DIY Sedan Cleaner Cleaner Polo. Далі наповніть нову охолоджуючу рідину.

Тема: Очищення кондису та охолоджувальних радіаторів ззовні.

Панове, скажіть мені, де для недорого ви можете, як правило, очистити радіатор Конде в Петербурзі?Заздалегідь дякую!

0̶1̶/̶a̶w̶m̶/̶5̶h̶p̶1̶9̶/̶f̶m̶i̶c̶/̶c̶h̶i̶p̶/̶r̶1̶8̶siy sedan without skin and hatch t̶a̶t̶a̶, ̶o̶p̶e̶l̶, ̶m̶p̶s̶, ̶ honda 5d 5d

Реєстрація Touareg 15.07.2008 Адреса Росія, Санкт.Петербург, Колпіно Крухіно. Вік 44 Повідомлення 2,802 записи у щоденнику 11

Дякую:
Отримано: 54 Надіслано: 31

Примхливий і стабільний. Марне заняття. ВСІ Г. Розташований між радіаторами. Так, лише бампер з підсилювачем для видалення та радіатором Кондей, щоб розстебнути цю дрібницю, а інший або небажання може бути сильно або небажанням. Ivan81, в принципі, в будь.якій службі, з якою ви знаєте, що можете зв’язатися, нехай вони розбирають і вимийте вас. Там робота ноги та з курцями протягом години.

І за гроші, скільки може зробити ця процедура.Ну, щоб знати, щоб не бути розведеним у службі!

Заміна радіатора охолодження Volkswagen Polo Sedan

Заміна радіатора на Volkswagen Polo необхідна, якщо витік у системі охолодження знайдено. У цій ситуації терміново проводити ремонт. Без радіатора автомобіль не зможе працювати, оскільки двигун перегрівається і не вдасться. Процедуру можна зробити своїми руками, вам просто потрібно дотримуватися певної інструкції.

Щоб видалити та встановити радіатор, вам знадобиться набір гайкових ключів та головки. Плоска викрутка, а також перехресна форма.

Інструкції щодо заміни радіатора охолодження на седан поло

Процедура проста, але важливо дотримуватися всіх кроків. Усі роботи, пов’язані з радіатором, виконуються, коли двигун охолоджується вниз.

 • Перш за все, варто вимкнути клемну клему, він веде до акумулятора.
 • Рідина осушується в системі охолодження.
 • Блок з проводами відключається для ближнього та високого світла.
 • Засувка стиснута, а пальник турнік витягується для роботи поворотних сигналів. Отримує лампу з передньої частини розміру. Візьміть викрутку в руки, а мікросхема знімається з електричного коректора. Над фари спереду потрібно скрутити два гайки. Подолати опір засувки і рухайтеся вперед по фарі. Після цього вам потрібно розібрати його. Друга фара видаляється однаковими.
 • На підкладках переднього бампера є кілька горіхів, їх потрібно буде відкрутити. У центрі нижче вам потрібно буде знайти гайки та видалити їх. Необхідно подолати опір кріплень у отворах фари, зони з обличчям радіатора та передніх крилах автомобіля. З акуратними рухами потрібно взяти бампер з тіла. Бампер слід видалити.
 • Необхідно розібрати вхід повітря.
 • Вимкніть блок електричного вентилятора. Видавити кріплення і вийміть вентилятор за допомогою кожуха.
 • Виконайте демонтаж шланга, відповідального за нагрівання та вентиляцію картера двигуна.
 • Послабте затискач, який приймає, і приносить шланги системи охолодження та вимкніть трубки.
 • Залишається скрутити чотири гвинти, прикріплені до радіатора та тіла.
 • Радіатор знаходиться на подушках, які слід добре перевірити, якщо є якась шкода. Якщо присутні мікросхеми або деформація, то її потрібно змінити.
 • Усі деталі також збираються лише у зворотному порядку.
 • Антифриз наливається в систему, а пробок повітряні дорожні рухи видаляються.

Після завершення роботи ми рекомендуємо перевірити стан радіатора та інших вузлів.

Що забруднює систему охолодження

У робочому двигуні антифриз відокремлюють від масла та спалювання паливної суміші металом, з якого виготовляються блок циліндра (BC) та головка циліндра (GBC), а також прокладка, встановлена ​​між ними. Якщо високоякісна охолоджуюча рідина затоплена, то він не взаємодіє з металом, а також з невеликими продуктами спалювання палива, а рідина погана якості реагує з алюмінієм, з якого виготовляється HBC, що призводить до появи червоного кольору слиз в антифризі антифриз в антифриз.

Якщо прокладка HBC пошкоджена, то масла та залишки незавершеної паливної суміші потрапляють у охолоджуючу рідину. Ще однією причиною забруднення системи охолодження є змішування несумісних антифризу. Якщо під час заміни теплоносія стара рідина не була повністю просочена, то нова, але несумісна зі старим, то утворення слизу та шлаку розпочнеться в системі, яка буде засмічувати канали. Когда такие загрязнения попадают в радиатор, то постепенно снижают его пропускную способность, из-за чего снижается эффективность охлаждения в основном теплообменнике и нагрева воздуха в теплообменнике печки.

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

Якщо машинний двигун тривалий час працює зі зіпсованим антифризом, то слиз і осад перетворюються на скоринку, яка засмічує канали системи охолодження, саме тому двигун перегрівається і кипить навіть під час роботи під мінімальним навантаженням.

Як промити плиту

Перш ніж вживати будь.яких дій, встановіть точну причину, чому ефективність піч знизилася. Пам’ятайте: промивання піч автомобіля без видалення ефективно лише тоді, коли причиною ефективності нагрівача є відкладення в радіаторі печі. У всіх інших випадках вам доведеться розібрати плиту та ремонтувати або змінити несправні деталі. Якщо в плиті немає дефектів, а в резервуарі для розширення є емульсія або рідина стала товстішою, ніж повинна бути, то перейдіть до миття.

Недосвідчені драйвери, враховуючи видалення радіатора важкою та марною роботою, починають таке промивання, не встановлюючи причин несправності та без визначення матеріалу, з якого здійснюється теплообмінник. Найчастіше результатом їх дій є погіршення роботи системи охолодження двигуна з подальшим кипінням та деформацією GBC, після чого вартість ремонту електроенергії перевищує витрати на придбання контрактного двигуна внутрішнього згоряння.

Обладнання та матеріали

Основним матеріалом для миття системи охолодження автомобіля є:

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

Щоб вибрати правильний матеріал, врахуйте, з чого виготовляються основні та нагрівальні радіатори. Якщо вони обидва виготовлені з алюмінію, тоді використовуйте лише кислоти, якщо від міді, тоді використовуйте виключно соду. Якщо один радіатор є міддю, друга латунь (мідь), то ні луги, ні кислоти не підходять, оскільки в будь.якому випадку постраждає один із радіаторів.

Теоретично ви можете промити радіатор нагрівача, не запускаючи двигун, щоб після нагрівання термостат не відкриває великого кола, а врізання електричного насоса в жодну його трубку для циркуляції антифризу, але це буде лише a Тимчасовий захід, який коротко покращить роботу плит, але погіршить системи охолодження двигуна загального стану. Результат такого миття, яке було зроблено таким, щоб не зняти радіатор з високим ступенем ймовірності, перегріватимуть двигун, після чого знадобиться дорогий ремонт, тому жоден майстер не робить такого маніпуляції.

Інтернет рекламується в Інтернеті, запевняючи, що він добре виключає засмічення і не пошкоджує радіатор, але більшість позитивних відгуків про нього виплачуються, і ті випадки, коли це дійсно допомогло, відбувалися там, де скоринка ще не утворилася на стіни каналів. Тому немає реальних засобів для очищення системи охолодження, діюча речовина, в якій не є лугом або кислотою, не існує.

Крім того, для промивання вдома вам знадобиться:

 • чиста вода, це можливо з водопостачання;
 • контейнер для осушення теплоносія;
 • контейнер для приготування розчину;
 • новий антифриз;
 • жалюгідні ключі, розмір 10-14 мм;
 • Озеро для заповнення нового антифризу.

Пам’ятайте, якщо вода з водопостачання хлорована, то перед заливкою її потрібно захищати протягом декількох днів. За цей час хлор вийде, і вода не становитиме загрозу для машини.

Порядок дій

Щоб промити радіатор без демонтажу, зробіть це:

 • Якщо кран встановлений на вашому автомобілі перед нагрівачем, то відкрий його.
 • Злити антифриз з великих і малих кола. Для цього відкрутіть зливні пробки на блоці двигуна та радіатор охолодження. Зберіть в контейнері рідину, не дозволяйте йому розливати його на землю.
 • Скрутити пробки.
 • Налийте чисту воду, поки система не заповниться.
 • Зробіть двигун, зачекайте, поки вентилятор охолодження увімкнеться.
 • Підніміть швидкість до третини або чверті від максимально допустимого (не з червоної зони) і дайте двигун працювати в цьому режимі протягом 5-10 хвилин.
 • Заглушити двигун, чекайте його охолодження.
 • Злийте брудну воду і знову промийте.
 • Після другого промивання водою зробіть розчин кислоти або лугу з міцністю 3-5%, тобто 10 літрів води потребуватиме 150-250 грам порошку. Якщо ви використовуєте концентрат оцту (70%), то йому знадобиться 0,5–1 літри. Вилийте сироватку молока, не розбавляючи водою.
 • Після заповнення системи дістаньте двигун і стежте за рівнем розчину в резервуарі для розширення, додайте нове рішення, коли випромінюється повітряний трафік.
 • Підніміть швидкість двигуна до чверті від максимуму і залиште його на 1-3 години.
 • Заглушити двигун і, чекаючи його охолодження, злийте суміш.
 • Промийте двічі водою, як описано вище.
 • Вторгніть воду втретє і нагрівали двигун, перевірте роботу печі. Якщо його ефективність не підвищилася, повторіть промивання сумішшю.
 • Після остаточного промивання чистою водою налийте новий антифриз і вийміть повітряні пробки.

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

Цей алгоритм підходить для автомобіля будь.якої марки та моделі, незалежно від року випуску. Пам’ятайте, якщо родовища накопичилися в каналах системи охолодження двигуна, ви не можете обійтися без розбирання та повного очищення, спроба промити систему охолодження без зняття радіатора нагрівача лише погіршить стан електроживлення.

Чи варто платити за очищення радіатора парою?

Деякі вимивання автомобілів пропонують очищення радіатора потоком пари, якщо чесно, це не дає ніякого значення з очищеним повітрям (за винятком того, що пил у повітрі трохи менше), але очищення радіатора не на кожній раковині, а Стиснене повітря знаходиться в будь.якому гаражі, підготуванні шин, шини, шини, шини. Мойка.

Чи варто промивати сотку радіатора після очищення?

Чесно кажучи, якщо ви хочете ідеального зовнішнього вигляду-соти радіатора можна промивати, але проблема полягає в тому, що через 1-2 тижні вони будуть виглядати як мийка Особисто я перестав мити радіатори 3 роки тому. І я очищаю радіатор з видуванням до початку літнього сезону у квітні. травні.

Я намагався використовувати радіатори для використання такої хімії:

Я не знайшов жодної різниці в порівнянні зі звичайним авто.шампоном! Тож це не що інше, як робота маркетологів Перший раз, коли він не був промлений і покритий піною з третій раз, повністю промитого (але я впевнений, що втретє з однією водою втретє все буде промитися точно так само.

Якщо у вас є щось доповнити статтю про методи очищення радіатора без видалення, залиште коментарі.

Як видалити решітку радіатора на седані Volkswagen Polo

Заміна рамки радіатора (телевізор)! | Автор теми: Alile

Рамка радіатора зламалася, публікація говорить, що якщо ви її зміните, вам потрібна сама рама та деякі інші кріплення, такі як вони одноразові, і при заміні вам потрібні нові, якщо хтось займався цією захоплюючою діяльністю, скажіть, що мені, що мені, будь ласка, що мені, будь ласка, що мені Ці кріплення називаються, інакше я навіть продавець у журналі, я не можу пояснити, що мені потрібно.

Джордж (Мейр) змінив 8000

Konstantin (Assunto) змінив телевізор, не купував жодних одноразових кріплень, вони накопичуються до вас

Євгені (Джамела) Я також змінився і не купував жодних кріплень, я не змінив ОД, я вийшов близько 4000 і встановив мене на 2000, годину роботи всіх.

Іван (Ейнан) Іллі, вони щось керують тобою. Але, можливо, цей седан VW Polo-це нижня подушка стаття: 1k0121367f або також vw polo sedan bide cush у гумовому статті: 1k0121367p або ці дефлектор седана vw polo sedan deflector: 6RU121283-VW. Там немає нічого, я теж змінився! І, якщо ви його лопаєте, вас не можна припаять і зміцнюють тарілкою. Хороший ремонт.

Ілля (Ішак) Іван, здається, є зліва. Дякую.

Ілля (Ішак) Іван, але не там, він лопнув так, прямо прямо. Дякую.

Олексій (Данні) нічого не зламав тричі, єдине, що потрібно отримати засувку для витяжки назад, вперше, довелося роздути, стара кадр повернув весь кадр

Володимир (Дженкін) Так! Так. Це дві еластичні смуги.! Я вже змінив їх п’ять разів. Двоє з них сам склеювали цей трахканий кадр! Як і в лісі для грибів або риболовлі. прощай рамка. Тепер я давно подорожую на “мотузці.шнурках” для радіатора тіла. Нижня частина телевізора непотрібна. бо вона дуже низька. Є лише датчик температури “заборгований”, не відриваються. склеювання та подорожі так)) я їздив чотири роки і норми.

Ілля (Ішак) замінив кадр. До речі, без будь.яких гумових смуг, потрібна була лише сама рама, і це все. Рама. 3870 Робота. 2520.

Хлопці Олександра (Вібху), у мене була пластикова частина від мене з двох сторін. Тепер висить на одному гвинті. Дзвоніть статтю

Mikhail (Leonoor) Я також йду з прикріпленою рамою (тріщин на одній стороні) на затискач. Другий рік минув, все нормально, воно все ще не напружує. Я принципово не змінював кадр, він все одно зламається під час гачка. Стиснутий із захистом, все нормально.

Олександр (vibhu) При заміні рамки радіатора датчик температури не потрібен для відключення, а також капітан. Щоб полегшити негайно замовити замок капота, t. до. Це дуже важко, і є шанс зламати. Хто мав шматки рами, на яких встановлені подушки радіатора, їм доведеться їх купувати. Ціна питання 3500, робота 4000.

Сергій (Аконі) люди знайшли дуже інформативний аналіз заміни рамки радіатора, https: // wwww. Drive2.ru/l/3524546/

Олексій (Данні) Іллі, телевізор має близько 4 для заміни Бірюзі 22. 2 атак з тривіального будівлі 1, 5 , я незабаром зміню або захоплюю його з зими, я йду з тріснутою

Олексій (Данні) Майкл, де вони зробили затискач, який час стало за гроші

Михайл (Леонор) зробив це сам на спостережній ямі. 1 година. Класичні екрани.

Андрій (llwyd) Скільки коштує заміна рамки радіатора?

Видалення решітки радіатора на седані поло.

Як зняти решітку на седані Polo Sedan 2013, не знімаючи бампер.

27 жовтня 2015 р 4 хвДодний користувачем Grizzly DrivetVkak для видалення решітки на седан-седан 2013 року без видалення захисту бампера радіатора Volkswagen Polo Sedan (v рестайлінг) 2015-n. у.

15 квітня 2014. 5 хв Додано пальто користувача Павла Крілова на радіаторній решітці на седані Polo Як видалити бампер Volkswagen Polo за 5 хвилин. тривалість: 6:33.

Автомалін | Тема Автор: Діамант

Новий седан VW Polo був помічений на тестах у Бразилії

Перші фотографії “шпигун” майбутньої моделі Volkswagen Polo 2018, яка стане частиною нової “сім’ї” німецького автовиробника, яка також включатиме хетчбек, кросовер та пікап.

Нова модель була помічена під час тестового проїзду на шосе Сан.Паулу в Бразилії. До речі, тут новий седан Polo змінить «місцеве» модельне плавання, яке здійснюється на основі популярного хетчбека Gol в Латинській Америці. Як видно з зображень, новинка уважно перегукується з «маленьким.роздуттям» ново покоління Volkswagen Polo: автомобілів мають однакові фари, бампери, решітка радіатора, вхідні двері, а також форма лобового скла. Це говорить про те, що седан Volkswagen Polo. це продовження нової лінійки автомобілів німецького виробника.

Згідно з попередніми даними, седан буде побудований на спрощеній версії платформи MQB, яка називається MQB-A0 і отримає розширену колісну базу. Згідно з неофіційними даними, розміри колісної бази становитимуть 2, 56 метрів, що на 10 сантиметрів більше, ніж у поточній версії бразильського Gol Gol “Hatchback-twin”, яка побудована на платформі PQ24.

Що стосується технічної частини, то інформація наразі на даний момент надзвичайно дефіцитна. Зокрема, відомо, що в Бразилії базою для нової моделі буде 1.літровий бензиновий двигун з об’ємом 1 літр. Також покупцям у цій країні буде запропоновано модифікацію з 1.літровим турбо двигуном. У яких характеристиках машина буде запропонована на інших ринках, невідома.

Як видалити решітку радіатора на седані Volkswagen Polo

Заміна рамки радіатора (телевізор)! | Автор теми: Alile

Рамка радіатора зламалася, публікація говорить, що якщо ви її зміните, вам потрібна сама рама та деякі інші кріплення, такі як вони одноразові, і при заміні вам потрібні нові, якщо хтось займався цією захоплюючою діяльністю, скажіть, що мені, що мені, будь ласка, що мені, будь ласка, що мені Ці кріплення називаються, інакше я навіть продавець у журналі, я не можу пояснити, що мені потрібно.

Джордж (Мейр) змінив 8000

Konstantin (Assunto) змінив телевізор, не купував жодних одноразових кріплень, вони накопичуються до вас

Євгені (Джамела) Я також змінився і не купував жодних кріплень, я не змінив ОД, я вийшов близько 4000 і встановив мене на 2000, годину роботи всіх.

Іван (Ейнан) Іллі, вони щось керують тобою. Але, можливо, цей седан VW Polo-це нижня подушка стаття: 1k0121367f або також vw polo sedan bide cush у гумовому статті: 1k0121367p або ці дефлектор седана vw polo sedan deflector: 6RU121283-VW. Там немає нічого, я теж змінився! І, якщо ви його лопаєте, вас не можна припаять і зміцнюють тарілкою. Хороший ремонт.

Ілля (Ішак) Іван, здається, є зліва. Дякую.

Ілля (Ішак) Іван, але не там, він лопнув так, прямо прямо. Дякую.

Олексій (Данні) нічого не зламав тричі, єдине, що потрібно отримати засувку для витяжки назад, вперше, довелося роздути, стара кадр повернув весь кадр

Володимир (Дженкін) Так! Так. Це дві еластичні смуги.! Я вже змінив їх п’ять разів. Двоє з них сам склеювали цей трахканий кадр! Як і в лісі для грибів або риболовлі. прощай рамка. Тепер я давно подорожую на “мотузці.шнурках” для радіатора тіла. Нижня частина телевізора непотрібна. бо вона дуже низька. Є лише датчик температури “заборгований”, не відриваються. склеювання та подорожі так)) я їздив чотири роки і норми.

Ілля (Ішак) замінив кадр. До речі, без будь.яких гумових смуг, потрібна була лише сама рама, і це все. Рама. 3870 Робота. 2520.

Хлопці Олександра (Вібху), у мене була пластикова частина від мене з двох сторін. Тепер висить на одному гвинті. Дзвоніть статтю

Mikhail (Leonoor) Я також йду з прикріпленою рамою (тріщин на одній стороні) на затискач. Другий рік минув, все нормально, воно все ще не напружує. Я принципово не змінював кадр, він все одно зламається під час гачка. Стиснутий із захистом, все нормально.

Олександр (vibhu) При заміні рамки радіатора датчик температури не потрібен для відключення, а також капітан. Щоб полегшити негайно замовити замок капота, t. до. Це дуже важко, і є шанс зламати. Хто мав шматки рами, на яких встановлені подушки радіатора, їм доведеться їх купувати. Ціна питання 3500, робота 4000.

Сергій (Аконі) люди знайшли дуже інформативний аналіз заміни рамки радіатора, https: // wwww. Drive2.ru/l/3524546/

Олексій (Данні) Іллі, телевізор має близько 4 для заміни Бірюзі 22. 2 атак з тривіального будівлі 1, 5 , я незабаром зміню або захоплюю його з зими, я йду з тріснутою

Олексій (Данні) Майкл, де вони зробили затискач, який час стало за гроші

Михайл (Леонор) зробив це сам на спостережній ямі. 1 година. Класичні екрани.

Андрій (llwyd) Скільки коштує заміна рамки радіатора?

Видалення решітки радіатора на седані поло.

Як зняти решітку на седані Polo Sedan 2013, не знімаючи бампер.

27 жовтня 2015 р 4 хвДодний користувачем Grizzly DrivetVkak для видалення решітки на седан-седан 2013 року без видалення захисту бампера радіатора Volkswagen Polo Sedan (v рестайлінг) 2015-n. у.

15 квітня 2014. 5 хв Додано пальто користувача Павла Крілова на радіаторній решітці на седані Polo Як видалити бампер Volkswagen Polo за 5 хвилин. тривалість: 6:33.

Автомалін | Тема Автор: Діамант

Новий седан VW Polo був помічений на тестах у Бразилії

Перші фотографії “шпигун” майбутньої моделі Volkswagen Polo 2018, яка стане частиною нової “сім’ї” німецького автовиробника, яка також включатиме хетчбек, кросовер та пікап.

Нова модель була помічена під час тестового проїзду на шосе Сан.Паулу в Бразилії. До речі, тут новий седан Polo змінить «місцеве» модельне плавання, яке здійснюється на основі популярного хетчбека Gol в Латинській Америці. Як видно з зображень, новинка уважно перегукується з «маленьким.роздуттям» ново покоління Volkswagen Polo: автомобілів мають однакові фари, бампери, решітка радіатора, вхідні двері, а також форма лобового скла. Це говорить про те, що седан Volkswagen Polo. це продовження нової лінійки автомобілів німецького виробника.

Згідно з попередніми даними, седан буде побудований на спрощеній версії платформи MQB, яка називається MQB-A0 і отримає розширену колісну базу. Згідно з неофіційними даними, розміри колісної бази становитимуть 2, 56 метрів, що на 10 сантиметрів більше, ніж у поточній версії бразильського Gol Gol “Hatchback-twin”, яка побудована на платформі PQ24.

Що стосується технічної частини, то інформація наразі на даний момент надзвичайно дефіцитна. Зокрема, відомо, що в Бразилії базою для нової моделі буде 1.літровий бензиновий двигун з об’ємом 1 літр. Також покупцям у цій країні буде запропоновано модифікацію з 1.літровим турбо двигуном. У яких характеристиках машина буде запропонована на інших ринках, невідома.

Вийміть клеми з акумулятора

Знімаючи труби радіатора, можливо, доведеться відключити кілька роз’ємів електропроводки. Тому для того, щоб уникнути помилок системи управління, краще де.енергізує бічну мережу, видаливши клеми з акумулятора. Спочатку мінус, потім. плюс.

Раніше переконайтеся, що нагрівач встановлений для максимального нагрівання. Якщо контроль здійснюється за допомогою крана, то у закритому положенні він заблокує протоку рідини і заважає.

Вийміть труби з радіатора плитки

Знайдіть і відключайте дві тонкі труби, які переходять до салону. Вони розташовані між двигуном та перегородкою моторного відсіку. Зазвичай їх легко виявити, але якщо ви не можете помилитися або боятися, перейдіть з документацією на машину або подивіться в Інтернеті.

Потім просто послаблюйте затискачі затискачів і вийміть трубки, обертаючись з боку в бік. Будьте готові до того, що з них витікає трохи більше охолоджуючої рідини.

Розміщення конденсатора на машину та причини його забруднення

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

Конденсатор. це назва кондиціонерної частини, яка називається радіатором серед автомобілістів. У більшості випадків він розміщується в моторному відсіку автомобіля, перед радіатором льоду. Технічно це пов’язано з тим, що в цьому місці відбувається найкраще видування потоку в ефірі повітря. Крім того, є вентилятор, який допомагає при перегріті в системах.

Холодоагент у системі кондиціонера автомобіля. Freon. Коли пристрій увімкнено, після запуску машини спрацьовує електромагніт, який привертає шків компресора до затискаючого диска і запускає систему в експлуатацію. Під тиском, утвореним компресором, фреон потрапляє в радіатор, де, під впливом зустрічного потоку повітря та вентилятора, він трохи охолоджується і перетворюється на рідину.

Потім він проходить через приймач випарнику, охолоджує повітря і повертається до компресора. У той же час, волога осідає і накопичується на випарнику, повільно тече під дном автомобіля.

Під час роботи кожен власник автомобіля з кондиціонером стикається з тим, що в кабіні починає з’являтися неприємний запах.

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

 • Завдяки засміченню пилом, камінчикою та комахами робоча ємність радіатора кондиціонера зменшується, оскільки при забрудненні він нагрівається гірше, охолоджує холодоагент, що надходить з компресора;
 • Волога накопичується на деталях випарника, які змішування з пилом та брудом сприяють розвитку мікробів, грибів та цвілі.

Насправді з’являється не лише неприємний запах. Патогенні мікроби, грибкові суперечки та частинки шкідливої ​​цвілі починають потрапляти в салон, що негативно впливає на здоров’я водія та пасажирів.

Є лише один вихід. Потрібно очищення кондиціонера. Обов’язково очистіть радіатор. Ви можете зробити це як у технічному центрі, так і своїми руками.

Можливі методи промивання конденсатора

Найпростіший, але найдорожчий метод. передати машину автоцесту для миття радіатора. У спеціалізованих організаціях прибирання можливе як при зняті одиниць, якщо промивання здійснюється під потоком води, або без розбирання, якщо очищення проводиться за допомогою паровий струменя.

З цією метою на автомийці є спеціальні газогенератори, які постачають потік гарячого повітря до ребрів соти конденсатора. Цей потік не забезпечує такого тиску на крихкі ребра стільників, як потік води від Керера. Безпека залишається патчами та Microshwa. Процедура очищення поролів займає півгодини.

Ви можете очистити конденсатор своїми руками. Більше того, сама сама чистка не представляє себе. Труднощі виникають у процесі видалення радіатора льоду та самого конденсатора, якщо власник автомобіля вважає це необхідним.

Очищення конденсатора без видалення радіатора охолодження двигуна не рекомендується, оскільки в таких умовах буде важко ефективно виконувати роботу. Клітинна поверхня конденсатора обмежена.

Наступна процедура очищення кондиціонерних агрегатів з водою з власними руками є.

 • Зніміть радіатор льоду за допомогою інструкцій для операції та ремонту автомобіля.
 • Зовні вийміть передній бампер і решітку автомобільного радіатора.

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

 • Отримавши доступ до конденсатора, спочатку потрібно промийте його невеликим потоком води зсередини, а потім ззовні. Очищення таким чином проводиться кілька разів, по черзі. зсередини та зовні. Перед очищенням конденсатора бажано. Очищення не повинно здійснюватися з потоком під великим тиском, оскільки існує велика ймовірність пошкодження плитних бюстів радіатора.

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

 • Ви також повинні очистити радіатор двигуна, а потім встановити його назад. Не рекомендується зняти конденсатор, оскільки він заправляє фреон, а фахівці зобов’язані працювати з такими холодоагентами.

Увага! Очищення радіатора кондиціонера повинно починатися зсередини, тому що весь бруд набивається зовні. У цьому випадку потік води, шар комах та бруду забиті назовні, негайно буде легко видалити.

sedan, polo, нову, охолоджуючу, рідину

Якщо вам ще потрібно зняти радіатор своїми руками, то процедура в цьому випадку така:

 • Від’єднайте трубки, що з’єднують конденсатор, до системи кондиціонування та кріплення, що тримають радіатор на корпусі автомобіля;
 • Зафіксуйте його у вертикальному положенні в місці, де можна використовувати велику кількість води та спеціальних хімічних речовин;
 • Обробляйте ребра соти радіатора концентрованою рідиною, призначеною для видалення сушених комах з поверхонь;
 • П’ятнадцять хвилин після переробки хімією з відстані 0,5 метра очистіть неводний потік води під кутом 90 градусів до конденсатора;
 • Процедура очищення проводиться по обидва боки частини;
 • При необхідності повторіть весь процес миття кілька разів.

Крім того, внутрішні поверхні радіатора кондиціонера очищаються. Для цього весь вихід закритий на видаленому конденсаторі. Вода з рідиною, розчиненою в ній, виливається всередину для промивання радіатора. Вона допомагає видалити іржу, масштаб, мул.

Ця рідина додається до пропорції, суворо відповідні інструкції для використання. В іншому випадку ви можете пошкодити елементи конденсатора.

Через 10. 15 хвилин злийте промивну рідину і промийте нутрощі радіатора водою щонайменше п’ять разів. Ця процедура допомагає покращити продуктивність підрозділу.

#Service: Заміна антифризу та промивання радіатора

Усім доброго вечора!Як я планував, він замінив антифриз і промив радіатор Керром. Природно, покриті відразу і все просочення.Насправді було трохи страшно розібрати, т.до. Я зробив це взагалі вперше в житті, але, борючись зі своїми страхами, так би мовити, я почав.

Я не буду робити дуже детальні інструкції з фотографією, але скажу найосновнішим. В принципі, в просторі приводу ви можете знайти багато записів для розбирання морди.

Він підняв машину з гнізда з обох боків, поклав козлів, відкрив капюшон.

З необхідного нам інструменту: Плоска викрутка, TORX T30, TORX T20, ключ/голова 10 мм, ключ/голова 15 мм, ключ/голова 13 мм і храповик з подовжувачами відповідно.

Почніть з видалення фари. Для цього вийміть мікросхему з кожної фари, у моєму випадку це лише дві чіпси, на кожному, здавалося, 4 на потоці фар на кожному. Далі відкрутіть 4 болти з ключем T30, по два з кожного боку, позначені стрілками на фотографії.

Далі, обережно штовхаючи фари зсередини, ми витягуємо їх з нижніх засувок і відкладаємо їх, щоб вони не втручалися і не дай Бог) не зламати). Виявляється така картинка:

Ми відкрутимо трубу повітряного фільтра, є два гвинти, що знаходяться самостійно, ви можете побачити їх, нахиливши голову і подивіться під решітку радіатора.Далі ми відкрутимо гриль радіатора (два болти позначені клавішею червоних стріл) T20. Далі натисніть на засувки, зазначені жовтими стрілками:

Далі, все той самий ключ T20 Ми відкрутимо бамс обкладинки до бампера, 4 з них з кожного боку, також на дні бампера, є ще 7 або 8 болтів, які також потрібно відкрутити.

Не забувайте про болти кріплення на бампер до крила. На кожному боці один болт. Ми їх крутимо

Акуратно вийміть бампер із засувок, вийміть його. Далі відкрутіть нижні дужки фари, на кожному з них 4 болти, вам потрібен ключ T30, Призначений Червоні стрілки На фотографії нижче:

Тепер ми починаємо видаляти рамку радіатора, тобто “телевізор”, для цього ключ T30 Потрібно відкрутити 2 болти з боків, фотографій немає, вони вище, ніж кронштейн фари, інший нижче. Підсилювач відкручений головою 15, трьох болтів з кожного боку. До речі, ми не повинні забути зняти пластиковий кронштейн із підсилювача разом із зовнішнім датчиком температури повітря, він вказаний у червоному колі на фотографії вище. Я зняв датчик з кронштейна, але не думав про кронштейн, коли зняв підсилювач, поклав його на землю, почув тріщину), тоді я зрозумів, що не побачу кронштейн і недоторканим і безпека) я замовив новий оригінал, це коштувало мені лише 105, це коштувало мені 105, код постачальника. 5m0820536a. Але, оскільки я вже зібрав все, поки що я склав дві частини і потиснувся стрічкою до підсилювача)), новий ляже до художника, незабаром буде потрібно намалювати два бампери та пороги.

ВАЖНО! Не забываем подставить какой то упор под капот, в моем случае это была металлическая труба, иначе если вы открутите телевизор, он упадет вместе с вашим капотом))

І, здається, все було просто, але його там не було)) я зіткнувся з проблемою, що я забув відключити кабель капота і в результаті телевізор разом з радіатором, вивішеним на кабелі)) для того, щоб Відключіть його, мені потрібно відкрутити верхню дужку фари, на його зворотному боці є щось на зразок прямокутної чорної коробки. Як ви, мабуть, здогадалися, кабель там прихований. Обкладинка цієї коробки відключається двома засувками з боків, кабель чіткий і просто відключений. Кронштейн видаляється, відкрутивши три болти ключем T30

Чесно кажучи, коли я побачив свій радіатор, я був здивований, враховуючи, що ніхто його не стріляв один раз і не мив його, він був у досить гарному стані.

Далі, тут, напевно, за недосвідченістю я зіткнувся з іншою проблемою, я повністю забув відключити форсунки

Він видалив радіатор, відключив вентилятор і зрозумів, що я ніколи не бачив таких чистих радіаторів. До речі, він відключений просто, зліва і праворуч є засувки з ліворуч і праворуч. На фотографії нижче позначені фан.кріплення позначені червоними колами. Крім того, при відключенні радіатора від телевізора вам потрібно буде відкрутити два болти з боків, вони позначені червоними стрілками на фотографії нижче:

Далі зберіть всі мікросхеми ретельно в сумки, вийміть акумулятор. Клеми відкручені ключ/голова на 10 мм, Ми видаляємо мінус (так, так, я знаю, що згідно з правилами безпеки, потрібно було зробити це відразу), з плюсом трохи складніше, це повністю поєднується з чорною пластиковою платформою. Є дві засувки з боку акумулятора, згинайте їх пальцями і підніміть термінал. Далі візьміть брязкальце, подовжувач, 13 мм голова і відкрутіть область знизу, яка тримає нашу батарею, витягніть акумулятор.

Власне, ми беремо Каррер і їхали. Тільки ретельно ми намагаємось не заповнювати генератор, і мозок.

Я використовував очищувачі двигуна від Трава. Код постачальника 116105 і от Кенгуру. Код постачальника 320423, пішов до мене в 350.

Volkswagen Polo, 2017

Volkswagen Polo, 2019

Коментарі 14

У мене є турбіна, але я також хотів, як у високому навчанні (з Chrome)

V в і я приблизно те саме. Мабуть, божевільні ручки))), ну, це нормально.

Ну, як це) цей автомобіль має історію останнього власника на драйві, він поставив бампер і оптику, і я вже доопрацьований)

Питання. це не лише модифікація GT від 1,6 л?

Ні, модифікація GT йде лише з 1.4 турбо двигун

Так, публікація виявилася інформативною та корисною, весь антифриз просто не чітко об’єднався після видалення радіатора чи ні. Ну, загалом, тому, для інформації, антифриз наливається на весь період роботи автомобіля і не потребує заміни. Ви можете перевірити, що в книзі служби ви не знайдете термінів заміни антифризу. І головне в тому, що я особисто зібрався для себе з вашого посту, це те, що все було чисто. це добре, тоді не хуй туди, дякую!

Період експлуатації автомобіля. це гарантійний період або не більше 5 років на деяких паперах розглядається, тож дата закінчення терміну дії записується на банки антифриз))))))))

Не читайте чутки та спекуляції.Існує закон про права споживача, і він вказаний там і наскільки термін служби триває явною та зрозумілою мовою, ніж щоб похитнути деякі посилання на ліві сторінки.Саме згідно із законом, що ці продажі автомобіля працюють на нас Звичайно, зрозуміло, що сам автомобіль може прожити 20 та 40 років з належним доглядом, але це взагалі не працює з юридичними зобов’язаннями. що також є фразою “Сервісне життя”, “гарантуючий період” та “термін зберігання”, і вона не працює навіть темно з такими фразами, як “Свердло, щоб змінити виробник, сказав, що протягом усього життя автомобіля, і моєму автомобілю 99 років))) до всього потрібно підходити правильно та субсидіювати Насправді у нас також є корозія тіла часової шкали у віці 12 років, що є невід’ємною частиною автомобіля та що буде трапляється поруч із самим виробником, для нього це вже буде сміття і абсолютно не зобов’язання відновити його,І насправді, якщо ви покладете тіло на стоянку, то завдяки багатьом кораблем ви можете отримати майже нове пізніше (але це майже фантазія) у нас також є якась 180 тисяч бігу або 12 років роботи далі Сама служба книга та її поля для записів (там може бути трохи зміна, але це не має значення), і це все, і немає нічого більше, як сама машина для фабрики! Термін “періоду експлуатації” закінчився, але насправді автомобіль все ще може переносити і переносити до кінця Конго у вигляді скелета тіла та палички доходу накопичувачів до кінця Роки і не забувайте про реальні періоди терміну зберігання антифризу та будь.яких рідин у чистому банку на полиці та після роботи в двигунах та коробках, щось мені підказує, що якщо вони запропонують придбати 6 років.Толі олія \ антифриз із складу у вухах \ подряпані канастри 6 разів подрібнені та з осадом, тоді будь.яка людина, яка вважає себе нормальною, відмовиться писати посаду на приводі, який “затоплений це протягом усього періоду” в будь.якому автомобілі. Ава.