Заміна переднього центру седана Volkswagen Polo. Заміна підшипника…

Підшипник вузла на седані Volkswagen Polo: Заміна

Підшипник концентратора забезпечує рівномірне обертання колеса відносно осі автомобіля і є ланкою між маточиною, на якій фіксований колесний диск і вісь.

Для чого обійми, що стосується.

Якщо говорити коротко, тоді завдання обійму обняття підшипника. це забезпечити Стуреца для обертання відносно осі автомобіля. Підшипник концентратора або, як кажуть, вузол підшипника. це класичний котячий підшипник, м’яч або валик.

Як часто змінювати вузол колеса?

Підшипник маточини проти дуже високих навантажень, які спочатку визначаються вагою транспортного засобу, але потім неодноразово збільшуються, коли автомобіль рухається, особливо коли він потрапляє в порушення дороги. Підшипники маточини виготовлені з високоякісної сталі, є дуже сильною деталізацією, і необхідність їх заміни виникає, як правило, з кількох причин: тривала робота на поганих дорогах, вхід бруду та пилу всередині маточини, неправильна Умови експлуатації. регулярне перегрівання та різке охолодження (наприклад, коли, з рухом на воді або снігу). За відсутності виробничого шлюбу або деяких заборонених навантажень, матожина, що підлягає VW Polo Sedan 1.6 гарантовано медсестрам більше 100 тисяч. кілометри. Трапляється, що передчасна невдача підшипника виникає через низьку якість ремонту маточини (під час заміни підшипника). Залежно від моделі автомобіля та конструкції концентратора, підшипник може змінюватися окремо або зібратися з самою маточиною. Для необхідності замінити маточини хаб VW Polo Sedan 1.6 обов’язково вказуватиме на гул або хрускіт, який виникає, коли автомобіль/обертання підвішного колеса, а також люфт, коли намагається струсити колесо в поперечному напрямку. Якщо ви ігноруєте знос підшипника маточини, то, в кінцевому підсумку, підшипник може руйнуватися, і заклинати колесо. Рух з зношеним підшипником дозволяється лише в одному випадку. якщо автомобіль акуратно і повільно рухається до служби автомобіля для ремонту.

Які підшипники маточини вибрати?

Сьогодні власник машини завжди стикається? Найпопулярнішим варіантом завжди було придбання оригінальних підшипників маточини для седана VW Polo 1.6. Чудовим варіантом є пропозиції таких брендів, як SKF, FAG, SNR/NTN, KOYO, ILJIN та інші, які постачають одиниці маточини. Високоякісна марка, яка виробляє підшипники маточини, що за їх характеристиками на 100% відповідають параметрам, викладеним у конструкції (склад металу, характеристики навантаження та швидкості підшипника, якість та параметри мастила) Дозволяє забути про заміну підшипника центру на період понад 100 тисяч. км. Що стосується придбання найдешевших варіантів, можливо, цю частину доведеться знову змінити через 20-30 тис. кілометри.

Чи можна замінити матоницю, що несе собі?

Процедура заміни підшипників маточини описана в багатьох ресурсах в Інтернеті та в будь.якому посібнику з ремонту для VW Polo Sedan 1.6. Процедура заміни займає щонайменше годину

Зверніть увагу, що високоякісна заміна підшипників вимагає спеціального інструменту та навичок. Заміна підшипників концентратора не терпить «кривизни» та відхилень від технології, t.До

У цьому випадку підшипники гарантовано провалюються через 1-2 тис. кілометри.

Що робити, якщо ви не зміните підшипники концентратора?

Знос та провал підшипників концентратора загрожує втратою керованості автомобілів і може призвести до надзвичайної ситуації. Необхідно регулярно підтримувати технічне обслуговування автомобілів, під час якого перевіряти стан підшипників маточиків. Якщо підшипник зношений, його потрібно змінити в швидкому порядку або зібраного з маточиною, або окремо, якщо він дозволяє проектувати автомобіль та виробник автомобіля.

Як вибрати підшипники колеса для седана VW Polo 1.6?

Підберіть підшипники маточини для седана VW Polo 1.6, як і інші запасні частини, ви можете або в оригінальному каталозі, або в каталозі замінників. Якщо є сумніви щодо правильного вибору підшипників вузла VW Polo Sedan 1.6. Зробіть запит на вибір вузів Vin з нас з нами.

Volkswagen: майстерня Заміна переднього підшипника концентратора Polo Sedan (Polo Sedan)

І найбільш правильні взагалі не принесуть ці деталі до стану, коли їх знос відчуває себе. Той факт, що вони знаходяться на межі розробки свого ресурсу, легко визначається в процесі діагностики запущеної частини автомобіля.

До речі, ще один аргумент на користь необхідності регулярного проведення цієї процедури.

Ознаки зносу маточиків концентраторів такі: поява характерного гуркоту, який з’являється, коли автомобіль рухається і збільшується зі збільшенням швидкості та при повороті. Якщо, наприклад, перетворення гуркоту з.під лівого переднього колеса посилюється, то проблеми виникли з лівим елементом. Те саме те саме з правильною деталлю. Посилення вібрації в осі.

Якщо справа доходить до передніх підшипників, то ця вібрація буде перенесена на рульову колонку. Більше того, він може бути настільки сильним, що буде помітно навіть через гура.

І він, як відомо, частково гасне вібрацію передньої вісь.

Чому обійми, що несе в собі замовлення?

Отже, заміна вузла маточини Polo Sedan або підшипника окремо була б незатребуваною, якщо ці деталі “ходили” нескінченно довго. Однак будь.яка частина автомобіля піддається зовнішнім впливам, зношуйся. Тут ми дамо список факторів, які впливають на роботу центру:

 • Збалансовані колеса. Довга робота автомобіля з незбалансованим колесом (або декількома) збільшує навантаження на підшипник маточини, оскільки це викликає вібрації, що впливають на роботу останнього.
 • Відсутність підрозділу збору. Принцип однаковий. виникає вібрації, які впливають на центр і підшипник, що призводить до їх швидкого зносу та невдачі.
 • Неточна їзда. Звичайно, якщо всі перешкоди повільно йдуть, то вся підвіска в цілому триватиме довше. Однак різке зіткнення з великою швидкістю на вибоїні або отворі з гострими краями може не тільки пошкодити диск, але й відключити підшипник маточини.
 • Є ще один фактор, який призводить до заміни заднього підшипника на седан поло. це загальний стан задньої підвіски. Якщо тяга, стійки, важелі та інші компоненти задньої підвіски працюють неправильно або схильні до сильного зносу, то навантаження між ними будуть розподілені нерівномірно. Це може призвести до швидкого виходу з підшипника, і сам центр не має порядку.

Порядок роботи

Для заміни або ремонту центру потрібно спеціальне обладнання:

 • підйом,
 • Піклерів або натисніть на набір оправок,
 • Пристрій для видалення кілець,
 • Динамометричний ключ для контролю підтягування кріплень та t. D.

Хагер, що засмічується молотком та іншими «гаражними техніками» неминуче впливає.

Якщо ви хочете бути впевнені в точності діагнозу та високій якості ремонту вашого седана поло, зверніться до наших мережевих послуг Volkswagen.

Причини відмови підшипника колеса

Через те, що підшипник концентратора сильно залежить від технічного стану підвіски автомобіля, його можна віднести до витратних матеріалів. Однак варто виділити причини, що призводять до несправності цього елемента:

 • Відсутність балансування коліс. Довготермінна робота транспортного засобу з незбалансованими колесами не тільки призводить до швидкого зносу коліс коліс, але й додатково завантажує підшипники колеса всіх осей, оскільки трапляються додаткові коливання;
 • Неправильний рівень колапсу. У цьому випадку виникають також вібрації, які негативно впливають на шасі автомобіля в цілому;
 • Неточний стиль водіння, який супроводжується зіткненням з ямами та іншими ударами дороги;
 • Загальна умова всієї підвіски автомобіля в основному впливає на ресурс підшипника колеса. Зрештою, якщо елементи підвіски мають високий ступінь зносу, то навантаження буде нерівномірно розподілений між ними, а це означає, що підшипник колеса буде додано до додаткового впливу.

Чому потрібно замінити передній підшипник?

Незалежно від того, наскільки ідеальною є технологія, сила тертя повільно, але правдива, вона має руйнівний вплив на деталі. Все зводиться до того, що ресурс частини зменшується, її робота стає ефективною, і її потрібно буде змінити на нове.Ви також можете помітити, що оригінальні підшипники зазвичай продаються парами. Тому багато автомобілістів, коли замінюють одного, вважають за краще замінити іншого. Це зручніше, оскільки в кінцевому рахунку ступінь зносу буде приблизно однаковим.Основні функції, що показують, що настав час замінити.Ви повинні попередити, що якщо виявлено будь.який із знаків нижче, деталі потрібно негайно замінити. І найкраще рішення. прийняти звичайні, де експерти негайно скажуть вам, що ресурс підшипника майже вичерпаний і планується заміна.

Заміна переднього центру седана Volkswagen Polo

Підшипник маточини Volkswagen Polo.це одноразовий підшипник із закритим типом, призначений для рівномірного обертання колеса навколо його осі.

Оскільки цей пристрій є елементом підвіски, його можна віднести до витратних матеріалів, що вимагає періодичної заміни.

УВАГА! Було знайдено абсолютно простий спосіб зменшити споживання палива! Не вірите? Автохеханік з 15.річним досвідом також не вірив, поки він не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 на рік! Читати далі”

Для довідки! Заміна підшипника колеса можна зібрати за допомогою маточини або як окремий елемент. У другому методі вам потрібно буде гасити зношений підшипник із концентратора зі спеціальним шутером або пресом, після чого він так само встановити новий елемент, фіксуючи його за допомогою замикаючих кільця!

Ознаки несправності підшипника концентратора

Найбільш характерними сигналами, що вказують на неминучий збій підшипника маточини:

 • Поява стороннього шуму, особливо під час подорожі на нейтральній передачі. Залежно від розміру зносу підшипника, звук може здобути характерний хрускіт, гул або брязкальця;
 • Люфт колеса. Для того, щоб перевірити це, необхідно повісити або вставити машину і струсити колесо з боку в бік відносно горизонталу, а також вертикальну площину. Якщо колесо має навіть невелику «балаканину», це вказує на неминучий збій підшипника;
 • Вібрація колеса. Водій може не помітити цього, але пасажири можуть відчути певні вагання, особливо якщо мова йде про задній підшипник маточини;
 • Нагрівання колісного диска, який особливо відчутний під час тривалого водіння. Швидше за все, причина полягає в відсутності змащування у підшипнику концентратора.

Причини відмови підшипника колеса

Через те, що підшипник концентратора сильно залежить від технічного стану підвіски автомобіля, його можна віднести до витратних матеріалів. Однак варто виділити причини, що призводять до несправності цього елемента:

 • Відсутність балансування коліс. Довготермінна робота транспортного засобу з незбалансованими колесами не тільки призводить до швидкого зносу коліс коліс, але й додатково завантажує підшипники колеса всіх осей, оскільки трапляються додаткові коливання;
 • Неправильний рівень колапсу. У цьому випадку виникають також вібрації, які негативно впливають на шасі автомобіля в цілому;
 • Неточний стиль водіння, який супроводжується зіткненням з ямами та іншими ударами дороги;
 • Загальна умова всієї підвіски автомобіля в основному впливає на ресурс підшипника колеса. Зрештою, якщо елементи підвіски мають високий ступінь зносу, то навантаження буде нерівномірно розподілений між ними, а це означає, що підшипник колеса буде додано до додаткового впливу.

Вибір підшипників Volkswagen Polo

Цей автомобіль дуже затребуваний на нашому ринку, тому існує величезний вибір запасних частин, компонентів та зборів, включаючи підшипники коліс. Таблиця, представлена ​​нижче, вказує на найпопулярніших виробників цього елемента, а також всю необхідну інформацію про нього:

Назва постановки Brendastrane Artilles of Flance, MM
SKF Італія VKBA 3456 120 3000
Покровитель Китай PBK3567H 120 2100
Тарія Німеччина PBK3567H202 115 (для задньої вісь) 120 7500
Оптимальний Китай 102 115 (для задньої вісь) 120 2100

Важливий! Усі перераховані вище бренди продають підшипники концентратора, зібрані з центром, та всі необхідні кріплення. Однак ви також можете придбати підшипник концентратора як окремий елемент, і в цьому випадку він !

Важливо розуміти, що при виборі будь.якої запасної частини, зокрема, підшипник колеса ключовим критерієм є не вартість, а якість. Зрештою, ресурс не лише окремої частини, але й пов’язаних елементів у вигляді підвіски безпосередньо залежить від цього.

Заміна підшипників вульксвагена поло

Розглянемо заміну цього елемента шасі на прикладі одного з передніх коліс. Перш за все, необхідно послабити колісні болти, а також гайку маточину (фіксація зовнішнього шрея) і покладіть машину.

Після цього колесо та суппорт гальмівної системи слід видалити, повернувши два путівники. Далі ми вимикаємо два болти кріплення кронштейна, а також видалимо його. Тільки після виконання всіх вищезазначених дій можна зняти гальмівний диск.

Наступним кроком є ​​видалення опори кулі (на нижній фотографії). Для цього вам потрібно вийти три болти на 13. Після цього наконечник рульового управління демонструється, відкрутивши гайку на 17.

Важливий! Іноді є випадки, коли гайка обертається разом з пальцем рульового наконечника. Це вказує на те, що він був дуже зношений. Для того, щоб все ще відкрути гайку, ви можете натиснути кріплення на верхній частині рульового наконечника, тим самим натиснувши пальцем і в той же час відкрутіть гайку!

Остаточною дією буде видалення повороту, для якого потрібно буде відкрутити одну гайку на 18. Щоб розділити центр на повороту, потрібно використовувати розширення та кувалду.

Однак якщо є спеціальний стрілець.хаб (на нижній фотографії), заміна підшипника набагато швидше.

При натисканні на концентратор у обертовій кулаці залишатиметься зовнішня частина затискача підшипника маточини (на фотографії). Щоб демонтувати це, вам також знадобиться розширення, або ви можете використовувати шлях перевіреного діда. молоток і зубила.

Volkswagen: майстерня Заміна переднього підшипника концентратора Polo Sedan (Polo Sedan)

Легко припустити, що всі чотири колеса автомобіля, незалежно від того, ведучі вони чи ні, закріплені на осях за допомогою підшипників прокатки. інакше вони просто не матимуть можливості обертатися.

Заміна седана з обнятого підшипника: Попередня інформація

Чому з цією метою обрано кочення, також легко здогадатися: елементи такого типу менше, ніж інші, відчувають руйнівний ефект сил тертя і, відповідно, мають найменший опір і найбільшу міцність. Ключ до високого ресурсу цієї частини.це високоякісна мастило, яка повинна регулярно оновлювати. Це здійснюється в процесі майже кожного запланованого автомобіля.

Щоб збільшити термін служби цього елемента, виробник Volkswagen має дещо ускладнював свою конструкцію: це не простий, а дворядний кульковий підшипник радіального зсуву типу. Чим більше кульок у цій частині цієї частини, тим менше впливу сил тертя переживають кожен з них. Тож ця деталь у поло розроблене для дуже довгого терміну служби.

Чому це потрібно для заміни переднього підшипника передньої лінії

Тим не менш, з часом сили тертя виконують свою роботу: Елементи зношуються, гра в них (в більшій мірі це стосується передніх коліс), а заміна підшипника концентратора седана Поло стає необхідною.

Важливий! Хворобливість зносу цих частин зліва та права колеса приблизно однакова, тому вони зазвичай повинні їх змінювати парами. Винятки. лише ті випадки, коли причиною відмови був механічний пошкодження.

Однак оригінальні підшипники завжди продаються парами, отже, навіть якщо, з другого, на перший погляд, все в порядку, його також можна замінити. принаймні для профілактичних цілей.

Cogda nеобходіма

Несправність підшипників маточини має кілька симптомів. Коли з’явиться будь.який з них, необхідно якнайшвидше встановити нові деталі. І найбільш правильні взагалі не принесуть ці деталі до стану, коли їх знос відчуває себе. Той факт, що вони знаходяться на межі розробки свого ресурсу, легко визначається в процесі діагностики запущеної частини автомобіля. До речі, ще один аргумент на користь необхідності регулярного проведення цієї процедури.

Ознаки зносу підшипника концентраторів такі:

 • Поява характерного гурка, який з’являється, коли автомобіль рухається і збільшується зі збільшенням швидкості та при повороті. Якщо, наприклад, перетворення гуркоту з.під лівого переднього колеса посилюється, то проблеми виникли з лівим елементом. Те саме те саме з правильною деталлю.
 • Посилення вібрації в осі. Якщо справа доходить до передніх підшипників, то ця вібрація буде перенесена на рульову колонку. Більше того, він може бути настільки сильним, що буде помітно навіть через гура. І він, як відомо, частково гасне вібрацію передньої вісь.
 • Автомобіль починає їздити вправо або вліво. до проблемного колеса. Цей симптом характеризується одразу для кількох несправностей шасі, але, поєднаний з рештою, це, швидше за все, вказує на те, що потрібна заміна підшипника маточини седана Polo.
 • Нерівномірний знос протектора колеса, який був результатом зворотного зв’язку підшипників, що тримають їх.
 • І, нарешті, найяскравіший симптом, коли він з’являється, він стає просто небезпечним: не чути гуркоту з.під передніх коліс, а гучна тріщина. Іноді дим навіть з’являється. Це вже не навіть про знос, а про розрив підшипника.

Переконайтесь, що проблема дійсно полягає в цих деталях, ви можете дуже просто. Встановивши машину на двох гніздах і тим самим піднімаючи обидва передні колеса, струсіть кожну з них ногою. Якщо вони вільно йдуть у горизонтальній та вертикальній площині, то вам потрібно замінити підшипники вульксваген.поло.седана.

Вибір деталей для заміни

Правильний вибір деталей для заміни зношеного є одним з основних компонентів ремонту високої якості. Якщо мова йде про ремонт шасі, то ви не повинні скупитися. Підшипники Volkswagen.це високі деталі, зроблені одразу з декількох брендів сплавів, що забезпечує їм безкоштовний рух та високий ресурс. Тому для того, щоб не погіршити водійські якості автомобіля, найбільш правильним рішенням було б вибрати на користь дорогих, але високоякісних оригінальних запасних частин.

Вони можуть бути не лише німецькими, але й виробництвом. Більше того, їх якість приблизно однакова, а вартість значно нижча.

Важливий! Вважається, що ресурс цієї частини повинен бути не менше сто тисяч кілометрів. Для досить важкого автомобіля, який є поло в його класі, це дуже хороший показник. Якщо проблеми з цією частиною виникли раніше, ніж цей період, є підстави провести детальний діагноз всього шасі машини, щоб визначити причину передчасного зриву.

Однак це може виявитися найбільш банальним. низьким рівнем або низькою якістю змащування. У цьому випадку власник автомобіля залишається лише звинувачувати себе.

Заміна переднього підшипника седана полот.хаб

Здавалося б, це може бути простіше, ніж зняти колесо, потім невдалий елемент, встановіть на його місце новий і зафіксуйте колесо? Тим не менш, як показує практика, причиною половини випадків передчасного зносу цієї частини є саме погана якість заміна переднього підшипника концентратора седана поло.

Отже.

Для цього вам потрібно мати не лише певні теоретичні знання та практичні навички, але й набір спеціальних інструментів. Все це повністю має господарі нашого автомобіля.

Volkswagen Polo Sedan німецька 2010 на Drive2

Загалом, купивши машину, це не був великим люфтом на задньому правому колесі. Проконсультувавшись із сусідом (ARX-D2), було зрозуміло, що потрібно було б змінити, але окрім реакції, нічого іншого не турбувало. Тому було вирішено відкласти із заміною. Провів майже 10 000 км шумом, але люфт став дуже великим.В один із прекрасних сонячних днів гальмівна система несправна лампа загорілася. Гальма пропало. Втікача перевірка виявила мокрий лівий заднє колесо. Розтин показав, що гальмівний циліндр проїжджав (я напишу про це пізніше) також помітив, що центр був іншим)) не те саме, що товариш Arx-D2 дав для експериментів. Піднявшись в Інтернет, виявилося, що до 11 років підшипники концентраторів були розміщені не багато інших структур. Їх відрізняли діаметром посадки підшипника (до 11 років D30, а через 11 років D27) та до 11 років металевого кільця з зубами, а через 11 років лише магнітне кільце. Ну, крім різниці в ціні, більше немає відмінностей. Хоча аналоги до 11 років багато разів)) підйом на Екіст вирішив замовити центр EGT 554042EGTK, виробництво Німеччини, чому б ні?!

Вранці на роботі була тиша і скористалася моментом.Як правило, піднятий на підйомник, відкрутив колесо. Барабан знявся з молотком і бар (без особливих зусиль, оскільки, замінивши гальмівний циліндр, він зняв шамах на барабан).

Скрутив центр, слухав. шелест. З головою, також запозиченою у сусіда ARX-D2 без зусиль, відкрутив гайок.

переднього, центр, седана, volkswagen

переднього, центр, седана, volkswagen

За допомогою знімача він зняв концентратор)) і під час потягування в концентратор думав, що все якось легко і просто!

Але знявши центр, я зрозумів, що не все так просто.Підшипник концентратора.це два.роки, композит. Тож один внутрішній кліп залишився на осі.

переднього, центр, седана, volkswagen

Спроби зайнятися якоюсь підходом були невдалими. Після думок я не придумав нічого іншого, щоб довірити цю проблему для вирішення шліфувальної машини.Без проблем я зняв решту.

переднього, центр, седана, volkswagen

За допомогою трубки D32 мм я забив обійми підшипника, упакував мастила з алкогольних напоїв і підтягнув горіх.

Стояв оригінал маточину, демонтувавши його здивовано, що сепаратор є пластиком. Пластик, Карл!

Ну, потім барабан і колесо)) у часі приблизно 30. 40 хвилин))

Я буду спостерігати, як поводитиметься центр центру.

Ціна питання: 1300 ₽ Пробіг: 47230 км

Кваліфікована заміна заднього підшипника концентратора Polo Sedan та передньої частини для безпечного управління Volkswagen

Volkswagen Polo Sedan. один з найпопулярніших автомобілів, в яких виграла настільки високі водії водіїв завдяки своїй найвищій надійності та невибагливості. Однак, якою б довговічною була машина, від обов’язкового обслуговування та ремонту, не залишайте. І одна з операцій з ремонту. замінити задній підшипник поло, седан. Ця операція технічно складна і вимагає максимального професіоналізму та знань про специфіку автомобіля. Якщо ви не знаєте, куди подати заявку на таку послугу, то наша майстерня завжди готова допомогти!

Професійна заміна заднього підшипника концентратора Polo Sedan, передня і сама маточина протягом сотень

Ми маємо величезний досвід роботи в галузі обслуговування автомобіля Volkswagen та інших автомобілів. У той же час, вік автомобіля, його пробіг та обладнання для нас не важливі. у нас є все необхідне, щоб повернути машину в хороший стан. Заміна седана заднього маточини Поло, насправді, далеко не завжди потрібна. У багатьох випадках ви можете зробити лише заміну його підшипника. Для того, щоб дізнатися всі функції майбутнього ремонту, вам просто потрібно зареєструватися на діагностику.

У роботі ми спостерігаємо такі принципи:

 • Максимальна дотримання рекомендацій виробника,
 • Використання лише високоякісних компонентів,
 • Професійна повна діагностика вузла.

Все це дозволяє нам гарантувати найвищу якість ремонту та обслуговування вашого автомобіля.

Зокрема, заміна заднього обійму підшипника поло, передбачає використання спеціального обладнання. Наприклад, підшипник притискається в концентратор з гідравлічним пресом.

За допомогою кустарної заміни, як правило, використовується метод засмічення або затискача у пороці. Це може призвести до спотворення підшипника, пошкодження концентратора та інших неприємностей. Тому не намагайтеся замінити себе, краще проконсультуватися з фахівцями!

Як дізнатися, що потрібно терміново замінити підшипники?

В Інтернеті широко представлені відеоролики про заміну підшипників на седан Polo. Однак, перш ніж приймати рішення щодо такого ремонту, необхідно переконатися, що це дійсно необхідно. Це можна зробити, звернувшись до професіоналів для діагностики. Але що вказує на необхідність такої дії? Ось перелік основних ознак несправності або швидкої провалу концентратора:

 • Наявність стороннього шуму. Особливо чітко проявляється при русі “котитися”. Звук може мати різний персонаж від рівномірного гуркоту, який проявлявся в певному діапазоні швидкості, до хрусків, хрускіт і навіть шліфування. Це залежить від ступеня зносу підшипника.
 • Наявність задньої частини заднього колеса, відносно посадкової черепахи (маточини). Для того, щоб виявити це, повісьте заднє колесо, яке знаходиться під підозрою. Солодке це з боку в бік у вертикальних та горизонтальних площинах. Переміщення відносно центру повинні бути мінімальними. Якщо є помітна реакція, підшипник незабаром доведеться замінити.
 • Вібрації з одного з задніх коліс при русі. Може бути помітним лише для пасажирів, що сидять ззаду, або передаватись у все тіло автомобіля. Причина може лежати не тільки в центрі, але і в дисбалансах колеса. Діагностика необхідна.
 • Сильне нагрівання центральної частини колеса. Помітно після тривалого руху. Може супроводжуватися змащенням виходу з.під центральної кришки, яка закриває центр.

Чому обійми, що несе в собі замовлення?

Отже, заміна вузла маточини Polo Sedan або підшипника окремо була б незатребуваною, якщо ці деталі “ходили” нескінченно довго. Однак будь.яка частина автомобіля піддається зовнішнім впливам, зношуйся. Тут ми дамо список факторів, які впливають на роботу центру:

 • Збалансовані колеса. Довга робота автомобіля з незбалансованим колесом (або декількома) збільшує навантаження на підшипник маточини, оскільки це викликає вібрації, що впливають на роботу останнього.
 • Відсутність підрозділу збору. Принцип однаковий. виникає вібрації, які впливають на центр і підшипник, що призводить до їх швидкого зносу та невдачі.
 • Неточна їзда. Звичайно, якщо всі перешкоди повільно йдуть, то вся підвіска в цілому триватиме довше. Однак різке зіткнення з великою швидкістю на вибоїні або отворі з гострими краями може не тільки пошкодити диск, але й відключити підшипник маточини.
 • Є ще один фактор, який призводить до заміни заднього підшипника на седан поло. це загальний стан задньої підвіски. Якщо тяга, стійки, важелі та інші компоненти задньої підвіски працюють неправильно або схильні до сильного зносу, то навантаження між ними будуть розподілені нерівномірно. Це може призвести до швидкого виходу з підшипника, і сам центр не має порядку.

Наявна заміна заднього седана заднього концентратора та передня гарантією якості

Ми проводимо такі операції, як:

 • Заміна переднього седана.поло;
 • Заміна заднього центру цього автомобіля;
 • заміна всіх підшипників концентраторів;
 • Ми також здійснюємо будь.які операції з підвіскою автомобіля.

У той же час, ми гарантуємо найвищу якість послуг з найбільш доступними цінами. Справа в тому, що нам вдалося створити оптимальні умови праці, які дозволяють одночасно обслуговувати велику кількість автомобілів. Це дозволяє нам знизити ціни. Крім того, ми працюємо з постачальниками компонентів без посередників, а також використовуємо технології, що не належать до підводних заходів. Все це дозволяє ремонтувати за найдоступнішими цінами.

Що стосується гарантії, то перше класне обладнання наших ящиків, максимальна відповідність усім рекомендаціям виробника та кваліфікованими досвідченими майстрів. це ключ до успішного ремонту та обслуговування всіх автомобілів, що приїжджають до нас. І це не просто слова. Наша відповідальність підтверджується документом. Відповідно до результатів роботи, ви отримаєте пакет необхідних звітних документів.

Компетентне обслуговування та ремонт вашого седана з поло може значно продовжити термін експлуатації автомобіля та довго надати вам його бездоганну роботу! Ну, ми допоможемо вам підтримувати машину в хорошому стані.

Результати Путіна 2019 року на території Хабаровського: рахується та подорожував

Як пройшов лосось Путін-2019? У нас багато риби або мало? Що чекати рибалок наступного року? Ми вирішили такі питання президенту Асоціації рибальства підприємства території Хабаровського Сергія Рябченка.

Результати Путіна 2019

Що це було? Неправильний прогноз або чужа помилка, можливо, дефіцит, недбалість? Ми самі не розуміємо, що відбувається.

Шостого листопада Далекосхідна наукова та головна рада відбудеться у Владивостоку під керівництвом заступника глави Пітера Савчука. Там ми зрозуміємо це місце, у чому справа.

Головний рибалка території Хабаровського Сергія Рябченка.

У нас є великі скарги на роботу Регіональної комісії з регулювання виробництва анадромних видів риби. Це, перш за все, постійні затримки в процесі наділення обсягу підприємств. Вони не розповсюджували всі обсяги вздовж Сахалінової затоки, не «намалювали» Кіхуха в районі Охотськи, згідно з підйомом, майже два тижні вони мали справу з додатковими обсягами.

І підприємства в цей час могли спокійно зловити, збільшуючи обсяги. Я вважаю, що ефективність комісії дорівнює нулю, і її склад повинен терміново оптимізувати, запросити там справжніх фахівців, які хворіють на душу для бізнесу. Як результат, тепер рибалки обчислить свої збитки та подаватимуть до суду до суду за пропущену вигоду.

Що стосується Віки Циганова?

“Казки” про, можливо, це не клімат, але “вони винні. вся риба взята з нас?

Усі підприємства, які займаються уловом на Амура, зареєстровані тут на цій землі. Я офіційно відповідаю. Ось тоді у нас є аукціони, то, звичайно, майже вся риба піде, і ми залишимося жалюгідною крихтою.

Але поки ми є власниками Амура і зобов’язані годувати всю країну, не тільки край. Як довго. я не знаю. Поживемо побачимо.

На сьогоднішній день більше двохсот тонн рожевого лосося вже розповсюджено між мережами Samburi та Veteran Retail. Будь ласка, купуйте в магазинах за номером 144 /кг.

Це дорого? І якщо аукціони відкриваються на розподілі риболовних зон, то «червона» риба і буде 400 реа за допомогою клітки, і це все ще дуже добре, якщо так!

Заміна підшипника заднього маточини

Для будь.якого власника автомобіля рано чи пізно настає момент “близького” знайомого зі своїм Volkswagen Car Jetta. Як правило, ця ситуація спровокується будь.яким поломкою та бажанням власника самостійно усунути. Так, наприклад, заміна маточини на седанах Volkswagen вважається особливо поширеною причиною.

Через те, що холлер заднього вузла Volkswagen Jetta складається з 2 конічних частин, і в той же час регулюється, її заміна супроводжується більш трудомісткими маніпуляціями. Ось чому ми досить детально намагалися і доступили, щоб описати весь процес заміни підшипника концентратора для обох моделей з барабанними гальмами. Залишається лише ретельно вивчити запропоновану інформацію та переконатися, озброєний відповідним набором інструментів.

Заміна підшипника на маточини барабанними гальмами

Заміна підшипника з Hub VW Jetta потребуватиме ряду робочих трудових операцій. Для того, щоб не заплутатися в послідовності їх реалізації, ми пропонуємо невеликі, але досить детальні інструкції для тих, хто все ще вирішив самостійно замінити підшипник заднього маточини на їх Volkswagen Car Jetta.

 • Для початку необхідно зняти колесо, щоб дістатися до гальмівного барабана, де розташований об’єкт заміни.
 • Дістаньтесь до регулюючої гайки, а також може бути видалена шайба лише після того, як ми зняли захисну кришку з барабана. Далі потрібно згинати замки пробки, а також зняти захисну кришку з гайки.
 • Варто також зазначити, що гальмівний барабан не може бути видалений, коли гайка відкрутиться, якщо у нього є дефект, наприклад, розвивається, в результаті чого він буде виправлений за допомогою шахрайських прокладок.
 • Вийміть барабан, це може бути лише тоді, коли ви натиснете на спеціальний важіль, тоді гальмівні колодки будуть стиснутись, а доступ буде відкритим.
 • Щоб використовувати цей важіль, вам потрібно знайти спеціальний отвір у барабані, в який потрібно вставити викрутку, відчути той самий важіль і натиснути його.
 • Як правило, при зняттям барабана дві частини підшипника є відразу, але якщо внутрішня половина закріплена на осі занадто щільно, його можна розмістити викруткою і зняти руками.
 • Щоб зняти верхню частину, вам потрібно буде вибити її, для якої ви можете покласти верхню частину з викруткою, оскільки на кліпі є спеціальні сторони.
 • В кінці процедури вам потрібно витерти все, переглянути деталі для недоліків та виробництва.

Змініть підшипник на концентраторі з барабанними гальмами Volkswagen Jetta

Новий підшипник заднього маточини

Після виконання всіх необхідних маніпуляцій, щоб зняти підшипник із заднього центру Volkswagen Jetta, час прийшов до встановлення повернення. У цьому випадку вам також потрібно буде дотримуватися деяких рекомендацій.

 • Зовнішній затискач повинен бути розміщений навпроти потрібного отвору в барабані, а потім встановити на місці легким постукуванням.
 • Далі вставляється змащений роликовий підшипник, в який розміщується внутрішній підшипник.
 • Тепер необхідно встановити масляну ущільнення, яка в ідеалі підходить до боків внутрішнього підшипника, а також має бути змащено.
 • Ми надягаємо барабан на осі, поставимо його на місце, тоді все регулюється шайбами ​​та регулюючи гайки, але не затримується, поки не зупиниться.
 • Коли заміна буде замінена, кріплення не повністю затягнуто, оскільки задній маточко. Гайка не буде крутитися завдяки шапці, а не сильному пуху. Його потрібно посилити, лише якщо реакція колеса збільшується після проїзду машини щонайменше 400-500 км.
 • На завершальній стадії складання ми встановлюємо захисну кришку на місці та замінюємо збірку заднього концентратора.

Заміна підшипника на концентраторі дисковими гальмами

Хаб з дисковими гальмами VW Jetta: Змініть підшипник.

Аналогічно, як і для попередньої опції заміни, необхідно зняти колесо, щоб дістатися до гальмівних дисків. Потім ми їх видаляємо і переходимо до прямої заміни вузла вузла Volkswagen Jetta. Для цього:

 • Ми виймаємо зовнішній підшипник і видалимо масляне ущільнення;
 • Ми видаляємо внутрішній елемент вузла вузла і видаляємо стару жир у маточинці, щоб спеціальні виступи були видимими неозброєним оком для подальшого вибивання кліпів;
 • Ми вибиваємо кліпи, щоб видалення відбувається рівномірно навколо окружності деталей, і спотворень немає;
 • Ми беремо нові кліпи і послідовно натискаємо їх;
 • добре змащує підшипники та центр всередині диска;
 • Потім ми встановлюємо змащений внутрішній елемент вузла складання та нове масляне ущільнення;
 • Вісь також повинна бути змащена та встановити на ньому гальмівний диск;
 • Далі, решта внутрішнього елемента вузла складання та встановлена ​​регулювальна шайба;
 • На фінальному етапі встановіть кріплення та пральну машину, ляпайте і надягайте шапку з жиром.

Таким чином, завдяки детальним інструкціям, підходящому набору інструментів та невеликої кількості часу, ви можете самостійно змінити підшипник концентратора на вашому автомобілі Volkswagen Jetta. В результаті незалежного підходу до бізнесу ви заощадите собі час, фінанси, і ви будете впевнені, що заміна була якісно.

Як змінити задній підшипник вульксваген.маточини ~ autotexnika.Ру

Сторінка “Як змінити задній підшипник Volkswagen Hub

Заміна підшипників заднього маточини у Volkswagen Golf Plus

Процедура роботи застосовується для автомобілів, виготовлених на Volkswagen A5 (PQ35):

Volkswagen Golf 5 / Volkswagen Golf 5 (1K1, 1K5) Volkswagen Jetta 5 / Volkswagen Jetta 5 (1K2)

У нас є задні підшипники на плюсі. З швидкістю понад 90 км/год від правого пасажира був почутий валик низької частоти, він був помітно більш звучним, якщо шум гуми. Пробіг на машині 59tkm.

Проблема сталася 30 спиною, але власник захоплення, оскільки він “досяг”, поки гарантія не закінчиться. В принципі, можна було ще більше терпіти (як виявилося під час розбирання, машина “все одно біжить”), але ми вирішили не чекати на лавинне руйнування.

Вони також вирішили не проводити тести на живучість підшипника лівого заднього колеса, тому було вирішено змінити їх з обох боків.

У ISCHIN-E Два “вузли концентратора” BA 3656 були впорядковані від SKF (унікальне число 1K0 598 611) для 3450 /ПК (комплект включає, 4, 5 показано на малюнку). Також потрібно було приблизно 40 «кубів» мастила для підшипників вузлів. Мені ніколи не вдалося знайти встановлений SKF LGWA 2, тому я купив універсальний Castrol LMX.

Использовались следующие инструменты:1. Головка XZN M18 ½” L=60мм Cr-Mo «для ударного гайковёрта» (АИСТ Арт. 4540218M ) купленная специально для болта, показанного на рисунках под номером 4 2. Torx T30, для откручивания и закручивания (4Нм – очень слабо) винта под номером 1 3. Рожковый ключ на 15мм (для придерживания направляющих суппорта) 4.

Накидной ключ на 13мм (для откручивания болтов направляющих, показанных под номером 5. Удлинитель ½” 130мм (без него никак) 6. Вороток ½” Т-образный 300мм 7. Замена ремня ГРМ на автомобиле Volkswagen Passat б5. Как поменять ремень ГРМ. Как поменять ремень ГРМ на Volkswagen Golf? Как выставить правильно метки? Зайдите на наш сайт, найдете статью с пошаговой инструкцией и видео о метках.

От и загудел подшипник скорей всего предварительно задний левый пробег 83тис. По отчетам людей бывают умирают и раньше много факторов на них влияют такие как наши «хорошие» дороги с ямами. Отрезок трубы (надевается на вороток) 400мм 8. Отрезок трубы (надевается на вороток) 1500мм 9. Простой моментный ключ ½” 28-210Нм VOREL 57350 (чтобы крутить 35 и 180 Нм) 10.

Головка на 13мм (закручивать болт направляющей моментом 35Нм) 11. Головка на 17мм (закручивать колёсные болты моментом 120Нм)

Молоток 200гр (снимать и запрессовывать колпак. половинить подшипник)

Молоток 1000гр (запрессовывать колпак ) 14. Отрезок жёсткого провода 500мм (для подвешивания суппорта за амортизатор)

Как заменить подшипник в FORD подшипник ступицы переднюю. Нож с широким лезвием (снимать пылезащитный колпак )

Короткая отвёртка большая с плоским жалом 8мм (снимать пылезащитный колпак ) 17. Отвёртка средняя с плоским жалом 5,5мм длиной не менее 70мм; предпочтительнее из мягкой стали и уже опбитая (половинить подшипник) 18. Корщётка 19. На автомобилях Volkswagen задней ступицы Passat б3 и как задний ступичный. Медицинский шприц на 20 кубиков (носик можно удлиннить термоусадочной трубкой на d=5 мм) 20. Ветощь, перчатки, ацетон, Уайт-спирит 21. Помощник

Замена подшипников задних ступиц на Volkswagen задний тормозной подшипник ступицы. Может оказаться полезной трещётка на ½” (выкручивать и закручивать длинный большой болт будет довольно неприятно без неё.

Часть 1 – Демонтаж старого ступичного узла

Снимаем с ручника, ставим упоры под другое заднее колесо, передние колёса блокируем трансмиссией, домкратим, снимаем колесо. 2. Маленьким молотком, уверенными ударами по ножу, вставленному между колпаком и ступицей. впрессовываем пылезащитный колпак, после каждого удара немного прокручивая тормозной диск. В образовавшийся зазор вставляем большую отвёртку и, подложив между отвёрткой и диском молоток, сдёргиваем колпак.

Придерживая направляющую суппорта ключом на 15, с помощью ключа/головки на 13 откручиваем болты направляющих суппорта 4. Вынимаем колодки. Аккуратно подвешиваем суппорт на проволоке, закреплённой за амортизатор, при этом следя за тем, чтобы не повредить пыльник тормозного цилиндра о грязезащитный щиток

С помощью головки XZN M18, удлинителя, воротка и двух труб и помошника «сдёргиваем» болт и откручиваем его примерно на 5мм; с помощью биты Torx T30 откручиваем болт 6. Тянем тормозной диск на себя (так как он приварился к ступице, последняя тоже сдвинется).

Пока помощник придерживает диск, тяня на себя, вставляем стержень воротка поочереди в каждое из больших отверстий тормозного диска, что расположены между отверстиями колёсных болтов, и наносим по нему сильный удар маленьким молотком. Через десяток-другой ударов диск отвалится.

Как поменять ремень ГРМ на Volkswagen Golf 4. Когда диск освободится от ступицы, полностью выкручиваем болт Не прилагая заметных усилий, аккуратно, вынимаем тормозной диск на себя. Чтобы диск не упирался в ступицу, её тоже медленно передвигаем наружу.

Как правильно заменить ступицу VW Golf Plus. «Гараж »

Как правильно самостоятельно заменить задний ступичный подшипник Volkswagen Golf Plus. Как проверить и определить.

Как снять обойму подшипника — Ремонт автомобиля своими руками

12.11 Смена подшипников задних ступиц

Смена подшипников задних ступиц

Ступичная сборка заднего колеса

кришка 2.7. TSAPFA BRIGH 3. BRAKE DRUM 4. HUB 5. Підшипник

Болт кріплення Цаппе до важеля 8. Підшипник 9. шайба 10. гайка 11. корональна шайба

Видаліть гальмівний барабан (див. Голова гальмівної системи).

Покіршись плоским гвинтом, вийміть масляне ущільнення зі складання гальмівного барабана. Спробуйте згадати, як це було встановлено.

Усуньте внутрішній підшипник з барабана.

Побудувати збірку і вибити з нього зовнішній підшипник.

Виверніть барабан і вибити кліп внутрішнього підшипника.

Ретельно очистіть насадження в барабані, повністю видаляючи всі сліди бруду та стару мастило. Перерви, задишки та шорсткість, видаліть за допомогою тонкого наждачного паперу. Обережно перевірте поверхню наявність тріщин та інших ознак зносу.

При необхідності замініть компонент. Заміна підшипників і смакову роль здійснюється безвідмовною.

Підготуйте нові підшипники, нафтову ущільнювач та спеціальну універсальну мастило.

Заміна заднього концентратора на Skoda A5

Про заміну обнятого підшипника Skoda Octavia. Трохи про ремонт задніх супортів та про потребу.

Skoda Octavia. Заміна підшипника заднього маточини

Як правильно замінити підшипник заднього маточини Volkswagen Plus. Як перевірити та визначити.

Перед встановленням злегка змащуйте зовнішні затискачі з чистим моторним маслом, щоб полегшити посадку. 8. Надійно підписуючи барабан, покладіть на ваше місце зовнішній затискач зовнішнього підшипника. Потрапляйте в гніздо прийому, дотримуючись перпендикулярності його посадки. Як оправка, використовуйте сегмент відповідного діаметрового труби. Оправка повинна спиратися виключно на зовнішній край кліпу.

Поверніть барабан і, діючи в тому ж порядку, встановіть у нього зовнішній затискач внутрішнього підшипника.

Переконайтесь у правильності посадки обох зовнішніх затискачів, а потім ретельно протріть збір.

Пот обидва конічні роликові підшипники з жиром, також нанесіть жир на їх зовнішні кліпи.

Посадити внутрішній підшипник у своєму зовнішньому кліпі.

Візьміть нову печатку з губами всередині в приймаючому гнізді з задньої частини барабана.

Посадіть ущільнювальник з поверхнею барабана або поки він не зупиниться в задній частині останнього. При необхідності масляне ущільнення може бути закладене в гнізді, використовуючи оправку, виготовлену з шматка труби відповідного діаметра. Пам’ятайте, що оправка повинна спиратися лише на жорсткий зовнішній край сальника.

Поверніть барабан і покладіть у свій зовнішній затискач зовнішній підшипник конічного ролика. Встановіть шайбу передач. 16. Слідкуйте за підшипниками маточини з жиром та встановіть збірку гальмівного барабана на місце (див. Голова гальмівної системи).

Volkswagen Polo Maring

Підшипник маточини Volkswagen Polo.це одноразовий підшипник із закритим типом, призначений для рівномірного обертання колеса навколо його осі.

Оскільки цей пристрій є елементом підвіски, його можна віднести до витратних матеріалів, що вимагає періодичної заміни.

Для довідки! Заміна підшипника колеса можна зібрати за допомогою маточини або як окремий елемент. У другому методі вам потрібно буде гасити зношений підшипник із концентратора зі спеціальним шутером або пресом, після чого він так само встановити новий елемент, фіксуючи його за допомогою замикаючих кільця!

Ознаки несправності підшипника концентратора

Найбільш характерними сигналами, що вказують на неминучий збій підшипника маточини:

 • Поява стороннього шуму, особливо під час подорожі на нейтральній передачі. Залежно від розміру зносу підшипника, звук може здобути характерний хрускіт, гул або брязкальця;
 • Люфт колеса. Для того, щоб перевірити це, необхідно повісити або вставити машину і струсити колесо з боку в бік відносно горизонталу, а також вертикальну площину. Якщо колесо має навіть невелику «балаканину», це вказує на неминучий збій підшипника;
 • Вібрація колеса. Водій може не помітити цього, але пасажири можуть відчути певні вагання, особливо якщо мова йде про задній підшипник маточини;
 • Нагрівання колісного диска, який особливо відчутний під час тривалого водіння. Швидше за все, причина полягає в відсутності змащування у підшипнику концентратора.

Причини відмови підшипника колеса

Через те, що підшипник концентратора сильно залежить від технічного стану підвіски автомобіля, його можна віднести до витратних матеріалів. Однак варто виділити причини, що призводять до несправності цього елемента:

 • Відсутність балансування коліс. Довготермінна робота транспортного засобу з незбалансованими колесами не тільки призводить до швидкого зносу коліс коліс, але й додатково завантажує підшипники колеса всіх осей, оскільки трапляються додаткові коливання;
 • Неправильний рівень колапсу. У цьому випадку виникають також вібрації, які негативно впливають на шасі автомобіля в цілому;
 • Неточний стиль водіння, який супроводжується зіткненням з ямами та іншими ударами дороги;
 • Загальна умова всієї підвіски автомобіля в основному впливає на ресурс підшипника колеса. Зрештою, якщо елементи підвіски мають високий ступінь зносу, то навантаження буде нерівномірно розподілений між ними, а це означає, що підшипник колеса буде додано до додаткового впливу.

Вибір підшипників Volkswagen Polo

Цей автомобіль дуже затребуваний на нашому ринку, тому існує величезний вибір запасних частин, компонентів та зборів, включаючи підшипники коліс. Таблиця, представлена ​​нижче, вказує на найпопулярніших виробників цього елемента, а також всю необхідну інформацію про нього:

Назва постановки Brendastrane Artilles of Flance, MM
SKF Італія BA 3456 120 3000
Покровитель Китай PBK3567H 120 2100
Тарія Німеччина PBK3567H102 115 (для задньої вісь) 120 7500
Оптимальний Китай 102 115 (для задньої вісь) 120 2100

Важливий! Усі перераховані вище бренди продають підшипники концентратора, зібрані з центром, та всі необхідні кріплення. Однак ви також можете придбати підшипник концентратора як окремий елемент, і в цьому випадку він !

Важливо розуміти, що при виборі будь.якої запасної частини, зокрема, підшипник колеса ключовим критерієм є не вартість, а якість. Зрештою, ресурс не лише окремої частини, але й пов’язаних елементів у вигляді підвіски безпосередньо залежить від цього.

Заміна підшипників вульксвагена поло

Розглянемо заміну цього елемента шасі на прикладі одного з передніх коліс. Перш за все, необхідно послабити колісні болти, а також гайку маточину (фіксація зовнішнього шрея) і покладіть машину.

Після цього колесо та суппорт гальмівної системи слід видалити, повернувши два путівники. Далі ми вимикаємо два болти кріплення кронштейна, а також видалимо його. Тільки після виконання всіх вищезазначених дій можна зняти гальмівний диск.

Наступним кроком є ​​видалення опори кулі (на нижній фотографії). Для цього вам потрібно вийти три болти на 13. Після цього наконечник рульового управління демонструється, відкрутивши гайку на 17.

Важливий! Іноді є випадки, коли гайка обертається разом з пальцем рульового наконечника. Це вказує на те, що він був дуже зношений. Для того, щоб все ще відкрути гайку, ви можете натиснути кріплення на верхній частині рульового наконечника, тим самим натиснувши пальцем і в той же час відкрутіть гайку!

Остаточною дією буде видалення повороту, для якого потрібно буде відкрутити одну гайку на 18. Щоб розділити центр на повороту, потрібно використовувати розширення та кувалду.

Однак якщо є спеціальний стрілець.хаб (на нижній фотографії), заміна підшипника набагато швидше.

При натисканні на концентратор у обертовій кулаці залишатиметься зовнішня частина затискача підшипника маточини (на фотографії). Щоб демонтувати це, вам також знадобиться розширення, або ви можете використовувати шлях перевіреного діда. молоток і зубила.

Тиск нового концентратора разом із підшипником виконується у зворотній послідовності, керуючись наступною схемою, яка дозволяє рівномірно встановлювати деталь:

Заміна колеса підшипника VW T4

А потім драматурги в підшипниках.

Заміна підшипника концентратора

Коли барабан видаляється, нам потрібно відкрутити болт кріплення маточини до важеля підвіски. Коли замінити центр конвеєра Volkswagen Hub T4: Я вже розумію, що справа не в підшипниках, вони виглядали дуже ідеально, вони навіть не викинуть її.

Volkswagen Transporter Weiß Deutsch Заміна заднього маточини, що підшипник T4. В послугах для

Купуючи намистин, пару років тому я їхав на діагностику і, серед іншого, майстри сказали, що Канети прийшли на колодки. Чисті, змащені, дивіться, що ми збираємо у зворотному порядку. Встановіть задній підшипник і масляне ущільнення на місці з робочим краєм всередині маточини.

Якщо ви крутили колесо і почуєте гучний шум, то цей підшипник потрібно замінити.

Існують часті випадки пошкодження сидіння маточини з невмілою незалежною пресуванням підшипника, мікрокрок тощо. Це важливо при перших ознаках пошкодження заднього підшипника для заміни.

Під час остаточного знищення підшипника решта вузлів провалюється, вам доведеться зателефонувати на буксирування та здійснити дорогий ремонт адреси в Петербурзі: якщо його зняли тканиною, знадобиться знімач.

Заміна підшипників заднього маточини T4 Logbook Volkswagen Transporter Weiß Deutsch на Drive2

Я використовую американський тип. Під лапами зйомки в концентраторі є два поглиблення.

Тепер використовуються підшипники підшипників. Насправді це болт з гайкою і купою дисків і труб різного діаметра, оскільки знімач є універсальним.

Заміна Volkswagen Tiguan Hub підшипників

Volkswagen Tiguan. Постійний гість автоцентрів “Пік”. Власник автомобіля приходить до технічного обслуговування, робить підвіску. Для ремонту двигуна, але час не настав, на щастя. Нещодавно змінив обняття правого переднього колеса. Потім ми порадили йому замінити підшипник маточини і не ліворуч.

Негайно власник Volkswagen Tiguan не погодився. Пообіцяв прийти через пару тижнів. Тож він прибув. Автомобіль. п’ятий рік, пробіг. 117 тисяч кілометрів. Сьогодні ми змінимо центр із підшипником. Заміна підшипника обіймів займе півтори години. Можливо, трохи довше, якщо відчуття OBS.

Як змінити Volkswagen Tiguan Hugbatcher

Коли вам потрібна заміна для обійму підшипника? Які ознаки несправності? Що загрожує визначеним ремонтом? Ми повинні постійно відповідати на такі запитання. Не існує чітких термінів для заміни, оскільки немає правил. Ми змінили підшипник концентратора на Tiguan Volkswagen з абсолютно різними пробіжками: 60 тисяч кілометрів, 80, 100. І так далі.

Основна особливість несправності підшипника концентратора: з’явилася задня частина концентратора, гуркіт при русі. Чому слід негайно змінити підшипник концентратора? Все дуже просто. Уявіть, що він розпався або застряг. Автомобіль відлетить до найближчого канаву, у кращому випадку. Це якщо колесо не зійде.

Перспективи не дуже радісні, правдиві? На що міняти? По.перше, ви можете змінити матоницю, що підшипник окремо.

Замовте будь.які оригінальні запчастини для автомобілів Volkswagen, а також їхні аналоги по телефону

Ви можете змінити вузол з підшипником. Оригінальні запчастини Volkswagen дуже хороші. Але є чудові аналоги, наприклад, SNR або FAG. Ми часто радимо цим виробникам. Для сьогоднішнього ремонту клієнт купив вузол Hub SNR. Щоб змінити підшипник обіймів, вам потрібен підйомник або джек. Вийміть колесо.

Потім суппорт і гальмівний диск. Датчик ABS часто займає. вам потрібно витягнути його обережно, ви можете зламати його. До нас є центр, прикріплений 4 болти. Ми витягуємо. Ви можете використовувати зворотний молоток. Потім встановлюємо центр з підшипником. Болти нові, включені. Ми збираємо.

Години роботи і не гуркоток у підвісці вже не є!

Ми працюємо з понеділка по неділю з 09:00 до 21:00

Ознаки несправності підшипника концентратора

Найбільш характерними сигналами, що вказують на неминучий збій підшипника маточини:

 • Поява стороннього шуму, особливо під час подорожі на нейтральній передачі. Залежно від розміру зносу підшипника, звук може здобути характерний хрускіт, гул або брязкальця;
 • Люфт колеса. Для того, щоб перевірити це, необхідно повісити або вставити машину і струсити колесо з боку в бік відносно горизонталу, а також вертикальну площину. Якщо колесо має навіть невелику «балаканину», це вказує на неминучий збій підшипника;
 • Вібрація колеса. Водій може не помітити цього, але пасажири можуть відчути певні вагання, особливо якщо мова йде про задній підшипник маточини;
 • Нагрівання колісного диска, який особливо відчутний під час тривалого водіння. Швидше за все, причина полягає в відсутності змащування у підшипнику концентратора.

Крок.by.step Заміна амортизатора

Передні стелажів завжди замінюються кожухами, бамперами, гайками та болтами.

Щоб замінити амортизатор, вам знадобиться набір інструментів:

 • Витяг для виконання установки.
 • Вам знадобляться ключі від 30, xzn 14.
 • Набір клавіш та адаптерів.

При виконанні роботи потрібна безпека. Для цього покладіть машину на ручний хід. Далі вам потрібно встановити ковзаюче взуття. За допомогою Джека передня частина піднімається до зупинок. На початковому етапі ремонту колесо знімається. Це робиться щоразу, коли вам потрібно змінити ситуацію.

Алгоритм

 • Капот відкривається і вимагає ремонту. Далі, блок склоочисника видаляється. На наступному етапі видаляється коробка з впускною решіткою.
 • Верхні стелажі розташовані під рюшами.
 • Щоб зняти привід склоочисника, необхідно відкрутити фіксуючу гайку, яка розташована на кронштейні стійки для амортизатора. Зафіксуйте штифтовий стабілізатор стабільності сосни. Далі потрібно зняти штифт стабілізатора з отвору під гайкою. Після розібрання пластику вільний доступ до кріплення відкриється. Не варто стріляти в рюші, але це буде незручно працювати, а пластик може бути пошкоджений.
 • Далі, тримач гальмівного шланга, який розташований на стійці стабілізатора, видаляється з канавок тримача. Вузол слід віднести до сторони. Для цього натиснуто засувка з пружиною.
 • Гальмовий шланг прикріплений до стійки з двома дужками.
 • Наступним кроком у ремонті є відключення проводки датчика швидкості обертання колеса. Вам також потрібно буде відключити роз’єм джгута дроту. Тут ослаблені три горіхи. Вони з’єднують підтримку кулі та важіль передньої підвіски. Кінець петлі видаляється з перерви маточини. Це потрібно виправити на накопичувачі за допомогою дроту.
 • Відкрутіть із стійки з’єднання стабілізатора.
 • Після цього кріплення на болт.сполуці ударної стійки та кулаки видаляються кулаком. Тут ви можете повністю зняти болт. Ми витягуємо рейку з обертового кулака, раніше відкрутив болт.
 • Щоб зняти стійку, потрібно вийняти кришку з верхньої гайки стійки стійки. Далі, барний гайок відкручений. Саме ядро ​​демпфера повинна зберігатися.
 • У фото.гайках амортизатора в опорному підшипнику. В кінці стрижня видно канавки для шестикутного ключа.
 • Потім видаліть кришку. Зніміть замок і вийміть штатив за допомогою шпателя для складання, відкриваючи раніше клем. Ось як виглядає передня підвіска без амортизатора.
 • Наступним кроком стане видалення стійки. Для цього підставка для амортизатора відокремлюється від важеля і видаляється. Стійка змінюється в комплекті з пружиною або окремо амортизатором. В останньому випадку знадобляться пружинні екрани.
 • Щоб встановити нову стійку підвіски, все потрібно зробити у зворотному порядку. Аналогічно, з іншого боку автомобіля замінюється підрозділ.

Причини відмови підшипника колеса

Через те, що підшипник концентратора сильно залежить від технічного стану підвіски автомобіля, його можна віднести до витратних матеріалів. Однак варто виділити причини, що призводять до несправності цього елемента:

 • Відсутність балансування коліс. Довготермінна робота транспортного засобу з незбалансованими колесами не тільки призводить до швидкого зносу коліс коліс, але й додатково завантажує підшипники колеса всіх осей, оскільки трапляються додаткові коливання;
 • Неправильний рівень колапсу. У цьому випадку виникають також вібрації, які негативно впливають на шасі автомобіля в цілому;
 • Неточний стиль водіння, який супроводжується зіткненням з ямами та іншими ударами дороги;
 • Загальна умова всієї підвіски автомобіля в основному впливає на ресурс підшипника колеса. Зрештою, якщо елементи підвіски мають високий ступінь зносу, то навантаження буде нерівномірно розподілений між ними, а це означає, що підшипник колеса буде додано до додаткового впливу.

Як дізнатися, що потрібно терміново замінити підшипники?

В Інтернеті широко представлені відеоролики про заміну підшипників на седан Polo. Однак, перш ніж приймати рішення щодо такого ремонту, необхідно переконатися, що це дійсно необхідно. Це можна зробити, звернувшись до професіоналів для діагностики. Але що вказує на необхідність такої дії? Ось перелік основних ознак несправності або швидкої провалу концентратора:

 • Наявність стороннього шуму. Особливо чітко проявляється при русі “котитися”. Звук може мати різний персонаж від рівномірного гуркоту, який проявлявся в певному діапазоні швидкості, до хрусків, хрускіт і навіть шліфування. Це залежить від ступеня зносу підшипника.
 • Наявність задньої частини заднього колеса, відносно посадкової черепахи (маточини). Для того, щоб виявити це, повісьте заднє колесо, яке знаходиться під підозрою. Солодке це з боку в бік у вертикальних та горизонтальних площинах. Переміщення відносно центру повинні бути мінімальними. Якщо є помітна реакція, підшипник незабаром доведеться замінити.
 • Вібрації з одного з задніх коліс при русі. Може бути помітним лише для пасажирів, що сидять ззаду, або передаватись у все тіло автомобіля. Причина може лежати не тільки в центрі, але і в дисбалансах колеса. Діагностика необхідна.
 • Сильне нагрівання центральної частини колеса. Помітно після тривалого руху. Може супроводжуватися змащенням виходу з.під центральної кришки, яка закриває центр.