Як видалити передній бампер на VAZ-2110: Що це за елемент…

Body Vaz 2110 2111 2112 Видалення переднього бампера VAZ 2110 2111 2112

Новачок буде корисно з’ясувати, як видалити бампер на VAZ 2110, 2111, 2112. Ця інформація корисна під час її заміни, ремонту або настройки.

Робота з переднім бампером Лада

Найпоширенішою причиною зміни бампера та крил є його шкода. Часто передня структура страждає від ям на дорозі, лобові та бічні сутички, спина. від невдалих маневрів паркування, а також водіїв, які не дотримуються обмеження швидкості та відстані руху. Видаліть бампери для налаштування встановлення додаткових фар, стоянки або відеокамер.

Перед початком роботи підготуйте необхідний набір інструментів: викрутка під хрестом, відкритий ключ 8х10 мм або кінець головками (форсунками) на 8 мм та 10 мм.

Для демонтажу радіатора ми випускаємо верхню кріплення з ключем

Rozhkovo або кінцевий ключ з 10 мм, знімайте кріпильні гвинти на верхній стороні гриля радіатора.

Ми відображаємо решітку з нижніх гачків і розділяємо її

Підвищення, звільнення решітки з гнізд нижніх кріплень і повністю окремо.

Передній бампер кріпиться до кузова зверху двома гвинтами на 8 мм. Нижче він приваблює захисне кожух двигуна з п’ятьма болтами на 10 мм. Крім того, з двома гвинтами, що знаходяться самостійно, ми прикріплюємо конструкцію до притулків з кожного боку. Босом також забезпечує два бічні виступи з фіксацією отворів у поєднанні з 8 мм гвинтів, які подають для фіксації у кронштейнах кузова.

Як самостійно видалити бампер

Дизайн демонструється наступним чином:

 • Кінець 10 мм.до кінця, послаблюйте нижню сторону нижньої сторони до захисного кожуха двигуна на п’ять точок.
 • З поперечною у формі викрутки з кожної сторони вийміть гвинти, що кріплять бампер до укриття на дні.
 • Таким же чином ми звільняємо верхню частину від кріплення до притулків.

Кінцева клавіша 8 мм ми повертаємо один гвинт з кожного боку.

Цей же ключ відключіть кріплення на передній панелі капота.

Ми рухаємо бампер вперед, виводячи технологічні уступи від залучення.

Установка бампера також не буде складною. Досить спостерігати за зворотною послідовністю дій, виконаних під час демонтажу.

Видалення вази заднього бампера

З інструментів для цієї операції вам знадобиться 10 мм ключ. Роботи з видалення виконуються в такому порядку:

 • 10 З ключем 10 ми вимикаємо дві нижні кріплення на тіло.
 • Ми робимо те ж саме з двома верхніми гвинтами, розташованими на задніх вогнях.
 • Відключіть роз’єм підсвічування номерного знака.
 • Ми відкрутимо термінал мінус дроту, прикріплений до нарізаної точки тіла всередині стовбура.
 • Ми демонструємо структуру з технологічних гачків.

Інформація про правила заміни переднього та заднього бампера VAZ 2110, 2111, 2112 розширить технічні горизонти початківця автомобіліста. Маючи мінімальні знання та навички обслуговування автомобіля, ви можете замінити бампер, якщо це необхідно. Можливість усунути та розміщувати цю частину без участі спеціалістів з обслуговування автомобілів заощадить час, гроші та нервові клітини власника.

Демонтаж компонента ззаду

Ті, хто шукає, як зняти бампер Вазу, повинні звернути увагу на наступні інструкції:

 • Візьміть ключ до 10, відкрутіть пару гайок внизу, де задній бампер кріпиться до тіла;
 • Зростають кріплення на вершині однієї кріплення. Крім того, видалення заднього бампера VAZ 2110 передбачає розряд частини з тіла, щоб уникнути пошкодження проводки;
 • Вийміть щебен гуми в задній частині, розділіть дроти в блоці, раніше розтягнувши його.

Видалення заднього бампера автомобілем VAZ 2110

Щоб зрозуміти, як видалити Bamper Vaz 2110, достатньо познайомитися з тим, як видалити задній комплект кузова на моделі 2111 або 212. Заміна заднього типу компонента на моделях однакова. Основна особливість. 2 язики повинні потрапляти в кронштейни кузова під час встановлення.

Заміна переднього бампера на VAZ 2110, VAZ 2111, VAZ 2112

Ласкаво просимо! Передній бампер. він в основному постійно страждає на дорозі, він хотів припаркуватися, але не працював успішно, тоді гальма спрацювали не дуже добре і тим самим наздогнали стоячу машину попереду тощо.D.

Тому передній бампер повинен багато разів змінюватись, поки ви працюєте на машині, але не всі знають, як це зробити, тому ми спеціально писали цю статтю для таких людей, в якій ми детально намагалися розкрити процес заміни переднього бампера з десятою сімейними автомобілями.

Примітка! Щоб замінити бампер, вам потрібно буде запастися: різним типам гайкового ключа, можливо, також знадобляться голови з подовжувачем або з свинцем, і вам все одно потрібно буде взяти з собою викрутку!

Як замінити передній бампер на VAZ 2110-VAZ 2112?

 • Видалення: 1) На самому початку операції вам потрібно буде взяти з собою гайковий ключ, або голову, і разом з цими інструментами заглянути під нижню частину, яка суворо знаходиться під бампером вашого автомобіля, там ви Побачить, що так званий грязь двигуна прикріплений до нижньої частини бампера (деякі також називають його захистом картера, хоча це зовсім інша деталь, але все ж, швидше за все, буде зрозуміло, що про це ), так що цей грязьовий грязь у його передній частині прикріплений до п’яти горіхів до тіла, тому відвертайте лише всі ці горіхи (решта горіхів, а тим більше, щоб повністю зняти спрей повністю), бо якщо ви нехтуєте Це, цей грязь.
 • 2) Потім перехрестять інтер’єр автомобіля і вже всередині кабіни витягніть ручку, яка відкриває капюшон у вашій машині, після відкриття капота, підніміться до неї і тим самим підніміть його і надягайте на підтримку, щоб отримати доступ до Несумісний простір, після того, як вам потрібно буде зняти з автомобіля, для цього, вам потрібно буде відкрути два болти, один з яких уже вийшов на фотографію, а другий лише виходить, і їх розташування в Додавання позначається стрілками, тому, коли болти відкручуються, підніміть і тим самим повністю вийміть гриль радіатора з автомобіля, щоб отримати доступ до решти болтів, до якого сам бампер уже прикріплений.
 • 3) Після того, як решітка радіатора буде видалена з вас, ви побачите два болти перед собою, які кріплять бампер зверху (один болт на фотографії, на жаль негайно побачать це), тому вам потрібно буде повністю відкрутити ці болти і покласти їх у будь.яку коробку, або де.небудь ще не втратити, інакше людей виявили, болти кладуть на траву, а потім дуже для дуже Давно вони шукають їх, тому всі гайки, болти, болти, шайби тощо, найкраще складати в будь.якому окремому коробці або в невеликому відрі.
 • 4) і врешті.решт, ви лежаєте будь.який килим, або якщо ви перебуваєте в брудному одязі і на траві, то ви можете обійтися без нього, в загальному ви повинні лише відвернути всі ці гвинти і лише всі ті болти, які кріплять Наприклад, бампер з боків Бампер вашого автомобіля, тому буде болт (маючи на увазі всередині бампера), цей болт прикріплює внутрішню частину бампера до кронштейна, вам потрібно буде відкрути його і покласти в коробку, або де ще і Потім відкрутіть усі інші бічні гвинти і в результаті яких повністю вийміть бампер з автомобіля.

Примітка! Коли цей болт відкрутиться, після цього ви вийдете з машини і вже підхопили викрутку, відкрутіли за допомогою його допомоги всі гвинти, які прикріплюють бампер у його бік, щоб ви зрозуміли, де ці гвинти, а потім подивіться на фотографію Нижче буде показано місця бічних кріплення бампера!

Встановлення: Новий бампер встановлений на автомобілі у зворотному порядку видалення.

Додатковий відеокліп: щоб ви чітко розуміли, де розташовані всі болти бампера, а потім подивіться трохи нижче детального відеоколу, що пояснює, як видалити бампер з автомобіля.

Як видалити передній і задній бампер на VAZ 2110 та 2112 Прості методи

Видалення та встановлення паливного фільтра VAZ 2110-211-2112

 • Бампер пошкоджений. Коли з’являються подряпини та мікросхеми, має сенс проводити реставраційні роботи або замінити її новою;
 • Настройка. Багато власників автомобілів змінюють бампер на більш красивий. Заміна контуру, найпоширеніша редакція;
 • Встановлення неорігінальної оптики.
 • “Як можна зняти подряпини на бампер”;
 • “Як самостійно пофарбувати бампер”.
 • Спочатку видаліть декоративну решітку радіатора. Для цього ви повинні відкрутити трубкою до 10 гвинтів верхнього кріплення. Далі, фіксатори решітки звільняються та видаліть її;
 • Якщо є встановлені туманні світильники, з’єднувачі слід зняти з них;
 • Послабити горіхи, які кріплять двигун;
 • Зрозумійте кришку хрестом з викруткою, прикріплюючи притулки до бампера;
 • Гвинти відкручуються гвинтами, які кріплять бампер до кронштейнів;
 • Також комплект кузова кріпиться до передньої частини автомобіля, тут потрібно буде скрутити 2 гвинти на 10;
 • Після цього бампер переміщується вперед і видаляється з машини.

Відкрийте багажник і вимкніть дроти, які подають підсвічування кімнати. Для цього потрібно відкинути задню обшивку багажника. Зазвичай він кріпиться до кліпів. Далі вийміть роз’єм. І відкрутіть мінус провід з шпильки; Ми відкрутимо гвинти верхнього кріплення бампера, вони розташовані по краях; Гвинти, що кріплять нижню частину набору кузова, відкручені;

видалити, передній, бампер, vaz-2110
видалити, передній, бампер, vaz-2110
видалити, передній, бампер, vaz-2110
видалити, передній, бампер, vaz-2110
видалити, передній, бампер, vaz-2110

Ми переміщуємо бампер назад, видаляємо його

У той же час важливо провести дроти через отвори на панелі кузова; Наступною дією стане видалення кріплення кожух світла освітлення ліхтариків. Для цього відкрутіть 3 кріплення гвинтів

У присутності подряпин, перш за все, місце пошкодження очищається. Потім поверхню вирівнюють за допомогою шпаклівки

Вибираючи його, зверніть увагу на сумісність з пластиком. Після висихання вирівнювального шару бампер готують і фарбують; Тріщини зазвичай запечатані пайкою. Але, є один нюанс

Щоб уникнути подальшого зростання пошкоджень, вам потрібно трохи відступити з кінців тріщини, свердлити отвори. Краще витратити раціони з задньої частини бампера. Це збереже зовнішній вигляд набору для тіла. Після герметизації пошкодження деталь. плюють і фарби; За допомогою чіпсів і отворів вам доведеться відновити пошкоджений шматок. Це можна зробити за допомогою склопластику та епоксидного клею. Якщо все буде зроблено ретельно, то проблем із зовнішнім виглядом не буде

Але, є один нюанс. Щоб уникнути подальшого зростання пошкоджень, вам потрібно трохи відступити з кінців тріщини, свердлити отвори. Краще витратити раціони з задньої частини бампера. Це збереже зовнішній вигляд набору для тіла. Після герметизації пошкодження деталь. плюють і фарби; За допомогою чіпсів і отворів вам доведеться відновити пошкоджений шматок. Це можна зробити за допомогою склопластику та епоксидного клею. Якщо все буде зроблено ретельно, то проблем із зовнішнім виглядом не буде.

Заміна переднього бампера VAZ 2110, 2111 та 2112

Це буде потрібно: вимкніть мінус клем від акумулятора і дріт з фари туману (якщо вони встановлені), підготуйте кінцеву клавішу “о 10”, головка “на 8” та “на 10”, перехресна викрутка, знімайте решітка радіатора

 • Відкрутіть два самостійні гвинти решітки радіатора за допомогою ключа “на 10”.
 • Звільнити затискачі нижньої частини решітки радіатора, підтягуючи вгору. Зніміть решітку.
 • На фотографії показані затискачі нижньої решітки кріплення.
 • Вийміть знизу два болти бампера до кронштейнів за допомогою голови “на 8”.
 • Відкрутіть два болти бампера на передню панель за допомогою головки “на 10”.
 • Вийміть передній бампер, переміщуючи його вперед.

видалити, передній, бампер, vaz-2110

Робота з переднім бампером Лада

Найпоширенішою причиною зміни бампера та крил є його шкода. Часто передня структура страждає від ям на дорозі, лобові та бічні сутички, спина. від невдалих маневрів паркування, а також водіїв, які не дотримуються обмеження швидкості та відстані руху. Видаліть бампери для налаштування встановлення додаткових фар, стоянки або відеокамер.

Перед початком роботи підготуйте необхідний набір інструментів: викрутка під хрестом, відкритий ключ 8х10 мм або кінець головками (форсунками) на 8 мм та 10 мм.

Для демонтажу радіатора ми випускаємо верхню кріплення з ключем

Rozhkovo або кінцевий ключ з 10 мм, знімайте кріпильні гвинти на верхній стороні гриля радіатора.

Ми відображаємо решітку з нижніх гачків і розділяємо її

Підвищення, звільнення решітки з гнізд нижніх кріплень і повністю окремо.

Передній бампер кріпиться до кузова зверху двома гвинтами на 8 мм. Нижче він приваблює захисне кожух двигуна з п’ятьма болтами на 10 мм. Крім того, з двома гвинтами, що знаходяться самостійно, ми прикріплюємо конструкцію до притулків з кожного боку. Босом також забезпечує два бічні виступи з фіксацією отворів у поєднанні з 8 мм гвинтів, які подають для фіксації у кронштейнах кузова.

Як самостійно видалити бампер

Дизайн демонструється наступним чином:

 • Кінець 10 мм.до кінця, послаблюйте нижню сторону нижньої сторони до захисного кожуха двигуна на п’ять точок.
 • З поперечною у формі викрутки з кожної сторони вийміть гвинти, що кріплять бампер до укриття на дні.
 • Таким же чином ми звільняємо верхню частину від кріплення до притулків.
 • Кінцева клавіша 8 мм ми повертаємо один гвинт з кожного боку.
 • Цей же ключ відключіть кріплення на передній панелі капота.
 • Ми рухаємо бампер вперед, виводячи технологічні уступи від залучення.

Фотогалерея: Крок.By.step Інструкції для демонтажу структури

Від’єднання фартуха двигуна

Відключення полиць на дні

Визволення кріплень у верхній частині притулків

Запис з кріпильного гвинта кронштейна

Амортизація з передньої панелі

Повний відділення бампера

Пам’ятайте, що лише наявність якісного інструменту забезпечить відмінний результат роботи.

Установка бампера також не буде складною. Досить спостерігати за зворотною послідовністю дій, виконаних під час демонтажу.

Заміна заднього бампера VAZ 2110, 2111 та 2112

Це займе: голова “на 10”.

Процес видалення заднього бампера VAZ 2112:

 • Відкрутіть два гайки нижнього кріплення бампера за допомогою голови “на 10”.
 • Відкрутіть два болти верхнього кріплення за допомогою того ж інструменту.
 • Ми беремо трохи бампер від корпусу, щоб не пошкодити проводку ліхтариків підсвічування пиломатеріалів.
 • Вийміть гумову пробку (3) у задній частині кузова (1), розтягніть блок дротями (2) і відключіть їх.

Видалення заднього бампера Vaz 2110 не відрізняється, він має однакові точки кріплення. А бампер Ваз 2111 фіксується вгорі з чотирма гвинтами, що знаходяться самостійно (у відкритті дверей багажника), а освітлювальні освітлювальні світильники не встановлені на ньому.

Коли заміна бампера

Принаймні для деякого автомобіля, важлива роль відіграє: дозволяє машині надати готовий вигляд і забезпечує безпеку в зіткненні. На сучасних машинах така частина зазвичай виготовлена ​​з пластику. Зігнуті краї бампера розширюються натисканням сили, що запобігає виникненню скручування в задній частині автомобіля.

По мірі того, як транспортний засіб працює, ймовірно, різні ситуації: від зіткнення під час ДТП до випадкового зіткнення для перешкоди. У таких ситуаціях потрібна заміна бампера.

Основні передумови для отримання останніх деталей:

 • Бамперн підлягає реставрації після нещасного випадку;
 • Немає часу на ремонт пошкодженого бампера (змініть частину більше виродків, ніж на ремонт);
 • Встановлення останньої частини є частиною налаштування автомобіля.

Де купити бампер

Ви можете придбати передній або задній бампер в інтернет.магазинах. Орієнтовні ціни на бампер 2400. 4200 Номери каталогів представлені нижче.

Bamper Front Vaz 2110, 2111 або 2112:

 • 2110-2803012
 • 2111-2803012
 • 2110-2803015
 • 21104-2803012
 • 21104-2803010

До речі, чи знаєте ви, що налаштування з набором тіла можна зробити?

Замініть передній і задній бампер автомобіля своїми руками.

Вибір нових бамперів

Пластикові частини корпусу для “десятків” продаються у двох виконанні:

 • голий пластик без фарб;
 • забарвлений у певному кольорі і повністю готовий до встановлення.

Такий комплект для тіла дешевший, але його все ще потрібно намалювати

Перший сорт слід придбати, коли необхідно перефарбувати автомобіль цілий або його колір настільки унікальний, що важко знайти пофарбований бампер. Частина покриття коштуватиме дорожче, але її можна негайно поставити на машину без зайвих турбот щодо малювання. Ціни на стандартні та деякі стилічні продукти для VAZ 2110-2112 представлені в таблиці.

Примітка. Задні бампери Vaz 2110 та Vaz 2112 не взаємозамінні, хоча вони мають подібну форму і прикріплені до тіла майже однаково.

VAZ 2110 з передньою укладкою Bumper AVR

Якщо ми проаналізуємо ціни, наведені в таблиці, стає зрозуміло, що придбання нефарбованого продукту рідко виправдовує себе, оскільки йому все одно доведеться платити за живопис і витрачати час. Вибираючи нові деталі, ви повинні звернути увагу на наступні моменти:

 • Якість фарби, відсутність заводського шлюбу та невеликі чіпси на краях, які можуть відбуватися під час транспортування;
 • Передні елементи можна продати за допомогою пластикового підсилювача, і без нього виберіть для себе відповідний варіант;
 • Краще вибирати продукцію, де виробник надав додаткові внутрішні ребра, що покращують структуру;
 • пластик повинен бути еластичним, не жорстким і ламатися.

Стайлінг снайпера Bameper надає появу агресивності

Довідник. Продукти, дизайн яких вдосконалюється або пофарбована в більш дорогі кольори, може відрізнятися великими способами (на 1500-2000).

Процес встановлення

Після ремонту тіла та фарбування бампер встановлюється на місці у зворотному порядку. Якщо власник планує замінити бампер на свій VAZ 2110, то певні труднощі можуть виникнути з новим буфером. Невідповідність кріплень із місцями. найпоширеніша проблема з придбаними елементами. Більше того, деякі деталі можуть не входити в розмір, оскільки вони несправні. Несправний буфер у магазині слід обміняти або регулювати перед малюванням, щоб уникнути пошкодження фарби.

Як описано вище, передній бампер кріпиться до Ваза 2110 не складно. Але краще встановити з партнером. Дуже важко запустити бічні кріплення на місця та докласти певних зусиль на буфер. Як правило, його центральна частина з труднощами стає на каналі, а бічні частини вистрибнуть з дужок.

В кінці установки слід перевірити, чи бампер сидів на місцях скрізь. Трапляється, що власник накручує передню частину, а бічні путівники залишалися вільними. У цьому випадку вам доведеться відкрутити кріплення назад, вийняти частину та встановити її ще раз.

Якщо огляд дала позитивний результат, то послідовність кріплення виглядає так:

 • Ми накручуємо два верхні болти в сталевий канал;
 • Потім встановіть нижню частину буфера на п’ять нижніх шпильок;
 • Ми натискаємо на буфер із захистом картера і кріпить гайки;
 • Ми застібаємо 2 кріплення до лонату (голова 13 мм);
 • Ми накручуємо болти у бічні внутрішні кріплення (під крилами).
 • Ми з’єднуємо туманні вогні.
 • Ми кріпимо лайнерів на місці;
 • Встановлення завершено.

На замітку! Якщо є автопластілін, рекомендується наносити його на поверхню кріплення. Таким чином: шпильки, гайки та гвинти. ідеально зберігаються, а оброблені обличчя не руйнуються під час наступного демонтажу.

Як видалити передній бампер на VAZ-2110

Перед початком роботи доцільно поставити машину в гараж або закриту кімнату з хорошим природним або штучним освітленням. Для зручності демонтажу нижчих точок кріплення роботи слід проводити над спостережною ямою. Процедура заміни переднього бампера Vaz 2110 проводиться за наступними послідовними кроками:

 • Відкрутіть гвинти фіксації бампера за допомогою викрутки, укладеної поперечною укладкою до укриття арки (операція здійснюється з обох боків).
 • Відкрутіть 2 самостійні гвинти, які з’єднують комплект кузова на бампері з нижнім краєм укриття.
 • Зволожити рідину WD-40 Дві бічні болти кріплення і зачекайте кілька хвилин, поки рідина не потрапить у повороти нитків.
 • Скрутити метиз шерсть 8 мм, обертаючи болти проти годинникової стрілки. У той же час, ви не можете докласти великих зусиль, оскільки головка болта може бути зменшена. Якщо використання WD-40 не допомогло, необхідно знову змити болт цією рідиною і спробувати розгойдувати це місце ключем.
 • Відповідно до подібної схеми, скрутіть 10 мм гайок, що монтують нижню сторону бампера. З важким перебігом гайки необхідно затягнути і відкрутити його по повороті нитки, застосовуючи до точки контакту WD-40.
 • Тоді вам доведеться зняти декоративну решітку радіатора Vaz 2110.
 • У верхній частині решітки є 2 гвинти з шестикутною головкою на 8 мм, їх потрібно зняти.
 • Покладіть рукою 4 пластикові затискачі на нижньому краю решітки і потягніть їх у бік радіатора. Зніміть решітку.
 • Скрутити останні два болти на 10 мм, які оселили верхній край бампера Ваз 2110.
 • Відключіть пробки для вилки штекера.
 • Витягніть кут набору кузова на себе і виведіть його з канавок металевої кронштейна. Аналогічно вийміть ще один кут з гачка і вийміть бампер з VAZ 2110 для подальшого ремонту або заміни.
 • Видалений бампер можна розібрати, демонтувавши фари (ліворуч і праворуч). У разі справності ці частини можна встановити на цілому обшивці.

Навіщо проводити заміну?

Причини заміни бамперів різні для всіх. Але ви можете навести кілька основних прикладів.

 • Вентилятор драйвера настройки, тому вирішив змінити ці елементи тіла.
 • Старий комплект для тіла був покритий подряпинами, чіпсами, тому його потрібно оновити, малювати. Ця робота складна, адже її простіше просто замінити.
 • Внаслідок аварії чи нещасного випадку старі бампери стали непридатними, отже, заміною подібним або більш ексклюзивним, оригінальним. Залежно від побажань власника автомобіля.
 • Було бажання встановити оригінальну оптику, щоб забезпечити візуальний ефект та покращити якість фар. Але для цих цілей старий бампер не підходить. Ви повинні його демонтувати.

Демонтаж переднього бампера

Отже, ви прийняли відповідне рішення, тому що старий елемент тіла піде на добре заслужений відпочинок, і новий дизайн займе своє місце. Це буде заводський бампер, або це буде про налаштування. ви вирішите. Головне тут. демонтувати стару структуру, а на її місці встановити іншу річ. це робота технологій. Точніше, зворотна послідовність демонтажу.

Щоб видалити, вам знадобиться певний набір інструментів, матеріалів, які включені:

 • Клавіші стрижня на 10 та 8 міліметрів;
 • Кінцеві ключі на 10 та 8 міліметрів;
 • Набір викруток або однієї двосторонньої викрутки;
 • Всемогутній продукт WD40;
 • Суха чиста ганчірка;
 • Нові елементи тіла, накладки тощо.

Далі, набір інструментів та матеріалів повністю залежить від переднього та заднього елемента обраного вами набору для кузова. Деякі моделі бампера потребують певних інструментів або пристроїв. Найкраще дізнатися про це від продавця.

Тепер ми можемо перейти безпосередньо до завдання.

 • Якщо є притулки, обов’язково видаліть їх. Для цього достатньо скрутити кріплення по всій лінії колеса.
 • Ліва і права сторона переднього бампера тримається за допомогою по одному болті кожен. Заводський болт передбачає роботу, використовуючи ключ з 8 міліметрів.
 • Не рідкість ці болти, капелюхи падають з сильним тиском, коли відкручують. Якщо болт залишається там без капелюха, буде важко виконати зворотну установку нового бампера.
 • Тому ми рекомендуємо обробляти болти за допомогою інструменту WD40. Альтернативою є звичайна гальмівна рідина. Після обробки дайте реагувати продукт. Просто почекайте близько 5-10 хвилин.
 • Тепер обережно і поступово відкрутіть болти проти годинникової стрілки. Якщо він все ще не поступається, поверніть болт у його початкове положення, обробіть ще раз і нарешті видаліть.
 • Не рідко капелюх не закінчується в кінці, що призводить до необхідності просвердлити старий болт, а потім вирізати нову нитку. Завдання не просте, тож сподіваємось, що ви зможете зробити невеликою кров’ю, як кажуть.
 • Далі немає кращого, оскільки шпильки фартуха з ключами під ключ на 10 міліметрів, що утримують дно бампера, також характеризуються аналогічними властивостями іржі та ускладнюють роботу демонтажу. Часто цей елемент фартуха завоюється, деформований через удари про яму, кордон, внаслідок позашляхових поїздок тощо. У той же час, бампер вперто продовжує утримувати силу. Це те, що означає Vaz 2110.
 • Обов’язково обережно відкрутіть ці гайки, якщо необхідно, обробіть за допомогою WD40.
 • Попереду ви чекаєте останніх болтів, що тримають бампер цього разу вже зверху. Їх два, їм знадобиться ключ для 10 міліметрів. Але проблема полягає в тому, що для того, щоб демонтувати ці останні два болти, вам доведеться зняти гриль радіатора. З іншого боку, це чудова можливість подумати передню частину автомобілів, встановивши не лише бампери та накладки, але й нову решітку.
 • Щоб зняти решітку, підніміть капюшон, відкрутіть два самостійні гвинти з обох боків решітки радіатора. Тут вам знадобиться ключ з 8 міліметрів.
 • Тепер ми випускаємо нижні кріплення, що залишили грилі. Причепи їх пальцями і потягніть усі чотири гвоздики трохи до самого радіатора. Просто діяти по черзі.
 • Ви дісталися до заповітних останніх двох болтів. Не потрібно повністю їх крутити. Трохи відкрутіть, що дозволить шайбам кріплення випустити край вашого бампера.

Ми рекомендуємо: як розташований рівень палива автомобіля? 11 можливі причини несправності та її відновлення

Демонтаж заднього бампера

Якщо ви додатково плануєте замінити задній бампер, його також доведеться зняти спочатку. Робота не складна, це займе вас близько години.

 • Від’єднайте мінус клем від акумулятора. Це необхідно з тієї причини, що проводка надходить із підсвічування номерного знака. Нам не потрібні короткі схеми.
 • Відкрийте багажник, вийміть задню оббивку. Не повністю. Досить просто відкинути багажник заважаючої робочої частини.
 • Поставте шкіру зліва, що дозволить вам дістатися до прокладок проводки та вимкнути роз’єм, що переходить до підсвітки номерного знака.
 • Відкрутіть застібку і вимкніть дріт, що входить у масу, тобто корпус машини.
 • Тепер відкрутіть верхнє кріплення бампера. Для цього VAZ 2110 забезпечує один болт з кожного боку.
 • Аналогічно, два болти нижнього кріплення відкручені. Один із сторони.
 • Далі, бампер видаляється, відображається назад. Не забувайте через задню панель, де є отвір, пропустіть усі дроти.
 • Відкрутіть три кріплення на корпусі підсвічування числа, а також три кріплення від затискачів проводки джгута. Кожус з оптикою видаляється зі старого елемента тіла і встановлюється на новому.

Встановлення переднього бампера

Коли відкидає встановлення, бампер спочатку повинен бути введений у направляючі кронштейни з боків автомобіля Vaz 2110. Потім облицювання кріпиться у зворотному порядку. Усі кріплення повинні бути замінені деталями, що мають нову нитку. Доцільно змащуватися перед встановленням метизу, таким чином забезпечуючи мінімальний захист від корозії.

Кріплення облицювання не повинно затягуватися негайно, поки зупинка не повинна. Необхідно встановити частину максимально рівномірно, досягаючи зазору на тілі майже однакової ширини. Після цього ви можете нарешті виправити обшивку, затягуючи всі кріплення болтів та гвинтів.

Вибір нових бамперів

Пластикові частини корпусу для “десятків” продаються у двох виконанні:

 • голий пластик без фарб;
 • забарвлений у певному кольорі і повністю готовий до встановлення.

Такий комплект для тіла дешевший, але його все ще потрібно намалювати

Перший сорт слід придбати, коли необхідно перефарбувати автомобіль цілий або його колір настільки унікальний, що важко знайти пофарбований бампер. Частина покриття коштуватиме дорожче, але її можна негайно поставити на машину без зайвих турбот щодо малювання. Ціни на стандартні та деякі стилічні продукти для VAZ 2110-2112 представлені в таблиці.

Тип комплекту для тіла для Vaz 2110 Передня фабрика Передній AVR Фронт “снайпер” Задня фабрика Задній AVR Задній E-4 Задній Бруклін
Вартість нефарбованого елемента, 2630 3860 3490 2760 3855 4000 4150
Ціна намальованого елемента, 3250 5260 5460 3250 5265 5770 5920

Примітка. Задні бампери Vaz 2110 та Vaz 2112 не взаємозамінні, хоча вони мають подібну форму і прикріплені до тіла майже однаково.

VAZ 2110 з передньою укладкою Bumper AVR

Якщо ми проаналізуємо ціни, наведені в таблиці, стає зрозуміло, що придбання нефарбованого продукту рідко виправдовує себе, оскільки йому все одно доведеться платити за живопис і витрачати час. Вибираючи нові деталі, ви повинні звернути увагу на наступні моменти:

 • Якість фарби, відсутність заводського шлюбу та невеликі чіпси на краях, які можуть відбуватися під час транспортування;
 • Передні елементи можна продати за допомогою пластикового підсилювача, і без нього виберіть для себе відповідний варіант;
 • Краще вибирати продукцію, де виробник надав додаткові внутрішні ребра, що покращують структуру;
 • пластик повинен бути еластичним, не жорстким і ламатися.

Стайлінг снайпера Bameper надає появу агресивності

Довідник. Продукти, дизайн яких вдосконалюється або пофарбована в більш дорогі кольори, може відрізнятися великими способами (на 1500-2000).

Задній бампер

Задній бампер страждає від невдалої парковки, коли Ваз 2110 чіпляє огорожу чи іншу перешкоду. У той же час, облицювання тріскає і втрачає зовнішній вигляд, а власник не має іншого виходу, крім того, щоб змінити частину. Для виконання роботи демонтажу знадобиться бампер:

 • Ключ. 10 мм і 8 мм (бажано житові та кінцеві типи).
 • Рідкий циліндр WD40 для пронизування іржавого обладнання.
 • Ганчірка для витирання.
 • Захисні рукавички.

Коли вам доведеться демонтувати комплект для тіла

Найчастіше автомобілістам доводиться демонтувати передній бампер Ваз 2110-2112, оскільки він першим відображає штрихи гальки, невдалі прибуття для бордюрів та інших перешкод. Особливо часто елемент пошкоджений взимку через нечистий сніг, який перетворюється на крижану кашу. У найкращому випадку фарба подряпиться з контактом з льодом, у найгіршому бампері вона просто ламається, тому що пластик при низьких температурах стає крихким.

Для ремонту такий комплект для кузова найкраще вилучити з машини

Довідник. Задній і передній комплект кузова моделей VAZ 2110, 2111 та 212 відрізняються за формою і прикріплені до тіла майже однаково. У той же час, тил з десятків не може бути змінена на частину з ваза 2112, а передня може бути.

Як правило, такі проблеми переслідують недосвідчених водіїв, які погано відчувають розміри своїх «десятків». Фарбона робота задніх бамперів не страждає так сильно, тріщини на них зазвичай з’являються через зіткнення з різними перешкодами при русі в зворотному напрямку. Екстремальний випадок. зрив внаслідок аварії.

Дуже важко закрити таку тріщину

Видалення заднього та переднього комплекту для кузова на автомобілях сім’ї “десятої” виконується з наступних причин:

 • Коли вам потрібно дістатися до основних частин тіла, покритих пластиковим бампером.
 • Для повного фарбування або полірування автомобіля.
 • Ви можете видалити невеликі чіпси та подряпини на покритті елементів прямо на машині, але для більш серйозного ремонту та перефарбовування краще їх видалити.
 • У випадку заміни звичайних деталей на більш гарне стильне комплект, надаючи машині оригінальний вигляд.
 • Для встановлення та з’єднання фари туману.

Ось так виглядає стиль заднього елемента Бруклін

Примітка. Знак кімнати вбудований у задній елемент VAZ 2110. Іноді бампер повинен бути демонтований, щоб мати справу з проводкою або іншими несправністю цього ліхтаря.

Видалення інструкцій

Щоб зняти задній бампер VAZ 2110 або 2112, необхідно попередньо.de.енергізуйте бічну мережу, видаливши масовий провід з клеми акумулятора. Решта робіт виконується в задній частині машини:

 • Відкрийте кришку багажника і зігніть задню обшивку в бік.
 • На лівій стороні є штекер.стутер знаку пиломатеріали ліцензійного знака, який повинен бути відключений.
 • Відкрутіть два 10.мм болти, які служать для нижнього кріплення бічних частин бампера Vaz 2110. Ці болти дуже схильні до корозії і мають труднощі.
 • Подібні точки кріплення розташовані під нижчим краєм кришки багажника біля задніх світильників.
 • Витягніть підкладку з направляючих дужок. У цьому випадку необхідно контролювати напругу проводки світильників підсвічування, щоб запобігти його розриву.
 • Відкрутіть 3 хрестові гвинти для кріплення електричної проводки та ще 3 для освітлювального корпусу для підсвічування.
 • Від’єднайте тіло світильників від облицювання.
 • Обшивка повністю видаляється і готова до ремонту або заміни.

Навіщо проводити заміну?

Причини заміни бамперів різні для всіх. Але ви можете навести кілька основних прикладів.

 • Вентилятор драйвера настройки, тому вирішив змінити ці елементи тіла.
 • Старий комплект для тіла був покритий подряпинами, чіпсами, тому його потрібно оновити, малювати. Ця робота складна, адже її простіше просто замінити.
 • Внаслідок аварії чи нещасного випадку старі бампери стали непридатними, отже, заміною подібним або більш ексклюзивним, оригінальним. Залежно від побажань власника автомобіля.
 • Було бажання встановити оригінальну оптику, щоб забезпечити візуальний ефект та покращити якість фар. Але для цих цілей старий бампер не підходить. Ви повинні його демонтувати.

Демонтаж переднього бампера

Отже, ви прийняли відповідне рішення, тому що старий елемент тіла піде на добре заслужений відпочинок, і новий дизайн займе своє місце. Це буде заводський бампер, або це буде про налаштування. ви вирішите. Головне тут. демонтувати стару структуру, а на її місці встановити іншу річ. це робота технологій. Точніше, зворотна послідовність демонтажу.

Щоб видалити, вам знадобиться певний набір інструментів, матеріалів, які включені:

 • Клавіші стрижня на 10 та 8 міліметрів;
 • Кінцеві ключі на 10 та 8 міліметрів;
 • Набір викруток або однієї двосторонньої викрутки;
 • Всемогутній продукт WD40;
 • Суха чиста ганчірка;
 • Нові елементи тіла, накладки тощо.

Далі, набір інструментів та матеріалів повністю залежить від переднього та заднього елемента обраного вами набору для кузова. Деякі моделі бампера потребують певних інструментів або пристроїв. Найкраще дізнатися про це від продавця.

видалити, передній, бампер, vaz-2110

Тепер ми можемо перейти безпосередньо до завдання.

 • Якщо є притулки, обов’язково видаліть їх. Для цього достатньо скрутити кріплення по всій лінії колеса.
 • Ліва і права сторона переднього бампера тримається за допомогою по одному болті кожен. Заводський болт передбачає роботу, використовуючи ключ з 8 міліметрів.
 • Не рідкість ці болти, капелюхи падають з сильним тиском, коли відкручують. Якщо болт залишається там без капелюха, буде важко виконати зворотну установку нового бампера.
 • Тому ми рекомендуємо обробляти болти за допомогою інструменту WD40. Альтернативою є звичайна гальмівна рідина. Після обробки дайте реагувати продукт. Просто почекайте близько 5-10 хвилин.
 • Тепер обережно і поступово відкрутіть болти проти годинникової стрілки. Якщо він все ще не поступається, поверніть болт у його початкове положення, обробіть ще раз і нарешті видаліть.
 • Не рідко капелюх не закінчується в кінці, що призводить до необхідності просвердлити старий болт, а потім вирізати нову нитку. Завдання не просте, тож сподіваємось, що ви зможете зробити невеликою кров’ю, як кажуть.
 • Далі немає кращого, оскільки шпильки фартуха з ключами під ключ на 10 міліметрів, що утримують дно бампера, також характеризуються аналогічними властивостями іржі та ускладнюють роботу демонтажу. Часто цей елемент фартуха завоюється, деформований через удари про яму, кордон, внаслідок позашляхових поїздок тощо. У той же час, бампер вперто продовжує утримувати силу. Це те, що означає Vaz 2110.
 • Обов’язково обережно відкрутіть ці гайки, якщо необхідно, обробіть за допомогою WD40.
 • Попереду ви чекаєте останніх болтів, що тримають бампер цього разу вже зверху. Їх два, їм знадобиться ключ для 10 міліметрів. Але проблема полягає в тому, що для того, щоб демонтувати ці останні два болти, вам доведеться зняти гриль радіатора. З іншого боку, це чудова можливість подумати передню частину автомобілів, встановивши не лише бампери та накладки, але й нову решітку.
 • Щоб зняти решітку, підніміть капюшон, відкрутіть два самостійні гвинти з обох боків решітки радіатора. Тут вам знадобиться ключ з 8 міліметрів.
 • Тепер ми випускаємо нижні кріплення, що залишили грилі. Причепи їх пальцями і потягніть усі чотири гвоздики трохи до самого радіатора. Просто діяти по черзі.
 • Ви дісталися до заповітних останніх двох болтів. Не потрібно повністю їх крутити. Трохи відкрутіть, що дозволить шайбам кріплення випустити край вашого бампера.

видалити, передній, бампер, vaz-2110

Демонтаж заднього бампера

Якщо ви додатково плануєте замінити задній бампер, його також доведеться зняти спочатку. Робота не складна, це займе вас близько години.

 • Від’єднайте мінус клем від акумулятора. Це необхідно з тієї причини, що проводка надходить із підсвічування номерного знака. Нам не потрібні короткі схеми.
 • Відкрийте багажник, вийміть задню оббивку. Не повністю. Досить просто відкинути багажник заважаючої робочої частини.
 • Поставте шкіру зліва, що дозволить вам дістатися до прокладок проводки та вимкнути роз’єм, що переходить до підсвітки номерного знака.
 • Відкрутіть застібку і вимкніть дріт, що входить у масу, тобто корпус машини.
 • Тепер відкрутіть верхнє кріплення бампера. Для цього VAZ 2110 забезпечує один болт з кожного боку.
 • Аналогічно, два болти нижнього кріплення відкручені. Один із сторони.
 • Далі, бампер видаляється, відображається назад. Не забувайте через задню панель, де є отвір, пропустіть усі дроти.
 • Відкрутіть три кріплення на корпусі підсвічування числа, а також три кріплення від затискачів проводки джгута. Кожус з оптикою видаляється зі старого елемента тіла і встановлюється на новому.

видалити, передній, бампер, vaz-2110

Процес видалення

Перш ніж ми виймаємо бампер з передньої частини автомобіля, акумулятор повинен бути вимкнений на VAZ 2110. Це обов’язкове правило, яке слюсар має виконувати на машині, що працює на енергетиці. Ми залишаємо капюшон відкритим. Поверніть кермо в будь.якому напрямку. Таким чином, покращений доступ до двох гвинтів, що займаються самостійним, прикріплюючи відкривач до бампера. Відкрутіть гвинти хрестом. Ми повертаємо кермо у зворотному напрямку і робимо подібну операцію з притулком з іншого боку.

На VAZ 2110, коли замінює передні бампери, не потрібно зняти лікті. Але це можна зробити швидко, не знімаючи колесо, відкрутіть лише одну гайку з ключем 10 мм і 5 гвинтів.

Ми йдемо до дна кріплення. Відключіть туманні світильники (якщо вони встановлені). Внутрішні бічні частини буфера закріплені на напрямних кронштейнах, по одному гвинту з кожного боку. Поверніть їх головою 8 мм. Ми беремо плащ або кінцевий ключ 10 мм і відкрутимо п’ять гайок, які прикріплюють бампер між захистом двигуна та нижньою панеллю рамки радіатора (телевізор). Тоді необхідно відкрутити два 13 мм болти, що з’єднують буфер, з опорним тілом тіла, пробілами. Далі перейдіть до верхньої частини.

видалити, передній, бампер, vaz-2110

На замітку! Рекомендується заздалегідь передній сталевий кріплення з рідким ключем, оскільки нижні шпильки часто ламаються на VAZ 2110.

Відкрутіть два гвинтові болти фальшивого радіатора. Його нижня частина прикріплена в канавських сполуках. Ми виймаємо решітку з сидінь. Доступ з’являється на два болти, що з’єднують бампер до каналу (сталевий підсилювач буфера). Закінчити ключ або голову 8 мм, поверніть кріплення. Бампер повністю відкручений. Його можна видалити, по черзі тягнучи елемент на себе з кожного боку.

Необхідний інструмент та пристрій

Схема монтажу бамперів для VAZ-2110 досить проста і не вимагає спеціальних знань та пристроїв. У той же час, процедура демонтажу та зворотного встановлення стандартних пластикових затискачів бампера однакова для машин із седаном для кузова (VAZ 2110), хетчбеку та фургоном станції. Для того, щоб видалити бампер Vaz 2110, потрібні такі інструменти або пристрої:

 • Клавіші 10 мм і 8 мм (переважно руда та кінцевих типів).
 • Лестощі.
 • Викрутка з поперечним наконечником.
 • Рідкий циліндр WD-40 для розмазування іржавого обладнання.
 • Ганчірка для витирання.
 • Захисні рукавички.

Процес встановлення

Після ремонту тіла та фарбування бампер встановлюється на місці у зворотному порядку. Якщо власник планує замінити бампер на свій VAZ 2110, то певні труднощі можуть виникнути з новим буфером. Невідповідність кріплень із місцями. найпоширеніша проблема з придбаними елементами. Більше того, деякі деталі можуть не входити в розмір, оскільки вони несправні. Несправний буфер у магазині слід обміняти або регулювати перед малюванням, щоб уникнути пошкодження фарби.

Як описано вище, передній бампер кріпиться до Ваза 2110 не складно. Але краще встановити з партнером. Дуже важко запустити бічні кріплення на місця та докласти певних зусиль на буфер. Як правило, його центральна частина з труднощами стає на каналі, а бічні частини вистрибнуть з дужок.

В кінці установки слід перевірити, чи бампер сидів на місцях скрізь. Трапляється, що власник накручує передню частину, а бічні путівники залишалися вільними. У цьому випадку вам доведеться відкрутити кріплення назад, вийняти частину та встановити її ще раз.

Якщо огляд дала позитивний результат, то послідовність кріплення виглядає так:

 • Ми накручуємо два верхні болти в сталевий канал;
 • Потім встановіть нижню частину буфера на п’ять нижніх шпильок;
 • Ми натискаємо на буфер із захистом картера і кріпить гайки;
 • Ми застібаємо 2 кріплення до лонату (голова 13 мм);
 • Ми накручуємо болти у бічні внутрішні кріплення (під крилами).
 • Ми з’єднуємо туманні вогні.
 • Ми кріпимо лайнерів на місці;
 • Встановлення завершено.

На замітку! Якщо є автопластілін, рекомендується наносити його на поверхню кріплення. Таким чином: шпильки, гайки та гвинти. ідеально зберігаються, а оброблені обличчя не руйнуються під час наступного демонтажу. Підсумовуючи матеріал статті, стає зрозуміло, що видалення переднього бампера Ваз 2110 не є складним завданням. Варто додати один бал: доцільно виконувати роботу в теплому приміщенні. Холодний пластик погано згинається, а крихкість матеріалу збільшується.

Ласкаво просимо! Передній бампер. він в основному постійно страждає на дорозі, він хотів припаркуватися, але не працював успішно, тоді гальма спрацювали не дуже добре і тим самим наздогнали стоячу машину попереду тощо.D. Тому передній бампер повинен багато разів змінюватись, поки ви працюєте на машині, але не всі знають, як це зробити, тому ми спеціально писали цю статтю для таких людей, в якій ми детально намагалися розкрити процес заміни переднього бампера з десятою сімейними автомобілями.

Примітка! Щоб замінити бампер, вам потрібно буде запастися: різним типам гайкового ключа, можливо, також знадобляться голови з подовжувачем або з свинцем, і вам все одно потрібно буде взяти з собою викрутку!

Коротко:

Як замінити передній бампер на VAZ 2110-VAZ 2112?

Видалення: 1) На самому початку операції вам потрібно буде взяти з собою гайковий ключ, або голову, і разом з цими інструментами заглянути під нижню частину, яка суворо знаходиться під бампером вашого автомобіля, там ви Побачить, що так званий грязь двигуна прикріплений до нижньої частини бампера (деякі також називають його захистом картера, хоча це зовсім інша деталь, але все ж, швидше за все, буде зрозуміло, що про це ), так що цей грязьовий грязь у його передній частині прикріплений до п’яти горіхів до тіла, тому відвертайте лише всі ці горіхи (решта горіхів, а тим більше, щоб повністю зняти спрей повністю), бо якщо ви нехтуєте Це, цей грязь.

Ви можете придбати передній або задній бампер в інтернет.магазинах. Орієнтовні ціни на бампер 2400. 4200 Номери каталогів представлені нижче.

Bamper Front Vaz 2110, 2111 або 2112:

 • 2110-2803012
 • 2111-2803012
 • 2110-2803015
 • 21104-2803012
 • 21104-2803010

До речі, чи знаєте ви, що налаштування з набором тіла можна зробити?

Замініть передній і задній бампер автомобіля своїми руками.

Задній бампер 1 рис. 9-5 встановлюється нижньою частиною на двох шпильках, зварених до корпусу панелі 4, і кріпить гайками з шайбами. У верхній частині кріплення бампера здійснюється з болтами з гайками у двох точках, а болт кріплення зігнутий у буфері 2, що забезпечує м’яке закриття дверей 3.

Як видалити передній бампер на VAZ-2110

Перед початком роботи доцільно поставити машину в гараж або закриту кімнату з хорошим природним або штучним освітленням. Для зручності демонтажу нижчих точок кріплення роботи слід проводити над спостережною ямою. Процедура заміни переднього бампера Vaz 2110 проводиться за наступними послідовними кроками:

 • Відкрутіть гвинти фіксації бампера за допомогою викрутки, укладеної поперечною укладкою до укриття арки (операція здійснюється з обох боків).
 • Відкрутіть 2 самостійні гвинти, які з’єднують комплект кузова на бампері з нижнім краєм укриття.
 • Зволожити рідину WD-40 Дві бічні болти кріплення і зачекайте кілька хвилин, поки рідина не потрапить у повороти нитків.
 • Скрутити метиз шерсть 8 мм, обертаючи болти проти годинникової стрілки. У той же час, ви не можете докласти великих зусиль, оскільки головка болта може бути зменшена. Якщо використання WD-40 не допомогло, необхідно знову змити болт цією рідиною і спробувати розгойдувати це місце ключем.
 • Відповідно до подібної схеми, скрутіть 10 мм гайок, що монтують нижню сторону бампера. З важким перебігом гайки необхідно затягнути і відкрутити його по повороті нитки, застосовуючи до точки контакту WD-40.
 • Тоді вам доведеться зняти декоративну решітку радіатора Vaz 2110.
 • У верхній частині решітки є 2 гвинти з шестикутною головкою на 8 мм, їх потрібно зняти.
 • Покладіть рукою 4 пластикові затискачі на нижньому краю решітки і потягніть їх у бік радіатора. Зніміть решітку.
 • Скрутити останні два болти на 10 мм, які оселили верхній край бампера Ваз 2110.
 • Відключіть пробки для вилки штекера.
 • Витягніть кут набору кузова на себе і виведіть його з канавок металевої кронштейна. Аналогічно вийміть ще один кут з гачка і вийміть бампер з VAZ 2110 для подальшого ремонту або заміни.
 • Видалений бампер можна розібрати, демонтувавши фари (ліворуч і праворуч). У разі справності ці частини можна встановити на цілому обшивці.

Ми рекомендуємо: що робити, якщо на колесі є грижа

Усі описані кроки застосовні для демонтажу набору переднього тіла на автомобілях Vaz 2112 та Vaz 2111.

Алгоритм видалення

По.перше, ми виберемо необхідний інструмент. Ключ. 10 і 13, голови 8 і 10, ключ арбалетів стане в нагоді. На всякий випадок, краще проникати.

Клавіші та викрутка.

Змащування WD-40.

Ми виконуємо роботу в такому порядку:

 • Якщо транспортні засоби встановлені на машині, необхідно їх видалити: гайка на 10 і два самостійні гвинти на 8 у далекій частині укриття (ближче до дверей). Потім ми відкрутимо два самостійні гвинти зверху та три гвинти кріплення укриття до нижнього краю бампера. Ви не можете повністю видалити кришку і звільнити лише її передню частину, але це не так зручно. Зніміть 2 самостійні гвинти кришки до бампера. Також відкрутіть гвинти верхнього кріплення.
 • Видаліть фальшиву радіатор. Під капотом відкрутіть два болти уздовж краю і вийміть решітку з канавок знизу. 10 Само.вирізання зарплати. Звільняючи нижні затискачі, потягніть гриль вгору.
 • Вийміть мінус.термінал з акумулятора.
 • Якщо туман, вимкніть їх, знявши контактні колодки на кожній фари.
  видалити, передній, бампер, vaz-2110

Розчарування потоків голови туману.

видалити, передній, бампер, vaz-2110

 • Внизу бампер кріпиться до рамки живлення автомобіля з двома болтами. зліва та праворуч.
 • Нижче ми відкрутили п’ять очок кріплення бампера до грязі.

Уре розпилювальні гвинти розпилювального гвинта з 10.головою.

 • Нарешті, ми відкрутимо два болти верхнього кріплення бампера до рамки живлення. Тепер бампер зберігається лише на бічних фіксаторах. Ми вимикаємо бампер, що кріпить бамперів до кронштейна знизу. Зверху ми відкрутили кріпильні болти на передній панелі.
 • Акуратно і рівномірно з кожної сторони ми подаємо бампер для себе, видаляємо його з машини.
 • Вийміть бампер, переміщуючи його вперед.

  Встановлення нового або відремонтованого бампера здійснюється у зворотному порядку. Успішна робота та піклуйтеся про бампер від кордонів!

  Бампер автомобіля діє як захисний буфер. Саме він страждає насамперед у зіткнень і дотиках. Можна відремонтувати частину в місці в рідкісних випадках. Тому видалення переднього бампера VAZ 2110 для роботи з відновлення буде найбільш правильним рішенням. У присутності інструменту мінімального слюсаря не більше 1 години займе всю операцію.

  Навіщо проводити заміну?

  Причини заміни бамперів різні для всіх. Але ви можете навести кілька основних прикладів.

  • Вентилятор драйвера настройки, тому вирішив змінити ці елементи тіла.
  • Старий комплект для тіла був покритий подряпинами, чіпсами, тому його потрібно оновити, малювати. Ця робота складна, адже її простіше просто замінити.
  • Внаслідок аварії чи нещасного випадку старі бампери стали непридатними, отже, заміною подібним або більш ексклюзивним, оригінальним. Залежно від побажань власника автомобіля.
  • Було бажання встановити оригінальну оптику, щоб забезпечити візуальний ефект та покращити якість фар. Але для цих цілей старий бампер не підходить. Ви повинні його демонтувати.

  Демонтаж переднього бампера

  Отже, ви прийняли відповідне рішення, тому що старий елемент тіла піде на добре заслужений відпочинок, і новий дизайн займе своє місце. Це буде заводський бампер, або це буде про налаштування. ви вирішите. Головне тут. демонтувати стару структуру, а на її місці встановити іншу річ. це робота технологій. Точніше, зворотна послідовність демонтажу.

  Щоб видалити, вам знадобиться певний набір інструментів, матеріалів, які включені:

  • Клавіші стрижня на 10 та 8 міліметрів;
  • Кінцеві ключі на 10 та 8 міліметрів;
  • Набір викруток або однієї двосторонньої викрутки;
  • Всемогутній продукт WD40;
  • Суха чиста ганчірка;
  • Нові елементи тіла, накладки тощо.

  Далі, набір інструментів та матеріалів повністю залежить від переднього та заднього елемента обраного вами набору для кузова. Деякі моделі бампера потребують певних інструментів або пристроїв. Найкраще дізнатися про це від продавця.

  видалити, передній, бампер, vaz-2110

  Тепер ми можемо перейти безпосередньо до завдання.

  • Якщо є притулки, обов’язково видаліть їх. Для цього достатньо скрутити кріплення по всій лінії колеса.
  • Ліва і права сторона переднього бампера тримається за допомогою по одному болті кожен. Заводський болт передбачає роботу, використовуючи ключ з 8 міліметрів.
  • Не рідкість ці болти, капелюхи падають з сильним тиском, коли відкручують. Якщо болт залишається там без капелюха, буде важко виконати зворотну установку нового бампера.
  • Тому ми рекомендуємо обробляти болти за допомогою інструменту WD40. Альтернативою є звичайна гальмівна рідина. Після обробки дайте реагувати продукт. Просто почекайте близько 5-10 хвилин.
  • Тепер обережно і поступово відкрутіть болти проти годинникової стрілки. Якщо він все ще не поступається, поверніть болт у його початкове положення, обробіть ще раз і нарешті видаліть.
  • Не рідко капелюх не закінчується в кінці, що призводить до необхідності просвердлити старий болт, а потім вирізати нову нитку. Завдання не просте, тож сподіваємось, що ви зможете зробити невеликою кров’ю, як кажуть.
  • Далі немає кращого, оскільки шпильки фартуха з ключами під ключ на 10 міліметрів, що утримують дно бампера, також характеризуються аналогічними властивостями іржі та ускладнюють роботу демонтажу. Часто цей елемент фартуха завоюється, деформований через удари про яму, кордон, внаслідок позашляхових поїздок тощо. У той же час, бампер вперто продовжує утримувати силу. Це те, що означає Vaz 2110.
  • Обов’язково обережно відкрутіть ці гайки, якщо необхідно, обробіть за допомогою WD40.
  • Попереду ви чекаєте останніх болтів, що тримають бампер цього разу вже зверху. Їх два, їм знадобиться ключ для 10 міліметрів. Але проблема полягає в тому, що для того, щоб демонтувати ці останні два болти, вам доведеться зняти гриль радіатора. З іншого боку, це чудова можливість подумати передню частину автомобілів, встановивши не лише бампери та накладки, але й нову решітку.
  • Щоб зняти решітку, підніміть капюшон, відкрутіть два самостійні гвинти з обох боків решітки радіатора. Тут вам знадобиться ключ з 8 міліметрів.
  • Тепер ми випускаємо нижні кріплення, що залишили грилі. Причепи їх пальцями і потягніть усі чотири гвоздики трохи до самого радіатора. Просто діяти по черзі.
  • Ви дісталися до заповітних останніх двох болтів. Не потрібно повністю їх крутити. Трохи відкрутіть, що дозволить шайбам кріплення випустити край вашого бампера.

  видалити, передній, бампер, vaz-2110

  Ми рекомендуємо: чи можна змішати гальмівну рідину різних виробників?

  Демонтаж заднього бампера

  Якщо ви додатково плануєте замінити задній бампер, його також доведеться зняти спочатку. Робота не складна, це займе вас близько години.

  • Від’єднайте мінус клем від акумулятора. Це необхідно з тієї причини, що проводка надходить із підсвічування номерного знака. Нам не потрібні короткі схеми.
  • Відкрийте багажник, вийміть задню оббивку. Не повністю. Досить просто відкинути багажник заважаючої робочої частини.
  • Поставте шкіру зліва, що дозволить вам дістатися до прокладок проводки та вимкнути роз’єм, що переходить до підсвітки номерного знака.
  • Відкрутіть застібку і вимкніть дріт, що входить у масу, тобто корпус машини.
  • Тепер відкрутіть верхнє кріплення бампера. Для цього VAZ 2110 забезпечує один болт з кожного боку.
  • Аналогічно, два болти нижнього кріплення відкручені. Один із сторони.
  • Далі, бампер видаляється, відображається назад. Не забувайте через задню панель, де є отвір, пропустіть усі дроти.
  • Відкрутіть три кріплення на корпусі підсвічування числа, а також три кріплення від затискачів проводки джгута. Кожус з оптикою видаляється зі старого елемента тіла і встановлюється на новому.

  видалити, передній, бампер, vaz-2110

  Де купити бампер

  Ви можете придбати передній або задній бампер в інтернет.магазинах. Орієнтовні ціни на бампер 2400. 4200 Номери каталогів представлені нижче.

  Bamper Front Vaz 2110, 2111 або 2112:

  • 2110-2803012
  • 2111-2803012
  • 2110-2803015
  • 21104-2803012
  • 21104-2803010

  До речі, чи знаєте ви, що налаштування з набором тіла можна зробити?

  Замініть передній і задній бампер автомобіля своїми руками.

  Встановлення переднього бампера

  Коли відкидає встановлення, бампер спочатку повинен бути введений у направляючі кронштейни з боків автомобіля Vaz 2110. Потім облицювання кріпиться у зворотному порядку. Усі кріплення повинні бути замінені деталями, що мають нову нитку. Доцільно змащуватися перед встановленням метизу, таким чином забезпечуючи мінімальний захист від корозії.

  Кріплення облицювання не повинно затягуватися негайно, поки зупинка не повинна. Необхідно встановити частину максимально рівномірно, досягаючи зазору на тілі майже однакової ширини. Після цього ви можете нарешті виправити обшивку, затягуючи всі кріплення болтів та гвинтів.

  Вибір нових бамперів

  Пластикові частини корпусу для “десятків” продаються у двох виконанні:

  • голий пластик без фарб;
  • забарвлений у певному кольорі і повністю готовий до встановлення.

  Такий комплект для тіла дешевший, але його все ще потрібно намалювати

  Перший сорт слід придбати, коли необхідно перефарбувати автомобіль цілий або його колір настільки унікальний, що важко знайти пофарбований бампер. Частина покриття коштуватиме дорожче, але її можна негайно поставити на машину без зайвих турбот щодо малювання. Ціни на стандартні та деякі стилічні продукти для VAZ 2110-2112 представлені в таблиці.

  Тип комплекту для тіла для Vaz 2110 Передня фабрика Передній AVR Фронт “снайпер” Задня фабрика Задній AVR Задній E-4 Задній Бруклін
  Вартість нефарбованого елемента, 2630 3860 3490 2760 3855 4000 4150
  Ціна намальованого елемента, 3250 5260 5460 3250 5265 5770 5920

  Примітка. Задні бампери Vaz 2110 та Vaz 2112 не взаємозамінні, хоча вони мають подібну форму і прикріплені до тіла майже однаково.

  VAZ 2110 з передньою укладкою Bumper AVR

  Якщо ми проаналізуємо ціни, наведені в таблиці, стає зрозуміло, що придбання нефарбованого продукту рідко виправдовує себе, оскільки йому все одно доведеться платити за живопис і витрачати час. Вибираючи нові деталі, ви повинні звернути увагу на наступні моменти:

  • Якість фарби, відсутність заводського шлюбу та невеликі чіпси на краях, які можуть відбуватися під час транспортування;
  • Передні елементи можна продати за допомогою пластикового підсилювача, і без нього виберіть для себе відповідний варіант;
  • Краще вибирати продукцію, де виробник надав додаткові внутрішні ребра, що покращують структуру;
  • пластик повинен бути еластичним, не жорстким і ламатися.

  Стайлінг снайпера Bameper надає появу агресивності

  Довідник. Продукти, дизайн яких вдосконалюється або пофарбована в більш дорогі кольори, може відрізнятися великими способами (на 1500-2000).