Що призвело до заміни основних CS або оголошень. Патріот 2020. Заміна головного…

Uaz patriot заміни gtss

Муть. невід’ємна частина будь.якого транспортного засобу. Метою зчеплення є розділення двигуна та передачу на короткий час, що забезпечує зрушення передач та управління автомобілем. Позашляховик обладнаний системою гідравлічного зчеплення, яка включає один із основних елементів. основного циліндра зчеплення. Про головний циліндр позашляховика UAZ Patriot і розповість цей матеріал.

Що

Основний циліндр. це пристрій всередині, який. поршнева та гальмівна рідина. Поршень подається в дії за допомогою стрижня або штовхача, прикріпленого до педалі зчеплення. При натисканні на педаль поршня керується, завдяки якому рідина подається до робочого елемента. Без наявності основного елемента або з його несправністю функціонування зчеплення стає неможливим. Розглянемо основні несправності основного циліндра, їх усунення та заміна елемента.

Можливі несправності

Хоча головний елемент. це проста конструкція, але це може бути джерелом серйозних несправностей. Зокрема, до несправностей цього пристрою належать:

 • Відсутність рідини в пристрої.
 • Наявність повітря в системі.
 • Механічне пошкодження композитних пристроїв.

Кожна несправність має характерні методи усунення, а саме:

 • Відсутність рідини в системі може бути виправлена ​​без вдавання до серйозних ремонтних робіт. Для цього вам потрібно відремонтувати танк до позначки. Щоб запобігти його опусканню в резервуарі, слід періодично перевіряти.
 • Наявність повітря в системі може бути виправлена ​​шляхом накачування. Але спочатку необхідно усунути причину, чому повітря потрапляє в систему.
 • Якщо основний циліндр має очевидне механічне пошкодження, то необхідно замінити його або відремонтувати з невеликим дефектом.

Поміркуйте, як проводиться процес заміни основного циліндра зчеплення на позашляховику UAZ, а також процес видалення повітря.

Хочете зменшити споживання вашого патріота? Прочитай це.

Заміна

Заміна головного циліндра на позашляховику Patriot UAZ проводиться, коли продукт не підлягає ремонту. У цьому випадку на циліндрі спостерігається витік через ущільнювальну гумку. Внутрішні проходи також не виключаються, що призводить до неефективного функціонування. У цьому випадку ми розглядаємо процес заміни його на позашляховику UAZ Patriot.

Робота вимагатиме наявності ключів на “12” та “13”, а також шприца. Ми переходимо до прямої заміни:

 • Гальмівна рідина викачується з системи. Шприц використовується для цього. Ми використовуємо шприц
 • Ключ видаляється гайкою, за допомогою якого фіксується гальмівний шланг.
 • Після ізольованого горіха шланг можна вивезти в бік. Щоб уникнути витоку з шланга, необхідно закрити його тканиною або гумою.
 • Далі, робота виконується в позашляховику Patriot Patriot. Необхідно відключити стрижень, який штовхається до педалі зчеплення.
 • Два гайки відкручені, через які тримає основний циліндр зчеплення.
 • Тепер ви можете зняти основний циліндр із тканини.

Елемент витягується в моторному відсіку.

Універсальний сканер для самодіагностики будь.якого автомобіля.

Видалення продукту завершено на цьому. Встановлення нового елемента здійснюється в порядку зворотного видалення.

Щоб полегшити встановлення нового елемента, необхідно передати шпильку більшої довжини через нижній отвір кріплення. Далі продукт приваблює перегородки між внутрішнім та інженерним простором. Зрештою, довга шпилька замінюється регулярним.

Накачання системи

Після заміни основного циліндра зчеплення, вам обов’язково потрібно буде накачати систему, щоб видалити повітря. Рекомендується накачати разом. Процес накачування такий:

 • Після складання системи вилийте гальмівну рідину в бак.
 • Вийміть захисну ковпачок із встановлення на робочому циліндрі. Потрібно надіти шматок шланга відповідного діаметра, ми опускаємо другий кінець шланга в контейнер з гальмівною рідиною.
 • Тепер помічник повинен різко натиснути на педаль зчеплення 4-6 разів, а не відпускати її.
 • Ми намотуємо прилягання до тих пір, поки повітря не почне входити в контейнер, потім рідину повітрям. Педаль провалиться до кінця робочого кроку. Асистент продовжує тримати його натисканням.
 • Скрутити пристосування.
 • Повторіть 3, 4 та 5 балів, поки рідина без повітря не почне входити в контейнер.
 • Накачання завершено. Від’єднайте шланг від підгонки і покладіть на нього захисну шапку.

Під час перекачування не забудьте стежити за рівнем гальмівної рідини в бочці зчеплення і періодично додавати її. Неможливо дозволити йому закінчитися в бочку, інакше вам доведеться перекачати його знову.

Зрештою, варто зазначити, що справність основного пристрою на позашляховику Patriot UAZ сприяє належному функціонуванню зчеплення, тому ви повинні контролювати користь кожної частини автомобілем, особливо, які видно зорою.

Вам все ще здається, що діагностика автомобіля складна?

Якщо ви прочитали ці рядки, то у вас є інтерес зробити щось самостійно в машині і справді заощадити, тому що ви вже з цим знайомі:

 • Сто порушити великі гроші на просту комп’ютерну діагностику
 • Щоб дізнатися про помилку, вам потрібно перейти до фахівців
 • Послуги мають простий гейворт, але хорошого фахівця немає

І, звичайно, вам набридло кидати гроші на вітер, і що ви не можете постійно говорити про сто, тоді вам потрібен простий Autockaner ELM327, який підключений до будь.якого автомобіля та через звичайний смартфон, ви завжди знайдете проблему. повернути чек і добре зберегти.

Ми самі перевірили цей сканер на різних машинах, і він показав чудові результати, тепер ми рекомендуємо його всім! Щоб ви не потрапляли на китайську підробку, ми публікуємо посилання на офіційний веб.сайт.

Заміна головного циліндра зчеплення UAZ Patriot

Основний патріот зчеплення зчеплення повинен бути замінений у випадку зовнішніх витоків або внутрішнього випуску. Зовнішні витоки можна визначити візуально. У цьому випадку гальмівна рідина зазвичай проходить через ущільнення або сполуки. Внутрішні витоки. упущення не дозволять вам ефективно стиснути стрижень, що відповідно вплине на його майстерню та на оперативні якості. Зчеплення не буде відключено, а це означає, що включення та відключення передач на ручну коробку передач буде складно.

Процес заміни основного циліндра зчеплення UAZ Patriot

Замінивши головний циліндр зчеплення, вам знадобляться ключі до “13”, “на 12”, шприц.Тепер безпосередньо про процес заміни сам. Перш за все, необхідно викачати гальмівну рідину з пластикового бака на головному циліндрі зчеплення.

Далі відкрутіть одиничні гайки, де зберігається гальмівний шланг на корпусі основного гальмівного циліндра.

Ми беремо гальмівний шланг на бік.

Щоб уникнути вступу бруду та потоку гальмівної рідини з трубопроводу, його кінець повинен бути закритий дерев’яною або гумовою пробкою.Ми продовжуємо свою роботу з кабіни патріота UAZ. Тепер ми відключаємо стрижень, що надходить від головного циліндра зчеплення до тяги на педалі зчеплення. Зніміть котля.

Відкрутіть 2 гайки, що містять основний циліндр зчеплення.

Нарешті ми знімаємо стрижень головного циліндра зчеплення з передачі

Ми переходимо до моторного відсіку, де знімаємо основний циліндр зчеплення з машини.

Встановлення основного циліндра зчеплення проводиться у зворотному порядку. Єдине, що може якось полегшити встановлення основного циліндра,-це використання кріплень з більшою довжиною конструкції, ніж повний робочий день. По.перше, через нижній отвір кріплення циліндра ми проходимо довгу шпильку (болт) і залучаємо циліндр до перегородки між внутрішнім та моторним відсіком. Далі вставте стандартний кріплення у верхній схили і скрутіть, а потім змініть довгу шпильку на нижньому отворі.

Після встановлення основного циліндра зчеплення потрібно буде накачати гідравлічну систему, щоб виключити її роботи з повітряними бульбашками. Захисання системи не дозволить забезпечити належну ефективність системи, тому потрібно накачувати гідравліку.

Ремонт головного циліндра зчеплення. патріот UAZ, 2.7 л., 2012 рік на Drive2

Я подивився на рівень рідини в резервуарі GTSS, і не існує статі танка, поки що я вирішив з’їсти час, щоб розібратися в HCS та встановити раніше придбану віддалену збірку GTSS. У той же час, за допомогою шліфувальної машини, HCS зняли педаль зчеплення і змащували пластикові рукави осі педалі, але також знайшли причину періодичного клацання зчеплення і позбулися неприємних клацань під час натискання, здавалося, що щось ламається в HCC. Придбане віддалене припущення з алюмінієвим поршнем не підходило трохи, але все легко було вирішено використовувати свердло з діаметром 7,5 мм та свердлом. Поршень нативного циліндра Fenoks та алюмінієвого поршня з віддаленого комплексу за довжиною майже однакові, але мають дещо іншу структуру, яка не заважає їм однаково, різниця лише в довжині депресії під стрижнем. глибший поршень має більше поглиблення, алюмінієвого пульта дистанційного керування. Тому мені довелося поглибити отвір під стрижнем в алюмінієвому поршні, використовуючи свердло та свердло з діаметром 7,5 мм. Потім він зібрав HCC відповідно до схеми, і до встановлення я перевірив, що все працює так, як слід. Після встановлення HCC перекачував систему, зняв RCS, щоб побачити, чи він тече, все з цим виявилося нормальним. Педаль відчуває на початку інсульту, вона стала більш м’якою, мабуть, через трохи меншу довжину алюмінієвого поршня, пружина всередині циліндра менше стискає. Замість того використовувати сталевий поршень, оскільки на стінах циліндрів були потертості, а тертя на самому поршні помітно, і це зовсім не добре, коли залізо потерти вздовж заліза, але алюміній є більш м’яким і не може пошкодити стінки циліндрів. Тому я думаю, що сталевий поршень призначений для випуску, оскільки легше придбати рептилію з алюмінієвим поршнем і наступного разу, щоб скоротити стебло для нього, ніж виглядати і вибрати кілець до рідного сталевого поршня з кільцями.

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Склад пульта дистанційного керування, манжети від нього до випуску, оскільки якість погана, для встановлення я окремо придбав дві необхідні манжети нормальної якості, шайба стоп.стрижня не надійшла з комплекту, оскільки не було Майте слот для стрижня, я використовував стару шайбу

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Список композиції віддаленої асамблеї

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Поршні для порівняння, манжети майже на одному рівні, алюмінієвий поршень трохи коротший

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Рідний стрижень не повністю входить у поршень

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Після поглиблення отворів стрижень почав йти так само, як і на рідному поршні

Нижче на фотографії виробництво педалі зчеплення, на якій надягається стрижень GTSCAN. У той же час цей палець регулярно змащувався, але все.таки знищився в результаті якого на ньому утворився крок, на якому, за певних умов, стрижень вдарив стрижень, після чого, відриваючись від нього, створив клацання. Я стояв на цьому кроці за файлом, пальцем змащився з літрилою, і, коли наступна поїздка, клацання більше не з’явилися, навіть незвично було використовувати м’яку і тиху зчеплення.

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Крок причини клацань педалі

Ціна випуску: 145 ₽ Пробіг: 63000 км

Gazel Business (Sachs) на Patriot UAZ. Додати комфорт до керівництва. UAZ Patriot, 2.7 л., 2011 на Drive2

З перших днів мене сильно дратує той факт, що для того, щоб стиснути зчеплення, я повинен був застосувати неймовірні зусилля. Я якось повільно почав миритися з цим, але подружжя хотіла оволодіти машиною, і вона навіть вийде з великої роботи. Часом він почав контролювати, хто усвідомлює всілякі зміни, щоб полегшити третю педаль, наприклад, додатковий VUT з автобуса, заміну HCS тощо.D.Дійсно, це дуже щільно, я відчував це добре, яке приголомшливе навантаження падає на мої ноги. коли я їхав на Ялангасі, де половина дороги була скелером на величезних каменях. Так у місті, на світлофорі та в пробках це було дуже напружено.А потім після часу я вирішив зупинитися на Gazelle Business Gazelle (а саме на оригіналі. Sachs). Для цього були придбані такі компоненти:

-Вий L-123 Adapter Workshop (увага, це від M10/1.00 до M10/1.25)

Процес заміни дуже банальний, але я отримав косяку в сполучній трубці. Мій магіст був зроблений з автомобіля E2, t.Е. Пристосування. 12, а сама труба ширша, мій адаптер не підходив, майже все це було вирішено під час відвідування Тернера протягом 5 хвилин. він вирізав нитку з M10 на M12 Small! підходить, але рідкісний Machik)). хоча я припускаю, що все ще є адаптери з M12x1.25/m10x1.00 тієї ж компанії WP

Далі, від старих кріплень, перенесених на перехідну пластину, і все, як, наприклад, кріплення циліндра (встановлений короткий на M8 23 мм довжиною), посаджений на різьбовий герметик.Роб на Газлевському трохи довший, ніж наше, і я його трохи випив, десь близько 10 мм, хоча в майбутньому, коригуючи педаль, я зрозумів, що цього не можна зробити

Далі ми встановлюємо все на місці як рідний

Рідина постачає, виходить від циліндра до пристосування, шланг подачі рідини використовувався в червоній косою. це стабільна олія. Я взяв їжу рідини з гальмівного резервуара, є солом’яний сосок (на фотографіях над ним все ще видно). ми обережно відрізаємо його ножем і додаємо до позначки пролиту рідину максимум.

Далі ми накачуємо зчеплення відповідно до аналогії гальм, раніше регулюючи стебло. виявилося, що педаль тепер не спирається на килим. педаль з відповідною палицею вижила в положенні в сидінні, опустила її і опускала рідина три рази. Маніпуляції, з подив, зробили руку. спочатку було навіть думка, що несправні ГКС натрапили, але ні. все спрацювало так, як це повинно бути.Пробний від’їзд, зчеплення стискається, як очікувалося, починає розуміти на самому початку педалі, десь 1 см. це не веде, все чітко чітко. Педаль стала приблизно такою ж, як і газулка, як середня, як на передній вазах, з кабелем. все дуже просто, іноді вранці навіть на початку першого разу. що зчеплення було втрачено)))))))) Щодо поганого використання одного розширення резервуара для адгезії та гальм, я скажу наступне. що коли підкладка зчеплення вийде з ладу (зазор або вона зламалася), рідина вийде до середини танка, т.Е. рівно в половині між Максом і Міном, тому гальмо залишиться на роботі.Ну, так що гальма закінчуються однаково, тоді у нас є абс, який не дозволить усім рідині вийти.

Отже, я рекомендую цю процедуру для полегшення та комфортного водіння наших залізних коней.

ПЕ.Сорт. Ось ще один запис www.Drive2.ru/l/l/466253404390294196/ВАЖЛИВО: З фабрики він може перейти як пристосування (труба до нативного HCS) до 12 та 10, і нитка вам потрібно подивитися, який для придбання потрібного адаптера. У моєму випадку нитка становила 12 на кроці 1.25.кімнатний приїхав ще простіше, відрізав мою рідну підгонку на 12 і встановив 10, відлучивши рідне шосе, я теж так подумав. але цього не було занадто великим, шосе мені здавалося 10 фурнітурою на 10

Ціна питання: 2 500 ₽ Пробіг: 51800 км

Сторінка 2

З перших днів мене сильно дратує той факт, що для того, щоб стиснути зчеплення, я повинен був застосувати неймовірні зусилля. Я якось повільно почав миритися з цим, але подружжя хотіла оволодіти машиною, і вона навіть вийде з великої роботи. Часом він почав контролювати, хто усвідомлює всілякі зміни, щоб полегшити третю педаль, наприклад, додатковий VUT з автобуса, заміну HCS тощо.D.Дійсно, це дуже щільно, я відчував це добре, яке приголомшливе навантаження падає на мої ноги. коли я їхав на Ялангасі, де половина дороги була скелером на величезних каменях. Так у місті, на світлофорі та в пробках це було дуже напружено.А потім після часу я вирішив зупинитися на Gazelle Business Gazelle (а саме на оригіналі. Sachs). Для цього були придбані такі компоненти:

-Вий L-123 Adapter Workshop (увага, це від M10/1.00 до M10/1.25)

Процес заміни дуже банальний, але я отримав косяку в сполучній трубці. Мій магіст був зроблений з автомобіля E2, t.Е. Пристосування. 12, а сама труба ширша, мій адаптер не підходив, майже все це було вирішено під час відвідування Тернера протягом 5 хвилин. він вирізав нитку з M10 на M12 Small! підходить, але рідкісний Machik)). хоча я припускаю, що все ще є адаптери з M12x1.25/m10x1.00 тієї ж компанії WP

Далі, від старих кріплень, перенесених на перехідну пластину, і все, як, наприклад, кріплення циліндра (встановлений короткий на M8 23 мм довжиною), посаджений на різьбовий герметик.Роб на Газлевському трохи довший, ніж наше, і я його трохи випив, десь близько 10 мм, хоча в майбутньому, коригуючи педаль, я зрозумів, що цього не можна зробити

Далі ми встановлюємо все на місці як рідний

Рідина постачає, виходить від циліндра до пристосування, шланг подачі рідини використовувався в червоній косою. це стабільна олія. Я взяв їжу рідини з гальмівного резервуара, є солом’яний сосок (на фотографіях над ним все ще видно). ми обережно відрізаємо його ножем і додаємо до позначки пролиту рідину максимум.

Далі ми накачуємо зчеплення відповідно до аналогії гальм, раніше регулюючи стебло. виявилося, що педаль тепер не спирається на килим. педаль з відповідною палицею вижила в положенні в сидінні, опустила її і опускала рідина три рази. Маніпуляції, з подив, зробили руку. спочатку було навіть думка, що несправні ГКС натрапили, але ні. все спрацювало так, як це повинно бути.Пробний від’їзд, зчеплення стискається, як очікувалося, починає розуміти на самому початку педалі, десь 1 см. це не веде, все чітко чітко. Педаль стала приблизно такою ж, як і газулка, як середня, як на передній вазах, з кабелем. все дуже просто, іноді вранці навіть на початку першого разу. що зчеплення було втрачено)))))))) Щодо поганого використання одного розширення резервуара для адгезії та гальм, я скажу наступне. що коли підкладка зчеплення вийде з ладу (зазор або вона зламалася), рідина вийде до середини танка, т.Е. рівно в половині між Максом і Міном, тому гальмо залишиться на роботі.Ну, так що гальма закінчуються однаково, тоді у нас є абс, який не дозволить усім рідині вийти.

Ремонт

У разі збоїв педалі зчеплення, щоб уникнути необґрунтованого розбирання циліндра, варто спочатку перекачувати систему та вигнати звідти повітря, яке може потрапити в рідину в резервуар нижче мінімального допустимого рівня. Якщо це не допомогло, варто почати ремонтувати. У цьому випадку в комплекті є комплект ремонту основного циліндра зчеплення, залежно від марки автомобіля, є основні деталі зносу: манжет, зворотна пружина, стебло, замикаюче кільце тощо.

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Демонтаж GTSS 1. Зніміть 7.й і сітку фільтр.резервуар Filtp 8. Вийміть решту рідини з циліндра, повернувши його вниз і натиснувши його кілька разів на штовхач штовхача. 2. Зніміть захисний ковпачок 14 з корпусу 5 циліндра і перемістіть його вздовж штовхача 13. 3. Вийміть стоп.кільце 16 і вийміть з штовхача Case 5 з згаданою шайбою 15. 4. Візьміть з їжі з шнура 2 з герметичними манжетами та підйомним дюбелем 6. Для того, щоб уникнути спільного ущільнення манжети, принесіть стиснене повітря в відповідальність за встановлення 21, щоб усунути. Stepodes 20 та 10 основних циліндрів з лопатками пазака не повинні реагувати, якщо немає витоку випадків їх із використанням рідин.

Ремонтуючи основний циліндр зчеплення, ви повинні дотримуватися деяких порад:. при ремонті циліндра ви не можете повністю вийняти рідину з гідравлічного приводу;. Промісні деталі не рекомендуються в гасі, в дизельному паливі або бензині, після чого манжети та інші гумові вироби можуть набрякати, найкращим варіантом для промивання є гальмівна рідина;. Перед складанням необхідно змащувати всі частини гальмівною рідиною, лише сферична поверхня стрижня, що контактує з штовхачем.

Якщо знайдені несправності, які неможливо усунути в запасних частинах ремонту, то нам потрібно заповнити заміну основного циліндра зчеплення.

См. Також: зчеплення автомобіля (опис дизайну) Опис пристрою зчеплення (з лапами) Мета та пристрій зчеплення зчеплення. OJSC Завольжський моторний завод. Формат PDF (2 Мб)

Основний циліндр зчеплення

Якість циліндрів зчеплення UAZ залишає багато. Деякі автомобілісти переробляють Ваз, більш надійний. Я також відмовився від використання Repquams, оскільки з ними проблем не менше. З низькою вартістю ремонту період роботи відремонтованого HCC становив від місяця до шести місяців.

 • Відкрутіть основну підгонку;
 • Зніміть зупинку;
 • Стисніть манжети поршнем у напрямку до пробки;
 • Витріть усі деталі та циліндр всередині чистою ганчіркою;
 • Переконайтесь, що його дзеркало не подряпано;

Асамблея HCC

 • Замінити кільцеву манжету;
 • З боку пробки, поставте поршень на місце і встановіть пробку;
 • З боку пристосування покладіть тарілку і 2 манжету;
 • Покладіть пружину і стисніть фурнітуру.

Призначення

Цей елемент служить для перенесення зусиль з педалі на робочий циліндр шляхом перетворення тиску гідравлічної рідини.

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Якщо ми детальніше розглянемо структуру, цей елемент розділений на дві частини. Верхній служить для зберігання та заправки приводу гідравлічною рідиною. При належному коригуванні його обсяг повинен становити 75 відсотків від загального обсягу робочого місця. Що стосується нижньої частини основного циліндра зчеплення, він служить робочою зоною. Когда Педаль, НЕ ВВАТА, ПОРЕЙНЕЙ ТРЕМЕНТА ПОДАТ ПРУРАЙНОй КР РАРАДЕЛІТЕЛЬНО НАЙНАРА НАКРА. Проміжок утворюється між елементом і штовхачем, який при вплиді на педаль заповнюється гідравлічною рідиною. У цьому випадку подача його з верхньої частини припиняється. Поршень передає силу від стопи водія на робочий циліндр, а потім на вичавлену вилку. Рівень тиску в системі значно збільшується.

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Таким чином, зчеплення працює завдяки різниці діаметрів поршня та збільшенням його вихідних отворів. На відміну від механічних, цей тип приводу простіше у використанні, оскільки педаль потребує менших зусиль, щоб запустити вилку. Коли водій випускає ногу, використовується зворотна пружина, яка переміщує поршень елемента за допомогою штовхача до його початкового положення. Корт рідини між двома камерами знову поновлюється.

Яка сторона. диск зчеплення на uaz

Яка сторона покласти диск зчеплення на двигун? Як правильно?

У мене є власний, сумний досвід, неправильне встановлення маховика, коли я зібрав все, і під час першого старту.зчеплення було повністю відсутнє, і навіть звуки брязкальця почули. Мені довелося знову зняти коробку і змінити диск. Технічно це те, що:

Взаємний концентратор опирався на латунний підшипник маховика, а демпфірування пружини в болти кріплення маховика. Через це проміжок з декількох міліметрів утворюється між димом і маховиком (справедливо робоча частина диска зчеплення повинна щільно підходити до робочої поверхні маховика)

Кошик на зворотній стороні натиснув на диск, що призвело до того, що диск був затиснутий між кошику і маховику. Навіть із стисненням зчеплення, стислий підшипник не міг впоратися зі своєю роботою, а диск зчеплення залишався затиснутим, але передача крутного моменту надходила з двигуна через затиснутий центр і тіло пружин.кладки.

Що робити так, щоб не помилитися при встановленні диска зчеплення. Є три способи:

1) Деякі виробники відзначають сторони диска, де те, що має виглядати, з написами на корпусі припликів пружин. Залежно від країни мети чи виробництва, слова будуть різними мовами.

Що

Основний циліндр. це пристрій всередині, який. поршнева та гальмівна рідина. Поршень подається в дії за допомогою стрижня або штовхача, прикріпленого до педалі зчеплення. При натисканні на педаль поршня керується, завдяки якому рідина подається до робочого елемента. Без наявності основного елемента або з його несправністю функціонування зчеплення стає неможливим. Розглянемо основні несправності основного циліндра, їх усунення та заміна елемента.

Можливі несправності

Хоча головний елемент. це проста конструкція, але це може бути джерелом серйозних несправностей. Зокрема, до несправностей цього пристрою належать:

 • Відсутність рідини в пристрої.
 • Наявність повітря в системі.
 • Механічне пошкодження композитних пристроїв.

Кожна несправність має характерні методи усунення, а саме:

 • Відсутність рідини в системі може бути виправлена ​​без вдавання до серйозних ремонтних робіт. Для цього вам потрібно відремонтувати танк до позначки. Щоб запобігти його опусканню в резервуарі, слід періодично перевіряти.
 • Наявність повітря в системі може бути виправлена ​​шляхом накачування. Але спочатку необхідно усунути причину, чому повітря потрапляє в систему.
 • Якщо основний циліндр має очевидне механічне пошкодження, то необхідно замінити його або відремонтувати з невеликим дефектом.

Поміркуйте, як проводиться процес заміни основного циліндра зчеплення на позашляховику UAZ, а також процес видалення повітря.

Заміна

Заміна головного циліндра на позашляховику Patriot UAZ проводиться, коли продукт не підлягає ремонту. У цьому випадку на циліндрі спостерігається витік через ущільнювальну гумку. Внутрішні проходи також не виключаються, що призводить до неефективного функціонування. У цьому випадку ми розглядаємо процес заміни його на позашляховику UAZ Patriot.

Робота вимагатиме наявності ключів на “12” та “13”, а також шприца. Ми переходимо до прямої заміни:

 • Гальмівна рідина викачується з системи. Шприц використовується для цього.
 • Ключ видаляється гайкою, за допомогою якого фіксується гальмівний шланг.
 • Після ізольованого горіха шланг можна вивезти в бік. Щоб уникнути витоку з шланга, необхідно закрити його тканиною або гумою.
 • Далі, робота виконується в позашляховику Patriot Patriot. Необхідно відключити стрижень, який штовхається до педалі зчеплення.
 • Два гайки відкручені, через які тримає основний циліндр зчеплення.
 • Тепер ви можете зняти основний циліндр із тканини.

Елемент витягується в моторному відсіку.

Видалення продукту завершено на цьому. Встановлення нового елемента здійснюється в порядку зворотного видалення.

Накачання системи

Після заміни основного циліндра зчеплення, вам обов’язково потрібно буде накачати систему, щоб видалити повітря. Рекомендується накачати разом. Процес накачування такий:

 • Після складання системи вилийте гальмівну рідину в бак.
 • Вийміть захисну ковпачок із встановлення на робочому циліндрі. Потрібно надіти шматок шланга відповідного діаметра, ми опускаємо другий кінець шланга в контейнер з гальмівною рідиною.
 • Тепер помічник повинен різко натиснути на педаль зчеплення 4-6 разів, а не відпускати її.
 • Ми намотуємо прилягання до тих пір, поки повітря не почне входити в контейнер, потім рідину повітрям. Педаль провалиться до кінця робочого кроку. Асистент продовжує тримати його натисканням.
 • Скрутити пристосування.
 • Повторіть 3, 4 та 5 балів, поки рідина без повітря не почне входити в контейнер.
 • Накачання завершено. Від’єднайте шланг від підгонки і покладіть на нього захисну шапку.

Зрештою, варто зазначити, що справність основного пристрою на позашляховику Patriot UAZ сприяє належному функціонуванню зчеплення, тому ви повинні контролювати користь кожної частини автомобілем, особливо, які видно зорою.

Ремонт

Наявність схеми внутрішньої структури конструкції дозволяє здійснювати незалежне відновлення у разі простих несправностей. Збільшення споживання палива, нафти, витоку теплоносія, нехарактерного шуму та натискання в механізм. перші показання до ремонту. Технічне обслуговування та заміна зношених компонентів допомагає розширити функціонування деталей та транспорту.

Як регулювати лапи зчеплення

Для того, щоб відрегулювати зчеплення на UAZ, вам потрібно буде виконати такі ремонтні роботи:

 • Вимірювання лінійкою вільного радіуса переміщення педалі приводу, вимкнення механізму. Нормативне значення для типу пружин-червоного типу слід встановити в межах від 35 до 55 мм, для діафрагми типу від 5 до 30 мм.
 • Вимірювання повного ходу педалі після опускання її до межі. Нормативне значення для пружин-червоного типу становить 18,5 см, для діафрагми типу 16,5 см.
 • Налаштування необхідного положення, змінивши положення за допомогою ключа.
 • Контроль відстані під час опущеної педалі між розділом частини двигуна та серединою осі стрижня. Необхідно досягти значення 9,6 см. Вилка повинна мати вільну траєкторію руху щонайменше 1,7 см. Зміна довжини роботи робочого кошика. інструмент регулювання. Для цього необхідно зняти і повернутися назад підштовхувач, поки не буде отримано бажане значення.

Регулювання вільного ходу педалі зчеплення необхідне, якщо між поворотною частиною, розташованою на затриманих важелях, та регулюючими гвинтами та елементами пристрою відстань не лежить у діапазоні 50,75-52,25 мм. Гвинти можна зняти і скрутити назад, поки не встановлено правильний розмір.

Підключення діафрагми пружини не потрібно встановлювати безкоштовний удар і не вимагає регулювання системи вимкнення механізму. Правильні розміри прогалин і рухів забезпечуються проектними особливостями.

Як накачати зчеплення

Накачання гідравлічного приводу знадобиться, якщо педаль натискається на надмірну м’якість, немає можливості повністю вимкнути механізм. Все це вказує на наявність повітря в вузлі гідравлічного приводу. Заходи відновлення проводяться через байпасний клапан аналогічно для роботи з гідравлічними дошками. Спрощення завдання помічника. Послідовність дій:

 • Суб’єкт робочої рідини в контейнер основного циліндра до нормативної межі.
 • Випуск голови обходу клапана із захисного елемента, з’єднання гумового шланга.
 • Підготовка контейнера з об’ємом понад 0,5 літрів, наповнених робочою сумішшю. Опустіть вільний кінець шланга в рідину.
 • Створення в отриманій системі тиску з використанням декількох пресів на педалі через 1-2 секунди.
 • Поворот клапана Роллові.

Повітря ввійде в судно з рідиною з системи. Когда двідеженіе ПузырькоВ Прекритутця, Нелобходим. Під час заходів наявність суміші в ємності основного циліндра слід постійно контролювати, щоб уникнути повторного проникнення в повітряну систему.

Після закачування в резервуар додається рідина і захисна кришка повертається до клапана. Не використовуйте рідину з контейнера, в який шланг опускався для цієї мети. Він містить повітря, яке незалежно зникає через 24 години або після фільтрації.

Заміна головного циліндра зчеплення

Підготуйте ключі до 12 та 13, плоскогубців та викрутки. Перед початком роботи з заміною викачайте залишки крапки з бака.

 • Ослабленням викруткою від’єднайте трубку від резервуара;
 • Вийміть Schplint з пальця у вилці штовхача і вийміть його плоскогубцями;
 • Відкрутіть горіхи кріплення циліндра;
 • Відкрутіть трубку багажника;
 • Видаліть частину.

GTSS поршень з тарілкою та грибком

Щоб зняти основну муфту, доведеться потіти через незручності

Ви можете відкрути телефон у робочий циліндр в кінці

Після заміни його новою не кріпить вихідну трубку, поки рідина не стане з отвору.

Як бачите, незалежна заміна циліндра досить проста. Є лише труднощі з встановленням пальця та його кодису. Тепер на ринку вибір більш можливий для вибору хорошої якості. При заміні було встановлено “частину-експерт” протягом 2 років польоту нормально. Ну, на завершення відео:

Регулювання зчеплення UAZ 469

UAZ 469 Старого зразка встановлюється весняним механізмом адгезії. Встановлення зазору знімних етапів важеля здійснюється аналогічно налаштуванням зчеплення UAZ 3303.

призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020
призвело, основних, оголошень, патріот, 2020

Для того, щоб система зчеплення працювала правильно, необхідно також контролювати необхідний зазор 2,5-3,5 міліметрів між головами болтів ніг та підшипником зчеплення зчеплення. Значення повного діапазону для цього позашляховика встановлюється в діапазоні від 14 до 16 міліметрів.

Як накачати зчеплення

Накачання гідравлічного приводу знадобиться, якщо педаль натискається на надмірну м’якість, немає можливості повністю вимкнути механізм. Все це вказує на наявність повітря в вузлі гідравлічного приводу. Заходи відновлення проводяться через байпасний клапан аналогічно для роботи з гідравлічними дошками. Спрощення завдання помічника. Послідовність дій:

 • Суб’єкт робочої рідини в контейнер основного циліндра до нормативної межі.
 • Випуск голови обходу клапана із захисного елемента, з’єднання гумового шланга.
 • Підготовка контейнера з об’ємом понад 0,5 літрів, наповнених робочою сумішшю. Опустіть вільний кінець шланга в рідину.
 • Створення в отриманій системі тиску з використанням декількох пресів на педалі через 1-2 секунди.
 • Поворот клапана Роллові.

Повітря ввійде в судно з рідиною з системи. Когда двідеженіе ПузырькоВ Прекритутця, Нелобходим. Під час заходів наявність суміші в ємності основного циліндра слід постійно контролювати, щоб уникнути повторного проникнення в повітряну систему.

Після закачування в резервуар додається рідина і захисна кришка повертається до клапана. Не використовуйте рідину з контейнера, в який шланг опускався для цієї мети. Він містить повітря, яке незалежно зникає через 24 години або після фільтрації.

Як правильно поставити диск зчеплення

Функціональність транспорту, плавний рух, відсутність шуму та вібрації, комфортний рух по шосе залежить від правильної установки деталі. Послідовність дій, як правильно поставити диск зчеплення:

 • Демонтаж коробки передач та робочий циліндр гідравлічного приводу.
 • Видалення 4 болтів, що з’єднують карту зчеплення нижче, використовуючи ключ.
 • Видалення з структури нижнього елемента зчеплення та прокладки картера.
 • Встановлення положення маховика та кошика. провідного диска.
 • Видалення кріплень, що з’єднують кошик та маховик.
 • Демонтаж провідних та світлодіодних дисків.

Одна з поверхонь диска зчеплення зчеплення більше, ніж інша. Цю сторону слід повернути до коробки передач. Встановлення елементів здійснюється у зворотному порядку. Для налаштування дисків буде потрібна спеціальна оправка. В кінці роботи на кінці основного валу Шліца краще застосувати мастило.

Коригування механізмів

Параметри після коригування

Приймається, що правильне коригування адгезії може забезпечити її найбільшу надійність. Спочатку вам потрібно виміряти значення вільного ходу на педалі приводу, яка вимикає зчеплення. Якщо зчеплення має діафрагмну пружину, то рекомендоване значення повинно бути в межах від 5 до 30 мм. Після натискання на педаль необхідно виміряти його повний хід, рекомендоване значення якого має бути приблизно 16,5 сантиметрів. Цей розмір можна визначити за допомогою звичайного правителя.

При необхідності змініть положення педалі відрегулювати довжину штовхача, який розташований у головному циліндрі. Це регулювання проводиться наступним чином: ми вимикаємо ключ, ми починаємо обертатися стрижнями, використовуючи плоскогубці. Таким чином, встановлено необхідне положення педалі, що буде зручніше. В ідеалі для цієї операції ви можете використовувати ключ для 13.

Слід зазначити, що зчеплення з пружиною діафрагми не потрібно регулювати механізм відключення, оскільки сама пружина може забезпечити оптимальні значення. Іншими словами, коригування зчеплення UAZ 469, Уаз Буханка та Патріот Уаза не будуть складно. Кошики зчеплення можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Основний циліндр зчеплення

Якість циліндрів зчеплення UAZ залишає багато. Деякі автомобілісти переробляють Ваз, більш надійний. Я також відмовився від використання Repquams, оскільки з ними проблем не менше. З низькою вартістю ремонту період роботи відремонтованого HCC становив від місяця до шести місяців.

 • Відкрутіть основну підгонку;
 • Зніміть зупинку;
 • Стисніть манжети поршнем у напрямку до пробки;
 • Витріть усі деталі та циліндр всередині чистою ганчіркою;
 • Переконайтесь, що його дзеркало не подряпано;

Асамблея HCC

 • Замінити кільцеву манжету;
 • З боку пробки, поставте поршень на місце і встановіть пробку;
 • З боку пристосування покладіть тарілку і 2 манжету;
 • Покладіть пружину і стисніть фурнітуру.

Несправності

Основні несправності GTC. це пошкодження манжети. Якщо “гриб” пошкоджений, то поршень не створить тиск у системі, а зв’язок припинить стискання. Зазвичай це знущання, тріщини або просто застрягли. Часта множинна преса, звичайно, допоможе, але не довго. Неможливо увімкнути швидкість і побудувати. Потрібно змінити манжети або повністю замінити її на основну.

У другому варіанті, з несправністю другої кільцевої манжети, рідина витікає. Крапка капає на підлогу в кабіні. Цілком можливо замінити кільце від рептилії.

Посібник з коригування

Адгезія механічного принципу дії. це кабель. Регулюючи кабель, довжина педалі регулюється. Так:

 • Ми знаходимо відповідний кабель під капотом, в його кінці ми бачимо болт із селиком 1. Ми крутих регулювання гайка 2 і встановлюємо відстань вільної прогулянки педалі 13 см. Щоб збільшити довжину холостого ходу педалі, гайок повинен бути скручений і, відповідно, зменшити довжину холостого ходу педалі, відкрутити.
 • Після встановлення відстані педалі вам потрібно натиснути та випустити PS тричі. Потім знову виміряйте відстань від підлоги до педалі. Якщо відстань змінилася, ми знову налаштовуємо її, щоб відстань 12-13 сантимів.

Налаштування приводу зчеплення гідравлічного методу дії

Основна проблема гідравлічних систем. це утворення повітряної пробки. Метод регулювання гідравлічного приводу зчеплення полягає. Бажана відстань між тертям кільця на диску тиску та підшипника стихії також встановлюється.

 • Вийміть пружину з дужки основного циліндра та вилки.
 • Виміряйте проміжок між штовхачем і стисненою виделкою. Звичайна відстань. 5 мм.
 • Скрутіть регулюючу гайку на стрижні і встановіть зазор 5 мм. 5 мм. це проміжок, тобто це безкоштовний удар вилки.

Є приводи та інший принцип дії, але гідравлічні, або механізми встановлюються в автомобілях. На транспортних засобах VAZ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107. гідравлічний привід зчеплення. На автомобілях VAZ 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 2113, 2114, 2115. Механічний привід.

Gazel Business (Sachs) на Patriot UAZ. Додати комфорт до керівництва. UAZ Patriot, 2.7 л., 2011 на Drive2

З перших днів мене сильно дратує той факт, що для того, щоб стиснути зчеплення, я повинен був застосувати неймовірні зусилля. Я якось повільно почав миритися з цим, але подружжя хотіла оволодіти машиною, і вона навіть вийде з великої роботи. Часом він почав контролювати, хто усвідомлює всілякі зміни, щоб полегшити третю педаль, наприклад, додатковий VUT з автобуса, заміну HCS тощо.D.Дійсно, це дуже щільно, я відчував це добре, яке приголомшливе навантаження падає на мої ноги. коли я їхав на Ялангасі, де половина дороги була скелером на величезних каменях. Так у місті, на світлофорі та в пробках це було дуже напружено.А потім після часу я вирішив зупинитися на Gazelle Business Gazelle (а саме на оригіналі. Sachs). Для цього були придбані такі компоненти:

-Вий L-123 Adapter Workshop (увага, це від M10/1.00 до M10/1.25)

Процес заміни дуже банальний, але я отримав косяку в сполучній трубці. Мій магіст був зроблений з автомобіля E2, t.Е. Пристосування. 12, а сама труба ширша, мій адаптер не підходив, майже все це було вирішено під час відвідування Тернера протягом 5 хвилин. він вирізав нитку з M10 на M12 Small! підходить, але рідкісний Machik)). хоча я припускаю, що все ще є адаптери з M12x1.25/m10x1.00 тієї ж компанії WP

Далі, від старих кріплень, перенесених на перехідну пластину, і все, як, наприклад, кріплення циліндра (встановлений короткий на M8 23 мм довжиною), посаджений на різьбовий герметик.Роб на Газлевському трохи довший, ніж наше, і я його трохи випив, десь близько 10 мм, хоча в майбутньому, коригуючи педаль, я зрозумів, що цього не можна зробити

Далі ми встановлюємо все на місці як рідний

Рідина постачає, виходить від циліндра до пристосування, шланг подачі рідини використовувався в червоній косою. це стабільна олія. Я взяв їжу рідини з гальмівного резервуара, є солом’яний сосок (на фотографіях над ним все ще видно). ми обережно відрізаємо його ножем і додаємо до позначки пролиту рідину максимум.

Далі ми накачуємо зчеплення відповідно до аналогії гальм, раніше регулюючи стебло. виявилося, що педаль тепер не спирається на килим. педаль з відповідною палицею вижила в положенні в сидінні, опустила її і опускала рідина три рази. Маніпуляції, з подив, зробили руку. спочатку було навіть думка, що несправні ГКС натрапили, але ні. все спрацювало так, як це повинно бути.Пробний від’їзд, зчеплення стискається, як очікувалося, починає розуміти на самому початку педалі, десь 1 см. це не веде, все чітко чітко. Педаль стала приблизно такою ж, як і газулка, як середня, як на передній вазах, з кабелем. все дуже просто, іноді вранці навіть на початку першого разу. що зчеплення було втрачено)))))))) Щодо поганого використання одного розширення резервуара для адгезії та гальм, я скажу наступне. що коли підкладка зчеплення вийде з ладу (зазор або вона зламалася), рідина вийде до середини танка, т.Е. рівно в половині між Максом і Міном, тому гальмо залишиться на роботі.Ну, так що гальма закінчуються однаково, тоді у нас є абс, який не дозволить усім рідині вийти.

Отже, я рекомендую цю процедуру для полегшення та комфортного водіння наших залізних коней.

ПЕ.Сорт. Ось ще один запис www.Drive2.ru/l/l/466253404390294196/ВАЖЛИВО: З фабрики він може перейти як пристосування (труба до нативного HCS) до 12 та 10, і нитка вам потрібно подивитися, який для придбання потрібного адаптера. У моєму випадку нитка становила 12 на кроці 1.25.кімнатний приїхав ще простіше, відрізав мою рідну підгонку на 12 і встановив 10, відлучивши рідне шосе, я теж так подумав. але цього не було занадто великим, шосе мені здавалося 10 фурнітурою на 10

Ціна питання: 2 500 ₽ Пробіг: 51800 км

Сторінка 2

З перших днів мене сильно дратує той факт, що для того, щоб стиснути зчеплення, я повинен був застосувати неймовірні зусилля. Я якось повільно почав миритися з цим, але подружжя хотіла оволодіти машиною, і вона навіть вийде з великої роботи. Часом він почав контролювати, хто усвідомлює всілякі зміни, щоб полегшити третю педаль, наприклад, додатковий VUT з автобуса, заміну HCS тощо.D.Дійсно, це дуже щільно, я відчував це добре, яке приголомшливе навантаження падає на мої ноги. коли я їхав на Ялангасі, де половина дороги була скелером на величезних каменях. Так у місті, на світлофорі та в пробках це було дуже напружено.А потім після часу я вирішив зупинитися на Gazelle Business Gazelle (а саме на оригіналі. Sachs). Для цього були придбані такі компоненти:

-Вий L-123 Adapter Workshop (увага, це від M10/1.00 до M10/1.25)

Процес заміни дуже банальний, але я отримав косяку в сполучній трубці. Мій магіст був зроблений з автомобіля E2, t.Е. Пристосування. 12, а сама труба ширша, мій адаптер не підходив, майже все це було вирішено під час відвідування Тернера протягом 5 хвилин. він вирізав нитку з M10 на M12 Small! підходить, але рідкісний Machik)). хоча я припускаю, що все ще є адаптери з M12x1.25/m10x1.00 тієї ж компанії WP

Далі, від старих кріплень, перенесених на перехідну пластину, і все, як, наприклад, кріплення циліндра (встановлений короткий на M8 23 мм довжиною), посаджений на різьбовий герметик.Роб на Газлевському трохи довший, ніж наше, і я його трохи випив, десь близько 10 мм, хоча в майбутньому, коригуючи педаль, я зрозумів, що цього не можна зробити

Далі ми встановлюємо все на місці як рідний

Рідина постачає, виходить від циліндра до пристосування, шланг подачі рідини використовувався в червоній косою. це стабільна олія. Я взяв їжу рідини з гальмівного резервуара, є солом’яний сосок (на фотографіях над ним все ще видно). ми обережно відрізаємо його ножем і додаємо до позначки пролиту рідину максимум.

Далі ми накачуємо зчеплення відповідно до аналогії гальм, раніше регулюючи стебло. виявилося, що педаль тепер не спирається на килим. педаль з відповідною палицею вижила в положенні в сидінні, опустила її і опускала рідина три рази. Маніпуляції, з подив, зробили руку. спочатку було навіть думка, що несправні ГКС натрапили, але ні. все спрацювало так, як це повинно бути.Пробний від’їзд, зчеплення стискається, як очікувалося, починає розуміти на самому початку педалі, десь 1 см. це не веде, все чітко чітко. Педаль стала приблизно такою ж, як і газулка, як середня, як на передній вазах, з кабелем. все дуже просто, іноді вранці навіть на початку першого разу. що зчеплення було втрачено)))))))) Щодо поганого використання одного розширення резервуара для адгезії та гальм, я скажу наступне. що коли підкладка зчеплення вийде з ладу (зазор або вона зламалася), рідина вийде до середини танка, т.Е. рівно в половині між Максом і Міном, тому гальмо залишиться на роботі.Ну, так що гальма закінчуються однаково, тоді у нас є абс, який не дозволить усім рідині вийти.