Chevrolet Aveo не починається вперше. Проблеми в системі запалювання

Chevrolet Aveo не починається вперше

Chevrolet Aveo (2011). Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

-Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

-Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається

chevrolet, aveo, почин, вперше, проблеми

Chevrolet Aveo, як і будь.який інший транспортний засіб, може з часом добре почати під впливом негативних внутрішніх чи зовнішніх факторів навколишнього середовища. Необхідно перевірити всі можливі варіанти, щоб усунути несправності вчасно та уникнути аварійних ситуацій на дорозі в майбутньому. Далі ми детальніше розглянемо основні причини, чому Chevrolet Aveo не починається.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається

Несправність паливної системи. це перша і основна причина, чому автомобіль не запускається. Переважно проблема полягає в засміченні форсунок або насосів. Це призводить до порушення подачі палива до двигуна, що, в свою чергу, не починається.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається. несправність системи запалювання. Це може бути розбиттям одного з основних елементів системи, наприклад, несправності замка, модуля запалювання або свічок. Заміна або ремонт одного з елементів допоможе вирішити проблему.

Розряд акумулятора є загальною причиною, чому Chevrolet Aveo не починається. Це головним чином взимку або через рідкісну роботу автомобіля.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починається. несправність стартера. У цьому випадку пошкодження Бендікс або естафета негативно впливає на роботу стартера. Якщо один із елементів пошкоджений, то стартер просто не почнеться.

Несправність іммобілайзера. ще одна причина, чому автомобільний двигун не починається. Ви можете вирішити проблему з її ремонтом або заміною.

Залишення повітряного фільтра. ще одна причина, чому Chevrolet Aveo не починається. Залишення фільтра призводить до утворення вуглецевого волокна, що негативно впливає на роботу двигуна.

Перегрівання двигуна. ще одна причина, чому Chevrolet Aveo не починається.

Чому б не запустити перевірку Chevrolet Lanos. це не горить: причини, стартер крутиться

Як правило, несправні форсунки просто затопили їх, в результаті чого іскра зникла. Але також причину можна приховати в свічках.

Якщо візуально деталі чисті та не пошкоджені, то вам слід піти. Високопостійні дроти проводів позначені стрілками!

Наступним кроком є ​​перевірити дроти високої напруги. Нормальна стійкість повинна бути в області 5 Ом.

Двигун не запуститься

Якщо іскра не з’являється після заміни проводів, замініть модуль запалювання на CM. Чи є очевидна шкода на проводах? Чи заїкання?

Можливо, це несправно через це? Чи є тріщина на кубі котушки запалювання або слідів опіків від пропуску іскрів на корпусі?

Крім того, перевірте, чи є дроти високої напруги міцно фіксовано і чи є пошкодження ізоляції. Сучасні системи запалювання через високі напруги запалювання реагують більш чутливі до стрибків іскрів та повзучих струмів. Чи є якась шкода Chevrolet Aveo, немає іскри кришки запалювання 74 кВт? Зверніть особливу увагу на всередині це всі одиниці системи запалювання чистими та сухими?

Мокрий бруд сприяє зразкам напруги. На наступному вимірюванні зауважте, що вимірювальні та контрольні пристрої Chevrolet Aveo не мають іскрового підключення та вимкнення лише тоді, коли запалювання вимкнено. Якщо двигун для перевірки та проведення вимірювань неодноразово перетворюється на стартер без запуску, то спочатку потрібно відключити роз’єми дроту на клапанах впорскування.

Chevrolet Aveo II не починається щоранку вперше

Хлопці, Серегга, Biowolf66, що ти? Подивіться на дату його допису з проханням про допомогу 4 місяці тому і з тих пір немає ні відповіді, ні привітання. Природно, автомобіль давно відкривається. Звичайне явище. людина запитала, тоді він зробив усе і спокійно відступив без попередження, і ви тут роздуті і намагаєтесь знайти та відремонтувати таку несправність, яка, в принципі, як правило, взагалі не визначається заочно.

Група: Повідомлення користувачів: 42 Реєстрація: 3.5.2009 від: Користувач Шаксна №: 46126 Дякую: 8 разів

Автомобіль: Aveo 1.4 Blue Metallic Sedan 2007.у. Місцезнаходження: Регіон Шексна: регіон Вологда

Шановні Аведери, допоможіть! Не знаю що робити.Машина перестала починати, якщо на вулиці на 10 градусів холодніше, ви повертаєте ключ, робить кілька спалахів і все, знову і знову і знову хапається, і це все, і так щонайменше 100 разів.Якщо 15 градусів відбудеться з десяти разів і починається, якщо він почав працювати цілий день ідеально.Вранці те саме лайно. 20 градусів запускається нормально. Вчора помилок не було, помилок не було, двигун не засвітився, форсунки знімали на наявність спрею, датчик XX та DZ подавали, дріт та свічки змінювали, весь фільтр був замінений, газовий насос був перевірили, результат зміщується руками в сервісі. Я спробував бензин з різних АЗС і дав його на шосе.Я допомагаю в трансі, можливо, хтось натрапив на таку лайно, інакше зима, і морозів незабаром, і я вже пішки в 10 двигуна 1,4 16 клітин, 94 л.З

Група: Повідомлення користувачів: 2095 Реєстрація: 9.3.2008 № користувача: 11236 Дякую: 252 діапазони

Автомобіль: Aveo 1.4 (94 HP) F14D3, Alfa-3, Kyb-excel-gkilen попереду, Kyb-premiumkilen позаду, Hetchbek Loce: G. Курганський регіон: Курганський регіон

Шановні Аведери, допоможіть! Не знаю що робити.Машина перестала починати, якщо на вулиці на 10 градусів холодніше, ви повертаєте ключ, робить кілька спалахів і все, знову і знову і знову хапається, і це все, і так щонайменше 100 разів.Якщо 15 градусів відбудеться з десяти разів і починається, якщо він почав працювати цілий день ідеально.Вранці те саме лайно. 20 градусів запускається нормально. Вчора помилок не було, помилок не було, двигун не засвітився, форсунки знімали на наявність спрею, датчик XX та DZ подавали, дріт та свічки змінювали, весь фільтр був замінений, газовий насос був перевірили, результат зміщується руками в сервісі. Я спробував бензин з різних АЗС і дав його на шосе.Я допомагаю в трансі, можливо, хтось натрапив на таку лайно, інакше зима, і морозів незабаром, і я вже пішки в 10 двигуна 1,4 16 клітин, 94 л.З

Не помилково спостерігати, але перевірте датчики температури та розрідження (MAP) у впускному колекторі та датчика температури двигуна. Т.Е. Ті датчики, які беруть участь у підготовці паливної суміші в холодному двигуні. Якщо у них “плисти” параметри = Неправильний сигнал = Неправильний опір, то ECU відповідно до помилкових даних датчиків готує суміш для зовсім іншої температури. І виявляється на карбюраторі. гарячий двигун із «всмоктуванням» пекло, ви отримаєте.

Так, спробуйте скинути роз’єм з датчика карти та запустити. Якщо це нормально, то датчик для заміни. Ну, перевірте всі шланги, які підходять до впускного колектора, щоб вони були на місці та не летіти.

Група: Повідомлення користувачів: 42 Реєстрація: 3.5.2009 від: Користувач Шаксна №: 46126 Дякую: 8 разів

Автомобіль: Aveo 1.4 Blue Metallic Sedan 2007.у. Місцезнаходження: Регіон Шексна: регіон Вологда

Не помилково спостерігати, але перевірте датчики температури та розрідження (MAP) у впускному колекторі та датчика температури двигуна. Т.Е. Ті датчики, які беруть участь у підготовці паливної суміші в холодному двигуні. Якщо у них “плисти” параметри = Неправильний сигнал = Неправильний опір, то ECU відповідно до помилкових даних датчиків готує суміш для зовсім іншої температури. І виявляється на карбюраторі. гарячий двигун із «всмоктуванням» пекло, ви отримаєте.

Так, спробуйте скинути роз’єм з датчика карти та запустити. Якщо це нормально, то датчик для заміни. Ну, перевірте всі шланги, які підходять до впускного колектора, щоб вони були на місці та не летіти.

Дякую за інформацію, вранці я спробую почати без Мар.Чи можна перевірити опір датчика t двигуна, не знімаючи його.А якщо ні, то як видалити його без зайвого гемору

Група: Повідомлення користувачів: 2095 Реєстрація: 9.3.2008 № користувача: 11236 Дякую: 252 діапазони

Автомобіль: Aveo 1.4 (94 HP) F14D3, Alfa-3, Kyb-excel-gkilen попереду, Kyb-premiumkilen позаду, Hetchbek Loce: G. Курганський регіон: Курганський регіон

Дякую за інформацію, вранці я спробую почати без Мар.Чи можна перевірити опір датчика t двигуна, не знімаючи його.А якщо ні, то як видалити його без зайвого гемору

Ви можете отримати доступ до нього з ями (з ліфта). Якщо ями немає, то, швидше за все, вам доведеться викинути прийомну трубу з дроселем. А може щось інше. Коротше кажучи, приводи з ями! Датчик знизу чітко видно і просто отримайте.

Додано: fu y ou e-May, я говорю про датчик тиску масла датчик температури двигуна ще не вибирав, вам потрібно переглянути посібник з обслуговування.

Група: Повідомлення користувачів: 42 Реєстрація: 3.5.2009 від: Користувач Шаксна №: 46126 Дякую: 8 разів

Автомобіль: Aveo 1.4 Blue Metallic Sedan 2007.у. Місцезнаходження: Регіон Шексна: регіон Вологда

[QUOTE NAME = ‘leha75’ Дата = ‘8.9.2011, 21:03 ‘post =’ 401642 ‘] взяв у брата з автомобіля MultiTronics до його власного, я сподіваюся, що він покаже температуру теплоносія. І як повинен реагувати датчик MAR?[/Qu Ранок на вулиці на термометрі 11c, мультитроніка показує t двигуна 12, тому двигун не лежить. МАШИНА НЕ ЗАВОДИТЬСЯ!

[QUOTE NAME = ‘leha75’ Дата = ‘9.9.2011, 8:29 ‘post =’ 401736 ‘] [QUOTE name =’ leha75 ‘date =’ 8.9.2011, 21:03 ‘post =’ 401642 ‘] взяв у брата з автомобіля MultiTronics до його власного, я сподіваюся, що він покаже температуру теплоносія. І як повинен реагувати датчик MAR?[/Qu Ранок на вулиці на термометрі 11c, мультитроніка показує t двигуна 12, тому двигун не лежить. МАШИНА НЕ ЗАВОДИТЬСЯ! [/quot вимкнено датчик Mar не починати!

Колінчастий вал не повертає стартера

Трапляється, що стартер “не відповідає” на звороті ключа запалювання або ледь розгортає колінчастий вал двигуна. Іноді колінчастий вал не обертається, але коли стартер увімкнено, чути багато кліків.

Причина, як правило, викидається акумулятор або слабке затягування наконечників дроту на його клемах. Якщо дроти щільно затягуються, а стартер “не крутиться”, ви можете спробувати дозволити двигуну за допомогою акумулятора “донора” (див. “Запуск двигуна із джерел зовнішнього струму”).

Корисна порада: Якщо акумулятор повністю виписаний на машині, щойно зупинився, перевірте систему зарядки (див. “Акумулятор не заряджається”).

Якщо якір стартера не почав обертатися і з хорошим акумулятором, перевірте, чи спалена вставка 4 і чи надійно фіксовано реле Starter 5.

Крім того, в дорожніх умовах ви можете перевірити кріплення “масової” дроту акумулятора та стартера до тіла. Для цього вийміть полицю акумулятора (див. “Видалення та встановлення полиці для кріплення акумулятора”).

Для подальшої перевірки системи старту вам доведеться зателефонувати на буксирування, оскільки автомобіль потрібно встановити на підйомник або спостереження.

Знявши захист картера та переднього грязі двигуна (див. “Видалення та встановлення грязі та захисту картера двигуна”), перевірте посилення контактних з’єднань стартера.

Перевірте наявність напруги на контакті живлення естафети стартера. Для цього поєднуйте один провід 12-вольтової лампи з «масою» та другою. З контактним болтом. Якщо лампа загорівся, силовий ланцюг стартера працює. В іншому випадку перевірте та відновіть ланцюг живлення (див. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Якщо наконечник дроту надійно витягнуто, ланцюг живлення працює, а стартер не працює, вимкніть “масу” (відключіть дріт від “мінус” акумулятора) і відключіть керування від дротяної реле ( побачити. “Видалення та встановлення стартера”). Підключіть 12-вольт-лампу між кінчиком управління керуючим та “масою”. Надійно ізолюйте потужність силового дроту, відключеного від тягової реле або встановіть його на місце, щоб запобігти машині з заплутаним резервуаром з металевими частинами автомобіля, а потім увімкніть “масу” (підключіть дріт до “мінуса” акумулятор). Попросіть помічника повернути ключ запалювання на положення стартера. Якщо лампа загорілася, зніміть та відремонтуйте закуски (див. “Ремонт стартера”). Якщо лампа не спалює, перевірте та відновлюйте схему управління стартером CM. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Примітка: Іноді трапляється, що коли ключ запалювання повертається, стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причини можуть послабити стартер, що кріпиться до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, кільця з повідцем або буферної пружини приводу стартера.

Колінчаста вала обертається, але двигун не дозволяє

Якщо стартер впевнено перетворює колінчастий вал, але двигун не починається після трьох.чотирьох спроб, то в цьому випадку система живлення або система управління двигуном найчастіше несправна (двигун також входить до системи управління двигуном).

Щоб перевірити енергосистему в дорожніх умовах, дотримуйтесь наступного.

Відкрийте капюшон і переконайтеся, що в системах підключення до систем живлення двигуна немає витоків. Подивіться під машину. Чи є витік у паливному баку та паливних трубопроводах.

Зніміть фільтр.елемент повітряного фільтра (див. “Заміна фільтра.елемента повітряного фільтра”), встановіть кришку фільтра на місці і спробуйте дозволити двигуну. Якщо двигун запущений, замініть елемент фільтра.

Примітка. Ні в якому разі навіть не здійснюйте короткі поїздки без фільтрувального елемента повітряного фільтра: дорожній пил негайно вимкне групу двигуна двигуна.

Якщо двигун не запускається, під капотом відкрутіть підходящу кришку, щоб перевірити тиск палива в паливній пандусі.

Щоб захистити від спрею палива, візьміть велику, добре поглинаючу ганчірку і поставте її навколо пристосування. Обережно натисніть на викрутку за допомогою викрутки. Якщо паливо бризкає від підгонки, тиск у системній системі достатньо, щоб запустити двигун. У цьому випадку продовжуйте перевірити систему управління двигуном (див. нижче).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Потік палива в моторному відсіку небезпечний для пожежі.

Якщо аудит показав відсутність необхідного тиску палива в пандусі, увімкніть запалювання та слухайте: протягом декількох секунд ви повинні почути звук насоса електробензо в області паливного бака (під заднім сидінням).

Примітка. Майте на увазі, що якщо в паливній пандусі є тиск, то електробензоса не ввімкнено. Це не несправність.

Якщо паливний насос гуде з запалюванням, але не створює тиску в паливній пандусі, приймач палива або фільтр, вбудований у паливний модуль, несправний паливний насос або регулятор тиску, винен у грязі. З усіма цими несправностями необхідно замінити необмежений модуль палива. Це можна зробити лише при встановленні автомобіля на підйомник або спостереження (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”).

Якщо звук паливного насоса не чути, необхідно перевірити та відновити схему живлення паливного насоса (див. “Діагностика несправностей на дошці електричного обладнання”), і якщо він працює, слід замінити паливний модуль на спалений або заклинений насос (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”). Це потрібно буде зняти паливний бак (див. “Заміна паливного бака та його об’ємної труби”). Ось чому в дорожніх умовах такий тест неможливий. На дорозі ви можете перевірити, лише якщо запобіжник 5 вигоріть і чи надійно фіксовано реле паливного насоса.

Систему управління двигуном слід перевірити за допомогою спеціальних діагностичних пристроїв (див. “Розлади в експлуатації двигуна”).

Якщо для діагностики немає пристрою, в дорожніх умовах слід перевірити цілісність запобіжників 6,42,45,46, 47, 48, 49, 50 у монтажній одиниці моторного відділення.

і надійність кріплення реле системи вприскування палива та система запалювання в одній кріпленні.

Крім того, перевірте надійність усіх доступних проводів, доступних для огляду на перевірку прокладок двигуна, приділяючи особливу увагу блоку двигунів блоку управління двигуном.

Датчик положення колінчастого вала (блок розташований у задній частині блоку циліндрів двигуна, позаду стартера) та решти датчиків управління двигуном (див. “Коди системи управління двигуном”).

Якщо якісь порушення не виявляються в результаті аудиту, використовуйте діагностичний пристрій (див. “Порушення в експлуатації двигуна”) або зверніться до служби автомобіля.

Корисні поради: Якщо двигун сильно зношений, у холодний сезон він починається з труднощів навіть із системами робочої сили та управління двигуном.

Якщо під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим очищення циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і, тримаючи її натиснуто, увімкніть стартер. У цьому режимі немає подачі палива, і надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання сушать. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Двигун не запуститься

Одна з найбільш неприємних ситуацій, з якою може зіткнутися з автомобілістом. Неможливість запустити двигун. Це може статися на нещодавно зупиненому автомобілі, і після довгої парковки (часто в холодний сезон). Щоб запустити робочий двигун, просто увімкніть стартер, не торкаючись педалі прискорювача. На машині з ручною коробкою передач, також потрібно вичавити педаль зчеплення. Система управління двигуном незалежно встановлює параметри для подачі палива та запалювання.

Трапляється, що стартер “не реагує” на обертання ключа запалювання або ледве обертається колінчасте вал двигуна. Іноді колінчастий вал не обертається, але коли стартер увімкнено, чути багато кліків.

Причина, як правило, викидається акумулятор або слабке затягування наконечників дроту на його клемах. Якщо дроти щільно затягуються, а стартер не крутиться, ви можете спробувати дозволити двигуну з акумулятором “донора” (див. “Запуск двигуна із джерел зовнішнього струму”).

Корисна порада: Якщо акумулятор повністю виписаний на машині, щойно зупинився, перевірте систему зарядки (див. “Акумулятор не заряджається”).

Якщо якір стартера не почав обертатися і з хорошим акумулятором, перевірте, чи спалена вставка 4 і чи надійно фіксовано реле Starter 5.

Крім того, в дорожніх умовах ви можете перевірити кріплення “масової” дроту акумулятора та стартера до тіла. Для цього вийміть полицю акумулятора (див. “Видалення та встановлення полиці для кріплення акумулятора”). Для подальшої перевірки системи старту вам доведеться зателефонувати на буксирування, оскільки автомобіль потрібно встановити на підйомник або спостереження.

Знявши захист картера та переднього грязі двигуна (див. “Видалення та встановлення грязей та захисту картера двигуна”), перевірте посилення контактних з’єднань стартера.

Перевірте наявність напруги на контакті живлення естафети стартера. Для цього підключіть один провід 12-вольтової лампи з “масою”, і другий. З контактним болтом. Якщо лампа загорівся, силовий ланцюг стартера працює. В іншому випадку перевірте та відновіть ланцюг живлення (див. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Якщо наконечник дроту надійно затягнеться, ланцюг живлення працює, а стартер не працює, вимкніть “масу” (відключіть “мінус” акумулятора від терміналу “мінус”) і відключіть контрольний провід від дроту від дроту Тяжовий естафет (див. “Видалення та встановлення стартера”). Підключіть 12-вольт-лампу між кінчиком управління керуючим та “масою”. Надійно ізолюйте потужність силового дроту, відключеного від тягової реле або встановіть його на місце, щоб запобігти машині з заплутаним резервуаром з металевими частинами автомобіля, а потім увімкніть “масу” (підключіть дріт до “мінуса” акумулятор). Попросіть помічника повернути ключ запалювання на позицію “стартера”. Якщо лампа загорілася, зніміть та відремонтуйте закуски (див. “Ремонт стартера”). Якщо лампа не спалює, перевірте та відновлюйте схему управління стартером CM. “Діагностика несправностей на.дошці електричного обладнання”).

Примітка: Іноді трапляється, що коли ключ запалювання повертається, стартер вмикається, його якір обертається, але маховик залишається нерухомим. Причини можуть послабити стартер, що кріпиться до картки зчеплення, пошкодження зубів маховика або передачі приводу, ковзання зчеплення вільного приводу приводу, зриву важеля, кільця з повідцем або буферної пружини приводу стартера.

Колінчаста вала обертається, але двигун не дозволяє

Якщо стартер впевнено перетворює колінчастий вал, але двигун не починається після трьох.чотирьох спроб, то в цьому випадку система живлення або система управління двигуном найчастіше несправна (двигун також входить до системи управління двигуном). Щоб перевірити енергосистему в дорожніх умовах, дотримуйтесь наступного.

Відкрийте капюшон і переконайтеся, що в системах підключення до систем живлення двигуна немає витоків. Подивіться під машину. Чи є витік у паливному баку та паливних трубопроводах.

Зніміть фільтр.елемент повітряного фільтра (див. “Заміна фільтра.елемента повітряного фільтра”), встановіть кришку фільтра на місці і спробуйте дозволити двигуну. Якщо двигун запущений, замініть елемент фільтра.

Примітка. Ні в якому разі навіть не здійснюйте короткі поїздки без фільтрувального елемента повітряного фільтра: дорожній пил негайно вимкне групу двигуна двигуна.

Якщо двигун не запускається, під капотом відкрутіть підходящу кришку, щоб перевірити тиск палива в паливній пандусі.

Щоб захистити від спрею палива, візьміть велику, добре поглинаючу ганчірку і поставте її навколо пристосування. Обережно натисніть на викрутку за допомогою викрутки. Якщо паливо бризкає від підгонки, тиск у системній системі достатньо, щоб запустити двигун. У цьому випадку продовжуйте перевірити систему управління двигуном (див. нижче).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Потік палива в моторному відсіку небезпечний для пожежі.

Якщо аудит показав відсутність необхідного тиску палива в пандусі, увімкніть запалювання та слухайте: протягом декількох секунд ви повинні почути звук насоса електробензо в області паливного бака (під заднім сидінням).

Примітка. Майте на увазі, що якщо в паливній пандусі є тиск, то електробензоса не ввімкнено. Це не несправність.

Якщо паливний насос гуде з запалюванням, але не створює тиску в паливній пандусі, приймач палива або фільтр, вбудований у паливний модуль, несправний паливний насос або регулятор тиску, винен у грязі. З усіма цими несправностями необхідно замінити необмежений модуль палива. Це можна зробити лише при встановленні автомобіля на підйомник або спостереження (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”).

Якщо звук паливного насоса не чути, необхідно перевірити та відновити схему живлення паливного насоса (див. “Діагностика несправностей на дошці електричного обладнання”), і якщо воно справедливо, слід замінити паливний модуль на спалений або заклинений насос (див. “Видалення та встановлення паливного модуля”). Це потрібно буде зняти паливний бак (див. “Заміна паливного бака та його об’ємної труби”). Ось чому в дорожніх умовах такий тест неможливий. На дорозі ви можете перевірити, лише якщо запобіжник 5 вигоріть і чи надійно фіксовано реле паливного насоса. Систему управління двигуном слід перевірити за допомогою спеціальних діагностичних пристроїв (див. “Порушення в експлуатації двигуна”).

Якщо для діагностики немає пристрою, в дорожніх умовах слід перевірити цілісність запобіжників 6,42,45,46, 47, 48, 49, 50 у монтажній одиниці моторного відділення.

і надійність кріплення реле системи вприскування палива та система запалювання в одній кріпленні.

Крім того, перевірте надійність усіх доступних проводів, доступних для огляду на перевірку прокладок двигуна, приділяючи особливу увагу блоку двигунів блоку управління двигуном.

Блок котушки запалювання (див. “Видалення та встановлення котушок запалювання”).

Датчик положення колінчастого вала (блок розташований у задній частині блоку циліндрів двигуна, позаду стартера) та решти датчиків управління двигуном (див. “Коди управління двигуном”). Якщо якісь порушення не виявляються в результаті аудиту, використовуйте діагностичний пристрій (див. “Порушення в експлуатації двигуна”) або зверніться до служби автомобіля.

Корисні поради: Якщо двигун сильно зношений, у холодний сезон він починається з труднощів навіть із системами робочої сили та управління двигуном.

Якщо під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим очищення циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і, тримаючи її натиснуто, увімкніть стартер. У цьому режимі немає подачі палива, і надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання сушать. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Іммобілайзер

Часто причиною “мертвого” двигуна був іммобілайзер, який довелося відремонтувати або повністю змінити. Отже, довгі муки зазвичай були увінчані успіхом, але в цьому випадку настійно рекомендується звернутися до професіоналів.

Якщо стартер впевнено перетворює колінчастий вал, але двигун не починається після трьох.чотирьох спроб, то в цьому випадку система живлення або система управління двигуном найчастіше несправна (двигун також входить до системи управління двигуном). Щоб перевірити енергосистему в дорожніх умовах, дотримуйтесь наступного.

Відкрийте капюшон і переконайтеся, що в системах підключення до систем живлення двигуна немає витоків. Подивіться під машину. чи є витоки в паливному баку та паливних трубопроводах.

Зніміть фільтр.елемент повітряного фільтра (див. “Заміна фільтра.елемента повітряного фільтра”), встановіть кришку фільтра на місці і спробуйте дозволити двигуну. Якщо двигун запущений, замініть елемент фільтра.

Примітка. Ні в якому разі навіть не здійснюйте короткі поїздки без фільтрувального елемента повітряного фільтра: дорожній пил негайно вимкне групу двигуна двигуна.

Якщо двигун не запускається, під капотом відкрутіть підходящу кришку, щоб перевірити тиск палива в паливній пандусі.

Щоб захистити від спрею палива, візьміть велику, добре поглинаючу ганчірку і поставте її навколо пристосування. Обережно натисніть на викрутку за допомогою викрутки. Якщо паливо бризкає від підгонки, тиск у системній системі достатньо, щоб запустити двигун. У цьому випадку продовжуйте перевірити систему управління двигуном (див. нижче).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Потік палива в моторному відсіку небезпечний для пожежі.

Якщо аудит показав відсутність необхідного тиску палива в пандусі, увімкніть запалювання та слухайте: протягом декількох секунд ви повинні почути звук насоса електробензо в області паливного бака (під заднім сидінням).

Примітка. Майте на увазі, що якщо в паливній пандусі є тиск, то електробензоса не ввімкнено. Це не несправність.

Якщо паливний насос гуде з запалюванням, але не створює тиску в паливній пандусі, приймач палива або фільтр, вбудований у паливний модуль, несправний паливний насос або регулятор тиску, винен у грязі. З усіма цими несправностями необхідно замінити необмежений модуль палива.

Якщо звук паливного насоса не чути, необхідно перевірити та відновити схему живлення паливного насоса (див. “Діагностика несправностей на дошці електричного обладнання”), і якщо він працює, слід замінити паливний модуль на спалений або заклинений насос (див.

“Видалення та встановлення паливного модуля”). Це потрібно буде зняти паливний бак (див. “Заміна паливного бака та його об’ємної труби”). Ось чому в дорожніх умовах такий тест неможливий. На дорозі ви можете перевірити, лише якщо запобіжник 5 вигоріть і чи надійно фіксовано реле паливного насоса.

Якщо для діагностики немає пристрою, в дорожніх умовах слід перевірити цілісність запобіжників 6,42,45,46, 47, 48, 49, 50 у монтажній одиниці моторного відділення.

та надійність кріплення реле системи вприскування палива та система запалювання в одній кріпленні.

Крім того, перевірте надійність усіх доступних проводів, доступних для огляду на перевірку прокладок двигуна, приділяючи особливу увагу прокладкам блоку управління двигуном.

Блок котушок запалювання (див. “Видалення та встановлення блоку котушки запалювання”).

Датчик положення колінчастого вала (блок розташований у задній частині блок циліндрів двигуна, позаду стартера) та решти датчиків управління двигуном (див. “Коди системи управління двигуном”). Якщо якісь порушення не виявляються в результаті аудиту, використовуйте діагностичний пристрій (див. “Порушення в експлуатації двигуна”) або зверніться до служби автомобіля.

Корисні поради: Якщо двигун сильно зношений, у холодний сезон він починається з труднощів навіть із системами робочої сили та управління двигуном.

Якщо під час невдалої спроби розпочати свічки запалювання, використовуйте режим очищення циліндрів. Для цього натисніть на педаль акселератора до зупинки і, тримаючи її натиснуто, увімкніть стартер. У цьому режимі немає подачі палива, і надлишок бензину видаляється з циліндрів із потоком свіжого повітря, а свічки запалювання сушать. Після очищення повторіть спробу почати у звичайному порядку.

Інструкції з обслуговування Chevrolet Aveo T300

Методи усунення

Перш ніж почати розгляд варіантів усунення несправності, варто сказати, що незалежний ремонт можливий, якщо автомобіліст має уявлення про структурні елементи Aveo. В іншому випадку пряма дорога до служби автомобіля та спустошення гаманця.

Під час роботи Chevrolet Aveo власник автомобіля може зіткнутися з неприємною ситуацією, коли його автомобіль відмовляється почати.

Причини неможливості запустити двигун багато, і всі вони мають різну природу походження. Частина поломки легко усунута, але є такі для усунення яких вам потрібно буде відвідати автомобільну послугу.

Chevrolet Aveo не починається: причини, опис, методи усунення

Причини, чому старе покоління Chevrolet Aveo не починається, характерні для всієї групи таких автомобілів. Тому ми розглянемо причини, чому популярний південнокорейський автомобіль може не запустити.

Матеріал скаже вам, чому Aveo не починається, і ми усуваємо причини

Причини

Chevrolet Aveo не може запустити з декількох ймовірних причин і опосередковано. Отже, багато автомобілістів можуть негайно подумати про електрика, але є набагато більше причин. Розглянемо основні причини, чому двигун не може бути запущений:

Методи усунення

Перш ніж почати розгляд варіантів усунення несправності, варто сказати, що незалежний ремонт можливий, якщо автомобіліст має уявлення про структурні елементи Aveo. В іншому випадку пряма дорога до служби автомобіля та спустошення гаманця.

Система запалювання

Вихід з побудови одного з елементів системи запалювання призведе до того, що двигун перестане проявляти ознаки життя. Отже, ми не візьмемо несправність замку. відремонтовані та пішли. Але отвори в свічках і високопостійні дроти можуть призвести до того, що стартер повернеться, а двигун не запуститься. Варто діагностувати елементи, щоб переконатися, що вони працюють.

Модуль запалювання є ще однією причиною поганого запуску або взагалі запуск двигуна. Отже, зміна елемента допоможе. Якщо, зрештою, проблема справді в запаковій, але нічого не підходить з вищезазначених елементів, то ми шукаємо перерви в проводці.

Акумулятор і стартер

Акумулятор SAT. перше місце, де шукають несправності. Спочатку ми проводимо метр струму, а потім звертаємо увагу на дроти на стартер, який можна окислювати або покрити іржею.

Щодо стартера, то причин може бути багато, але головне естафета та Бендікс залишаються основними. Вихід елементів із системи призведе до того, що стартер просто не запустить двигун. Усунення несправності. відновлення або заміни вузла.

Іммобілайзер

Часто причиною “мертвого” двигуна був іммобілайзер, який довелося відремонтувати або повністю змінити. Отже, довгі муки зазвичай були увінчані успіхом, але в цьому випадку настійно рекомендується звернутися до професіоналів.

Датчики та ECU

Часто ця причина рідко призводить до того, що двигун не може бути запущений. Але були такі випадки. Вихід із системи датчиків або одного з них призведе до того, що двигун внутрішнього згоряння не може бути запущений, і шукати, який з них стало досить складним.

Отже, варто проводити комп’ютерну діагностику за допомогою OBD II. Якщо виявлені помилки, їх слід розшифрувати та усунути несправністю. Після цього скиньте індикатори ECU і спробуйте знову діагностувати. У разі невдачі ви можете спробувати спланувати прошивку.

Причини, чому Chevrolet Aveo не починає багато. Стаття визначила найосновнішу, але це не повний список. Оскільки є ще додаткове обладнання, наприклад, іммобілайзер, яке також може заблокувати запуск живлення.

Система запалювання

Вихід з побудови одного з елементів системи запалювання призведе до того, що двигун перестане проявляти ознаки життя. Отже, ми не візьмемо несправність замку. відремонтовані та пішли. Але отвори в свічках і високопостійні дроти можуть призвести до того, що стартер повернеться, а двигун не запуститься. Варто діагностувати елементи, щоб переконатися, що вони працюють.

Модуль запалювання є ще однією причиною поганого запуску або взагалі запуск двигуна. Отже, зміна елемента допоможе. Якщо, зрештою, проблема справді в запаковій, але нічого не підходить з вищезазначених елементів, то ми шукаємо перерви в проводці.

Паливна система

Перший варіант. засмічення палива. Варто зазначити, що, залежно від експортного регіону, використовується інша прошивка. Отже, погана якість або “погане” паливо, комп’ютер не зможе визнати, що призведе до багатьох помилок всередині. Результатом буде те, що машина просто не почнеться.

Крім того, причина, як у багатьох випадках, може бути форсунками, які забивали. У той же час слід розуміти, що прибирання елементів доведеться здійснювати в автомобільній службі. Зазвичай ефект спочатку супроводжується танками або DIZ.