Заміна заднього гальмівного диска та гальмівних прокладок (для використання на моделі…

Як замінити гальмівні колодки на Prado 120 та Prado 150

Періодично всі власники автомобілів повинні замінити прокладки. Це робиться один раз кілька десятків тисяч кілометрів, але додайте роботу з гальмівною системою: вони можуть:

 • агресивна їзда;
 • несприятливі метеорологічні умови;
 • помилки з останньою заміною прокладок;
 • незадовільна якість деталей.

Часте і різке гальмування сприяє зношенню прокладок, тому краще поводитися більш спокійно в дорозі. ось як гальмівна система буде працювати довше без перешкод.

Варто зазначити, що часті зупинки шкідливі для двигуна (особливо дизель).

Симптоми

Той факт, що вам потрібно звернути увагу на гальма, свідчить про:

 • скрипіти, свист або моргання під тілом під час гальмування;
 • збільшення довжини гальмівної дороги;
 • неадекватна поведінка гальмівної системи;
 • Постійне зниження рівня гальмівної рідини;
 • Сліди бруду, пилу, металевої тирси.

Не ризикуйте, чекаючи, коли гальма відмовляться. Профілактика краще, ніж лікування. це застосовно для автомобілів.

Про резонанс та змащення

Я знаю, що зараз багато хто почне писати. я хотів би почути більше про резонанс диска та про себе тертя. Насправді, це не секрет для когось, що при гальмуванні шар тертя не вписується рівномірно до поверхні диска (особливо часто це відбувається, коли поверхня вже пристойно зношена). Точніше, він може вібрувати і видавати звуки високої частоти, що наші вушні шапки у вигляді скрипі.

Щоб позбутися цього, нам потрібно змінити частоту цих звуків, тобто або змінити щось із тертям (м’яким) шаром-це трапляється, що він посипається посередині або застрягло по краях.

Але саме для боротьби з резонансом елементів антискрипції дуже ефективні, особливо якщо ви застосовуєте жир на зовнішню поверхню колодки і натисніть пластину. Виявляється, імпровізований пиріг

Кілька слів про змащування, використовуються спеціальні, тісні, загартовування (я не буду рекламувати компанії, а не суть). Вони утворюють своєрідний збитий шар з зовнішньої сторони, який гасить усі вібрації, включаючи звук.

Якщо ви дуже перебільшуєте. спробуйте кинути камінь у металеву ванну кімнату, у вас буде ефект дзвону. Тепер покладіть дно з гумовими килимами і киньте його ще раз. такого шуму більше немає. Антискриптні таблички також працюють.

Заміна передніх прокладок

Інспекція та заміна передніх прокладок Prado 120 рекомендується здійснювати через 20 тисяч. кілометри (це приблизно рік водіння): за цей час гальма не будуть зношені до критично небезпечної позначки, але дефекти, якщо такі є, вже з’являться.

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

Перед початком “операції” потрібно переконатися, що автомобіль охолонув. Під час переміщення колеса і гальмування, що прилеглі до нього, нагріваються, щоб вони могли спалити.

Віддалений комплекс включає: гніздо, плоску викрутку, гайковий ключ, грізки/плоскогубці, мастило.

План дій

Заміна гальмівних майданчиків Prado 150 або 120 власними руками включає такі етапи:

 • Видалення коліс. Болти, що тримають диски, слабшають, підніміть машину гніздом і, нарешті, вийміть колесо. 4 колеса рідко потребують одночасної заміни прокладок і дисків, тому краще видалити їх за необхідності. Перед початком роботи важливо переконатися, що кількість гальмівної рідини не перевищує рівня, інакше під час ремонту її не помічають через край.
 • Коло суппорта. Ця частина закриває доступ до гальмівних блоків, тому вона тимчасово усувається. Краї штангенциркуля розводиться на сторони з плоскою викруткою, плоскогубиками або гніздами видаляють екскурсоводами. Потім стисніть затискаючу пружину, тримаючи колодки. “Внутрішні” очищаються від накопиченого бруду та іржі.
 • Заміна гальмівних дисків Prado 150 або 120. Він здійснюється, якщо пошкодження, плями нафти або сліди зносу помітні на деталях. Нові диски ставляться рідше, ніж самі прокладки. Шари змінюються, якщо це необхідно.
 • Встановлення. Анти.скакальні пластини (хромовані частини в основі) і разом з новими (на яких немає “піску”, видаляються зі старої колодки. частини, які починають натирати на метал і писк, показуючи, що настав час оновити Система гальм) вставити їх у суппорт із зовні. Механіка рекомендує лікувати деталі спеціальними мастильними матеріалами, що не дозволить їм прилипатися до суппорта при нагріванні. Якщо його немає під рукою, він підходить і мідь.
 • Встановлення. Друга тарілка (з писками) разом з анти.німиними елементами вставляється в супортер зсередини. Затискання пружини та путівники повертаються на місце, які скручуються ключем.
 • Повернення колеса. Після повернення диска необхідно перевірити рівень гальмівної рідини в резервуарі і, якщо потрібно, додати його.

Деякі радять замінити антискриптні таблички блоками, але зазвичай перша «муха» повільніше, ніж другий.

Торгові марки

Залежно від обсягу ваших замовлень на місяць, ми пропонуємо нашим клієнтам наступні ціни:

Вибір 1 Коли замовлення від 70 000 до 170 000 оптом 2 Коли замовлення від 170 000 до 400 000 оптом 3 Коли замовлення від 400 000 оптом 4 VIP.ціна на окремі контракти. Роздрібна торгівля. ціна на роздрібну торгівлю та невеликі покупки.

Усі ціни позначені з ПДВ у рублі, ви можете побачити ціни відповідно до рівня доступу.

В літню спеку або навіть взимку від тривалого гальмування ми можемо зіткнутися з скрипкою передніх гальм. Дратує дико! Уявіть собі, що будь.який представник автомобіля (можливо, клас нижче) стоїть на світлофорі, і скрип такий, що це було так, ніби UAZ припинився. Для цього є багато причин, але останнім часом є спеціальні таблички, які дуже допомогли в цій проблемі.

Їх називають. “антискрипт” або “антикваріат”, зателефонуйте все, що завгодно. Однак сенс залишається таким, що вони не дають гальмівних елементів і диска, щоб видавати “дикі” звуки при гальмуванні. Скажи мені, що це не зовсім зрозуміло, але якщо все стає досить простим.

Заміна задніх прокладок

Власники авто. Це пов’язано з тим, що передні колеса під час руху «працюють» активніше і, отже, зношуються швидше.

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

Ті ж інструменти знадобляться для роботи.

Хід роботи

Послідовність дій при заміні задніх прокладок та гальмівних дисків Prado 120 або 150. це наступне:

 • “Висить” підвіска. Перед початком роботи автоматичне коригування рівня підвіски відключається. Автомобіль залишається на деякий час охолонути.
 • Видалення колеса. Механізм дії той самий: для послаблення болтів, підніміть гніздо, вийміть його повністю, попередньо повернувши колесо з кермом, щоб забезпечити доступ до суппорт.
 • Елімінація Salport. Посібники спочатку вивезуть знову, а потім затискають пружину, щоб звільнити доступ до блоків.
 • Очищення та заміна. Старі частини видаляються, а супорта очищається зсередини. Після встановлення нових табличок всередині, повернення суппорт у первісне положення. Змащування не можна використовувати, але при цьому знос гальмівної системи в майбутньому буде меншим.
 • Пил. Ця невелика частина відіграє велику роль, захищаючи частини автомобіля від забруднення. “Акордеон” не повинен стискатися, або це не буде працювати належним чином.
 • Повернення колеса та перевірка рівня гальмівної рідини.

Регулятор ручного рукоятки під час процесу заміни не можна торкнутися. необхідно працювати з ним лише з гальмівними дисками.

Оплата через готівку Yandex

Після вибору платежу через Yandex розпочнеться платіжна система Yandex Cass, де вам потрібно вибрати зручний метод оплати (банківська картка, Qiwi, рахунок рахунку Яндекс тощо.D.)

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від рубля, то запис.оф.оф.оф з картки відбуватиметься за ставкою центрального банку на момент покупки.

Цей метод оплати є оптимальним для мешканців Казахстану та Білорусі.

Офіційний веб.сайт платіжної системи Yandex https: // kassa.Яндекс.Ру

Покладіть колодки на передній мостовий Крейсер Прадо: Крок.By.step Інструкції

Процедура заміни гальмівних прокладок на передньому мосту Крузер не є складною і вільно виконується однією парою робітників вдома. Для подачі гальмівного механізму знадобиться близько години, а також наявність клавіші циліндра, автомобіля Torx, набору одиничних головки та гайкового ключа, довга викрутка і гнізда. Вся процедура проводиться за наступним алгоритмом:

 • Перед ремонтом необхідно зняти машину на плоскій ділянці, а також вичавити ручне гальмо, переключити коробку передач на першу швидкість і встановіть зупинки антикостів для задніх коліс. Тепер машину можна постукувати, а колеса на передньому мосту можна демонтувати;
 • Далі, дістатися до гальмівного супорта, де ми відкрутимо центральні болти і витягуємо частину рухом на себе. Демонтований суппорт може бути прив’язаний м’яким дротом до переднього бампера автомобіля, щоб не зняти гальмівні труби;
 • Тепер натисніть на путівники і вийміть пальці, а потім витягніть гальмівні колодки. Після вилучення деталей необхідний для подачі механізму гальм: змащуйте пальці, очистіть гальмівний диск масштабу або слідів іржі, а також встановіть нові гофри на гальмівний поршень та путівники;
 • Потім ми рухаємося під капюшон автомобіля, де ми відкрутимо кришки розширювального резервуара і викачаємо пару кубиків гальмівної рідини. Далі, наконечник щілинної викрутки вичавлять гальмівний циліндр збоку і покладе новий набір гальмівних прокладок;
 • В кінці процедури ми монтуємо колесо і повторюємо подібні дії з другою частиною транспортного засобу.

Важливо знати! Після заміни гальмівних прокладок земельного крейсера, 100-200 км у спокійному режимі повинно залишити, щоб шар тертя вкладишів вдалося захворіти на полегшення гальмівного диска.

Під час бігу.in не рекомендується вдатися до надзвичайного або тривалого гальмування, а також дозволяти перегрівати гальмівні прокладки. ці дії можуть спровокувати замок колеса.

Оплата через Портмоне

Після вибору платежу через Portmone розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок рахунку Portmone.

Ціна в системі платіжної системи Портмона перерахована в доларах за ставкою Центрального банку країни, де ви.

Якщо у вас є банківська картка, яка відрізняється від долара, то запис.оф.оф з картки відбуватиметься за ставкою центрального банку вашої країни на момент покупки.

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Офіційний веб.сайт Portmone https: // www платіжної системи.Портмоне.com

Заміна задніх прокладок

Власники авто. Це пов’язано з тим, що передні колеса під час руху «працюють» активніше і, отже, зношуються швидше.

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

Ті ж інструменти знадобляться для роботи.

Хід роботи

Послідовність дій при заміні задніх прокладок та гальмівних дисків Prado 120 або 150. це наступне:

 • “Висить” підвіска. Перед початком роботи автоматичне коригування рівня підвіски відключається. Автомобіль залишається на деякий час охолонути.
 • Видалення колеса. Механізм дії той самий: для послаблення болтів, підніміть гніздо, вийміть його повністю, попередньо повернувши колесо з кермом, щоб забезпечити доступ до суппорт.
 • Елімінація Salport. Посібники спочатку вивезуть знову, а потім затискають пружину, щоб звільнити доступ до блоків.
 • Очищення та заміна. Старі частини видаляються, а супорта очищається зсередини. Після встановлення нових табличок всередині, повернення суппорт у первісне положення. Змащування не можна використовувати, але при цьому знос гальмівної системи в майбутньому буде меншим.
 • Пил. Ця невелика частина відіграє велику роль, захищаючи частини автомобіля від забруднення. “Акордеон” не повинен стискатися, або це не буде працювати належним чином.
 • Повернення колеса та перевірка рівня гальмівної рідини.

Регулятор ручного рукоятки під час процесу заміни не можна торкнутися. необхідно працювати з ним лише з гальмівними дисками.

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. на малюнку показано стрілку.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Платіть зараз (оплата)” кнопка “.

Офіційний веб.сайт платіжної системи PayPal HTTPS: // www.Paypal.com

Огляд ринку компонентів

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

На сухопутному крейсері встановлені гальма типу диска по всьому периметру автомобіля, що значно спрощує процедуру заміни прокладок. Середній ресурс для виробництва запасів на позашляховику цей тип становить 50 000 км пробігу, після чого витратні матеріали потрібно замінити. Вибираючи новий набір гальмівних прокладок, важливо звернути увагу на маркування деталей. кількість та ознаки брендингу повинні збігатися зі значеннями, вигравірованими на старому комплекті.

Виробник Код постачальника Структурне розташування Зносити датчик приблизна вартість,
Текст 2194701 Передній міст В наявності 1520
Текст 2194703 Задній міст В наявності 1570
Тиг GX 04465 Передній міст Відсутнє 1980
Тиг GX 04454 Задній міст Відсутнє 2030 рік
Novline TRJ150 Передній міст Відсутнє 2100
Novline GRJ151 Задній міст Відсутнє 2210

Зверніть увагу! Змініть гальмівні колодки з повним набором на всьому мосту автомобіля. тобто покладіть пару нових деталей для кожного колеса.

Це необхідно для забезпечення безпечної роботи транспортного засобу: нерівномірна амортизація прокладок може спровокувати перегрівання та подальше відмова від гальмівної системи або блокування колеса.

Ми встановлюємо нові прокладки

Як і у випадку заміни колеса, спочатку потрібно використовувати гніздо, послабити гайки колеса, а потім підняти машину і повільно обережно зняти колесо. У моєму випадку це подвійна процедура, оскільки я змінив колодки на двох колесах одночасно.

Встановлення нових прокладок

Коли колесо вже повністю видалено, вам потрібно відкрутити нижній направляючий в суппорт з ключем (краще використовувати голову та ворота). Верхній направляючі взагалі не можна торкнутися. По.перше, якщо ви відкрутите його, ви все ще не можете зняти колодки. По.друге, краще не відкрутити два путівники одночасно. Коли нижній путівник відкручений, ви можете підняти кронштейн вгору та усунути старі подушечки.

Як вибрати правильні автозапчастини

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

Встановлення нових прокладок

Купуючи нові прокладки через чиновників, мені порадили негайно придбати на них тарілки, які запобігають появі неприємних скрипків. Вони стоять на всіх блоках, але я не хотів видаляти старі і використовувати їх.

Якщо немає можливості придбати нові тарілки, ви можете залишити старе. Їм просто потрібно добре їх очистити пензлем для металу, а потім покласти їх на нові колодки. Загалом, мені пощастило, мені порадили купувати їх разом із набором нових прокладок. І знайти їх у вільному продажу зараз досить складно.

Після встановлення тарілок потрібно утопити гальмівний циліндровий стрижень. Я робив це з регулярним кріпленням, але, в принципі, це може зробити будь.який інший інструмент, що підходить в товщині.

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

Встановлення нових прокладок

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

Встановлення нових прокладок

Чи це взагалі потрібно?

Насправді правда посередині, це трапляється. що навіть без таких накладок немає звуку! Це просто те, що сам матеріал помірно м’який і тестований на час (виробник виведений певною формулою). Однак захист від забруднення та перекосу блоку або навіть від резонансу все одно немає.

Тут увімкнено наші таблички, вони борються з усіма негативними явищами, які можуть бути спричинені обставинами неповноцінних від виробника. Брижні направляють іржаві або окислені.

Я скажу це. якщо ви купили «лайно» дешеві варіанти для колодки, то антикварні елементи не допоможуть вам! Якщо у вас є поршень або направляючі супорти, і так він клине його, то вони вам не допоможуть!

Вони чудово працюють на звичайних гальмах, коли є невеликі засмічення та резонанс. Це треба зрозуміти! Це не універсальний планшет від усіх захворювань.

Як замінити задні гальмівні колодки на землю Kruzer вдома

Інструкції щодо заміни прокладок на задньому мосту мають кілька відмінностей, що пояснюється різницею в конструкції механізму гальм-задні деталі мають великі розміри та інші форма-фактор. Щоб встановити новий набір прокладок, вам знадобиться вищевказаний набір інструментів, а також до години вільного часу та пари працівників. Вся процедура проводиться в такому порядку:

 • По.перше, ми припаркуємо машину на рівній поверхні і поставимо анти.вихованки під передні колеса. Ви також можете натиснути першу або задню передачу на коробці;
 • Далі налийте задню частину автомобіля гідравлічним гніздом і демонтуйте задні колеса, щоб отримати доступ до гальмівного суппорта. На самому супорті ми відкрутили гвинти, що фіксують і знімаємо деталь, потім підписуємо задній бампер, щоб не згинати гальмівні труби;
 • Тепер перейдіть до інтер’єру автомобіля, і під задні сидіння ми знаходимо невеликий люк, що веде до кабелів з парковки гальма. До максимуму ми послаблюємо напругу на кожному кабелі, щоб полегшити демонтаж прокладок;
 • Ми видаляємо гальмівні прокладки, раніше відмовившись від переднього гачка, що з’єднує механізм гальм до ручного ручка, після чого ми очищаємо поверхню гальмівного диска і змінюємо котел на гальмівний поршень;
 • Тепер ви можете поставити новий набір прокладок. Якщо у встановленні є труднощі, ми також викачаємо гальмівну рідину з резервуара під капотом і вичавляємо гальмівний циліндр на бік, поки він не зупиниться, після чого ми повторюємо процедуру встановлення;
 • З успішним завершенням встановлення ми збираємо механізм гальмування та покладемо колесо. Далі ми проводимо подібні процедури з другою стороною транспортного засобу.

Крім того, необхідно затягнути кабель для паркування гальмівного кабелю.

Передні гальмівні диски на Prado 150, які краще

Як я вже кілька разів писав, машина пристойно «ковбаса» на кермі при гальмуванні. Особливо, коли потрібно було знизитися з 120 км/год до 40 км/год. Оскільки автомобіль підвіски був нормальним у підвісці, що проблема на гальмівному диску, що призвело, і попередження відбулося в науковому.

Аналіз матеріалів з Інтернету показав, що проблема є масовою. Існує дві релігії-деякі диски змінюють інших, перемелюють їх, перемелюють або роблять це якось інакше.

На пальцях проблема полягає в тому, що обертовий диск в деяких місцях ближче до блоків, ніж в інших місцях. Прокладки, коли спрацьовують лише по конусах, це викликає переривчасте гальмування. тип ABS.

До речі, існує альтернативна гіпотеза щодо причин гальмівного диска. Здається, що довга зміна гальмівної рідини поглинає багато води, вони іржаві з води з води, подушечки починають криво підходити до дисків, і це вбиває їх.

Рішення, яке вийшло першим. це шліфування. У Казані перша компанія потрапила в пару дисків 2200. Я думав, що норми, особливо процедура не передбачає видалення, а їх машина дорога і точна.

Я їхав. Теоретично всі норми. Керівництво трохи суворий і дурний, інакше все в порядку. Кажуть, Toyota Big часто приходить. Спочатку вони змінюють диски, потім просто перемелюють їх. В Інтернеті він не міг почути зрозумілі аргументи проти шліфування, крім. “гроші”. Враховуючи, що шанси на диски стверджують, що проблема не залишається, і той факт, що відшліфовані люди часто повідомляють про звичайний політ через рік після шліфування процедури, я вважаю Резен.

заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі
заднього, гальмівного, диск, гальмівних, моделі

І ще один момент. Майстер, який працював з моїм Прадо, сказав, що мій диск в основному ведеться з іржі та тривалої частоти машини. Так було до покупки, що стояв автомобіль. Можливо, цей аспект якось зіграє разом зі мною в боротьбі з нещастям дисків-я не збираюся зберігати машину в гаражі.

І знову всі привіт! Вихідні. як вихідні, і у мене знову трек. Я помітив, що при гальмуванні він б’є кермо, я подумав протягом зими з простою на літніх шинах, їхав на шинах, перевірився і все було добре. Диски та шини в ідеальних державах і без будь.якої скарги.

Ну, переданодова скажи мені, що робити або що пропонує. Заміна запасом або настройкою?

Після тривалих опитувань та варіантів робиться вибір. DBA DBA2736S BRAKE DBA LC150PRADO/GX460 PER. Серія T2 2 PCS Ціна 53000 TNG або 16060 Rub

Я не гонщик, не повернувся на тачку. Але оскільки така випивка прийшла, я хочу зібрати думки шанованих власників Toyota Land Cruiser Prado 150 про найбільш бюджетний варіант модернізації гальмівної системи, гарантована виправленням проблеми з зміною температури геометрії гальмівних дисків.

Як я розумію, оригінальні диски ведуть саме через їх невеликі розміри. Невеликий диск не може швидко перерозподілити високу температуру і рано чи пізно згинати.

Тут і там я бачу різні варіанти модернізації дисків. Але все без статей та чітка послідовність операцій. Як далека людина взагалі, від настройки, я хотів би тупо мати такі інструкції, як:

1.Ви замовляєте диск (така та така стаття), супорт (така та така стаття) та гальмівні накладки (стаття така і така). Вартість усього пакету на 2021 рік така і така, робота коштуватиме стільки.

Це саме найдоступніший, перевірений реальними людьми, варіант модернізації гальмівної системи гарантовано вирішить проблему.

Я планую зменшити всі повні відповіді в зручному тексті на одній сторінці, щоб це зручно для мене та інших автомобілістів, які зустріли цю проблему, щоб шукати просте і дешеве рішення.

https: // fb.ru/article/270735/Zadniy-tormoznoy-disk-Zamena-i-remont https: // etlib.ru/Report/914-Zamena-Perdnih-tormoznyh-Kolodok-i-diskov-tojota-avensis https: // lubimauto.ru/passnye-diski-na-prado-150-kakie/

Технічне обслуговування “Prado 150” в Toyota Taganka

Пройдіть Toyota Land Cruiser Prado 150 запрошує послугу автомобілів Toyota Taganka. Протягом декількох років ми обслуговуємо та ремонтуємо цю модель. За рахунок наших майстрів, сотні її примірників, власники яких стали нашими постійними клієнтами. Вони знають, що, зв’язавшись з нами, вони отримають найкраще з того, що є на столичному ринку.

Прочитайте, як видалити гальмівний барабан на VAZ 2115

Наша механіка та діагностика були сертифіковані в “Toyota”. Вони добре знайомі з технічними особливостями моделі та добре знають, які масла та технічні рідини найкраще використовуються для неї, керуючись рекомендаціями виробника.

У цьому процесі використовуються обладнання та інструменти дилера, ліцензоване програмне забезпечення з усіма відповідними оновленнями, а також оригінальні витратні матеріали та компоненти. Вони представлені в різноманітності на нашому складі, де вони приїжджають з постачальників, доведених до багатьох років співпраці. Ми впевнені в їх первісному походженні та надаємо їх за цінами нижче дилерів.

Наш

Ми надаємо повний перелік послуг, який включає наступне:

 • Ручне регулювання гальма;
 • Складне обслуговування;
 • Заміна технічних рідин у двигуні, автоматична коробка передач/ручна коробка передач, вузли та механізми;
 • Заміна повітря, опалення та салонів;
 • Миття системи живлення двигуна на стенді;
 • Профілактика гальмівних супортів;
 • Адаптація дросельної заслінки;
 • Заміна переднього та заднього склоочисника.

Відновити або змінити?

Коли можливо дізнатися ступінь зносу (або якщо ви помітили, що під час гальма підсмажує гальмівна педаль), наступне питання стикається з власником автомобіля: замініть пошкоджену частину або спробуйте відновити її? Багато хто намагається реалізувати другий варіант. Потрібно пам’ятати, що диск може бути захищений, але лише якщо залишкова товщина становить чотири або більше міліметра.

Спеціалісти сервісних центрів рекомендують змінити задні гальмівні диски (“Ford”. не виняток). Однак якщо ціни на нову частину здаються занадто високими, ви можете спробувати здійснити ремонт самостійно.

Важливо не забувати, що чим більший металевий шар буде видалено під час ремонту, тим менше буде термін служби описаної частини. Також експерти не рекомендують встановлювати контрактні диски. У цьому випадку у вас не буде точних даних, де вони були встановлені, як вони працювали тощо. Можливо, незабаром їх також доведеться відремонтувати.

Тоді “Toyota Land Cruiser Істина 150

Toyota Land Cruiser Prado 150 Технічне обслуговування. це заходи, які проводяться регулярно. Їх мета. забезпечити правильне функціонування вузлів, механізмів, зборів та систем автомобіля цієї моделі, а також продовжити період їх роботи. Будучи гарантією безпечного водіння та дозволяючи оптимізувати витрати на технічне обслуговування та ремонт цієї машини, вони є актуальними для будь.якого його власника.

“Land Cruiser Prado 150” являє собою останнє, четверте покоління цієї родини. Японські інженери створили його на модернізованій платформі 120.ї серії, і її продажі розпочалися в 2009 році. Модель була створена для вирішення проблем підвищеної складності, забезпечення максимального комфорту та безпеки роботи. Для того, щоб підтримувати його у відповідному стані, необхідно забезпечити належну допомогу. і технічне обслуговування добре справляється з цим завданням.

Toyota Prado 150 Калькулятор технічного обслуговування автомобілів від Toyota Taganka

Ціна на технічне обслуговування обчислюється індивідуально, виходячи з таких параметрів:

 • Пробіг;
 • Послуги, які потрібні;
 • Ціна витратних матеріалів;
 • Ціна додаткових послуг.

Спочатку ви можете обчислити вартість Toyota Prado 150, використовуючи наш онлайн.калькулятор. Для цього перейдіть у відповідний розділ, виберіть модель “Prado 150”, її пробіг, послуги, які вам потрібні. і набирайте номери якомога ближче до точного. Ви також можете ознайомитись із тарифами в прайс.списку в розділі “Технічне обслуговування”.