Як замінити лампочку Renault Sandero Stepway

Грамотна настройка понад усе

Коли все освітлення Renault Sandero працює справно, але нарікання все ще залишаються, слід задуматися про регулюванню світлового променя, яка дозволить більш ефективно налаштувати освітлення свого Renault Sandero Stepway. Зробити це нескладно: досить озброїтися хрестової викруткою і декількома хвилинами вільного часу.

Регулювання ламп необхідно проводити в сутінках або темряві, або ж загнати машину в гараж. Так буде зрозуміліше, куди спрямований світло.

лампочка, renault, sandero, stepway

Заміна лампи ближнього світла на Renault Sandero Stepway

Рано чи пізно будь-який автомобіліст стикається з необхідністю заміни ламп, які раз у раз перегорають через вплив перепадів температури, вологи та інших несприятливих чинників. Сьогодні ми розповімо, як робити настроювання фар на Renault Sandero Stepway і докладним чином висвітлимо питання заміни перегорілих витратних матеріалів задньої і передньої ілюмінації автомобіля.

Погляд з фронту

Заміна задньої оптики є нітрохи не більшу складність, ніж робота над ходовими вогнями або фарами.

Все, що необхідно знати при заміні витратних матеріалів в задніх ліхтарях. простір багажного відсіку має бути максимально вільним для зручності роботи.

 • Спершу необхідно відкрити кришку багажника і звернути увагу на лючок в стінці, який веде до цоколю заднього ліхтаря. Досить підчепити гачок, який зачіпає гнучку кришку до корпусу. Робити це варто вкрай обережно, щоб не пошкодити і без того крихку деталь, яка на Renault Sandero Stepway коштує не так вже дешево.
 • Цоколь задніх ліхтарів очікувано підключається до проведення Renault Sandero Stepway колодкою, яку також необхідно завчасно від’єднати.

непросте питання

Зміна лампи ближнього світла для власника Renault Sandero. практично регулярна процедура.

Це не дивно, адже при такій ціні виробник просто не залишив собі можливості встановити більш довговічний галоген або ксенон, і передні фари тут працюють виключно за рахунок електрики напруження.

У зв’язку з цим, рекомендується не затягувати з ремонтом, як тільки фара або денні ходові вогні перестали працювати і подбати про покупку витратних матеріалів високої якості.

Що стосується ламп ближнього світла Sandero, то тут, як і в випадку з денними ходовими вогнями, всю роботу можна умовно поділити на два етапи. Якщо питання стосується роботи з правою стороною, то тут, на відміну від лівого ліхтаря, можна сказати, все набагато простіше.

З правого боку не встановлена ​​акумуляторна батарея, а ось при роботі з лівим плафоном її доведеться зняти. Особливо гостро питання постає при несправності ходових вогнів.

Так чи інакше, на Renault Sandero освітлювальні елементи стоять в плафонах, які притискають цоколь до корпусу фари і мають колодку для приєднання проводів.

 • Для здійснення заміни необхідно зняти цю колодку.
 • Потім злегка натиснути на цоколь з лівого або правого боку, злегка провернути його проти годинникової стрілки.
 • Після цього досить легко старий елемент виймається з патрона, і на його місце встановлюється новий.

Аналогічно ліхтарям ближнього світла змінюються лампи денних ходових вогнів. Особливість роботи з денними ходовими вогнями в тому, що сама чаша тут має менший розмір, і доведеться пристосуватися, перш ніж вдасться вийняти плафон.

З лівого і правого противотуманной фарою Renault Sandero Stepway робота ведеться аналогічно. Правда, тут потрібно мати певну гнучкість рук, щоб не довелося знімати передній бампер. Для тих, хто погано собі уявляє, як можна підібратися до самого плафону ліхтаря і здійснити заміну, в мережі розміщено чималу кількість відео, які можуть допомогти починаючому власнику Renault Sandero Stepway.

Підбиваючи підсумки

Освітлення в автомобілі. це вкрай важлива і невід’ємна частина машини, яка забезпечує безпеку водія і пасажирів при їзді. Якщо використовувати якісні, а не «ліві» витратні матеріали і регулярно стежити за станом ілюмінації Renault Sandero, можна досягти максимального комфорту при їзді в нічний час і сутінки, уберегти себе від безглуздих аварій, ризик яких багаторазово збільшується при відмові окремих елементів освітлення. У той же час, наша стаття і навчальні відео в мережі допоможуть виправити виникаючі несправності швидко і без зусиль.

Заміна задньої світлової системи

Заміна комплектуючих світлової системи авто з кормової здебільшого не скрутна.

При виконанні заміни ламп в задніх ліхтарях слід максимально звільнити простір всередині багажного відсіку.

Замена лампочки в фаре Renault Sandero Stepway 2012

Спочатку відкривається багажник і всередині, на стінці, водієві відкриється вид на своєрідний люк, що закриває цоколь заднього ліхтаря. Для його відкриття слід підняти гачок, що фіксує еластичну кришку на корпусі. Виконувати процедуру необхідно обережно, щоб не зламати дуже тендітну і недешеву запчастина Stepway.

До проводці Renault Sandero в версії Stepway цоколь кормової фари приєднаний за допомогою колодки, яку попередньо слід від’єднати.

Важливість правильного налаштування освітлювальних приладів

Для більш кращої роботи освітлювальних приладів на Renault Sandero слід провести регулювання світлової плями. Даний аспект дозволяє підвищити ефективність світлових приладів на Stepway. Процедура регулювання променя нескладна. Для цього необхідно лише наявність вільного часу і хрестоподібної викрутки.

Налаштування ламп проводитися в гаражному боксі або в вечірній або нічний час доби. Це дасть можливість точно простежити за спрямованістю променя.

Установка нових ламп ближнього світла

Встановлюючи лампи ближнього світла для водія Renault Sandero. досить буденне заняття.

Даний момент пояснюється досить просто ставленням самого французького автоконцерну, який при подібній вартості не спромігся обладнати машину більш надійний в експлуатації галогеном або ксеноном, а поставив звичайну лампу розжарювання.

Тому слід регулярно проводити огляд освітлювальних елементів і при виявленні несправностей відразу провести заміну, що вийшли з ладу ламп для фар і габаритних вогнів.

Лампа ближнього світла на Sandero, встановлюється аналогічно процедурі заміни денних габаритних вогнів, розділяється на два етапи. Всі дії легше виконати з правого боку автомобіля, заміна лівого освітлювального елементу, не настільки проста.

Це пояснюється наявністю АКБ з лівої частини машини, яку необхідно витягти з штатного місця перш, ніж виконувати заміну в лівому плафоні. Без цього точно не обійтися, якщо усувається несправність габаритів.

Лампи ближнього світла для «француза» Renault Sandero розташовані в плафонах, які фіксуються на корпусі фари цоколем і мають з’єднувальний контактний вузол для проводів.

Лампа ближнього світла встановлюється, перед тим як буде демонтований цей вузол.

Провести легке натиснення на цоколь по черзі з двох сторін, провертаючи в протилежну сторону від годинникової стрілки.

Це дозволяє без зусиль витягти стару деталь з патрона і замінити її на нову. І ось лампа ближнього світла змінена.

Ідентична процедура виконується, коли здійснюється заміна денних ходових вогнів. Існує невелика відмінність від зміни елементи в плафоні ближнього світла, яке пов’язане з невеликим розміром чаші, тому і процес заміни більш довгий.

Протитуманні фари на Renault Sandero в версії Stepway змінюються аналогічним чином, як і лампа ближнього світла. Але доведеться трохи обійтися якось без зняття переднього бампера. Для більш зрозумілого способу демонтажу плафона ліхтаря в мережі можна подивитися відео, на яких детально роз’яснені і показані всі дії, які слід виконати автолюбителю, недавно став власником Renault Sandero в версії Stepway.

Renault Cover new.indd

Увага! Лампа головного світла. галогенова. Не слід торкатися її скляної колби пальцями, так як сліди від них приведуть до потемніння лампи при нагріванні. Видалити забруднення з колби можна чистою ганчіркою змоченою в спирті.

Встановлюємо нову лампу головного світла Н4 в зворотній послідовності.

Renault Cover new.indd

Увага! Лампа головного світла. галогенова. Не слід торкатися її скляної колби пальцями, так як сліди від них приведуть до потемніння лампи при нагріванні. Видалити забруднення з колби можна чистою ганчіркою змоченою в спирті.

Встановлюємо нову лампу головного світла Н4 в зворотній послідовності.

Заміна лампи Renault Sandero Stepway

Доброго здоров’я всім, шановні форумчани! Заміна ламп головного світла у фарах-це в общем-то, стандартна, всім знайома, процедура.І ось після 2 роки 9 місяців, з моменту придбання, при пробігу прібл.52тис.км., Я теж зіткнувся з цією проблемой.В один прекрасний момент не запалився лампа ближнього світла.

Старі лампи, а з заводу були встановлені лампи “OSRAM”, на мій погляд, відслужили аж ніяк не плохо.Ето, звичайно, за умови, що в світлий час у мене горять лампи ДГЗ, і якщо-б ДГЗ не було, то термін служби ламп ближнього світла, був-би короче.Ну і, звичайно, як професійному електрику, мені не давала спокою думка про існування пристроїв, що продовжують термін служби галогенових ламп.Такіе пристрою ми застосовували для галогенних і простих ламп розжарювання в “точкових” світильниках. І вони не погано себе зарекомендовалі.За рахунок плавного розпалювання (включення), лампочки рідше доводилося менять.Такое пристрій було придумано і для автомобілів, якраз для ламп з цоколем Н7.Інформацію про нього, і який дріт у нас плюс, а який мінус. я вперше прочитав у нашого шановного форумчанина Володимира “NANO-MAN” Дуже мене воно заінтересовало.Естественно я його пріобрёл.І ось пів-року воно чекало свого часа.Пріобретал ось тут: xn80agwj1f.xnp1ai / kat.lamp-blizhnego- sveta-n7 / Вартість пристрою. 540 руб. комплект.

Тепер про головне Питання: “які нові лампи купувати?”. стояв уже давно.Інформаціі було перелопачено много.Взвесів все “за і проти”, вибір припав на галагеновие лампочки Bosch Pure Light H7 12v55Wпо дуже смішною ціною 148 руб. за штуку.Пріобретал в “Автодок”. Артикул. 1987302071

І так настав день замени.Ми зараз якраз працюємо в будівлі майбутнього автосервіса.І директор, мій приятель, люб’язно пустив мене в одне з помещеній.Под’ёмнікі там ще не стоять, місця предостатлочно, ніхто не мешает.Всё було приготовлено для работи.Даже спирт, яким я про всяк випадок протер лампи перед установкою.

Знаючи де плюс, а де мінус, я, знявши гумки, вийняв старі лампи і вставив лампи з модулями в штекера. Приклад наведено на лівій фарі, так-як вона доступніша для фото, так і для роботи.

Далі сама лампа, разом з модулем встала на своє місце.

Габаритні лампи W5W 12V

 • PHILIPS 12V W5W P-12961 ціна від 27 руб
 • Bosch 12V W5W Pure Light 1987302206 ціна від 25 руб
 • OSRAM 12V W5W O-2825 ціна від 20 руб
 • KOITO 12V W5W тисячі п’ятсот вісімдесят три ціна від 25 руб
 • PHILIPS 12V W5W LONGLIFE ECO VISION збільшений термін служби ціна від 45 руб
 • OSRAM 12V W5W Ultra Life збільшений термін служби ціна від 45 руб

Крім звичайних ламп розжарювання, в передні габарити, можна встановити світлодіодні лампи W5W. Їх переваги в більш низькому споживанні харчування, термін служби їх довше звичайних, більш яскравий білий світ. При установці яскравих габаритних ламп їх можна використовувати як ДГЗ (денні ходові вогні).

Renault Cover new.indd

Лампа покажчика повороту PY21W

 • PHILIPS 12V PY21W LONGLIFE ECO VISION (P-12496LLECOCP) ціна від 70 руб збільшений термін служби
 • PHILIPS 12V PY21W бурштинова (12496NACP) ціна від 65 руб
 • Bosch 12V PY21W бурштинова Pure Light (1987302213) ціна від 45 руб
 • NARVA 12V PY21W бурштинова (N-17638) ціна від 40 руб
 • OSRAM 12V PY21W бурштинова (O-7507) ціна від 55 руб

Існують так само світлодіодні аналоги ламп покажчика повороту, однак для їх установки потрібно замінити реле поворотів на спеціальне реле для діодів, або поміняти лампи поворотников все відразу.

Заміна лампи ближнього світла у Renault Sandero

 • Встановлюючи лампи ближнього світла для водія Renault Sandero. досить буденне заняття.
 • Даний момент пояснюється досить просто ставленням самого французького автоконцерну, який при подібній вартості не спромігся обладнати машину більш надійний в експлуатації галогеном або ксеноном, а поставив звичайну лампу розжарювання.
 • Тому слід регулярно проводити огляд освітлювальних елементів і при виявленні несправностей відразу провести заміну, що вийшли з ладу ламп для фар і габаритних вогнів.

Лампа ближнього світла на Sandero, встановлюється аналогічно процедурі заміни денних габаритних вогнів, розділяється на два етапи. Всі дії легше виконати з правого боку автомобіля, заміна лівого освітлювального елементу, не настільки проста.

Це пояснюється наявністю АКБ з лівої частини машини, яку необхідно витягти з штатного місця перш, ніж виконувати заміну в лівому плафоні. Без цього точно не обійтися, якщо усувається несправність габаритів.

Лампи ближнього світла для «француза» Renault Sandero розташовані в плафонах, які фіксуються на корпусі фари цоколем і мають з’єднувальний контактний вузол для проводів.

Лампа ближнього світла встановлюється, перед тим як буде демонтований цей вузол.

Провести легке натиснення на цоколь по черзі з двох сторін, провертаючи в протилежну сторону від годинникової стрілки.

Це дозволяє без зусиль витягти стару деталь з патрона і замінити її на нову. І ось лампа ближнього світла змінена.

Ідентична процедура виконується, коли здійснюється заміна денних ходових вогнів. Існує невелика відмінність від зміни елементи в плафоні ближнього світла, яке пов’язане з невеликим розміром чаші, тому і процес заміни більш довгий.

Протитуманні фари на Renault Sandero в версії Stepway змінюються аналогічним чином, як і лампа ближнього світла. Але доведеться трохи обійтися якось без зняття переднього бампера.

Для більш зрозумілого способу демонтажу плафона ліхтаря в мережі можна подивитися відео, на яких детально роз’яснені і показані всі дії, які слід виконати автолюбителю, недавно став власником Renault Sandero в версії Stepway.

результати тестів

 • дуже хороше освітлення дороги,
 • недовгий термін служби,
 • відносно дорогі (зате кожна лампа проходить контроль на заводі).

Переможець тесту Auto Express. За результатами вимірювань межа яскравого світлового плями. в 75 метрах від автомобіля.

Лампа ближнього світла H4 12V / 55W

 • PHILIPS H4-12-60 / 55 30% Vision (P-12342PR Vision) ціна від 150 руб
 • PHILIPS H4-12-60 / 55 LONGLIFE ECO VISION (P-12342LLECOC1) ціна від 240 руб збільшений термін служби
 • Bosch H4-12-60 / 55 Day Time Long Live (1987302048) ціна від 300 руб збільшений термін служби
 • Bosch H4-12-60 / 55 Pure Light (1987302041) ціна від 140 руб
 • KOITO H4-12-60 / 55 Вт (0456E) від 190 руб
 • MTF H4-12-60 / 55 30% Standard (HS1204) ціна від 130 руб
 • NARVA H4-12-60 / 55 (N-48881) ціна від 120 руб
 • OSRAM H4-12-60 / 55 (O-64193) ціна від 140 руб
 • PHILIPS H4-12-60 / 55 130% X-TREME VISION 3700К ціна від 1100 руб комплект

Залежно від ваших вимог до якості ламп і освітлення, можна вибрати або звичайні стандартні лампи, а так само більш яскраві лампи 30% або одні з найяскравіших ламп Philips 130% або Osram 110%. При тій же потужності лампи мають більш високою яскравістю, однак це позначається на ресурсі ламп, термін служби яких близько 1 року.

Заміна лампи покажчика повороту

Віджавши фіксатор, знімаємо колодку проводів з патрона лампи

Проти годинникової стрілки повертаємо патрон з лампою і витягуємо його з фари

 • Натискаємо на лампу, повертаємо її проти годинникової стрілки і витягуємо з патрона
 • Встановлюємо нову лампу і виробляємо збірку в зворотній послідовності.

Лампа повороту PY21W, є лампою розжарювання, тому при установці її можна чіпати руками.

Як замінити лампочку ближнього світла на Sandero

У деяких автомобілях, заміна ламп може викликати чимало труднощів, навіть у досвідчених автовласників. Renault Sandero не відноситься до цього типу автомо1білей, тому заміна ламп в передніх фарах. ближнього світла, габаритів і поворотников, не викличе особливих проблем навіть у початківців автомобілістів.

Спосіб перший: знімаємо акумулятор

Renault Sandero. Заміна ламп ближнього світла

Заміна ламп нижчеописаних способом проводиться найчастіше. Незважаючи на те, що в сервісному центрі процедуру проводять іншим чином, даний метод не суперечить умовам експлуатації і не порушує гарантійних зобов’язань. Для виконання описаних дій навіть необов’язково заганяти машину в гараж. всю процедуру можна провести прямо на стоянці:

 • Першим етапом є демонтаж акумуляторної батареї вашого авто. Зніміть задню кришку;
 • Від’єднуємо колодку проводів від акумулятора. Після того, як всі дроти від’єднані, Ви можете вийняти акумулятор;
 • Тепер буде проводитися безпосередньо заміна перегоріли лампи. Знімаємо заглушку, що захищає патрон. Для цього потрібно злегка натиснути на заглушку і знизу потягнути на себе;
 • Рухом проти годинникової стрілки вивертаємо патрон з перегорілим елементом і дістаємо його;
 • Дістаємо перегоріла лампу і акуратно встановлюємо нову;

Важливо: не торкайтеся руками до скляній колбі нової лампи. Тримати її необхідно за цоколь.

 • Встановлюємо патрон назад, повернувши його за годинниковою стрілкою;
 • Ставимо заглушку фари;
 • Монтуємо акумулятор, приєднуємо колодку проводів.

Як бачите, цей спосіб дійсно гранично простий і не вимагає спеціального інструменту або особливих навичок. Вищеописана заміна в Renault Sandero займе не більше 40 хвилин, навіть якщо до цього ви не займалися заміною перегорілих ламп.

Philips Vision

 • видимість на 30% краще в порівнянні зі стандартними лампами,
 • зроблені з високоякісного кварцового скла,
 • високий рівень водонепроникності,
 • оберігають фари від ультрафіолетового випромінювання.

Технічні характеристики:. світловий потік. 1690 5%.7% лм. термін служби. 400 годин.

 • Країна виробництва. Польща, Німеччина.
 • Що нам найбільше подобається: більше світла, ніж у штатних ламп.
 • Дізнатися ціни та наявність.

Способи заміни. простий і не дуже

В обох поколіннях автомобілів виробник пропонує досить трудомісткий алгоритм заміни лампочок в блок-фарах:

 • відключаємо акумулятор.
 • Демонтуємо захисний чохол коректора фари, а в більшості модифікацій і бампер.
 • Знімаємо саму фару, для чого відвертаємо гвинти її кріплення і відключаємо колодку харчування тросик коректора.
 • Знімаємо захисну кришку з тильного боку блок-фари.
 • Виймаємо колодку харчування лампи ближнього (дальнього / ближнього для Sandero I) світла.
 • Знімаємо гумовий пильовик (перше покоління).
 • Віджимаємо пружинний фіксатор і виймаємо лампу.
 • Встановлюємо нову лампочку і збираємо автомобіль, виконуючи всі дії у зворотній послідовності.

Тут не те що міняти, тут читати втомишся. Але замінити лампочку ближнього світла в Renault Sandero, включаючи Stepway, можна набагато простіше, причому ніяких інструментів для цього не знадобиться. Єдине, якщо буде встановлюватися галогенний джерело світла, потрібно запастися чистими бавовняними рукавичками або шматком бавовняної тканини.

Почнемо з Renault Sandero першого покоління. З правого фарою проблем немає взагалі. Відкриваємо моторний відсік, добираємося до тильної сторони блок-фари і знімаємо захисну кришку з люка далекого / ближнього світла, попередньо натиснувши на її фіксатор.

Захисна кришка (стрілкою вказаний фіксатор)

Перед нами гумовий пильовик і колодка живлення лампи (патрон). Знімаємо спочатку колодку простим висмикуванням, а потім пильовик.

Тепер добре видно лампочку, притиснуту пружинним фіксатором. Віджимаємо фіксатор і відкидаємо його.

Звільнення пружинного фіксатора

Тепер лампу дальнього / ближнього світла можна просто витягти.

Знята лампочка дальнього / ближнього світла

Витягуємо, на її місце встановлюємо нову, закріплюємо пружинним фіксаторм, встановлюємо на місце пильовик, колодку харчування і захисну кришку.

Якщо буде встановлено галогенні лампи, то попередньо надягаємо чисті рукавички. братися за колбу «галогенки» голими руками не можна!

З лівого фарою чинимо аналогічним чином. Але, для того щоб підлізти до лівої блок-фарі, доведеться зняти акумулятор.

Тепер перейдемо до Renault Sandero другого покоління (включаючи Stepway II). Не будемо слідувати рекомендації французьких інженерів і розносити машину на шматки, а просто повторимо майже ті ж маніпуляції, що і на Renault Sandero I. Відмінності ж будуть полягати в наступному:

 • Для лампочки ближнього світла є окремий люк. Якщо дивитися по ходу автомобіля, то на правій фарі він зліва (ближче до центральної осі Renault), а на лівій справа.
 • Під захисною кришкою, що має замість фіксатора язичок, за який треба просто потягнути, немає пильовика.
 • Лампочка використовується з цоколем Н7, а не Н4 (див. Пункт «Яка лампа ближнього світла потрібна»).
 • Лампочка утримується не пружина скобою, а трьома фіксаторами.

Отже, знімаємо захисну кришку, зриваємо колодку харчування, зрушуємо лампочку вниз до клацання і виймаємо її. Встановлюємо нову, просто притиснувши до клацання, підключаємо колодку, одягаємо кришку.

Відмінності фар на різних поколіннях Renault Sandero і Stepway

Автомобіль Renault Sandero, як і його найближчий родич Logan (Sandero формально не входить в сімейство Logan, хоча і використовує його шасі), має два покоління, кожне з яких оснащено своїми блок-фарами.

Зовнішній вигляд блок-фар Renault Sandero I (ліворуч) і II

Що стосується Renault Sandero Stepway (є в кожному поколінні Sandero), то фари вони запозичили у своїх братів відповідного покоління. простих Sandero.

Зовнішній вигляд блок-фар Renault Sandero Stepway I (ліворуч) і II

Таким чином, все, що буде написано по заміні світлових приладів в фарах Renault Sandero, справедливо і для Степвеев відповідного покоління.

Яка лампа ближнього світла потрібна

Як і у Renault Logan, у Sandero першого і другого покоління лампочки головного світла мають різний тип. У першому поколінні виробник поставив прилад, в якому дальнє і ближнє світло поєднаний. Він має цоколь H4.

Лампочка головного світла H4 в автомобілях першого покоління Renault

Така ж лампа коштує і в Степвеях цього покоління. Недолік конструкції в тому, що при перегорання будь-який з спіралей прилад доведеться замінити цілком, хоча друга нитка на зразок справна. Друге покоління має дещо іншу блок-фару, в якій за дальнє і ближнє світло відповідають різні лампи. Обидві вони оснащені цоколями H7. Відповідно, і Stepway II має таку ж.

Підійдуть як заміну і світлодіодні джерела світла. Вони в 8 разів економічніше звичайних ламп розжарювання і служать приблизно в 10 разів довше. Для першого покоління Sandero (Stepway) потрібні напівпровідникові лампочки H4.

Світлодіодна лампочка з цоколем H4

Замена лампы стопов на левом фонаре.Renault sandero.

Для другого покоління Renault Sandero потрібні лампи з цоколями H7.

Лампочка ближнього світла з цоколем H7

Як поміняти лампочки ближнього світла в фарі Renault Sandero

Заміна ламп в освітлювальних приладах будь-якого автомобіля. не таке складне заняття, щоб з цього приводу звертатися на СТО. На підтвердження цього сьогодні ми самостійно зробимо заміну лампи ближнього світла на Renault Sandero.

розблокування магнітоли

Оскільки в процесі заміни ламп ми відключали акумулятор, штатна магнітола автомобіля встала на блокування (захист від крадіжки у всіх Renault). Як її розблокувати:

 • включаємо магнітолу, яка з першого погляду працює в штатному режимі, але в колонках постійно лунає сторонній писк;
 • чекаємо кілька хвилин. Аудіосистема відключається, а на дисплеї з’являється прохання ввести код розблокування;

Повідомлення з вимогою ввести ключ розблокування

 • відкриваємо сервісну книжку і знаходимо шуканий чотиризначний код;

Код розблокування аудіосистеми вказаний в сервісній книжці

 • вводимо цей код, використовуючи клавіші радіо з цифрами 1-4. При цьому кожна клавіша відповідає за свій розряд коду, а перебір цифр розряду проводиться послідовним натисканням на відповідну клавішу;
 • натискаємо і утримуємо клавішу з цифрою «6». Якщо все зроблено правильно, через 5 секунд магнітола розблокується.
 • Що робити, якщо код расблокіровкі загублений? І з цієї ситуації є вихід, який, до речі, зводить нанівець всі потуги конструкторів захистити обладнання від крадіжки:

  • виймаємо магнітолу з панелі і знаходимо стікер, на якому позначений чотиризначний PRE код. буква і три цифри;

  PRE код цієї магнітоли V363

  • беремо цей код і вирушаємо сюди;
  • проходимо безкоштовну реєстрацію, запускаємо генератор коду і вводимо PRE код. У відповідь отримуємо код розблокування, який і вводимо в магнітолу.

  Корисно. Деякі магнітоли видають PRE код після натискання і утримання клавіш з цифрами 1 і 6.

  Тепер ти знаєш, як замінити лампочки ближнього світла в Renault Sandero, і зможеш зробити цей невеликий ремонт свого автомобіля самостійно, не переплачуючи “фахівцям” за розумне вираз обличчя.