Заміна лампочок на інформаційній панелі VAZ 2109. Заміна приладової панелі приладної панелі VAZ 2109

VAZ 2108, 2109, 21099, схема з’єднання

Червона нога знаходиться на панелі приладів, але не ручний хід.Спочатку він моргнув.Раніше це було лише тоді, коли машина майже зупинилася, зараз, зараз і на звичайному двигуні горить. В чому причина? Можливо, хтось натрапив?

Олександр (Aibhlinn) Спробуйте додати гальма

Konstantin (Jeronry) у мене майже мінімум.)

Юрети (Саскія) Я згоден з Aexander.

Санья (Мельба) гальмує, і це все?

Денис (Хіллард) акції! І тому, швидше за все, прокладки були стерті

Тарас (Ханіель) і як щодо гальма. Можливо, він, разом з стопою, світло тиску масла освітлюється.

Євген (Амана) та сама проблема, яка народила ноги і тиск олії на низьких швидкостях, рівень олії нормальний!

EVGENY (AMANA), тому він став після ізоляції двигуна, можливо, що з масляним насосом вони цього не робили при встановленні?

Євгені (Амана) Перед тим, як ремонт двигуна не спалив, він не спалював. Все було зменшено все, що відновило здивовано був забитий!

Максим (фаузі) приймач нафти.

Igor (ефір) подивіться на кнопку на ручному русі!!

Юрі (Джагану) Машина зазвичай тримає? Не смикає бездіяльності?

Svetlana (Beaufort) і якщо ноги і нижче розмірів спалюють? Зізка. це прокладки нового ручного рукоятки, і його закінчення не буде тьмяною олією нормально?

Світлана (Бофорт) Денис, одягнений

Олексій (Vivasvata), проблема полягає в наступному, машина працює нормально, нічого не горить, після руху, коли температура становить близько 90, коли машина зупиняється, тобто на холостому ходу починає розбивати ноги та олію, (Нормальна олія) Ви даєте трохи газу, рух теж починає зникати, масло і фільтр змінюються, можливо, хтось натрапив, скажи мені, що робити

Svetlana (Beaufort) Юрій, на холостому ходу та при русі дергаеса

Максим (fauzi) Якщо він смикається, він, швидше за все, змінить датчик холостого ходу,:.майки питання 150r

Максим (фаузі) і із зупинкою, і у мене така ж проблема, я читаю, я думаю, що таке)

Наріман (Ніколь) у мене зупиняється на панелі і після зупинки, як тільки машина глуха.Але коли тато, щоб отримати з тим самим акумом, відбувається шовк стартера, і панель гнила.і вночі він уже коштував 2 нового вбитого Акуму.З усталеною композицією, як увімкнення фари та печі, вони слабко працюють

Як замінити лампи приладової панелі?

Ну, по-перше, перед тим, як проводити будь-які електричні роботи в машині, необхідно знешкодити бічну мережу транспортного засобу. Для цього відкрийте капюшон і вийміть термінал акумулятора “мінус”.

Як змінити цибулини на VAZ 2107

В салоні автомобіля з плоскою викруткою, проріжте і потягніть пластикові ручки на приводі приводу нагрівача. Після цього відкрутіть гайку, розташовану на невеликій ручці, призначеній для викиду щоденного пробігу. Потім вийміть з неї шайбу і натисніть ручку глибоко в панель приладів.

 • За допомогою тієї ж викрутки покладіть пластикову пробку, яка розташована на крайній правій частині панелі в нижньому куті. Під цим вилкою є болт кріплення панелі, яку також потрібно відкрутити за допомогою перехресної викрутки.
 • Витягніть кнопку керування нагрівачем на себе і демонтуйте її з штекера. Після цього заглушити роз’єм глибоко на приладову панель. Панель потрібно витягнути, починаючи з правого боку. Під час процесу демонтажу відкрутіть гайку кріпильного кабелю приводу спідометра, а потім витягніть його і залиште, щоб повісити. Демонтувати вступний шланг від підгонки, розташованого на лічильному вимірюванні. В кінці витягніть усі прокладки проводів і вийміть приладову панель з торпеди.
 • Загалом на панелі приладів розташовані близько 9 світильників підсвічування. Кожен з них видаляється натисканням і поверненням картриджа на 90 градусів. Після цього витягується стара лампа, а на її місці встановлено нову.

VAZ 2110 (новий зразок). Змініть підсвічування власними руками

 • Перш за все, необхідно скрутити два самостійні гвинти, які прикріплюють декоративну підкладку у верхній частині. Така підкладка встановлюється безпосередньо на приладовій панелі.
 • Витягніть ручку, призначену для регулювання підсвічування, і скрутіть велику гайку, розташовану під нею з плоскогубцями. Після зняття гайки контролюйте, щоб регулятор не залишав під панеллю, оскільки буде проблематично отримати його пізніше.
 • Вийміть ще одну пробку зліва в кутку, біля кнопки увімкнення туманних вогнів. Під ним розташований гвинт, який також повинен бути відкручений. Після цього потягніть на себе декоративну колодку. Як тільки кнопки покажуть роз’єми. відключіть їх і ще більше розтягніть колодку.
 • Знайдіть два самостійні гвинти всередині панелі, які кріплять щит приладу зсередини. Відкрутіть їх і витягніть Щит інструменту назовні. Під час процесу демонтажу витягніть роз’єм вилки з задньої панелі приладів.
 • Картриджі лампи скручуються виверненням 45-90 градусів. Потім спалені світильники знімають з картриджа. Після цього замість старих встановлюються нові світильники, а збірка приладової панелі здійснюється у зворотному порядку.

Поширені несправності інструментальної панелі

Поєднання пристроїв на VAZ 21099 або 2109. це досить надійний вузол. Тим не менш, навіть він може зрештою зазнати невдачі.

Основні несправності, характерні для панелі приладів VAZ:

 • На панелі приладів VAZ 2109 освітлювальні світильники перестали горіти. У випадку. Якщо освітлення приладової панелі перестало працювати повністю, то, швидше за все, проблема полягає в тому, що погане харчування. Як показує практика, проблеми з харчуванням, як правило, пов’язані з пошкодженням проводки, або окисленням контактів у суглобах та на з’єднувачах. Якщо це не спалює підсвітку через окислення, то ви можете позбутися такої проблеми, знімаючи контакти або замінивши їх. Якщо проблема полягає в джерелах освітлення, то вона вирішить заміну світильників.
 • Ще одна проблема. окислення на дошці. характерна для старих транспортних засобів або автомобілів, в яких присутня вологість. Через окислення дошки, підсвічування та деякі пристрої, зокрема, контролери рівня палива та температури теплоносія, тахометра тощо.D. У випадку, якщо стрілки не піднімаються на тахометр, спідометр, датчик потоку палива та напругу генератора, або вони працюють випадковим чином, тоді вам потрібно зробити повну перевірку щита.
 • Автомобілі VAZ 2109 характеризуються проблемою неробового спідометра. Як правило, це з’являється в результаті зносу кабелю, підключеного до коробки, або через ремонт охайності та неправильного з’єднання. Якщо кабель зносився, то його просто потрібно буде замінити, в цьому немає нічого складного. Головне. правильно підключити кабель, щоб його наконечник точно входив у канавку на охайному спідометрі.
 • Пошкодження самої дошки. Така несправність відбувається досить рідко, але, тим не менш, не слід про це забувати. У випадку, якщо структурна плата не вдається, то щит повинен бути відремонтований, але якщо це не допоможе, то його потрібно буде змінити.

Як замінити щит високої панелі пристроїв на VAZ 2108-VAZ 21099?

Видалення: 1) Спочатку від’єднайте дріт мінус від клена на акумуляторі, на якій він знаходиться, якщо ви не вмираєте, щоб скинути дроти з терміналу, а потім прочитайте невелику інструкцію про те, як це зробити, а саме, прочитайте Пункт 1 “”.

2) Тепер підберіть викрутку та її, покладіть закритий перемикач світла (див. Фото 1) та перемикач тривоги (див. Фото 3) Коли обидва перемикачі витягуються, відключіть кнопки від з’єднувачів (див. Фото 2 та 4) та роз’єми, після яких натисніть панель у щит панелі, щоб вони не заважали.

3) Потім, з викруткою, укладеною поперечною, відкрутіть два бічні гвинти (на фотографії 1 видно лише один гвинт, другий строго знаходиться в тому ж місці, але лише з боку водія) і зігніть нижню накладку після цього і тим самим видалити (див. Фото 2), потім витягніть запальничку для сигарети і вийміть її де завгодно (просто не втратить) і витягніть попільницею (див. Фото 3), а також, якщо у вас є магнітофон, вам також доведеться видалити (як зняти магнітофон, шукати прикріплене до нього в інструкціях) і, відповідно, після зняття її вийміть коробку який він був розташований (див. Фото 4).

4) Слідкуйте за гвинтом до місця, з якого ви витягнули коробку магнітофона і знайдіть там два фіксатори (одна з засувок з червоною стрілкою вказується на фотографії 1, але вона погано видно), а потім згинайте їх за допомогою викрутка (позначена синьою стрілкою) і потягніть їх) і потягніть за щит, трохи зігнувши його, тим самим, потім в іншому місці, також плоский викрутка, прорізуючи щит (потрібно покласти його на a поєднання пристроїв), тим самим звільняючи дві антени, які прикріплюють його (див. Фото 2).

лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної
лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної

Примітка! Когда щиток уже вот вот отойдёт, последний (Третий) фиксатор отогните которые его крепит и потяните за щиток на себя, как бы снимая его с автомобиля, но только сильно тянуть не нужно, потому что вам ещё все провода которые идут от прикуривателя и от включателя Сигналізація (є дротяні колодки, просто відключіть їх від роз’ємів, і це все), потрібно буде відключити, і коли нічого не буде заважати з видалення, вийміть щит з автомобіля!

Встановлення: Новий щит встановлюється на його місці точно так само, як старий був видалений, але лише вся операція проводиться у зворотному порядку видалення, крім того, якщо у вас є новий щит (без пристроїв), то, то, то, то без пристроїв) У цьому випадку вам доведеться видалити їх із старого, лише дві речі залишиться на старому щиті, перше, що. це аварійна ліхтаря тривоги, а другий. корпус освітлення сигарет, лампа легко видаляється двома способами, Перший метод або ви відкрутіли гвинти кронштейна лампи (позначені стрілкою у фото 1), а кронштейн разом з лампою переставляється на інший щит, або ви просто поверніть цибулину за годинниковою стрілкою і виведіть його і перенесіть на новий щит (див. Також фото 1), тепер кілька слів про світлий корпус сигарети, щоб цього було достатньо, щоб зняти його з задньої частини пелюстків (див. Фото 3), а потім просунути його всередину, і тим самим ви розширите його де і видаліть з Щита інструменту (див. Фото 4).

Чому це не ввімкнено

Якщо жодна з перерахованих вищезазначених дій не дала результатів, вам доведеться вас засмутити. Зрештою, тепер необхідно зняти приладову панель і перевірити стан проводки, контактів, мінус з’єднань. Краще довіряти професійному електрику або розподіляти цілий день для незалежної усунення несправностей. Хас тут нічого не є.

лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної

Підсвічування приладової панелі блимає VAZ 2109

Сьогодні я хотів би поділитися особистим досвідом невеликого вдосконалення приладової панелі.

Стандартна панель пристроїв VAZ 21083

Багато власників дев’яти родини Ваз, я думаю, знайома з проблемою недостатньої яскравості стандартного освітлення панелі інструменту. Особисто панель в моєму автомобілі в придатку зіпсувала мені нерви постійною відмовою від контакту в гнучкій дошці.

Метод уточнення досить простий і вимагає мінімум інвестицій.

Отже, що потрібно було для перегляду: 1. 1/4 метра світлодіодної стрічки (у моєму випадку це SMD3528); 2. Два шматки проводів завдовжки 10. 15 см (бажано багатоколене); 3. пайка заліза (і здатність з ним працювати); 4. Невелика кількість будь.якого клею (PVA та Selikatnaya не бажана); 5. майстерність і терпіння 🙂

Перш за все, ми демонтуємо панель. Зверху у неї є гіпс у світлі, в якій вставляються світильники стандартної підсвітки, підключені гнучкою плати. Гнучка плата, у свою чергу, накручує двома гвинтами на дошку. Ми витягуємо цибулини і виїжджаємо до кращого часу, витягуємо гнучку плату, раніше відкручуючи контактні гвинти та викидаємо його у смітник.

Сама стеля наголошується на корпус панелі. Акуратно відсуньте його з тіла, намагаючись не зламати його, це все ще корисно для нас. Під плакатом є склянка, що розсіюється, ми залишаємо його на місці, інакше буде виділена лише частина панелі.

Ми беремо світлодіодну стрічку, припаячи до і. дроти. Приклейте стрічку в центрі стелі зсередини. Ми приклеюємо його в центр! В іншому випадку підсвічування буде нерівномірним зверху та нижче панелі. Стрічка має самостійну основу, але особисто для надійності я загнав ще пару крапель суперклепу. Ми видаляємо дроти через одну з отворів з колишніх стандартних лампочок. Було б непогано запечатати решту отворів, щоб запобігти потраплянню пилу в стелю. Я щойно схопив їх на звичайний острів.

Поверніть Plafon, щоб розмістити, склеюйте його клеєм. Я використовував «рідкі нігті». скинуті місцями колишніх кріплень. Ви можете використовувати клейовий пістолет.

Далі ми припаяємо дроти до дошки (не плутаємо плюс і мінус. це важливо, на відміну від стандартних світильників). Мінус на тому ж шляху, де дріт припаяться з мінус.терміналу тахометра

Звичайно, ви можете накрутити дроти до колії за допомогою шнтів денного робочого дня, але тут вам потрібно врахувати два моменти: по-перше, з’єднання не настільки надійне, як при пайці, а по-друге-вони лопнули з моїм затягуванням ( є слабкі-або є сили-є сила, яка не потрібна ніякої думки :).

Світлодіодна стрічка Я вибрав холодне біле сяйво, хоча у продажу тепер ви можете знайти колір для кожного смаку, ще приємніший для очей. теплий білий.

Ціна випуску: світлодіодна стрічка. 100. 150 r/м. (Вони не продають менше, ніж метр, але річ корисна. вона стане в нагоді в домогосподарстві :)); дроти, злегка клей і паянка-копійки; наполегливість і робота на благо вашого автомобіля безцінні.

До речі, після цього вдосконалення він вперше використав регулятор підсвічування (до цього завжди стояв на максимумі), він дуже яскраво світить у темряві.

Доброго дня всім, удачі у ваших починаннях, я сподіваюся, мій досвід буде корисним для вас.

Крім того: Через деякий час він знайшов короткий недолік цього уточнення (а точніше, мій упущення): світлодіодна стрічка подає напругою 12 В, а надлишок цієї напруги часом зменшує термін експлуатації діодів і в Автомобіль, як знають багато людей, терміново в мережі ON.Board сягає до 14,4 століття. Як результат, через рік-два ми отримуємо пару непрацюючих світлодіодів. Вихід-це простий припая. Чіпа напруги 12 В (наприклад, L7812CV або подібна) та завіса до входу стрічки: 12 В подається до стрічки, навіть якщо в бортовій мережі 30 В, світлодіоди відчувають себе комфортно. не чхайте і не живіть щасливо після). Немає необхідності створювати фільтр і радіатор для мікросхеми, щоб поточний, який споживається стрічкою, був копійкою (доведено багато разів). Ціна випуску становить 15. 20 r.

Заміна лампочок на інформаційній панелі VAZ 2109

ВАЗ 2109 Ілюмінація приладових панелей часто не підходить водіям. Ви можете самостійно змінити колір та його яскравість, не шукаючи допомоги в інтер’єрі.

Щоб покращити підсвічування, вам потрібно встановити світлодіоди замість звичайних лампочок розжарювання. Їх сяйво набагато яскравіше, крім того, ви можете вибрати колір підсвічування на свій розсуд: синій, зелений, червоний або білий. Це основні кольори, але якщо ви подивитесь, ви також можете знайти фіолетові світлодіоди.

Заміна лампочок або підвалу слід проводити ретельно та точно. Якщо власник автомобіля вирішив використовувати світлодіоди для підсвічування кнопок, то вам потрібно придбати лампочку із звичайним підвалом. Пайка та спеціальний картридж потрібні, якщо є бажання замінити підсвічування комбінації пристроїв. Серед багатьох світлодіодів є ті, які мають розкидані або, навпаки, точкове сяйво.

Ці ефекти досягаються за допомогою конфігурації фокусувального об’єктива. Більш рівномірне освітлення підходить для освітлення шкали на панелі приладів, а легше світло для значка кнопок. Особливості зміни в дизайні слід враховувати кожен водій, вдосконалюючи його автомобіль.

Панелі управління пристроєм

Проводячи настройку всередині пасажирського відділення, деякі водії купують необхідні деталі в спеціалізованих магазинах або роблять їх своїми руками. Зменшуючи дизайн світильників, вам потрібно підтримувати первинні розміри, щоб ви могли легко поставити їх замість родичів. Зазвичай ставлять панелі управління та пристрої управління плитою. Деякі дизайнери використовують підсвічування для вольтметра, годинника, індикатора тиску масла.

Для освітлення печі вам потрібно обережно видалити пластикові ручки важелів, які керують стулками, і зняти скло. Під ним сама плита. Для цього візьміть будь.який гострий предмет (ніж або ножиці) і акуратно зав’яжіть склянку. Потягніть фольгу відповідно до її розмірів. Це буде додаткове джерело підсвічування.

Виправлена ​​на внутрішній стороні склянки, він дасть дуже привабливий вигляд печі, а підсвітка консолі не буде зосереджена лише на місці встановлення світлодіода поруч із ручкою.

Наступним кроком стане видалення картриджа з лампою з підсвічування блоку управління плитою. Лампу потрібно замінити на придбаний світлодіод. Так що світло поширюється по всьому периметру печі, використовуйте світлодіодну стрічку, яка приклеєна до дна. Два дроти зазвичай припаяться до контактів, які підключені до картриджа.

Усі з’єднання ретельно ізольовані. Збірка здійснюється у зворотному порядку. Якщо одна з деталей не працює, знову перевірте всі контакти та з’єднання. Ілюмінація панелі управління плитою стане набагато кращим і сучаснішим, світло від неї пошириться по всьому периметру і вдень, і вночі.

Особливості заміни підсвічування

Як змінити панель, роблячи її дизайнер? Ви повинні бути надзвичайно обережними та точними при вилученні та аналізі приладової панелі, щоб не порушувати правильність її показань згодом. Часто при аналізі страждає хромоване покриття частин. Тож набирайте терпіння і приступайте до роботи.

Для початку вийміть щит панелі приладів. Ви можете прочитати про те, як змінити його в інструкціях щодо ремонту вашої марки автомобіля. Потім вийміть комбінацію пристроїв, відключіть вилки, згинайте кабель спідометра і замініть лампочки. Поступово витягуйте фільтри з кнопок. Краще залишити зелену синю легку гаму на панелі незмінною, але зелене світло фільтри-це повністю.

Ви можете зробити кнопку підсвічування, нагріваючи заднє вікно помаранчевого, а кнопка для включення фари туману. бірюза. Цей відтінок можна досягти, проходячи білий колір світлодіода через зелений світлий фільтр. Фольга, закріплена подвійною стрічкою, може служити відбивачем. Освітлення аварійного тривоги повинно бути червоним (як у іноземних автомобілях). Більше того, дотримання полярності має особливе значення.

У фільтрі кільця, використовуючи суперзірку, ви можете зробити трикутні надрізи, через які світ буде розсіюватися. Загальна картина підсвічування стане більш рівномірною. Настав час перевірити продуктивність світлодіодів. Лише після цієї перевірки я можу застосувати постійну напругу 12 В.

Стрілки пристрою часто змінюються на спеціальну підсвічування. Цей ефект досягається лампою, розташованою біля осі. Прекрасна інформаційна панель може похвалитися кожним водієм, який має елементарні знання в механіці автомобілів і має трохи зусиль. Вдосконалити дизайн VAZ 2109 і насолоджуйтесь ним!

Часто трапляється, що необхідно замінити лампочку (або лампочки) підсвічування панелі. Якщо читання пристроїв у темряві, то найбільш вірогідною причиною буде саме в спалюванні декількох лампочок. Спочатку потрібно видалити панель приладів (як це зробити детально описати тут).

Потім ми беремо панель приладів і перевіряємо всі світильники підсвічування:

Як правило, якщо цибулина вигоріла, то як видима спалена спіраль видно в звичайній лампі розжарювання. Ми змінюємо заблоковані лампочки на нові, встановлюємо панель на місці та насолоджуємось панеллю пристроїв із нормально робочою підсвічуванням.

Заміна світильників на приладовій панелі

Щоб замінити керуючі світильники приладової панелі відповідно до інструкцій, потрібно видалити всю верхню частину “торпедо”. Це правда?

D a, вам потрібно розібратися з усією цим господарством. Але на практиці, якщо необхідно замінити нижній ряд контрольних світильників (під пристроями) зліва та праворуч.

Ви можете зняти пластиковий захист колін під рульовою колоною знизу. Покладіть сидіння якомога більше назад, лежайте у двері (двері відчинені) з головою до педалей. І покладіть руки (руку), витягніть лампочку (роз’єм багнети) та встановіть нову. Лампочки для підсвічування символів управління підходять від VAZ 2107-2109 з панелі, вони виконують ті самі функції там. Освітлення пристрою, інші світильники, більше бази та потужності. Дістатися до верхніх важко, краще розібрати, як у книзі. Вони змінюються точно так само, як знову використовуються з тією ж метою у VAZ 2107-2109. Дешевше, ніж оригінал раз у Оригінал 3.Е. ,Внутрішній. 5. Взагалі, всі світильники автомобіля, за винятком ламп у фахах виходу Volvo 850 після 1995 року, замінюються на побуті. Я не хочу змінювати вітчизняні, брати General Electric, Philips, Osram та T.D.

Ви, звичайно, не можете лягти в рот і виконати операцію, щоб замінити сидячі світильники, але це менш зручно.

Тепер як це робиться правильно

Ми відкрутимо гвинти, що викручують, в порядку, в яких розміщені фотографії:

Ми витягуємо решітки дефлекторів вентиляції салону, нахиляючись вниз, щоб видалити з вистуків, на яких вони обертаються (фото 3 внизу.)

У верхній частині під дефлекторами є болти кріплення кришки торпеди. Відкрутіть усі 4 болти (лише 2 середні показані на фотографії).У машині з файлом безпеки пасажирів вам доведеться видалити елемент за допомогою файлу. Для цього демонтувати “рукавичку” (рукавичка) і вимкніть акумулятор та дієтичний клем піпатрона квіткового вгору (яскраво.помаранчевий дріт із зеленим з’єднувачем на кінці). Ми демонтуємо блок ковдри. кріплення болтів.

Підніміть верхню частину торпеди

Фото 6 лише для власників автомобілів з турбонаддувом, щоб усунути вакуумний шланг

Від’єднайте роз’єми панелі приладів

Втрата м’якої тканини у верхній частині рами приладової панелі (щоб не подряпати скло під час демонтажу), ми розстебаємо два замки. Ми витягуємо приладну панель з торпеди.

Заміна лампочок на приладовій панелі Vaz 2109 ~ autotexnika.Ру

лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної

Ремонт найвищої панелі VAZ 2109Отже, вам потрібно видалити комбінацію пристроїв на автоматичних вазах з високою панеллю, яка нещодавно з’явилася.

По.перше, ми відключаємо дріт “мінус” від акумулятора акумулятора. Заміна блокування запалювання VAZ 2109. YouTube. Заміна світильників на салоні для стилю приладної панелі Vaz 2110 Заміни лампочок. Заміна рульової стійки на VAZ 2109. Люкваз. Тоді ми також відключаємо кабель спідометра від відповідного приводу, розміщеного на коробці передач.Тепер ви можете зняти перемикач, який регулює зовнішнє освітлення, піднімаючи його викруткою. І ви вже можете відключити роз’єм від перемикача і натиснути його праворуч на накладній панелі. Ну, щоб замінити лампу, яка висвітлює перемикач, потрібно вичавити антени з картриджа за допомогою викрутки.- Виживання, виведення і картриджа, і лампи з перемикача.- Ми проводимо видалення лампи з картриджа.- Покладіть викрутку і вийміть перемикач “Equalist”.Після відключення роз’єму від вимикача, вам потрібно просунути його глибоко в перекриття. Тепер вам потрібна викрутка з поперечною ущільненням. За допомогою його допомоги ви відвертаєте пару кріпильних гвинтів підкладки консольної панелі. Заміна лампочки на панелі цибулини на панелі на приладовій панелі. Ну, і ми видалимо підкладку.Тепер ми звертаємось до запальнички для сигарет, витягуючи нагрівальний елемент, а також виймаємо попільницю безпосередньо з гнізда.

Тепер ми озирнемось: якщо ви щасливий власник приймача в машині, без жалю, ми знімаємо його, щоб зняти коробку з випущеного гнізда.

Щоб демонтувати пристрої, ви можете використовувати два способи: 1.Ви можете видалити з приладової панелі

щит.2.Або вийміть панель панель за допомогою щита.

Як замінити підсвічування приладової панелі VAZ 2109

Це відео представляє видалення та встановлення торпедо Vaz Torpedo

21093i, замінюючи лампочки на приладовій панелі.

VAZ 2109 Заміна лампочок освітлення на панелі приладів

Якщо одна або кілька лампочок

У екранізації інструменту вони перестали функціонувати, необхідно перевірити Holler.Отже, давайте видалимо панель панелі.Ви можете демонструвати комбінацію пристроїв двома способами: зняти панель приладів або зняти патч панелі, зібраний щит. Вийміть панелі панелей приладів.- Знову ж таки, з викруткою шпинду. Все це робиться через радіо.гніздо.- Все за допомогою однієї викрутки, вам потрібно вичавити пластикові антени (два) безпосередньо на панель приладів.- Підніміть щит, після чого вам доведеться вичавити, а решта третьої кріплення.- Тепер ми відключаємо роз’єми, а також усі форми його підсвічування, після чого потрібно зняти щит панелі приладів.- Tuckers, виготовлені з пластику, а також пружинні кронштейни, ми прикріплюємо до підкладки приладової панелі.- При демонтажі підкладки в поєднанні з щитом з обох боків панелі потрібно зняти бічні форсунки системи вентиляції.- Ми беремо викрутку у формі поперечної у формі, щоб відкрутити гвинт на кожній стороні бічних кріплень підкладки.-Тепер вам потрібно відкрути 1 самостійне гвинт із накладки, знову через радіо.Після стискання антен нижнього кріплення щита (нижче) потрібно зняти колодку разом із щитом. Щоб замінити лампу, що висвітлює перемикач, необхідно зняти картридж разом із лампою з внутрішньої сторони щита, повернувши його на тримач.

Ну, щоб замінити освітлювальну лампу на запальничку для сигарет, вичавити антени тримача картриджа та вийміть його з пристрою.

.-Використовуючи викрутку з поперечною ущільненням, необхідно відкрутити обидва самостійні гвинти безпосередньо до Канель.- Тепер візьміть комбінацію з панелі приладів.Наступна ваша дія відкрутить такий елемент, як ребриста гайка кабелю на спідометрі. У такому випадку, звичайно, якщо у вас є автомобіль з двигуном карбюратора. Наше завдання. відключити кабель від спідометра, перед цим, відвернути гайку (крок).Ну, ви вже можете зняти привідний кабель спідометра. Він відображається через простір на панель.Від’єднайте роз’єми. Заміна лампочок на приладовій панелі. Заміна задніх стелажів (амортизаторів) на VAZ 2110, 2112, 2114, Kalina, Granta, Priora, 2109 та 2108. Тривалість: 18:27. І зняти пристрій.

А для того, щоб замінити світильники, потрібно повернути картридж назад за годинниковою стрілкою та вийняти з нього пристрій.

Ну, колекція та встановлення приладової панелі повинні бути здійснені у зворотному порядку.Якщо у вас є автомобіль Peugeot, то вам буде цікаво відвідати клуб власників автомобіля Peugeot 207. Тут ви отримаєте найважливішу та цікаву інформацію про ремонт, технічне обслуговування та експлуатацію автомобіля. Новини та огляди автомобілів, нових авторів.

Параметри налаштування панелі

Якщо ви вирішите подумати панелі пристроїв, то, швидше за все, вам буде цікаво знати, які варіанти існують для його реалізації. Налаштований щит, як відомо, радує око водія, тому ця проблема є актуальною для багатьох власників автомобілів.

Демонтаж щита

Щоб здійснити настройку приладової панелі, спочатку потрібно зняти сам охайність.

Для цього вам потрібно лише відключити вісім кріплень, щоб це зробити, ви можете використовувати звичайний ніж:

 • По.перше, кріплення відключаються від боку водія;
 • Тоді вам потрібно скасувати фіксатори, розташовані в тому ж місці, зверху;
 • Після цього ви можете відключити середню частину охайності;
 • Сама панель демонструється (автор відео. Артем Волівах).

Вдосконалення та заміну підсвічування

Для того, щоб виробляти підсвітку на VAZ 2109, джерела освітлення після видалення повинні бути замінені, хоча доцільно використовувати цибулини діодів, і, якщо необхідно, ви можете доопрацювати саму шкалу.

Процедура настройки включає такі етапи:

 • По.перше, демонтувати стандартну вставку, де розташовані ваги. Видаліть усі стрілки і відкладіть їх, після чого в нових накладках роблять для них відповідні отвори. Щоб стрілки не прилипали пристрої, отвори можна зробити ширше.
 • Далі вам потрібно витягнути всі стандартні джерела освітлення. просто демонтувати всю схему, а замість старих лампочок встановіть діодні пристрої. Встановлюючи нові джерела, слідкуйте.
 • Коли лампи встановлені, ви можете почати закінчувати ваги. Візьміть нові накладки і, використовуючи флуоресцентну фарбу або маркер, фарбуйте цифри на лусочках. Такий маркер або фарба знадобляться, щоб при діодному освітленні числа світить чіткіше і виділялися.
 • Після завершення настройки підсвітки потрібно буде ретельно встановити схему та встановити нові накладки. Під час встановлення будьте обережні, щоб не пошкодити елементи щита.

Панель підсвітки інструменту VAZ 2109 не працює

лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної

Нещодавно я купив автомобіль (використовується). Мені не довелося їздити вночі, але вчора я провів. Я виявив, що освітлення пристроїв не працює. Перша думка полягала в тому, що запобіжник був спалений, але судячи за описом, кілька ланцюгів на ньому. Тож решта в порядку. Можливо, лампочка вигоріла? Вона там одна чи ні? Можливо, контакт впав? Зняти торпеду? Або подивіться під капот?Скажи чайнику

Особливості заміни підсвічування

Як змінити панель, роблячи її дизайнер? Ви повинні бути надзвичайно обережними та точними при вилученні та аналізі приладової панелі, щоб не порушувати правильність її показань згодом. Часто при аналізі страждає хромоване покриття частин. Тож набирайте терпіння і приступайте до роботи.

Для початку вийміть щит панелі приладів. Ви можете прочитати про те, як змінити його в інструкціях щодо ремонту вашої марки автомобіля. Потім вийміть комбінацію пристроїв, відключіть вилки, згинайте кабель спідометра і замініть лампочки. Поступово витягуйте фільтри з кнопок. Краще залишити зелену синю легку гаму на панелі незмінною, але зелене світло фільтри-це повністю.

Панель VAZ-2109: Модернізація самостійно

лампочок, інформаційній, панелі, 2109, приладової, приладної

Панель Vaz 2109 виготовлена ​​з спеціального енергетичного матеріалу. Він складається з підкладки і, насправді, самої панелі. Він виготовлений з пластику. Його товщина. 3 мм. Фактично підкладка підсилена спеціальною металевою рамою. У неї надійне енергетичне.абсорбуючий шар, виготовлений з поліуретанової піни. Зовні він стикається зі спеціальним декоративним фільмом. На машині можна встановити низькі та високі панелі VAZ 2109, а також “європейський”.Панель High Vaz 2109, як і низька, має певні функції, які слід враховувати при їх встановленні.

Він слідує за високою панеллю методом встановлення майже однаковим, оскільки кріпильні місця, а також з’єднання повітряних протоків автомобільної системи вентиляції та нагрівання однакові. однакові.

Відмінності стосуються лише перемикання проводів. (Схема приладової панелі VAZ 2109 представлена ​​на фотографії нижче, прочитайте посилання про нього ще більше).

Як провести легку настройку приладової панелі VAZ-2109 своїми руками

Під час модернізації салону домашнього “дев’яти” налаштування його “охайного” стає справді незамінним елементом. Прекрасні вдосконалення можна виконати своїми руками. Для цього вам потрібно зробити новий циферблат на комп’ютері за допомогою спеціальних програм дизайну та друку зображення на принтері.Однак спочатку вам потрібно чітко продумати зовнішній вигляд циферблатів для машинного тахометра та спідометра, а також для всіх датчиків, що залишилися. Когда, афефляжты Будт р.Щоб правильно його розібрати, спочатку слід зняти накладки керма, а також маршувати рульове управління про вал. Потім обережно відкрутіть застібку.

Далі ви можете зняти кермо і відкрути гвинти, які розташовані в області нижнього кожуха автомобіля. Після цього вам доведеться розібрати рульову колонку. Коли приладова панель демонструється, вам слід відкрутити стрілки на старому спідометрі та тахометрі. Згодом вони будуть зафіксовані на оновлених циферблатах.

Під час настройки VAZ 2109 своїми руками ви також можете набирати та перефарбувати стрілки у яскравих кольорах. Для цього підходять звичайні балончики. У той же час, циферблат краще зробити багатий чорний колір.Ви можете дати йому тупість за допомогою спеціальних засобів. У цьому випадку стрілки потрібно пофарбувати в яскраво-рожеві або оригінальні тони червоного кордону. Після того, як пофарбовані пластини машинного циферблату сухі, вони оснащені старою або попередньо підготовленою шкалою та видаленими стрілками.У ситуації, якщо власник хоче більш модернізувати панель приладів, він також повинен використовувати спеціальну (оригінальну, як у відео). Ви можете зробити оригінальний штрих, використовуючи флуоресцентний маркер, але більше про це нижче.

Красиві вдосконалення панелі VAZ 2109

Кожен водій вітчизняного автомобіля хоче зробити панель пристроїв свого VAZ-2109 максимально яскравим та оригінальним. Ось один із варіантів, як красиво ви можете змінити цей елемент машини.Вам знадобиться пайка. Далі вам потрібно придбати номери та спідницю панелі. Важливо, щоб вони були напівпрозорими зсередини. Ви також повинні придбати ультрафіолетову лампу. Вона їсть з 12 вольт. Тому нічого не потрібно змінити.

Вам також знадобиться флюсентний маркер або фарба. Він змінить колір, якщо він діє на нього за допомогою ультрафіолетового світла. Ця техніка часто використовується в сучасних нічних клубах. Вам також знадобляться звичайні лампочки з картриджами, як у “охайності”. Світлодіоди не потрібно змінювати, вони залишаться в своїх місцях. Все, що вам потрібно, ви можете почати.

Спочатку потрібно зняти пластик, після. приладова панель. Крім того, не забувайте про чорний пластик, який знаходиться навколо склянки. Ми аналізуємо стандартну вставку, а також стрілки. Найчастіше в новій вставці немає дірок. Тому ви повинні їх зробити. Для стрільців отвору вам знадобиться більше ширше, ніж у стандартній підкладці. В іншому випадку стрілки почнуть приклеювати.Далі необхідно демонтувати підсвічування, що встановлюється. Роботу слід робити ретельно, щоб пластик не пошкодив. Ми беремо плату з цибулинами. Встановіть замість звичайної неонової цибулини, клейте пластикові захист зверху. Раніше на ньому були накручені фабричні цибулини. Не забувайте про блок управління новою неоновою лампочкою. Ви повинні постійно бути обережними, щоб не плутати полярність.Якщо це станеться, не буде нічого сяяти. Далі вам потрібно накрутити освітлювальні світильники пристроїв. Це слід проводити паралельно неонової лампи. Ми прокладаємо проводку зсередини, спочатку для цього потрібно робити отвори в перегородках.

Перевірте, чи все правильно. Всередині ви повинні налаштувати лампочки. Потім ми надягаємо на колодку і ущільнюйте. Після цих дій ми повинні пофарбувати стрілки придбаним маркером або фарбою. Доцільно повторювати живопис через 10 хвилин. Після цього стрілки можна встановити на місці. На цій настройці завершено.

Перевірте роботу, інакше вам доведеться все розібрати. Якщо проблем немає, ви можете зібрати все в суворо зворотній послідовності. Після такої настройки салон Vaz 2109 буде оснащений барвистою панеллю, як хороші іноземні машини. За бажанням, за допомогою Flusent Paint, ви можете намалювати накладку «охайного» на місці, де стрілка досягне її межі. Це виглядає дуже красиво.

Як змінити підсвічування панелі VAZ 2109

Досвідчений водій під час подорожей ретельно дивиться не лише на дорозі, але і на приладовій панелі. Це необхідно для моніторингу відповідних показань датчиків, які відповідають за роботу транспортного засобу. Слід зазначити, що підсвітка не повинна стомлювати і напружувати очі.Нові машини виробника були завершені підсвічуванням блідо.зеленого або жовтого. Це має певний вплив на очі. через певний проміжок часу вони втомлюються. У цій ситуації краще замінити фабричний інструмент світла. Для такої настройки вам знадобиться набір діодів, пайка, викрутки з форсунками, рукавичками, а також залізними щипцями. Тоді нам потрібно вибрати колір підсвічування. Є багато можливих варіантів, все залежить від фантазії.

Дописи 14

1 Тема з @NIK 2011-07-27 12:48:17

 • @nik
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2009-11-01
 • Дописи: 27
 • Репутація: [0 | 0]

Тема: Підсвічування пристроїв не працює ((((((((

Хороший день. У мене була проблема вчора, будь ласка, допоможіть:

З вечором панель (High) демонтували разом із братом, щоб покласти всі краї та суглоби герметичної еластичної смуги. Як результат, коли все було поставлено на місце, підсвітка приладової панелі перестала горіти, однак усі показники обертання, виділяють фари, ручний гальмо тощо.С. Він освітлюється на охайному, короткому, все горить, все є, крім вогнів та лампочки, що вмикає загальні світильники (зелений знизу ліворуч, що). Я дуже прошу вашу допомогу, тому що це не іммо, щоб їздити без підсвічування, і моя душа висить як камінь (((((велике спасибі заздалегідь)

2 Відповідь від Vasil 2011-07-27 12:51:37

 • Василь
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2011-06-11
 • Дописи: 231
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Підсвічування пристрою не працює (((((((

Відповідь Бонала, запобіжник на розміри.

3 Відповідь від @NIK 2011-07-27 12:59:28

 • Зареєстровано: 2009-11-01
 • Дописи: 27
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Підсвічування пристрою не працює (((((((

Я вчора спостерігав за всіма запобіжниками. все здається нормальним. Якщо зможете, скажи мені, що і де це варто. Я побачу його конкретно, можливо, це справа?!

4 Відповідь від Sokoloff 2011-07-27 13:25:29

 • Сокофф
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2008-12-25
 • Дописи: 624
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Підсвічування пристрою не працює (((((((

Необхідно перевірити не око, а контроль або тестер.

І самі розміри працюють? або лише одна сторона горить?

5 Відповідь від @NIK 2011-07-27 13:35:37

 • @nik
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2009-11-01
 • Дописи: 27
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Підсвічування пристрою не працює (((((((

Ні. все працює, все світло, всі датчики. Тільки підсвічування самої приладової панелі та світла на світлі на охайному зліва зліва) не працює. Я не можу уявити, чому, бо ми нічого подібного не зробили, не змінилися.

6 Відповідь від Sokoloff 2011-07-27 14:22:30

 • Сокофф
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2008-12-25
 • Дописи: 624
 • Репутація: [0 | 0]

Re: Підсвічування пристрою не працює (((((((

Ні. все працює, все світло, всі датчики. Тільки підсвічування самої приладової панелі та світла на світлі на охайному зліва зліва) не працює. Я не можу уявити, чому, бо ми нічого подібного не зробили, не змінилися.

А регулятор яскравості в порядку? Варто перевірити, закривши контакти безпосередньо. Тільки в такому макеті зелене світло насправді не підходить.

7 Відповідь від Cityman 2011-07-27 15:05:20 (2011-07-27 15:10:41 Відредаговано Cityman)

 • Міський
 • Користувач
 • Офлайн
 • Зареєстровано: 2009-01-19
 • Дописи: 954
 • Репутація: [1 | 0]

Re: Підсвічування пристрою не працює (((((((

А регулятор яскравості в порядку? Варто перевірити, закривши контакти безпосередньо. Тільки в такому макеті зелене світло насправді не підходить.

Так, управління підключено до регулятора. І підсвічування зчеплення (скляне нагрівання, задній PTF, аварійне) ручка плита, запальничка сигарети залишилася ?

Розміри, керуюча лампа та регулятор підсвічування, яку я додаю. Це під низькою панеллю, але я не думаю, що вона дуже інша.

Чому це не ввімкнено

У той же час, приладова панель на VAZ 2110 включає:

Прочитайте, як переробити карбюратор VAZ 2109 на інжекторі

 • Тахометр;
 • Субметр;
 • Індикатор рівня палива;
 • Датчик температури теплоносія;
 • Контрольні світильники в кількості 12 штук;
 • 6 призупинених ліхтарів панель приладів;
 • Запасний картридж для контрольної лампи;
 • Пара прокладок для підключення проводів.

Що стосується панелі приладів, то для моделі VAZ 2110 використовуються два типи. Все залежить від року виробництва автомобіля, оскільки є стара та оновлена ​​версія.

Перед тим, як розпочати незалежне рішення проблеми, з панеллю розпилення на VAZ 2110. Іншими словами, вам потрібно зрозуміти, куди веде кожна проводка, для якої вона призначена, які запобіжники доступні, і t. D.

Все це легко дізнатися, використовуючи дані з інструкцій з експлуатації. Маючи в руках таку візуальну літературу та автомобіль, ви можете виправити типові несправності інструментальної панелі без допомоги фахівців та спеціальних знань у галузі електроніки.

Популярні несправності

Якщо ми поговоримо про приладну панель автомобілів Vaz 2109, вони характеризуються певними проблемами. Ми розповімо про них, а також розповімо, як правильно діяти в певній ситуації.

Тип несправності Ваші дії
Рівень рівнів бензину та температури не працює У більшості відсотків випадків ця ситуація виникає через розбиття пристроїв, датчиків цих пристроїв або розриву електроенергії. Тому спочатку перевірте ланцюг на наявність цілісності, переконайтеся, що запобіжники не спалені. Якщо це не точка, перевірте, чи працюють датчики рівня бензину та температури. Тільки якщо не будь.яка з дій, дозволених позбутися від поломки, ви можете перейти до заміни самих пристроїв. Без варіантів проблема в них
З повним паливом, стрілка вказує на нуль Якщо ви провели роботу з датчиком рівня палива, вино, швидше за все, лежить у вас. Під час маніпулювання цим пристроєм обмежувач поплавця рідко не збивається. Або неправильно встановлений, обмежувач регулюється, завдяки якому закінчується обмотка резистора. Щоб впоратися з проблемою, вийміть датчик, а потім знову відрегулюйте обмежувач
Стрілка індикатора рівня палива регулярно стрибає, виявляється на нуль Тут, швидше за все, резистор має слабкий контакт з поточним колектором. Ще один можливий варіант. в резисторі була скеля. Щоб вирішити поточну ситуацію, рекомендуємо замінити датчик гарячого рівня на новий вимірювальний пристрій
Лампа рівня палива постійно світиться Якщо ця лампа постійно увімкнена, ймовірно, було закриття подачі датчика рівня палива до маси. Ще один варіант. гнучка шина датчика з паливною трубою закрита. Вам доведеться розібрати пристрій, щоб вирівняти шину та позбутися короткого замикання
Контрольні світильники не працюють на щиті Велика ймовірність, що цибулини просто вигоріли, або вони слабко тримаються на своїх місцях через ослаблений контакт. Замініть цибулини, але спочатку спробуйте стиснути контакти. Можна виявити сліди окислення. При зніманні лампочки можна знову заробляти. Крім того, не виключайте ймовірності перерви в проводці, окислення підказок для постачання електропроводки. Спробуйте пройти провід тестером, при необхідності очистіть контакти
Спідометр не працює, гнучкий вал галасливий У такій ситуації вам доведеться змінити кабель приводу спідометра або замінити всю збірку спідометра. Але перш ніж так турбувати, перевірте, чи кріплення кінчиків тісні та високі якості. Гнучкий вал може шуміти під час роботи через деформацію або порушення дозволеного вигину оболонки менше 10 сантиметрів під час встановлення

Інформаційна панель Vaz 2109 не настільки складна, щоб не мати змоги розібратися самостійно. Але за відсутності досвіду краще довіряти ремонту фахівцям або заручитися підтримкою партнера, який розбирається в цьому питанні.

Якщо ви знайдете помилку, будь ласка, виберіть фрагмент тексту та натисніть Ctrlenter.

Причини відключення приладової панелі на VAZ 2114

Відключення підсвічування приладової панелі не обіцяє нічого хорошого водієві чи машині. Тому що після цієї несправності інші. Тому ремонт підсвічування повинно бути негайно.

Багато драйверів встановлюють світлодіоди в підсвічуванням замість стандартних ламп розжарювання

Слід також розуміти, що якщо лампочки на приладовій панелі вийшли, то проблему потрібно шукати десь у бортовому живленні. Це означає, що ви не можете обійтися без мультиметра, паяльного заліза та островів. Це основні причини відключення підсвічування:

 • Запобіжник спалив;
 • Лампочки (або світлодіоди. в пізніших моделях панелі VAZ 2114 їх освітлюються);
 • пошкоджена проводка в мережі живлення на дошці;
 • Загальна контактна плата приладової панелі згоріла.

Розглянемо ці моменти більш докладно.

Спалений запобіжник

80%!Справи підсвічування пов’язані з спаленим запобіжником. Він розташований у блоці безпеки, встановленого під рульовиками автомобіля. Зазвичай запобіжник, зазначений у документації, як F10.

У блоці запобіжник розташований праворуч і позначається як F10

Ми рекомендуємо: характеристика генератора на VAZ 2101, схема його з’єднання, розбирання та зборів

Саме він відповідає за підсвічування інформаційної панелі, робота загальних вогнів та освітлювальних значень. У ранніх моделях VAZ 2114 запобіжник F10 був коричневим або червоним.

На ранніх моделях Frontiers Vaz 2114 F10 були коричневими

На пізніх машинах вони почали ставити зелений. Зрозумійте, що запобіжник вигорів, це не буде складно. Досить просто вивчити його. Тіло здутого запобіжника може бути трохи почорніло або розплавиться, а провідник всередині тіла буде розірвано. Несправний запобіжник замінюється новим. Як правило, це вирішує проблему.

Парені лампочки

Лампочки на приладовій панелі не працюють в ідеальних умовах. Вони регулярно піддаються струшуванню, напруги в електричній мережі автомобіля та різниці температури. Все це значно зменшує термін служби. Особливо, якщо це не світлодіоди, а звичайні лампи розжарювання, які оснащені першими моделями Vaz 2114. Всього 19 фрагментів лампочок (але це число також змінюється залежно від року виробництва машини, а кількість світильників повинна бути уточнена в технічній документації для автомобіля).

Ще одна причина спалювання лампочок. це їх неправильна установка. Найчастіше це спостерігається на ранніх моделях VAZ 2114, де водії вирішують самостійно змінити морально застарілі лампи розжарювання для нових світлодіодів, вносячи деякі зміни в електричний ланцюг. Без належної кваліфікації виконувати цю операцію не так просто. Ось як виглядає послідовність лампочок.

 • Рульовий стовпчик потрапляє в нижнє положення, поки не зупиниться. Над ним. кожух на приладовій панелі з чотирма кріпленнями. Вони скручені хрестовим гвинтом. Щоб натиснути на кожух приладної панелі, просто відкрутіть 5 болтів
 • Праворуч від панелі є ряд кнопок. Поруч є ще один гвинт, прихований пластиковою пробкою. Її підхоплюють ножем (або плоскою викруткою). Гвинт скручений.
 • Тепер вам потрібно зняти автомобільне радіо з ніші, скрутити її кріплення, а також видалити пластикові ручки з регуляторів нагрівача.
 • Корпус приладної панелі звільняється від кріплень. Його слід натягнути на себе, простягаючи 15–20 см. Цього буде достатньо, щоб отримати доступ до задньої стінки приладної панелі.
 • На стіні видно ряд заглиблень із лампочками лампочок. Їх видаляють вручну. Для цього картридж разом із лампою перетворюється проти годинникової стрілки до характерного клацання. Стрілка на задній стіні показує картридж з лампочкою, вона закручена вручну
 • Спалені світильники замінюються новими, потім панель подачі замінюється.

Пошкодження проводки

Проблеми з електропроводкою. найскладніший випадок. Щоб вирішити це самостійно, водій повинен мати серйозні знання з електротехніки. Зокрема, він повинен добре читати автомобільні електричні схеми. Не всі автомобілісти можуть похвалитися такими навичками. Саме з цієї причини пошук пошкодженої області проводки на дошці найкраще доручено кваліфікованим авто електриком.

Її дії зводиться до наступного: він визначає ключові розділи схеми і послідовно «прізвисько» їх за допомогою мультиметра, поки він не знайде розірваного розділу проводки. Продуктивність цієї роботи може зайняти кілька хвилин або декількох годин. все залежить від того, де саме є ланцюг.

Проблеми з контактною дошкою панелі

Якщо всі вищезазначені заходи не призвели до нічого, останній варіант залишається: пошкодження контактної плати на приладовій панелі. Ця частина. це набір з декількох мікроциорів. Неможливо відремонтувати його в гаражі без спеціального діагностичного обладнання. Тож власник автомобіля має лише один варіант. замінити плату цілим. Ви можете придбати його в будь.якому магазині автозапчастин. Це коштує близько 400. Ми перелічимо етапи його заміни.

 • По.перше, всі згадані вище дії виконуються в точці заміни лампочок.
 • Але замість того, щоб скрутити цибулини, слід скрутити чотири болти по кутах задньої стінки приладної панелі.
 • Задня стіна обережно видаляється разом з дошкою, яка кріпиться до стіни з пластиковими засувками. Контактна дошка на інформаційній панелі Vaz 2114 зберігається на простих пластикових засувках
 • Засувки зігнуті ножем, пошкоджена дошка витягується та замінюється новим. Потім виконується назад.

Модернізація та вдосконалення інструментальної панелі на “Дев’ять”: блискучі ідеї

Інформаційна панель у будь.якій машині є одним із основних компонентів електричного ланцюга, який використовується для управління станом основних одиниць. Оскільки охайність. це майже єдиний вузол, з яким водій найчастіше взаємодіє, багато власників автомобілів думають про його вдосконалення. Як переробити інформаційну панель Vaz 2109 та що таке різання панелі управління, прочитайте нижче.

Поширені несправності інструментальної панелі

Поєднання пристроїв на VAZ 21099 або 2109. це досить надійний вузол. Тим не менш, навіть він може зрештою зазнати невдачі.

Основні несправності, характерні для панелі приладів VAZ:

 • На панелі приладів VAZ 2109 освітлювальні світильники перестали горіти. У випадку. Якщо освітлення приладової панелі перестало працювати повністю, то, швидше за все, проблема полягає в тому, що погане харчування. Як показує практика, проблеми з харчуванням, як правило, пов’язані з пошкодженням проводки, або окисленням контактів у суглобах та на з’єднувачах. Якщо це не спалює підсвітку через окислення, то ви можете позбутися такої проблеми, знімаючи контакти або замінивши їх. Якщо проблема полягає в джерелах освітлення, то вона вирішить заміну світильників.
 • Ще одна проблема. окислення на дошці. характерна для старих транспортних засобів або автомобілів, в яких присутня вологість. Через окислення дошки, підсвічування та деякі пристрої, зокрема, контролери рівня палива та температури теплоносія, тахометра тощо.D. У випадку, якщо стрілки не піднімаються на тахометр, спідометр, датчик потоку палива та напругу генератора, або вони працюють випадковим чином, тоді вам потрібно зробити повну перевірку щита.
 • Автомобілі VAZ 2109 характеризуються проблемою неробового спідометра. Як правило, це з’являється в результаті зносу кабелю, підключеного до коробки, або через ремонт охайності та неправильного з’єднання. Якщо кабель зносився, то його просто потрібно буде замінити, в цьому немає нічого складного. Головне. правильно підключити кабель, щоб його наконечник точно входив у канавку на охайному спідометрі.
 • Пошкодження самої дошки. Така несправність відбувається досить рідко, але, тим не менш, не слід про це забувати. У випадку, якщо структурна плата не вдається, то щит повинен бути відремонтований, але якщо це не допоможе, то його потрібно буде змінити.

Підсвічування приладової панелі блимає VAZ 2109

Сьогодні я хотів би поділитися особистим досвідом невеликого вдосконалення приладової панелі.

Стандартна панель пристроїв VAZ 21083

Багато власників дев’яти родини Ваз, я думаю, знайома з проблемою недостатньої яскравості стандартного освітлення панелі інструменту. Особисто панель в моєму автомобілі в придатку зіпсувала мені нерви постійною відмовою від контакту в гнучкій дошці.

Метод уточнення досить простий і вимагає мінімум інвестицій.

Отже, що потрібно було для перегляду: 1. 1/4 метра світлодіодної стрічки (у моєму випадку це SMD3528); 2. Два шматки проводів завдовжки 10. 15 см (бажано багатоколене); 3. пайка заліза (і здатність з ним працювати); 4. Невелика кількість будь.якого клею (PVA та Selikatnaya не бажана); 5. майстерність і терпіння 🙂

Перш за все, ми демонтуємо панель. Зверху у неї є гіпс у світлі, в якій вставляються світильники стандартної підсвітки, підключені гнучкою плати. Гнучка плата, у свою чергу, накручує двома гвинтами на дошку. Ми витягуємо цибулини і виїжджаємо до кращого часу, витягуємо гнучку плату, раніше відкручуючи контактні гвинти та викидаємо його у смітник.

Сама стеля наголошується на корпус панелі. Акуратно відсуньте його з тіла, намагаючись не зламати його, це все ще корисно для нас. Під плакатом є склянка, що розсіюється, ми залишаємо його на місці, інакше буде виділена лише частина панелі.

Ми беремо світлодіодну стрічку, припаячи до і. дроти. Приклейте стрічку в центрі стелі зсередини. Ми приклеюємо його в центр! В іншому випадку підсвічування буде нерівномірним зверху та нижче панелі. Стрічка має самостійну основу, але особисто для надійності я загнав ще пару крапель суперклепу. Ми видаляємо дроти через одну з отворів з колишніх стандартних лампочок. Було б непогано запечатати решту отворів, щоб запобігти потраплянню пилу в стелю. Я щойно схопив їх на звичайний острів.

Поверніть Plafon, щоб розмістити, склеюйте його клеєм. Я використовував «рідкі нігті». скинуті місцями колишніх кріплень. Ви можете використовувати клейовий пістолет.

Далі ми припаяємо дроти до дошки (не плутаємо плюс і мінус. це важливо, на відміну від стандартних світильників). Мінус на тому ж шляху, де дріт припаяться з мінус.терміналу тахометра. Звичайно, ви можете накрутити дроти до колії за допомогою шнтів денного робочого дня, але тут вам потрібно врахувати два моменти: по-перше, з’єднання не настільки надійне, як при пайці, а по-друге-вони лопнули з моїм затягуванням ( є слабкі-або є сили-є сила, яка не потрібна ніякої думки :).

В принципі, усі. Ми підключаємо панель (не забуваємо про привід спідометра), встановлюємо на місці, перевірте. Ви можете змінити деякі (або всі. за бажанням) контрольні світильники для світлодіодів, що я зробив, але є, але: вночі вони світять дуже яскраво. Мені не сподобалася звичка, але тепер до цього нічого не звикне :).

Світлодіодна стрічка Я вибрав холодне біле сяйво, хоча у продажу тепер ви можете знайти колір для кожного смаку, ще приємніший для очей. теплий білий.

Ціна випуску: світлодіодна стрічка. 100. 150 r/м. (Вони не продають менше, ніж метр, але річ корисна. вона стане в нагоді в домогосподарстві :)); дроти, злегка клей і паянка-копійки; наполегливість і робота на благо вашого автомобіля безцінні.

До речі, після цього вдосконалення він вперше використав регулятор підсвічування (до цього завжди стояв на максимумі), він дуже яскраво світить у темряві.

Доброго дня всім, удачі у ваших починаннях, я сподіваюся, мій досвід буде корисним для вас.

Крім того: Через деякий час він знайшов короткий недолік цього уточнення (а точніше, мій упущення): світлодіодна стрічка подає напругою 12 В, а надлишок цієї напруги часом зменшує термін експлуатації діодів і в Автомобіль, як знають багато людей, терміново в мережі ON.Board сягає до 14,4 століття. Як результат, через рік-два ми отримуємо пару непрацюючих світлодіодів. Вихід-це простий припая. Чіпа напруги 12 В (наприклад, L7812CV або подібна) та завіса до входу стрічки: 12 В подається до стрічки, навіть якщо в бортовій мережі 30 В, світлодіоди відчувають себе комфортно. не чхайте і не живіть щасливо після). Немає необхідності створювати фільтр і радіатор для мікросхеми, щоб поточний, який споживається стрічкою, був копійкою (доведено багато разів). Ціна випуску становить 15. 20 r.

Параметри налаштування панелі

Якщо ви вирішите подумати панелі пристроїв, то, швидше за все, вам буде цікаво знати, які варіанти існують для його реалізації. Налаштований щит, як відомо, радує око водія, тому ця проблема є актуальною для багатьох власників автомобілів.

Демонтаж щита

Щоб здійснити настройку приладової панелі, спочатку потрібно зняти сам охайність.

Для цього вам потрібно лише відключити вісім кріплень, щоб це зробити, ви можете використовувати звичайний ніж:

 • По.перше, кріплення відключаються від боку водія;
 • Тоді вам потрібно скасувати фіксатори, розташовані в тому ж місці, зверху;
 • Після цього ви можете відключити середню частину охайності;
 • Сама панель демонструється (автор відео. Артем Волівах).

Вдосконалення та заміну підсвічування

Для того, щоб виробляти підсвітку на VAZ 2109, джерела освітлення після видалення повинні бути замінені, хоча доцільно використовувати цибулини діодів, і, якщо необхідно, ви можете доопрацювати саму шкалу.

Процедура настройки включає такі етапи:

 • По.перше, демонтувати стандартну вставку, де розташовані ваги. Видаліть усі стрілки і відкладіть їх, після чого в нових накладках роблять для них відповідні отвори. Щоб стрілки не прилипали пристрої, отвори можна зробити ширше.
 • Далі вам потрібно витягнути всі стандартні джерела освітлення. просто демонтувати всю схему, а замість старих лампочок встановіть діодні пристрої. Встановлюючи нові джерела, слідкуйте.
 • Коли лампи встановлені, ви можете почати закінчувати ваги. Візьміть нові накладки і, використовуючи флуоресцентну фарбу або маркер, фарбуйте цифри на лусочках. Такий маркер або фарба знадобляться, щоб при діодному освітленні числа світить чіткіше і виділялися.
 • Після завершення настройки підсвітки потрібно буде ретельно встановити схему та встановити нові накладки. Під час встановлення будьте обережні, щоб не пошкодити елементи щита.