Яке масло в мотор LADA Granta

питання:

Хочу долити масло в Niva тревел пробіг 1500км не знаю яке масло залито із заводу підкажіть будь ласка

відповідь:

Доброго дня. Вимог з промивки двигуна при переході на інший тип масла немає. Промивання застосовується для зняття лакових відкладень, що виникають на деталях двигуна в процесі експлуатації. Це скоріше профілактичний захід. В якості промивної рідини АВТОВАЗ рекомендує РОСНЕФТЬ EXPRESS або ТНК ПРОМО ЕКСПРЕС. З повагою, Лютов Олексій, сервіс LADA.

питання:

Доброго дня. Чи підійде масло Kinetic Hypoid в КПП АМТ а / м Vesta? Який необхідний клас для такої КПП?

питання:

Вітаю! ВАЗ 219220, 2015 р, пробіг 24000. Чи треба міняти ремінь ГРМ після закінчення часу? Зовні ремінь в нормальному стані.

відповідь:

Доброго дня. Виробник рекомендує використовувати для роботизованих коробок АМТ масло РОСНЕФТЬ KINETIC з в’язкістю по SAE 75W-85, рівень якості API GL-4 З повагою, Лютов Олексій, сервіс LADA.

відповідь:

Доброго дня. Даних по першій заправці на заводі виробнику у нас немає. В цей двигун виробник рекомендує заливати масло LADA Professional напівсинтетичне, в’язкість по SAE 5W-40, рівень якості API SL, або масло LADA ULTRA синтетичне, в’язкість по SAE 5W-40, рівень якості API SN. Для вариаторной коробки передач використовується масло Nissan ELFMATIC CVT. З повагою, Лютов Олексій, сервіс LADA.

Вибір моторного масла для автомобіля «Lada Granta»

Для нормальної і довгої роботи двигуна кожного автомобіля важливо, як власник за ним дивиться. Це і своєчасна заміна всіх расходников, і заміна моторного масла після закінчення певного пробігу. Для кожного типу моторів є свій пробіг, при якому двигун в повній мірі виконує своє призначення. Сьогодні ми поговоримо про підбір правильної моторної мастила для автомобіля «Lada Granta». Модель «Granta» була представлена ​​покупцям з двома двигунами: 8-ми клапанним і 16-ти клапанним 1,6 літровими бензиновими двигунами.

Какое масло лить в двигатель ВАЗ ЛАДА Веста, Х-РЭЙ, Гранта. РЕШЕНО!!!

Відповідно будемо розглядати особливості підбору моторного масла для бензинових силових агрегатів. В інструкції з експлуатації зазначено, що мастило для двигуна «Granta» повинна мати рівень допуску по API SL, SM або SN. Властивості даних показників означають, що для цього силового агрегату можна використовувати як напівсинтетику, так і синтетику. Про те, які моделі і яких виробників потрібно вибирати, поговоримо далі.

Рекомендації і правильний вибір моторної мастила для «Lada Granta»

Виробник АвтоВАЗ з заводу в автомобіль моделі «Granta» з 16-ти клапанним силовим агрегатом заливає моторну мастило Роснефть Premium Service 5W-30. Для цього ж мотора АвтоВАЗ рекомендує використовувати 2 моделі змащуючого речовини. Перше. це заводське Роснефть Premium Service 5W-30, і друге. Shell Helix HX8 5W-30 або Shell Helix HX8 5W-40, в залежності від погодних температурних показників регіону, де використовується авто. З першою зміною змазує рідини 16-ти клапанного двигуна ви зіткнетеся через 2500 кілометрів після отримання транспортного засобу з дилерського центру.

У 8-ми клапанний мотор виробник спочатку заливає масло Роснефть Maximum Service 10W-40. З першої заміною масла 8-ми клапанного силового агрегату ви зіткнетеся через 2000 кілометрів після покупки «Granta». Проблема під час вибору продукту для зміни полягає в тому, що потрібні нафтові продукти компанії Роснефть не представлені в каталогах продавців автохімії. І автовласникам залишається використовувати тільки аналоги. Для заміни на двигуні «Lada Granta» АвтоВАЗ представив цілий ряд аналогів:

 • Лукойл Люкс 10W-40;
 • LUXE Hit 10W-40;
 • LUXE Best 10W-40;
 • Новойл-Супер 5W-30 (40) / 10W-30 (40) / 15W-30 (40) / 20W-40 (50);
 • SibiMotor Супер 15W-40 / 10W-40;
 • Mobil 1 ESP Formula 5W-30;
 • Mobil Super 3000 X1 5W-40;
 • Mobil Super 2000 X1 5W-40;
 • Mobil 1 Peak Life 5W-50;
 • ZIC A Plus 10W-30 (40) / 5W-30;
 • Total Quartz 9000 5W40;
 • Total Quartz 7000 10W40;
 • Total Quartz 9000 0W30.

Для доливання виробником рекомендується використовувати їх же. Головні переваги використання аналогів, рекомендованих виробником:

 • представлені моделі пройшли тестування і не показали шкідливого впливу на роботу силового агрегату;
 • запобігання утворенню шламових відкладень в циліндропоршневої групі, особливо при великих пробігах;
 • забезпечують надійний захист при всіх можливих режимах їзди;
 • відсутність проблем з експлуатацією машини в будь-який час року.

Термін використання моторних масел бензиновими моторами

Бензинові двигуни по своїх особливостях потребують зміни змащуючого речовини в середньому раз в 15000. 20000 кілометрів пробігу. Різниця в 5000 кілометрів з’являється через різницю в режимі експлуатації і навантажень на автомобіль, які є індивідуальними. Відповідно, чим більше навантаження, тим частіше повинні включати заміну масла.

масло, мотор, lada, granta

Вибір власників «Lada Granta»

Звичайно, трапляються такі водії, які знають краще виробника, яку мастило слід використовувати, але через тривалий термін експлуатації транспортного засобу починають шукати на різних форумах, чому їх автомобіль не зупиняється на вживанні пального, а починає ще пожирати і моторне масло. Потім через деякий час проводять ремонт силового агрегату свого залізного друга, витрачають багато часу і коштів, ну і, врешті-решт, приходять до висновку, що, напевно, виробник думав, на чому його продукт буде довше працювати, і починають використовувати аналоги, які були представлені в керівництві.

Яке масло лити в Granta (моторне)

Мотор. серце автомобіля за станом якого потрібно постійно стежити. Щоб двигун працював довго і надійно слід правильно його експлуатувати і вчасно міняти масло. А ви знаєте, яке вибрати моторне масло для LADA Granta?

Які двигуни на Granta встановлює АвтоВАЗ?

КАКОЕ МАСЛО залить в двигатель ВАЗ (ЛАДА): Гранта, Калина, Приора, Веста, Х Рей, 4х4(Нива, Урбан)

 • ВАЗ-11183-50 (1,6л., 8кл., 82 к.с.)
 • ВАЗ-11186 (1,6 л., 8кл., 87 к.с.)
 • ВАЗ-21116 (1,6 л., 8кл., 90 к.с.)
 • ВАЗ-21126 (1,6 л., 16кл., 98 к.с.)
 • ВАЗ-21127 (1,6 л., 16кл., 106 к.с.)

Системи змащення всіх двигунів, що встановлюються на автомобілі LADA Granta, принципово однакові по конструкції. Відмінність системи змащення двигуна ВАЗ-21126 від інших. в наявності в голівці блоку циліндрів каналів підведення масла до гидротолкателям приводу клапанів.

Коли міняти масло на Granta? Завод виробник рекомендує виконувати першу заміну моторного масла на новому або минулому капітальний ремонт двигуні через 2-3тис.км. пробігу. Після цього, моторне масло на Granta слід міняти один раз в рік або через кожні 15 000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

Який обсяг масла в двигуні Granta? Обсяг масла в системі змащення двигуна 3,5 л., Але близько 500мл. масла після злиття все одно залишається в системі, тому виконуючи заміну масла рекомендується заливати близько 3 л. нового масла. Після декількох хвилин роботи мотора слід перевірити рівень масла, і при необхідності долити його, щоб відмітка на щупі була між рівнями «МІН» і «МАКС».

Яке масло заливати в Granta? Ми рекомендуємо Вам дотримуватися рекомендацій заводу виробника: в систему змащення двигуна слід заливати масло для бензинових двигунів, відповідне групі SJ або SL за класифікацією API (Б5 / ДЗ за класифікацією ААІ або АЗ / ВЗ за класифікацією АСЕА). В’язкість масла по SAE вибирайте відповідно до кліматичних умов.

масло, мотор, lada, granta

Яке масло в LADA Granta з заводу? Щоб сказати точно, слід перевірити під капотом наявність бирки з написом. Зазвичай використовується моторне масло Лукойл (напівсинтетика або мінеральне).

Про витрата масла Granta. Споживання деякої кількості моторного масла (до 1л. На 1000 км.) При звичайній експлуатації двигуна. це нормальне явище. Кількість споживання залежить від в’язкості масла, якості масла і умов експлуатації автомобіля. Наприклад, при водінні на високих швидкостях і частому прискоренні то витрачається більше масла. Також варто враховувати, що новий двигун споживає більше масла, так як його поршні, поршневі кільця і ​​стінки циліндрів ще не притерлися.

ВАЖЛИВО! В опитуванні йдеться про олію для двигунів: ВАЗ-11183-50 і ВАЗ-11186 (1,6 л., 8кл., 87 к.с.), опитування для двигунів ВАЗ-21116 (1,6 л., 8кл., 90 л. С.), ВАЗ-21126 (1,6 л., 16кл., 98 к.с.) і ВАЗ-21127 (1,6 л., 16кл., 106 к.с.) дивіться в гілці Пріори.

Яке масло лити в Granta 8кл? Чи потрібно міняти масло в 2000.3000 пробігу?

Важко вибрати масло в наш час, величезний вибір, багато підробок. Коли у мене була Kalina 16 кл 1.4 з пробігом більше 100тис, лив йшов 10на40, двигун працював рівно, гидрики не стукали, правда в сильні морози запуск був важкуватий, але запускалася. Читав, що в новий і не обкатаний движок потрібно лити масло синтетику 5на40, так як йде притирання, я не експерт, але приблизно розумію про що йдеться. Прочитавши купу інформації виділив пару масел по співвідношенню ціна і якість: 1.Shell helix 5w402.mobil3.zicВот хотів би запитати у вас якесь масло ллєте ви? І чому? Чи є наочний приклад, як масло вплинуло на стан двигуна? Як часто міняєте?

LADA Granta 2018, двигун бензиновий 1.6 л., 86 л. с., передній привід, механічна коробка передач. витратні матеріали