Як запалити інший автомобіль від Toileg. Як “запалити” машину з зварювальної машини

Чому “світло” машина

Всі сучасні машини з льодом починаються через електричний стартер. Для роботи цього пристрою потрібен електричний струм. Когда штатный аккумулятор машины по какой-то причине садится (это обычно происходит в холодное время года), запуск двигателя привычным поворотом ключа или нажатием кнопки становится невозможен. У цьому випадку ви можете відродити залізного коня кількома способами. Найшвидший і найпростіший з них.це так.зведена “сигарета”.

“Кулінарія” на жаргоні водія відноситься до процесу охоплення бортової мережі автомобіля з донорського автомобіля за допомогою запущених проводів. Підключивши заряджену батарею з виписаним, ви можете запустити двигун, не вдаваючись до заміни акумулятора або починаючи з штовхача, що, до речі, на автомобілях з автоматичною коробкою передач просто неможливо неможливо. “Кулінарія”. це відносно проста процедура, з якою кожен може впоратися. Головне. дотримуватися ряду важливих умов і діяти ретельно. Будь.яка помилка в цьому випадку може зробити дуже дорого.

“Приготування їжі” з іншого автомобіля можливе лише тоді, коли акумулятор вашого автомобіля чомусь просто зійшов. Несправності різного роду не призведуть не лише до бажаних результатів, але й можуть повністю іммобілізувати машину. не тільки ваш, але й ваш потенційний Спаситель.

Коли ти не можеш «запалити» машину

“Готуйте” сучасний автомобіль з іншого автомобіля, ви не завжди можете. Необхідно спостерігати ряд обов’язкових умов. Якщо для старої технології ця процедура майже не має потенційних ризиків, то стосовно нового вимагає надзвичайної обережності та точності. Навіть звичайне відключення клем від акумулятора на сучасній машині може призвести до помилок та відмови важливих систем.

Краще не намагатися запустити двигун машини шляхом “скріпленого”, якщо:

 • Автомобіль раптово затримався, і подальші спроби запустити його зі стандартного акумулятора не призвели до успіху;
 • Є очевидні проблеми в електричному дошці (дроти нагріваються або розплавляються, генератор не працює, стрибки напруги, збої системи безпеки спостерігаються тощо);
 • генератор розірваний;
 • Є хімічний запах або є сліди диму;
 • Є паливне паливо;
 • Акумулятор фізично пошкоджений.

Спроба запустити двигун з донорського автомобіля. це лише якщо ви абсолютно впевнені у своїй службі автомобіля.

Як запустити машину з іншого автомобіля, якщо акумулятор сів

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Нещодавно ми з’ясували, як дістати машину з штовхачем або з буксиром, а також придумали, як це зробити наодинці з кабелем та гніздом. Сьогодні ми розглянемо найбільш “простий” варіант: як запустити машину з викинутим акумулятором, якщо можливо “запалити” від іншого. Слово “просте” не марно взято на цитати: з усією очевидною простотою в процедурі сигарети є важливі нюанси. Давайте пам’ятаємо їх і сформуємо правильну процедуру.

Насправді освітлення автомобіля з виписаним батареєю не завжди виправдано, а іноді навіть відверто ризиковано. Тому для початку давайте позначаємо умови, за яких ця процедура є безглуздою чи небезпечною. Перш за все, це стан акумулятора на машині, яка вимагає допомоги. Якщо він повністю виписаний і тривалий час був на морозі, то майже напевно “зовнішня допомога” не повторює її: електроліт у ньому велика ймовірність замерзання. Інша умова на акумуляторі випливає з цього: Перед освітленням потрібно його оглянути і переконатися, що він не пропустив, не лопне, не протікає і не має інших очевидних пошкоджень чи дефектів. Якщо вони є, підключення службового акумулятора, встановленого на іншій машині, може бути в кращому випадку марним, і в гіршому. ризикованому.

Наступне, що потрібно перевірити перед освітленням. це відсутність проблем з електричною мережею в машині, яку потрібно запустити. Мінімальний діагноз. це перевірка блоку запобіжників для їх цілісності. Спалений запобіжник вказує на наявність проблем у ланцюзі, або навіть коротке замикання. Спроба запустити двигун у цьому випадку означає високий ризик для боротьби з донором.

Останнє, що потрібно перевірити. це перевірити чистоту та стан терміналів проблемного автомобіля. Не всі власники автомобілів турбуються не лише з змащенням, але навіть при періодичному огляді та очищенні клем, і в найсучасніших випадках дроти зовсім не затягнуті на клемі акумулятора, а просто носять на них. Все це погіршує провідність і зменшує ймовірність початку двигуна. Відповідно, в деяких випадках причиною мовчання стартера є не виписаний акумулятор, але поганий контакт, і сигарета тут не допоможе. Тому перед тим, як отримати провід, щоб допомогти, переконайтеся, що контакти та герметичність клем.

Ну, ще однією “додатковою” умовою невдалого початку є відсутність відповідних проводів. На момент запуску дуже великі течії йдуть по них, щоб проводи для освітлення мали достатню частину, хорошу ізоляцію та високоякісні кліщі («крокодили») для підключення до терміналів. Ймовірність успішного старту залежить від якості контакту, а безпека всієї події від якості проводів залежить. Тонкі дроти з рідкими «крокодилами» або, що ще гірше, шматок «побутового» дротяного рани на терміналах. це ризик перегріву, плавлення та вогню.

Процедура освітлення, як правило, дуже проста. Запустіть кабелі для зручності зазвичай мають забарвлення: червоний для підключення позитивних (плюс) контактів та чорного кольору для підключення негативних (мінус) контактів. Послідовність дій при освітленні така:

 • Розмістіть автомобілі якомога ближче для зручної роботи з пускові кабелі;
 • Спочатку підключіть одне затискач позитивного пускового кабелю до плюс клеми тіста донорського автомобіля, а потім другий затискач до плюс клеми акумулятора автомобіля одержувача;
 • Підключіть один затискач негативного запуску кабелю до мінус.терміналу автомобіля донора, а потім другий затискач до нефарбованої металевої частини під капотом автомобіля одержувача: це зазвичай точка з’єднання «маси» або двигуна;
 • Зачекайте 5-30 хвилин, щоб трохи дати виписаний акумулятор, щоб набрати заряд;
 • Переконайтесь, що пускові кабелі підключені як щільно та ефективно і не потрапляють у зону вентиляторів, ременів та інших рухомих частин;
 • Якщо автомобіль одержувача оснащений дизельним двигуном, розігріть сяйво розжарювання, щоб збільшити шанси на успішний старт;
 • Спробуйте запустити двигун автомобіля одержувача
 • Відключіть запускові кабелі у зворотному порядку: спочатку мінус, а потім плюс.

Описана вище схема має кілька “білих плям”. Основні проблеми, які викликають гарячі суперечки, стосуються того, чи необхідно відключити акумулятор донорського автомобіля від бусету, чи потрібно запустити двигун донорського автомобіля та чи можна з’єднати кабелі з запущеним двигуном. Давайте коротко зрозуміємо причини та потенційні ризики кожного з цих рішень.

Відключення акумулятора донорського автомобіля-тобто зняття терміналу з його виключно ризики проблем з електриком машини “Допомога”. З іншого боку, відключення акумулятора сам по собі, особливо на сучасних машинах, може загрожувати труднощами. Це як дрібниці, як, наприклад, налаштування пам’яті сидінь та дзеркал або блокування заголовка аудіосистеми з необхідністю введення коду розблокування та більш неприємних наслідків. Ризик, що автомобіль не починається після вимкнення акумулятора, крихітний, але краще заздалегідь знати, що може статися в цьому випадку. Крім того, слід мати на увазі, що при запуску двигуна автомобіля одержувача відключений акумулятор може просто недостатньо струму для початку. Наступне питання випливає з цієї умови: чи можна запустити двигун одержувача, коли працює двигун донора. Відповідь однакова: це зазвичай стає безболісно для донорського автомобіля, але в такій процедурі є певні ризики, тому деякі власники автомобілів погоджуються лише на “непрацюючу” сигарету.

І ще один нюанс стосується послідовності підключення пускових кабелів. Насправді послідовність, зазначена вище, не є єдиною прийнятною: ви можете підключити перший і негативний кабель. Але якщо спочатку підключити мінус, а потім під час підключення плюса, випадково торкніться другого кінця плюс кабелю металевої частини автомобіля, відбудеться коротке замикання. Якщо ви підключите перший плюс, то коротке замикання можна отримати лише шляхом дотику до кінця мінус кабелю плюс акумулятора. тобто ризик значно нижчий. Тому порядок вважається правильним “спочатку плюс, а потім мінус”.

Акумулятор, Touareg

Це відносно не дорого, і заміна не потребує спеціальної кваліфікації, головне на момент заміни.це не для дезенерування. Просто скажи мені, як це зробити. якщо ти знаєш, ти не знаєш. нічого! Сто кілограмів буде краще.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Отже. у вас під капотом, на клемах 2 водія. одна з червоною кришкою, інша просто стирчить з тіла. ви надягаєте на термінали зарядки, червоний. вам все одно потрібно зняти ковпачок на червоній. Це не складно. Ну, чорний. на той, що стирчить з тіла!

Варто пам’ятати, що випаровування рідини з відсіків акумулятора влітку відбувається швидше.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Якщо на батареї таких позначок немає, то рівень рідини можна перевірити за допомогою скляної пробки на 10 см зі скляної скляної. Для цього відкрийте акумулятори і, в свою чергу.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Це повинно бути 5 см. Якщо менше, то вам потрібно додати воду до дистильованого. Відповідні кабелі необхідні для запуску, наприклад, згідно з DIN CM. Поперечний переріз допоміжного кабелю для запуску бензинового двигуна повинен бути не менше 25 мм2, для запуску дизельного двигуна. щонайменше 35 мм2.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Якщо акумулятор не знаходиться в моторному відсіку, то дозволяється підключати допоміжні кабелі лише до спеціально наданих висновків у моторному відділенні! Багато власників навіть не знають, де знаходиться акумулятор у його машині, і коли вони відкривають капюшон і намагаються знайти акумулятор, вони розуміють, що ви не можете обійтися без зовнішньої допомоги.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

На різних марок акумулятор встановлюється в різних місцях, головним чином під капотом. У деяких брендах. в багажнику, в деяких. в салоні, під одним із місць. У сучасних автомобілях заміна акумулятора надається лише в технічних центрах, відповідно до всіх правил.

Сергій (механік), зарядка акумулятора (укус)

Перед тим, як зняти акумулятор, з невідповідністю з усіма правилами, налаштування на дошці можуть принаймні літати вгору, максимум.ключ злетітиме, синхронізація, а блок управління буде працювати неправильно або повністю перестане працювати.

Ці функції не стануть перешкодою для фахівців нашого рівня, тому ми їдемо, щоб замінити акумулятор будь.яких класів автомобілів.

У багатьох випадках акумулятор не може обійтися без певних хитрощів для успішної заміни акумулятора.

Як “запалити” машину з іншого автомобіля

Схема проводного з’єднання шляхом “освітлення” машини

 • Закріпіть позитивний пусковий кабель (як правило, червоний) на “плюс” акумуляторів донорів, а потім з позитивним завершенням посіву акумулятора.
 • Поєднайте негативний кабель (найчастіше він чорний) і мінус термінал “донора”, і зафіксуйте другий кінець до “маси” двигуна двигуна (будь.яка нефарбована частина дочірнього простору, часто це. блок двигунів циліндрів). Якщо це неможливо, підключіть його з “мінус” посіву акумулятора. Будьте готові. цей термінал може дати іскру. Переконайтесь, що кабелі не провисали над мобільними деталями живлення.
 • Запустіть донорський двигун і дозвольте працювати на 10-15 хвилин, щоб на тахометрі було близько 2000 обертів. Далі вам потрібно заглушити двигун, вимкнути запалювання та перейти до “пацієнта”.
 • Спробуйте запустити мотор. Якщо вийшло, то одержувач посіву повинен працювати 15 хвилин. Потім вийміть “негативний” дріт (спочатку з виписаного, потім з “донора”), а потім “позитивне” в тому ж порядку.
 • Після підзарядки не вбивайте двигун автомобіля, поки не дістанетесь до пункту призначення.

Ви не можете зарядити автомобіль, якщо акумулятор несправний. це правило, про яке повинен знати кожен драйвер! Серед перших знаків:

“Виправлення” автомобіля: Заходи безпеки при заряді акумулятора

Уважно переконайтеся, що контакти чорно.червоних проводів не контактують один з одним. Якщо у вас великий позашляховик, тоді не заряджайте його від акумулятора. є ризик, що обидва автомобілі залишаться з порожніми батареями. Автомобіль на бензині не може запустити важкий паливний автомобіль. дизельний блок потребує більшої міцності на початковий струм.

Існує ще один спосіб відродити сплячу батарею: це так звані бустер або стрибки, і просто автономні «стартапи». Компактний пристрій вагою до півкілограми, складається з акумулятора з проводами на крокодилах, і дає початковий струм, достатній для прокрутки по старту. Насправді це портативна заміна дарувальника для “освітлення” машини. Сила такого “зарядного пристрою” значно нижча, при наступних температурах. Тому від пристрою з багажника замороженого автомобіля не буде великого сенсу. пристрій повинен бути теплим вдома або тримати на пазусі на 10 хвилин.

Вибираючи підсилювач, зосередьтеся на ціні. не приймайте занадто дешеві моделі, значно нижчі, ніж середня ціна на ринку. У полі з пристроєм у російській мові слід бути детальні інструкції, як «освітлювати». Орієнтовні характеристики: оголошений початковий струм, і. від 300 і вище, зазначений піковий струм і. від 400 і вище, інтенсивність енергії та год. від 14 і більше або більше.

Будьте уважні! Не вірте рекламі “зарядних пристроїв”, пропонуючи дивом запустити заморожений стартер через запальничку для сигарети. Ці пристрої використовують «спеціальні» закони фізиків з іншого світу, спеціально створені обманами для довіри автомобілістів. Насправді такі ремесла. це контейнери з розсіюванням звичайних батарей всередині. Вони виготовляються в кустарних умовах, огидна якість і підходять лише як грузило для риболовлі.

Правильна послідовність з’єднання

Особливу увагу слід приділяти послідовності підключення запуску проводів. Якщо все просто з підключенням проводів плюс, то мінус проводи повинні бути правильно підключені.

Ви не можете з’єднати два мінус термінали між собою, це пов’язано з такими причинами:

 • Якщо виписаний акумулятор несправний (закритий), струм відбудеться з невеликим опором, це дасть час для оцінки ситуації та відключення донора;
 • Під час запуску трапляються великі течії та горючий газ вивільняється з акумулятора. Оскільки поблизу не буде джерела іскрів, ймовірність його пожежі зведена до мінімуму;
 • По.перше, плюс клеми підключені, тому з необережним дотиком можливість короткого замикання виключається.

Під час підключення проводів ви повинні бути дуже обережними і робити все правильно. Помилки можуть призвести до відмови запобіжників або електричних приладів, а іноді і до вогню машини.

Історії практики водія

Я приїжджаю на стоянку в п’ятницю, щоб забрати свою машину, і акумулятор сидів на ній. Ну, я простий сільський хлопець, з двома спінами.в руках я йду на зупинку, де мені зазвичай коштують так і видаю текст: «Я сів, є стоянка, ось 30 uah. Виручити. «Особу опитували 8-10, включаючи звичайні, які прибули на покупки на ринок. Усі роблять кислі морди, щось пробурмотіли про деякі комп’ютери, брак часу та “у мене акумулятор переробки”.

Iceman1

https: // www.Kharkovforum.com/архів/індекс.PHP/T-1135467.HTML

Коли він подорожував із посадженим Акумом, він забув вимкнути світло і доїти приблизно за 15 хвилин. тому досвід у запиті “Дозвольте мені запалити” величезний. Я скажу, що звернення до такс. це зіпсувати нерви. Такі дурні виправдання скульптують. Тип акумулятора слабкий. Що має робити акумулятор, якщо сигарета. Про те, що комп’ютер на Вазі взагалі літатиме.

Berkol2006

https: // www.Kharkovforum.com/архів/індекс.PHP/T-1135467.HTML

Хороший “сигаретний запальничка”, з хорошими проводами та кліщами, як правило, проблематично знайти. 99% того, що продається. Френк Ге!

Чудовий лук

https: // форуми.Дром.ru/daihatsu/t1151512162.HTML

Моя запальничка для сигарет виготовлена ​​з KG-25. Довжина 4 м кожного проводу. Кулінарія просто з ударом! Не порівнюйте з тайваньським лайном у 6 квадратних метрах. мм, на якому 300 a. До речі, кг і на морозі не башти.

Bor2905

http: // www.Електрик.org/forum/index.PHP?Showtopic = 34036st = 0

Ви можете запалити його, але не забудьте заглушити свою машину, і нехай вона почнеться до вашого акумулятора.:-) Звичайно, за зарядку ви можете, щоб автомобіль працював, але, намагаючись запустити її, не забудьте заглушити, інакше ви можете спалити комп’ютер, обережно.

Gli3li

https: // www.E1.ru/talk/forum/читайте.PHP?f = 177i = 6190t = 6190

Я завжди запалюю його безкоштовно, за винятком замовлень, і коли люди кидають гроші в машину з ображеним обличчям тому що дорога. це дорога, і на ній все рівне!

yur4iksv

https: // форум.Такссервіс.com.ua/avtoelektrika/prikurivat.ili.net/10/

Ви можете запалити машину лише в тому випадку, якщо заряду акумулятора недостатньо для запуску двигуна. Якщо освітлювальні пристрої працюють нормально, а машина не починається, проблема не в акумуляторі, і ми повинні шукати з іншої причини.

При освітленні автомобіля має сенс

Варто запустити двигун, освітлюючи, лише якщо автомобіль працює: в резервуарі є паливо, і воно не замерзло Немає проблем з електриком в ON.BOARD, в тому числі з системою безпеки. Одним словом, коли машина запустилася б, але чомусь акумулятор сів: через світло, залишене світлом або просто з старості, підключившись у холоді.

Якщо акумулятор буде виписаний після довгих і невдалих спроб запустити, жодне освітлення не допоможе, навіть не намагайтеся-проблема явно в чомусь іншому.

Що вам потрібно запалити акумулятор

Перш за все, для освітлення вам знадобляться запускні дроти, вони також освітлюють дроти з “затискачами крокодила”. Чим вища ємність акумулятора, тим більше перехрестя нам потрібні проводи (товстіші, філістимською мовою. хоча тверда товщина ізоляції дешевих китайських проводів може обманювати). Прочитайте про вибір запускових проводів в окремій статті. До речі, якщо ви попросите вас запалити машину, то ваші дроти будуть використовуватися в хорошому тоні.

Вам також знадобиться “донор”. додаткове джерело енергії, з якого ми запааємо. Якщо у вас є запасний акумулятор у вашому гаражі або на балконі, ви можете поставити його на землю поруч із машиною, підключити його з запусними проводами з акумулятором під капотом і запустіть двигун.

Але частіше акумулятор іншого автомобіля виступає “донором”. І є кілька важливих правил:

Заходи безпеки

Процедура несе ряд ризиків для водія та автомобіля, тому вона вимагає дотримання ряду правил:

 • Під час освітлення не вимикайте акумулятор з дошкової мережі машини. У ряді нових автомобілів напруга джерела живлення використовується в ролі “підтримки”. За його відсутності генератор може видавати високу напругу, яка буде пошкоджена електронікою.
 • Точно дотримуйтесь полярності акумулятора при підключенні, щоб уникнути коротких ланцюгів. Перший завжди підключатиме “плюс”, а потім “мінус” дроти. Останнє ми з’єднуємо мінус провід на машині Reicipant (з виписаним акумулятором), щоб уникнути вибуху водню.
 • Підключіть “мінус” лише до “маси”, яка розташована якомога далі від акумулятора, а не до виходу акумулятора з відповідною полярністю. Ця вимога вже вказана вище.
 • Перевірте маркування кабелю стартера. Під час “сигарет” через проводи до 400 a. Якщо вони не призначені для такого навантаження, ізоляція буде танути, а сам кабель може спалити.
 • Переконайтесь, що тривалість донора та одержувача, а також відповідність робочих напруг. Про це вже згадувалося вище, тому не має сенсу зупинятися більш докладно.

Як запалити машину від акумулятора без машини

За відсутності донорської машини ви можете “запалити” автомобіль з іншого акумулятора.

З паралельним з’єднанням двох батарей, напруга на них буде прагнути до вирівнювання, а ємність узагальнена.

Це означає, що, намагаючись почати з акумулятора, останній швидко розрядиться.

Щоб запобігти негативним наслідкам, дотримуйтесь ряду правил:

 • Діяти якомога швидше;
 • Дотримуйтесь правильного з’єднання;
 • Переконайтеся, що чистота газових торгових точок;
 • Перевірте рівень електроліту;
 • Уникайте іскру “крокодилів”.

Недотримання останніх чотирьох рекомендацій може призвести до вибуху накопичених газів на викинутому акумуляторі.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Коли має сенс світла

Процедура “сигарети” буде ефективною лише в тому випадку. Але якщо, наприклад, стартер “порошки”, а двигун не починається, то акумулятор справляється зі своїм завданням. Тут нам потрібно шукати причину в іншій: можливо, датчики. «баггі», вони просять заміни свічок або води в бензобаках протягом ночі, перетворених на лід і засмітили клініку палива.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Процес “куріння”

Технічно все дуже просто, і «сигарета», згідно з досвідом автора, навіть деякі леді дам можуть виступати. Більше того, рухи тут потребують трохи:

Ми прикріплюємо дроти “куріння” (вони обговорюватимуть їх пізніше) до акумулятора автомобіля-“донора” (t. Е. той, який дасть “сигарету”). Спочатку ми чіпляємося до затискача крокодила на терміналі, потім до терміналу “-“.

Після цього ми прикріплюємо “крокодили” на інших кінцях дроту до клем акумулятора “одержувача” (який повинен бути наданий “Cigare”. Ні в якому разі не плутати плюс з мінусом! У мережах прямого струму (що знаходиться в автомобілі), полярність має глобальну цінність, і її порушення може відключити всю електроніку машини. Тому ми ретельно стежили за тим, що червоний дріт набору для “сигарети” має один, а інший на плюсі, а другий. на мінус.

Після підключення, без зайвих думок та розмов, ми негайно сідаємо за кермо і запускаємо двигун автомобіля “одержувач”. Якщо все добре, і двигун запустився, то ми ставимо швидкість холостого ходу вище, близько 1500 об / хв, і ми йдемо, щоб відключити дроти від “донора”. Тоді він може спокійно займатися своєю справою.

До колайдера

Автомобіль стояв довго, а його стара, все ще заводська акумулятор здалася під натиском Морозу. Центр не працює, охайність не горить, ні клацання реле. Двигун. бензин 1.6 із відносно свіжою олією та новими свічками. Під час відкриття капота, перш за все, я виміряв напругу на акумуляторі, і це виявилося лише 2.5v: t.Е. У нас є абсолютно і безповоротно вбита акумулятор, який тривалий час настає на брухт. Чесно кажучи, в цей момент серйозні сумніви щодо доцільності подальших дій, що проникли в мене, оскільки така акумулятор майже дорівнює його відсутності, і він не буде працювати, щоб запустити двигун із силами одного: максимально можливий струм, заданий за допомогою Моя збірка занадто мала навіть на літо, і сьогодні на вулиці.6 ° С. З міркувань безпеки я витягнув акумулятор з автомобіля, пояснив безпечну відстань і з’єднав збірку літію до нього під дульною вогнегасником. Напруга негайно затонула до 15.4V: На мій подив, не було ні помітної іскри, ні значним нагріванням літієвих банок, вони стали лише ледь теплими. Чесно кажучи, мої заходи, швидше за все, будуть перестрахуванням “про всяк випадок”, оскільки літієві батареї у вигляді банок 18650 та 26650 відносно безпечні: вони побудували мембрану, яка, якщо внутрішній тиск перевищує його, тягне його в атмосферу і Від’єднає контакт. Тим часом напруга почала повільно падати. ознака того, що струм тече в ланцюзі, і літій надає енергії акумулятору. Я чекав 10 хвилин і встановив акумулятор і підключив до нього (і вже стаючи холодним літієм) назад до машини. Напруга була в області 14.9B: Під час підключення лише акумулятора без літію машина почала проявляти всі ознаки життя: я заробив CZ та всіх інших споживачів-впевнена ознака того, що частина енергії в акумуляторі осідала. Настав момент істини.

запалити, інший, автомобіль, машина, машини

Я вмикаю запалювання і слухаю бензиновий насос. він трясеться, і навіть здається хорошим, що це надихає оптимізм. Після відрізання я приношу ключ, iiiii. Початок ліниво, але впевнено почав обертатися колінчастим валом і навіть схопив двигун, але негайно зупинився. не було достатньо революції для повного запуску. Повторна спроба закінчилася тим самим, і на парі акумуляторів напруга впала до 14.2 вольт. Побоюючись налити свічки, я вирішив забити і піти взяти акумулятор для зарядки, але помітив можливу причину поразки: я забув вимкнути “зайвих” споживачів у вигляді удару та світла. Хоча вони відключаються безпосередньо під час запалювання, вони все ще витрачають корисні джоули перед ним. Вимкнувши всі зайві, я вирішив почекати ще 5 хвилин і спробувати помститися.

Помста

Під час очікування напруга піднялася і замерзла на позначці 14.5В. Сидячи за “кермом”, я знову увімкнув запалювання і чекав клацання бензинового насоса. Цього разу стартер обмотав його відчутно веселіше, і двигун схопив більш впевнено, але він відчував, як знову встати. Суб’єкт має трохи, але з часом газ змусив його переглянути свої наміри, і Аллелуя: двигун успішно завершився, і я поспішив вимкнути збори літію. Результат експерименту: підтверджений

Я думаю, що багато хто був дуже зацікавлений у долі акумуляторів у складі після “знущань” над ними. Залишкова напруга складання. 15.1b: На контактах акумуляторів не залишається слідів (крім тих, що вже були спочатку): вимірювання показали, що всі батареї залишалися в робочому стані, для всіх 26650 залишкової напруги. 3.75 В, за всі 18650. 3.85 В, як у аптеці. Невелика різниця між типами банок виникла через більшу ємність у 4х18650, ніж у 2х26650. Селективне випробування декількох батарей показало, що їх потужність та внутрішня стійкість також не впливали.