Як зняти фару Ford Focus 2 рестайлінг

Як зняти фару на другому Фокусі? Та дуже просто!

Насамперед відкриваємо капот і відкручуємо єдиний кріпильний шуруп. Всі інші елементи кріплення виключно пластикові і не вимагають відкручування, досить просто їх відщепнути. Якщо вручну не виходить, можна допомогти собі викруткою.

зняти, фара, ford, focus, рестайлінг

Як зняти передню фару Ford Focus? Як замінити лампочку в фарі на Фокусі?

Для того щоб замінити лампочки в фарах на Ford Focus 2 їхати на СТО зовсім необов’язково, все що необхідно. торцевий на “8”, кілька хвилин вільного часу і “прямі руки”. У цій статті я розповім, як зняти передню фару на Фокусі, ну і природно, як замінити лампочки у фарі (ближній, дальній, поворот).

Как снять переднюю фару Форд Фокус 2 рестайлинг.

Заміна лампочок в фарі Ford Focus

Коли фара знята, приступимо до заміни лампочки.

Далі необхідно від’єднати штекер живлення блок-фари, він кріпиться на пластикові застібки, які легко відстібаються звичайним натисканням.

Завдяки розумному підходу автовиробника до питання освітлення автомобіля і його захисту, всередину фари нічого не проходить, там, як ви бачите, сухо і чисто. А справа все в самому звичайному гумовому ущільнювачі, який виробник не пошкодував для свого авто. Під час заміни будьте обережні, щоб не пошкодити цей ущільнювач.

Підготуйте нову лампочку. Важливо не переплутати лампочки, лампа дальнього світла розташована з правого боку, ближнього. з лівої.

Как снять передние фары и поменять все лампы. Ford Focus II рестайлинг.

Щоб витягнути лампочку потрібно стиснути два вусики, які розташовані з боків штекера.

Щоб замінити лампочку дальнього або ближнього світла, потягніть металеву скріпку вниз, поступово звільняючи її з гачка, поверніть в сторону.

При установці лампочки на місце стежте за тим, щоб вушка на лампочці збіглися з посадочними місцями в відбивачі. В кінці необхідно застебнути скріпку.

Для заміни лампочки в повороті, необхідно дістати стару лампочку, робиться це в такий спосіб. Поверніть підставу лампочки проти годинникової стрілки, після чого дістаньте лампочку і зробіть її заміну.

На цьому заміна лампочок може вважатися закінченою, збираємо все в зворотному порядку і виконуємо перевірку працездатності замінених лампочок.

Інструкція. знімаємо фару на Ford Focus

Отже, блок-фару на другий версії Ford фікус можна в такий спосіб.

Обесточьте автомобіль і зніміть мінусову клему з АКБ.

Заздалегідь підготуйте ключ типу «Торкс» з розмірністю на «25» і викрутку з плоским наконечником. Можливо, зовнішній вигляд вашої фари може дещо відрізнятися від наведених на малюнку, але і в цьому випадку процедура демонтажу блок-фари буде абсолютно ідентичною.

Натисніть на фіксуючу клямку, расстикуйте штекер, який з’єднує електроланцюг блок-фари. і повністю витягніть корпус фари.

Після проведення необхідних ремонтних або рестайлінгових робіт проведіть збірку конструкції в зворотному порядку.

Ford Focus Hatchback Fordbox Car 2006 року на DRIVE2

У нашій повсякденній роботі періодично потрібно зняти скло з фари при цьому не пошкодивши ні один елемент деталі, проте не завжди це виявляється просто, так як скло щільно посаджено на клей і герметик.

Для вирішення цього завдання ми звернулися до інтернету і перевірили один з відеороликів, в якому показали як це зробити, маючи підручні засоби.

І так для даної операції нам потрібно: 1. Картонна коробка відповідного размера2. Монтажний фен3. Нож4. Прямі рукі5. Чи не велика кількості терпенія6. Фара

Для початку ми беремо коробку потрібного розміру, заклеює все отвори якщо такі є, і укладаємо в неї фару склом до далекої стінці.

Закриваємо, заклеює скотчем і вирізаємо в нижній частині отвір для фена.

Вставляємо фен, так щоб основний потік гарячого повітря не потрапляло на саму фару, інакше можна все зіпсувати. Далі чекаємо поруч і доглядаємо за тим, що відбувається 5-10 хвилин в залежності від обсягу коробки.

По закінченню часу, розкриваємо коробку і не хитрими рухами відокремлюємо корпус фари від скла, клей і герметик повинні легко відходити.

У нас все вийшло з другого разу (в перший раз рано дістали боялися перегріти) на прикладі фари Land Cruiser (200) 2013 року. На наш погляд з фарами інших марок має так само все вийде.

Як зняти і розібрати фару на рестайлинговом Ford Focus 2

Рестайлінговий Ford Focus 2 вийшов на наш ринок в 2008 році і випускався аж до появи автомобілів третього покоління в 2011-му. Перше, що явно відрізняло рестайлінговий Focus другого покоління від дорестайла, це фари головного світла. Власне, начинка фар залишилася колишньою, змінилася тільки форма і архітектура. Сьогодні розберемося в тому, як зняти і розібрати передню фару рестайлінгового Ford Focus 2.

Далі, фара тримається на «засувках». Вони легко відщіпає. Зазвичай, вони легко відпускають фару, якщо її потягнути на себе. Але, якщо немає. скористайтеся викруткою.

як замінити лампочки передньої фари Ford Focus

Заміна лампочки габариту передньої фари Ford Focus 2

Заміна лампочки ближнього світла передньої фари Ford Focus

(Дивись фото вище) Тепер, від’єднайте штекер живлення блок-фари. Червоними стрілками позначені 4 застібки захисної кришки фари, під якою і знаходяться лампочки. Їх потрібно відщепнути, придавлюючи вушка вниз.

Як видно на фото внизу, і сама кришка (зсередини) і внутрішня частина фари чисті і сухі. Це завдяки гумовому ущільнювача кришки. Прослідкуйте за її цілісністю.

Заміна ламп проводиться дуже дбайливо. Ми бачимо лампочку дальнього світла з правого боку, лампочку ближнього світла зліва, регулювальний моторчик фари і лампочку габариту, виділену червоним колом.

заміна лампочки дальнього світла передньої фари

На її штекері знаходяться два вусики з боків, стисніть їх пальцями і витягніть лампочку. Коли замініть лампочку і вставите її в гніздо фари, якщо буде хитатися. проверніть за годинниковою стрілкою, тримаючи за штекер.

як самому поміняти габаритну лампочку

Для заміни лампочки далекого або ближнього світла, відтягніть сталеву скріпку вниз, звільняючи її з гачка і відверніть в сторону (фото внизу).

Заміна лампочки дальнього світла своїми руками

Заміна лампочки ближнього світла своїми руками

Коли будете вставляти її на місце, прослідкуйте, щоб вушка на самій лампочці збігалися зі своїми посадочними місцями в відбивачі і застебніть скріпку.

А для того, щоб дістати лампочку поворотника, поверніть підставу лампочки проти годинникової стрілки і вийміть лампочку. На неї не приєднується штекер.

Лампочка поворотника передньої фари фф2

За весь час я проводив заміни ламп двічі, взимку. По черзі згоріли лампочки ближнього і дальнього світла. Через перевантаженість електромережі машини: грубка, обігрів сидінь, підігрів заднього стекласвет фар і противотуманок. А поставив стандартні лампочки для Ford Focus 2. Більше не горів

Як зняти фару на Ford Focus 2: Інструкція і Відео!

Справний стан фар на вашому Ford Focus 2 необхідно не тільки для того, щоб впевнено почувати себе на трасі, але і для того, щоб дотримуватися вимог ПДР, розпорядчих вмикати освітлення в певний час доби і при пересуванні по дорогах встановленого типу. До того ж, якісна робота фар необхідна для забезпечення безпеки руху вашого автомобіля в темний час доби і в умовах поганої видимості. При установці лампочок в блок фари моделі Ford Focus другого покоління необхідно керуватися немає тільки особистими бажаннями, але і необхідними технічними характеристиками. а також існуючими правилами роботи світлових приладів автомобілів.

Також здійснити демонтаж блок-фари на Ford Focus другого покоління можна і тому випадку, якщо ви побажаєте провести легкий рестайлінг або тюнінг вашого автомобіля. Можливо, вам захочеться поміняти лампочки як ближнього, так і дальнього освітлення на більш ефективні або яскраві.

Операція зі зняття блок-фари на другому поколінні моделі Ford Focus досить проста і може бути проведена навіть непідготовленим водієм з низькими технологічними навичками. Для її проведення вам буде потрібно практично не більше десяти хвилин. Однак після її здійснення ви зможете повною мірою насолодитися якісним освітленням дорожнього полотна і не пропустіть жодної вибоїни на трасі.

Розбираємо фару в кузові рестайлінг

Зняття плафона лампи, відділення його від корпусу і рефлектора. крайній захід, але іноді буває необхідність і в цьому. Наприклад, для очищення рефлектора від бруду або матового осаду, для очищення плафона фари, для модернізації архітектури фари (установки линзованной оптики). Щоб розібрати фару, можна піти двома шляхами. або нагрівати герметик, на який посаджений плафон, або зрізати герметик по периметру фрезою від гравера.

Нагрівати фару краще і безпечніше будівельним феном при температурі потоку повітря від 250 до 350 градусів.

Працювати легше вдвох. один прогріває шов, другий скальпелем або гострим ножем підрізає теплий герметик по периметру, відтягуючи плафон від корпусу. Після роботи з фарою її слід ретельно продути від стружки і залишків герметика, очистити місце стику від старого герметика, знежирити стик плафона і корпусу і склеїти фару, використовуючи будь-який високотемпературний герметик.

Як зняти фару Ford Focus 2 рестайлінг

Розбираємо фару в кузові рестайлінг

Зняття плафона лампи, відділення його від корпусу і рефлектора. крайній захід, але іноді буває необхідність і в цьому. Наприклад, для очищення рефлектора від бруду або матового осаду, для очищення плафона фари, для модернізації архітектури фари (установки линзованной оптики). Щоб розібрати фару, можна піти двома шляхами. або нагрівати герметик, на який посаджений плафон, або зрізати герметик по периметру фрезою від гравера.

Нагрівати фару краще і безпечніше будівельним феном при температурі потоку повітря від 250 до 350 градусів.

Працювати легше вдвох. один прогріває шов, другий скальпелем або гострим ножем підрізає теплий герметик по периметру, відтягуючи плафон від корпусу. Після роботи з фарою її слід ретельно продути від стружки і залишків герметика, очистити місце стику від старого герметика, знежирити стик плафона і корпусу і склеїти фару, використовуючи будь-який високотемпературний герметик.

Знімаємо фару головного світла на Ford Focus 2

Демонтаж передньої фари рестайлінгового другого фокуса не особливо відрізняється від зняття фари на старих автомобілях. На все. про все у нас піде не більше 15 хвилин, включаючи заміну всіх ламп.

По-іншому замінити лампи і не вийде, а якщо і вийде, то задоволення від роботи ми не отримаємо. Тому беремо довгу тонку викрутку з плоским шліцом, біту Torx T-30, одягаємо х / б рукавички чистіше і закочує рукави:

    Битою Торкс Т-30 відкручуємо головний саморіз кріплення фари. Він знаходиться приблизно по центру корпусу фари і закручений в поперечину моторного відсіку.

заміна ламп

Коли фара у нас в руках, можна займатися заміною ламп. Штатні лампи, які встановлені з заводу, мають такі параметри і індекси:

  • жовта лампочка покажчиків поворотів PY21W, її потужність 21 Вт;
  • лампа ближнього світла з цоколем Н7 має потужність 55 Вт;
  • Н1 і потужність 55 Вт. це параметри лампи дальнього світла;
  • в габаритних вогнях світить 5-ватна лампа W5W.

Лампа покажчика поворотів змінюється після демонтажу заглушки, яку провертає проти годинникової стрілки і знімаємо. Лампа виймається разом з патроном, після чого лампа провертається і виймається. Заміну ламп ближнього світла починаємо з демонтажу гумової кришки на корпусі фари, потім натискаємо на язичок фіксатора і знімаємо контактну колодку. Тримаємо лампу за контакти і виймаємо з корпусу фари. Так само знімається лампа дальнього світла. Патрон з лампою габаритів виймається, якщо провернути його проти годинникової стрілки.

Поради

Клей повинен остигати не менше 24 годин, при цьому під час сушіння бажано використовувати струбцину для більш щільного прилягання плафона до корпусу. Після висихання герметика його залишки зрізують гострим ножем. Всім яскравого світла фар і удачі на нічних і денних дорогах!