Як видалити фургон станції Lada Kalina Lada Kalina? Заміна цибулин у задніх фарах…

Вагон станції Lada Kalina

Задні світильники на автомобілі Lada Kalina на задній частині хетчбеку розташовані таким чином, щоб замінити цибулини, ви повинні майже повністю зняти його. Для цього знадобиться мінімум інструменту, а саме:

Отже, насамперед, ми відкриваємо двері Заке (кришка багажника), а зсередини вам потрібно знайти місця, в яких є гайки задньої лампи до кузова автомобіля. Один з них показаний на фотографії нижче, виготовленого у вигляді спеціального технологічного вікна в шкірі:

А другий розташований зверху під пластиковою пробкою, яку потрібно витягнути, натиснувши два затискачі на краї, що тягне його:

А тепер ми відкрутимо два горіхи, один зверху:

І другий внизу через ту саму дірку в оббивці стовбура:

Тепер ви можете трохи взяти задню лампу, потягуючи її з легкими зусиллями ззовні:

І з його спини ви можете зняти лампу, яку необхідно замінити, будь то сотня сигналу, зворотного, повернути сигнал або розміри без проблем. Сам картридж витягується досить просто, достатньо, щоб трохи закрутити його проти годинникової стрілки.

Щоб витягнути саму лампочку, вам потрібно натиснути на неї, а також скрутити проти годинникової стрілки.

Після заміни ми покладемо все на своє місце і закрутить горіхи на місце. Є якісь питання, ми задаємо нижче в коментарях.

Видалення задньої лампи Лада Каліна 2 може знадобитися у випадку її розбиття, заміни світильників або для завершення та налаштування лампи. Процес не складний і не займе більше 20 хвилин часу.

Це буде потрібно: Ключовий ключ “на 8”.

Процедура дії для автомобіля хетчбека Lada Kalina 2:

 • Відкрийте двері багажника і відкрутіть 2 болти Lanter.
 • Витягніть ліхтарик назад, вилучаючи два кріплення від тримачів на тілі.
 • Вийміть лампові картриджі з ліхтаря над Лантером, повернувши їх проти годинникової стрілки.

Процедура дії для фургона станції Lada Kalina 2:

 • Відкрийте люк у багажнику.
 • Відключіть блок з проводами заднього світла.
 • Відкрутіть 3 кріплення.
 • Витягніть ліхтар назад, виводячи його з заручини з засувкою.
 • Вийміть лампові картриджі з ліхтаря над Лантером, повернувши їх проти годинникової стрілки.

Інструкції щодо заміни

Процедура проводиться в будь.якому зручному місці. на місці відкритої вулиці або в теплому гаражі з хорошим освітленням, якщо ми говоримо про холодний період року. Спеціальні інструменти та пристрої не потрібні. Щоб видалити сусідню лампу, проведіть ряд підготовчих операцій:

 • Вимкніть акумулятор з мережі ON.BOARD, знімаючи термінал із знаку “.” (мінус).
 • Вільний доступ до фар з інженерного простору.
 • Світлі пристрої приховані в пластикових будівлях фари, закриті позаду з ковпачками. Діставшись до коробки, вийміть круглу захисну кришку.

Зазвичай частини живлення заважають лампочкам. корпус повітряного фільтра, форсунки та резервуар для теплоносія, різні пластикові накладки. У деяких моделях машин сама батарея закриває доступ, тому його доведеться демонтувати.

Осадовий простір сучасного автомобіля наповнений блоками та одиницями надзвичайно щільно. Коли ви дістанете руку до задньої частини фари, одночасно не вдасться заглянути в отвір. вам потрібно працювати на дотик. Звідси рекомендація: сфотографуйте монтажний вузол лампочки за допомогою смартфона, оснащеного камерою.

Крок.by.step Інструкції щодо заміни лампочки в більшості пасажирських автомобілів виглядають так:

 • Видалення гумової пробки, візьміть руку через контактний блок, де підключені дроти живлення. Акуратно послаблюючи ліворуч. вправо, вийміть роз’єм із контактів лампи.
 • Металева основа лампочки притискає застібку з дроту в гнізді. Натисніть на свій кінець, зроблений у вигляді петлі (або кронштейнів) і рухайтеся вниз або вгору, щоб зняти пружину з гачка очима.
 • Ще один кінець засувки закріплений на кронштейні. Візьміть кронштейн на бік і витягніть лампу, пам’ятаючи положення тіла. Не варто обертати підвал під час вилучення.

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Щоб змінити коротку світлову лампу, протріть новий елемент ганчіркою і обережно вставте в гніздо, тримаючи основу. Ви не можете взяти голі руки за скляну колбу. залишаються жирові сліди. Краще надіти тонку тканину рукавички. Потім поверніть засувку на місце і зашпакайте в очі, спочатку призначений у правильному напрямку.

Остання дія. Підключення контактного роз’єму та встановлення вилки. Наприкінці збирайте видалені деталі, підключіть акумулятор та перевірте продуктивність нового елемента List Light. Якщо він спалює помітно яскравіше, ніж інша робоча фара, варто змінити другу лампу та другу лампу.

Можливі причини несправності

Отже, якщо ближче світло не горить у Каліні Ладі в одній із фар, то причина, швидше за все, полягає в лампочці. Кожному власнику автомобіля не буде складно замінити його.

Однак, на жаль, є також ряд інших причин для цієї несправності, найпоширенішими з яких є наступне:

 • Контакти в пробці окислювали або спалили;
 • Запобіжник спалений;
 • Ланцюгова скеля;
 • Застебнув реле.

Нижче ми розглядаємо, як усунути всі ці несправності.

Заміна лампи

Заміна ближнього світла на Каліну досить проста. І це доведеться витратити лише кілька хвилин вашого часу.

Єдине, перш ніж змінити старі світильники, необхідно для придбання нових стандартів H7. Доцільно встановити нові цибулини відразу на дві фари, щоб вони забезпечували те саме сяйво.

Інструкції із заміни такі:

 • Перш за все, необхідно зняти гумову пробку, розташовану на задній частині блоку Fara. Для цього ви повинні спочатку відкрити капюшон.
 • Тоді вам потрібно зняти плюс і мінус клеми з контактів.

Випуск фіксатора з посадки

 • Далі, вам потрібно покласти його своїми руками на весняний кронштейн і відкликати його від посадки.
 • Після цього вам потрібно витягнути стару лампочку і покласти на своє місце нове.
 • Тоді вам потрібно встановити кронштейн на місці, покласти на клеми на контакти та встановити вилку.

У процесі заміни лампочок потрібно звернути увагу на якість контактів. Якщо контакти окислюються або спалюються, їх потрібно очистити

Лада Каліна естафета

Заміна запобіжника

Якщо після заміни світильників ближнє світло фари в Ладі.Каліні не заробила, запобіжники слід перевірити. Вони розташовані в монтажному блоці під кермом.

Лампи захищені різними запобіжниками:

Треба сказати, що не завжди можливо візуально визначити спалений запобіжник. Тому, навіть якщо у нього немає дефектів назовні, слід перевірити напругу на клемах за допомогою контрольної лампи або мультиметра.

Схема освітлення LADA на відкритому повітрі

Скеля ланцюга

Якщо несправність не вдалося усунути, то вам потрібно знайти перерву в ланцюзі.

Це можна зробити так:

 • Якщо на терміналах запобіжника немає напруги, вам потрібно зателефонувати на дріт, який переходить від F13 до контакту 6 блоку управління освітленням, оскільки ви можете увімкнути світло фари на Каліні точно перемикач
 • Якщо дріт недоторканий, але 2 фари не спалюють, то необхідно замінити правду комутатора, спочатку перевірте, чи подається напруга до самого комутатора.
 • Якщо напруга постачається до запобіжників F13 та F12, слід перевірити, чи є напруга на реле виходу. Нагадаємо, що найближча легка естафета в Каліні Ладі розташована в монтажному блоці.
 • Якщо напруга відсутня, слід перевірити сайт від F12 на контакт 6 перемикач, який розташований на кермі, а також графік від клеми 6a до клеми 1 реле K7. Можливо також, що сам перемикач або реле не працює.

Заміна останнього не складно, оскільки він просто вставляється в гніздо з контактами.

видалити, фургон, станції, lada, kalina

На фотографії. освітлювальна естафета Лада Каліна

У випадках, коли на виводі реле спостерігається напруга, проводка машини від кріпильного блоку до блок.фолла за схемою слід перевірити.

Як ми бачимо, знайти скелю в ланцюжку або несправну деталізацію не складно. Для цього вам потрібна лише схема сусідньої для Каліни та мультиметр або контрольна лампочка. Тут, мабуть, всі основні причини цієї несправності Лади Каліна.

Демонтаж фари Лада Каліна (Кіржах)

Потрібно: фен, канцелярський ніж, плоска викрутка.

Видалення склянки цих фар, не ламаючи. справа не проста, забирає час (іноді до 6 годин) і терпіння. Складність розбирання полягає в тому, що герметик у цьому випадку “складніше”. Часто нагріваючи його за допомогою фени, пластик корпусу фари починається швидше, тому багато хто вдається до інших методів розбирання. Наприклад, нагрівання блоку фари повністю в картонній коробці за допомогою технічного фени до певної температури. Після цього герметик легко піддається невеликим зусиллям викрутки.

Якщо під рукою немає фен, то звичайна піч може стати в нагоді. Ми вмикаємо до 150-160c і чекаємо 5 хвилин. Потім ми покладемо фари в духовку на дерев’яну дошку і випікаємо її близько 15 хвилин. Потім ми тягнемо фари з злегка пом’якшеним герметиком у рукавичках, і використовуючи щілинні викрутки різних розмірів. Чорний пластик, який проходить по периметру, не боїться його первісної форми, це не боїться цього, з тих пір він орендує. Приблизно через 10 хвилин герметик Гарден, тому ми працюємо прискорені. Не встигли ? Не знову ми знову носимо феру в духовці (така процедура може тривати до 10 разів).Ми видалимо маску (підкладку) фари відкрутить усі регулюючі болти (зірочки) зовні. Після розбирання ви можете почати налаштувати фари Viburnum.

Власники автомобілів часто задаються питанням, як зняти фари за допомогою Каліни, щоб замінити її новою, встановіть об’єктив, світлодіодні цилії або очистіть відбивач. Для демонтажу оптики вам потрібно зняти бампер, щоб ви повинні підготувати інструменти та подбати про наявність місця для роботи.

Як замінити всі світильники на VAZ 1117-VAZ 1119?

Примітка! Всі світильники замінені майже однаковими, лише їх кріплення трохи відрізняються, оскільки ви розумієте навіть інструменти і не потребують і, до речі, якщо будь.які деталі при зняття Навіть якщо ви видалите їх, ви не будете знімати його, перед початком роботи, не забудьте скинути термінал мінус з акумулятора, як це зробити, ви можете прочитати “У цій статті” у пункті 1!

Заміна високих світильників:

По-перше, з задньої частини блоку-фари знайдіть саме там, де знаходиться ця лампа, як ми помічали раніше, вона максимально близька до центральної частини автомобіля, блок проводів з’єднаний із задньої частини блоку.fara (див. Фото 1) що з вашими силами на самому початку вам потрібно буде відключитися, тоді пальцями вичавляється замок, який фіксує лампу, щоб вона не вилітала (див. Фото 2) і ця решітка призначена на бік, після чого сама лампа витягується з блоку-фари і замінюється (лампа Каліна H1 для довгого світу).

Заміна сусідньої лампи:

Найчастіше палаюча лампа, тому що вони завжди використовують ближнє світло під час переміщення в місті, за винятком випадків, коли замість сусіда вмикаються денні бігові вогні або туманні вогні, щоб змінити цю лампу, на початку вам знадобиться Щоб зняти гумову кришку, яка закриває лампу, вона буде видалена, вона сидить на своєму місці напругою, так що, як тільки ви потягнете за нього, вона негайно вийде з задньої частини блоку (див. Фото 1), потім від’єднайте дроти від лампи, вони піддаються впливу, а замість проводів проводів лише клеми підключені, тому будьте обережні (див. Фото 2), знову ж таки так само, як і з лампою Lleem, а саме, затискайте засувку руками і відключіть її, при цьому віднімаючи її від лампи (див. Фото 3) і, нарешті, витягуючи лампу, вийміть її та замініть її на новий (під час ближнього світла типу LAM H7).

Заміна розмірної легкої лампи:

Також не є кілька блокуючих лампи, тому що, коли ви вмикаєте будь.які вогні (туманні головки, наприклад, поблизу світла), ця лампа загоряється, вона йде за типом “w5w” і її швидко і легко замінюють, а саме Картридж, разом із лампою, витягується з блок-фар (див. Фото 1) і після якого лампа видаляється з картриджа, як показано на фото 2, і вона замінюється новим.

Заміна лампи обертання:

Він замінюється в секундах, таким же чином, на задній частині блоку-фари, обшукується картридж із обертною лампою і після того, як рука бере картридж і перетворює його проти годинникової стрілки на 45 ° (див. Фото 1), тим самим картридж виходить з гачка, і його можна зняти, як тільки його виймають, лампа повертається вручну проти годинникової стрілки і вилучається з самого картриджа, замінена новим, і у зворотному порядку є новий (див. (див. Фото 2).

Додатковий відеокліп: Приклад заміни ближнього світла на Каліні, ви можете побачити у відеокліп, який розташований трохи нижче, відео там немає, але просто на знімках все показано, подивіться на загальне і заглиблюйте в Процес заміни.

Незалежно від автомобіля, експлуатація транспортного засобу повинна здійснюватися лише з робочою оптикою. Якщо фари чомусь не світяться і не працюють неправильно, власник автомобіля повинен відремонтувати їх перед поїздкою по дорозі. З цього матеріалу ви можете дізнатися, як зняти фари на Каліні та замінити її скло, а також джерела світла.

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Заміна сигналу Седана Lada Kalina (Vaz Kalina)

Для незалежної заміни задніх світильників складання буде достатньо для одного ключа до 8, бажано, голова з брязкальцею та перехрестям. Ця процедура не займає більше півгодини часу і не доставить спеціальних неприємностей. Все в порядку заплановано нижче.

Посібник для видалення та встановлення задніх світильників на Каліну Лада

 • Перш за все, необхідно відкрити вікна на липучці, які дають доступ до болтів кріплення фари. Хоча я б рекомендував згинати кут обшивки повністю в потрібному місці. Для цього відкрутіть два гвинти. Перший. на порозі багажника, найближчий до кута:
 • Другий болт на пластиковій панелі вгорі повністю відкрутить його, оскільки шкіра знаходиться під цим кріпленням, і ми виймаємо поршень внизу, що також фіксує оббивку. На фотографії нижче ці елементи позначені стрілками:

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Ось як слід доглядати за виконаною роботою, як показано на малюнку нижче:

видалити, фургон, станції, lada, kalina

 • Тепер, коли ми маємо безкоштовний доступ до всіх кріплень та електропроводки, ви можете почати виходити. Для цього ми беремо голову з брязкальцем 8 і відкрутимо три гайки заднього кріплення лампи, які позначені жовтими стрілками і негайно приклеїли гумову ущільнювач джгута всередині, позначені помаранчевою стрілкою на малюнку :
видалити, фургон, станції, lada, kalina
 • Тепер ми відключаємо пробку для проводки ділянки, натискаючи на засувки з обох боків:
 • Після чого ви можете спокійно почати зняти задній ліхтар нашого вікурнуму, просто витягнувши його ззовні, оскільки він нічого іншого не тримає.

Положення світильників у задньому ліхтариці Каліни

Коментарі (22)

Не багато деглінг Каліни Заміна лампочок для лівого світла в лівій фари може бути зроблена лише шляхом видалення танка для пральної машини. І якщо все ще є кондиціонер з ABS, то подібна процедура в правій фарі може бути здійснена лише шляхом видалення фари цілою))))))

О, як дивно, чому це не сказано про це в посібнику з ремонту ?

і через 3 хвилини я замінив близьку лампу. І до цього я не міг довгий час зняти згорілий. Переконайтесь, чи права лампа, дивлячись на феру назовні (вперше мені вдалося поставити її неправильно). Бажаю всім удачі.

Там може бути десь, або щось може заклинати там? Як обережно видалити його звідти?

Я намагаюся змінити лівий задній розмір. Я відкрутив блок фари (Каліна, фургон), діапазон розмірів не видаляється! Вільно крутиться, туди.сюди, але не виводячи, сидить щільно. Повернути і зворотно. видаляються без проблем.

Там може бути десь, або щось може заклинати там? Як обережно видалити його звідти?

просто виверніть картридж проти годинникової стрілки і витягніть

Я намагаюся змінити лівий задній розмір. Я відкрутив блок фари (Каліна, фургон), діапазон розмірів не видаляється! Вільно крутиться, туди.сюди, але не виводячи, сидить щільно. Повернути і зворотно. видаляються без проблем.

Там може бути десь, або щось може заклинати там? Як обережно видалити його звідти?

просто виверніть картридж проти годинникової стрілки і витягніть

Видалення заднього ліхтарика, замінивши світильники VAZ (Lada) Kalina 1117 2004-2013

Деталі та витратні матеріали:

Робота показана на лівій лампі.

Від’єднайте клем дроту від виводу “мінус” акумулятора.

Щоб замінити світильники в задньому ліхтарику, достатньо, щоб відкрутити кріпильні гайки і взяти прапор від корпусу, не відключаючи блок проводів. Всередині багажника ми згинаємо виріз з оббивки. Ключова або висока голова “на 10” вимкнено три гайки ліхтаря (третя гайка розташована під оббивкою і не видно на фотографії).

Ми беремо ліхтар з тіла. Повернення картриджа розмірної та туманної легкої лампи проти годинникової стрілки ми виймаємо картридж із лампою з корпусу ліхтаря.

Натиснувши лампу, поверніть її, поки вона не зупиниться проти годинникової стрілки і вийміть лампу з картриджа.

Встановіть нову лампу у зворотному порядку. Комбінована лампа загального та туманного світла має дві уступи, розташовані на різних рівнях.

При встановленні його виступи повинні вводити відповідні канавки картриджа. Канавки на корпусі ліхтаря мають різну ширину. Це слід мати на увазі при встановленні картриджа з лампою.

Операції для заміни інших світильників проводяться аналогічно.

Положення світильників у задньому світлі: 1. заднє світло; 2. гальмівний сигнал; 3. індикатори повороту; 4. загальний та туманний світло.

Щоб зняти ліхтарик, стискаючи затискачі проводів проводів, відключіть його від колодки задньої лампи. Вашою рукою ми виштовхуємо герметичну гумову кришку проводів з отвору в тілі.

Відключення горіхів для кріплення ліхтаря (див. нагорі), вийміть ліхтарик, розтягуючи дроти блоком через отвір у тілі.

Встановіть ліхтарик у зворотному порядку.

Статті недостатньо:

Чому лампочки в машині?

Напевно всі знають, що всі світильники мають нерухомість рано чи пізно вигоріти. Це відбувається, як правило, у найбільш не підходящий момент. Тим не менш, багато автомобілів оснащені спеціальними сигнальними пристроями, які реагують на несправність у часі та повідомляють про нього водія, щоб вжити термінових заходів.

Крім того, лампа може моргнути, що говорить про невідповідний контакт або виконувати свої функції “не до кінця”. Справа в тому, що багато стоп-сигналів мають подвійне значення. Перший. це самі “ноги”, але друге значення. це загальне світло. Часто трапляється, що загальні світильники працюють належним чином, але стоп-сигнал не працює. Це саме ті випадки, коли потрібна нагальна лампа.

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Окрім несправності лампи, причину заміни можна вважати переходом до більш сучасних лампочок, які базуються на світлодіодах. Цей перехід може бути підкріплений такими перевагами світлодіодів перед лампами розжарювання:

 • Сучасні світильники мають велику величину світла, що є вирішальним фактором при русі в умовах недостатньої видимості.
 • Швидкість. На перший погляд, здається, це незначно, але насправді, чим швидше стоп-сигнали спрацюють, тим більше часу водій залишатиметься позаду, щоб вжити відповідних заходів. В надзвичайних ситуаціях навіть частка секунди може бути вирішальною.
 • Світлодіодні світильники мають збільшення терміну служби порівняно з лампами розжарювання. Якщо останні мають близько 2 тисяч годин, то світлодіоди можуть легко працювати близько 70 тисяч годин, а то й більше.

Бічний пріоритет, видалення, заміна лампи Lada Kalina / Lada Kalina (VAZ 1118, 117, 1119)

Послідовність виконання 1. Підготовка автомобіля до роботи.

Знімаючи вказівник, не докладайте надмірних зусиль, щоб уникнути поломки весняного затискача, виготовленого з пластику.

Акуратно переміщуючи сторону індикатора обертання разом із герметизацією, що лежить вперед на 2-3 мм, ми беремо задню частину вказівника з крила (у цьому випадку видаляємо випинання кронштейна з вказівника).

Якщо необхідно зняти вказівник, від’єднайте блок проводів з картриджа лампи.

Віддаліть вказівник від крила і вийміть картридж разом із лампою зі знаку знаку.

Ми виймаємо несправну лампу з картриджа.

Встановіть нову лампу і вставте картридж із лампою в індикатор повороту.

Ми починаємо кронштейн краю вказівника за краю відкриття. Затискаючи задню частину вказівника до крила, натисніть на його спереду, перш ніж натиснути замок.

Fine111111

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Положення світильників у задньому світлі: 1. заднє світло; 2. гальмівний сигнал; 3. індикатори повороту; 4. загальний та туманний світло

Положення світильників у задньому світлі: 1. заднє світло; 2. гальмівний сигнал; 3. індикатори повороту; 4. загальний та туманний світло

Положення світильників у задньому світлі: 1. заднє світло; 2. гальмівний сигнал; 3. індикатори повороту; 4. загальний та туманний світло

Робота показана на лівій лампі.

Щоб замінити світильники в задньому ліхтарику, достатньо, щоб відкрути гайки його кріплення без відключення блоку проводів.

Налаштування параметрів для освітлювальних пристроїв

Найпоширенішими варіантами налаштування продуктів LADA освітлення є:

Тінінг транспортних засобів автомобіля відбувається шляхом фарбування або буксирування плівки. Другий спосіб є більш популярним серед водіїв, оскільки фільм не стільки зменшує силу освітлення. Крім того, можна прикрити ліхтарик плівкою швидше і краще, ніж звичайне фарбування.

Тонована задня фара

Для процесу фарбування вам знадобиться:

 • фен (домашня чи промислова);
 • пластиковий скребок;
 • чисті смаки тканини;
 • Вінілова плівка (достатньо 1 квадратного метра);
 • Нож канцтовари;
 • Розпилювач.

Ви можете здійснити процес відтінків, не видаливши освітлення, однак ефективність такої роботи на найвищому рівні доступна лише для навчених фахівців. Буде краще спочатку демонтувати продукцію відповідно до стандартної схеми.

Після цього вам потрібно очистити компоненти забруднення, розбризкуйте воду (якщо це вказано в інструкціях для плівки) та нанесіть вініл. Щоб надати йому необхідну форму, нагрійте її за допомогою фен, і після цього переможте його скрепером, видалення зайвої води. Виріжте плівку ножем і чекайте його висихання. Весь процес не займає більше години. Пам’ятайте, що нанесення фарби або плівки вплине на яскравість вашого освітлення, тому вам може знадобитися поставити яскравіші лампочки.

Приклад малювання ліхтарів на VAZ 2109

Часто, щоб підвищити безпеку в дорозі, водії Lada вирішують встановити додатковий сигнал зупинки позаду. Для цього це буде корисно для вас:

 • ніж або файл;
 • Ключ. 8;
 • Світлодіодна стрічка;
 • клей;
 • паяльник;
 • проводка;
 • Герметична речовина.

У випадку встановлення додаткових компонентів, не потрібно демонтувати бампер Lada. просто приклеїти руку під нього в розташуванні джерел світла і відкрутіть відповідну гайку з ключем до 8.

Після цього розбирайте катафоту: розріжте шар герметика гострим ножем і очистіть краї файлом. Далі візьміть стрічку з світлодіодами, розріжте її на частини і покладіть на клей всередині кота. Підключіть дроти зі стрічки за допомогою системи освітлення за допомогою паяльного заліза. Після встановлення перевірте правильність з’єднання, увімкнувши стоп-сигнали.

Нова Лада: Неможливість двигуна Lada Kalina. Форум Лади (VAZ) Каліна

Якщо ви все зробили правильно, зберіть катафоту за допомогою герметичної речовини. Проїжджаючи від стрічок, висуньте крізь гуму в корпусі Catfot. Зачекайте сушіння герметика. Поставте проводку вліво (праворуч) частину автомобіля, залежно від місця встановлення першого кота. Передайте дроти в багажний відсік, знявши раніше вилку. Після цього підключіть стоп.кільце до проводів ліхтаря, ізолюйте електропроводку та перевірте роботу.

Процедура для демонтажу ліхтарів

Ви повинні знати, що система ліхтаря Lada Kalina 1118 складається з:

 • корпус;
 • окуляри (полікарбонат);
 • світильники;
 • рефлектор;
 • проводка;
 • Ліхтарики;
 • декоративні вставки (маски).

Що стосується простоти демонтажу та подальшої заміни ліхтаря на модель 1118, процес зазвичай передбачає видалення переднього бампера. Після цього гвинти доступні зверху та нижче освітлювальних кріплень. Після їх демонтажу ви зможете негайно зняти блок Fara, не забуваючи раніше демонтувати прокладки проводами.

видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina

Для цього вам потрібно буде використовувати:

 • Ключ. 8 і 10;
 • набір викруток (плоский і хрест.укладений);
 • Новий компонент системи освітлення.

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Набір інструментів

Для того, щоб регулювати блок-освітлення на “lada”. Вам потрібно буде виконати комплекс таких дій:

 • Вийміть корпус повітряного фільтра, а також пристрій теплоносія.
 • Зніміть пробку PTF за допомогою викрутки.
 • Поверніть болт на нижні кріплення компонента освітлення, використовуючи ключ до 10. Покладіть руку в отвір ptf.
 • Демонтувати болти, розташовані на верхніх кріпленнях компонента блоків. Вони розташовані ближче до радіатора. Використовуйте ключ до 8.
 • Відкрутіть гвинт, який фіксує продукт на крилі автомобіля за допомогою великої викрутки, укладаної поперечливою.
 • Визначте блок.лампу Lada Kalina, щоб підштовхнути найближчу частину до радіатора ближче до двигуна автомобіля. Ця міра зняла нижні кріплення з сидіння.
 • Демонтувати нижні кріплення залізних фар. Для цього вам потрібно вийти пару болтів з короткою головою.

видалити, фургон, станції, lada, kalina

Демонтаж фари на Каліні

Вийміть лампу автомобіля рухом на себе. У той же час намагайтеся не пошкодити фарби, оскільки при демонтажі ліхтарика буде розташоване якомога ближче до бампера та крила.

Після цього ви можете встановити подібний пристрій у зворотному порядку.

Як змінити ламп на Каліну

Щоб змінити світильники, спочатку потрібно зняти фари. Для цього вийміть пробку в багажному відділенні і відкрутіть три болти кріплення фари. Потім обережно потягніть на себе фари, відкриваючи доступ до світильників.

Далі вам потрібно повернути картридж верхньої лампи та вийняти його з фар. Потім встановіть останню лампу в картриджі та вставте їх у фара. Потім залишається перевірити лампу, встановіть та затягніть фари на місці.

Задні розміри на автомобілі Lada Kalina в хетчбеку розташовані в такому макарі, що для заміни лампочок потрібно насправді взяти його на сто відсотків. Мінімум інструменту корисно для цього, а саме:

Отже, спочатку відкрийте двері Заке (кришка багажника), а зсередини вам потрібно знайти місця, в яких є горіхи задньої лампи до кузова автомобіля. Один з них показаний на фотографії нижче, виготовленого у вигляді спеціального технологічного вікна в шкірі:

І 2.й розташований зверху під пластиковою пробкою, яку потрібно видалити, натиснувши дві засувки по краях, що тягнуть його:

А тепер ми відкрутимо два горіхи, один зверху:

І другий вниз через саму дірку в місяці тулуба:

Тепер ви можете мало зняти задні розміри, ззовні, тягнути за собою невеликі зусилля:

І з його задньої частини ви можете зняти лампу, яку вам потрібно змінити, будь то сотня сигналу, зворотного, обороту або розмірів без особливих неприємностей. Сам картридж видаляється досить легко, зовсім небагато, щоб закрутити його проти годинникової стрілки.

Щоб витягнути саму лампочку, вам потрібно натиснути її на неї, а також скрутити проти годинникової стрілки.

Після заміни ми покладемо все на своє місце і крутить горіхи на місці. Є якісь питання, ми задаємо нижче в коментарях.

видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina

Налаштування параметрів для освітлювальних пристроїв

Найпоширенішими варіантами налаштування продуктів LADA освітлення є:

Тінінг транспортних засобів автомобіля відбувається шляхом фарбування або буксирування плівки. Другий спосіб є більш популярним серед водіїв, оскільки фільм не стільки зменшує силу освітлення. Крім того, можна прикрити ліхтарик плівкою швидше і краще, ніж звичайне фарбування.

Тонована задня фара

Для процесу фарбування вам знадобиться:

 • фен (домашня чи промислова);
 • пластиковий скребок;
 • чисті смаки тканини;
 • Вінілова плівка (достатньо 1 квадратного метра);
 • Нож канцтовари;
 • Розпилювач.

Ви можете здійснити процес відтінків, не видаливши освітлення, однак ефективність такої роботи на найвищому рівні доступна лише для навчених фахівців. Буде краще спочатку демонтувати продукцію відповідно до стандартної схеми.

Після цього вам потрібно очистити компоненти забруднення, розбризкуйте воду (якщо це вказано в інструкціях для плівки) та нанесіть вініл. Щоб надати йому необхідну форму, нагрійте її за допомогою фен, і після цього переможте його скрепером, видалення зайвої води. Виріжте плівку ножем і чекайте його висихання. Весь процес не займає більше години. Пам’ятайте, що нанесення фарби або плівки вплине на яскравість вашого освітлення, тому вам може знадобитися поставити яскравіші лампочки.

Приклад малювання ліхтарів на VAZ 2109

Часто, щоб підвищити безпеку в дорозі, водії Lada вирішують встановити додатковий сигнал зупинки позаду. Для цього це буде корисно для вас:

 • ніж або файл;
 • Ключ. 8;
 • Світлодіодна стрічка;
 • клей;
 • паяльник;
 • проводка;
 • Герметична речовина.

У випадку встановлення додаткових компонентів, не потрібно демонтувати бампер Lada. просто приклеїти руку під нього в розташуванні джерел світла і відкрутіть відповідну гайку з ключем до 8.

Після цього розбирайте катафоту: розріжте шар герметика гострим ножем і очистіть краї файлом. Далі візьміть стрічку з світлодіодами, розріжте її на частини і покладіть на клей всередині кота. Підключіть дроти зі стрічки за допомогою системи освітлення за допомогою паяльного заліза. Після встановлення перевірте правильність з’єднання, увімкнувши стоп-сигнали.

Нова Лада: Автомобілі Lada Kalina у серпні 2021 року. офіційний веб.сайт Lada

Якщо ви все зробили правильно, зберіть катафоту за допомогою герметичної речовини. Проїжджаючи від стрічок, висуньте крізь гуму в корпусі Catfot. Зачекайте сушіння герметика. Поставте проводку вліво (праворуч) частину автомобіля, залежно від місця встановлення першого кота. Передайте дроти в багажний відсік, знявши раніше вилку. Після цього підключіть стоп.кільце до проводів ліхтаря, ізолюйте електропроводку та перевірте роботу.

Лада Каліна. Змініть цибулину стоп-сигналу.

Тож довгоостійне (з кінця минулого року) прийшов момент, коли я потрапив за кермо своєї машини. Віка витримала мої муки під час пошуку та вибору машини, і вони були жорстокими. Під час навчання у водійській школі я розібрав у своїх думках усі іноземні автомобілі економ.класу. Renault Logan, Duster, Chevrolet Cobalt, навіть новий Peugeot 301 привернув мою увагу. О так, я не проходив повз китайський джип Ліфана X60 зі шкіряним інтер’єром та джипом Tiggo. ЛАДА ЛАРГУС І ГРАНТА ДЛЯ.

Я почав огляд автомобілів з Каліною “Повне фарш” м’ясо “. Все. конюк, абс, подушки, нагрівання не це. Я стою поруч з машиною. я бажаю, ліворуч. я не хочу. Викинув бар і почав дивитися на Каліну без усього. Той самий не.бонд. ліворуч. я не хочу. Я навіть дивився на іноземні машини. Skoda Fabia, Octavia, Kio Rio. Усі 2008-2011. Ну, ось непослідовні. всі вони з “спалахів”, і вони безцеремонно накладені і хвалять, не погоджуючись піти на службу.

Повернувся до Каліни і вирішив знизити цінову панель до кінця, щоб не шкода засобів, а колір не білий, а кращий темний (не чорний). І наткнувся на машину 2011 року. Я зустрівся з власником, розмовляв, він вказав на мітинг на місця, які він відремонтував, нічого не приховував. Автомобіль, як машина. шматок праски коротший. Мені сподобався колір, ціна та власник. І я вирішив. Я видав документи на ринок автомобілів, я дав йому кошти, загнав машину на наш двір і поставив його, коли вони кладуть машини зараз, на останній галявині через кордон. Коли він подивився там, де я попросив покласти машину, він сказав: “Ой йо! Ну, нічого, я не ходив на риболовлю в таких місцях.”І їхав.

Ми попрощалися, і він, у свою чергу, попрощався з машиною. Ми з Вікою пішли додому, і під обкладинкою ночі ми вирішили їздити вже на нашій машині. Оскільки востаннє, коли я їхав у машині з механікою в грудні минулого року, я не просто залишав газон через кордон. Автомобіль постійно зупинявся. Залишившись на асфальті, ми їхали навколо дворів. Ну, тут все просто, від ями до ями в першій передачі. Задоволення? Ні Коли я пішов, Віка побачила, що правильний стоп-сигнал не горить у машині.

Отже, день 2. У другій половині дня я поїхав робити Осаго. Я пішов обчислити близько 5680 R. сто. Я початківець. Я пішов до гарантії резерву. Є черга. Я вижив протягом 2 годин, спробував момент отримання довгооутвореного “надбавки” паперу і, заплативши близько 5200 R., Залишився з почуттям перемоги!

Прочитайте заміну задніх гальмівних прокладок апрією на ABS

Крок.by.step Заміна

Задня частина фари фіксується на 3 гвинти.

Ми відкриваємо люк у багажнику багажника і спостерігаємо за одним кріпленням гвинта.

До речі, для блоку фар є ще багато. Трапляється, що маса окислюється, а блок фари не працює.

Два гвинти приховані поруч з іншим люком.

Ми повертаємо гвинти і демонтуємо блок фари.

Крутити на лівій лампі картриджа і вийняти.

Ми демонтуємо неробочу лампу та встановлюємо останню.

Використовуйте одну контактну цибулину, живлення 21 Вт

Покладіть блок фари і зафіксуйте його 3 гвинтами.

Видалення заднього ліхтарика, замінивши світильники VAZ (Lada) Kalina 1117 2004-2013

Від’єднайте клем дроту від виводу “мінус” акумулятора.

Щоб замінити світильники ззаду, швидко відкрутіть кріпильні гайки і візьміть прапор від корпусу, не відключаючи блок проводів. Стовбур запускає, що ми згинаємо зрізану частину оббивки. Ключ або найвища голова “в 10” Ми вимикаємо три гайки кріплення ліхтарика (3.й гайка знаходиться під оббивкою і не видно на фотографії).

Ми беремо ліхтар з тіла. Повернення картриджа розмірної та туманної легкої лампи проти годинникової стрілки ми виймаємо картридж із лампою з корпусу ліхтаря.

Натиснувши лампу, поверніть її, поки вона не зупиниться проти годинникової стрілки і вийміть лампу з картриджа.

Встановіть останню лампу у зворотній послідовності. Комбінована лампа загального та туманного світла має два уступів, розташовані на різних рівнях.

При встановленні його виступи повинні вводити належні канавки картриджа. Канавки на корпусі ліхтаря мають різну ширину. Це слід мати на увазі при встановленні картриджа з лампою.

Операції з заміни інших світильників проводяться аналогічно.

Положення світильників у задніх розмірах: 1. підсвічування; 2. гальмівний сигнал; 3. індикатори повороту; 4. загальний та туманний світло.

Щоб зняти ліхтарик, стискаючи затискачі проводів проводів, відключіть його від колодки задньої лампи. Рукою ми виштовхуємо герметичну гумову кришку проводів з отвору ззаду.

Відключення горіхів для кріплення ліхтаря (див. нагорі), вийміть ліхтарик, розтягуючи дроти блоком через отвір у тілі.

Встановіть ліхтарик у зворотну послідовність.

видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina

Процес заміни

Процес заміни світильників на “Lada Kalina 2” відрізняється залежно від його типу. Розрізняють хетчбек “Каліна 2” та фургон. Для хетчбека послідовність заміни така:

 • Відкрийте 5.й двері автомобіля;
 • Відкрутіть 2 болти, що кріплять задню компонент багажу. Використовуйте 8 ключ;
 • Витягніть ліхтар за машиною на себе, докладаючи не великих зусиль;
 • Вийміть спіралі кріплень із кріплення кріплення фар ззаду;
 • Візьміть компонент освітлення з корпусу автомобіля;
 • Якщо вам потрібно замінити світильник, вийміть картридж із зламаним продуктом;
 • Встановлюючи нову лампу в системі освітлення, виконайте весь процес у зворотному порядку.

Видалення заднього ліхтарика на хетчбеку Lada Kalina

Принцип видалення фари на «Каліні» (фургон станції) та заміни блокового освітлення відрізняється залежно від форми та структури самого автомобіля. Для процесу заміни блокового освітлення вам знадобиться:

 • Відкрийте 5.й двері автомобіля;
 • Відкрийте люк, розташований у спалаху багажника;
 • Від’єднайте блок кабелями ліхтаря за машиною від буксирів, проводів;
 • повернути 3 гайки, які кріплять продукт до корпусу автомобіля;
 • Звільнив фіксатор пристрою;
 • Отримайте замок ліхтарика з кузова автомобіля.

Якщо ви зацікавлені в заміні лампи, то після вищезазначених дій вам потрібно отримати зламаний картридж, повернувши його проти годинникової стрілки. Щоб ви могли витягнути його з будівлі фари. Нова лампа вставляється в картридж, натиснувши і повернувши його за годинниковою стрілкою. Якщо вам потрібно повністю замінити освітлення, просто вставте новий продукт на місце і зробіть зворотний аналіз.

Налаштування, конфігурація та заміна відео Last.Light Lamp

В голові оптики вам найчастіше доводиться змінювати лампи з низьким світлом. Для автомобіля Lada Kalina, сусідня лампа. це галоген з картриджем “H7”, потужність якого. 55 Вт (не більше). Лампочки Osram можуть йти від рослини, але інші підходять. Після заміни нитка нитка займе нове положення, а налаштування фари можна втратити. Отже, перевірка налаштувань і, якщо необхідно, регулювання фари проводиться відразу після заміни світильників, які проводяться в Каліні Ладі, не демонтуючи блок.слабкий.

Крок.by.step інструкції для заміни

Кожне стандартне світло H7 має залізну основу, яку притискають до блоку Fluor. Щоб зігнути цей кронштейн, достатньо дістатися до площини фар ззаду. Ми відкриємо капюшон і подивимось, що саме буде заважати з нами.

За фарами праворуч встановлено танк для пральної машини. Він демонструється наступним чином: клеми електродвигунів вимкнено, вилниця затягується більше, вони знаходять одну гайку і один кріпильний болт. Кріплення елементів скручені ключем “10”, потім бак розміщується на двигуні. Тоді ми могли б розглянути, як видалити фари на Каліну-2, але в цьому випадку це не потрібно.

видалити, фургон, станції, lada, kalina
видалити, фургон, станції, lada, kalina

Стискання замісних дій:

 • Вийміть гумову кришку, яка закриває загострення лампи ближнього світла;
 • Вимкнути обидва клеми з контактів лампи;
 • Кріплення видаляються з канавок, попередньо натискаючи на нього, потім кронштейн приймається в бік;
 • Вони вивозять лампу, встановлюють нову на її місце, повернуть кронштейн на своє місце.

Далі провести дії “2” та “1” у зворотному порядку. Схема з’єднання не важлива. є лише два контакти, і обидва переходять до нитки нитки. Тепер, якби ми підключили світлодіоди, то все буде виглядати складніше.

Регулювання світла фар

Можна правильно відрегулювати фари лише в сто умов. Однак ми розглянемо, як ця операція виконує досвідчені майстри.

На задній стінці вузла під назвою “Блок-фара” є два регулювальні гвинти “. Перший з них, розташований ближче до радіатора, дозволяє відкинути світловий пакет “вгору і вниз”, а напрямок “горизонтально” регулюється другим гвинтом. В ідеалі це повинно вийти з цього: коли автомобіль знаходиться в 5 метрах від екрану, межа світла плями торкається рибальської лінії “2” (див. Мал.). Риболовна лінія “1” осідає від землі на відстані, рівній висоті розташування фари. Друга лінія риболовлі проводиться на 65 мм нижче.

Ось кілька порад, які будуть корисні:

 • Бафи повинні бути на лініях AE, бути;
 • Лінія риболовлі “0” має таке значення: вона перетинається з лінією “1” в одній точці, і так, межа місця повинна пройти через цю точку;
 • Капелюхи з пластикових гвинтів, що регулюються, сумісні з викруткою. Однак, поперечна викрутка також підходить.

Отже, ми повністю вивчили, як регулювати фари на Каліні-2. Звичайно, заміна світильників разом з подальшим коригуванням. операція менша кількість часу, ніж підключення радіо. Однак точність тут важлива. А спеціальне обладнання, яке використовується для виконання налаштування, знаходиться лише на станціях технічного обслуговування.

Питання питання: Що не слід дозволити в будь-якому випадку

З: Що станеться, якщо ви купуєте світильники, які мають базу не “H7”, а інше?

Відповідь: Ви не зможете встановити світильники в стандартній фари.

З: Якщо ви використовуєте силу понад 55 Вт, це не призведе до перегріву?

Відповідь: Перевищення потужності призводить до того, що запобіжник спалює в ланцюзі близької легкої лампи. Для кожного з ламп використовується окремий запобіжник, тому «обман» автоматизація не спрацює.

З: Чи бояться вони галогенів стрибків напруги в мережі?

Відповідь: Для ламп розжарювання шкідливим фактором є надлишок напруги. У випадку з використанням галогока буде два шкідливі фактори: переоцінка, недооцінка. Насправді, тому час розвитку відмови може вважатися відносним, а не абсолютним значенням. Це значення залежить від стабільності напруги і залежить від сильного.

Видалення та встановлення світильників підсвітки фари Viburnum

Встановлення останньої лампи в задній лампі Каліна здійснюється в революційній послідовності.

 • Комбінована лампа загального та туманного світла має 2 виступає на різних рівнях. При встановленні його виступи повинні вводити належні канавки картриджа.
 • Пази на корпусі ліхтарика мають різну ширину, це слід мати на увазі при встановленні картриджа з лампою.

Заміна лампи Lada Kalina Stop Lamps

Зупиніть сигналізацію Каліна. Обидва вигоріли одразу. Ми шукаємо причини.

Заміна Lada Kalina Stop Light Light Light Light Light Light Light Cuchback Vaz 1119

Необхідно: ключова труба для 8 і візок, магніт або магнітне захоплення.

Операції для заміни решти ламп задніх фар проводяться аналогічно.

Решта ламп у фургоні та хетчбек

Для висвітлення додаткового обладнання в Каліні-2 використовуються лампи розміру C5W. Вони знаходяться:

 • У картриджі ліхтарика номерного знака;
 • В ліхтаря стовбура;
 • У освітлювальному модулі коробки одягу.

Інтер’єр освітлюється лампою C10W, а лампи T4W встановлені в додаткових бічних лампах.

Вогні підсвічування та перемикачів тіла

Бічні “поворотні сигнали” наділені лампами розжарювання без підвалу (W5W). А в передній оптиці туману можна встановити лампи H11. Успішна заміна.

Як видалити фургон станції Lada Kalina Lada Kalina? Заміна лампочок у задніх фарах Каліна 1

Привіт усім, дорогі автомобілісти! Сьогодні в розділі “Ремонт” я розповім про те, як зняти задню фари та замінити цибулини в задніх фарах на Лада Каліна. Робота не складна, але в той же час вимагає певних навичок.

Лампочки можна назвати витратним, вони не горять так часто, але час від часу це, на жаль, все ще трапляється і майже всі. Однак є випадки, коли лампочки спалюють дуже часто, майже щотижня або частіше, у цьому випадку слід перевірити бічну мережу та ще кілька моментів, які нижче.

Чому лампочки в машині?

Перше, на що слід звернути увагу. це збільшена напруга в мережі автомобіля на дошці, якщо вона перевищить 14,5 вольт. заміна лампочок у фарах буде частою. Крім того, страждають інші вузли, залежні від енергії. Якщо фари мають витоки або погану вентиляцію, конденсація може накопичуватися всередині фари, внаслідок такого явища, лампочки можуть вигорити. Частий збій лампи, ви також можете пояснити низьку якість самого продукту

Якщо цибулини дешеві, низька якість, довгий сервіс навряд чи очікує їх. Немає спеціального газу та належного тиску в дешевих неоргінальних світильниках, як результат, через деякий час вольфрам випаровується та лампа вигорає. Поганий контакт. Якщо лампа погано фіксована або має поганий контакт, швидше за все, це призведе до передчасного спалювання лампочки.