Заміна масла в рульовій коробці передач uaz. Налийте олію в кермову передачу Uaz Bukhanka

Пристрій та експлуатація рульової коробки передач Uaz Bukhanka

Послідовність заміни масла з коробки передач, ми зливаємо масло відразу після поїздки, поки воно охолоне. Ми рекомендуємо поєднати цю операцію зі заміною масла в розкладі.

Встановіть машину на оглядову канаву або підйом.

Шестигранна клавіша “12”, поверніть пробку зливного отвору, замінюючи ємність щонайменше 2 літра.

Якщо вживана олія темного кольору або в ньому є металевою частинкою, промийте коробку передач, для якої ми обгортаємо пробку, очищаючи його магніт зі сталевої стружки. Потім…

З шестикутним ключем “на 12” ми вимикаємо отвір для вилки (для чіткості, передній карданський вал знімається).

Налийте масляний шприц у коробку приблизно в одному літі суміші передачі або моторного масла (70–80 %) з гасом або дизельним паливом (20-30 %) і оберніть пробку.

Увімкнувши першу передачу, дайте двигуну 2-3 хвилини. Ми повністю зливаємо промиваючу олію (тривалість стоку становить щонайменше 5 хвилин). Очистіть пробку зливного отвору знову і оберніть її.

Ми наповнюємо передачу масляним шприцом свіжим маслом передач у об’ємі 1 л (1,3 л для п’яти.швидкості коробки). Ми обгортаємо пробку.

Вся лінія патріотних автомобілів UAZ має однакове моторне масло. це сильні, дешеві та невибагливі машини.

UAZ “Bukhanka” все ще використовується у всіх муніципальних сферах: як поліцейський автомобіль, так і як автомобіль швидкої допомоги. Секрет популярності цього універсального транспортного засобу в простоті дизайну та дешевого обслуговування автомобілів.

Які рідини потрібні для роботи патріота

Домашній патріот UAZ, який має двигун 409, та ряд інших автомобілів, схожих за своїми механізмами та конструкціями, обов’язкові мають вищезазначені контейнери, які представлені у вигляді танків, виготовлених з пластику, і розташовані в різних підрозділах. Тільки в таких пристроях існує інша робоча рідина. Перегляньте список робочих рідин, присутніх у UAZ Patriot:

 • Передача та моторні олії наповнені енергетичним сільським господарством, до роздаткового матеріалу, а також контрольно.пропускним пунктом та мостами.
 • Антифриз або антифриз необхідні для нагрівання кабіни та для охолодження двигуна;
 • Залежно від проектування електростанції, дизельного палива або бензину.
 • Рідина, призначена для скляних шайб, затоплена в резервуари шайб заднього та вітрового скла.
 • Гальмівна рідина, вона виливається в систему зчеплення, плюс у гальмівний механізм.

З зносом підшипників черв’яків осьовий рух рульового центру відносно труби буде відчути пальцем.

Якщо осьовий рух хробака відсутній, необхідно лише відрегулювати залучення відео з хробаком. Постільні підшипники рульового управління затримуються з прокладками на 14 см

Якщо осьовий рух заощаджується, вийміть нижню кришку знову, вийміть товсту прокладку і замініть раніше видалену тонку прокладку. Не видаляйте більше однієї прокладки; Повернення черв’яка 11, нарешті, перевірте герметичність підшипників 8, і якщо підшипники черв’яків правильно затягнуться, сила, необхідна для обертання керма.

Чому це потрібно в машині?

У сучасному автомобільному світі виробники прагнуть збільшити комфорт в управлінні. Це не пройшло “жорстокого” позашляховика патріота. Під час рульового управління власник обертає «бублика», але робить це з легкістю, оскільки вказаний підсилювач приходить йому. Все це відбувається, коли двигун працює, оскільки підсилювач виводяться з обертового шківа колінчастого вала. Спробуйте обертати кермо на непотрібному “двигуні” патріота. Так, це спортзал! Відключа їзда перетвориться на тест, який не може витримати кожен власник.

Завдяки підсилювача, водій може скрутити кермо одним пальцем. Як це стало можливим? Основним акторським майданчиком в механізмі посилення є насос. Він отримує хвилину обертання з колінчастого вала. Для такої передачі дизайнери використовували ремінь. Насос генерує тиск рідини, і він, у свою чергу, спрямований безпосередньо на механізм рульового управління. Це пов’язано з “роботою” олії, який водій отримує внаслідок такого неоціненного “полегшення” обертання керма.

Для забезпечення циркуляції в системі є спеціальний головний шланг, про який ми поговоримо більше. У нього є власний ресурс, тому власник повинен бути більш обережним і стежити за своїм станом та частотою заміни.

Оскільки вони вплинули на цей «ремонт», ми зазначимо, що у списку таких процедур щодо Патріотського гура, фахівці також включають заміну:

Ми вивчили основні напрямки ремонту, без яких нормальне функціонування механізму посилення може мріяти лише про безтурботного власника.

Uaz Patriot Gas Tanks

Конструкція абсолютно кожного сучасного автомобіля передбачає наявність електростанції, резервуара, контрольної точки та інших одиниць та різних частин, які мають власні обсяги. Саме в цих самих обсягах розміщується дизельне паливо, це також гальмівна рідина, звичайно, бензин або антифриз, але всі рідини, перелічені для кожної окремої моделі, є індивідуальними. Ми пропонуємо вам детально дізнатися про газові танки на Patriot UAZ, популярному в нашій країні, плюс ми розглянемо, що вони по суті, в якій кількості вимагає цієї моделі автомобіля для заповнення певних механізмів.

UAZ BUKHANKA. машина з великою історією. Майже кожен домашній водій знає про нього. Багато хто набуває сьогодні. Це не дивно. Важко сперечатися з перевагами автомобіля:

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

 • Хороша маневреність, як на міських дорогах, так і на позашляховиках;
 • Відмінна здібність хреста;
 • Ремонтність;
 • Низька ціна.

Нова версія Maribus була представлена ​​минулого року. Він суттєво перетворився та вдосконалювався. Автомобіль втілив останні технічні інновації, які були розроблені на заводі Ulyanovsk. Відрізняється відмінними характеристиками продуктивності. Встановлені одиниці надійні та довговічні.

Немає проблем з мікроавтобусом для водіїв, які його правильно обслуговують

Перше, що найважливіше в цьому процесі. це своєчасна заміна масла у вузлах та агрегатах машини. Для двигуна він надається кожні 10 тис. Км

Потрібно вилити не більше 7 літрів напівсинтетичної рідини.

У коробці передач, змащення замінюється кожні 45 тис. Км. Кількість олії. 1 літр. Скільки потрібно вилити рідину в інші системи, допоможе зрозуміти таблицю нижче.

Трохи про нафтовий шланг у патріота

Цей основний елемент служить для з’єднання насоса з механізмом рульового управління

Він не славиться надійністю, тому власник повинен проявити до нього посилення уваги. Якщо водій помічає запізнену реакцію колеса на обертання керма, що може бути особливо вираженим зі швидкістю, то це повинно стати сигналом для перевірки та подальшої заміни шланга

“Завдяки виробничому матеріалам низької якості, цей шланг схильний після деякого пробігу на набряк, і це втрата тиску в системі.

Цей стан елемента може спровокувати поспіх, що є необхідною умовою виникнення надзвичайних ситуацій. Тут водій повинен з ним мати запасний шланг. Купівля цього не є проблемою, головне-знати статтю-“3163-00-3408150-01”. Ця версія продукту була забезпечена підтримкою багатьох власників. Після заміни вам потрібно буде накачати систему. Він зняв решту повітря в ланцюг. Шланг “3163-00-3408150-01” показаний на фотографії.

Процес заміни масла в коробці передач

Заміна масла в коробці передач проводиться одночасно із заміною передачі. Три основні причини, що вказують на зміну рідини в коробці передач:

 • Корозія металу;
 • Знос зубів передач збільшується;
 • Накопичення продуктів зносу в мастилах.

Окрім основних факторів, що вимагають заміни суміші, є додаткові причини. Купуючи машину руками, невідомо, яка рідина була змащена системою коробки передач. Точні дані, коли суміш також не замінили. Ризик перевищення частоти змащування може призвести до серйозних наслідків.

Частота заміни змащування в коробці передач завжди в інструкціях щодо роботи транспортного засобу. За відсутності цих рекомендацій щодо автомобілів з ручною коробкою передач, інтервал зсуву становить 50-60 тисяч км пробігу, з автоматичною коробкою передач, пробіг становить наполовину 25-30 тисяч кілометрів.

Дати зсуву змащування залежать від умов експлуатації транспорту. Якщо умови руху складні. заміна нафти частіше зустрічається. Заміна масла в рульовій коробці передач Vaz 2107 здійснюється за умови безпеки правил.

Робота виконується на спостережній ямі або шляхопроводі, подалі від дітей, у спеціальному одязі та гумових рукавичках. Перш ніж розпочати зміну рідини, живлення повинен бути прогрітий, це збільшить плинність мастила і значно полегшить його стік.

Список необхідних змін рідини:

 • Набір гайкових ключів;
 • Шестикутник у 12;
 • Гумові рукавиці;
 • Ганчірка;
 • Контейнер для осушення змащення вихлопу;
 • Нова нафта;
 • Шприц або шланг.

Підготувавши все необхідне для заміни масла та нагрівання живлення, ви можете перейти до основного процесу.

Перший етап

Встановлюючи машину на спостережній ямі, ви можете почати злити стару масло з коробки передач до Vaz 2107. Процедура проводиться в наступній послідовності:

Вийміть бруд із стренду та затоплення затоплення; Замінити місткість дренування під зливою пробкою; Відкрутіть зливну пробку з 12; Обережно злити стару олію; Скрутити пробку зливного отвору.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Слив нафти проводиться на попередньо розігрітій двигуні, робота проводиться обережно, щоб уникнути опіків. Рідина повинна повністю стікати, оскільки важкі суспензії завжди знаходяться в щільності осаду, який протікає останнім

Другий етап

Промивання редуктора проводиться в процесі заміни рідини. Для промивання коробки передач задньої вісь необхідно змішати передачу або моторне масло з дизельним паливом. Пропорція повинна відповідати 3: 1. Миття складається з наступної послідовності дій:

 • Зливати старе змащування;
 • Очищення системи бруду, опадів та залишків суміші;
 • Витирання всіх контейнерів та випадків;
 • Підготовлену суміш виливають у систему;
 • Далі слід підняти одне колесо з гніздом, запустити двигун, перемикаючи першу швидкість;
 • Почекайте кілька хвилин;
 • Злити промивання.

Промивання редуктора проводиться один раз на 4. 6 місяців, коли запланований ремонт або заміна трансмісійної рідини проходить через.

Третій етап

Завершивши дренаж і промивання коробки передач, ви можете налити нове масло. Процес заповнення нової трансмісійної рідини виконується в наступній послідовності:

 • Відкрутіть виливу вилку;
 • Налийте мастило на нижній край отвору;
 • Скрутити пробку отвору наливання;
 • Переконайтесь, що, якщо необхідно, не витокуйте, усуньте витоки суміші.

Рівень рідини в коробці передач не повинен бути нижчим, ніж мітка рівня масла. Витоки мастила в коробці передач задньої осі не повинні бути. Якщо витоки виявлені, їх слід негайно усунути.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Пристрій

Робоча пара рульової коробки передач. глоїдного хробака та двоколецького валика. Черв’як.черв’як, встановлений на порожнистому валу.

Щоб забезпечити надійність з’єднання вала з хробаком, виготовляється ключовий камінь і прорізи врізаються в вал хробака. З черв’яком у постійній передачі.це двопличне відео.

Його кільцеві канавки, розташовані всередині.це робоча поверхня для дворазового кулькового підшипника. Він встановлюється на осі, яка кріпиться в голові біподного валу.

Цей вал обертається одразу на двох підшипниках: бронзовий концентратор, притиснутий у картер і циліндричний підшипник. Цей елемент встановлений на обкладинці картера збоку рульової коробки передач.

Хвіст головки валу потрапляє в канавку регулювання гвинта. Він скручений у кришку картера. Регулюючий гвинт фіксували штифтом і зупинкою, яку натиснули в кришку. Механізм закритий гайкою з ковпачком.

Його верхній вал рульового управління потрапляє на підшипник, обертаючись на ньому. Підшипник натискається у випадку стовпця. З руху, розпірковий рукав підшипника утримується спеціальною весною.

Заміна масла в коробці передач заднього мосту

Окрім рекомендацій, передбачених карткою технічного обслуговування автомобіля, масло з власними руками змінюється у випадках:

 • Срібний пил присутній у суміші. Якщо металеві зерна замість пилу, це вказує на серйозний зрив автомобіля. Просто обхід олії, щоб цього не зробити.
 • Кава або чорне масло. Це вказує на потрапляння води або руйнування добавок у розчині.
 • Заміна масла в коробці передач мосту Vaz 2107 можна зробити самостійно.

Відкручений ключем на штекері “17” у отворі для масла масла.

Відкрутіть вилки для заповнення масла в коробку передач задньої вісь автомобіля Vaz 2107

 • Контейнер для збору відходів замінюється під отвором зливного отвору.
 • Зливна пробка скручена до шестикутної клавіші до видалення відпрацьованої олії.
 • Після того, як рідина повністю прокладена, пробка зливного отвору скручується на місце.
 • Для миття необхідно вилити приблизно один літр суміші тридцяти відсотків гасу з передачею маслом. Замість гасу ви можете взяти дизельне паливо.
 • На першій передачі вивішено одне заднє колесо, і двигун запускається.
 • Через три хвилини промиваюча суміш зливається.
 • Для наповнення краще використовувати масло, що сочиться. Якщо вони не знайдуть їх під рукою, ви можете використовувати великий пластиковий шприц з еластичною трубкою, одягненою в її кінці.
 • 1,3 літрів спеціального масла для трансмісії виливають у коробку передач.
 • Необхідно забезпечити, щоб його рівень досягла нижнього краю отвору, що виливається.

Після наливання олії перевіряють і очищають бруд бруків. Цей пристрій необхідний для того, щоб зазнати надмірного тиску, що утворюється при нагріванні масла та зі збільшенням його рівня.Усі операції з заміни нафти за допомогою Auto Vaz 2107 можна побачити добре на відео.

 • Редуктор механізму рульового управління прикріплений з трьома болтами в моторному відсіку на лівому розпилювачі.
 • Регулюючий гвинт, встановлений на верхній кришці коробки передач коробки передач, можна відрегулювати в гачку двограна валика та черв’яка, вбудованого.in в конструкції пристрою.
 • Приблизно 0,2 літра масла виливають у картер рульової коробки передач.
 • Для наповнення масла на верхній кришці коробки передач є об’ємний отвір. Немає відкриття для осушення олії; якщо необхідно, рідина додається лише до автомобіля Vaz 2107.

Перед клапаном масла необхідно перевірити його рівень:

 • Видаляється вакуумний підсилювач.
 • Ключ до “8” вимкнено вилку для заповнення масла в коробку передач, яка має конічну нитку.

Скручена пробка з наповнювача рульової коробки передач

Спеціальний стрижень перевіряє рівень масла. Для цього стрижень вставляється до зупинки в коробку передач, як показано на фотографії.

 • З верхнього краю заливки рівень масла повинен бути на глибині 15 міліметрів.
 • Якщо вам потрібна заміна масла в рульовій коробці передач Vaz 2107, то чотири болти вимикаються на блок “13” на “13”, які прикріплюють нижню кришку коробки передач.
 • Досить перемістити кришку та масло в ємності.
 • Кришка поставляється на місце, закріплюється болтами, а нова олія наливається.
 • Пробка в отворі, що закручується.

Своєчасна заміна масла в основних вузлах автомобіля Vaz 2107 збільшить термін служби без дорогого ремонту. І ціна на заміну нафти, прийнятні для всіх власників автомобілів.

Рівень і стан масла в коробці передач перевіряються “на холод”, коли вся рідина збирається в картер.

Масло повинно бути на рівні отвору, що виливається, 2-5 міліметрів нижче. Для перевірки, пробку, що виливається, відкручується і використовуючи палицю, дріт, палець або інші імпровізовані засоби, рівень визнається. Стан можна перевірити тут, взявши невелику кількість рідини з шприцом і трубкою.

Заміна масла в рульовій коробці передач uaz

Як варіант. Ви можете повністю зняти коробку передач за допомогою колонки, налити старе масло, промийте дизельним паливом і налити нове, покласти назад.

Є думка зробити це. Правда, не знімаючи коробку передач з автомобіля (є зливна пробка). Але, я боюся, з 1992 року це не було відкручено принаймні, а може, з 1979 року. А також є зірочка під площею, чи я відкручую.

І тепер я потрапив у каталог 1983 року, там немає пробки, але на рульовому валу є кардан, що означає здатність регулювати кермо у висоті. Моя коробка передач вежі з вилкою для злив, але без карданів вал точно сучасний. Отже, виявляється, що в 80.х вони почали ставити кардан, а потім знову відмовилися?

Те, що ви просто не можете знайти в безсонній ніч.

Але мені цікаво, чи може хтось справді мати машину з заводською коробкою передач з кардинаном, як у каталозі 83 років? http: // acat.Автооделер.ru/індекс.PHP?Дерево = 58_6365 У висоту є керма?

У одному каталозі є загальний варіант: http: // acat.Автооделер.ru/індекс.PHP?Дерево = 58_6367#pic t.Е. Тільки частина автомобілів поїхала з кардантами (можливо, навіть дуже маленьким).

Краще зняти, розібрати, а потім відрегулювати осьовий зазор вала рульової колони (прокладки на нижній кришці) та валу біпода рульового управління (гайка, гвинт) на бічній кришці). Судячи з каталогів та книг, на машинці з карданом немає коригування висоти з карданом. Краще поставити Казелькіна. І питання як у стовпці з карданом, був дріт із сигналу?

І як він йде на козу пізнього? У рульовому є також кардан. Напевно, те саме (на кшталт, я не знаю).

Слухай, питання, звичайно, наївне, але досить часто я викопав масло на старій машині з коробки передач і на новій соплі. і, можливо, це нафта масла, занурюйся на половину літератури там? Він не тече, він не сильно кидається взимку, не висушує пари хробака, а навантаження на черв’як там невеликий?

Як варіант, ви можете змішати найпростіше з маслом, така суміш, що використовується на передніх підшипниках на Niva 30 тонн.Потім КМ продається, і її доля не відома.

Слухай, питання, звичайно, наївне, але досить часто я викопав масло на старій машині з коробки передач і на новій соплі. і, можливо, це нафта масла, занурюйся на половину літератури там? Він не тече, він не сильно кидається взимку, не висушує пари хробака, а навантаження на черв’як там невеликий?

Тоді краще до Shus4, і розтирання поверхонь. ІМХО.

Хтось написав, що Фельтс мандрував сам, Толі побачив кермо, наповнене молібденом мастила.

Це лише в тому випадку, якщо така мастило потрапила в халяву, тепер KG коштує 1800 з поліцейськими 🙁

Слухай, питання, звичайно, наївне, але досить часто я викопав масло на старій машині з коробки передач і на новій соплі. і, можливо, це нафта масла, занурюйся на половину літератури там? Він не тече, він не сильно кидається взимку, не висушує пари хробака, а навантаження на черв’як там невеликий?

Я отримав нерегулярні витоки за 469b і проїхав Lilet 24 до коробки передач і пішов так протягом 3 років, і немає гемору. І голова керування карданами поставила їх на деякі машини вже в 75-78 років (у мене було таке 76 г у Зіні.V.), спочатку кріплення в коробці передач були однаковими пізніше на коробках передач, а кардан змінив їх, і в результаті вони взаємно замінили (хоча зовні дуже схожі), і рульова колонка не була регульована ні від’їздом, ні в схильності, Дріт на Сигалі підійшов трохи нижче рульового центру, а також у сучасних автомобілях.

Хіба не час замінити масло?

Змащувальна рідина є основним компонентом системи гідравлічного посилення. Саме за допомогою створюється необхідне значення тиску, за яким залежить ефективність механізму. З часом мастило втрачає свій стан і вимагає змін. Довідкова книга Patriot UAZ говорить про цю потребу кожні 100 тисяч. км. Деякі власники використовують для цього рідинні рідини від видатних виробників. Ці рідини досить добре зарекомендували себе на ринках багатьох країн.

Патріот UAZ потрібен трохи більше 1 літра. Ми радимо придбати 2 літри.

Перш за все, ми повісимо передні колеса та видалимо захист двигуна. Ми дивимось на нафтовий резервуар під капотом. Ми послаблюємо момент затягування затискача на ньому. Цей танк повинен бути нахилений. Тож ми з’єднуємо з неї рідину. Полегшує завдання відповідного шприца. Настав час відключити від танка рідкий гасіння шланга. Його ще називають “наступним”. Ми опускаємо його край у зливну ємність, в той час як крутимо кермо для повного фліп в обох напрямках. Ми робимо це протягом трьох повноцінних поворотів. Видаляємо резервуар для спорожнення (рекомендуємо) і змиваємо всередині. У нього фільтр. Замініть його новим аналогом. Ми беремо нове масло в руки і вилийте його в бак, вимитий і встановлений на місці. Ми просимо помічника під час цього процесу обертати кермо в обох напрямках до зупинки. Чим сильніший і спритніший помічник, тим менше повітря буде в системі

Ми стежимо за рівнем в танку. ми постійно поповнюємо. Ми звертаємо увагу на зливний шланг. На початку процесу з нього з’являється темна олія

З ходом процедури він освітлює. Це означає, що нова рідина “виганяє” стару олію в гурі. Це відбувається до бухти приблизно 700-800 мл. Тепер систему можна зібрати назад. Ми переконані у правильності складання та запускаємо “двигун”. Ми крутимо кермо і додаємо рідину до необхідного рівня.

Важливий! У той же час, двигун заборонено!

Заміна рідини в гурі завершується.

Про клас в’язкості

Якщо ми говоримо про такі моделі, як VAZ-2106, 2107, то для цих автомобілів вони найчастіше вибирають мастило з в’язкістю 75W90. Це синтетична або напівсинтетична основа. Це масло трансмісії чудово підходить для роботи в важких погодних умовах. Діапазон температури, на якому можна використовувати таку мастило. від.40 до 35 градусів Цельсія.

Крім того, масла 75W85 та 80W85 широко поширені. Це всі мастильні матеріали, які також чудово підходять для використання при низьких температурах. Варто зазначити, що виробник рекомендує використовувати такі класи в’язкості. Загалом, у внутрішній класиці ви можете налити такі масла, як TNC або Lukoil відповідної групи та класу.

Заміна нафти в задньому мосту патріот Уаз

Процедура заміни мастила на задню вісь відрізняється лише в кількості виливаної рідини. Для заміни:

 • Встановіть машину на отвір;
 • Очистіть злив і наливні пробки металевою щіткою;
 • Шестикутник розміром 12 мм, відкрутіть пробку повені;
 • Відкрийте зливний отвір, розмістивши контейнер для збору відпрацьованої рідини під ним;
 • Злити масло відходів;
 • Очистіть внутрішні поверхні пробки з металевих чіпсів. Для цього використовується ганчірник;
 • Закрийте отвір для зливів вилкою;
 • Використовуючи спеціалізований пристрій, вилийте в картер нові мастилі;
 • Закрийте отвір подушки пробкою.

Після процесу необхідно перевірити продуктивність.

При нагріванні рідина в картерах розширюється, витісняючи повітряну масу. Несправність Саапона може призвести до виходу з ладу ущільнювачів або ущільнювачів.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Рульова передача Uaz Bukhanka, пристрій та робота

У машині є механізм, який був винайдений на самому початку автомобільної промисловості. це рульова коробка передач. Основна мета цього механізму така ж, як добре відомого керма керма, а саме.допоможе водієві повернути кермо, компенсуючи опір колеса

Іншими словами, якби в машині не було цієї важливої ​​адаптації, з кожним обертанням керма, водієві повинні були б застосувати досить великі зусилля

Цей механізм здійснюється як окрема одиниця рульової системи. Він складається з колеса передач, або представлений у вигляді черв’ячного валу.

Механізм роботи та пристрій коробки передач

Пристрій рульової коробки передач uaz

Цей текст буде присвячений загальному принципу коробки передач та аналіз цього механізму на конкретному прикладі, а саме на знаменитій машині UAZ 469, або як його також називають. “Bukhanka”.

Для початку переважна більшість коробки передач, якщо не всі, виготовлені з цілого чавуну і готуються зі сталі. Використання цих матеріалів дає необхідні параметри жорсткості та міцності цього механізму через специфіку його пристрою. Під герметичним чавуном є досить прості елементи передачі: колеса передач, вали, підшипники, ремені, передачі тощо.D. Також можливі конфігурації, що забезпечують розташування елемента мастила всередині механізму. Це дозволяє обробляти мастило передач і підшипників всередині коробки передач “UAZ.батон”.

Сьогодні відомі багато різних наборів, в яких зроблена коробка рульової передачі, але найпоширеніший механізм залишається коробки коробки черв’яків.

Так.катальний “хробак”, встановлений у передачі UAZ 469. Зовні це виглядає як ядро ​​у всьому добре відомому м’ясному шліфувальному шліфуванні, розмовляючи, використовуючи терміни, різьблення на хробака виготовляється у трапецієподібному вигляді. Що стосується черв’яного колеса, то воно не сильно відрізняється від звичайного зубчастого.

Жорсткі колеса для коробки передач такої потужності, як у UAZ 469, виготовлені з довговічних матеріалів, як правило, це або чавун, який не проривається під більшим зусиллям, або сильного сплаву сталі, з них виготовляється серцевина. Зуби виготовлені зі спеціальних антифрикційних матеріалів підвищеної міцності. Черв’яна передача найбільш ефективна в машинах, де ми припускаємо високий показник крутного моменту в поєднанні з незначною кутовою швидкістю.

Переваги та недоліки рульової коробки передач

Плюси, які мають коробку передач UAZ 469, включають чотири фактори:

 • Само.ревовація;
 • Високий коефіцієнт ставлення до придатків, незважаючи на те, що використовуються лише дві деталі;
 • Досить невеликий рівень шуму, створений під час роботи механізму;
 • Плавний хід.

Схема рульова коробка передач uaz

Крім того, значна перевага коробки передач типу черв’яків, якщо порівнювати її з передачею, полягає в тому, що контакт між посиланнями здійснюється по всій довжині лінії, а не в одній точці, як у передачі. Компактність механізму хробака також є величезним плюсом, незважаючи на те, що коефіцієнт передач однаковий в обох системах.

Що стосується мінусів, вони досить значні:

 • Така коробка передач має високий рівень зносу;
 • Він відрізняє велику кількість тепла, завдяки великій силі тертя деталей;
 • Механізм ущільнюється досить часто;
 • А також виробляє відносно низьку ефективність.

Для того, щоб механізм менше закавав і зношувався менше, він повинен постійно регулюватися, піклуватися про нього, і всі нюанси потрібні при складанні

Однак у цьому випадку це не буде працювати, щоб повністю позбутися недоліків, навіть якщо ви враховуєте новішу машину Patriot UAZ

Нюанси реконструкції та зносу коробки передач

У нашому житті нічого назавжди, як би сумно це не звучало. Будь.який, навіть найнадійніший механізм не вдається, зламається і добре, якщо після цього підлягає ремонту. Коробка передач Черв’яна, встановлена ​​на буханці UAZ або Patriot, не є винятком.

Ремонт рульової коробки передач Uaz Bukhanka

Визначаючи механізм, промийте, огляньте деталі. Відкриваючи на робочих площинах хробака, гвинта, гайок, валу відшарування шару термічної обробки, раковини, надмірного зносу, тріщин, їх слід негайно замінити. Підшипники гвинта, хробака слід замінити новими, якщо всі прокладки регулювання будуть видалені для усунення осьової реакції або на робочих поверхнях кульок, валиків, кільця пошкоджені.

Якщо валик знайдений на робочих площинах, вал біпода снарядів, тріщин, вагона, вм’ятина, якщо сформувалася задня частина підшипників або посадку на осі, необхідно просвердлити голову, Видаліть відео.

Вставте нове відео та вісь у канавку. Можна зафіксувати, використовуючи електричне зварювання на валу біпода старої осі. з боку свердлової головки та нової осі з обох боків.

Ні в якому разі не слід перегрівати ролик. Відкрившись на площинах під роликами, мийку, вм’ятини, тріщини, надмірний знос, негайно замініть усі кільця підтримки сектору вала новими.

З помітним скручуванням прорізів, вал біпода слід замінити. Якщо є надмірний знос однієї з сторін бронзового центру картера, замініть його новим. Поклавши в картер новий рукав, прасуйте його брошкою до діаметра 35 0,027 мм.

Недостатнє затягування затискача (закладено).

Як бачите, існує безліч причин несправності рульового UAZ, однак правильне визначення проблеми швидко усуне її.

У проектуванні рульового механізму патріота UAZ є коробка передач або гідравлічний гідропідсилювач керма, яка з часом зношується і вимагає, перш за все, регулюючи заходи. Причинами необхідності коригування є такі фактори:

 • наявність крик або іншого стороннього шуму під час руху автомобіля;
 • нерівномірний рульовий удар;
 • наявність ущільнювачів або заклинювання під час обертання керма;
 • наявність люфта в коробці передач.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Когда Можте. У цьому матеріалі ми розглядаємо, який процес регулювання гідравлічного обгортання рульового управління на патріоті UAZ, а також ремонт механізму регулювання.

Заміна масла в коробці передач UAZ

Послідовність заміни масла з коробки передач, ми зливаємо масло відразу після поїздки, поки воно охолоне. Ми рекомендуємо поєднати цю операцію зі заміною масла в розкладі. Встановіть машину на оглядову канаву або підйом.

Шестигранна клавіша “12”, поверніть пробку зливного отвору, замінюючи ємність щонайменше 2 літра.

Якщо вживана олія темного кольору або в ньому є металевою частинкою, промийте коробку передач, для якої ми обгортаємо пробку, очищаючи його магніт зі сталевої стружки. Потім…

З шестикутним ключем “на 12” ми вимикаємо отвір для вилки (для чіткості, передній карданський вал знімається).

Налийте масляний шприц у коробку приблизно в одному літі суміші передачі або моторного масла (70–80 %) з гасом або дизельним паливом (20-30 %) і оберніть пробку.

Увімкнувши першу передачу, дайте двигуну 2-3 хвилини. Ми повністю зливаємо промиваючу олію (тривалість стоку становить щонайменше 5 хвилин). Очистіть пробку зливного отвору знову і оберніть її.

Ми наповнюємо передачу масляним шприцом свіжим маслом передач у об’ємі 1 л (1,3 л для п’яти.швидкості коробки). Ми обгортаємо пробку.

Вся лінія патріотних автомобілів UAZ має однакове моторне масло. це сильні, дешеві та невибагливі машини.

UAZ “Bukhanka” все ще використовується у всіх муніципальних сферах: як поліцейський автомобіль, так і як автомобіль швидкої допомоги. Секрет популярності цього універсального транспортного засобу в простоті дизайну та дешевого обслуговування автомобілів.

Перевірка керма

Стан рульового механізму вважається нормальним і не потребує коригування, якщо вільний удар рульового колеса в положенні не перевищує 10 градусів, що відповідає 40 мм, виміряним ободом керма.

Що стосується обладнання з гідравлічним гідравлічним гідропідсилювальником керма, безкоштовний удар рульового управління слід перевірити за допомогою безробітного двигуна, гойдаючи кермо вперед і назад, поки передні колеса не почнуть обертатися.

Для рульової системи без гідравлічного підсилювача перевірте зворотний зв’язок, застосовуючи силу 7,5 Н (0,75 кгф) до ободу керма з обох боків. Якщо вільний хід більший, ніж зазначено, перед регулюванням механізму рульового управління, перевірте кріплення механізму рульового управління Загарник вилки та відсутність люфти в шоломах карданського валу, затягування горіхів кріплення біпода та важеля, кріплення керма.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Необхідне обладнання

Електричний сиволтер для автомобіля

Для перетворення автомобіля під системою з гідравлічним підсилювачем виробляються різні механізми.

Отже, універсальний модуль SHNKF 453461.130. це одиниця, де розповсюджувач рідини під тиском та силовий циліндр, який контролює важелі, був доданий до механізму рульового управління. У цьому випадку ланцюг, який керує колесами, виглядає так:

 • Провідний гвинт. це кулькова гайка;
 • Кульова гайка. стелаж для передач;
 • Дорожній граблі. трафік;
 • Загальний сектор. рульова колонка.

Конструктивне виконання такого ГУР має хороші технічні характеристики:

 • Число передачі механізму. 17,3 до 1;
 • Встановлена ​​маса. 12 кг;
 • Максимальний крутний момент. 100 кг/м;
 • Найбільш розвинений тиск. 12 МПа;
 • Кут обертання вихідного валу. до 80 °.

Слід звернути увагу на те, що попереднє співвідношення передач становило 16,4.

У лінійці продуктів UAZ знаходиться автомобіль з гідравлічним підсилювачем керма. Правда, також є вдосконалення. Підсилювач на заводі жодним чином не захищав, що може призвести до пошкодження труб високого тиску та корозії. На сьогоднішній день

Серед можливих варіантів використання GUR на UAZ з інших моделей та марок автомобілів найпопулярнішим є встановлення пристрою з GAZ-66. Метод установки такого вузла широко описаний, хоча в цьому випадку потрібно багато незалежних пристосувань, що навряд чи можна вважати допустимим налаштуванням. Ми не повинні забувати, що автомобіль повинен пройти періодичний технічний огляд.

Незалежно від того, який підрозділ виробника був обраний для використання, доцільно довіряти встановленню пристрою фахівцям. В іншому випадку, згодом, можуть виникнути певні труднощі під час проходження інспекції. Варто зазначити, що офіційні представники заводу як додаткове повторне вмикання автомобіля пропонують встановлення більш сучасного рульового управління.

Отже, як встановлення гура змінить ваш автомобіль?

Ремонт керування автомобілями UAZ-3962, UAZ-3741

Демонтувати рульовий механізм автомобілів UAZ-3741, UAZ-3962

Видаліть механізм рульового управління UAZ-3741, UAZ-3962 у наступному порядку:

-Вийте гайку кріплення рульового колеса на 2-3 повороти і за допомогою знятого послаблює кріплення керма на валу рульового конуса.

На автомобілях, оснащених рульовою колоною з універсальним шарніром (див. Мал. 14а), механізм рульового управління може бути видалений без демонтажу рульової колони.

Демонтаж рульового механізму автомобілів UAZ-3962, UAZ-3741

Пристрій рульової коробки передач UAZ 469

Рульове управління UAZ Батон. це вузол, який служить для обертання передніх коліс автомобіля. Конструкція механізму рульового управління UAZ розроблена для зменшення тиску водія на кермо під час руху.

Масляна каструля механізму рульового управління UAZ встановлюється на автомобілі. Пристрій встановлений з лівого боку в напрямку руху. Скручування моменту передається з рульової колонки до коробки передач, використовуючи карданський вал.

Робоча пара рульової коробки передач автомобіля UAZ-469 складається з сферичного черв’яка та двосайкового валу. Черв’як підключений до валу, до якого передається рульове управління. Вал встановлюється на тому ж валу, що і рульовий біпод. Коли гвинт обертається, вал і біпод рухаються в одному напрямку. Щоб запобігти ковзанню, біпод встановлюється на невеликих слотах.

Коли колеса налаштовані на прямій русі, відео має бути в центрі черв’яка. Швидке з’єднання оснащене подвійними вузлами, щоб забезпечити належну установку біпода. Це виключає можливість спотворення частин.

Поведінка в дорозі

Просунута машина більше маневрена на дорозі

 • Робота гура не буде пов’язана з навантаженням автомобіля, швидкістю руху. Ви можете спокійно маневрувати на шосе, в міських умовах, а також поза дорогою або у дворі.
 • Буде надано звичайний відгук на кермі. Якщо під час роботи механічного вузла наявність такого з’єднання зрозуміла, то, наприклад, електричний підсилювач майже повністю усуває чутливий зв’язок між кермом та керованими колесами. Гідравлічне обгортання не тільки полегшує обертання коліс, але й забезпечує необхідну чутливість до рульового управління.
 • Через відсутність жорсткого з’єднання керма з механізмом приводу, після встановлення сучасного обладнання, поштовхи також передаються на кермо від нерівностей дорожньої поверхні. Автомобіль краще тримає траєкторію і є більш слухняним у руках водія.
 • Не тільки загальна поведінка автомобіля на дорозі покращиться, але і багато інших показників. Наприклад, швидкість поворотів збільшиться, повернення керма до точки “нуля” збільшиться після кінця вигнутої траєкторії. Ви можете помітити покращення маневрування в потоці, оскільки це буде легше відновити.

Як замінити масло в рульовій коробці передач, це також механізм рульового управління з Vaz 2101-Vaz 2107?

Примітка! Перш ніж почати замінювати, перевірте рівень масла в системі та обов’язково перегляньте, де знаходиться механізм рульового управління, і як зрозуміти, що настав час змінити масло! (Відповіді на всі ці запитання, див. У статті: “Перевірка рівня масла в рульовій колонці”)

Осушування: 1) Спочатку перевірте, чи двигун автомобіля розігрівається до робочої температури, і якщо вам потрібно, а потім сидіти в машині і зігріти його, щоб двигун нагрівався до робочої температури.

Примітка! Це необхідно так, щоб стара олія зливлася швидше з картера рульового механізму, а також так, щоб брудні залишки олії також зійшли зі стін циліндра. А також майте на увазі для себе, що з нагрітими двигунами масло буде гарячим, тому будьте обережні і не пошкоджуйте себе!

2) Тепер повністю виверніть верхній болт масляної грудки, і в отворі, який з’явиться після повернення болта, вам потрібно буде поставити шприц, який розроблений для заповнення масла і з його потужністю зібрати всі масло, яке буде всередині коробки передач, як показано на невеликому фото.

3) Коли масло збирається за допомогою шприца і пролито в будь.який контейнер, перевірте його стан. Сучасні тіла не слід знаходити в олії, таких як дрібні частинки металу та t.D., Тому, якщо будуть помічені небажані деталі, вам потрібно буде мити коробку передач з них, але коробка передач не така проста, по.перше, вам знадобиться спеціальний суперкумб з дозатором (працює за принципом надлишкового тиску), з яким маслом може бути спрямований на коробку передач знизу вгору, але цей нагнітач знаходиться в основному лише в службі автомобіля, тому ми рекомендуємо промивати коробку передач у тому ж місці.

Примітка! Рекомендується, щоб масло трансмісії TAD 17 рекомендували в механізм рульового управління, але якщо автомобіль працює при наступних температурах, то можливо відмовитись від заповнення такої олії, оскільки він замерзає при температурі існування!

Заливання: Масло наливається назад дуже просто через отвір наповнення, використовуючи той самий шприц, нова олія виливається в коробку передач, в принципі, це все, і коли нафта затоплена, загорніть верхню пробку, і ви може врахувати, що масло знаходиться в механізмі рульового управління.

Примітка! Перед тим, як загортати пробку з масляним грудним отвором, протріть його повністю з бруду чистою ганчіркою!

Додатковий відеокліп: Існує цікавий спосіб завдяки якому ви можете замінити масло в рульовій коробці передач, він описаний у відео, яке розміщено трохи нижче, перегляньте з ним і прийміть рішення, чи потрібно змінити масло рульовий механізм або якщо ще немає.

Налаштування рульової коробки коробки передач uaz батон

Регулюючі операції проводяться для усунення прогалин. Через сили тертя вони періодично з’являються між роликом та хробаком. Для ідентифікації осьового зазору хробаків, Картер обгортається навколо долоні однієї руки. З іншого боку, рульове колесо по черзі в обох напрямках.

Якщо підшипники зношені, палець відчуває осьовий удар маточини відносно стовпчика. За відсутності зазорів підшипників регулюється лише заручини хробака з роликом.

Процедура коригування відео відносно хробака:

 • Вийміть кермову коробку передач з автомобіля.
 • Злийте масло з картера.
 • Зафіксуйте механізм у пороці.
 • Відкрутіть центральну гайку, вийміть замок для шайби з регулювання гвинта.
 • Відкрутіть болти, які прикріплюють кришку збоку від коробки передач.
 • Вийміть вал біпода разом з валиком та кришкою, обережно постукуючи пробиттям по кінці біподного валу, розділіть прокладку.
 • Відкрутіть болти, що кріплять нижню кришку картера, вийміть його.
 • Підсвічування паперу з обережністю для розділення та видалення.
 • Покладіть нижню кришку в регулярне місце, затягніть болти, перевірте побиття черв’яка вздовж поздовжньої осі.
 • Якщо ритм залишається, повторно відремонуйте кришку знизу, вийміть товсту прокладку, замість цього встановіть тонкий, раніше видалений. Не рекомендується зняти більше одного прокладання.
 • Силу затягування підшипників перевіряється обертанням хробака. Якщо підтягування правильне, на кермі відчувається сила 0,22. 1,45 кгф. Операція перевірки проводиться за допомогою динамометричного ключа, коли біпод видаляється.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Поведінка в дорозі

Просунута машина більше маневрена на дорозі

 • Робота гура не буде пов’язана з навантаженням автомобіля, швидкістю руху. Ви можете спокійно маневрувати на шосе, в міських умовах, а також поза дорогою або у дворі.
 • Буде надано звичайний відгук на кермі. Якщо під час роботи механічного вузла наявність такого з’єднання зрозуміла, то, наприклад, електричний підсилювач майже повністю усуває чутливий зв’язок між кермом та керованими колесами. Гідравлічне обгортання не тільки полегшує обертання коліс, але й забезпечує необхідну чутливість до рульового управління.
 • Через відсутність жорсткого з’єднання керма з механізмом приводу, після встановлення сучасного обладнання, поштовхи також передаються на кермо від нерівностей дорожньої поверхні. Автомобіль краще тримає траєкторію і є більш слухняним у руках водія.
 • Не тільки загальна поведінка автомобіля на дорозі покращиться, але і багато інших показників. Наприклад, швидкість поворотів збільшиться, повернення керма до точки “нуля” збільшиться після кінця вигнутої траєкторії. Ви можете помітити покращення маневрування в потоці, оскільки це буде легше відновити.

Незважаючи на ці переваги, є деякі моменти, які неможливо оцінити однозначно.

 • Враховуючи коротку базу UAZ 452, після встановлення GUR, ви можете відзначити певний уступ автомобіля по дорозі, особливо на швидкості вище середнього, але як тільки водій звикне до використання нового механізму, проблема виїде, залишить.
 • Більш чутливе рульове управління вимагає справності всіх підвісних одиниць. Тому необхідно перевірити наявність рульових стрижнів, що не належать до встановлення та підвіски. Гума високої якості також вплине на стабільність автомобіля.
 • Використання більш складного типу рульового управління робить дорожче. Тобто, крім витрат на купівлю та встановлення нового механізму, необхідно додатково нести витрати на усунення несправностей, які можуть виникнути під час роботи машини.

Ремонт рульової коробки передач Uaz Bukhanka

Визначаючи механізм, промийте, огляньте деталі. Відкриваючи на робочих площинах хробака, гвинта, гайок, валу відшарування шару термічної обробки, раковини, надмірного зносу, тріщин, їх слід негайно замінити. Підшипники гвинта, хробака слід замінити новими, якщо всі прокладки регулювання будуть видалені для усунення осьової реакції або на робочих поверхнях кульок, валиків, кільця пошкоджені.

Якщо валик знайдений на робочих площинах, вал біпода снарядів, тріщин, вагона, вм’ятина, якщо сформувалася задня частина підшипників або посадку на осі, необхідно просвердлити голову, Видаліть відео.

Вставте нове відео та вісь у канавку. Можна зафіксувати, використовуючи електричне зварювання на валу біпода старої осі. з боку свердлової головки та нової осі з обох боків.

Ні в якому разі не слід перегрівати ролик. Відкрившись на площинах під роликами, мийку, вм’ятини, тріщини, надмірний знос, негайно замініть усі кільця підтримки сектору вала новими.

З помітним скручуванням прорізів, вал біпода слід замінити. Якщо є надмірний знос однієї з сторін бронзового центру картера, замініть його новим. Поклавши в картер новий рукав, прасуйте його брошкою до діаметра 35 0,027 мм.

Заміна масла в коробці передач UAZ

Послідовність заміни масла з коробки передач, ми зливаємо масло відразу після поїздки, поки воно охолоне. Ми рекомендуємо поєднати цю операцію зі заміною масла в розкладі. Встановіть машину на оглядову канаву або підйом.

Шестигранна клавіша “12”, поверніть пробку зливного отвору, замінюючи ємність щонайменше 2 літра.

Якщо вживана олія темного кольору або в ньому є металевою частинкою, промийте коробку передач, для якої ми обгортаємо пробку, очищаючи його магніт зі сталевої стружки. Потім…

З шестикутним ключем “на 12” ми вимикаємо отвір для вилки (для чіткості, передній карданський вал знімається).

Налийте масляний шприц у коробку приблизно в одному літі суміші передачі або моторного масла (70–80 %) з гасом або дизельним паливом (20-30 %) і оберніть пробку.

Увімкнувши першу передачу, дайте двигуну 2-3 хвилини. Ми повністю зливаємо промиваючу олію (тривалість стоку становить щонайменше 5 хвилин). Очистіть пробку зливного отвору знову і оберніть її.

Ми наповнюємо передачу масляним шприцом свіжим маслом передач у об’ємі 1 л (1,3 л для п’яти.швидкості коробки). Ми обгортаємо пробку.

Вся лінія патріотних автомобілів UAZ має однакове моторне масло. це сильні, дешеві та невибагливі машини.

UAZ “Bukhanka” все ще використовується у всіх муніципальних сферах: як поліцейський автомобіль, так і як автомобіль швидкої допомоги. Секрет популярності цього універсального транспортного засобу в простоті дизайну та дешевого обслуговування автомобілів.

Чому це потрібно в машині?

У сучасному автомобільному світі виробники прагнуть збільшити комфорт в управлінні. Це не пройшло “жорстокого” позашляховика патріота. Під час рульового управління власник обертає «бублика», але робить це з легкістю, оскільки вказаний підсилювач приходить йому. Все це відбувається, коли двигун працює, оскільки підсилювач виводяться з обертового шківа колінчастого вала. Спробуйте обертати кермо на непотрібному “двигуні” патріота. Так, це спортзал! Відключа їзда перетвориться на тест, який не може витримати кожен власник.

Завдяки підсилювача, водій може скрутити кермо одним пальцем. Як це стало можливим? Основним акторським майданчиком в механізмі посилення є насос. Він отримує хвилину обертання з колінчастого вала. Для такої передачі дизайнери використовували ремінь. Насос генерує тиск рідини, і він, у свою чергу, спрямований безпосередньо на механізм рульового управління. Це пов’язано з “роботою” олії, який водій отримує внаслідок такого неоціненного “полегшення” обертання керма.

Для забезпечення циркуляції в системі є спеціальний головний шланг, про який ми поговоримо більше. У нього є власний ресурс, тому власник повинен бути більш обережним і стежити за своїм станом та частотою заміни.

Оскільки вони вплинули на цей «ремонт», ми зазначимо, що у списку таких процедур щодо Патріотського гура, фахівці також включають заміну:

Ми вивчили основні напрямки ремонту, без яких нормальне функціонування механізму посилення може мріяти лише про безтурботного власника.

Різні типи масел

(Автоматична коробка передач). Масло для автоматичної коробки передач, яку часто використовують японські автовиробники та GUR.

(Рідина гідропідсилювача керма). буквально перекладається як рідина гідравлічного гідравлічного керма керма.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Чому це потрібно в машині?

У сучасному автомобільному світі виробники прагнуть збільшити комфорт в управлінні. Це не пройшло “жорстокого” позашляховика патріота. Під час рульового управління власник обертає «бублика», але робить це з легкістю, оскільки вказаний підсилювач приходить йому. Все це відбувається, коли двигун працює, оскільки підсилювач виводяться з обертового шківа колінчастого вала. Спробуйте обертати кермо на непотрібному “двигуні” патріота. Так, це спортзал! Відключа їзда перетвориться на тест, який не може витримати кожен власник.

Завдяки підсилювача, водій може скрутити кермо одним пальцем. Як це стало можливим? Основним акторським майданчиком в механізмі посилення є насос. Він отримує хвилину обертання з колінчастого вала. Для такої передачі дизайнери використовували ремінь. Насос генерує тиск рідини, і він, у свою чергу, спрямований безпосередньо на механізм рульового управління. Це пов’язано з “роботою” олії, який водій отримує внаслідок такого неоціненного “полегшення” обертання керма.

Для забезпечення циркуляції в системі є спеціальний головний шланг, про який ми поговоримо більше. У нього є власний ресурс, тому власник повинен бути більш обережним і стежити за своїм станом та частотою заміни.

Оскільки вони вплинули на цей «ремонт», ми зазначимо, що у списку таких процедур щодо Патріотського гура, фахівці також включають заміну:

Ми вивчили основні напрямки ремонту, без яких нормальне функціонування механізму посилення може мріяти лише про безтурботного власника.

Які рідини потрібні для роботи патріота

Домашній патріот UAZ, який має двигун 409, та ряд інших автомобілів, схожих за своїми механізмами та конструкціями, обов’язкові мають вищезазначені контейнери, які представлені у вигляді танків, виготовлених з пластику, і розташовані в різних підрозділах. Тільки в таких пристроях існує інша робоча рідина. Перегляньте список робочих рідин, присутніх у UAZ Patriot:

 • Передача та моторні олії наповнені енергетичним сільським господарством, до роздаткового матеріалу, а також контрольно.пропускним пунктом та мостами.
 • Антифриз або антифриз необхідні для нагрівання кабіни та для охолодження двигуна;
 • Залежно від проектування електростанції, дизельного палива або бензину.
 • Рідина, призначена для скляних шайб, затоплена в резервуари шайб заднього та вітрового скла.
 • Гальмівна рідина, вона виливається в систему зчеплення, плюс у гальмівний механізм.

Ремонт та обслуговування автомобілів, двигунів та автоматичних коробки передач

Рульові частини UAZ-3303, UAZ-3909, 2206

Рульове управління UAZ-3303, UAZ-3909, 2206 складається з механізму рульового управління з кермом та рульовим приводом.

Механізм рульового управління кріпиться до кронштейна лівої сторони рами з чотирма болтами.

Механізм рульового управління автомобілями UAZ-3909, UAZ-2206, 3303 показаний у Райсі.1. Робоча пара рульового управління.це глоїдний черв’як 6 та двоколецьке відео 5.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Черв’як, нападений на порожнистий вал 19, встановлений у картері на двох конічних роликових підшипниках 7 та 8.

Надійність з’єднання хробака з валом забезпечується ключовим випинанням та шнуром черв’яка.Мал.1. Механізм рульового управління UAZ-3303, UAZ-3909, 2206 A-A Рульова колонка з шарнірним шарніром; 1.біпод; 2.Картер; 3.нижня кришка; 4.регулювання прокладок хробаків; 5.відео кліп; 6.черв’як; 7, 8,25.підшипники; 9.пробкова печатка; 10. клаптя об’ємного отвору; одинадцять.Бічна кришка картера; 12, 31.втулки; 13.Вал дзвона; 14.манжета; 15.шайба; 16.гвинт; 17.рульове колесо; 18.колонка; 19. вал керма; 20.підшипник валу дзвона; 21.Регулювання гвинта зазору в передачі; 22.шапка; 23.Вісь відео; 24.звуковий сигнал провід; 26, 35.пластикові втулки; 27.гвинт; 28.розкладний рукав; 29.Захисна пральна машина; тридцять.шарнір; 32.Зупинити кільце; 33.весна; 34.Контактна рукав у постійній взаємодії з хробаком.це двогарне відео 5, внутрішні канавки кільця яких служать робочою поверхнею двокрачного підшипника, встановленого на осі 23, закріпленою в голові дзвону біпода. Біпот біпода 13 механізму рульового управління UAZ-3303, UAZ-3909, 2206 обертається у двох підшипниках: у бронзовому рукаві 12, притиснуті в картер, а в циліндричному валиці 20 встановлених у бічній кришці 11 краники рульового механізму.

Рампа головки вала включена в канавку регулюючого гвинта 21, накрученого в бічну кришку картера.

Регулюючий гвинт фіксується замок для шайби і штифтом, натиснутою в кришку, і закривають ковпачком 22.

Верхній кінець рульового валу обертається на підшипнику 25, притиснутий у випадок стовпчика 18.

Розпірний рукав підшипника підтримується від руху пружини.

Рульова колонка UAZ-3303, UAZ-3909, 2206 Використання втулки STEPLADDER та гуми прикріплені до кронштейна інструменту.

У цьому випадку вал хробака з’єднаний з валом рульового стовпчика з шарніром 30 з хрестом на підшипниках голки.

У вилках підшипники закріплені вирізанням краю посадки.

Вал рульового стовпчика обертається у випадку колонки на двох кулькових підшипниках 25.

Осьовий рух вала компенсується джерелами 33, встановленими між втулками розкладів 28 підшипників та захисними шайбами ​​29.

У верхній частині рульової колони встановлюється контактний рукав 34, до якого 24 звуковий сигнал кріпиться гвинтом.

Видалення рульового механізму гідравлічною обгортанням

Ми працюємо над підйом або спостереженням.

Вилийте рідину з системи (см. Заміна робочої рідини та фільтра).

Голова “до 22” ми вимикаємо болт.сорт ін’єкційного шланга.

Зніміть дві мідні шайби з болта.

Обняті обійми, ми виклали гейку клину.

Ключ “на 13” ми вимикаємо горіх.

З молотком через продуктовий продукт м’якого металу, вибити клин.

Відпочиваючи з великою викруткою або кріпильною лопатою на кронштейні опори двигуна, притуліть шарнірну вилку та вийміть її з валу механізму рульового управління.

Голова “на 17” ми повертаємо три болти кріплення механізму рульового управління на бік рами.

Видаліть механізм керма з автомобіля.

Ключ “на 22” ми вимикаємо болт.туту шланга розетки.

Зніміть дві мідні шайби з болта.

Ключ до “22” видаляється розширенням шнура ін’єкційного шланга.

з головою “в 30” ми вимикаємо гайку біпода.

Ми позначаємо взаємне положення біпода та валу механізму рульового управління.

Ми стискаємо біпод з валу.

Як продовжити термін служби керма?

Потужність керма гуде, головним чином з неправильною операцією. Тому ми дамо кілька порад:

 • Постійно замінювати масло.
 • Перевірте рівень масла в баку.
 • Не тримайте кермо довгий час у крайньому положенні.
 • Вирівняйте колеса, паркувальні машини. Це особливо актуально, це зимовий час, коли рідина ще товста.
 • За допомогою несправних сигналів не відкладіть ремонт.
 • Перевірте рульову стійку, т.До. Його знос може призвести до гуркітного керма.

Запам’ятати! Не допускайте затримки керма в екстремальних положеннях довше 5-10 секунд. Надмірний тиск від збільшення циркуляції перегрітого масла призведе до поломки насоса.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Потреба в коригуванні

Налаштування Patriot Uaz Patriot проводиться для регулювання функціонування механізму рульового управління. Процес налаштування не забезпечує великих труднощів і може здійснюватися самостійно вдома.

Для налаштування рульового стовпця в конструкції механізму надається спеціальний болт із посилюючою гайкою. Процес коригування проводиться через те, що болт накручується до максимального комбінування, а потім він фіксується в цьому положенні. Після процесу коригування зможе помітити, що кермо обертається трохи жорсткіше. Якщо коригування більше неможливе, то гідравлічне гідропідсилювач керма повинна бути замінена новим.

Для регулювання коробки передач на позашляховику Patriot UAZ потрібен наступний інструмент:

 • Пасатігі для розриву горіха;
 • гайковий ключ на “22” і “16”;
 • T-30-наконечник у вигляді зірочки;
 • WD-40.

Коли весь необхідний інструмент буде готовий, ви можете перейти до робочого процесу.

Процес налаштування

Давайте детально розглянемо процес регулювання підсилювача рульового управління на позашляховику Patriot UAZ.

Починаючи з роботи, важливо встановити передні колеса позашляховика UAZ у суворо прямолінійному напрямку. Після цього потрібно відкрити капюшон і знайти рульову колонку позашляховика. Перед початком роботи слід очистити поверхню структури поверхні структури. На центральній частині картера Гура. це регулюючий гвинт, з яким відбувається процес регулювання. Цей гвинт виглядає так:

Опис Гур

Мета та дизайн

Як ви вже розуміли, головна функція гідравлічного гідропідсилювача керма полягає у полегшенні приводу керма автомобіля.

Сама система GUR. це досить складний вузол, його основні елементи:

 • Системний насос. Цей пристрій використовується для підтримки необхідного рівня тиску в системі, а також циркуляції нафти. Цей вузол працює через передачу ременя на колінчастому валі.
 • Гідравлічний циліндр. Цей компонент використовується безпосередньо для полегшення обертання коліс під впливом витратного тиску. Пристрій вбудований у рульову систему.
 • Розподільний пристрій. Мета цього елемента. розподілити потоки робочої речовини в необхідну порожнину гідравлічного циліндра.
 • Підключення автомобільних доріг. Трубні ланцюги циркулюються через систему між циліндром та вузлом розподілу, від розширювального резервуара до насоса, а також від пристрою розподілу до бака.
 • Розширення резервуара, в який виливається витратний матеріал. Цей резервуар використовується для зберігання робочої рідини. Бак також оснащений фільтрувальним елементом, залежно від системи, він може бути доповнений зондом для управління обсягом.

Принцип роботи пристрою

Принцип роботи пристрою заснований на русі котушки, коли водій обертає кермо в різних напрямках. Коли він обертається, сама котушка рухається, в результаті яких відкривається столичні форсунки в системі. Коли відкривається певна труба, робоча рідина під тиском починає переміщуватися в певні ділянки системи. Робоча речовина за допомогою тиску впливає на поршень, внаслідок чого вона впливає на обертання коліс автомобіля.

У той момент, коли водій перестає обертати кермо, котушка зупиняється, що сприяє тому, що дистриб’ютор зупиняється в нейтральному положенні. У цей час робоча рідина проходить від шланга розряду до стоку, що сприяє перекачуванню речовини через систему за допомогою насоса (автор відео. канал demian0805).

Рульова передача Uaz Bukhanka, пристрій та робота

У машині є механізм, який був винайдений на самому початку автомобільної промисловості. це рульова коробка передач. Основна мета цього механізму така ж, як добре відомого керма керма, а саме.допоможе водієві повернути кермо, компенсуючи опір колеса

Іншими словами, якби в машині не було цієї важливої ​​адаптації, з кожним обертанням керма, водієві повинні були б застосувати досить великі зусилля

Цей механізм здійснюється як окрема одиниця рульової системи. Він складається з колеса передач, або представлений у вигляді черв’ячного валу.

Механізм роботи та пристрій коробки передач

Пристрій рульової коробки передач uaz

Цей текст буде присвячений загальному принципу коробки передач та аналіз цього механізму на конкретному прикладі, а саме на знаменитій машині UAZ 469, або як його також називають. “Bukhanka”.

Для початку переважна більшість коробки передач, якщо не всі, виготовлені з цілого чавуну і готуються зі сталі. Використання цих матеріалів дає необхідні параметри жорсткості та міцності цього механізму через специфіку його пристрою. Під герметичним чавуном є досить прості елементи передачі: колеса передач, вали, підшипники, ремені, передачі тощо.D. Також можливі конфігурації, що забезпечують розташування елемента мастила всередині механізму. Це дозволяє обробляти мастило передач і підшипників всередині коробки передач “UAZ.батон”.

Сьогодні відомі багато різних наборів, в яких зроблена коробка рульової передачі, але найпоширеніший механізм залишається коробки коробки черв’яків.

Так.катальний “хробак”, встановлений у передачі UAZ 469. Зовні це виглядає як ядро ​​у всьому добре відомому м’ясному шліфувальному шліфуванні, розмовляючи, використовуючи терміни, різьблення на хробака виготовляється у трапецієподібному вигляді. Що стосується черв’яного колеса, то воно не сильно відрізняється від звичайного зубчастого.

Жорсткі колеса для коробки передач такої потужності, як у UAZ 469, виготовлені з довговічних матеріалів, як правило, це або чавун, який не проривається під більшим зусиллям, або сильного сплаву сталі, з них виготовляється серцевина. Зуби виготовлені зі спеціальних антифрикційних матеріалів підвищеної міцності. Черв’яна передача найбільш ефективна в машинах, де ми припускаємо високий показник крутного моменту в поєднанні з незначною кутовою швидкістю.

Переваги та недоліки рульової коробки передач

Плюси, які мають коробку передач UAZ 469, включають чотири фактори:

 • Само.ревовація;
 • Високий коефіцієнт ставлення до придатків, незважаючи на те, що використовуються лише дві деталі;
 • Досить невеликий рівень шуму, створений під час роботи механізму;
 • Плавний хід.

Схема рульова коробка передач uaz

Крім того, значна перевага коробки передач типу черв’яків, якщо порівнювати її з передачею, полягає в тому, що контакт між посиланнями здійснюється по всій довжині лінії, а не в одній точці, як у передачі. Компактність механізму хробака також є величезним плюсом, незважаючи на те, що коефіцієнт передач однаковий в обох системах.

Що стосується мінусів, вони досить значні:

 • Така коробка передач має високий рівень зносу;
 • Він відрізняє велику кількість тепла, завдяки великій силі тертя деталей;
 • Механізм ущільнюється досить часто;
 • А також виробляє відносно низьку ефективність.

Для того, щоб механізм менше закавав і зношувався менше, він повинен постійно регулюватися, піклуватися про нього, і всі нюанси потрібні при складанні

Однак у цьому випадку це не буде працювати, щоб повністю позбутися недоліків, навіть якщо ви враховуєте новішу машину Patriot UAZ

Нюанси реконструкції та зносу коробки передач

У нашому житті нічого назавжди, як би сумно це не звучало. Будь.який, навіть найнадійніший механізм не вдається, зламається і добре, якщо після цього підлягає ремонту. Коробка передач Черв’яна, встановлена ​​на буханці UAZ або Patriot, не є винятком.

Ремонт керування автомобілями UAZ-3962, UAZ-3741

Рульове управління автомобілем UAZ-3962, UAZ-3741 складається з механізму рульового управління, такого як Wormer-Roller з кермом та рульовим приводом

Стовпчик A-Ruler з шарнірним шарніром; 1-кінь; 2-кардери; 3-гнізована обкладинка; 4 регулюючі прокладки хробаків; 5 скелі; 6-ящик; 7,8,29; 9-промислова печатка; 10 аромат масового отвору; 11-шапочка; 12-класний обкладинка картера; 13-стиль; 14-стартова шайба; 15,35 лайнерів; 16-Avali Bipod; 17-я керування; 18-Шаба; 19-Яйка; Колесо 20-Рулера; 21 колонт; 22-руховий вал; 23 носіння валу дзвоника; 24-коригувальний гвинт зазору в гачку; Горіх 25 захоплення; 26-осі відео; 27-сеннік; 28 звукового сигналу; 30,39 втулки-маси; 31-vint; 32-х, що спрацьовує рукав; 33 Захисна шайба; 34-Шарнір; 36-зупинка кільця; 37-пружини; 38-контактний рукав

1- Поздовжня рульова тяга; 2- РЕЗУЛЬТЕЛЬ ДЛЯ ДОСЛІДНОГО РЕЙНОГО РЕКТАРУ; 3.6 Руддери рульового трапеції; 4.7- поради поперечної рульової тяги; 5- поперечна рульова тяга

1-Gayka; 2,5,6,19,21,22,35,39 кілець; 3-Стакан; 4,10 кімнатних підшипників; 7-поршневий-крізь; 8-vint; 9 кар’єр; 11-тют ін’єкційного шланга; 12-тют зливного шланга; 13-гілз; 14-маневр; 15-трекія; 16,38-стіфи; 17-Шаріковод; 18-Шарікі; 20 канал у картері; 23-соль; 24-гей біпода; Захисна 25-кришка нижче; 26 стоп-кільця; 27 регулюючи шайби; 28-шапки валу дзвону; 29 роликів; 30 заповнений біпод; Захисна верхівка 31-обмеження; 32 ротор; 33 Захисна шапка; 34 корпуси дистриб’ютора; 36-канал у корпусі дистриб’ютора; 37-болт-кріплення корпусу дистриб’ютора до кардера

Видалення рульового механізму UAZ-3741, UAZ-3962

Видалення рульового механізму UAZ-3741, UAZ-3962 у наступному порядку:

-Виміться до 2-3 обертів Гайка кріплення керма і, використовуючи знято.

На автомобілях з рульованою колоною з шарнірним шарніром (див. Мал.14a) Видалення механізму рульового управління можливим без видалення рульової колони.

масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте
масло, рульовій, коробці, передача, налийте

Розбирання механізму рульового управління UAZ-3962, UAZ-3741 Тип Chervyak

Демонтаж механізму рульового управління UAZ-3741, UAZ-3962 Тип Chervyak-Rolk у наступному порядку:

Збір рульового механізму UAZ-3962, UAZ-3741 Тип Chervyak Rolik

Асамблея рульового UAZ-3741, UAZ-3962 типу ролика Хервяк виступає в манері зворотного розбирання, враховуючи наступне:

Пристрій рульової коробки передач UAZ 469

Рульова коробка передач UAZ 469. це вузол, який служить для обертання передніх коліс автомобіля. Пристрій рульової коробки передач UAZ передбачає зменшення зусиль, докладених водієм на кермо, коли автомобіль рухається.

На каркасі автомобіля встановлюється карта рульової передачі UAZ. Вузол закріплений з лівого боку в напрямку руху. Скручування від рульової колонки до коробки передач передається за допомогою карданського валу.

Робоча пара рульової коробки передач автомобіля UAZ-469 складається з глоїдного хробака та відео з двома милями. Черв’як асоціюється з валом, до якого передається потужність керма. Відео встановлено на одному валу з біподом механізму рульового управління. Таким чином, коли черв’як обертається, відео разом з біподом зміщується в певному напрямку. Щоб запобігти ковзанню валу, біпод встановлюється на невеликих слотах.

Коли колеса позиція для руху у прямому відео має бути в центрі черв’яка. Для правильної установки біпода прорізане з’єднання оснащене подвійними одиницями. Це виключає ймовірність неправильної установки частини.