Де знаходиться датчик колінчастого вала на kia magentis ~. Де датчик колінчастого вала на Kia magentis

Помилка P0335 Kia magentis

Як усунути код помилки P0335 своїми руками: опис коду OBD2, симптомів, діагностики, поради, рекомендації, усунення несправностей.

Читання 7 хв переглядів 15.9K.

 • Технічний опис та помилка декодування P0335
 • Симптоми несправності
 • Причини помилки
 • Як усунути або скинути код несправності P0335
 • Діагностика та рішення проблем
 • Тест мультиметра
 • Перевірте осцилоскоп
 • На яких автомобілях ця проблема частіше зустрічається
 • Відео

Код помилки P0335 звучить як “несправність електричного ланцюга” “положення колінчастого валу”. Часто в програмах, що працюють зі сканжером OBD-2.

Технічний опис та помилка декодування P0335

Цей діагностичний код несправності (DTC) є загальним кодом передачі. Помилка P0335 вважається загальним кодом, оскільки він застосовується до всіх брендів та моделей транспортних засобів. Хоча конкретні етапи ремонту можуть дещо відрізнятися залежно від моделі.

Залежно від автомобіля, PCM використовує інформацію про положення колінчастого вала, щоб правильно визначити час іскру. Але в деяких системах лише для виявлення проходів запалювання і не контролює синхронізацію запалювання.

Датчик CKP нерухомий і працює з передачевим кільцем, прикріпленим до колінчастого вала. Коли це кільце проходить перед датчиком CKP, магнітне поле, створене датчиком, переривається. Це створює сигнал напруги, який PCM інтерпретує як положення колінчастого вала.

Якщо PCM виявляє відсутність імпульсів колінчастого вала або якщо він бачить проблему з імпульсами у вихідному ланцюзі, встановлено код P0335.

Іншими словами, коли двигун працює, PCM постійно порівнює вхідні сигнали з валів колінчастого вала та розподілу. Якщо положення колінчастого вала не знаходиться в межах визначеного ступеня відхилення від положення розподілу валу. З певним набором запрограмованих обставин протягом певного періоду часу. Код P0335 буде збережено, а індикаторна лампа несправності може освітлюватися.

Досить часто при встановленні цього коду двигун не запускається. Якщо двигун все ще починається, швидше за все, він буде працювати дуже погано.

Симптоми несправності

Основним симптомом появи помилки P0335 для драйвера є підсвічування MIL (індикатор несправності). Він також називається Check Engine або просто “чеки”.

Вони також можуть проявлятися як:

 • На панелі керування освітлюється лампа “перевірка двигуна”.
 • Мотор може працювати, але зі зниженою продуктивністю (падіння живлення).
 • Двигун може вийти, але не починати.
 • Автомобіль кірно або починається погано.
 • Twing/запалювання, що проходить на холостому ходу або під навантаженням.
 • Збільшення споживання палива.

Залежно від бренду та моделі, блок управління двигуном може використовувати датчик CKP для оцінки швидкості та положення двигуна. Тому двигун буде працювати, але не з максимальною ефективністю. У цьому випадку ви можете зіткнутися з труднощами, коли його торкаєтесь різким холостого ходу або поганого прискорення.

Причини помилки

Код P0335 може означати, що сталося одна або кілька з наступних проблем:

 • Несправне положення положення колінчастого вала CKP.
 • Пошкоджений роз’єм датчика CKP.
 • Немає зубів або відрізати жорстке кріплення кільця, що кріпить.
 • Ланцюг синхронізації розтягується, або нагрівач ременя ГРМ ковзає через знос.
 • Вирівнювання ланцюга пояса / часу порушується.
 • Поворот повороту ременя.
 • Пошкоджений приводний ремінь Тернера / ланцюг.
 • Дискатний клапан CMP знаходиться у відкритому положенні.
 • Іноді причиною є несправний модуль PCM.

Як усунути або скинути код несправності P0335

Деякі кроки, запропоновані для усунення проблем та виправлення коду помилки P0335:

 • Візуально огляньте електричні дроти та роз’єми положення колінчастого вала та валів розподілу.
 • Перевірте рівень, а також стан та в’язкість моторного масла.
 • Порахуйте всі збережені коди даних та помилок за допомогою сканера OBD-II. Щоб визначити, коли і за яких обставин з’явилася помилка.
 • Очистіть помилки пам’яті ECM та проведіть тестовий драйв автомобіля, щоб дізнатися, чи з’явиться код P0335.
 • Огляньте накопичувачі, ремені або ланцюги часу, на наявність зносу.
 • Якщо проблема не виявлена, продовжуйте діагноз, дотримуючись процедури, встановленої виробником автомобілів.

При діагностуванні та усуненні цієї помилки необхідно дотримуватися рекомендацій виробника автомобіля. В іншому випадку це може призвести до серйозної пошкодження двигуна, а також поспішної заміни робочих компонентів.

Діагностика та рішення проблем

Почніть діагностику з візуального огляду всіх проводів та роз’ємів, пов’язаних із системою. Огляньте електричні ланцюги, датчики та роз’єми, забруднені моторним маслом, охолоджуючи рідину або рідину для рульового управління.

Відомо, що рідини на базі масла кодують захисну ізоляцію проводів і призводять до короткого замикання або розриву ланцюгів. Це може спричинити помилку P0335.

Тест мультиметра

Потім підключіть сканер до діагностичного порту автомобіля та отримайте всі збережених кодів несправностей. Після цього продовжуйте випробувати напругу та заземлювальні сигнали. Більшість моделей використовують п’ять вольт їжі. Також перевірте сигнал заземлення, а третій провід, схема управління, повинен застосовуватися до сигналу PCM.

Від’єднайте електричний роз’єм від датчика CKP і перевірте його, дотримуючись рекомендацій виробника за допомогою мультиметра. Замініть датчик, якщо значення опору не відповідають специфікаціям виробника. Якщо всі значення опору схеми CKP знаходяться в межах специфікацій, перейдіть до наступного кроку.

Перевірте осцилоскоп

Підключіть позитивний провідний провід осцилоскопа до сигнального дроту джгута ККП та з’єднуйте негативний дріт до ланцюга заземлення CKP. Виберіть відповідне налаштування напруги на осцилоскопі та увімкніть його.

Когда.Корабка Преддач Ноходитя Врехімене Парковкі іліє НЕТРАЛІ, а двигайл.Ромел, що не має. й й volenы не. Зосередьтеся на несподіваних вибухах або збої в шаблоні уніформи.

Якщо ви помічаєте якісь сплески або несправності, обережно перемістіть дроти та роз’єм, дивлячись на графік форми хвилі. Ви намагаєтесь визначити, чи проблема. це слабке з’єднання чи несправний ККП.

Зверніть увагу на блоки напруги в шаблоні форми хвилі. Якщо деякі з них відсутні, це вказує на зламане або зношене кільце. Також перевірте магнітний наконечник CKP на наявність надмірного металевого сміття та, якщо необхідно, очистіть. Якщо форма хвилі нормальна, перейдіть до наступного кроку.

Тепер знову підключіть вимірювальні дроти осцилографа до тих же ланцюгів біля роз’єму PCM та дотримуйтесь шаблону форми сигналу. Якщо виявлено відхилення, швидше за все, відбувається розрив або коротке замикання між роз’ємом CKP та роз’ємом PCM.

Якщо немає відкритих або коротких ланцюгів, можливо, проблема з помилкою P0335 полягає в несправному ПКМ або в її програмуванні.

Де знаходиться датчик колінчастого вала на kia magentis ~ nesthotel.Ру

І так була осінь, сонячно, погода нічого не прошепотіла, нічого не проісковане, коли раптом машина почала смикатися в діапазоні від датчика колінчастого вала Kia Magentis. Потім були танці з бубном навколо автомобіля при підключенні сканера, помилок не було, але на всякий випадок, якщо я вирішив ретельно перевірити проводку моторного відсіка, який вийшов і не марно!

Було встановлено, що електропроводка пошкоджена на датчику положення колінчастого вала, який був висушений з часу та з температурного режиму двигуна та ізоляції проводів, був зім’ятий, який скорочений між собою. Ну, Comm. Датчик колінчастого вала Кіа Магентіс

Якщо будь.які відмови датчика O2 або його ланцюга, RSM автоматично переходить у режим відкритого ланцюга, що означає підтримку подачі палива в запрограмованій кількості без регулювання відповідно до сигналів датчика.

Функціонування датчика кисню безпосередньо залежить від чотирьох факторів: електрична. низька напруга, що виробляється датчиком датчик колінчастого вала Kia Magentis.

знаходиться, датчик, magentis

Зовнішнє постачання. Дизайн датчика забезпечує циркуляцію датчика повітряного колінчастого вала Kia magentis. Кожного разу, коли видаляєте датчик та його заміну перед встановленням, ви повинні переконатися, що проходження повітряних каналів. Цей фактор повинен бути врахований при оцінці ефективності функціонування датчика. Неколожне паливо. цей стан є надзвичайно важливим з точки зору справності функціонування датчика. Де знаходиться датчик швидкості на Lada Kalina:.

Заправка автомобіля лише нездоровим паливом.

знаходиться, датчик, magentis

Окрім необхідності виконувати вищезазначені умови під час роботи з датчиком, слід дотримуватися спеціальних запобіжних заходів. Пошкодження або видалення будь.якого з датчика колінчастого вала Kia Magentis загрожує несприятливим впливом на функціонування датчика. Необхідно запобігти області змащувального клапана та інших забруднень ввійти в електричний роз’єм для жалюзі.

знаходиться, датчик, magentis

Не використовуйте жодних розчинників для очищення датчика кисню. Обережно дбайте про датчик. не вдариться і не трясуться. Захисна кришка кремнію повинна бути встановлена ​​правильно, щоб уникнути плавлення та забезпечення нормального функціонування датчика.

Де датчик колінчастого вала на Kia magentis

Видалення електричного насоса з датчиком рівня палива на автомобілі Niva і робиться для зміни у разі відмови, а також при заміні паливного бака. Для виконання ремонтних робіт підготуйте стандартний набір інструментів, цей ремонт також здійснюється з резервуаром, наповненим більш ніж датчиком колінчастого вала kia magentis на одну секунду.

Після цього, зробіть останній датчик рівня палива VAZ, датчик датчика палива палива встановлений поверх корпусу паливного резервуара, розташованого всередині паливного бака. До речі, залежно від різних форм паливного бака, існує по.різному за допомогою хорошої схеми, приводьте машину до станції технічного обслуговування для діагностики стану RSM та виконання відповідного відновлення відновлення.

Переконайтесь, що за відсутності ознак порушення якості заземлення датчика чорного дроту датчика колінчастого вала Kia Magentis.

Колін датчик для kia magentis i gd седан 2.0 136 л.З. ID16028

Торкніться на мить на мить датчика з металевим предметом, як викрутка. На момент контакту вольтметр повинен зареєструватися з індикацією 5.

Коли метал вилучається, амплітуда сигналу повинна швидко падати до нуля. Поверніть болт кріплення і вийміть датчик.

Датчик положення колінчастого вала на Kia Magentis (Kia Magentis) (GD, MS, MG)

Для оригінального числа 93183528 Тип датчика датчика датчика, кількість полюсів 3 полюс Додаткова стаття / Додаткова інформація 2 без форми кабельного корпусу штекера Овальний серійний номер ECP-CH-005

Кількість полюсів 3 полюсів Додаткова стаття / Додаткова інформація 2 без кабельного серійного номера ECP-I-008

Напруга [C] 12 V полюси 3.полюсного датчика датчика датчика Додаткова стаття / Додаткова інформація 2 без кольору кабелю Чорний Колір чорного корпусу

Кількість полюсів 3 тип полюса типу датчика Індуктивний датчик Додаткова стаття / Додаткова інформація 2 з кабелем кольором чорний колір чорний колір

Додаткова стаття / додаткова інформація 2 без кабелю типу датчика датчика Літній полюс 3 полюс

Довжина кабелю [мм] 370 мм тип датчика індуктивного датчика кількість полюсів 3 полюсна форма корпусу овального серійного номера ECP-ka-001

Напруга [C] 12 V полюси 3.полюсного датчика датчика датчика залу Додаткова стаття / Додаткова інформація 2 з кольором кабелю чорний колір чорний колір

Шукаю датчик положення колінчастого вала на вашому Kia Magentis (GD, MS, MG) ? Виберіть рік випуску, модифікуйте автомобіль та правильного виробника. Купуйте в нашому каталозі датчик позиції колінчастого вала для Kia magentis з користю 7%. Усі пропозиції є актуальними. Ви можете забрати запасні частини зі статусом “доступного” в одній з точок пікапа в Мінську, Гомелі або Гродно 3-4 години. Або замовити датчик положення колінчастого вала з доставкою додому або сто. Час доставки з дня до 3 днів у Мінську або до будь-якої точки екстрадиції у Білорусі. Часом замовлення запасних частин із статусом “за замовленням” ви будете додатково поінформовані менеджером.

Після проходження простої реєстрації на своєму особистому рахунку ви придбаєте датчик позиції колінчастого вала з додатковою знижкою. Якщо ви вже зареєстровані, то ціна товарів у кошику буде сформована вже з урахуванням цієї знижки. Ви можете заплатити за замовлення будь.яким чином, зручно для вас, за карткою або готівкою після отримання). Ви також можете придбати датчик позиції колінчастого вала для Kia magentis за допомогою партії на карті Халви та карту купівлі у Belgazprombank протягом 2 місяців або організувати наш план розстрочки (тимчасово недоступний) в одному з питань випуску. Ви сумнівите, чи підходить датчик положення колінчастого вала? Зателефонуйте нашим менеджерам A1 375 44 777-26-34 та MTS 375 29 777-26-57!

Хочете взяти замовлення самостійно? У нас 7 пунктів пікапа:

Слідкуйте за датчиком положення колінчастого вала для інших автомобілів

Інформація про товар надається для ознайомлення і не є публічною пропозицією. Виробники залишають за собою право змінити зовнішній вигляд, характеристики та завершення товарів, спочатку не повідомляючи продавців та споживачів. Ми просимо вас ставитися до цього факту з розумінням та заздалегідь, ми просимо вибачення за можливі неточності в описі та фотографії товару. Ми будемо вдячні вам за повідомлення про помилку. це допоможе зробити наш каталог ще більш точно!

 • 8 (029) 777-26-57
 • 8 (044) 777-26-34
 • Здійснити до керівництва
 • Інтернет.замовлення приймаються цілодобово
 • Обробка замовлень
 • Понеділок. п’ятниця 9.00. 21.00 Субота 9.00. 19.00 неділя 9.00. 17.00
 • Замовлення (Мінськ)
 • Понеділок. п’ятниця 9.00. 21.00 Субота 9.00. 19.00 неділя 9.00. 17.00
 • Упорядкування (Гродно, Могілеєв та Гомель)
 • Понеділок. субота 9.00. 19.00 неділя 9.00. 17.00
 • Допомога
 • Всі машини автомобіля
 • Запит VIN
 • Карта сайту
 • Прайс лист
 • Калькулятор шини
 • про магазин
 • Про компанію
 • Наша команда
 • Контакти
 • Відгуки клієнтів
 • Новини
 • Стаття
 • Питання відповідь
 • Вакансії
 • Покупці
 • Система знижок
 • Партнерська програма
 • Способи оплати
 • Гарантія
 • Повернення товару
 • Доставка

ТОВ “Lastadi-M”, 220114, G. Мінськ, Св. Petra mstislavts, 5-206, UNP 192793177. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи 92793177 з 27.03.2017 рік. виданий виконавчим комітетом міста Мінськ. Реєстрація в Державному реєстрі торгівлі 22.05.2017, реєстрація 82265

Kuksov Sergey Viktorovich 375-44-731-25-77 Електронна пошта 375297772657@. Особа, уповноважена продавцем розглянути апеляції покупців щодо порушення їх прав, передбачених законодавством про захист прав споживачів

Департамент торгівлі та послуг району Первомайка Г. Мінськ: 8-017-215-17-40, 8-017-215-26-26, 8-017-215-14-65

Місцевий виконавчий та адміністративний орган на місці держави, уповноважений розглянути апеляції покупців відповідно до законодавства щодо апеляцій громадян та юридичних осіб

Причини P0335

Помилка P0335 дуже серйозна, якщо у вас є якісь симптоми під час руху. Продовження руху може призвести до пошкодження двигуна, і, можливо, машина не почнеться, поки ви не виправите проблему.

Якщо єдиний знак. активація лампи контрольного двигуна, P0335 не такий серйозний. Вам все одно доведеться усунути несправність якомога швидше, але в той же час ви можете керувати автомобілем.

Помилка 0335

Ласкаво просимо на форум Chiptuner.

Помилка P0335, судячи з матеріалів форуму, ця помилка (DPKV) все ще викликає бродіння у свідомості механіки автомобілів та діагностики. В принципі, цілком можливо, що DPKV несправний або демпфірування гуми засунувся на обробці колінчастого вала, однак, як показує практика, найчастіше в цьому винен DMRV. У цьому випадку помилка виникає, коли запалювання увімкнено, і, коли виписується, у майбутньому не відбувається. Абсурдність цієї ситуації пояснюється дуже просто: помилка DPC діагностується залученням сигналу про потік повітря, що дозволяє виявити прокрутку навіть при повній відсутності імпульсів синхронізації. Тому, якщо ECU отримує помилковий сигнал із DMRV про споживання повітря, що не має масштаб (і це будь.яка напруга DMRV ADP, відмінна від 0,996), але немає імпульсів синхронізації з DPKV. похибки сенсора коліна встановлено. 0335.

Крім того, така помилка, в рідкісних випадках, може спричинити близьке місце гальмівних труб і обробляється шляхом згинання останнього від DPKV. Загальна умова електропроводки і, зокрема, генератора, також впливає на виникнення цієї помилки. Датчик. це звичайне ядро ​​з котушкою, в принципі розриває там, але чутливість до імпульсних перешкод дуже висока. VITS, контактні коефіцієнти, несправний випрямляч тощо.D може перешкоджати цьому датчику і викликати помилку 0335.

Найпростіший спосіб втратити DMRV. це вилити програмне забезпечення в контролер без адсорберної підтримки автомобілем з адсорбером. На даний момент, на той час все в порядку, але один раз, коли запалювання увімкнено, бавовна почута. У той же час у приймачі настає вибух пари бензину, інтенсивність якого залежить від концентрації парів (суміш повітряного палива). Коли «пропускає» іскри, суміш в циліндрі запалюється, і через відкриті клапани процес спалювання йде далі, викликаючи потужну бавовну в приймачі та гофру, t, e поруч з dmrv. Згідно з очевидцями, були випадки, коли гофрація була зірвана, і повітряний фільтр розірвався. Після злегка бавовни бавовни я негайно став помилкою 0335, на щастя, один раз.

Код помилки P0335. це несправність електричного ланцюга “a” положення колінчастого валу

Код помилки P0335 звучить як “несправність електричного ланцюга” “положення колінчастого валу”. Часто в програмах, що працюють зі сканжером OBD-2.

Цей діагностичний код несправності (DTC) є загальним кодом передачі. Помилка P0335 вважається загальним кодом, оскільки він застосовується до всіх брендів та моделей транспортних засобів. Хоча конкретні етапи ремонту можуть дещо відрізнятися залежно від моделі.

Залежно від автомобіля, PCM використовує інформацію про положення колінчастого вала, щоб правильно визначити час іскру. Але в деяких системах лише для виявлення проходів запалювання і не контролює синхронізацію запалювання.

Датчик CKP нерухомий і працює з передачевим кільцем, прикріпленим до колінчастого вала. Коли це кільце проходить перед датчиком CKP, магнітне поле, створене датчиком, переривається. Це створює сигнал напруги, який PCM інтерпретує як положення колінчастого вала.

Якщо PCM виявляє відсутність імпульсів колінчастого вала або якщо він бачить проблему з імпульсами у вихідному ланцюзі, встановлено код P0335.

Іншими словами, коли двигун працює, PCM постійно порівнює вхідні сигнали з валів колінчастого вала та розподілу. Якщо положення колінчастого вала не знаходиться в межах визначеного ступеня відхилення від положення розподілу валу. З певним набором запрограмованих обставин протягом певного періоду часу. Код P0335 буде збережено, а індикаторна лампа несправності може освітлюватися.

Досить часто при встановленні цього коду двигун не запускається. Якщо двигун все ще починається, швидше за все, він буде працювати дуже погано.

Симптоми несправності

Основним симптомом появи помилки P0335 для драйвера є підсвічування MIL (індикатор несправності). Він також називається Check Engine або просто “чеки”.

Вони також можуть проявлятися як:

 • На панелі керування освітлюється лампа “перевірка двигуна”.
 • Мотор може працювати, але зі зниженою продуктивністю (падіння живлення).
 • Двигун може вийти, але не починати.
 • Автомобіль кірно або починається погано.
 • Twing/запалювання, що проходить на холостому ходу або під навантаженням.
 • Збільшення споживання палива.

Залежно від бренду та моделі, блок управління двигуном може використовувати датчик CKP для оцінки швидкості та положення двигуна. Тому двигун буде працювати, але не з максимальною ефективністю. У цьому випадку ви можете зіткнутися з труднощами, коли його торкаєтесь різким холостого ходу або поганого прискорення.

Причини помилки

Код P0335 може означати, що сталося одна або кілька з наступних проблем:

 • Несправне положення положення колінчастого вала CKP.
 • Пошкоджений роз’єм датчика CKP.
 • Немає зубів або відрізати жорстке кріплення кільця, що кріпить.
 • Ланцюг синхронізації розтягується, або нагрівач ременя ГРМ ковзає через знос.
 • Вирівнювання ланцюга пояса / часу порушується.
 • Поворот повороту ременя.
 • Пошкоджений приводний ремінь Тернера / ланцюг.
 • Дискатний клапан CMP знаходиться у відкритому положенні.
 • Іноді причиною є несправний модуль PCM.

Як усунути або скинути код несправності P0335

Деякі кроки, запропоновані для усунення проблем та виправлення коду помилки P0335:

 • Візуально огляньте електричні дроти та роз’єми положення колінчастого вала та валів розподілу.
 • Перевірте рівень, а також стан та в’язкість моторного масла.
 • Порахуйте всі збережені коди даних та помилок за допомогою сканера OBD-II. Щоб визначити, коли і за яких обставин з’явилася помилка.
 • Очистіть помилки пам’яті ECM та проведіть тестовий драйв автомобіля, щоб дізнатися, чи з’явиться код P0335.
 • Огляньте накопичувачі, ремені або ланцюги часу, на наявність зносу.
 • Якщо проблема не виявлена, продовжуйте діагноз, дотримуючись процедури, встановленої виробником автомобілів.

При діагностуванні та усуненні цієї помилки необхідно дотримуватися рекомендацій виробника автомобіля. В іншому випадку це може призвести до серйозної пошкодження двигуна, а також поспішної заміни робочих компонентів.

Діагностика та рішення проблем

Почніть діагностику з візуального огляду всіх проводів та роз’ємів, пов’язаних із системою. Огляньте електричні ланцюги, датчики та роз’єми, забруднені моторним маслом, охолоджуючи рідину або рідину для рульового управління.

Відомо, що рідини на базі масла кодують захисну ізоляцію проводів і призводять до короткого замикання або розриву ланцюгів. Це може спричинити помилку P0335.

Тест мультиметра

Потім підключіть сканер до діагностичного порту автомобіля та отримайте всі збережених кодів несправностей. Після цього продовжуйте випробувати напругу та заземлювальні сигнали. Більшість моделей використовують п’ять вольт їжі. Також перевірте сигнал заземлення, а третій провід, схема управління, повинен застосовуватися до сигналу PCM.

Від’єднайте електричний роз’єм від датчика CKP і перевірте його, дотримуючись рекомендацій виробника за допомогою мультиметра. Замініть датчик, якщо значення опору не відповідають специфікаціям виробника. Якщо всі значення опору схеми CKP знаходяться в межах специфікацій, перейдіть до наступного кроку.

Перевірте осцилоскоп

Підключіть позитивний провідний провід осцилоскопа до сигнального дроту джгута ККП та з’єднуйте негативний дріт до ланцюга заземлення CKP. Виберіть відповідне налаштування напруги на осцилоскопі та увімкніть його.

Когда.Корабка Преддач Ноходитя Врехімене Парковкі іліє НЕТРАЛІ, а двигайл.Ромел, що не має. й й volenы не. Зосередьтеся на несподіваних вибухах або збої в шаблоні уніформи.

Якщо ви помічаєте якісь сплески або несправності, обережно перемістіть дроти та роз’єм, дивлячись на графік форми хвилі. Ви намагаєтесь визначити, чи проблема. це слабке з’єднання чи несправний ККП.

Зверніть увагу на блоки напруги в шаблоні форми хвилі. Якщо деякі з них відсутні, це вказує на зламане або зношене кільце. Також перевірте магнітний наконечник CKP на наявність надмірного металевого сміття та, якщо необхідно, очистіть. Якщо форма хвилі нормальна, перейдіть до наступного кроку.

Тепер знову підключіть вимірювальні дроти осцилографа до тих же ланцюгів біля роз’єму PCM та дотримуйтесь шаблону форми сигналу. Якщо виявлено відхилення, швидше за все, відбувається розрив або коротке замикання між роз’ємом CKP та роз’ємом PCM.

Якщо немає відкритих або коротких ланцюгів, можливо, проблема з помилкою P0335 полягає в несправному ПКМ або в її програмуванні.

На яких автомобілях ця проблема частіше зустрічається

Проблема з кодом P0335 може виникати на різних машинах, але завжди існує статистика, на яких бренди ця помилка присутня частіше. Ось список деяких з них:

 • Альфа Ромео
 • Ауді
 • BMW (BMW E53, E60)
 • Виборчий
 • Chevrolet (Chevrolet Aveo, Captiva, Cruze, Lacetti, Reszo, Subourban, Epica)
 • Chrysler
 • Citroen (Citroen C4, C5, Jumper)
 • Daewoo (Daewoo Matiz, Nexia)
 • Dodge (Dodge Caliber, Caravan, Ram, Stratus)
 • Fiat (Fiat Albea, Doblo, Dukato)
 • Ford (Ford Mondeo, Ranger, Transit, Focus, Fusion)
 • Geely (geely emgrand)
 • Honda (Honda Jazz, Cr-V, Fit, Civic)
 • Hyundai (Hyundai Accent, Getz, Porter, Santa Fe, Solaris, Sonata, Terracan, Tucson, Elantra, I30, I40, IX35)
 • Infiniti (Infinity FX35, FX37, FX45, QX56)
 • Джип (Jeep Wrangler)
 • Kia (Kia Magentis, Optima. Rio, Seed, Sorento, Soul, Spectra, Sportage, Cerato)
 • Land Rover (Land Rover Flilender)
 • Lexus (Lexus LX570, IS250, RX300, RX350)
 • Mazda (Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX7, Bongo, Demio)
 • Mercedes (Mercedes Sprinter, S320, W140, W211)
 • Mitsubishi (Mitsubishi Airrtrek, Outlander, Galant, Carisma, Lancer, Pajero, Fuso, L200)
 • Nissan (Nissan Hell, Almera, Altima, Armada, Bluberd, Wingroad, Juke, Iksterra, Kabstar, Qashqai, Quest, Maxim, Maria, Mira, Murano, Navara, ноутбук, Pathfinder, приклади, Plysar, Sunny, Serena, Teana, Tiida,. Tiida, tiida, tiida, tiida, tiida, x-trail)
 • Opel (Opel Astra, Vectra, Zafira, Combo, Corsa, Meriva)
 • Peugeot (Peugeot 206, 307, 308, 408, боксер)
 • Pontiac (Pontiac Montana)
 • Porsche
 • Renault (Renault Duster)
 • Skoda (Skoda Octavia, Fabia)
 • Ssangyong (Saneng Actyon, Kairon, Proston)
 • Subaru (Subaru Outback, Impreza, Legacy, Forester)
 • Suzuki (Suzuki Vitara, Grand Vitara, Jimny, Liana, SX4)
 • Toyota (Toyota Avensis, Camry, Corolla, Land Cruiser, Mark 2, Prado, Rav4, Highlander, Hailyux)
 • Volkswagen (Volkswagen Jetta)
 • Volvo (Volvo S60)
 • VAZ 2107, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 2114, 2115
 • Gaz Maxus (LDV Maxus)
 • Gazelle Business, Next, ZMZ 405, UMZ 4216
 • Lada Vesta, Granta, Kalina, Niva, Priora
 • UAZ BUKHANKA, PATRIOT, HUNTER, ZMZ 409

За допомогою коду несправності P0335 іноді ви можете знайти інші помилки. Найчастіше знайдені: P0016, P0017, P0018, P0019, P0122, P0300, P0322, P0336, P0337, P0338, P0339, P0340, P0342, P0344, P0350, P0385, P0387, P0388, P09 P0. P0, P0, P0, P0, P0389, P0 522, P0642, P1133, P1335, P1693, P2122.

Опис помилки P0335 у автомобілі встановив датчик положення колінчастого вала (CKPS) індуктивного типу. Цей датчик розташований на балоні циліндра і визначає положення магнітного кодера колінчастого вала. Магнітний кодер поділяється на 60 зубів, з яких видаляються два зуби (опорна точка). Кожен зуб відповідає 6 °. Датчик CKPS, що використовується для обчислення швидкості обертання та кутового положення колінчастого валу, разом із датчиком положення педалі прискорювача, має велике значення для визначення кількості введеного палива та синхронізації введення. Положення колінчастого вала значно впливає на початок двигуна. Код P0335 реєструється внутрішнім лічильником інтелекту, якщо сигнал від CMPS не має сигналу від CKPS. Причиною цього є несправність датчика CKPS або його ланцюга. За відсутності сигналу CKPS під час руху частота обертання обчислюється відповідно до сигналу CMPS.

Можлива причина помилки P0335 Схема положення колінчастого вала (CKPS) CKPS неприйнятна деформація магнітного кодера колінчастого вала (тонове колесо)

Приклади роботи над Kia Hyundai:

Заміна: антифриз, газовий танкер, бензиновий насос, втулки та стабілізатори, гідравлічні компенсатори, гофритації та глушник, датчики, гур.рідини, кондиціонер кондиціонер, нафта, масляна шліфувальна машина, подушки двигуна, подушки, накачування, прокладки ГБК та КК, пружини та амортизатори, пиляння та допомога, радіатори двигуна, кондиціонер та печі, рульові стрижні та кінчики, важелі, мовчазні блоки, ущільнювачі, вогні запалювання, скло, зчеплення, гальмівні прокладки та диски, терміни та ремінь часу, кульові точки, фільтри.

Заміна та ремонт: генератор, двигун, контрольна точка, рульова стійка, стартер,

А також: заправка кондиціонування, регулювання зазорів клапанів, встановлення шин, встановлення, ремонт електричного обладнання, видалення каталізатора, ін’єкції прання, радіаторів та форсунок.

Всі ці та інші види роботи можна виконати в технічних центрах авто.MIG.

Помилки (помилки), отримані від пристрою, сканер вимагає правильної інтерпретації інформації, щоб не витрачати час і гроші на заміну робочих елементів автомобіля.

Проблема часто лежить набагато глибше, ніж здається на перший погляд. Це викликано обставинами, які містять інформаційні повідомлення, як було сказано вище, непряму інформацію про порушення системи.

Це може бути корисним для вирішення питання усунення несправності Kia Magentis:

Помилка P0335 Протокол OBD-2 вказує на неправильну роботу датчика положення колінчастого вала. Діагностично в цьому випадку, як правило, видає такі повідомлення: “P0335 Несправність у ланцюзі датчика положення колінчастого вала” або “Неправильний сигнал датчика положення колінчастого вала”. Симптоми цієї несправності можуть бути різними, вони найпоширеніші:

 • – невдачі при зміні революцій та при русі;
 • -редукція влади, революції не піднімаються далі, ніж будь.яке значення;
 • – Індикатор несправності контрольного двигуна загоряється;
 • – ECU включений у екстрений режим (залежно від модифікації)

Як правило, p0335 Помилка датчика положення може бути викликана несправністю в електричній проводці або роз’ємі через порушення ізоляції, скелі або окислення. Часто несправно і сам DPKV. Оскільки це індукція (електромагнітна), то для перевірки достатньо, щоб назвати його тестер для скелі. якщо опір на контактах прагне до нескінченності, то датчик несправний і вимагає заміни. DPKV зазвичай розміщується на картці зчеплення або гідротрансформера, якщо автомобіль оснащений автоматичною коробкою передач. Іншими словами, вам потрібно шукати це в районі Маховика, оскільки саме з ним він працює в парах. У деяких випадках він розташований у районі шківа колінчастого вала, тобто в передній частині двигуна. У деяких випадках P0335 помилка датчика може виникнути через знищення шківа або послаблення його кріплення.