Заміна заднього концентратора, що несуть Renault Logan Sandero (Renault Sandero Logan)…

Передній.високий renault sandero hub підшипник з ABS

Важливо пам’ятати, що шланг гальмівного супорта не може бути видалений або скручений. І він також протипоказаний, щоб дозволити напругу цього шланга. Після того, як кріплення гайка кулі з шарнірним навантаженням був відкручений, вам потрібно дістати пальця з петлях від боса в ротаційному куларі. Гальмівний диск на передніх колесах

Настав час її демонтаж. Демонтаж гальмівного диска механізму гальма на передньому колесі. На гальмовому щиті є три кріплення. Вони з’єднують щит з поворотним кулаком. Їх потрібно відкрутити. Після цього залишається лише для видалення гальмівного щита. Гайка на концентраторі також повинна бути відкручена і отримувати. У обертовому кулаку є підтримка кулі, і в ньому є палець, який потрібно видалити. Тепер ротаційний кулак демонструється з хвостового хвостового (шарнір рівних кутових швидкостей). Затискається поворотний кулак, демонтований з машини. Щоб вибити центр, ви обов’язково повинні вдарити молотком від Mandrel. Це добре видно, оскільки він підходить діаметром кулаком. Професіонали рекомендують використовувати кінцеву голову з набору інструментів, які підходять у розмірі. Залишається витягнути центр. Цілком ймовірно, що частина кільця залишиться всередині нього.

Заміна переднього колеса переднього колеса передньої підвіски Renault Sandero, Steed

Заміна підшипника маточини переднього колеса проводиться, коли він не вдається, або коли демонтаж маточини, оскільки під час цієї операції елементи підшипника будуть пошкоджені. Ми виконуємо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом. Робота показана на підшипнику автомобільного центру, оснащеного ABS. На машині без абс, операції з заміною підшипника майже схожі. Різниця полягає в відсутності встановлення кільця для датчика швидкості обертання колеса, який розміщується на автомобілях з абс у гнізді кулаки під підшипником. Операції для заміни підшипників правого та лівого колеса подібні. Ми затягуємо паркувальне гальмо, вмикаємо першу передачу та замінюється зупиняються під колесами.

Колесо підшипника маточини колеса покрито великою миттю, тому голова та торт повинні бути досить сильними, щоб передати необхідні зусилля.

Голова “в 30″ Ми вимикаємо гайку підшипника маточини колеса. Якщо таким чином неможливо було відкрутити гайку (колесо автомобіля обертається), то ви можете сповільнити машину, натиснувши педаль гальма і тримаючи її, вам знадобиться помічник. Повісити і зняти колесо. Зніміть датчик швидкості обертання переднього колеса (див.”Видалення датчика швидкості обертання переднього колеса”). Видаліть диск і щит механізму гальм (див.”Заміна диска гальмівного механізму переднього колеса”). Від’єднайте кінчик рульової тяги від обертового кулака (див.”Заміна кінчика рульової тяги”). Ми знімаємо палець кульової опори з отвору ротаційного кулака (див.”Видалення важеля”). Від’єднайте стійку для амортизатора від обертового кулака (див.”Зняття стійки для амортизаторів та її демонтажу”).

і вийміть обертовий кулак, зібраний з маточини з щілинного хвоста тіла зовнішнього шарніру колеса.

Під час демонтажу лівого кулака гойдалки не застосовуйте зусиль до приводу колеса, спрямованого вздовж його осі поза автомобілем канавки напіваксіальної коробки передач. Ми спираємось на поворот на губках пороки.

Пити центр через оправку або голову відповідного розміру.

Натисніть на концентратор. У той же час внутрішнє кільце підшипника, розташоване ближче до фланця маточини, залишається на маточини.

За допомогою викрутки ми натискаємо на захисну шайбу, що покриває підшипник масляного ущільнення.

і зняти шайбу. Об’єднуйте фланець маточину у пороці. Ми вставляємо зубил між кінцями внутрішнього кільця підшипника та матожиною.

Впиваючи молотком на зубилі, ми переміщуємо внутрішнє кільце підшипника на концентраторі. Потім, у утворену зазор, ми вставляємо захоплення знімача.

і нарешті стисніть внутрішнє кільце підшипника з центру.

Візьміть замикаючі кільця з щипцями, щоб зняти замикаюче кільце підшипника з гойдалки.

Чашка м’якоть, яку ми гасимо підшипник з поворотного кулака. Підшипник також можна застосовувати вражаюче. Для цього відпочиваючи кулак на пороці.

Пити на кінці зовнішнього кільця підшипника через оправку або голову відповідного розміру. Перш ніж встановити новий підшипник, очистіть посадковий отвір у поворотному куларі та канавку для замикаючого кільця. Ми очищаємо тики від зубила на концентраторі. Перед тим, як натиснути на підшипник.

Ми кладемо встановлення кільця датчика обертання колеса в обертовий кулак у отворі обертового кулака (лапи, що зосереджують кільце, всередині кулака).

Ми орієнтуємо кільце в отворі для кулака так, щоб датчик швидкості на кільці 1 розташований у канавці кулака 2 (для чіткості показано на зібраному інваліді). Встановлюючи гвинт чашки м’якоті з опорною шайбою.

Вставте в отвір новий підшипник.

Підшипник повинен бути встановлений таким чином, щоб його захисна шайба темного кольору (від магнітного матеріалу) звернувся до встановлення кільця датчика швидкості обертання колеса.

Елементи блоку концентратора: 1. обертовий кулак; 2. Інсталяційне кільце датчика швидкості колеса (воно відсутнє на ABS на автомобілі); 3. підшипник концентратора; 4. зупинка кільця; 5. Хаб колеса

Ми натискаємо на підшипник, застосовуючи зусилля через чашку Puller 1 до кінця зовнішнього кільця підшипника 2, тоді. Після натискання підшипника ми встановлюємо стоп.кільце в кулаць. Потім натискаємо на концентратор у підшипнику.

При натисканні на концентратор чашка знімача повинна базуватися на кінці внутрішнього кільця підшипника. Подальше складання та встановлення колеса проводиться у зворотному порядку.

Процес демонтажу колеса

Замініть підшипник переднього маточини

На самому початку потрібно подбати про фіксацію Renault в одній позиції. Це необхідно для виключення випадкового відключення автомобіля. Щоб виправити машину, він повинен бути встановлений на паркувальному гальмі та покласти цеглу або протилежні зупинки під задніми колесами.

Потім, за допомогою гайок, вам потрібно трохи послабити затягування гайок маточини та болтів, за допомогою яких колесо кріпиться до маточини. Все це робиться з боку заміненої частини

Дуже важливо врахувати той факт, що колесо демонструє лише на машині, що стоїть на землі.

Тепер вам потрібно підняти передню частину автомобіля і виправити її в цьому положенні. У цьому випадку необхідно подбати, щоб підтримка була сильною.

Пора зняти колесо з машини.

Заміна підшипника концентратора (праворуч) Renault Sandero

Слабкий гул хугбоу тривалий час турбував (мастило повністю закінчилося), але вчора наближався до гаража, коли натискають на гальмо, підшипник почав розбирати, це був його вирок. Я встановив той, який у мене був. Мейл. (Але мені сподобався 72x37x37 мм підшипник виробництва рослини Volzsky 15. 2-роллер-валик, який розміщувався з іншого боку. Я вперше зробив роботу по одній.

giggot для центру того, що було

заднього, концентратора, несуть, renault

ВАЖЛИВО: Не перестаратися з пресуванням. підшипник повинен бути легко, якщо він не піде, то перекос, і ви можете побачити в якому місці

заднього, концентратора, несуть, renault

Зупиніть кільце на місці, хоча на нашій класиці немає.

заднього, концентратора, несуть, renault

Тут я помилився, що це буде багаторазовим зменшенням ресурсу підшипника, коли натискаючи центр у підшипнику, я не проклав акцент під внутрішнім кліпом підшипника, щоб він не видавився, врешті.решт У мене невеликий люфт у підшипнику.Урок для майбутньої заміни, я незабаром відчую це.

заднього, концентратора, несуть, renault

Ось як видаляється внутрішній кліп підшипника

Невеликі порізи з шліфувальною машиною, потім гладить зубилом, щоб розділити непокірну частину, і вийняти з концентратора.

Пошук відповідного інструменту для видалення старого концентратора. це добре, що вже вибивав концентратор, хороша допомога для всіх видів пресування.

Залишки старого центру

Палець підтримки м’яча виходить простіше, якщо ви вперше відкрутите важіль кулон.

заднього, концентратора, несуть, renault

Я випив шматок труби 100 мм, стукаючи в концентратор швидше.

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

заднього, концентратора, несуть, renault

Заміна підшипника заднього концентратора на фотографії процесу Renault Logan

Заміна підшипника концентратора Renault Logan має ряд функцій. Якщо ми говоримо про підшипник заднього колеса Renault Logan, то ви дійшли до. Якщо вас цікавить заміна переднього колеса переднього колеса, то ви тут. У цій статті ми розглянемо заміну заднього підшипника.Визначте, що журнал Renault заднього колеса заднього колеса. це час змінювати гум, шум та вібрації при русі. Переконайтесь, що він може скоріше просто.

Досить підняти заднє колесо і покласти його руками (ручний гальмо), гуркіт повинен вас попередити. Також рекомендується взяти підвішене колесо руками і перемістити його до нього. Якщо є люфт, то підшипник нарешті зламається.

Завдяки функціям дизайну, підшипник концентратора на Renault Logan встановлюється безпосередньо в гальмівному барабані. Точніше, гальмівний барабан і концентратор. це єдине ціле. Для того, щоб видалити маточин, він є барабаном, достатньо відкрутити гайку маточину в 30 голов. Гайка прихована під ковпачком, яку потрібно буде видалити.

Після того, як барабан був у ваших руках, вам потрібно витягнути звідти підшипник. Ні в якому разі не слід натискати на педаль гальма, коли барабан знімається. Витягується підшипник концентратора, але для початку необхідно зняти блокування кільця, ми далі дивимось на фотографію.

Тепер ми беремо барабан і покладемо його на пару деревини, візьмемо молоток і обережно (через відповідний розпір розміру), ми вибиваємо старий підшипник вашого Renault Logan. Ми дивимось на фотографію для чіткості нижче.

Якщо ви вдосконалений автомобіліст, то, мабуть, у вас є знято, який може бути чудовим альтернативним молотком. У будь.якому випадку, для видалення старого підшипника зазвичай не викликає труднощів. Але щоб встановити нове, доцільно мати витягу для натискання, і, бажано, преса. У будь.якому випадку, ретельно натисніть новий підшипник, доцільно використовувати зовнішній затискач старого підшипника як розпір.

Як тільки підшипник був на місці, не забудьте встановити замикаюче кільце, яке було видалено на початку.

Іноді трапляється, що задній підшипник маточини настільки зламаний, що він пошкоджує цапфу (вісь, на якій сідає внутрішня клітка). Щоб замінити Tsapfa Hoods, потрібно буде відкрутити 4 болти за допомогою ключа 16.ключа на задній частині гальмівного щита, на якому встановлені прокладки. Ось фотографія для ясності.

Структурно Renault Logan та Renault Sandero досить схожі, тому ця інструкція стане в нагоді для власників Sandero. Не забудьте затягнути новий підшипник концентратора до моменту затягування, рівного 175 нм або 17.5 кгф м. Гайка.хаббі одноразова, тому вам доведеться придбати новий.

Заміна заднього концентратора, що несуть Renault Logan Sandero (Renault Sandero Logan)

Для того, щоб не помилитися з тим, що підшипник концентратора не вдалося, краще діагностувати. Для цього потрібно зробити кілька операцій:

 • Підніміть переднє колесо з гніздом, з якого є гуркіт, після того, як покласти слайди під задні колеса та встановити нейтральну передачу.
 • Обертаючи колесо руками, слухайте шум, якщо з’являється постукування або брязкальця. проблема в підшипнику.
 • Якщо ви переміщуєте колесо в різних напрямках і в той же час відкривається люфт. це ще одна ознака несправності.

Специфікація запасних частин

Перш за все, потрібно вибрати правильний підшипник. Для цього вам потрібно знати статтю Renault Logan Hub. Для автомобілів із системою ABS і без неї знадобиться різні підшипники. У першому випадку на місці зшивання гумового масла є спеціальна магнітна смуга, яка не знаходиться на машині для автомобіля без абс. Якщо ви поставите такий підшипник на машину з антиклокованою системою, ABS не буде працювати, до якого розташований відповідний показник на панелі.

Краще придбати оригінальні запчастини бренду SNR, які входять до нової тривалої гайки та замикаючого кільця. Але є й інші варіанти, виробники FAG, FEBI, SKF заслуговують на довіру.

Для звичайного варіанту стаття для ручки. 771205779, а його кількість. R155.75, для Логана з ABS. 6001547686, з числом R155.16. Перед покупкою ви можете перевірити розмір підшипника переднього концентратора. Внутрішній діаметр. 37 мм, зовнішній діаметр. 72 мм, ширина. 37 мм.

Прямий ремонт та заміна переднього підшипника концентратора з автомобілем Renault Logan 1.4-1.6

Перш ніж замінити підшипник, знайоміть з пристроєм передньої підвіски та вузлом підшипника.

заднього, концентратора, несуть, renault

 • Корпус обертового кулака;
 • Власник датчика AVS;
 • Замінена частина (підшипник кульки);
 • Зупинити ринг;
 • Передній центр.

заднього, концентратора, несуть, renault

Ми готуємо інструмент у списку:

 • Набір слюсарів та голови кроку;
 • Викрутка, молоток;
 • Круглі, VISE;
 • Пуллер (якщо це можливо);
 • Динамометричний ключ (бажано).

Заміна підшипника. Послідовність операцій:

Підніміть машину гніздом і повністю скрутіть колесо болти за допомогою ключа і вийміть колесо

ВАЖЛИВО: Для безпеки роботи рекомендується спочатку послабити горіхи, і лише потім підняти машину з гніздом. Тепер ми знімаємо блок. Відкрутіть два гайки з 18 ключем, а потім розповсюджують накладки викруткою, вставляючи її всередину суппорт.

 • Далі ми послаблюємо болт 16 ключем. Потім ми вибиваємо його молотком або використовуємо підтягу для рульових порад. Потім негайно відкрутіть два болти 18 ключем, які прикріплюють кулак до стійки.
 • Тепер ми повністю закручуємо ключ до всіх кріплень кулаки гойдалки, використовуючи подовжувач для ключа.
 • Ми видаляємо гальмівний диск, тоді робота буде з самим центром.
 • Ми затискаємо тіло поворотного механізму у пороку, тепер перебільшуємо маточин з знятором або вибиваємо за допомогою інструкції у вигляді знімної головки з клавіші або використовуємо прес.
 • Ми виймаємо елемент з кулака, один із внутрішніх кілець залишиться на ньому, решта залишиться всередині справи.
 • Ми демонтуємо внутрішній кліп, оскільки це переміщуємо кліп із зубилом, щоб зловити тяг.

Заміна підшипника Renault Logan Hug. операція досить складна, але з певною майстерністю все можна зробити самостійно. Вам знадобиться високоякісне обладнання для видалення та натискання підшипника.

Ви можете видалити і покласти кулак самостійно. І встановлення підшипника довіри професіоналам для станції обслуговування, які мають правильне обладнання. Важливим моментом є правильний вибір запасних частин. Краще заплатити за якісні деталі та відчувати себе в безпеці.

Виберіть передній маточок, що підшипник на renault logan, ми будемо такими:

 • Оригінальний несучий renault logan
 • Високоякісна аналог підшипника, як оригінал
 • Дешевий варіант, але найкращий серед багатьох

Перш за все, вам потрібно вирішити, який нам потрібен несуть: з абс або без ABS? Вибір простий, якщо ви знаєте, що система ABS надається в машині, виберіть відповідний підшипник, а якщо ні, логіка є правдою.

Візуальні способи визначення системи ABS на Renault Logan:

ABS ніколи не був встановлений без 2.ї подушки безпеки. Якщо передній пасажир. відкрита ніша, то немає абс.

Коли запалювання увімкнено на панелі приладів, індикатор ABS повинен освітлити.

Блок управління ABS розташований під капотом праворуч (в ході руху) сторони двигуна. Тобто, якщо ви відкриєте капюшон і подивитесь за підтримкою двигуна, ви можете побачити чорний «куб» з гальмівними трубами, що вказують на наявність системи ABS.

На задній промінь на автомобілях з абс.

Основна відмінність підшипників з ABS і без цього на першому є магнітним дотиком, з якого читається інформація від датчика ABS, і відповідне завдання виконується під час гальмування, їх розмір однаковий, а також термін експлуатації.

Abs, що підлягає 40 грам.

Потрібно пам’ятати, якщо поставити підшипник без ABS на Renault Logan з ABS, то індикатор ABS спалить на приладовій панелі, і, відповідно, ABS не буде працювати.

Розмір та номер переднього маточини, що несуть renault Logan номер переднього маточини з системою ABS з березня 2007 року. оригінальна стаття 6001550915 (приходить до конвеєра: стаття SNR R155.75).

Кількість підшипника переднього концентратора з системою ABS для всіх автомобілів Renault Logan до березня 2007 року. це оригінальна стаття 6001547686 (доставлена ​​до конвеєра: стаття SNR R155.80).

Вони відрізняються кількістю полюсів на магнітному датчику:

Визначте кількість полюсів на очах чи пристрої, навряд чи стане можливим, тому зосередьтеся на році випуску вашого автомобіля. У разі проблем з ABS після заміни підшипника ви можете спробувати переставити кільце зі старого, можете заробити.

Номер підшипника переднього маточини ABS. Оригінальна стаття 6001547696 (доставлена ​​до конвеєра: Стаття SNR R155.16).

Розумний вибір переднього матожина, що несе Renault Logan, ціна підшипників змінюється, але політика залишається незмінною. Виходячи з досвіду, я хотів би дати наступні рекомендації:

Оригінальний підшипник Renault можна замінити на SNR або NTN, які ви купуєте дешевше і отримуєте той самий підшипник.

З якісних аналогів можна розрізнити Koyo та Mapco, які не дуже дешевші, ніж SNR-NTN.

Дешеві, але перевірені аналоги. Starline (Чехія) та CX (Польща).

Не рекомендується. FEBEST, ASVA, оптимальний.

Не вигідно взяти з матеріальної точки зору. Рувілл, Фаг, Ільцзінь, СКФ, Мейл, Муг.

Розмір переднього підшипника концентратора Renault Logan є стандартним, він не змінюється протягом багатьох років, він однаковий, як з ABS, так і без нього.

Легко запам’ятати розміри підшипника. 37x72x37 мм (внутрішній, зовнішній, висота).

заднього, концентратора, несуть, renault

Технічне обслуговування шасі та заміни переднього матопа на Renault Logan. це часта і важлива подія при роботі з автомобілем. Компетентні автомобілісти не чекають розриву переднього підшипника, але роблять заміну через 60. 70 тисяч кілометрів пробігу

Після такого пробігу потрібно діагностувати підшипник концентратора (вузол концентратора).

Це не секрет, що в шасі є одним з головних компонентів, і у випадку зриву ви ризикуєте втратити контроль або випадково.

Заміна маточини переднього колеса переднього колеса Renault Sandero

Підшипник заднього маточини є невід’ємною частиною шасі будь.якого автомобіля. Необхідно забезпечити обертання та утримувати маточину колеса в обертовому кулаці. Особливість продукту така, що вони сприймають переважну частку навантаження, переданого нерівномірністю проїжджої частини.

З досвіду, зазначається, що на Renault Sandero цей підшипник заднього маточини має ресурс протягом 100-130 тис. км. Умови, за яких працює певний автомобіль, має сильний вплив на його цінність. Власники Renault Sandero підтверджують, що якщо шасі часто сприймає сильні перевантаження, висловлені в ударах про порушення доріг, то підшипник здатний засмутити свою передчасну невдачу.

Процес демонтажу колеса

Як уже згадувалося раніше. заміна здійснюється без допомоги фахівців, і кожен власник автомобіля може впоратися з цим простим завданням. Повинні бути необхідні інструменти, і в голові знання про те, як замінити передню хату, що підшипник на автомобілі Renault.

 • На самому початку потрібно подбати про фіксацію Renault в одній позиції. Це необхідно для виключення випадкового відключення автомобіля. Щоб виправити машину, він повинен бути встановлений на паркувальному гальмі та покласти цеглу або протилежні зупинки під задніми колесами. Анти.розписка зупиняється
 • Потім, за допомогою гайок, вам потрібно трохи послабити затягування гайок маточини та болтів, за допомогою яких колесо кріпиться до маточини. Все це робиться з боку заміненої частини. Дуже важливо врахувати той факт, що колесо демонструє лише на машині, що стоїть на землі. Послабити обробку колеса
 • Тепер вам потрібно підняти передню частину автомобіля і виправити її в цьому положенні. У цьому випадку необхідно подбати, щоб підтримка була сильною. Підняти машину
 • Пора зняти колесо з машини.

Вибір: оригінальна або неорігальальна деталь

Перш за все, при виборі вам потрібно звернути увагу на те, що підшипники можуть бути не підходящими для певного сандро, оскільки деякі призначені для автомобілів з ABS та інші без. Вибір підшипника задніх обіймів можна здійснити, не враховуючи абс. Оригінал:

Як аналог, можуть розглядатися запасні частини від SNR. Це французький виробник, який став хорошим популярним серед власників Sandero. Неорігінальний:

Також запчастини від такого виробника, як SKF може підійти до цього автомобіля:

Це далеко не всі виробники, які виробляють зарплату для Renault. Для Sandero ви можете розглянути ще багато виробників. Наведені вище моделі.це хороша заміна зношених запасних частин.

При виборі доведеться керуватися ціною. Оригінальні деталі коштуватимуть дорожче, ніж аналогові. Тим не менш, це не означає, що аналог буде виконувати свою функцію гірше і швидше, не вдасться. Можуть бути також випадки, коли оригінал є дефіцитом.

Ознаки несправностей підшипника концентратора

Серед симптомів, що безпосередньо підтверджують парафію підшипника як недостойну, власники Renault Sandero відрізняють наступне:

 • зовнішній вигляд гуркітів у області колеса (збільшується у міру встановлення швидкості);
 • вібрації (чітко відчуваються на кермі);
 • Інші звукові ефекти при повороті керма (хрускіт, шум, брязкальця тощо.).
 • реакція колеса, прихована механізмом підйому під час діагностики суспензії.

Якщо виявлено хоча б один із перерахованих вище знаків, рекомендується негайно почати замінити підшипник.

Заміна концентратора в Сандері

Заміна обіймів обіймів не спричинить труднощів у підготовленого власника Рено Сандро. Це потрібно буде отримати інструменти та пристрої.

 • Ключі “16” і “18” розміру;
 • Підняття пристрою (Джек і ПР.);
 • Зупинити кільце з підтяжком;
 • Натисніть і оправили (як варіант. порок);
 • подовжувач.

Тепер ми надягаємо рукавички і переходимо до процесу.

Увага! Тут дозволено підшипник, оскільки його подальше використання заборонено.

 • Ми «відпускаємо» гайки на колесі (з одного боку), а також послаблюємо гайку маточини на напів.вал.
 • Ми звисаємо на цю сторону і відкладаємо зняти колесо в бік. Підйомник буде зручнішим, тому що ви можете зробити це маніпулювання з обох боків.
 • Відкрутіть кріплення кріплення.
 • Ми витягуємо точку зору шарніра і відбираємо кінчик від кулака. Хороший помічник. знімач, якщо це не. обережно вибити пальцем.
 • Ми переходимо до розкручування кріплень стійки до поворотного підземелля.
 • Ми також відкрутимо гайку болта, що тримає підтримку кулі в кулаці. Ми витягуємо болт.
 • Ми демонтуємо гальмівний супорт зібрав і призупини його до елементів тіла або підвіски, щоб зняти навантаження з шланга.
 • Ми витягуємо болти з кронштейна стійки (раніше відкручені).
 • Ми повністю видалимо центральну гайку з половиною вала.
 • Ми демонтуємо гальмівний диск.
 • Зараз кулак безкоштовний. Ми видаляємо його вузол за допомогою маточини і покладемо на місце ремонту.
 • За допомогою спеціального пристрою ми видалимо блокування кільця.
 • Прес вилучає підшипник із посадкового гнізда в кулак.
 • Тепер вам потрібно зняти внутрішній кліп (або весь підшипник, якщо він вижив) з валу концентратора. Для цього скористайтеся знімачем.
 • Спочатку ми встановлюємо новий продукт на концентраторі, а потім натискаємо всю збірку в кулак.

Увага! Не забудьте замінити замикаючі кільця новими аналогами.

Асамблея всього вузла виконується відповідно до протилежного алгоритму і абсолютно однакова для обох сторін автомобіля Renault Sandero.

Важливий! Не перевищуйте момент затягування гайки маточина. Ми дотримуємося до рівня 260-280 нм.

Renault Sandero 2012, L. З своїми руками

Renault Sandero, 2015

заднього, концентратора, несуть, renault

Renault Sandero, 2020

заднього, концентратора, несуть, renault

Renault Sandero, 2009

Переглянути більше автомобілів на дромі

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Заміна підшипника Renault Sandero Hub

Власникам Renault Sandero, ймовірно, довелося вирішити проблему заміни обняття матожита. Ця частина служить для виправлення колеса до маточини. Він має велике навантаження через те, що він утримує вагу автомобіля. З зносом заміну не можна перенести. В середньому ця частина зношується після 100-130 тисяч кілометрів. У деяких випадках він може витримати більше, якщо автомобіль не перевантажує. У разі великих навантажень зарплата може швидко стати непридатною. Симптоми несправного підшипника маточини:

 • Гуркіт у луці машини.
 • Зміцнення гулу при повороті або затяжних поворотах зі швидкістю.
 • Гум передається на кермо у вигляді вібрації.

Помітивши такі симптоми, краще замінити частину без зволікань.

Вибір: оригінальна або неорігальальна деталь

Перш за все, при виборі вам потрібно звернути увагу на те, що підшипники можуть бути не підходящими для певного сандро, оскільки деякі призначені для автомобілів з ABS та інші без. Вибір підшипника задніх обіймів можна здійснити, не враховуючи абс. Оригінал:

Як аналог, можуть розглядатися запасні частини від SNR. Це французький виробник, який став хорошим популярним серед власників Sandero. Неорігінальний:

заднього, концентратора, несуть, renault

Також запчастини від такого виробника, як SKF може підійти до цього автомобіля:

Це далеко не всі виробники, які виробляють зарплату для Renault. Для Sandero ви можете розглянути ще багато виробників. Наведені вище моделі.це хороша заміна зношених запасних частин.

При виборі доведеться керуватися ціною. Оригінальні деталі коштуватимуть дорожче, ніж аналогові. Тим не менш, це не означає, що аналог буде виконувати свою функцію гірше і швидше, не вдасться. Можуть бути також випадки, коли оригінал є дефіцитом.

Процес встановлення

Для того, щоб замінити цю частину на Renault, вам потрібно запастися наступним інструментом: ключі до 18 і 16, механізм підйому (гнізда або підйом), прес або пороку, а також пристрій для демонтажу та Кріплення замикаючих кільця.

Сама заміна починається з того, що необхідно послабити горіхи та відкрутити гайку маточини, а потім підняти машину до гнізда. Варто зазначити, що буде зручніше працювати над ліфтом. Після самого колеса демонструється. Тоді вам потрібно демонтувати гайку наконечника рульового управління і вибити кінчик кінчика з поворотного кулака. Коли ця операція завершиться, вам потрібно відкрутити гайки кріплення стійки до обертового кулака. Потім ви можете відкрути гайку з болта, який тримає палець балуової опори.

Після виконання попередніх балів ви можете відкрутити супорт. Вам потрібно це виправити будь.яким чином. Буде краще повісити на дріт. це не буде ризикувати, що суппортер впаде. Далі, диск з супортром відкручений, а стійка для амортизатора демонтується. Це дозволить вам отримати ротаційний кулак з центром.

У випадку, якщо є преса, ви можете замінити підшипник самостійно. Для цього вийміть опорне кільце і вичавіть підшипник з кулака. Після цього ви можете взяти новий і встановити за допомогою преси.

Збірка здійснюється у зворотному порядку. Дуже важливо дотримуватися точності та щільно затягнути гайку маточину.

Найкраще використовувати спеціальне обладнання, яке дозволить вам затягнути гайку, намагаючись 250-280 нм.

Важливо також щільно витягнути кульковий болт і гайку наконечника.

Послуга

Підтримка самого несучого як такого не потрібно. Головне. це правильна установка. Якщо установка була здійснена з помилками, а сама частина була поганою якістю, автомобіль може не виявляти жодних симптомів. Однак в майбутньому можна буде спостерігати за реакцією колеса, вібрацією, стороннім шумом.

Найкраще надати перевагу оригінальним деталям або аналогам, які користуються популярністю серед автомобілістів. Крім того, при виборі важливо враховувати, яка модель Sandero (з системою анти.блоку) підходить для тієї чи іншої частини.

Короткі рекомендації

Вибір нової частини для заміни переднього концентратора на автомобілі Renault Logan, ретельно вивчіть стан упаковки та наявність мастила збереження

Важливо, щоб частина не заклинила в обертанні. Не повинно бути слідів корозії у випадку

Краще придбати запасні частини в сертифікованих магазинах, і його слід настоювати.

Під час ремонту варто перевірити стан усіх елементів передньої підвіски. Голови кроку можна використовувати як оправки. Якщо виникають сумніви щодо їх здібностей, то етап натискання на кульковий підшипник найкраще довірений майстром. Після ремонту вам потрібно відрегулювати пробори колапсу в сервісному центрі.

Заміна підшипника заднього маточини Renault Logan

Процес заміни заднього маточини, що несе Renault Logan, досить важкий і вимагає певних навичок. Найкраще провести його разом, щоб було як допомогти у демонтажі та встановленні. Отже, ми розглянемо безпосередньо сам процес:

 • Покладіть машину на паркувальне гальмо і встановіть анти.торгові колодки.
 • Тепер ми опускаємо паркувальне гальмо.
 • Ми демонтуємо заднє колесо.
 • Для того, щоб зняти підшипник, вам доведеться демонтувати гальмівний барабан (демонтаж заднього барабана без видалення детально описано).
 • Можна перевірити стан задніх гальмівних колодків і, якщо необхідно, замінити їх.
 • Відкрутіть горіх і демонтуйте підшипник підшипника, яке розташоване на барабані.
 • Тепер ми натиснемо підшипник. Є три варіанти, як це зробити. Перший. це пульата м’якоть. Другий. вибити голову та молоток. Третій або найнадійніший. пресувати за допомогою преси.
 • Внутрішня поверхня, де розташований підшипник, повинна бути очищена та змащена трохи з літом, так що нова частина надходить без проблем.
 • Ми збираємо все назад.

Задній підшипник маточини замінюється Renault Logan. Не забувайте, також перевірте правильну установку гальмівної системи.

Налаштування та перегляд

Деякі власники автомобілів Renault Logan встановлюють дискові гальма. У той же час варто врахувати, що підшипник концентратора повинен бути встановлений, наприклад, попереду, але це неможливо через те, що різні розміри. Є лише один вихід. щоб змінити Цапфу. На Renault Logan ви можете знайти оригінальну частину назад, яка підтримує встановлення переднього підшипника.

Варто також врахувати, що при здійсненні настройки підвіски Renault Logan підшипники маточини повинні бути встановлені в спортивному типі. Вони менш сприйнятливі до зносу та витримки навантажень, а їх ресурс збільшився з 30 000 до 50 000 км.

Крім того, під час встановлення дисків з ABS вам доведеться замінити сам датчик швидкості, оскільки стандарт не підходить для нового дизайну. Тому, виконуючи налаштування, варто подумати про дорогу і вигідну частину, хоча ефект окупається повністю, оскільки ресурс збільшується.

Заміна підшипника заднього маточини

Змащення сидіння

Щоб змінити підшипник заднього маточину Renault Logan, вам потрібно виконати наступну роботу:

 • Відкрутіть гайку маточину, знявши ковпачок перед цим. Далі підніміть машину до гнізда і демонтуйте колесо.
 • Відкрутіть гайку концентратора.
 • Демонтувати маточин з підтяжком, стоячи молотком і відокремлюється від кожуха з гвинтами.
 • Зніміть стоп.кільце і натисніть підшипник.
 • Встановіть новий підшипник на місці і покладіть замикаючу кільце. Будучи на своєму місці, кільце буде легко повернути.
 • Зберіть все у зворотному порядку.

Найчастіше обійми на Логана не вдається через природний знос, і сильні удари можуть прискорити цей процес під час руху по поганих дорогах. Ретельно керувати автомобілем, і ваші підшипники будуть служити тривалий час.

Щоб замінити передній підшипник і не робити колапсу в колапсі після цього (без зібрання), необхідно зняти передню підставку вузла Renault Logan з поворотним кулаком, відкрутити додатковий поворотний важіль та верхні опорні болти під капотом. Про те, як видалити передню стійку з Renault Logan, прочитайте статтю про заміну верхньої опори. Ще один спосіб уникнути збору колапсу. це замінити підшипник прямо на машині, не знімаючи обертовий кулак, тут вам знадобиться невелика різьбова м’якоть підшипників колеса.

Заміна маточини переднього колеса переднього колеса renault logan

Заміна підшипника маточини переднього колеса проводиться, коли він не вдається, або коли демонтаж маточини, оскільки під час цієї операції елементи підшипника будуть пошкоджені. Робота показана на підшипнику автомобільного центру, оснащеного ABS. На машині без абс, операції з заміною підшипника майже схожі. Різниця полягає в відсутності встановлення кільця для датчика швидкості обертання колеса, який розміщується на автомобілях з абс у гнізді кулаки під підшипником. Операції для заміни підшипників правого та лівого колеса подібні. Ми затягуємо паркувальне гальмо, вмикаємо першу передачу та замінюється зупиняються під колесами.

Колесо підшипника маточини колеса покрито великою миттю, тому голова та торт повинні бути досить сильними, щоб передати необхідні зусилля.

Голова “в 30” Ми вимикаємо гайку підшипника маточини колеса. Якщо таким чином неможливо було відкрутити гайку (колесо автомобіля обертається), то ви можете сповільнити машину, натиснувши педаль гальма і тримаючи її, вам знадобиться помічник. Повісити і зняти колесо. Зніміть датчик швидкості обертання переднього колеса (див. “Видалення датчика швидкості обертання переднього колеса”). Видаліть диск і щит механізму гальм (див. “Заміна диска гальмівного механізму переднього колеса”). Від’єднайте кінчик рульової тяги від обертового кулака (див. “Заміна кінчика рульової тяги”). Ми знімаємо палець кульової опори з отвору ротаційного кулака (див. “Видалення важеля”). Від’єднайте стійку для амортизатора від обертового кулака (див. “Зняття стійки для амортизаторів та її демонтажу”).

і вийміть обертовий кулак, зібраний з маточини з щілинного хвоста тіла зовнішнього шарніру колеса.

Під час демонтажу лівого кулака гойдалки не застосовуйте зусиль до приводу колеса, спрямованого вздовж його осі поза автомобілем канавки напіваксіальної коробки передач. Ми спираємось на поворот на губках пороки.

Пити центр через оправку або голову відповідного розміру.

Натисніть на концентратор. У той же час внутрішнє кільце підшипника, розташоване ближче до фланця маточини, залишається на маточини.

За допомогою викрутки ми натискаємо на захисну шайбу, що покриває підшипник масляного ущільнення.

і зняти шайбу. Об’єднуйте фланець маточину у пороці. Ми вставляємо зубил між кінцями внутрішнього кільця підшипника та матожиною.

Впиваючи молотком на зубилі, ми переміщуємо внутрішнє кільце підшипника на концентраторі. Потім ми вставляємо захоплення знімача у сформований проміжок.

і нарешті стисніть внутрішнє кільце підшипника з центру.

Візьміть замикаючі кільця з щипцями, щоб зняти замикаюче кільце підшипника з гойдалки.

Чашка м’якоть, яку ми гасимо підшипник з поворотного кулака. Підшипник також можна застосовувати вражаюче. Для цього відпочиваючи кулак на пороці.

Пити на кінці зовнішнього кільця підшипника через оправку або голову відповідного розміру. Перш ніж встановити новий підшипник, очистіть посадковий отвір у поворотному куларі та канавку для замикаючого кільця. Ми очищаємо тики від зубила на концентраторі. Перед тим, як натиснути на підшипник.

Ми кладемо встановлення кільця датчика обертання колеса в обертовий кулак у отворі обертового кулака (лапи, що зосереджують кільце. всередині кулака).

Ми орієнтуємо кільце в отворі для кулака так, щоб датчик швидкості на кільці 1 розташований у канавці кулака 2 (для чіткості показано на зібраному інваліді). Встановлюючи гвинт чашки м’якоті з опорною шайбою.

Вставте в отвір новий підшипник

Підшипник повинен бути встановлений таким чином, щоб його захисна шайба темного кольору (від магнітного матеріалу) звернувся до встановлення кільця датчика швидкості обертання колеса.

Елементи блоку концентратора: 1. обертовий кулак; 2. встановлення кільця датчика швидкості обертання колеса (воно відсутнє в машині без ABS); 3. підшипник концентратора; 4. зупинка кільця; 5. Хаб колеса

Ми натискаємо на підшипник, застосовуючи зусилля через чашку Puller 1 до кінця зовнішнього кільця підшипника 2, тоді. Після натискання підшипника ми встановлюємо стоп.кільце в кулаць. Потім натискаємо на концентратор у підшипнику.

При натисканні на концентратор чашка знімача повинна базуватися на кінці внутрішнього кільця підшипника. Подальше складання та встановлення колеса проводиться у зворотному порядку.

Діагностика несправності

Знаки, що вказують на заміну підшипника Renault:

 • Гуркіт лунає в передній частині автомобіля зі швидкістю понад 60 км/год;
 • Коли почуті невеликі удари та шишки, чується характерне постукування, що сигналізує про знищення підшипника;
 • Через зворотну реакцію та кочення, автомобіль починає «бити» по дорозі, важко тримати на прямому траєкторії.

Для того, щоб не помилитися з тим, що підшипник концентратора не вдалося, краще діагностувати. Для цього потрібно зробити кілька операцій:

 • Підніміть переднє колесо з гніздом, з якого є гуркіт, після того, як покласти слайди під задні колеса та встановити нейтральну передачу.
 • Обертаючи колесо руками, слухайте шум, якщо з’являється постукування або брязкальця. проблема в підшипнику.
 • Якщо ви переміщуєте колесо в різних напрямках і в той же час відкривається люфт. це ще одна ознака несправності.

Різновиди переднього маточини, що підшипник на renault logan

Тому, вибираючи, варто знати, чи є ця функція в машині. Окрім заводського підшипника, існує ряд аналогів, які можна використовувати для встановлення на Renault Logan.

Оригінальний номер запасної частини

 • Стаття про оригінальний підшипник виглядає як це. 6001547686. Це номер каталогу з функцією ABS, і її вартість. 3400
 • Якщо автомобіль не оснащений функцією ABS, то стаття виглядає так. 771205779.

Аналоги

Існує ряд аналогів, які можуть і рекомендуються встановити на Renault Logan замість оригінального фабричного підшипника. Щодо якості, то наступні не поступаються тому, що виробник виготовляється на заводі.

Отже, по.перше, розглянемо аналоги концентратора, що несуть на Renault Logan з функцією ABS:

Назва каталогу виробника Середня ціна в програмному забезпеченні
Делло 30600105470686 900
Денкерманн W413279 1200
Майстер-спорт 6561-SET-MS 1350
Автомотор Франція ABR5580 1400
Брекнер BK26004 1500
Бт H1R026BTA 1650
Асам 30454 1750
SCT SCP 6561 1750
MAPCO 26150 1800
Ганс Пріс 700 546 755 2000
Абс 201127 2100
SNR XGB.41371.R00 2100
Kraft Automotive 4105029 2600
Оптимальний 701 837 3000
Стелок 43-28402-SX 3000
Фебі 26887 3300
Рувіль 5584 3600
Маха 60 92 6887 6300

Таким чином, зрозуміло, що існує досить багато аналогів, які можна встановити замість переднього фабричного маточини з ABS.

Тепер розглянемо список аналогів, які не мають ABS:

Назва каталогу виробника Середня ціна в програмному забезпеченні
Камока 5600006 850
Бт H1R006BTA 860
Фрагантний DAC37720037-KIT 875
Делло 30770102050779 880
NK 753910 900
CX CX 101 960
Денкерманн W413235 1000
Kraft Automotive 4105125 1000
Зоряна лінія LO 03596 1100
Брекнер BK26001 1200
Майстер-спорт 3596-SET-MS 1300
Мейл 16-14 309 0353 1300
Абс 20002 1300
Фебі 05528 1300
Автор Rs1041 1300
Оптимальний 700 310 1300
Ашика 44-11001 1400
Денкерманн W413088 1500
Рувіль 5516 1600
Маха 60 90 5528 1600
Корам CR016ZZ 3000

Існує також багато аналогів фабричного переднього центру без ABS, і є щось вибрати. Як видно з таблиці, основна цінова політика коливається близько 1300, що дешевше, ніж початкова частина.

Розмір переднього матопа

Іноді є випадки, коли неможливо придбати підшипник, і продавці пропонують назвати розмір, щоб вибрати право. 90% автомобілістів навіть не знають, як це обчислюється і що такий критерій існує.

Крім того, деякі виробники пропонують гарячі підшипники, які мають значно більший ресурс використання. Стандартна частина може призвести до 30 000 км, але картопляний варіант становить до 50 тисяч. км.

Таким чином, ви можете знайти та вибрати аналог для встановлення на Renault Logan.

Який інструмент взяти?

Ми рекомендуємо розпочати процес ремонту лише після повної «зброї» нижче зазначеного інструменту.

 • Переважно підйом, і за його відсутності підходить джек і стрічка.
 • Подовжений торт, крім того, що ми запасаємося на кінцевих головах.
 • Регулярний набір ключів із розміром: “10”. “22”.
 • Викрутки: “Torx” і звичайні.
 • Натисніть, але якщо це недоступно, ми використовуємо пороку з плоскими губами.
 • Passatigi або інший пристрій, який дозволяє витягувати бруківку.
 • Молоти.
 • Мадрелі для вилучення та натискання підшипників.
 • Засіб усунення демонтажу та встановлення замикаючих кілець.