Крутить стартер але не схоплює Honda

avtoexperts.ru

Напевно, кожен автолюбитель хоч раз в житті, але стикався з тим, що його машина з якоїсь причини не заводиться. Давайте сьогодні поговоримо про найпоширеніші причини того, коли при запуску двигуна внутрішнього згоряння, стартер крутить маховик, але з якоїсь причини мотор все-таки «Не схоплює».

Ну як би там не було дивним, перевіряємо, чи є у вас бензин в баку. Здавалося б, треба бути соврем дурнем, щоб це не помітити, але історія знає безліч подібних випадків.

Якщо бензин в баку все ж є, потрібно переконається в тому, що бензонасос качає паливо. Якщо звітного дзижчання при включенні запалення не чути, то спочатку потрібно перевірити електричну частину системи харчування двигуна, починаючи з запобіжника бензонасоса, закінчуючи проведенням електромережі йде на насос.

Якщо у Вас карбюраторний двигун, то знову ж перевіряємо механічний бензонасос на предмет подачі палива, і якщо з ним все добре, насамперед дивимося трамблер.

Скидаємо кришку, і на внутрішню її частину. Буває таке, що тут утворюється конденсат, який не дозволяє, куди потрібно бити іскрі.

Про причини невдалого пуску можуть багато розповісти свічки. Викручуємо їх і дивимося, їх могло просто залити, і з цього неможливе утворення іскри. В такому випадку свічки необхідно просушити, а налитий форсунками бензин слід або продути, обертаючи стартером з викрученими свічками, з колодязів або промакнуть бензин в циліндрах ганчірочкою, намотаною на дріт. Для вірності звичайно краще провести обидва цих ритуалу.

Якщо бензину в циліндрах немає, а насос все ж працює, перевіряємо харчування на форсунки. Перш за все потрібно так само як і у випадку з бензонасосом перевірити запобіжник, якщо він цілий, то потрібно продзвонити всю електропроводку форсунок.

Якщо форсунки працездатні, і на них приходить необхідну напругу, але подачі палива все ж не відбувається, то дивимося паливний фільтр. Якщо справа взимку, то цілком ймовірно, що могла замерзнути вода в фільтрі. Фільтр слід зняти, занести в тепло, відігріти і продути від вологи. Ну і як варіант змінити АЗС.

Досить частим явищем невдалого пуску мотора є відсутність іскри. Щоб перевірити працездатність системи запалювання, викручуємо свічку, одягаємо на неї високовольтний провід, притуляє свічку до двигуна і пробуємо завести. Якщо на електроді свічки не з’являється синя дуга, то є ймовірність виходу з ладу котушки запалювання.

Так само не варто забувати про те, що у свічок запалювання і бронепровода теж є свій ресурс, і вони теж вимагають заміни. Для нікелевих свічок імпортного виробництва це за офіційною заявою виробника 30 000 км, але на увазі поправок на наше паливо, інтервал заміни знову ж за заявою виробника варто скоротити вдвічі. Для іридієвих свічок ресурс дорівнює 100 000 км, але для вірності інтервал заміни краще трохи зрушити в меншу сторону.

Високовольтні дроти не змінюються по якому те певному пробігу, і варто періодично перевіряти їх на цілісність ізоляції і провідника.

Якщо все перераховане вище перевірено, а машина все ж не завелася, то не варто забувати про дросельної заслінки. Якщо у вас електричний привід дроселя, то слід перевірити харчування і продзвонити електромережу, а якщо у вас тросиковий привід, то перевірити його цілісність і працездатність.

Якщо все в порядку, не забуваємо про те, що заслінка має властивість забруднюватися, і її слід періодично чистити. Це краще робити в інтервал 30. 50 тисяч кілометрів в залежності від того, в яких умовах експлуатується автомобіль. На ринку повно різних засобів по очищенню дросельної заслінки, по будь-якому гаманцю і ступеня засміченості.

Якщо автомобіль оснащений іммобілайзером, то є ймовірність, що він просто не бачить чіп в ключі, і не дає команду електроніці на запуск, думаючи, що це не господар, а зловмисники. У такому випадку потрібно перевірити і ключ і сам іммобілайзер.

Так само виною невдалого запуску двигуна може бути вийшов з ладу датчик положення коленвала. Він може подавати в бортовий комп’ютер невірну інформацію про те, в якому становищі знаходиться колінчастий вал. тому відбувається утворення горючої суміші невірного состава.Проверяем електричну мережу на розрив, а сам датчик неремонтопрігоден, і в такому випадку допоможе тільки заміна.

Щоб уникнути таких неприємних казусів, які як за законом підлості відбуваються в самий невідповідний момент, слід регулярно проводити профілактичні роботи, проходити ТО, стежити за працездатністю всіх систем автомобіля і тоді ви зведете на мінімум ймовірність невдалого запуску.

Поломки, пов’язані зі стартером

Загалом, після того як ви розібрали стартер, якщо ніяких поломок не виявили, значить треба там все вузли почистити і змастити їх. Потім все можна зібрати назад.

крутить, стартер, схоплює, honda

Пристрій стартера і чому він крутить вхолосту

Для тих, хто не в курсі, стартер в машині необхідний для того, щоб запускати двигун. Для цього задіяні втягує реле, ведуча шестерня і двигун.

Стартер починає крутити відразу після того, як був повернений ключ у замку запалювання. Енергія йде від акумулятора до стартера, а за допомогою реле, що втягує ведуча шестерня висувається і зачіпається з маховиком двигуна.

І в цей момент повинен запуститися мотор стартера, а після цього і двигун автомобіля повинен запуститися і почати стабільно працювати без участі стартера. Коли двигун працює ключ у замку запалювання відпускається і стартер переходить в початкове положення. Так повинен працювати справний стартер і інші вузли в цілому.

Але іноді трапляються деякі фактори, які заважають роботі стартера, такі як мороз на вулиці або сильна спека. У випадку з морозом масло стає густішим і це може бути фактором, що заважає і мотор заведеться не з першого разу, а з другого чи третього. Визначити чому прокручує стартер іноді буває дуже складно, що доводиться викликати майстрів.

Але є деякі принципи, які допоможуть не впадати у відчай. Якщо ви помітили, що у вашого автомобіля стартер прокручує в холосту, то насамперед треба перевірити чи все гаразд акумулятор, підключені чи нормально клеми. Але якщо буде не вистачати заряду акумулятора, то це буде ясно з того, стартер буде слабо крутитися. А якщо стартер крутить, але не схоплює, то тут справа в іншому.

Стартер крутить в холосту і не чіпляє, що робити?

Часто буває, особливо на вітчизняних автомобілях, що стартер крутить в холосту, не чіпляє маховик, при цьому, ясна річ, машина не заводиться. Особливо неприємно, коли ще вчора все з машиною було добре, а з ранку треба кудись їхати, а трапилася така ситуація зі стартером.

Є кілька причин, чому стартер крутить, але не схоплює, тому якщо ці причини усунути, то стартер буде добре заводити автомобіль. Але для початку розберемося в тому, як влаштований стартер і що в ньому може статися, що він перестає схоплювати.

Що робити, щоб не допускати ситуацію, що стартер крутить в холосту

Щоб не допускати такої безглуздої ситуації, коли стартер вийшов з ладу, треба регулярно проходити ТО, як би це не банально звучало, а також спеціально не вбивати стартер.

Деякі автомобілісти роблять неправильні речі, вони беруть і продовжують крутити стартер незважаючи на те, що бачать, що машина не заводиться. А так робити не можна досить покрутити стартер до 5 секунд, якщо машина не завелася, значить треба перестати його крутити. Також бувають випадки, що автозапуск вбиває стартер, тим що довго крутить його і при цьому акумулятор розряджає.

А ще є унікальний, у яких закінчився бензин і вони намагаються проїхати на стартері кілька метрів до заправки. Іноді це вдається зробити, але стартер від такого використання не за призначенням, може сильно зноситися і в недалекому майбутньому вийти з ладу.

А далі відео про те, як стартер крутить, але не схоплює:

Стартер крутить, машина не заводиться: 6 причин несправності

Стартер крутить машина не заводиться. проблема яка може збити з пантелику, адже іноді не зрозуміло, що робити в даній ситуації. І хоч стартер клацає і крутить, машина стоїть на місці. У статті вказуються основні причини поломки, а також способи як від них позбутися.

Для того щоб боротися з проблемою, потрібно дізнатися її причину, тому доведеться повозиться. Перше що потрібно зрозуміти робочий стартер, чи ні. Те, що він крутиться, не означає що він робочий і машину можна з легкістю завести.

Нескладно здогадатися, що проблеми зі стартером можуть створити складності на дорозі. Тому, якщо стартер не крутить важливо, як можна швидше позбутися від даної несправності.

 • виправити поломку самостійно;
 • звернутися за допомогою в автосервіс.

Безсумнівно, у кожного способу є свої плюси і мінуси. Наприклад, для самостійної лагодження, потрібно досвід і вправність.

Хоча домашній ремонт обійдеться дешево, немає гарантії що все буде працювати, до того ж є ризик остаточно зіпсувати деталь.

І навпаки, в автосервісі завдяки сучасному обладнанню та досвідченому персоналу, є можливість полагодити реле в стартері. Якщо врахувати, що при невдалому ремонті потрібно заміна деталі на нову, вигідніше буде звернутися в автосервіс.

Дізнайтеся вартість діагностики автомобіля онлайн за 3 хвилини

Не витрачайте час даремно. скористайтеся пошуком Uremont і отримаєте пропозиції найближчих сервісів з конкретними цінами!

інші неполадки

Стартер працює і при цьому клацає, а мотор не може завестися? Проблема може бути в надлишку вологи під капотом. Все що потрібно зробити. перевести машину в таке місце, де немає вологи, і просушити. У тому випадку якщо двигун запустився, проблема була в зайвій волозі. Залишилося визначити від куди з’явилася волога, і постаратися усунути проблему.

Цілком ймовірно, що бортовий комп’ютер видає помилку. Для усунення проблеми важливо провести повну діагностику, і при необхідності встановити нову прошивку. Після чого знову спробувати завести машину.

І нарешті, проблема може бути в колінному валі. Сам вал може подавати неправильні сигнали про своє становище, а бортовий комп’ютер, в свою чергу буде вести неправильні розрахунки подачі палива. В результаті: стартер буде обертати, з характерним звуком клацань, але результату ніякого не буде.

Отже, стартер працює і крутить, але при цьому машина відмовляється працювати і не заводиться. Можна скористатися порадами зі статті, або не мучитися і звернутися в якісний автосервіс.

Завдяки якісному обладнанню і висококваліфікованим фахівцям, ваш автомобіль поставлять на колеса за короткий проміжок часу.

А знайти якісний сервіс, можна за допомогою сайту Uremont.com. Потрібно лише залишити заявку на діагностику і лагодження автомобіля, і вибрати зі списку сподобався автосервіс.

Швидко, а найголовніше вигідно чините свій автомобіль за допомогою нашого сервісу.

Читати також: Ремонт стартера своїми руками

Проблеми з паливною системою

Без подачі палива машина не зрушиться з місця, стартер крутиться, але запалення не відбувається (нічого запалювати). Насамперед, під час запалювання потрібно прислухатися до насоса.

Якщо він під час роботи не шумить, то або згорів запобіжник, немає струму, або згорів весь мотор. Тому є два способи, лагодити або купувати новий елемент.

Якщо проблема не усунулася, потрібно шукати поломку в іншому місці.

Рішення проблеми

Щоб машина заводилася, можна спробувати вирішити проблему кількома способами:

Що робити, щоб не допускати ситуацію, що стартер крутить в холосту

Щоб не допускати такої безглуздої ситуації, коли стартер вийшов з ладу, треба регулярно проходити ТО, як би це не банально звучало, а також спеціально не вбивати стартер.

Деякі автомобілісти роблять неправильні речі, вони беруть і продовжують крутити стартер незважаючи на те, що бачать, що машина не заводиться. А так робити не можна досить покрутити стартер до 5 секунд, якщо машина не завелася, значить треба перестати його крутити. Також бувають випадки, що автозапуск вбиває стартер, тим що довго крутить його і при цьому акумулятор розряджає.

А ще є унікальний, у яких закінчився бензин і вони намагаються проїхати на стартері кілька метрів до заправки. Іноді це вдається зробити, але стартер від такого використання не за призначенням, може сильно зноситися і в недалекому майбутньому вийти з ладу.

А далі відео про те, як стартер крутить, але не схоплює:

Поломки, пов’язані зі стартером

 • Сталося замикання в обмотці реле;
 • з’явилися розриви в ланцюзі харчування;
 • поломка втягує реле;
 • зносилися щітки;
 • залипнули або підгоріли п’ятаки у втягує реле стартера;
 • вийшов з ладу комутатор.

Загалом, після того як ви розібрали стартер, якщо ніяких поломок не виявили, значить треба там все вузли почистити і змастити їх. Потім все можна зібрати назад.

Як завести двигун без стартера?

Що робити, якщо машина не заводиться, а їхати терміново треба?

Можна запустити двигун одним із способів:

  З «штовхача». Це дуже простий і надійний спосіб. Кілька людей впираються в задні стійки і багажник автомобіля і розганяє авто. Чи включається запалювання, а також включається третя передача і вичавлюється зчеплення. У момент коли машина почне розгін, потрібно плавно відпустити педаль зчеплення. Двигун, трохи почхати, запуститься.

 • Буксирування. Спосіб полягає в тому, що автомобіль на буксировочном тросі тягне інший транспортний засіб до тих пір, поки не запуститься мотор. Як тільки двигун запуститися і авто почне прискорюватися, потрібно вичавити зчеплення і відключити передачу. При цьому не можна глушити працюючий двигун. Крім того, потрібно вчасно натиснути на гальмо, щоб не вдарити в задок буксирував автомобіль. Поставивши своє на ручне гальмо, можна відчіплювати трос.
 • Замикання стартера безпосередньо. Для цього можна використовувати будь-який інструмент, який є під рукою: викрутку, гайковий ключ або інший довгий інструмент. Наявними інструментом необхідно замкнути клеми на втягуючому реле. Після виконаних дій мотор повинен завестися.
 • Таким чином, якщо стартер крутиться, але мотор не запускається, потрібно знайти причини і усунути їх, або завести машину без його допомоги.

  Вибачте, в даний час немає доступних опитувань.

  Стартер крутить, не відбувається запуску

  Бувають ситуації, коли стартер крутить, а двигун не заводиться. У частині випадків причиною такої несправності може бути сам стартер, а саме, його технічний стан. Мотор електростартера складається з двох елемен6тов. статора і ротора.

  Ротор стартера закріплюється в корпусі стартера через підшипники ковзання. При зносі підшипника ковзання, запресованого в носок корпусу, який спрямований в бік маховика, відбувається зміна положення ротора і його залипання.

  При зносі в момент повороту замка запалювання збільшується споживаний електродвигуном струм, що призводить до різкого зниження напруги в бортовій мережі автомобіля. При зниженні до 9В відключається електронний блок системи управління двигуном і подача іскри на свічки запалювання не відбувається. Відповідно, стартер крутить, двигун не схоплює, так як немає іскри.

  Подібна несправність часто фіксується в мороз, але може бути не пов’язана з технічним станом самого стартера. Це буває обумовлено станом і зарядом акумуляторної батареї або в’язкістю застосовуваного моторного масла за умови нормального технічного стану самого двигуна. При цьому стартер може бути новим, він крутить, але схопити мотор не може.

  Через низький заряд акумуляторної батареї вся сила струму використовується для розкрутки електродвигуна і маховика силового агрегату. Відбувається зниження напруги і заряду не вистачає на подачу іскри або розкрутку паливного насоса для подачі бензину в камеру згоряння.

  При цьому при одноразовому запуску стану акумулятора може бути достатнім для розкрутки клонували до оборотів запуску. Стиснення паливо-повітряної суміші відбувається в достатній мірі, двигун готовий до запуску, але не схоплює через відсутність іскри або палива.

  Інших причин не запуску движка може бути знос деталей самого двигуна, який дозволить забезпечити стиснення ТВС або наявність опору провороту колінчастого вала, наприклад, при зносі наполегливих кілець. Це не відноситься до несправностей стартера.

  Найпростішою і легко усувати причини того, що ДВС крутиться, але не заводиться, є відсутність палива в баку або його занадто низький рівень.

  На деяких автомобілях паливний бак сконструйований таким чином, що при установці машини на пагорб при низькому рівні палива насос не в змозі захопити паливо і подати його в двигун.

  Вирішується простий доливкою бензину або солярки.

  несправності стартера

  Несправності стартера діляться на дві категорії

  • поломка або знос механічної частини
  • пошкодження електричної схеми

  Так як пристрій розкрутки вала двигуна складається з двох електричних елементів, то пошкодження електричної схеми також ділять на дві підкатегорії:

  • несправності електродвигуна
  • несправності втягує реле

  Порушення роботи механічної частини стартера ремонтується шляхом заміни підшипників або Бендикс.

  Поломки електричної складової конструкції усуваються заміною блоків цілком, мабуть, за винятком заміни вугільних щіток.

  стартер

  Стартер. це електричний двигун постійного струму. Основне призначення цього конструктивного елемента привести в рух шатунно-поршневу групу для забезпечення початкового стиснення паливно-повітряної суміші (ТВС) в циліндрах. Для забезпечення запуску двигуна достатня розкрутка маховика до частоти 50-70 об / хв.

  При такій частоті обертання і нормальному стані циліндрів, поршнів і кілець забезпечується стиснення паливно-повітряної суміші до ступеня, необхідної для займання ТВС і передачі енергії воспламенившейся суміші на плечі колінчастого вала. Далі процес відбувається самостійно.

  Таким чином, електричний пристрій не впливає безпосередньо на запуск двигуна, а є лише допоміжним агрегатом для початкової розкрутки колінчастого вала.

  Основна мета застосування цього електродвигуна. виключити необхідність застосування фізичної сили і забезпечити зручність експлуатації автомобіля.

  Стартер дзижчить, але не крутить двигун.

  Вказує на те, що відбувається замикання електричного кола і харчування подається на щітки електродвигуна. Стан електродвигуна працездатне. Чи не відбувається спрацьовування утримує котушки реле, що втягує і не відбувається переміщення Бендикс. Шестерня Бендикс НЕ зачіпається за шестерню маховика. Електромотор працює в холостому режимі. Причина може мати як механічний, так і електричний характер.

  Механічна частина. Зусилля з втягує елемента реле передається на Бендикс через пластиковий важіль, який має форму рогача. При високому опорі переміщенню Бендикс по валу ротора відбувається поломка цієї пластмасової деталі. Бендикс не переводиться в робоче положення, і стартер обертається без передачі крутного моменту на маховик.

  Непрямою причиною поломки пластикового рогачі може бути знос зубів на валі ротора електродвигуна або знос зубів на відповідній частині Бендикс. Для ремонту потрібно розібрати пусковий агрегат і замінити або сам важіль, або важіль і Бендикс.

  Інший механічної причиною холостого ходу стартера є руйнування зубів на маховику двигуна. Несправність відноситься до поломки двигуна і не пов’язана безпосередньо з роботою приводу. На ймовірність наявності такої несправності може вказувати спрацьовування всіх робочих елементів стартера, розкрутка електродвигуна і переклад Бендикс в робоче положення, що фіксується по характерному клацання при повороті ключа запалювання.

  Для підтвердження вірогідності такої поломки слід зрушити автомобіль з включеною 3 або 4 передачею без включення запалення на 0,5 м. Це призведе до зміщення положення несправної частини маховика. Повторити запуск в штатному режимі поворотом ключа запалювання. Якщо мотор запускається, то необхідно перевірити стан маховика в умовах СТО.

  У технічно складних стартерах з планетарним редуктором можлива поломка зубів редуктора. При цьому потрібна заміна агрегату цілком. Планетарний редуктор не поставляється в якості запасної частини.

  Електрична частина. Якщо стартер дзижчить, але не крутить двигун, то несправність може бути локалізована у втягуючому реле. Втягує реле, змонтоване на корпусі стартера і мають клеми для електричного підключення, має дві обмотки:

  • втягує
  • яка утримує

  Призначення обмоток різний і тому вони створюють різне зусилля. Втягує обмотка призначена для замикання контактних п’ятаків і передачі напруги з акумулятора на щітки електродвигуна. Утримує. призначена для створення зусилля, достатнього для надійного зачеплення шестерні Бендикс і зубчастого обода маховика двигуна. Робота на холостому ході вказує на нормальне спрацьовування втягує обмотки і замикання контактів.

  При межвитковое замикання в утримує обмотці не відбувається фіксація Бендикс в робочому положенні і відбувається його викид із зачеплення. Крутний момент не передається на шатунно-поршневу групу і розкрутка двигуна не відбувається. Ремонт виконується заміною втягує реле. При відсутності окремо поставляється реле стартер замінюється цілком.

  Стартер не обертається при повороті ключа запалювання

  Проблема в основному пов’язана з електричним колом. Причиною виникнення несправності можуть бути наступні елементи:

  • контактна група замка запалювання
  • захисне реле
  • втягує реле
  • щітковий вузол електродвигуна

  Спочатку слід перевірити роботу реле стартера, розташованого в релейному блоці, замінивши його на завідомо справний. Реле стартера стандартне 4-х контактне. При достатньому навичці електричного монтажу можна використовувати реле будь-якого виробника, дотримуючись правильність підключення.

  Іншою причиною несправності є відсутність контакту дроту йде від реле стартера до реле, що втягує. При недостатній фіксації клеми відбувається випадання дроти з монтажного гнізда і не подається напруга на втягує і утримує обмотки реле, що втягує. усувається обжатием клеми і відновленням електричного підключення.

  Несправності втягує реле і щіткового вузла усуваються перебиранням стартера з виконанням заміни несправних деталей.

  З механічної боку можливий знос підшипників ковзання ротора стартера і «прилипання» його подалі від магнітів.

  Стартер крутить, а двигун не крутить

  У зв’язку зі зміною обсягу програми навчання, при підготовці на курсах водіння для отримання водійських прав різних категорій, при навчанні дуже мало часу приділяється конструкції автомобіля і, в тому числі, конструкції і принципам роботи двигуна внутрішнього згоряння.

  Нерозуміння призначення різних агрегатів двигуна і принципів їх роботи часто призводить до неправильного опису несправностей. Одним з таких описів є «стартер не крутить двигун».

  При такому описі несправності дуже важко зрозуміти, в чому ж дійсно причина. Особливо, якщо немає розуміння про рівень технічної грамотності автовласника. У деяких випадках такий опис несправності може означати, що електродвигун приводить в рух маховик і колінчастий вал двигуна, але не відбувається запуску.

  конструкція стартера

  Конструктивно стартер складається з трьох блоків:

  • електродвигун постійного струму
  • втягує реле
  • Бендикс (шестерня, передає крутний момент на маховик двигуна з обгінної муфтою)

  Електроживлення на обмотку електродвигуна подається не напряму від акумулятора, а через замок запалювання. При цьому, електричний струм при замиканні замку подається на обмотку реле, що втягує, викликаючи його спрацьовування і замикання контактів, розташованих усередині корпусу втягує котушки, з подачею струму з акумулятора автомобіля на щітки колектора електродвигуна через контактні п’ятаки, приховані під кожухом.

  Стартер крутить, не відбувається запуску

  Бувають ситуації, коли стартер крутить, а двигун не заводиться. У частині випадків причиною такої несправності може бути сам стартер, а саме, його технічний стан. Мотор електростартера складається з двох елемен6тов. статора і ротора.

  Ротор стартера закріплюється в корпусі стартера через підшипники ковзання. При зносі підшипника ковзання, запресованого в носок корпусу, який спрямований в бік маховика, відбувається зміна положення ротора і його залипання.

  При зносі в момент повороту замка запалювання збільшується споживаний електродвигуном струм, що призводить до різкого зниження напруги в бортовій мережі автомобіля. При зниженні до 9В відключається електронний блок системи управління двигуном і подача іскри на свічки запалювання не відбувається. Відповідно, стартер крутить, двигун не схоплює, так як немає іскри.

  Подібна несправність часто фіксується в мороз, але може бути не пов’язана з технічним станом самого стартера. Це буває обумовлено станом і зарядом акумуляторної батареї або в’язкістю застосовуваного моторного масла за умови нормального технічного стану самого двигуна. При цьому стартер може бути новим, він крутить, але схопити мотор не може.

  Через низький заряд акумуляторної батареї вся сила струму використовується для розкрутки електродвигуна і маховика силового агрегату. Відбувається зниження напруги і заряду не вистачає на подачу іскри або розкрутку паливного насоса для подачі бензину в камеру згоряння.

  При цьому при одноразовому запуску стану акумулятора може бути достатнім для розкрутки клонували до оборотів запуску. Стиснення паливо-повітряної суміші відбувається в достатній мірі, двигун готовий до запуску, але не схоплює через відсутність іскри або палива.

  Інших причин не запуску движка може бути знос деталей самого двигуна, який дозволить забезпечити стиснення ТВС або наявність опору провороту колінчастого вала, наприклад, при зносі наполегливих кілець. Це не відноситься до несправностей стартера.

  Найпростішою і легко усувати причини того, що ДВС крутиться, але не заводиться, є відсутність палива в баку або його занадто низький рівень. На деяких автомобілях паливний бак сконструйований таким чином, що при установці машини на пагорб при низькому рівні палива насос не в змозі захопити паливо і подати його в двигун. Вирішується простий доливкою бензину або солярки.

  запалювання

  Важливо повністю оглянути систему запалювання, адже це основна частина, яка дає пуск машині, будь то інжектор або карбюратор. На інжекторі важливо оглянути і перевірити модуль запалювання. Для перевірки потрібно надіти на зняту свічку кабель і притулити до двигуна. Якщо при запуску двигуна іскри не буде, проблема в модулі, його потрібно замінити. Та ж процедура виконується з котушкою запалювання на карбюраторному двигуні. Не буде зайвим перевірити стан свічок, якщо вони залиті, то їх потрібно замінити. І в кінці можна провести діагностику трамблера. На ньому не повинно бути нагару, відколу або тріщин.

  Проблеми з паливною системою

  Без подачі палива машина не зрушиться з місця, стартер крутиться, але запалення не відбувається (нічого запалювати). Насамперед, під час запалювання потрібно прислухатися до насоса. Якщо він під час роботи не шумить, то або згорів запобіжник, немає струму, або згорів весь мотор. Тому є два способи, лагодити або купувати новий елемент. Якщо проблема не усунулася, потрібно шукати поломку в іншому місці.

  Причини несправності автомобіля

  Перш ніж проводити ремонт, важливо зрозуміти в чому причина поломки. Не завжди це зробити легко, тому важливо дотримуватися точної послідовності. Потрібно проводити перевірку від малого елемента до більшого, і так поки знайдеться причина, по якій стартер не схоплює, і машина не заводиться. Ось основні причини, через які рух неможливо:

  • несправна електроніка.
  • Забита дросельна заслінка.
  • тсутствіе бензину або масла.
  • Неробочий або засмічений паливний насос.
  • Зіпсовані клеми на акумуляторі або його розрядка.
  • Непрацюючі свічки, або вийшов з ладу інжектор.

  Дані проблеми досить прості, але на них потрібно звернути належну увагу. Таким чином, можна зрозуміти, чи варто звертатися за допомогою в автомайстерню, або зайнятися проблемою самому. Якщо проведений огляд не виявив проблем, а транспорт і раніше не заводитися, то краще звернутися за допомогою в автосервіс.

  Були перераховані найпростіші причини відмови запуску двигуна. Але є більш серйозні поломки, через які не заводиться машина. На жаль, відразу визначити поломку практично неможливо. Для пошуку і виправлення неполадок знадобитися багато часу і вправності.

  паливні фільтри

  Досить часта проблема, чому стартер не схоплює. засмічений фільтр. Через нестачу палива процес запалювання неможливий, як і рух автомобіля. Все що потрібно. просто поміняти паливний фільтр. З урахуванням того що бензин далеко не кращої якості, домішки які в нього входять осядуть на фільтрі, що значно скорочує термін його служби.

  Проводка і акумулятор

  Якщо стартер крутиться і намагається схоплювати, але нічого не виходить, проблема може бути в несправної проводки, або згорілих запобіжниках. Також важливо перевірити заряд акумулятора і стан клем. Якщо клеми помутніли і вкрилися нальотом, потрібно добре прочистити контакти наждачним папером або напильником. Не буде зайвим продзвонити всі дроти, так як при довгій експлуатації цілком можливо, що трапився обрив.

  Також може бути порушена цілісність будь-яких деталей пов’язаних з електрикою. Якщо помічені сліди корозії на стартері або свічках, то слід їх замінити. Важливо знати, що якщо свічка вийшла з ладу, реле стартера буде марною деталлю. Тому, якщо на свічці є чорний нагар, пошкоджені або замаслені контакти, потрібно її замінити.

  Проблема може бути в котушці запалювання. Якщо під час повороту ключа стартер обертається, але не клацає, потрібно перевірити котушку на наявність іскри. Якщо кабель високої напруги пошкоджений, його потрібно замінити. Після заміни кабелю високо напруги котушка не включається? Потрібно замінити котушку.

  Стартер крутить, машина не заводиться: 6 причин несправності

  Стартер крутить машина не заводиться. проблема яка може збити з пантелику, адже іноді не зрозуміло, що робити в даній ситуації. І хоч стартер клацає і крутить, машина стоїть на місці. У статті вказуються основні причини поломки, а також способи як від них позбутися.

  Для того щоб боротися з проблемою, потрібно дізнатися її причину, тому доведеться повозиться. Перше що потрібно зрозуміти робочий стартер, чи ні. Те, що він крутиться, не означає що він робочий і машину можна з легкістю завести.

  Нескладно здогадатися, що проблеми зі стартером можуть створити складності на дорозі. Тому, якщо стартер не крутить важливо, як можна швидше позбутися від даної несправності.

  • виправити поломку самостійно;
  • звернутися за допомогою в автосервіс.

  Безсумнівно, у кожного способу є свої плюси і мінуси. Наприклад, для самостійної лагодження, потрібно досвід і вправність. Хоча домашній ремонт обійдеться дешево, немає гарантії що все буде працювати, до того ж є ризик остаточно зіпсувати деталь. І навпаки, в автосервісі завдяки сучасному обладнанню та досвідченому персоналу, є можливість полагодити реле в стартері. Якщо врахувати, що при невдалому ремонті потрібно заміна деталі на нову, вигідніше буде звернутися в автосервіс.

  Не витрачайте час даремно. скористайтеся пошуком Uremont і отримаєте пропозиції найближчих сервісів з конкретними цінами!

  Дросельна заслінка

  Якщо стартер і раніше крутиться, але не заводиться, не буде зайвим перевірити дросельні заслінки. Якщо вона забита, паливо буде погано проходити, і цього буде недостатньо для запалювання. Все що необхідно, це взяти очищувач для карбюратора і залізну щітку. Після виконання очищення, все потрібно продути за допомогою стиснутого повітря. Якщо у машини є бортовий комп’ютер, то після чистки заслінки необхідно оновити дані. Так як комп’ютер сам встановлює позицію заслінки від ступеня забруднення, таку процедуру слід виконувати після кожної очистки.

  інші неполадки

  Стартер працює і при цьому клацає, а мотор не може завестися? Проблема може бути в надлишку вологи під капотом. Все що потрібно зробити. перевести машину в таке місце, де немає вологи, і просушити. У тому випадку якщо двигун запустився, проблема була в зайвій волозі. Залишилося визначити від куди з’явилася волога, і постаратися усунути проблему.

  Цілком ймовірно, що бортовий комп’ютер видає помилку. Для усунення проблеми важливо провести повну діагностику, і при необхідності встановити нову прошивку. Після чого знову спробувати завести машину.

  І нарешті, проблема може бути в колінному валі. Сам вал може подавати неправильні сигнали про своє становище, а бортовий комп’ютер, в свою чергу буде вести неправильні розрахунки подачі палива. В результаті: стартер буде обертати, з характерним звуком клацань, але результату ніякого не буде.

  Отже, стартер працює і крутить, але при цьому машина відмовляється працювати і не заводиться. Можна скористатися порадами зі статті, або не мучитися і звернутися в якісний автосервіс.

  прийняті відповіді

   0Еслі чується тільки завивання стартера. не працює втягує реле. Якщо чується дзенькіт-тріск-хрускіт при провертанні стартера. то це неробочий Бендикс.
   .1не зовсім зрозуміло опис: «Не заводиться, стартер крутить, двигун навіть не намагається». Чи не намагається крутитися або не намагається завестися? Наскільки я зрозумів з опису, що стартер ДВС все таки обертає. Якщо так, то треба в першу чергу перевірити повірити подачу палива (чутно чи ні звук бензонасоса при включенні запалення), потім іскру (якщо немає, то цілком можливо датчик ДПКВ). Якщо іскра є, то перевірити ремінь ГРМ (відсунути кришку і подивитися чи обертається распредвал, могло зрізати зуби). Так, ще з’явилася думка: підгоріла контактна група, тобто контакти на стартер замикає, а на запалювання в режимі роботи стартера вже немає

  прийняті відповіді

  0 що щось схоже било.заменіл втягує і Бендикс, виявилося треба маховик міняти

  Плохо крутит стартер Одна из причин в автомобиле

  прийняті відповіді

  -2 Все в нормі. Всім дякую. Поставили нові форсунки від ВАЗика Siemens, новий фільтр, промили бак, залили свіжий бензин. На сервісі сказали: “ИМХО Сахару тобі в бак підсипали»

  прийняті відповіді

  -2 Здравсвуйте! У мене схожа проблема. Купив авто дружині, пробіг 62т. поміняв ГРМ, помпу, контактну групу (після першою не удачі при заведенні. вичитав на формі). Все було добре-заводилася. Тепер після дощу або який вогкості НЕ заводітся.Обратіл увагу заводиться коли в салоні тепло. Рано зранку не завезти! Заводиться після клацання реле бензонасоса. Реле міняв. Контакти КГ Плазуни. В зараз не заведення іскри немає! Після таких танців навколо машини знімаю клейму і чекаю прогріву салон. Заводиться з першого тику. Працює рівно. Обороти бере. Помилок не видає! Буває помилка при їзді «пробускі запалювання», дроти і свічки поміняв, але помилка все рівно через деякий час виявляється. Ще момент: якщо топтати педаль газу навіть не на ходу, то при скиданні чутно як в глушник «бубонить.», А потім може викинути помилку. Дружина їздить акуратно, помилка рідко вивалюється. Де копати як заводити !? Мізки у мене вже димлять))) Може бензонасос або фільтр ?

   0У мене був такий прикол. з 20. го клуча стартер чіпляв мотор. Думав втягуючий. поміняв. Нічого не змінилось. Зрозумів що стартер не включиться при непрацюючому втягуючому. Замінив бендекс. Результат ніякої. Раз 10 знімав стартер. на стенді все працює. На авто не чіпляє мотор, як ніби не дотягується до маховика. Плюнув купив новий стартер. Результат. все працює прекрасно. Що зі старим стартером не знаю. Загадка зі стартером та й не вирішена, але все одно буду вирішувати (так то він повністю включається) з принципу. Вже дуже цікаво стало.

  прийняті відповіді

  -1 з іммобілізатор не грає? я на днях включив, і забув потім півдня бігав згадував че не так.Она не заводиться, потім згадав що ІММО все псував)))

  Причина: дросельна заслінка

  Ситуація приблизно така ж, що і з паливним фільтром. Якщо забита заслінка, палива для роботи двигуна може не вистачати або воно взагалі туди надходити не буде. Заслінку можна чистити за допомогою очищувача карбюратора і щітки, після чистки необхідно продути дросельну заслінку стисненим повітрям.

  При чищенні дросельної заслінки варто пам’ятати, що на автомобілях укомплектованих бортовим комп’ютером, необхідно “привчити” систему до того, що заслінка знову чиста. Оскільки внаслідок забруднення бортовий комп’ютер самостійно встановлює заслінку в певне положення.

  Причина: паливна система

  Можливо, порушена подача палива. Спробуйте перевірити паливну систему на наявність порушень в роботі, починаючи від паливного насоса і закінчуючи карбюратором або інжектором, в залежності від того, що у вашій машині встановлено.

  Найбільш часто проблеми виникають в бензонасосі: спробуйте включити запалювання і послухати, чи працює електромотор бензонасоса. Якщо ви не чуєте шуму його роботи, то проблема саме в ньому. Можливо, моторчик згорів або на ньому немає напруги. Тоді необхідна заміна запобіжника або, в особливо складних випадках, заміна всього бензонасоса.

  У карбюраторних автомобілях ситуація з перевіркою бензинового насоса трохи складніша, тому що він приводиться в дію від розподільного. Щоб його перевірити, зніміть кінець шланга з впуску карбюратора і кілька разів качніть важіль ручної подачі палива. Якщо зі шланга не йде паливо. проблема в бензонасосі.

  Стартер крутить, але не схоплює, машина не заводиться: 5 причин такого явища

  06 листопада 2016 Категорія: Діагностика несправностей автомобіля

  Навіщо потрібен автомобіль? Якщо не вдаватися в ліричні відповіді на кшталт “для душі”, “заради статусу” і іншого. для того, щоб на ньому їздити. А для цього як мінімум машину потрібно завести.

  У будь-якого автовласника часом виникають проблеми зі стартом двигуна. Найчастіше проблема полягає в несправному стартере. Але що якщо стартер крутить, але не схоплює, машина не заводиться? У даній статті ми розглянемо основні причини виникнення подібних несправностей, а також дамо кілька порад, як їх усунути і уникнути в майбутньому.

  Для початку, необхідно переконатися в тому, що стартер дійсно справний. Для цього послухайте звук його роботи. Якщо в звуці чути перебої, отже, недостатньо добре стикаються контакти стартера. Можливо, зносилися щітки або окислилися контакти електроприводу. Якщо ж ви недавно міняли стартер і тут почалися проблеми, цілком ймовірно, що при складанні на стартер була встановлена ​​неякісна проводка. Найчастіше таке відбувається при покупці неоригінальних запчастин.

  До речі, якщо у вас втягує реле клацає, але стартер не крутить, то радимо прочитати статтю, перейшовши за цим посиланням. Ми також сподіваємося, що цей матеріал виявиться для вас корисним.

  Якщо ж стартер в порядку, але машина все одно не заводиться, спробуйте перевірити свій автомобіль у відповідності з алгоритмом, представленим нижче. Цілком ймовірно, що ви знайдете причину несправності.

  Причина: паливні фільтри

  В принципі це можна було б віднести до попереднього пункту, якби не частота, з якою ця несправність виникає. Стартер крутить, але не схоплює, машина не заводиться, можливо, двигуну не вистачає палива в результаті засміченості паливного фільтра. Адже про якість сучасного бензину і домішках в ньому можна і не говорити. Про це чули навіть новачки-автолюбителі.

  Причина: система запалювання

  Насамперед перевірте, чи не залиті чи свічки. Вийміть свічки і перевірте, чи є на них іскра. Для цього надіньте на викручену свічку високовольтний провід, притулите свічку до двигуна і спробуйте його завести. У разі відсутності іскри буде потрібно замінити або модуль запалювання на інжекторі, або котушку запалювання на карбюраторному двигуні. Не обходить увагою і трамблер, хоча б огляньте його зовні. Кришка повинна бути цілою, без сколів і тріщин, нагар також повинен бути відсутнім.

  Причина: АКБ, проводка, клеми

  Власне справність самого стартера ще не означає, що справна вся інша електросистема автомобіля. Перевірте, чи не сів акумулятор, що не окислені клеми. Несправності і обриви в електропроводці також можуть стати причиною того, що двигун відмовляється запускатися. Наприклад, міг відірватися провід, який йде до генератора або від позитивної клеми акумулятора на харчування контролера.

  Досить часто це не дає позитивного результату. Тому нижче ми наведемо список причин, через які двигун може не запускатися, хоч вони і виникають значно рідше:

  • Порушена цілісність запобіжників. Чи не найчастіша поломка, але часом двигун не запускається саме тому.
  • Корозія деталей. Особливу увагу слід звернути на пристрої, що мають відношення до електричної мережі автомобіля, наприклад, той же стартер. Також перевірте, чи немає корозії на свічках.
  • Зверніть увагу на колір нагару на свічках. В процесі роботи двигуна його освіту неминуче, але нагар повинен бути світло-коричневого кольору. Якщо нагар чорний. свічка підлягає заміні. Також неприпустимо використання свічок з пошкодженими або замасленими контактами.
  • Немає іскри на котушці запалювання. В даному випадку перевіряємо дріт високої напруги, можливо, порушена його цілісність. В такому випадку провід підлягає заміні. Якщо він в порядку, ймовірно, несправна сама котушка запалювання.
  • Конденсат під капотом. Часом наявність зайвої вологи заважає запуску двигуна. Поставте авто в сухе місце, відкрийте капот і почекайте, поки волога випарується. Після цього пробуйте запустити двигун. Якщо спроба увінчалася успіхом, постарайтеся з’ясувати, звідки взялася зайва волога під капотом.
  • Проведіть діагностику бортового комп’ютера. Цілком ймовірно, що включений іммобілайзер. В цьому випадку запуск двигуна просто заборонений.
  • Перевірте, чи справний датчик колінчастого вала. Він може подавати в бортовий комп’ютер невірну інформацію про те, в якому становищі знаходиться колінчастий вал. Може відбуватися утворення горючої суміші невірного складу. В результаті стартер крутить, але не схоплює, машина не заводиться.

  Для ефективної роботи двигуна автомобіля потрібен ретельний і правильний догляд. Регулярно проводите профілактичні огляди, міняйте витратні матеріали, стежте за станом своєї машини. Також не відкладайте візит на станцію технічного обслуговування, якщо ваша машина раптом почала вередувати. Це дозволить не тільки уникнути більш серйозних несправностей, а й не допустити їх в майбутньому.

  Також дивимося відео, яке особливо буде корисно для новачків: що робити, якщо стартер крутить, а машина не заводиться.

  Після повороту ключа запалювання стартер клацає, мотор стартером не крутиться

  Якщо двигун не заводиться від стартера, тоді висока ймовірність появи різних несправностей даного пристрою. Однією з частих поломок стартера є те, що стартер клацає або дзижчить, але не крутить двигун. Іншими словами, водій повертає ключ запалювання і чує виразні клацання або гул стартера замість запуску мотора (колінвал від стартера не крутиться). Далі ми розглянемо основні причини, за якими стартер клацає, але двигун не прокручується.

  Клацання, які чує водій при спробі завести двигун, є клацанням тягового реле стартера. Зазначене реле стартера конструктивно включає себе два типи обмотки. Одна з обмоток називається втягує, інша отримала назву утримує.

  Клацання стартера при запуску означає те, що клацання виходять з тягового реле. Так відбувається через те, що втягує обмотка здійснює втягування сердечника реле, але в результаті зниженого напруги на утримує обмотці відбувається відпускання сердечника.

  Така несправність супроводжується зазначеним клацанням стартера, що фактично є клацанням тягового реле. Додамо, що тягове реле (втягує) має схожу конструкцію і принцип роботи на більшості транспортних засобів незалежно від марки і моделі автомобіля.

  Скутер не заводится со стартера, но заводится с лапки. Решение.

  Стартер клацає або дзижчить, але двигун не схоплює: основні причини несправності

  Якщо має місце несправність, яка проявляється у вигляді клацань стартера в момент запуску двигуна, тоді аналіз характеру клацань може вказати на причини поломки. У тому випадку, якщо тягове реле стартера клацає постійно:

  • акумуляторна батарея розряджена, необхідно провести перевірку зарядного струму;
  • слід перевірити затяжку клем АКБ;
  • виникли проблеми з «масою», потрібна перевірка місця контакту маси з кузовом або ДВС, можливо знадобиться реалізація додаткової размінусовкі;

  Якщо стартер клацає тільки один раз і не крутить двигун, тоді можливо наступне:

  • недостатнє кріплення тягового реле до корпусу стартера;
  • відбулося підгоряння контактів в тяговому реле стартера;
  • несправність пов’язана з поганим контактом «маси»;
  • сталася поломка стартера;

  Відсутність несправностей тягового реле стартера вкаже на те, що далі необхідно зняти сам стартер для детальної діагностики. Відзначимо, що стартер клацає, але не крутить як через поломок втягує реле стартера, так і в результаті власних несправностей. Найбільш поширеними є:

  • силовий провід, який йде від обмоток стартера до тягового реле, може отгорать;
  • стався критичний знос щіток стартера. В такому випадку щітки вимагають заміни;
  • виникає заклинювання якоря стартера через знос втулок стартера. Втулки стартера потрібно замінити;
  • відбувається замикання обмотки якоря стартера, а також обрив або замикання обмоток статора;

  Також слід окремо згадати такий елемент, як Бендикс стартера. Бендикс може бути деформований або має місце поломка вилки приводу Бендикс. Ще однією проблемою, яка пов’язана з Бендиксен стартера, є пошкодження його зубів. Забій зубів Бендикс означає, що пристрій не може увійти в зачеплення з зубами на вінці маховика.

  Ще Бендикс пов’язаний з сердечником втягує за допомогою спеціальної вилки. Відсутність зачеплення Бендикс з зубами вінця маховика означає, що в цьому випадку не відбудеться повного втягування в обмотку тягового реле в момент включення. В результаті так званий «п’ятак» не зможе здійснити замикання силових контактів реле для подачі живлення на електромотор стартера.

  Почему Хонда не заводится с (без) АКБ, с эл. стартера

  Стартер клацає, але двигун не крутиться

  Стартер автомобіля являє собою електродвигун, який живиться від АКБ. Завданням стартера є входження в зачеплення з маховиком двигуна внутрішнього згоряння для провертання колінчастого вала і подальшого запуску мотора. Під час зачеплення з маховиком (гальмівний момент) автомобільний стартер приймає на себе електричний струм близько 350 А.

  Ваш пристрій живиться нетривалу роботу, тривалий обертання стартера значно скорочує його ресурс. Відзначимо, що повністю справний двигун заводиться від стартера практично відразу, без необхідності довго обертати коленвал. У холодну пору року допускається до 2 спроб запуску ДВС від стартера.

  Як самому перевірити тягове реле стартера

  Перевірити тягове реле стартера своїми руками можна за допомогою автотестера. Для цього спочатку необхідно здійснити завмер напруги від АКБ на контакті стартера. Після цього щуп тестера під’єднується до виходу стартера, після чого необхідно включити запалювання і повернути ключ в положення «старт».

  Під час замірів потрібно звернути увагу на наступне: якщо виміри на вході показують напругу, яка відповідає нормальному заряду батареї, але в разі необхідності зливу тягового реле на виході напруга падає в 2-3 рази, тоді висока ймовірність підгоряння силових контактів втягує реле.

  Якщо ж напруга на вході відповідає напрузі зарядженої АКБ і аналогічний показник напруги відзначається на виході тягового реле, тоді контакти тягового реле в повному порядку. Це говорить про те, що поломка сталася в стартері. У першому випадку тягове реле слід розібрати, після чого слід зачистити контакти, а також почистити Плазуни пластину. Нерозбірне тягове реле слід замінити на нове або свідомо справний пристрій. У другому випадку знадобиться зняття стартера для детальної діагностики і виявлення несправностей пристрою.