Як замінити передні прокладки на Opel Astra n. Заміна передніх гальмівних дисків Opel Astra h

Перевірка та заміна гальмівного диска Опель Астра Н

Щоб ви не шукали хороших гальмівних дисків на Opel Astra H, ми підготували рейтинг виробників гальмівних дисків із статтями. який формується на основі оглядів. Оскільки Opel Astra H має різні конфігурації, гальмівні диски також різні.

 • Циммерманн. 430148520 (рейтинг: 5);
 • Циммерманн. 430148352 (оцінка: 5);
 • Циммерманн. 430148420 (рейтинг: 5);
 • Брембо. 09762910 (оцінка: 5);
 • Привіт. 8DD355106111 (оцінка: 5);

1.7 CDTI (L69)

 • Циммерманн. 430148352 (оцінка: 5);
 • Циммерманн. 430148520 (рейтинг: 5);
 • Циммерманн. 430148552 (оцінка: 5);
 • Привіт. 8DD355106111 (оцінка: 5);
 • Валео. 297593 (оцінка: 5);
 • Циммерманн. 430148520 (рейтинг: 5);
 • Циммерманн. 430148352 (оцінка: 5);
 • Валео. 297593 (оцінка: 5);
 • Привіт. 8DD355106111 (оцінка: 5);
 • Брембо. 09762910 (оцінка: 5);

Для забезпечення рівномірності гальмування та правильного функціонування електронних систем управління гальмуванням (див. Розділ 2) Усі гальмівні диски повинні мати однакову робочу поверхню. З цієї причини, якщо необхідно, його слід замінити або оформити одночасно принаймні обидва гальмівні диски однієї осі.

Примітка. У випадку заміни або гальмівних дисків необхідно одночасно встановити на них нові гальмівні прокладки.

Видалення

Повісити машину і вийміть колеса (див. Розділ “Вступ”).

Щоб зняти гальмівний диск переднього колеса, необхідно звільнити гальмівний шланг із опорної кронштейна на підвісці (див. Розділ 4) і вийміть гвинт кріплення (див. Сорт. Ілюстрація). Не потрібно зняти суппорт.

Щоб зняти гальмівний диск заднього колеса, необхідно зняти гальмівні прокладки (див. Розділ 6), відключіть провідні гальмівні колодки від диска, не відключаючи шланг, щоб взяти його в бік і прив’язати його з дротом. Переконайтесь, що гальмівний шланг не закручений і не піддається впливу.

Щоб виключити ковзання поршня, натисніть на нього дерев’яною смужкою, встановивши останній між поршнем та супортом. Поверніть кріплення і вийміть гальмівний диск із маточини колеса (див. Ілюстрація 7.3).

Якщо внаслідок тривалої роботи, будь.який з дисків кип’ятить до маточини колеса, використовуйте пластиковий молоток і легкі удари. Весело диск.

Увага: при усуненні диска сильні удари не допустимі!

Спробуйте використовувати той самий інструмент для розчинення іржі. Якщо ці спроби не призвели до успіху, видаліть диск з підтягуючим або засуджуйте диск з важким молотком. Здійснюючи диск із знімачем, його потрібно замінити новим молотком, крім того, необхідно замінити підшипники колеса.

Встановлення

Перевірте умову гальмівного диска (див. нижче). Заходи при перевірці диска повинні бути точними, тому компілятори цього посібника рекомендують зв’язатися зі станцією обслуговування або до фахівця, який має відповідний інструмент для вимірювання та необхідний досвід виконання цієї роботи.

Установка проводиться у зворотному порядку демонтажу компонентів. Перед встановленням переконайтеся, що поглинання чистоти та сухості спаровувальних поверхонь диска та маточини. Злегка змащуйте різьбову частину гвинта гвинта з фіксаційною сполукою. Якщо диск замінюється, вийміть захисний лак з нового гальмівного диска. Встановлюючи гальмівний механізм задніх колес. Розділ 12).

Перевірка стану

Найкраще перевірити стаціонарну майстерню, де є всі умови та необхідний інструмент. Однак у деяких випадках можна перевірити диски, не видаляючи їх з автомобіля. в той час як складність роботи дещо зменшується, але важче досягти необхідної точності вимірювань. Усі перевірені розміри наведені в специфікаціях до цієї глави.

Зробіть візуальну перевірку стану робочої поверхні диска (див. Сорт. ілюстрація). Дефекти світла можна усунути за допомогою тонкого наждачного паперу. Щоб видалити глибокі канавки, диск повинен піддаватися канавці. Пам’ятайте, що обстеження диска слід проводити з обох боків. Іржаві гальмівні диски під час гальмування створюють посилений шум, якщо шум не зникає в процесі досить тривалого періоду роботи. замініть диски.

Якщо під час гальмування пульсація педалі гальма ніг, не пов’язана з експлуатацією АБС, слід оцінювати, розмір бічного побиття гальмівного диска слід оцінювати. Перевірка бічного побиття перевіряється за допомогою набору типу плунжера. Результат вимірювання не повинен виходити за межі допустимого діапазону, визначеного в специфікаціях, інакше диск повинен бути наданий канавці.

Примітка. У компілятори цього керівництва рекомендують робити диски, незалежно від їх стану, щоб усунути всілякі дефекти з робочих поверхонь. У крайніх випадках ви можете обмежити себе обробкою диска, що знаходиться наждачно, наждачний папір.

За допомогою купи диска слід звернути особливу увагу на дотримання вимог специфікацій щодо його мінімально допустимої товщини. На кінцевій поверхні диска є відповідна маркування (див. Сорт. ілюстрація). Товщина вибуху виготовляється за допомогою мікрометра та деяких інших пристроїв.

Заміна передніх дисків Opel Astra

Заміна передніх гальмівних дисків на Opel Astra Car на двигун на 1.6 літрів наведено нижче.

 • Зафіксуйте машину рукотворцем та взуттям проти вихователя, покладеними під задню вісь.
 • Зміцнити машину.
 • Вийміть колесо.

Потягніть кронштейн. Якщо планується, що на нижній пружини планується призупинити, що на нижній пружині буде припинено, то не потрібно витягнути кріплення гальмівного шланга.

Витягування кронштейна

Диспетки для демонтажу

Щоб запобігти пошкодженню гальмівної лінії, необхідно надійно виправити вилучений суппорт, наприклад, повісити його з дротом.

передні, opel, astra, передніх

Повішений суппортер

Відкрутіть кріплення кронштейна супорта.

Демонтаж кронштейна супорта

Гігланд, щоб відкрутити кріплення гальмівного диска.

Процес відкручення кріплення, який фіксує гальмівний диск

Прокрутіть два болти у посадкові отвори кріплення кронштейна супорта. Це дозволить вам порушити диск з місця. Потягнувши розбіжності в бік, вам потрібно демонтувати його від машини.

Видалення старого гальмівного диска, який служив його диску

Очистіть сидіння. Наявність іржі чи інших зовнішніх тіл призведе до наступного побиття та вібрацій при зупинці машини.

Очищення сидіння

Окрім очищення сидіння диска, забруднення слід вилучити з усіх елементів гальмівної системи.

Підготовка Opel Astra до встановлення нового диска

Очистіть направляючі супорти. На автомобілях Opel Astra G, H, J, використовується система гальмування їжі, тому мастило не використовується.

Очищені направляючі супорти

Нанесіть мідну мастило до центру та встановіть новий диск.

Старий і новий диск

Встановіть супорт на місці.

Зберіть все у зворотному порядку видалення.

Ціни на фронтальну, бічну та задню скляну Opel Astra

Виробник Фронтальний Спина Бічний
(Установка з 1900 р.) (Установка з 1700) (Встановлення з 900)
Олімпія З 4345 З 3685 з 1595
Saint-Gobain Sekurit З 2807 з 5207 з 1990 року
Пілоттон з 2089 року
Бенсон З 4440 з 4200 з 2280
Пілоттон З 6186 З 4118 з 2490
Бор від 2500
AGC З 3156 З 4653 З 3869
Фуяо З 3158
Fyg з 3700
Shatterprufe З 3905
Опікун З 6194

Не знайшов склянки на своїй машині? Зателефонуйте: 7 (495) 150-38-50 Не всі моделі Autostecle наведені в базі сайту.

Opel Astra H / Zafira B 2004. 2009 Видалення, встановлення та перевірка

Щоб забезпечити рівномірність гальмування та правильне функціонування електронних систем управління гальмуванням, всі гальмівні диски повинні мати однакову робочу поверхню. З цієї причини, якщо необхідно, його слід замінити або оформити одночасно принаймні обидва гальмівні диски однієї осі. Примітка. У випадку заміни або гальмівних дисків необхідно одночасно встановити на них нові гальмівні прокладки.

Видалення 2. Повісити машину і вийміть колеса. 3. Щоб зняти гальмівний диск переднього колеса, необхідно звільнити гальмівний шланг із опорної кронштейна на стійці підвіски і повернути застібку. не потрібно зняти суппорт. 4. Щоб зняти гальмівний диск заднього колеса, необхідно зняти гальмівні прокладки. Відключіть гальмівні колодки, що керуються на диску, не відключаючи шланг, щоб взяти його в бік і зав’язати його дротом. Переконайтесь, що гальмівний шланг не закручений і не піддається впливу. 5. Щоб виключити ковзання поршня, натисніть на нього дерев’яною смужкою, встановивши останній між поршнем та супортом. Поверніть кріплення і вийміть гальмівний диск із маточини колеса. 6. Якщо внаслідок тривалої роботи, будь.який з дисків кип’ятить до маточини колеса, використовуйте пластиковий молоток і легкі удари. Весело диск

Увага: при усуненні диска сильні удари не допустимі! Спробуйте використовувати той самий інструмент для розчинення іржі. Якщо ці спроби не призвели до успіху, вийміть диск за допомогою палива або розчісування диска з важким молотом

Здійснюючи диск із знімачем, його потрібно замінити новим молотком, крім того, необхідно замінити підшипники колеса.

Установка 7. Перевірте умову гальмівного диска. Заходи при перевірці диска повинні бути точними, тому компілятори цього посібника рекомендують зв’язатися зі станцією обслуговування або до фахівця, який має відповідний інструмент для вимірювання та необхідний досвід виконання цієї роботи. 8. Установка проводиться у зворотному порядку демонтажу компонентів. Перед встановленням переконайтеся, що поглинання чистоти та сухості спаровувальних поверхонь диска та маточини. Злегка змащуйте різьбову частину гвинта гвинта з фіксаційною сполукою. Якщо диск замінюється, вийміть захисний лак з нового гальмівного диска. Встановлюючи задні колеса гальма, не забудьте регулювати паркувальне гальмо.

Перевірка умови 9. Найкраще перевірити стаціонарну майстерню, де є всі умови та необхідний інструмент. Однак у деяких випадках можна перевірити диски, не видаляючи їх з автомобіля. в той час як складність роботи дещо зменшується, але важче досягти необхідної точності вимірювань.

З надмірним зносом гальмівних прокладок голови заклепки кріплення обкладинки тертя, глибокі борозни роблять на поверхні гальмівного диска. таким чином пошкоджений диск повинен бути замінений беззаконним

Зробити візуальну перевірку стану робочої поверхні диска. Дефекти світла можна усунути за допомогою тонкого наждачного паперу. Щоб видалити глибокі канавки, диск повинен піддаватися канавці. Пам’ятайте, що обстеження диска слід проводити з обох боків. Іржаві гальмівні диски під час гальмування створюють посилений шум, якщо шум не зникає в процесі досить тривалого періоду роботи. замініть диски. одинадцять. Якщо під час гальмування пульсація педалі гальма ніг, не пов’язана з експлуатацією АБС, слід оцінювати, розмір бічного побиття гальмівного диска слід оцінювати. Перевірка бічного побиття перевіряється за допомогою набору типу плунжера. Результат вимірювання не повинен виходити за межі допустимого діапазону, визначеного в специфікаціях, інакше диск повинен бути наданий канавці. Примітка. У компілятори цього керівництва рекомендують робити диски, незалежно від їх стану, щоб усунути всілякі дефекти з робочих поверхонь. У крайніх випадках ви можете обмежити себе обробкою диска, що знаходиться наждачно, наждачний папір.

Мінімальна допустима товщина гальмівного диска вибивається на його поверхню (типовий тип маркування)

За допомогою купи диска слід звернути особливу увагу на дотримання вимог специфікацій щодо його мінімально допустимої товщини. На кінцевій поверхні диска передбачає відповідне маркування

Товщина вибуху виготовляється за допомогою мікрометра та деяких інших пристроїв.

Заміна передніх гальмівних прокладок на Opel Astra J

Гальмівні колодки зношуються досить швидко, навіть на низьких командах. Зазвичай на них подушечки починають скрипки. Заміна прокладок на Opel Astra J- досить примітивна процедура, яка не потребує спеціальних навичок та інструментів.

передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх

Запчастини: гальмівні колодки-

Оригінальний Opel, GM 1605169ate 13.0460-7262.2BOSCH 0 986 494 435BOSCH 0 986 494 433FERODO FDB 4262

Процес видалення та заміни гальмівних майданчиків Opel Astra J.

На цій моделі гальмові гальма використовуються спереду. Щоб дістатися до них, перш за все, вам потрібно вирізати машину та зняти колесо.

І там у нас буде прекрасний вид на гальмівну систему, але для кращої зручності трохи поверніть колесо, щоб простіше отримати суппорт. І відкрутіть болти, нижня. Нам не потрібно повністю зняти суппорт, його можна просто підкинути. Так що болт не прокручує, фіксуйте направляючу супорт за допомогою гайкового ключа. Коли вони кинули суппортер, вийміть старий майданчик. Якщо ви не виходите, подивіться на будь.яку викрутку. Ось такий старий блок. Тепер ми очищаємо весь бруд- краще вирвати з компресора і очистити металевою щіткою від бруду та іржі, а також від усіх зібраних абразивних. Але порівняти товщину нового блоку на тлі екстракти. Якщо ви поставите такі прокладки зараз, то суппортер не підійде, тому його потрібно натиснути. Для цього спочатку відкрийте кришку бака гальмівної рідини. Розташований під капотом. Це простіше проїхати рідину через систему, коли ми натискаємо на супорт. І натисніть суппортер за допомогою гори між гальмівним димом і суппортнимкабром, ми утворюємо важіль, і потрібно буде трохи натиснути на кріплення.Тепер нові колодки встануть без проблем. Але спочатку я рекомендую змащувати прокладки та канавки з мідною мастилом, в яких прокладки ходять. Це допоможе блокам не закликати під час роботи, а також дозволить вам краще зняти тепло. І тепер ми сидимо на місці, чітко вставляйте в канавки. Ми кидаємо суппортер зверху.

І застебнути. Не забудьте затягнути обидва болти.

Тепер ми закриваємо кришку резервуара гальмівною рідиною, покладемо колесо і опустіть машину від гнізда. Не забудьте розмахувати гальмами, пару разів на педалі гальма- оскільки ми натиснули суппорт, ми виїхали з нього рідину, а також взяли її з блоку. Кілька пресів на педаль гальма повернуть її у первісне положення.

Процес заміни фільтра салону

Для заміни елемента фільтра знадобиться такі інструменти та матеріали:

 • Slitzer і поперечна ущільнена викрутка;
 • Набір головок;
 • Фільтр салону зі статтею 1987432040;
 • Чиста ганчірка;
 • Вакуумний очищувач або компресор.

У Opel Astra H салон фільтр замінюється відповідно до поданих нижче інструкцій.

Крок.By.step Інструкції із заміни:

 • Відкрийте передні пасажирські двері, щоб дістатися до рукавички.
 • Відкрийте відсік для рукавичок, щоб відкрути 4 самостійні гвинти.
 • Вид витратного покриття відкриється.
 • Відкрутіть кришку фільтра салону за допомогою набору голови.
 • Витягніть старий елемент фільтрації та замініть новим.
 • Процес заміни елемента фільтра займає близько 10-15 хвилин.

Після заміни ви можете перевірити плиту. Вона повинна працювати як новий. Чисте повітря повинно впасти в салон.

Як замінити передні прокладки на Opel Astra n?

Запчастини для автомобілів, виготовлених на заводі цього південнокорейського виробника, виходять як на вторинний ринок, так і на конвеєрах відомих автот.гігантів Кіа та Hyundai, що вказує на їх бездоганну якість та надійність. Більше того, ціна цих продуктів. це порядок нижча, ніж для подібної групи товарів інших компаній. Диски Avantech гальмування відповідають найсуворішим вимогам, забезпечуючи високу ефективність системи безпеки. Це підтверджується співпрацею з Mitsubishi Motors та присутністю власної команди для участі у гоночних змаганнях.

У виробництві дисків використовується ультрасовідний сплав чавуну з домішкою вуглецю та спеціальною фарбою для переробки, яка надійно захищає від корозії. Стійкість до перегріву запобігає руйнуванню диска або його деформації при великих навантаженнях. ТЕХНОЛОГІЙНА ТОГО, що використовуються у виробництві, гарантує найкращу адгезію до блоків, тим самим зменшуючи період затирання. Диски Avantech гальмування працюють з мінімальним шумом та вібрацією, що також позитивно впливає на популярність цього бренду.

Заміна передніх дисків Opel Astra

Заміна передніх гальмівних дисків на Opel Astra Car на двигун на 1.6 літрів наведено нижче.

 • Зафіксуйте машину рукотворцем та взуттям проти вихователя, покладеними під задню вісь.
 • Зміцнити машину.
 • Вийміть колесо.

Потягніть кронштейн. Якщо планується, що на нижній пружини планується призупинити, що на нижній пружині буде припинено, то не потрібно витягнути кріплення гальмівного шланга.

Витягування кронштейна

Диспетки для демонтажу

Щоб запобігти пошкодженню гальмівної лінії, необхідно надійно виправити вилучений суппорт, наприклад, повісити його з дротом.

передні, opel, astra, передніх

Повішений суппортер

Відкрутіть кріплення кронштейна супорта.

Демонтаж кронштейна супорта

Гігланд, щоб відкрутити кріплення гальмівного диска.

Процес відкручення кріплення, який фіксує гальмівний диск

Прокрутіть два болти у посадкові отвори кріплення кронштейна супорта. Це дозволить вам порушити диск з місця. Потягнувши розбіжності в бік, вам потрібно демонтувати його від машини.

Видалення старого гальмівного диска, який служив його диску

Очистіть сидіння. Наявність іржі чи інших зовнішніх тіл призведе до наступного побиття та вібрацій при зупинці машини.

Очищення сидіння

Окрім очищення сидіння диска, забруднення слід вилучити з усіх елементів гальмівної системи.

Підготовка Opel Astra до встановлення нового диска

Очистіть направляючі супорти. На автомобілях Opel Astra G, H, J, використовується система гальмування їжі, тому мастило не використовується.

Очищені направляючі супорти

Нанесіть мідну мастило до центру та встановіть новий диск.

Старий і новий диск

Встановіть супорт на місці.

Зберіть все у зворотному порядку видалення.

Ціни на фронтальну, бічну та задню скляну Opel Astra

Виробник Фронтальний Спина Бічний
(Установка з 1900 р.) (Установка з 1700) (Встановлення з 900)
Олімпія З 4345 З 3685 з 1595
Saint-Gobain Sekurit З 2807 з 5207 з 1990 року
Пілоттон з 2089 року
Бенсон З 4440 з 4200 з 2280
Пілоттон З 6186 З 4118 з 2490
Бор від 2500
AGC З 3156 З 4653 З 3869
Фуяо З 3158
Fyg з 3700
Shatterprufe З 3905
Опікун З 6194

Не знайшов склянки на своїй машині? Зателефонуйте: 7 (495) 150-38-50 Не всі моделі Autostecle наведені в базі сайту.

Opel Astra H / Zafira B 2004. 2009 Видалення, встановлення та перевірка

Щоб забезпечити рівномірність гальмування та правильне функціонування електронних систем управління гальмуванням, всі гальмівні диски повинні мати однакову робочу поверхню. З цієї причини, якщо необхідно, його слід замінити або оформити одночасно принаймні обидва гальмівні диски однієї осі. Примітка. У випадку заміни або гальмівних дисків необхідно одночасно встановити на них нові гальмівні прокладки.

Видалення 2. Повісити машину і вийміть колеса. 3. Щоб зняти гальмівний диск переднього колеса, необхідно звільнити гальмівний шланг із опорної кронштейна на стійці підвіски і повернути застібку. не потрібно зняти суппорт. 4. Щоб зняти гальмівний диск заднього колеса, необхідно зняти гальмівні прокладки. Відключіть гальмівні колодки, що керуються на диску, не відключаючи шланг, щоб взяти його в бік і зав’язати його дротом. Переконайтесь, що гальмівний шланг не закручений і не піддається впливу. 5. Щоб виключити ковзання поршня, натисніть на нього дерев’яною смужкою, встановивши останній між поршнем та супортом. Поверніть кріплення і вийміть гальмівний диск із маточини колеса. 6. Якщо внаслідок тривалої роботи, будь.який з дисків кип’ятить до маточини колеса, використовуйте пластиковий молоток і легкі удари. Весело диск

Увага: при усуненні диска сильні удари не допустимі! Спробуйте використовувати той самий інструмент для розчинення іржі. Якщо ці спроби не призвели до успіху, вийміть диск за допомогою палива або розчісування диска з важким молотом

Здійснюючи диск із знімачем, його потрібно замінити новим молотком, крім того, необхідно замінити підшипники колеса.

Установка 7. Перевірте умову гальмівного диска. Заходи при перевірці диска повинні бути точними, тому компілятори цього посібника рекомендують зв’язатися зі станцією обслуговування або до фахівця, який має відповідний інструмент для вимірювання та необхідний досвід виконання цієї роботи. 8. Установка проводиться у зворотному порядку демонтажу компонентів. Перед встановленням переконайтеся, що поглинання чистоти та сухості спаровувальних поверхонь диска та маточини. Злегка змащуйте різьбову частину гвинта гвинта з фіксаційною сполукою. Якщо диск замінюється, вийміть захисний лак з нового гальмівного диска. Встановлюючи задні колеса гальма, не забудьте регулювати паркувальне гальмо.

Перевірка умови 9. Найкраще перевірити стаціонарну майстерню, де є всі умови та необхідний інструмент. Однак у деяких випадках можна перевірити диски, не видаляючи їх з автомобіля. в той час як складність роботи дещо зменшується, але важче досягти необхідної точності вимірювань.

З надмірним зносом гальмівних прокладок голови заклепки кріплення обкладинки тертя, глибокі борозни роблять на поверхні гальмівного диска. таким чином пошкоджений диск повинен бути замінений беззаконним

Зробити візуальну перевірку стану робочої поверхні диска. Дефекти світла можна усунути за допомогою тонкого наждачного паперу. Щоб видалити глибокі канавки, диск повинен піддаватися канавці. Пам’ятайте, що обстеження диска слід проводити з обох боків. Іржаві гальмівні диски під час гальмування створюють посилений шум, якщо шум не зникає в процесі досить тривалого періоду роботи. замініть диски. одинадцять. Якщо під час гальмування пульсація педалі гальма ніг, не пов’язана з експлуатацією АБС, слід оцінювати, розмір бічного побиття гальмівного диска слід оцінювати. Перевірка бічного побиття перевіряється за допомогою набору типу плунжера. Результат вимірювання не повинен виходити за межі допустимого діапазону, визначеного в специфікаціях, інакше диск повинен бути наданий канавці. Примітка. У компілятори цього керівництва рекомендують робити диски, незалежно від їх стану, щоб усунути всілякі дефекти з робочих поверхонь. У крайніх випадках ви можете обмежити себе обробкою диска, що знаходиться наждачно, наждачний папір.

Мінімальна допустима товщина гальмівного диска вибивається на його поверхню (типовий тип маркування)

За допомогою купи диска слід звернути особливу увагу на дотримання вимог специфікацій щодо його мінімально допустимої товщини. На кінцевій поверхні диска передбачає відповідне маркування

Товщина вибуху виготовляється за допомогою мікрометра та деяких інших пристроїв.

Заміна передніх гальмівних прокладок на Opel Astra J

Гальмівні колодки зношуються досить швидко, навіть на низьких командах. Зазвичай на них подушечки починають скрипки. Заміна прокладок на Opel Astra J- досить примітивна процедура, яка не потребує спеціальних навичок та інструментів.

передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх
передні, opel, astra, передніх

Запчастини: гальмівні колодки-

Оригінальний Opel, GM 1605169ate 13.0460-7262.2BOSCH 0 986 494 435BOSCH 0 986 494 433FERODO FDB 4262

Процес видалення та заміни гальмівних майданчиків Opel Astra J.

На цій моделі гальмові гальма використовуються спереду. Щоб дістатися до них, перш за все, вам потрібно вирізати машину та зняти колесо.

І там у нас буде прекрасний вид на гальмівну систему, але для кращої зручності трохи поверніть колесо, щоб простіше отримати суппорт. І відкрутіть болти, нижня. Нам не потрібно повністю зняти суппорт, його можна просто підкинути. Так що болт не прокручує, фіксуйте направляючу супорт за допомогою гайкового ключа. Коли вони кинули суппортер, вийміть старий майданчик. Якщо ви не виходите, подивіться на будь.яку викрутку. Ось такий старий блок. Тепер ми очищаємо весь бруд- краще вирвати з компресора і очистити металевою щіткою від бруду та іржі, а також від усіх зібраних абразивних. Але порівняти товщину нового блоку на тлі екстракти. Якщо ви поставите такі прокладки зараз, то суппортер не підійде, тому його потрібно натиснути. Для цього спочатку відкрийте кришку бака гальмівної рідини. Розташований під капотом. Це простіше проїхати рідину через систему, коли ми натискаємо на супорт. І натисніть суппортер за допомогою гори між гальмівним димом і суппортнимкабром, ми утворюємо важіль, і потрібно буде трохи натиснути на кріплення.Тепер нові колодки встануть без проблем. Але спочатку я рекомендую змащувати прокладки та канавки з мідною мастилом, в яких прокладки ходять. Це допоможе блокам не закликати під час роботи, а також дозволить вам краще зняти тепло. І тепер ми сидимо на місці, чітко вставляйте в канавки. Ми кидаємо суппортер зверху.

І застебнути. Не забудьте затягнути обидва болти.

Тепер ми закриваємо кришку резервуара гальмівною рідиною, покладемо колесо і опустіть машину від гнізда. Не забудьте розмахувати гальмами, пару разів на педалі гальма- оскільки ми натиснули суппорт, ми виїхали з нього рідину, а також взяли її з блоку. Кілька пресів на педаль гальма повернуть її у первісне положення.

Процес заміни фільтра салону

Для заміни елемента фільтра знадобиться такі інструменти та матеріали:

 • Slitzer і поперечна ущільнена викрутка;
 • Набір головок;
 • Фільтр салону зі статтею 1987432040;
 • Чиста ганчірка;
 • Вакуумний очищувач або компресор.

У Opel Astra H салон фільтр замінюється відповідно до поданих нижче інструкцій.

Крок.By.step Інструкції із заміни:

 • Відкрийте передні пасажирські двері, щоб дістатися до рукавички.
 • Відкрийте відсік для рукавичок, щоб відкрути 4 самостійні гвинти.
 • Вид витратного покриття відкриється.
 • Відкрутіть кришку фільтра салону за допомогою набору голови.
 • Витягніть старий елемент фільтрації та замініть новим.
 • Процес заміни елемента фільтра займає близько 10-15 хвилин.

Після заміни ви можете перевірити плиту. Вона повинна працювати як новий. Чисте повітря повинно впасти в салон.

Заміна задніх гальмівних дисків Opel Astra h

Гальмівні диски для Opel Astra h

Opel Astra H C 2004 Доріг на дорогах, і більшість вже вдалося прокатати суцільний пробіг. Тому більшість вже мали питання про зміну гальмівних дисків. Модель популярна на ринку тривалий час, тому є широкий вибір гальмівних дисків, від унікальної до маси інших дисків до вашого смаку.

Диски Opel Astra H мають наступні характеристики:

 • Абсолютно нова товщина MM 25.0.
 • Невелика товщина мм 22.0.
 • Абсолютно нова товщина мм 10.
 • Невелика товщина мм 8.

Гальмівний диск Brembo.7627.75

Унікальні диски переходять на цифри:

 • General Motors 93188707 Задній гальмівний диск,
 • General Motors 93175376 Передній гальмівний диск, вентильований,

General Motors постачається їсти. Диски відмінні, вони забезпечують комфортне та точне гальмування, на жаль, як і будь.які унікальні диски, мають завищену ціну з порівняно звичайними властивостями.

General Motors також пропонує готовий набір дисків гальм і колодки, це сто відсотків унікальних запасних частин, але за іншою вартістю, t.До. Набір продається відразу.

 • General Motors 93186416 (1515021) Набір гальмівних дисків та прокладок попереду,
 • General Motors 93190173 (1515065) Набір гальмівних та задніх прокладок,

Існує також багато аналогів, які найпопулярніші посеред них:

 • Otto Zimmermann 430.1485.52 задній гальмівний диск, провітрюється як,
 • Otto Zimmermann 430.2606.20 гальмівного вентиляційного фронту,

Зміна гальмівних прокладок задніх коліс. Opel Astra H | Ремонт

Зміна задніх гальмівних прокладок, ремонт. Як змінити задні прокладки? прокладки, гальма, скоби, як видалити.

Для власного бренду Otto Zimmermann пропонує абсолютно економічні диски. Якість знаходиться на хорошому рівні унікальних, гальмування на зображенні останньої машини, вони чудово тримаються в будь.якій погоді. Захоплююче, але часто навіть не потребує подрібнення. Єдине, де повзають виступи. це проник.

 • Brembo 08.7627.75 гальмівного диска з виїмками ззаду,
 • Брембо 09.9159.20 гальмівного переднього провітрювання,

Хто не знає “червоного” брембо? Відмінна компанія з хорошим високоякісним продуктом. Але немає сенсу асоціювати Brembo для спортивних автомобілів та стандартних дисків. Стандарт, це, Брембо робить високу якість, але не все так повністю.

Якщо уривок з Opel Astra H відповідно до відгуків власників автомобілів з майже встановленням самих дисків, під час гальмування з величезною різницею швидкості, відбувається стрічка, і при перегріті існує велика можливість побиття (деформація дисків). Ці диски чудово підходять для водіїв, які віддають перевагу виміряному стилю водіння.

При вимірюваному водінні диски з поведінкою відмінні та забезпечують гарне гальмування.

Їв 24.0310-0250.1 гальмівний диск, PowerDiscc,

Перевірка стану

Найкраще перевірити стаціонарну майстерню, де є всі умови та необхідний інструмент. Однак у деяких випадках можна перевірити диски, не видаляючи їх з автомобіля. в той час як складність роботи дещо зменшується, але важче досягти необхідної точності вимірювань. Усі перевірені розміри наведені в специфікаціях до цієї глави.

Зробіть візуальну перевірку стану робочої поверхні диска (див. Сорт. ілюстрація). Дефекти світла можна усунути за допомогою тонкого наждачного паперу. Щоб видалити глибокі канавки, диск повинен піддаватися канавці. Пам’ятайте, що обстеження диска слід проводити з обох боків. Іржаві гальмівні диски під час гальмування створюють посилений шум, якщо шум не зникає в процесі досить тривалого періоду роботи. замініть диски.

Якщо під час гальмування пульсація педалі гальма ніг, не пов’язана з експлуатацією АБС, слід оцінювати, розмір бічного побиття гальмівного диска слід оцінювати. Перевірка бічного побиття перевіряється за допомогою набору типу плунжера. Результат вимірювання не повинен виходити за межі допустимого діапазону, визначеного в специфікаціях, інакше диск повинен бути наданий канавці.

Примітка. У компілятори цього керівництва рекомендують робити диски, незалежно від їх стану, щоб усунути всілякі дефекти з робочих поверхонь. У крайніх випадках ви можете обмежити себе обробкою диска, що знаходиться наждачно, наждачний папір.

За допомогою купи диска слід звернути особливу увагу на дотримання вимог специфікацій щодо його мінімально допустимої товщини. На кінцевій поверхні диска є відповідна маркування (див. Сорт. ілюстрація). Товщина вибуху виготовляється за допомогою мікрометра та деяких інших пристроїв.