ВАЗ 2112 16 клапанів не заводиться

візуальна перевірка

Для візуального огляду свічок їх необхідно викрутити з циліндра. Після демонтажу проводиться візуальний огляд. Потрібно оцінити, мокрі вони чи ні. Коли всі елементи сухі, найімовірніше, форсунки некоректно розпилюють паливо. У такому випадку потрібно перевірити паливну рампу, точніше тиск в ній. З її боку можна знайти болт, після викручування якого на місце, що звільнилося встановлюється манометр для перевірки.

Коли елемент на місці, необхідно включити насос, який качає паливо, і пристрій зафіксує тиск в рампі. Якщо манометра не знайшлося, просто слід залишити відкритим отвір від болта. При включеному насосі з нього повинна йти струмінь палива. У разі коли тиск відсутній, слід перевірити паливний фільтр. Також огляньте магістраль, яка веде до рампи від бака. Коли проблема в фільтрі, замініть його.

Запчастини на ВАЗ-2112 такого типу коштують недорого. до 200 рублів.

Чи не заводиться на холодну ВАЗ 2110 інжектор 8 клапанів

Для власників автомобіля цієї марки ця проблема, на жаль, не є рідкістю. Треба сказати, що більша частина провини відноситься не до виробника, а до морозній погоді, в умовах якої знаходиться автомобіль. Якщо взимку автомобіль всю ніч простояв на вулиці або в гаражі, який не опалюється, то всі проблеми виникають через те, що він грунтовно охолов. При цьому змінюють свої фізичні властивості метал, паливо, мастильна рідина.

Все це в підсумку призводить до того, що стає досить важко запустити силову установку. Проблем додасть обставина, при якому за автомобілем не здійснюється регулярний належний догляд.

Найбільш поширеними причинами виникнення подібної ситуації є наступні моменти:

 • Виникла певна проблема з акумуляторною батареєю.
 • Вийшов з ладу бензиновий насос.
 • Несправні датчики, за допомогою яких здійснюється контроль клонували і ті, що відстежують, в якому стані знаходиться распредвал.
 • Проблема в свічках.
 • спрацьовує сигналізація.
 • Відчуває проблеми система, яка займається перерозподілом пального.
 • У блоці запалювання вийшов з ладу будь-якої елемент.

Перевірка реле і ЕБУ і інших датчиків

 • Можливо, для перевірки потрібно демонтувати паливний насос. Буде потрібно зняття заднього сидіння і перевірка напруги на клемах насоса. Прилад повинен показувати 12 вольт. Потім прокручують движок за допомогою стартера. При його спрацьовуванні переходять до подальших дій. Може трапитися так, що коли повертають ключ запалювання, стартер не крутить. Тоді необхідно перевірити надійність кріплення на ньому всіх проводів.

Причиною може з’явитися проблема в контактній групі в замку запалювання.
Якщо встановлено, що все гаразд, перевіряють іскру на свічках. Для цього буде потрібно відкрити капот. Спочатку з першого циліндра необхідно викрутити свічку. На неї необхідно накинути бронепровода і притиснути до маси. При цьому свічку необхідно тримати пассатижами, а не руками. Інакше «вдарить» струмом. В цей час помічник заводить двигун. Таким же способом перевіряються і всі інші свічки.

При наявності іскри на кожному циліндрі необхідний пошук проблем з запалюванням.
Ситуації при цьому можуть мати різний характер, наприклад, іскра присутня на циліндрах 1 і 4, але її немає на циліндрах 2 і 3. Слід здійснити заміну модуля запалювання. Якщо заміна не дала позитивного результату, слід шукати причину в вихідних транзисторних ключах на модуль запалювання від ЕБУ. Можливо, необхідно буде відремонтувати ЕБУ.

Може трапитися так, що іскри не буде ні на одному циліндрі. ВАЗ 2110 не заводиться, оскільки немає іскри. Часто причина цього криється в датчику положення колінчастого вала. ДПКВ ЕБУ дає сигнал, по якому імпульси надходять на модуль запалювання для того, щоб сформувалася іскра. Причина несправності може складатися в відсутності з’єднання шестерні з колесом генератора. Це може мати місце навіть при повній справності ДПКВ.

Колінвал при цьому обертається, але ці обертання датчик відпрацьовувати не буде. Багатьох лякає той факт, що у ВАЗ 2110 інжектор велика кількість датчиків. Дійсно, їх дуже багато, але причина того, що ВАЗ 2110 не заводиться з першого разу тільки в одному. несправний датчик ДПКВ.
Необхідно викрутити свічку з циліндра, і перевірити її вологість. Суха свічка говорить про відсутність розпилення палива форсункою.

Тоді перевіряють величину тиску в паливній рампі. У неї збоку присутній спеціальний болт. Його необхідно відкрутити, а замість нього вставити манометр. Він покаже наявність або відсутність тиску в рампі. Але його під рукою може не виявитися. Тоді викручується болт і запускається робота насоса. При наявності тиску в рампі з отвору буде витікати хороша струмінь.
При відсутності тиску необхідна заміна паливного фільтра.

Причиною також може послужити і те, що забита магістраль на шляху від паливного бака до рампи. Якщо викручена свічка виявиться вологою, то їх все необхідно викрутити і протерти і гарненько просушити.
Іноді причина полягає в тому, що забиті форсунки і слід їх почистити. Забивання форсунок може бути причиною того, що свічки залиті паливом. Брудні форсунки дуже часто є причиною того, що двигун авто погано заводиться.

 • Іноді причини того, що ВАЗ 2110 16 клапанів не заводиться, можуть носити більш глибокий характер. Діагностувати їх дуже складно. Але у ВАЗ 2110 це, скоріше, виняток, ніж правило.
 • Можливі причини

  Ймовірними причинами відмови мотора можуть бути:

  перевіряємо прилади

  Коли було помічено, що ВАЗ-2112 не заводиться, необхідно включити запалювання і уважно подивитися на приладову панель. На ній повинна виводитися сигналізація у вигляді включених лампочок:

  Сигналу нормальної зарядки батареї акумулятора.

  2112, клапан, заводить

  Якщо панель приладів при включенні ніяк не реагує і не світиться, слід шукати причини, чому не надходить харчування. Для цього необхідно перевірити кріплення клем на акумуляторі. Також зверніть увагу на запобіжники. Коли приладова панель працює, ремонт ВАЗ-2112 повинен тривати такий спосіб. Перемкніть свою увагу на лампу «Чек Енджін».

  Ця лампа сигналізації включається на незапущених двигуні і інформує, що ЕБУ в хорошому стані і на нього проходило і проходить харчування. Якщо сигналізатор «Чек Енджін» не включений, слід приступити до перевірки всіх запобіжників ЕБУ. Вони розташовуються праворуч від водія, біля переднього пасажирського крісла (під бардачком).

  У цьому місці і розташовується ЕБУ (електронний блок управління), а разом з ними і так звана планка, де знаходяться три реле і запобіжний блок. Перше реле відповідає за ЕБУ. Пристрій під номером 2. запуск вентилятора. А реле під третім номером працює в зв’язці з паливним насосом.

  Коли в запалюванні повертається ключ, пристрої під номером один і три повинні клацати. це йде подача електричного живлення до паливного насоса і блоку управління. Не потрібно продовжувати ремонт ВАЗ-2112 до того часу, поки лампочка «Чек Енджін” не буде в справному стані.

  Якщо ідеї по ремонту вичерпалися, спробуйте підключити справний ЕБУ і таким чином зробити перевірку. Це і визначить, в ньому проблема чи ні. Якщо лампа сигналізації «Чек Енджін» все ж не працює, швидше за все, несправний ЕБУ. Без нього машину завести не вийде.

  Говорячи про ціну ЕБУ, варто відзначити, що це недешева річ. Вона коштує близько 100 доларів. Деякі запчастини на ВАЗ-2112 коштують досить дорого. Блок управління. одна з них.

  Якщо порівнювати з тим, що на сам автомобіль ВАЗ-2112, купувати запасний блок навряд чи хто буде.

  Ось, власне, і все найпоширеніші причини, які і впливають на запуск двигуна. Як бачите, якщо ВАЗ-2112 не заводиться, проблему можна вирішити самостійно.

  Чому не заводиться двигун на 16-ти клапанники?

  Судячи з подібних симптомів, необхідно проводити повну діагностику автомобіля.

  Оптимальним варіантом було б загнати його на діагностичний стенд, однак якщо такої можливості немає, можна перевірити все своїми руками. Порядок перевірки повинен бути наступним:

  Система запуску двигуна

  Якщо після всіх маніпуляцій ви підійшли до цього пункту, то роботи з стартером просто забезпечені. Найкраще зняти цей елемент і проводити діагностику і роботи вже на демонтованому пристрої. Причин несправності стартера може бути безліч, починаючи від проводки, закінчуючи її внутрішніми запчастинами.

  Так виглядає знятий і розібраний стартер

  Паливна система

  Сітка бензонасоса могла засмітитися, і бензонасос не зможе дати потрібного тиску!

  • В роботі паливної системи звертаємо увагу на загальний стан і наявність в ній тиску. Насамперед перевіряємо тиск в рампі форсунок, зробити це дуже просто: достатньо відкрити спеціальну пробку чорного кольору на кінці рампи, і при наявності тиску ви відразу про це дізнаєтеся.

  Діагностику можна проводити викруткою або чимось подібним.

  Чому не заводиться ВАЗ-2112 інжектор 16 клапанів: основні причини

  Автомобіль: ВАЗ-2112. Запитує: Абрамов Іван. Суть питання: Двигун не заводиться зовсім, що робити?

  Вітаємо! У мене трапилася така проблема, що двигун не заводиться зовсім! Спочатку заглох на гарячу, а потім почалося все з того, що стартер крутив, але не чути було роботи бензонасоса, через якийсь час бензонасос почав гудіти, стартер крутить, але двигун не схоплює. Вже не знаю на, що і думати, підкажіть, будь ласка?!

  Електрообладнання

  Цей ЕБУ залило водою, довелося його «викинути»

  2112, клапан, заводить

  Что делать. если не заводится машина ?

  Несправність електрообладнання, є одними з найбільш частих причин відмови запуску двигуна.

  Це відноситься як до самої проводці, що йде великий мережею по автомобілю, але і всіляких реле, які відповідають за роботу того чи іншого обладнання. У нашому випадку буде вкрай актуально перевірити на працездатність реле паливного насоса і реле стартера. Що стосується проводки, то не зайвим буде перевірити всі основні частини на наявність потертостей, перегинів і замикання їх з «масою», тобто з кузовом автомобіля.

  Також крім усього перерахованого вище, не зайвим буде перевірити працездатність автомобільної сигналізації, так як часто при таких симптомах буває винна саме вона. При несправності сигналізації, вона здатна блокувати на своєму рівні систему запуску двигуна.

  Система запалювання

  У систему запалювання на ВАЗ-2112 входять: акумуляторна батарея, замок запалювання, свічки запалювання, високовольтні дроти, котушки запалювання, датчик положення колінчастого валу. Але про все по докладніше.

  • Акумуляторну батарею перевіряємо на наявність достатнього харчування, цілісності і чистих контактів. Переходячи до замку запалювання, оглядаємо його на наявність видимих ​​пошкоджень, наявність істёртих і оплавлених проводів.
  • Буває, що в замку запалювання виходила з ладу контактна група, (грубо кажучи вона просто вигорала), яка не дає належним чином замикатися проводам і провести запуск двигуна.

  Для діагностики, замок необхідно розібрати, або замінити його на новий

  Котушки зняті для діагностики, частина з них під заміну, видно пробиваючи

  Для його демонтажу, досить відключити колодку харчування і прибрати з місця фіксації.

  Пам’ятайте, що послідовне і точне дотримання нашої інструкції стане запорукою якнайшвидшого вирішення виниклої проблеми.

  Спільноти Клуб ВАЗ 2112 Блог Не заводиться ВАЗ 2112, схоплює добре але не заводитися

  Не заводиться ВАЗ 2112 добре схоплює, але не заводитися Все свічки іскру подають 2 з них сухі, бензонасос працює нормально (принаймні звук), реле і запобіжники все в нормі. Ризики ГРМ теж Все було нормально приїхав поставить машину в гараж на ранку не заводитися. акум новий підкажіть в чому справа?

  Коментарі 44

  Добрий час доби всім. Скажіть будь ласка чому ВАЗ 2112 16 клапанний двигун схоплює але не заводиться. Датчики все нові котушка нова ГРМ по мітках бензо насос теж новий. Діагностику робив нічого не показало. Перед усім цим їхав спочатку чорний дим пустила тягло пропало і заглохла.

  Ага, я новий поставив п’ять разів стартером чиркнув, він вже в лайні був ((

  Ти перевір по зубців шкиф правильно варто чи ні)) і перевір на мізках запобіжники))

  Все зводиться, я пишу про інший випадок обриву ременя ГРМ))

  Ти перевір по зубців шкиф правильно варто чи ні)) і перевір на мізках запобіжники))

  Так коротше коли порвало ГРМ, я змінив свічки, котушку одну распетрушіло-в підсумку поміняв все 4ре, шукав причину, ось добрався до датчика, його поставив новий, вона всерівно не завелася, ГРМ зробили пишу про те що датчик швидко забруднюється, в результаті старий шків повело, зараз стоїть новий

  Вільно можеш ДВС располовінівать) але до етогго виміру компресії

  При обриві ременя на ДВС 1.6 на ВАЗ 2112 гніт поршневу.

  2112, клапан, заводить

  При обриві ременя на ДВС 1.6 на ВАЗ 2112 гніт поршневу.

  При обриві ременя на ДВС 1.6 на ВАЗ 2112 гніт поршневу.

  Двигун крутиться Калпана не дістають до поршнів, ти напевно пожартував особисто рвало ремень.лічно крутив особисто їжджу все норм

  НЕ поршня. клапана ну у тебе був 1.5 або 1.6?

  124 не гне клапана взагалі. гніт 16 на 12 1.5

  Мої не заводилася схоплювала заливала свічки причина знайшлася було порвано ущільнювача колечко на регуляторі тиску палива у мене РДТ в баку

  А можна по докладніше як ти це зробив

  На приладовій панелі Flesh x3 є функція діагностики (там зробив діагностику з’явилася помилка, не пам’ятаю точно який номер, але пов’язана з перенапруженням далі натиснув скидання помилок. І Машина відразу завелать)

  Коротше) на приборке зробив діагностику, видалася помилка якась Скинув помилку і запрацювало все) помилка связна з електрикою (перенапруження) Всі прекрасно запрацювало (раніше не знав що приборка моя на таке здатна)

  Газ в підлогу, покрути стартером. потім пробуй без газу запускати 2свечі сухі, значить 2 інші мокрі. їх явно заливає і заливає не просто так.Дальше спробувати по одному оцеплять ДМРВ, РХХ, ДПДЗ і пробувати пускати без них.І мене звук неначе послухати. але по смикання движки дуже схоже коли або заливає свічки. або неправильне запалювання

  Треба діагностику тоді, накрився якийсь датчик або мітки ГРМ збилися, як варіант шкиф клонували здійснило або перескочив ремінь

  А якщо чуть чуть натиснути на газ і заводити заводиться?

  ваз 2112 не заводится стартер крутит бензонасос работает искра есть

  ДПКВ. тільки одна причина по якій лади не заводяться. в іншому ж повинна хоч якось чхати. хоч на 3х, хоч на 2х горщиках.

  а провід перевірив. НЕ оппаліло і ввипуск? НЕ перетерся під ГРМ кожухом?

  На рампі перевір тиск просто ніпель натисни струмінь повинна хороша бризнути! Якщо немає тиску треба лізти в бензобак в першу чергу дивитися лопух а вже потім ріпу чухати з приводу бензонасоса, ще якщо на вулиці мінус і залив бенз з водичкою її могло прихопити в паливному фільтрі знову ж тиску не буде! Про стан датчика коленвала думаю немає сенсу писати якщо до цього машина не тупіла не стріляла і не їхала так як ніби її за жопу держут!

  У мене було такого перед цим він почав дуууже сильно тупити приблизно через 500 км шляху зжерла Бенза цестерну і в кінцевому підсумку після того як я заправився почав запускати а він хрін мені показала крутить фиркає але не схоплює! Проблема була в нижній шестерні ГРМ зрізало виливок і все датчик коленвала зловив затупку і авто не запускалося! Поміняли і машина ожила ціна питання 80 р робота

  На рампі перевір тиск просто ніпель натисни струмінь повинна хороша бризнути! Якщо немає тиску треба лізти в бензобак в першу чергу дивитися лопух а вже потім ріпу чухати з приводу бензонасоса, ще якщо на вулиці мінус і залив бенз з водичкою її могло прихопити в паливному фільтрі знову ж тиску не буде! Про стан датчика коленвала думаю немає сенсу писати якщо до цього машина не тупіла не стріляла і не їхала так як ніби її за жопу держут!

  фільтр місяць тому мене сіточку в бензонасосі теж поміняв

  А якщо від’єднати патрубок подачі бензину до форсунок і включити запалювання, не можна зрозуміти як працює насос?

  або на самій рампі на клапан жамкні, у мене при новому насосі майже на пів метра пуляет

  Стартер крутить, але мотор не заводиться

  Надійність автомобілів з часів Жигулівське-москвичевских епохи, звичайно ж, значно зросла. Тому багато сучасних водії далеко не відразу згадують навіть, що треба смикнути, щоб відкрити капот. А однією з найпоширеніших ситуацій, що ставлять в безвихідь недосвідченого автомобіліста, є саме така: стартер дзижчить, але мотор не поспішає заводитися. Причин такої поведінки автомобіля може бути досить багато. Основні перераховані нижче. Ми розділили їх на дві категорії. Для початку розберемо ті, з якими впорається будь-який новачок:

  Людський фактор:

  • Найсмішніша причина: немає ні краплі палива! Буває. Та й лікування зрозуміло без коментарів.
  • Ви забули відключити протиугонка, яка блокує, наприклад, тільки бензонасос.
  • Забита вихлопна труба. Добрі люди засунули в неї ганчірку або картоплину, а може, ви просто заїхали в замет. варіантів багато. Вихлопну трубу слід звільнити.
  • Якщо стартер крутить зовсім повільно, то причиною може бути загусло на морозі масло в двигуні. А може бути, і розряджена після тривалої стоянки АКБ або її сильно окислилися клеми. При цьому напруга бортсети може просісти так, що блок керування двигуном відмовиться працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід залити по сезону, батарею зарядити або замінити.
  • Щось замерзло. вода в бензопроводі, дизпаливо в баку або фільтрі. Шукайте теплий бокс!
  • Несправний паливний насос. Переконатися в цьому легко, якщо тільки ви не намагаєтеся завести машину поблизу жвавого і галасливого шосе. Якщо ж навколо тихо, то чуйне вухо здатне вловити відсутність характерного дзижчання паливного насоса під час роботи стартера. У кращому випадку винен поганий контакт в ланцюзі, в гіршому вас чекає заміна насоса.
  • Провертається вінець маховика. Таке іноді траплялося на машинах колишніх років випуску, аж до ВАЗ-2109. Чути, що Бендикс зчепився з вінцем, і вінець з вереском провертається на маховику. Гряде заміна маховика.
  • Стартер не входить в зачеплення з вінцем. Причина: знос деталей, викришиться зуби і т.п. При спробі запуску лунає скрегіт зубів. Готуйтеся до заміни вінця або маховика.
  • Заїло Бендикс. Чи то його привід полетів, то чи сам Бендикс. неважливо. Чути, що двигун стартера обертається на високих оборотах, але більше ніяких спроб провернути двигун немає. Готуйтеся до ремонту або заміні самого стартера.
  • Відмова системи запалювання у бензинових машин. Перевіряємо всі підряд. свічки, котушки, проводку і т.п.
  • У дизельної машини не працюють свічки розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також в силовому реле. Самі свічки також слід перевірити. з цим доведеться повозитися.
  • Розлетівся на шматки ремінь ГРМ. Це легко відчути: стартеру стало легко крутити. Якщо пощастить (поршні не зустрілися з клапанами). досить замінити ремінь, якщо немає. то полмотора.
  • Ремінь ГРМ перескочив на кілька зубів, порушивши правильність фаз газорозподілу. Знову-таки в кращому випадку потрібно буде повернути ремінь на місце, а ось в гіршому вас чекає дорогий ремонт.
  • Підвищений опір обертанню колінчастого вала: задираки на валах, вкладишах підшипників, деталях циліндропоршневої групи, деформація валів. Перевірте, чи вдається провернути двигун при штовханні автомобіля з включеною вищої передачею в механічній коробці передач. З автоматом доведеться намагатися провернути двигун за болт кріплення шківа приводу допоміжних агрегатів. Якщо двигун вдається порівняно легко провернути, то пошуки причини треба буде продовжити.
  • Заклинив генератор, насос гідропідсилювача керма, компресор кондиціонера. Несправний агрегат не дає провертатися двигуну. Для перевірки можна спочатку подивитися, чи не напружується ремінь надміру при спробі провернути двигун. Якщо підозри підтверджуються, то можна зняти ремінь приводу допоміжних агрегатів і спробувати доїхати до СТО своїм ходом. Звичайно, це вийде тільки на автомобілях, де насос охолоджуючої рідини обертає ремінь ГРМ. З непрацюючої помпою, без циркуляції охолоджуючої рідини навіть холодний мотор швидко закипить.
  • Вночі вашу машину намагалися викрасти, але щось пішло не так. В результаті зловмисники попорпалися, щось поламали і з ганьбою зникли. Тут вже без діагностики на СТО проблему не вирішити.

  Може, ми упустили якісь ще причини подібного капризу? Всіх закликаємо поділитися знаннями і досвідом.