Заміна передніх джерел Ford Focus 2. Заміна передніх джерел Ford Focus 2

Заміна передніх джерел Ford Focus 2

Нещодавно, буквально два дні тому, я закінчив заміну передніх джерел, моря емоцій) Буде багато листів, я покладу все в дух!

Я розпочну свою історію з того, що пару місяців тому, коли повертає кермо з низькою швидкістю або на місці, звук у області передньої правої стійки, подібного до звуку розтягнутого кабелю, періодично почав з’являтися. Через деякий час звук зник, і лише тиждень тому він з’явився знову, і машина почала швидко тягнути праворуч. Звук гучний, навіть пасажири злякалися)). Оскільки я вперше зіткнувся з цим, я почав вчитися, я дійшов висновку, що це підтримуюче відношення. Я підписався на діагноз суспензії на вібраційній підставці, в той же час, щоб виступити по всьому шасі, діагноз. це пружина, і, як наслідок виконується функція. Цей графік був наданий мені в кінці діагнозу.

передніх, джерел, ford, focus

Видно, що амортизатори вже дуже втомлені, t.До. Коливання не зникають відразу, але машина не розгойдується на дорозі.

Стійки та пружини змінюються лише парами, тому до цього часу було прийнято рішення придбати два пружини, Opidnik. це звільнення. для усунення звуку та найближчого майбутнього, щоб придбати та замінити всі стелажі відповідно до кругообігу. Працювати над заміною всього цього хорошого, включаючи задні стелажі та пружини в службі автомобіля, просили 4 тисячі, на тисячу на кожну стійку. Для заміни передніх стелажів я все.таки міг якось зрозуміти ціну, але задні, безумовно, не входили в цей бюджет, t.До. працювати там один раз менше. Отже, було вирішено максимально забити якомога більше досвіду від цього ремонту, що означає змінити його!

Я вперше провів роботу, для цього я запитав у своєму колеги гараж на два дні. Він проїхав машину, укладений, вирішив зняти першу стійку з боку, де пружина була зламана, зняла колесо, подивилася під арку і о тобто, зійшла.

Я думаю, що я бачив, що це не варто коментувати, але я все ще мучить одне питання: куди це пішло? Ну, плюс верхній поворот пружини зазнав корозійного зносу і втомився від зруйнованого. класично.

Щоб дістатися до болтів кріплення опори на тіло, я зняв верхню панель, що складається з двох панелей, кріплених 6 кронштейнами та склоочисниками, я згодом зрозумів, що склоочисники викидають їх марно. Нижня панель, у свою чергу, кріпиться на двох самостійних гвинтах під Torx, по одному з кожного боку зустрічається в металевих кронштейнах, я перетягнув його, і вона відмежована з цих засувок.

Верхня частина вирішила не видаляти, t.До. Він прикріплений до лобового скла на двосторонній стрічці, я не хотів зіпсувати. Я подивився, ключ підніметься, і добре. Послабив болти кріплення опори на тіло і піднявся під аркою, звільнить нижню частину стійки. Я зняв датчик ABS з кріплення (показаний числом 1), зняв гальмівний шланг з кріплення (показаний числом 2)-вони досить прості.

передніх, джерел, ford, focus

Потім я піднявся, щоб відкрути стійку стабілізатора, для цього мені знадобилося 15. Він потягнув горіх, але вона почала прокручувати, скручувати, безрезультатно. Я думав, що отримав це виявляється, що стійки потрібні більше Я вже підготував шліфувальну машину, я хотів її побачити, але мені знадобилося 10 хвилин, щоб подумати. Я подумав це в голові, стабілізатор стабілізатора. це той самий шарнір, який вільно ходить у всіх напрямках, відповідно він повинен прокручувати, інакше він не виконуватиме свої функції. Тож десь ззаду має бути вирізаний ключ, він, розлучившись, налаштував його на праву клавішу і безпечно відкрутив стійку.

передніх, джерел, ford, focus

Потім він взяв голову за 19 і поставив під дію пристосування до амортизатора до поворотного кулака, я міг витягнути його лише за допомогою важеля з гнізда. його витягували з серця або просто відвареного.

передніх, джерел, ford, focus

Щоб вибити стійку, я піднявся вгору, щоб скрутити 3 болт опори, до речі, коли я відкрутив опорні болти на лівій стійці, я пропустив один болт, гайки не було, а гайка одночасно за підтримки. Двоє відкрутили без проблем, але третій прокручений. Взяв час, після чого було прийнято доленосне рішення. побачити! Наріжте капелюх з болтом, а підставка висіла з центром на накопичувачах.

Де взяти новий болт з гайкою, я вирішив не думати

Я читав, що для того, щоб розширити кріплення кулака, ви можете керувати зубилом або для чогось конічної форми, або на викрутку. Я нічого не використовував на правій стійці, щоб розрізати, нарізав місце з’єднання молотком і, постукуючи стійкою молотком, вибито. Ліва підставка не пішла так, там поринула плоскогубці і, знімаючи, водночас підтягнув стійку.

Вибиті, виглядали і жахливо: o

передніх, джерел, ford, focus

З цього кута ви чітко зрозумієте, чому я не міг відкрутити болт

Він вийняв стяжки, поклав їх, стиснув, розмотав верхній горіх амортизатора з 18 ключем, а стебло. шестикутник, він вийняв стійку з весни, обстежена, обстежена у Франції, оригінал, мабуть, є Оригінальний. Тут є нюанс, вам потрібно посилити пружину рівномірно, щоб вона не спотворювала її, інакше є можливість піднесення підшипника, і це вже загрожує. Я думаю, судячи за державою всього. стійки ніколи не змінювались. Стара весна була знята, вийняла нову, придбала Lesjofors Springs. Я поважаю виробників, які займаються лише їхнім бізнесом і не входять у виробництво підшипників, важелів, електриків тощо, і урбанізації вирішили взяти SKF, в наборі є два штуки, наскільки я знаю. Форд ставить Ці підшипники під його штампом і продаються як оригінал, прокладки використовували оригінал.

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

Два нових Oporniks і старі зігріли і без кришки

Ford Focus Хетчбек 2005 на Drive2

Привіт, читач 🙂 Довгий час я не був у відкритих просторах сайту, машина їхала, нічого не просив, але останнім часом відбулося якісь вдосконалення, про які я хотів би розповісти вам про.

Близько місяця тому ми з дружиною приїхали до батьків у регіоні, і коли я жахнувся машину в гаражі, я почув брязкальце в районі стійки. Думка була лише однією- пружинною лоплом. І все це сталося пізно ввечері, тому перевірка була відкладена на наступний день. Вранці я підвівся і заїхав на машину на ліфт, мої здогадки виявилися правдивими. Ліва передня пружина вибухнула зверху, в районі чашки.

передніх, джерел, ford, focus

Насправді винуватець святкування.

Через десять хвилин було замовлено покровителя (стаття. PCS504048) за ціною 865R/ПК.Того ж дня пружини приносили та встановлювали.

Я взяв замовлення в той же день. Я замовив через Autodoc, велике спасибі за швидку доставку 🙂

Жодних проблем із зйомкою та встановленням пружин не виникало. Після встановлення автомобіля помітно піднявся і нарешті встала, раніше спина була трохи вище, ніж передня.Це все, дякую, що прочитали цей текст до кінця!)

Удачі на дорогах і подбайте про себе!:)

Ціна запитання: 3 700 ₽ Пробіг: 126000 км

Заміна пружини передньої підвіски

Шасі, як і всі компоненти та одиниці в машині, потрібно підтримувати та ремонтувати: з часом амортизатори, кульки, пружини, важелі, підшипники та вузли виходять з часу. Заміна роботи передньої підвіски-пружин, яка потребує уважності та точності, не особливо складно, але тут необхідно дотримуватися правил для розбирання та складання в певному порядку, використовуйте спеціальний інструмент.

передніх, джерел, ford, focus

У цій статті ми проаналізуємо, як змінюється передні джерела (PP) на Ford Focus та Renault Logan, які умови повинні бути помічені. І коли замінюючи ці деталі, не забувайте про заходи обережності, нехтування запобіжними заходами може закінчитися травмою або навіть травмами.

Як замінити пружину в машині

Багато сучасних автомобілів оснащені передньою підвіскою Макферсона, що складається з деталей:

 • амортизатори (стелажі);
 • хаби та підшипники;
 • Кулаки поворотів;
 • підтримуючі підшипники;
 • важелі;
 • підтримує м’яч;
 • передній промінь;
 • пружини;
 • поперечний стабілізатор;
 • Стабілізаторні стелажі.

Пружина розміщується між верхньою та нижньою чашкою (опорою) амортизатора, що утримується затягуванням гайки, скрученим на амортизаторі.

Щоб зняти РП, вам потрібно демонтувати стійку і розібрати її. Підвіска на пасажирському автомобілі також може багатоповернути, дещо інший дизайн, але принцип розбирання шокових.абсорбційних стелажів однаковий.

Конструкція шасі на передній осі в таких машинах, як клас-класик, дещо відрізняється, але тут встановлено незалежну підвіску. Ззаду.приводні транспортні засоби VAZ, амортизатор також розміщується в центрі пружини, ПП витягується між верхнім і нижнім важелем. Замінити весну старим “vaz” не дуже складно, але порядок операцій дещо відрізняється.

Причини та ознаки розпаду передніх джерел підвіски

Всі запасні частини автомобіля рано чи пізно не вдається, у них є певний ресурс. Термін служби передніх джерел, незалежно від моделі автомобіля, є досить великим (не менше 40 000 км), але деталі можуть вимагати передчасної заміни з різних причин:

 • Машина часто перевантажена;
 • Автомобіль працює на нерівних дорогах;
 • Аморт.поглинач втратив еластичність, все навантаження впало на ПП;
 • Зіткнувся заводський шлюб.

Весняна провисає з часом, втрачає необхідну еластичність, і часто досить часто круглі перерви на ПП. Визначення несправності є досить простим за зовнішніми ознаками:

 • Автомобіль, розташований на плоскому майданчику “падає” з іншого боку, де пружина зламана або “розвинена”;
 • “Передній кінець” автомобіля занадто низький по відношенню до спини;
 • Спалах котушки візуально помітний, вам просто потрібно ретельно розрізнити дефект;
 • На ходу в області переднього амортизатора чути клацання (зі зламаним раундом), також стукає, якщо ви спробуєте похитнути верх і вниз по машині в області амортизатора знизити.

Якщо ПП виявив дефект, частину потрібно замінити, її не можна відновити.

Заміна передньої пружини Renault logan

Перш ніж відремонтувати передню підвіску, вам потрібно підготувати потрібний інструмент. Щоб розібрати деталі запущеної частини Логана, це, безумовно, знадобиться:

 • набір скельних та комбінованих клавіш;
 • шестикутники та “зірки”;
 • Кінцеві голови та торти;
 • Набір екранів (2 шт.);
 • молоток;
 • 21.’ємний ключ з великим вигином.

На Renault Logan-1 заміна передньої пружини виконується в наступній послідовності:

 • Встановіть машину на плоску поверхню, покладіть зупинки під задні колеса;
 • Відкрийте капюшон, утримуйте ударний поглинач шестигранником на 6 і відкрутіть верхню гайку стійки для амортизатора;
 • Слабкий автомобіль, вийміть переднє колесо з тієї сторони, де розбирають амортизатор, під нижньою частиною страхування ми розміщуємо “козу”;
 • Ми крутимо болти гайками, кріпить амортизатор до обертового підземелля (18 клавіш), якщо нижній болт буде впиратися на гальмівний циліндр, нам доведеться послабити нижню частину штангенциркуля і вийняти верхню, щоб натиснути Штангенциркуль з амортизатора;
 • Ми виймаємо болти, подаємо поворотний кулак (осторонь машину), демонтуючи стійку амортизатора, зібрану з пружиною;
 • Якщо пружина зламана або провисає, не потрібно її витягнути, тому ми просто вимкнемо другу верхню гайку на амортизаторному стрижні;
 • Ми ставимо нову частину замість розбитого, якщо ПП нормальний у висоті, фіксуйте стягнення на пружинні повороти, поступово затягніть повороти, стискаючи їх з однієї та іншої сторони;
 • Не варто сильно затягуватись, важливо, щоб гайка на амортизаторному поглиначому стрижні можна було зробити, тоді його слід скрутити, поки він не зупиниться;
 • Встановіть стійку на місці, складає збір.

Важливо потрапити в канавки нижньої та верхньої чашки при встановленні пружини, і в цьому випадку ПП буде малювати без проблем. На Логані часто можна обійти без екранів, стиснути пружину руками і зробити горіх. За відсутності будь.яких ускладнень робота в присутності навичок слюсаря виконується за дві години, на підйом.

Заміна передньої пружини Ford Focus-2

Щоб демонтувати ПП на машині Ford Focus-2, вам також потрібно буде зняти колесо, зробити машину. Послідовність інших дій:

Ford Focus Sedan “Youth Pony” 2007 на Drive2

Привіт всім!) Це сталося так навесні, коли я купив машину, здогадуючись, що стелажі капетів, і їх доведеться змінити незабаром, але весь час встиг не мати нерухомості непотрібних засобів і один із звичайних вечорів. повернувшись додому з роботи, я почув, і я відчув десь з правого боку правого боку, щось вдарило по тілу і по плоскій дорозі припаркувавшись у кулуарах і обходив навколо машини, я не бачив нічого підозрілого і тільки я зайшов у машину і переїхав, я помітив, що машина якось дивно перекосилася в правий бік, вже стало зрозуміло, що дивний удар по тілу, що розривається, пружина з правого боку (так Повільно повзав додому з брязкальцями та увагою перехожих.коли поліція рухається) Наступного дня було прийнято рішення про придбання запасних частин:

Передні стелажі Sachs. 2шт 7960 Rub.2. Передні Lesjofors Springs. 2шт 2800 потерти.3. передній підшипник SKF. 2шт 1600 потерти.

Kyb Chipper і Boot-K-T 22-700 Rub.

Ну, я коротко опишу, як я все змінив.

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

Встановіть зупинки під колесами і підніміть машину на гнізді, вийміть колесо.

передніх, джерел, ford, focus

Для зручності я зняв супорт і гальмівні диски, це не обов’язково.

передніх, джерел, ford, focus

Після того, як ми відкрутили суппортер, обережно від’єднайте гальмівний шланг від стійки, повісіть суппорт, щоб він не заважав і вийміть гальмівний диск із маточини.

передніх, джерел, ford, focus

Відкрутіть стійку стабілізатора.

передніх, джерел, ford, focus

Тепер ми відкрутили болт стійки до концентратора.

передніх, джерел, ford, focus

Болт скручений 1. Був кулаком 2. Зі світлими ударами молотка збивайте з стійки в той же час, постійно тримаючи центр.

передніх, джерел, ford, focus

Після того

передніх, джерел, ford, focus

Засувки видаляються ми піднімаємо верхній пластик і відкрутимо нижню частину

передніх, джерел, ford, focus

Відкладіть нижній пластик

передніх, джерел, ford, focus

Тепер підняття верхнього пластику, є доступ до кріпильних болтів стійки відкрутіть їх і вийміть стійку.

передніх, джерел, ford, focus

І ось герой нагоди!)

передніх, джерел, ford, focus

Ми збираємо нову стійку не забудьте накачати нову стійку перед складанням і звертати увагу на збіг значків на підшипнику та стійку.

Після зібрання нової підставки встановіть усе у зворотному порядку ліва сторона розбирається і зібрана аналогічно дякую за вашу увагу Я радий, якщо я буду корисним удачі всім!) Задайте питання покладіть палець))

передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus

Ціна випуску: 13 060 ₽ Пробіг: 94367 км

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

 • Підпишіться на послугу
 • святий.Федюнінський, 2А Час роботи: Щодня: від 9.00 до 19.00 60-00-56. STO60-14-57. Запчастинні частини Copyright © 2010–2019 “AVTODOM”. Карта сайту.

Заміна передніх джерел Ford Focus 2

Нещодавно, буквально два дні тому, я закінчив заміну передніх джерел, моря емоцій) Буде багато листів, я покладу все в дух!

Я розпочну свою історію з того, що пару місяців тому, коли повертає кермо з низькою швидкістю або на місці, звук у області передньої правої стійки, подібного до звуку розтягнутого кабелю, періодично почав з’являтися. Через деякий час звук зник, і лише тиждень тому він з’явився знову, і машина почала швидко тягнути праворуч. Звук гучний, навіть пасажири злякалися)). Оскільки я вперше зіткнувся з цим, я почав вчитися, я дійшов висновку, що це підтримуюче відношення. Я підписався на діагноз суспензії на вібраційній підставці, в той же час, щоб виступити по всьому шасі, діагноз. це пружина, і, як наслідок виконується функція. Цей графік був наданий мені в кінці діагнозу.

передніх, джерел, ford, focus

Видно, що амортизатори вже дуже втомлені, t.До. Коливання не зникають відразу, але машина не розгойдується на дорозі.

Стійки та пружини змінюються лише парами, тому до цього часу було прийнято рішення придбати два пружини, Opidnik. це звільнення. для усунення звуку та найближчого майбутнього, щоб придбати та замінити всі стелажі відповідно до кругообігу. Працювати над заміною всього цього хорошого, включаючи задні стелажі та пружини в службі автомобіля, просили 4 тисячі, на тисячу на кожну стійку. Для заміни передніх стелажів я все.таки міг якось зрозуміти ціну, але задні, безумовно, не входили в цей бюджет, t.До. працювати там один раз менше. Отже, було вирішено максимально забити якомога більше досвіду від цього ремонту, що означає змінити його!

Я вперше провів роботу, для цього я запитав у своєму колеги гараж на два дні. Він проїхав машину, укладений, вирішив зняти першу стійку з боку, де пружина була зламана, зняла колесо, подивилася під арку і о тобто, зійшла.

Я думаю, що я бачив, що це не варто коментувати, але я все ще мучить одне питання: куди це пішло? Ну, плюс верхній поворот пружини зазнав корозійного зносу і втомився від зруйнованого. класично.

Щоб дістатися до болтів кріплення опори на тіло, я зняв верхню панель, що складається з двох панелей, кріплених 6 кронштейнами та склоочисниками, я згодом зрозумів, що склоочисники викидають їх марно. Нижня панель, у свою чергу, кріпиться на двох самостійних гвинтах під Torx, по одному з кожного боку зустрічається в металевих кронштейнах, я перетягнув його, і вона відмежована з цих засувок.

Верхня частина вирішила не видаляти, t.До. Він прикріплений до лобового скла на двосторонній стрічці, я не хотів зіпсувати. Я подивився, ключ підніметься, і добре. Послабив болти кріплення опори на тіло і піднявся під аркою, звільнить нижню частину стійки. Я зняв датчик ABS з кріплення (показаний числом 1), зняв гальмівний шланг з кріплення (показаний числом 2)-вони досить прості.

передніх, джерел, ford, focus

Потім я піднявся, щоб відкрути стійку стабілізатора, для цього мені знадобилося 15. Він потягнув горіх, але вона почала прокручувати, скручувати, безрезультатно. Я думав, що отримав це виявляється, що стійки потрібні більше Я вже підготував шліфувальну машину, я хотів її побачити, але мені знадобилося 10 хвилин, щоб подумати. Я подумав це в голові, стабілізатор стабілізатора. це той самий шарнір, який вільно ходить у всіх напрямках, відповідно він повинен прокручувати, інакше він не виконуватиме свої функції. Тож десь ззаду має бути вирізаний ключ, він, розлучившись, налаштував його на праву клавішу і безпечно відкрутив стійку.

передніх, джерел, ford, focus

Потім він взяв голову за 19 і поставив під дію пристосування до амортизатора до поворотного кулака, я міг витягнути його лише за допомогою важеля з гнізда. його витягували з серця або просто відвареного.

передніх, джерел, ford, focus

Щоб вибити стійку, я піднявся вгору, щоб скрутити 3 болт опори, до речі, коли я відкрутив опорні болти на лівій стійці, я пропустив один болт, гайки не було, а гайка одночасно за підтримки. Двоє відкрутили без проблем, але третій прокручений. Взяв час, після чого було прийнято доленосне рішення. побачити! Наріжте капелюх з болтом, а підставка висіла з центром на накопичувачах.

Де взяти новий болт з гайкою, я вирішив не думати

Я читав, що для того, щоб розширити кріплення кулака, ви можете керувати зубилом або для чогось конічної форми, або на викрутку. Я нічого не використовував на правій стійці, щоб розрізати, нарізав місце з’єднання молотком і, постукуючи стійкою молотком, вибито. Ліва підставка не пішла так, там поринула плоскогубці і, знімаючи, водночас підтягнув стійку.

Вибиті, виглядали і жахливо: o

передніх, джерел, ford, focus

З цього кута ви чітко зрозумієте, чому я не міг відкрутити болт

Він вийняв стяжки, поклав їх, стиснув, розмотав верхній горіх амортизатора з 18 ключем, а стебло. шестикутник, він вийняв стійку з весни, обстежена, обстежена у Франції, оригінал, мабуть, є Оригінальний. Тут є нюанс, вам потрібно посилити пружину рівномірно, щоб вона не спотворювала її, інакше є можливість піднесення підшипника, і це вже загрожує. Я думаю, судячи за державою всього. стійки ніколи не змінювались. Стара весна була знята, вийняла нову, придбала Lesjofors Springs. Я поважаю виробників, які займаються лише їхнім бізнесом і не входять у виробництво підшипників, важелів, електриків тощо, і урбанізації вирішили взяти SKF, в наборі є два штуки, наскільки я знаю. Форд ставить Ці підшипники під його штампом і продаються як оригінал, прокладки використовували оригінал.

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

Два нових Oporniks і старі зігріли і без кришки

Ford Focus Хетчбек 2005 на Drive2

Привіт, читач 🙂 Довгий час я не був у відкритих просторах сайту, машина їхала, нічого не просив, але останнім часом відбулося якісь вдосконалення, про які я хотів би розповісти вам про.

Близько місяця тому ми з дружиною приїхали до батьків у регіоні, і коли я жахнувся машину в гаражі, я почув брязкальце в районі стійки. Думка була лише однією- пружинною лоплом. І все це сталося пізно ввечері, тому перевірка була відкладена на наступний день. Вранці я підвівся і заїхав на машину на ліфт, мої здогадки виявилися правдивими. Ліва передня пружина вибухнула зверху, в районі чашки.

передніх, джерел, ford, focus

Насправді винуватець святкування.

Через десять хвилин було замовлено покровителя (стаття. PCS504048) за ціною 865R/ПК.Того ж дня пружини приносили та встановлювали.

Я взяв замовлення в той же день. Я замовив через Autodoc, велике спасибі за швидку доставку 🙂

Жодних проблем із зйомкою та встановленням пружин не виникало. Після встановлення автомобіля помітно піднявся і нарешті встала, раніше спина була трохи вище, ніж передня.Це все, дякую, що прочитали цей текст до кінця!)

Удачі на дорогах і подбайте про себе!:)

Ціна запитання: 3 700 ₽ Пробіг: 126000 км

Заміна пружини передньої підвіски

Шасі, як і всі компоненти та одиниці в машині, потрібно підтримувати та ремонтувати: з часом амортизатори, кульки, пружини, важелі, підшипники та вузли виходять з часу. Заміна роботи передньої підвіски-пружин, яка потребує уважності та точності, не особливо складно, але тут необхідно дотримуватися правил для розбирання та складання в певному порядку, використовуйте спеціальний інструмент.

передніх, джерел, ford, focus

У цій статті ми проаналізуємо, як змінюється передні джерела (PP) на Ford Focus та Renault Logan, які умови повинні бути помічені. І коли замінюючи ці деталі, не забувайте про заходи обережності, нехтування запобіжними заходами може закінчитися травмою або навіть травмами.

Як замінити пружину в машині

Багато сучасних автомобілів оснащені передньою підвіскою Макферсона, що складається з деталей:

 • амортизатори (стелажі);
 • хаби та підшипники;
 • Кулаки поворотів;
 • підтримуючі підшипники;
 • важелі;
 • підтримує м’яч;
 • передній промінь;
 • пружини;
 • поперечний стабілізатор;
 • Стабілізаторні стелажі.

Пружина розміщується між верхньою та нижньою чашкою (опорою) амортизатора, що утримується затягуванням гайки, скрученим на амортизаторі.

Щоб зняти РП, вам потрібно демонтувати стійку і розібрати її. Підвіска на пасажирському автомобілі також може багатоповернути, дещо інший дизайн, але принцип розбирання шокових.абсорбційних стелажів однаковий.

Конструкція шасі на передній осі в таких машинах, як клас-класик, дещо відрізняється, але тут встановлено незалежну підвіску. Ззаду.приводні транспортні засоби VAZ, амортизатор також розміщується в центрі пружини, ПП витягується між верхнім і нижнім важелем. Замінити весну старим “vaz” не дуже складно, але порядок операцій дещо відрізняється.

Причини та ознаки розпаду передніх джерел підвіски

Всі запасні частини автомобіля рано чи пізно не вдається, у них є певний ресурс. Термін служби передніх джерел, незалежно від моделі автомобіля, є досить великим (не менше 40 000 км), але деталі можуть вимагати передчасної заміни з різних причин:

 • Машина часто перевантажена;
 • Автомобіль працює на нерівних дорогах;
 • Аморт.поглинач втратив еластичність, все навантаження впало на ПП;
 • Зіткнувся заводський шлюб.

Весняна провисає з часом, втрачає необхідну еластичність, і часто досить часто круглі перерви на ПП. Визначення несправності є досить простим за зовнішніми ознаками:

 • Автомобіль, розташований на плоскому майданчику “падає” з іншого боку, де пружина зламана або “розвинена”;
 • “Передній кінець” автомобіля занадто низький по відношенню до спини;
 • Спалах котушки візуально помітний, вам просто потрібно ретельно розрізнити дефект;
 • На ходу в області переднього амортизатора чути клацання (зі зламаним раундом), також стукає, якщо ви спробуєте похитнути верх і вниз по машині в області амортизатора знизити.

Якщо ПП виявив дефект, частину потрібно замінити, її не можна відновити.

Заміна передньої пружини Renault logan

Перш ніж відремонтувати передню підвіску, вам потрібно підготувати потрібний інструмент. Щоб розібрати деталі запущеної частини Логана, це, безумовно, знадобиться:

 • набір скельних та комбінованих клавіш;
 • шестикутники та “зірки”;
 • Кінцеві голови та торти;
 • Набір екранів (2 шт.);
 • молоток;
 • 21.’ємний ключ з великим вигином.

На Renault Logan-1 заміна передньої пружини виконується в наступній послідовності:

 • Встановіть машину на плоску поверхню, покладіть зупинки під задні колеса;
 • Відкрийте капюшон, утримуйте ударний поглинач шестигранником на 6 і відкрутіть верхню гайку стійки для амортизатора;
 • Слабкий автомобіль, вийміть переднє колесо з тієї сторони, де розбирають амортизатор, під нижньою частиною страхування ми розміщуємо “козу”;
 • Ми крутимо болти гайками, кріпить амортизатор до обертового підземелля (18 клавіш), якщо нижній болт буде впиратися на гальмівний циліндр, нам доведеться послабити нижню частину штангенциркуля і вийняти верхню, щоб натиснути Штангенциркуль з амортизатора;
 • Ми виймаємо болти, подаємо поворотний кулак (осторонь машину), демонтуючи стійку амортизатора, зібрану з пружиною;
 • Якщо пружина зламана або провисає, не потрібно її витягнути, тому ми просто вимкнемо другу верхню гайку на амортизаторному стрижні;
 • Ми ставимо нову частину замість розбитого, якщо ПП нормальний у висоті, фіксуйте стягнення на пружинні повороти, поступово затягніть повороти, стискаючи їх з однієї та іншої сторони;
 • Не варто сильно затягуватись, важливо, щоб гайка на амортизаторному поглиначому стрижні можна було зробити, тоді його слід скрутити, поки він не зупиниться;
 • Встановіть стійку на місці, складає збір.

Важливо потрапити в канавки нижньої та верхньої чашки при встановленні пружини, і в цьому випадку ПП буде малювати без проблем. На Логані часто можна обійти без екранів, стиснути пружину руками і зробити горіх. За відсутності будь.яких ускладнень робота в присутності навичок слюсаря виконується за дві години, на підйом.

Заміна передньої пружини Ford Focus-2

Щоб демонтувати ПП на машині Ford Focus-2, вам також потрібно буде зняти колесо, зробити машину. Послідовність інших дій:

Ford Focus Sedan “Youth Pony” 2007 на Drive2

Привіт всім!) Це сталося так навесні, коли я купив машину, здогадуючись, що стелажі капетів, і їх доведеться змінити незабаром, але весь час встиг не мати нерухомості непотрібних засобів і один із звичайних вечорів. повернувшись додому з роботи, я почув, і я відчув десь з правого боку правого боку, щось вдарило по тілу і по плоскій дорозі припаркувавшись у кулуарах і обходив навколо машини, я не бачив нічого підозрілого і тільки я зайшов у машину і переїхав, я помітив, що машина якось дивно перекосилася в правий бік, вже стало зрозуміло, що дивний удар по тілу, що розривається, пружина з правого боку (так Повільно повзав додому з брязкальцями та увагою перехожих.коли поліція рухається) Наступного дня було прийнято рішення про придбання запасних частин:

Передні стелажі Sachs. 2шт 7960 Rub.2. Передні Lesjofors Springs. 2шт 2800 потерти.3. передній підшипник SKF. 2шт 1600 потерти.

Kyb Chipper і Boot-K-T 22-700 Rub.

Ну, я коротко опишу, як я все змінив.

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

Встановіть зупинки під колесами і підніміть машину на гнізді, вийміть колесо.

передніх, джерел, ford, focus

Для зручності я зняв супорт і гальмівні диски, це не обов’язково.

передніх, джерел, ford, focus

Після того, як ми відкрутили суппортер, обережно від’єднайте гальмівний шланг від стійки, повісіть суппорт, щоб він не заважав і вийміть гальмівний диск із маточини.

передніх, джерел, ford, focus

Відкрутіть стійку стабілізатора.

передніх, джерел, ford, focus

Тепер ми відкрутили болт стійки до концентратора.

передніх, джерел, ford, focus

Болт скручений 1. Був кулаком 2. Зі світлими ударами молотка збивайте з стійки в той же час, постійно тримаючи центр.

передніх, джерел, ford, focus

Після того

передніх, джерел, ford, focus

Засувки видаляються ми піднімаємо верхній пластик і відкрутимо нижню частину

передніх, джерел, ford, focus

Відкладіть нижній пластик

передніх, джерел, ford, focus

Тепер підняття верхнього пластику, є доступ до кріпильних болтів стійки відкрутіть їх і вийміть стійку.

передніх, джерел, ford, focus

І ось герой нагоди!)

передніх, джерел, ford, focus

Ми збираємо нову стійку не забудьте накачати нову стійку перед складанням і звертати увагу на збіг значків на підшипнику та стійку.

Після зібрання нової підставки встановіть усе у зворотному порядку ліва сторона розбирається і зібрана аналогічно дякую за вашу увагу Я радий, якщо я буду корисним удачі всім!) Задайте питання покладіть палець))

передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus
передніх, джерел, ford, focus

Ціна випуску: 13 060 ₽ Пробіг: 94367 км

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

передніх, джерел, ford, focus

 • Підпишіться на послугу
 • святий.Федюнінський, 2А Час роботи: Щодня: від 9.00 до 19.00 60-00-56. STO60-14-57. Запчастинні частини Copyright © 2010–2019 “AVTODOM”. Карта сайту.

Заміна весни Ford Focus

Ford Focus 2 та 3 Пружина суспензій замінюється механічним пошкодженням або осіданням, ознаки яких будуть поганою плавністю та перекосом уздовж висоти передньої та задньої частини машини. Іноді на пружинах видно сліди напружених поворотів, це також буде ознакою його осідання. Важливо пам’ятати, що пружини змінюються в комплекті. обидва на одній підвісці одночасно. Краще довіряти цю роботу фахівцям. неможливо змінити деталі на підйомник або на яму, і неможливо впоратися з цим лише, крім того, для стиснення пружини потрібен спеціальний пристрій.

Для того, щоб заміна була успішною для підготовки інструментів нижче заздалегідь.

Назва Примітка
Ключ “13”, “на 15”, “17”, “19”
Шестикутники Комплект
Зірка Торг
Викрутка З плоским і хрестовим лезом
Молот Середня вага
Зубил Невеликий
Піппер Для пружин
Проникнення Наприклад, WD-40
Металева щітка і ганчірки Для очищення забруднення
Корм для металу У випадку надмірного укусу різьбових суглобів
Джейм Підняти машину
Ключ каналу Щоб видалити та встановити колеса

передніх, джерел, ford, focus

Pyscan для пружин

Заміна заднього та переднього амортизатора Ford Focus 2

Автомобілі Ford Focus завжди були відомі своєю чудовою динамікою. Високоякісна підвіска відіграла значну роль у цьому. Однак через необережне водіння або в регулярних позашляхових поїздках його компоненти можуть стати непридатними, зокрема, амортизаторів. Драйвери можуть встановити нові передні або задні амортизатори Ford Focus 2. Процедура порівняно проста, тому ви можете заощадити на послугах автомобілів. Нові амортизатори допоможуть зробити підвіску більш м’якою або більш складною (залежно від ваших потреб), а також покращити керованість та стабільність транспортного засобу. Перед заміною необхідно вивчити поточний ринок продуктів, всі тонкощі видалення та встановлення передньої частини, а також задні амортизатори.

Щоб зменшити ризик неправильної роботи ABS, рекомендується видути оранане повітряне гніздо перед складанням стисненим повітрям.

передніх, джерел, ford, focus

Якщо неможливо відкрутити верхні кріплення, болти слід відрізати.

Різання капелюха болта

Щоб полегшити видалення та встановлення стійки, після облизування кріплення зубила, рекомендується вставити у сформований просвіт десять обертрів.

Використання монети для полегшення видалення та встановлення стійки

На стійці є спеціальні позначки. Під час складання необхідно забезпечити, щоб вони були з одного боку.

Видалення амортизатора та його демонстрації Ford Focus 2

Ми видаляємо і розбираємо позицію амортизатора, коли необхідно замінити його верхню опору, підшипник, пружини, буфер стиснення або ефективність телескопічної стійки.

Екскурсія підставка Ford Focus 2

Якщо телескопічна підставка або пружина несправна, то обидві стелажі, або пружини слід замінити, щоб характеристики стійки для амортизаторів з обох боків автомобіля були однаковими.

Щоб зняти ударні.абсорбційні стелажі, вийміть повідки склоочисників з пензлями та перекриття лобового скла (див. “Видалення чистого лобового скла Ford Focus 2”). Повісити і зняти колесо. Ми надійно фіксуємо машину на підставці. Відключіть кульовий шарнір стійки стабілізатора хрестової стійкості кронштейна на стабільності.абсорбер (див. “Видалення стійки стабільності сосни”).

Ми видаляємо гумовий рукав гальмівного шланга з отвору кронштейна на корпусі амортизатора стійки.

Голова “на 15” Ми вимикаємо болт кріплення корпусу підводки до обертового кулака.

Наприклад, з підходящим інструментом, з кріпленням лопатою або зубилом, ми розповсюджуємо кулак очей.

Розрядження обертового кулака та стійки.

Верхнє кріплення лівої стійки до тіла поєднується з кріпленням поперечного підсилювача.

Верхні кріплення правої стійки

Відключіть кріплення труби вакуумного гальмового підсилювача.

Голова “на 10” Ми вимикаємо два горіхи центрального кріплення поперечного підсилювача.

Тримаючи стійку знизу, голова “на 13” Ми виходимо три болти кріплення поперечного підсилювача та верхнього кріплення стійки до тіла.

Для розбирання стійки ми встановлюємо два екрани діаметрально протилежні один одному, щоб вони затягували щонайменше три повороти пружини. Рівномірно стисніть пружину, поки її нижні та верхні повороти не перестануть натискання на опорні чашки.

При стисненні пружини необхідно контролювати надійність захоплення пружин та рівномірність затягування, t. До. Коли стяжка буде порушена, весна буде різко звільнена, що може призвести до травм.

Тримаючи стебло шестикутним “на 6”, вимкніть горіх верхньої опори стійки з ключем “на 18”.

Вийміть верхню опору вузла стелажів із впертою підшипником та кришкою брудної.

Вийміть пружину з екранами.

і нижній перехідний рукав справи.

Вийміть захисну кришку з променя верхньої опорної чашки пружини.

Потягнувши, вийміть буфер стиснення.

Щоб перевірити стан підшипника, ми відключаємо верхню опору та пружину чашку.

Перевірте це на наявність достатньої кількості змащення та механічного пошкодження.

Ми виймаємо верхнє кільце підшипника.

Ми вивчаємо його на наявність механічних пошкоджень та зносу.

Перевірте умову телескопічної стійки, повністю розширюючись і пальцем.

Якщо під час переміщення стрижня є збої, ривки або ривки, то стійку потрібно замінити. Значний витік рідини та пошкодження шару хромового покриття стрижня також заборонено. Ми замінюємо пошкоджені та зношені частини новими, збираємо та встановлюємо амортизатор у зворотній послідовності.

Під час встановлення пружини на стійку ми орієнтуємо опорну чашку та верхній раунд пружини, як показано на фотографії.

Встановлення стійки в обертовій кулаку проводиться відповідно до направляючого (для чіткості показано на деталях, вилучених з автомобіля).

Тип правильної встановленої стійки Ford Focus 2 у поворотному куларі.

Болти кріплення верхньої опори до тіла, а також болт кріплення стійки до обертового кулака затягнуться встановленими моментами (див. “Заявки”).

Видалення амортизатора та його демонстрації Ford Focus 2

Джерелом вмісту є веб.сайт Wiki журналу “За кермом”

Діагностика підтримки, причини розбиття

Якщо ви є власником Ford Focus 2 та читаєте цю статтю, швидше за все, розбиття вже відбулося, і вас цікавлять основні ознаки несправності, а також діагностика та заміна. Підшипник опори розташований у верхній частині модуля, під капотом, сприймає всі осьові навантаження, що проходять від коліс. Основна функція полягає у забезпеченні обертання стійки з прямим обертанням автомобіля. Ознаки несправності такі:

 • З серйозним зносом підтримуючих підшипників чутливість контролю втрачається.
 • Поверхання керма збільшується. скрип підшипників лунає, якщо ви обертаєте рульове колесо іммобілізованого автомобіля.
 • Хрускіт спереду, коли їхати по нерівній дорозі.

Якщо всі ці ознаки спостерігаються, варто подумати про негайну діагностику суспензії, інакше подальша операція призведе до серйозних наслідків. Як перевірити підтримку Ford Focus 2? Для цього зробіть наступне:

 • Підніміть капюшон, знайдіть “Oporniki” (закріплений трьома кріпленнями і розташовані ближче до лобового скла, поруч із пластиковим протоком).
 • Однією рукою, чіпляючись за вузол, а другий з власною вагою скелять машину знизу вгору.
 • Якщо в механізмі підтримки є стук, або брязкальця з скрипкою. на жаль, деталь несправна.

Також подивіться відео. як самостійно перевірити підвіску Ford Focus 2:

Варто відзначити причини, чому підшипник виходить з ладу і в якій потрібна заміна. Зігніть машину від водіння ямами, шишки. Проведіть підвіску, справність амортизаторів, стабілізаторів регулярно. Забезпечте герметичність деталей.

Заміна стелажів

Раніше необхідно розмістити Ford Focus 2 на ручний хід, а передня лінія. на стабільні опори. Рекомендується попередньо обробити з’єднання болтів з рідиною WD-40, зняти колеса та повітряний канал, відключити 6 кліпів.

Видалення стійки

передніх, джерел, ford, focus

Тоді вам потрібно виконати наступну послідовність дій:

 • Послабте горіхи, що фіксують підшипник опори, потрібно буде нарешті відкрутити після видалення стійки;
 • Від’єднайте підставку стабілізатора (відкрутіть верхню наконечник);
 • Вимкніть проводку ABS, щоб уникнути випадкових пошкоджень під час ремонту;
 • Отримати гальмівний шланг із затискача;
 • Щоб зробити зручно працювати, краще покласти застібку з затискачем з кріпленням на пальці, а потім відвезти його в бік;
 • Повністю відкрутіть і лежав окремо болт кріплення стійки кулаком колеса;
 • Відкрутіть болт, фіксуючи накопичувач;
 • Необхідно відрізати кулак, щоб витягнути стійку, знизу автомобіля, щоб розрізати затискачі стелажі (вам потрібна допомога помічника);
 • Відкрутіть болти, що кріплять стійку склянкою (два чітко видно, а один захований пластиковим козирок), стійка повинна підтримуватися так, щоб вона не падала.

Вона повинна залишити своє гніздо, щоб подальші дії могли здійснюватися над прилавком. Процес заміни опорного підшипника безпосередньо після видалення стійки.

Демонтаж стійки

Потрібно вичавити пружину особливо обережно, використовуючи спеціальні пружини для пружин. Пружини та пружини під час стиснення рівномірно розташовані навколо кола, необхідно докласти зусиль для зчеплення

І коли пружина затискається, потрібно відкрутити гайку горіха. З сильними захопленнями пружина стиснута, вона зійде вниз, поки його верхній поворот не відключається від підшипника, і не буде знято разом. Мітка стрижня стійки поглиблюється в склянку, а стрижень обертається з ним. Необхідно використовувати шестикутник з ключем розлучення і утримувати шелест через голову.

передніх, джерел, ford, focus

Частина послідовно розбирається:

 • Підставка з пристроєм затискається у пороку;
 • Використовуючи інструмент, пружина стискається в стійці;
 • Гайка видаляється з поршня, тримаючи його від грому з шестикутним кінцевим ключем;
 • Вийміть амортизатор із пристрою пружиною; Видаліть захисника обмежувачем;
 • При необхідності вивантажте захоплення, щоб замінити пружину.

Необхідно мити розібрану стійку. Вийміть прокладку за допомогою підшипника, натиснувши її по краях викруткою. Потрібно взяти новий амортизатор, накачати його та встановити пружини всередині. Якщо старий підшипник підтримки в порядку, він повинен бути встановлений на місці. Також рекомендується замінити його, а потім затягнути гайку гайки. Іншими словами, підставка збирається у зворотній послідовності.

Заміна підшипника підтримки

Новий підшипник підтримки встановлений на його місці

Необхідно звернути увагу на те, як його повернуто. Фіксований верхній кліп має уступ

Когда Ондевантся нан. Форд Фокус 2 Шпиндель підшипника повинен бути потоплений у отворі.

Так закінчується Ford Focus 2. Залишається виконати поетапну збірку у зворотному порядку, а також колапс/конвергенція.

Встановлення стійки

передніх, джерел, ford, focus

Необхідно перевірити, чи правильно встановлені обидва кінці пружини. Обмежувач інсульту повинен бути перевернутий догори ногами. Якщо використовується підтримка підшипника, який раніше був встановлений на Ford Focus 2, то перед повторним використання. Збірка, спостерігаючи за зворотною послідовністю. Помістіть зібрану стійку на місце. в кулачну позицію, а також гніздо для тіла.

З неохайною їздою по поганій дорозі, вам доведеться ремонтувати підвіску автомобіля досить часто. Перевірте шасі Ford Focus 2, має регулярно бути регулярно. Несправність одного елемента (підшипник несправний) може призвести до відмови решти вузлів підвіски, що суттєво ускладнює реалізацію процедури ремонту.

Умова підвіски перевіряється зазвичай кожні 20 тис. км доріжок. Ця процедура також здійснюється, наприклад, після дуже сильного удару по тілу автомобіля або після проїзду через великі ями.

Встановлення стійки

Отже, елемент натиснута на його місце. Тепер залишається лише для встановлення стійки. Коли робота працює, стежте за правильним положенням пружини. Далі складання стійки встановлюється в корпусі тіла. Для того, щоб не пошкодити нитку, рекомендується використовувати динамометричний ключ. Отже, момент затягування горіхів опори опори на «фокус Ford» 2.го покоління становить близько 62 нм.

Потім ми встановлюємо колесо на місце і опускаємо машину від гнізда.

Заміна амортизаторів.

Щоб замінити передні штрихи Ford Focus 2 своїми руками, перш за все, вам потрібно відключити склоочисники. Потім панель, яка встановлена ​​на двох затискачах. Це дасть безкоштовний доступ до структури.

Заміна передніх штрихів Ford Focus 2 своїми руками починається з того, що машину кладуть на гніздо, колесо знімається. Стабілізуюча стенд сам по собі відкривається перед нами, що повинно бути відкрученим. Для швидкої установки доцільно використовувати WD-40.

Підставка витягується з кулака. Часто болт не хоче відкрутити. Ви можете використовувати молоток: постукайте кулаком і відкрутіть верхні три болти. Витягніть стійку, використовуючи стяжки для пружин. Відкрутіть гайку за допомогою викрутки.

Заміна передніх стелажів закінчилася. Збірка здійснюється у зворотному порядку.

Стійки повинні бути змінені парами. Це обов’язкова умова.

Демонтаж, діагностика несправностей та заміна

Перша ознака несправності стійок стабілізаторів. це поява стуку під час руху на нерівній поверхні. Необхідно діагностувати фокус Ford, діючи відповідно до наступного алгоритму:

 • Установка під колесами антилегованих зупинок і посилення ручного гальма;
 • Дебілювання колеса;
 • Встановлення транспортного засобу на підтримку, який доповнює гніздо;
 • відкрутити болт, розташований у зоні верхнього кінчика;
 • Видалення гайки стійки стабілізатора з видаленням верхнього наконечника.

Увага! Нижня наконечник ідентифікується.

Отримавши доступ до частини, необхідно оцінити стан і, у разі збільшення зносу, зробити заміну. Елемент фіксується за допомогою горіхів на “15-17” до стабілізатора та амортизатора. Виправляючи раніше пальцем шестикутником, щоб уникнути прокрутки, слід відкрутити стійку.

Видалення амортизатора та його демонстрації Ford Focus 2

Ми видаляємо і розбираємо позицію амортизатора, коли необхідно замінити його верхню опору, підшипник, пружини, буфер стиснення або ефективність телескопічної стійки.

Екскурсія підставка Ford Focus 2

Якщо телескопічна підставка або пружина несправна, то обидві стелажі, або пружини слід замінити, щоб характеристики стійки для амортизаторів з обох боків автомобіля були однаковими.

Щоб зняти ударні.абсорбційні стелажі, вийміть повідки склоочисників з пензлями та перекриття лобового скла (див. “Видалення чистого лобового скла Ford Focus 2”). Повісити і зняти колесо. Ми надійно фіксуємо машину на підставці. Відключіть кульовий шарнір стійки стабілізатора хрестової стійкості кронштейна на стабільності.абсорбер (див. “Видалення стійки стабільності сосни”).

Ми видаляємо гумовий рукав гальмівного шланга з отвору кронштейна на корпусі амортизатора стійки.

Голова “на 15” Ми вимикаємо болт кріплення корпусу підводки до обертового кулака.

Наприклад, з підходящим інструментом, з кріпленням лопатою або зубилом, ми розповсюджуємо кулак очей.

Розрядження обертового кулака та стійки.

Верхнє кріплення лівої стійки до тіла поєднується з кріпленням поперечного підсилювача.

Верхні кріплення правої стійки

Відключіть кріплення труби вакуумного гальмового підсилювача.

Голова “на 10” Ми вимикаємо два горіхи центрального кріплення поперечного підсилювача.

Тримаючи стійку знизу, голова “на 13” Ми виходимо три болти кріплення поперечного підсилювача та верхнього кріплення стійки до тіла.

Для розбирання стійки ми встановлюємо два екрани діаметрально протилежні один одному, щоб вони затягували щонайменше три повороти пружини. Рівномірно стисніть пружину, поки її нижні та верхні повороти не перестануть натискання на опорні чашки.

При стисненні пружини необхідно контролювати надійність захоплення пружин та рівномірність затягування, t. До. Коли стяжка буде порушена, весна буде різко звільнена, що може призвести до травм.

Тримаючи стебло шестикутним “на 6”, вимкніть горіх верхньої опори стійки з ключем “на 18”.

Вийміть верхню опору вузла стелажів із впертою підшипником та кришкою брудної.

Вийміть пружину з екранами.

і нижній перехідний рукав справи.

Вийміть захисну кришку з променя верхньої опорної чашки пружини.

Потягнувши, вийміть буфер стиснення.

Щоб перевірити стан підшипника, ми відключаємо верхню опору та пружину чашку.

Перевірте це на наявність достатньої кількості змащення та механічного пошкодження.

Ми виймаємо верхнє кільце підшипника.

Ми вивчаємо його на наявність механічних пошкоджень та зносу.

Перевірте умову телескопічної стійки, повністю розширюючись і пальцем.

Якщо під час переміщення стрижня є збої, ривки або ривки, то стійку потрібно замінити. Значний витік рідини та пошкодження шару хромового покриття стрижня також заборонено. Ми замінюємо пошкоджені та зношені частини новими, збираємо та встановлюємо амортизатор у зворотній послідовності.

Під час встановлення пружини на стійку ми орієнтуємо опорну чашку та верхній раунд пружини, як показано на фотографії.

Встановлення стійки в обертовій кулаку проводиться відповідно до направляючого (для чіткості показано на деталях, вилучених з автомобіля).

Тип правильної встановленої стійки Ford Focus 2 у поворотному куларі.

Болти кріплення верхньої опори до тіла, а також болт кріплення стійки до обертового кулака затягнуться встановленими моментами (див. “Заявки”).

Видалення амортизатора та його демонстрації Ford Focus 2

Джерелом вмісту є веб.сайт Wiki журналу “За кермом”

Наслідки роботи машини з зношеними компонентами

Потреба в заміні виявляється наявністю характерної амортизації, що призводить до виникнення люфти. Пошкодження компонента можливе, у разі порушення пильних речовин, що виконують захисну функцію. Постійне вторгнення бруду та води призводить до виникнення корозії, що негативно впливає на продукт. Якщо ви нехтуєте процедурою заміни стійок із стабілізатором Ford Focus, то транспортний засіб буде розірваний. Як видалити задній ліхтарик на хетчбеку Ford Focus 2. Можна дізнатися про необхідність встановлення нового компонента за допомогою характерного рулону машини під час поворотів. Втрата адгезії Ford з проїжджою частиною значно збільшує ймовірність нещасного випадку.

Заміна передніх стелажів стабілізатора Ford Focus 3 своїми руками

Заміна стабілізатора стійкості Pytnic

Автомобільна заміна фокусування передніх стелажів

Заміна задньої стійки

Заміна стійки стабілізатора Ford Focus 1

Процес заміни тяги стабілізатора в задній підвісці

Тут необхідно відзначити практичність проектування виробника Ford Focus 2. У технології заміни задньої стійки всі дії точно повторюють процедуру її заміни в передній підвісці. Той самий принцип: ми відкрутили горіхи кріплення стійки стабілізатора за допомогою одного і того ж блоку та шестикутного ключа. Є невелика особливість. почніть демонтаж з відкруткою верхньої гайки, адже тяга самого стабілізатора буде рухатися вниз зі стабілізатором вниз. Заміна передньої та задньої стелажів на екскурсію Octavia. Skoda-club ural. Керівництво клубу розміщено. У цьому випадку не потрібно буде вичавити стабілізатор назад вгору для зручності звільнення стійки.

Кількість блоків: 14 | Загальна кількість символів: 19371 Машина використовуваних донорів: 3інформація для кожного донора:

 • https: // smotri-dtp.ru/obsluzhivanie/Zamena-Perednih-Amortizatorov-ford-fokus-2.HTML: 3 блоки 8, кількість символів 11633 (60%) використовували
 • https: // autoviber.ru/Zamena-Perdnih-stek-fokus-2-Reling/: Використовуйте 7 блоків 17, кількість символів 4914 (25%)
 • http: // ford-master.ru/Zamena-Perdnih-stek-fokus-2-svoimi-silami/: використовується 2 блоки з 2, кількість символів 2824 (15%)