Заміна лампи ближнього світла Focus 2 Focus

Заміна лампочки ближнього світла Ford Focus 2

Лампа ближнього світла. H7 55w, лампа дальнього світла. h2 55w

Для зняття і заміна ламп ближнього і дальнього світла на Ford Focus 2, Вам потрібно плоска викрутка

Зняття і заміна ламп ближнього і дальнього світла на Ford Focus 2 дорестайл:

Насамперед піднімаємо значок на капоті фокуса і відкриваємо капот.

Після цього відкручуємо гвинт у верхній частині фари.

Заміна віджимаємо 2 заглушки в нижній частині фари.

Зараз видно нижні заглушки. Тепер від’єднуємо штекер йде до фарі.

Знята фара на Ford Focus 2 дорестайлінг.

Натискаємо на 4 засувки і знімаємо захисну панель.

Потім знімаємо штекер лампи ближнього світла. Справа, аналогічно знімаємо з лампи дальнього світла.

Після цього видаляємо лампи ближнього і дальнього світла.

Після цього вставляємо нові лампи і збираємо все в зворотному порядку.

Весь процес зі зняття і заміни ламп ближнього світла на Ford Focus 2 дорестайлінг, зайняв у нас близько 20 хвилин. Фари стали світити білим світлом. Удачі на дорогах!

Подивіться цікаве відео по цій темі

Типи ламп на Ford Focus 2

На Ford Focus другого покоління в корпусі блок-фари головного світла встановлені чотири лампи. ближнього світла з цоколем Н7, лампа дальнього світла з цоколем Н1 і лампи габаритів і покажчиків поворотів з цоколями W5W і PY21W відповідно. Сьогодні нас цікавить заміна лампочки ближнього світла на Ford Focus 2 рестайлінгової і дорестайлінгової версій.

лампа

Найпоширеніша проблема, яка вирішується без докладання особливих зусиль. заміною на нову. Але, для заміни лампи ближнього світла FORD Focus 2 потрібні певні знання.

По-перше, необхідно знати тип цоколя (ближнє світло) Ford Focus другого покоління. H7. По-друге, нюанси установки.

Розглянемо процес заміни лампи ближнього світла FORD Фокуса 2 (рестайлінг):

 • підняти капот.
 • Відкрутити болт, що фіксує фару (позначений).
 • Блок-фара фіксується двома засувками. Щоб зробити заміну лампочки. втопите вниз будь-яку з них (повний демонтаж освітлювального приладу можна не робити).
 • Відкрутити заглушку з гуми.
 • Вилучити роз’єм, що подає харчування на лампу.
 • Провести заміну деталі.
 • Встановити все в зворотному порядку.

Яку лампу ближнього світла для FORD Фокуса 2 вибрати?

Оптимальним варіантом буде придбання приладу потужністю 55 Вт і напругою 12 В. Більш потужна лампочка чревата перегрівом проводки і прискореним зносом відбивача фари.

Заміна ламп ближнього і дальнього світла своїми руками на Ford Focus 2 рестайлінг

Однією з найпростіших в рішенні технічних проблем. заміна ламп ближнього і дальнього світла на Ford Focus 2 рестайлінг. Не маючи досвіду, ви можете зробити це своїми руками, використовуючи викрутку і півгодини вільного часу. Перегорілі лампи потрібно міняти в обов’язковому порядку, так як з непрацюючим світлом заборонено експлуатацію автомобіля.

 • Не торкайтеся і не беріть руками за скло нової лампи. Тримайте лампу тільки за коннектор.
 • При монтажі вставляйте спочатку лампу, а потім штекер.

Зняття і заміна протитуманних фар на Ford Focus 2 своїми руками

Нижче приведена інструкція по самостійному зняттю і заміні ламп ближнього світла в Ford Focus 2 рестайлінг. З лампами дальнього світла все аналогічно (заглушка поруч).

Відкриваємо капот і відкручуємо даний болт викруткою.

Одночасно з натискаємо на засувки тягнемо фару на себе паралельно землі

З внутрішньої сторони фари знімаємо заглушку лампи ближнього світла. Поруч розташовується заглушка лампи далекого.

Всередині бачимо роз’єм лампи, натискаємо і витягуємо на себе

Коннектори роз’єму лампи Ford Focus 2 рестайлінг

Закриваємо відсік лампи заглушкою, відсуває фару до клацання на місце, загвинчуємо болт.

запобіжники

Може трапитися, що ближнє світло Ford Focus 2 не горить через вихід з ладу запобіжників.

Запобіжники захищають бортову мережу від різких стрибків напруги, запобігаючи можливі несправності приладів. Що вийшла з ладу деталь потрібно поміняти якомога швидше, бо напруга стане нестабільним і буде впливати на роботу інших електронних приладів. Важливо встановлювати запобіжник, аналогічний за напругою заводському, бо невідповідність даного показника в меншу сторону може привести до сумних наслідків.

Потрібні нам деталі знаходяться в салоні (ФФ2 Фейсліфтінг. після 2007 року), в районі ящика рукавички (передній пасажир).

Щоб дістати до потрібного блоку запобіжників, потрібно:

 • Демонтувати захисний кожух шляхом відтягування його донизу.
 • Відкрутити дві фіксують блок кліпси.
 • Потягнути донизу сам блок.

Всі. Блок знятий. Нижче наведена його схема.

лампи, ближнього, світла, focus

Запобіжники під номерами 142 (з правого боку) і 143 (з лівого боку) відповідають за ближнє світло і мають напругу в 15 Ампер. Змінюється деталь в залежності від сторони відсутності світла, або відразу обидві.

Що таке реле і для чого воно потрібне? Реле. електричний вузол, призначений для захисту і комутації електроланок. Воно знижує силу струму і замикає ланка електричного кола за допомогою своїх контактів.

Якщо перестали світити фари ближній дистанції. це привід перевірити справність реле ближнього світла. Воно йде під маркуванням «R15″ (схема вище).

Для перевірки працездатності деталі старий вузол замінюється на справний. Якщо все працює, значить потрібно ставити нове реле.

Рhilips Н7 Vision Рlus

Фірма «Philips» також на слуху, расходник варто вже набагато дорожче. 900 рублів. За таку високу (у порівнянні з іншими) ціну лампи Philips забезпечують рівний світло. Його яскравість не залежить від ударів, вібрацій або перепадів температур. Світло білий з жовтим відтінком.

Ще один плюс: цей расходник відрізняється малим споживанням електроенергії, через що знижується навантаження на акумулятор Фокуса. Напруга 12 В, потужність 55 Вт.

Як вибрати поміняти лампи ближнього світла на Ford Focus 2

Виробники забезпечують Ford відмінним освітленням, але штатна лампа ближнього світла Ford Фокуса 2 перегорає приблизно через півтора року користування. Щоб заощадити, багато автовласників вважають за краще замінити лампочку самостійно.

лампи, ближнього, світла, focus

як замінити

Вибір необхідного витратного матеріалу. процес більш трудомісткий і складний, ніж заміна. Розглянемо, як замінити лампочку на дорестайлінг і на Фокусі 2 рестайлінг. Расходник у автомобілів один, але конструкції кріплення фар трохи відрізняються.

 • Відкриваємо капот, за допомогою викрутки відокремлюємо кронштейн фари. Саму фару відкручувати не треба.
 • Викруткою отщелкивали фіксатори у напрямку вниз.
 • Рухаємо блок фари паралельно руху автомобіля у напрямку до себе.
 • Рухаємо засувки з заднього боку фари ФФ2.
 • Знімаємо коннектор і відсуває його. Робити це потрібно обережно, щоб не пошкодити проводку.
 • З лампочки знімаємо контактну колодку.
 • Тиснемо на пружинний фіксатор і прибираємо перегоріли расходник.
 • Вставляємо патрон нового розхідники замість колишнього.
 • Встановлюємо нову Н7.

При контакті лампочки з шкірою виникає реакція, расходник потім не працює. Якщо зачепили скло, то протріть тканиною, змоченою спиртом, а потім висушіть.

Ford рестайлінг відрізняється тим, що замість пластикової кришки з засувками на ньому встановлені гумові заглушки. Вони знімаються набагато простіше, не доведеться возитися з викруткою. Під гумою знаходяться колодки нового типу. Щоб дістати згорілу колбу, потрібно лише натиснути на язичок фіксатора.

Типи ламп на Ford Focus 2

На Ford Focus другого покоління в корпусі блок-фари головного світла встановлені чотири лампи. ближнього світла з цоколем Н7, лампа дальнього світла з цоколем Н1 і лампи габаритів і покажчиків поворотів з цоколями W5W і PY21W відповідно. Сьогодні нас цікавить заміна лампочки ближнього світла на Ford Focus 2 рестайлінгової і дорестайлінгової версій.

Заміна лампочок ближнього і дальнього світла на автомобілі Ford Focus 2

Доброго времени суток шановні читачі цієї моєї невеликої заметкі.В цій замітці хочу поділиться з Вами про те як замінити лампочки далекого і ближнього світла на автомобілі Ford Focus 2. Не знаю може кому і стане в нагоді.

Які краще використовувати лампочки при експлуатації автомобіля в осінньо зимовий період однозначної відповіді на це поставлене запитання єдиної думки немає. На осінь і зиму особисто я роблю заміну ламп ближнього світла. Лампочки ближнього світла Н7 з білого пучка освітлення міняю на жовтий пучок освещенія.Летом лампи жовтого кольору особисто це моя думка поганенько висвітлюють дорожнє покриття та й потужність випускається потоку більш слабкіше ніж у галогенок білого цвета.Почему я міняю на зиму з ламп білого на жовті.

Так все до банальності просто.осень частенько бувають тумани.дожді і дорожнє покриття постійно мокрое.Так ось коли у мене стоять лампи галогенки білого кольору то скажу вам чесно що ні фіга ні чого не видно таке враження що їдеш майже без світла особливо в сутінках. Я взагалі мовчу коли туман, а він дуже часто в наших краях ось тоді з лампочками білого кольору взагалі не зги не видно перед тобою стоїть просто стіна туману.

З лампочками жовтого кольору картина зовсім інша вони хоч пробивають туман.Вспомніте адже раніше спеціально вішали на автомобіль протитуманні фари жовтого кольору. Ось такі ось круглі і прямокутні фари жовтого кольору як на фотографії внізу.Да і в даний час у кого автомобілі не обладнані фарами жовтого кольору намагаються оснастити свій автомобіль такими фарами.

У важких погодних і кліматичних умовах особливо в туман або коли йде дощ та ще поруч із твоїм автомобілем проносяться фури і не зрозуміло що йде на вулиці чи то дощик, чи то снег.Вот тоді світло від автомобільних фар дуже прекрасно відбивається від розпорошених на дрібні фракції крапельок вологи.

І при потраплянні світла на ці дрібні крапельки вологи створюється перед очима водія зазвичай біла пелена, або як кажуть перед тобою виростає біле простирадло через яку нічого не відно.У нас вже вставлені лампочки жовтого світла в ближнє світло і на додаток включаємо ще й протитуманні фари з жовтим світлом і видимість стає набагато краще.

Більш менш і вже добре висвітлює узбіччя дорогі.Как нам відомо, що на автомобілях фари автомобіля розташовують якнайнижче до дорожнього покриття. Вони повинні світити так щоб не потрапляти в область розташування тумана.Думаю що всім відомо що, між дорогою так сказати розпорошеної до дисперсії вологою завжди є область або так би мовити невеликий простір куди не потрапляють розпорошені маленькі краплі вологи.

В цей шар і повинен проникати наш світ від встановлених автомобільних фар.Так ось коли погана погода я коректором регулювання блоку фари на Ford Фокусі виставляю так, щоб світло від був направлений якомога ніже.Не знаю для кого як але мені це дуже допомагає і думаю що видимість дороги від цього стає краще.

Давайте розглянемо як замінити лампочки на автомобілі Ford Focus 2 дорестайлінг і рестайлінг. Відмінність невелике іметься.Рассмотрім заміну лампочок на Ford Focus 2 дорестайлінг.ето автомобілі випуску 2004-2008 р Для того нам потрібно відкрити капот автомобіля який як Ви знаєте відкривається ключем запалювання що мене завжди вражало і вражає досі а особливо мене вражає відкривання багажника на Ford Focus 2 седан.

Тут передбачений тільки електро-замок. Та це взагалі окрема тема про замок багажника в автомобілі ФФ2. Де то я читав що якщо зміг полагодити і відкрити багажник на ФФ2 і зміг самостійно поміняти лампочки то вже вважай себе просунутим і знаючим фокусоводов. Що то я відволікся трохи від розглядуваної теми.

Що нам потрібно щоб замінити лампочки на ФФ2

 • Ключ Торхов або широка викрутка
 • Викрутки
 • лампочки

1.Откриваем капот автомобіля і ключем Торхов відкручуємо гвинт який тримає нашу блок фару. Наша блок фара кріпиться знизу на дві засувки на які треба буде натиснути і отщёлкнуть і витягнути фару на себе по ходу руху автомобіля. Для того щоб отщёлкнуть засувки кріплення блок фари автомобіля я використовую довгу викрутку і просто ній натискають на ці засувки і вони без будь-яких проблем отщёлківаются.

Саму блок фару можна не знімати, а підкласти під уже висунуту блок фару ганчірку щоб не подряпати захисне скло на блок фаре.Аккуратно тягнемо фару на себе.

2.Переворачіваем нашу блок фару і приступаємо до рішучих

действіям.Здесь нам треба відкрутити гвинт кріплення кришки (1) і відщепнути чотири засувки щоб дістатися до всіх лампочок які розташовані в блок фарі на автомобілі Ford Focus 2 (1) (2) як на фото в низу

3.Снімаем з лампи ближнього або дальнього світла контактну колодку харчування (1) і натискаємо на залізний пружинний фіксатор (2) який зміцнює нам лампочку в лінзі звільняємо від нього лампочку і за контакти виймаємо лампочку ближнього світла Н7 як на фото внизу

Тут найголовніше при установці не торкатися руками скла галогеновой лампи.Бивает і дуже часто, що можна ось так ненавмисно торкнутися пальцем руки до скла галогенні лампи.В цьому випадку бажано протерти саму саме скло де сталося дотик ваткою просоченої спиртовим розчином, бажано звичайно спиртом і потім потім витерти насухо оброблене скло галогенової лампи м’якою тканиною.

Вставляємо нашу нову лампочку замість старої і збираємо не поспішаючи нашу блок фару і ставимо на автомобіль Ford Focus 2 на її законне место.Прі установці почуємо характерні клацання це буде говорити нам що блок фара стала на місце. Ось зняв також невелике відео по заміні лампочок на Ford Фокусі 2 дорестайлінг.

Шановні читачі даної замітки про те, яку вибрати для свого залізного коня лампочку ближнього світла нехай вирішує сам.Как я вже писав вище що на осінь я вважаю за краще ставити лампочки жовтого цвета.Перепробовал багато варіантов.Ставіл ось такі як на фото внизу

Прослужили вони у мене не довго і року не виходили перегоріла одна.Ну а якщо перегоріла одна то і другий скоро настане кирдик. Та й взагалі якщо міняєте лампочки то треба міняти відразу дві.

Особисто я купую собі ось такі йдуть відразу з лампочками на поворотники і на підсвічування.

Міняємо лампу ближнього світла на Ford Focus 2 своїми руками

Залежно від якості лампи ближнього світла і частоти її використання, вона приходить в непридатність або перегорає вже через півроку-рік експлуатації.

вибір виробника

Тому перевагу варто віддавати лампам з характеристиками, близькими до денного світла: Philips H7-12-55 Longlife Eco Vision P-12972llecoc1. Philips H7-12-55 30% Vision, Osram H7-12-55 Ultra Life O-64210ult і їм подібним.

При цьому потрібно пам’ятати, що чим яскравіше заявлений світло у лампи, наприклад, Philips H7-12-55 130% X-tremeVision. тим швидше лампа перегорить.

Трохи про особливості ламп H7 для фар Ford Focus 2

Поява ламп для фар H7 датують кінцем 90-х років минулого століття. Вони відносяться до однонітевую типу ламп і ставляться в четирёхфарние кошти головного освітлення на авто, де передбачена роздільна система відбивачів, що відповідають за ближнє і дальнє світло.

Ці лампи відносяться до фланцевому типу, відмінною рисою якого є фіксовану відстань від фланця до нитки. Практика показує, що ця характеристика гарантує правильне світло.

Які краще лампи ближнього світла H7? Існує кілька різновидів: галогенні, ксенонові і світлодіодні. На автомобілях Ford Focus 2 фари рестайлінг встановлені галогенні ліхтарі. Це найпоширеніший і оптимальний варіант, який застосовується найчастіше і не тільки на «Ford Focus», а й на інших марках авто. Серед переваг галогенових джерел освітлення можна назвати наступні фактори:

 • доступну ціну;
 • відсутність необхідності в установці додаткового обладнання;
 • якісний комфортний світ.

Конструкція таких ламп виглядає досить просто. вони складаються з колби, спіралі і галогенного газу. Якщо говорити про те, які недоліки у ламп ближнього освітлення H7, то знавці називають тільки один серйозний фактор. високу робочу температуру, яка відчутно впливає на термін служби оптики. Але більшість власників «Ford Focus» стверджують, що саме у галогенок оптимальне співвідношення ціни і якості.

Заміна ламп ближнього світла на Ford Focus 2

Галогенні ліхтарі ближнього світла на Ford Focus 2 мають звичай час від часу дмухнути. це нормальна штатна ситуація, і в ній немає нічого страшного. Заміна ламп в фарі здійснюється своїми силами, або ви можете звернутися за допомогою до фахівців на станцію технічного обслуговування автомобілів. Безумовно, допомога спеців позбавить вас від зайвого клопоту. Але, з іншого боку, приємно знати, що при необхідності можеш зробити щось корисне своїми руками. Тим більше самостійна заміна лампочки у фарі допоможе уникнути зайвих фінансових витрат.

Самостійна заміна джерел ближнього світла на «Ford Focus». справа нескладна. Воно вимагатиме від вас мінімальних навичок у поводженні з простим інструментом. Як вже говорилося вище, вони розташовані в блок-фарі, тому заміна потребує її зняття.

Для того щоб все пройшло успішно, нам буде потрібно плоска викрутка, чисті сухі рукавички, нова лампа і 15 хвилин вільного часу. Слід знати, що галогенні ліхтарі не можна брати голими руками. це негативно впливає на їх світло. Як відомо, наші пальці покриті тонким шаром жиру. він залишається на поверхні колби і потім під час роботи починає випаровуватися в фарі, через що світло стає каламутним. Це відноситься не тільки до Ford Focus 2, але і до будь-яких інших марок автомобілів.

Знімаємо заглушку на зворотному боці фари Ford Focus 2

А тепер давайте розглянемо покроково, як відбувається заміна ламп ближнього освітлення на Ford Focus 2:

 • Якщо ви вирішили поміняти джерела освітлення на Ford Focus самостійно, почніть з очищення фар. Видаляємо з них пил, бруд і вологу, щоб всередину не потрапило нічого зайвого. це негативно вплине на світло фар.
 • Відкриваємо капот «Ford Focus» і відвертаємо гвинт зверху фари.
 • Знизу фари є 2 заглушки. натисканням відкриваємо їх.
 • Рухаємо фару до себе.
 • Від’єднуємо комутацію штекера і витягуємо його.
 • Фара у нас в руках. відкриваємо її, розмикаючи 4 засувки.
 • Знімаємо штекер лампочки ближнього освітлення і виймаємо її.
 • Ставимо на її місце нову справну лампочку.
 • Збираємо все в зворотному порядку.

Підсумовуємо: заміна лампочки ближнього освітлення на «Ford Focus 2» зайняла у нас близько 15-20 хвилин.

Заміна лампи ближнього світла Ford Focus 2

В автомобілі Ford Focus рестайлинг- лампочки ближнього світла є частиною блок-фар, в які також встановлені лампи дальнього освітлення, габарити і поворотні вогні. Для ближнього світла в «Ford Focus 2» передбачені штатні галогенові лампочки H7, потужність яких становить 55 Вт.

H7 Галогенні лампи ближнього світла на Ford Focus 2

В автомобілях Ford Focus 2 використовуються блок-фари, де поєднані головні ліхтарі, габарити і поворотники. Як лампочок, що відповідають за ближнє світло, тут встановлюються штатні галогенки H7. найпоширеніша різновид ліхтарів на різних марках автомобілів.

Самостійна заміна джерел ближнього освітлення не викличе у вас труднощів, якщо ви вмієте читати і звертатися з викруткою. Уважно ознайомтеся з інструкцією, виділіть 15-20 хвилин свого часу. і ви без праці впораєтеся з проблемою.

типи ламп

Ліхтарі на FORD Focus відрізняються призначенням: одна ближнього (Н7), одна лампа дальнього світла (Н1), одна для покажчиків поворотів (PY21W) і остання для габаритів (W5W). У цій статті ми розберемо, як виконується заміна лампочки ближнього світла Ford Focus 2.

На цю модель встановлено однонітевиє галогенові витратні матеріали типу Н7 з потужністю від 55 до 60 Вт.

Коли і на що міняти

Якщо лампа ближнього світла для Ford Focus 2 ще не перегоріла, але світить вже погано (дає слабкий, нерівний світловий потік), терміново потрібно шукати заміну: вона буде світити гірше. Це пов’язано з помутнінням колби. У галогенних лампах нитка і колба перегріваються, в результаті нитка руйнується, скло мутніє.

Ставити нові витратні матеріали стоїть перед тим, як вони остаточно перестануть працювати, адже це може статися в найнесподіваніший момент. А при русі на дорозі, та ще й в нічний час, наслідки можуть бути не найприємнішими.

лампи, ближнього, світла, focus

Важко назвати точний термін, коли потрібно міняти лампу, це залежить від безлічі факторів. Якщо расходник перегорає через 2-3 місяці після заміни, причин тому кілька:

 • Перепади напруги. Несправність регулятора генератора може спричинити стрибки напруги, отже, нитка розжарення в освітлювальних приладах перегорає.
 • Підробка. Часто на ринку з’являються підробки. Недобросовісні продавці продають їх за ціною оригіналу оригінал, але неякісні витратні матеріали погано працюють або швидко виходять з ладу. Будьте уважні!
 • Занадто високий струм в колі освітлення. Нитка розжарювання не витримує і перегорає.
 • Лампа вийшла з ладу при установці. Галогеновий расходник не можна брати без рукавичок: при прямому контакті зі шкірою він виходить з ладу.
 • Несправність блоку запобіжників.

Самостійно знайти причину проблематично, краще звернутися в автосервіс.

Якщо на дорозі станеться ДТП через несправність фар, то відповідальність повністю лежить на автовласників.

Будь-яка лампа з характеристиками Н7 і 55Вт підійде як для рестайлінгової версії, як і для Ford Focus 2 дорестайл. Важливо перевірити якість світлового потоку. Досвідчені водії не радять вибирати витратні матеріали з кольоровим склом, зроблені «під ксенон», так як, не дивлячись на ефектність, вони вкрай непрактичні.

Краще встановлювати оригінальні лампи. Їх характеристики підходять ідеально і точно не зіпсують проводку. Із заводу встановлені General Electric з артикулом 17123, якщо машину збирали за кордоном. Ford рейсталінг Всеволожский збірки комплектується «Електрик» або «Philips» з артикулом 12972 PR.

Якщо не вдалося знайти оригінальних витратних матеріалів, то це не привід засмучуватися. Головне. виробник. Чим відоміша фірма, тим більше довіри вона викликає у покупців. Особливою популярністю у власників FORD користується продукція фірм Philips і Osram.

Чим яскравіше горить расходник, тим швидше він перегорить.

в залежності від якості і виробника. Тут не працює правило «Чим дорожче. тим краще».

Водії іноді сумніваються, вибираючи між галогеновими і світлодіодними лампами. Діоди незвичні для російської людини, але вони більш довговічні.

Кoito Whitebeam H7

Високотемпературні галогенки японського виробництва. Ціна в районі 1500. Яскравий білий світловий потік. Напруга 12 В.

Замена лампы ближнего света на Форд Фокус 3 / замена фары

Хоча виробники запевняють у безпеці використання цих витратних матеріалів, бували випадки, коли пластик фари розплавлявся. В туман або дощову погоду білий світ не видно, жовтуватий куди краще. Термін експлуатації коливається від 3 до 5 місяців.

вибір виробника

Все галогенки сходи за типом конструкції. нитка розжарення, колба, виготовлена ​​з кварцового або твердосплавного скла, інертний газ.

Расходник повинен мати високий ресурс, рівний світловий потік і оптимальну колірну температуру.

Щоб фари вашого Ford Focus 2 добре світили ввечері або вночі, потрібно вибирати лампу зі світлом, максимально близьким до денного.

Як вибрати поміняти лампи ближнього світла на Ford Focus 2

Виробники забезпечують Ford відмінним освітленням, але штатна лампа ближнього світла Ford Фокуса 2 перегорає приблизно через півтора року користування. Щоб заощадити, багато автовласників вважають за краще замінити лампочку самостійно.

Оsram Н7 Оriginal

Осрам. німецький недорогий бренд, лампа коштує 200-300 рублів. Напруга 12 В. Світло має скоріше жовтуватий відтінок, що спочатку засмучує покупця.

Однак світильник добре висвітлює дорогу, а при дощовій погоді жовтизна виявляється краще білого світла. Термін служби залежить від використання, але середнє значення. рік. Потужність 55 Вт. Світловий потік рівномірний. Відмінна якість за невеликі гроші.

Рhilips Н7 Vision Рlus

Фірма «Philips» також на слуху, расходник варто вже набагато дорожче. 900 рублів. За таку високу (у порівнянні з іншими) ціну лампи Philips забезпечують рівний світло. Його яскравість не залежить від ударів, вібрацій або перепадів температур. Світло білий з жовтим відтінком.

Ще один плюс: цей расходник відрізняється малим споживанням електроенергії, через що знижується навантаження на акумулятор Фокуса. Напруга 12 В, потужність 55 Вт.

Вибираємо лампу Н7 на ближнє світло Focus 2

По конструкції будь-яка галогенка схожа на звичайну “лампочку Ілліча”. вона складається з колби (кварцове або твердосплавне скло), нитки розжарювання, яка працює в середовищі інертного газу-галогену.

Біда галогенок в тому, що вони при роботі сильно розжарюються і часто перегорають, не витримуючи температури або вібрації.

Тому у нас є важлива вимога до лампи. вона повинна мати високий ресурс і оптимальний світловий потік. З колірною температурою все зрозуміло. колгоспні зелені, сині і фіолетові лампи ближнього світла не розглядаємо, оскільки оптимальний для ока світло. сонячний з відповідною колірною температурою.

Застосування ламп ближнього світла на Ford Focus 2

Якщо виходити з рекомендацій заводу, то оптика другого Фокуса, як рестайлінгового, так і старого, розрахована тільки на використання ламп галогенового типу. Це стосується як ламп ближнього, так і дальнього світла. Різниця полягає лише в потужності і конфігурації цоколя.

Природно, що це далеко не єдині гідні лампи, які підходять для ближнього світла другого Фокуса, існує маса інших, аналогічних за характеристиками стокових General Electric 17123.

Рhilips Н7 Vision Рlus

Фірма «Philips» також на слуху, расходник варто вже набагато дорожче. 900 рублів. За таку високу (у порівнянні з іншими) ціну лампи Philips забезпечують рівний світло. Його яскравість не залежить від ударів, вібрацій або перепадів температур. Світло білий з жовтим відтінком.

Ще один плюс: цей расходник відрізняється малим споживанням електроенергії, через що знижується навантаження на акумулятор Фокуса. Напруга 12 В, потужність 55 Вт.

Які лампи ближнього світла краще підходять для Ford Focus 2

Існує два різновиди Ford Focus 2:

Між ними є деякі конструкційні відмінності, але в фарах головної оптики обох моделей встановлені галогенові лампочки, як для ближнього, так і для дальнього світла. На дорестайлінгових машинах ближній і дальнє світло забезпечувала одна конструкція H4, а на рестайлінгових автомобілях на ближнє світло використовуються окремі світильники з цоколем H7, а на дальній. H1. Ці прилади використовуються тільки на головне світло, ВТФ, габарити або поворотні сигнали забезпечують інші типи ламп.

Згідно з діючими правилами, вносити зміни в конструкцію транспортного засобу не можна, тому встановлювати інші типи ламп в блок-фари другого ФФ забороняється.

Важливо! Незважаючи на заборону, багато автолюбителів встановлюють ксенонові або світлодіодні лампи, намагаючись виграти в яскравості і потужності світлового потоку. Це є прямим порушенням правил і може спричинити штраф або позбавлення водійських прав на півроку чи навіть на рік.

Необхідно враховувати, що блок-фари Ford містять відразу кілька приладів:

 • ближній і дальнє світло;
 • габаритні вогні;
 • покажчики повороту.

Під час роботи галогенові колби сильно нагріваються, що створює несприятливий режим для роботи освітлювальних приладів інших типів. Наприклад, світлодіоди, навіть з примусовим охолодженням, в таких умовах довго працювати не зможуть.

вибір виробника

Все галогенки сходи за типом конструкції. нитка розжарення, колба, виготовлена ​​з кварцового або твердосплавного скла, інертний газ.

Расходник повинен мати високий ресурс, рівний світловий потік і оптимальну колірну температуру.

Щоб фари вашого Ford Focus 2 добре світили ввечері або вночі, потрібно вибирати лампу зі світлом, максимально близьким до денного.

Вибираємо і міняємо лампи ближнього світла в Ford Focus 2

Безпека руху складається з безлічі факторів. Одним з них є стан світлової сигналізації автомобілів, зокрема. головної оптики. Відсутність будь-яких ламп ускладнює огляд дорожнього полотна для водія, а неправильне регулювання створює незручності для зустрічних учасників руху, засліплює їх і заважає правильно оцінювати обстановку. Своєчасна заміна ламп є предметом постійної турботи і обов’язком власника машини. Розглянемо, як змінюється лампа ближнього світла Ford Focus 2.

Тип ламп Ford Focus 2

Розглянемо різні лампи, їх потужність, тип маркування та їх форми. На Ford Focus 2, в головне світло встановлюються лампи ксенонові і галогенні, ми розглянемо найпоширеніші галогенові лампи.

1 Лампа ближнього світла. галогенова лампа Н7 потужністю 55 ват. Циліндричної форми, з двома контактами.

ЗАМЕНА ЛАМП НА FORD FOCUS.- КАК ПОМЕНЯТЬ ЛАМПОЧКУ БЛИЖНЕГО СВЕТА НА FORD FOCUS 2 РЕСТАЙЛИНГ

2 Лампа дальнього світла. галогенова лампа Н1 потужністю 55 ват. Невеликого, витягнутого розміру з одним електричним контактом.

3 Лампа в противотуманной фари. галогенова лампа Н11 потужністю 55 ват. лампа Г подібної форми з пластиковим цоколем.

4 Лампа освітлення номерного знака седан. одноконтактні лампа розжарювання С5W, потужністю 5 ватт.

5 Лампа повторювача повороту. безцокольне одноконтактні лампа W5W жовтого кольору. потужністю 5 ватт.

6 Лампа освітлення номерного знака, багажника, речового ящика, переднього габариту і освітлення салону. маленька одноконтактні лампа W5W, потужністю 5 ватт.

7 Лампа заднього габариту і сигналу гальма хетчбек. двоконтактний червона лампа розжарювання з металевим цоколем P21 / 5W. потужністю 21/5 ват.

8 Лампа покажчика повороту. одноконтактні лампа розжарювання PY21W, потужністю 21 ват оранжевого кольору.

9 Лампа заднього ходу. одноконтактні лампа розжарювання PY21W, потужністю 21 ват.

10 Лампа габариту і протитуманного ліхтаря седан. двоконтактний лампа розжарювання з металевим цоколем P21 / 5W. потужністю 21/5 ват.

Коли і на що міняти

Якщо лампа ближнього світла для Ford Focus 2 ще не перегоріла, але світить вже погано (дає слабкий, нерівний світловий потік), терміново потрібно шукати заміну: вона буде світити гірше. Це пов’язано з помутнінням колби. У галогенних лампах нитка і колба перегріваються, в результаті нитка руйнується, скло мутніє.

Ставити нові витратні матеріали стоїть перед тим, як вони остаточно перестануть працювати, адже це може статися в найнесподіваніший момент. А при русі на дорозі, та ще й в нічний час, наслідки можуть бути не найприємнішими.

Важко назвати точний термін, коли потрібно міняти лампу, це залежить від безлічі факторів. Якщо расходник перегорає через 2-3 місяці після заміни, причин тому кілька:

 • Перепади напруги. Несправність регулятора генератора може спричинити стрибки напруги, отже, нитка розжарення в освітлювальних приладах перегорає.
 • Підробка. Часто на ринку з’являються підробки. Недобросовісні продавці продають їх за ціною оригіналу оригінал, але неякісні витратні матеріали погано працюють або швидко виходять з ладу. Будьте уважні!
 • Занадто високий струм в колі освітлення. Нитка розжарювання не витримує і перегорає.
 • Лампа вийшла з ладу при установці. Галогеновий расходник не можна брати без рукавичок: при прямому контакті зі шкірою він виходить з ладу.
 • Несправність блоку запобіжників.

Самостійно знайти причину проблематично, краще звернутися в автосервіс.

Якщо на дорозі станеться ДТП через несправність фар, то відповідальність повністю лежить на автовласників.

Будь-яка лампа з характеристиками Н7 і 55Вт підійде як для рестайлінгової версії, як і для Ford Focus 2 дорестайл. Важливо перевірити якість світлового потоку. Досвідчені водії не радять вибирати витратні матеріали з кольоровим склом, зроблені «під ксенон», так як, не дивлячись на ефектність, вони вкрай непрактичні.

Краще встановлювати оригінальні лампи. Їх характеристики підходять ідеально і точно не зіпсують проводку. Із заводу встановлені General Electric з артикулом 17123, якщо машину збирали за кордоном. Ford рейсталінг Всеволожский збірки комплектується «Електрик» або «Philips» з артикулом 12972 PR.

Якщо не вдалося знайти оригінальних витратних матеріалів, то це не привід засмучуватися. Головне. виробник. Чим відоміша фірма, тим більше довіри вона викликає у покупців. Особливою популярністю у власників FORD користується продукція фірм Philips і Osram.

Замена ламп ближнего света на Ford Focus 2 рестайлинг

Чим яскравіше горить расходник, тим швидше він перегорить.

в залежності від якості і виробника. Тут не працює правило «Чим дорожче. тим краще».

Водії іноді сумніваються, вибираючи між галогеновими і світлодіодними лампами. Діоди незвичні для російської людини, але вони більш довговічні.