Volkswagen Polo Де код фарби. Що врахувати при виборі автоматичного фарбування

Популярне запитання: Як дізнатися код фарби Volkswagen Car Paint?

Планшет з номером VIN, який вказує на код / ​​кількість фарби для тіла на автомобілі Volkswagen (Volkswagen), як правило, розташований у багажнику під запасом або під обкладинкою підлоги багажника або за правою кришкою у багажнику кришка.

Де знайти номер фарби VW Polo Sedan: У багажнику поруч із нішею запасного колеса. У фотографії RL7L фарба. У службовій книзі.

Як дізнатися, якого кольору є машина?

Ви можете визначити та знайти номер кольорового коду автомобіля за допомогою спеціальної фабричної мітки або таблички. У нових вітчизняних автомобілях (наприклад, вам потрібно з’ясувати код фарби Vaz), особливо в останні роки випуску, кольоровий код автомобіля вказаний на етикетці паперу на кришці багажника.

Як дізнатися колір фарби автомобіля за кодом вин

 • Визначте код фарби винами через сайт виробника автомобілів.
 • Використовуйте спеціалізовані послуги пошуку (Авто.Historia, Автоматичний індекс тощо.
 • Зверніться до онлайн.магазинів автоорів, які виробляють професійний комп’ютерний вибір фарби за номером VIN.

Як дізнатися код фарби Volkswagen Tiguan?

Для цього спочатку потрібно дізнатися код фарби вашого автомобіля. Для Volkswagen Tiguan він приклеєний до пластикової вставки навколо запасного колеса в багажнику. Для інших автомобілів турботи Volkswagen (Audi, Skod тощо. D.)

Де дізнатись кольоровий номер фарби за Vin Code ? Частина від визнання, символи від 10 до 17-го. 10-й знак вказує на тип фарби (наприклад, символ “y”-плазуна фарба). Наступні ознаки типу автоматичного фарбування: 11,12,13. Це насправді вказівка ​​на номер фарби (наприклад, 205), він унікальний для будь.якого відтінку.

Як дізнатися заводський колір автомобіля за винами?

Неможливо дізнатися колір автомобіля у винах коду. ви отримуєте лише детальні дані про модель, рік випуску та заводського обладнання. Але саме ця інформація встановить список LKP, який був використаний спеціально для цієї моделі у виробництві.

Етикетка з кількістю кольору тіла вітчизняних машин можна шукати на кришці багажника, у рукавичці, в ніші шпильків біля запасного колеса або під ним, під зупинним сигналом на спойлером. Цей невибагливий аркуш паперу називається формою 3347.

Як дізнатися заводський колір автомобіля за винами?

Неможливо дізнатися колір автомобіля у винах коду. ви отримуєте лише детальні дані про модель, рік випуску та заводського обладнання. Але саме ця інформація встановить список LKP, який був використаний спеціально для цієї моделі у виробництві.

Етикетка з кількістю кольору тіла вітчизняних машин можна шукати на кришці багажника, у рукавичці, в ніші шпильків біля запасного колеса або під ним, під зупинним сигналом на спойлером. Цей невибагливий аркуш паперу називається формою 3347.

Як дізнатись номер фарби на Mazda 3?

Як знайти? Коди фарб Mazda відносно легко знайти, оскільки він знаходиться з номером фарби, як правило, на стелажах вхідних дверей або в його кінці. Деякі моделі Mazda іноді дійсно вдається приховати свої кольорові коди в моторному відділенні, тож якщо їм не доведеться працювати на дверях.

Для всіх моделей автомобілів, включаючи Volkswagen Polo, коди є універсальними:

 • Чорна мати.Of.Pearl “Deep Black”.LC9X CODE;
 • Синій “Нічний синій”. код LH5X;
 • Білий “чисто білий”. LC9A;
 • Срібний “рефлекс”. LA7W;
 • сірий “урано”. li7f;
 • Червона “дика вишня”. La3t;
 • Помаранчевий “Cooper Orange”. LA2W.

Vin автомобіля

Ідентифікаційний номер транспортного засобу або виграш. це ідентифікаційний номер автомобіля, який призначений для кожного транспортного засобу, що працює на льоду. Вперше ідентифікатори почали використовувати наприкінці 70.х. Скрізь виробники перейшли на установку VIN на початку 80.х років минулого століття.

Структурно вина. це набір з 17 символів (літери та цифри). Кожен символ розшифрується окремо. Можливість читання коду дозволить драйверу дізнатися конкретну інформацію про модель:

Структура Volkswagen Win-номера

Лінійка Ag Volkswagen щорічно доповнюється новими автомобілями, проводиться рестайлінг, старі моделі отримують оновлення моторного блоку та модернізують салон. Компанія зосереджена на виробництві автомобілів для американського та європейського споживача, тому використовує окрему міжнародну маркування. Він відрізняється від протоколу стандартизації ISO.

Щоб правильно прочитати вина Volkswagen, слід мати на увазі, що значення перших трьох символів, що належать до описової частини коду WMI (індекс глобального виробника) відрізняється від декодування перших цифр VIN в інших марках автомобілів. Це пов’язано з тим, що 342 компанії “Volkswagen Group” діють майже у всіх країнах.

Значення символів у порядку у коді Volkswagen Win:

Другий варіант. прочитати PR.код або тарілку VIN, яка упакована на наклейку та зареєстрована в службовій книзі. PR.код. це окрема частина маркування, яка допомагає власнику швидко визначити колір оригінальних номерів LKP та каталогу рептилії.

Номер фарби Volkswagen

Автомобіль Volkswagen Polo (седан) розташований на дні багажника. Дублікат наклейки кріпиться до підкладки на підлозі праворуч. Складність полягає в тому, що код написаний на папері і просто приклеєний донизу. Зрозуміло, що з часом наклейка стерта.

Три, рідше. чотири символи (латинський лист та цифровий код) відповідають за колір.

Volkswagen Vin Code. найкращий оповідач про історію автомобіля

Починаючи з вісімдесятих років минулого століття, кожному транспортному засобу, що працює з двигуна внутрішнього згоряння, було призначено окремий код VIN, який містить інформацію про автомобіль. Поєднання чисел та листів приносить реальні переваги. За цим числом знайдено багато корисної інформації, включаючи точну запасну частину, яка підходить для версії певної машини. Якщо ми враховуємо, що проводиться багато модифікацій, облігацій та вдосконалень на Ag Volkswagen, а модельні рядки брендів постійно розширюються, ця можливість є актуальною, попитую і є єдиним способом правильно вибрати необхідні частини Під час ремонту та обслуговування технічного обслуговування.

Зважаючи на те, що каталог Volkswagen має понад 100 000 відтінків, найзручніше шукати оригінальну фарбу в каталозі, де всі моделі проблем автомобіля сортуються на рік випуску.

Наприклад, розглянемо кольорову продуктивність тіла Volkswagen Polo 2013 року. Каталог виробника представляє 10 відтінків, в яких була виготовлена ​​модель.

Колір моделей LKP 2021 року випуску виробника змінився. Каталог оригінальних королів представлений 23 відтінки.

Використання винного коду для визначення кольору тіла не завжди зручно, якщо автомобіль більше 3 років. Через три роки відбувається натуральне вигорання, і колір стає на половину легшої. Яскравість можна зберегти при використанні захисного покриття. Майстри рекомендують з місцевим відтінком визначають відповідний відтінок через сканер. Пристрій вибере максимальний відповідний Kner.

Як дізнатися колір автомобіля

У наших клієнтів, які хочуть придбати намальовані деталі для автомобілів Lada, часто виникають запитання: як дізнатися точну назву кольору? Наприклад, Лада Гранта має 4 відтінок чорного кольору.

Отже, щоб уточнити точну назву кольору автомобіля Lada, вам знадобиться послуга автомобіля або гарантія.

Немає необхідності дивитися на реєстраційний сертифікат, там mreo вказує колір на його смак.

Назва кузова автомобіля Lada складається з 3 цифр та назви кольору.

Назва кольору після його цифрового позначення може відрізнятися від заводської назви кольору. Наприклад, може бути вказаний колір “691 срібло”. Фабрична назва цього кольору “691 Platinum”. Таким чином, при замовленні деталей у кольорі тіла потрібно зосередитись на цифровому кольоровому коді.

Для автомобілів Datsun (Datsun) позначення кольорів відрізняється, на даний момент таблиця кольорів відповідає наступним чином:

Якщо у вас немає гарантії купона чи послуги для автомобіля, можна визначити колір до дати видачі паспорта транспортного засобу (згідно з планом картини Avtovaz).

Щоб визначити колір до дати видачі паспорта транспортного засобу, перейдіть за посиланням https: // avtosreda.ru/colorplans/2016/03.PHP. Виберіть рік і місяць видачі TCP, у таблиці плану картини виберіть модель автомобіля та виберіть колір. План живопису діє лише для автомобілів, зібраних у G. Толіатті. Для автомобілів, зібраних в Іменську, ми рекомендуємо зв’язатися з системою зворотного зв’язку AVTovaz.

Якщо у вас є дублікат TCP або колір автомобіля не вибрано відповідно до плану картини, ви можете про колір автомобіля через систему зворотного зв’язку PJSC Avtovaz, що вказує на вин-номер автомобіля. Щоб задати питання, перейдіть за посиланням https: // www.Лада.ru/fedback/повідомлення.HTML

Ви також можете звернутися за допомогою до нас, написавши нам електронною поштою. Ми спробуємо допомогти вам.

Звичайний, неметалічний

volkswagen, polo, фарби, фарбування

Вибір певного кольору завжди є питанням смаку. Важливо пам’ятати, що легші відтінки фарби дозволяють значно зменшити нагрівання тіла. Nemetallic представлений сьогодні у трьох різних версіях: білий (чистий), сірий (урано), жовтий (савана). Список кольорових рішень у металевому сегменті набагато ширший. Він включає 7 різних типів:

 • Рефлекс. срібло;
 • Дика вишня. червона;
 • Ніч синій. синій;
 • Мідний помаранчевий. помаранчевий;
 • Toffe. Браун;
 • Титан. бежевий;
 • Вольфрам сірий.

Металевий

Кожен тип живопису трохи відрізняється. Колір “металевий” має ряд важливих переваг. Такий тип покриття тіла набагато стійкіший до корозії. Тому, якщо автомобіль купується на період понад 5 років, варто зупинити ваш вибір за цим рішенням. Але слід зазначити, що в присутності пошкодження тіла колір коштуватиме на порядок дорожче. Крім того, незначні пошкодження не працюватимуть, щоб просто покрити маркером, виражені сліди залишатимуться вираженими.

Нормальний колір, а не металевий, на думку власників, більше підлягають корозії. Вартість автомобілів буде відрізнятися залежно від технології живопису. У чисто білих немає тіл. Існує третя сорт LCP.мати.О.pearl. Седан представлений чорним кольором, позначений як глибокий.

Це забарвлення має важливу особливість. відтінки змінюються залежно від кута зору та падіння світла на тілі. Що автомобіль виділяється з потоку інших подібних машин. Ефект перлиної матері досягається завдяки кристалам, які входять у фарбу. вони пофарбовані лише на одну сторону. Покриття такого типу має важливий недолік. це порівняно легко пошкодити. Перефарбовування займає багато часу, вартість роботи досить висока. Місцеве ремонт покриття також є досить складним.

Де знайти код фарби Volkswagen Tiguan?

Для цього спочатку потрібно дізнатися код фарби вашого автомобіля. Для Volkswagen Tiguan він приклеєний до пластикової вставки навколо запасного колеса в багажнику.

2) на ідентифікаційній табличці, яка розташована під капотом ближче до лобового скла; 3) на наклейці у дверях дверей водія; 4) на наклейці в багажному відділенні у відділі запасних коліс; 5) безпосередньо вибиті на задній частині на правій колесній арці в області кріплення переднього крила.

Де знайти кольоровий код Volkswagen Turan?

Автомобільна наклейка.Стрілка розташована на підлозі багажного відсіку поруч із нішею для запасного колеса, ліворуч уздовж машини. Автомобіль з автомобілем також доступний у службовій книзі автомобіля.

Етикетка з кількістю кольору тіла вітчизняних машин можна шукати на кришці багажника, у рукавичці, в ніші шпильків біля запасного колеса або під ним, під зупинним сигналом на спойлером. Цей невибагливий аркуш паперу називається формою 3347.

Volkswagen Polo Color Urano. Фарба Volkswagen Polo

Профіль седана Volkswagen Polo. з компактним капюшоном, високим дахом, що падає на кормовий та AAN багажник. Гармонічно збільшені колесні арки стильно доповнюють штампування верхньої та нижньої частини бокових стін. Задня частина автомобіля. з великою кришкою багажника, простим бампером та гаманськими світильниками, розташованими по краях.

У виробництві седана Polo використовується метал з двостороннім оцинкуванням та високоякісною антикорозійною обробкою, що дозволяє фабриці забезпечити виробнику забезпечити 12-річну гарантію для тіла. Згідно з оглядами, власник після двох російських зим виглядає зразковим (чіпсами, потерками, невеликими подряпинами), згідно з оглядами, власник після двох російських зим виглядає зразковим (чіпсами, потерками, невеликими подряпинами). Немає ідеальних автомобілів, тому в організмі бюджетного нового продукту від Volkswagen має свої конструктивні недоліки найбільш очевидні проблеми седана поло:

 • – Низькі вбудовані опори задніх пружин,
 • – виступаючі кабелі “ручний хід” (неправильно покладені під низкою),
 • – Відсутність заводської металевої захисту двигуна знизу,
 • – невеликі зовнішні бічні дзеркала з низьким вмістом інформації,
 • – невдалий дизайн повідців склоочисників.

Справжній дозвіл на дорогу на седані Volkswagen Polo становить 12 см

В іншому випадку власники не мають проблем з тілом, якщо, звичайно, не враховуєте такий недолік, як дуже дорогі частини тіла, які потребують заміни у випадку аварії.

Нагадаємо, загальні розміри седана Volkswagen Polo для наших читачів: довжина 4384 мм, ширина 169 мм, 1465 мм- висота 2552 мм.

Зазор 170 мм-дороги (зазор), при повному завантаженні відстані між тілом та проїжджою частиною зводиться до мізерного 120-130 мм.

Розміри дисків і шин: Виробник забезпечує встановлення гуми 175/70 R14, 185/60 R15 або 195/55 R15 на залізних дисках R14-R15 та Alloy R15. З оглядів власників можна було з’ясувати, що на седані поло можна встановити колеса з більшими шинами: 215/50R15, 215/45R16, 215/45R17. Для автомобіля пропонується сім варіантів: цукерки (білі), урано (сірий), нічний синій (синій металевий), рефлекс (сріблястий металік), сріблястий лист (металевий), дику вишню (червоний металевий) та глибокий (чорна перлина ). Ось приблизні ціни на оригінальні запчастини та деталі: капот. 11500, передній або задній (голий) бампер. 8000, переднє крило. 4500, блок переднього фари. 2700, заднє світло. 2800.

Технічні характеристики

Седан Volkswagen Polo, побудований на поло на платформі переднього колеса 5-го покоління, але завдовжки 82 мм з базою колеса. Передня підвіска незалежна на стелажах Макферсона, задня частина залежить від напівзалежного. променя крутного моменту. Диск переднього гальма, ззаду. архаїчний барабан.

Бензин CFNA 1,6-літровий випуск 105 «коней», коробка передач за замовчуванням механіка на 5 кроках, необов’язково коробка передач Tiptronic Automatic (з режимом ручного управління). Динамічні та швидкі характеристики, оголошені виробником для двигуна з 5 ручною коробкою передач (6 автоматичної коробки передач). прискорення до “сотень” протягом 10,5 (12,1) секунд та “максимальна швидкість” 190 (187) км/год у реальних умовах експлуатації підтверджуються. За словами власників, незалежно від типу коробки, седан може бути диспергований до 193-202 км/год (хто для того, що є Garazd). Споживання палива «в житті» також приблизно відповідає даним заводу: у місті 9-10 літрів, на шосе 6,5-7,5 літрів зі швидкістю 120 км/год. Експериментальний характер водіння дозволяє нам стверджувати, що, рухаючись з постійною швидкістю 90-95 км/год поло, седан задоволений лише 5 літрів бензину.

Характеристики вишні та тестові накопичувачі

Автомобіль добре очевидний для керма, тримає прямо і входить у вигини, підвіска помірно жорстка та енергетична інтенсивна. Шасі налаштовано з оптимальним балансом для комфортного руху на зламаних дорогах та високої швидкості руху на шосе з хорошою якістю покриття.

На нашу думку (збігається з думкою більшості власників автомобілів) призупинення седана поло є найкращим серед конкурентів сегмента компактного седана. У роботі шасі, двигуна та коробки передач просто немає недоліків, автомобіль використовує вузли та збори, протестовані часом на інших моделях Volkswagen AG.

Найбільша проблема, за словами власників.

Німецькі автомобілі (а генетично поло, седан.справжній «німецький») розроблені для високоякісних та фірмових матеріалів, це стосується також витратних матеріалів (нафти, фільтрів, гальмівних колодок, підшипників, амортизаторів та інших деталей). Щодо того, яке моторне масло вибрати для синтетики двигуна Polo Sedan 5W-30 підходить, що відповідає класифікації VW 504 00/507 00.

Як знайти? Коди Volkswagen можуть бути важко знайти, хоча в більшості випадків пластина VIN, де вказується тіло фарби тіла на Volkswagen Cars, знаходиться в багажнику під заповідником.

Вони щойно надруковані на папері, що гарантовано зникне саме тоді, коли вам потрібно його знайти. Коди кольорових кодів VW, як правило, два, три чи чотири цифри. Іноді вони також можуть бути поєднанням букв і цифр.

На малюнку нижче ви можете побачити варіанти розташування пластини VIN залежно від моделі.

Приклади пластини VIN Volkswagen Vin.

Як і де дізнатися власний код фарби на седані VW Polo

Як і де дізнатися власний код фарби на седані VW Polo. Вибір кодового олівця, розпилення для седана VW Polo.

Фарба. олівець 18 мл призначений для самостійного ремонту (відновлення зовнішності) не суттєвого пошкодження фарби тіла, стружки, подряпин, з нею ви можете без особливих зусиль повернути цілісність покриття вашого автомобіля, Автомобіль буде виглядати як новий.

Включено: дві банки 9 мл. Фарба і лак. В обкладинках мікросхем для чіпів. Для невеликих подряпин краще використовувати зубочистку.

Аерозоль. фарба 300 мл. Цей набір має два танки 150 мл. Включено: фарба та лак. Спосіб застосування: Знищити поверхню. Нанесіть фарбу на чіп або подряпин до заповнення (вирівнюючи поверхню). Дайте суху між шарами протягом 20-25 хвилин. Нанесіть лак, щонайменше два шари. Дайте висохнути 24 години. Очищена водою водою з водою для вирівнювання поверхні. Шліфуйте поверхню. Позначення NN Auto Volkswagen з 1985 по 1996 рік.

Де знайти номер фарби VW Polo Sedan:

У багажнику біля ніші запасного колеса. У фотографії RL7L фарба.

У службовій книзі. У фотографії Rl7n фарба.

Де ще можна знайти код фарби. Якщо ви не знайшли номер. Volkswagen не має багато кольорів турбуватися.

— Белый Candy White LB9A: LST0U2B9A — Белый Pure White LC9A: LST0U2C9A — Серый Urano LI7F: LST0U2I7F — Серебристый Reflex LA7W: LST0M2A7W — Серебристый Silver Leaf LR7L: LST0M2R7L — Синий Night Blue LH5X: LST0M2H5X — Чёрный Deep Black: LST0P2C9X — Бежевый Titanium LA1X : Lst0m2a1x. коричневий ірис коричневий lh8z: lst0m2h8z. червона дика вишня: lst0m2a3t. жовта савана ld1e: lst0u2d1e Ви не знаєте суглобового, але ви знаєте код. Припустимо, у службовій книзі або на тарілці код фарби LA7W. Якщо вам потрібен олівець: lSt. олівець, 0m2. металевий колір, 0p2. колір перлів.

LST0M2A7W. Metallic. Наприкінці ми поставили три символи з існуючого коду LA7W. Якщо вам потрібен спрей: LLS. Spray, 0m6. Металевий колір, 0p6. Колір Pearl Color.

Lls0m6a7w. металевий. Наприкінці ми поставили три символи з існуючого коду LA7W. VAG Volkswagen Audi Group Paints для Audi, Skoda, Volkswagen Vin Code.

Volkswagen Polo Color Urano. Фарба Volkswagen Polo

Профіль седана Volkswagen Polo. з компактним капюшоном, високим дахом, що падає на кормовий та AAN багажник. Гармонічно збільшені колесні арки стильно доповнюють штампування верхньої та нижньої частини бокових стін. Задня частина автомобіля. з великою кришкою багажника, простим бампером та гаманськими світильниками, розташованими по краях.

У виробництві седана Polo використовується метал з двостороннім оцинкуванням та високоякісною антикорозійною обробкою, що дозволяє фабриці забезпечити виробнику забезпечити 12-річну гарантію для тіла. Згідно з оглядами, власник після двох російських зим виглядає зразковим (чіпсами, потерками, невеликими подряпинами), згідно з оглядами, власник після двох російських зим виглядає зразковим (чіпсами, потерками, невеликими подряпинами). Немає ідеальних автомобілів, тому в організмі бюджетного нового продукту від Volkswagen має свої конструктивні недоліки найбільш очевидні проблеми седана поло:

 • – Низькі вбудовані опори задніх пружин,
 • – виступаючі кабелі “ручний хід” (неправильно покладені під низкою),
 • – Відсутність заводської металевої захисту двигуна знизу,
 • – невеликі зовнішні бічні дзеркала з низьким вмістом інформації,
 • – невдалий дизайн повідців склоочисників.

Справжній дозвіл на дорогу на седані Volkswagen Polo становить 12 см

В іншому випадку власники не мають проблем з тілом, якщо, звичайно, не враховуєте такий недолік, як дуже дорогі частини тіла, які потребують заміни у випадку аварії.

Нагадаємо, загальні розміри седана Volkswagen Polo для наших читачів: довжина 4384 мм, ширина 169 мм, 1465 мм- висота 2552 мм.

Зазор 170 мм-дороги (зазор), при повному завантаженні відстані між тілом та проїжджою частиною зводиться до мізерного 120-130 мм.

Розміри дисків і шин: Виробник забезпечує встановлення гуми 175/70 R14, 185/60 R15 або 195/55 R15 на залізних дисках R14-R15 та Alloy R15. З оглядів власників можна було з’ясувати, що на седані поло можна встановити колеса з більшими шинами: 215/50R15, 215/45R16, 215/45R17. Для автомобіля пропонується сім варіантів: цукерки (білі), урано (сірий), нічний синій (синій металевий), рефлекс (сріблястий металік), сріблястий лист (металевий), дику вишню (червоний металевий) та глибокий (чорна перлина ). Ось приблизні ціни на оригінальні запчастини та деталі: капот. 11500, передній або задній (голий) бампер. 8000, переднє крило. 4500, блок переднього фари. 2700, заднє світло. 2800.

Технічні характеристики

Седан Volkswagen Polo, побудований на поло на платформі переднього колеса 5-го покоління, але завдовжки 82 мм з базою колеса. Передня підвіска незалежна на стелажах Макферсона, задня частина залежить від напівзалежного. променя крутного моменту. Диск переднього гальма, ззаду. архаїчний барабан.

Бензин CFNA 1,6-літровий випуск 105 «коней», коробка передач за замовчуванням механіка на 5 кроках, необов’язково коробка передач Tiptronic Automatic (з режимом ручного управління). Динамічні та швидкі характеристики, оголошені виробником для двигуна з 5 ручною коробкою передач (6 автоматичної коробки передач). прискорення до “сотень” протягом 10,5 (12,1) секунд та “максимальна швидкість” 190 (187) км/год у реальних умовах експлуатації підтверджуються. За словами власників, незалежно від типу коробки, седан може бути диспергований до 193-202 км/год (хто для того, що є Garazd). Споживання палива «в житті» також приблизно відповідає даним заводу: у місті 9-10 літрів, на шосе 6,5-7,5 літрів зі швидкістю 120 км/год. Експериментальний характер водіння дозволяє нам стверджувати, що, рухаючись з постійною швидкістю 90-95 км/год поло, седан задоволений лише 5 літрів бензину.

Характеристики вишні та тестові накопичувачі

Автомобіль добре очевидний для керма, тримає прямо і входить у вигини, підвіска помірно жорстка та енергетична інтенсивна. Шасі налаштовано з оптимальним балансом для комфортного руху на зламаних дорогах та високої швидкості руху на шосе з хорошою якістю покриття.

На нашу думку (збігається з думкою більшості власників автомобілів) призупинення седана поло є найкращим серед конкурентів сегмента компактного седана. У роботі шасі, двигуна та коробки передач просто немає недоліків, автомобіль використовує вузли та збори, протестовані часом на інших моделях Volkswagen AG.

Найбільша проблема, за словами власників.

Німецькі автомобілі (а генетично поло, седан.справжній «німецький») розроблені для високоякісних та фірмових матеріалів, це стосується також витратних матеріалів (нафти, фільтрів, гальмівних колодок, підшипників, амортизаторів та інших деталей). Щодо того, яке моторне масло вибрати для синтетики двигуна Polo Sedan 5W-30 підходить, що відповідає класифікації VW 504 00/507 00.

Як знайти? Коди Volkswagen можуть бути важко знайти, хоча в більшості випадків пластина VIN, де вказується тіло фарби тіла на Volkswagen Cars, знаходиться в багажнику під заповідником.

Вони щойно надруковані на папері, що гарантовано зникне саме тоді, коли вам потрібно його знайти. Коди кольорових кодів VW, як правило, два, три чи чотири цифри. Іноді вони також можуть бути поєднанням букв і цифр.

На малюнку нижче ви можете побачити варіанти розташування пластини VIN залежно від моделі.

Приклади пластини VIN Volkswagen Vin.

Як і де дізнатися власний код фарби на седані VW Polo

Як і де дізнатися власний код фарби на седані VW Polo. Вибір кодового олівця, розпилення для седана VW Polo.

Фарба. олівець 18 мл призначений для самостійного ремонту (відновлення зовнішності) не суттєвого пошкодження фарби тіла, стружки, подряпин, з нею ви можете без особливих зусиль повернути цілісність покриття вашого автомобіля, Автомобіль буде виглядати як новий.

Включено: дві банки 9 мл. Фарба і лак. В обкладинках мікросхем для чіпів. Для невеликих подряпин краще використовувати зубочистку.

Аерозоль. фарба 300 мл. Цей набір має два танки 150 мл. Включено: фарба та лак. Спосіб застосування: Знищити поверхню. Нанесіть фарбу на чіп або подряпин до заповнення (вирівнюючи поверхню). Дайте суху між шарами протягом 20-25 хвилин. Нанесіть лак, щонайменше два шари. Дайте висохнути 24 години. Очищена водою водою з водою для вирівнювання поверхні. Шліфуйте поверхню. Позначення NN Auto Volkswagen з 1985 по 1996 рік.

Де знайти номер фарби VW Polo Sedan:

У багажнику біля ніші запасного колеса. У фотографії RL7L фарба.

У службовій книзі. У фотографії Rl7n фарба.

Де ще можна знайти код фарби. Якщо ви не знайшли номер. Volkswagen не має багато кольорів турбуватися.

— Белый Candy White LB9A: LST0U2B9A — Белый Pure White LC9A: LST0U2C9A — Серый Urano LI7F: LST0U2I7F — Серебристый Reflex LA7W: LST0M2A7W — Серебристый Silver Leaf LR7L: LST0M2R7L — Синий Night Blue LH5X: LST0M2H5X — Чёрный Deep Black: LST0P2C9X — Бежевый Titanium LA1X : Lst0m2a1x. коричневий ірис коричневий lh8z: lst0m2h8z. червона дика вишня: lst0m2a3t. жовта савана ld1e: lst0u2d1e Ви не знаєте суглобового, але ви знаєте код. Припустимо, у службовій книзі або на тарілці код фарби LA7W. Якщо вам потрібен олівець: lSt. олівець, 0m2. металевий колір, 0p2. колір перлів.

LST0M2A7W. Metallic. Наприкінці ми поставили три символи з існуючого коду LA7W. Якщо вам потрібен спрей: LLS. Spray, 0m6. Металевий колір, 0p6. Колір Pearl Color.

Lls0m6a7w. металевий. Наприкінці ми поставили три символи з існуючого коду LA7W. VAG Volkswagen Audi Group Paints для Audi, Skoda, Volkswagen Vin Code.