно звертати увагу на стан якості нафти. Для цього вам потрібно використовувати вимірюваний зонд і шукати його, як брудна чи чиста рідина

Хороша олія не повинна містити металеві частинки та залишки бруду, і не повинно пахнути гором. Взагалі, є багато причин, чому можна визначити, чи варто замінити масло, чи почекати деякий час. Наприклад, з очевидних ознак зносу деталей в автоматичній коробці передач можна відзначити тісні коробки передач із затримкою та вібраціями. Крім того, можна спостерігати збільшення споживання палива. Все це відбувається через те, що нафта втрачає свої мастильні матеріали, і більше не в змозі правильно ефективно охолодити всі компоненти автоматичної коробки передач. Як результат, деталі в коробці зношуються і швидко засмічуються брудом.

Заміна масла в автоматичній коробці передач 09G (інструкція)

Описана методика підходить для всіх модифікацій автоматизації AISIN 09G/K/M (наприклад, KGV, KGJ, MFZ, JUH, KPH та інших), встановлених для 1.6, 2.0 і 1.8tsi двигуни сидіння, Audi A3, VW Polo, VW Golf, VW Passat та інші, включаючи автоматичну передачу останніх змін, таких як QDM, QNQ від CWVA 1 ICE 1.6 MPI (Octavia A7, Rapid 2016).

Список необхідних запасних частин:

ATF до вашого вибору, будь-яка специфікаційна рідина JWS3309, а також T-IV або, за бажанням, будь-який сумісний з нею (включаючи багатопаливне) (для нового зразка, читаючи відповідні записи) для однієї часткової заміни Видалення піддону-це потрібно 4 літр ATF (округлене вгору), тоді ми помножуємо на кількість таких циклів, на даний момент я вважаю “подвійну” часткову заміну, якщо ви не змінили ATP 30 або більше тисяч км тому.

На 1.6 ІДЕЛЬНО, рекомендується змінювати кожні 20-25 к кожну часткову заміну або подвійну заміну 40-50 к на 1.8T ІДЕЛЬНО, рекомендується змінювати кожні 15-20 тис. Однією частковою заміною або кожні 30 тис. Подвійну заміну (але краще, ніж одна часткова, ніж рідше, навіть якщо подвійна заміна)

Оригінальний фільтр. 09G325429A (підходить для коробки KGV, KGJ, JUH, KPH та інших подібних. перевірено) t.Е. Для коробки платформи PQ35 (!) Оригінальний фільтр. 09G325429. для MFZ, KGG, QAW T.Е. Для коробки платформи PQ25 (!) Оригінальна прокладка. 09G 321 370 Кільце Aspiller. 09D 321 181b Plug. WHT 000 310 A Болти M6X1X21 Автоматична коробка передач (8 шт.). WHT 000 309

Для TF60-S / 09G є два різних параметри фільтра. Рекомендується змінити фільтр для кожної зміни автоматичної коробки передач (ATF). Об’єм трансмісійної рідини вилито з повною заміною. приблизно 7 літрів. Об’єм вилитого зі стандартною (частковою) зміною відповідно трохи менше. Пробіг між частковою зміною масла є досить стандартним. Е. Не більше 60-80 тисяч. км.

У деяких моделях вивільнення VW 2004-2005 рр. Охолодження масла було організовано шляхом встановлення на автоматичну коробку прохолоднішу експлуатацію, яка, як і в більшості автоматичних коробки передач, оснащених теплообмінниками, призводить до ризику перегрівання. У цій автоматичній коробці передач рекомендується частіше змінювати масло і фільтрувати. t.Е. Через кожні 40-60 тисяч. км. Крім того, настійно рекомендується встановити додатковий радіатор автоматичної коробки передач.

На більш сучасних версіях автоматичної коробки передач, система охолодження здійснюється по.іншому і позбавлена ​​проблем із перегрівом:

Лише один предмет може вважатися плюсом такої системи. зручним транспортуванням автоматичної передачі з уже затопленим (з заводу) ATF та підтримкою робочого об’єму АТФ під час аварій (ланцюг ATF не проходить через зовнішній радіатор, який, який. коли вплив часто втрачає жорсткість).

Для того, щоб замінити так.зведені “старі покоління” автоматичної коробки передач 09G (які використовують ATF з кодом G 055 025 A2), вам потрібно придбати автоматичний фільтр передачі (тут я негайно зазначаю, що (згідно з Elcats.ru) Фільтри коробки з індексом KGV та KGJ відрізняються, але насправді виявилося, що в KGJ та в KGV є той самий фільтр):

Фільтр 09G325429A збирається для коробки KGV, KGJ, JUH, KPH фільтр 09G325429, встановлений у коробці MFZ, KGG, QAW

Загалом, різниця між цими двома фільтрами. товщина і форма отвору для огорожі рідини:

ліворуч 09g325429, праворуч 09g325429a

Слід також зазначити, що фільтри відрізняються лише від боку рідини. Місце посадки. точно так само!

Але скажімо, MFZ (через інший фільтр) рівна труба відрізняється (довше) від трубки, встановленої в KGV та KGJ

З цього ми можемо зробити висновок, що якщо ви поставите 09g325429 замість фільтра 09g325429a, то в дуже глибокій теорії можлива ситуація, коли фільтр (через нижню товщину) почне висмоктувати повітря (у сильно завантаженому режимі) з усіма Наступні наслідки всіх наступних наслідків. Але навпаки (замість 09g325429 поставте 09g325429a), але ви можете, але товстий фільтр “коштує трохи більше, і він стає відносно перед дном піддону. що також не дуже добре. але це дуже просто. ви можете зігнути “губи”.

Тепер поговоримо про саму методологію заміни.

Розглянемо офіційний варіант заміни рідини через зливну пробку, яку дає ELSA. Є й інші варіанти, але цей підходить для всіх модифікацій автоматичної коробки передач 09G (будь.який період випуску). Так у порядку:

1) Злив ATF: ми відкрутимо штепсельну вилку (1), і тоді ми відкрутимо рівень рівня (2). саме так його можна зливати, не видаливши піддон (пробка та трубка відкручені Шестикутник на 5), потім ми видалимо піддон, видаліть фільтр (якщо його потрібно змінити), якщо вам не потрібно, просто трохи відкрутіть болти. Як результат, максимальний об’єм рідини об’єднається, який можна злити без додаткової роботи. Обов’язково виміряйте весь об’єднаний обсяг старого ATF.

Далі покладіть новий фільтр (або затягніть старий), покладіть на піддон на нову підкладку піддону і накрутіть на місце піддону, накрутіть трубу рівня на місце. Не забудьте спостерігати за моментами затягування болтів, труб та пробки.

2) Volkswagen має спеціальну систему для наповнення рідини, що складається з адаптера, який накручується в лоток для автоматичної коробки передач, та спеціальної системи для насадки банок з рідиною ATF з іншого боку. Банк перевертається, піднімається вище рівня автоматичної коробки передач і суспензії також втікає в автоматичну коробку передач, і система передбачає стиснення руки для підвищення тиску. Деякі механіки ОД, щоб не розчавити, може підключити шланг з компресора до трубки та прискорити процес накачування АТФ у коробку.

Позначати

Дд. Різниця в душі

Звичайно, все чудово, але де така спеціальна установка для завантаження ATF? Без цього не вдасться замінити, судячи за описом.

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. 4×4 Schnapswagen 2020 Skoda Karoq Nu Перше видання 1.4 tsi (czea) 150 л.З. DSG-6 0d9 4×4

Глорії

Все написано круто, але знову ж таки, як дізнатися, яка модифікація поля на автомобілі (це вже питання у галузі автоматичної коробки передач), наприклад, Інтернет дає код: 09g325429 (перша фотографія) 09g325429e (друге Фото) 09G325429A (третя фотографія) Одна буква змінюється, одна літера змінюється, одна буква. І частина зовсім не взаємозамінна. Навіть у фільтрі є 1 фото з трьох кріплень, і для двох!?Хоча на фотографії 3 це може просто не бути видно, без нього фільтр не буде витягнутий! Але все.таки, що це за закрите вікно відповідно до коду 09g325429e? Я виявив, що Vaga повинен мати таку таблицю, є код коду. Він покрив свою швидку. Ніде такого столу немає! Де її знайти в репері?

Глорії

Так, дякую, я знайшов планшет з кодами в посібнику (на самій машині немає машини). Але, як я це розумію, вона не дає точного розуміння того, як вибрати фільтр для коробки. Відповідно до коду автоматичної передачі мого швидкого: передача: QDM автоматична коробка передач AQ160-6f 09g. Якщо ви повернетесь до початку цієї теми від автора там: “Описана методика підходить для всіх модифікацій автоматизації AISIN 09G/K/M (наприклад, KGV, KGJ, MFZ, JUH, KPH та інші), встановлені на 1.6, 2.0 і 1.8tsi двигуни сидіння, Audi A3, VW Polo, VW Golf, VW Passat та інші, включаючи автоматичну передачу останніх змін, таких як QDM, QNQ від CWVA 1 ICE 1.6 MPI (Octavia A7, Rapid 2016).Що Т.Е. у мене QDMЩоАвтоматична передача останніх аудитів, “ Але, там же: “Оригінальний фільтр. 09G325429A (підходить для коробки KGV, KGJ, JUH, KPH та інших подібних. перевірено) t.Е. Для коробки платформи PQ35 (!) Оригінальний фільтр. 09G325429. для MFZ, KGG, QAW T.Е. Для коробки платформи PQ25 (!) “”Ніде тут немає QDM, Немає! Блокувавши в мережі про платформи, я викопав, що швидка платформа PQ25. Т.Е. Повинен бути фільтр 09G325429. Але питання про фотофільтри, видані магазинами, залишилися. Вони зовсім не схожі на фотографію, розміщену автором теми. Автор має тарілку з одним «вікном» (відрізняється лише довжиною та шириною слота), а в моїх фотопроектах з двома слотами. І яку збірку коду задається за кодом: 09g325429e

Глорії

Згідно з останніми даними, інструкція на початку цієї теми підходить для коробки, встановлених на автомобілях, до 2017 року. звільнення. Інструкції із заміни, безумовно, підходять для коробки 2018-19, але конструктивні зміни з’явилися в нових полях, важливих при купівлі витратних матеріалів, а саме для автомобілів з передачею: QDM автоматична коробка передач AQ160-6f 09G з 2017 року. Випуск фільтрів сітчасте масло для автоматичної коробки передач тепер не 09g325429 та 09g325429a, але зовсім інакше: 09g325429e (без носа) або 09g 325 429d (з носом). Це важливо, але знову ж таки незрозуміло, чому WAG випускає два фільтри, щоб заплутати з незалежною покупкою витратних матеріалів? Правда, на думку експертів, нові фільтри справді кращі за старий. Їх життя без заміни може становити до 1,50 000 км, але це вже стане смертю для коробки, тому заміна на 60 000, максимум. на 80-100 тисяч. Код ATP також змінився. Нафта (ATF) в автоматичній коробці передач 09 г для автомобілів до 2017 року. Це було з кодом: G055025A2, для автомобілів після 2017 року код змінився на: G055540A2. І як завжди сюрприз. Якщо ми візьмемо оригінал, то ціна старого зараз від 1800 за 1 л, а нові 2800 за 1 л. Т.Е., Якщо для часткової заміни вам потрібно взяти літри 5, то тисяча вийде. 5 дорожче лише для АТФ. Прочитавши їх опис, можна дійти висновку, що масла взаємозамінні, майже всі їх параметри схожі, за винятком кінетичної в’язкості. Нова суспензія стала суспензією (має менше кінетичної в’язкості) менше в’язкості. Менше тертя та опір заради модної ефективності та екологічної доброзичливості. Але в описі новий АТФ називається безбарвною рідиною, а старий має червоний відтінок. І це тривожно при змішуванні. Ви можете використовувати аналоги для зменшення витрат. Коробка японська, це означає, що Toyota T-IV рідина або Toyota-WS T.Е. Рідини з T-WS або JWS 3324. І ці масла на сайтах дозволяють поєднуватися з оригіналом. Але для змішування G055025A2 з G055540A2 я читаю протилежні думки. Але я не механік, а не майстер у передачі. Тому, точніше, про заміну, точніше, про його підготовку (закупівля витратних матеріалів) залишилися, і я думаю, що не тільки зі мною, але і більшість власників VAGS з 09г 2018-2019. Якщо автор теми “SSRS” або інших фахівців у полях прочитав мою публікацію, будь ласка, відповідь: 1. Заздалегідь при купівлі витратних матеріалів перед заміною, а не з вентилятором, вилученим та просоченим, коли пізно пити Borjomi, як визначити, який фільтр знаходиться на певній машині: 09G325429E (без носа) або 09G 325 429D (з носом ). І якщо я купив неправильний, вони взаємозамінні? Ви можете, наприклад. Встановіть 09G325429E, якщо виявилося, що старе взято 09G 325 429D і навпаки? 2. Так чи можна змішати ATF G055025A2 (старий червоний) з G055540A2 (новий безбарвний)? Це боляче останнє. Ціна! Зрештою, заміна є частковою. Чомусь АТФ інших виробників, які можна додати до коробки з “оригіналом”, дозволяється, навіть якщо це рідка моль, навіть інші. ATF G055025A2 та G055540A2 ті самі допуски? І чому новий не червоний, але прозорий? Або колір. помилка на сайті, і вона також червона? Дякую!

Заміна масла в автоматичній коробці передач 09G (інструкція)

Описана методика підходить для всіх модифікацій автоматизації AISIN 09G/K/M (наприклад, KGV, KGJ, MFZ, JUH, KPH та інших), встановлених для 1.6, 2.0 і 1.8tsi двигуни сидіння, Audi A3, VW Polo, VW Golf, VW Passat та інші, включаючи автоматичну передачу останніх змін, таких як QDM, QNQ від CWVA 1 ICE 1.6 MPI (Octavia A7, Rapid 2016).

Список необхідних запасних частин:

ATF до вашого вибору, будь-яка специфікаційна рідина JWS3309, а також T-IV або, за бажанням, будь-який сумісний з нею (включаючи багатопаливне) (для нового зразка, читаючи відповідні записи) для однієї часткової заміни Видалення піддону-це потрібно 4 літр ATF (округлене вгору), тоді ми помножуємо на кількість таких циклів, на даний момент я вважаю “подвійну” часткову заміну, якщо ви не змінили ATP 30 або більше тисяч км тому.

На 1.6 ІДЕЛЬНО, рекомендується змінювати кожні 20-25 к кожну часткову заміну або подвійну заміну 40-50 к на 1.8T ІДЕЛЬНО, рекомендується змінювати кожні 15-20 тис. Однією частковою заміною або кожні 30 тис. Подвійну заміну (але краще, ніж одна часткова, ніж рідше, навіть якщо подвійна заміна)

Оригінальний фільтр. 09G325429A (підходить для коробки KGV, KGJ, JUH, KPH та інших подібних. перевірено) t.Е. Для коробки платформи PQ35 (!) Оригінальний фільтр. 09G325429. для MFZ, KGG, QAW T.Е. Для коробки платформи PQ25 (!) Оригінальна прокладка. 09G 321 370 Кільце Aspiller. 09D 321 181b Plug. WHT 000 310 A Болти M6X1X21 Автоматична коробка передач (8 шт.). WHT 000 309

Для TF60-S / 09G є два різних параметри фільтра. Рекомендується змінити фільтр для кожної зміни автоматичної коробки передач (ATF). Об’єм трансмісійної рідини вилито з повною заміною. приблизно 7 літрів. Об’єм вилитого зі стандартною (частковою) зміною відповідно трохи менше. Пробіг між частковою зміною масла є досить стандартним. Е. Не більше 60-80 тисяч. км.

У деяких моделях вивільнення VW 2004-2005 рр. Охолодження масла було організовано шляхом встановлення автоматичної передачі прохолоднішого тахранника, який, як і в більшості автоматичних коробки передач, оснащених теплообмінниками, призводить до ризику перегрівання. У цій автоматичній коробці передач рекомендується частіше змінювати масло і фільтрувати. t.Е. Через кожні 40-60 тисяч. км. Крім того, настійно рекомендується встановити додатковий радіатор автоматичної коробки передач.

На більш сучасних версіях автоматичної коробки передач, система охолодження здійснюється по.іншому і позбавлена ​​проблем із перегрівом:

Лише один предмет може вважатися плюсом такої системи. зручним транспортуванням автоматичної передачі з уже затопленим (з заводу) ATF та підтримкою робочого об’єму АТФ під час аварій (ланцюг ATF не проходить через зовнішній радіатор, який, який. коли вплив часто втрачає жорсткість).

Для того, щоб замінити так.зведені “старі покоління” автоматичної коробки передач 09G (які використовують ATF з кодом G 055 025 A2), вам потрібно придбати автоматичний фільтр передачі (тут я негайно зазначаю, що (згідно з Elcats.ru) Фільтри коробки з індексом KGV та KGJ відрізняються, але насправді виявилося, що в KGJ та в KGV є той самий фільтр):

Фільтр 09G325429A збирається для коробки KGV, KGJ, JUH, KPH фільтр 09G325429, встановлений у коробці MFZ, KGG, QAW

Загалом, різниця між цими двома фільтрами. товщина і форма отвору для огорожі рідини:

ліворуч 09g325429, праворуч 09g325429a

Слід також зазначити, що фільтри відрізняються лише від боку рідини. Місце посадки. точно так само!

Але скажімо, MFZ (через інший фільтр) рівна труба відрізняється (довше) від трубки, встановленої в KGV та KGJ

З цього ми можемо зробити висновок, що якщо ви поставите 09g325429 замість фільтра 09g325429a, то в дуже глибокій теорії можлива ситуація, коли фільтр (через нижню товщину) почне висмоктувати повітря (у сильно завантаженому режимі) з усіма Наступні наслідки всіх наступних наслідків. Але навпаки (замість 09g325429 поставте 09g325429a), але ви можете, але товстий фільтр “коштує трохи більше, і він стає відносно перед дном піддону. що також не дуже добре. але це дуже просто. ви можете зігнути “губи”.

Тепер поговоримо про саму методологію заміни.

Розглянемо офіційний варіант заміни рідини через зливну пробку, яку дає ELSA. Є й інші варіанти, але цей підходить для всіх модифікацій автоматичної коробки передач 09G (будь.який період випуску). Так у порядку:

1) Злив ATF: ми відкрутимо штепсельну вилку (1), і тоді ми відкрутимо рівень рівня (2). саме так його можна зливати, не видаливши піддон (пробка та трубка відкручені Шестикутник на 5), потім ми видалимо піддон, видаліть фільтр (якщо його потрібно змінити), якщо вам не потрібно, просто трохи відкрутіть болти. Як результат, максимальний об’єм рідини об’єднається, який можна злити без додаткової роботи. Обов’язково виміряйте весь об’єднаний обсяг старого ATF.

Далі покладіть новий фільтр (або затягніть старий), покладіть на піддон на нову підкладку піддону і накрутіть на місце піддону, накрутіть трубу рівня на місце. Не забудьте спостерігати за моментами затягування болтів, труб та пробки.

2) Volkswagen має спеціальну систему для наповнення рідини, що складається з адаптера, який накручується в лоток для автоматичної коробки передач, та спеціальної системи для насадки банок з рідиною ATF з іншого боку. Банк перевертається, піднімається вище рівня автоматичної коробки передач і суспензії також втікає в автоматичну коробку передач, і система передбачає стиснення руки для підвищення тиску. Деякі механіки ОД, щоб не розчавити, може підключити шланг з компресора до трубки та прискорити процес накачування АТФ у коробку.

Позначати

Дд. Різниця в душі

Звичайно, все чудово, але де така спеціальна установка для завантаження ATF? Без цього не вдасться замінити, судячи за описом.

Ex 2013 Skoda Octavia A5 Ambition 1.6 MPI (BSE) 102 л.З. AKP-6 09G EX 2017 Skoda Yeti 5L Style Outdoor 1.8 TSI (CDAB) 152 л.З. DSG-6 0d9 4×4 Ex 2005 Skoda Fabia 6Y 1.2 HTP (BME) 64 л.З. Rally Green 2008 Volkswagen Passat B6 1.8 TSI (BZB) 160 л.З. Ручна передача. 4×4 Schnapswagen 2020 Skoda Karoq Nu Перше видання 1.4 tsi (czea) 150 л.З. DSG-6 0d9 4×4

Глорії

Все написано круто, але знову ж таки, як дізнатися, яка модифікація поля на автомобілі (це вже питання у галузі автоматичної коробки передач), наприклад, Інтернет дає код: 09g325429 (перша фотографія) 09g325429e (друге Фото) 09G325429A (третя фотографія) Одна буква змінюється, одна літера змінюється, одна буква. І частина зовсім не взаємозамінна. Навіть у фільтрі є 1 фото з трьох кріплень, і для двох!?Хоча на фотографії 3 це може просто не бути видно, без нього фільтр не буде витягнутий! Але все.таки, що це за закрите вікно відповідно до коду 09g325429e? Я виявив, що Vaga повинен мати таку таблицю, є код коду. Він покрив свою швидку. Ніде такого столу немає! Де її знайти в репері?

Глорії

Так, дякую, я знайшов планшет з кодами в посібнику (на самій машині немає машини). Але, як я це розумію, вона не дає точного розуміння того, як вибрати фільтр для коробки. Відповідно до коду автоматичної передачі мого швидкого: передача: QDM автоматична коробка передач AQ160-6f 09g. Якщо ви повернетесь до початку цієї теми від автора там: “Описана методика підходить для всіх модифікацій автоматизації AISIN 09G/K/M (наприклад, KGV, KGJ, MFZ, JUH, KPH та інші), встановлені на 1.6, 2.0 і 1.8tsi двигуни сидіння, Audi A3, VW Polo, VW Golf, VW Passat та інші, включаючи автоматичну передачу останніх змін, таких як QDM, QNQ від CWVA 1 ICE 1.6 MPI (Octavia A7, Rapid 2016).Що Т.Е. у мене QDMЩоАвтоматична передача останніх аудитів, “ Але, там же: “Оригінальний фільтр. 09G325429A (підходить для коробки KGV, KGJ, JUH, KPH та інших подібних. перевірено) t.Е. Для коробки платформи PQ35 (!) Оригінальний фільтр. 09G325429. для MFZ, KGG, QAW T.Е. Для коробки платформи PQ25 (!) “”Ніде тут немає QDM, Немає! Блокувавши в мережі про платформи, я викопав, що швидка платформа PQ25. Т.Е. Повинен бути фільтр 09G325429. Але питання про фотофільтри, видані магазинами, залишилися. Вони зовсім не схожі на фотографію, розміщену автором теми. Автор має тарілку з одним «вікном» (відрізняється лише довжиною та шириною слота), а в моїх фотопроектах з двома слотами. І яку збірку коду задається за кодом: 09g325429e

Глорії

Згідно з останніми даними, інструкція на початку цієї теми підходить для коробки, встановлених на автомобілях, до 2017 року. звільнення. Інструкції із заміни, безумовно, підходять для коробки 2018-19, але конструктивні зміни з’явилися в нових полях, важливих при купівлі витратних матеріалів, а саме для автомобілів з передачею: QDM автоматична коробка передач AQ160-6f 09G з 2017 року. Випуск фільтрів сітчасте масло для автоматичної коробки передач тепер не 09g325429 та 09g325429a, але зовсім інакше: 09g325429e (без носа) або 09g 325 429d (з носом). Це важливо, але знову ж таки незрозуміло, чому WAG випускає два фільтри, щоб заплутати з незалежною покупкою витратних матеріалів? Правда, на думку експертів, нові фільтри справді кращі за старий. Їх життя без заміни може становити до 1,50 000 км, але це вже стане смертю для коробки, тому заміна на 60 000, максимум. на 80-100 тисяч. Код ATP також змінився. Нафта (ATF) в автоматичній коробці передач 09 г для автомобілів до 2017 року. Це було з кодом: G055025A2, для автомобілів після 2017 року код змінився на: G055540A2. І як завжди сюрприз. Якщо ми візьмемо оригінал, то ціна старого зараз від 1800 за 1 л, а нові 2800 за 1 л. Т.Е., Якщо для часткової заміни вам потрібно взяти літри 5, то тисяча вийде. 5 дорожче лише для АТФ. Прочитавши їх опис, можна дійти висновку, що масла взаємозамінні, майже всі їх параметри схожі, за винятком кінетичної в’язкості. Нова суспензія стала суспензією (має менше кінетичної в’язкості) менше в’язкості. Менше тертя та опір заради модної ефективності та екологічної доброзичливості. Але в описі новий АТФ називається безбарвною рідиною, а старий має червоний відтінок. І це тривожно при змішуванні. Ви можете використовувати аналоги для зменшення витрат. Коробка японська, це означає, що Toyota T-IV рідина або Toyota-WS T.Е. Рідини з T-WS або JWS 3324. І ці масла на сайтах дозволяють поєднуватися з оригіналом. Але для змішування G055025A2 з G055540A2 я читаю протилежні думки. Але я не механік, а не майстер у передачі. Тому, точніше, про заміну, точніше, про його підготовку (закупівля витратних матеріалів) залишилися, і я думаю, що не тільки зі мною, але і більшість власників VAGS з 09г 2018-2019. Якщо автор теми “SSRS” або інших фахівців у полях прочитав мою публікацію, будь ласка, відповідь: 1. Заздалегідь при купівлі витратних матеріалів перед заміною, а не з вентилятором, вилученим та просоченим, коли пізно пити Borjomi, як визначити, який фільтр знаходиться на певній машині: 09G325429E (без носа) або 09G 325 429D (з носом ). І якщо я купив неправильний, вони взаємозамінні? Ви можете, наприклад. Встановіть 09G325429E, якщо виявилося, що старе взято 09G 325 429D і навпаки? 2. Так чи можна змішати ATF G055025A2 (старий червоний) з G055540A2 (новий безбарвний)? Це боляче останнє. Ціна! Зрештою, заміна є частковою. Чомусь АТФ інших виробників, які можна додати до коробки з “оригіналом”, дозволяється, навіть якщо це рідка моль, навіть інші. ATF G055025A2 та G055540A2 ті самі допуски? І чому новий не червоний, але прозорий? Або колір. помилка на сайті, і вона також червона? Дякую!

Volkswagen Jetta 6 Положення про заміну масла передачі

Відповідно до рекомендацій виробника, наливайте нове масло трансмісії в IAC Jetta 6, необхідно кожні 50 000-100 000 км пробігу. Автоматична коробка вимагає заміни кожні 65 000 км пробігу.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Бумкі дороги та агресивний стиль водіння можуть значно зменшити правила. Тому не забудьте регулярно перевіряти рівень масла. Це може спричинити певні труднощі в моделях з автоматичною коробкою передач, оскільки там немає масляного зонду.

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач

Щоб перевірити рівень масла, зробіть наступне:

 • Переконайтесь, що машина знаходиться на рівній поверхні.
 • Видаліть захист двигуна картера.
 • Розігріти масло трансмісії до 35 градусів.
 • Відкрутіть контрольну пробку коробки передач і дотримуйтесь того, як тече масло.

Багальний потік означає, що рівень нафти підвищується. Не поспішайте затягувати пробку. Зачекайте момент, коли масло перекриється тонким потоком.

Тонкий потік означає, що у вашій коробці передач достатній рівень масла.

Відсутність потоку означає, що в коробці критично низький рівень масла, який потрібно негайно поповнити. Наповніть рідину (спеціальний насосний удар спрощує цей процес) через шию повені, поки вона не буде вилита в тонкий потік зливу.

 • Скрутіть болт у контрольний отвір.
 • Отримати машину.
 • Додайте олію, поки потік знову не витікає зі стоку.
 • Скрутити болт.
 • Пройдіть усі режими коробки, затримуючись на кожні дві секунди.
 • Знову видаліть пробку.
 • Поділитися нафтою, поки не з’явиться струмінь.
 • Скрутити обидва пробки, і встановіть двигун картер.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Масло в автоматичній коробці передач виводиться на звичайний рівень.

Причини зміни масла

Рекомендується регулярно звертати увагу на стан якості нафти. Для цього вам потрібно використовувати вимірюваний зонд і шукати його, як брудна чи чиста рідина

Хороша олія не повинна містити металеві частинки та залишки бруду, і не повинно пахнути гором. Взагалі, є багато причин, чому можна визначити, чи варто замінити масло, чи почекати деякий час. Наприклад, з очевидних ознак зносу деталей в автоматичній коробці передач можна відзначити тісні коробки передач із затримкою та вібраціями. Крім того, можна спостерігати збільшення споживання палива. Все це відбувається через те, що нафта втрачає свої мастильні матеріали, і більше не в змозі правильно ефективно охолодити всі компоненти автоматичної коробки передач. Як результат, деталі в коробці зношуються і швидко засмічуються брудом.

Частота заміни

Оптимальний інтервал заміни нафти для передачі для VW Jetta 6 становить 30 тисяч кілометрів. Виробник вказує на більш тривалі інтервали для умов експлуатації, вони, на жаль, не підходять.

Рекомендується регулярно звертати увагу на стан якості нафти. Для цього вам потрібно використовувати вимірюваний зонд і шукати його, як брудна чи чиста рідина

Хороша олія не повинна містити металеві частинки та залишки бруду, і не повинно пахнути гором. Взагалі, є багато причин, чому можна визначити, чи варто замінити масло, чи почекати деякий час. Наприклад, з очевидних ознак зносу деталей в автоматичній коробці передач можна відзначити тісні коробки передач із затримкою та вібраціями. Крім того, можна спостерігати збільшення споживання палива. Все це відбувається через те, що нафта втрачає свої мастильні матеріали, і більше не в змозі правильно ефективно охолодити всі компоненти автоматичної коробки передач. Як результат, деталі в коробці зношуються і швидко засмічуються брудом.

Що потрібно замінити масло

Спочатку вам потрібно забезпечити доступ до нижньої частини транспортного засобу. Для цього вам потрібно їздити на машині на шляху або спостереженні ями. У крайніх випадках ви можете використовувати джек. Але я мушу визнати, що з ним це буде не дуже зручно. Найкращий варіант. це, звичайно, підйомник для прогрівання двигуна та масла, поки не буде досягнута робоча температура. Завдяки цьому масло стане більш рідиною, і воно розлиться разом із грязями для видалення захисту моторного відсіку для доступу до автоматичного лотка для передачі для потоплення двигуна, підготуйте суміш для старої рідини, а потім вийміть пробку штепсель

Зачекайте, поки розлите масло пролилося над переповненою пробкою, розташованою неподалік під стоком. Це потрібно скрутити, залучаючи шестикутник

Переповнена трубка виготовлена ​​з суцільного пластику, і тут необхідно діяти обережно, не пошкоджуючи пластик після того, як переповнена пробка вилучена основна частина старого масла. Наступний етап. зняття зародка коробки передач. Він кріпиться на болтах, які легко розсіюються з викруткою по периметру. На піддоні може бути багато склянки олії, тому вам потрібно бути акуратним, видалити піддон піддону, тепер ви можете демонтувати старий фільтр. Для цього вам потрібно зняти його, раніше відкрутивши кріплення болтів. Масло також буде випливати з фільтра. близько 200 г, встановіть новий фільтр для очищення пальця передач, використовуючи спеціальний очищувач карбюратора. Ви також можете використовувати серветки з бізеленими, щоб витерти поверхню суху. Потім нанесіть герметик на піддон тонким шаром, а потім вставте нову герметичну прокладку. Покладіть піддон назад, щоб взяти пробки з переповнення та зливний отвір, і затягніть їх назад. Зливна пробка має прокладку, також доцільно змінити наступну, найважливішу стадію. виливши трансмісійну рідину. Деякі версії VW Jetta не оснащені виміряним зондом для перевірки рівня масла. У цьому випадку нове масло виливається через контрольний отвір невеликим діаметром. Процес довгий, але не потребує спеціальних витрат. Покладіть трубку в вказаний отвір (трубка з шайби окулярів також підходить). Трубка буде стояти в отворі більш щільно, якщо вона змогла електричною стрічкою. Використовуйте великий аптечний шприц, збирайте в нього олію та заповніть її в коробку передач. Необхідно вилити, поки рідина не почне витікати з отвору при затопленні масла, загорніть пробку контрольного отвору, а потім запустіть двигун. Стисніть прискорювач на всьому протязі, працюйте з коробкою передач у різних режимах та швидкостях. Скрутити пробку контрольного отвору, перевірте кількість затопленої нафти. При необхідності додайте рідину. Покладіть пробку відкриття контролю на місці, а потім встановіть захист. Процес заміни нафти в автоматичній коробці передач VW Jetta 6 успішно завершується.

Заміна масла

Для того, щоб заміна нафти в автоматичній коробці передач “Jetta 6” буде успішною, потрібно заздалегідь підготуватися. Вимагається:

 • Масло передачі, що відповідає Toyota ATF Type T-IV або VAG G055025A2 толерантності;
 • Фільтр (09G325429 або 09G325429A, виберіть код VIN автомобіля);
 • Зразок піддону 09G 321 370;
 • Зливна пробка Wht 000 310 A (не кожен раз може бути змінений);
 • Герметичне кільце 09d 321 181 b;
 • Болти піддону M6X1X21 WHT 000 309. 8 PCS., Ви можете змінюватися не кожного разу, зосередьтеся на їхньому стані.

Майже всі витратні матеріали підходять для обох типів коробки, виняток. лише масляний фільтр. Незважаючи на те, що навіть невідповідні можна «хвалити», не займайтеся аматорськими виступами, а покладіть те, що підходить для вашого автомобіля.

Запам’ятати! Для “Volkswagen Jetta”, нафта в автоматичній коробці передач вибирається лише згідно з прийомом виробника, і ви можете зосередитись на обох AISIN (Toyota), оскільки це їх спільна розробка.

Види зміни масла

У автоматичній передачі “Volkswagen Jetta” є 3 типи заміни нафти:

Сингл, це частковий спосіб замінити масло в автоматичній коробці передач “Jetta 6”, в якому лежить:

 • зливати частину відпрацьованої трансмісійної рідини;
 • заміна фільтра;
 • заміна прокладання піддону;
 • Вилити нову мастило.

Цей метод підходить для запобігання повітряним зривам, тому доцільно виконувати його кожні 15-20 тис. Км. Подвійний шлях проводиться як частковий, але з розривом у кілька хвилин, щоб запустити двигун. Це підвищує ефективність видалення роботи, а це означає, що нафта стає чистішою і близькою до стану нового.

VAG G055025A2 Масло передачі

Повна заміна нафти у коробці “Volkswagen Jetta” можлива лише на спеціальній підставці, тому вона здійснюється лише станціями технічного обслуговування.

Обладнання та інструменти

Щоб змінити рідину передач, це буде потрібно:

 • яма або шляхопровід;
 • Анти.льфули (звичайна цегла підходить);
 • Стандартний набір інструментів слюсаря (різні клавіші та викрутки);
 • 5-тестовий ключ для 5;
 • ємність до вилучення розвитку;
 • Файлова система VAS 6262 (повний набір, з усіма адаптерами).

Файлова система VAS 6262

Всі інструменти, за винятком системи наповнення, можна знайти в будь.якому гаражі або найближчому автомобілях, але систему доведеться придбати за замовленням у дилерів Volkswagen.

Порядок дій

Щоб змінити рідину передач, діяти так:

 • Зігріть коробку до температури 35 градусів. Для цього зробіть невелику поїздку або залиште машину, щоб працювати в режимі очікування, нагріти, щоб відстежувати за допомогою стандартних діагностичних інструментів.
 • Закатайте машину на яму або шляхопроводу, а потім керувати взуттям.
 • Зніміть захист двигуна.
 • Замінити контейнер.
 • Вийміть зливну пробку, потім рівень рівня, вам потрібен шестикутник на 5.
 • Зачекайте дренажу дренажу.
 • Вийміть долоні піддону, вийміть його і злийте решту рідин.
 • Зніміть болти фільтра і замініть їх. Пам’ятайте, він кріпиться до блоку з болтами різної довжини, тому не змішуйте їх.
 • Перевірте піддон, чи він чистий, коробка в хорошому стані. Якщо внизу багато сажі та металевого пилу, то пристрій має серйозний знос. Потулення внизу піддону говорить про те, що автоматична коробка передач терміново потребує ремонту, оскільки вона може зламатися в будь.який час.
 • Очистіть піддон, замініть прокладку і поставте її на місце.
 • Накрутіть рівень рівня.
 • Зберіть систему виливання VAS 6262 і прикрутіть один адаптер у зливний отвір, а другий завітайте до каністра новою маслом.
 • Підніміть каністру вище і налийте нову передачу (приблизний об’єм рідини. 3,5 л).
 • Вийміть систему заливки з отвору. Якщо масло тече, зачекайте його злив і затягніть його, не підтягнувши його, пробка. Якщо масло не протікає, поділіться ще 100-400 мл, то скрутіть систему і чекайте кінця стоку трансмісійної рідини.
 • Отримайте двигун і зігрівайте автоматичну коробку передач до температури 30 градусів.
 • Утопіть двигун і відкрутіть вилку.
 • Зачекайте, коли масло перестане капати, а потім надішліть нову ущільнювач на нову пробку і прикручіть його в отвір.
 • Протріть сліди олії чистою ганчіркою.
 • Поставте захист двигуна на місці.

Це заміна масла в автоматичній коробці передач “Volkswagen Jetta”. автомобіль готовий до використання.

Як працює автоматична коробка передач

Основою автоматичної коробки є кілька послідовних планетарних передач, кожен з яких оснащений необхідними тертями для своєї роботи. Різниця між планетарною передачею та звичайним редуктором передач полягає в тому. Включаючи певні клатчі, досягають необхідного коефіцієнта передачі, що відповідає певній швидкості.

Кліп автоматичної коробки передач. це кілька сталевих кілець, деякі з яких оснащені тертям.

Обидва типи кілець підключені або до заблокованої частини коробки передач, або з тілом або проміжним валом. Когда Фрікикіен. Цей самий принцип реалізується при блоці обертання валу (режим нейтральної передачі) та під час паркування (режим паркування).

Гідро.Кліндіни, розташовані в гідробок, стискають муфти гідроелектричних циліндрів, які, в свою чергу, підпорядковуються електронному блоку управління (ECU). Крім того, робота гідроблока, а отже, і вся автоматична коробка передач, забезпечує побудований насос, який створює тиск, необхідний для роботи гідравлічних циліндрів.

Між коробкою та двигуном встановлюється гідротрансформатор (GT), який частково виконує функції зчеплення та варіатора. Коли автомобіль стоїть на нейтральній швидкості з робочим двигуном, GT частково передає крутний момент з валу двигуна трансмісії. Але перша коробка тертя блокує обертання її валу, тому двигун не приводить машину в русі. Когда Водітле Сс.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція
масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Потім водій натискає на газ, а ECU визначає оптимальну передачу, застосовуючи відповідний сигнал до гідроблока. Як набір швидкості, ECU дає сигнали про включення наступних програм. Те саме відбувається під час Kikdown, але знижена швидкість увімкнена.

Як працює ручна коробка передач

Завдання механіки (механічні коробки передач, ручна коробка передач) полягає. Для того, щоб машина розпочала рух, включила першу, тобто найнижчу передачу, що створює максимальне зменшення революцій і таке збільшення крутного моменту. По мірі встановлення швидкості водій переміщує передачу до найвищої, яка забезпечує зручну роботу двигуна, коли машина рухається зі швидкістю далеко за 100 км на годину.

У Jetta основою якої був легендарний VW Golf, протягом усього часу його виробництва вони ставлять п’ять або шестиступінчасті коробки передач, які працюють однаково. Вони складаються з двох валів, де встановлено 5 або 6 коробки передач (залежно від кількості швидкостей). Кожна коробка передач утворюється двома передачами, одна з яких є частиною первинного валу, а другий розташований на вторинному валу. Але поки ця програма не ввімкнена, передача вільно обертається до валу завдяки підшипнику голки. Поруч із передачею. ковзаюча муфта, підключена до валу через прорізи, але здатна рухатися навколо них ліворуч або праворуч.

Коли водій вмикає будь.яку передачу, вилка переміщує з’єднання до гачка з передачею відповідної швидкості, так що з’являється певний коефіцієнт передачі. Гладке з’єднання зчеплення та передач забезпечує синхронізатор, невелику латунну частину, вільно обертається на валу і покрита тими ж зубами, що і внутрішня поверхня передач.

Обидва вали надійно реєструються у підшипниках, що забезпечують їх вирівнювання та відсутність вібрацій. Ось як працює коробка на будь.яких двигунах, включаючи найпопулярніші, 1,4 та 1,6 літри.

Класична автоматична машина (автоматична коробка передач), а також робозитна скринька DSG (DSG), працюють аналогічно, але не драйвер керує ними, а спеціальна електроніка.

Нафта в Volkswagen Jetta: Автоматична коробка передач, ручна коробка передач та DSG

Масло в коробці Jetta Machin. KM Run (приблизно), інтервал послуг для механіки менше. Регулярні сервісні роботи гарантують відмінний стан коробки передач, тривалий термін роботи. Ви можете працювати в гаражі самостійно або в сервісному центрі.

Заміна масла в автоматичній коробці передач vw Jetta часто проводиться разом із ремонтом усієї коробки або відновлюється для усунення витоків нафти. Виробник стверджує, що The Transimispy Bay робить протягом усього періоду служби автомобіля, але це лише частково вірно. Турбота справді виливається в автоматичну коробку передач з маржею. близько 100 тисяч. KM, оскільки автомобілі працюють довше, потрібні додаткові послуги.

Сервіс передач. це головна запланована подія

Функції масла ATF в автоматичному полі:

 • Ефективне змащування поверхонь, що розтираються, робочі механізми;
 • зменшення механічних навантажень на вузли;
 • викрадення тепла, що утворюється під час роботи;
 • Усунення мікрочастинок, які з’явилися внаслідок природного зносу, корозії.

Важливий! За тінню масляної суміші ви можете визначити її стан, а також джерело витоку. Приклади. зелений від антифриз, жовтий. від двигуна, червоний. від гура.

NNL VW Jetta 6 Масло передач Коробка дає витоки через знос масляних ущільнювачів через стирання поверхонь вала, поява зазорів між ущільнювачами. Причина може бути в грі первинного валу контрольної точки, пошкодження шару герметика в стиках. Ви також повинні перевірити болти. вони повинні бути підключені досить щільно.

Низький рівень рідини у Volkswagen Jetta Automation є основною причиною. Через зниження тиску рідини вони не щільно притиснуті до сталевих дисків, вони не контактують між собою, як слід. В результаті накладки перегріваються, поглинають, починають руйнуватися і сильно забруднювати масляну суміш.

Експлуатація автомобіля залежить від якості технічної води

Добре в автоматичній передачі масла Volkswagen Jetta 5 забезпечить повне видалення тепла, високоякісне змащення деталей, запобігає різним несправностям системи. Забруднена рідина. це насправді абразивні суспензії, які створюють під значним тиском піскодесяти. Інтенсивний вплив на гідроблок спричиняє витончення стін у районах розташування контрольних клапанів. Підсумок. збільшення ризиків витоків.

Когда Нуна

Заміна масла в коробці Volkswagen Jetta Automatic Automatic робиться кожні 60 тис. км, в механіці-15-25 тисяч. км. Виправлення можливі з урахуванням якості доріг, рушійних манер, інтенсивності роботи.

Важливий! Олія часто зношується давно. Щоб оцінити реальний стан передачі, потрібно перевірити рівень рідини в системі, оцінити тінь, наявність домішок.

Скільки олії у коробці Volkswagen Jetta

Об’єм автоматичної коробки передач становить приблизно 6-7 літрів, ручна коробка передач-2 л. Для заміни змащування приймається з запасом, особливо якщо вам потрібно прати. Використовуйте шприц найбільш зручно.

Процедура проведення роботи залежить від типу коробки передач. Це потрібно спостерігати.

Заміна нафтової ручної коробки передач Jetta

Простий з точки зору самопровідного варіанту. Заздалегідь підготуйте масло, інструмент, підйом для автомобілів. Порядок дій:

 • Зніміть захист картера.
 • Відкрутіть пробку сливи, встановившись під отвором для роботи. Корк розташований під канатом зліва, її відкрутить шестикутник.
 • Зачекайте, поки розвиток витікає. Знайдіть пробку бухти. контроль. Вам потрібно спостерігати біля CVA правильно. Відкрутіть цю пробку, налийте масляну суміш.

Ви можете використовувати нагнітач, деякі майстри працюють без нього. Покладіть захист назад, завершіть процедуру.

Важливий! До початку обслуговування механічної коробки двигун потрібно розігріти. Для цього достатньо їздити на 10 хвилин. з розігрітою двигуном, зливний дренаж буде швидшим.

З новим змащуванням мастила слід уникати переливів

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Jetta

У Volkswagen Jetta 2012 р. Зміна масла автоматичної коробки передач здійснюється частково або повністю. Часткову роботу простіше зробити, власник впорається з ними самостійно. Основні заходи зводиться до відкручення сливи піддону та головки автомобіля до шляху, збираючи олію в підготовлену контейнер. Зазвичай витікає не більше 40% обсягу тренувань, решта буде в гідротрансформері. Процедура більше схожа на заміну, але для оновлення.

Повна бухта нової підготовки передбачає збільшення обсягу ATF. у півтора рази більше, ніж під час часткового оновлення. Ціна також вища, важче працювати самостійно. Альтернативним варіантом є зв’язок із сервісним центром, заздалегідь вказуючи, чи обрана компанія надає згадані послуги.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Потрібно заздалегідь підготувати мастило

 • Відкрутіть сливову пробку, злийте розробку.
 • Скрутіть автоматичну коробку передач піддону, яка записується болтами та ущільненням.
 • Отримайте доступ до фільтра автоматичної передачі, який слід промивати або замінити з кожним зсувом рідини передач у нову.
 • Зберіть пил, струшування інших металевих включення за допомогою магнітів.
 • Очистіть ці елементи, промийте і протріть безпілотник.
 • Повернути фільтр назад, замініть прокладку.
 • Завершіть штепсельну вилку, встановіть нову прокладку на коробку автоматичної коробки передач.

Залийте масло через техніку затоки, спеціально передбачені для цього (де розташована автоматична автоматична машина), перевіряйте масло суворо в холодному режимі. Перевірте рівень рідини після завершення заміни та проходження близько 20 км, тепер у гарячій скриньці. При необхідності додайте масло до рівня. Регулярність служби залежатиме від пробігу, рушійних манер, інших параметрів. Рекомендований пробіг. це одне, а зовсім інший. справжній стан передачі, який слід перевірити окремо.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Регулярно перевіряйте рівень затоки технічної води

Заміна нафти в DSG Jetta

Заміна нафти в DSG 7 Volkswagen Jetta така:

 • Утопіть двигун, встановіть селектор коробки в положенні P, відкрутіть сливу штепсель.
 • Злийте першу порцію, вийміть трубу з пластику.
 • Дістатися до масляного фільтра, оптимально без складного демонтажу.
 • Покладіть ганчірку, трохи вітрі, нехай тренування стікає в картер, знову відключіть його і вийміть у бік.
 • Видаліть залишки масла (можуть бути шприц), встановіть новий фільтр.
 • Скрутити кришку і повернутися під машину, щоб скрутити трубку, поки вона не зупиниться.
 • Затягніть телефон, накрутіть адаптер і кран.
 • Повісьте заміну над коробкою, налийте нову технічну воду. Посібник повинен залити 7.2 л, на практиці достатньо 5 літрів.
 • Закрийте кран, запустіть двигун, почніть зігріватися.

З незалежним проведенням такої роботи необхідно перевірити рівень масляної суміші, її температуру. У холодному і теплому вигляді обсяги технічної води будуть різними.

Для зручності виконання роботи автомобілі піднімаються за допомогою спеціального обладнання

Важливий! Червона, коричнева, чорна олія розроблена власною і вимагає заміни. Тому через 50 тис. км пробігу, щоб залити нового рекомендованого в будь.якому випадку.

Перевірка рівня нафти в коробці Volkswagen Jetta

Своєчасне заміну нормальної роботи автомобіля не завжди достатньо. Крім того, вам слід регулярно проводити перевірки системи для рівня нафти. Когда Вештерва Мало, деда, довев, дполоштельно Провірея, Соунесе, цВте, запах, ДРУГІЙх ТРЕВОжных Покукателей. НАПРІМЕР, ІМЕМЕНЕННІННЯ.

масло, автоматичній, коробці, передача, інструкція

Перевірка рівня. це проста процедура, це легко зробити самостійно

 • Очистіть зону біля зонда, щоб уникнути забруднення сторонніх речовин у систему.
 • Зігріть двигун (заїжджайте на машину протягом 10 хвилин).
 • Вийміть масляний зонд, протріть його ганчіркою без нитків і палі, вставте його назад.
 • Паїза протягом 5 секунд, знову видаліть зонд, оцініть рівень рівня трансмісійної рідини.

Якщо речовини недостатньо, зробіть долину зі шприцом або іншим зручним чином. Металеві домішки, сліди рідини, грязь на зонді вказують на те, що механізми коробки сильно зношені. Дуже темний, особливо коричневий, темно.червоний, чорна рідина, також вказує на витрачений на ресурс розвитку.