Де є реле Splash. Де вугільна реле інтенсивності Citroen Berlingo

Де є реле Splash?

Сучасний автомобіль. це складний пристрій, що складається з багатьох частин. Кожен з них виконує певні функції та забезпечує роботу цілого вузла механізмів, включаючи сплеск. У статті розповісти про мету останнього, розташування, особливості перевірки та вибору.

реле, splash, інтенсивності, citroen, berlingo

Мета частини

Інтенсивність ретрансляції свічок призначена для безперешкодного запуску дизельної живлення автомобіля в умовах низьких температур. Мета пристрою. активувати свічки у випадку запуску двигуна в морозну погоду.

Варто зазначити, що він не несе відповідальності за запуск свічок у певні проміжки часу. Ця функція виконується блоком управління двигуном, який перед запуском автомобіля аналізує інформацію датчиків.

Де є реле Splash?

Для кожної моделі розташування такої частини індивідуально. Найчастіше завершено, що, до речі, виглядає масивно і порівняно з іншими пристроями, значно більшими, ніж вони за розміром, встановлюється в ніші під панеллю автомобіля.

Однак варто повторити, що така домовленість не потрібна. Кожен виробник має пристрій по.своєму. Для того, щоб дізнатися, де стоїть естафета заклинання, вам потрібно зв’язатися з технічною документацією транспортного засобу.

Діагностика

Як перевірити гойдалки ретрансляції свічок? Виходячи з вищевикладеного, слід зазначити, що поломка реле, як і будь.яка інша деталь. зовсім не бажано. Якщо сталася ця ситуація, необхідно проводити діагностичні заходи для виявлення точного місця несправності. Причина розбиття пристрою може бути прихована як у самій реле, так і в свічках інтенсивності, або в проводах.

Контакти з контактів обмотки котушки та управління з блоку управління розташовані на реле. Для діагнозу необхідно видалити частину їх термінального блоку та подати електричну напругу. Щоб допомогти, використовуйте пристрій для його вимірювання. Якщо все регулярно, то контакти будуть закриті. Для моніторингу до реле підключений лампочка. Також, коли напруга постачається, відбувається клацання. Якщо немає ознак закриття контактів, то котушка реле вийшла з ладу.

Розташування в машині “Ford Transit

Заклинання ретрансляк у “Ford Transit” знаходиться в моторному відділенні. І точніше, тоді в передній блок безпеки. Його роз’єм схожий на той, який встановлений на внутрішній “ГАЗель”, тому необхідність потреби у запасній частині від домашнього автомобіля підходить. Для довгострокового водіння при заміні реле для свічок вам потрібна оригінальна запасна частина.

Багато власників автомобілів скаржаться на якість ізоляції рідних проводів. Теоретично їх можна замінити, наприклад, з китайською чи турецькою мовою. Але головне. Не порушуйте схему з’єднання. В іншому випадку двигун у зимовий сезон розпочнеться “від поштовху” або припинить функціонування взагалі.

Citroen Berlingo запобіжники

Citroen Berlingo представлений на ринку СНД з двома поколіннями. Перше покоління було випущено у серійному виробництві в 1996 році, друге. у 2008 році. В обох поколіннях схема та розташування запобіжників однакові:

  • Основний блок: у кабіні автомобіля, зліва від керма;
  • Додатково: під капотом, в моторному відсіку, праворуч від акумулятора.

У Citroen Berlingo запобіжники типу ножа з плавильним елементом у центрі попередньо встановлюються.

Враховуючи велику кількість модулів в основному та додаткових блоків, маркування, різання, декодування для кожної з кімнат наноситься на задню частину корпусу. Що значно спрощує процес ідентифікації модуля.

Заміна запобіжників не займе багато часу, але вимагає уважності від ремонтника. Порушення технології встановлення не допустимо, що спричинить за собою збій обладнання.

реле, splash, інтенсивності, citroen, berlingo

Якщо виникають труднощі з встановленням, профілактикою, зверніться за допомогою до магістрів сервісних центрів.

Опис запобіжників для автомобіля Citroen Berlingo: розташування, діаграми, ціна

Маркування / ampezhza, що відповідає (з описом)
Позначення того, що відповідає / що забезпечує

, Аналоги з 4200. / ПК.

Заміна запобіжників Citroen Berlingo

Послідовність дій при заміні автомобіля в салоні:

  • Ми розміщуємо технічний інструмент в периметрі зони ремонту, активуємо паркувальне гальмо для цілей безпеки, запобігаючи відключенню;
  • Відкрийте капюшон, зніміть клеми живлення з акумулятора;
  • У салоні зліва від керма клацніть пластикову кришку, з пінцетами ми знімаємо запобіжник на серійний номер;
  • Ми вставляємо новий модуль у звичайне місце, знову закриває кришку.

Щоб замінити монтажний блок у колекції, необхідно додатково скрутити два гвинти, що фіксують плату за корпус.

Встановлення реле. перебої в моторному відділенні:

  • Ми знущаємось з двигуном, відкриваємо капюшон;
  • Праворуч, за акумулятором, ми очищаємо пластикову кришку корпусу, в яку встановлюється монтажний блок з модулями;
  • Ми видаляємо реле за допомогою пінцетів. переривання серійним номером, замінюємо його новою.

Ресурс експлуатаційної реле. перебої довше, ніж запобіжники, тому вони змінюються рідше. В основному з деформацією, пошкодженням корпусу, блоком, клемами.

STO Masters рекомендує перевірити монтажний блок у моторному відділенні на відсутність вологи після тривалих поїздок через калюж. За необхідності висушіть тіло, вибухніть потік стисненого повітря. Не допускайте утворення, накопичення конденсату в пластичному випадку.

Періодично перевіряйте стан ізоляційного шару силових кабелів. Очистіть закінчення окислення.

Середній ресурс роботи запобіжників, реле. перебої на Citroen Berlingo. 70 тисяч. км.