Заміна ременя ГРМ LADA LARGUS 16 КЛАПАНІ Інструкції з фотографіями. Заміна графіку Лада Лада

Інструменти та матеріали для роботи:

Відкрутіть кріплення переднього правого колеса, покладіть вниз, скрутіть болти повністю і вийміть його. Для безпеки встановіть підставку.

Вручну відкрутіть пластикову гайку бічних засобів захисту, а також нижче, вийміть два кліпи.

Видаліть захист пластику, починаючи з гальмівного шланга.

Ключ до тринадцяти на болт кріплення, візьміть відео на натягу проти годинникової стрілки та вийміть ремінь генератора.

Внизу скрутіть вилку, щоб встановити колінчастий вал. Штелки проходить під головою E14. Місцезнаходження відзначається на фотографії нижче.

Поставте двигун трохи під піддоном, щоб послабити навантаження на опору двигуна.

Вийміть два шланги з кріплення на подушці двигуна, а також відключіть один із вакуумних шлангів від колектора. Для того, щоб відключити шланг, вам потрібно вичавити фіксатори по краях і потягнути за себе.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Вийміть шість болтів монтажу подушки двигуна і демонтуйте її. Болти під головою на шістнадцять.

Вийміть фіксуючу еластичну смугу та відключіть трубопроводи від приймача. Також вийміть газовий кабель з акумулятора.

Потягнувшись на передню частину автомобіля, вийміть приймач.

Зніміть пробки розподільних валів. Щоб зняти, розбийте пробку в центрі викруткою і вичавити.

Прокрутіть двигун за годинниковою стрілкою за болтом шківа колінчастого вала, поки прорізи на кулачках не стануть горизонтально.

Закрутіть замок колінчастого вала в отвір, де раніше була пробка.

Вставте пристрій для виправлення валів розподілу. Зверніть увагу, якщо замок не включений у слоти на валах, то теги збиваються. Зробіть подальше розбирання без встановлення засувки та перед встановленням ременя, обов’язково встановити його.

Для зручності роботи відкрутіть верхню частину і послабіть нижній болт кріплення. Після розгортання болтів вийміть підпису вниз. Болти під головою на тринадцять.

Зніміть кріпильний болт колінчастого вала і вийміть його.

Відкрутіть чотири болти кріплення пластикового кожуха ременя ГРМ та вийміть його. Два болти розташовані зверху і відкручуються з.під капота, два з арки колеса. Болти під головою на вісім.

Відкрутіть три болти та два гайки кріплення верхньої кришки ременя ГРМ. Болти під головою на тринадцять.

Ключ до тринадцяти послаблює десятих роликів горіх.

Вийміть ремінь часу, а також відео розтягується.

Використовуючи Torx T50, відкрутіть болт кріплення паразитів і вийміть його. За відео встановлюється рукав, не забудьте встановити його з новим відео.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Установка лазячного ременя ГРМ

Перед встановленням ременя перевірте насос на задній частині робочого колеса та рідини.

Встановіть відео розтяжку так, щоб уступ потрапив у отвір на корпусі блоку.

Покладіть паразитарне відео та натисніть болт із силою 50 нм.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Встановіть ремінь синхронізації, почніть з передач і рухайтеся вниз.

На замітку! Перш ніж носити ремінь на передачі колінчастого вала, зробіть болт і прокрутіть двигун за годинниковою стрілкою.

За допомогою шестикутника на п’ять, зробіть відео, щоб поєднати стрілу та канавку. Після комбінування натисніть гайку кріплення за допомогою клавіші кроку.

Вийміть колінчастий вал і розподільний вал. Прокрутіть двигун на одній революції для болта кріплення шківа колінчастого вала та встановіть фіксатори валу. Переконайтесь, що теги не пішли і перевіряють, щоб стрілка дивилася на канавку на розтяжному відео. Якщо теги зникли або ослаблені розтягнення, повторіть процедуру.

Збірка у зворотному порядку.

 • Рядок відео гайка. 27 нм.
 • Болт паразитичного відео. 50 нм.
 • Пульта.м’якоть Sq. 40 нм Марш 115 градусів.

Чіткий процес заміни графічного ременя Lada Largus 1.6 в цьому

Інструмент та пристрої

Оскільки у нас є французький двигун, то нам також знадобляться голови 15, 16, 18 голів для стандартного набору клавіш і голов, а також для відкручення одного з передніх болтів кришки, заповненої головки 13, a шестикутник на 6. Для виправлення розподільних валів та колінчастого вала необхідно придбати спеціальний набір замків (Інтернет сповнений пропозицій), але якщо процедуру можна зробити своїми руками. Малюнок наведений нижче.

Корголінг.фіксатор.

Фіксатор колінчастого вала.

Процедура заміни для K4M

Заміну рекомендується виконувати на підйомнику або в присутності спостережної канави, t. До. Багато елементів повинні бути вилучені з нижньої частини машини. Окрім набору гайкових ключів та голов, вам знадобиться набір спеціальних клавіш, таких як Torx. А також вам потрібен роз’єм для автомобілів, прокладки для боротьби з костюмами, надійні стенди для тіла автомобіля. Вам потрібна підставка для картера двигуна, t. До. Ви повинні видалити підтримку живлення.

За відсутності досвіду заміни рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою.

Також потрібно буде придбати замок колінчастого вала для цього двигуна (орієнтовна вартість становить 400 R.)

Заміна ременя ГРМ LADA LARGUS буде виконуватися приблизно таким чином:

 • Автомобіль встановлюється на місці роботи, затягніть ручне гальмо, встановлюються анти.трактні блоки.
 • На правому передньому колесі колісні болти повинні бути порушені, а потім підняти праву сторону автомобіля, зняти колесо.
 • Доступ до двигуна заважає захисному щиту, розташованому на грязі правої колісної ніші, яку потрібно демонтувати.
 • Тепер ви можете зняти привідний ремінь установки генератора. Напруження приводу здійснюється автоматичним пристроєм для розтягування. Щоб послабити напругу ременя, вам потрібно поставити клавішу тегування на головку болта розтяжки і повернути його вгору. Після цього ремінь легко видаляється з шківів.
 • У цьому процесі вам доведеться зупинити колінчасту вал двигуна, тому болт прикріплення пробки колінчастого вала з ключем у внутрішньому Torx E14 вимкнено.
 • Далі живлення опускається на підтримку, яка встановлюється на ребрах двигуна двигуна картера.
 • Подальший процес заважає правильній підтримці двигуна, який слід видалити. Для цього відключіть два шланги поверх опори, тоді шість болтів перетворюються на “16” голову на 16. Далі вийміть підтримку двигуна з моторного відсіку.
 • Надалі вам доведеться мати доступ до пробки на валах розподілу з правого боку двигуна, доступ до них обмежує приймач повітря. Його легко зняти, достатньо, щоб видалити еластичну смугу його кріплень, взяти газовий схід, приймач видаляється.
 • Вали розподілу закриті вилками, які видаляються. Потужна викрутка пробиває пробку в центрі і витягнула зі свого місця. Нові вилки встановлюються на місці в кінці роботи.

Процедура заміни

Зазвичай ця робота виконується на підйомнику, який немає в гаражах власників автомобілів, тому спостережна яма досить придатна. Встановивши машину, затягніть важіль гальма рук, покладіть зупинки під задні колеса. Окрім набору ран, вам знадобиться машина та підставка для тіла автомобіля. Далі, робота продовжується в моторному відділенні. Заміна графіку Лада Лада 8 клапанів може бути виконана приблизно в цій послідовності.

 • Відкрийте капюшон, від’єднайте клеми акумулятора. У двигунах K7M вам потрібно демонтувати вхідну трубу, глушник на вході.

Далі, незалежно від типу двигуна, ви повинні зробити:

 • Розірвав болти переднього колеса з правого боку автомобіля.
 • Підніміть тіло гніздом, встановіть підставку, знімайте колесо.
 • Захисний щит картера двигуна, бічна панель захисту від бруду демонструється.
 • Тепер вийміть ремінь, який веде додаткове обладнання машини.

Для двигуна K7M необхідно додатково повернути пробку блокування VMT (його число 1489).

 • Доступно, колінчасте вал двигуна гальмується від повороту, виверніть болт на шківі шківи, ​​вийміть його з валу.
 • Тепер ви можете розпочати демонтаж правильної опори живлення, спочатку перед цим гідравлічним автомобілем або гвинтовим гніздом замінюється під двигуном картера.
 • Якщо ви трохи опускаєте двигун, доступ до пробки відкриється, що закриває гніздо замка в нерухому колінчастому валі, виверніть його.
 • Далі необхідно зняти захисні верхні та нижні кришки часу механізму часу, видалити їх з моторного відділення.
 • Покладіть на прокладку з болтом шківа на колінчастому валі.
 • Після цього, повернувши голову шківа колінчастого вала з головою, встановлений поршень першого циліндра у ВМТ. У той же час монітор відповідності встановленню мітками.

Коли обробка шківа колінчастого вала розташована в декількох міліметрах від позначки на балоні циліндра, замок колінчастого вала вводиться, вал повертається до тих пір, поки двигун не стане k7m). Необхідно повернути колінчасту вал за годинниковою стрілкою, натиснувши на засувку VMT, щоб вона була в блоку колінчастого вала.

 • Щоб зняти ремінь ГРМ, вам потрібно послабити його напругу. Для цього на розтяжному пристрої вивільняється болт його кріплення, він повертається вбік, ремінь легко витягується з двигуна.
 • Напруга пристрою також демонтується шайбою.
 • Перш ніж встановити новий редуктор, вам слід ретельно вивчити всі частини приводу часу для зносу, звернути особливу увагу на насос охолоджуючої рідини.

У деяких випадках він може закликати, що це спричинить різання протеза приводного ременя. Ще раз збіг значень встановлення в приводі часу.

 • Розтягнутий пристрій разом із шайбою встановлюється на її місці, кріплення вкрадено, але не підтягуйте його до кінця.
 • Встановлення нової частини починається з шківа на колінчастому валі двигуна, потім насос і шків розподільний вал слідують. Вам потрібно стежити за напругою цієї гілки пояса, щоб відхилення не виявилося. Необхідно зняти замок VMT для двигуна k7m.
 • Потягніть ремінь за допомогою натяжного пристрою, перетворюючи його спеціальним ключем, поки позначки не збігаються.

Один розташований на стаціонарній частині відео, другий на мобільному кліпі. Після їх збігу, болт розтяжки нарешті затягується.

Після завершення напруги ременя вам потрібно перетворити колінчастий вал двигуна на кілька революцій, тоді як відстежувати збіг усіх значень установки.

Теги

Правильне положення групи поршня відносно механізму клапана вказує на збіг значків встановлення в привідному часу. Їх наносять на шківи колінчастого вала, розподільного валу, а відповідь доступна на блок циліндрів та задній кришці захисних термінів. На шківах вони можуть бути у вигляді конуса або у вигляді припливу. Корпус масляного насоса загрожує ризику.

Тільки повний збіг позначок гарантуватиме успішну заміну часу.

Необхідність замінити

Функція ременя ГРМ полягає в тому. Завдяки йому робота валів синхронізується. Lada Largus 16 Виробники рекомендують змінювати ремінь механізму розподілу газу разом з натяжним роликом кожні 60 000 кілометрів. Але позапланові заміни можливі через ремінь.

Якщо ви не стежите за його станом, пояс може відірватися, що для Лади Ларгус 16 клапанів матиме серйозні наслідки. За допомогою скелі синхронізація валів і клапана зникає з поршнями. Як результат, клапани згинаються, поршні псуються, ймовірність пошкодження поверхні циліндрів висока.

Згинання кліпу

Це вимагає капітального ремонту двигуна або його заміни.

Інструменти для ремонту

Для того, щоб замінити привід механізму розподілу газу двигуна 16 клапана, вам знадобиться наявність таких інструментів:

 • Набір упакованих клавіш, головки, брязкальців та подовжувачів.
 • Кілька викруток.
 • Спеціальні опіки для колінчастого вала та розподільного вала.
 • Спеціальні клавіші для натяжного ременя.

Купіть набір для ремонту заздалегідь. Він включає ремінь та відео сам. Якщо шківи на валах і насос мають сильний знос, то необхідно придбати ці елементи.

Що ще робити при заміні часу?

Якщо ви вирішили замінити ремінь механізму розподілу газу на 16-клапанний двигун, то доцільно перевірити стан усіх компонентів системи, щоб переконатися в їх справах. У випадку, якщо під час роботи двигуна є сторонні звуки, то це явно симптом, який вам потрібно замінити ремінь розподілу газу та валики. Ці компоненти змінюються в будь.якому випадку, але насос і шківи мають трохи більший ресурс. Зокрема, шківи можуть тривати щонайменше 120 тисяч. км, і це великий пробіг. Але зазвичай вони “йдуть” набагато довше.

Заміна ременя та валика часу на клапани Lada Largus 16 вимагає деяких знань про пристрій та роботу двигуна, а також інструменти. Отже, давайте перейдемо до опису кроків.кроку інструкцій щодо заміни ременя термінів:

 • Ми демонтуємо акумулятор “кінцевий-мінус”.
 • Зніміть потрібну підвіску підвіски двигуна. До цього ми демонтуємо захист двигуна, а під льоду вам потрібно замінити спеціальний механізм утримання.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Одягнені нові відео та насос

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Перевірка збігу етикетки на блоці та пояс

Якщо після початку двигуна вони почули свист, то відео, розбите, і воно повинно бути послаблене. Найскладнішим у заміні комплекту є правильна виставка VTM.

Діагностика механізму

Але перед тим, як зробити пояс на Ладі Ларгус (16 клапанів), вам потрібно переконатися, що він уже розробив його ресурс, або є пошкодження. Доцільно перевіряти кожні 10 тис. км бігу.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Ніяких спеціальних інструментів для ремонту не потрібні, візуального огляду достатньо:

 • Зверніть увагу на те, чи є тріщина на поверхні ременя. Якщо вони присутні, то під час роботи вони можуть збільшуватися, що призведе до розриву ременя.
 • У випадку надмірного зносу на зовнішніх або внутрішніх поверхнях необхідно замінити пояс.
 • Зверніть увагу на те, чи є стратифікація.
 • Оцініть стан зубів.
 • На бічних поверхнях не повинно бути слідів, потертості, потертості.
 • Напруга повинна бути нормальною. Перевірте це відповідно до індикаторів на відео.
 • Якщо на елементах механізму розподілу газу є нафтові плями, то це вказує на наявність поломок.

Що ще робити при заміні часу?

Якщо ви вирішили замінити ремінь механізму розподілу газу на 16-клапанний двигун, то доцільно перевірити стан усіх компонентів системи, щоб переконатися в їх справах. У випадку, якщо під час роботи двигуна є сторонні звуки, то це явно симптом, який вам потрібно замінити ремінь розподілу газу та валики. Ці компоненти змінюються в будь.якому випадку, але насос і шківи мають трохи більший ресурс. Зокрема, шківи можуть тривати щонайменше 120 тисяч. км, і це великий пробіг. Але зазвичай вони “йдуть” набагато довше.

Для того, щоб замінити привід механізму розподілу газу двигуна 16 клапана, вам знадобиться наявність таких інструментів:

 • Набір упакованих клавіш, головки, брязкальців та подовжувачів.
 • Кілька викруток.
 • Спеціальні опіки для колінчастого вала та розподільного вала.
 • Спеціальні клавіші для натяжного ременя.

Купіть набір для ремонту заздалегідь. Він включає ремінь та відео сам. Якщо шківи на валах і насос мають сильний знос, то необхідно придбати ці елементи.

Коли вам потрібно змінити рідкий насос?

Замінюючи ремінь часу на Ладі Ларгус, обов’язково врахуйте той факт, що рідкий насос має ресурс не більше 100 тисяч. км. Подібний термін служби та антифриз будь.якого бренду. Для цього пробігу всі добавки, що містяться в ньому, зникають, що призводить до зниження ефективності всієї системи охолодження двигуна.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Тому, якщо термін служби рідкого насоса вже залишився, то доцільно вилити свіжу антифриз і встановити новий насос. І в тому випадку. КМ досягається за кілька років, потім елементи системи механізму розподілу газу, насос і антифриз потрібно змінити, принаймні раз на два роки. Заміна термінів на Ларгус (16 клапанів) слід брати з великою увагою, оскільки система є складною, і найменше лобіювання валів призведе до плачевного результату.

Підготовчі роботи

Якщо ви забули, коли змінили ремінь часу на Ларгус (16 клапанів), краще відремонтувати. Якщо ви не хочете самостійно робити заміну, зверніться до станції технічного обслуговування. Для ремонту самостійно вам потрібно буде виконувати підготовчі роботи:

 • Від’єднайте від мінус проводу акумулятора. Це повністю забезпечить джерело живлення автомобіля.
 • Відключіть впускну трубу, а потім вийміть приводний ремінь генератора та інші допоміжні механізми.
 • На правій частині двигуна ви будете втручатися в підтримку, тому його потрібно демонтувати.
 • Захисна кришка складається з нижньої та верхньої половини. Їх потрібно видалити, відкрутивши кріпильні болти.

Це все, підготовча робота закінчилася. Заміна термінів на велико (16 клапанів) може розпочатися.

Як видалити ремінну передачу?

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Спочатку вам потрібно затягнути болт, прикріплення шківа колінчастого вала до зупинки. Потім шків повертається до тих пір, поки позначки не збігаються. Зверніть увагу на те, що вони повинні бути не більше, ніж на відстані одного зуба від вертикалі. Потім виконайте такі маніпуляції:

 • Встановіть спеціальне надсилання для виправлення колінчастого вала.
 • Після цього необхідно повернути його проти годинникової стрілки, поки він не зупиниться.
 • Перевірте, чи всі теги збігаються на розподільних валах. Для цього вийміть вилки, розташовані в вікнах перегляду в кінці головки циліндра. Перед цим не забудьте демонтувати корпус фільтра очищення повітря. Вилки витягуються за допомогою простої викрутки або тонкого AWL.
 • Тоді вам потрібно повернути колінчастий вал, щоб канавки були встановлені горизонтально на валах розподілу. Для фіксації використовуйте опіки.
 • Послабте гайку механізму розтягування. Тоді вам потрібно повернути відео проти обертання за годинниковою стрілкою.

Тоді приводний ремінь буде слабшати, його можна легко демонтувати. У Ларгус заміна робиться приблизно так само, як і на більшості сучасних автомобілів.

Як встановити новий ремінь?

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Але це заміна часу на Ларгус (16 клапанів) не закінчена, все одно необхідно встановити нові деталі:

 • Не забудьте замінити валики, вам просто потрібно відкрутити болти, за допомогою яких вони виправлені. Нові деталі повинні бути вкладені на їх місце.
 • Зверніть увагу на той факт, що на випадок розтягування валиків є невеликий уступ. Він повинен поєднуватися з канавкою на блоці двигуна автомобіля.
 • Акуратно встановіть новий привідний ремінь, спочатку його носять на шківи колінчастого вала, потім на насос. І нарешті, його потрібно поставити на вали розподілу. Зверніть увагу на стрілки, які намальовані на зовнішній частині приводного ременя.
 • Відрегулюйте напругу за допомогою спеціальних клавіш.

Після цього ви можете безпечно зняти затискачі, встановлені на вали колінчастості та розподілу.

Це заміна приводного ременя часу. Обов’язково встановіть нові вилки в кришку CBC замість старих вилків. Не забувайте про них, інакше витік нафти.

Ціни та статті, оригінали та аналоги ременів для Лади Ларгус

Для 8-клапанних версій Lada Largus виробники пропонують широкий спектр варіантів. Стаття про оригінальний ремінь часу, встановлений від Renault для 8-клапанного двигуна K7M-130C17480R. У комплекті є розтяжне відео. Ціна починається з 2500

Офіційний постачальник компонентів для Vaz Cars вже давно є ворота. Як аналоги, ви також можете вибрати ремені з брендів Bosch, Dayco, SKF тощо.

Якщо велико.двигун на 16 клапанів все ще перебуває під гарантією, то найбільш правильним рішенням було б використання встановлення набору термінів із номером ловки. 117206842R ворота 6 RC 1822. Ціна на неї починається з 4300, що значно вища, ніж вартість пояса, що використовується у терміні зміни великої з льодом для 8 клапанів.

ременя, lada, largus, клапан, фотограф, граф

Що вибрати? Єдине, що можна рекомендувати. це придбати ремінь із набором, оригінал. це Renault, або з воріт.

Заміна ременя ГРМ абсолютно не є складною процедурою, тому не слід економити на витратному компоненті, настільки важливому для двигуна. Пару тисяч повністю не співзаменизні з фінансовими втратами у разі поломки приводу ременя ГРМ.